Soonrihm EUROREPAR 1606338280
Firma:  EUROREPAR
Varuosanumber: 1606338280
Varuosa nimetus: Soonrihm
Hind
hinnapäring
Pikkus | 950 mm
Laius | 13,00 mm
Kaal | 0,076 kg
Materjal | Polükloropreen (neopreen)
Ribide arv | 1
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
Analoogid
Firma: EUROREPAR
Varuosanumber: 1606338280
Varuosa nimetus: Soonrihm
EUROREPAR Soonrihm 1606338280
hinnapäring
Originaalnumbrid
ALFA ROMEO 60548814
ALFA ROMEO 60553389
FORD 6189780
HONDA 38920PC6003
HONDA 38920PC6004
KIA-HYUNDAI 2312733020
KIA-HYUNDAI 2312733100
KIA-HYUNDAI 977134A010
KIA-HYUNDAI HJ820002A
MAZDA 50418381B
MAZDA 839718381A
MAZDA AM0618381A
MAZDA B61115908
MAZDA B61115908A
MAZDA D41015907
MAZDA F85218381
MAZDA F8A618381
MAZDA FE8218381
MAZDA FEDK18381
MERCEDES-BENZ 49970592
MERCEDES-BENZ 89974292
MITSUBISHI MB272653
MITSUBISHI MB813382
MITSUBISHI MB946672
MITSUBISHI MD011764
MITSUBISHI MD025522
MITSUBISHI MR360148
NISSAN 11720G3610
NISSAN 119209C600
NISSAN 21066T9307
PORSCHE 99919230650
RENAULT 7700745599
TOYOTA 9091602155
TOYOTA 9091602237
TOYOTA 9091602301
TOYOTA 9091602372
TOYOTA 9932200940
TOYOTA 9932200955
TOYOTA 9932250940
TOYOTA 9932250950
VAG 46260849B
VAG 68260849
VAG 68260849G
VOLVO 977731
Kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
AUDI 100
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.3 E quattro08.1986 - 11.1990100 Kw - 136 HP / NFBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.2 Cat06.1989 - 11.1990101 Kw - 137 HP / HX, KUBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.208.1982 - 07.198479 Kw - 107 HP / WUBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.210.1984 - 09.198685 Kw - 115 HP / KZBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.3 E10.1986 - 11.1990100 Kw - 136 HP / NFBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.4 D08.1989 - 07.199160 Kw - 82 HP / 3DDiisel
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.0 Cat01.1988 - 11.199085 Kw - 115 HP / RTBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.5 TDI01.1990 - 11.199088 Kw - 120 HP / 1TDiisel
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.2 E Turbo quattro08.1986 - 11.1990121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.108.1982 - 07.1984100 Kw - 136 HP / WCBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.2 Turbo08.1986 - 11.1990121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.3 E quattro08.1986 - 11.1990100 Kw - 136 HP / NFBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.208.1982 - 07.198479 Kw - 107 HP / WUBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.008.1984 - 12.198785 Kw - 115 HP / KPBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.008.1986 - 11.198783 Kw - 113 HP / SLBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.3 E10.1986 - 11.1990100 Kw - 136 HP / NFBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.2 quattro08.1984 - 12.1988101 Kw - 137 HP / KUBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.4 D08.1989 - 07.199160 Kw - 82 HP / 3DDiisel
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.0 Cat01.1988 - 11.199085 Kw - 115 HP / RTBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.208.1984 - 12.1988101 Kw - 137 HP / KUBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.2 E Turbo quattro08.1986 - 11.1990121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 1.908.1982 - 07.198474 Kw - 100 HP / WHBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.2 Turbo08.1986 - 11.1990121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.3 E01.1990 - 11.199098 Kw - 133 HP / NFBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.008.1984 - 12.198785 Kw - 115 HP / KPBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.2 Cat06.1989 - 11.1990101 Kw - 137 HP / HX, KUBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.008.1986 - 11.198783 Kw - 113 HP / SLBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.210.1984 - 09.198685 Kw - 115 HP / KZBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.2 quattro08.1984 - 12.1988101 Kw - 137 HP / KUBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.208.1984 - 12.1988101 Kw - 137 HP / KUBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.5 TDI01.1990 - 11.199088 Kw - 120 HP / 1TDiisel
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 1.908.1982 - 07.198474 Kw - 100 HP / WHBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.108.1982 - 07.1984100 Kw - 136 HP / WCBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.3 E01.1990 - 11.199098 Kw - 133 HP / NFBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 1.808.1983 - 07.198966 Kw - 90 HP / DS, NPBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.2 Turbo08.1986 - 11.1990121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.2 quattro08.1984 - 12.1988101 Kw - 137 HP / KUBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.009.1986 - 11.198783 Kw - 113 HP / SLBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.210.1984 - 09.198685 Kw - 115 HP / KZBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.2 Turbo quattro08.1986 - 11.1990121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.0 E01.1985 - 12.198785 Kw - 115 HP / KPBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.4 D08.1989 - 11.199060 Kw - 82 HP / 3DDiisel
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.2 Cat06.1989 - 11.1990101 Kw - 137 HP / HX, KUBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.208.1984 - 12.1988101 Kw - 137 HP / KUBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.5 TDI01.1990 - 11.199088 Kw - 120 HP / 1TDiisel
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 1.902.1983 - 07.198474 Kw - 100 HP / WHBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 1.808.1983 - 07.198966 Kw - 90 HP / DS, NPBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.108.1982 - 07.1984100 Kw - 136 HP / WCBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.2 quattro08.1984 - 12.1988101 Kw - 137 HP / KUBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.0 E01.1985 - 12.198785 Kw - 115 HP / KPBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.210.1984 - 09.198685 Kw - 115 HP / KZBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.308.1986 - 11.1990100 Kw - 136 HP / NFBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.0 E Cat01.1988 - 11.199085 Kw - 115 HP / RTBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.5 TDI01.1990 - 11.199088 Kw - 120 HP / 1TDiisel
