Andur,Jahutusvedeliku temp. FIRST LINE FTS3000
Firma: FIRST LINE 
Varuosanumber: FTS3000
Varuosa nimetus: Andur,Jahutusvedeliku temp.
Hind
hinnapäring
Värv | must
Ühenduste arv | 2
Keermemõõt 1 | M12 x 1.5
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
Analoogid
Firma: DELPHI  
Varuosanumber: TS10250
DELPHI Andur,Jahutusvedeliku temp. TS10250
ERIHIND -20%
6.75€
sis. KM 20%
Firma: BOSCH  
Varuosanumber: 0 280 130 026
BOSCH Andur,Jahutusvedeliku temp.; Andur,Jahutusvedeliku 0 280 130 026
ERIHIND -20%
12.42€
sis. KM 20%
Firma: TOPRAN  
Varuosanumber: 202 328
TOPRAN Andur,Jahutusvedeliku temp. 202 328
ERIHIND -20%
3.53€
sis. KM 20%
Firma: FAE  
Varuosanumber: 33010
FAE Andur,Jahutusvedeliku temp. 33010
ERIHIND -20%
3.67€
sis. KM 20%
Firma: HELLA  
Varuosanumber: 6PT 009 107-361
HELLA Andur,Jahutusvedeliku temp.; Andur,Jahutusvedeliku 6PT 009 107-361
ERIHIND -20%
6.91€
sis. KM 20%
Firma: STANDARD  
Varuosanumber: LWS010
noimage
hinnapäring
Firma: STANDARD  
Varuosanumber: ECS003
STANDARD Andur,Jahutusvedeliku temp. ECS003
hinnapäring
Firma: STANDARD  
Varuosanumber: 55450
STANDARD Andur,Jahutusvedeliku temp. 55450
hinnapäring
Firma: QUINTON HAZELL  
Varuosanumber: XEMS3
QUINTON HAZELL Andur,Jahutusvedeliku temp. XEMS3
hinnapäring
Firma: SASIC  
Varuosanumber: 3250015
SASIC Andur,Jahutusvedeliku temp. 3250015
hinnapäring
Firma: STELLOX  
Varuosanumber: 06-04010-SX
noimage
hinnapäring
Firma: WILMINK GROUP  
Varuosanumber: WG1014780
noimage
hinnapäring
Firma: VALEO  
Varuosanumber: 700019
VALEO Andur,Jahutusvedeliku temp. 700019
hinnapäring
Firma: TRISCAN  
Varuosanumber: 8626 10014
TRISCAN Andur,Jahutusvedeliku temp. 8626 10014
hinnapäring
Firma: MOTAQUIP  
Varuosanumber: VCT138
noimage
hinnapäring
Firma: VEMO  
Varuosanumber: V20-72-0443
VEMO Andur,Õlitemperatuur; Andur,Jahutusvedeliku temp.; V20-72-0443
hinnapäring
Firma: STANDARD  
Varuosanumber: WS1036
STANDARD Andur,Jahutusvedeliku temp. WS1036
hinnapäring
Firma: JP GROUP  
Varuosanumber: 1193102200
JP GROUP Andur,Jahutusvedeliku temp. 1193102200
hinnapäring
Firma: FACET  
Varuosanumber: 7.3128
FACET Andur,Õlitemperatuur; Andur,Jahutusvedeliku temp.; 7.3128
hinnapäring
Firma: FENOX  
Varuosanumber: TSN22444
FENOX Andur,Jahutusvedeliku temp. TSN22444
hinnapäring
Firma: DELPHI  
Varuosanumber: TS10239-12B1
DELPHI Andur,Jahutusvedeliku temp. TS10239-12B1
hinnapäring
Firma: CALORSTAT BY VERNET  
Varuosanumber: WS2587
CALORSTAT BY VERNET Andur,Jahutusvedeliku temp. WS2587
hinnapäring
Firma: BORG & BECK  
Varuosanumber: BTS3000
BORG & BECK Andur,Jahutusvedeliku temp. BTS3000
hinnapäring
Firma: FIRST LINE  
Varuosanumber: FTS3000
FIRST LINE Andur,Jahutusvedeliku temp. FTS3000
hinnapäring
Firma: FISPA  
Varuosanumber: 82.582
FISPA Andur,Kütusetemperatuur; Andur,Jahutusvedeliku tem 82.582
hinnapäring
Firma: SIDAT  
Varuosanumber: 82.582
SIDAT Andur,Kütusetemperatuur; Andur,Jahutusvedeliku tem 82.582
hinnapäring
Firma: MAGNETI MARELLI  
Varuosanumber: 171916011040
MAGNETI MARELLI Andur,Jahutusvedeliku temp. 171916011040
hinnapäring
Firma: ANGLI  
Varuosanumber: 1801
ANGLI Andur,Jahutusvedeliku temp. 1801
hinnapäring
Firma: HOFFER  
Varuosanumber: 7472033
HOFFER Andur,Jahutusvedeliku temp. 7472033
hinnapäring
Originaalnumbrid
ALFA ROMEO 60513205
ALFA ROMEO 605132050
ALFA ROMEO 605343120
ALFA ROMEO 60800167
ALFA ROMEO 76470040
ALFA ROMEO 9946866
BMW 13621284397
BMW 13621401945
BMW 13621709966
CITROEN/PEUGEOT 133857
CITROEN/PEUGEOT 24246
CITROEN/PEUGEOT 91040370
CITROEN/PEUGEOT 91414549
CITROEN/PEUGEOT 91514549
FIAT 46125769
FIAT 5972332
FIAT 60808142
FIAT 98424793
FORD 1207003
GENERAL MOTORS 1338444
GENERAL MOTORS 1338451
GENERAL MOTORS 1338458
GENERAL MOTORS 90018835
GENERAL MOTORS 90080939
GENERAL MOTORS 90183892
GENERAL MOTORS 90410792
GENERAL MOTORS 90510183
GENERAL MOTORS 94205866
HONDA 37870P5TG00
HYUNDAI 3922022000
ISUZU 8942058660
KIA 0K73718840
PORSCHE 94460612500
RENAULT 7700267388
ROLLS-ROYCE UE71610
ROVER ERR2081
ROVER GTR204
SAAB 4770228
SAAB 9351438
SAAB 9357021
TALBOT 9141454980
TALBOT 9151454980
TOYOTA 8942205010
TOYOTA 8942205020
VAG 25906041
VAG 4435008
VAG 6U0919501
VAG X03952640
VOLVO 1332396
VOLVO 13323969
Varuosade kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
ALFA ROMEO 145
ALFA ROMEO 145 (930) / 1.6 i.e.10.1994 - 12.199676 Kw - 103 HP / AR 33201Otto
ALFA ROMEO 145 (930) / 1.7 i.e. 16V10.1994 - 12.199695 Kw - 129 HP / AR 33401Otto
ALFA ROMEO 146
ALFA ROMEO 146 (930) / 1.6 i.e.12.1994 - 12.199676 Kw - 103 HP / AR 33201Otto
ALFA ROMEO 146 (930) / 1.7 i.e. 16V12.1994 - 12.199695 Kw - 129 HP / AR 33401Otto
ALFA ROMEO 155
ALFA ROMEO 155 (167) / 1.7 T.S. 16V05.1996 - 12.1997103 Kw - 140 HP / AR 67106Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)01.1992 - 12.199693 Kw - 127 HP / AR 67101Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)01.1992 - 12.199693 Kw - 127 HP / AR 67102Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 2.0 T.S. (167.A2)02.1992 - 04.1993106 Kw - 144 HP / AR 67201Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 2.0 T.S. 16V (167.A2G)03.1995 - 12.1997110 Kw - 150 HP / AR 67204Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 2.0 T.S. 16V (167.A2G)03.1995 - 12.1997110 Kw - 150 HP / AR 67299Otto
ALFA ROMEO 164
ALFA ROMEO 164 (164) / 2.0 T.S. (164.H3)09.1992 - 09.1998106 Kw - 144 HP / AR 64103Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 2.0 Twin Spark07.1990 - 10.1992105 Kw - 143 HP / AR 06416 Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 2.0 V6 Turbo (164.K3)09.1992 - 09.1998148 Kw - 201 HP / AR 64102Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.011.1987 - 09.1991138 Kw - 188 HP / AR 06410Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 V6 (164.A)06.1987 - 09.1992141 Kw - 192 HP / AR 06410Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 V6 (164.AD, 164.AH, 164.AB)06.1987 - 09.1992135 Kw - 184 HP / AR 06412Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 V6 (164.H1A, 164.H1B, 164.K1P)09.1992 - 09.1998132 Kw - 180 HP / AR 64305Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 V6 (164.H1A, 164.H1B, 164.K1P)09.1992 - 09.1998132 Kw - 180 HP / AR 66303Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 V6 (164.H1A, 164.H1B, 164.K1P)09.1992 - 09.1998132 Kw - 180 HP / AR 64303Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 V6 (164.H1A, 164.H1B, 164.K1P)09.1992 - 09.1998132 Kw - 180 HP / AR 64399Otto
ALFA ROMEO 33
ALFA ROMEO 33 (905) / 1.5 (905.A2G)06.1983 - 12.198666 Kw - 90 HP / AR 30520Otto
ALFA ROMEO 33 (905) / 1.5 4x4 (905.A2F)01.1985 - 09.198666 Kw - 90 HP / AR 30520Otto
ALFA ROMEO 33 (905) / 1.5 4x4 (905.A2M, 905.A2T)09.1986 - 12.198977 Kw - 105 HP / AR 30146Otto
ALFA ROMEO 33 (905) / 1.5 4x4 (905.A2M, 905.A2T)09.1986 - 12.198977 Kw - 105 HP / AR 30588Otto
ALFA ROMEO 33 (905) / 1.5 QV (905.A2N, 905.A2V)06.1984 - 12.198977 Kw - 105 HP / AR 30146Otto
ALFA ROMEO 33 (905) / 1.5 QV (905.A2N, 905.A2V)06.1984 - 12.198977 Kw - 105 HP / AR 30508Otto
ALFA ROMEO 33 (905) / 1.5 QV (905.A2N, 905.A2V)06.1984 - 12.198977 Kw - 105 HP / AR 30588Otto
ALFA ROMEO 33 (905) / 1.701.1986 - 12.198987 Kw - 118 HP / AR 30550Otto
ALFA ROMEO 33 (905) / 1.7 i.e. (905.A3D)09.1988 - 12.198977 Kw - 105 HP / AR 30558Otto
ALFA ROMEO 33 (905) / 1.7 QV (905.A3)03.1988 - 12.198984 Kw - 114 HP / AR 30550Otto
ALFA ROMEO 33 (907A) / 1.4 i.e. (907.A3A, 907.A3B)06.1991 - 09.199466 Kw - 90 HP / AR 30753Otto
ALFA ROMEO 33 (907A) / 1.4 i.e. (907.A3A, 907.A3B)06.1991 - 09.199466 Kw - 90 HP / AR 30755Otto
ALFA ROMEO 33 (907A) / 1.501.1990 - 04.199377 Kw - 105 HP / AR 30734Otto
ALFA ROMEO 33 (907A) / 1.7 16V (907.A1B)01.1990 - 03.1992101 Kw - 137 HP / AR 30746Otto
ALFA ROMEO 33 (907A) / 1.7 16V (907.A1C)01.1990 - 09.199495 Kw - 129 HP / AR 30747Otto
ALFA ROMEO 33 (907A) / 1.7 16V 4x4 (907A1F)01.1990 - 09.1994101 Kw - 137 HP / AR 30746Otto
ALFA ROMEO 33 (907A) / 1.7 i.e. (907.A1A)01.1990 - 09.199479 Kw - 107 HP / AR 30737Otto
ALFA ROMEO 33 (907A) / 1.7 i.e. (907.A1A)01.1990 - 09.199479 Kw - 107 HP / AR 30736Otto
ALFA ROMEO 33 (907A) / 1.7 i.e. (907.A1A)04.1992 - 09.199477 Kw - 105 HP / AR 30737 AOtto
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A) / 1.401.1984 - 12.198866 Kw - 90 HP / AR 30587Otto
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A) / 1.509.1984 - 12.198666 Kw - 90 HP / AR 30520Otto
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A) / 1.512.1986 - 12.198977 Kw - 105 HP / AR 30146Otto
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A) / 1.512.1986 - 12.198977 Kw - 105 HP / AR 30508Otto
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A) / 1.512.1986 - 12.198977 Kw - 105 HP / AR 30588Otto
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A) / 1.5 4x4 (905.A2B, 905.A2C)09.1984 - 12.198666 Kw - 90 HP / AR 30520Otto
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A) / 1.5 4x4 (905.A2U)12.1986 - 03.198977 Kw - 105 HP / AR 30146Otto
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A) / 1.5 4x4 (905.A2U)12.1986 - 03.198977 Kw - 105 HP / AR 30508Otto
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A) / 1.5 4x4 (905.A2U)12.1986 - 03.198977 Kw - 105 HP / AR 30588Otto
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A) / 1.703.1988 - 12.198987 Kw - 118 HP / AR 30550Otto
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A) / 1.7 i.e.09.1988 - 12.198977 Kw - 105 HP / AR 30558Otto
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A) / 1.7 i.e. 4x409.1988 - 12.198977 Kw - 105 HP / AR 30558Otto
