Varuosade valik


Kataloog: Autovaruosad.
Kõik mudelit: AUDI varuosad.

TALOSA 44-07083 Sisemine rooliots,roolivarras
Firma: TALOSA   
Varuosanumber: 44-07083
Varuosa nimetus: Sisemine rooliots,roolivarrasread_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Installatsiooni pool | Esisild
Pikkus (mm) | 227
Keermemõõt 1 | M16x1,5
Keermemõõt 2 | M16x1,5
Kaal (kg) | 0,484072
TOPRAN 114 829 Sisemine rooliots,roolivarras
Firma: TOPRAN   
Varuosanumber: 114 829
Varuosa nimetus: Sisemine rooliots,roolivarrasread_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Tootmise kuupäev alates | 01.11.2011
Ehitusaasta alates | 11/2011
Kerenumber alates | 8K-D-000001
Installatsiooni pool | esisild mõlemapoolselt
Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos mutriga
pikkus üle kõige (mm) | 243
Keermemõõt 2 | M 16 x 1.5
Keermemõõt 1 | M 16 x 1.5
RTS 92-95922 Sisemine rooliots,roolivarras
Firma: RTS   
Varuosanumber: 92-95922
Varuosa nimetus: Sisemine rooliots,roolivarrasread_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Väliskeere 1 [mm] | M16x1,5
Väliskeere 2 [mm] | M16x1,5
Pikkus (mm) | 226,5
Kaal (kg) | 0,606
Installatsiooni pool | esisild mõlemapoolselt
TALOSA 42-07081 Roolivardapea
Firma: TALOSA   
Varuosanumber: 42-07081
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Installatsiooni pool | Esisild
Pikkus (mm) | 207
Keermemõõt 1 | M16x1,5
Keermemõõt 2 | M12x1,5
Kaal (kg) | 0,801057
NK 5034795 Sisemine rooliots,roolivarras
Firma: NK   
Varuosanumber: 5034795
Varuosa nimetus: Sisemine rooliots,roolivarrasread_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Installatsiooni pool | esisild paremal
Piirangutega toode/piirangu info 2 | ilma kaitsekummita
Pikkus (mm) | 202
Keermemõõt | 16x1,5
TALOSA 42-07082 Roolivardapea
Firma: TALOSA   
Varuosanumber: 42-07082
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Installatsiooni pool | Esisild
Pikkus (mm) | 207
Keermemõõt 1 | M16x1,5
Keermemõõt 2 | M12x1,5
Kaal (kg) | 0,801058
MAPCO 52748HPS Roolivardapea
Firma: MAPCO   
Varuosanumber: 52748HPS
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Installatsiooni pool | esisild paremal
Sisekeere (mm) | M 16 x 1,5
Väliskeere [mm] | M 12 x 1,5
Valmistaja vabastus | HPS standard
vajaminev tükihulk | 1
paaris toodete numbrid | 52747HPS
MAPCO 52747HPS Roolivardapea
Firma: MAPCO   
Varuosanumber: 52747HPS
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Installatsiooni pool | esisild vasakul
Sisekeere (mm) | M 16 x 1,5
Väliskeere [mm] | M 12 x 1,5
Valmistaja vabastus | HPS standard
vajaminev tükihulk | 1
paaris toodete numbrid | 52748HPS
MOOG AU-ES-10908 Roolivardapea
Firma: MOOG   
Varuosanumber: AU-ES-10908
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Kerenumber alates | 8K-D-000 001
Installatsiooni pool | väljas
Läbimõõt 1 (mm) | 19
Pikkus 1 (mm) | 207
Pikkus 2 (mm) | 32,2
Keermemõõt 1 | M16X1,5
Keermemõõt 2 | M12X1,5
MOOG AU-AX-5193 Sisemine rooliots,roolivarras
Firma: MOOG   
Varuosanumber: AU-AX-5193
Varuosa nimetus: Sisemine rooliots,roolivarrasread_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Installatsiooni pool | sees
Pikkus (mm) | 241,5
Läbimõõt 1 (mm) | 16
Keermemõõt 1 | M16X1,5
Keermemõõt 2 | M16X1,5
A.B.S. 240535 Sisemine rooliots,roolivarras
Firma: A.B.S.   
