Andur,Jahutusvedeliku temp. CALORSTAT BY VERNET WS2609
Firma: CALORSTAT BY VERNET  
Varuosanumber: WS2609
Varuosa nimetus: Andur,Jahutusvedeliku temp.
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Keermemõõt | 20 mm
Analoogid
Firma: METZGER  
Varuosanumber: 0905153
METZGER Andur,Jahutusvedeliku temp. 0905153
ERIHIND -20%
8.67€
sis. KM 20%
Firma: AUTLOG  
Varuosanumber: AS2124
AUTLOG Andur,Jahutusvedeliku temp. AS2124
ERIHIND -20%
3.65€
sis. KM 20%
Firma: CALORSTAT BY VERNET  
Varuosanumber: WS2609
CALORSTAT BY VERNET Andur,Jahutusvedeliku temp. WS2609
ERIHIND -20%
4.56€
sis. KM 20%
Firma: ERA  
Varuosanumber: 330502
ERA Andur,Jahutusvedeliku temp. 330502
ERIHIND -20%
4.91€
sis. KM 20%
Firma: STANDARD  
Varuosanumber: 55165
STANDARD Andur,Jahutusvedeliku temp. 55165
hinnapäring
Firma: QUINTON HAZELL  
Varuosanumber: XEMS101
QUINTON HAZELL Andur,Jahutusvedeliku temp. XEMS101
hinnapäring
Firma: WILMINK GROUP  
Varuosanumber: WG1407329
noimage
hinnapäring
Firma: STANDARD  
Varuosanumber: ECS026
STANDARD Andur,Jahutusvedeliku temp. ECS026
hinnapäring
Firma: STANDARD  
Varuosanumber: LWS058
noimage
hinnapäring
Firma: MOTAQUIP  
Varuosanumber: LVCT113
noimage
hinnapäring
Firma: STANDARD  
Varuosanumber: WS1130
STANDARD Andur,Jahutusvedeliku temp. WS1130
hinnapäring
Firma: STELLOX  
Varuosanumber: 06-04033-SX
noimage
hinnapäring
Firma: MAGNETI MARELLI  
Varuosanumber: 171916011720
MAGNETI MARELLI Andur,Jahutusvedeliku temp. 171916011720
hinnapäring
Firma: BORG & BECK  
Varuosanumber: BTS3014
BORG & BECK Andur,Jahutusvedeliku temp. BTS3014
hinnapäring
Firma: ACI - AVESA  
Varuosanumber: ASTR-193
ACI - AVESA Andur,Jahutusvedeliku temp. ASTR-193
hinnapäring
Firma: FIRST LINE  
Varuosanumber: FTS3014
FIRST LINE Andur,Jahutusvedeliku temp. FTS3014
hinnapäring
Firma: FISPA  
Varuosanumber: 82.525
FISPA Andur,Jahutusvedeliku temp. 82.525
hinnapäring
Firma: SIDAT  
Varuosanumber: 82.525
SIDAT Andur,Jahutusvedeliku temp. 82.525
hinnapäring
Firma: 3RG  
Varuosanumber: 82220
3RG Andur,Jahutusvedeliku temp. 82220
hinnapäring
Firma: HOFFER  
Varuosanumber: 7472132
HOFFER Andur,Jahutusvedeliku temp. 7472132
hinnapäring
Firma: MEAT & DORIA  
Varuosanumber: 82132
MEAT & DORIA Andur,Jahutusvedeliku temp. 82132
hinnapäring
Originaalnumbrid
CITROEN/PEUGEOT 1338-C1
CITROEN/PEUGEOT 1338-E2
CITROEN/PEUGEOT 9632562480
CITROEN/PEUGEOT 9655414180
FIAT / LANCIA 9632562080
FORD 1204700
FORD 1231943
FORD 1342631
FORD 1427774
FORD 2S6Q12A1648AB
FORD 2S6Q12A648AA
FORD 2S6Q12A648AB
FORD 6G9Q12A648AA
LAND ROVER LR001207
LAND ROVER LR006857
MAZDA Y402-18-840
MAZDA Y402-18-840A
MINI 13627805003
MITSUBISHI MN982202
SUZUKI 13650-73J00
SUZUKI 13650-73J00-000
TOYOTA SU001-00639
VOLVO 30757235
Varuosade kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
CITROËN BERLINGO
CITROËN BERLINGO (B9) / 1.6 BlueHDi 7504.2015 - kuni ...55 Kw - 75 HP / BHW (DV6FE)Diisel
CITROËN BERLINGO (B9) / 1.6 BlueHDi 7504.2015 - kuni ...55 Kw - 75 HP / 9HN (DV6ETED)Diisel
CITROËN BERLINGO (B9) / 1.6 HDi 11004.2008 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
CITROËN BERLINGO (B9) / 1.6 HDi 11007.2010 - kuni ...82 Kw - 112 HP / 9HR (DV6C)Diisel
CITROËN BERLINGO (B9) / 1.6 HDi 11007.2010 - kuni ...82 Kw - 112 HP / 9HL (DV6C)Diisel
CITROËN BERLINGO (B9) / 1.6 HDi 11507.2010 - kuni ...84 Kw - 114 HP / 9HR (DV6C)Diisel
CITROËN BERLINGO (B9) / 1.6 HDi 7504.2008 - kuni ...55 Kw - 75 HP / 9HT (DV6BTED4)Diisel
CITROËN BERLINGO (B9) / 1.6 HDi 9004.2008 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HX (DV6ATED4)Diisel
CITROËN BERLINGO (B9) / 1.6 HDi 9007.2010 - kuni ...68 Kw - 92 HP / 9HP (DV6DTED)Diisel
CITROËN BERLINGO (B9) / 1.6 HDi 9007.2010 - kuni ...68 Kw - 92 HP / 9HX (DV6ATED4)Diisel
CITROËN BERLINGO (MF) / 1.6 HDI 11008.2005 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
CITROËN BERLINGO (MF) / 1.6 HDI 75 (MF9HW)07.2005 - kuni ...55 Kw - 75 HP / DV6BDiisel
CITROËN BERLINGO (MF) / 1.6 HDI 75 (MF9HW)07.2005 - kuni ...55 Kw - 75 HP / 9HW (DV6BTED4)Diisel
CITROËN BERLINGO (MF) / 1.6 HDI 90 (MF9HX)07.2005 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HX (DV6ATED4)Diisel
CITROËN BERLINGO (MF) / 2.0 HDi 4x4 (MFRHY)11.2002 - 10.200566 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
CITROËN BERLINGO (MF) / 2.0 HDI 90 (MFRHY)12.1999 - kuni ...66 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
CITROËN BERLINGO Kast (B9) / 1.6 BlueHDi 7504.2015 - kuni ...55 Kw - 75 HP / BHW (DV6FE)Diisel
CITROËN BERLINGO Kast (B9) / 1.6 BlueHDi 7504.2015 - kuni ...55 Kw - 75 HP / 9HN (DV6ETED)Diisel
CITROËN BERLINGO Kast (B9) / 1.6 HDi 11004.2008 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
CITROËN BERLINGO Kast (B9) / 1.6 HDi 11007.2010 - kuni ...82 Kw - 112 HP / 9HR (DV6C)Diisel
CITROËN BERLINGO Kast (B9) / 1.6 HDi 11007.2010 - kuni ...82 Kw - 112 HP / 9HL (DV6C)Diisel
CITROËN BERLINGO Kast (B9) / 1.6 HDi 11507.2010 - kuni ...84 Kw - 114 HP / 9HL (DV6C)Diisel
CITROËN BERLINGO Kast (B9) / 1.6 HDi 7504.2008 - kuni ...55 Kw - 75 HP / 9HT (DV6BUTED4)Diisel
CITROËN BERLINGO Kast (B9) / 1.6 HDi 9007.2010 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HF (DV6DTED)Diisel
CITROËN BERLINGO Kast (B9) / 1.6 HDi 9007.2010 - kuni ...68 Kw - 92 HP / 9HP (DV6DTED)Diisel
CITROËN BERLINGO Kast (B9) / 1.6 HDi 90 16V04.2008 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HX (DV6ATED4)Diisel
CITROËN BERLINGO Kast (B9) / 1.6 HDi 90 16V04.2008 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HS (DV6TED4BU)Diisel
CITROËN BERLINGO Kast (M_) / 1.6 HDI 75 (MB9HW)07.2005 - kuni ...55 Kw - 75 HP / DV6BDiisel
CITROËN BERLINGO Kast (M_) / 1.6 HDI 75 (MB9HW)07.2005 - kuni ...55 Kw - 75 HP / 9HW (DV6BTED4)Diisel
CITROËN BERLINGO Kast (M_) / 1.6 HDI 90 (MB9HX, MC9HX)07.2005 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HX (DV6ATED4)Diisel
CITROËN BERLINGO Kast (M_) / 2.0 HDI 90 (MBRHY, MCRHY)12.1999 - kuni ...66 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
CITROËN BERLINGO Kast (M_) / 2.0 HDI 90 4WD (MBRHY, MCRHY)11.2000 - kuni ...66 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
CITROËN BERLINGO Pritsche/æassii (B9) / 1.6 HDi 9004.2008 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HX (DV6ATED4)Diisel
CITROËN C-CROSSER
CITROËN C-CROSSER (EP_) / 2.2 HDi02.2007 - kuni ...115 Kw - 156 HP / 4HN (DW12MTED4)Diisel
CITROËN C-CROSSER ENTERPRISE / 2.2 HDi01.2009 - kuni ...115 Kw - 156 HP / 4HN (DW12MTED4)Diisel
CITROËN C-ELYSEE
CITROËN C-ELYSEE / 1.6 HDI 9211.2012 - kuni ...68 Kw - 92 HP / 9HJ (DV6DTEDM)Diisel
CITROËN C-ELYSEE / 1.6 HDI 9211.2012 - kuni ...68 Kw - 92 HP / 9HP (DV6DTED)Diisel
CITROËN C1
CITROËN C1 (PM_, PN_) / 1.4 HDi06.2005 - kuni ...40 Kw - 54 HP / 8HT (DV4TD)Diisel
CITROËN C2
CITROËN C2 (JM_) / 1.4 HDi09.2003 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HX (DV4TD)Diisel
CITROËN C2 (JM_) / 1.4 HDi09.2003 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HZ (DV4TD)Diisel
CITROËN C2 (JM_) / 1.6 HDi09.2005 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
CITROËN C2 ENTERPRISE / 1.4 HDi04.2009 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HX (DV4TD)Diisel
CITROËN C3
CITROËN C3 I (FC_) / 1.4 16V12.2003 - kuni ...65 Kw - 88 HP / KFU (ET3J4)Otto
CITROËN C3 I (FC_) / 1.4 16V HDi02.2002 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 8HY (DV4TED4)Diisel
CITROËN C3 I (FC_) / 1.4 HDi02.2002 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HX (DV4TD)Diisel
CITROËN C3 I (FC_) / 1.4 HDi05.2005 - kuni ...55 Kw - 75 HP / 8HX (DV4TD)Diisel
CITROËN C3 I (FC_) / 1.6 16V HDi09.2005 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
CITROËN C3 I (FC_) / 1.6 16V HDi10.2005 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HX (DV6ATED4)Diisel
CITROËN C3 II / 1.4 HDi 7011.2009 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HZ (DV4TD)Diisel
CITROËN C3 II / 1.4 HDi 7011.2009 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HR (DV4C)Diisel
CITROËN C3 II / 1.6 BlueHDi 7504.2015 - kuni ...55 Kw - 75 HP / BHW (DV6FE)Diisel
CITROËN C3 II / 1.6 HDi11.2009 - kuni ...68 Kw - 92 HP / 9HP (DV6DTED)Diisel
CITROËN C3 II / 1.6 HDi 11011.2009 - kuni ...82 Kw - 112 HP / 9HR (DV6C)Diisel
CITROËN C3 II / 1.6 HDi 11509.2012 - kuni ...84 Kw - 114 HP / 9HD (DV6C)Diisel
CITROËN C3 II / 1.6 HDi 9011.2009 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HX (DV6ATED4)Diisel
CITROËN C3 Picasso / 1.6 HDi02.2009 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
CITROËN C3 Picasso / 1.6 HDi02.2009 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HX (DV6ATED4)Diisel
CITROËN C3 Picasso / 1.6 HDi 11005.2010 - kuni ...82 Kw - 112 HP / 9HR (DV6C)Diisel
CITROËN C3 Picasso / 1.6 HDi 11501.2013 - kuni ...84 Kw - 114 HP / 9HD (DV6C)Diisel
CITROËN C3 Picasso / 1.6 HDI 9007.2010 - kuni ...68 Kw - 92 HP / 9HP (DV6DTED)Diisel
CITROËN C3 Pluriel (HB_) / 1.4 HDi04.2004 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HX (DV4TD)Diisel
CITROËN C4
CITROËN C4 AIRCROSS / 1.6 HDi 11504.2012 - kuni ...84 Kw - 114 HP / 9HL (DV6C)Diisel
CITROËN C4 AIRCROSS / 1.6 HDi 115 AWC05.2012 - kuni ...84 Kw - 114 HP / 9HL (DV6C)Diisel
CITROËN C4 CACTUS / 1.6 HDi 9009.2014 - kuni ...68 Kw - 92 HP / 9HP (DV6DTED)Diisel
CITROËN C4 Grand Picasso I (UA_) / 1.6 HDi10.2006 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
CITROËN C4 Grand Picasso I (UA_) / 1.6 HDi10.2006 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HY (DV6TED4)Diisel
CITROËN C4 Grand Picasso I (UA_) / 1.6 HDi 11009.2010 - kuni ...82 Kw - 112 HP / 9HR (DV6C)Diisel
CITROËN C4 Grand Picasso I (UA_) / 1.6 HDi 11009.2010 - kuni ...82 Kw - 112 HP / 9HL (DV6C)Diisel
CITROËN C4 Grand Picasso I (UA_) / 1.8 i 16V10.2006 - kuni ...92 Kw - 125 HP / 6FY (EW7A)Otto
CITROËN C4 Grand Picasso I (UA_) / 2.0 HDi 13810.2006 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHJ (DW10BTED4)Diisel
CITROËN C4 Grand Picasso I (UA_) / 2.0 HDi 13810.2006 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
CITROËN C4 Grand Picasso I (UA_) / 2.0 i 16V10.2006 - kuni ...103 Kw - 140 HP / RFJ (EW10A)Otto
CITROËN C4 Grand Picasso II / 1.6 HDi / BlueHDi 11509.2013 - kuni ...85 Kw - 115 HP / 9HC (DV6C)Diisel
CITROËN C4 Grand Picasso II / 1.6 HDi / BlueHDi 11509.2013 - kuni ...85 Kw - 115 HP / BHX (DV6FC)Diisel
CITROËN C4 Grand Picasso II / 1.6 HDi 9009.2013 - kuni ...68 Kw - 92 HP / 9HP (DV6DTED)Diisel
CITROËN C4 I (LC_) / 1.6 HDi11.2004 - 07.201166 Kw - 90 HP / 9HX (DV6ATED4)Diisel
CITROËN C4 I (LC_) / 1.6 HDi11.2004 - 07.201180 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
CITROËN C4 I (LC_) / 1.6 HDi11.2004 - 07.201180 Kw - 109 HP / 9HY (DV6TED4)Diisel
CITROËN C4 I (LC_) / 2.0 16V11.2004 - 07.2011103 Kw - 140 HP / RFJ (EW10A)Otto
CITROËN C4 I (LC_) / 2.0 HDi11.2004 - 07.2011100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
CITROËN C4 I (LC_) / 2.0 HDi04.2007 - 07.200881 Kw - 110 HP / RHZ (DW10ATED)Diisel
CITROËN C4 I (LC_) / 2.0 HDi07.2008 - 07.2011103 Kw - 140 HP / RHF (DW10BTED4)Diisel
CITROËN C4 II (B7) / 1.6 HDi 11011.2009 - kuni ...82 Kw - 112 HP / 9HR (DV6C)Diisel
CITROËN C4 II (B7) / 1.6 HDi 11507.2012 - kuni ...84 Kw - 114 HP / 9HR (DV6C)Diisel
CITROËN C4 II (B7) / 1.6 HDi 11507.2012 - kuni ...84 Kw - 114 HP / 9HD (DV6C)Diisel
CITROËN C4 II (B7) / 1.6 HDi 9011.2009 - kuni ...68 Kw - 92 HP / 9HP (DV6DTED)Diisel
