Firma: REMSA  
Varuosanumber: 0006.60
Varuosa nimetus: Pidurikattekomplekt,ketaspidur
ERIHIND -15%
sis. KM 20%
Kontrolltähistus | E990R-01118/2712
Installatsiooni pool | Esisild
Pidurisüsteem | Ate-Teves
Pikkus (mm) | 61,7
Kõrgus (mm) | 56,5
Jämedus/Tugevus (mm) | 15
Kaal (kg) | 0,66
Piirangutega toode/piirangu info | koos lisadega
Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos kleepfooliumiga
Analoogid
Firma: ICER  
Varuosanumber: 180162
Hind
10.57€
sis. KM 20%
Firma: A.B.S.  
Varuosanumber: 36009
Hind
11.21€
sis. KM 20%
Firma: TRW  
Varuosanumber: GDB101
Hind
13.36€
sis. KM 20%
Firma: KAWE  
Varuosanumber: 0006 60
hinnapäring
Firma: REMSA  
Varuosanumber: 0006.60
ERIHIND -15%
12.04€
sis. KM 20%
Firma: LPR  
Varuosanumber: 05P024
Hind
7.16€
sis. KM 20%
Firma: ABE  
Varuosanumber: C2M003ABE
Hind
9.63€
sis. KM 20%
Firma: OPTIMAL  
Varuosanumber: 9154
hinnapäring
Firma: OPTIMAL  
Varuosanumber: 2145
hinnapäring
Firma: MAXGEAR  
Varuosanumber: 19-1742
hinnapäring
Firma: PROCODIS FRANCE  
Varuosanumber: PF1019
hinnapäring
Firma: NK  
Varuosanumber: 229906
hinnapäring
Firma: ROADHOUSE  
Varuosanumber: 2006.60
hinnapäring
Firma: VALEO  
Varuosanumber: 598099
hinnapäring
Firma: WEEN  
Varuosanumber: 151-1563
hinnapäring
Firma: WOKING  
Varuosanumber: P1063.60
hinnapäring
Firma: VALEO  
Varuosanumber: 301099
hinnapäring
Firma: SPIDAN  
Varuosanumber: 31110
hinnapäring
Firma: MALÒ  
Varuosanumber: 1050840
hinnapäring
Firma: SBS  
Varuosanumber: 1501229906
hinnapäring
Firma: R BRAKE  
Varuosanumber: RB0162
hinnapäring
Firma: JURID  
Varuosanumber: 571279J-AS
hinnapäring
Firma: BSG  
Varuosanumber: BSG 65-200-015
hinnapäring
Firma: DR!VE+  
Varuosanumber: DP1010.10.0881
hinnapäring
Firma: BRAKE ENGINEERING  
Varuosanumber: PA204
hinnapäring
Firma: BORG & BECK  
Varuosanumber: BBP1210
hinnapäring
Firma: A.B.S.  
Varuosanumber: P59001
hinnapäring
Firma: APEC BRAKING  
Varuosanumber: PAD119
hinnapäring
Firma: EUROBRAKE  
Varuosanumber: 5502229906
hinnapäring
Originaalnumbrid
ALFA ROMEO 0060711959
ALFA ROMEO 0060727286
ALFA ROMEO 0060729251
ALFA ROMEO 0060740842
ALFA ROMEO 0060778263
ALFA ROMEO 105142211504
ALFA ROMEO 10514260040225
ALFA ROMEO 10526260030030
ALFA ROMEO 10548260030130
ALFA ROMEO 116002205203
ALFA ROMEO 11600220520330
ALFA ROMEO 116002205230
ALFA ROMEO 116332205200
ALFA ROMEO 116332205230
ALFA ROMEO 60711959
ALFA ROMEO 60727286
ALFA ROMEO 60729251
ALFA ROMEO 60740842
ALFA ROMEO 60778263
AUDI 311698151C
BEDFORD 91075504
BEDFORD 91090543
BMW 34111116619
BMW 34211103209
BMW 34211103322
BMW 34211103746
DAF 502808
DAF 892349
MASERATI 310254042
MASERATI 327256131
MERCEDES-BENZ 0004205720
MERCEDES-BENZ 0004205820
MERCEDES-BENZ 0004206220
MERCEDES-BENZ 0004206280
MERCEDES-BENZ 0004207620
MERCEDES-BENZ 0014200620
MERCEDES-BENZ 0014209320
MERCEDES-BENZ 0025864742
MERCEDES-BENZ 0025864842
MERCEDES-BENZ 14200620
MERCEDES-BENZ 14209320
MERCEDES-BENZ A0004205720
MERCEDES-BENZ A0004205820
MERCEDES-BENZ A0004207620
MERCEDES-BENZ A0014200620
MERCEDES-BENZ A0014209320
MERCEDES-BENZ A0025864742
MERCEDES-BENZ A0025864842
OPEL 1605120
OPEL 1605121
OPEL 1605145
OPEL 1605157
OPEL 1605449
OPEL 1605706
OPEL 1605723
OPEL 90297400
OPEL 90297421
PEUGEOT 4251-79
PEUGEOT 425179
PORSCHE 90135196335
PORSCHE 90135296301
PORSCHE 90135296337
PORSCHE 90135299700
PORSCHE 91135293901
SAAB 7872906
SAAB 8910499
SAAB 8994980
TALBOT 04789100
TALBOT 424891
TALBOT 424892
TALBOT 425005
TALBOT 425179
VAG 311698151A
VAUXHALL 90016808
VAUXHALL 91032971
VAUXHALL 91075504
VAUXHALL 91082782
VAUXHALL 91090543
VOLVO 271702.3
VOLVO 2717023
VOLVO 2726750
VOLVO 2728772
VOLVO 3100021
VOLVO 3343838
VW 1BM698151A
VW 311698151
VW 311698151B
VW 311698151E
Varuosade kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
ALFA ROMEO ALFETTA
ALFA ROMEO ALFETTA (116) / 1.6 (116.B1A)01.1975 - 12.198479 Kw - 107 HP / AR 01600Otto
ALFA ROMEO ALFETTA (116) / 1.807.1974 - 12.197785 Kw - 116 HP / AR 01608 XOtto