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A) / 1.7 i.e. 4x409.1988 - 12.198977 Kw - 105 HP / AR 30737Otto
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) / 1.4 i.e.06.1991 - 09.199466 Kw - 90 HP / AR 30755Otto
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) / 1.7 16V01.1990 - 03.1992101 Kw - 137 HP / AR 30746Otto
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) / 1.7 16V (907.B1G)01.1990 - 09.199497 Kw - 132 HP / AR 30747Otto
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) / 1.7 16V (907.B1G)01.1990 - 09.199495 Kw - 129 HP / AR 30747Otto
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) / 1.7 i.e. (907.B1A)04.1992 - 09.199477 Kw - 105 HP / AR 30737Otto
ALFA ROMEO 75
ALFA ROMEO 75 (162B) / 2.0 T.S (162.B4A) KAT05.1985 - 02.1992109 Kw - 148 HP / AR 06224Otto
ALFA ROMEO 75 (162B) / 2.0 T.S. (162.4CB, 162.B4, 162.B4A)01.1987 - 02.1992107 Kw - 146 HP / AR 06166Otto
ALFA ROMEO 75 (162B) / 2.0 T.S. (162.4CB, 162.B4, 162.B4A)01.1987 - 02.1992107 Kw - 146 HP / AR 06224Otto
ALFA ROMEO 75 (162B) / 3.0 V6 (162.B6A) KAT01.1987 - 02.1992136 Kw - 185 HP / AR 06124Otto
ALFA ROMEO 75 (162B) / 3.0 V6 (162.B6C)02.1990 - 02.1992141 Kw - 192 HP / AR 61503Otto
ALFA ROMEO SPIDER
ALFA ROMEO SPIDER (115) / 200001.1990 - 12.199388 Kw - 120 HP / AR 01588Otto
AUDI A2
AUDI A2 (8Z0) / 1.402.2000 - 08.200555 Kw - 75 HP / AUAOtto
AUDI A2 (8Z0) / 1.402.2000 - 08.200555 Kw - 75 HP / BBYOtto
AUDI A2 (8Z0) / 1.4 TDI02.2000 - 08.200555 Kw - 75 HP / AMFDiisel
AUDI A2 (8Z0) / 1.4 TDI02.2000 - 08.200555 Kw - 75 HP / BHCDiisel
AUDI A2 (8Z0) / 1.4 TDI11.2003 - 08.200566 Kw - 90 HP / ATLDiisel
AUDI A2 (8Z0) / 1.6 FSI05.2002 - 08.200581 Kw - 110 HP / BADOtto
AUDI A3
AUDI A3 (8L1) / 1.609.1996 - 05.200374 Kw - 101 HP / AEHOtto
AUDI A3 (8L1) / 1.609.1996 - 05.200374 Kw - 101 HP / AKLOtto
AUDI A3 (8L1) / 1.609.1996 - 05.200374 Kw - 101 HP / APFOtto
AUDI A3 (8L1) / 1.608.2000 - 05.200375 Kw - 102 HP / AVUOtto
AUDI A3 (8L1) / 1.608.2000 - 05.200375 Kw - 102 HP / BFQOtto
AUDI A3 (8L1) / 1.809.1996 - 05.200392 Kw - 125 HP / AGNOtto
AUDI A3 (8L1) / 1.809.1996 - 05.200392 Kw - 125 HP / APGOtto
AUDI A3 (8L1) / 1.9 TDI08.1997 - 07.200181 Kw - 110 HP / AHFDiisel
AUDI A3 (8L1) / 1.9 TDI08.1997 - 07.200181 Kw - 110 HP / ASVDiisel
AUDI A3 (8L1) / 1.9 TDI08.2000 - 05.200396 Kw - 130 HP / ASZDiisel
AUDI A3 (8L1) / 1.9 TDI10.2000 - 05.200374 Kw - 100 HP / ATDDiisel
AUDI A3 (8L1) / 1.9 TDI10.2000 - 05.200374 Kw - 100 HP / AXRDiisel
AUDI A3 (8L1) / 1.9 TDI quattro08.2000 - 05.200396 Kw - 130 HP / ASZDiisel
AUDI A4
AUDI A4 (8D2, B5) / 1.611.1994 - 10.200074 Kw - 100 HP / ADPOtto
AUDI A4 (8D2, B5) / 1.611.1994 - 10.200074 Kw - 100 HP / AHLOtto
AUDI A4 (8D2, B5) / 1.611.1994 - 10.200074 Kw - 100 HP / ANAOtto
AUDI A4 (8D2, B5) / 1.611.1994 - 10.200074 Kw - 100 HP / ARMOtto
AUDI A4 (8D2, B5) / 1.607.2000 - 11.200075 Kw - 102 HP / ALZOtto
AUDI A4 (8D2, B5) / 1.804.1995 - 11.200085 Kw - 115 HP / Otto
AUDI A4 (8D2, B5) / 1.8 T01.1995 - 11.2000110 Kw - 150 HP / AEBOtto
AUDI A4 (8D2, B5) / 1.8 T01.1995 - 11.2000110 Kw - 150 HP / ARKOtto
AUDI A4 (8D2, B5) / 1.8 T01.1995 - 11.2000110 Kw - 150 HP / APUOtto
AUDI A4 (8D2, B5) / 1.8 T01.1995 - 11.2000110 Kw - 150 HP / ANBOtto
AUDI A4 (8D2, B5) / 1.8 T01.1995 - 11.2000110 Kw - 150 HP / AWTOtto
AUDI A4 (8D2, B5) / 1.8 T quattro01.1995 - 11.2000110 Kw - 150 HP / AEBOtto
AUDI A4 (8D2, B5) / 1.8 T quattro01.1995 - 11.2000110 Kw - 150 HP / ANBOtto
AUDI A4 (8D2, B5) / 1.8 T quattro01.1995 - 11.2000110 Kw - 150 HP / APUOtto
AUDI A4 (8D2, B5) / 1.8 T quattro01.1995 - 11.2000110 Kw - 150 HP / ARKOtto
AUDI A4 (8D2, B5) / 1.8 T quattro01.1995 - 11.2000110 Kw - 150 HP / AWTOtto
AUDI A4 (8D2, B5) / 1.9 TDI10.1995 - 11.200081 Kw - 110 HP / AVGDiisel
AUDI A4 (8D2, B5) / 1.9 TDI10.1995 - 11.200081 Kw - 110 HP / AFNDiisel
AUDI A4 (8D2, B5) / 1.9 TDI quattro09.1996 - 11.200081 Kw - 110 HP / AFNDiisel
AUDI A4 (8D2, B5) / 1.9 TDI quattro09.1996 - 11.200081 Kw - 110 HP / AVGDiisel
AUDI A4 (8D2, B5) / 2.403.1997 - 11.2000121 Kw - 165 HP / AGAOtto
AUDI A4 (8D2, B5) / 2.403.1997 - 11.2000121 Kw - 165 HP / ALFOtto
AUDI A4 (8D2, B5) / 2.403.1997 - 11.2000121 Kw - 165 HP / AMLOtto
AUDI A4 (8D2, B5) / 2.403.1997 - 11.2000121 Kw - 165 HP / ARJOtto
AUDI A4 (8D2, B5) / 2.403.1997 - 11.2000121 Kw - 165 HP / APSOtto
AUDI A4 (8D2, B5) / 2.4 quattro03.1997 - 11.2000121 Kw - 165 HP / AGAOtto
AUDI A4 (8D2, B5) / 2.4 quattro03.1997 - 11.2000121 Kw - 165 HP / ALFOtto
AUDI A4 (8D2, B5) / 2.4 quattro03.1997 - 11.2000121 Kw - 165 HP / AMLOtto
AUDI A4 (8D2, B5) / 2.4 quattro03.1997 - 11.2000121 Kw - 165 HP / ARJOtto
AUDI A4 (8D2, B5) / 2.4 quattro03.1997 - 11.2000121 Kw - 165 HP / APSOtto
AUDI A4 (8D2, B5) / 2.5 TDI09.1997 - 11.2000110 Kw - 150 HP / AFBDiisel
AUDI A4 (8D2, B5) / 2.5 TDI09.1997 - 11.2000110 Kw - 150 HP / AKNDiisel
AUDI A4 (8D2, B5) / 2.5 TDI quattro09.1997 - 11.2000110 Kw - 150 HP / AFBDiisel
AUDI A4 (8D2, B5) / 2.5 TDI quattro09.1997 - 11.2000110 Kw - 150 HP / AKNDiisel
AUDI A4 (8D2, B5) / 2.601.1995 - 11.2000110 Kw - 150 HP / ABCOtto
AUDI A4 (8D2, B5) / 2.6 quattro01.1995 - 11.2000110 Kw - 150 HP / ABCOtto
AUDI A4 (8E2, B6) / 1.611.2000 - 12.200475 Kw - 102 HP / ALZOtto
AUDI A4 (8E2, B6) / 1.8 T11.2000 - 07.2002110 Kw - 150 HP / AVJOtto
AUDI A4 (8E2, B6) / 1.8 T07.2001 - 12.2004125 Kw - 170 HP / AMBOtto
AUDI A4 (8E2, B6) / 1.8 T quattro11.2000 - 07.2002110 Kw - 150 HP / AVJOtto
AUDI A4 (8E2, B6) / 1.8 T quattro07.2001 - 12.2004125 Kw - 170 HP / AMBOtto
AUDI A4 (8E2, B6) / 1.9 TDI11.2000 - 12.200496 Kw - 130 HP / AVFDiisel
AUDI A4 (8E2, B6) / 1.9 TDI11.2000 - 12.200496 Kw - 130 HP / AWXDiisel
AUDI A4 (8E2, B6) / 1.9 TDI05.2001 - 12.200474 Kw - 101 HP / AVBDiisel
AUDI A4 (8E2, B6) / 1.9 TDI quattro11.2001 - 12.200496 Kw - 130 HP / AVFDiisel
AUDI A4 (8E2, B6) / 2.011.2000 - 12.200496 Kw - 130 HP / ALTOtto
AUDI A4 (8E2, B6) / 2.0 FSI07.2002 - 12.2004110 Kw - 150 HP / AWAOtto
AUDI A4 (8E2, B6) / 2.409.2001 - 12.2004125 Kw - 170 HP / BDVOtto
AUDI A4 (8E2, B6) / 2.5 TDI08.2001 - 07.2002114 Kw - 155 HP / AYMDiisel
AUDI A4 (8EC, B7) / 1.611.2004 - 06.200875 Kw - 102 HP / ALZOtto
AUDI A4 (8EC, B7) / 2.011.2004 - 06.200896 Kw - 130 HP / ALTOtto
AUDI A4 (8EC, B7) / 2.0 TDI06.2006 - 06.2008125 Kw - 170 HP / BRDDiisel
AUDI A4 (8EC, B7) / 2.0 TDI quattro06.2006 - 06.2008125 Kw - 170 HP / BRDDiisel
AUDI A4 (8EC, B7) / 2.0 TFSI10.2006 - 06.2008125 Kw - 170 HP / BYKOtto
AUDI A4 (8EC, B7) / 2.0 TFSI10.2006 - 06.2008125 Kw - 170 HP / BPJOtto
AUDI A4 (8K2, B8) / 1.8 TFSI11.2011 - 12.2015125 Kw - 170 HP / CJEBOtto
AUDI A4 (8K2, B8) / 1.8 TFSI quattro11.2011 - 12.2015125 Kw - 170 HP / CJEBOtto
AUDI A4 (8K2, B8) / 2.0 TDI01.2008 - 03.2012125 Kw - 170 HP / CAHADiisel
AUDI A4 (8K2, B8) / 2.0 TDI05.2013 - 12.2015110 Kw - 150 HP / CJCDDiisel
AUDI A4 (8K2, B8) / 2.0 TDI05.2013 - 12.2015110 Kw - 150 HP / CMFBDiisel
AUDI A4 (8K2, B8) / 2.0 TDI05.2013 - 12.2015110 Kw - 150 HP / CSUADiisel
AUDI A4 (8K2, B8) / 2.0 TDI quattro01.2008 - 03.2012125 Kw - 170 HP / CAHADiisel
AUDI A4 (8K2, B8) / 2.0 TDI quattro05.2013 - 12.2015110 Kw - 150 HP / CJCDDiisel
AUDI A4 (8K2, B8) / 2.0 TDI quattro05.2013 - 12.2015110 Kw - 150 HP / CSUADiisel
AUDI A4 Allroad (8KH, B8) / 2.0 TDI quattro04.2009 - kuni ...125 Kw - 170 HP / CAHADiisel
AUDI A4 Allroad (8KH, B8) / 2.0 TDI quattro05.2013 - kuni ...110 Kw - 150 HP / CJCDDiisel
AUDI A4 Allroad (8KH, B8) / 2.0 TDI quattro05.2013 - kuni ...110 Kw - 150 HP / CSUADiisel
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 1.611.1994 - 09.200174 Kw - 100 HP / ADPOtto
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 1.611.1994 - 09.200174 Kw - 100 HP / AHLOtto
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 1.611.1994 - 09.200174 Kw - 100 HP / ANAOtto
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 1.611.1994 - 09.200174 Kw - 100 HP / ARMOtto
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 1.607.2000 - 09.200175 Kw - 102 HP / ALZOtto
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 1.807.1995 - 09.200185 Kw - 115 HP / Otto
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 1.8 T03.1996 - 09.2001110 Kw - 150 HP / AEBOtto
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 1.8 T03.1996 - 09.2001110 Kw - 150 HP / ANBOtto
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 1.8 T03.1996 - 09.2001110 Kw - 150 HP / APUOtto
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 1.8 T03.1996 - 09.2001110 Kw - 150 HP / ARKOtto
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 1.8 T03.1996 - 09.2001110 Kw - 150 HP / AWTOtto
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 1.8 T quattro01.1996 - 09.2001110 Kw - 150 HP / AEBOtto
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 1.8 T quattro01.1996 - 09.2001110 Kw - 150 HP / ANBOtto
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 1.8 T quattro01.1996 - 09.2001110 Kw - 150 HP / APUOtto
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 1.8 T quattro01.1996 - 09.2001110 Kw - 150 HP / ARKOtto
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 1.8 T quattro01.1996 - 09.2001110 Kw - 150 HP / AWTOtto
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 1.9 TDI02.1996 - 09.200181 Kw - 110 HP / AFNDiisel
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 1.9 TDI02.1996 - 09.200181 Kw - 110 HP / AVGDiisel
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 1.9 TDI03.2000 - 09.200185 Kw - 115 HP / AJMDiisel
