Generaator AD KÜHNER 30254RI
Firma: AD KÜHNER 
Varuosanumber: 30254RI
Varuosa nimetus: Generaator
Hind
hinnapäring
Pinge [V] | 12
Generaator- laadevool [A] | 65
Läbimõõt [mm] | 69
Vagude arv | 1
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
Analoogid
Firma: MAXGEAR  
Varuosanumber: 55-0174
Varuosa nimetus: Generaator
noimage
hinnapäring
Firma: MAXGEAR  
Varuosanumber: 55-0174R
Varuosa nimetus: Generaator
noimage
hinnapäring
Firma: MAHLE ORIGINAL  
Varuosanumber: MG 536
Varuosa nimetus: Generaator
MAHLE ORIGINAL Generaator MG 536
hinnapäring
Firma: MAGNETI MARELLI  
Varuosanumber: 943356851010
Varuosa nimetus: Generaator
MAGNETI MARELLI Generaator 943356851010
hinnapäring
Firma: MAGNETI MARELLI  
Varuosanumber: 063321023010
Varuosa nimetus: Generaator
MAGNETI MARELLI Generaator 063321023010
hinnapäring
Firma: POWERMAX  
Varuosanumber: 9213152
Varuosa nimetus: Generaator
POWERMAX Generaator 9213152
hinnapäring
Firma: SNRA  
Varuosanumber: FI8020
Varuosa nimetus: Generaator
SNRA Generaator FI8020
hinnapäring
Firma: VALEO  
Varuosanumber: 439177
Varuosa nimetus: Generaator
noimage
hinnapäring
Firma: VEMO  
Varuosanumber: V24-13-37170
Varuosa nimetus: Generaator
noimage
hinnapäring
Firma: VALEO  
Varuosanumber: 436235
Varuosa nimetus: Generaator
VALEO Generaator 436235
hinnapäring
Firma: UNIPOINT  
Varuosanumber: F042A07001
Varuosa nimetus: Generaator
UNIPOINT Generaator F042A07001
hinnapäring
Firma: SPIDAN  
Varuosanumber: 3337
Varuosa nimetus: Generaator
SPIDAN Generaator 3337
hinnapäring
Firma: LAUBER  
Varuosanumber: 11.0254
Varuosa nimetus: Generaator
LAUBER Generaator 11.0254
hinnapäring
Firma: HELLA  
Varuosanumber: 8EL 725 672-001
Varuosa nimetus: Generaator
HELLA Generaator 8EL 725 672-001
hinnapäring
Firma: CEVAM  
Varuosanumber: 2114
Varuosa nimetus: Generaator
CEVAM Generaator 2114
hinnapäring
Firma: CEVAM  
Varuosanumber: 4265
Varuosa nimetus: Generaator
CEVAM Generaator 4265
hinnapäring
Firma: BOSCH  
Varuosanumber: 0 986 034 640
Varuosa nimetus: Generaator
BOSCH Generaator 0 986 034 640
hinnapäring
Firma: AUTOELECTRO  
Varuosanumber: AEA5196
Varuosa nimetus: Generaator
AUTOELECTRO Generaator AEA5196
hinnapäring
Firma: ARTEC  
Varuosanumber: 59213152
Varuosa nimetus: Generaator
ARTEC Generaator 59213152
hinnapäring
Firma: CV PSH  
Varuosanumber: 505.016.065
Varuosa nimetus: Generaator
CV PSH Generaator 505.016.065
hinnapäring
Firma: DA SILVA  
Varuosanumber: 016236
Varuosa nimetus: Generaator
DA SILVA Generaator 016236
hinnapäring
Firma: HC-PARTS  
Varuosanumber: CA254IR
Varuosa nimetus: Generaator
HC-PARTS Generaator CA254IR
hinnapäring
Firma: HELLA  
Varuosanumber: 8EL 012 429-831
Varuosa nimetus: Generaator
HELLA Generaator 8EL 012 429-831
hinnapäring
Firma: HC-CARGO  
Varuosanumber: 111148
Varuosa nimetus: Generaator
HC-CARGO Generaator 111148
hinnapäring
Firma: EAI  
Varuosanumber: 55687
Varuosa nimetus: Generaator
EAI Generaator 55687
hinnapäring
Firma: DA SILVA  
Varuosanumber: A016236
Varuosa nimetus: Generaator
DA SILVA Generaator A016236
hinnapäring
Firma: AD KÜHNER  
Varuosanumber: 30254RI
Varuosa nimetus: Generaator
AD KÜHNER Generaator 30254RI
hinnapäring
Originaalnumbrid
FIAT 4470266
FIAT 46231682
FIAT 46231689
FIAT 5955503
FIAT 5955504
FIAT 7547791
FIAT 7588791
FIAT 7610362