ALFA ROMEO ALFETTA (116) / 2.0 (116.55F, 116.56F, 116.55N, 116.56N)07.1978 - 12.198497 Kw - 132 HP / AR 01655Otto
ALFA ROMEO ALFETTA (116) / 2.0 (116.55F, 116.56F, 116.55N, 116.56N)07.1978 - 12.198497 Kw - 132 HP / AR 01713Otto
ALFA ROMEO ALFETTA (116) / 2.0 (116.55F, 116.56F, 116.55N, 116.56N)07.1978 - 12.198497 Kw - 132 HP / AR 10520Otto
ALFA ROMEO ALFETTA (116) / 2.0 (116.55G, 116.56G)03.1977 - 02.198089 Kw - 121 HP / AR 01623Otto
ALFA ROMEO ALFETTA (116) / 2.0 TD (116.BA)10.1979 - 03.198360 Kw - 82 HP / VM4HT/2Diisel
ALFA ROMEO GIULIA
ALFA ROMEO GIULIA (105_) / 1.8 D06.1976 - 12.197838 Kw - 52 HP / 4.108Diisel
ALFA ROMEO GIULIA (105_) / 1300 Super (115)01.1974 - 12.197864 Kw - 87 HP / AR 00530Otto
ALFA ROMEO GIULIA (105_) / 1600 Super (105,14)06.1964 - 08.196971 Kw - 97 HP / AR 00526Otto
ALFA ROMEO GIULIA (105_) / 1600 Super (115)01.1974 - 12.197876 Kw - 103 HP / AR 00526Otto
ALFA ROMEO GIULIETTA
ALFA ROMEO GIULIETTA (116) / 1.3 (116.44A)10.1977 - 06.198366 Kw - 90 HP / AR 01644Otto
ALFA ROMEO GIULIETTA (116) / 1.6 (116.50B)10.1977 - 04.198579 Kw - 107 HP / AR 01600Otto
ALFA ROMEO GIULIETTA (116) / 1.8 (116.AA, 116.AB)04.1979 - 04.198590 Kw - 122 HP / AR 01678Otto
ALFA ROMEO GIULIETTA (116) / 2.0 (116.A1A)06.1980 - 04.198596 Kw - 131 HP / AR 01655Otto
ALFA ROMEO GIULIETTA (116) / 2.0 (116.A1A)06.1980 - 04.198596 Kw - 131 HP / AR 11671Otto
ALFA ROMEO GIULIETTA (116) / 2.0 TD01.1983 - 12.198561 Kw - 83 HP / VM 4 HTDiisel
ALFA ROMEO GTV
ALFA ROMEO GTV (116) / 2.007.1978 - 01.198696 Kw - 131 HP / AR 01655Otto
ALFA ROMEO GTV (116) / 2.007.1978 - 01.198696 Kw - 131 HP / AR 06212Otto
ALFA ROMEO SPIDER
ALFA ROMEO SPIDER (115) / 160003.1976 - 12.199076 Kw - 103 HP / AR 00526Otto
MERCEDES-BENZ /8
MERCEDES-BENZ /8 (W114) / 230.6 (114.015)01.1968 - 11.197688 Kw - 120 HP / M 180.954Otto
MERCEDES-BENZ /8 (W114) / 25007.1968 - 08.197296 Kw - 130 HP / M 114.920Otto
MERCEDES-BENZ /8 (W114) / 250 (114.010)01.1968 - 08.197285 Kw - 116 HP / M 114.920Otto
MERCEDES-BENZ /8 (W114) / 250 2.8 (114.011, 114.023)06.1972 - 11.197696 Kw - 130 HP / M 130.923Otto
MERCEDES-BENZ /8 (W114) / 280 (114.060)06.1972 - 11.1976118 Kw - 160 HP / M 110.921Otto
MERCEDES-BENZ /8 (W114) / 280 E (114.062)06.1972 - 11.1976136 Kw - 185 HP / M 110.981Otto
MERCEDES-BENZ /8 (W115) / 20001.1968 - 01.197770 Kw - 95 HP / M 115.923Otto
MERCEDES-BENZ /8 (W115) / 20001.1968 - 01.197770 Kw - 95 HP / M 115.926Otto
MERCEDES-BENZ /8 (W115) / 200 (115.015)01.1968 - 01.197763 Kw - 86 HP / M 115.923Otto
MERCEDES-BENZ /8 (W115) / 200 (115.015)01.1968 - 01.197763 Kw - 86 HP / M 115.926Otto
MERCEDES-BENZ /8 (W115) / 200 D (115.115)01.1968 - 01.197740 Kw - 55 HP / OM 615.913Diisel
MERCEDES-BENZ /8 (W115) / 220 (115.010)01.1968 - 07.197366 Kw - 90 HP / M 115.924Otto
MERCEDES-BENZ /8 (W115) / 220 (115.010)01.1968 - 07.197377 Kw - 105 HP / M 115.920Otto
MERCEDES-BENZ /8 (W115) / 220 D (115.110)01.1968 - 01.197744 Kw - 60 HP / OM 615.912Diisel
MERCEDES-BENZ /8 (W115) / 230.4 (115.017)08.1973 - 12.197681 Kw - 110 HP / M 115.951Otto
MERCEDES-BENZ /8 (W115) / 240 D (115.117)08.1973 - 01.197748 Kw - 65 HP / OM 616.916Diisel
MERCEDES-BENZ /8 (W115) / 240 D 3.0 (115.114)08.1974 - 11.197659 Kw - 80 HP / OM 617.910Diisel
MERCEDES-BENZ /8 Kupee (W114) / 250 CE (114.022)04.1969 - 04.1972110 Kw - 150 HP / M 114.980Otto
MERCEDES-BENZ COUPE
MERCEDES-BENZ COUPE (C123) / 230 C (123.043)05.1977 - 04.198080 Kw - 109 HP / M 115.954Otto
MERCEDES-BENZ COUPE (C123) / 230 CE (123.243)04.1980 - 12.1985100 Kw - 136 HP / M 102.980Otto
MERCEDES-BENZ COUPE (C123) / 280 C (123.050)03.1977 - 03.1980115 Kw - 156 HP / M 110.923Otto
MERCEDES-BENZ COUPE (C123) / 280 CE03.1977 - 11.1985136 Kw - 185 HP / M 110.988Otto
MERCEDES-BENZ COUPE (C123) / 280 CE09.1977 - 08.1979130 Kw - 177 HP / M 110.988Otto
MERCEDES-BENZ COUPE (C123) / 300 C Turbo-D (123.153)09.1981 - 07.198592 Kw - 125 HP / OM 617.952Diisel
