Hõõgpirn, Suunatuli HELLA 8GA 006 841-121
Pilt 1/2-st
Firma:  HELLA
Varuosanumber: 8GA 006 841-121
Varuosa nimetus: Hõõgpirn, Suunatuli
Hind
0.37
sis. KM 20%
Pinge | 12 V
Nimivõimsus | 21 W
Kontr.märk | E1
Lambitüüp | PY21W
Hulk | 10
Konteineri tüüp | Doos
Soklitüüp | BAU15s
SVHC | 1327-53-3; Diarsenic trioxide
SVHC | 1330-43-4; Disodium tetraborate, anhydrous
SVHC | 7439-92-1; plii
Analoogid
Firma: JPN
Varuosanumber: PY21W 12V 21W
Varuosa nimetus: Hõõgpirn, Suunatuli
JPN Hõõgpirn, Suunatuli PY21W 12V 21W
Hind
0.20€
sis. KM 20%
Firma: NARVA
Varuosanumber: 17638
Varuosa nimetus: Hõõgpirn, Suunatuli
NARVA Hõõgpirn, Suunatuli 17638
Hind
0.33€
sis. KM 20%
Firma: HELLA
Varuosanumber: 8GA 006 841-121
Varuosa nimetus: Hõõgpirn
HELLA Hõõgpirn 8GA 006 841-121
Hind
0.37€
sis. KM 20%
Firma: BOSCH
Varuosanumber: 1 987 302 213
BOSCH Hõõgpirn, tagumine udutuli 1 987 302 213
Hind
0.57€
sis. KM 20%
Firma: OSRAM
Varuosanumber: 7507
Varuosa nimetus: Hõõgpirn, tagurdustuli
OSRAM Hõõgpirn, tagurdustuli 7507
Hind
0.68€
sis. KM 20%
Firma: OSRAM
Varuosanumber: 7507ULT
Varuosa nimetus: Hõõgpirn, Suunatuli
OSRAM Hõõgpirn, Suunatuli 7507ULT
Hind
0.99€
sis. KM 20%
Firma: OSRAM
Varuosanumber: 7507-02B
Varuosa nimetus: Hõõgpirn, tagurdustuli
OSRAM Hõõgpirn, tagurdustuli 7507-02B
Hind
1.46€
sis. KM 20%
Firma: PHILIPS
Varuosanumber: 12496NAB2
Varuosa nimetus: Hõõgpirn, Suunatuli
PHILIPS Hõõgpirn, Suunatuli 12496NAB2
Hind
1.58€
sis. KM 20%
Firma: OSRAM
Varuosanumber: 7507ULT-02B
Varuosa nimetus: Hõõgpirn, Suunatuli
OSRAM Hõõgpirn, Suunatuli 7507ULT-02B
Hind
2.36€
sis. KM 20%
Firma: MAGNETI MARELLI
Varuosanumber: 008507100000
Varuosa nimetus: Hõõgpirn
MAGNETI MARELLI Hõõgpirn 008507100000
Hind
3.56€
sis. KM 20%
Firma: OSRAM
Varuosanumber: 7507DC-02B
Varuosa nimetus: Hõõgpirn, tagurdustuli
OSRAM Hõõgpirn, tagurdustuli 7507DC-02B
Hind
5.75€
sis. KM 20%
Firma: PHILIPS
Varuosanumber: 12496SVB2
Varuosa nimetus: Hõõgpirn, Suunatuli
PHILIPS Hõõgpirn, Suunatuli 12496SVB2
Hind
8.51€
sis. KM 20%
Firma: OSRAM
Varuosanumber: 7507LDA-02B
Varuosa nimetus: Hõõgpirn, tagurdustuli
OSRAM Hõõgpirn, tagurdustuli 7507LDA-02B
hinnapäring
Firma: OSRAM
Varuosanumber: 7507LDA
Varuosa nimetus: Hõõgpirn, tagurdustuli
OSRAM Hõõgpirn, tagurdustuli 7507LDA
hinnapäring
Firma: OSRAM
Varuosanumber: 7457YE-02B
Varuosa nimetus: Hõõgpirn, päevatuli
OSRAM Hõõgpirn, päevatuli 7457YE-02B
hinnapäring
Firma: VALEO
Varuosanumber: 032103
Varuosa nimetus: Hõõgpirn, Suunatuli
VALEO Hõõgpirn, Suunatuli 032103
hinnapäring
Firma: VALEO
Varuosanumber: 032203
Varuosa nimetus: Hõõgpirn, Suunatuli
VALEO Hõõgpirn, Suunatuli 032203
hinnapäring
Firma: FEBI BILSTEIN
Varuosanumber: 06896
Varuosa nimetus: Hõõgpirn, Suunatuli
FEBI BILSTEIN Hõõgpirn, Suunatuli 06896
hinnapäring
Firma: PHILIPS
Varuosanumber: 12496
Varuosa nimetus: Hõõgpirn, Suunatuli
noimage
hinnapäring
Firma: QUINTON HAZELL
Varuosanumber: QBL581
Varuosa nimetus: Hõõgpirn
QUINTON HAZELL Hõõgpirn QBL581
hinnapäring
Firma: LYNXAUTO
Varuosanumber: L14421Y
Varuosa nimetus: Hõõgpirn
noimage
hinnapäring
Firma: TESLA
Varuosanumber: B52301
TESLA Hõõgpirn,suuna-/gabariittuli B52301
hinnapäring
Firma: FENOX
Varuosanumber: B1200
Varuosa nimetus: Hõõgpirn
FENOX Hõõgpirn B1200
hinnapäring
Firma: DT
Varuosanumber: 9.78125
Varuosa nimetus: Hõõgpirn, Suunatuli
DT Hõõgpirn, Suunatuli 9.78125
hinnapäring
Firma: DIEDERICHS
Varuosanumber: 9500081
Varuosa nimetus: Hõõgpirn, Suunatuli
noimage
hinnapäring
Firma: HERTH+BUSS ELPARTS
Varuosanumber: 89901190
Varuosa nimetus: Hõõgpirn, Suunatuli
HERTH+BUSS ELPARTS Hõõgpirn, Suunatuli 89901190
hinnapäring
Firma: SWAG
Varuosanumber: 30 90 6896
Varuosa nimetus: Hõõgpirn, Suunatuli
SWAG Hõõgpirn, Suunatuli 30 90 6896
hinnapäring
Firma: SPAHN GLÜHLAMPEN
Varuosanumber: 2011
Varuosa nimetus: Hõõgpirn, Suunatuli
SPAHN GLÜHLAMPEN Hõõgpirn, Suunatuli 2011
hinnapäring
Originaalnumbrid
AEBI 300.6119
AGCO X825 107 043 000
AUDI (FAW) N10256401
BAIC 128410376
BOMAG 055 801 56
CASE IH 1 414809 0
CASE IH 9965144
CLAAS 023 370 30
DACIA 77 03 097 178
DEUTZ-FAHR 0.900.2016.2
FENDT X 825.107.043.000
FENDT X 825.283.277.000
FENDT X825283262
HAKO 03004150014
HOBBYCAR 6502100095
HYMER 0417356-00
HYMER 0850001
HYMER 1053985
JUNGHEINRICH 51170180
KNAUS T050078
KRONE 200812360
KUBOTA 3J08013901
LIEBHERR 1 030 136 4
LINDE 791 956 49 85
LINDNER 3204479
MAN ZF000812912
MANITOU 747043
MASERATI 000217741
MERCEDES-BENZ 001 544 91 44
MERCEDES-BENZ 001 544 91 94
MERCEDES-BENZ A 001 544 91 44
MERCEDES-BENZ A 001 544 91 94
MERCEDES-BENZ (BBDC) 001 544 91 44
MERCEDES-BENZ (BBDC) 001 544 91 94
MERCEDES-BENZ (BBDC) A 001 544 91 44
MERCEDES-BENZ (BBDC) A 001 544 91 94
MITSUBISHI S345133
REISCH 5019814
RENAULT 77 03 097 178
RENAULT TRUCKS 77 03 097 178
SAME 0.900.2016.2
SMART 001 544 91 44
SMART 001 544 91 94
SMART A 001 544 91 44
SMART A 001 544 91 94
SOMMER 2801258001
SPERRY NEW HOLLAND 9965144
STILL 7919564985
VAG N 102 564 01
VAG N10 256 401
VAG N10256401
VAG YY045812912
VDL 30060802
VOLVO 1 421 040 0
VOLVO 3 345 133
VOLVO 345 133
VOLVO 979623
VOLVO VOE979623
VW (SVW) N 102 564 01
YAMAHA 53413
YANMAR 5350661306
Kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
BMW 1
BMW 1 (E81) / 116 i09.2007 - 12.201185 Kw - 115 HP / N45 B16 ABensiin
BMW 1 (E81) / 120 d03.2007 - 12.2011120 Kw - 163 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 (E81) / 130 i09.2006 - 12.2011195 Kw - 265 HP / N52 B30 A, N52 B30 B, N52 B30 BFBensiin
BMW 1 (E81) / 118 i09.2006 - 12.2011105 Kw - 143 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 1 (E81) / 120 i03.2007 - 09.2012125 Kw - 170 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 1 (E81) / 118 d09.2006 - 12.2011105 Kw - 143 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 (E81) / 120 d03.2007 - 12.2011130 Kw - 177 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 (E81) / 123 d03.2007 - 12.2011150 Kw - 204 HP / N47 D20 B, N47 D20 DDiisel
BMW 1 (E81) / 116 i03.2007 - 12.201190 Kw - 122 HP / N43 B16 AABensiin
BMW 1 (E81) / 120 i03.2007 - 12.2011115 Kw - 156 HP / N46 B20 B, N46 B20 CBensiin
BMW 1 (E81) / 116 i11.2008 - 12.201190 Kw - 122 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 1 (E81) / 116 d11.2008 - 12.201185 Kw - 116 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 (E81) / 130 i09.2006 - 12.2011190 Kw - 258 HP / N52 B30 A, N52 B30 B, N52 B30 BFBensiin
BMW 1 (E81) / 118 d09.2006 - 12.2011100 Kw - 136 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 (E81) / 120 i03.2007 - 12.2011120 Kw - 163 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 1 (E81) / 118 i09.2006 - 12.2011100 Kw - 136 HP / N46 B20 BBensiin
BMW 1 (E81) / 116 d01.2011 - 12.201166 Kw - 90 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 (E81) / 120 d03.2007 - 12.2011145 Kw - 197 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 (E87) / 116 i06.2004 - 06.201185 Kw - 115 HP / N45 B16 ABensiin
BMW 1 (E87) / 116 i09.2007 - 06.201190 Kw - 122 HP / N43 B16 AABensiin
BMW 1 (E87) / 116 i01.2009 - 06.201190 Kw - 122 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 1 (E87) / 118 i07.2004 - 02.200795 Kw - 129 HP / N46 B20 BBensiin
BMW 1 (E87) / 118 i10.2006 - 06.2011100 Kw - 136 HP / N46 B20 BBensiin
BMW 1 (E87) / 118 i09.2006 - 06.2011105 Kw - 143 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 1 (E87) / 120 i06.2004 - 02.2007110 Kw - 150 HP / N46 B20 B, N46 B20 BD, N46 B20 C, N46 B20 CCBensiin
BMW 1 (E87) / 120 i03.2007 - 06.2011115 Kw - 156 HP / N46 B20 A, N46 B20 B, N46 B20 BD, N46 B20 C, N46 B20 CCBensiin
BMW 1 (E87) / 120 i03.2007 - 06.2011120 Kw - 163 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 1 (E87) / 120 i03.2007 - 06.2011125 Kw - 170 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 1 (E87) / 130 i03.2007 - 06.2011190 Kw - 258 HP / N52 B30 A, N52 B30 B, N52 B30 BFBensiin
BMW 1 (E87) / 130 i09.2005 - 02.2007195 Kw - 265 HP / N52 B30 A, N52 B30 AF, N52 B30 BFBensiin
BMW 1 (E87) / 116 d03.2009 - 06.201185 Kw - 116 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 (E87) / 118 d06.2004 - 02.200790 Kw - 122 HP / M47 D20 (204D4)Diisel
BMW 1 (E87) / 118 d03.2007 - 06.2011100 Kw - 136 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 (E87) / 118 d03.2007 - 06.2011105 Kw - 143 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 (E87) / 120 d06.2004 - 06.2011120 Kw - 163 HP / M47 D20 (204D4), N47 D20 ADiisel
BMW 1 (E87) / 120 d03.2007 - 06.2011130 Kw - 177 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 (E87) / 123 d03.2007 - 06.2011150 Kw - 204 HP / N47 D20 B, N47 D20 DDiisel
BMW 1 (E87) / 118 i10.2006 - 06.2011100 Kw - 136 HP / N46 B20 BBensiin
BMW 1 (E87) / 120 d06.2004 - 02.2007110 Kw - 150 HP / M47 D20 (204D4)Diisel
BMW 1 (F20) / 125 d03.2012 - 06.2019155 Kw - 211 HP / B47 D20 B, N47 D20 DDiisel
BMW 1 (F20) / 120 d07.2011 - 06.2019120 Kw - 163 HP / B47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F20) / 116 d03.2012 - 02.201585 Kw - 116 HP / N47 D16 ADiisel
BMW 1 (F20) / 118 d07.2011 - 06.2019100 Kw - 136 HP / B47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F20) / 125 i03.2012 - 11.2017160 Kw - 218 HP / N20 B20 ABensiin
BMW 1 (F20) / 116 i07.2011 - 02.2015100 Kw - 136 HP / N13 B16 ABensiin
BMW 1 (F20) / 118 i07.2011 - 02.2015125 Kw - 170 HP / N13 B16 ABensiin
BMW 1 (F20) / 116 d07.2011 - 02.201585 Kw - 116 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F20) / 118 d07.2011 - 02.2015105 Kw - 143 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F20) / 120 d07.2011 - 02.2015135 Kw - 184 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F20) / 125 d03.2012 - 02.2015160 Kw - 218 HP / N47 D20 DDiisel