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.3 E quattro08.1986 - 11.1990100 Kw - 136 HP / NFBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 1.902.1983 - 07.198474 Kw - 100 HP / WHBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.108.1982 - 07.1984100 Kw - 136 HP / WCBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.2 Turbo08.1986 - 11.1990121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.009.1986 - 11.198783 Kw - 113 HP / SLBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.308.1986 - 11.1990100 Kw - 136 HP / NFBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.2 Turbo quattro08.1986 - 11.1990121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.0 E Cat01.1988 - 11.199085 Kw - 115 HP / RTBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.4 D08.1989 - 11.199060 Kw - 82 HP / 3DDiisel
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.208.1984 - 12.1988101 Kw - 137 HP / KUBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.3 E quattro08.1986 - 11.1990100 Kw - 136 HP / NFBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.2 Cat06.1989 - 11.1990101 Kw - 137 HP / HX, KUBensiin
ALFA ROMEO 145
ALFA ROMEO 145 (930_) / 1.4 i.e. (930.A3)07.1994 - 12.199666 Kw - 90 HP / AR 33501Bensiin
ALFA ROMEO 145 (930_) / 2.0 16V T.S. (930.A5)10.1995 - 01.2001110 Kw - 150 HP / AR 67204Bensiin
ALFA ROMEO 145 (930_) / 1.6 i.e. (930.A2)10.1994 - 12.199676 Kw - 103 HP / AR 33201Bensiin
ALFA ROMEO 145 (930_) / 1.7 i.e. 16V (930.A1)10.1994 - 12.199695 Kw - 129 HP / AR 33401Bensiin
ALFA ROMEO 146
ALFA ROMEO 146 (930_) / 1.7 i.e. 16V (930.B1)12.1994 - 12.199695 Kw - 129 HP / AR 33401Bensiin
ALFA ROMEO 146 (930_) / 1.4 i.e. (930.B3)12.1994 - 12.199666 Kw - 90 HP / AR 33501Bensiin
ALFA ROMEO 146 (930_) / 1.6 i.e. (930.B2)12.1994 - 12.199676 Kw - 103 HP / AR 33201Bensiin
RENAULT 19
RENAULT 19 I CHAMADE (L53_) / 1.409.1990 - 04.199255 Kw - 75 HP / E7J 700Bensiin
RENAULT 19 I CHAMADE (L53_) / 1.409.1990 - 04.199255 Kw - 75 HP / E7J 700Bensiin
RENAULT 19 II (B/C53_) / 1.4 (B/C535)01.1992 - 12.199555 Kw - 75 HP / E7J 742Bensiin
RENAULT 19 II (B/C53_) / 1.4 (B/C535)01.1992 - 12.199555 Kw - 75 HP / E7J 742Bensiin
RENAULT 19 II CHAMADE (L53_) / 1.4 (L535)11.1993 - 12.199555 Kw - 75 HP / E7J 742Bensiin
RENAULT 19 II CHAMADE (L53_) / 1.410.1994 - 11.199557 Kw - 78 HP / E6J 700Bensiin
RENAULT 19 II CHAMADE (L53_) / 1.410.1994 - 11.199557 Kw - 78 HP / E6J 700Bensiin
RENAULT 19 II CHAMADE (L53_) / 1.4 (L535)11.1993 - 12.199555 Kw - 75 HP / E7J 742Bensiin
AUDI 200
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 Turbo quattro01.1985 - 12.1991121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 Turbo quattro02.1988 - 11.1990147 Kw - 200 HP / 1BBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.1 5E08.1983 - 07.1984100 Kw - 136 HP / KH, WCBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 Turbo08.1985 - 09.1991121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.1 Turbo quattro08.1983 - 09.1986134 Kw - 182 HP / KGBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 Turbo02.1988 - 12.1990147 Kw - 200 HP / 1BBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.208.1984 - 07.1985101 Kw - 137 HP / KUBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 Turbo08.1985 - 09.1991121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 20V Turbo quattro03.1989 - 12.1990162 Kw - 220 HP / 3BBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 Turbo02.1988 - 12.1990140 Kw - 190 HP / 2BBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.1 Turbo08.1983 - 01.1988134 Kw - 182 HP / KGBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 Turbo02.1988 - 12.1990147 Kw - 200 HP / 1BBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.208.1984 - 07.1985101 Kw - 137 HP / KUBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 Turbo quattro01.1985 - 12.1991121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 Turbo quattro02.1988 - 11.1990147 Kw - 200 HP / 1BBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.1 5E08.1983 - 07.1984100 Kw - 136 HP / KH, WCBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 20V Turbo quattro03.1989 - 12.1990162 Kw - 220 HP / 3BBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 Turbo02.1988 - 12.1990140 Kw - 190 HP / 2BBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.1 Turbo08.1983 - 01.1988134 Kw - 182 HP / KGBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.1 Turbo quattro08.1983 - 09.1986134 Kw - 182 HP / KGBensiin
AUDI 200 AVANT (44, 44Q) / 2.2 Turbo quattro02.1988 - 12.1991147 Kw - 200 HP / 1BBensiin
AUDI 200 AVANT (44, 44Q) / 2.2 Turbo quattro09.1983 - 12.1990121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 200 AVANT (44, 44Q) / 2.2 20V Turbo quattro07.1989 - 12.1990162 Kw - 220 HP / 3BBensiin
AUDI 200 AVANT (44, 44Q) / 2.2 Turbo quattro02.1988 - 12.1991147 Kw - 200 HP / 1BBensiin
AUDI 200 AVANT (44, 44Q) / 2.1 Turbo quattro09.1983 - 01.1988134 Kw - 182 HP / JY, KGBensiin
AUDI 200 AVANT (44, 44Q) / 2.2 Turbo quattro09.1983 - 12.1990121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 200 AVANT (44, 44Q) / 2.1 Turbo quattro09.1983 - 01.1988134 Kw - 182 HP / JY, KGBensiin
AUDI 200 AVANT (44, 44Q) / 2.2 20V Turbo quattro07.1989 - 12.1990162 Kw - 220 HP / 3BBensiin
MAZDA 323
MAZDA 323 III (BF) / 1.7 D01.1987 - 05.198942 Kw - 57 HP / PN46Diisel
MAZDA 323 III (BF) / 1.509.1987 - 10.198954 Kw - 73 HP / B5Bensiin
MAZDA 323 III (BF) / 1.7 D01.1987 - 05.198942 Kw - 57 HP / PN46Diisel
MAZDA 323 III (BF) / 1.508.1985 - 05.198955 Kw - 75 HP / E5Bensiin
MAZDA 323 III (BF) / 1.509.1987 - 10.198954 Kw - 73 HP / B5Bensiin
MAZDA 323 III (BF) / 1.508.1985 - 05.198955 Kw - 75 HP / E5Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.508.1985 - 05.198955 Kw - 75 HP / E5Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.6 GT09.1987 - 10.198963 Kw - 86 HP / B6 (SOHC)Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.7 D01.1987 - 05.198942 Kw - 57 HP / PN46Diisel
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.509.1987 - 10.198954 Kw - 73 HP / B5Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.6 GT09.1987 - 10.198963 Kw - 86 HP / B6 (SOHC)Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.509.1987 - 10.198954 Kw - 73 HP / B5Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.508.1985 - 05.198955 Kw - 75 HP / E5Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.7 D01.1987 - 05.198942 Kw - 57 HP / PN46Diisel
MAZDA 323 III STATION WAGON (BW) / 1.609.1986 - 10.199563 Kw - 86 HP / B6 (SOHC), B65M, B6EBensiin
MAZDA 323 III STATION WAGON (BW) / 1.609.1986 - 10.199563 Kw - 86 HP / B6 (SOHC), B65M, B6EBensiin
ALFA ROMEO 33
ALFA ROMEO 33 (907A_) / 1.4 i.e. (907.A3A, 907.A3B)06.1991 - 09.199466 Kw - 90 HP / AR 30753, AR 30755Bensiin
ALFA ROMEO 33 (907A_) / 1.7 16V 4x4 (907.A1G)01.1990 - 09.199497 Kw - 132 HP / AR 30747Bensiin
ALFA ROMEO 33 (907A_) / 1.7 16V (907.A1C)01.1990 - 09.199495 Kw - 129 HP / AR 30747Bensiin
ALFA ROMEO 33 (907A_) / 1.5 (907A2)01.1990 - 04.199377 Kw - 105 HP / AR 30734Bensiin
ALFA ROMEO 33 (907A_) / 1.4 i.e. (907.A3A, 907.A3B)06.1991 - 09.199465 Kw - 88 HP / AR 30753, AR 30755Bensiin
ALFA ROMEO 33 (907A_) / 1.7 i.e. (907.A1A)04.1992 - 09.199477 Kw - 105 HP / AR 30737 ABensiin