Varuosade kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
AUTOBIANCHI Y10
AUTOBIANCHI Y10 / 1.3 i.e. GT06.1989 - 10.199554 Kw - 73 HP / 146A5.046Otto
AUTOBIANCHI Y10 / 1.3 i.e. GT06.1989 - 10.199557 Kw - 78 HP / 156B.000Otto
FIAT ELBA
FIAT ELBA (146_) / 1.501.1992 - 12.199649 Kw - 67 HP / 149 C1.000Otto
FIAT FIORINO
FIAT FIORINO (147) / 1.501.1988 - 08.199355 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 70 i.e. 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 C5.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 70 i.e. 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 D5.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 75 i.e. 1.505.1988 - 12.199355 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 75 i.e. 1.610.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 75 i.e. 1.610.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 D6.000Otto
FIAT FIORINO Pick up (146) / 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 D5.000Otto
FIAT FIORINO Pick up (146) / 1.601.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000Otto
FIAT FIORINO Pick up (146) / 1.601.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 D6.000Otto
FIAT PUNTO
FIAT PUNTO (176) / 1.4 GT Turbo01.1994 - 09.199698 Kw - 133 HP / 176 A4.000Otto
FIAT PUNTO (176) / 1.4 GT Turbo09.1996 - 09.199996 Kw - 131 HP / 176 B6.000Otto
FIAT REGATA
FIAT REGATA (138) / 70 1.309.1983 - 07.198948 Kw - 65 HP / 149 A3.000Otto
FIAT REGATA (138) / 70 1.309.1983 - 07.198948 Kw - 65 HP / 149 A7.000Otto
FIAT REGATA (138) / 70 1.309.1983 - 07.198650 Kw - 68 HP / 138 B2.000Otto
FIAT REGATA (138) / 75 1.512.1983 - 12.198755 Kw - 75 HP / 138 C3.048Otto
FIAT REGATA (138) / 75 1.512.1983 - 12.198755 Kw - 75 HP / 138 B3.048Otto
FIAT REGATA (138) / 75 1.512.1983 - 12.198755 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
FIAT REGATA (138) / 75 1.512.1983 - 12.198755 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT REGATA (138) / 75 i.e. 1.507.1985 - 07.198955 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT REGATA (138) / 75 i.e. 1.507.1985 - 07.198955 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
FIAT REGATA (138) / 85 1.505.1985 - 12.198758 Kw - 79 HP / 149 A5.000Otto
FIAT REGATA (138) / 85 1.610.1983 - 06.199060 Kw - 82 HP / 149 A.000Otto
FIAT REGATA (138) / 85 Super 1.509.1983 - 04.198560 Kw - 82 HP / 138 B3.000Otto
FIAT REGATA Weekend (138) / 75 1.509.1984 - 07.198955 Kw - 75 HP / 138 C3.048Otto
FIAT REGATA Weekend (138) / 75 1.509.1984 - 07.198955 Kw - 75 HP / 138 B3.048Otto
FIAT REGATA Weekend (138) / 75 1.509.1984 - 07.198955 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT REGATA Weekend (138) / 75 1.5 i.e. KAT12.1986 - 07.198955 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT REGATA Weekend (138) / 85 1.501.1984 - 04.198960 Kw - 82 HP / 138 B3.000Otto
FIAT STRADA
FIAT STRADA I (138A) / 75 1.301.1981 - 09.198255 Kw - 75 HP / 138 A3.000Otto
FIAT STRADA I (138A) / 75 i.e. 1.510.1985 - 05.198755 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT STRADA I (138A) / 75 i.e. 1.510.1985 - 05.198755 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