BMW 1 (F20) / 114 i07.2012 - 02.201575 Kw - 102 HP / N13 B16 ABensiin
BMW 1 (F20) / M 135 i07.2012 - 02.2015235 Kw - 320 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 1 (F20) / M 135 i xDrive11.2012 - 02.2015235 Kw - 320 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 1 (F20) / 114 d11.2012 - 06.201570 Kw - 95 HP / N47 D16 ADiisel
BMW 1 (F20) / 120 d xDrive11.2012 - 02.2015135 Kw - 184 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F20) / 118 d xDrive07.2013 - 02.2015105 Kw - 143 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F20) / 120 d xDrive11.2012 - 02.2015147 Kw - 200 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F20) / 125 i03.2012 - 11.2017175 Kw - 238 HP / N20 B20 ABensiin
BMW 1 (F20) / 120 d07.2011 - 02.2015147 Kw - 200 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F20) / 116 i03.2015 - 06.201980 Kw - 109 HP / B38 B15 ABensiin
BMW 1 (F20) / 118 i03.2015 - 06.2015100 Kw - 136 HP / N13 B16 ABensiin
BMW 1 (F20) / 120 i03.2015 - 06.2016130 Kw - 177 HP / N13 B16 ABensiin
BMW 1 (F20) / M 135 i03.2015 - 06.2016240 Kw - 326 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 1 (F20) / M 135 i xDrive03.2015 - 06.2016240 Kw - 326 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 1 (F20) / 116 d03.2015 - 06.201985 Kw - 116 HP / B37 D15 ADiisel
BMW 1 (F20) / 118 d03.2015 - 06.2019110 Kw - 150 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 1 (F20) / 118 d xDrive03.2015 - 06.2019110 Kw - 150 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 1 (F20) / 120 d03.2015 - 06.2019140 Kw - 190 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 1 (F20) / 120 d xDrive03.2015 - 06.2019140 Kw - 190 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 1 (F20) / 125 d03.2015 - 06.2019165 Kw - 224 HP / B47 D20 BDiisel
BMW 1 (F20) / 114 d07.2015 - 06.201970 Kw - 95 HP / B37 D15 ADiisel
BMW 1 (F20) / 118 i07.2015 - 06.2019100 Kw - 136 HP / B38 B15 ABensiin
BMW 1 (F20) / 120 i07.2016 - 06.2019135 Kw - 184 HP / B48 B20 ABensiin
BMW 1 (F20) / 125 i07.2016 - 06.2019165 Kw - 224 HP / B48 B20 BBensiin
BMW 1 (F20) / M 140 i07.2016 - 06.2019250 Kw - 340 HP / B58 B30 ABensiin
BMW 1 (F20) / M 140 i xDrive07.2016 - 06.2019250 Kw - 340 HP / B58 B30 ABensiin
BMW 1 (F21) / 118 d xDrive05.2013 - kuni ...105 Kw - 143 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F21) / 114 i12.2011 - kuni ...75 Kw - 102 HP / N13 B16 ABensiin
BMW 1 (F21) / 116 i12.2011 - kuni ...100 Kw - 136 HP / N13 B16 ABensiin
BMW 1 (F21) / 118 i07.2012 - kuni ...125 Kw - 170 HP / N13 B16 ABensiin
BMW 1 (F21) / 125 i12.2011 - kuni ...160 Kw - 218 HP / N20 B20 ABensiin
BMW 1 (F21) / M 135 i12.2011 - kuni ...235 Kw - 320 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 1 (F21) / 114 d07.2012 - kuni ...70 Kw - 95 HP / N47 D16 ADiisel
BMW 1 (F21) / M 135 i xDrive02.2012 - kuni ...235 Kw - 320 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 1 (F21) / 116 d12.2011 - kuni ...85 Kw - 116 HP / N47 D16 ADiisel
BMW 1 (F21) / 116 d01.2012 - kuni ...85 Kw - 116 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F21) / 118 d12.2011 - kuni ...100 Kw - 136 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F21) / 118 d12.2011 - kuni ...105 Kw - 143 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F21) / 120 d07.2012 - kuni ...120 Kw - 163 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F21) / 120 d07.2012 - kuni ...135 Kw - 184 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F21) / 120 d xDrive02.2012 - kuni ...135 Kw - 184 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F21) / 125 d12.2011 - kuni ...155 Kw - 211 HP / N47 D20 DDiisel
BMW 1 (F21) / 125 d12.2011 - kuni ...160 Kw - 218 HP / N47 D20 DDiisel
BMW 1 (F21) / 120 d xDrive01.2012 - kuni ...147 Kw - 200 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F21) / 125 i03.2013 - kuni ...175 Kw - 238 HP / N20 B20 ABensiin
BMW 1 (F21) / 120 d01.2012 - kuni ...147 Kw - 200 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F21) / 116 i03.2015 - kuni ...80 Kw - 109 HP / B38 B15 ABensiin
BMW 1 (F21) / 118 i03.2015 - kuni ...100 Kw - 136 HP / N13 B16 ABensiin
BMW 1 (F21) / 120 i03.2015 - kuni ...130 Kw - 177 HP / N13 B16 ABensiin
BMW 1 (F21) / M 135 i03.2015 - kuni ...240 Kw - 326 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 1 (F21) / M 135 i xDrive03.2015 - kuni ...240 Kw - 326 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 1 (F21) / 116 d03.2015 - kuni ...85 Kw - 116 HP / B37 D15 ADiisel
BMW 1 (F21) / 118 d03.2015 - kuni ...110 Kw - 150 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 1 (F21) / 118 d xDrive03.2015 - kuni ...110 Kw - 150 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 1 (F21) / 120 d03.2015 - kuni ...140 Kw - 190 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 1 (F21) / 120 d xDrive03.2015 - kuni ...140 Kw - 190 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 1 (F21) / 125 d03.2015 - kuni ...165 Kw - 224 HP / B47 D20 BDiisel
BMW 1 (F21) / 114 d06.2015 - kuni ...70 Kw - 95 HP / B37 D15 ADiisel
BMW 1 (F21) / 118 i03.2015 - kuni ...100 Kw - 136 HP / B38 B15 ABensiin
BMW 1 (F21) / 120 i07.2016 - kuni ...135 Kw - 184 HP / B48 B20 ABensiin
BMW 1 (F21) / 125 i10.2015 - kuni ...165 Kw - 224 HP / B48 B20 BBensiin
BMW 1 (F21) / M 140 i10.2015 - kuni ...250 Kw - 340 HP / B58 B30 ABensiin
BMW 1 (F21) / M 140 i xDrive09.2015 - kuni ...250 Kw - 340 HP / B58 B30 ABensiin
BMW 1 KABRIOLETT (E88) / 120 i12.2007 - 10.2013125 Kw - 170 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 1 KABRIOLETT (E88) / 125 i12.2007 - 10.2013160 Kw - 218 HP / N52 B30 A, N52 B30 B, N52 B30 BFBensiin
BMW 1 KABRIOLETT (E88) / 118 i03.2008 - 12.2013105 Kw - 143 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 1 KABRIOLETT (E88) / 135 i03.2008 - 10.2013225 Kw - 306 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
BMW 1 KABRIOLETT (E88) / 120 d03.2008 - 12.2013130 Kw - 177 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 KABRIOLETT (E88) / 118 d09.2008 - 12.2013105 Kw - 143 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 KABRIOLETT (E88) / 123 d09.2008 - 12.2013150 Kw - 204 HP / N47 D20 B, N47 D20 DDiisel
BMW 1 KABRIOLETT (E88) / 120 i03.2008 - 12.2013120 Kw - 163 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 1 KABRIOLETT (E88) / 120 d03.2008 - 12.2013120 Kw - 163 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 KABRIOLETT (E88) / 118 d09.2008 - 12.2013100 Kw - 136 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 KABRIOLETT (E88) / 120 i03.2008 - 12.2013115 Kw - 156 HP / N46 B20 B, N46 B20 C, N46 B20 EBensiin
BMW 1 KABRIOLETT (E88) / 135 i03.2008 - 12.2013240 Kw - 326 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 1 KABRIOLETT (E88) / 120 d03.2008 - 12.2013145 Kw - 197 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 KABRIOLETT (E88) / 118 i09.2008 - 12.2013100 Kw - 136 HP / N46 B20 BBensiin
BMW 1 KABRIOLETT (E88) / 128 i12.2007 - 10.2013172 Kw - 234 HP / N51 B30 A, N52 B30 ABensiin
BMW 1 KUPEE (E82) / 118 d09.2009 - 10.2013100 Kw - 136 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 KUPEE (E82) / 135 i10.2007 - 10.2013225 Kw - 306 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
BMW 1 KUPEE (E82) / 120 d09.2007 - 10.2013130 Kw - 177 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 KUPEE (E82) / 123 d10.2007 - 10.2013150 Kw - 204 HP / N47 D20 B, N47 D20 DDiisel
BMW 1 KUPEE (E82) / 125 i03.2008 - 10.2013160 Kw - 218 HP / N52 B30 A, N52 B30 B, N52 B30 BFBensiin
BMW 1 KUPEE (E82) / 120 d09.2007 - 10.2013120 Kw - 163 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 KUPEE (E82) / 120 i10.2007 - 10.2013125 Kw - 170 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 1 KUPEE (E82) / 118 d09.2009 - 10.2013105 Kw - 143 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 KUPEE (E82) / 120 i09.2009 - 10.2013115 Kw - 156 HP / N46 B20 B, N46 B20 BD, N46 B20 C, N46 B20 EBensiin
BMW 1 KUPEE (E82) / M03.2011 - 06.2012250 Kw - 340 HP / N54 B30 ABensiin
BMW 1 KUPEE (E82) / 120 d09.2007 - 10.2013145 Kw - 197 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 KUPEE (E82) / 135 i10.2007 - 10.2013240 Kw - 326 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
AUDI 100
AUDI 100 (4A2, C4) / 2.4 D12.1990 - 07.199460 Kw - 82 HP / AASDiisel
AUDI 100 (4A2, C4) / 2.5 TDI12.1990 - 07.199485 Kw - 115 HP / AAT, ABPDiisel
AUDI 100 (4A2, C4) / 2.012.1990 - 07.199474 Kw - 100 HP / AAEBensiin
AUDI 100 (4A2, C4) / 2.0 E12.1990 - 07.199485 Kw - 115 HP / AAD, ABKBensiin
AUDI 100 (4A2, C4) / 2.3 E12.1990 - 07.199498 Kw - 133 HP / AARBensiin
AUDI 100 (4A2, C4) / 2.603.1992 - 07.1994110 Kw - 150 HP / ABCBensiin
AUDI 100 (4A2, C4) / 2.8 E12.1990 - 07.1994128 Kw - 174 HP / AAHBensiin
AUDI 100 (4A2, C4) / S4 Turbo quattro08.1991 - 07.1994169 Kw - 230 HP / AANBensiin
AUDI 100 (4A2, C4) / 2.3 E quattro12.1990 - 07.199498 Kw - 133 HP / AARBensiin
AUDI 100 (4A2, C4) / 2.6 quattro04.1992 - 07.1994110 Kw - 150 HP / ABCBensiin
AUDI 100 (4A2, C4) / 2.8 E quattro12.1990 - 07.1994128 Kw - 174 HP / AAHBensiin
AUDI 100 (4A2, C4) / S4 V8 quattro10.1992 - 07.1994206 Kw - 280 HP / ABHBensiin
AUDI 100 (4A2, C4) / 2.0 E quattro12.1990 - 07.199285 Kw - 115 HP / AADBensiin
AUDI 100 (4A2, C4) / 2.0 E 16V01.1992 - 07.1994103 Kw - 140 HP / ACEBensiin
ROVER 100 / METRO LUUKPÄRA (XP) / 114 S/L/GTA03.1990 - 12.199855 Kw - 75 HP / 14 K2A, 14 K2DBensiin