CITROËN C4 II (B7) / 2.0 BlueHDi 15011.2009 - kuni ...110 Kw - 150 HP / RHE (DW10CTED4)Diisel
CITROËN C4 Kupee (LA_) / 1.6 HDi11.2004 - 07.201166 Kw - 90 HP / 9HX (DV6ATED4)Diisel
CITROËN C4 Kupee (LA_) / 1.6 HDi11.2004 - 07.201180 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
CITROËN C4 Kupee (LA_) / 1.6 HDi11.2004 - 07.201180 Kw - 109 HP / 9HY (DV6TED4)Diisel
CITROËN C4 Kupee (LA_) / 2.0 HDi11.2004 - 12.2010100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
CITROËN C4 Kupee (LA_) / 2.0 HDi07.2008 - 07.2011103 Kw - 140 HP / RHF (DW10BTED4)Diisel
CITROËN C4 Kupee (LA_) / 2.0 VTR10.2006 - 12.2007103 Kw - 140 HP / RFJ (EW10A)Otto
CITROËN C4 Luukpära / 1.6 HDi07.2006 - 07.201180 Kw - 109 HP / 9HY (DV6TED4)Diisel
CITROËN C4 Luukpära / 1.6 HDi07.2006 - 07.201180 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
CITROËN C4 Picasso I (UD_) / 1.6 HDi02.2007 - 08.201380 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
CITROËN C4 Picasso I (UD_) / 1.6 HDi02.2007 - 08.201380 Kw - 109 HP / 9HY (DV6TED4)Diisel
CITROËN C4 Picasso I (UD_) / 1.6 HDi 11009.2010 - 08.201382 Kw - 112 HP / 9HR (DV6C)Diisel
CITROËN C4 Picasso I (UD_) / 1.8 Bifule01.2009 - 10.201292 Kw - 125 HP / 6FY (EW7A)Otto
CITROËN C4 Picasso I (UD_) / 1.8 i 16V02.2007 - 12.201192 Kw - 125 HP / 6FY (EW7A)Otto
CITROËN C4 Picasso I (UD_) / 2.0 HDi 13802.2007 - 08.2013100 Kw - 136 HP / RHJ (DW10BTED4)Diisel
CITROËN C4 Picasso I (UD_) / 2.0 HDi 13802.2007 - 08.2013100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
CITROËN C4 Picasso I (UD_) / 2.0 i 16V02.2007 - 08.2013103 Kw - 140 HP / RFJ (EW10A)Otto
CITROËN C4 Picasso II / 1.6 HDi / BlueHDi 11502.2013 - kuni ...85 Kw - 115 HP / 9HC (DV6C)Diisel
CITROËN C4 Picasso II / 1.6 HDi / BlueHDi 11502.2013 - kuni ...85 Kw - 115 HP / BHX (DV6FC)Diisel
CITROËN C4 Picasso II / 1.6 HDi 9002.2013 - kuni ...68 Kw - 92 HP / 9HP (DV6DTED)Diisel
CITROËN C5
CITROËN C5 I (DC_) / 2.0 HDi03.2001 - 08.200479 Kw - 107 HP / RHS (DW10ATED)Diisel
CITROËN C5 I (DC_) / 2.0 HDi03.2001 - 08.200479 Kw - 107 HP / RHZ (DW10ATED)Diisel
CITROËN C5 I (DC_) / 2.0 HDi (DCRHYB)03.2001 - 08.200466 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
CITROËN C5 I (DC_) / 2.0 HDi (DCRHZB, DCRHZE)03.2001 - 08.200480 Kw - 109 HP / RHZ (DW10ATED)Diisel
CITROËN C5 I (DC_) / 2.2 HDi (DC4HXB, DC4HXE)03.2001 - 08.200498 Kw - 133 HP / 4HX (DW12TED4/FAP)Diisel
CITROËN C5 I Estate (DE_) / 2.0 HDi06.2001 - 08.200480 Kw - 109 HP / RHZ (DW10ATED)Diisel
CITROËN C5 I Estate (DE_) / 2.0 HDi (DERHSB, DERHSE)06.2001 - 08.200479 Kw - 107 HP / RHS (DW10ATED)Diisel
CITROËN C5 I Estate (DE_) / 2.0 HDi (DERHSB, DERHSE)06.2001 - 08.200479 Kw - 107 HP / RHZ (DW10ATED)Diisel
CITROËN C5 I Estate (DE_) / 2.0 HDi (DERHYB)06.2001 - 08.200466 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
CITROËN C5 I Estate (DE_) / 2.2 HDi (DE4HXB, DE4HXE)06.2001 - 08.200498 Kw - 133 HP / 4HX (DW12TED4/FAP)Diisel
CITROËN C5 II (RC_) / 1.6 HDi (RC8HZB)09.2004 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HY (DV6TED4)Diisel
CITROËN C5 II (RC_) / 1.6 HDi (RC8HZB)09.2004 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
CITROËN C5 II (RC_) / 1.8 16V09.2005 - kuni ...92 Kw - 125 HP / 6FY (EW7A)Otto
CITROËN C5 II (RC_) / 2.0 16V (RCRFJB, RCRFJC)09.2004 - kuni ...103 Kw - 140 HP / RFJ (EW10A)Otto
CITROËN C5 II (RC_) / 2.0 HDi (RCRHRH)09.2004 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
CITROËN C5 II (RC_) / 2.2 HDi (RC4HXE)09.2004 - kuni ...98 Kw - 133 HP / 4HX (DW12TED4/FAP)Diisel
CITROËN C5 II Break (RE_) / 1.6 HDi (RE8HZB)09.2004 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HY (DV6TED4)Diisel
CITROËN C5 II Break (RE_) / 1.6 HDi (RE8HZB)09.2004 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
CITROËN C5 II Break (RE_) / 1.8 16V09.2005 - kuni ...92 Kw - 125 HP / 6FY (EW7A)Otto
CITROËN C5 II Break (RE_) / 2.0 16V (RERFJB, RERFJC)09.2004 - kuni ...103 Kw - 140 HP / RFJ (EW10A)Otto
CITROËN C5 II Break (RE_) / 2.0 HDi (RERHRH)09.2004 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
CITROËN C5 II Break (RE_) / 2.2 HDi05.2006 - kuni ...120 Kw - 163 HP / 4HP (DW12BTED4)Diisel
CITROËN C5 II Break (RE_) / 2.2 HDi05.2006 - kuni ...120 Kw - 163 HP / 4HR (DW12BTED4)Diisel
CITROËN C5 II Break (RE_) / 2.2 HDi (RE4HXE)09.2004 - kuni ...98 Kw - 133 HP / 4HX (DW12TED4/FAP)Diisel
CITROËN C5 III (RD_) / 1.6 HDi02.2008 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
CITROËN C5 III (RD_) / 1.6 HDi 11007.2010 - kuni ...82 Kw - 112 HP / 9HR (DV6C)Diisel
CITROËN C5 III (RD_) / 1.6 HDi 11007.2010 - kuni ...82 Kw - 112 HP / 9HL (DV6C)Diisel
CITROËN C5 III (RD_) / 1.6 HDi 11501.2012 - kuni ...84 Kw - 114 HP / 9HR (DV6C)Diisel
CITROËN C5 III (RD_) / 1.6 HDi 11501.2012 - kuni ...84 Kw - 114 HP / 9HL (DV6C)Diisel
CITROËN C5 III (RD_) / 1.8 16V02.2008 - kuni ...92 Kw - 125 HP / 6FY (EW7A)Otto
CITROËN C5 III (RD_) / 2.0 16V02.2008 - kuni ...103 Kw - 140 HP / RFJ (EW10A)Otto
CITROËN C5 III (RD_) / 2.0 16V BioFlex02.2008 - kuni ...103 Kw - 140 HP / RFJ (EW10A)Otto
CITROËN C5 III (RD_) / 2.0 HDi02.2008 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
CITROËN C5 III (RD_) / 2.0 HDi02.2008 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHF (DW10BTED4)Diisel
CITROËN C5 III (RD_) / 2.0 HDi 150 / BlueHDi 15004.2009 - kuni ...110 Kw - 150 HP / RHE (DW10CTED4)Diisel
CITROËN C5 III (RD_) / 2.0 HDi 150 / BlueHDi 15004.2009 - kuni ...110 Kw - 150 HP / AHR (DW10FD)Diisel
CITROËN C5 III (RD_) / 2.2 HDi02.2008 - kuni ...125 Kw - 170 HP / 4HT (DW12BTED4)Diisel
CITROËN C5 III Break (TD_) / 1.6 HDi02.2008 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
CITROËN C5 III Break (TD_) / 1.6 HDi 11007.2010 - kuni ...82 Kw - 112 HP / 9HR (DV6C)Diisel
CITROËN C5 III Break (TD_) / 1.6 HDi 11007.2010 - kuni ...82 Kw - 112 HP / 9HL (DV6C)Diisel
CITROËN C5 III Break (TD_) / 1.6 HDi 11501.2012 - kuni ...84 Kw - 114 HP / 9HR (DV6C)Diisel
CITROËN C5 III Break (TD_) / 1.6 HDi 11501.2012 - kuni ...84 Kw - 114 HP / 9HL (DV6C)Diisel
CITROËN C5 III Break (TD_) / 1.8 16V02.2008 - kuni ...92 Kw - 125 HP / 6FY (EW7A)Otto
CITROËN C5 III Break (TD_) / 2.0 16V02.2008 - kuni ...103 Kw - 140 HP / RFJ (EW10A)Otto
CITROËN C5 III Break (TD_) / 2.0 16V BioFlex02.2008 - kuni ...103 Kw - 140 HP / RFJ (EW10A)Otto
CITROËN C5 III Break (TD_) / 2.0 HDi02.2008 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
CITROËN C5 III Break (TD_) / 2.2 HDi02.2008 - kuni ...125 Kw - 170 HP / 4HT (DW12BTED4)Diisel
CITROËN C6
CITROËN C6 (TD_) / 2.2 HDi06.2006 - kuni ...125 Kw - 170 HP / 4HT (DW12BTED4)Diisel
CITROËN C6 (TD_) / 2.2 HDi06.2006 - kuni ...120 Kw - 163 HP / 4HP (DW12BTED4)Diisel
CITROËN C8
CITROËN C8 (EA_, EB_) / 2.0 HDi07.2002 - kuni ...79 Kw - 107 HP / RHT (DW10ATED4)Diisel
CITROËN C8 (EA_, EB_) / 2.0 HDi07.2002 - kuni ...79 Kw - 107 HP / RHM (DW10ATED4)Diisel
CITROËN C8 (EA_, EB_) / 2.0 HDi02.2007 - kuni ...88 Kw - 120 HP / RHK (DW10UTED4)Diisel
CITROËN C8 (EA_, EB_) / 2.0 HDi 13503.2006 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
CITROËN C8 (EA_, EB_) / 2.0 HDi 13503.2006 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHD (DW10CTED4)Diisel
CITROËN C8 (EA_, EB_) / 2.0 HDi 13503.2006 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHD (DW10CB)Diisel
CITROËN C8 (EA_, EB_) / 2.0 HDi 16503.2006 - kuni ...120 Kw - 163 HP / RHE (DW10CTED4)Diisel
CITROËN C8 (EA_, EB_) / 2.0 HDi 16503.2006 - kuni ...120 Kw - 163 HP / RHH (DW10CTED4)Diisel
CITROËN C8 (EA_, EB_) / 2.2 HDi07.2002 - kuni ...94 Kw - 128 HP / 4HW (DW12TED4)Diisel
CITROËN C8 (EA_, EB_) / 2.2 HDi06.2006 - kuni ...125 Kw - 170 HP / 4HT (DW12BTED4)Diisel
CITROËN DISPATCH
CITROËN DISPATCH / 1.6 HDi 90 16V01.2007 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HU (DV6UTED4)Diisel
CITROËN DISPATCH / 1.6 HDi 90 8V01.2007 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HM (DV6UC)Diisel
CITROËN DISPATCH / 1.6 HDi 90 8V01.2007 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HH (DV6DUM)Diisel
CITROËN DISPATCH / 2.0 HDi 12001.2007 - kuni ...88 Kw - 120 HP / RHK (DW10UTED4)Diisel
CITROËN DISPATCH / 2.0 HDi 12507.2011 - kuni ...94 Kw - 128 HP / AHZ (DW10CD)Diisel
CITROËN DISPATCH / 2.0 HDi 14001.2007 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
CITROËN DISPATCH / 2.0 HDi 16507.2010 - kuni ...120 Kw - 163 HP / RHH (DW10CTED4)Diisel
CITROËN DISPATCH / 2.0 HDi 9507.2011 - kuni ...72 Kw - 98 HP / AHY (DW10CE)Diisel
CITROËN DISPATCH (U6U) / 2.0 HDi 11003.2000 - kuni ...80 Kw - 109 HP / RHW (DW10ATED4)Diisel
CITROËN DISPATCH Kast / 1.6 HDi 90 16V01.2007 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HU (DV6UTED4)Diisel
CITROËN DISPATCH Kast / 1.6 HDi 90 8V01.2007 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HM (DV6UC)Diisel
CITROËN DISPATCH Kast / 1.6 HDi 90 8V01.2007 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HH (DV6DUM)Diisel
CITROËN DISPATCH Kast / 2.0 HDi 12001.2007 - kuni ...88 Kw - 120 HP / RHK (DW10UTED4)Diisel
CITROËN DISPATCH Kast / 2.0 HDi 120 4x401.2010 - kuni ...88 Kw - 120 HP / RHK (DW10UTED4)Diisel
CITROËN DISPATCH Kast / 2.0 HDi 12507.2011 - kuni ...94 Kw - 128 HP / AHZ (DW10CD)Diisel
CITROËN DISPATCH Kast / 2.0 HDi 14001.2007 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
CITROËN DISPATCH Kast / 2.0 HDi 16507.2010 - kuni ...120 Kw - 163 HP / RHH (DW10CTED4)Diisel
CITROËN DISPATCH Kast / 2.0 HDi 9507.2011 - kuni ...72 Kw - 98 HP / AHY (DW10CE)Diisel
CITROËN DISPATCH Pritsche/æassii (BU_, BV_, BW_, BX_) / 2.0 HDi 110 16V12.2003 - 10.200680 Kw - 109 HP / RHW (DW10ATED4)Diisel
CITROËN DS3
CITROËN DS3 / 1.4 HDi 7004.2010 - 07.201550 Kw - 68 HP / 8HR (DV4C)Diisel
CITROËN DS3 / 1.6 HDi 11011.2009 - 07.201582 Kw - 112 HP / 9HR (DV6C)Diisel
CITROËN DS3 / 1.6 HDi 11508.2012 - 07.201584 Kw - 114 HP / 9HL (DV6C)Diisel
CITROËN DS3 / 1.6 HDi 11508.2012 - 07.201584 Kw - 114 HP / 9HD (DV6C)Diisel
CITROËN DS3 / 1.6 HDi 9011.2009 - 07.201568 Kw - 92 HP / 9HP (DV6DTED)Diisel
CITROËN DS3 Kabriolett / 1.6 HDi 9001.2013 - 07.201569 Kw - 92 HP / 9HP (DV6DTED)Diisel
CITROËN DS4
CITROËN DS4 / 1.6 HDi 11004.2011 - 07.201582 Kw - 112 HP / 9HR (DV6C)Diisel
CITROËN DS4 / 1.6 HDi 11004.2011 - 07.201581 Kw - 110 HP / Hübriid
CITROËN DS4 / 1.6 HDi 11508.2012 - 07.201584 Kw - 114 HP / 9HL (DV6C)Diisel
CITROËN DS4 / 1.6 HDi 11508.2012 - 07.201584 Kw - 114 HP / 9HD (DV6C)Diisel
CITROËN DS4 / 1.6 HDi 9005.2011 - 07.201568 Kw - 92 HP / 9HP (DV6DTED)Diisel
CITROËN DS4 / 2.0 HDi 13509.2011 - 07.2015100 Kw - 136 HP / RHE (DW10CTED4)Diisel
CITROËN DS4 / 2.0 HDi 16504.2011 - 07.2015120 Kw - 163 HP / RHH (DW10CTED4)Diisel
CITROËN DS5
CITROËN DS5 / 1.6 HDi 11011.2011 - 07.201582 Kw - 112 HP / 9HR (DV6C)Diisel
CITROËN DS5 / 1.6 HDi 11506.2012 - 07.201584 Kw - 114 HP / 9HD (DV6C)Diisel
CITROËN DS5 / 2.0 HDi 16511.2011 - 07.2015120 Kw - 163 HP / RHH (DW10CTED4)Diisel
CITROËN DS5 / 2.0 HDi 165 Hybrid4 4x412.2011 - 07.2015120 Kw - 163 HP / RHC (DW10CTED4)Hübriid
CITROËN NEMO
CITROËN NEMO Kast (AA_) / 1.4 HDi02.2008 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HS (DV4TED)Diisel
CITROËN NEMO Kombi / 1.4 HDi04.2009 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HS (DV4TED)Diisel
CITROËN XSARA
CITROËN XSARA (N1) / 1.4 HDi01.2003 - 03.200550 Kw - 68 HP / 8HX (DV4TD)Diisel
CITROËN XSARA (N1) / 2.0 HDi 10905.2001 - 03.200580 Kw - 109 HP / RHZ (DW10ATED)Diisel