ALFA ROMEO 33 (907A_) / 1.7 16V 4x4 (907.A1G)01.1990 - 09.199497 Kw - 132 HP / AR 30747Bensiin
ALFA ROMEO 33 (907A_) / 1.7 16V (907.A1C)01.1990 - 09.199495 Kw - 129 HP / AR 30747Bensiin
ALFA ROMEO 33 (907A_) / 1.7 i.e. (907.A1A)01.1990 - 09.199479 Kw - 107 HP / AR 30736, AR 30737Bensiin
ALFA ROMEO 33 (907A_) / 1.7 i.e. (907.A1A)04.1992 - 09.199477 Kw - 105 HP / AR 30737 ABensiin
ALFA ROMEO 33 (907A_) / 1.4 i.e. (907.A3A, 907.A3B)06.1991 - 09.199466 Kw - 90 HP / AR 30753, AR 30755Bensiin
ALFA ROMEO 33 (907A_) / 1.7 i.e. (907.A1A)01.1990 - 09.199479 Kw - 107 HP / AR 30736, AR 30737Bensiin
ALFA ROMEO 33 (907A_) / 1.5 (907A2)01.1990 - 04.199377 Kw - 105 HP / AR 30734Bensiin
ALFA ROMEO 33 (907A_) / 1.4 i.e. (907.A3A, 907.A3B)06.1991 - 09.199465 Kw - 88 HP / AR 30753, AR 30755Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.7 i.e. (907.B1A)04.1992 - 09.199477 Kw - 105 HP / AR 30737Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.7 16V (907.B1G)01.1990 - 09.199495 Kw - 129 HP / AR 30747Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.7 i.e. 4x4 (907.B1E)01.1990 - 03.199279 Kw - 107 HP / AR 30736, AR 30737Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.4 i.e. (907B3B)06.1991 - 09.199465 Kw - 88 HP / AR 30753, AR 30755Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.7 16V (907.B1G)01.1990 - 09.199497 Kw - 132 HP / AR 30747Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.5 i.e (907B2B)01.1990 - 09.199471 Kw - 97 HP / AR 30751Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.7 i.e. (907.B1A)04.1992 - 09.199477 Kw - 105 HP / AR 30737Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.7 i.e. (907.B1A)01.1990 - 03.199279 Kw - 107 HP / AR 30736, AR 30737Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.7 16V (907.B1G)01.1990 - 09.199497 Kw - 132 HP / AR 30747Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.7 16V 4x4 (907.B1H)01.1990 - 03.199297 Kw - 132 HP / AR 30747Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.4 i.e. (907B3B)06.1991 - 09.199466 Kw - 90 HP / AR 30755Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.7 i.e. (907.B1A)01.1990 - 03.199279 Kw - 107 HP / AR 30736, AR 30737Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.7 16V (907.B1G)01.1990 - 09.199495 Kw - 129 HP / AR 30747Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.7 i.e. 4x4 (907.B1E)01.1990 - 03.199279 Kw - 107 HP / AR 30736, AR 30737Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.4 i.e. (907B3B)06.1991 - 09.199465 Kw - 88 HP / AR 30753, AR 30755Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.7 16V 4x4 (907.B1H)01.1990 - 03.199297 Kw - 132 HP / AR 30747Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.5 i.e (907B2B)01.1990 - 09.199471 Kw - 97 HP / AR 30751Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.4 i.e. (907B3B)06.1991 - 09.199466 Kw - 90 HP / AR 30755Bensiin
PORSCHE 928
PORSCHE 928 / 5.0 S,S408.1986 - 07.1991235 Kw - 320 HP / M 28.41, M 28.42Bensiin
PORSCHE 928 / 5.0 S09.1985 - 12.1986212 Kw - 288 HP / M 28.45, M 28.46Bensiin
PORSCHE 928 / 5.0 S09.1985 - 12.1986212 Kw - 288 HP / M 28.45, M 28.46Bensiin
PORSCHE 928 / 5.0 S,S408.1986 - 07.1991235 Kw - 320 HP / M 28.41, M 28.42Bensiin
MAZDA 929
MAZDA 929 II (HB) / 2.003.1984 - 07.198774 Kw - 101 HP / FE (8V)Bensiin
MAZDA 929 II (HB) / 2.003.1984 - 07.198774 Kw - 101 HP / FE (8V)Bensiin
MAZDA 929 III (HC) / 3.006.1987 - 06.1991140 Kw - 190 HP / JEBensiin
MAZDA 929 III (HC) / 3.001.1988 - 12.1989125 Kw - 170 HP / JE3Bensiin
MAZDA 929 III (HC) / 3.0 i01.1990 - 06.1991123 Kw - 167 HP / JE3Bensiin
MAZDA 929 III (HC) / 3.006.1987 - 06.1991140 Kw - 190 HP / JEBensiin
MAZDA 929 III (HC) / 3.001.1988 - 12.1989125 Kw - 170 HP / JE3Bensiin
MAZDA 929 III (HC) / 3.0 i01.1990 - 06.1991123 Kw - 167 HP / JE3Bensiin
VOLVO 940
VOLVO 940 (944) / 2.0 Turbo08.1990 - 12.1994114 Kw - 155 HP / B 200 FTBensiin
VOLVO 940 (944) / 2.308.1990 - 12.199496 Kw - 131 HP / B 230 FB, B 230 GBensiin
VOLVO 940 (944) / 2.3 Turbo08.1990 - 07.1994121 Kw - 165 HP / B 230 FTBensiin
VOLVO 940 (944) / 2.001.1992 - 07.199482 Kw - 112 HP / B 200 FBensiin
VOLVO 940 (944) / 2.308.1990 - 12.199496 Kw - 131 HP / B 230 FB, B 230 GBensiin
VOLVO 940 (944) / 2.0 Turbo08.1990 - 12.1994114 Kw - 155 HP / B 200 FTBensiin
VOLVO 940 (944) / 2.3 Turbo08.1990 - 07.1994121 Kw - 165 HP / B 230 FTBensiin
VOLVO 940 (944) / 2.001.1992 - 07.199482 Kw - 112 HP / B 200 FBensiin
VOLVO 940 II (944) / 2.3 Turbo08.1994 - 10.1998121 Kw - 165 HP / B 230 FTBensiin
VOLVO 940 II (944) / 2.3 ti01.1995 - 10.199899 Kw - 135 HP / B 230 FKBensiin
VOLVO 940 II (944) / 2.308.1994 - 07.199585 Kw - 116 HP / B 230 FDBensiin
VOLVO 940 II (944) / 2.3 Turbo08.1994 - 10.1998121 Kw - 165 HP / B 230 FTBensiin
VOLVO 940 II (944) / 2.3 ti01.1995 - 10.199899 Kw - 135 HP / B 230 FKBensiin
VOLVO 940 II (944) / 2.308.1994 - 10.199896 Kw - 131 HP / B 230 FBBensiin
VOLVO 940 II (944) / 2.308.1994 - 07.199585 Kw - 116 HP / B 230 FDBensiin
VOLVO 940 II (944) / 2.308.1994 - 10.199896 Kw - 131 HP / B 230 FBBensiin
VOLVO 940 II UNIVERSAAL (945) / 2.0 Turbo04.1996 - 10.1998114 Kw - 155 HP / B 200 FTBensiin
VOLVO 940 II UNIVERSAAL (945) / 2.308.1994 - 10.199896 Kw - 131 HP / B 230 FBBensiin
VOLVO 940 II UNIVERSAAL (945) / 2.3 ti01.1995 - 10.199899 Kw - 135 HP / B 230 FKBensiin
VOLVO 940 II UNIVERSAAL (945) / 2.3 Turbo08.1994 - 10.1998121 Kw - 165 HP / B 230 FTBensiin
VOLVO 940 II UNIVERSAAL (945) / 2.308.1994 - 07.199585 Kw - 116 HP / B 230 FDBensiin
VOLVO 940 II UNIVERSAAL (945) / 2.3 Turbo08.1994 - 10.1998121 Kw - 165 HP / B 230 FTBensiin
VOLVO 940 II UNIVERSAAL (945) / 2.3 ti01.1995 - 10.199899 Kw - 135 HP / B 230 FKBensiin
VOLVO 940 II UNIVERSAAL (945) / 2.0 Turbo04.1996 - 10.1998114 Kw - 155 HP / B 200 FTBensiin
VOLVO 940 II UNIVERSAAL (945) / 2.308.1994 - 10.199896 Kw - 131 HP / B 230 FBBensiin
VOLVO 940 II UNIVERSAAL (945) / 2.308.1994 - 07.199585 Kw - 116 HP / B 230 FDBensiin
VOLVO 940 KOMBI (945) / 2.308.1990 - 12.199496 Kw - 131 HP / B 230 FBBensiin
VOLVO 940 KOMBI (945) / 2.3 Turbo08.1990 - 07.1994121 Kw - 165 HP / B 230 FTBensiin
VOLVO 940 KOMBI (945) / 2.308.1992 - 07.199485 Kw - 116 HP / B 230 FDBensiin
VOLVO 940 KOMBI (945) / 2.001.1992 - 07.199482 Kw - 112 HP / B 200 FBensiin
VOLVO 940 KOMBI (945) / 2.308.1990 - 12.199496 Kw - 131 HP / B 230 FBBensiin
VOLVO 940 KOMBI (945) / 2.308.1992 - 07.199485 Kw - 116 HP / B 230 FDBensiin
VOLVO 940 KOMBI (945) / 2.001.1992 - 07.199482 Kw - 112 HP / B 200 FBensiin
VOLVO 940 KOMBI (945) / 2.3 Turbo08.1990 - 07.1994121 Kw - 165 HP / B 230 FTBensiin
TOYOTA AVENSIS
TOYOTA AVENSIS (_T22_) / 2.0 TD (CT220_)09.1997 - 02.200366 Kw - 90 HP / 2C-TEDiisel
TOYOTA AVENSIS (_T22_) / 2.0 TD (CT220_)09.1997 - 02.200366 Kw - 90 HP / 2C-TEDiisel
TOYOTA AVENSIS LIFTBACK (_T22_) / 2.0 TD (CT220_)09.1997 - 02.200366 Kw - 90 HP / 2C-TEDiisel