Varuosanumber: 240535
Varuosa nimetus: Sisemine rooliots,roolivarrasread_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Installatsiooni pool | sees
Pikkus (mm) | 226
Keermemõõt 1 | M16X1.5 RHT
Keermemõõt 2 | M16X1.5 RHT
Kaal (kg) | 0,66
FEBI BILSTEIN 31696 Sisemine rooliots,roolivarras
Firma: FEBI BILSTEIN   
Varuosanumber: 31696
Varuosa nimetus: Sisemine rooliots,roolivarrasread_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Väliskeere [mm] | M16 x 1,5
Värv | hall
Materjal | Metall
Pealdis | fosfeeritud
Installatsiooni pool | esisild mõlemapoolselt
Kaal (kg) | 0,59
vajaminev tükihulk | 2
SWAG 30 93 1696 Sisemine rooliots,roolivarras
Firma: SWAG   
Varuosanumber: 30 93 1696
Varuosa nimetus: Sisemine rooliots,roolivarrasread_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Väliskeere [mm] | M16 x 1,5
Värv | hall
Materjal | Metall
Pealdis | fosfeeritud
Installatsiooni pool | esisild mõlemapoolselt
Kaal (kg) | 0,59
vajaminev tükihulk | 2
RTS 91-95917-1 Roolivardapea
Firma: RTS   
Varuosanumber: 91-95917-1
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Installatsiooni pool | esisild paremal
Väliskeere 1 [mm] | M16x1,5
Väliskeere 2 [mm] | M12x1,5
Pikkus (mm) | 207
Kaal (kg) | 0,900
RTS 91-95917-2 Roolivardapea
Firma: RTS   
Varuosanumber: 91-95917-2
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Installatsiooni pool | esisild vasakul
Väliskeere 1 [mm] | M16x1,5
Väliskeere 2 [mm] | M12x1,5
Pikkus (mm) | 207
Kaal (kg) | 0,900
DELPHI TA2508 Roolivardapea
Firma: DELPHI   
Varuosanumber: TA2508
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Installatsiooni pool | vasakul
Kerenumber kuni | 8K CA200000
Sõidukivarustus | Elektrohüdraulilise roolimisega sõidukile
Pikkus (mm) | 227
Laius (mm) | 54
Kõrgus (mm) | 92
Keermemõõt | M16x1.5
Pöördeliik | koos paremkeermega
DELPHI TA2509 Roolivardapea
Firma: DELPHI   
Varuosanumber: TA2509
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Installatsiooni pool | paremal
Kerenumber kuni | 8K CA200000
Sõidukivarustus | Elektrohüdraulilise roolimisega sõidukile
Pikkus (mm) | 227
Laius (mm) | 54
Kõrgus (mm) | 82
Keermemõõt | M16x1.5
Pöördeliik | koos paremkeermega
FEBI BILSTEIN 36507 Roolivardapea
Firma: FEBI BILSTEIN   
Varuosanumber: 36507
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
paaris toodete numbrid | 36506
Sisekeere (mm) | M16 x 1,5
Väliskeere [mm] | M12 x 1,5
Installatsiooni pool | esisild paremal
Kaal (kg) | 0,87
vajaminev tükihulk | 1
FEBI BILSTEIN 36506 Roolivardapea
Firma: FEBI BILSTEIN   
Varuosanumber: 36506
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
paaris toodete numbrid | 36507
Sisekeere (mm) | M16 x 1,5
Väliskeere [mm] | M12 x 1,5
Installatsiooni pool | esisild vasakul
Kaal (kg) | 0,87
vajaminev tükihulk | 1
RTS 92-95909 Sisemine rooliots,roolivarras
Firma: RTS   
Varuosanumber: 92-95909
Varuosa nimetus: Sisemine rooliots,roolivarrasread_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Installatsiooni pool | esisild mõlemapoolselt
Väliskeere 1 [mm] | M16x1,5
Väliskeere 2 [mm] | M16x1,5
Pikkus (mm) | 227
Kaal (kg) | 0,606
Sõidukivarustus | roolivõimendiga sõidukile
MOOG AU-ES-7377 Roolivardapea
Firma: MOOG   
Varuosanumber: AU-ES-7377
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Installatsiooni pool | väljas
Läbimõõt 1 (mm) | 18,5
Pikkus 1 (mm) | 207
Keermemõõt 1 | M16X1,5
Keermemõõt 2 | M12X1,13
DELPHI TA2485 Sisemine rooliots,roolivarras
Firma: DELPHI   
Varuosanumber: TA2485
Varuosa nimetus: Sisemine rooliots,roolivarrasread_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Installatsiooni pool | vasakul