CITROËN XSARA (N1) / 2.0 HDi 9002.1999 - 03.200566 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
CITROËN XSARA Estate (N2) / 1.4 HDi01.2003 - 08.200550 Kw - 68 HP / 8HX (DV4TD)Diisel
CITROËN XSARA Estate (N2) / 2.0 HDi 10905.2001 - 08.200580 Kw - 109 HP / RHZ (DW10ATED)Diisel
CITROËN XSARA Estate (N2) / 2.0 HDI 9002.1999 - 08.200566 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
CITROËN XSARA Kast / 2.0 HDi09.2000 - 03.200566 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
CITROËN XSARA Kupee (N0) / 1.4 HDi01.2003 - 03.200550 Kw - 68 HP / 8HX (DV4TD)Diisel
CITROËN XSARA Kupee (N0) / 2.0 HDi 10905.2001 - 03.200580 Kw - 109 HP / RHZ (DW10ATED)Diisel
CITROËN XSARA Kupee (N0) / 2.0 HDI 9002.1999 - 03.200566 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
CITROËN XSARA PICASSO (N68) / 1.6 HDi05.2004 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
CITROËN XSARA PICASSO (N68) / 1.6 HDi05.2004 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HY (DV6TED4)Diisel
CITROËN XSARA PICASSO (N68) / 1.6 HDi09.2005 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HX (DV6ATED4)Diisel
CITROËN XSARA PICASSO (N68) / 2.0 HDi12.1999 - kuni ...66 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
FIAT SCUDO
FIAT SCUDO (272, 270) / 1.6 D Multijet01.2007 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HUDiisel
FIAT SCUDO (272, 270) / 2.0 D Multijet01.2007 - kuni ...88 Kw - 120 HP / RHKDiisel
FIAT SCUDO (272, 270) / 2.0 D Multijet01.2007 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHRDiisel
FIAT SCUDO (272, 270) / 2.0 D Multijet07.2010 - kuni ...120 Kw - 163 HP / RHHDiisel
FIAT SCUDO (272, 270) / 2.0 D Multijet07.2010 - kuni ...120 Kw - 163 HP / RH02Diisel
FIAT SCUDO (272, 270) / 2.0 D Multijet04.2011 - kuni ...94 Kw - 128 HP / RH02Diisel
FIAT SCUDO (272, 270) / 2.0 D Multijet 4x401.2007 - kuni ...88 Kw - 120 HP / RHKDiisel
FIAT SCUDO Combinato (220P) / 2.0 JTD 16V05.1999 - 12.200680 Kw - 109 HP / RHW (DW10ATED4)Diisel
FIAT SCUDO Kast (272, 270) / 1.6 D Multijet01.2007 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HUDiisel
FIAT SCUDO Kast (272, 270) / 2.0 D Multijet01.2007 - kuni ...88 Kw - 120 HP / RHKDiisel
FIAT SCUDO Kast (272, 270) / 2.0 D Multijet01.2007 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHRDiisel
FIAT SCUDO Kast (272, 270) / 2.0 D Multijet07.2010 - kuni ...120 Kw - 163 HP / RHHDiisel
FIAT SCUDO Kast (272, 270) / 2.0 D Multijet07.2010 - kuni ...120 Kw - 163 HP / RH02Diisel
FIAT SCUDO Kast (272, 270) / 2.0 D Multijet05.2011 - kuni ...94 Kw - 128 HP / RH02Diisel
FIAT SCUDO Kast (272, 270) / 2.0 D Multijet 4x401.2007 - kuni ...88 Kw - 120 HP / RHKDiisel
FIAT SCUDO Pritsche/æassii (272, 270) / 1.6 D Multijet01.2007 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HUDiisel
FIAT SCUDO Pritsche/æassii (272, 270) / 2.0 D Multijet01.2007 - kuni ...88 Kw - 120 HP / RHKDiisel
FIAT SCUDO Pritsche/æassii (272, 270) / 2.0 D Multijet01.2007 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHRDiisel
FIAT SCUDO Pritsche/æassii (272, 270) / 2.0 D Multijet01.2007 - kuni ...100 Kw - 136 HP / DW10BTED4Diisel
FIAT SCUDO Pritsche/æassii (272, 270) / 2.0 D Multijet07.2010 - kuni ...120 Kw - 163 HP / RHHDiisel
FIAT SCUDO Pritsche/æassii (272, 270) / 2.0 D Multijet07.2010 - kuni ...120 Kw - 163 HP / RH02Diisel
FIAT SCUDO Pritsche/æassii (272, 270) / 2.0 D Multijet05.2011 - kuni ...94 Kw - 128 HP / RH02Diisel
FIAT ULYSSE
FIAT ULYSSE (179AX) / 2.0 D Multijet05.2006 - 06.201188 Kw - 120 HP / RHKDiisel
FIAT ULYSSE (179AX) / 2.0 D Multijet05.2006 - 06.2011100 Kw - 136 HP / RHRDiisel
FIAT ULYSSE (179AX) / 2.0 JTD08.2002 - 08.200680 Kw - 109 HP / RHW (DW10ATED4)Diisel
FIAT ULYSSE (179AX) / 2.0 JTD05.2003 - 08.200679 Kw - 107 HP / RHM (DW10ATED4)Diisel
FIAT ULYSSE (179AX) / 2.2 D Multijet03.2008 - 06.2011125 Kw - 170 HP / 4HSDiisel
FIAT ULYSSE (179AX) / 2.2 D Multijet03.2008 - 06.2011125 Kw - 170 HP / 4HT (DW12BTED4)Diisel
FIAT ULYSSE (179AX) / 2.2 JTD08.2002 - 08.200694 Kw - 128 HP / 4HW (DW12ATED4)Diisel
FIAT ULYSSE (179AX) / 2.2 JTD03.2008 - 06.2011120 Kw - 163 HP / 4HPDiisel
FIAT ULYSSE (179AX) / 2.2 JTD03.2008 - 06.2011120 Kw - 163 HP / 4HRDiisel
FIAT ULYSSE (220) / 2.0 JTD10.1999 - 08.200280 Kw - 109 HP / RHZDiisel
FORD B-MAX
FORD B-MAX (JK) / 1.5 TDCi10.2012 - kuni ...55 Kw - 75 HP / UGJCDiisel
FORD B-MAX (JK) / 1.5 TDCi04.2015 - kuni ...70 Kw - 95 HP / XVJADiisel
FORD B-MAX (JK) / 1.5 TDCi04.2015 - kuni ...70 Kw - 95 HP / XVJCDiisel
FORD B-MAX (JK) / 1.6 TDCi10.2012 - kuni ...70 Kw - 95 HP / T3JBDiisel
FORD B-MAX Van / 1.5 TDCi10.2012 - kuni ...55 Kw - 75 HP / UGJCDiisel
FORD B-MAX Van / 1.5 TDCi04.2015 - kuni ...70 Kw - 95 HP / XVJADiisel
FORD B-MAX Van / 1.5 TDCi04.2015 - kuni ...70 Kw - 95 HP / XVJCDiisel
FORD B-MAX Van / 1.6 TDCi10.2012 - kuni ...70 Kw - 95 HP / T3JBDiisel
FORD C-MAX
FORD C-MAX (DM2) / 1.6 TDCi02.2007 - 09.201074 Kw - 101 HP / G8DCDiisel
FORD C-MAX (DM2) / 1.6 TDCi02.2007 - 09.201074 Kw - 101 HP / MTDADiisel
FORD C-MAX (DM2) / 1.6 TDCi02.2007 - 09.201066 Kw - 90 HP / HHDADiisel
FORD C-MAX (DM2) / 1.6 TDCi02.2007 - 09.201066 Kw - 90 HP / HHDBDiisel
FORD C-MAX (DM2) / 1.6 TDCi02.2007 - 09.201066 Kw - 90 HP / GPDADiisel
FORD C-MAX (DM2) / 1.6 TDCi02.2007 - 09.201080 Kw - 109 HP / G8DADiisel
FORD C-MAX (DM2) / 1.6 TDCi02.2007 - 09.201080 Kw - 109 HP / G8DBDiisel
FORD C-MAX (DM2) / 1.6 TDCi02.2007 - 09.201080 Kw - 109 HP / G8DDDiisel
FORD C-MAX (DM2) / 2.0 TDCi02.2007 - 09.201098 Kw - 133 HP / G6DCDiisel
FORD C-MAX (DM2) / 2.0 TDCi02.2007 - 09.201098 Kw - 133 HP / G6DEDiisel
FORD C-MAX (DM2) / 2.0 TDCi02.2007 - 09.201098 Kw - 133 HP / G6DFDiisel
FORD C-MAX (DM2) / 2.0 TDCi02.2007 - 09.2010100 Kw - 136 HP / G6DADiisel
FORD C-MAX (DM2) / 2.0 TDCi02.2007 - 09.2010100 Kw - 136 HP / G6DBDiisel
FORD C-MAX (DM2) / 2.0 TDCi02.2007 - 09.2010100 Kw - 136 HP / G6DDDiisel
FORD C-MAX (DM2) / 2.0 TDCi02.2007 - 09.2010100 Kw - 136 HP / G6DGDiisel
FORD C-MAX (DM2) / 2.0 TDCi02.2008 - 09.201081 Kw - 110 HP / IXDADiisel
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) / 1.5 TDCi03.2015 - kuni ...70 Kw - 95 HP / XXDADiisel
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) / 1.5 TDCi03.2015 - kuni ...88 Kw - 120 HP / XWDADiisel
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) / 1.5 TDCi03.2015 - kuni ...88 Kw - 120 HP / XWDBDiisel
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) / 1.5 TDCi ECOnetic03.2015 - kuni ...77 Kw - 105 HP / AEDADiisel
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) / 1.6 TDCi12.2010 - kuni ...70 Kw - 95 HP / T3DADiisel
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) / 1.6 TDCi12.2010 - kuni ...70 Kw - 95 HP / T3DBDiisel
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) / 1.6 TDCi12.2010 - kuni ...85 Kw - 115 HP / T1DADiisel
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) / 1.6 TDCi12.2010 - kuni ...85 Kw - 115 HP / T1DBDiisel
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) / 2.0 TDCi12.2010 - kuni ...120 Kw - 163 HP / TXDBDiisel
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) / 2.0 TDCi02.2011 - kuni ...85 Kw - 115 HP / TYDADiisel
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) / 2.0 TDCi02.2011 - kuni ...103 Kw - 140 HP / UFDBDiisel
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) / 2.0 TDCi02.2011 - kuni ...100 Kw - 136 HP / UKDBDiisel
FORD C-MAX II Van / 1.5 TDCi03.2015 - kuni ...88 Kw - 120 HP / XWDADiisel
FORD C-MAX II Van / 1.5 TDCi03.2015 - kuni ...88 Kw - 120 HP / XWDBDiisel
FORD C-MAX II Van / 1.5 TDCi ECOnetic03.2015 - kuni ...77 Kw - 105 HP / AEDADiisel
FORD C-MAX II Van / 1.6 TDCi12.2010 - kuni ...70 Kw - 95 HP / T3DADiisel
FORD C-MAX II Van / 1.6 TDCi12.2010 - kuni ...70 Kw - 95 HP / T3DBDiisel
FORD C-MAX II Van / 1.6 TDCi12.2010 - kuni ...85 Kw - 115 HP / T1DADiisel
FORD C-MAX II Van / 1.6 TDCi12.2010 - kuni ...85 Kw - 115 HP / T1DBDiisel
FORD C-MAX II Van / 2.0 TDCi12.2010 - kuni ...120 Kw - 163 HP / TXDBDiisel
FORD C-MAX II Van / 2.0 TDCi02.2011 - kuni ...85 Kw - 115 HP / TYDADiisel
FORD C-MAX II Van / 2.0 TDCi02.2011 - kuni ...103 Kw - 140 HP / UFDBDiisel
FORD ECOSPORT
FORD ECOSPORT / 1.5 TDCi10.2013 - kuni ...66 Kw - 90 HP / UGJEDiisel
FORD ECOSPORT / 1.5 TDCi05.2015 - kuni ...70 Kw - 95 HP / XVJDDiisel
FORD FIESTA
FORD FIESTA V (JH_, JD_) / 1.25 16V05.2002 - 06.200855 Kw - 75 HP / FUJAOtto
FORD FIESTA V (JH_, JD_) / 1.25 16V05.2002 - 06.200855 Kw - 75 HP / FUJBOtto
FORD FIESTA V (JH_, JD_) / 1.25 16V03.2003 - 06.200851 Kw - 70 HP / M7JAOtto
FORD FIESTA V (JH_, JD_) / 1.25 16V03.2003 - 06.200851 Kw - 70 HP / M7JBOtto
FORD FIESTA V (JH_, JD_) / 1.311.2001 - 06.200844 Kw - 60 HP / BAJAOtto
FORD FIESTA V (JH_, JD_) / 1.311.2001 - 06.200851 Kw - 69 HP / A9JAOtto
FORD FIESTA V (JH_, JD_) / 1.311.2001 - 06.200851 Kw - 69 HP / A9JBOtto
FORD FIESTA V (JH_, JD_) / 1.4 16V11.2001 - 06.200859 Kw - 80 HP / FXJAOtto
FORD FIESTA V (JH_, JD_) / 1.4 16V11.2001 - 06.200859 Kw - 80 HP / FXJBOtto
FORD FIESTA V (JH_, JD_) / 1.4 TDCi11.2001 - 06.200850 Kw - 68 HP / F6JADiisel
FORD FIESTA V (JH_, JD_) / 1.4 TDCi11.2001 - 06.200850 Kw - 68 HP / F6JBDiisel
FORD FIESTA V (JH_, JD_) / 1.6 16V11.2001 - 06.200874 Kw - 100 HP / FYJAOtto
FORD FIESTA V (JH_, JD_) / 1.6 16V11.2001 - 06.200874 Kw - 100 HP / FYJBOtto
FORD FIESTA V (JH_, JD_) / 1.6 TDCi11.2004 - 06.200866 Kw - 90 HP / HHJADiisel
FORD FIESTA V (JH_, JD_) / 1.6 TDCi11.2004 - 06.200866 Kw - 90 HP / HHJBDiisel
FORD FIESTA V (JH_, JD_) / ST15003.2005 - 06.2008110 Kw - 150 HP / N4JBOtto
FORD FIESTA V Van / 1.4 TDCi10.2003 - 12.201050 Kw - 68 HP / F6JADiisel
FORD FIESTA V Van / 1.4 TDCi10.2003 - 12.201050 Kw - 68 HP / F6JBDiisel
FORD FIESTA V Van / 1.6 TDCi04.2007 - 09.200966 Kw - 90 HP / HHJBDiisel
FORD FIESTA V Van / 1.6 TDCi04.2007 - 09.200966 Kw - 90 HP / HHJADiisel
FORD FIESTA VI / 1.4 TDCi01.2009 - kuni ...50 Kw - 68 HP / F6JBDiisel
FORD FIESTA VI / 1.4 TDCi07.2010 - kuni ...51 Kw - 70 HP / F6JDDiisel
FORD FIESTA VI / 1.4 TDCi07.2010 - kuni ...51 Kw - 70 HP / KVJADiisel
FORD FIESTA VI / 1.5 TDCi09.2012 - kuni ...55 Kw - 75 HP / UGJCDiisel
FORD FIESTA VI / 1.5 TDCi05.2015 - kuni ...70 Kw - 95 HP / XVJCDiisel
FORD FIESTA VI / 1.5 TDCi05.2015 - kuni ...70 Kw - 95 HP / XVJBDiisel
FORD FIESTA VI / 1.6 TDCi06.2008 - kuni ...66 Kw - 90 HP / HHJDDiisel
FORD FIESTA VI / 1.6 TDCi06.2008 - kuni ...66 Kw - 90 HP / HHJCDiisel
FORD FIESTA VI / 1.6 TDCi06.2008 - kuni ...66 Kw - 90 HP / HHJEDiisel
FORD FIESTA VI / 1.6 TDCi06.2008 - kuni ...55 Kw - 75 HP / HHJFDiisel
FORD FIESTA VI / 1.6 TDCi06.2008 - kuni ...55 Kw - 75 HP / UBJADiisel
FORD FIESTA VI / 1.6 TDCi02.2010 - kuni ...70 Kw - 95 HP / TZJADiisel
FORD FIESTA VI / 1.6 TDCi02.2010 - kuni ...70 Kw - 95 HP / TZJBDiisel
FORD FIESTA VI / 1.6 TDCi02.2010 - kuni ...70 Kw - 95 HP / T3JADiisel
FORD FIESTA VI Van / 1.4 TDCi01.2009 - kuni ...50 Kw - 68 HP / F6JBDiisel
FORD FIESTA VI Van / 1.4 TDCi07.2010 - kuni ...51 Kw - 70 HP / F6JDDiisel
FORD FIESTA VI Van / 1.4 TDCi07.2010 - kuni ...51 Kw - 70 HP / KVJADiisel
FORD FIESTA VI Van / 1.5 TDCi10.2012 - kuni ...55 Kw - 75 HP / UGJCDiisel
FORD FIESTA VI Van / 1.5 TDCi05.2015 - kuni ...70 Kw - 95 HP / XVJCDiisel
FORD FIESTA VI Van / 1.5 TDCi05.2015 - kuni ...70 Kw - 95 HP / XVJBDiisel
FORD FIESTA VI Van / 1.6 TDCi01.2009 - kuni ...66 Kw - 90 HP / HHJCDiisel
FORD FIESTA VI Van / 1.6 TDCi01.2009 - kuni ...66 Kw - 90 HP / HHJDDiisel