TOYOTA AVENSIS LIFTBACK (_T22_) / 2.0 TD (CT220_)09.1997 - 02.200366 Kw - 90 HP / 2C-TEDiisel
TOYOTA AVENSIS UNIVERSAAL (_T22_) / 2.0 TD (CT220_)09.1997 - 02.200366 Kw - 90 HP / 2C-TEDiisel
TOYOTA AVENSIS UNIVERSAAL (_T22_) / 2.0 TD (CT220_)09.1997 - 02.200366 Kw - 90 HP / 2C-TEDiisel
TOYOTA CAMRY
TOYOTA CAMRY (_V2_) / 2.0 Turbo-D (CV20_)11.1986 - 05.199162 Kw - 84 HP / 2C-TDiisel
TOYOTA CAMRY (_V2_) / 2.0 Turbo-D (CV20_)10.1986 - 05.199163 Kw - 86 HP / 2C-TDiisel
TOYOTA CAMRY (_V2_) / 2.0 Turbo-D (CV20_)11.1986 - 05.199162 Kw - 84 HP / 2C-TDiisel
TOYOTA CAMRY (_V2_) / 2.0 Turbo-D (CV20_)10.1986 - 05.199163 Kw - 86 HP / 2C-TDiisel
TOYOTA CAMRY UNIVERSAAL (_V2_) / 2.0 Turbo-D (CV20_)11.1988 - 05.199163 Kw - 86 HP / 2C-TDiisel
TOYOTA CAMRY UNIVERSAAL (_V2_) / 2.0 Turbo-D (CV20_)11.1986 - 05.199162 Kw - 84 HP / 2C-TDiisel
TOYOTA CAMRY UNIVERSAAL (_V2_) / 2.0 Turbo-D (CV20_)11.1988 - 05.199163 Kw - 86 HP / 2C-TDiisel
TOYOTA CAMRY UNIVERSAAL (_V2_) / 2.0 Turbo-D (CV20_)11.1986 - 05.199162 Kw - 84 HP / 2C-TDiisel
TOYOTA CARINA
TOYOTA CARINA (TA1_) / 1.6 (TA12_, TA14_)12.1970 - 03.197858 Kw - 79 HP / 2TBensiin
TOYOTA CARINA (TA1_) / 1.6 (TA14_)02.1976 - 03.197855 Kw - 75 HP / 2TBensiin
TOYOTA CARINA (TA1_) / 1.6 (TA12_, TA14_)12.1970 - 03.197858 Kw - 79 HP / 2TBensiin
TOYOTA CARINA (TA1_) / 1.6 (TA14_)02.1976 - 03.197855 Kw - 75 HP / 2TBensiin
TOYOTA CARINA E (_T19_) / 2.0 D (CT190)04.1992 - 01.199654 Kw - 73 HP / 2CDiisel
TOYOTA CARINA E (_T19_) / 2.0 TD (CT190)01.1996 - 09.199761 Kw - 83 HP / 2C-TDiisel
TOYOTA CARINA E (_T19_) / 2.0 D (CT190)04.1992 - 01.199654 Kw - 73 HP / 2CDiisel
TOYOTA CARINA E (_T19_) / 2.0 TD (CT190)01.1996 - 09.199761 Kw - 83 HP / 2C-TDiisel
TOYOTA CARINA E SEDAAN (_T19_) / 2.0 D (CT190)08.1992 - 01.199654 Kw - 73 HP / 2CDiisel
TOYOTA CARINA E SEDAAN (_T19_) / 2.0 TD (CT190_)01.1996 - 09.199761 Kw - 83 HP / 2C-TDiisel
TOYOTA CARINA E SEDAAN (_T19_) / 2.0 TD (CT190_)01.1996 - 09.199761 Kw - 83 HP / 2C-TDiisel
TOYOTA CARINA E SEDAAN (_T19_) / 2.0 D (CT190)08.1992 - 01.199654 Kw - 73 HP / 2CDiisel
TOYOTA CARINA E SPORTSWAGON (_T19_) / 2.0 TD (CT190_)01.1996 - 09.199761 Kw - 83 HP / 2C-TDiisel
TOYOTA CARINA E SPORTSWAGON (_T19_) / 2.0 D (CT190_)01.1993 - 01.199654 Kw - 73 HP / 2CDiisel
TOYOTA CARINA E SPORTSWAGON (_T19_) / 2.0 TD (CT190_)01.1996 - 09.199761 Kw - 83 HP / 2C-TDiisel
TOYOTA CARINA E SPORTSWAGON (_T19_) / 2.0 D (CT190_)01.1993 - 01.199654 Kw - 73 HP / 2CDiisel
TOYOTA CARINA II (_T17_) / 2.0 D (CT170_)03.1988 - 06.199254 Kw - 73 HP / 2C-LDiisel
TOYOTA CARINA II (_T17_) / 2.0 D (CT170_)03.1988 - 06.199254 Kw - 73 HP / 2C-LDiisel
TOYOTA CARINA II SEDAAN (_T17_) / 2.0 D (CT170_)03.1988 - 06.199254 Kw - 73 HP / 2CDiisel
TOYOTA CARINA II SEDAAN (_T17_) / 2.0 D (CT170_)03.1988 - 06.199254 Kw - 73 HP / 2CDiisel
TOYOTA CELICA
TOYOTA CELICA (_A4_) / 1.6 ST (TA40_)02.1979 - 07.198166 Kw - 90 HP / 2TBensiin
TOYOTA CELICA (_A4_) / 1.6 ST (TA40_)02.1979 - 07.198166 Kw - 90 HP / 2TBensiin
TOYOTA CELICA KUPEE (_A4_) / 1.6 ST (TA40, TA60)08.1977 - 07.198163 Kw - 86 HP / 2TB, 4A-LBensiin
TOYOTA CELICA KUPEE (_A4_) / 1.6 GT (TA40)04.1980 - 07.198181 Kw - 110 HP / 2T-GBensiin
TOYOTA CELICA KUPEE (_A4_) / 1.6 LT (TA4C)02.1979 - 07.198155 Kw - 75 HP / 2TBBensiin
TOYOTA CELICA KUPEE (_A4_) / 1.6 ST (TA40, TA60)08.1977 - 07.198163 Kw - 86 HP / 2TB, 4A-LBensiin
TOYOTA CELICA KUPEE (_A4_) / 1.6 GT (TA4C)04.1978 - 07.198180 Kw - 109 HP / 2T-GBensiin
TOYOTA CELICA KUPEE (_A4_) / 1.6 GT (TA40)04.1980 - 07.198181 Kw - 110 HP / 2T-GBensiin
TOYOTA CELICA KUPEE (_A4_) / 1.6 LT (TA4C)02.1979 - 07.198155 Kw - 75 HP / 2TBBensiin
TOYOTA CELICA KUPEE (_A4_) / 1.6 GT (TA4C)04.1978 - 07.198180 Kw - 109 HP / 2T-GBensiin
TOYOTA COROLLA
TOYOTA COROLLA (_E10_) / 2.0 D (CE100_)07.1992 - 04.199753 Kw - 72 HP / 2CDiisel
TOYOTA COROLLA (_E10_) / 2.0 D (CE100_)07.1992 - 04.199753 Kw - 72 HP / 2CDiisel
TOYOTA COROLLA (_E11_) / 2.0 D (CE110_)04.1997 - 02.200053 Kw - 72 HP / 2C-EDiisel
TOYOTA COROLLA (_E11_) / 2.0 D (CE110_)04.1997 - 02.200053 Kw - 72 HP / 2C-EDiisel
TOYOTA COROLLA (_E9_) / 1.8 D (CE90_)11.1989 - 06.199349 Kw - 67 HP / 1CDiisel
TOYOTA COROLLA (_E9_) / 1.8 D (CE90_)07.1987 - 06.199347 Kw - 64 HP / 1CDiisel
TOYOTA COROLLA (_E9_) / 1.8 D (CE90_)11.1989 - 06.199349 Kw - 67 HP / 1CDiisel
TOYOTA COROLLA (_E9_) / 1.8 D (CE90_)07.1987 - 06.199347 Kw - 64 HP / 1CDiisel
TOYOTA COROLLA COMPACT (_E10_) / 2.0 D (CE100_)07.1992 - 04.199753 Kw - 72 HP / 2CDiisel
TOYOTA COROLLA COMPACT (_E10_) / 2.0 D (CE100_)07.1992 - 04.199753 Kw - 72 HP / 2CDiisel
TOYOTA COROLLA COMPACT (_E11_) / 2.0 D (CE110_)04.1997 - 02.200053 Kw - 72 HP / 2C-EDiisel
TOYOTA COROLLA COMPACT (_E11_) / 2.0 D (CE110_)04.1997 - 02.200053 Kw - 72 HP / 2C-EDiisel
TOYOTA COROLLA COMPACT (_E9_) / 1.8 D (CE90)08.1987 - 04.199247 Kw - 64 HP / 1CDiisel
TOYOTA COROLLA COMPACT (_E9_) / 1.8 D (CE90)08.1987 - 04.199247 Kw - 64 HP / 1CDiisel
TOYOTA COROLLA COMPACT (_E9_) / 1.8 D (CE90)08.1989 - 04.199249 Kw - 67 HP / 1CDiisel
TOYOTA COROLLA COMPACT (_E9_) / 1.8 D (CE90)08.1989 - 04.199249 Kw - 67 HP / 1CDiisel
TOYOTA COROLLA LIFTBACK (_E10_) / 2.0 D (CE100_)07.1992 - 04.199753 Kw - 72 HP / 2CDiisel
TOYOTA COROLLA LIFTBACK (_E10_) / 2.0 D (CE100_)07.1992 - 04.199753 Kw - 72 HP / 2CDiisel
TOYOTA COROLLA LIFTBACK (_E11_) / 2.0 D (CE110)04.1997 - 02.200053 Kw - 72 HP / 2C-EDiisel
TOYOTA COROLLA LIFTBACK (_E11_) / 2.0 D (CE110)04.1997 - 02.200053 Kw - 72 HP / 2C-EDiisel
TOYOTA COROLLA LIFTBACK (_E9_) / 1.8 D (CE90)08.1987 - 04.199247 Kw - 64 HP / 1CDiisel
TOYOTA COROLLA LIFTBACK (_E9_) / 1.8 D (CE90)08.1989 - 04.199249 Kw - 67 HP / 1CDiisel
TOYOTA COROLLA LIFTBACK (_E9_) / 1.8 D (CE90)08.1987 - 04.199247 Kw - 64 HP / 1CDiisel
TOYOTA COROLLA LIFTBACK (_E9_) / 1.8 D (CE90)08.1989 - 04.199249 Kw - 67 HP / 1CDiisel
TOYOTA COROLLA STATION WAGON (_E9_) / 1.8 D (CE90)12.1987 - 06.199247 Kw - 64 HP / 1CDiisel
TOYOTA COROLLA STATION WAGON (_E9_) / 1.8 D (CE90)08.1989 - 06.199249 Kw - 67 HP / 1CDiisel
TOYOTA COROLLA STATION WAGON (_E9_) / 1.8 D (CE90)12.1987 - 06.199247 Kw - 64 HP / 1CDiisel
TOYOTA COROLLA STATION WAGON (_E9_) / 1.8 D (CE90)08.1989 - 06.199249 Kw - 67 HP / 1CDiisel
TOYOTA COROLLA UNIVERSAAL (_E10_) / 2.0 D (CE100_)07.1992 - 04.199753 Kw - 72 HP / 2CDiisel
TOYOTA COROLLA UNIVERSAAL (_E10_) / 2.0 D (CE100_)07.1992 - 04.199753 Kw - 72 HP / 2CDiisel
TOYOTA COROLLA UNIVERSAAL (_E11_) / 2.0 D (CE110_)04.1997 - 02.200053 Kw - 72 HP / 2C-EDiisel
TOYOTA COROLLA UNIVERSAAL (_E11_) / 2.0 D (CE110_)04.1997 - 02.200053 Kw - 72 HP / 2C-EDiisel
VW CORRADO
VW CORRADO (53I) / 1.8 16V04.1989 - 07.1992100 Kw - 136 HP / KRBensiin
VW CORRADO (53I) / 2.0 i 16V08.1991 - 12.1995100 Kw - 136 HP / 9ABensiin
VW CORRADO (53I) / 1.8 16V04.1989 - 07.1992100 Kw - 136 HP / KRBensiin
VW CORRADO (53I) / 2.0 i 16V08.1991 - 12.1995100 Kw - 136 HP / 9ABensiin