MERCEDES-BENZ KOMBI
MERCEDES-BENZ KOMBI Break (S123) / 200 T11.1980 - 11.198580 Kw - 109 HP / M 102.920Otto
MERCEDES-BENZ KOMBI Break (S123) / 230 T (123.083)09.1977 - 03.198080 Kw - 109 HP / M 115.954Otto
MERCEDES-BENZ KOMBI Break (S123) / 230 TE (123.283)04.1980 - 11.1985100 Kw - 136 HP / M 102.980Otto
MERCEDES-BENZ KOMBI Break (S123) / 240 T D (123.183)03.1979 - 12.198553 Kw - 72 HP / OM 616.912Diisel
MERCEDES-BENZ KOMBI Break (S123) / 250 T (123.086)05.1978 - 10.197995 Kw - 129 HP / M 123.921Otto
MERCEDES-BENZ KOMBI Break (S123) / 250 T (123.086)05.1978 - 08.1982103 Kw - 140 HP / M 123.921Otto
MERCEDES-BENZ KOMBI Break (S123) / 280 TE (123.093)09.1977 - 11.1985136 Kw - 185 HP / M 110.988Otto
MERCEDES-BENZ KOMBI Break (S123) / 300 T D (123.190)03.1979 - 11.198565 Kw - 88 HP / OM 617.912Diisel
MERCEDES-BENZ KOMBI Break (S123) / 300 T Turbo-D (123.193)10.1980 - 11.198592 Kw - 125 HP / OM 617.952Diisel
MERCEDES-BENZ Luukpära
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) / 20002.1976 - 08.198062 Kw - 84 HP / M 115.938Otto
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) / 20002.1976 - 08.198062 Kw - 84 HP / M 115.939Otto
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) / 20006.1980 - 11.198574 Kw - 101 HP / M 102.939Otto
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) / 200 (123.020)02.1976 - 08.198069 Kw - 94 HP / M 115.938Otto
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) / 200 (123.020)02.1976 - 08.198069 Kw - 94 HP / M 115.939Otto
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) / 200 (123.220)06.1980 - 11.198580 Kw - 109 HP / M 102.920Otto
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) / 200 D03.1979 - 11.198544 Kw - 60 HP / OM 615.940Diisel
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) / 200 D (123.120)07.1976 - 02.197940 Kw - 55 HP / OM 615.940Diisel
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) / 220 D01.1977 - 03.197949 Kw - 67 HP / OM 615.941Diisel
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) / 220 D (123.126)01.1976 - 02.197944 Kw - 60 HP / OM 615.941Diisel
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) / 230 (123.023)02.1976 - 03.198180 Kw - 109 HP / M 115.954Otto
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) / 230 E (123.223)04.1980 - 12.1985100 Kw - 136 HP / M 102.980Otto
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) / 240 D (123.123)02.1976 - 02.197948 Kw - 65 HP / OM 616.912Diisel
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) / 240 D (123.123)03.1979 - 11.198553 Kw - 72 HP / OM 616.912Diisel
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) / 250 (123.026)02.1976 - 10.197995 Kw - 129 HP / M 123.921Otto
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) / 250 (123.026)10.1979 - 07.1985103 Kw - 140 HP / M 123.921Otto
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) / 280 (123.030)02.1976 - 08.1981115 Kw - 156 HP / M 110.923Otto
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) / 280 E08.1976 - 08.1981130 Kw - 177 HP / M 110.988Otto
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) / 280 E (123.033)02.1976 - 11.1985136 Kw - 185 HP / M 110.984Otto
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) / 280 E (123.033)02.1976 - 11.1985136 Kw - 185 HP / M 110.988Otto
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) / 300 D (123.130)02.1976 - 07.198059 Kw - 80 HP / OM 617.912Diisel
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) / 300 D (123.130)03.1979 - 11.198565 Kw - 88 HP / OM 617.912Diisel
MERCEDES-BENZ Luukpära (W123) / 300 Turbo-D (123.133)08.1981 - 07.198592 Kw - 125 HP / OM 617.952Diisel
MERCEDES-BENZ S-CLASS