FORD FIESTA VI Van / 1.6 TDCi01.2009 - kuni ...66 Kw - 90 HP / HHJEDiisel
FORD FIESTA VI Van / 1.6 TDCi02.2010 - kuni ...70 Kw - 95 HP / TZJADiisel
FORD FIESTA VI Van / 1.6 TDCi02.2010 - kuni ...70 Kw - 95 HP / TZJBDiisel
FORD FIESTA VI Van / 1.6 TDCi02.2010 - kuni ...70 Kw - 95 HP / T3JADiisel
FORD FOCUS
FORD FOCUS C-MAX / 1.6 TDCi10.2003 - 03.200780 Kw - 109 HP / G8DADiisel
FORD FOCUS C-MAX / 1.6 TDCi10.2003 - 03.200780 Kw - 109 HP / G8DBDiisel
FORD FOCUS C-MAX / 1.6 TDCi02.2005 - 03.200766 Kw - 90 HP / HHDADiisel
FORD FOCUS C-MAX / 1.6 TDCi02.2005 - 03.200766 Kw - 90 HP / HHDBDiisel
FORD FOCUS C-MAX / 2.0 TDCi10.2003 - 03.200798 Kw - 133 HP / G6DCDiisel
FORD FOCUS C-MAX / 2.0 TDCi10.2003 - 03.200798 Kw - 133 HP / G6DEDiisel
FORD FOCUS C-MAX / 2.0 TDCi10.2003 - 03.200798 Kw - 133 HP / G6DFDiisel
FORD FOCUS C-MAX / 2.0 TDCi10.2003 - 03.2007100 Kw - 136 HP / G6DDDiisel
FORD FOCUS C-MAX / 2.0 TDCi10.2003 - 03.2007100 Kw - 136 HP / G6DADiisel
FORD FOCUS C-MAX / 2.0 TDCi10.2003 - 03.2007100 Kw - 136 HP / G6DBDiisel
FORD FOCUS C-MAX / 2.0 TDCi10.2003 - 03.2007100 Kw - 136 HP / G6DGDiisel
FORD FOCUS II (DA_) / 1.6 TDCi07.2004 - 09.201274 Kw - 100 HP / G8DCDiisel
FORD FOCUS II (DA_) / 1.6 TDCi07.2004 - 09.201274 Kw - 100 HP / MTDADiisel
FORD FOCUS II (DA_) / 1.6 TDCi07.2004 - 09.201280 Kw - 109 HP / G8DADiisel
FORD FOCUS II (DA_) / 1.6 TDCi07.2004 - 09.201280 Kw - 109 HP / G8DBDiisel
FORD FOCUS II (DA_) / 1.6 TDCi07.2004 - 09.201280 Kw - 109 HP / G8DDDiisel
FORD FOCUS II (DA_) / 1.6 TDCi07.2004 - 09.201280 Kw - 109 HP / G8DEDiisel
FORD FOCUS II (DA_) / 1.6 TDCi07.2004 - 09.201280 Kw - 109 HP / G8DFDiisel
FORD FOCUS II (DA_) / 1.6 TDCi01.2005 - 09.201266 Kw - 90 HP / HHDADiisel
FORD FOCUS II (DA_) / 1.6 TDCi01.2005 - 09.201266 Kw - 90 HP / HHDBDiisel
FORD FOCUS II (DA_) / 1.6 TDCi01.2005 - 09.201266 Kw - 90 HP / GPDADiisel
FORD FOCUS II (DA_) / 1.6 TDCi01.2005 - 09.201266 Kw - 90 HP / GPDCDiisel
FORD FOCUS II (DA_) / 1.6 TDCi01.2005 - 09.201266 Kw - 90 HP / GPDBDiisel
FORD FOCUS II (DA_) / 1.8 TDCi01.2005 - 09.201285 Kw - 115 HP / KKDADiisel
FORD FOCUS II (DA_) / 1.8 TDCi01.2005 - 09.201285 Kw - 115 HP / KKDBDiisel
FORD FOCUS II (DA_) / 2.0 TDCi07.2004 - 01.200898 Kw - 133 HP / G6DEDiisel
FORD FOCUS II (DA_) / 2.0 TDCi07.2004 - 01.200898 Kw - 133 HP / G6DFDiisel
FORD FOCUS II (DA_) / 2.0 TDCi07.2004 - 09.2012100 Kw - 136 HP / G6DADiisel
FORD FOCUS II (DA_) / 2.0 TDCi07.2004 - 09.2012100 Kw - 136 HP / G6DBDiisel
FORD FOCUS II (DA_) / 2.0 TDCi07.2004 - 09.2012100 Kw - 136 HP / G6DDDiisel
FORD FOCUS II (DA_) / 2.0 TDCi02.2008 - 07.201181 Kw - 110 HP / IXDADiisel
FORD FOCUS II Kabriolett / 2.0 TDCi10.2006 - 07.2011100 Kw - 136 HP / G6DADiisel
FORD FOCUS II Kabriolett / 2.0 TDCi10.2006 - 07.2011100 Kw - 136 HP / G6DBDiisel
FORD FOCUS II Kabriolett / 2.0 TDCi10.2006 - 07.2011100 Kw - 136 HP / G6DDDiisel
FORD FOCUS II Luukpära (DA_) / 1.6 TDCi04.2005 - 09.201274 Kw - 100 HP / G8DCDiisel
FORD FOCUS II Luukpära (DA_) / 1.6 TDCi04.2005 - 09.201274 Kw - 100 HP / MTDADiisel
FORD FOCUS II Luukpära (DA_) / 1.6 TDCi04.2005 - 09.201266 Kw - 90 HP / HHDADiisel
FORD FOCUS II Luukpära (DA_) / 1.6 TDCi04.2005 - 09.201266 Kw - 90 HP / HHDBDiisel
FORD FOCUS II Luukpära (DA_) / 1.6 TDCi04.2005 - 09.201280 Kw - 109 HP / G8DADiisel
FORD FOCUS II Luukpära (DA_) / 1.6 TDCi04.2005 - 09.201280 Kw - 109 HP / G8DBDiisel
FORD FOCUS II Luukpära (DA_) / 1.6 TDCi04.2005 - 09.201280 Kw - 109 HP / G8DDDiisel
FORD FOCUS II Luukpära (DA_) / 1.6 TDCi04.2005 - 09.201280 Kw - 109 HP / G8DEDiisel
FORD FOCUS II Luukpära (DA_) / 1.6 TDCi04.2005 - 09.201280 Kw - 109 HP / G8DFDiisel
FORD FOCUS II Luukpära (DA_) / 1.8 TDCi04.2005 - 09.201285 Kw - 115 HP / KKDADiisel
FORD FOCUS II Luukpära (DA_) / 1.8 TDCi04.2005 - 09.201285 Kw - 115 HP / KKDBDiisel
FORD FOCUS II Luukpära (DA_) / 2.0 TDCi04.2005 - 09.2012100 Kw - 136 HP / G6DADiisel
FORD FOCUS II Luukpära (DA_) / 2.0 TDCi04.2005 - 09.2012100 Kw - 136 HP / G6DBDiisel
FORD FOCUS II Luukpära (DA_) / 2.0 TDCi04.2005 - 09.2012100 Kw - 136 HP / G6DDDiisel
FORD FOCUS II Luukpära (DA_) / 2.0 TDCi02.2008 - 07.201181 Kw - 110 HP / IXDADiisel
FORD FOCUS II Station Wagon (DA_) / 1.6 TDCi07.2004 - 09.201280 Kw - 109 HP / G8DADiisel
FORD FOCUS II Station Wagon (DA_) / 1.6 TDCi07.2004 - 09.201280 Kw - 109 HP / G8DBDiisel
FORD FOCUS II Station Wagon (DA_) / 1.6 TDCi07.2004 - 09.201280 Kw - 109 HP / G8DDDiisel
FORD FOCUS II Station Wagon (DA_) / 1.6 TDCi07.2004 - 09.201280 Kw - 109 HP / G8DEDiisel
FORD FOCUS II Station Wagon (DA_) / 1.6 TDCi07.2004 - 09.201280 Kw - 109 HP / G8DFDiisel
FORD FOCUS II Station Wagon (DA_) / 1.6 TDCi07.2004 - 09.201266 Kw - 90 HP / HHDADiisel
FORD FOCUS II Station Wagon (DA_) / 1.6 TDCi07.2004 - 09.201266 Kw - 90 HP / HHDBDiisel
FORD FOCUS II Station Wagon (DA_) / 1.6 TDCi07.2004 - 09.201266 Kw - 90 HP / GPDADiisel
FORD FOCUS II Station Wagon (DA_) / 1.6 TDCi07.2004 - 09.201266 Kw - 90 HP / GPDCDiisel
FORD FOCUS II Station Wagon (DA_) / 1.6 TDCi12.2007 - 09.201281 Kw - 110 HP / G8DADiisel
FORD FOCUS II Station Wagon (DA_) / 1.8 TDCi07.2004 - 09.201285 Kw - 115 HP / KKDADiisel
FORD FOCUS II Station Wagon (DA_) / 1.8 TDCi07.2004 - 09.201285 Kw - 115 HP / KKDBDiisel
FORD FOCUS II Station Wagon (DA_) / 2.0 TDCi07.2004 - 01.200898 Kw - 133 HP / G6DEDiisel
FORD FOCUS II Station Wagon (DA_) / 2.0 TDCi07.2004 - 01.200898 Kw - 133 HP / G6DFDiisel
FORD FOCUS II Station Wagon (DA_) / 2.0 TDCi07.2004 - 09.2012100 Kw - 136 HP / G6DADiisel
FORD FOCUS II Station Wagon (DA_) / 2.0 TDCi07.2004 - 09.2012100 Kw - 136 HP / G6DBDiisel
FORD FOCUS II Station Wagon (DA_) / 2.0 TDCi07.2004 - 09.2012100 Kw - 136 HP / G6DDDiisel
FORD FOCUS II Station Wagon (DA_) / 2.0 TDCi02.2008 - 07.201181 Kw - 110 HP / IXDADiisel
FORD FOCUS III / 1.5 TDCi09.2014 - kuni ...70 Kw - 95 HP / XXDADiisel
FORD FOCUS III / 1.5 TDCi09.2014 - kuni ...70 Kw - 95 HP / XXDCDiisel
FORD FOCUS III / 1.5 TDCi09.2014 - kuni ...88 Kw - 120 HP / XWDADiisel
FORD FOCUS III / 1.5 TDCi09.2014 - kuni ...88 Kw - 120 HP / XWDBDiisel
FORD FOCUS III / 1.5 TDCi09.2014 - kuni ...88 Kw - 120 HP / XWDCDiisel
FORD FOCUS III / 1.5 TDCi09.2014 - kuni ...88 Kw - 120 HP / XWDDDiisel
FORD FOCUS III / 1.5 TDCi ECOnetic09.2014 - kuni ...77 Kw - 105 HP / XXDBDiisel
FORD FOCUS III / 1.6 TDCi07.2010 - kuni ...70 Kw - 95 HP / T3DADiisel
FORD FOCUS III / 1.6 TDCi07.2010 - kuni ...70 Kw - 95 HP / T3DBDiisel
FORD FOCUS III / 1.6 TDCi07.2010 - kuni ...85 Kw - 115 HP / T1DADiisel
FORD FOCUS III / 1.6 TDCi07.2010 - kuni ...85 Kw - 115 HP / T1DBDiisel
FORD FOCUS III / 1.6 TDCi ECOnetic05.2012 - kuni ...77 Kw - 105 HP / NGDADiisel
FORD FOCUS III / 1.6 TDCi ECOnetic05.2012 - kuni ...77 Kw - 105 HP / NGDBDiisel
FORD FOCUS III / 2.0 TDCi07.2010 - kuni ...85 Kw - 115 HP / TYDADiisel
FORD FOCUS III / 2.0 TDCi07.2010 - kuni ...103 Kw - 140 HP / UFDBDiisel
FORD FOCUS III / 2.0 TDCi07.2010 - kuni ...120 Kw - 163 HP / TXDBDiisel
FORD FOCUS III / 2.0 TDCi07.2010 - kuni ...100 Kw - 136 HP / UKDBDiisel
FORD FOCUS III Luukpära / 1.5 TDCi11.2014 - kuni ...70 Kw - 95 HP / XXDADiisel
FORD FOCUS III Luukpära / 1.5 TDCi11.2014 - kuni ...70 Kw - 95 HP / XXDCDiisel
FORD FOCUS III Luukpära / 1.5 TDCi11.2014 - kuni ...88 Kw - 120 HP / XWDADiisel
FORD FOCUS III Luukpära / 1.5 TDCi11.2014 - kuni ...88 Kw - 120 HP / XWDBDiisel
FORD FOCUS III Luukpära / 1.5 TDCi11.2014 - kuni ...88 Kw - 120 HP / XWDCDiisel
FORD FOCUS III Luukpära / 1.5 TDCi11.2014 - kuni ...88 Kw - 120 HP / XWDDDiisel
FORD FOCUS III Luukpära / 1.5 TDCi ECOnetic11.2014 - kuni ...77 Kw - 105 HP / XXDBDiisel
FORD FOCUS III Luukpära / 1.6 TDCi07.2010 - kuni ...70 Kw - 95 HP / T3DADiisel
FORD FOCUS III Luukpära / 1.6 TDCi07.2010 - kuni ...70 Kw - 95 HP / T3DBDiisel
FORD FOCUS III Luukpära / 1.6 TDCi07.2010 - kuni ...85 Kw - 115 HP / T1DADiisel
FORD FOCUS III Luukpära / 1.6 TDCi07.2010 - kuni ...85 Kw - 115 HP / T1DBDiisel
FORD FOCUS III Luukpära / 1.6 TDCi05.2012 - kuni ...77 Kw - 105 HP / NGDADiisel
FORD FOCUS III Luukpära / 1.6 TDCi05.2012 - kuni ...77 Kw - 105 HP / NGDBDiisel
FORD FOCUS III Luukpära / 2.0 TDCi07.2010 - kuni ...85 Kw - 115 HP / TYDADiisel
FORD FOCUS III Luukpära / 2.0 TDCi07.2010 - kuni ...103 Kw - 140 HP / UFDBDiisel
FORD FOCUS III Luukpära / 2.0 TDCi07.2010 - kuni ...120 Kw - 163 HP / TXDBDiisel
FORD FOCUS III Luukpära / 2.0 TDCi07.2010 - kuni ...100 Kw - 136 HP / UKDBDiisel
FORD FOCUS III Turnier / 1.5 TDCi09.2014 - kuni ...70 Kw - 95 HP / XXDADiisel
FORD FOCUS III Turnier / 1.5 TDCi09.2014 - kuni ...70 Kw - 95 HP / XXDCDiisel
FORD FOCUS III Turnier / 1.5 TDCi09.2014 - kuni ...88 Kw - 120 HP / XWDADiisel
FORD FOCUS III Turnier / 1.5 TDCi09.2014 - kuni ...88 Kw - 120 HP / XWDBDiisel
FORD FOCUS III Turnier / 1.5 TDCi09.2014 - kuni ...88 Kw - 120 HP / XWDCDiisel
FORD FOCUS III Turnier / 1.5 TDCi09.2014 - kuni ...88 Kw - 120 HP / XWDDDiisel
FORD FOCUS III Turnier / 1.5 TDCi ECOnetic09.2014 - kuni ...77 Kw - 105 HP / XXDBDiisel
FORD FOCUS III Turnier / 1.6 TDCi07.2010 - kuni ...70 Kw - 95 HP / T3DADiisel
FORD FOCUS III Turnier / 1.6 TDCi07.2010 - kuni ...70 Kw - 95 HP / T3DBDiisel
FORD FOCUS III Turnier / 1.6 TDCi07.2010 - kuni ...85 Kw - 115 HP / T1DADiisel
FORD FOCUS III Turnier / 1.6 TDCi07.2010 - kuni ...85 Kw - 115 HP / T1DBDiisel
FORD FOCUS III Turnier / 1.6 TDCi ECOnetic05.2012 - kuni ...77 Kw - 105 HP / NGDADiisel
FORD FOCUS III Turnier / 1.6 TDCi ECOnetic05.2012 - kuni ...77 Kw - 105 HP / NGDBDiisel
FORD FOCUS III Turnier / 2.0 TDCi07.2010 - kuni ...85 Kw - 115 HP / TYDADiisel
FORD FOCUS III Turnier / 2.0 TDCi07.2010 - kuni ...103 Kw - 140 HP / UFDBDiisel
FORD FOCUS III Turnier / 2.0 TDCi07.2010 - kuni ...120 Kw - 163 HP / TXDBDiisel
FORD FOCUS III Turnier / 2.0 TDCi07.2010 - kuni ...100 Kw - 136 HP / UKDBDiisel
FORD FUSION
FORD FUSION (JU_) / 1.4 TDCi08.2002 - 07.200550 Kw - 68 HP / F6JADiisel
FORD FUSION (JU_) / 1.4 TDCi08.2002 - 07.200550 Kw - 68 HP / F6JBDiisel
FORD FUSION (JU_) / 1.6 TDCi11.2004 - 12.201266 Kw - 90 HP / HHJADiisel
FORD FUSION (JU_) / 1.6 TDCi11.2004 - 12.201266 Kw - 90 HP / HHJBDiisel
FORD GALAXY
FORD GALAXY (WA6) / 1.6 TDCi02.2011 - 06.201585 Kw - 115 HP / T1WBDiisel
FORD GALAXY (WA6) / 1.6 TDCi02.2011 - 06.201585 Kw - 115 HP / T1WADiisel
FORD GALAXY (WA6) / 2.0 TDCi05.2006 - 06.2015100 Kw - 136 HP / UKWADiisel
FORD GALAXY (WA6) / 2.0 TDCi05.2006 - 06.2015100 Kw - 136 HP / AZWCDiisel
FORD GALAXY (WA6) / 2.0 TDCi05.2006 - 06.201596 Kw - 130 HP / AZWADiisel
FORD GALAXY (WA6) / 2.0 TDCi05.2006 - 06.2015103 Kw - 140 HP / QXWADiisel
FORD GALAXY (WA6) / 2.0 TDCi05.2006 - 06.2015103 Kw - 140 HP / QXWBDiisel
FORD GALAXY (WA6) / 2.0 TDCi05.2006 - 06.2015103 Kw - 140 HP / QXWCDiisel
FORD GALAXY (WA6) / 2.0 TDCi05.2006 - 06.2015103 Kw - 140 HP / UFWADiisel
FORD GALAXY (WA6) / 2.0 TDCi11.2007 - 06.201585 Kw - 115 HP / TYWADiisel
FORD GALAXY (WA6) / 2.0 TDCi11.2007 - 06.201585 Kw - 115 HP / KLWADiisel
FORD GALAXY (WA6) / 2.0 TDCi03.2010 - 06.2015120 Kw - 163 HP / TXWADiisel
FORD GALAXY (WA6) / 2.2 TDCi03.2008 - 12.2012129 Kw - 175 HP / Q4WADiisel
FORD GALAXY (WA6) / 2.2 TDCi03.2008 - 12.2012129 Kw - 175 HP / Q4BADiisel
FORD GALAXY (WA6) / 2.2 TDCi11.2010 - 06.2015147 Kw - 200 HP / KNWADiisel
FORD GRAND
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) / 1.5 TDCi03.2015 - kuni ...70 Kw - 95 HP / XXDADiisel
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) / 1.5 TDCi03.2015 - kuni ...70 Kw - 95 HP / XXDCDiisel