MAZDA E-SERIE
MAZDA E-SERIE BUSS (SR1) / E2000 4WD10.1988 - 09.198960 Kw - 82 HP / FE (8V), FE18, FEBNBensiin
MAZDA E-SERIE BUSS (SR1) / E2000 4WD10.1988 - 09.198960 Kw - 82 HP / FE (8V), FE18, FEBNBensiin
MAZDA E-SERIE KAUBIK (SR2) / 2200 D 4WD03.1991 - 05.200347 Kw - 64 HP / R203, R207Diisel
MAZDA E-SERIE KAUBIK (SR2) / E200005.1985 - 04.198963 Kw - 86 HP / FE18, FE58Bensiin
MAZDA E-SERIE KAUBIK (SR2) / 2200 D 4WD03.1991 - 05.200347 Kw - 64 HP / R203, R207Diisel
MAZDA E-SERIE KAUBIK (SR2) / E200005.1985 - 04.198963 Kw - 86 HP / FE18, FE58Bensiin
MAZDA E-SERIE KAUBIK (SR2) / E200005.1985 - 04.198963 Kw - 86 HP / FE18, FE58Bensiin
MAZDA E-SERIE KAUBIK (SR2) / E2200 D11.1988 - 12.200347 Kw - 64 HP / R203, R207Diisel
MAZDA E-SERIE KAUBIK (SR2) / E200005.1985 - 04.198963 Kw - 86 HP / FE18, FE58Bensiin
MAZDA E-SERIE KAUBIK (SR2) / 2200 D 4WD03.1991 - 05.200347 Kw - 64 HP / R203, R207Diisel
MAZDA E-SERIE KAUBIK (SR2) / E2200 D11.1988 - 12.200347 Kw - 64 HP / R203, R207Diisel
MAZDA E-SERIE KAUBIK (SR2) / 2200 D 4WD03.1991 - 05.200347 Kw - 64 HP / R203, R207Diisel
MAZDA E-SERIE PLATVORM VEOAUTO/ŠASSII (SD1) / E200001.1983 - 07.199165 Kw - 88 HP / FECKBensiin
MAZDA E-SERIE PLATVORM VEOAUTO/ŠASSII (SD1) / E2200 D11.1988 - 03.199747 Kw - 64 HP / R281Diisel
MAZDA E-SERIE PLATVORM VEOAUTO/ŠASSII (SD1) / E200011.1988 - 09.198963 Kw - 86 HP / FEY7Bensiin
MAZDA E-SERIE PLATVORM VEOAUTO/ŠASSII (SD1) / E200001.1983 - 07.199165 Kw - 88 HP / FECKBensiin
MAZDA E-SERIE PLATVORM VEOAUTO/ŠASSII (SD1) / E200011.1988 - 09.198963 Kw - 86 HP / FEY7Bensiin
MAZDA E-SERIE PLATVORM VEOAUTO/ŠASSII (SD1) / E2200 D11.1988 - 03.199747 Kw - 64 HP / R281Diisel
MAZDA E-SERIE PLATVORM VEOAUTO/ŠASSII (SD1, SL) / E2200 D09.1999 - 07.200452 Kw - 71 HP / R21NDiisel
MAZDA E-SERIE PLATVORM VEOAUTO/ŠASSII (SD1, SL) / E2200 D09.1999 - 07.200452 Kw - 71 HP / R21NDiisel
MITSUBISHI GALANT
MITSUBISHI GALANT V (E5_A, E7_A, E8_A) / 2.0 GLSTD (E57A)11.1992 - 08.199666 Kw - 90 HP / 4D68 TDiisel
MITSUBISHI GALANT V (E5_A, E7_A, E8_A) / 2.0 GLSTD (E57A)11.1992 - 08.199666 Kw - 90 HP / 4D68 TDiisel
MITSUBISHI GALANT V SEDAAN (E5_A, E7_A, E8_A) / 2.0 GLSTD (E57A)11.1992 - 08.199666 Kw - 90 HP / 4D68 TDiisel
MITSUBISHI GALANT V SEDAAN (E5_A, E7_A, E8_A) / 2.0 GLSTD (E57A)11.1992 - 08.199666 Kw - 90 HP / 4D68 TDiisel
VW GOLF
VW GOLF I (17) / 1.5 D08.1976 - 07.198037 Kw - 50 HP / CKDiisel
VW GOLF I (17) / 1.6 TD03.1982 - 07.198351 Kw - 70 HP / CYDiisel
VW GOLF I (17) / 1.6 D08.1980 - 07.198340 Kw - 54 HP / CR, JKDiisel
VW GOLF I (17) / 1.6 TD03.1982 - 07.198351 Kw - 70 HP / CYDiisel
VW GOLF I (17) / 1.5 D08.1976 - 07.198037 Kw - 50 HP / CKDiisel
VW GOLF I (17) / 1.6 D08.1980 - 07.198340 Kw - 54 HP / CR, JKDiisel
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI G60 Syncro08.1988 - 12.1991118 Kw - 160 HP / 1H, PGBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI08.1983 - 10.199182 Kw - 112 HP / DX, EV, PBBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI G6004.1990 - 07.1991118 Kw - 160 HP / PGBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI08.1985 - 10.198779 Kw - 107 HP / RDBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.808.1986 - 01.199062 Kw - 84 HP / RHBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 Syncro08.1988 - 07.199172 Kw - 98 HP / 1PBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.808.1984 - 10.199166 Kw - 90 HP / GU, GXBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI01.1985 - 07.198577 Kw - 105 HP / HT, RVBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 Syncro08.1987 - 07.198862 Kw - 84 HP / RHBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.608.1983 - 07.199255 Kw - 75 HP / ABN, EZBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI Cat01.1987 - 10.199179 Kw - 107 HP / PFBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI 16V02.1986 - 06.1990102 Kw - 139 HP / KRBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI G60 Syncro08.1988 - 12.1991118 Kw - 160 HP / 1H, PGBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI08.1985 - 10.198779 Kw - 107 HP / RDBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 i Cat08.1987 - 10.199166 Kw - 90 HP / GX, RPBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI G6004.1990 - 07.1991118 Kw - 160 HP / PGBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.602.1986 - 10.199153 Kw - 72 HP / RFBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 Syncro08.1988 - 07.199172 Kw - 98 HP / 1PBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI 16V02.1986 - 10.199195 Kw - 129 HP / PLBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI01.1985 - 07.198577 Kw - 105 HP / HT, RVBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.608.1983 - 07.199255 Kw - 75 HP / ABN, EZBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 Syncro02.1986 - 07.199166 Kw - 90 HP / GU, GXBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI 16V02.1986 - 06.1990102 Kw - 139 HP / KRBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 i Cat Syncro08.1987 - 10.199166 Kw - 90 HP / RPBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.610.1986 - 12.199251 Kw - 70 HP / PNBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 i Cat08.1987 - 10.199166 Kw - 90 HP / GX, RPBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI08.1983 - 10.199182 Kw - 112 HP / DX, EV, PBBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.602.1986 - 10.199153 Kw - 72 HP / RFBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.808.1986 - 01.199062 Kw - 84 HP / RHBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI 16V02.1986 - 10.199195 Kw - 129 HP / PLBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.808.1984 - 10.199166 Kw - 90 HP / GU, GXBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 Syncro02.1986 - 07.199166 Kw - 90 HP / GU, GXBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 Syncro08.1987 - 07.198862 Kw - 84 HP / RHBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI Cat01.1987 - 10.199179 Kw - 107 HP / PFBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 i Cat Syncro08.1987 - 10.199166 Kw - 90 HP / RPBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.610.1986 - 12.199251 Kw - 70 HP / PNBensiin
HYUNDAI H-1
HYUNDAI H-1 / STAREX MAHTUNIVERSAAL (A1) / 2.5 TCi10.1997 - 12.200773 Kw - 99 HP / D4BHDiisel
HYUNDAI H-1 / STAREX MAHTUNIVERSAAL (A1) / 2.5 TD 4WD02.1998 - 04.200459 Kw - 80 HP / D4BFDiisel
HYUNDAI H-1 / STAREX MAHTUNIVERSAAL (A1) / 2.5 TD06.1997 - 04.200459 Kw - 80 HP / D4BFDiisel
HYUNDAI H-1 / STAREX MAHTUNIVERSAAL (A1) / 2.5 TD 4WD11.2001 - 04.200474 Kw - 101 HP / D4BHDiisel
HYUNDAI H-1 / STAREX MAHTUNIVERSAAL (A1) / 2.406.1997 - 04.200482 Kw - 112 HP / G4CSBensiin
HYUNDAI H-1 / STAREX MAHTUNIVERSAAL (A1) / 2.5 TD 4WD02.1998 - 04.200459 Kw - 80 HP / D4BFDiisel
HYUNDAI H-1 / STAREX MAHTUNIVERSAAL (A1) / 2.5 TD06.1997 - 04.200459 Kw - 80 HP / D4BFDiisel