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 1.9 TDI quattro09.1996 - 09.200181 Kw - 110 HP / AFNDiisel
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 1.9 TDI quattro09.1996 - 09.200181 Kw - 110 HP / AVGDiisel
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 1.9 TDI quattro03.2000 - 09.200185 Kw - 115 HP / AJMDiisel
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 1.9 TDI quattro03.2000 - 09.200185 Kw - 115 HP / ATJDiisel
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 2.403.1997 - 09.2001121 Kw - 165 HP / AGAOtto
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 2.403.1997 - 09.2001121 Kw - 165 HP / ALFOtto
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 2.403.1997 - 09.2001121 Kw - 165 HP / AMLOtto
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 2.403.1997 - 09.2001121 Kw - 165 HP / ARJOtto
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 2.403.1997 - 09.2001121 Kw - 165 HP / APSOtto
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 2.4 quattro03.1997 - 09.2001121 Kw - 165 HP / AGAOtto
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 2.4 quattro03.1997 - 09.2001121 Kw - 165 HP / ALFOtto
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 2.4 quattro03.1997 - 09.2001121 Kw - 165 HP / AMLOtto
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 2.4 quattro03.1997 - 09.2001121 Kw - 165 HP / ARJOtto
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 2.4 quattro03.1997 - 09.2001121 Kw - 165 HP / APSOtto
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 2.5 TDI09.1997 - 09.2001110 Kw - 150 HP / AFBDiisel
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 2.5 TDI09.1997 - 09.2001110 Kw - 150 HP / AKNDiisel
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 2.5 TDI quattro09.1997 - 09.2001110 Kw - 150 HP / AFBDiisel
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 2.5 TDI quattro09.1997 - 09.2001110 Kw - 150 HP / AKNDiisel
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 2.602.1996 - 09.2001110 Kw - 150 HP / ABCOtto
AUDI A4 Avant (8D5, B5) / 2.6 quattro01.1996 - 09.2001110 Kw - 150 HP / ABCOtto
AUDI A4 Avant (8E5, B6) / 1.609.2001 - 12.200475 Kw - 102 HP / ALZOtto
AUDI A4 Avant (8E5, B6) / 1.8 T09.2001 - 07.2002110 Kw - 150 HP / AVJOtto
AUDI A4 Avant (8E5, B6) / 1.8 T quattro09.2001 - 07.2002110 Kw - 150 HP / AVJOtto
AUDI A4 Avant (8E5, B6) / 1.8 T quattro09.2001 - 12.2004125 Kw - 170 HP / AMBOtto
AUDI A4 Avant (8E5, B6) / 1.9 TDI09.2001 - 12.200496 Kw - 130 HP / AVFDiisel
AUDI A4 Avant (8E5, B6) / 1.9 TDI09.2001 - 12.200496 Kw - 130 HP / AWXDiisel
AUDI A4 Avant (8E5, B6) / 1.9 TDI11.2001 - 12.200474 Kw - 101 HP / AVBDiisel
AUDI A4 Avant (8E5, B6) / 1.9 TDI quattro11.2001 - 12.200496 Kw - 130 HP / AVFDiisel
AUDI A4 Avant (8E5, B6) / 2.009.2001 - 12.200496 Kw - 130 HP / ALTOtto
AUDI A4 Avant (8E5, B6) / 2.0 FSI07.2002 - 12.2004110 Kw - 150 HP / AWAOtto
AUDI A4 Avant (8E5, B6) / 2.409.2001 - 12.2004125 Kw - 170 HP / BDVOtto
AUDI A4 Avant (8E5, B6) / 2.5 TDI09.2001 - 07.2002114 Kw - 155 HP / AYMDiisel
AUDI A4 Avant (8ED, B7) / 1.611.2004 - 06.200875 Kw - 102 HP / ALZOtto
AUDI A4 Avant (8ED, B7) / 2.011.2004 - 06.200896 Kw - 130 HP / ALTOtto
AUDI A4 Avant (8ED, B7) / 2.0 TDI06.2006 - 06.2008125 Kw - 170 HP / BRDDiisel
AUDI A4 Avant (8ED, B7) / 2.0 TDI quattro06.2006 - 06.2008125 Kw - 170 HP / BRDDiisel
AUDI A4 Avant (8ED, B7) / 2.0 TFSI10.2006 - 06.2008125 Kw - 170 HP / BYKOtto
AUDI A4 Avant (8ED, B7) / 2.0 TFSI10.2006 - 06.2008125 Kw - 170 HP / BPJOtto
AUDI A4 Avant (8K5, B8) / 1.8 TFSI11.2011 - 12.2015125 Kw - 170 HP / CJEBOtto
AUDI A4 Avant (8K5, B8) / 1.8 TFSI quattro11.2011 - 12.2015125 Kw - 170 HP / CJEBOtto
AUDI A4 Avant (8K5, B8) / 2.0 TDI04.2008 - 03.2012125 Kw - 170 HP / CAHADiisel
AUDI A4 Avant (8K5, B8) / 2.0 TDI05.2013 - 12.2015110 Kw - 150 HP / CJCDDiisel
AUDI A4 Avant (8K5, B8) / 2.0 TDI05.2013 - 12.2015110 Kw - 150 HP / CMFBDiisel
AUDI A4 Avant (8K5, B8) / 2.0 TDI05.2013 - 12.2015110 Kw - 150 HP / CSUADiisel
AUDI A4 Avant (8K5, B8) / 2.0 TDI quattro08.2008 - 03.2012125 Kw - 170 HP / CAHADiisel
AUDI A4 Avant (8K5, B8) / 2.0 TDI quattro05.2013 - 12.2015110 Kw - 150 HP / CJCDDiisel
AUDI A4 Avant (8K5, B8) / 2.0 TDI quattro05.2013 - 12.2015110 Kw - 150 HP / CSUADiisel
AUDI A4 Kabriolett (8H7, B6, 8HE, B7) / 1.8 T10.2002 - 10.2005125 Kw - 170 HP / AMBOtto
AUDI A4 Kabriolett (8H7, B6, 8HE, B7) / 2.009.2004 - 12.200596 Kw - 130 HP / ALTOtto
AUDI A4 Kabriolett (8H7, B6, 8HE, B7) / 2.404.2002 - 12.2005125 Kw - 170 HP / BDVOtto
AUDI A6
AUDI A6 (4B2, C5) / 1.9 TDI08.2001 - 01.200596 Kw - 130 HP / AVFDiisel
AUDI A6 (4B2, C5) / 1.9 TDI08.2001 - 01.200596 Kw - 130 HP / AWXDiisel
AUDI A6 (4B2, C5) / 2.408.2001 - 01.2005125 Kw - 170 HP / BDVOtto
AUDI A6 (4B2, C5) / 2.4 quattro08.2001 - 01.2005125 Kw - 170 HP / BDVOtto
AUDI A6 Avant (4B5, C5) / 1.9 TDI02.1998 - 04.200181 Kw - 110 HP / AFNDiisel
AUDI A6 Avant (4B5, C5) / 1.9 TDI08.2001 - 01.200596 Kw - 130 HP / AVFDiisel
AUDI A6 Avant (4B5, C5) / 1.9 TDI08.2001 - 01.200596 Kw - 130 HP / AWXDiisel
AUDI A6 Avant (4B5, C5) / 2.408.2001 - 01.2005125 Kw - 170 HP / BDVOtto
AUDI A6 Avant (4B5, C5) / 2.4 quattro08.2001 - 01.2005125 Kw - 170 HP / BDVOtto
AUDI TT
AUDI TT (FV3) / 2.0 TDI07.2014 - kuni ...135 Kw - 184 HP / CUNADiisel
BMW 3
BMW 3 (E30) / 31609.1982 - 12.198766 Kw - 90 HP / M10 B18 (184VC)Otto
BMW 3 (E30) / 316 (Ecotronic)09.1983 - 12.199066 Kw - 90 HP / M10 B18 (184VD)Otto
BMW 3 (E30) / 316 i09.1987 - 06.199173 Kw - 100 HP / M40 B16 (164E1)Otto
BMW 3 (E30) / 316 i07.1988 - 06.199175 Kw - 102 HP / M40 B16 (164E1)Otto
BMW 3 (E30) / 318 i12.1984 - 08.198875 Kw - 102 HP / M10 B18 (184KA)Otto
BMW 3 (E30) / 318 i09.1987 - 06.199185 Kw - 115 HP / M40 B18 (184E1)Otto
BMW 3 (E30) / 318 i09.1987 - 06.199183 Kw - 113 HP / M40 B18 (184E1)Otto
BMW 3 (E30) / 318 is09.1989 - 08.1991100 Kw - 136 HP / M42 B18 (184S1)Otto
BMW 3 (E30) / 320 i09.1982 - 12.198592 Kw - 125 HP / M20 B20 (206EB)Otto
BMW 3 (E30) / 320 i12.1985 - 06.199195 Kw - 129 HP / M20 B20 (206KA)Otto
BMW 3 (E30) / 320 is05.1988 - 12.1990141 Kw - 192 HP / S14 B20 (204EA)Otto
BMW 3 (E30) / 324 td09.1987 - 08.199185 Kw - 115 HP / M21 D24 (246TB)Diisel
BMW 3 (E30) / 325 e 2.710.1983 - 12.198890 Kw - 122 HP / M20 B27 (276KB)Otto
BMW 3 (E30) / 325 e 2.710.1983 - 12.198890 Kw - 122 HP / M20 B27 (276KA)Otto
BMW 3 (E30) / 325 e 2.701.1985 - 08.198795 Kw - 129 HP / M20 B27 (276KB)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i09.1983 - 11.1989126 Kw - 171 HP / M20 B25 (256E2)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i12.1986 - 06.1991125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256K1)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i12.1986 - 06.1991125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256EX)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i12.1986 - 06.1991125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256E2)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i12.1986 - 06.1991125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256E1)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i X03.1986 - 12.1987126 Kw - 171 HP / M20 B25 (256K1)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i X03.1986 - 12.1987126 Kw - 171 HP / M20 B25 (256EX)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i X03.1986 - 12.1987126 Kw - 171 HP / M20 B25 (256E2)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i X03.1986 - 12.1987126 Kw - 171 HP / M20 B25 (256E1)Otto
BMW 3 (E30) / M3 2.302.1987 - 05.1989147 Kw - 200 HP / S14 B23 (234S2)Otto
BMW 3 (E30) / M3 EVO I 2.310.1988 - 10.1990162 Kw - 220 HP / S14 B23 (234EA)Otto
BMW 3 (E30) / M3 EVO II 2.501.1990 - 01.1992175 Kw - 238 HP / S14 B25 (254S1)Otto
BMW 3 (E36) / 316 i09.1990 - 09.199375 Kw - 102 HP / M43 B16 (164E2)Otto
BMW 3 (E36) / 316 i07.1993 - 02.199875 Kw - 102 HP / M43 B16 (164E2)Otto
BMW 3 (E36) / 318 i10.1993 - 02.199885 Kw - 115 HP / M43 B18 (184E2)Otto
BMW 3 (E36) / 320 i09.1990 - 02.1998110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S1)Otto
BMW 3 (E36) / 320 i09.1990 - 02.1998110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S2)Otto
BMW 3 (E36) / 320 i09.1990 - 02.1998110 Kw - 150 HP / M52 B20 (206S3)Otto
BMW 3 (E36) / 323 i 2.503.1995 - 02.1998125 Kw - 170 HP / M52 B25 (256S3)Otto
BMW 3 (E36) / 325 i09.1990 - 09.1995141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S1)Otto
BMW 3 (E36) / 325 i09.1990 - 09.1995141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S2)Otto
BMW 3 (E36) / M3 3.209.1995 - 02.1998236 Kw - 321 HP / S50 B32 (326S1)Otto
BMW 3 Compact (E36) / 316 g03.1994 - 08.200075 Kw - 102 HP / M43 B16 (164E2)Otto
BMW 3 Compact (E36) / 316 i03.1994 - 08.200075 Kw - 102 HP / M43 B16 (164E2)Otto
BMW 3 Compact (E36) / 323 ti08.1997 - 08.2000125 Kw - 170 HP / M52 B25 (256S3)Otto
BMW 3 Kabriolett (E30) / 320 i04.1986 - 10.199395 Kw - 129 HP / M20 B20 (206KA)Otto
BMW 3 Kabriolett (E30) / 320 i04.1986 - 10.199393 Kw - 126 HP / M20 B20Otto
BMW 3 Kabriolett (E30) / 325 i12.1985 - 12.1987126 Kw - 171 HP / M20 B25 (256E2)Otto
BMW 3 Kabriolett (E30) / 325 i09.1987 - 10.1993125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256K1)Otto
BMW 3 Kabriolett (E30) / 325 i09.1987 - 10.1993125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256E2)Otto
BMW 3 Kabriolett (E30) / 325 i09.1987 - 10.1993125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256EX)Otto
BMW 3 Kabriolett (E36) / 318 i01.1994 - 04.199985 Kw - 115 HP / M43 B18 (184E2)Otto
