Generaator EAI 55687
Firma:  EAI
Varuosanumber: 55687
Varuosa nimetus: Generaator
Hind
hinnapäring
Pinge | 12 V
Generaator-laadevool | 65 A
Ribide arv | 1
Rihmarattad | koos rihmarattaga
Piirangutega toode/piirangu info | koos integreeritud seadistajaga
Pöördesuund | Keeramine päripäeva
Ühendus/klemm | ilma ühenduseta pööretelugeja jaoks
Tehn.Infonumber | C03
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
Analoogid
Firma: EAI
Varuosanumber: 55687
Varuosa nimetus: Generaator
EAI Generaator 55687
hinnapäring
Firma: SANDO
Varuosanumber: 2030131.0
Varuosa nimetus: Generaator
SANDO Generaator 2030131.0
hinnapäring
Firma: SANDO
Varuosanumber: 2030131.1
Varuosa nimetus: Generaator
SANDO Generaator 2030131.1
hinnapäring
Firma: SANDO
Varuosanumber: 2030131.2
Varuosa nimetus: Generaator
SANDO Generaator 2030131.2
hinnapäring
Firma: CEVAM
Varuosanumber: 2114
Varuosa nimetus: Generaator
CEVAM Generaator 2114
hinnapäring
Firma: CEVAM
Varuosanumber: 4265
Varuosa nimetus: Generaator
CEVAM Generaator 4265
hinnapäring
Firma: FRIESEN
Varuosanumber: 9090093
Varuosa nimetus: Generaator
noimage
hinnapäring
Firma: CASCO
Varuosanumber: CAL30131AS
Varuosa nimetus: Generaator
CASCO Generaator CAL30131AS
hinnapäring
Firma: CASCO
Varuosanumber: CAL30131GS
Varuosa nimetus: Generaator
CASCO Generaator CAL30131GS
hinnapäring
Firma: CASCO
Varuosanumber: CAL30131RS
Varuosa nimetus: Generaator
CASCO Generaator CAL30131RS
hinnapäring
Firma: VEMO
Varuosanumber: V24-13-37170
Varuosa nimetus: Generaator
noimage
hinnapäring
Originaalnumbrid
FIAT 4470266
FIAT 46207936
FIAT 46231685
FIAT 46231690
FIAT 46231691
FIAT 46231721
FIAT 46235267
FIAT 46235277
FIAT 5955503
FIAT 5955504
FIAT 7547791
FIAT 7596859
FIAT 7647441
FIAT 7651074
FIAT 76704887
FIAT 7702242
FIAT 7702245
FIAT 7704889
Kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
FIAT 126
FIAT 126 (126_) / 70009.1987 - 06.199619 Kw - 26 HP / 126 A2.000, 126 A2.048Bensiin
LANCIA DELTA
LANCIA DELTA I (831_) / 1.5 (831AB.025)09.1979 - 12.199263 Kw - 86 HP / 831 A1.000, 831 B1.000Bensiin
LANCIA DELTA I (831_) / 1.3 (831AB.011)09.1979 - 08.199255 Kw - 75 HP / 831 A2.000, 831 B.000Bensiin
LANCIA DELTA II (836_) / 1.6 i.e. (836AD)06.1993 - 08.199955 Kw - 75 HP / 835 C1.000Bensiin
FIAT DUNA
FIAT DUNA (146_) / 70 1.301.1987 - 12.199149 Kw - 67 HP / 146 A5.000Bensiin
FIAT DUNA (146_) / 60 1.101.1987 - 12.199143 Kw - 58 HP / 146 A6.000Bensiin