HYUNDAI H-1 / STAREX MAHTUNIVERSAAL (A1) / 2.5 TD 4WD11.2001 - 04.200474 Kw - 101 HP / D4BHDiisel
HYUNDAI H-1 / STAREX MAHTUNIVERSAAL (A1) / 2.406.1997 - 04.200482 Kw - 112 HP / G4CSBensiin
HYUNDAI H-1 / STAREX MAHTUNIVERSAAL (A1) / 2.5 TCi10.1997 - 12.200773 Kw - 99 HP / D4BHDiisel
HYUNDAI H-1 KAUBIK (A1) / 2.5 TD10.2001 - 08.200774 Kw - 101 HP / D4BHDiisel
HYUNDAI H-1 KAUBIK (A1) / 2.5 TD03.2000 - 09.200059 Kw - 80 HP / D4BFDiisel
HYUNDAI H-1 KAUBIK (A1) / 2.5 CRDi08.2003 - 12.2007103 Kw - 140 HP / D4CBDiisel
HYUNDAI H-1 KAUBIK (A1) / 2.5 TD03.2000 - 10.200673 Kw - 99 HP / D4BHDiisel
HYUNDAI H-1 KAUBIK (A1) / 2.5 TD10.2001 - 08.200774 Kw - 101 HP / D4BHDiisel
HYUNDAI H-1 KAUBIK (A1) / 2.5 TD03.2000 - 09.200059 Kw - 80 HP / D4BFDiisel
HYUNDAI H-1 KAUBIK (A1) / 2.5 CRDi08.2003 - 12.2007103 Kw - 140 HP / D4CBDiisel
HYUNDAI H-1 KAUBIK (A1) / 2.5 TD03.2000 - 10.200673 Kw - 99 HP / D4BHDiisel
HYUNDAI H-1 PLATVORM VEOAUTO/ŠASSII / 2.5 D06.2000 - 10.200673 Kw - 99 HP / D4BHDiisel
HYUNDAI H-1 PLATVORM VEOAUTO/ŠASSII / 2.5 D06.2000 - 10.200673 Kw - 99 HP / D4BHDiisel
HYUNDAI H100
HYUNDAI H100 BUSS (P) / 2.5 TD07.1993 - 03.200059 Kw - 80 HP / D4BFDiisel
HYUNDAI H100 BUSS (P) / 2.5 D12.1994 - 03.200057 Kw - 78 HP / D4BADiisel
HYUNDAI H100 BUSS (P) / 2.5 TD07.1993 - 03.200059 Kw - 80 HP / D4BFDiisel
HYUNDAI H100 BUSS (P) / 2.5 D12.1994 - 03.200057 Kw - 78 HP / D4BADiisel
HYUNDAI H100 KAUBIK / 2.5 D12.1994 - 03.200057 Kw - 78 HP / D4BADiisel
HYUNDAI H100 KAUBIK / 2.5 D12.1994 - 03.200057 Kw - 78 HP / D4BADiisel
VW JETTA
VW JETTA I (16) / 1.6 D08.1980 - 02.198440 Kw - 54 HP / CR, JKDiisel
VW JETTA I (16) / 1.6 TD03.1982 - 02.198451 Kw - 70 HP / CYDiisel
VW JETTA I (16) / 1.6 D08.1980 - 02.198440 Kw - 54 HP / CR, JKDiisel
VW JETTA I (16) / 1.6 TD03.1982 - 02.198451 Kw - 70 HP / CYDiisel
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.301.1984 - 10.198643 Kw - 58 HP / GTBensiin
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.301.1984 - 06.198740 Kw - 55 HP / HK, MHBensiin
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.6 TD04.1989 - 10.199159 Kw - 80 HP / RA, SBDiisel
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.6 TD01.1990 - 10.199144 Kw - 60 HP / 1VDiisel
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.3 Cat06.1987 - 12.199140 Kw - 55 HP / 2G, MH, NZBensiin
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.301.1984 - 10.198643 Kw - 58 HP / GTBensiin
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.6 TD01.1984 - 10.199151 Kw - 70 HP / JRDiisel
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.6 TD04.1989 - 10.199159 Kw - 80 HP / RA, SBDiisel
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.3 Cat06.1987 - 12.199140 Kw - 55 HP / 2G, MH, NZBensiin
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.6 D01.1984 - 10.199140 Kw - 54 HP / JPDiisel
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.6 TD01.1984 - 10.199151 Kw - 70 HP / JRDiisel
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.301.1984 - 06.198740 Kw - 55 HP / HK, MHBensiin
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.6 D01.1984 - 10.199140 Kw - 54 HP / JPDiisel
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.6 TD01.1990 - 10.199144 Kw - 60 HP / 1VDiisel
KIA K2500
KIA K2500 (SD) / 2.5 D01.2003 - kuni ...69 Kw - 94 HP / D4BHDiisel
KIA K2500 (SD) / 2.5 D01.2003 - kuni ...69 Kw - 94 HP / D4BHDiisel
MITSUBISHI L
MITSUBISHI L 300 / DELICA II BUSS (LO3_P/G, L0_2P) / 1.6 (L032P, L062P)11.1984 - 02.198751 Kw - 70 HP / 4G32Bensiin
MITSUBISHI L 300 / DELICA II BUSS (LO3_P/G, L0_2P) / 1.6 (L032P, L062P)11.1984 - 02.198751 Kw - 70 HP / 4G32Bensiin
MITSUBISHI L 300 III BUSS (P0_W, P1_W, P2_W) / 1.6 (P02W, P12W)11.1986 - 05.200451 Kw - 69 HP / 4G32Bensiin
MITSUBISHI L 300 III BUSS (P0_W, P1_W, P2_W) / 2.0 (P03W, P13W)11.1986 - 05.200466 Kw - 90 HP / 4G63 (SOHC 8V)Bensiin
MITSUBISHI L 300 III BUSS (P0_W, P1_W, P2_W) / 2.0 4WD (P23W, P03W, P13W)11.1986 - 05.200466 Kw - 90 HP / 4G63 (SOHC 8V)Bensiin
MITSUBISHI L 300 III BUSS (P0_W, P1_W, P2_W) / 2.0 (P03W, P13W)11.1986 - 05.200466 Kw - 90 HP / 4G63 (SOHC 8V)Bensiin
MITSUBISHI L 300 III BUSS (P0_W, P1_W, P2_W) / 2.0 i (P00W, P03W, P13W)06.1994 - 10.199883 Kw - 113 HP / 4G63 (SOHC 16V)Bensiin
MITSUBISHI L 300 III BUSS (P0_W, P1_W, P2_W) / 2.0 (P03W, P13W)11.1986 - 05.200464 Kw - 87 HP / G63BBensiin
MITSUBISHI L 300 III BUSS (P0_W, P1_W, P2_W) / 2.0 4WD (P23W, P03W, P13W)11.1986 - 05.200466 Kw - 90 HP / 4G63 (SOHC 8V)Bensiin
MITSUBISHI L 300 III BUSS (P0_W, P1_W, P2_W) / 1.6 (P02W, P12W)11.1986 - 05.200451 Kw - 69 HP / 4G32Bensiin
MITSUBISHI L 300 III BUSS (P0_W, P1_W, P2_W) / 2.0 (P03W, P13W)11.1986 - 05.200464 Kw - 87 HP / G63BBensiin
MITSUBISHI L 300 III BUSS (P0_W, P1_W, P2_W) / 2.0 i (P00W, P03W, P13W)06.1994 - 10.199883 Kw - 113 HP / 4G63 (SOHC 16V)Bensiin
MITSUBISHI L 300 III KAUBIK (P0_V, P1_V, P_2V) / 1.6 (P12V, P02V)11.1986 - 05.199451 Kw - 69 HP / 4G32Bensiin
MITSUBISHI L 300 III KAUBIK (P0_V, P1_V, P_2V) / 1.6 (P12V, P02V)11.1986 - 05.199451 Kw - 69 HP / 4G32Bensiin
MITSUBISHI LANCER
MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) / 2.0 Diesel (CB8A)06.1992 - 12.199650 Kw - 68 HP / 4D68Diisel
MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) / 2.0 Diesel (CB8A)06.1992 - 12.199650 Kw - 68 HP / 4D68Diisel
MITSUBISHI LANCER V STATION WAGON (CB_W, CD_W) / 2.0 D (CB8W)12.1992 - 10.200350 Kw - 68 HP / 4D68Diisel
MITSUBISHI LANCER V STATION WAGON (CB_W, CD_W) / 2.0 D (CB8W)12.1992 - 10.200350 Kw - 68 HP / 4D68Diisel
TOYOTA LITEACE
TOYOTA LITEACE KAUBIK (KM2_) / 1.3 (KM20)10.1979 - 10.198642 Kw - 57 HP / 4K, 4K-CBensiin
TOYOTA LITEACE KAUBIK (KM2_) / 1.3 (KM20)10.1979 - 10.198642 Kw - 57 HP / 4K, 4K-CBensiin
MAZDA MPV
MAZDA MPV I (LV) / 2.5 TD05.1996 - 09.199985 Kw - 115 HP / WL11Diisel
MAZDA MPV I (LV) / 3.0 i V6 (LV10, LV12, LV521, LV321)11.1988 - 05.1999113 Kw - 154 HP / JE96Bensiin
MAZDA MPV I (LV) / 3.0 i V611.1989 - 09.1999109 Kw - 148 HP / JE94, JE96Bensiin
MAZDA MPV I (LV) / 3.0 i V6 (LV10, LV12, LV521, LV321)11.1988 - 05.1999113 Kw - 154 HP / JE96Bensiin
MAZDA MPV I (LV) / 2.5 TD05.1996 - 09.199985 Kw - 115 HP / WL11Diisel
MAZDA MPV I (LV) / 3.0 i V611.1989 - 09.1999109 Kw - 148 HP / JE94, JE96Bensiin
MITSUBISHI PAJERO
MITSUBISHI PAJERO I CANVAS TOP (L04_G) / 2.6 (L042G, L047G)01.1983 - 11.199076 Kw - 103 HP / 4G54Bensiin
MITSUBISHI PAJERO I CANVAS TOP (L04_G) / 2.6 (L042G, L047G)01.1983 - 11.199076 Kw - 103 HP / 4G54Bensiin
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) / 2.8 TD (V46W, V26W)06.1994 - 10.199992 Kw - 125 HP / 4M40-TDiisel
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) / 2.8 TD (V46W, V26W)06.1994 - 10.199992 Kw - 125 HP / 4M40-TDiisel
VW PASSAT