BMW 3 Kabriolett (E36) / 320 i12.1993 - 04.1999110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S2)Otto
BMW 3 Kabriolett (E36) / 320 i12.1993 - 04.1999110 Kw - 150 HP / M52 B20 (206S3)Otto
BMW 3 Kabriolett (E36) / 323 i06.1995 - 04.1999125 Kw - 170 HP / M52 B25 (256S3)Otto
BMW 3 Kabriolett (E36) / 325 i03.1993 - 03.1995141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S2)Otto
BMW 3 Kabriolett (E36) / M3 3.001.1994 - 10.1995210 Kw - 286 HP / S50 B30 (306S1)Otto
BMW 3 Kabriolett (E36) / M3 3.210.1995 - 04.1999236 Kw - 321 HP / S50 B32 (326S1)Otto
BMW 3 Kupee (E36) / 316 i09.1993 - 04.199975 Kw - 102 HP / M43 B16 (164E2)Otto
BMW 3 Kupee (E36) / 320 i03.1992 - 04.1999110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S1)Otto
BMW 3 Kupee (E36) / 320 i03.1992 - 04.1999110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S2)Otto
BMW 3 Kupee (E36) / 320 i03.1992 - 04.1999110 Kw - 150 HP / M52 B20 (206S3)Otto
BMW 3 Kupee (E36) / 325 i03.1992 - 04.1999141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S1)Otto
BMW 3 Kupee (E36) / 325 i03.1992 - 04.1999141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S2)Otto
BMW 3 Kupee (E36) / M3 3.010.1992 - 01.1995210 Kw - 286 HP / S50 B30 (306S1)Otto
BMW 3 Kupee (E36) / M3 3.210.1995 - 04.1999236 Kw - 321 HP / S50 B32 (326S1)Otto
BMW 3 Touring (E30) / 318 i09.1987 - 06.199185 Kw - 115 HP / M40 B18 (184E1)Otto
BMW 3 Touring (E30) / 318 i04.1989 - 06.199483 Kw - 113 HP / M40 B18 (184E1)Otto
BMW 3 Touring (E30) / 320 i01.1988 - 12.199195 Kw - 129 HP / M20 B20 (206KA)Otto
BMW 3 Touring (E30) / 324 td01.1988 - 06.199385 Kw - 115 HP / M21 D24 (246TB)Diisel
BMW 3 Touring (E30) / 325 i07.1987 - 03.1993125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256K1)Otto
BMW 3 Touring (E36) / 316 i01.1996 - 10.199975 Kw - 102 HP / M43 B16 (164E2)Otto
BMW 3 Touring (E36) / 318 i07.1995 - 10.199985 Kw - 116 HP / M43 B18 (184E2)Otto
BMW 3 Touring (E36) / 320 i01.1995 - 10.1999110 Kw - 150 HP / M52 B20 (206S3)Otto
BMW 5
BMW 5 (E28) / 518 i09.1983 - 12.198777 Kw - 105 HP / M10 B18 (184EB)Otto
BMW 5 (E28) / 520 i06.1981 - 12.198792 Kw - 125 HP / M20 B20 (206EA)Otto
BMW 5 (E28) / 520 i08.1985 - 12.198795 Kw - 129 HP / M20 B20 (206KA)Otto
BMW 5 (E28) / 525 e05.1983 - 12.198792 Kw - 125 HP / M20 B27 (276EA)Otto
BMW 5 (E28) / 525 e12.1984 - 12.198795 Kw - 129 HP / M20 B27 (276KB)Otto
BMW 5 (E28) / 535 i01.1985 - 12.1987210 Kw - 286 HP / Otto
BMW 5 (E28) / 535 i, M 535 i01.1985 - 12.1987160 Kw - 218 HP / M30 B34 (346EC)Otto
BMW 5 (E28) / M508.1985 - 12.1987211 Kw - 286 HP / S38 B35 (356ED)Otto
BMW 5 (E34) / 520 i 24V09.1989 - 09.1995110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S1)Otto
BMW 5 (E34) / 520 i 24V09.1989 - 09.1995110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S2)Otto
BMW 5 (E34) / 525 i01.1988 - 08.1991125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256K1)Otto
BMW 5 (E34) / 525 i 24V09.1989 - 09.1995141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S2)Otto
BMW 5 (E34) / 525 iX 24V10.1991 - 09.1995141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S1)Otto
BMW 5 (E34) / 525 iX 24V10.1991 - 09.1995141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S2)Otto
BMW 5 (E34) / 525 tds09.1991 - 09.1995105 Kw - 143 HP / M51 D25 (256T1)Diisel
BMW 5 (E34) / 530 i01.1988 - 08.1991138 Kw - 188 HP / M30 B30 (306KA)Otto
BMW 5 (E34) / 530 i V809.1992 - 09.1995160 Kw - 218 HP / M60 B30 (308S1)Otto
BMW 5 (E34) / 535 i01.1988 - 09.1995155 Kw - 211 HP / M30 B34 (346KB)Otto
BMW 5 (E34) / M510.1988 - 05.1992232 Kw - 315 HP / S38 B36 (366S1)Otto
BMW 5 (E34) / M503.1992 - 09.1995250 Kw - 340 HP / S38 B38 (386S1)Otto
BMW 5 (E34) / M5 KAT10.1988 - 05.1992232 Kw - 315 HP / S38 B36 (366S1)Otto
BMW 5 (E39) / 525 td01.1997 - 06.200385 Kw - 116 HP / M51 D25 (256T1)Diisel
BMW 5 Touring (E34) / 520 i11.1991 - 01.1997110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S1)Otto
BMW 5 Touring (E34) / 520 i11.1991 - 01.1997110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S2)Otto
BMW 5 Touring (E34) / 525 i11.1991 - 01.1997141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S1)Otto
BMW 5 Touring (E34) / 525 i11.1991 - 01.1997141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S2)Otto
BMW 5 Touring (E34) / 525 ix02.1992 - 01.1997141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S1)Otto
BMW 5 Touring (E34) / 525 ix02.1992 - 01.1997141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S2)Otto
BMW 5 Touring (E34) / 525 tds12.1991 - 01.1997105 Kw - 143 HP / M51 D25 (256T1)Diisel
BMW 5 Touring (E34) / 530 i V809.1992 - 01.1997160 Kw - 218 HP / M60 B30 (308S1)Otto
BMW 5 Touring (E34) / M509.1994 - 01.1997250 Kw - 340 HP / S38 B38 (386S1)Otto
BMW 7
BMW 7 (E32) / 730 i,iL12.1986 - 09.1994138 Kw - 188 HP / M30 B30 (306KA)Otto
BMW 7 (E32) / 735 i,iL09.1986 - 09.1992155 Kw - 211 HP / M30 B34 (346KB)Otto
BMW 7 (E38) / 735 i,iL01.1996 - 11.2001173 Kw - 235 HP / M62 B35 (358S1)Otto
BMW Z1
BMW Z1 / 2.506.1988 - 06.1991125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256K1)Otto
CITROËN AX
CITROËN AX (ZA-_) / 1007.1986 - 12.199833 Kw - 45 HP / CDY (TU9M)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 1002.1987 - 12.199837 Kw - 50 HP / CDZ (TU9M)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 1404.1987 - 04.199755 Kw - 75 HP / KDX (TU3M/Z)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 1404.1987 - 04.199755 Kw - 75 HP / KDY (TU3M)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 1404.1987 - 04.199755 Kw - 75 HP / KDY (TU3FM)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 1404.1987 - 04.199755 Kw - 75 HP / KDZ (TU3M/Z)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 14 4x408.1991 - 12.199655 Kw - 75 HP / KDX (TU3M/Z)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 14 4x408.1991 - 12.199655 Kw - 75 HP / KDY (TU3M)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 14 4x408.1991 - 12.199655 Kw - 75 HP / KDY (TU3FM)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 14 4x408.1991 - 12.199655 Kw - 75 HP / KDZ (TU3M/Z)Otto
CITROËN DISPATCH
CITROËN DISPATCH / 1.6 HDi 90 16V01.2007 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HU (DV6UTED4)Diisel
CITROËN DISPATCH / 1.6 HDi 90 8V01.2007 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HM (DV6UC)Diisel
CITROËN DISPATCH / 1.6 HDi 90 8V01.2007 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HH (DV6DUM)Diisel
CITROËN DISPATCH / 2.0 HDi 12001.2007 - kuni ...88 Kw - 120 HP / RHK (DW10UTED4)Diisel
CITROËN DISPATCH / 2.0 HDi 12507.2011 - kuni ...94 Kw - 128 HP / AHZ (DW10CD)Diisel
CITROËN DISPATCH / 2.0 HDi 14001.2007 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
CITROËN DISPATCH / 2.0 HDi 16507.2010 - kuni ...120 Kw - 163 HP / RHH (DW10CTED4)Diisel
CITROËN DISPATCH / 2.0 HDi 9507.2011 - kuni ...72 Kw - 98 HP / AHY (DW10CE)Diisel
CITROËN DISPATCH / 2.0 i01.2007 - kuni ...103 Kw - 140 HP / RFH (EW10A)Otto
CITROËN DISPATCH (U6U) / 1.610.1995 - kuni ...58 Kw - 79 HP / 220 A2.000Otto
CITROËN DISPATCH (U6U) / 1.610.1995 - kuni ...58 Kw - 79 HP / 1580 SPIOtto
CITROËN DISPATCH (U6U) / 1.9 D10.1995 - 04.199851 Kw - 69 HP / D9B (XUD9A/U)Diisel
CITROËN DISPATCH (U6U) / 1.9 D 7004.1998 - kuni ...51 Kw - 69 HP / WJZ (DW8)Diisel
CITROËN DISPATCH (U6U) / 1.9 D 7004.1998 - kuni ...51 Kw - 69 HP / WJY (DW8B)Diisel
CITROËN DISPATCH (U6U) / 1.9 TD10.1995 - kuni ...66 Kw - 90 HP / DHX (XUD9TF/BTF)Diisel
CITROËN DISPATCH (U6U) / 1.9 TD04.1996 - kuni ...68 Kw - 92 HP / D8B (XUD9TF)Diisel
CITROËN DISPATCH (U6U) / 2.004.2000 - 12.2006100 Kw - 136 HP / RFN (EW10J4)Otto
CITROËN DISPATCH (U6U) / 2.0 HDi 11003.2000 - kuni ...80 Kw - 109 HP / RHW (DW10ATED4)Diisel
CITROËN DISPATCH (U6U) / 2.0 HDi 11003.2000 - kuni ...80 Kw - 109 HP / RHZ (DW10ATED)Diisel
CITROËN DISPATCH (U6U) / 2.0 HDi 9510.1999 - kuni ...69 Kw - 94 HP / RHX (DW10BTED)Diisel
CITROËN DISPATCH (U6U) / 2.0 i 16V03.2000 - kuni ...102 Kw - 138 HP / RFN (EW10J4)Otto
CITROËN DISPATCH Kast / 1.6 HDi 90 16V01.2007 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HU (DV6UTED4)Diisel
CITROËN DISPATCH Kast / 1.6 HDi 90 8V01.2007 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HM (DV6UC)Diisel
CITROËN DISPATCH Kast / 1.6 HDi 90 8V01.2007 - kuni ...66 Kw - 90 HP / 9HH (DV6DUM)Diisel
CITROËN DISPATCH Kast / 2.0 HDi 12001.2007 - kuni ...88 Kw - 120 HP / RHK (DW10UTED4)Diisel
CITROËN DISPATCH Kast / 2.0 HDi 12507.2011 - kuni ...94 Kw - 128 HP / AHZ (DW10CD)Diisel
CITROËN DISPATCH Kast / 2.0 HDi 14001.2007 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
CITROËN DISPATCH Kast / 2.0 HDi 16507.2010 - kuni ...120 Kw - 163 HP / RHH (DW10CTED4)Diisel
CITROËN DISPATCH Kast / 2.0 HDi 9507.2011 - kuni ...72 Kw - 98 HP / AHY (DW10CE)Diisel
CITROËN DISPATCH Kast / 2.0 i01.2007 - kuni ...103 Kw - 140 HP / RFH (EW10A)Otto
CITROËN DISPATCH Pritsche/æassii (BU_, BV_, BW_, BX_) / 1.9 TD10.1999 - kuni ...68 Kw - 92 HP / D8B (XUD9TF)Diisel
CITROËN DISPATCH Pritsche/æassii (BU_, BV_, BW_, BX_) / 2.012.2003 - 10.2006100 Kw - 136 HP / RFN (EW10J4)Otto
CITROËN DISPATCH Pritsche/æassii (BU_, BV_, BW_, BX_) / 2.0 HDi 11012.2003 - 10.200680 Kw - 109 HP / RHZ (DW10ATED)Diisel
CITROËN DISPATCH Pritsche/æassii (BU_, BV_, BW_, BX_) / 2.0 HDi 110 16V12.2003 - 10.200680 Kw - 109 HP / RHW (DW10ATED4)Diisel
CITROËN DISPATCH Pritsche/æassii (BU_, BV_, BW_, BX_) / 2.0 HDi 9510.1999 - kuni ...69 Kw - 94 HP / RHX (DW10BTED)Diisel
CITROËN DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) / 1.6 i10.1995 - kuni ...58 Kw - 79 HP / 220 A2.000Otto