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) / 1.5 TDCi03.2015 - kuni ...88 Kw - 120 HP / XWDADiisel
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) / 1.5 TDCi03.2015 - kuni ...88 Kw - 120 HP / XWDBDiisel
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) / 1.6 TDCi12.2010 - kuni ...70 Kw - 95 HP / T3DADiisel
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) / 1.6 TDCi12.2010 - kuni ...70 Kw - 95 HP / T3DBDiisel
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) / 1.6 TDCi12.2010 - kuni ...85 Kw - 115 HP / T1DADiisel
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) / 1.6 TDCi12.2010 - kuni ...85 Kw - 115 HP / T1DBDiisel
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) / 2.0 TDCi12.2010 - kuni ...120 Kw - 163 HP / TXDBDiisel
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) / 2.0 TDCi02.2011 - kuni ...85 Kw - 115 HP / TYDADiisel
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) / 2.0 TDCi02.2011 - kuni ...103 Kw - 140 HP / UFDBDiisel
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) / 2.0 TDCi02.2011 - kuni ...100 Kw - 136 HP / UKDBDiisel
FORD GRAND C-MAX Van / 1.5 TDCi03.2015 - kuni ...88 Kw - 120 HP / XWDADiisel
FORD GRAND C-MAX Van / 1.5 TDCi03.2015 - kuni ...88 Kw - 120 HP / XWDBDiisel
FORD GRAND C-MAX Van / 1.6 TDCi12.2010 - kuni ...70 Kw - 95 HP / T3DADiisel
FORD GRAND C-MAX Van / 1.6 TDCi12.2010 - kuni ...70 Kw - 95 HP / T3DBDiisel
FORD GRAND C-MAX Van / 1.6 TDCi12.2010 - kuni ...85 Kw - 115 HP / T1DADiisel
FORD GRAND C-MAX Van / 1.6 TDCi12.2010 - kuni ...85 Kw - 115 HP / T1DBDiisel
FORD GRAND C-MAX Van / 2.0 TDCi12.2010 - kuni ...103 Kw - 140 HP / UFDBDiisel
FORD GRAND C-MAX Van / 2.0 TDCi12.2010 - kuni ...120 Kw - 163 HP / TXDBDiisel
FORD GRAND C-MAX Van / 2.0 TDCI02.2011 - kuni ...85 Kw - 115 HP / TYDADiisel
FORD KUGA
FORD KUGA I / 2.0 TDCi03.2008 - 11.2012100 Kw - 136 HP / G6DGDiisel
FORD KUGA I / 2.0 TDCi03.2008 - 11.2012100 Kw - 136 HP / UKDADiisel
FORD KUGA I / 2.0 TDCi03.2010 - 11.2012103 Kw - 140 HP / UFDADiisel
FORD KUGA I / 2.0 TDCi 4x403.2008 - 11.2012100 Kw - 136 HP / G6DGDiisel
FORD KUGA I / 2.0 TDCi 4x403.2008 - 11.2012100 Kw - 136 HP / UKDADiisel
FORD KUGA I / 2.0 TDCi 4x403.2010 - 11.2012103 Kw - 140 HP / UFDADiisel
FORD KUGA I / 2.0 TDCi 4x403.2010 - 11.2012120 Kw - 163 HP / TXDADiisel
FORD KUGA II (DM2) / 2.0 TDCi03.2013 - kuni ...103 Kw - 140 HP / UFMADiisel
FORD KUGA II (DM2) / 2.0 TDCi03.2013 - kuni ...100 Kw - 136 HP / UKMADiisel
FORD KUGA II (DM2) / 2.0 TDCi 4x403.2013 - kuni ...103 Kw - 140 HP / UFMADiisel
FORD KUGA II (DM2) / 2.0 TDCi 4x403.2013 - kuni ...100 Kw - 136 HP / UKMADiisel
FORD KUGA II (DM2) / 2.0 TDCi 4x403.2013 - kuni ...120 Kw - 163 HP / TXDADiisel
FORD KUGA II (DM2) / 2.0 TDCi 4x403.2013 - kuni ...120 Kw - 163 HP / TXMADiisel
FORD MONDEO
FORD MONDEO IV (BA7) / 1.6 TDCi02.2011 - 09.201485 Kw - 115 HP / T1BBDiisel
FORD MONDEO IV (BA7) / 1.6 TDCi02.2011 - 09.201485 Kw - 115 HP / T1BADiisel
FORD MONDEO IV (BA7) / 1.6 TDCi02.2011 - 09.201485 Kw - 115 HP / T1BCDiisel
FORD MONDEO IV (BA7) / 2.0 TDCi03.2007 - 09.2014100 Kw - 136 HP / AZBCDiisel
FORD MONDEO IV (BA7) / 2.0 TDCi03.2007 - 09.2014100 Kw - 136 HP / UKBADiisel
FORD MONDEO IV (BA7) / 2.0 TDCi03.2007 - 09.2014100 Kw - 136 HP / UKBBDiisel
FORD MONDEO IV (BA7) / 2.0 TDCi03.2007 - 09.201496 Kw - 130 HP / AZBADiisel
FORD MONDEO IV (BA7) / 2.0 TDCi03.2007 - 09.2014103 Kw - 140 HP / QXBBDiisel
FORD MONDEO IV (BA7) / 2.0 TDCi03.2007 - 09.2014103 Kw - 140 HP / UFBADiisel
FORD MONDEO IV (BA7) / 2.0 TDCi03.2007 - 09.2014103 Kw - 140 HP / QXBADiisel
FORD MONDEO IV (BA7) / 2.0 TDCi03.2007 - 09.2014103 Kw - 140 HP / UFBBDiisel
FORD MONDEO IV (BA7) / 2.0 TDCi11.2007 - 09.201485 Kw - 115 HP / KLBADiisel
FORD MONDEO IV (BA7) / 2.0 TDCi11.2007 - 09.201485 Kw - 115 HP / LPBADiisel
FORD MONDEO IV (BA7) / 2.0 TDCi11.2007 - 09.201485 Kw - 115 HP / TYBADiisel
FORD MONDEO IV (BA7) / 2.0 TDCi03.2010 - 09.2014120 Kw - 163 HP / TXBADiisel
FORD MONDEO IV (BA7) / 2.0 TDCi03.2010 - 09.2014120 Kw - 163 HP / TXBBDiisel
FORD MONDEO IV (BA7) / 2.2 TDCi03.2008 - 10.2010129 Kw - 175 HP / Q4BADiisel
FORD MONDEO IV (BA7) / 2.2 TDCi07.2010 - 09.2014147 Kw - 200 HP / KNBADiisel
FORD MONDEO IV Luukpära (BA7) / 1.6 TDCi12.2010 - 09.201485 Kw - 115 HP / T1BCDiisel
FORD MONDEO IV Luukpära (BA7) / 1.6 TDCi12.2010 - 09.201485 Kw - 115 HP / T1BBDiisel
FORD MONDEO IV Luukpära (BA7) / 1.6 TDCi12.2010 - 09.201485 Kw - 115 HP / T1BADiisel
FORD MONDEO IV Luukpära (BA7) / 2.0 TDCi03.2007 - 09.201496 Kw - 130 HP / AZBADiisel
FORD MONDEO IV Luukpära (BA7) / 2.0 TDCi03.2007 - 09.2014103 Kw - 140 HP / QXBBDiisel
FORD MONDEO IV Luukpära (BA7) / 2.0 TDCi03.2007 - 09.2014103 Kw - 140 HP / UFBADiisel
FORD MONDEO IV Luukpära (BA7) / 2.0 TDCi03.2007 - 09.2014103 Kw - 140 HP / QXBADiisel
FORD MONDEO IV Luukpära (BA7) / 2.0 TDCi03.2007 - 09.2014103 Kw - 140 HP / UFBBDiisel
FORD MONDEO IV Luukpära (BA7) / 2.0 TDCi11.2007 - 09.201485 Kw - 115 HP / KLBADiisel
FORD MONDEO IV Luukpära (BA7) / 2.0 TDCi11.2007 - 09.201485 Kw - 115 HP / LPBADiisel
FORD MONDEO IV Luukpära (BA7) / 2.0 TDCi11.2007 - 09.201485 Kw - 115 HP / TYBADiisel
FORD MONDEO IV Luukpära (BA7) / 2.0 TDCi03.2010 - 09.2014120 Kw - 163 HP / TXBADiisel
FORD MONDEO IV Luukpära (BA7) / 2.0 TDCi03.2010 - 09.2014120 Kw - 163 HP / TXBBDiisel
FORD MONDEO IV Luukpära (BA7) / 2.2 TDCi03.2008 - 10.2010129 Kw - 175 HP / Q4BADiisel
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) / 1.6 TDCi02.2011 - 09.201485 Kw - 115 HP / T1BBDiisel
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) / 1.6 TDCi02.2011 - 09.201485 Kw - 115 HP / T1BADiisel
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) / 1.6 TDCi02.2011 - 09.201485 Kw - 115 HP / T1BCDiisel
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) / 2.0 TDCi03.2007 - 09.2014100 Kw - 136 HP / AZBCDiisel
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) / 2.0 TDCi03.2007 - 09.2014100 Kw - 136 HP / UKBADiisel
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) / 2.0 TDCi03.2007 - 09.2014100 Kw - 136 HP / UKBBDiisel
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) / 2.0 TDCi03.2007 - 12.201296 Kw - 130 HP / AZBADiisel
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) / 2.0 TDCi03.2007 - 09.2014103 Kw - 140 HP / QXBBDiisel
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) / 2.0 TDCi03.2007 - 09.2014103 Kw - 140 HP / UFBADiisel
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) / 2.0 TDCi03.2007 - 09.2014103 Kw - 140 HP / QXBADiisel
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) / 2.0 TDCi03.2007 - 09.2014103 Kw - 140 HP / UFBBDiisel
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) / 2.0 TDCi11.2007 - 09.201485 Kw - 115 HP / KLBADiisel
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) / 2.0 TDCi11.2007 - 09.201485 Kw - 115 HP / LPBADiisel
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) / 2.0 TDCi11.2007 - 09.201485 Kw - 115 HP / TYBADiisel
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) / 2.0 TDCi03.2010 - 09.2014120 Kw - 163 HP / TXBADiisel
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) / 2.0 TDCi03.2010 - 09.2014120 Kw - 163 HP / TXBBDiisel
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) / 2.2 TDCi03.2008 - 10.2010129 Kw - 175 HP / Q4BADiisel
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) / 2.2 TDCi07.2010 - 09.2014147 Kw - 200 HP / KNBADiisel
FORD MONDEO V Luukpära / 1.5 TDCi03.2015 - kuni ...88 Kw - 120 HP / UGCCDiisel
FORD MONDEO V Luukpära / 1.5 TDCi03.2015 - kuni ...88 Kw - 120 HP / XUCADiisel
FORD MONDEO V Luukpära / 1.6 TDCi09.2014 - kuni ...85 Kw - 115 HP / U3CADiisel
FORD MONDEO V Luukpära / 1.6 TDCi09.2014 - kuni ...85 Kw - 115 HP / NGCADiisel
FORD MONDEO V Turnier / 1.5 TDCi03.2015 - kuni ...88 Kw - 120 HP / UGCCDiisel
FORD MONDEO V Turnier / 1.5 TDCi03.2015 - kuni ...88 Kw - 120 HP / XUCADiisel
FORD MONDEO V Turnier / 1.6 TDCi09.2014 - kuni ...85 Kw - 115 HP / U3CADiisel
FORD MONDEO V Turnier / 1.6 TDCi09.2014 - kuni ...85 Kw - 115 HP / NGCADiisel
FORD S-MAX
FORD S-MAX (WA6) / 1.6 TDCi02.2011 - kuni ...85 Kw - 115 HP / T1WADiisel
FORD S-MAX (WA6) / 1.6 TDCi02.2011 - kuni ...85 Kw - 115 HP / T1WBDiisel
FORD S-MAX (WA6) / 2.0 TDCi05.2006 - kuni ...100 Kw - 136 HP / AZWCDiisel
FORD S-MAX (WA6) / 2.0 TDCi05.2006 - kuni ...100 Kw - 136 HP / UKWADiisel
FORD S-MAX (WA6) / 2.0 TDCi05.2006 - kuni ...96 Kw - 130 HP / AZWADiisel
FORD S-MAX (WA6) / 2.0 TDCi05.2006 - kuni ...103 Kw - 140 HP / QXWADiisel
FORD S-MAX (WA6) / 2.0 TDCi05.2006 - kuni ...103 Kw - 140 HP / QXWBDiisel
FORD S-MAX (WA6) / 2.0 TDCi05.2006 - kuni ...103 Kw - 140 HP / QXWCDiisel
FORD S-MAX (WA6) / 2.0 TDCi05.2006 - kuni ...103 Kw - 140 HP / UFWADiisel
FORD S-MAX (WA6) / 2.0 TDCi11.2007 - kuni ...85 Kw - 115 HP / KLWADiisel
FORD S-MAX (WA6) / 2.0 TDCi11.2007 - kuni ...85 Kw - 115 HP / TYWADiisel
FORD S-MAX (WA6) / 2.0 TDCi03.2010 - kuni ...120 Kw - 163 HP / TXWADiisel
FORD S-MAX (WA6) / 2.2 TDCi03.2008 - kuni ...129 Kw - 175 HP / Q4WADiisel
FORD S-MAX (WA6) / 2.2 TDCi07.2010 - kuni ...147 Kw - 200 HP / KNWADiisel
FORD TOURNEO
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT Kombi / 1.5 TDCi05.2015 - kuni ...74 Kw - 101 HP / XVGADiisel
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT Kombi / 1.5 TDCi05.2015 - kuni ...74 Kw - 101 HP / XVGBDiisel
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT Kombi / 1.5 TDCi05.2015 - kuni ...74 Kw - 101 HP / XVGCDiisel
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT Kombi / 1.5 TDCi05.2015 - kuni ...55 Kw - 75 HP / XUGADiisel
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT Kombi / 1.5 TDCi05.2015 - kuni ...88 Kw - 120 HP / XWGADiisel
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT Kombi / 1.5 TDCi05.2015 - kuni ...88 Kw - 120 HP / XWGBDiisel
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT Kombi / 1.6 TDCi09.2013 - kuni ...70 Kw - 95 HP / TZGADiisel
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT Kombi / 1.6 TDCi09.2013 - kuni ...70 Kw - 95 HP / TZGBDiisel
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT Kombi / 1.6 TDCi09.2013 - kuni ...85 Kw - 115 HP / T1GADiisel
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT Kombi / 1.6 TDCi09.2013 - kuni ...55 Kw - 75 HP / UBGADiisel
FORD TOURNEO COURIER Kombi / 1.5 TDCi02.2014 - kuni ...55 Kw - 75 HP / UGCADiisel
FORD TOURNEO COURIER Kombi / 1.5 TDCi02.2014 - kuni ...55 Kw - 75 HP / UGCBDiisel
FORD TOURNEO COURIER Kombi / 1.5 TDCi02.2014 - kuni ...55 Kw - 75 HP / XUCCDiisel
FORD TOURNEO COURIER Kombi / 1.5 TDCi02.2014 - kuni ...55 Kw - 75 HP / XUCDDiisel
FORD TOURNEO COURIER Kombi / 1.6 TDCi02.2014 - kuni ...70 Kw - 95 HP / T3CADiisel
FORD TOURNEO COURIER Kombi / 1.6 TDCi02.2014 - kuni ...70 Kw - 95 HP / T3CBDiisel
FORD TOURNEO COURIER Kombi / 1.6 TDCi02.2014 - kuni ...70 Kw - 95 HP / T3CCDiisel
FORD TRANSIT
FORD TRANSIT CONNECT Kast / 1.5 TDCi05.2015 - kuni ...74 Kw - 101 HP / XVGADiisel
FORD TRANSIT CONNECT Kast / 1.5 TDCi05.2015 - kuni ...74 Kw - 101 HP / XVGBDiisel
FORD TRANSIT CONNECT Kast / 1.5 TDCi05.2015 - kuni ...74 Kw - 101 HP / XVGCDiisel
FORD TRANSIT CONNECT Kast / 1.5 TDCi05.2015 - kuni ...88 Kw - 120 HP / XWGADiisel
FORD TRANSIT CONNECT Kast / 1.5 TDCi05.2015 - kuni ...88 Kw - 120 HP / XWGBDiisel
FORD TRANSIT CONNECT Kast / 1.6 TDCi02.2013 - kuni ...85 Kw - 115 HP / T1GADiisel