VW PASSAT (3A2, 35I) / 1.604.1988 - 07.199155 Kw - 75 HP / 1F, ABN, EZBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 1.802.1988 - 08.199666 Kw - 90 HP / ABS, ADZ, RPBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 2.002.1990 - 08.199685 Kw - 115 HP / 2E, ADY, AGGBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 1.8 G60 Syncro08.1988 - 08.1996118 Kw - 160 HP / PGBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 2.0 Syncro10.1990 - 08.199685 Kw - 115 HP / 2E, ADY, AGGBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 2.002.1990 - 08.199685 Kw - 115 HP / 2E, ADY, AGGBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 1.8 16V04.1988 - 12.1989100 Kw - 136 HP / KRBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 1.802.1988 - 08.199666 Kw - 90 HP / ABS, ADZ, RPBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 1.804.1988 - 07.199282 Kw - 112 HP / PBBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 1.802.1988 - 08.199666 Kw - 90 HP / ABS, ADZ, RPBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 2.002.1990 - 08.199685 Kw - 115 HP / 2E, ADY, AGGBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 1.808.1990 - 08.199655 Kw - 75 HP / AAMBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 1.804.1988 - 07.199379 Kw - 107 HP / PFBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 1.802.1988 - 08.199666 Kw - 90 HP / ABS, ADZ, RPBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 1.804.1988 - 07.199282 Kw - 112 HP / PBBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 2.0 16V08.1988 - 09.1993100 Kw - 136 HP / 9ABensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 1.808.1990 - 08.199655 Kw - 75 HP / AAMBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 1.808.1990 - 08.199655 Kw - 75 HP / AAMBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 1.604.1988 - 07.199155 Kw - 75 HP / 1F, ABN, EZBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 1.804.1988 - 07.199379 Kw - 107 HP / PFBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 1.8 G60 Syncro08.1988 - 08.1996118 Kw - 160 HP / PGBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 2.002.1990 - 08.199685 Kw - 115 HP / 2E, ADY, AGGBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 2.0 16V08.1988 - 09.1993100 Kw - 136 HP / 9ABensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 2.0 Syncro10.1990 - 08.199685 Kw - 115 HP / 2E, ADY, AGGBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 1.8 16V04.1988 - 12.1989100 Kw - 136 HP / KRBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 1.808.1990 - 08.199655 Kw - 75 HP / AAMBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 1.802.1988 - 05.199766 Kw - 90 HP / ABS, ADZ, RPBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 1.804.1988 - 07.199282 Kw - 112 HP / PBBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 2.002.1990 - 05.199785 Kw - 115 HP / 2E, ADY, AGGBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 1.808.1990 - 05.199755 Kw - 75 HP / AAMBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 1.802.1988 - 05.199766 Kw - 90 HP / ABS, ADZ, RPBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 1.804.1988 - 07.199079 Kw - 107 HP / PFBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 2.0 16V08.1988 - 09.1993100 Kw - 136 HP / 9ABensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 1.804.1988 - 07.199282 Kw - 112 HP / PBBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 1.808.1990 - 05.199755 Kw - 75 HP / AAMBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 1.808.1990 - 05.199755 Kw - 75 HP / AAMBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 1.604.1988 - 07.199155 Kw - 75 HP / 1F, EZBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 1.8 G60 Syncro08.1988 - 05.1997118 Kw - 160 HP / PGBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 1.804.1988 - 07.199079 Kw - 107 HP / PFBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 2.0 16V08.1988 - 09.1993100 Kw - 136 HP / 9ABensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 2.002.1990 - 05.199785 Kw - 115 HP / 2E, ADY, AGGBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 2.0 Syncro10.1990 - 05.199785 Kw - 115 HP / 2E, ADY, AGGBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 1.808.1990 - 05.199755 Kw - 75 HP / AAMBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 1.8 16V04.1988 - 12.1989100 Kw - 136 HP / KRBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 1.604.1988 - 07.199155 Kw - 75 HP / 1F, EZBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 1.802.1988 - 05.199766 Kw - 90 HP / ABS, ADZ, RPBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 1.8 G60 Syncro08.1988 - 05.1997118 Kw - 160 HP / PGBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 2.002.1990 - 05.199785 Kw - 115 HP / 2E, ADY, AGGBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 2.002.1990 - 05.199785 Kw - 115 HP / 2E, ADY, AGGBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 2.0 Syncro10.1990 - 05.199785 Kw - 115 HP / 2E, ADY, AGGBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 1.8 16V04.1988 - 12.1989100 Kw - 136 HP / KRBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 1.802.1988 - 05.199766 Kw - 90 HP / ABS, ADZ, RPBensiin
NISSAN PATROL
NISSAN PATROL III/1 HARDTOP (K160) / 3.2 D (K160)11.1979 - 08.198870 Kw - 95 HP / SD33Diisel
NISSAN PATROL III/1 HARDTOP (K160) / 3.2 TD (K160)07.1983 - 08.198881 Kw - 110 HP / SD33TDiisel
NISSAN PATROL III/1 HARDTOP (K160) / 3.2 TD (K160)07.1983 - 08.198881 Kw - 110 HP / SD33TDiisel
NISSAN PATROL III/1 HARDTOP (K160) / 3.2 D (K160)11.1979 - 08.198870 Kw - 95 HP / SD33Diisel
NISSAN PATROL III/1 STATION WAGON (W160) / 3.2 TD (W160)07.1983 - 08.198881 Kw - 110 HP / SD33TDiisel
NISSAN PATROL III/1 STATION WAGON (W160) / 3.2 D (W160)11.1979 - 08.198870 Kw - 95 HP / SD33Diisel
NISSAN PATROL III/1 STATION WAGON (W160) / 3.2 D (W160)11.1979 - 08.198870 Kw - 95 HP / SD33Diisel
NISSAN PATROL III/1 STATION WAGON (W160) / 3.2 TD (W160)07.1983 - 08.198881 Kw - 110 HP / SD33TDiisel
TOYOTA PICNIC
TOYOTA PICNIC (_XM1_) / 2.2 D (CMX10_)08.1997 - 12.200166 Kw - 90 HP / 3C-TEDiisel
TOYOTA PICNIC (_XM1_) / 2.2 D (CMX10_)08.1997 - 12.200166 Kw - 90 HP / 3C-TEDiisel
HONDA PRELUDE
HONDA PRELUDE II (AB) / 1.8 EX11.1985 - 04.198774 Kw - 101 HP / ET3, ET4Bensiin
HONDA PRELUDE II (AB) / 1.8 EX11.1983 - 04.198777 Kw - 105 HP / ET2, ET3Bensiin
HONDA PRELUDE II (AB) / 1.8 EX11.1985 - 04.198774 Kw - 101 HP / ET3, ET4Bensiin
HONDA PRELUDE II (AB) / 1.8 EX11.1983 - 04.198777 Kw - 105 HP / ET2, ET3Bensiin
AUDI QUATTRO
AUDI QUATTRO (85) / 2.2 Turbo08.1987 - 07.1989147 Kw - 200 HP / MBBensiin
AUDI QUATTRO (85) / 2.1 20V Turbo05.1984 - 07.1987225 Kw - 306 HP / KWBensiin
AUDI QUATTRO (85) / 2.1 Turbo07.1980 - 07.1987147 Kw - 200 HP / GV, WRBensiin
AUDI QUATTRO (85) / 2.2 20V Turbo08.1989 - 07.1991162 Kw - 220 HP / RRBensiin
AUDI QUATTRO (85) / 2.1 Turbo07.1980 - 07.1987147 Kw - 200 HP / GV, WRBensiin