CITROËN DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) / 1.6 i10.1995 - kuni ...58 Kw - 79 HP / 1580 SPIOtto
CITROËN DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) / 1.9 D10.1995 - 08.199851 Kw - 69 HP / D9B (XUD9A/U)Diisel
CITROËN DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) / 1.9 D 7004.1998 - kuni ...51 Kw - 69 HP / WJZ (DW8)Diisel
CITROËN DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) / 1.9 D 7004.1998 - kuni ...51 Kw - 69 HP / WJY (DW8B)Diisel
CITROËN DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) / 1.9 DT10.1995 - 08.200065 Kw - 88 HP / Diisel
CITROËN DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) / 1.9 TD10.1995 - kuni ...66 Kw - 90 HP / DHX (XUD9TF/BTF)Diisel
CITROËN DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) / 2.0 HDi 11001.2002 - kuni ...80 Kw - 109 HP / RHW (DW10ATED4)Diisel
CITROËN DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) / 2.0 HDi 11001.2002 - kuni ...80 Kw - 109 HP / RHZ (DW10ATED)Diisel
CITROËN DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) / 2.0 HDi 9510.1999 - kuni ...69 Kw - 94 HP / RHX (DW10BTED)Diisel
CITROËN DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) / 2.0 i 16V03.2000 - kuni ...102 Kw - 138 HP / RFN (EW10J4)Otto
CITROËN XM
CITROËN XM (Y3) / 2.0 i05.1989 - 06.199489 Kw - 121 HP / RFZ (XU10J2)Otto
CITROËN XM Estate (Y3) / 2.0 i11.1991 - 04.199489 Kw - 121 HP / RFZ (XU10J2)Otto
CITROËN ZX
CITROËN ZX (N2) / 1.403.1991 - 06.199755 Kw - 75 HP / KDZ (TU3M/Z)Otto
CITROËN ZX (N2) / 1.4 i03.1991 - 06.199755 Kw - 75 HP / KDX (TU3M/Z)Otto
CITROËN ZX (N2) / 1.4 i03.1991 - 06.199755 Kw - 75 HP / KDZ (TU3M/Z)Otto
CITROËN ZX (N2) / 1.4 i03.1991 - 06.199755 Kw - 75 HP / KFX (TU3JP)Otto
CITROËN ZX Estate (N2) / 1.4 i10.1993 - 10.199755 Kw - 75 HP / KDY (TU3M)Otto
CITROËN ZX Estate (N2) / 1.4 i10.1993 - 10.199755 Kw - 75 HP / KFX (TU3JP)Otto
CITROËN ZX Estate (N2) / 1.4 i10.1993 - 10.199755 Kw - 75 HP / KDX (TU3M/Z)Otto
FIAT BARCHETTA
FIAT BARCHETTA (183) / 1.8 16V04.1995 - 05.200596 Kw - 130 HP / 183 A1.000Otto
FIAT BARCHETTA (183) / 1.8 16V04.1995 - 05.200596 Kw - 130 HP / 188 A6.000Otto
FIAT BRAVA
FIAT BRAVA (182) / 1.4 (182.BG)10.1995 - 10.200155 Kw - 75 HP / 182 A5.000Otto
FIAT BRAVA (182) / 1.4 12 V (182.BA)10.1995 - 08.199859 Kw - 80 HP / 182 A3.000Otto
FIAT BRAVA (182) / 1.9 TD 75 S (182.BF)03.1996 - 10.200155 Kw - 75 HP / 182 A8.000Diisel
FIAT BRAVO
FIAT BRAVO I (182) / 1.4 (182.AA)10.1995 - 10.200159 Kw - 80 HP / 182 A3.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 2.0 HGT 20V (182.AD)10.1995 - 07.1998108 Kw - 147 HP / 182 A1.000Otto
FIAT CROMA
FIAT CROMA (154) / 2000 i.e. (154.AD)03.1987 - 09.199288 Kw - 120 HP / 834 B.000Otto
FIAT CROMA (154) / 2000 i.e. (154.AD)03.1987 - 09.199288 Kw - 120 HP / 154 C3.000Otto
FIAT CROMA (154) / 2000 i.e. (154.AM, 154.LM)10.1987 - 08.199685 Kw - 116 HP / 154 C3.046Otto
FIAT CROMA (154) / 2000 i.e. (154.AM, 154.LM)10.1987 - 08.199685 Kw - 116 HP / 834 B.146Otto
FIAT FIORINO
FIAT FIORINO Kast (146) / 70 i.e. 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 C5.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 70 i.e. 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 D5.000Otto
FIAT PANDA
FIAT PANDA (141A_) / 110005.1991 - 12.199937 Kw - 50 HP / 156 C.046Otto
FIAT PUNTO
FIAT PUNTO (176) / 1.4 GT Turbo09.1996 - 09.199996 Kw - 131 HP / 176 B6.000Otto
FIAT TIPO
FIAT TIPO (160) / 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989 - 04.199551 Kw - 70 HP / 160 A1.046Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989 - 04.199551 Kw - 70 HP / 836 A4.000Otto
FORD GALAXY
FORD GALAXY (WGR) / 1.9 TDI04.2000 - 05.200685 Kw - 115 HP / AUYDiisel
FORD TRANSIT
FORD TRANSIT Buss / 2.2 TDCi10.2011 - 08.201492 Kw - 125 HP / CYFADiisel
FORD TRANSIT Buss / 2.2 TDCi10.2011 - 08.201492 Kw - 125 HP / CYFBDiisel
FORD TRANSIT Buss / 2.2 TDCi10.2011 - 08.201492 Kw - 125 HP / CYFCDiisel
FORD TRANSIT Buss / 2.2 TDCi10.2011 - 08.201492 Kw - 125 HP / CYFDDiisel
FORD TRANSIT Buss / 2.2 TDCi08.2013 - kuni ...92 Kw - 125 HP / CYF5Diisel
FORD TRANSIT Buss / 2.2 TDCi08.2013 - kuni ...92 Kw - 125 HP / CYFGDiisel
FORD TRANSIT Buss / 2.2 TDCi08.2013 - kuni ...92 Kw - 125 HP / CY14Diisel
FORD TRANSIT Buss / 2.2 TDCi 4x408.2013 - kuni ...92 Kw - 125 HP / CYR5Diisel
FORD TRANSIT Buss / 2.2 TDCi 4x408.2013 - kuni ...92 Kw - 125 HP / CY24Diisel
FORD TRANSIT Buss / 2.2 TDCi [RWD]10.2011 - 08.201492 Kw - 125 HP / CYRADiisel
FORD TRANSIT Buss / 2.2 TDCi [RWD]10.2011 - 08.201492 Kw - 125 HP / CYRBDiisel
FORD TRANSIT Buss / 2.2 TDCi [RWD]08.2013 - kuni ...92 Kw - 125 HP / USR6Diisel
FORD TRANSIT Buss (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) / 2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_)08.2000 - 05.200655 Kw - 75 HP / D3FADiisel
FORD TRANSIT Buss (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) / 2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_)08.2000 - 05.200674 Kw - 100 HP / ABFADiisel
FORD TRANSIT Buss (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) / 2.0 TDCi (F_F_, F_E_, F_G_)08.2002 - 05.200692 Kw - 125 HP / FIFADiisel
FORD TRANSIT Buss (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) / 2.3 16V [RWD] (F_B_, F_C_, F_A_)08.2000 - 05.2006107 Kw - 146 HP / E5FAOtto
FORD TRANSIT Buss (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) / 2.3 16V [RWD] (F_B_, F_C_, F_A_)08.2000 - 05.2006107 Kw - 146 HP / E5FCOtto
FORD TRANSIT Buss (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) / 2.4 DI (F_B_, F_C_, F_A_)01.2000 - 05.200666 Kw - 90 HP / D2FADiisel
FORD TRANSIT Buss (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) / 2.4 DI (F_B_, F_C_, F_A_)01.2000 - 05.200666 Kw - 90 HP / D2FEDiisel
FORD TRANSIT Buss (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) / 2.4 DI (F_B_, F_C_, F_A_)01.2000 - 05.200666 Kw - 90 HP / D2FBDiisel
FORD TRANSIT Buss (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) / 2.4 DI [RWD] (F_B_, F_C_)01.2000 - 05.200655 Kw - 75 HP / F4FADiisel
FORD TRANSIT Buss (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) / 2.4 DI [RWD] (F_B_, F_C_, F_A_)01.2000 - 05.200688 Kw - 120 HP / D4FADiisel
FORD TRANSIT Buss (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) / 2.4 TDCi03.2004 - 05.2006101 Kw - 137 HP / H9FADiisel
FORD TRANSIT Buss (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) / 2.4 TDE (F_C_, F_B_, F_A_)07.2001 - 05.200692 Kw - 125 HP / DOFADiisel
FORD TRANSIT CUSTOM Buss / 2.2 TDCi04.2012 - kuni ...92 Kw - 125 HP / CYF4Diisel
FORD TRANSIT CUSTOM Buss / 2.2 TDCi04.2012 - kuni ...92 Kw - 125 HP / CYFFDiisel
FORD TRANSIT CUSTOM Kast / 2.2 TDCi04.2012 - kuni ...92 Kw - 125 HP / CYFFDiisel
FORD TRANSIT CUSTOM Kast / 2.2 TDCi04.2012 - kuni ...92 Kw - 125 HP / CYF4Diisel
FORD TRANSIT Kast / 2.2 TDCi10.2011 - 08.201492 Kw - 125 HP / CYFADiisel
FORD TRANSIT Kast / 2.2 TDCi10.2011 - 08.201492 Kw - 125 HP / CYFBDiisel
FORD TRANSIT Kast / 2.2 TDCi10.2011 - 08.201492 Kw - 125 HP / CYFCDiisel
FORD TRANSIT Kast / 2.2 TDCi10.2011 - 08.201492 Kw - 125 HP / CYFDDiisel
FORD TRANSIT Kast / 2.2 TDCi08.2013 - kuni ...92 Kw - 125 HP / CYF5Diisel
FORD TRANSIT Kast / 2.2 TDCi08.2013 - kuni ...92 Kw - 125 HP / CYFGDiisel
FORD TRANSIT Kast / 2.2 TDCi08.2013 - kuni ...92 Kw - 125 HP / CY14Diisel
FORD TRANSIT Kast / 2.2 TDCi08.2013 - kuni ...92 Kw - 125 HP / USF6Diisel
FORD TRANSIT Kast / 2.2 TDCi 4x410.2011 - 08.201492 Kw - 125 HP / CYRBDiisel
FORD TRANSIT Kast / 2.2 TDCi 4x410.2011 - 08.201492 Kw - 125 HP / CYRCDiisel
FORD TRANSIT Kast / 2.2 TDCi 4x408.2013 - kuni ...92 Kw - 125 HP / CYR5Diisel
FORD TRANSIT Kast / 2.2 TDCi 4x408.2013 - kuni ...92 Kw - 125 HP / CY24Diisel
FORD TRANSIT Kast / 2.2 TDCi [RWD]10.2011 - 08.201492 Kw - 125 HP / CYRADiisel
FORD TRANSIT Kast / 2.2 TDCi [RWD]10.2011 - 08.201492 Kw - 125 HP / CYRBDiisel
FORD TRANSIT Kast / 2.2 TDCi [RWD]08.2013 - kuni ...92 Kw - 125 HP / USR6Diisel
FORD TRANSIT Pritsche/æassii / 2.2 TDCi10.2011 - 08.201492 Kw - 125 HP / CYFADiisel
FORD TRANSIT Pritsche/æassii / 2.2 TDCi10.2011 - 08.201492 Kw - 125 HP / CYFBDiisel
FORD TRANSIT Pritsche/æassii / 2.2 TDCi10.2011 - 08.201492 Kw - 125 HP / CYFCDiisel
FORD TRANSIT Pritsche/æassii / 2.2 TDCi10.2011 - 08.201492 Kw - 125 HP / CYFDDiisel
FORD TRANSIT Pritsche/æassii / 2.2 TDCi08.2013 - kuni ...92 Kw - 125 HP / CYF5Diisel
FORD TRANSIT Pritsche/æassii / 2.2 TDCi 4x410.2011 - 08.201492 Kw - 125 HP / CYRBDiisel
FORD TRANSIT Pritsche/æassii / 2.2 TDCi 4x410.2011 - 08.201492 Kw - 125 HP / CYRCDiisel
FORD TRANSIT Pritsche/æassii / 2.2 TDCi 4x408.2013 - kuni ...92 Kw - 125 HP / CYR5Diisel
FORD TRANSIT Pritsche/æassii / 2.2 TDCi 4x408.2013 - kuni ...92 Kw - 125 HP / CY24Diisel
FORD TRANSIT Pritsche/æassii / 2.2 TDCi [RWD]10.2011 - 08.201492 Kw - 125 HP / CYRADiisel
FORD TRANSIT Pritsche/æassii / 2.2 TDCi [RWD]10.2011 - 08.201492 Kw - 125 HP / CYRBDiisel
FORD TRANSIT Pritsche/æassii / 2.2 TDCi [RWD]08.2013 - kuni ...92 Kw - 125 HP / USR6Diisel
FORD TRANSIT Pritsche/æassii (FM_ _, FN_ _) / 2.0 DI (F_E_, F_F_)08.2000 - 05.200655 Kw - 75 HP / D3FADiisel
FORD TRANSIT Pritsche/æassii (FM_ _, FN_ _) / 2.0 DI (F_E_, F_F_)08.2000 - 05.200674 Kw - 100 HP / ABFADiisel
FORD TRANSIT Pritsche/æassii (FM_ _, FN_ _) / 2.0 TDCi (F_E_, F_F_)08.2002 - 05.200692 Kw - 125 HP / FIFADiisel
FORD TRANSIT Pritsche/æassii (FM_ _, FN_ _) / 2.3 16V (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_)04.2001 - 05.2006107 Kw - 146 HP / E5FAOtto