ROVER 100 / METRO LUUKPÄRA (XP) / 111 C/L/S03.1990 - 12.199844 Kw - 60 HP / 11 K2A, 11 K2DBensiin
ROVER 100 / METRO LUUKPÄRA (XP) / 114 GTI 16V08.1991 - 12.199876 Kw - 103 HP / 14 K4FBensiin
AUDI 100 AVANT (4A5, C4) / 2.5 TDI12.1990 - 07.199485 Kw - 115 HP / AAT, ABPDiisel
AUDI 100 AVANT (4A5, C4) / 2.0 E09.1991 - 07.199474 Kw - 100 HP / AAEBensiin
AUDI 100 AVANT (4A5, C4) / 2.0 E09.1991 - 07.199485 Kw - 115 HP / AAD, ABKBensiin
AUDI 100 AVANT (4A5, C4) / S4 Turbo quattro09.1991 - 07.1994169 Kw - 230 HP / AANBensiin
AUDI 100 AVANT (4A5, C4) / 2.603.1992 - 07.1994110 Kw - 150 HP / ABCBensiin
AUDI 100 AVANT (4A5, C4) / 2.3 E09.1991 - 07.199498 Kw - 133 HP / AARBensiin
AUDI 100 AVANT (4A5, C4) / 2.8 E09.1991 - 07.1994128 Kw - 174 HP / AAHBensiin
AUDI 100 AVANT (4A5, C4) / 2.3 E quattro09.1991 - 07.199498 Kw - 133 HP / AARBensiin
AUDI 100 AVANT (4A5, C4) / 2.6 quattro07.1992 - 07.1994110 Kw - 150 HP / ABCBensiin
AUDI 100 AVANT (4A5, C4) / 2.8 E quattro09.1991 - 07.1994128 Kw - 174 HP / AAHBensiin
AUDI 100 AVANT (4A5, C4) / S4 V8 quattro10.1992 - 07.1994206 Kw - 280 HP / ABHBensiin
AUDI 100 AVANT (4A5, C4) / 2.0 E quattro12.1990 - 07.199285 Kw - 115 HP / AADBensiin
AUDI 100 AVANT (4A5, C4) / 2.4 D12.1990 - 07.199460 Kw - 82 HP / AASDiisel
AUDI 100 AVANT (4A5, C4) / 2.0 E 16V07.1992 - 07.1994103 Kw - 140 HP / ACEBensiin
PEUGEOT 1007
PEUGEOT 1007 (KM_) / 1.404.2005 - kuni ...54 Kw - 75 HP / KFV (TU3A), KFV (TU3JP)Bensiin
PEUGEOT 1007 (KM_) / 1.6 16V04.2005 - kuni ...80 Kw - 109 HP / NFU (TU5JP4)Bensiin
PEUGEOT 1007 (KM_) / 1.4 HDi04.2005 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HX (DV4TD), 8HZ (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 1007 (KM_) / 1.6 HDi06.2007 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 1007 (KM_) / 1.4 16V10.2005 - kuni ...65 Kw - 88 HP / KFU (ET3J4)Bensiin
PEUGEOT 106
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) / 1.1 i01.1997 - 03.200140 Kw - 54 HP / HDY (TU1M+)Bensiin
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) / 1.0 i04.1996 - 03.200137 Kw - 50 HP / CDZ (TU9M)Bensiin
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) / 1.6 i05.1996 - 10.199965 Kw - 89 HP / NFZ (TU5JP)Bensiin
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) / 1.6 S1605.1996 - 07.200487 Kw - 118 HP / NFX (TU5J4)Bensiin
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) / 1.6 i05.1996 - 01.200174 Kw - 101 HP / NFW (TU5J2), NFY (TU5J2)Bensiin
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) / 1.5 D05.1996 - 03.200140 Kw - 55 HP / VJY (TUD5)Diisel
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) / 1.5 D04.1998 - 07.200442 Kw - 57 HP / VJX (TUD5), VJY (TUD5), VJZ (TUD5)Diisel
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) / 1.0 i05.1996 - 10.199933 Kw - 45 HP / CDY (TU9M)Bensiin
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) / 1.1 i05.1996 - 07.200444 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M+), HFX (TU1JP)Bensiin
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) / 1.4 i05.1996 - 07.200455 Kw - 75 HP / KFW (TU3JP), KFX (TU3JP)Bensiin
PEUGEOT 107
PEUGEOT 107 (PM_, PN_) / 1.006.2005 - 05.201450 Kw - 68 HP / CFA (384F), CFB (1KR)Bensiin
PEUGEOT 107 (PM_, PN_) / 1.4 HDi06.2005 - 05.201440 Kw - 54 HP / 8HT (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 108
PEUGEOT 108 / 1.0 VTi05.2014 - kuni ...51 Kw - 69 HP / CFB (1KR)Bensiin
PEUGEOT 108 / 1.205.2014 - kuni ...60 Kw - 82 HP / HMT (EB2D), HMZ (EB2), HMZ (EB2F)Bensiin
LADA 110
LADA 110 (2110) / 1.501.1995 - 12.200554 Kw - 73 HP / 2110Bensiin
LADA 110 (2110) / 1.501.1995 - 12.200557 Kw - 78 HP / 2111Bensiin
LADA 110 (2110) / 1.5 16V01.1995 - 12.200570 Kw - 95 HP / 2112Bensiin
LADA 110 (2110) / 2.0 i (21106)08.1996 - 07.2000110 Kw - 150 HP / C 20 XEBensiin
LADA 110 (2110) / Wankel06.1997 - 09.200488 Kw - 120 HP / 415Bensiin
LADA 110 (2110) / 1.510.2000 - 12.200556 Kw - 76 HP / 2111Bensiin
LADA 110 (2110) / 1.5 16V10.2000 - 12.201067 Kw - 91 HP / 2112Bensiin
LADA 110 (2110) / 1.506.1996 - 09.200452 Kw - 71 HP / 2111Bensiin
LADA 110 (2110) / 1.601.2000 - 12.201260 Kw - 82 HP / 21114Bensiin
LADA 110 (2110) / 1.601.2000 - 12.200866 Kw - 90 HP / 21124Bensiin
LADA 111
LADA 111 (2111) / 1.501.1996 - 12.200557 Kw - 78 HP / 2111Bensiin
LADA 111 (2111) / 1.5 16V01.1995 - 08.200270 Kw - 95 HP / 2112Bensiin
LADA 111 (2111) / 1.510.2000 - 02.200956 Kw - 76 HP / 2111Bensiin
LADA 111 (2111) / 1.5 16V10.2000 - 12.200567 Kw - 91 HP / 2112Bensiin
LADA 111 (2111) / 1.609.2004 - 02.200960 Kw - 82 HP / 21114Bensiin
LADA 111 (2111) / 1.609.2004 - 12.200766 Kw - 90 HP / 21124Bensiin
LADA 112
LADA 112 (2112) / 1.501.1995 - 09.200457 Kw - 78 HP / 2111Bensiin
LADA 112 (2112) / 1.5 16V01.1995 - 09.200070 Kw - 95 HP / 2112Bensiin
LADA 112 (2112) / 1.5 16V10.2000 - 12.200567 Kw - 91 HP / 2112Bensiin
LADA 112 (2112) / 1.510.2000 - 12.200556 Kw - 76 HP / 2111Bensiin
LADA 112 (2112) / 1.603.2006 - 12.200866 Kw - 90 HP / 21124Bensiin
LADA 112 (2112) / 1.601.2005 - 12.201160 Kw - 82 HP / 21114Bensiin
MAZDA 121
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) / 1.303.1996 - 04.200337 Kw - 50 HP / JJK, JJMBensiin
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) / 1.303.1996 - 04.200344 Kw - 60 HP / J4R, J4TBensiin
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) / 1.2503.1996 - 04.200355 Kw - 75 HP / DHF, DHGBensiin
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) / 1.8 D03.1996 - 04.200344 Kw - 60 HP / RTJ, RTKDiisel
ALFA ROMEO 145
ALFA ROMEO 145 (930_) / 1.6 i.e. (930.A2)10.1994 - 12.199676 Kw - 103 HP / AR 33201Bensiin
ALFA ROMEO 145 (930_) / 1.9 TD (930.A4)10.1994 - 02.199966 Kw - 90 HP / AR 33601, AR 67501Diisel
ALFA ROMEO 145 (930_) / 2.0 16V T.S. (930.A5)10.1995 - 01.2001110 Kw - 150 HP / AR 67204Bensiin
ALFA ROMEO 145 (930_) / 1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A)12.1996 - 01.200176 Kw - 103 HP / AR 33503, AR 38501Bensiin
ALFA ROMEO 145 (930_) / 1.6 i.e. 16V T.S. (930.A2)12.1996 - 01.200188 Kw - 120 HP / AR 38201, AR 67601Bensiin
ALFA ROMEO 145 (930_) / 1.9 JTD (930.A4B)02.1999 - 01.200177 Kw - 105 HP / AR 32302Diisel
ALFA ROMEO 145 (930_) / 1.6 16V T.S. (930.A2C)09.1997 - 12.200082 Kw - 112 HP / AR 32102Bensiin
ALFA ROMEO 146
ALFA ROMEO 146 (930_) / 1.6 i.e. (930.B2)12.1994 - 12.199676 Kw - 103 HP / AR 33201Bensiin
ALFA ROMEO 146 (930_) / 1.4 i.e. (930.B3)12.1994 - 12.199666 Kw - 90 HP / AR 33501Bensiin
ALFA ROMEO 146 (930_) / 1.9 TD (930.B4A)12.1994 - 02.199966 Kw - 90 HP / AR 33601, AR 67501Diisel
ALFA ROMEO 146 (930_) / 2.0 16V T.S. (930.B5)10.1995 - 01.2001110 Kw - 150 HP / AR 67204Bensiin
ALFA ROMEO 146 (930_) / 1.4 i.e. 16V T.S. (930.B3A)11.1996 - 01.200176 Kw - 103 HP / AR 33503, AR 38501Bensiin
ALFA ROMEO 146 (930_) / 1.6 i.e. 16V T.S. (930.B2B, 930.B2C)11.1996 - 10.200188 Kw - 120 HP / AR 38201, AR 67601Bensiin
ALFA ROMEO 146 (930_) / 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A)11.1996 - 01.2001103 Kw - 140 HP / AR 38401, AR 67106Bensiin
ALFA ROMEO 146 (930_) / 1.9 JTD (930.B4B)02.1999 - 01.200177 Kw - 105 HP / AR 32302Diisel
ALFA ROMEO 146 (930_) / 1.6 16V T.S. (930.B2C)09.1997 - 12.200082 Kw - 112 HP / AR 32102Bensiin
ALFA ROMEO 147
ALFA ROMEO 147 (937_) / 2.0 16V T.SPARK (937.AXA1, 937.AXC1, 937.BXC1)01.2001 - 03.2010110 Kw - 150 HP / AR 32310Bensiin
ALFA ROMEO 147 (937_) / 1.6 16V T.SPARK (937.AXA1A, 937.AXB1A, 937.BXB1A)01.2001 - 03.201088 Kw - 120 HP / AR 32104Bensiin
ALFA ROMEO 147 (937_) / 1.6 16V T.SPARK ECO (937.AXA1A, 937.BXA1A)01.2001 - 03.201077 Kw - 105 HP / AR 37203Bensiin
ALFA ROMEO 147 (937_) / 1.9 JTD (937.AXD1A, 937.BXD1A)04.2001 - 03.201085 Kw - 115 HP / 937 A2.000Diisel
ALFA ROMEO 147 (937_) / 3.2 GTA (937.AXL1)02.2003 - 03.2010184 Kw - 250 HP / 932 A.000Bensiin
ALFA ROMEO 147 (937_) / 3.2 GTA (937.AXL1)02.2003 - 03.2010184 Kw - 250 HP / 932 A.000Bensiin
ALFA ROMEO 147 (937_) / 1.9 JTD 16V (937.AXG1B, 937.BXG1B)11.2002 - 03.2010103 Kw - 140 HP / 192 A5.000Diisel
ALFA ROMEO 147 (937_) / 1.9 JTD (937.AXF1A, 937.BXF1A)06.2003 - 03.201074 Kw - 101 HP / 182 B9.000Diisel
ALFA ROMEO 147 (937_) / 1.9 JTDM 8V (937.AXD1A, 937.AXU1A, 937.BXU1A)07.2005 - 03.201088 Kw - 120 HP / 937 A3.000Diisel
ALFA ROMEO 147 (937_) / 1.9 JTDM 16V (937.AXN1B, 937.BXN1B)09.2004 - 03.2010110 Kw - 150 HP / 937 A5.000Diisel
ALFA ROMEO 147 (937_) / 1.9 JTD 16V (937.AXG1B, 937.BXG1B)09.2003 - 09.200493 Kw - 126 HP / 937 A4.000Diisel
ALFA ROMEO 147 (937_) / 1.9 JTD 16V (937.AXG1B, 937.BXG1B)09.2003 - 09.200493 Kw - 126 HP / 937 A4.000Diisel
ALFA ROMEO 147 (937_) / 1.9 JTD 16V (937.AXM1B, 937.AXS1B)10.2004 - 03.2010100 Kw - 136 HP / 192 B1.000Diisel
ALFA ROMEO 147 (937_) / 1.9 JTDM (937.AXD1A, 937.AXV1A, 937.BXB1A)10.2004 - 03.201085 Kw - 115 HP / 939 A7.000Diisel
ALFA ROMEO 147 (937_) / 1.9 JTDM 16V (937.AXN1B, 937.AXZ1B)06.2008 - 03.2010125 Kw - 170 HP / 937 A6.000Diisel
ALFA ROMEO 147 (937_) / 1.6 LPG (937BXB1A)03.2001 - 12.200988 Kw - 120 HP / AR 32104Bensiin / autogaas (LPG)
ALFA ROMEO 147 (937_) / 1.6 LPG (937AXA1A)01.2009 - 03.201077 Kw - 105 HP / AR 37203Bensiin / autogaas (LPG)
ALFA ROMEO 156
ALFA ROMEO 156 (932_) / 1.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100)09.1997 - 09.200588 Kw - 120 HP / AR 32104, AR 67601Bensiin
ALFA ROMEO 156 (932_) / 1.8 16V T.SPARK (932.A3)09.1997 - 10.2000106 Kw - 144 HP / AR 32201Bensiin
ALFA ROMEO 156 (932_) / 2.0 16V T.SPARK (932A2)09.1997 - 06.2002114 Kw - 155 HP / AR 32301, AR 32310Bensiin
ALFA ROMEO 156 (932_) / 2.5 V6 24V (932A1)09.1997 - 09.2002140 Kw - 190 HP / AR 32401Bensiin