FORD TRANSIT CONNECT Kast / 1.6 TDCi02.2013 - kuni ...70 Kw - 95 HP / TZGADiisel
FORD TRANSIT CONNECT Kast / 1.6 TDCi02.2013 - kuni ...70 Kw - 95 HP / TZGBDiisel
FORD TRANSIT CONNECT Kast / 1.6 TDCi02.2013 - kuni ...55 Kw - 75 HP / UBGADiisel
FORD TRANSIT CONNECT Kombi / 1.5 TDCi05.2015 - kuni ...74 Kw - 101 HP / XVGADiisel
FORD TRANSIT CONNECT Kombi / 1.5 TDCi05.2015 - kuni ...74 Kw - 101 HP / XVGBDiisel
FORD TRANSIT CONNECT Kombi / 1.5 TDCi05.2015 - kuni ...74 Kw - 101 HP / XVGCDiisel
FORD TRANSIT CONNECT Kombi / 1.5 TDCi05.2015 - kuni ...88 Kw - 120 HP / XWGADiisel
FORD TRANSIT CONNECT Kombi / 1.5 TDCi05.2015 - kuni ...88 Kw - 120 HP / XWGBDiisel
FORD TRANSIT CONNECT Kombi / 1.6 TDCi02.2013 - kuni ...55 Kw - 75 HP / UBGADiisel
FORD TRANSIT CONNECT Kombi / 1.6 TDCi02.2013 - kuni ...70 Kw - 95 HP / TZGADiisel
FORD TRANSIT CONNECT Kombi / 1.6 TDCi02.2013 - kuni ...70 Kw - 95 HP / TZGBDiisel
FORD TRANSIT CONNECT Kombi / 1.6 TDCi02.2013 - kuni ...85 Kw - 115 HP / T1GADiisel
FORD TRANSIT COURIER Kast / 1.5 TDCi02.2014 - kuni ...55 Kw - 75 HP / UGCADiisel
FORD TRANSIT COURIER Kast / 1.5 TDCi02.2014 - kuni ...55 Kw - 75 HP / UGCBDiisel
FORD TRANSIT COURIER Kast / 1.5 TDCi02.2014 - kuni ...55 Kw - 75 HP / XUCCDiisel
FORD TRANSIT COURIER Kast / 1.5 TDCi02.2014 - kuni ...55 Kw - 75 HP / XUCDDiisel
FORD TRANSIT COURIER Kast / 1.6 TDCi02.2014 - kuni ...70 Kw - 95 HP / T3CADiisel
FORD TRANSIT COURIER Kast / 1.6 TDCi02.2014 - kuni ...70 Kw - 95 HP / T3CBDiisel
FORD TRANSIT COURIER Kast / 1.6 TDCi02.2014 - kuni ...70 Kw - 95 HP / T3CCDiisel
FORD TRANSIT COURIER Kombi / 1.5 TDCi02.2014 - kuni ...55 Kw - 75 HP / UGCADiisel
FORD TRANSIT COURIER Kombi / 1.5 TDCi02.2014 - kuni ...55 Kw - 75 HP / UGCBDiisel
FORD TRANSIT COURIER Kombi / 1.5 TDCi02.2014 - kuni ...55 Kw - 75 HP / XUCCDiisel
FORD TRANSIT COURIER Kombi / 1.5 TDCi02.2014 - kuni ...55 Kw - 75 HP / XUCDDiisel
FORD TRANSIT COURIER Kombi / 1.6 TDCi02.2014 - kuni ...70 Kw - 95 HP / T3CADiisel
FORD TRANSIT COURIER Kombi / 1.6 TDCi02.2014 - kuni ...70 Kw - 95 HP / T3CBDiisel
FORD TRANSIT COURIER Kombi / 1.6 TDCi02.2014 - kuni ...70 Kw - 95 HP / T3CCDiisel
LANCIA PHEDRA
LANCIA PHEDRA (179) / 2.0 D Multijet07.2006 - 11.2010100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
LANCIA PHEDRA (179) / 2.0 JTD07.2003 - 11.201079 Kw - 107 HP / RHM (DW10ATED4)Diisel
LANCIA PHEDRA (179) / 2.0 JTD06.2006 - 11.201088 Kw - 120 HP / RHK (DW10UTED4)Diisel
LANCIA PHEDRA (179) / 2.0 JTD (179AXB1A)09.2002 - 11.201080 Kw - 109 HP / RHW (DW10ATED4)Diisel
LANCIA PHEDRA (179) / 2.2 D Multijet03.2008 - 11.2010125 Kw - 170 HP / 4HTDiisel
LANCIA PHEDRA (179) / 2.2 D Multijet03.2008 - 11.2010125 Kw - 170 HP / 4HSDiisel
LANCIA PHEDRA (179) / 2.2 JTD04.2006 - 11.2010120 Kw - 163 HP / 4HPDiisel
LANCIA PHEDRA (179) / 2.2 JTD04.2006 - 11.2010120 Kw - 163 HP / 4HRDiisel
LANCIA PHEDRA (179) / 2.2 JTD (179AXC1A)09.2002 - 11.201094 Kw - 128 HP / 4HW (DW12ATED4)Diisel
LAND ROVER DISCOVERY
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (LC) / 2.2 D 4WD12.2014 - kuni ...110 Kw - 150 HP / 224DTDiisel
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (LC) / 2.2 D 4WD12.2014 - kuni ...140 Kw - 190 HP / 224DTDiisel
LAND ROVER FREELANDER
LAND ROVER FREELANDER 2 (LF_, FA_) / 2.2 eD408.2010 - 10.2014110 Kw - 150 HP / DW12BTED4Diisel
LAND ROVER FREELANDER 2 (LF_, FA_) / 2.2 eD408.2010 - 10.2014110 Kw - 150 HP / 224DTDiisel
LAND ROVER FREELANDER 2 (LF_, FA_) / 2.2 SD4 4x408.2010 - 10.2014140 Kw - 190 HP / 224DTDiisel
LAND ROVER FREELANDER 2 (LF_, FA_) / 2.2 TD4 4x410.2006 - 10.2014110 Kw - 150 HP / DW12BTED4Diisel
LAND ROVER FREELANDER 2 (LF_, FA_) / 2.2 TD4 4x410.2006 - 10.2014110 Kw - 150 HP / 224DTDiisel
LAND ROVER FREELANDER 2 (LF_, FA_) / 2.2 TD4 4x410.2006 - 10.2014118 Kw - 160 HP / 224DTDiisel
LAND ROVER FREELANDER 2 (LF_, FA_) / 2.2 TD4 4x410.2006 - 10.2014118 Kw - 160 HP / DW12BTED4Diisel
LAND ROVER FREELANDER 2 (LF_, FA_) / 2.2 TD4 4x410.2006 - 10.2014115 Kw - 156 HP / 224DTDiisel
LAND ROVER FREELANDER 2 (LF_, FA_) / 2.2 TD4 4x401.2007 - 10.2014112 Kw - 152 HP / 224DTDiisel
LAND ROVER RANGE
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (LV) / 2.2 D06.2011 - kuni ...110 Kw - 150 HP / 224DTDiisel
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (LV) / 2.2 D 4x406.2011 - kuni ...110 Kw - 150 HP / 224DTDiisel
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (LV) / 2.2 D 4x406.2011 - kuni ...140 Kw - 190 HP / 224DTDiisel
MAZDA 2
MAZDA 2 (DE) / 1.4 MZR-CD01.2008 - 06.201550 Kw - 68 HP / Y404Diisel
MAZDA 2 (DE) / 1.6 MZ-CD10.2008 - 06.201566 Kw - 90 HP / Y646Diisel
MAZDA 2 (DE) / 1.6 MZ-CD10.2008 - 06.201566 Kw - 90 HP / Y406Diisel
MAZDA 2 (DE) / 1.6 MZ-CD06.2011 - 06.201570 Kw - 95 HP / Y661Diisel
MAZDA 2 (DE) / 1.6 MZ-CD06.2011 - 06.201570 Kw - 95 HP / Y655Diisel
MAZDA 2 (DY) / 1.4 CD04.2003 - kuni ...50 Kw - 68 HP / F6JADiisel
MAZDA 2 (DY) / 1.4 CD04.2003 - kuni ...50 Kw - 68 HP / F6JBDiisel
MAZDA 3
MAZDA 3 (BK) / 1.6 DI Turbo06.2004 - 06.200980 Kw - 109 HP / Y601Diisel
MAZDA 3 (BK) / 1.6 MZ-CD06.2006 - 12.200966 Kw - 90 HP / Y406Diisel
MAZDA 3 (BL) / 1.6 MZR CD12.2008 - kuni ...80 Kw - 109 HP / Y601Diisel
MAZDA 3 (BL) / 1.6 MZR CD12.2008 - kuni ...80 Kw - 109 HP / Y642Diisel
MAZDA 3 (BL) / 1.6 MZR CD11.2010 - kuni ...85 Kw - 116 HP / Y655Diisel
MAZDA 3 (BL) / 1.6 MZR CD11.2010 - kuni ...85 Kw - 116 HP / Y650Diisel
MAZDA 3 Luukpära (BK) / 1.6 DI Turbo06.2004 - 06.200980 Kw - 109 HP / Y601Diisel
MAZDA 3 Luukpära (BL) / 1.6 MZR CD12.2008 - kuni ...80 Kw - 109 HP / Y642Diisel
MAZDA 3 Luukpära (BL) / 1.6 MZR CD11.2010 - kuni ...85 Kw - 116 HP / Y650Diisel
MAZDA 3 Luukpära (BL) / 1.6 MZR CD11.2010 - kuni ...85 Kw - 116 HP / Y655Diisel
MAZDA 5
MAZDA 5 (CW) / 1.6 CD09.2010 - kuni ...85 Kw - 116 HP / Y655Diisel
MAZDA 5 (CW) / 1.6 CD09.2010 - kuni ...85 Kw - 116 HP / Y650Diisel
MINI MINI
MINI MINI (R56) / Cooper D11.2006 - 09.201080 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
MINI MINI (R56) / Cooper D11.2006 - 09.201080 Kw - 109 HP / W16 D16Diisel
MINI MINI (R56) / One D06.2009 - 07.201066 Kw - 90 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
MINI MINI CLUBMAN (R55) / Cooper D10.2007 - 02.201080 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
MITSUBISHI ASX
MITSUBISHI ASX (GA_W_) / 1.6 DI-D07.2015 - kuni ...84 Kw - 114 HP / 9HDDiisel
MITSUBISHI ASX (GA_W_) / 1.6 DI-D 4WD07.2015 - kuni ...84 Kw - 114 HP / 9HDDiisel
MITSUBISHI OUTLANDER
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) / 2.2 DI-D 4WD08.2007 - 11.2012115 Kw - 156 HP / 4HNDiisel
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) / 2.2 DI-D 4WD08.2007 - 11.2012115 Kw - 156 HP / 4HKDiisel
PEUGEOT 1007
PEUGEOT 1007 (KM_) / 1.4 HDi04.2005 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HX (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 1007 (KM_) / 1.4 HDi04.2005 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HZ (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 1007 (KM_) / 1.6 HDi06.2007 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 107
PEUGEOT 107 / 1.4 HDi06.2005 - kuni ...40 Kw - 54 HP / 8HT (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 2008
PEUGEOT 2008 / 1.4 HDi06.2013 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HR (DV4C)Diisel
PEUGEOT 2008 / 1.6 HDi03.2013 - kuni ...68 Kw - 92 HP / 9HP (DV6DTED)Diisel
PEUGEOT 2008 / 1.6 HDi03.2013 - kuni ...84 Kw - 114 HP / 9HD (DV6CTED)Diisel
PEUGEOT 206
PEUGEOT 206 CC (2D) / 1.6 HDi 11004.2005 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 206 Luukpära / 1.4 HDi eco 7009.2008 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HZ (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 206 Luukpära (2A/C) / 1.4 HDi09.2002 - 02.200751 Kw - 69 HP / 8HX (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 206 Luukpära (2A/C) / 1.4 HDi eco 7009.2001 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HX (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 206 Luukpära (2A/C) / 1.4 HDi eco 7009.2001 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HZ (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 206 Luukpära (2A/C) / 1.6 HDi 11005.2004 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HY (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 206 Luukpära (2A/C) / 1.6 HDi 11005.2004 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 206 Luukpära (2A/C) / 2.0 HDI 9012.1999 - kuni ...66 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
PEUGEOT 206 SW (2E/K) / 1.4 HDi07.2002 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HX (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 206 SW (2E/K) / 1.6 HDi 11005.2004 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 206 SW (2E/K) / 2.0 HDi07.2002 - kuni ...66 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
PEUGEOT 206 Van / 1.4 HDi09.2001 - 03.200950 Kw - 68 HP / 8HZ (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 206 Van / 1.4 HDi09.2001 - 03.200950 Kw - 68 HP / 8HX (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 206+
PEUGEOT 206+ (T3E) / 1.4 HDi eco 7001.2009 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HX (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 206+ (T3E) / 1.4 HDi eco 7001.2009 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HZ (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 207
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) / 1.4 HDi02.2006 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HZ (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) / 1.4 HDi02.2006 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HR (DV4C)Diisel
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) / 1.6 HDi02.2006 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HX (DV6ATED4)Diisel
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) / 1.6 HDi02.2006 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HV (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) / 1.6 HDi02.2006 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HY (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) / 1.6 HDi02.2006 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) / 1.6 HDi11.2009 - kuni ...68 Kw - 92 HP / 9HP (DV6DTED)Diisel
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) / 1.6 HDi 11008.2009 - kuni ...82 Kw - 112 HP / 9HR (DV6C)Diisel
PEUGEOT 207 CC (WD_) / 1.6 HDi02.2007 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 207 CC (WD_) / 1.6 HDi08.2009 - kuni ...82 Kw - 112 HP / 9HR (DV6C)Diisel
PEUGEOT 207 SW (WK_) / 1.6 HDi06.2007 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HX (DV6ATED4)Diisel
PEUGEOT 207 SW (WK_) / 1.6 HDi06.2007 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 207 SW (WK_) / 1.6 HDi08.2009 - kuni ...82 Kw - 112 HP / 9HR (DV6C)Diisel
PEUGEOT 207 SW (WK_) / 1.6 HDi11.2009 - kuni ...68 Kw - 92 HP / 9HP (DV6DTED)Diisel
PEUGEOT 207 Van / 1.4 HDi04.2007 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HZ (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 207 Van / 1.6 HDi04.2007 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HX (DV6ATED4)Diisel
PEUGEOT 208
PEUGEOT 208 / 1.4 HDi03.2012 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HP (DV4C)Diisel
PEUGEOT 208 / 1.4 HDi03.2012 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HR (DV4C)Diisel