FIAT STRADA I (138A) / 90 i.e. 1.609.1985 - 12.198766 Kw - 90 HP / 149 C2.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 75 1.509.1985 - 12.198855 Kw - 75 HP / 138 A2.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 75 1.5 KAT09.1985 - 12.198855 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 75 1.5 KAT09.1985 - 12.198855 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT STRADA II (138A) / 75 1.5 KAT09.1985 - 12.198855 Kw - 75 HP / 138 A2.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 85 1.501.1983 - 12.198760 Kw - 82 HP / 138 B3.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 85 1.508.1985 - 05.198758 Kw - 79 HP / 149 A5.000Otto
FIAT STRADA Kabriolett (138_) / 85 1.501.1980 - 07.198963 Kw - 86 HP / 138 A4.000Otto
FIAT STRADA Kabriolett (138_) / 85 1.503.1983 - 12.198660 Kw - 82 HP / 138 B3.000Otto
FIAT TEMPRA
FIAT TEMPRA (159) / 1.4 i.e. (159.AC)03.1991 - 08.199657 Kw - 78 HP / 159 A2.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)03.1992 - 08.199651 Kw - 69 HP / 160 A1.046Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)03.1992 - 08.199651 Kw - 69 HP / 836 A4.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.6 i.e. (159.AE)06.1990 - 07.199257 Kw - 78 HP / 159 A3.046Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994 - 08.199663 Kw - 87 HP / 159 B9.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)06.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 159 A3.048Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)06.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 835 C1.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)10.1992 - 08.199651 Kw - 69 HP / 160 A1.046Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)10.1992 - 08.199651 Kw - 69 HP / 836 A4.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.6 i.e. (159.AE)10.1990 - 08.199657 Kw - 78 HP / 159 A3.046Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.6 i.e. (159.AE)10.1990 - 08.199657 Kw - 78 HP / 835 C1.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)10.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 159 A3.048Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)10.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 835 C1.000Otto
FIAT TIPO
FIAT TIPO (160) / 1.4 (160.AC)07.1987 - 12.198952 Kw - 71 HP / 160 A1.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 (160.AC)07.1987 - 12.198952 Kw - 71 HP / 160 A1.048Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 i.e.05.1989 - 04.199557 Kw - 78 HP / 159 A2.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989 - 04.199551 Kw - 70 HP / 160 A1.046Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989 - 04.199551 Kw - 70 HP / 836 A4.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e.02.1988 - 05.199166 Kw - 90 HP / 149 C2.046Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.1992 - 04.199555 Kw - 75 HP / 159 A3.048Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.1992 - 04.199555 Kw - 75 HP / 835 C1.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e. (160.AF)07.1990 - 01.199357 Kw - 78 HP / 159 A3.046Otto
FIAT UNO
FIAT UNO (146A/E) / 1.3 Turbo i.e.04.1985 - 08.198977 Kw - 105 HP / 146 A2.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 1.3 Turbo i.e.01.1987 - 12.198773 Kw - 99 HP / 146 A2.146Otto
FIAT UNO (146A/E) / 1.3 Turbo i.e.09.1989 - 03.199174 Kw - 101 HP / 146 A2.246Otto
FIAT UNO (146A/E) / 1.4 Turbo i.e.09.1989 - 09.199382 Kw - 112 HP / 146 A8.046Otto