AUDI QUATTRO (85) / 2.2 20V Turbo08.1989 - 07.1991162 Kw - 220 HP / RRBensiin
AUDI QUATTRO (85) / 2.2 Turbo08.1987 - 07.1989147 Kw - 200 HP / MBBensiin
AUDI QUATTRO (85) / 2.1 20V Turbo05.1984 - 07.1987225 Kw - 306 HP / KWBensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 560 SE, SEL (126.038)10.1985 - 12.1987200 Kw - 272 HP / M 117.968Bensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 560 SE, SEL10.1985 - 06.1991220 Kw - 300 HP / M 117.968Bensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 560 SE, SEL (126.038, 126.039)10.1985 - 06.1991178 Kw - 242 HP / M 117.968Bensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 560 SE, SEL10.1985 - 06.1991220 Kw - 300 HP / M 117.968Bensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 560 SE, SEL (126.038)10.1985 - 12.1987200 Kw - 272 HP / M 117.968Bensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 560 SE, SEL08.1987 - 06.1991205 Kw - 279 HP / M 117.968Bensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 560 SE, SEL (126.038, 126.039)10.1985 - 06.1991178 Kw - 242 HP / M 117.968Bensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 560 SE, SEL10.1985 - 06.1991220 Kw - 300 HP / M 117.968Bensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 560 SE, SEL (126.038, 126.039)10.1985 - 06.1991178 Kw - 242 HP / M 117.968Bensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 560 SE, SEL08.1987 - 06.1991205 Kw - 279 HP / M 117.968Bensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 560 SE, SEL08.1987 - 06.1991205 Kw - 279 HP / M 117.968Bensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 560 SE, SEL (126.038, 126.039)10.1985 - 06.1991178 Kw - 242 HP / M 117.968Bensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 560 SE, SEL (126.038)10.1985 - 12.1987200 Kw - 272 HP / M 117.968Bensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 560 SE, SEL08.1987 - 06.1991205 Kw - 279 HP / M 117.968Bensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 560 SE, SEL10.1985 - 06.1991220 Kw - 300 HP / M 117.968Bensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 560 SE, SEL (126.038)10.1985 - 12.1987200 Kw - 272 HP / M 117.968Bensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS KUPEE (C126) / 560 SEC (126.045)10.1985 - 12.1989220 Kw - 300 HP / M 117.968Bensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS KUPEE (C126) / 560 SEC (126.045)10.1985 - 06.1991205 Kw - 279 HP / M 117.968Bensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS KUPEE (C126) / 560 SEC (126.045)10.1985 - 06.1991205 Kw - 279 HP / M 117.968Bensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS KUPEE (C126) / 560 SEC (126.045)10.1985 - 12.1987200 Kw - 272 HP / M 117.968Bensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS KUPEE (C126) / 560 SEC (126.045)10.1985 - 06.1991205 Kw - 279 HP / M 117.968Bensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS KUPEE (C126) / 560 SEC (126.045)10.1985 - 12.1989220 Kw - 300 HP / M 117.968Bensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS KUPEE (C126) / 560 SEC (126.045)10.1985 - 12.1987200 Kw - 272 HP / M 117.968Bensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS KUPEE (C126) / 560 SEC (126.045)10.1985 - 12.1987200 Kw - 272 HP / M 117.968Bensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS KUPEE (C126) / 560 SEC (126.045)10.1985 - 12.1989220 Kw - 300 HP / M 117.968Bensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS KUPEE (C126) / 560 SEC (126.045)10.1985 - 12.1989220 Kw - 300 HP / M 117.968Bensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS KUPEE (C126) / 560 SEC (126.045)10.1985 - 12.1987200 Kw - 272 HP / M 117.968Bensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS KUPEE (C126) / 560 SEC (126.045)10.1985 - 06.1991205 Kw - 279 HP / M 117.968Bensiin
VW SCIROCCO
VW SCIROCCO (53B) / 1.811.1985 - 07.199270 Kw - 95 HP / JHBensiin
VW SCIROCCO (53B) / 1.808.1982 - 12.198982 Kw - 112 HP / DX, EV, PBBensiin
VW SCIROCCO (53B) / 1.601.1983 - 12.198955 Kw - 75 HP / EWBensiin
VW SCIROCCO (53B) / 1.811.1985 - 07.199270 Kw - 95 HP / JHBensiin
VW SCIROCCO (53B) / 1.601.1983 - 12.198955 Kw - 75 HP / EWBensiin
VW SCIROCCO (53B) / 1.808.1982 - 12.198982 Kw - 112 HP / DX, EV, PBBensiin
FORD SCORPIO
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) / 2.5 TD06.1988 - 07.199368 Kw - 92 HP / SFA, SFBDiisel
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) / 2.5 D12.1985 - 02.199251 Kw - 69 HP / STRDiisel
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) / 2.5 TD06.1988 - 07.199368 Kw - 92 HP / SFA, SFBDiisel
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) / 2.5 D12.1985 - 02.199251 Kw - 69 HP / STRDiisel
FORD SCORPIO I SEDAAN (GGE) / 2.5 TD06.1988 - 07.199368 Kw - 92 HP / SFA, SFBDiisel
FORD SCORPIO I SEDAAN (GGE) / 2.5 D12.1989 - 12.199451 Kw - 69 HP / STRDiisel
FORD SCORPIO I SEDAAN (GGE) / 2.5 D12.1989 - 12.199451 Kw - 69 HP / STRDiisel
FORD SCORPIO I SEDAAN (GGE) / 2.5 TD06.1988 - 07.199368 Kw - 92 HP / SFA, SFBDiisel
NISSAN SERENA
NISSAN SERENA (C23) / 2.3 D01.1995 - 09.200155 Kw - 75 HP / LD23Diisel
NISSAN SERENA (C23) / 2.3 D01.1995 - 09.200155 Kw - 75 HP / LD23Diisel
MITSUBISHI SPACE
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) / 2.0 TD (N18W)10.1992 - 08.199960 Kw - 82 HP / 4D68 TDiisel
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) / 2.0 TD (N18W)10.1992 - 08.199960 Kw - 82 HP / 4D68 TDiisel
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) / 1.8 GLX (D05V, D05W)01.1984 - 12.198866 Kw - 90 HP / 4G37Bensiin
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) / 1.8 GLX (D05V, D05W)01.1984 - 12.198866 Kw - 90 HP / 4G37Bensiin
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) / 2.0 TD (N38W)10.1992 - 10.199860 Kw - 82 HP / 4D68 TDiisel
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) / 2.0 TD (N38W)10.1992 - 10.199860 Kw - 82 HP / 4D68 TDiisel
SEAT TOLEDO
SEAT TOLEDO I (1L) / 1.8 16V05.1991 - 03.199992 Kw - 125 HP / PLBensiin
SEAT TOLEDO I (1L) / 1.9 TD05.1991 - 03.199955 Kw - 75 HP / AAZDiisel
SEAT TOLEDO I (1L) / 1.8 16V05.1991 - 03.199992 Kw - 125 HP / PLBensiin
SEAT TOLEDO I (1L) / 1.8 16V05.1991 - 03.199998 Kw - 133 HP / KRBensiin
SEAT TOLEDO I (1L) / 1.9 TD05.1991 - 03.199955 Kw - 75 HP / AAZDiisel
SEAT TOLEDO I (1L) / 1.8 16V05.1991 - 03.199998 Kw - 133 HP / KRBensiin
NISSAN VANETTE
NISSAN VANETTE CARGO BUSS (HC 23) / 2.3 D09.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / LD23Diisel
NISSAN VANETTE CARGO BUSS (HC 23) / 2.3 D09.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / LD23Diisel
NISSAN VANETTE CARGO KAUBIK (HC 23) / 2.3 D09.1994 - 05.200255 Kw - 75 HP / LD23Diisel
NISSAN VANETTE CARGO KAUBIK (HC 23) / 2.3 D09.1994 - 05.200255 Kw - 75 HP / LD23Diisel

Ostukorvi lisatud!


+

Viga! Puudub valitud kogus

+

iParts 2022