ALFA ROMEO 156 (932_) / 1.9 JTD (932B2)09.1997 - 10.200077 Kw - 105 HP / AR 32302Diisel
ALFA ROMEO 156 (932_) / 2.4 JTD (932B1)09.1997 - 09.2003100 Kw - 136 HP / AR 32501Diisel
ALFA ROMEO 156 (932_) / 1.8 16V T.SPARK (932.A3100)09.1997 - 09.2005103 Kw - 140 HP / AR 32205Bensiin
ALFA ROMEO 156 (932_) / 2.0 16V T.SPARK (932A21__)10.2000 - 03.2002110 Kw - 150 HP / AR 32310Bensiin
ALFA ROMEO 156 (932_) / 2.5 V6 24V (932A11_)10.2000 - 09.2005141 Kw - 192 HP / AR 32405Bensiin
ALFA ROMEO 156 (932_) / 1.9 JTD (932.A2B00)10.2000 - 05.200181 Kw - 110 HP / AR 37101Diisel
ALFA ROMEO 156 (932_) / 2.4 JTD (932A1B__)10.2000 - 09.2005103 Kw - 140 HP / 839 A6.000Diisel
ALFA ROMEO 156 (932_) / 1.9 JTD (932.A2B00, 932.A2C00)05.2001 - 09.200585 Kw - 115 HP / 937 A2.000Diisel
ALFA ROMEO 156 (932_) / 2.0 JTS (932AXA)03.2002 - 09.2005122 Kw - 166 HP / 937 A1.000Bensiin
ALFA ROMEO 156 (932_) / 2.4 JTD (932AXC)03.2002 - 09.2005110 Kw - 150 HP / 841 C000Diisel
ALFA ROMEO 156 (932_) / 1.9 JTD 16V (932AXE00)11.2002 - 09.2005103 Kw - 140 HP / 192 A5.000Diisel
ALFA ROMEO 156 (932_) / 2.4 JTD (932AXF00)10.2003 - 09.2005129 Kw - 175 HP / 841 G.000Diisel
ALFA ROMEO 156 (932_) / 2.0 JTS (932AXD00, 932AXD01)03.2001 - 09.2005119 Kw - 162 HP / 932 A2.000Bensiin
ALFA ROMEO 156 (932_) / 1.9 JTD (932AXE00)11.2003 - 09.200593 Kw - 126 HP / 937 A4.000Diisel
ALFA ROMEO 156 (932_) / 1.9 JTD (932AXE00)11.2002 - 11.2004100 Kw - 136 HP / 192 B1.000Diisel
ALFA ROMEO 156 (932_) / 1.9 JTD (932.AXN00, 932.BXE00)07.2004 - 09.2005110 Kw - 150 HP / 937 A5.000Diisel
ALFA ROMEO 156 (932_) / 2.4 JTD (932AXF00)06.2003 - 09.2005120 Kw - 163 HP / 841 M.000, 841 N.000Diisel
ALFA ROMEO 156 (932_) / 1.6 16V T.SPARK (932A4)09.1997 - 09.200582 Kw - 112 HP / AR 32102Bensiin
ALFA ROMEO 156 (932_) / 3.2 GTA (932AXB)03.2002 - 09.2005184 Kw - 250 HP / 932 A.000Bensiin
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 1.6 16V T.SPARK. (932B4100)05.2000 - 05.200688 Kw - 120 HP / AR 32104, AR 67601Bensiin
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 1.8 16V T.SPARK (932A3)05.2000 - 10.2000106 Kw - 144 HP / AR 32201Bensiin
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 2.0 16V T.SPARK (932A2)05.2000 - 06.2002114 Kw - 155 HP / AR 32301, AR 32310Bensiin
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 2.5 V6 24V (932A1)02.1997 - 08.2003140 Kw - 190 HP / AR 32401Bensiin
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 1.9 JTD (932B2)05.2000 - 10.200077 Kw - 105 HP / AR 32302Diisel
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 2.4 JTD (932B1)05.2000 - 09.2003100 Kw - 136 HP / AR 32501Diisel
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 1.8 16V T.SPARK (932B31__)02.1997 - 05.2006103 Kw - 140 HP / AR 32205Bensiin
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 2.0 16V T.SPARK (932B21__)10.2000 - 03.2002110 Kw - 150 HP / AR 32310Bensiin
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 2.5 V6 24V (932B1100)02.1997 - 05.2006141 Kw - 192 HP / AR 32405Bensiin
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 1.9 JTD (932.B2B00)10.2000 - 05.200181 Kw - 110 HP / AR 37101Diisel
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 2.4 JTD (932.B1B00)10.2000 - 05.2006103 Kw - 140 HP / 839 A6.000Diisel
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 1.9 JTD (932B2B, 932B2C)05.2001 - 05.200685 Kw - 115 HP / 937 A2.000Diisel
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 2.0 JTS (932BXA)03.2002 - 05.2006122 Kw - 166 HP / 937 A1.000Bensiin
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 2.4 JTD (932.BXC00)03.2002 - 05.2006110 Kw - 150 HP / 841 C000Diisel
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 1.9 JTD 16V (932BXE00)11.2002 - 05.2006103 Kw - 140 HP / 192 A5.000Diisel
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 2.4 JTD (932BXF00)10.2003 - 05.2006129 Kw - 175 HP / 841 G.000Diisel
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 1.9 JTD 16V Q4 (932BXN20)07.2004 - 05.2006110 Kw - 150 HP / 937 A5.000Diisel
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 1.9 JTD (932BXE00, 932BXN00)03.2005 - 05.2006110 Kw - 150 HP / 937 A5.000Diisel
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 1.9 JTD (932BXE00)11.2003 - 05.200693 Kw - 126 HP / 937 A4.000Diisel
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 1.9 JTD (932BXE00)11.2002 - 11.2004100 Kw - 136 HP / 192 B1.000Diisel
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 2.0 JTS (932BXD00, 932BXD01)03.2002 - 05.2006119 Kw - 162 HP / 932 A2.000Bensiin
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 2.4 JTD (932BXF00)06.2003 - 05.2006120 Kw - 163 HP / 841 M.000, 841 N.000Diisel
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 1.6 16V T.SPARK (932A4)01.2000 - 09.200582 Kw - 112 HP / AR 32102Bensiin
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 3.2 GTA (932.BXB00)03.2002 - 05.2006184 Kw - 250 HP / 932 A.000Bensiin
ALFA ROMEO 159
ALFA ROMEO 159 (939_) / 2.0 JTDM (939AXQ1B)05.2009 - 11.2011120 Kw - 163 HP / 844 A2.000Diisel
ALFA ROMEO 159 (939_) / 1.9 JTS (939AXA1B)09.2005 - 11.2011118 Kw - 160 HP / 939 A6.000Bensiin
ALFA ROMEO 159 (939_) / 2.2 JTS (939AXB1B, 939AXB11)09.2005 - 11.2011136 Kw - 185 HP / 939 A5.000Bensiin
ALFA ROMEO 159 (939_) / 3.2 JTS Q4 (939AXH1B, 939AXG22)12.2005 - 11.2011191 Kw - 260 HP / 939 A.000Bensiin
ALFA ROMEO 159 (939_) / 1.9 JTDM 8V (939AXE1B)09.2005 - 11.201188 Kw - 120 HP / 939 A1.000Diisel
ALFA ROMEO 159 (939_) / 1.9 JTDM 16V (939AXC1B, 939AXC12)09.2005 - 11.2011110 Kw - 150 HP / 939 A2.000Diisel
ALFA ROMEO 159 (939_) / 2.4 JTDM (939AXD12, 939AXD1B)09.2005 - 11.2011147 Kw - 200 HP / 939 A3.000Diisel
ALFA ROMEO 159 (939_) / 1.9 JTDM 8V (939AXE1B, 939BXE1B, 939BXH1B)09.2005 - 11.201185 Kw - 115 HP / 937 A7.000, 939 A7.000Diisel
ALFA ROMEO 159 (939_) / 1.9 JTDM 16V (939AXF1B, 939AXC1B)09.2005 - 11.2011100 Kw - 136 HP / 937 A8.000, 939 A8.000Diisel
ALFA ROMEO 159 (939_) / 2.4 JTDM Q4 (939AXMB2)05.2007 - 11.2011154 Kw - 210 HP / 939 A9.000Diisel
ALFA ROMEO 159 (939_) / 2.4 JTDM (939AXD)07.2007 - 11.2011154 Kw - 210 HP / 939 A9.000Diisel
ALFA ROMEO 159 (939_) / 1.8 MPI (939AXL1A)06.2005 - 11.2011103 Kw - 140 HP / 939 A4.000Bensiin
ALFA ROMEO 159 (939_) / 3.2 JTS (939AXG2B)01.2008 - 11.2011191 Kw - 260 HP / 939 A.000Bensiin
ALFA ROMEO 159 (939_) / 1.8 TBi (939.AXN1B)05.2009 - 12.2012147 Kw - 200 HP / 939 B1.000Bensiin
ALFA ROMEO 159 (939_) / 2.0 JTDM (939AXP1B)05.2009 - 11.2011125 Kw - 170 HP / 939 B3.000Diisel
ALFA ROMEO 159 (939_) / 2.0 JTDM (939AXR1B)06.2010 - 11.2011100 Kw - 136 HP / 939 B4.000Diisel
ALFA ROMEO 159 SPORTWAGON (939_) / 2.0 JTDM (939BXQ1B)05.2009 - 11.2011120 Kw - 163 HP / 844 A2.000Diisel
ALFA ROMEO 159 SPORTWAGON (939_) / 1.9 JTS (939BXA1B)03.2006 - 11.2011118 Kw - 160 HP / 939 A6.000Bensiin
ALFA ROMEO 159 SPORTWAGON (939_) / 2.2 JTS (939BXB1B, 939BXB11)03.2006 - 11.2011136 Kw - 185 HP / 939 A5.000Bensiin
ALFA ROMEO 159 SPORTWAGON (939_) / 3.2 JTS Q4 (939BXG2B, 939BXG22)03.2006 - 11.2011191 Kw - 260 HP / 939 A.000Bensiin
ALFA ROMEO 159 SPORTWAGON (939_) / 1.9 JTDM 8V (939BXE1B)03.2006 - 11.201188 Kw - 120 HP / 939 A1.000Diisel
ALFA ROMEO 159 SPORTWAGON (939_) / 1.9 JTDM 16V (939BXC1B, 939BXC12)03.2006 - 11.2011110 Kw - 150 HP / 939 A2.000Diisel
ALFA ROMEO 159 SPORTWAGON (939_) / 2.4 JTDM (939BXD1B, 939BXD12)03.2006 - 11.2011147 Kw - 200 HP / 939 A3.000Diisel
ALFA ROMEO 159 SPORTWAGON (939_) / 1.9 JTDM 16V (939BXC1B)03.2006 - 11.2011100 Kw - 136 HP / 937 A8.000Diisel
ALFA ROMEO 159 SPORTWAGON (939_) / 1.9 JTDM 8V (939AXH1B, 939BXH1B)03.2006 - 11.201185 Kw - 115 HP / 937 A7.000Diisel
ALFA ROMEO 159 SPORTWAGON (939_) / 2.4 JTDM Q4 (939BXM2B)05.2007 - 11.2011154 Kw - 210 HP / 939 A9.000Diisel
ALFA ROMEO 159 SPORTWAGON (939_) / 2.4 JTDM (939.BXM1B)05.2007 - 12.2012154 Kw - 210 HP / 939 A9.000Diisel
ALFA ROMEO 159 SPORTWAGON (939_) / 1.8 MPI (939BXL1A)06.2005 - 11.2011103 Kw - 140 HP / 939 A4.000Bensiin
ALFA ROMEO 159 SPORTWAGON (939_) / 3.2 JTS (939BXH1B)02.2008 - 11.2011191 Kw - 260 HP / 939 A.000Bensiin
ALFA ROMEO 159 SPORTWAGON (939_) / 1.8 TBi (939BXN1B)07.2009 - 11.2011147 Kw - 200 HP / 939 B1.000Bensiin
ALFA ROMEO 159 SPORTWAGON (939_) / 2.0 JTDM (939BXP1B)07.2009 - 11.2011125 Kw - 170 HP / 939 B3.000Diisel
ALFA ROMEO 159 SPORTWAGON (939_) / 2.0 JTDM (939BXR1B)06.2010 - 11.2011100 Kw - 136 HP / 939 B4.000Diisel
ALFA ROMEO 164
ALFA ROMEO 164 (164_) / 2.0 T.S. (164.A2C, 164.A2L)06.1987 - 09.1992105 Kw - 143 HP / AR 06420Bensiin
ALFA ROMEO 164 (164_) / 2.0 T.S. (164.H3)09.1992 - 09.1998106 Kw - 144 HP / AR 64103Bensiin
ALFA ROMEO 164 (164_) / 2.5 TD (164.K2A, 164.K2B)09.1992 - 09.199892 Kw - 125 HP / VM 08 B, VM 32 BDiisel
ALFA ROMEO 164 (164_) / 3.0 V6 (164.AD, 164.AH, 164.AB)06.1987 - 09.1992135 Kw - 184 HP / AR 06412Bensiin
ALFA ROMEO 166
ALFA ROMEO 166 (936_) / 2.0 T.Spark (936A3A__)09.1998 - 10.2000114 Kw - 155 HP / AR 34103Bensiin
ALFA ROMEO 166 (936_) / 2.5 V6 24V (936A2___)09.1998 - 12.2006140 Kw - 190 HP / AR 34201Bensiin
ALFA ROMEO 166 (936_) / 3.0 V6 24V (936A1000, 936A1001)09.1998 - 06.2007166 Kw - 226 HP / AR 34301, AR 34302Bensiin
ALFA ROMEO 166 (936_) / 2.4 JTD (936A2A__)09.1998 - 10.2000100 Kw - 136 HP / AR 34202Diisel
ALFA ROMEO 166 (936_) / 2.0 V6 (936A3___)09.1998 - 10.2000151 Kw - 205 HP / AR 34102Bensiin
ALFA ROMEO 166 (936_) / 2.0 T.Spark (936A3B00)10.2000 - 06.2007110 Kw - 150 HP / AR 36301Bensiin
ALFA ROMEO 166 (936_) / 3.0 V6 24V (936A11__)10.2000 - 06.2007162 Kw - 220 HP / AR 36101Bensiin