FIAT UNO (146A/E) / 1.4 Turbo i.e.12.1989 - 12.199687 Kw - 118 HP / 146 A8.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 70 S 1.409.1989 - 10.199252 Kw - 71 HP / 160 A1.048Otto
FIAT UNO (146A/E) / 75 i.e. 1.510.1985 - 12.199355 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT UNO (146A/E) / 75 i.e. 1.510.1985 - 12.199355 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
INNOCENTI ELBA (146) / 1.4 i.e. (146EN, 146EQ)09.1994 - 12.199649 Kw - 67 HP / 146 C5.000Otto
INNOCENTI ELBA (146) / 1.4 i.e. (146EN, 146EQ)09.1994 - 12.199649 Kw - 67 HP / 146 D5.000Otto
INNOCENTI ELBA (146) / 1.5 i.e. (146C9)08.1992 - 09.199455 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
INNOCENTI ELBA (146) / 1.6 i.e. (146EO, 146ER)09.1994 - 12.199655 Kw - 75 HP / 146 C6.000Otto
INNOCENTI ELBA (146) / 1.6 i.e. (146EO, 146ER)09.1994 - 12.199655 Kw - 75 HP / 146 D6.000Otto
LANCIA DEDRA
LANCIA DEDRA (835) / 1.6 i.e. (835AA)08.1989 - 06.199466 Kw - 90 HP / 835 A1.000Otto
LANCIA DEDRA (835) / 1.6 i.e. (835AB)08.1989 - 03.199357 Kw - 78 HP / 835 A1.046Otto
LANCIA DEDRA (835) / 1.6 i.e. (835AN)04.1993 - 07.199955 Kw - 75 HP / 835 C1.000Otto
LANCIA DEDRA (835) / 1.6 LE (835EB) KAT07.1994 - 07.199966 Kw - 90 HP / 159 B9.000Otto
LANCIA DEDRA SW (835) / 1.6 (835EB)10.1994 - 07.199966 Kw - 90 HP / 159 B9.000Otto
LANCIA DELTA
LANCIA DELTA Mk II (836) / 1.4 i.e. (836AF, 836AH)10.1994 - 08.199951 Kw - 69 HP / 160 A1.046Otto
LANCIA DELTA Mk II (836) / 1.4 i.e. (836AF, 836AH)10.1994 - 08.199951 Kw - 69 HP / 836 A4.000Otto
LANCIA DELTA Mk II (836) / 1.6 i.e. (836AD)06.1993 - 08.199955 Kw - 75 HP / 835 C1.000Otto
LANCIA DELTA   (831AB0) / 1.309.1983 - 08.199258 Kw - 79 HP / 831 A2.000Otto
LANCIA DELTA   (831AB0) / 1.3 (831AB.011)09.1979 - 08.199255 Kw - 75 HP / 831 B.000Otto
LANCIA DELTA   (831AB0) / 1.3 (831AB.011)09.1979 - 08.199255 Kw - 75 HP / 831 A2.000Otto
LANCIA DELTA   (831AB0) / 1.5 (831AB.025)09.1979 - 12.199263 Kw - 86 HP / 831 A1.000Otto
LANCIA DELTA   (831AB0) / 1.5 (831AB.025)09.1979 - 12.199263 Kw - 86 HP / 831 B1.000Otto
LANCIA PRISMA
LANCIA PRISMA (831AB0) / 1.501.1983 - 04.198663 Kw - 86 HP / 831 A1.000Otto
LANCIA PRISMA (831AB0) / 1.509.1985 - 02.199255 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
LANCIA PRISMA (831AB0) / 1.509.1985 - 02.199255 Kw - 75 HP / 831 B1.048Otto
LANCIA PRISMA (831AB0) / 1.508.1986 - 02.199259 Kw - 80 HP / 831 B1.000Otto
LANCIA PRISMA (831AB0) / 1.601.1983 - 04.198677 Kw - 105 HP / 831 A4.000Otto
LANCIA PRISMA (831AB0) / 1.6 i.e.05.1986 - 12.198980 Kw - 108 HP / 831 B7.000Otto
LANCIA Y10 (156) / 1.3 i.e. (156AB)11.1987 - 05.199356 Kw - 76 HP / 156 B.000Otto
LANCIA Y10 (156) / 1.3 i.e. (156AF)02.1989 - 12.199553 Kw - 72 HP / 146 A 5.046Otto
LANCIA Y10 (156) / 1.3 i.e. (156AF)02.1989 - 12.199553 Kw - 72 HP / 156 B.000Otto
ZASTAVA 101
ZASTAVA 101 (1100) / 1.310.1981 - 12.199348 Kw - 65 HP / 128 AR.000Otto
ZASTAVA YUGO
ZASTAVA YUGO / 65 EFI (145 A)08.1991 - 06.199548 Kw - 65 HP / 13 E 1.064Otto
ZASTAVA YUGO FLORIDA / 1.3 (103 A)03.1991 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 13 E.3.064Otto
ZASTAVA YUGO FLORIDA / 1.410.1988 - 06.199552 Kw - 71 HP / 160 A1.000Otto
ZASTAVA YUGO FLORIDA / 1.4 KAT10.1988 - kuni ...52 Kw - 71 HP / 160 A1.000Otto
ZASTAVA YUGO FLORIDA / 1.608.1989 - 06.199562 Kw - 84 HP / 149 A.000Otto

iParts 2020