Pikkus (mm) | 242
Laius (mm) | 38
Kõrgus (mm) | 38
Keermemõõt | M16x1.5
Pöördeliik | koos paremkeermega
LEMFÖRDER 35705 01 Sisemine rooliots,roolivarras
Firma: LEMFÖRDER   
Varuosanumber: 35705 01
Varuosa nimetus: Sisemine rooliots,roolivarrasread_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Installatsiooni pool | Esisild
DELPHI TA2916 Roolivardapea
Firma: DELPHI   
Varuosanumber: TA2916
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Installatsiooni pool | Esisild
Ehitusaasta alates | 08/2011
Sõidukivarustus | Elektr.roolivõimendiga sõidukile
Pikkus (mm) | 230
Laius (mm) | 62
Kõrgus (mm) | 92
Keermemõõt | M16x1.5
Pöördeliik | koos paremkeermega
DELPHI TA2915 Roolivardapea
Firma: DELPHI   
Varuosanumber: TA2915
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Installatsiooni pool | Esisild
Ehitusaasta alates | 08/2011
Sõidukivarustus | Elektr.roolivõimendiga sõidukile
Pikkus (mm) | 230
Laius (mm) | 62
Kõrgus (mm) | 92
Keermemõõt | M16x1.5
Pöördeliik | koos paremkeermega
MOOG AU-ES-10907 Roolivardapea
Firma: MOOG   
Varuosanumber: AU-ES-10907
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Kerenumber alates | 8K-D-000 001
Installatsiooni pool | väljas
Läbimõõt 1 (mm) | 19
Pikkus 1 (mm) | 207
Pikkus 2 (mm) | 32,2
Keermemõõt 1 | M16X1,5
Keermemõõt 2 | M12X1,5
A.B.S. 230830 Roolivardapea
Firma: A.B.S.   
Varuosanumber: 230830
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Installatsiooni pool | Esisild
Keermemõõt | IN M16X1.5 RHT
koonusemõõt (mm) | 14,7
Pikkus (mm) | 206
Kaal (kg) | 0,87
on image
Firma: RUVILLE   
Varuosanumber: 914706
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Installatsiooni pool | esisild vasakul
Kerenumber alates | 8K...D...000001
koonusemõõt (mm) | 14,6
Keermemõõt | M16X1,5
BLUE PRINT ADV188706 Roolivardapea
Firma: BLUE PRINT   
Varuosanumber: ADV188706
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
paaris toodete numbrid | ADV188705
Pikkus (mm) | 208,4
Sisekeere (mm) | M16 x 1,5
Väliskeere [mm] | M12 x 1,5
Installatsiooni pool | esisild vasakul
Kaal (kg) | 0,88
vajaminev tükihulk | 1
MOOG AU-ES-7378 Roolivardapea
Firma: MOOG   
Varuosanumber: AU-ES-7378
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Installatsiooni pool | väljas
Läbimõõt 1 (mm) | 18,5
Pikkus 1 (mm) | 207
Keermemõõt 1 | M16X1,5
Keermemõõt 2 | M12X1,14
MEYLE 116 020 0029/HD Roolivardapea
Firma: MEYLE   
Varuosanumber: 116 020 0029/HD
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Installatsiooni pool | esisild paremal
Pikkus (mm) | 206
Keermemõõt 1 | M12x1,5
Keermemõõt 2 | M16x1,5
tugevdatud variant |
paaris toodete numbrid | 116 020 0030/HD
LEMFÖRDER 35742 01 Roolivardapea
Firma: LEMFÖRDER   
Varuosanumber: 35742 01
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Kerenumber alates | 8K-D-000 001
Installatsiooni pool | Esisild
LEMFÖRDER 35741 01 Roolivardapea
Firma: LEMFÖRDER   
Varuosanumber: 35741 01
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Kerenumber alates | 8K-D-000 001
Installatsiooni pool | Esisild
LEMFÖRDER 33409 01 Roolivardapea
Firma: LEMFÖRDER   
Varuosanumber: 33409 01
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Sõidukivarustus | roolivõimendiga sõidukile
Kerenumber kuni | 8K-CA200 000
Installatsiooni pool | Esisild
Pikkus (mm) | 207
koonusemõõt (mm) | 18
Keermemõõt 1 | M16x1,5
Keermemõõt 2 | M12x1,5
TRW JTE1145 Roolivardapea
Firma: TRW   
Varuosanumber: JTE1145
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Installatsiooni pool | esisild paremal
Piirangutega toode/piirangu info | koos lisadega
