Generaator EAI 56102
Firma:  EAI
Varuosanumber: 56102
Varuosa nimetus: Generaator
Hind
hinnapäring
Pinge | 12 V
Generaator-laadevool | 65 A
Ribide arv | 4
Rihmarattad | koos rihmarattaga
Piirangutega toode/piirangu info | koos integreeritud seadistajaga
Pöördesuund | Keeramine päripäeva
Ühendus/klemm | ilma ühenduseta pööretelugeja jaoks
Tehn.Infonumber | C03
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
Analoogid
Firma: EAI
Varuosanumber: 56102
Varuosa nimetus: Generaator
EAI Generaator 56102
hinnapäring
Firma: SANDO
Varuosanumber: 2030131.0
Varuosa nimetus: Generaator
SANDO Generaator 2030131.0
hinnapäring
Firma: SANDO
Varuosanumber: 2030131.1
Varuosa nimetus: Generaator
SANDO Generaator 2030131.1
hinnapäring
Firma: SANDO
Varuosanumber: 2030131.2
Varuosa nimetus: Generaator
SANDO Generaator 2030131.2
hinnapäring
Firma: CEVAM
Varuosanumber: 4559
Varuosa nimetus: Generaator
CEVAM Generaator 4559
hinnapäring
Firma: FRIESEN
Varuosanumber: 9037160
Varuosa nimetus: Generaator
FRIESEN Generaator 9037160
hinnapäring
Firma: EDR
Varuosanumber: 933283
Varuosa nimetus: Generaator
EDR Generaator 933283
hinnapäring
Firma: MAGNETI MARELLI
Varuosanumber: 944390371600
Varuosa nimetus: Generaator
MAGNETI MARELLI Generaator 944390371600
hinnapäring
Firma: CASCO
Varuosanumber: CAL30131AS
Varuosa nimetus: Generaator
CASCO Generaator CAL30131AS
hinnapäring
Firma: CASCO
Varuosanumber: CAL30131GS
Varuosa nimetus: Generaator
CASCO Generaator CAL30131GS
hinnapäring
Firma: CASCO
Varuosanumber: CAL30131RS
Varuosa nimetus: Generaator
CASCO Generaator CAL30131RS
hinnapäring
Firma: DELCO REMY
Varuosanumber: DRA3283
Varuosa nimetus: Generaator
DELCO REMY Generaator DRA3283
hinnapäring
Firma: QUINTON HAZELL
Varuosanumber: QRA2124
Varuosa nimetus: Generaator
QUINTON HAZELL Generaator QRA2124
hinnapäring
Originaalnumbrid
FIAT 46000340
FIAT 46000341
FIAT 46000343
FIAT 46231678
FIAT 46235370
FIAT 7702247
Kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
FIAT FIORINO
FIAT FIORINO KAUBIK (146_) / 75 i.e. 1.610.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000, 146 D6.000Bensiin
FIAT FIORINO KAUBIK (146_) / 70 i.e. 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 C5.000, 146 D5.000Bensiin
FIAT FIORINO PICK UP (146_) / 1.601.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000, 146 D6.000Bensiin
FIAT FIORINO PICK UP (146_) / 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 D5.000Bensiin

Ostukorvi lisatud!


+

Viga! Puudub valitud kogus

+

iParts 2021