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W108, W109) / 250 S (108.012)01.1966 - 12.196996 Kw - 130 HP / M 108.920Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W108, W109) / 280 SE,SEL 3.5 (108.057, 108.058)03.1971 - 08.1972147 Kw - 200 HP / M 116.980Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W116) / 280 S (116.020)08.1972 - 07.1980115 Kw - 156 HP / M 110.922Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W116) / 280 S (116.020)08.1972 - 07.1980118 Kw - 160 HP / M 110.922Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W116) / 280 SE,SEL (116.024)08.1972 - 07.1980130 Kw - 177 HP / M 110.985Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W116) / 280 SE,SEL (116.024)08.1972 - 07.1980136 Kw - 185 HP / M 110.983Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W116) / 280 SE,SEL (116.024)08.1972 - 07.1980136 Kw - 185 HP / M 110.985Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W116) / 350 SE,SEL (116.028, 116.029)08.1972 - 02.1976147 Kw - 200 HP / M 116.983Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W116) / 350 SE,SEL (116.028, 116.029)03.1976 - 03.1980143 Kw - 194 HP / M 116.985Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W116) / 350 SE,SEL (116.028, 116.029)03.1976 - 03.1980151 Kw - 205 HP / M 116.985Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W116) / 450 SE,SEL (116.032)01.1973 - 04.1980165 Kw - 224 HP / M 117.983Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W116) / 450 SE,SEL (116.032)01.1973 - 04.1980165 Kw - 224 HP / M 117.986Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W116) / 450 SE,SEL (116.033)12.1975 - 04.1980160 Kw - 218 HP / M 117.986Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W116) / 450 SE,SEL (116.033)12.1975 - 04.1980160 Kw - 218 HP / M 117.983Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W116) / 450 SEL 6.9 (116.036)07.1975 - 03.1980210 Kw - 286 HP / M 100.985Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 260 SE (126.020)09.1985 - 06.1991118 Kw - 160 HP / M 103.941Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 260 SE (126.020)09.1985 - 06.1991122 Kw - 166 HP / M 103.941Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 280 S (126.021)12.1979 - 07.1985115 Kw - 156 HP / M 110.924Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 280 S (126.021)12.1979 - 07.1985115 Kw - 156 HP / M 110.926Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 280 SE,SEL (126.022, 126.023)10.1979 - 07.1985136 Kw - 185 HP / M 110.987Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 280 SE,SEL (126.022, 126.023)10.1979 - 07.1985136 Kw - 185 HP / M 110.989Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 300 SE,SEL (126.024, 126.025)09.1985 - 12.1989138 Kw - 188 HP / M 103.981Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 300 SE,SEL (126.024, 126.025)01.1986 - 06.1991132 Kw - 180 HP / M 103.981Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 380 SE,SEL (126.032)09.1980 - 10.1981160 Kw - 218 HP / M 116.961Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 380 SE,SEL (126.032)10.1981 - 08.1985150 Kw - 204 HP / M 116.963Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 420 SE,SEL10.1985 - 06.1991165 Kw - 224 HP / M 116.965Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 420 SE,SEL10.1985 - 12.1987170 Kw - 231 HP / M 116.965Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 420 SE,SEL (126.034)10.1985 - 12.1987160 Kw - 218 HP / M 116.965Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 420 SE,SEL (126.034, 126.035)10.1985 - 06.1991150 Kw - 204 HP / M 116.965Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 500 SE,SEL09.1987 - 06.1991185 Kw - 252 HP / M 117.965Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 500 SE,SEL09.1987 - 06.1991195 Kw - 265 HP / M 117.965Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 500 SE,SEL (126.036)12.1979 - 08.1985170 Kw - 231 HP / M 117.961Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 500 SE,SEL (126.036)12.1979 - 08.1985170 Kw - 231 HP / M 117.963Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 500 SE,SEL (126.036)12.1979 - 08.1985177 Kw - 241 HP / M 117.961Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 500 SE,SEL (126.036)12.1979 - 08.1985177 Kw - 241 HP / M 117.963Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 500 SE,SEL (126.036)09.1985 - 06.1991164 Kw - 223 HP / M 117.965Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 500 SE,SEL (126.036)09.1985 - 06.1991180 Kw - 245 HP / M 117.965Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 500 SE,SEL KAT06.1989 - 06.1991185 Kw - 252 HP / M 117.965Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 560 SE,SEL10.1985 - 06.1991220 Kw - 300 HP / M 117.968Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 560 SE,SEL08.1987 - 06.1991205 Kw - 279 HP / M 117.968Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 560 SE,SEL (126.038)10.1985 - 12.1987200 Kw - 272 HP / M 117.968Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 560 SE,SEL (126.038, 126.039)10.1985 - 06.1991178 Kw - 242 HP / M 117.968Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS Kupee (C126) / 380 SEC (126.043)10.1981 - 07.1985150 Kw - 204 HP / M 116.963Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS Kupee (C126) / 420 SEC (126.046)10.1985 - 06.1991150 Kw - 204 HP / M 116.965Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS Kupee (C126) / 420 SEC (126.046)10.1985 - 12.1987160 Kw - 218 HP / M 116.965Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS Kupee (C126) / 420 SEC (126.046)10.1985 - 06.1991165 Kw - 224 HP / M 116.965Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS Kupee (C126) / 500 SEC (126.044)10.1981 - 08.1985170 Kw - 231 HP / M 117.963Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS Kupee (C126) / 500 SEC (126.044)09.1985 - 06.1991180 Kw - 245 HP / M 117.965Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS Kupee (C126) / 500 SEC (126.044)09.1985 - 06.1991195 Kw - 265 HP / M 117.965Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS Kupee (C126) / 500 SEC (126.044)10.1985 - 06.1991164 Kw - 223 HP / M 117.965Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS Kupee (C126) / 500 SEC (126.044)08.1987 - 06.1991185 Kw - 252 HP / M 117.965Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS Kupee (C126) / 500 SEC KAT06.1989 - 06.1991185 Kw - 252 HP / M 117.965Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS Kupee (C126) / 560 SEC (126.045)10.1985 - 06.1991178 Kw - 242 HP / M 117.968Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS Kupee (C126) / 560 SEC (126.045)10.1985 - 12.1987200 Kw - 272 HP / M 117.968Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS Kupee (C126) / 560 SEC (126.045)10.1985 - 06.1991205 Kw - 279 HP / M 117.968Otto
MERCEDES-BENZ S-CLASS Kupee (C126) / 560 SEC (126.045)10.1985 - 12.1989220 Kw - 300 HP / M 117.968Otto
MERCEDES-BENZ SL
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 280 SL (107.042)08.1974 - 07.1985136 Kw - 185 HP / M 110.982Otto
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 280 SL (107.042)08.1974 - 07.1985136 Kw - 185 HP / M 110.986Otto
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 280 SL (107.042)08.1974 - 07.1985136 Kw - 185 HP / M 110.990Otto
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 280 SL (107.042)06.1976 - 09.1981130 Kw - 177 HP / M 110.982Otto
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 280 SL (107.042)06.1976 - 09.1981130 Kw - 177 HP / M 110.986Otto
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 280 SL (107.042)06.1976 - 09.1981130 Kw - 177 HP / M 110.990Otto
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 300 SL (107.041)09.1985 - 08.1989132 Kw - 180 HP / M 103.982Otto
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 300 SL (107.041)09.1985 - 08.1989138 Kw - 188 HP / M 103.982Otto
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 350 SL (107.043)05.1971 - 02.1980143 Kw - 195 HP / M 116.982Otto