vasak/paremroolimine | vasak-/parempoolse roolimise jaoks
paaris toodete numbrid | JTE1144
Pikkus (mm) | 207
Keermemõõt | M12x1,5
Sisekeere (mm) | M16x1.5
TRW JTE1144 Roolivardapea
Firma: TRW   
Varuosanumber: JTE1144
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Installatsiooni pool | esisild vasakul
Piirangutega toode/piirangu info | koos lisadega
vasak/paremroolimine | vasak-/parempoolse roolimise jaoks
paaris toodete numbrid | JTE1145
Pikkus (mm) | 207
Keermemõõt | M12x1,5
Sisekeere (mm) | M16x1.5
LEMFÖRDER 33408 01 Roolivardapea
Firma: LEMFÖRDER   
Varuosanumber: 33408 01
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Sõidukivarustus | roolivõimendiga sõidukile
Kerenumber kuni | 8K-CA200 000
Installatsiooni pool | Esisild
Pikkus (mm) | 207
koonusemõõt (mm) | 18
Keermemõõt 1 | M16x1,5
Keermemõõt 2 | M12x1,5
MAPCO 53748 Remondikomplekt,roolivarras
Firma: MAPCO   
Varuosanumber: 53748
Varuosa nimetus: Remondikomplekt,roolivarrasread_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Installatsiooni pool | esisild vasakul
Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos sisemise rooliotsaga
vajaminev tükihulk | 1
FORTUNE LINE FZ2211 Sisemine rooliots,roolivarras
Firma: FORTUNE LINE   
Varuosanumber: FZ2211
Varuosa nimetus: Sisemine rooliots,roolivarrasread_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Sõidukivarustus | roolivõimendiga sõidukile
Pikkus (mm) | 202
Väliskeere [mm] | M16x1,5
Installatsiooni pool | Esisild
FEBEST 1722-Q5 Sisemine rooliots,roolivarras
Firma: FEBEST   
Varuosanumber: 1722-Q5
Varuosa nimetus: Sisemine rooliots,roolivarrasread_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Kaal (kg) | 0,565
Hulk | 2
on image
Firma: MAXGEAR   
Varuosanumber: 69-0500
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Sõidukivarustus | roolivõimendiga sõidukile
Installatsiooni pool | Esisild
Küsi saadavus
no image
Firma: VEMA   
Varuosanumber: 26364
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
Hind
hinnapäring
Installatsiooni pool | esisild paremal
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
AYD 9507069 Sisemine rooliots,roolivarras
Firma: AYD   
Varuosanumber: 9507069
Varuosa nimetus: Sisemine rooliots,roolivarrasread_moreLoe lisa...
Hind
hinnapäring
Keermemõõt 1 | M16x1.5
Installatsiooni pool | esisild mõlemapoolselt
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
SIDEM 37613 Sisemine rooliots,roolivarras
Firma: SIDEM   
Varuosanumber: 37613
Varuosa nimetus: Sisemine rooliots,roolivarrasread_moreLoe lisa...
Hind
hinnapäring
Installatsiooni pool | vasakul
Keermemõõt | MM16x1.5R
Keermemõõt 1 | MM16x1.5R
Rooliotsa pikkus (mm) | 226
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
SPIDAN 46935 Sisemine rooliots,roolivarras
Firma: SPIDAN   
Varuosanumber: 46935
Varuosa nimetus: Sisemine rooliots,roolivarrasread_moreLoe lisa...
Hind
hinnapäring
Installatsiooni pool | ees
Keermemõõt | MM16X1.5R
Keermemõõt 1 | FM14X1.5R
Rooliotsa pikkus (mm) | 128
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
VEMA 25089 Roolivardapea
Firma: VEMA   
Varuosanumber: 25089
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
Hind
hinnapäring
Installatsiooni pool | vasakul
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
no image
Firma: VEMA   
Varuosanumber: 26365
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
Hind
hinnapäring
Installatsiooni pool | esisild vasakul
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
no image
Firma: VEMA   
Varuosanumber: 26366
Varuosa nimetus: Sisemine rooliots,roolivarrasread_moreLoe lisa...