FORD TRANSIT Pritsche/æassii (FM_ _, FN_ _) / 2.3 16V (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_)04.2001 - 05.2006107 Kw - 146 HP / E5FCOtto
FORD TRANSIT Pritsche/æassii (FM_ _, FN_ _) / 2.4 DI (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_)01.2000 - 05.200666 Kw - 90 HP / D2FADiisel
FORD TRANSIT Pritsche/æassii (FM_ _, FN_ _) / 2.4 DI (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_)01.2000 - 05.200666 Kw - 90 HP / D2FEDiisel
FORD TRANSIT Pritsche/æassii (FM_ _, FN_ _) / 2.4 DI (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_)01.2000 - 05.200666 Kw - 90 HP / D2FBDiisel
FORD TRANSIT Pritsche/æassii (FM_ _, FN_ _) / 2.4 DI (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_)01.2000 - 05.200655 Kw - 75 HP / F4FADiisel
FORD TRANSIT Pritsche/æassii (FM_ _, FN_ _) / 2.4 DI (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_)01.2000 - 05.200688 Kw - 120 HP / D4FADiisel
FORD TRANSIT Pritsche/æassii (FM_ _, FN_ _) / 2.4 TDCi03.2004 - 05.2006101 Kw - 137 HP / H9FADiisel
FORD TRANSIT Pritsche/æassii (FM_ _, FN_ _) / 2.4 TDE07.2001 - 05.200692 Kw - 125 HP / DOFADiisel
FORD TRANSIT Van (FA_ _) / 2.0 DI (FAE_, FAF_, FAG_)08.2000 - 05.200655 Kw - 75 HP / D3FADiisel
FORD TRANSIT Van (FA_ _) / 2.0 DI (FAE_, FAF_, FAG_)08.2000 - 05.200674 Kw - 100 HP / ABFADiisel
FORD TRANSIT Van (FA_ _) / 2.0 TDCi08.2002 - 05.200692 Kw - 125 HP / FIFADiisel
FORD TRANSIT Van (FA_ _) / 2.303.2001 - 03.2006107 Kw - 145 HP / E5FAOtto
FORD TRANSIT Van (FA_ _) / 2.3 16V [RWD] (FAA_, FAB_, FAC_)04.2001 - 05.2006107 Kw - 146 HP / E5FAOtto
FORD TRANSIT Van (FA_ _) / 2.3 16V [RWD] (FAA_, FAB_, FAC_)04.2001 - 05.2006107 Kw - 146 HP / E5FCOtto
FORD TRANSIT Van (FA_ _) / 2.4 DI (FAA_, FAB_, FAC_, FAD_)01.2000 - 05.200666 Kw - 90 HP / D2FADiisel
FORD TRANSIT Van (FA_ _) / 2.4 DI (FAA_, FAB_, FAC_, FAD_)01.2000 - 05.200666 Kw - 90 HP / D2FEDiisel
FORD TRANSIT Van (FA_ _) / 2.4 DI (FAA_, FAB_, FAC_, FAD_)01.2000 - 05.200666 Kw - 90 HP / D2FBDiisel
FORD TRANSIT Van (FA_ _) / 2.4 DI [RWD] (FAA_, FAB_, FAC_, FAD_)01.2000 - 05.200655 Kw - 75 HP / F4FADiisel
FORD TRANSIT Van (FA_ _) / 2.4 DI [RWD] (FAA_, FAB_, FAC_, FAD_)01.2000 - 05.200688 Kw - 120 HP / D4FADiisel
FORD TRANSIT Van (FA_ _) / 2.4 TD08.2000 - 08.200355 Kw - 75 HP / F4FADiisel
FORD TRANSIT Van (FA_ _) / 2.4 TDCi03.2004 - 05.2006101 Kw - 137 HP / H9FADiisel
FORD TRANSIT Van (FA_ _) / 2.4 TDE07.2001 - 05.200692 Kw - 125 HP / DOFADiisel
HONDA ACCORD
HONDA ACCORD Mk VI (CE, CF) / 2.0 TDi (CF1)04.1996 - 10.199877 Kw - 105 HP / 20T2NDiisel
HONDA ACCORD Mk VII (CG, CK) / 2.0 Turbo DI02.1999 - 12.200277 Kw - 105 HP / 20T2NDiisel
HONDA ACCORD Mk VII Luukpära (CH) / 2.0 TDi12.1999 - 10.200077 Kw - 105 HP / 20T2NDiisel
HONDA CIVIC
HONDA CIVIC Mk IV Luukpära (MA, MB) / 2.0 TDiC (MB7)11.1998 - 10.200074 Kw - 101 HP / 20T2NDiisel
HYUNDAI ACCENT
HYUNDAI ACCENT II Luukpära (LC) / 1.301.2000 - 11.200555 Kw - 75 HP / G4EAOtto
HYUNDAI ACCENT II Luukpära (LC) / 1.301.2000 - 11.200563 Kw - 86 HP / G4EAOtto
HYUNDAI EXCEL
HYUNDAI EXCEL I (X-3) / 1.3 i 12V10.1994 - 01.200062 Kw - 84 HP / G4EHOtto
HYUNDAI EXCEL I (X-3) / 1.5 i 12V10.1994 - 01.200065 Kw - 88 HP / G4EKOtto
HYUNDAI EXCEL II (LC) / 1.301.2000 - 11.200555 Kw - 75 HP / G4EAOtto
HYUNDAI EXCEL II (LC) / 1.301.2000 - 11.200561 Kw - 83 HP / G4EAOtto
HYUNDAI EXCEL II (LC) / 1.301.2000 - 11.200563 Kw - 86 HP / G4EAOtto
HYUNDAI LANTRA
HYUNDAI LANTRA Mk II (J-2) / 1.8 16V11.1995 - 09.200094 Kw - 128 HP / G4GMOtto
HYUNDAI LANTRA Mk II (J-2) / 2.0 16V08.1996 - 09.2000102 Kw - 139 HP / G4GFOtto
HYUNDAI LANTRA Mk II Kombi (J-2) / 1.8 16V02.1996 - 10.200094 Kw - 128 HP / G4GMOtto
HYUNDAI LANTRA Mk II Kombi (J-2) / 2.0 16V12.1996 - 10.2000102 Kw - 139 HP / G4GFOtto
HYUNDAI PONY
HYUNDAI PONY Luukpära (X-3) / 1.3 i 12V10.1994 - 01.200062 Kw - 84 HP / G4EHOtto
HYUNDAI PONY Luukpära (X-3) / 1.5 i 12V10.1994 - 01.200065 Kw - 88 HP / G4EKOtto
LANCIA KAPPA
LANCIA KAPPA (838A) / 2.0 16V Turbo (838AB1AA)02.1995 - 10.2001151 Kw - 205 HP / 838 A4.000Otto
LANCIA KAPPA (838A) / 2.0 20V (838AA1AA)10.1994 - 10.2001107 Kw - 146 HP / 838 A1.000Otto
LANCIA KAPPA (838A) / 2.0 20V (838AG1AA, 838AG11A)07.1996 - 10.2001114 Kw - 155 HP / 838 A6.000Otto
LANCIA KAPPA (838A) / 2.4 20V (838AC1AA, 838AC11A)08.1994 - 10.2001129 Kw - 175 HP / 838 A2.000Otto
LANCIA KAPPA (838A) / 2.4 20V (838AC1AA, 838AC11A)08.1994 - 10.2001129 Kw - 175 HP / 838 A2.027Otto
LANCIA KAPPA Kupee (838) / 2.0 16V Turbo (838CB)11.1996 - 03.2001151 Kw - 205 HP / 838 A4.000Otto
LANCIA KAPPA Kupee (838) / 2.0 20V07.1996 - 03.2001114 Kw - 155 HP / 838 A6.000Otto
LANCIA KAPPA Kupee (838) / 2.4 20V (838CC)11.1996 - 03.2001129 Kw - 175 HP / 838 A2.000Otto
LANCIA KAPPA SW (838B) / 2.0 16V Turbo (838BB1AA)07.1996 - 10.2001151 Kw - 205 HP / 838 A4.000Otto
LANCIA KAPPA SW (838B) / 2.0 20V (838BG1AA)07.1996 - 10.2001114 Kw - 155 HP / 838 A6.000Otto
LANCIA KAPPA SW (838B) / 2.4 20V (838BC1AA, 838BC11A)07.1996 - 10.2001129 Kw - 175 HP / 838 A2.000Otto
LANCIA THEMA
LANCIA THEMA (834) / 2000 16V (834FA)08.1992 - 12.1993112 Kw - 152 HP / 834 F1.000Otto
LANCIA THEMA (834) / 2000 i.e. (834B)11.1984 - 09.198888 Kw - 120 HP / 834 B.000Otto
LANCIA THEMA (834) / 2000 i.e. 16V (834AA)05.1988 - 08.1992108 Kw - 147 HP / 834 B2.000Otto
LANCIA Y
LANCIA Y (840A) / 1.2 16V (840AG1A)10.2000 - 09.200359 Kw - 80 HP / 188 A5.000Otto
LANCIA Y (840A) / 1.4 12V (840AB)10.1996 - 09.200359 Kw - 80 HP / 840 A2.000Otto
LANCIA Y (840A) / 1.4 12V (840AC)03.1996 - 09.200355 Kw - 75 HP / 840 A4.000Otto
LANCIA Y10
LANCIA Y10 (156) / 1.0 Fire (156B, 156AD)06.1985 - 06.199132 Kw - 44 HP / 156 A2.100Otto
LANCIA Y10 (156) / 1.1 i.e Fire (156AC)08.1989 - 06.199242 Kw - 57 HP / 156 C.000Otto
LAND ROVER 90/110
LAND ROVER 90/110 (DHMC) / 3.5 V8 4x409.1983 - 07.1990100 Kw - 136 HP / 15GOtto
LAND ROVER DEFENDER
LAND ROVER DEFENDER Cabrio (LD) / 3.5 4x409.1990 - 12.1998100 Kw - 136 HP / Otto
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (LD) / 3.5 4x409.1990 - 12.1998100 Kw - 136 HP / 22 DOtto
LAND ROVER DISCOVERY
LAND ROVER DISCOVERY Mk II (LJ, LT) / 2.5 Td5 4x411.1998 - 06.2004100 Kw - 136 HP / 10 PDiisel
LAND ROVER DISCOVERY Mk II (LJ, LT) / 2.5 Td5 4x411.1998 - 06.2004100 Kw - 136 HP / 15 PDiisel
LAND ROVER FREELANDER
LAND ROVER FREELANDER (LN) / 2.0 DI 4x402.1998 - 11.200072 Kw - 98 HP / 20 T2NDiisel
LAND ROVER FREELANDER Soft Top (LN_) / 2.0 DI 4x402.1998 - 10.200672 Kw - 98 HP / 20 T2NDiisel
LAND ROVER RANGE
LAND ROVER RANGE ROVER Mk II (LP) / 2.5 D 4x407.1994 - 03.2002100 Kw - 136 HP / 25 6T (BMW)Diisel
OPEL ASTRA
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 1.409.1992 - 09.199860 Kw - 82 HP / 14 SEOtto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 1.4 i09.1991 - 09.199844 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 1.4 i09.1991 - 09.199844 Kw - 60 HP / X 14 NZOtto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 1.4 Si03.1992 - 09.199860 Kw - 82 HP / C 14 SEOtto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 1.6 i05.1993 - 07.199652 Kw - 71 HP / X 16 SZOtto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 1.6 i 16V08.1994 - 09.199874 Kw - 100 HP / X 16 XELOtto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 1.8 i03.1992 - 09.199866 Kw - 90 HP / C 18 NZOtto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 2.0 i03.1992 - 09.199885 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 2.0 i 16V02.1995 - 09.1998100 Kw - 136 HP / X 20 XEVOtto
OPEL ASTRA F Kabriolett (53_B) / 1.4 Si05.1993 - 03.200160 Kw - 82 HP / C 14 SEOtto
OPEL ASTRA F Kabriolett (53_B) / 1.6 i03.1993 - 08.199652 Kw - 71 HP / X 16 SZOtto
OPEL ASTRA F Kabriolett (53_B) / 2.0 i03.1993 - 10.199485 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 1.409.1992 - 01.199860 Kw - 82 HP / 14 SEOtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 1.4 i09.1991 - 01.199844 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 1.4 Si03.1992 - 01.199860 Kw - 82 HP / C 14 SEOtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 1.6 i05.1993 - 07.199652 Kw - 71 HP / X 16 SZOtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 1.6 i 16V08.1994 - 01.199874 Kw - 100 HP / X 16 XELOtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 1.8 i09.1991 - 01.199866 Kw - 90 HP / C 18 NZOtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 2.0 i09.1991 - 07.199485 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 2.0 i 16V02.1995 - 01.1998100 Kw - 136 HP / X 20 XEVOtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 1.409.1992 - 01.199860 Kw - 82 HP / 14 SEOtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 1.4 i03.1992 - 01.199844 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 1.4 Si03.1992 - 01.199860 Kw - 82 HP / C 14 SEOtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 1.6 i05.1993 - 07.199652 Kw - 71 HP / X 16 SZOtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 1.6 i 16V08.1994 - 01.199874 Kw - 100 HP / X 16 XELOtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 1.8 i09.1991 - 01.199866 Kw - 90 HP / C 18 NZOtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 2.0 i09.1991 - 01.199885 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 2.0 i 16V02.1995 - 01.1998100 Kw - 136 HP / X 20 XEVOtto
OPEL ASTRA F Van (55_) / 1.4 i10.1991 - 01.199944 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL ASTRA F Van (55_) / 1.6 i10.1991 - 04.199355 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