ALFA ROMEO 166 (936_) / 2.5 V6 24V (936A21__)10.2000 - 06.2007138 Kw - 188 HP / AR 36201Bensiin
ALFA ROMEO 166 (936_) / 2.4 JTD (936A2B__)10.2000 - 06.2007103 Kw - 140 HP / 839 A6.000Diisel
ALFA ROMEO 166 (936_) / 2.4 JTD (936AXA00, 936A3B00)04.2002 - 06.2007110 Kw - 150 HP / 841 C000Diisel
ALFA ROMEO 166 (936_) / 3.2 V6 24V (936AXB00, 936AXA00)10.2003 - 06.2007176 Kw - 240 HP / 936 A.000Bensiin
ALFA ROMEO 166 (936_) / 2.4 JTD (936AXC00)07.2006 - 06.2007132 Kw - 180 HP / 841 M.000Diisel
ALFA ROMEO 166 (936_) / 2.4 JTD (936AXC00, 936AXG00)07.2005 - 06.2007136 Kw - 185 HP / 841 M.000, 936 B.000Diisel
ALFA ROMEO 166 (936_) / 2.4 JTD (936AXC00, 936AXD01)10.2003 - 06.2007129 Kw - 175 HP / 841 G.000, 841 H.000Diisel
ALFA ROMEO 166 (936_) / 2.4 JTD (936AXD01, 936AXC00)10.2003 - 06.2007120 Kw - 163 HP / 841 M.000, 841 N.000Diisel
MERCEDES-BENZ 190
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / E 1.8 (201.018)04.1990 - 08.199380 Kw - 109 HP / M 102.910Bensiin
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / 2.0 (201.022)10.1982 - 10.198466 Kw - 90 HP / M 102.921Bensiin
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / E 2.0 (201.024)02.1985 - 12.198683 Kw - 113 HP / M 102.961, M 102.962Bensiin
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / E 2.0 (201.024)02.1985 - 12.198685 Kw - 116 HP / M 102.962Bensiin
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / 2.0 (201.023)01.1986 - 05.199075 Kw - 102 HP / M 102.924Bensiin
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / 2.0 (201.023)08.1983 - 05.199077 Kw - 105 HP / M 102.924Bensiin
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / E 2.001.1985 - 08.199387 Kw - 118 HP / M 102.962Bensiin
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / E 2.0 (201.024)10.1982 - 06.199390 Kw - 122 HP / M 102.961, M 102.962Bensiin
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / E 2.3-1609.1985 - 12.1987125 Kw - 170 HP / M 102.983Bensiin
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / E 2.3-1609.1985 - 08.1988130 Kw - 177 HP / M 102.983Bensiin
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / E 2.3-16 (201.034)04.1984 - 01.1987136 Kw - 185 HP / M 102.983Bensiin
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / E 2.309.1986 - 08.199197 Kw - 132 HP / M 102.985Bensiin
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / E 2.3 (201.028)10.1986 - 08.1993100 Kw - 136 HP / M 102.985Bensiin
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / E 2.5-16 Evolution03.1989 - 08.1993143 Kw - 194 HP / M 102.991Bensiin
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / E 2.5-1609.1988 - 08.1993150 Kw - 204 HP / M 102.990Bensiin
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / E 2.609.1986 - 12.1989122 Kw - 166 HP / M 103.942Bensiin
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / D 2.0 (201.122)08.1983 - 08.198953 Kw - 72 HP / OM 601.911Diisel
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / D 2.0 (201.122)08.1989 - 08.199355 Kw - 75 HP / OM 601.911Diisel
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / D 2.5 (201.126)04.1985 - 08.199366 Kw - 90 HP / OM 602.911Diisel
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / D 2.5 (201.126)08.1989 - 08.199369 Kw - 94 HP / OM 602.911Diisel
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / Turbo-D 2.5 (201.128)02.1988 - 08.199390 Kw - 122 HP / OM 602.961Diisel
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / Turbo-D 2.5 (201.128)02.1988 - 08.199393 Kw - 126 HP / OM 602.961Diisel
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / E 2.5-16 Evolution II05.1990 - 08.1993173 Kw - 235 HP / M 102.992Bensiin
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / E 2.6 (201.029)09.1986 - 08.1993118 Kw - 160 HP / M 103.942Bensiin
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / 190 D (201.122)09.1984 - 12.198554 Kw - 72 HP / OM 601.921Diisel
MAZDA 2
MAZDA 2 (DE_, DH_) / 1.310.2007 - 06.201555 Kw - 75 HP / ZJ46Bensiin
MAZDA 2 (DE_, DH_) / 1.507.2007 - 06.201576 Kw - 103 HP / ZY66, ZY84Bensiin
MAZDA 2 (DE_, DH_) / 1.310.2007 - 06.201563 Kw - 86 HP / ZJ46Bensiin
MAZDA 2 (DE_, DH_) / 1.4 MZR-CD01.2008 - 06.201550 Kw - 68 HP / Y404Diisel
MAZDA 2 (DE_, DH_) / 1.6 MZ-CD10.2008 - 06.201566 Kw - 90 HP / Y406, Y646Diisel
MAZDA 2 (DE_, DH_) / 1.6 MZ-CD06.2011 - 06.201570 Kw - 95 HP / Y655, Y661Diisel
MAZDA 2 (DE_, DH_) / 1.5 MZR06.2011 - 06.201575 Kw - 102 HP / ZY05, ZY66Bensiin
MAZDA 2 (DE_, DH_) / 1.3 MZR01.2010 - 06.201562 Kw - 84 HP / ZJ-VE, ZJ46Bensiin
MAZDA 2 (DE_, DH_) / 1.3 BiFuel05.2011 - 11.201455 Kw - 75 HP / ZJ-46Bensiin / autogaas (LPG)
MAZDA 2 (DE_, DH_) / 1.3 BiFuel05.2011 - 11.201462 Kw - 84 HP / ZJ-46Bensiin / autogaas (LPG)
MAZDA 2 (DY) / 1.404.2003 - 06.200759 Kw - 80 HP / FXJABensiin
MAZDA 2 (DY) / 1.604.2003 - 06.200774 Kw - 100 HP / FYJABensiin
MAZDA 2 (DY) / 1.2504.2003 - 06.200755 Kw - 75 HP / FUJABensiin
MAZDA 2 (DY) / 1.4 CD04.2003 - 06.200750 Kw - 68 HP / F6JA, F6JBDiisel
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 218 i07.2014 - kuni ...100 Kw - 136 HP / B38 A15 ABensiin
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 225 i11.2013 - kuni ...170 Kw - 231 HP / B48 A20 BBensiin
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 218 d11.2013 - kuni ...110 Kw - 150 HP / B47 C20 A, B47 C20 BDiisel
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 216 d03.2014 - kuni ...85 Kw - 116 HP / B37 C15 ADiisel
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 220 d03.2014 - kuni ...140 Kw - 190 HP / B47 C20 A, B47 C20 BDiisel
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 220 d xDrive03.2014 - kuni ...140 Kw - 190 HP / B47 C20 A, B47 C20 BDiisel
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 220 i03.2014 - kuni ...141 Kw - 192 HP / B48 A20 A, B48 A20 FBensiin
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 225 i xDrive03.2014 - kuni ...170 Kw - 231 HP / B48 A20 BBensiin
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 214 d07.2014 - 02.201870 Kw - 95 HP / B37 C15 ADiisel
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 218 d11.2013 - kuni ...100 Kw - 136 HP / B47 C20 A, B47 C20 BDiisel
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 220 d03.2014 - kuni ...120 Kw - 163 HP / B47 C20 A, B47 C20 BDiisel
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 220 d xDrive03.2014 - kuni ...120 Kw - 163 HP / B47 C20 A, B47 C20 BDiisel
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 220 i03.2014 - kuni ...120 Kw - 163 HP / B48 A20 ABensiin
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 216 i02.2015 - 02.201875 Kw - 102 HP / B38 A15 ABensiin
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 225 xe11.2014 - kuni ...165 Kw - 224 HP / B38 A15 ABensiin/elekter
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 225 xe11.2014 - kuni ...100 Kw - 136 HP / B38 A15 ABensiin/elekter
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 218 d xDrive12.2014 - kuni ...110 Kw - 150 HP / B47 C20 A, B47 C20 BDiisel
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 218 d xDrive12.2014 - kuni ...100 Kw - 136 HP / B47 C20 A, B47 C20 BDiisel
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 216 i03.2018 - kuni ...80 Kw - 109 HP / B38 A15 ABensiin
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 218 i03.2018 - kuni ...103 Kw - 140 HP / B38 A15 ABensiin
BMW 2 ACTIVE TOURER VAN (F45) / 218 i03.2018 - kuni ...103 Kw - 140 HP / B38 A15 ABensiin
BMW 2 GRAN TOURER (F46) / 218 i03.2015 - kuni ...100 Kw - 136 HP / B38 A15 ABensiin
BMW 2 GRAN TOURER (F46) / 220 i03.2015 - kuni ...141 Kw - 192 HP / B48 A20 ABensiin
BMW 2 GRAN TOURER (F46) / 216 d08.2014 - kuni ...85 Kw - 116 HP / B37 C15 ADiisel
BMW 2 GRAN TOURER (F46) / 218 d07.2014 - kuni ...110 Kw - 150 HP / B47 C20 A, B47 C20 BDiisel
BMW 2 GRAN TOURER (F46) / 220 d xDrive03.2015 - kuni ...140 Kw - 190 HP / B47 C20 A, B47 C20 BDiisel
BMW 2 GRAN TOURER (F46) / 216 i09.2014 - 02.201875 Kw - 102 HP / B38 A15 ABensiin
BMW 2 GRAN TOURER (F46) / 214 d07.2015 - 02.201870 Kw - 95 HP / B37 C15 ADiisel
BMW 2 GRAN TOURER (F46) / 220 d09.2014 - kuni ...140 Kw - 190 HP / B47 C20 A, B47 C20 BDiisel
BMW 2 GRAN TOURER (F46) / 218 d07.2014 - kuni ...100 Kw - 136 HP / B47 C20 A, B47 C20 BDiisel
BMW 2 GRAN TOURER (F46) / 220 d09.2014 - kuni ...120 Kw - 163 HP / B47 C20 A, B47 C20 BDiisel
BMW 2 GRAN TOURER (F46) / 220 d xDrive03.2015 - kuni ...120 Kw - 163 HP / B47 C20 A, B47 C20 BDiisel
BMW 2 GRAN TOURER (F46) / 218 d xDrive03.2015 - kuni ...110 Kw - 150 HP / B47 C20 A, B47 C20 BDiisel
BMW 2 GRAN TOURER (F46) / 218 d xDrive03.2015 - kuni ...100 Kw - 136 HP / B47 C20 A, B47 C20 BDiisel
BMW 2 GRAN TOURER (F46) / 218 i04.2017 - kuni ...103 Kw - 140 HP / B38 A15 ABensiin
BMW 2 GRAN TOURER VAN (F46) / 218 i03.2018 - kuni ...103 Kw - 140 HP / B38 A15 ABensiin
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / 220 i04.2014 - 07.2016135 Kw - 184 HP / N20 B20 A, N20 B20 BBensiin
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / 228 i11.2014 - kuni ...180 Kw - 245 HP / N20 B20 ABensiin
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / M 235 i11.2014 - kuni ...240 Kw - 326 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / 220 d03.2014 - kuni ...140 Kw - 190 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / 218 i03.2015 - kuni ...100 Kw - 136 HP / B38 B15 ABensiin
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / 218 d07.2015 - kuni ...110 Kw - 150 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / 225 d07.2015 - kuni ...165 Kw - 224 HP / B47 D20 BDiisel