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 350 SL (107.043)05.1971 - 02.1980143 Kw - 195 HP / M 116.984Otto
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 380 SL (107.045)09.1980 - 08.1981160 Kw - 218 HP / M 116.960Otto
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 420 SL (107.047)01.1986 - 08.1989150 Kw - 204 HP / M 116.964Otto
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 420 SL (107.047)01.1986 - 08.1989160 Kw - 218 HP / M 116.964Otto
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 450 SL (107.044)10.1972 - 10.1980165 Kw - 224 HP / M 117.982Otto
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 450 SL (107.044)10.1972 - 10.1980165 Kw - 224 HP / M 117.985Otto
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 450 SL (107.044)09.1975 - 10.1980160 Kw - 218 HP / M 117.982Otto
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 450 SL (107.044)09.1975 - 10.1980160 Kw - 218 HP / M 117.985Otto
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 500 SL (107.046)05.1980 - 12.1985170 Kw - 231 HP / M 117.960Otto
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 500 SL (107.046)05.1980 - 12.1985170 Kw - 231 HP / M 117.962Otto
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 500 SL (107.046)05.1980 - 12.1981177 Kw - 241 HP / M 117.960Otto
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 500 SL (107.046)01.1986 - 08.1989164 Kw - 223 HP / M 117.964Otto
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 500 SL (107.046)01.1986 - 08.1989180 Kw - 245 HP / M 117.960Otto
MERCEDES-BENZ SL (R107) / 500 SL (107.046)01.1986 - 08.1989180 Kw - 245 HP / M 117.964Otto
MERCEDES-BENZ SL Kupee (C107) / 280 SLC (107.022)08.1974 - 09.1981136 Kw - 185 HP / M 110.982Otto
MERCEDES-BENZ SL Kupee (C107) / 280 SLC (107.022)08.1974 - 09.1981136 Kw - 185 HP / M 110.986Otto
MERCEDES-BENZ SL Kupee (C107) / 280 SLC (107.022)08.1974 - 09.1981136 Kw - 185 HP / M 110.990Otto
MERCEDES-BENZ SL Kupee (C107) / 280 SLC (107.022)06.1976 - 09.1981130 Kw - 177 HP / M 110.982Otto
MERCEDES-BENZ SL Kupee (C107) / 280 SLC (107.022)06.1976 - 09.1981130 Kw - 177 HP / M 110.986Otto
MERCEDES-BENZ SL Kupee (C107) / 280 SLC (107.022)06.1976 - 09.1981130 Kw - 177 HP / M 110.990Otto
MERCEDES-BENZ SL Kupee (C107) / 350 SLC (107.023)01.1972 - 02.1976147 Kw - 200 HP / M 116.982Otto
MERCEDES-BENZ SL Kupee (C107) / 350 SLC (107.023)01.1972 - 02.1976147 Kw - 200 HP / M 116.984Otto
MERCEDES-BENZ SL Kupee (C107) / 350 SLC (107.023)03.1976 - 02.1980143 Kw - 195 HP / M 116.982Otto
MERCEDES-BENZ SL Kupee (C107) / 350 SLC (107.023)03.1976 - 02.1980143 Kw - 195 HP / M 116.984Otto
MERCEDES-BENZ SL Kupee (C107) / 380 SLC (107.025)07.1980 - 08.1981160 Kw - 218 HP / M 116.960Otto
MERCEDES-BENZ SL Kupee (C107) / 450 SLC (107.024)01.1973 - 11.1975165 Kw - 225 HP / M 117.982Otto
MERCEDES-BENZ SL Kupee (C107) / 450 SLC (107.024)01.1973 - 11.1975165 Kw - 225 HP / M 117.985Otto
MERCEDES-BENZ SL Kupee (C107) / 450 SLC (107.024)09.1975 - 08.1979160 Kw - 218 HP / M 117.982Otto
MERCEDES-BENZ SL Kupee (C107) / 450 SLC (107.024)09.1975 - 08.1979160 Kw - 218 HP / M 117.985Otto
MERCEDES-BENZ SL Kupee (C107) / 450 SLC 5.0 (107.026)06.1978 - 02.1980177 Kw - 241 HP / M 117.960Otto
PORSCHE 356
PORSCHE 356 Cabriolet/Speedster / B 160001.1959 - 12.196344 Kw - 60 HP / Otto
PORSCHE 356 Cabriolet/Speedster / B 1600 Super 7501.1959 - 12.196355 Kw - 75 HP / 616.15Otto
PORSCHE 356 Cabriolet/Speedster / C 160001.1963 - 12.196555 Kw - 75 HP / 616.15Otto
PORSCHE 356 Cabriolet/Speedster / C 1600 SC01.1963 - 12.196570 Kw - 95 HP / Otto
PORSCHE 356 Kupee / C 160001.1963 - 12.196555 Kw - 75 HP / 616.15Otto
PORSCHE 356 Kupee / C 1600 SC01.1963 - 12.196570 Kw - 95 HP / Otto
PORSCHE 911
PORSCHE 911 / 2.0 L01.1963 - 08.196796 Kw - 130 HP / 901.01Otto
PORSCHE 911 / 2.0 L01.1963 - 08.196796 Kw - 130 HP / 901.05Otto
PORSCHE 911 / 2.0 L01.1963 - 08.196796 Kw - 130 HP / 901.06Otto