Hind
hinnapäring
Installatsiooni pool | ees
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
SIDEM 37138 Roolivardapea
Firma: SIDEM   
Varuosanumber: 37138
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
Hind
hinnapäring
Installatsiooni pool | esisild mõlemapoolselt
Pikkus (mm) | 155
Keermemõõt | MM14X1.5R
koonusemõõt (mm) | 17,5
Keermemõõt 1 | FM8X1.25R
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
SPIDAN 40466 Roolivardapea
Firma: SPIDAN   
Varuosanumber: 40466
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
Hind
hinnapäring
Installatsiooni pool | esisild mõlemapoolselt
Pikkus (mm) | 155
Keermemõõt | MM14X1.5R
koonusemõõt (mm) | 17,5
Keermemõõt 1 | FM8X1.25R
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
SIDEM 37235 Roolivardapea
Firma: SIDEM   
Varuosanumber: 37235
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
Hind
hinnapäring
Ehitusaasta kuni | 08/2012
Installatsiooni pool | paremal
Koonusetõus | 1/5
Pikkus (mm) | 206
Keermemõõt | FM16x1.5R
koonusemõõt (mm) | 14,7
Keermemõõt 1 | MM12X1.5R
paaris toodete numbrid | 37234
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
FRAP 3971 Roolivardapea
Firma: FRAP   
Varuosanumber: 3971
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
Hind
hinnapäring
Pöördeliik | koos paremkeermega
Keermemõõt | M 16x1,5
Installatsiooni pool | paremal
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
FRAP 3972 Roolivardapea
Firma: FRAP   
Varuosanumber: 3972
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
Hind
hinnapäring
Pöördeliik | koos paremkeermega
Keermemõõt | M 16x1,5
Installatsiooni pool | vasakul
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
SIDEM 37237 Roolivardapea
Firma: SIDEM   
Varuosanumber: 37237
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
Hind
hinnapäring
Ehitusaasta alates | 09/2012
Kerenumber alates | 8K-D 000 001
Installatsiooni pool | esisild paremal
Koonusetõus | 1/5
Pikkus (mm) | 209
Keermemõõt | FM16X1.5R
koonusemõõt (mm) | 14,7
Keermemõõt 1 | MM12X1.5R
paaris toodete numbrid | 37236
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
FORTUNE LINE FZ1297 Roolivardapea
Firma: FORTUNE LINE   
Varuosanumber: FZ1297
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
Hind
hinnapäring
Installatsiooni pool | esisild vasakul
Sisekeere (mm) | M16x1.5
paaris toodete numbrid | JTE1145
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
MASTER-SPORT 33408-PCS-MS Roolivardapea
Firma: MASTER-SPORT   
Varuosanumber: 33408-PCS-MS
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
Hind
hinnapäring
Installatsiooni pool | Esisild
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
BORG & BECK BTR5571 Roolivardapea
Firma: BORG & BECK   
Varuosanumber: BTR5571
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
Hind
hinnapäring
Installatsiooni pool | Esisild
Pöördeliik | koos paremkeermega
Keermemõõt 1 | M16x1.5
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
MASTER-SPORT 33409-PCS-MS Roolivardapea
Firma: MASTER-SPORT   
Varuosanumber: 33409-PCS-MS
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
Hind
hinnapäring
Installatsiooni pool | Esisild
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
MASTER-SPORT 31303-PCS-MS Sisemine rooliots,roolivarras
Firma: MASTER-SPORT   
Varuosanumber: 31303-PCS-MS
Varuosa nimetus: Sisemine rooliots,roolivarrasread_moreLoe lisa...
Hind
hinnapäring
Kerenumber kuni | 8K-CA200 000
Installatsiooni pool | Esisild
Pikkus (mm) | 202
Väliskeere [mm] | M16 x 1,5
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
FRAP 3745 Sisemine rooliots,roolivarras
Firma: FRAP   
Varuosanumber: 3745
Varuosa nimetus: Sisemine rooliots,roolivarrasread_moreLoe lisa...
Hind
hinnapäring
Pöördeliik | koos paremkeermega
Keermemõõt 1 | M 16x1,5
Keermemõõt 2 | M 16x1,5
Installatsiooni pool | kahepoolne
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
SBS 19065034797 Roolivardapea
Firma: SBS   
Varuosanumber: 19065034797
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
Hind
hinnapäring
Installatsiooni pool | esisild vasakul
Keermemõõt | 16x1,5
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
SBS 19065034795 Sisemine rooliots,roolivarras
Firma: SBS   
Varuosanumber: 19065034795
Varuosa nimetus: Sisemine rooliots,roolivarrasread_moreLoe lisa...
Hind
hinnapäring
Installatsiooni pool | esisild paremal
Piirangutega toode/piirangu info 2 | ilma kaitsekummita
Pikkus (mm) | 202
Keermemõõt | 16x1,5
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
JP GROUP 1144502709 Sisemine rooliots,roolivarras
Firma: JP GROUP   
Varuosanumber: 1144502709
Varuosa nimetus: Sisemine rooliots,roolivarrasread_moreLoe lisa...