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / M 235 i xDrive07.2015 - kuni ...240 Kw - 326 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / 220 d03.2014 - kuni ...120 Kw - 163 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / 218 d07.2015 - kuni ...100 Kw - 136 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / 220 i09.2015 - kuni ...135 Kw - 184 HP / B48 B20 ABensiin
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / 230 i07.2016 - kuni ...185 Kw - 252 HP / B46 B20 B, B48 B20 BBensiin
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / M 240 i09.2015 - kuni ...250 Kw - 340 HP / B58 B30 ABensiin
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / M 240 i xDrive09.2015 - kuni ...250 Kw - 340 HP / B58 B30 ABensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 220 d10.2012 - 11.2014135 Kw - 184 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 220 i10.2013 - kuni ...135 Kw - 184 HP / N20 B20 A, N20 B20 BBensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / M 235 i10.2013 - kuni ...240 Kw - 326 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 218 d03.2014 - 06.2015105 Kw - 143 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 225 d01.2014 - kuni ...160 Kw - 218 HP / N47 D20 DDiisel
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 220 d10.2012 - 11.2014147 Kw - 200 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / M 235 i xDrive07.2014 - kuni ...240 Kw - 326 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 228 i07.2014 - kuni ...180 Kw - 245 HP / N20 B20 A, N26 B20 ABensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 220 d03.2014 - kuni ...140 Kw - 190 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 218 i03.2015 - kuni ...100 Kw - 136 HP / B38 B15 ABensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 220 d xDrive06.2014 - kuni ...140 Kw - 190 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 218 d07.2015 - kuni ...110 Kw - 150 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 225 d07.2015 - kuni ...165 Kw - 224 HP / B47 D20 BDiisel
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 218 d03.2014 - kuni ...100 Kw - 136 HP / B47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 220 d11.2014 - kuni ...120 Kw - 163 HP / B47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 220 d xDrive03.2015 - kuni ...120 Kw - 163 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / M211.2015 - 06.2018272 Kw - 370 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 220 i09.2015 - kuni ...135 Kw - 184 HP / B48 B20 ABensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 230 i07.2016 - kuni ...185 Kw - 252 HP / B46 B20 B, B48 B20 BBensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / M 240 i09.2015 - kuni ...250 Kw - 340 HP / B58 B30 ABensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / M 240 i xDrive09.2015 - kuni ...250 Kw - 340 HP / B58 B30 ABensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / M2 Competition06.2018 - kuni ...302 Kw - 411 HP / S55 B30 ABensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / M2 CS11.2019 - kuni ...331 Kw - 450 HP / S55 B30 ABensiin
ROVER 200
ROVER 200 KABRIOLETT (XW) / 214 1.4i 16V01.1993 - 11.199976 Kw - 103 HP / 14 K4FBensiin
ROVER 200 KABRIOLETT (XW) / 216 1.6i01.1992 - 11.199990 Kw - 122 HP / D 16 A8Bensiin
ROVER 200 LUUKPÄRA (RF) / 214 i11.1995 - 03.200055 Kw - 75 HP / 14 K2FBensiin
ROVER 200 LUUKPÄRA (RF) / 214 Si11.1995 - 03.200076 Kw - 103 HP / 14 K4FBensiin
ROVER 200 LUUKPÄRA (RF) / 216 Si11.1995 - 06.199982 Kw - 112 HP / 16 K4FBensiin
ROVER 200 LUUKPÄRA (RF) / 218 K Vi11.1995 - 03.2000107 Kw - 146 HP / 18 K4KBensiin
ROVER 200 LUUKPÄRA (RF) / 220 D/SD11.1995 - 03.200063 Kw - 86 HP / 20 T2RDiisel
ROVER 200 LUUKPÄRA (RF) / 220 SDi11.1995 - 03.200077 Kw - 105 HP / 20 T2NDiisel
ROVER 200 LUUKPÄRA (RF) / 21101.1998 - 03.200044 Kw - 60 HP / 11 K2DBensiin
PEUGEOT 2008
PEUGEOT 2008 I (CU_) / 1.2 VTi03.2013 - 12.201860 Kw - 82 HP / HMZ (EB2), HMZ (EB2F)Bensiin
PEUGEOT 2008 I (CU_) / 1.6 VTi03.2013 - kuni ...88 Kw - 120 HP / 5FS (EP6C)Bensiin
PEUGEOT 2008 I (CU_) / 1.6 HDi03.2013 - kuni ...68 Kw - 92 HP / 9HP (DV6DTED)Diisel
PEUGEOT 2008 I (CU_) / 1.6 HDi03.2013 - kuni ...84 Kw - 114 HP / 9HD (DV6C)Diisel
PEUGEOT 2008 I (CU_) / 1.4 HDi06.2013 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HR (DV4C)Diisel
PEUGEOT 2008 I (CU_) / 1.6 BlueHDi 12007.2014 - kuni ...88 Kw - 120 HP / BHZ (DV6FC)Diisel
PEUGEOT 2008 I (CU_) / 1.2 THP 110 / PureTech 11001.2015 - kuni ...81 Kw - 110 HP / HNP (EB2ADT), HNV (EB2DTM), HNZ (EB2DT)Bensiin
PEUGEOT 2008 I (CU_) / 1.2 THP 130 / PureTech 13001.2015 - kuni ...96 Kw - 130 HP / HNS (EB2ADTS), HNY (EB2DTS)Bensiin
PEUGEOT 2008 I (CU_) / 1.6 BlueHDi 10001.2015 - kuni ...73 Kw - 100 HP / BHY (DV6FD)Diisel
PEUGEOT 2008 I (CU_) / 1.6 BlueHDi 7501.2015 - kuni ...55 Kw - 75 HP / BHW (DV6FE)Diisel
PEUGEOT 2008 I (CU_) / 1.6 BlueHDi07.2014 - kuni ...85 Kw - 116 HP / BHX (DV6FC)Diisel
PEUGEOT 2008 I (CU_) / 1.2 PureTech 8201.2018 - 12.201961 Kw - 82 HP / HMR (EB2FA)Bensiin
PEUGEOT 2008 I (CU_) / 1.5 BlueHDI 12005.2018 - kuni ...88 Kw - 120 HP / YHX (DV5RC)Diisel
PEUGEOT 2008 I (CU_) / 1.5 BlueHDI 10005.2018 - kuni ...75 Kw - 102 HP / YHY (DV5RD)Diisel
PEUGEOT 2008 II (U_) / 1.5 BlueHDI 13008.2019 - kuni ...96 Kw - 131 HP / YHZ (DV5RC)Diisel
PEUGEOT 2008 II (U_) / 1.5 BlueHDI 10008.2019 - kuni ...75 Kw - 102 HP / YHY (DV5RD)Diisel
PEUGEOT 2008 II (U_) / 1.2 PureTech 13008.2019 - kuni ...96 Kw - 130 HP / HNS (EB2ADTS)Bensiin
PEUGEOT 2008 II (U_) / 1.2 THP / PureTech 155 (USHNNS, URHNNS, UXHNJP, URHNJP,...11.2019 - kuni ...114 Kw - 155 HP / HNJ (EB2ADTXM), HNN (EB2ADTX), HNR (EB2ADTXM)Bensiin
PEUGEOT 2008 II (U_) / e-200809.2019 - kuni ...100 Kw - 136 HP / ZKX (ZK01)Elektri
PEUGEOT 2008 II (U_) / 1.2 PureTech 10011.2019 - kuni ...74 Kw - 101 HP / HNK (EB2ADTD)Bensiin
PEUGEOT 206
PEUGEOT 206 CC (2D) / 2.0 S1609.2000 - 12.2007100 Kw - 136 HP / RFN (EW10J4)Bensiin
PEUGEOT 206 CC (2D) / 1.6 16V09.2000 - 12.200780 Kw - 109 HP / NFU (TU5JP4)Bensiin
PEUGEOT 206 CC (2D) / 1.6 HDi 11004.2005 - 02.200780 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 206 LUUKPÄRA (2A/C) / 1.1 i09.1998 - 02.200744 Kw - 60 HP / HFX (TU1JP), HFZ (TU1JP)Bensiin
PEUGEOT 206 LUUKPÄRA (2A/C) / 1.4 i09.1998 - 12.201255 Kw - 75 HP / KFW (TU3A), KFW (TU3JP), KFX (TU3JP)Bensiin
PEUGEOT 206 LUUKPÄRA (2A/C) / 1.6 i09.1998 - 12.200065 Kw - 89 HP / NFZ (TU5JP)Bensiin
PEUGEOT 206 LUUKPÄRA (2A/C) / 1.9 D09.1998 - 11.200151 Kw - 69 HP / WJY (DW8B), WJZ (DW8)Diisel
PEUGEOT 206 LUUKPÄRA (2A/C) / 2.0 S1604.1999 - 10.200099 Kw - 135 HP / RFR (EW10J4)Bensiin
PEUGEOT 206 LUUKPÄRA (2A/C) / 2.0 HDI 9012.1999 - 09.200966 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
PEUGEOT 206 LUUKPÄRA (2A/C) / 2.0 S1606.1999 - 12.2007100 Kw - 136 HP / RFN (EW10J4)Bensiin
PEUGEOT 206 LUUKPÄRA (2A/C) / 1.6 16V07.2000 - 04.200980 Kw - 109 HP / NFU (TU5JP4)Bensiin
PEUGEOT 206 LUUKPÄRA (2A/C) / 1.4 HDi eco 7009.2001 - 04.200950 Kw - 68 HP / 8HX (DV4TD), 8HZ (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 206 LUUKPÄRA (2A/C) / 2.0 RC07.2003 - 12.2007130 Kw - 177 HP / RFK (EW10J4S)Bensiin
PEUGEOT 206 LUUKPÄRA (2A/C) / 1.4 16V10.2003 - 02.200865 Kw - 88 HP / KFU (ET3J4)Bensiin
PEUGEOT 206 LUUKPÄRA (2A/C) / 1.6 HDi 11005.2004 - 02.200780 Kw - 109 HP / 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 206 SW (2E/K) / 1.107.2002 - kuni ...44 Kw - 60 HP / HFX (TU1JP)Bensiin
PEUGEOT 206 SW (2E/K) / 1.407.2002 - 02.200755 Kw - 75 HP / KFV (TU3A), KFW (TU3JP)Bensiin
PEUGEOT 206 SW (2E/K) / 1.6 16V07.2002 - kuni ...80 Kw - 109 HP / NFU (TU5JP4)Bensiin
PEUGEOT 206 SW (2E/K) / 2.0 16V07.2002 - 02.2007100 Kw - 136 HP / RFN (EW10J4)Bensiin
PEUGEOT 206 SW (2E/K) / 1.4 HDi07.2002 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HX (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 206 SW (2E/K) / 2.0 HDi07.2002 - kuni ...66 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
PEUGEOT 206 SW (2E/K) / 1.4 16V10.2003 - kuni ...65 Kw - 88 HP / KFU (ET3J4)Bensiin
PEUGEOT 206 SW (2E/K) / 1.6 HDi 11005.2004 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 206+
PEUGEOT 206+ (2L_, 2M_) / 1.4 i09.2010 - 06.201354 Kw - 73 HP / KFT (TU3AE5)Bensiin
PEUGEOT 206+ (2L_, 2M_) / 1.101.2009 - 06.201344 Kw - 60 HP / HFX (TU1A)Bensiin
PEUGEOT 206+ (2L_, 2M_) / 1.4 i01.2009 - 08.201355 Kw - 75 HP / KFW (TU3A)Bensiin
PEUGEOT 206+ (2L_, 2M_) / 1.4 HDi eco 7001.2009 - 06.201350 Kw - 68 HP / 8HR (DV4C), 8HZ (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 207
PEUGEOT 207 CC (WD_) / 1.6 16V02.2007 - 10.201388 Kw - 120 HP / 5FS (EP6C), 5FW (EP6), EP6Bensiin
PEUGEOT 207 CC (WD_) / 1.6 16V Turbo02.2007 - 12.2012110 Kw - 150 HP / 5FX (EP6DT)Bensiin
PEUGEOT 207 CC (WD_) / 1.6 HDi02.2007 - 01.201580 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 207 CC (WD_) / 1.6 HDi08.2009 - 10.201382 Kw - 112 HP / 9HR (DV6C)Diisel
PEUGEOT 207 CC (WD_) / 1.6 16V Turbo10.2009 - 12.2013115 Kw - 156 HP / 5FR (EP6DT), 5FV (EP6CDT)Bensiin
PEUGEOT 207 SW (WK_) / 1.406.2007 - 12.201254 Kw - 73 HP / KFT (TU3A), KFV (TU3A)Bensiin
PEUGEOT 207 SW (WK_) / 1.4 16V06.2007 - 10.201370 Kw - 95 HP / 8FS (EP3), EP3, EP3CBensiin
PEUGEOT 207 SW (WK_) / 1.6 16V06.2007 - 10.201388 Kw - 120 HP / 5FS (EP6C), 5FW (EP6), EP6Bensiin
PEUGEOT 207 SW (WK_) / 1.6 HDi06.2007 - 12.201266 Kw - 90 HP / 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU)Diisel