FIAT DUNA WEEKEND (146_) / 70 1.301.1987 - 12.199149 Kw - 67 HP / 146 A5.000Bensiin
FIAT DUNA WEEKEND (146_) / 60 1.101.1987 - 12.199143 Kw - 58 HP / 146 A6.000Bensiin
FIAT FIORINO
FIAT FIORINO (127_) / 105001.1980 - 12.198737 Kw - 50 HP / 127 A.000Bensiin
FIAT FIORINO (147_) / 1.001.1980 - 12.198737 Kw - 50 HP / 127 A.000Bensiin
FIAT FIORINO (147_) / 1.312.1987 - 08.199349 Kw - 67 HP / 146 A5.000Bensiin
FIAT FIORINO (147_) / 1.1 6011.1986 - 04.198840 Kw - 55 HP / 146 A9.000Bensiin
FIAT FIORINO (147_) / 1.012.1986 - 04.198841 Kw - 56 HP / 156 A.000Bensiin
FIAT FIORINO KAUBIK (146_) / 75 i.e. 1.505.1988 - 12.199355 Kw - 75 HP / 149 C1.000Bensiin
FIAT FIORINO KAUBIK (146_) / 70 1.301.1988 - 12.199449 Kw - 67 HP / 146 A5.000Bensiin
FIAT FIORINO KAUBIK (146_) / 60 1.105.1988 - 12.199340 Kw - 54 HP / 146 A9.000Bensiin
FIAT FIORINO PICK UP (146_) / 1.301.1988 - 12.199449 Kw - 67 HP / 146 A5.000Bensiin
FIAT FIORINO PICK UP (147_) / 1.006.1982 - 10.198737 Kw - 50 HP / 127 A.000, 127A.046Bensiin
FIAT FIORINO PICK UP (147_) / 1.012.1986 - 10.198941 Kw - 56 HP / 156 A.000Bensiin
LANCIA PRISMA
LANCIA PRISMA (831_) / 1.5 (831AB)01.1983 - 04.198663 Kw - 86 HP / 831 A1.000Bensiin
LANCIA PRISMA (831_) / 1.5 (831AB)05.1986 - 07.198959 Kw - 80 HP / 831 B1.000Bensiin
LANCIA PRISMA (831_) / 1.5 (831AB)09.1985 - 02.199255 Kw - 75 HP / 138 C2.048, 831 B1.048Bensiin
LANCIA PRISMA (831_) / 1.6 i.e. Super (831AB)05.1987 - 12.198966 Kw - 90 HP / 149 C2.000Bensiin
FIAT REGATA
FIAT REGATA (138_) / 85 1.505.1985 - 12.198758 Kw - 79 HP / 149 A5.000Bensiin
FIAT REGATA (138_) / 75 1.512.1983 - 07.198955 Kw - 75 HP / 138 B3.048, 138 C2.048, 138 C3.048, 149 C1.000Bensiin
FIAT REGATA (138_) / 70 1.309.1983 - 07.198948 Kw - 65 HP / 149 A3.000, 149 A7.000Bensiin
FIAT REGATA (138_) / 85 Super 1.509.1983 - 04.198560 Kw - 82 HP / 138 B3.000Bensiin
FIAT REGATA (138_) / 70 1.309.1983 - 07.198650 Kw - 68 HP / 138 B2.000Bensiin
FIAT REGATA WEEKEND (138_) / 75 1.509.1984 - 07.198955 Kw - 75 HP / 138 B3.048, 138 C2.048, 138 C3.048, 149 C1.000Bensiin
FIAT REGATA WEEKEND (138_) / 85 1.501.1984 - 04.198960 Kw - 82 HP / 138 B3.000Bensiin
FIAT RITMO
FIAT RITMO (138_) / 1.301.1983 - 04.198550 Kw - 68 HP / 138 B2.000Bensiin
FIAT RITMO (138_) / 1.301.1978 - 08.198548 Kw - 65 HP / 138 A1.000, 149 A3.000, 149 A7.000Bensiin
FIAT RITMO (138_) / 1.501.1981 - 05.198763 Kw - 85 HP / 138 A4.000Bensiin
FIAT RITMO (138_) / 1.612.1985 - 12.198766 Kw - 90 HP / 138 AR.000Bensiin