PEUGEOT 208 / 1.6 HDi03.2012 - kuni ...68 Kw - 92 HP / 9HP (DV6DTED)Diisel
PEUGEOT 208 / 1.6 HDi03.2012 - kuni ...84 Kw - 114 HP / 9HD (DV6CTED)Diisel
PEUGEOT 208 / 1.6 HDi / BlueHDi 7501.2013 - kuni ...55 Kw - 75 HP / 9HK (DV6ETEDM)Diisel
PEUGEOT 208 / 1.6 HDi / BlueHDi 7501.2013 - kuni ...55 Kw - 75 HP / BHW (DV6FE)Diisel
PEUGEOT 3008
PEUGEOT 3008 / 1.6 HDi06.2009 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 3008 / 1.6 HDi08.2010 - kuni ...82 Kw - 112 HP / 9HR (DV6C)Diisel
PEUGEOT 3008 / 1.6 HDi03.2013 - kuni ...84 Kw - 114 HP / 9HD (DV6CTED)Diisel
PEUGEOT 3008 / 2.0 HDi06.2009 - kuni ...120 Kw - 165 HP / RHH (DW10CTED4)Diisel
PEUGEOT 3008 / 2.0 HDi09.2011 - kuni ...100 Kw - 136 HP / Diisel
PEUGEOT 3008 / 2.0 HDi 150 / BlueHDi 15006.2009 - kuni ...110 Kw - 150 HP / RHE (DW10CTED4)Diisel
PEUGEOT 3008 / 2.0 HDi 150 / BlueHDi 15006.2009 - kuni ...110 Kw - 150 HP / AHX (DW10FD)Diisel
PEUGEOT 3008 / 2.0 HDi Hybrid402.2011 - kuni ...120 Kw - 165 HP / RHC (DW10CTED4)Hübriid
PEUGEOT 301
PEUGEOT 301 / 1.6 HDI 9011.2012 - kuni ...68 Kw - 92 HP / 9HF (DV6DTED)Diisel
PEUGEOT 307
PEUGEOT 307 (3A/C) / 1.4 HDi10.2001 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HX (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 307 (3A/C) / 1.4 HDi10.2001 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HZ (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 307 (3A/C) / 1.6 16V08.2000 - kuni ...80 Kw - 109 HP / NFU (TU5JP4)Otto
PEUGEOT 307 (3A/C) / 1.6 HDi04.2005 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HV (DV6ATED4)Diisel
PEUGEOT 307 (3A/C) / 1.6 HDi04.2005 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HX (DV6ATED4)Diisel
PEUGEOT 307 (3A/C) / 1.6 HDi04.2005 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HV (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 307 (3A/C) / 1.6 HDi 11002.2004 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HY (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 307 (3A/C) / 1.6 HDi 11002.2004 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 307 (3A/C) / 2.0 16V03.2005 - kuni ...103 Kw - 140 HP / RFJ (EW10A)Otto
PEUGEOT 307 (3A/C) / 2.0 16V03.2005 - kuni ...103 Kw - 140 HP / RFN (EW10J4)Otto
PEUGEOT 307 (3A/C) / 2.0 HDi 11008.2000 - kuni ...79 Kw - 107 HP / RHS (DW10ATED)Diisel
PEUGEOT 307 (3A/C) / 2.0 HDi 13510.2003 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
PEUGEOT 307 (3A/C) / 2.0 HDi 9008.2000 - kuni ...66 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
PEUGEOT 307 CC (3B) / 2.0 16V03.2005 - kuni ...103 Kw - 140 HP / RFJ (EW10A)Otto
PEUGEOT 307 CC (3B) / 2.0 HDi 13506.2005 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
PEUGEOT 307 Estate (3E) / 1.4 HDi03.2002 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HZ (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 307 Estate (3E) / 1.6 16V03.2002 - kuni ...80 Kw - 109 HP / NFU (TU5JP4)Otto
PEUGEOT 307 Estate (3E) / 1.6 HDi04.2005 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HV (DV6ATED4)Diisel
PEUGEOT 307 Estate (3E) / 1.6 HDi 11002.2004 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HY (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 307 Estate (3E) / 1.6 HDi 11002.2004 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 307 Estate (3E) / 2.0 16V03.2005 - kuni ...103 Kw - 140 HP / RFJ (EW10A)Otto
PEUGEOT 307 Estate (3E) / 2.0 HDI 11003.2002 - kuni ...79 Kw - 107 HP / RHS (DW10ATED)Diisel
PEUGEOT 307 Estate (3E) / 2.0 HDi 13502.2004 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
PEUGEOT 307 Estate (3E) / 2.0 HDI 9003.2002 - kuni ...66 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
PEUGEOT 307 SW (3H) / 1.6 16V03.2002 - kuni ...80 Kw - 109 HP / NFU (TU5JP4)Otto
PEUGEOT 307 SW (3H) / 1.6 HDI 11002.2004 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HY (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 307 SW (3H) / 1.6 HDI 11002.2004 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 307 SW (3H) / 1.6 HDI 9012.2006 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HV (DV6ATED4)Diisel
PEUGEOT 307 SW (3H) / 1.6 HDI 9012.2006 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HX (DV6ATED4)Diisel
PEUGEOT 307 SW (3H) / 2.0 16V03.2005 - kuni ...103 Kw - 140 HP / RFJ (EW10A)Otto
PEUGEOT 307 SW (3H) / 2.0 16V03.2005 - kuni ...103 Kw - 140 HP / RFN (EW10J4)Otto
PEUGEOT 307 SW (3H) / 2.0 HDI 11003.2002 - kuni ...79 Kw - 107 HP / RHS (DW10ATED)Diisel
PEUGEOT 307 SW (3H) / 2.0 HDi 13502.2004 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
PEUGEOT 307 SW (3H) / 2.0 HDI 9003.2002 - kuni ...66 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
PEUGEOT 308
PEUGEOT 308 (4A_, 4C_) / 1.6 HDi09.2007 - kuni ...66 Kw - 90 HP / Diisel
PEUGEOT 308 (4A_, 4C_) / 1.6 HDi09.2007 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 308 (4A_, 4C_) / 1.6 HDi11.2009 - kuni ...68 Kw - 92 HP / 9HP (DV6DTED)Diisel
PEUGEOT 308 (4A_, 4C_) / 1.6 HDi12.2009 - kuni ...82 Kw - 112 HP / 9HR (DV6C)Diisel
PEUGEOT 308 (4A_, 4C_) / 1.6 HDi03.2013 - kuni ...84 Kw - 114 HP / Diisel
PEUGEOT 308 (4A_, 4C_) / 2.0 HDi09.2007 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
PEUGEOT 308 (4A_, 4C_) / 2.0 HDi07.2010 - kuni ...103 Kw - 140 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
PEUGEOT 308 (4A_, 4C_) / 2.0 HDi04.2012 - kuni ...120 Kw - 163 HP / RHH (DW10CTED4)Diisel
PEUGEOT 308 CC / 1.6 HDi06.2009 - kuni ...82 Kw - 112 HP / 9HR (DV6C)Diisel
PEUGEOT 308 CC / 1.6 HDi03.2013 - kuni ...84 Kw - 114 HP / Diisel
PEUGEOT 308 CC / 2.0 HDi04.2009 - kuni ...103 Kw - 140 HP / RHF (DW10BTED4)Diisel
PEUGEOT 308 CC / 2.0 HDi04.2009 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
PEUGEOT 308 CC / 2.0 HDi06.2009 - kuni ...120 Kw - 163 HP / RHH (DW10CTED4)Diisel
PEUGEOT 308 II / 1.6 HDi09.2013 - kuni ...68 Kw - 92 HP / Diisel
PEUGEOT 308 II / 1.6 HDi / BlueHDi 11509.2013 - kuni ...85 Kw - 115 HP / 9HC (DV6C)Diisel
PEUGEOT 308 II / 1.6 HDi / BlueHDi 11509.2013 - kuni ...85 Kw - 115 HP / BHZ (DV6FC)Diisel
PEUGEOT 308 SW / 1.6 HDi09.2007 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HX (DV6ATED4)Diisel
PEUGEOT 308 SW / 1.6 HDi09.2007 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HV (DV6ATED4)Diisel
PEUGEOT 308 SW / 1.6 HDi09.2007 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 308 SW / 1.6 HDi11.2009 - kuni ...68 Kw - 92 HP / 9HP (DV6DTED)Diisel
PEUGEOT 308 SW / 1.6 HDi12.2009 - kuni ...82 Kw - 112 HP / 9HR (DV6C)Diisel
PEUGEOT 308 SW / 1.6 HDi03.2013 - kuni ...84 Kw - 114 HP / Diisel
PEUGEOT 308 SW / 2.0 Bioflex01.2008 - kuni ...103 Kw - 140 HP / RFJ (EW10A)Otto
PEUGEOT 308 SW / 2.0 HDi09.2007 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
PEUGEOT 308 SW / 2.0 HDi09.2007 - kuni ...103 Kw - 140 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
PEUGEOT 308 SW / 2.0 HDi06.2009 - kuni ...120 Kw - 163 HP / RHH (DW10CTED4)Diisel
PEUGEOT 308 SW / 2.0 HDi04.2011 - kuni ...110 Kw - 150 HP / RHE (DW10CTED4)Diisel
PEUGEOT 308 SW II / 1.6 HDi / BlueHDi 11503.2014 - kuni ...85 Kw - 115 HP / 9HC (DV6C)Diisel
PEUGEOT 308 SW II / 1.6 HDi / BlueHDi 11503.2014 - kuni ...85 Kw - 115 HP / BHZ (DV6FC)Diisel
PEUGEOT 308 SW II / 1.6 HDi 9203.2014 - kuni ...68 Kw - 92 HP / Diisel
PEUGEOT 4007
PEUGEOT 4007 (GP_) / 2.2 HDi02.2007 - kuni ...115 Kw - 156 HP / 4HN (DW12MTED4)Diisel
PEUGEOT 4007 (GP_) / 2.2 HDi02.2007 - kuni ...115 Kw - 156 HP / 4HK (DW12MTED4)Diisel
PEUGEOT 4008
PEUGEOT 4008 / 1.6 HDi05.2012 - kuni ...84 Kw - 114 HP / Diisel
PEUGEOT 4008 / 1.6 HDi AWC05.2012 - kuni ...84 Kw - 114 HP / 9HD (DV6C)Diisel
PEUGEOT 406
PEUGEOT 406 (8B) / 2.0 HDI 11006.1998 - 08.200180 Kw - 109 HP / RHZ (DW10ATED)Diisel
PEUGEOT 406 (8B) / 2.0 HDi 11008.2001 - 05.200479 Kw - 107 HP / RHS (DW10ATED)Diisel
PEUGEOT 406 (8B) / 2.0 HDi 11008.2001 - 05.200479 Kw - 107 HP / RHZ (DW10ATED)Diisel
PEUGEOT 406 (8B) / 2.0 HDI 9002.1999 - 05.200466 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
PEUGEOT 406 (8B) / 2.207.2000 - 05.2004116 Kw - 158 HP / 3FZ (EW12J4)Otto
PEUGEOT 406 (8B) / 2.2 HDi03.2000 - 05.200498 Kw - 133 HP / 4HX (DW12TED4/FAP)Diisel
PEUGEOT 406 Estate (8E/F) / 2.0 HDI 11002.1999 - 04.200480 Kw - 109 HP / RHZ (DW10ATED)Diisel
PEUGEOT 406 Estate (8E/F) / 2.0 HDi 11008.2001 - 10.200479 Kw - 107 HP / RHS (DW10ATED)Diisel
PEUGEOT 406 Estate (8E/F) / 2.0 HDi 11008.2001 - 10.200479 Kw - 107 HP / RHZ (DW10ATED)Diisel
PEUGEOT 406 Estate (8E/F) / 2.0 HDI 9002.1999 - 10.200466 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
PEUGEOT 406 Estate (8E/F) / 2.207.2000 - 10.2004116 Kw - 158 HP / 3FZ (EW12J4)Otto
PEUGEOT 406 Estate (8E/F) / 2.2 HDI03.2000 - 10.200498 Kw - 133 HP / 4HX (DW12TED4/FAP)Diisel
PEUGEOT 406 Kupee (8C) / 2.203.2002 - 12.2004116 Kw - 158 HP / 3FZ (EW12J4)Otto
PEUGEOT 406 Kupee (8C) / 2.2 HDI03.2000 - 12.200498 Kw - 133 HP / 4HX (DW12TED4/FAP)Diisel
PEUGEOT 407
PEUGEOT 407 (6D_) / 1.6 HDi 11005.2004 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 407 (6D_) / 1.805.2004 - kuni ...85 Kw - 116 HP / 6FZ (EW7J4)Otto
PEUGEOT 407 (6D_) / 1.8 16V09.2005 - kuni ...92 Kw - 125 HP / 6FY (EW7A)Otto
PEUGEOT 407 (6D_) / 2.0 16V09.2005 - kuni ...103 Kw - 140 HP / RFJ (EW10A)Otto
PEUGEOT 407 (6D_) / 2.0 HDi08.2008 - kuni ...103 Kw - 140 HP / RHF (DW10BTED4)Diisel
PEUGEOT 407 (6D_) / 2.0 HDi07.2009 - kuni ...120 Kw - 163 HP / RHH (DW10CTED4)Diisel
PEUGEOT 407 (6D_) / 2.0 HDi 13505.2004 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
PEUGEOT 407 (6D_) / 2.205.2004 - kuni ...116 Kw - 158 HP / 3FZ (EW12J4)Otto
PEUGEOT 407 (6D_) / 2.2 16V09.2005 - kuni ...120 Kw - 163 HP / 3FY (EW12J4)Otto
PEUGEOT 407 (6D_) / 2.2 HDi 17005.2006 - kuni ...125 Kw - 170 HP / 4HT (DW12BTED4)Diisel
PEUGEOT 407 Kupee (6C_) / 2.0 HDi10.2005 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
PEUGEOT 407 Kupee (6C_) / 2.0 HDi06.2009 - kuni ...120 Kw - 163 HP / RHH (DW10CTED4)Diisel
PEUGEOT 407 Kupee (6C_) / 2.2 16V10.2005 - kuni ...120 Kw - 163 HP / 3FY (EW12J4)Otto
PEUGEOT 407 SW (6E_) / 1.6 HDi 11005.2004 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 407 SW (6E_) / 1.805.2004 - kuni ...85 Kw - 116 HP / 6FZ (EW7J4)Otto
PEUGEOT 407 SW (6E_) / 1.8 16V09.2005 - kuni ...92 Kw - 125 HP / 6FY (EW7A)Otto
PEUGEOT 407 SW (6E_) / 2.0 16V09.2005 - kuni ...103 Kw - 140 HP / RFJ (EW10A)Otto
PEUGEOT 407 SW (6E_) / 2.0 Bioflex01.2008 - kuni ...103 Kw - 140 HP / RFJ (EW10A)Otto
PEUGEOT 407 SW (6E_) / 2.0 HDi08.2008 - kuni ...103 Kw - 140 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
PEUGEOT 407 SW (6E_) / 2.0 HDi07.2009 - kuni ...120 Kw - 163 HP / RHH (DW10CTED4)Diisel
PEUGEOT 407 SW (6E_) / 2.0 HDi 13505.2004 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
PEUGEOT 407 SW (6E_) / 2.205.2004 - kuni ...116 Kw - 158 HP / 3FZ (EW12J4)Otto
PEUGEOT 407 SW (6E_) / 2.2 16V09.2005 - kuni ...120 Kw - 163 HP / 3FY (EW12J4)Otto
PEUGEOT 407 SW (6E_) / 2.2 HDi 17005.2006 - kuni ...125 Kw - 170 HP / 4HT (DW12BTED4)Diisel
PEUGEOT 5008
PEUGEOT 5008 / 1.6 HDi09.2009 - kuni ...80 Kw - 110 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 5008 / 1.6 HDi08.2010 - kuni ...82 Kw - 112 HP / 9HR (DV6C)Diisel
PEUGEOT 5008 / 1.6 HDi03.2013 - kuni ...84 Kw - 114 HP / 9HD (DV6CTED)Diisel
PEUGEOT 5008 / 2.0 HDi 150 / BlueHDi 15006.2009 - kuni ...110 Kw - 150 HP / RHE (DW10CTED4)Diisel
PEUGEOT 5008 / 2.0 HDi 150 / BlueHDi 15006.2009 - kuni ...110 Kw - 150 HP / AHX (DW10FD)Diisel