PEUGEOT 207 SW (WK_) / 1.6 HDi06.2007 - 12.201280 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 207 SW (WK_) / 1.6 16V RC02.2007 - 12.2012128 Kw - 174 HP / 5FY (EP6DTS)Bensiin
PEUGEOT 207 SW (WK_) / 1.6 HDi08.2009 - 10.201382 Kw - 112 HP / 9HR (DV6C)Diisel
PEUGEOT 207 SW (WK_) / 1.6 HDi11.2009 - 12.201268 Kw - 92 HP / 9HP (DV6DTED)Diisel
PEUGEOT 207 SW (WK_) / 1.4 16V11.2009 - 12.201272 Kw - 98 HP / 8FR (EP3)Bensiin
PEUGEOT 207/207+
PEUGEOT 207/207+ (WA_, WC_) / 1.4 16V02.2006 - 10.201365 Kw - 88 HP / KFU (ET3J4)Bensiin
PEUGEOT 207/207+ (WA_, WC_) / 1.6 16V02.2006 - 10.201380 Kw - 109 HP / NFU (TU5JP4)Bensiin
PEUGEOT 207/207+ (WA_, WC_) / 1.6 16V Turbo02.2006 - 10.2013110 Kw - 150 HP / 5FX (EP6DT)Bensiin
PEUGEOT 207/207+ (WA_, WC_) / 1.6 HDi02.2006 - 10.201366 Kw - 90 HP / 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU), 9HX (DV6ATED4)Diisel
PEUGEOT 207/207+ (WA_, WC_) / 1.6 HDi02.2006 - 10.201380 Kw - 109 HP / 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 207/207+ (WA_, WC_) / 1.4 HDi02.2006 - 12.201550 Kw - 68 HP / 8HR (DV4C), 8HZ (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 207/207+ (WA_, WC_) / 1.6 16V VTi02.2007 - 12.201288 Kw - 120 HP / 5FS (EP6C), 5FW (EP6), EP6Bensiin
PEUGEOT 207/207+ (WA_, WC_) / 1.6 16V RC02.2007 - 12.2012128 Kw - 174 HP / 5FY (EP6DTS)Bensiin
PEUGEOT 207/207+ (WA_, WC_) / 1.4 16V06.2007 - 10.201370 Kw - 95 HP / 8FS (EP3), EP3, EP3CBensiin
PEUGEOT 207/207+ (WA_, WC_) / 1.6 16V Turbo10.2009 - 12.2012115 Kw - 156 HP / 5FR (EP6DT)Bensiin
PEUGEOT 207/207+ (WA_, WC_) / 1.6 HDi11.2009 - 12.201268 Kw - 92 HP / 9HP (DV6DTED)Diisel
PEUGEOT 207/207+ (WA_, WC_) / 1.6 HDi 11008.2009 - 12.201282 Kw - 112 HP / 9HR (DV6C)Diisel
PEUGEOT 207/207+ (WA_, WC_) / 1.404.2006 - 10.201354 Kw - 73 HP / KFT (TU3A), KFT (TU3AE5), KFV (TU3A)Bensiin
PEUGEOT 207/207+ (WA_, WC_) / 1.4 16V10.2009 - 12.201272 Kw - 98 HP / 8FR (EP3)Bensiin
PEUGEOT 208
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.603.2012 - kuni ...115 Kw - 156 HP / 5FV (EP6CDT)Bensiin
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.4 HDi03.2012 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HP (DV4C), 8HR (DV4C)Diisel
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.6 HDi03.2012 - kuni ...68 Kw - 92 HP / 9HJ (DV6DTEDM), 9HP (DV6DTED)Diisel
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.6 HDi03.2012 - kuni ...84 Kw - 114 HP / 9HD (DV6C)Diisel
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.003.2012 - kuni ...50 Kw - 68 HP / ZMZ (EB0)Bensiin
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.2 VTI 8203.2012 - kuni ...60 Kw - 82 HP / HMZ (EB2), HMZ (EB2F)Bensiin
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.4 VTi03.2012 - kuni ...70 Kw - 95 HP / 8FS (EP3), EP3CBensiin
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.603.2012 - kuni ...88 Kw - 120 HP / 5FS (EP6C)Bensiin
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.2 THP 11001.2013 - kuni ...81 Kw - 110 HP / HNP (EB2ADT), HNV (EB2DTM), HNZ (EB2DT)Bensiin
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.6 HDi / BlueHDi 7501.2013 - kuni ...55 Kw - 75 HP / 9HK (DV6ETEDM), BHW (DV6FE)Diisel
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.6 GTi10.2014 - kuni ...153 Kw - 208 HP / 5GR (EP6FDTX)Bensiin
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.6 BlueHDi 12011.2013 - kuni ...88 Kw - 120 HP / BHZ (DV6FC)Diisel
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.6 GTi08.2012 - kuni ...147 Kw - 200 HP / 5FU (EP6CDTX)Bensiin
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.6 BlueHDi 10001.2015 - kuni ...73 Kw - 100 HP / BHY (DV6FD)Diisel
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.6 THP 16503.2015 - kuni ...121 Kw - 165 HP / 5GZ (EP6FDT)Bensiin
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.6 HDi04.2014 - kuni ...85 Kw - 116 HP / BHX (DV6FC)Diisel
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.2 GPL06.2015 - kuni ...60 Kw - 82 HP / HMZ (EB2F)Bensiin / autogaas (LPG)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.2 VTi 68 / PureTech 6808.2016 - kuni ...50 Kw - 68 HP / HMM (EB2FAD), HMP (EB2FB)Bensiin
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.2 PureTech 8203.2018 - kuni ...61 Kw - 82 HP / HMR (EB2FA), HMZ (EB2F)Bensiin
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.6 e-HDi07.2015 - kuni ...82 Kw - 112 HP / 9HR (DV6C)Diisel
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.5 BlueHDI 10005.2018 - kuni ...75 Kw - 102 HP / YHY (DV5RD)Diisel
PEUGEOT 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) / 1.2 PureTech 10006.2019 - kuni ...74 Kw - 101 HP / HNK (EB2ADT)Bensiin
PEUGEOT 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) / 1.2 PureTech 13006.2019 - kuni ...96 Kw - 131 HP / HNS (EB2ADTS), HNY (EB2DTS)Bensiin
PEUGEOT 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) / 1.5 BlueHDI 10006.2019 - kuni ...75 Kw - 102 HP / YHY (DV5RD)Diisel
PEUGEOT 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) / e-20806.2019 - kuni ...100 Kw - 136 HP / ZKX (ZK01)Elektri
PEUGEOT 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) / 1.2 PureTech 7506.2019 - kuni ...55 Kw - 75 HP / HMH (EB2FAD)Bensiin
PEUGEOT 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) / 1.5 BlueHDI 13009.2019 - kuni ...96 Kw - 131 HP / YHZ (DV5RC)Diisel
PEUGEOT 208 KAUBIK (CR_) / 1.5 BlueHDi 10005.2018 - kuni ...75 Kw - 102 HP / YHY (DV5RD)Diisel
ROVER 25
ROVER 25 LUUKPÄRA (RF) / 1.4 16V10.1999 - 05.200562 Kw - 84 HP / 14 K4MBensiin
ROVER 25 LUUKPÄRA (RF) / 1.4 16V10.1999 - 05.200576 Kw - 103 HP / 14 K4FBensiin
ROVER 25 LUUKPÄRA (RF) / 1.6 16V10.1999 - 05.200580 Kw - 109 HP / 16 K4FBensiin
ROVER 25 LUUKPÄRA (RF) / 2.0 iDT10.1999 - 05.200574 Kw - 101 HP / 20 T2NDiisel
ROVER 25 LUUKPÄRA (RF) / 1.1 16V01.2004 - 05.200555 Kw - 75 HP / 11 K4FBensiin
MAZDA 3
MAZDA 3 (BK) / 1.6 (BK14)10.2003 - 06.200977 Kw - 105 HP / Z601, Z627Bensiin
MAZDA 3 (BK) / 2.010.2003 - 12.2009110 Kw - 150 HP / LF50, LF72, LFDE, LFN7, LFN8, LFVEBensiin
MAZDA 3 (BK) / 1.6 DI Turbo06.2004 - 06.200980 Kw - 109 HP / Y601, Y603, Y605, Y642Diisel
MAZDA 3 (BK) / 1.3 (BK14)10.2003 - 06.200962 Kw - 84 HP / ZJ07, ZJ30Bensiin
MAZDA 3 (BK) / 2.3 MPS Turbo (BK14)12.2006 - 06.2009191 Kw - 260 HP / L3M6Bensiin
MAZDA 3 (BK) / 2.0 MZR-CD (BK14)07.2006 - 06.2009105 Kw - 143 HP / RF7J, RF8GDiisel
MAZDA 3 (BK) / 1.6 MZ-CD06.2006 - 12.200966 Kw - 90 HP / Y406Diisel
BMW 3 (E36) / 316 i03.1991 - 08.199373 Kw - 100 HP / M40 B16 (164E1)Bensiin
BMW 3 (E36) / 316 i09.1993 - 05.199875 Kw - 102 HP / M43 B16 (164E2)Bensiin
BMW 3 (E36) / 318 i09.1990 - 08.199383 Kw - 113 HP / M40 B18 (184E1)Bensiin
BMW 3 (E36) / 318 is09.1993 - 12.1995103 Kw - 140 HP / M42 B18 (184S1)Bensiin
BMW 3 (E36) / 320 i01.1991 - 02.1998110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S1), M50 B20 (206S2), M52 B20 (206S3)Bensiin
BMW 3 (E36) / 325 i09.1990 - 12.1995141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S1), M50 B25 (256S2)Bensiin
BMW 3 (E36) / 325 td09.1991 - 02.199885 Kw - 115 HP / M51 D25 (256T1)Diisel
BMW 3 (E36) / 325 tds05.1993 - 02.1998105 Kw - 143 HP / M51 D25 (256T1)Diisel
BMW 3 (E36) / 318 tds01.1995 - 02.199866 Kw - 90 HP / M41 D17 (174T1)Diisel
BMW 3 (E36) / 328 i01.1995 - 04.1998142 Kw - 193 HP / M52 B28 (286S1)Bensiin
BMW 3 (E36) / 323 i05.1995 - 11.1998125 Kw - 170 HP / M52 B25 (256S3)Bensiin
BMW 3 (E36) / 318 i09.1993 - 11.199885 Kw - 115 HP / M43 B18 (184E2)Bensiin
BMW 3 (E36) / 318 is01.1996 - 05.1998103 Kw - 140 HP / M44 B19 (194S1)Bensiin
BMW 3 (E36) / M3 3.210.1995 - 01.1998236 Kw - 321 HP / S50 B32 (326S1)Bensiin
BMW 3 (E46) / 318 i12.1997 - 09.200187 Kw - 118 HP / M43 B19 (194E1)Bensiin
BMW 3 (E46) / 328 i02.1998 - 06.2000142 Kw - 193 HP / M52 B28 (286S2)Bensiin
BMW 3 (E46) / 320 d04.1998 - 09.2001100 Kw - 136 HP / M47 D20 (204D1)Diisel
BMW 3 (E46) / 323 i03.1998 - 09.2000125 Kw - 170 HP / M52 B25 (256S4)Bensiin
BMW 3 (E46) / 320 i03.1998 - 09.2000110 Kw - 150 HP / M52 B20 (206S4)Bensiin
BMW 3 (E46) / 316 i12.1998 - 02.200277 Kw - 105 HP / M43 B19 (194E1)Bensiin
BMW 3 (E46) / 330 d10.1999 - 02.2005135 Kw - 184 HP / M57 D30 (306D1)Diisel
BMW 3 (E46) / 330 xd01.2000 - 02.2003135 Kw - 184 HP / M57 D30 (306D1)Diisel
BMW 3 (E46) / 330 xi06.2000 - 02.2005170 Kw - 231 HP / M54 B30 (306S3)Bensiin
BMW 3 (E46) / 330 i06.2000 - 02.2005170 Kw - 231 HP / M54 B30 (306S3)Bensiin
BMW 3 (E46) / 320 i09.2000 - 02.2005125 Kw - 170 HP / M54 B22 (226S1)Bensiin
BMW 3 (E46) / 325 i09.2000 - 02.2005141 Kw - 192 HP / M54 B25 (256S5)Bensiin
BMW 3 (E46) / 316 i04.2000 - 02.200577 Kw - 105 HP / M43 B16 (164E3)Bensiin
BMW 3 (E46) / 318 i09.2001 - 02.2005105 Kw - 143 HP / N42 B20 A, N46 B20 A, N46 B20 CBensiin
BMW 3 (E46) / 320 d09.2001 - 05.2005110 Kw - 150 HP / M47 D20 (204D4)Diisel
BMW 3 (E46) / 318 d09.2001 - 03.200385 Kw - 116 HP / M47 D20 (204D1)Diisel
BMW 3 (E46) / 316 i02.2002 - 02.200585 Kw - 115 HP / N42 B18 A, N46 B18 ABensiin
BMW 3 (E46) / 330 d03.2003 - 02.2005150 Kw - 204 HP / M57 D30 (306D2)Diisel
BMW 3 (E46) / 318 d03.2003 - 02.200585 Kw - 116 HP / M47 D20 (204D4)Diisel
BMW 3 (E46) / 320 d02.1998 - 08.200195 Kw - 129 HP / M47 D20 (204D1)Diisel
BMW 3 (E46) / 330 i01.2001 - 04.2005168 Kw - 228 HP / M54 B30 (306S3)Bensiin
BMW 3 (E46) / 325 xi09.2000 - 02.2005141 Kw - 192 HP / M54 B25 (256S5)Bensiin
BMW 3 (E46) / 330 xd09.2002 - 12.2004150 Kw - 204 HP / M57 D30 (306D2)Diisel
BMW 3 (E46) / 316 i06.2002 - 02.200585 Kw - 115 HP / N40 B16 A, N45 B16 ABensiin
BMW 3 (E46) / 318 i09.2001 - 02.2005100 Kw - 136 HP / N42 B20 ABensiin