OPEL ASTRA F Van (55_) / 1.6 i02.1993 - 07.199652 Kw - 71 HP / X 16 SZOtto
OPEL CORSA
OPEL CORSA A Luukpära (93_, 94_, 98_, 99_) / 1.2 i09.1989 - 03.199333 Kw - 45 HP / C 12 NZOtto
OPEL CORSA A Luukpära (93_, 94_, 98_, 99_) / 1.4 i01.1990 - 03.199344 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL CORSA A Luukpära (93_, 94_, 98_, 99_) / 1.4 Si09.1991 - 03.199360 Kw - 82 HP / C 14 SEOtto
OPEL CORSA A Luukpära (93_, 94_, 98_, 99_) / 1.6 GSI08.1988 - 09.199255 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
OPEL CORSA A Luukpära (93_, 94_, 98_, 99_) / 1.6 GSI09.1989 - 03.199372 Kw - 98 HP / C 16 SEIOtto
OPEL CORSA A TR (91_, 92_, 96_, 97_) / 1.2 i09.1989 - 03.199333 Kw - 45 HP / C 12 NZOtto
OPEL CORSA A TR (91_, 92_, 96_, 97_) / 1.4 i10.1989 - 03.199344 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) / 1.2 i03.1993 - 09.200033 Kw - 45 HP / X 12 SZOtto
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) / 1.2 i03.1993 - 09.200033 Kw - 45 HP / C 12 NZOtto
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) / 1.4 i03.1993 - 09.200044 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) / 1.4 i03.1993 - 09.200044 Kw - 60 HP / X 14 SZOtto
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) / 1.4 i 16V09.1994 - 09.200066 Kw - 90 HP / X 14 XEOtto
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) / 1.4 Si03.1993 - 09.200060 Kw - 82 HP / C 14 SEOtto
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) / 1.6 GSI 16V03.1993 - 09.200080 Kw - 109 HP / C 16 XEOtto
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) / 1.6 i 16V09.1994 - 09.200078 Kw - 106 HP / X 16 XEOtto
OPEL CORSA B Kast (73_) / 1.4 i08.1999 - 09.200044 Kw - 60 HP / X 14 SZOtto
OPEL CORSA B Kast (73_) / 1.4 i08.1999 - 09.200044 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL FRONTERA
OPEL FRONTERA A (5_MWL4) / 2.2 i (54MWL4)03.1995 - 10.1998100 Kw - 136 HP / X 22 XEOtto
OPEL FRONTERA A (5_MWL4) / 2.4 i (53MWL4)03.1992 - 10.199892 Kw - 125 HP / C 24 NEOtto
OPEL FRONTERA A (5_MWL4) / 2.5 TDS09.1996 - 10.199885 Kw - 115 HP / 25TDS (VM41B)Diisel
OPEL FRONTERA A Sport (5_SUD2) / 2.0 i (52SUD2, 55SUD2)03.1992 - 10.199885 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
OPEL FRONTERA A Sport (5_SUD2) / 2.0 i (52SUD2, 55SUD2)03.1992 - 10.199885 Kw - 115 HP / X 20 SEOtto
OPEL FRONTERA A Sport (5_SUD2) / 2.5 TDS09.1996 - 10.199885 Kw - 115 HP / 25TDS (VM41B)Diisel
OPEL KADETT
OPEL KADETT E (39_, 49_) / 1.4 i01.1990 - 08.199144 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL KADETT E (39_, 49_) / 1.6 i09.1986 - 08.199155 Kw - 75 HP / E 16 NZOtto
OPEL KADETT E (39_, 49_) / 1.6 i KAT09.1986 - 08.199155 Kw - 75 HP / C 16 LZOtto
OPEL KADETT E (39_, 49_) / 1.6 i KAT09.1986 - 08.199155 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
OPEL KADETT E Kabriolett (43B_) / 1.4 i01.1990 - 08.199144 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL KADETT E Kabriolett (43B_) / 1.6 i10.1986 - 02.199355 Kw - 75 HP / E 16 NZOtto
OPEL KADETT E Kabriolett (43B_) / 1.6 i KAT10.1987 - 02.199355 Kw - 75 HP / C 16 LZOtto
OPEL KADETT E Kabriolett (43B_) / 1.6 i KAT10.1987 - 02.199355 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
OPEL KADETT E Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) / 1.4 i01.1990 - 08.199144 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL KADETT E Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) / 1.6 i09.1986 - 08.199155 Kw - 75 HP / E 16 NZOtto
OPEL KADETT E Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) / 1.6 i KAT09.1986 - 08.199155 Kw - 75 HP / C 16 LZOtto
OPEL KADETT E Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) / 1.6 i KAT09.1986 - 08.199155 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
OPEL KADETT E Luukpära (33_, 34_, 43_, 44_) / 1.4 i01.1990 - 08.199144 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL KADETT E Luukpära (33_, 34_, 43_, 44_) / 1.6 i09.1986 - 08.199155 Kw - 75 HP / E 16 NZOtto
OPEL KADETT E Luukpära (33_, 34_, 43_, 44_) / 1.6 i KAT09.1986 - 08.199155 Kw - 75 HP / C 16 LZOtto
OPEL KADETT E Luukpära (33_, 34_, 43_, 44_) / 1.6 i KAT09.1986 - 08.199155 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
OPEL OMEGA
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) / 2.009.1986 - 03.199490 Kw - 122 HP / 20 SEOtto
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) / 2.3 D10.1986 - 03.199454 Kw - 73 HP / 23 YDDiisel
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) / 2.4 i09.1988 - 03.199492 Kw - 125 HP / C 24 NEOtto
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) / 2.6 i09.1990 - 03.1994110 Kw - 150 HP / C 26 NEOtto
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) / 3.0 (3000)03.1987 - 12.1987115 Kw - 156 HP / C 30 LEOtto
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) / 3.0 24V (3000)09.1989 - 03.1994150 Kw - 204 HP / C 30 SEOtto
OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) / 2.009.1986 - 03.199490 Kw - 122 HP / 20 SEOtto
OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) / 2.3 D09.1986 - 03.199454 Kw - 73 HP / 23 YDDiisel
OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) / 2.4 i09.1988 - 03.199492 Kw - 125 HP / C 24 NEOtto
OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) / 2.6 i09.1990 - 03.1994110 Kw - 150 HP / C 26 NEOtto
OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) / 3.003.1987 - 03.1994115 Kw - 156 HP / C 30 LEOtto
OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) / 3.0 24V Omega 300009.1988 - 04.1994150 Kw - 204 HP / C 30 SEOtto
OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_) / 2.003.1994 - 09.199985 Kw - 116 HP / X 20 SEOtto
OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_) / 2.5 V603.1994 - 09.2000125 Kw - 170 HP / X 25 XEOtto
OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_) / 3.0 V604.1994 - 02.2001155 Kw - 211 HP / X 30 XEOtto
OPEL OMEGA B Kombi (21_, 22_, 23_) / 2.003.1994 - 09.199985 Kw - 116 HP / X 20 SEOtto
OPEL OMEGA B Kombi (21_, 22_, 23_) / 2.5 V603.1994 - 09.2000125 Kw - 170 HP / X 25 XEOtto
OPEL OMEGA B Kombi (21_, 22_, 23_) / 3.0 V604.1994 - 02.2001155 Kw - 211 HP / X 30 XEOtto
OPEL SENATOR
OPEL SENATOR B (29_) / 2.6 i09.1990 - 09.1993110 Kw - 150 HP / C 26 NEOtto
OPEL SENATOR B (29_) / 3.0 24V09.1989 - 09.1993150 Kw - 204 HP / C 30 SEOtto
OPEL TIGRA
OPEL TIGRA (95_) / 1.4 16V07.1994 - 12.200066 Kw - 90 HP / X 14 XEOtto
OPEL TIGRA (95_) / 1.6 16V07.1994 - 08.199878 Kw - 106 HP / X 16 XEOtto
OPEL VECTRA
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 1.4 S09.1988 - 06.199255 Kw - 75 HP / 14 NVOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 1.6 i09.1988 - 11.199555 Kw - 75 HP / E 16 NZOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 1.6 i09.1988 - 11.199555 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 1.6 i09.1988 - 11.199555 Kw - 75 HP / C 16 NZ2Otto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 1.6 i09.1993 - 11.199552 Kw - 71 HP / X 16 SZOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 1.6 i09.1993 - 11.199555 Kw - 75 HP / 16 LZ2Otto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 1.6 i09.1993 - 11.199555 Kw - 75 HP / C 16 LZ2Otto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 1.8 i KAT03.1990 - 11.199566 Kw - 90 HP / C 18 NZOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 1.8 S09.1988 - 07.198965 Kw - 88 HP / E 18 NVROtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 1.8 S09.1989 - 10.199066 Kw - 90 HP / 18 SVOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 2.0 i09.1988 - 10.199085 Kw - 115 HP / 20 NEOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 2.0 i09.1988 - 09.199295 Kw - 129 HP / 20 SEHOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 2.0 i 4x401.1989 - 10.199085 Kw - 115 HP / 20 NEOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 2.0 i 4x401.1989 - 09.199295 Kw - 129 HP / 20 SEHOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 2.5 V602.1993 - 11.1995125 Kw - 170 HP / C 25 XEOtto
OPEL VECTRA A Luukpära (88_, 89_) / 1.4 S04.1988 - 06.199255 Kw - 75 HP / 14 NVOtto
OPEL VECTRA A Luukpära (88_, 89_) / 1.6 i09.1993 - 11.199552 Kw - 71 HP / X 16 SZOtto
OPEL VECTRA A Luukpära (88_, 89_) / 1.6 i09.1993 - 11.199555 Kw - 75 HP / 16 LZ2Otto
OPEL VECTRA A Luukpära (88_, 89_) / 1.6 i KAT09.1988 - 11.199555 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
OPEL VECTRA A Luukpära (88_, 89_) / 1.6 i KAT09.1988 - 11.199555 Kw - 75 HP / C 16 NZ2Otto
OPEL VECTRA A Luukpära (88_, 89_) / 1.8 i09.1988 - 10.199066 Kw - 90 HP / 18 SVOtto
OPEL VECTRA A Luukpära (88_, 89_) / 1.8 i KAT03.1990 - 11.199566 Kw - 90 HP / C 18 NZOtto
OPEL VECTRA A Luukpära (88_, 89_) / 1.8 S09.1988 - 07.198965 Kw - 88 HP / E 18 NVROtto
OPEL VECTRA A Luukpära (88_, 89_) / 2.0 i09.1988 - 10.199085 Kw - 115 HP / 20 NEOtto
OPEL VECTRA A Luukpära (88_, 89_) / 2.0 i GT09.1988 - 11.199595 Kw - 129 HP / 20 SEHOtto
OPEL VECTRA A Luukpära (88_, 89_) / 2.5 V602.1993 - 11.1995125 Kw - 170 HP / C 25 XEOtto
OPEL VECTRA B (36_) / 1.6 i10.1995 - 04.200255 Kw - 75 HP / X 16 SZROtto
OPEL VECTRA B (36_) / 1.6 i 16V10.1995 - 04.200274 Kw - 100 HP / X 16 XELOtto
OPEL VECTRA B (36_) / 1.6 i 16V10.1995 - 04.200274 Kw - 100 HP / Y 16 XEOtto
OPEL VECTRA B (36_) / 1.6 i 16V10.1995 - 04.200274 Kw - 100 HP / Z 16 XEOtto
OPEL VECTRA B Kombi (31_) / 1.6 i11.1996 - 06.200055 Kw - 75 HP / X 16 SZROtto
OPEL VECTRA B Kombi (31_) / 1.6 i 16V11.1996 - 07.200274 Kw - 100 HP / X 16 XELOtto