FIAT RITMO (138_) / 1.501.1978 - 12.198855 Kw - 75 HP / 138 A2.000, 138 C2.048, 138 C3.048, 149 C1.000Bensiin
FIAT RITMO (138_) / 1.104.1985 - 12.198743 Kw - 58 HP / 146 A4.048Bensiin
FIAT RITMO (138_) / 1.501.1983 - 12.198760 Kw - 82 HP / 138 B3.000Bensiin
FIAT RITMO (138_) / 1.110.1982 - 12.198740 Kw - 55 HP / 138 B.000, 138 B1.000, 138 C1.000Bensiin
FIAT RITMO (138_) / 1.301.1981 - 09.198255 Kw - 75 HP / 138 A3.000Bensiin
FIAT RITMO (138_) / 1.508.1985 - 05.198758 Kw - 79 HP / 149 A5.000Bensiin
FIAT RITMO (138_) / 1.009.1978 - 09.198244 Kw - 60 HP / 127 A6.000Bensiin
FIAT RITMO KABRIOLETT (138_) / 85 1.503.1983 - 12.198660 Kw - 82 HP / 138 B3.000Bensiin
FIAT RITMO KABRIOLETT (138_) / 85 1.501.1980 - 07.198963 Kw - 86 HP / 138 A4.000Bensiin
FIAT RITMO KABRIOLETT (138_) / 50 1.310.1985 - 12.198750 Kw - 68 HP / 138 B2.000Bensiin
FIAT TIPO
FIAT TIPO (160_) / 1.6 (160.AE)01.1988 - 10.199161 Kw - 83 HP / 160 A2.000Bensiin
FIAT UNO
FIAT UNO (146_) / 1.3 Turbo i.e.09.1989 - 03.199174 Kw - 101 HP / 146 A2.246Bensiin
FIAT UNO (146_) / 1.4 Turbo i.e.12.1989 - 12.199687 Kw - 118 HP / 146 A8.000Bensiin
FIAT UNO (146_) / 70 1.305.1985 - 08.198948 Kw - 65 HP / 149 A7.000Bensiin
FIAT UNO (146_) / 75 i.e. 1.510.1985 - 12.199355 Kw - 75 HP / 138 C2.048, 149 C1.000Bensiin
FIAT UNO (146_) / 70 i.e. 1.409.1989 - 12.199353 Kw - 72 HP / 146 C1.000Bensiin
FIAT UNO (146_) / 60 1.1 (146A.EG)05.1985 - 08.198943 Kw - 58 HP / 146 A4.048Bensiin
FIAT UNO (146_) / 1.3 Turbo i.e.04.1985 - 08.198977 Kw - 105 HP / 146 A2.000Bensiin
FIAT UNO (146_) / 1.4 Turbo i.e.09.1989 - 09.199382 Kw - 112 HP / 146 A8.046Bensiin
FIAT UNO (146_) / 70 S 1.410.1988 - 06.200652 Kw - 71 HP / 160 A1.046, 160 A1.048Bensiin
FIAT UNO (146_) / 1.3 Turbo i.e.01.1987 - 12.198773 Kw - 99 HP / 146 A2.146Bensiin
FIAT UNO (146_) / 70 i.e. 1.409.1989 - 07.199651 Kw - 70 HP / 160 A1.046Bensiin
FIAT UNO (146_) / 70 1.301.1983 - 04.198550 Kw - 68 HP / 138 B2.000Bensiin
AUTOBIANCHI Y10
AUTOBIANCHI Y10 / 1.3 i.e. GT06.1989 - 10.199554 Kw - 73 HP / 146A5.046Bensiin
AUTOBIANCHI Y10 / 1.3 i.e. GT06.1989 - 10.199557 Kw - 78 HP / 156B.000Bensiin
LANCIA Y10 (156_) / 1.0 Turbo (156D)03.1985 - 02.198962 Kw - 84 HP / 156 A1.000Bensiin
LANCIA Y10 (156_) / 1.3 i.e. (156AF)02.1989 - 12.199553 Kw - 72 HP / 146 A 5.046, 156 B.000Bensiin
LANCIA Y10 (156_) / 1.0 (156C)03.1985 - 07.198941 Kw - 56 HP / 156 A.000Bensiin

Ostukorvi lisatud!


+

Viga! Puudub valitud kogus

+

iParts 2021