PORSCHE 911 / 2.0 L01.1963 - 08.196796 Kw - 130 HP / 901.07Otto
PORSCHE 911 / 2.0 L01.1963 - 08.196796 Kw - 130 HP / 901.14Otto
PORSCHE 911 / 2.0 L01.1963 - 08.196796 Kw - 130 HP / 901.17Otto
PORSCHE 911 / 2.0 L08.1967 - 11.1968110 Kw - 150 HP / Otto
PORSCHE 911 / 2.0 T08.1968 - 02.197281 Kw - 110 HP / 901.03Otto
PORSCHE 911 / 2.0 T08.1968 - 02.197281 Kw - 110 HP / 901.13Otto
PORSCHE 911 / 2.2 T01.1970 - 12.197292 Kw - 125 HP / 911.06Otto
PORSCHE 911 / 2.2 T01.1970 - 12.197292 Kw - 125 HP / 911.07Otto
PORSCHE 911 / 2.2 T01.1970 - 12.197292 Kw - 125 HP / 911.08Otto
PORSCHE 911 / 2.2 T01.1970 - 12.197292 Kw - 125 HP / 911.03Otto
PORSCHE 911 / 2.3 E08.1971 - 12.1973121 Kw - 165 HP / 911.52Otto
PORSCHE 911 / 2.3 E08.1971 - 12.1973121 Kw - 165 HP / 911.62Otto
PORSCHE 911 / 2.3 S08.1971 - 01.1976140 Kw - 190 HP / 911.53Otto
PORSCHE 911 / 2.3 S08.1971 - 01.1976140 Kw - 190 HP / 911.63Otto
PORSCHE 911 / 2.3 T08.1971 - 12.1973103 Kw - 140 HP / 911.51Otto
PORSCHE 911 / 2.3 T08.1971 - 12.1973103 Kw - 140 HP / 911.61Otto
PORSCHE 911 / 2.3 T08.1971 - 12.1973103 Kw - 140 HP / 911.91Otto
PORSCHE 911 / 2.3 T08.1971 - 12.1973103 Kw - 140 HP / 911.96Otto
PORSCHE 911 / 2.3 T01.1972 - 12.197396 Kw - 130 HP / 911.57Otto
PORSCHE 911 / 2.3 T01.1972 - 12.197396 Kw - 130 HP / 911.67Otto
PORSCHE 911 / 2.709.1973 - 08.1975110 Kw - 150 HP / 911.41Otto
PORSCHE 911 / 2.709.1973 - 08.1975110 Kw - 150 HP / 911.46Otto
PORSCHE 911 / 2.709.1973 - 08.1975110 Kw - 150 HP / 911.92Otto
PORSCHE 911 / 2.709.1973 - 08.1975110 Kw - 150 HP / 911.97Otto
PORSCHE 911 / 2.709.1975 - 06.1977121 Kw - 165 HP / 911.43Otto
PORSCHE 911 / 2.709.1975 - 06.1977121 Kw - 165 HP / 911.48Otto
PORSCHE 911 / 2.709.1975 - 06.1977121 Kw - 165 HP / 911.81Otto
PORSCHE 911 / 2.709.1975 - 06.1977121 Kw - 165 HP / 911.86Otto
PORSCHE 911 / 2.709.1975 - 06.1977121 Kw - 165 HP / 911.85Otto
PORSCHE 911 / 2.709.1975 - 06.1977121 Kw - 165 HP / 911.90Otto
PORSCHE 911 / 2.709.1975 - 06.1977121 Kw - 165 HP / 911.94Otto
PORSCHE 911 / 2.709.1975 - 06.1977121 Kw - 165 HP / 911.99Otto
PORSCHE 911 / 2.709.1975 - 06.1977121 Kw - 165 HP / 911.84Otto
PORSCHE 911 / 2.709.1975 - 06.1977121 Kw - 165 HP / 911.82Otto
PORSCHE 911 / 2.709.1975 - 06.1977121 Kw - 165 HP / 911.89Otto
PORSCHE 911 / 2.7 S Carrera08.1973 - 01.1976129 Kw - 175 HP / 911.93Otto
PORSCHE 911 / 2.7 S Carrera08.1973 - 01.1976129 Kw - 175 HP / 911.98Otto
PORSCHE 911 / 2.7 S Carrera08.1973 - 01.1976129 Kw - 175 HP / 911.42Otto
PORSCHE 911 / 2.7 S Carrera08.1973 - 01.1976129 Kw - 175 HP / 911.47Otto
PORSCHE 911 / 2.7 SC Carrera RS08.1972 - 01.1979154 Kw - 209 HP / 911.83Otto
PORSCHE 911 / 3.0 SC08.1980 - 07.1983150 Kw - 204 HP / 930.10Otto
PORSCHE 911 / 3.0 SC Carrera03.1974 - 10.1983154 Kw - 209 HP / Otto
PORSCHE 911 / 3.0 SC Carrera09.1975 - 06.1977147 Kw - 200 HP / 930.02Otto
PORSCHE 911 / 3.0 SC Carrera09.1975 - 06.1977147 Kw - 200 HP / 930.12Otto
PORSCHE 911 / 3.0 SC Carrera07.1977 - 06.1980132 Kw - 180 HP / 930.03Otto
PORSCHE 911 / 3.0 SC Carrera07.1977 - 06.1980132 Kw - 180 HP / 930.13Otto
PORSCHE 911 / 3.0 SC Carrera09.1979 - 06.1980138 Kw - 188 HP / 930.09Otto
PORSCHE 911 / 3.0 SC Carrera09.1979 - 06.1980138 Kw - 188 HP / 930.19Otto
PORSCHE 911 / 3.0 Turbo01.1975 - 12.1977191 Kw - 260 HP / 930.52Otto
PORSCHE 911 / 3.0 Turbo01.1975 - 12.1977191 Kw - 260 HP / 930.50Otto