OPEL VECTRA B Kombi (31_) / 1.6 i 16V11.1996 - 07.200274 Kw - 100 HP / Y 16 XEOtto
OPEL VECTRA B Kombi (31_) / 1.6 i 16V11.1996 - 07.200274 Kw - 100 HP / Z 16 XEOtto
OPEL VECTRA B Luukpära (38_) / 1.6 i10.1995 - 07.200355 Kw - 75 HP / X 16 SZROtto
OPEL VECTRA B Luukpära (38_) / 1.6 i 16V10.1995 - 07.200274 Kw - 101 HP / X 16 XELOtto
OPEL VECTRA B Luukpära (38_) / 1.6 i 16V10.1995 - 07.200274 Kw - 101 HP / Z 16 XEOtto
OPEL VECTRA B Luukpära (38_) / 1.6 i 16V10.1995 - 07.200274 Kw - 101 HP / Y 16 XEOtto
PEUGEOT 106
PEUGEOT 106 Mk II (1) / 1.0 i01.1997 - kuni ...37 Kw - 50 HP / CDZ (TU9M)Otto
PEUGEOT 106 Mk II (1) / 1.1 i05.1996 - kuni ...44 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Otto
PEUGEOT 106 Mk II (1) / 1.1 i05.1996 - kuni ...44 Kw - 60 HP / HFX (TU1JP)Otto
PEUGEOT 106 Mk II (1) / 1.4 i05.1996 - kuni ...55 Kw - 75 HP / KFX (TU3JP)Otto
PEUGEOT 106 Mk II (1) / 1.4 i05.1996 - kuni ...55 Kw - 75 HP / KFW (TU3JP)Otto
PEUGEOT 106 Mk II (1) / 1.6 i05.1996 - kuni ...65 Kw - 89 HP / NFZ (TU5JP) Otto
PEUGEOT 106 Mk II (1) / 1.6 S1605.1996 - kuni ...87 Kw - 118 HP / NFX (TU5J4) Otto
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.009.1991 - 04.199637 Kw - 50 HP / CDZ (TU9M)Otto
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.009.1991 - 04.199633 Kw - 45 HP / CDY (TU9M)Otto
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.009.1991 - 04.199633 Kw - 45 HP / TU9Otto
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.109.1991 - 04.199644 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Otto
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.409.1991 - 04.199655 Kw - 75 HP / KDY (TU3M)Otto
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.409.1991 - 04.199655 Kw - 75 HP / KDX (TU3MC)Otto
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.4 D09.1992 - 04.199637 Kw - 50 HP / K9Y (TUD3Y)Diisel
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.606.1993 - 04.199665 Kw - 88 HP / NFZ (TU5JP) Otto
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.601.1994 - 04.199676 Kw - 103 HP / NFY (TU5J2)Otto
PEUGEOT 306
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.106.1994 - 05.200144 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Otto
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.4 SL06.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / KDX (TU3MC)Otto
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.4 SL06.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / KFX (TU3JP)Otto
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.4 SL06.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / KFW (TU3JP)Otto
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.607.2000 - 05.200166 Kw - 90 HP / Otto
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.6 SR06.1994 - 10.200065 Kw - 89 HP / NFZ (TU5JP) Otto
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.9 SRDT06.1994 - 05.200166 Kw - 90 HP / DHY (XUD9TE)Diisel
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) / 1.603.1997 - 10.200065 Kw - 89 HP / NFZ (TU5JP) Otto
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) / 1.9 TD02.1997 - 04.200266 Kw - 90 HP / DHY (XUD9TE)Diisel
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 1.105.1993 - 05.200144 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Otto
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 1.405.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / KDX (TU3MC)Otto
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 1.405.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / KFX (TU3JP)Otto
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 1.405.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / KFW (TU3JP)Otto
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 1.605.1993 - 10.200065 Kw - 89 HP / NFZ (TU5JP) Otto
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 1.607.2000 - 05.200166 Kw - 90 HP / NFZ (TU5JP) Otto
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 1.9 DT05.1993 - 05.200166 Kw - 90 HP / DHY (XUD9TE)Diisel
PEUGEOT 605
PEUGEOT 605 (6B) / 2.006.1989 - 09.199989 Kw - 121 HP / RFZ (XU10J2Z)Otto
PORSCHE 924
PORSCHE 924 / 2.5 S10.1981 - 12.1984120 Kw - 163 HP / M 44.01Otto
PORSCHE 924 / 2.5 S10.1981 - 12.1984120 Kw - 163 HP / M 44.03Otto
PORSCHE 924 / 2.5 S08.1987 - 07.1988118 Kw - 160 HP / M 44.09Otto
PORSCHE 924 / 2.5 S08.1987 - 07.1988118 Kw - 160 HP / M 44.10Otto
SEAT IBIZA
SEAT IBIZA Mk II (6K1) / 1.9 TDI02.1997 - 08.199981 Kw - 110 HP / AFNDiisel
SEAT IBIZA Mk III (6K1) / 1.9 TDI08.1999 - 02.200281 Kw - 110 HP / ASKDiisel
SEAT IBIZA Mk III (6K1) / 1.9 TDI08.1999 - 02.200281 Kw - 110 HP / ASVDiisel
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) / 1.4 i04.1992 - 09.199844 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) / 1.4 i04.1992 - 09.199860 Kw - 82 HP / C 14 SEOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) / 1.6 i 16V08.1994 - 09.199874 Kw - 100 HP / X 16 XELOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) / 2.0 i03.1992 - 09.199885 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi / 1.4 i03.1991 - 02.199860 Kw - 82 HP / C 14 SEOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi / 1.4 i09.1991 - 02.199844 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi / 1.6 i07.1994 - 02.199852 Kw - 71 HP / X 16 SZOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi / 1.6 i 16V01.1994 - 02.199874 Kw - 100 HP / X 16 XELOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi / 2.0 i09.1991 - 02.199885 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Luukpära / 1.4 i09.1991 - 02.199844 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Luukpära / 1.4 i03.1992 - 02.199860 Kw - 82 HP / C 14 SEOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Luukpära / 1.6 i02.1993 - 12.199652 Kw - 71 HP / X 16 SZOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Luukpära / 1.6 i 16V01.1994 - 02.199874 Kw - 101 HP / X 16 XELOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Luukpära / 2.0 i09.1991 - 02.199885 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
VAUXHALL CAVALIER
VAUXHALL CAVALIER Mk II / 1.8 i09.1981 - 08.198882 Kw - 112 HP / 18 SEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk II Kabriolett / 1800i03.1985 - 10.198882 Kw - 112 HP / 18 SEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk II Kombi / 1.8 i09.1981 - 08.198682 Kw - 112 HP / 18 EOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk II Kombi / 1.8 i09.1981 - 08.198682 Kw - 112 HP / 18 SEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk II Luukpära / 1.8 i09.1981 - 08.198882 Kw - 112 HP / 18 SEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III (87) / 1.6 i09.1988 - 11.199555 Kw - 75 HP / E 16 NZOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III (87) / 1.6 i09.1993 - 11.199552 Kw - 71 HP / X 16 SZOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III (87) / 1.8 i KAT03.1990 - 11.199566 Kw - 90 HP / C 18 NZOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III (87) / 2.0 i 16V09.1988 - 11.1995110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III (87) / 2.0 i 16V 4x409.1988 - 11.1995110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III (87) / 2.0 i 4x409.1988 - 09.199295 Kw - 129 HP / 20 SEHOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III (87) / 2.0 i Turbo 4x406.1992 - 11.1994150 Kw - 204 HP / C 20 LETOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III (87) / 2.5 V608.1988 - 06.1994125 Kw - 170 HP / C 25 XEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III Luukpära / 1.6 i09.1988 - 11.199555 Kw - 75 HP / E 16 NZOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III Luukpära / 1.6 i09.1993 - 11.199552 Kw - 71 HP / X 16 SZOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III Luukpära / 1.8 i KAT03.1990 - 11.199566 Kw - 90 HP / C 18 NZOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III Luukpära / 2.0 i 16V09.1988 - 11.1995110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III Luukpära / 2.0 i 16V 4x401.1992 - 11.1993110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III Luukpära / 2.5 V609.1988 - 06.1994125 Kw - 170 HP / C 25 XEOtto
VAUXHALL NOVA
VAUXHALL NOVA / 1.410.1990 - 08.199244 Kw - 59 HP / C 14 NZOtto
VAUXHALL NOVA Luukpära / 1.2 i KAT09.1989 - 03.199333 Kw - 45 HP / C 12 NZOtto
VAUXHALL NOVA Luukpära / 1.4 i01.1990 - 03.199344 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
VAUXHALL NOVA Luukpära / 1.4 i S09.1991 - 03.199360 Kw - 82 HP / C 14 SEOtto
VAUXHALL NOVA Luukpära / 1.6 GSI05.1988 - 03.199274 Kw - 100 HP / E 16 SEOtto
VAUXHALL NOVA Luukpära / 1.6 GSI KAT02.1992 - 03.199374 Kw - 101 HP / C 16 SEOtto
VW CADDY
VW CADDY II Kombi (9K9B) / 1.611.1995 - 05.199755 Kw - 75 HP / 1FOtto
VW CADDY II Kombi (9K9B) / 1.9 TDI10.1996 - 01.200466 Kw - 90 HP / AHUDiisel
VW CADDY II Kombi (9K9B) / 1.9 TDI10.1996 - 01.200466 Kw - 90 HP / ALEDiisel
VW CADDY II Kombi (9K9B) / 1.9 TDI10.1996 - 01.200466 Kw - 90 HP / ALHDiisel
VW CADDY Mk II (9K9A) / 1.9 TDI09.1996 - 01.200466 Kw - 90 HP / AHUDiisel
VW CADDY Mk II (9K9A) / 1.9 TDI09.1996 - 01.200466 Kw - 90 HP / 1ZDiisel
VW CADDY Mk II (9K9A) / 1.9 TDI09.1996 - 01.200466 Kw - 90 HP / ALHDiisel
VW CADDY Mk II (9K9A) / 75 1.611.1995 - 05.199755 Kw - 75 HP / 1FOtto
VW GOLF
VW GOLF Mk III (1H1) / 1.9 TDI09.1993 - 08.199766 Kw - 90 HP / 1ZDiisel
VW GOLF Mk III (1H1) / 1.9 TDI09.1993 - 08.199766 Kw - 90 HP / AHUDiisel
VW GOLF Mk III (1H1) / 1.9 TDI09.1993 - 08.199766 Kw - 90 HP / ALEDiisel

iParts 2020