PEUGEOT 508
PEUGEOT 508 / 1.6 HDi11.2010 - kuni ...82 Kw - 112 HP / 9HR (DV6C)Diisel
PEUGEOT 508 / 1.6 HDi02.2012 - kuni ...84 Kw - 115 HP / 9HD (DV6CTED)Diisel
PEUGEOT 508 / 2.0 HDi11.2010 - kuni ...103 Kw - 140 HP / RHF (DW10BTED4)Diisel
PEUGEOT 508 / 2.0 HDi11.2010 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
PEUGEOT 508 / 2.0 HDi Hybrid4 AWC11.2010 - kuni ...120 Kw - 163 HP / RHC (DW10CTED4)Diisel
PEUGEOT 508 / 2.0 HDi Hybrid4 AWC11.2010 - kuni ...147 Kw - 200 HP / Hübriid
PEUGEOT 508 SW / 1.6 HDi11.2010 - kuni ...82 Kw - 112 HP / 9HR (DV6C)Diisel
PEUGEOT 508 SW / 1.6 HDi02.2012 - kuni ...84 Kw - 115 HP / 9HD (DV6CTED)Diisel
PEUGEOT 508 SW / 2.0 HDi11.2010 - kuni ...103 Kw - 140 HP / RHF (DW10BTED4)Diisel
PEUGEOT 508 SW / 2.0 HDi11.2010 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
PEUGEOT 508 SW / 2.0 HDi RXH Hybrid411.2010 - kuni ...120 Kw - 163 HP / RHC (DW10CTED4)Diisel
PEUGEOT 607
PEUGEOT 607 (9D, 9U) / 2.0 HDI05.2000 - kuni ...80 Kw - 109 HP / RHZ (DW10ATED)Diisel
PEUGEOT 607 (9D, 9U) / 2.0 HDi03.2001 - 07.200479 Kw - 107 HP / RHS (DW10ATED)Diisel
PEUGEOT 607 (9D, 9U) / 2.0 HDI09.2005 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
PEUGEOT 607 (9D, 9U) / 2.2 16V02.2000 - kuni ...116 Kw - 158 HP / 3FZ (EW12J4)Otto
PEUGEOT 607 (9D, 9U) / 2.2 16V09.2005 - kuni ...120 Kw - 163 HP / 3FY (EW12J4)Otto
PEUGEOT 607 (9D, 9U) / 2.2 HDI02.2000 - kuni ...98 Kw - 133 HP / 4HX (DW12TED4/FAP)Diisel
PEUGEOT 607 (9D, 9U) / 2.2 HDi05.2006 - kuni ...125 Kw - 170 HP / 4HT (DW12BTED4)Diisel
PEUGEOT 807
PEUGEOT 807 (E) / 2.0 HDi06.2002 - kuni ...79 Kw - 107 HP / RHW (DW10ATED4)Diisel
PEUGEOT 807 (E) / 2.0 HDi06.2002 - kuni ...79 Kw - 107 HP / RHT (DW10ATED4)Diisel
PEUGEOT 807 (E) / 2.0 HDi06.2002 - kuni ...79 Kw - 107 HP / RHM (DW10ATED4)Diisel
PEUGEOT 807 (E) / 2.0 HDi04.2004 - 05.200680 Kw - 109 HP / RHW (DW10ATED4)Diisel
PEUGEOT 807 (E) / 2.0 HDI06.2006 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
PEUGEOT 807 (E) / 2.0 HDi06.2009 - kuni ...120 Kw - 163 HP / RHH (DW10CTED4)Diisel
PEUGEOT 807 (E) / 2.2 HDi06.2002 - kuni ...94 Kw - 128 HP / 4HX (DW12TED4/FAP)Diisel
PEUGEOT 807 (E) / 2.2 HDi06.2002 - kuni ...94 Kw - 128 HP / 4HW (DW12BTED4)Diisel
PEUGEOT 807 (E) / 2.2 HDi04.2004 - kuni ...100 Kw - 136 HP / 4HZ (DW12TED4)Diisel
PEUGEOT 807 (E) / 2.2 HDi06.2006 - kuni ...120 Kw - 163 HP / 4HT (DW12BTED4)Diisel
PEUGEOT 807 (E) / 2.2 HDi06.2006 - kuni ...125 Kw - 170 HP / 4HT (DW12BTED4)Diisel
PEUGEOT BIPPER
PEUGEOT BIPPER (AA_) / 1.4 HDi02.2008 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HS (DV4TED)Diisel
PEUGEOT BIPPER Tepee / 1.4 HDi04.2008 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HS (DV4TED)Diisel
PEUGEOT EXPERT
PEUGEOT EXPERT (224) / 2.0 HDI 16V07.2000 - kuni ...80 Kw - 109 HP / RHW (DW10ATED4)Diisel
PEUGEOT EXPERT Kast (VF3A_, VF3U_, VF3X_) / 1.6 HDi 90 16V01.2007 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HU (DV6UTED4)Diisel
PEUGEOT EXPERT Kast (VF3A_, VF3U_, VF3X_) / 1.6 HDi 90 8V01.2007 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HM (DV6UC)Diisel
PEUGEOT EXPERT Kast (VF3A_, VF3U_, VF3X_) / 1.6 HDi 90 8V01.2007 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HH (DV6DUM)Diisel
PEUGEOT EXPERT Kast (VF3A_, VF3U_, VF3X_) / 2.0 HDi 12001.2007 - kuni ...88 Kw - 120 HP / RHK (DW10UTED4)Diisel
PEUGEOT EXPERT Kast (VF3A_, VF3U_, VF3X_) / 2.0 HDi 120 4x401.2010 - kuni ...88 Kw - 120 HP / RHK (DW10UTED4)Diisel
PEUGEOT EXPERT Kast (VF3A_, VF3U_, VF3X_) / 2.0 HDi 13003.2011 - kuni ...94 Kw - 128 HP / AHZ (DW10CD)Diisel
PEUGEOT EXPERT Kast (VF3A_, VF3U_, VF3X_) / 2.0 HDi 130 4x401.2012 - kuni ...94 Kw - 128 HP / AHZ (DW10CD)Diisel
PEUGEOT EXPERT Kast (VF3A_, VF3U_, VF3X_) / 2.0 HDi 14001.2007 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
PEUGEOT EXPERT Kast (VF3A_, VF3U_, VF3X_) / 2.0 HDi 16509.2009 - kuni ...120 Kw - 163 HP / RHH (DW10CTED4)Diisel
PEUGEOT EXPERT Pritsche/æassii / 1.6 HDi 9001.2007 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HU (DV6UTED4)Diisel
PEUGEOT EXPERT Pritsche/æassii / 2.0 HDi 12001.2007 - kuni ...88 Kw - 120 HP / RHK (DW10UTED4)Diisel
PEUGEOT EXPERT Pritsche/æassii / 2.0 HDi 14001.2007 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
PEUGEOT EXPERT Tepee (VF3V_) / 1.6 HDi 90 16V01.2007 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HU (DV6UTED4)Diisel
PEUGEOT EXPERT Tepee (VF3V_) / 1.6 HDi 90 8V01.2007 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HM (DV6UC)Diisel
PEUGEOT EXPERT Tepee (VF3V_) / 1.6 HDi 90 8V01.2007 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HH (DV6DUM)Diisel
PEUGEOT EXPERT Tepee (VF3V_) / 2.0 HDi 10003.2011 - kuni ...72 Kw - 98 HP / AHY (DW10CE)Diisel
PEUGEOT EXPERT Tepee (VF3V_) / 2.0 HDi 12001.2007 - kuni ...88 Kw - 120 HP / RHK (DW10UTED4)Diisel
PEUGEOT EXPERT Tepee (VF3V_) / 2.0 HDi 120 4x401.2007 - kuni ...88 Kw - 120 HP / RHK (DW10UTED4)Diisel
PEUGEOT EXPERT Tepee (VF3V_) / 2.0 HDi 13003.2011 - kuni ...94 Kw - 128 HP / AHZ (DW10CD)Diisel
PEUGEOT EXPERT Tepee (VF3V_) / 2.0 HDi 14001.2007 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
PEUGEOT EXPERT Tepee (VF3V_) / 2.0 HDi 16509.2009 - kuni ...120 Kw - 163 HP / RHH (DW10CTED4)Diisel
PEUGEOT EXPERT Van (222) / 2.0 HDI07.2000 - kuni ...80 Kw - 109 HP / RHW (DW10ATED4)Diisel
PEUGEOT PARTNER
PEUGEOT PARTNER Pritsche/æassii / 1.6 HDi03.2013 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HF (DV6DTED)Diisel
PEUGEOT PARTNER Pritsche/æassii / 1.6 HDi 16V01.2009 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HX (DV6ATED4)Diisel
PEUGEOT PARTNER Pritsche/æassii / 1.6 HDi 16V01.2009 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HS (DV6TED4BU)Diisel
PEUGEOT RANCH
PEUGEOT RANCH / 1.6 BlueHDi 7501.2015 - kuni ...55 Kw - 75 HP / BHW (DV6FE)Diisel
PEUGEOT RANCH / 1.6 HDi04.2008 - kuni ...55 Kw - 75 HP / 9HT (DV6BTED4)Diisel
PEUGEOT RANCH / 1.6 HDi04.2008 - kuni ...55 Kw - 75 HP / 9HW (DV6BTED4)Diisel
PEUGEOT RANCH / 1.6 HDi04.2008 - kuni ...55 Kw - 75 HP / 9HN (DV6ETED4)Diisel
PEUGEOT RANCH / 1.6 HDi04.2008 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT RANCH / 1.6 HDi08.2010 - kuni ...82 Kw - 112 HP / 9HL (DV6C)Diisel
PEUGEOT RANCH / 1.6 HDi03.2013 - kuni ...84 Kw - 114 HP / 9HL (DV6C)Diisel
PEUGEOT RANCH / 1.6 HDi03.2013 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HF (DV6DTED)Diisel
PEUGEOT RANCH / 1.6 HDi 16V04.2008 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HV (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT RANCH / 1.6 HDi 16V04.2008 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HX (DV6ATED4)Diisel
PEUGEOT RANCH / 1.6 HDi 9004.2010 - kuni ...68 Kw - 92 HP / 9HP (DV6DTED)Diisel
PEUGEOT RANCH Kast / 1.6 BlueHDi 7501.2015 - kuni ...55 Kw - 75 HP / BHW (DV6FE)Diisel
PEUGEOT RANCH Kast / 1.6 BlueHDi 7501.2015 - kuni ...55 Kw - 75 HP / 9HN (DV6ETED)Diisel
PEUGEOT RANCH Kast / 1.6 HDi04.2008 - kuni ...55 Kw - 75 HP / 9HT (DV6BTED4)Diisel
PEUGEOT RANCH Kast / 1.6 HDi04.2008 - kuni ...55 Kw - 75 HP / 9HW (DV6BTED4)Diisel
PEUGEOT RANCH Kast / 1.6 HDi04.2008 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT RANCH Kast / 1.6 HDi03.2013 - kuni ...84 Kw - 114 HP / 9HL (DV6C)Diisel
PEUGEOT RANCH Kast / 1.6 HDi03.2013 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HF (DV6DTED)Diisel
PEUGEOT RANCH Kast / 1.6 HDi 16V04.2008 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HX (DV6ATED4)Diisel
PEUGEOT RANCH Kast / 1.6 HDi 16V04.2008 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HS (DV6TED4BU)Diisel
PEUGEOT RANCH Kast / 1.6 HDi 16V 4x404.2012 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HX (DV6ATED4)Diisel
PEUGEOT RANCH Kast / 1.6 HDi 16V 4x404.2012 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HS (DV6TED4BU)Diisel
PEUGEOT RANCH Kast / 1.6 HDi 9004.2010 - kuni ...68 Kw - 92 HP / 9HP (DV6DTED)Diisel
PEUGEOT RANCH Kast (5) / 1.6 HDi 7502.2006 - kuni ...55 Kw - 75 HP / 9HW (DV6BTED4)Diisel
PEUGEOT RANCH Kast (5) / 1.6 HDi 9002.2006 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HX (DV6ATED4)Diisel
PEUGEOT RANCH Kast (5) / 2.0 HDi04.2000 - kuni ...66 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
PEUGEOT RANCH Kast (5) / 2.0 HDi 4x404.2004 - kuni ...66 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
PEUGEOT RANCH suur limusiin (5F) / 1.6 HDi 7502.2006 - kuni ...55 Kw - 75 HP / 9HW (DV6BTED4)Diisel
PEUGEOT RANCH suur limusiin (5F) / 1.6 HDi 9010.2005 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HX (DV6ATED4)Diisel
PEUGEOT RANCH suur limusiin (5F) / 2.0 HDI02.2000 - kuni ...66 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
PEUGEOT RANCH suur limusiin (5F) / 2.0 HDi 4x404.2004 - 08.200566 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
PEUGEOT RCZ
PEUGEOT RCZ / 2.0 HDi03.2010 - kuni ...120 Kw - 163 HP / RHH (DW10CTED4)Diisel
SUZUKI GRAND VITARA XL-7 I (FT) / 2.0 HDI 110 16V07.2001 - 09.200580 Kw - 109 HP / RHWDiisel
SUZUKI GRAND VITARA XL-7 I (FT) / 2.0 TD 4x404.2000 - 09.200563 Kw - 86 HP / RFMDiisel
SUZUKI LIANA
SUZUKI LIANA (ER) / 1.4 DDiS04.2004 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 8HYDiisel
SUZUKI LIANA Kombi (ER) / 1.4 DDiS04.2004 - 12.200766 Kw - 90 HP / 8HYDiisel
SUZUKI SX4
SUZUKI SX4 (EY, GY) / 1.6 DDIS04.2007 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HXDiisel
TOYOTA AYGO
TOYOTA AYGO (WNB1_, KGB1_) / 1.4 HDi (WNB10)07.2005 - 08.201040 Kw - 54 HP / 2WZ-TVDiisel
TOYOTA PROACE
TOYOTA PROACE Kast/kombi / 1.6 D-4D06.2013 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 3WZ-TVDiisel
TOYOTA PROACE Kast/kombi / 2.0 D-4D06.2013 - kuni ...94 Kw - 128 HP / 4WZ-FTVDiisel
TOYOTA PROACE Kast/kombi / 2.0 D-4D06.2013 - kuni ...120 Kw - 163 HP / 4WZ-FHVDiisel
VOLVO C30
VOLVO C30 / 1.6 D10.2006 - 12.201280 Kw - 109 HP / D 4164 TDiisel
VOLVO C30 / 1.6 D210.2010 - 12.201284 Kw - 115 HP / D 4162 TDiisel
VOLVO C30 / 2.0 D10.2006 - 12.2012100 Kw - 136 HP / D 4204 TDiisel
VOLVO C70
VOLVO C70 II Kabriolett / 2.0 D01.2008 - 10.2009100 Kw - 136 HP / D 4204 TDiisel
VOLVO S40
VOLVO S40 II (MS) / 1.6 D01.2005 - kuni ...81 Kw - 110 HP / D 4164 TDiisel
VOLVO S40 II (MS) / 1.6 D210.2010 - kuni ...84 Kw - 115 HP / D 4162 TDiisel
VOLVO S40 II (MS) / 2.0 D01.2004 - kuni ...100 Kw - 136 HP / D 4204 TDiisel
VOLVO S40 II (MS) / 2.0 D407.2005 - kuni ...96 Kw - 131 HP / D 4204 T2Diisel
VOLVO S60
VOLVO S60 II / DRIVe / D201.2011 - kuni ...84 Kw - 114 HP / D 4162 TDiisel
VOLVO S80
VOLVO S80 II (AS) / 1.6 D DRIVe01.2010 - kuni ...80 Kw - 109 HP / D 4164 TDiisel
VOLVO S80 II (AS) / 1.6 DRIVe06.2011 - kuni ...84 Kw - 114 HP / D 4162 TDiisel
VOLVO S80 II (AS) / 2.0 TDi02.2008 - kuni ...100 Kw - 136 HP / D 4204 TDiisel
VOLVO V40
VOLVO V40 Luukpära / D203.2012 - kuni ...84 Kw - 114 HP / D 4162 TDiisel
VOLVO V50
VOLVO V50 (MW) / 1.6 D01.2005 - kuni ...81 Kw - 110 HP / D 4164 TDiisel
VOLVO V50 (MW) / 1.6 D201.2010 - kuni ...84 Kw - 114 HP / D 4162 TDiisel
VOLVO V50 (MW) / 2.0 D04.2004 - kuni ...100 Kw - 136 HP / D 4204 TDiisel
VOLVO V60
VOLVO V60 / 1.6 DRIVe06.2011 - kuni ...84 Kw - 114 HP / D 4162 TDiisel
VOLVO V70
VOLVO V70 III (BW) / 1.6 D01.2010 - kuni ...80 Kw - 109 HP / D 4164 TDiisel
VOLVO V70 III (BW) / 1.6 DRIVe / D206.2011 - kuni ...84 Kw - 114 HP / D 4162 TDiisel
VOLVO V70 III (BW) / 2.0 D10.2007 - kuni ...100 Kw - 136 HP / D 4204 TDiisel

iParts 2020