Hind
hinnapäring
Installatsiooni pool | esisild mõlemapoolselt
Pöördeliik | koos paremkeermega
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
JP GROUP 1144502700 Sisemine rooliots,roolivarras
Firma: JP GROUP   
Varuosanumber: 1144502700
Varuosa nimetus: Sisemine rooliots,roolivarrasread_moreLoe lisa...
Hind
hinnapäring
Installatsiooni pool | esisild mõlemapoolselt
Pöördeliik | koos paremkeermega
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
SBS 19065034798 Roolivardapea
Firma: SBS   
Varuosanumber: 19065034798
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
Hind
hinnapäring
Installatsiooni pool | esisild paremal
Keermemõõt | 16x1,5
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
TOPRAN 113 157 Roolivardapea
Firma: TOPRAN   
Varuosanumber: 113 157
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
Hind
hinnapäring
Installatsiooni pool | esisild vasakul
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
FORMPART 1107030 Sisemine rooliots,roolivarras
Firma: FORMPART   
Varuosanumber: 1107030
Varuosa nimetus: Sisemine rooliots,roolivarrasread_moreLoe lisa...
Hind
hinnapäring
Installatsiooni pool | kahepoolne
Pikkus (mm) | 225
Keermemõõt | M16X1.5
Pöördeliik | koos paremkeermega
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
TOPRAN 114 413 Roolivardapea
Firma: TOPRAN   
Varuosanumber: 114 413
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
Hind
hinnapäring
Tootmise kuupäev alates | 01.11.2011
Ehitusaasta alates | 11/2011
Kerenumber alates | 8K-D-000001
Installatsiooni pool | vasakul
paaris toodete numbrid | 114 414
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
TOPRAN 113 158 Roolivardapea
Firma: TOPRAN   
Varuosanumber: 113 158
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
Hind
hinnapäring
Installatsiooni pool | esisild paremal
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
TOPRAN 114 414 Roolivardapea
Firma: TOPRAN   
Varuosanumber: 114 414
Varuosa nimetus: Roolivardapearead_moreLoe lisa...
Hind
hinnapäring
Tootmise kuupäev alates | 01.11.2011
Ehitusaasta alates | 11/2011
Kerenumber alates | 8K-D-000001
Installatsiooni pool | paremal
paaris toodete numbrid | 114 413
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
Tootegrupid
Õlid
Tulepesurid
Kere
Küte/  õhutus
Kliimaseade
Kütuse Ettevalmistus
Mugavusseadmed
Salongivarustus
Transpordiseade
Teljeajam
Lukustusseade
Lisad
Rattad/  rehvid
Käigukast
Kütuse Etteande Seadmed
Mootor
Väljalaskesüsteem
Filter
Pidurisüsteem
Jahutus
Süüte/  eelsüütesüsteem
Elektrisüsteem
Vedrustus/  pehmendus
Roolimine
Alusvanker/  käändmik/  rattad
Ratta Ülekanne
Haakeseade/  Ehitusosad
Rihmaseadmed
Klaasipuhastus
Service/  Inspektsiooni/  hooldesosad
Sidur/  Ehitusosad
Vali Automark
Alfa Romeo Varaosat
Audi Varaosat
BMW Varaosat
Cadillac Varaosat
Chevrolet Varaosat
Chrysler Varaosat
Citroen Varaosat
Dacia Varaosat
Daewoo Varaosat
Dodge Varaosat
Fiat Varaosat
Ford Varaosat
GMC Varaosat
Honda Varaosat
Hyundai Varaosat
Infiniti Varaosat
Isuzu Varaosat
Jaguar Varaosat
Jeep Varaosat
Kia Varaosat
Lada Varaosat
Lancia Varaosat
Land Rover Varaosat
Lexus Varaosat
Lincoln Varaosat
Mazda Varaosat
Mercedes Benz Varaosat
MG Varaosat
Mini Varaosat
Mitsubishi Varaosat
Nissan Varaosat
Opel Varaosat
Peugeot Varaosat
Pontiac Varaosat
Porsche Varaosat
Renault Varaosat
Rover Varaosat
Saab Varaosat
Seat Varaosat
Skoda Varaosat
Smart Varaosat
Ssang Yong Varaosat
Subaru Varaosat
Suzuki Varaosat
Toyota Varaosat
Volvo Varaosat
Volkswagen Varaosat

Ei ole selle osa kirjeldust.



iParts 2020