PORSCHE 911 Kabriolett / 3.0 SC08.1982 - 07.1983150 Kw - 204 HP / 930.10Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.0 E09.1968 - 02.1972103 Kw - 140 HP / 901.09Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.0 E09.1968 - 02.1972103 Kw - 140 HP / 901.11Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.0 L11.1964 - 11.196896 Kw - 131 HP / 901.01Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.0 L11.1964 - 11.196896 Kw - 131 HP / 901.05Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.0 L08.1967 - 11.1968110 Kw - 150 HP / Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.0 S07.1966 - 11.1968118 Kw - 160 HP / 901.02Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.0 S07.1966 - 11.1968118 Kw - 160 HP / 901.08Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.0 S07.1966 - 02.1972125 Kw - 170 HP / 901.10Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.0 T06.1967 - 02.197281 Kw - 110 HP / 901.03Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.0 T06.1967 - 02.197281 Kw - 110 HP / 901.13Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.2 E09.1969 - 02.1972114 Kw - 155 HP / 911.01Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.2 E09.1969 - 02.1972114 Kw - 155 HP / 911.04Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.2 S09.1969 - 02.1972132 Kw - 180 HP / 911.02Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.2 T01.1970 - 12.197292 Kw - 125 HP / 911.06Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.3 E08.1971 - 12.1973121 Kw - 165 HP / 911.52Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.3 E08.1971 - 12.1973121 Kw - 165 HP / 911.62Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.3 S09.1971 - 08.1973140 Kw - 190 HP / 911.53Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.3 S09.1971 - 08.1973140 Kw - 190 HP / 911.63Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.3 T01.1972 - 12.197396 Kw - 130 HP / 911.57Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.3 T01.1972 - 12.197396 Kw - 130 HP / 911.67Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.709.1973 - 08.1975110 Kw - 150 HP / 911.41Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.709.1973 - 08.1975110 Kw - 150 HP / 911.46Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.709.1973 - 08.1975110 Kw - 150 HP / 911.92Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.709.1973 - 08.1975110 Kw - 150 HP / 911.97Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.7 S08.1973 - 01.1976129 Kw - 175 HP / 911.93Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.7 S08.1973 - 01.1976129 Kw - 175 HP / 911.98Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.7 S08.1973 - 01.1976129 Kw - 175 HP / 911.42Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.7 S08.1973 - 01.1976129 Kw - 175 HP / 911.47Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.7 SC Carrera RS08.1972 - 01.1979154 Kw - 209 HP / 911.83Otto
PORSCHE 911 Targa / 3.0 SC Carrera09.1975 - 06.1977147 Kw - 200 HP / 930.02Otto
PORSCHE 911 Targa / 3.0 SC Carrera09.1975 - 06.1977147 Kw - 200 HP / 930.12Otto
PORSCHE 911 Targa / 3.0 SC Carrera07.1977 - 06.1980132 Kw - 180 HP / 930.03Otto
PORSCHE 911 Targa / 3.0 SC Carrera07.1977 - 06.1980132 Kw - 180 HP / 930.13Otto
PORSCHE 911 Targa / 3.0 SC Carrera09.1979 - 06.1980138 Kw - 188 HP / 930.09Otto
PORSCHE 911 Targa / 3.0 SC Carrera09.1979 - 06.1980138 Kw - 188 HP / 930.19Otto
PORSCHE 911 Targa / 3.3 Turbo09.1986 - 11.1990221 Kw - 301 HP / 930.66Otto
PORSCHE 914
PORSCHE 914 / /6 2.011.1969 - 12.197381 Kw - 110 HP / 901.36Otto
PORSCHE 914 / /6 2.011.1969 - 12.197381 Kw - 110 HP / 901.37Otto
PORSCHE 914 / 1.701.1969 - 12.197359 Kw - 80 HP / WOtto
PORSCHE 914 / 1.808.1973 - 02.197663 Kw - 86 HP / ANOtto
PORSCHE 914 / 2.001.1972 - 12.197574 Kw - 100 HP / GBOtto
TALBOT SIMCA
TALBOT SIMCA 1100 Break / 1.110.1976 - 09.197944 Kw - 60 HP / 3E1AOtto
TALBOT SIMCA 1100 Break / 1.110.1976 - 01.198037 Kw - 50 HP / E1/BTCOtto
TALBOT SIMCA 1100 Luukpära / 1.1 LE,LX,GLS,ES10.1976 - 01.198037 Kw - 50 HP / 3E1Otto
TALBOT SIMCA 1100 Luukpära / 1.1 LE,LX,GLS,ES10.1976 - 01.198043 Kw - 58 HP / 3E1AOtto
TALBOT SIMCA 1100 Luukpära / 1.1 LS,GLS10.1968 - 05.197644 Kw - 60 HP / Otto
TALBOT SIMCA 1100 Luukpära / 1.1 LS,GLS11.1973 - 09.197740 Kw - 54 HP / E1/BTCOtto
TALBOT SIMCA 1100 Luukpära / 1.3 Spezial TI10.1972 - 09.197760 Kw - 82 HP / 3G4Otto

iParts 2017
Online Konsultant
online konsultant

Tere!!!

Kas te soovite personaalse konsultandi abi?!