BMW 3 (E46) / 320 i09.2000 - 02.2005120 Kw - 163 HP / M54 B22 (226S1)Bensiin
BMW 3 (E46) / 323 i03.1998 - 09.2000120 Kw - 163 HP / M52 B25 (256S4)Bensiin
BMW 3 (E90) / 318 d09.2007 - 10.2011100 Kw - 136 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 (E90) / 320 d xDrive09.2008 - 10.2011120 Kw - 163 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 (E90) / 320 i12.2004 - 08.2007110 Kw - 150 HP / N46 B20 B, N46 B20 BD, N46 B20 C, N46 B20 CBBensiin
BMW 3 (E90) / 325 i12.2004 - 12.2011160 Kw - 218 HP / N52 B25 A, N52 B25 B, N52 B25 BFBensiin
BMW 3 (E90) / 330 i12.2004 - 10.2011190 Kw - 258 HP / N52 B30 A, N52 B30 BFBensiin
BMW 3 (E90) / 320 d12.2004 - 10.2011120 Kw - 163 HP / M47 D20 (204D4), N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 (E90) / 318 i09.2005 - 08.200795 Kw - 129 HP / N46 B20 BBensiin
BMW 3 (E90) / 318 d03.2005 - 08.200790 Kw - 122 HP / M47 D20 (204D4)Diisel
BMW 3 (E90) / 330 d09.2005 - 09.2008170 Kw - 231 HP / M57 D30 (306D3)Diisel
BMW 3 (E90) / 330 xi09.2005 - 08.2007190 Kw - 258 HP / N52 B30 ABensiin
BMW 3 (E90) / 330 xd09.2005 - 08.2008170 Kw - 231 HP / M57 D30 (306D3)Diisel
BMW 3 (E90) / 320 si09.2005 - 08.2006127 Kw - 173 HP / N45 B20 ABensiin
BMW 3 (E90) / 335 i09.2006 - 12.2011225 Kw - 306 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
BMW 3 (E90) / 335 d09.2006 - 12.2011210 Kw - 286 HP / M57 D30 (306D5)Diisel
BMW 3 (E90) / 320 d12.2004 - 09.2007110 Kw - 150 HP / M47 D20 (204D4)Diisel
BMW 3 (E90) / 325 d09.2006 - 02.2010145 Kw - 197 HP / M57 D30 (306D3)Diisel
BMW 3 (E90) / 318 i09.2007 - 10.2011105 Kw - 143 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 3 (E90) / 335 xi03.2007 - 08.2008225 Kw - 306 HP / N54 B30 ABensiin
BMW 3 (E90) / 325 i03.2007 - 12.2011160 Kw - 218 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 (E90) / 325 xi09.2007 - 08.2008160 Kw - 218 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 (E90) / 320 i09.2007 - 10.2011125 Kw - 170 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 3 (E90) / 320 d09.2007 - 02.2010130 Kw - 177 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 (E90) / 330 i09.2007 - 10.2011200 Kw - 272 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 (E90) / 330 xi09.2007 - 08.2008200 Kw - 272 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 (E90) / M312.2007 - 10.2011309 Kw - 420 HP / S65 B40 ABensiin
BMW 3 (E90) / 316 i09.2005 - 10.201185 Kw - 115 HP / N45 B16 A, N45 B16 ACBensiin
BMW 3 (E90) / 323 i09.2005 - 02.2007130 Kw - 177 HP / N52 B25 A, N52 B25 B, N52 B25 BE, N52 B25 BFBensiin
BMW 3 (E90) / 316 i09.2007 - 10.201190 Kw - 122 HP / N43 B16 A, N43 B16 AABensiin
BMW 3 (E90) / 320 i02.2007 - 12.2011115 Kw - 156 HP / N46 B20 B, N46 B20 C, N46 B20 CC, N46 B20 CD, N46 B20 EBensiin
BMW 3 (E90) / 325 i01.2006 - 12.2011155 Kw - 211 HP / N52 B25 ABensiin
BMW 3 (E90) / 323 i03.2007 - 12.2011140 Kw - 190 HP / N52 B25 A, N52 B25 BFBensiin
BMW 3 (E90) / 318 i09.2007 - 10.2011100 Kw - 136 HP / N46 B20 B, N46 B20 C, N46 B20 CC, N46 B20 CD, N46 B20 EBensiin
BMW 3 (E90) / 328 i09.2006 - 12.2011172 Kw - 234 HP / N51 B30 ABensiin
BMW 3 (E90) / 328 i09.2006 - 12.2011172 Kw - 234 HP / N51 B30 ABensiin
BMW 3 (E90) / 325 i03.2007 - 12.2011155 Kw - 211 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 (E90) / 330 i03.2007 - 10.2011200 Kw - 272 HP / N52 B30 A, N52 B30 BFBensiin
BMW 3 (E90) / 325 i xDrive09.2008 - 10.2011160 Kw - 218 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 (E90) / 335 i03.2006 - 12.2011240 Kw - 326 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
BMW 3 (E90) / 320 i03.2007 - 12.2011120 Kw - 163 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 3 (E90) / 335 i xDrive05.2008 - 10.2011240 Kw - 326 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
BMW 3 (E90) / 335 xi09.2006 - 06.2008240 Kw - 326 HP / N54 B30 ABensiin
BMW 3 (E90) / 330 d09.2005 - 12.2011155 Kw - 211 HP / M57 D30 (306D3), N57 D30 ADiisel
BMW 3 (F30, F80) / 328 i11.2011 - 10.2018180 Kw - 245 HP / N20 B20 A, N26 B20 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 335 i11.2011 - 07.2015225 Kw - 306 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 320 d11.2011 - 03.2016135 Kw - 184 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 (F30, F80) / 320 d11.2011 - 10.2018120 Kw - 163 HP / B47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 (F30, F80) / 320 i03.2012 - 10.2018135 Kw - 184 HP / N20 B20 A, N20 B20 B, N20 B20 DBensiin
BMW 3 (F30, F80) / 316 d03.2012 - 10.201885 Kw - 116 HP / B47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 (F30, F80) / 318 d03.2012 - 06.2015105 Kw - 143 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 (F30, F80) / 335 d xDrive07.2013 - 10.2018230 Kw - 313 HP / N57 D30 BDiisel
BMW 3 (F30, F80) / 318 d03.2012 - 10.2018100 Kw - 136 HP / B47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 (F30, F80) / 320 d xDrive08.2012 - 10.2018120 Kw - 163 HP / B47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 (F30, F80) / 320 i xDrive07.2012 - 10.2018135 Kw - 184 HP / N20 B20 A, N20 B20 BBensiin
BMW 3 (F30, F80) / 320 d xDrive08.2012 - 06.2015135 Kw - 184 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 (F30, F80) / 328 i xDrive07.2012 - 08.2016180 Kw - 245 HP / N20 B20 A, N26 B20 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 335 i xDrive07.2012 - 07.2015225 Kw - 306 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 316 i07.2012 - 08.2016100 Kw - 136 HP / N13 B16 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / ActiveHybrid07.2012 - 06.2015250 Kw - 340 HP / N55 B30 ABensiin/elekter
BMW 3 (F30, F80) / ActiveHybrid07.2012 - 06.2015225 Kw - 306 HP / N55 B30 ABensiin/elekter
BMW 3 (F30, F80) / 330 d07.2012 - 10.2018190 Kw - 258 HP / N57 D30 ADiisel
BMW 3 (F30, F80) / 330 d xDrive03.2013 - 10.2018190 Kw - 258 HP / N57 D30 ADiisel
BMW 3 (F30, F80) / 325 d03.2013 - 02.2016160 Kw - 218 HP / N47 D20 DDiisel
BMW 3 (F30, F80) / 320 i11.2012 - 06.2016125 Kw - 170 HP / N13 B16 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 318 d xDrive07.2013 - 06.2015105 Kw - 143 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 (F30, F80) / M303.2014 - 10.2018317 Kw - 431 HP / S55 B30 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 320 d xDrive08.2012 - 06.2015147 Kw - 200 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 (F30, F80) / 320 d11.2011 - 03.2016147 Kw - 200 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 (F30, F80) / 335 i11.2011 - 06.2013240 Kw - 326 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 335 i xDrive07.2012 - 06.2013240 Kw - 326 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 335 i07.2013 - 07.2015250 Kw - 340 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 335 i xDrive07.2013 - 07.2015250 Kw - 340 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 325 d03.2013 - 02.2016155 Kw - 211 HP / N47 D20 DDiisel
BMW 3 (F30, F80) / 318 i07.2015 - 10.2018100 Kw - 136 HP / B38 B15 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 330 i07.2015 - 10.2018185 Kw - 252 HP / B46 B20 B, B48 B20 BBensiin
BMW 3 (F30, F80) / 330 i xDrive07.2015 - 10.2018185 Kw - 252 HP / B46 B20 B, B48 B20 A, B48 B20 BBensiin
BMW 3 (F30, F80) / 340 i07.2015 - 10.2018240 Kw - 326 HP / B58 B30 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 340 i xDrive07.2015 - 10.2018240 Kw - 326 HP / B58 B30 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 318 d07.2015 - 10.2018110 Kw - 150 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 3 (F30, F80) / 318 d xDrive07.2015 - 02.2018110 Kw - 150 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 3 (F30, F80) / 320 d07.2015 - 10.2018140 Kw - 190 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 3 (F30, F80) / 320 d xDrive07.2015 - 10.2018140 Kw - 190 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 3 (F30, F80) / 320 i07.2015 - 10.2018135 Kw - 184 HP / B48 B20 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 320 i xDrive07.2015 - 10.2018135 Kw - 184 HP / B48 B20 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 330 d07.2012 - 10.2018210 Kw - 286 HP / N57 D30 ADiisel
BMW 3 (F30, F80) / 330 d xDrive03.2013 - 10.2018210 Kw - 286 HP / N57 D30 ADiisel
BMW 3 (F30, F80) / 330 e11.2015 - 10.2018185 Kw - 252 HP / B48 B20 ABensiin/elekter
BMW 3 (F30, F80) / 330 e11.2015 - 10.2018135 Kw - 184 HP / B48 B20 ABensiin/elekter
BMW 3 (F30, F80) / 340 i xDrive07.2015 - 10.2018265 Kw - 360 HP / B58 B30 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 340 i07.2015 - 10.2018265 Kw - 360 HP / B58 B30 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 325 d03.2016 - 02.2018165 Kw - 224 HP / B47 D20 BDiisel
BMW 3 (F30, F80) / M3 Competition03.2016 - 10.2018331 Kw - 450 HP / S55 B30 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / M3 CS01.2018 - 10.2018338 Kw - 460 HP / S55 B30 ABensiin
BMW 3 COMPACT (E36) / 316 i01.1994 - 08.200075 Kw - 102 HP / M43 B16 (164E2)Bensiin
BMW 3 COMPACT (E36) / 318 tds06.1995 - 08.200066 Kw - 90 HP / M41 D17 (174T1)Diisel
BMW 3 COMPACT (E36) / 318 ti09.1994 - 12.1995103 Kw - 140 HP / M42 B18 (184S1)Bensiin
BMW 3 COMPACT (E36) / 318 ti01.1996 - 08.1999103 Kw - 140 HP / M44 B19 (194S1)Bensiin
BMW 3 COMPACT (E36) / 323 ti09.1997 - 08.2000125 Kw - 170 HP / M52 B25 (256S3)Bensiin
BMW 3 COMPACT (E36) / 316 i01.1999 - 08.200077 Kw - 105 HP / M43 B19 (194E1)Bensiin
BMW 3 COMPACT (E36) / 316 g02.1996 - 08.200075 Kw - 102 HP / M43 B16 (164E2)Bensiin / maagaas (CNG)
BMW 3 COMPACT (E36) / 323 ti01.1999 - 08.2000120 Kw - 163 HP / M52 B25 (256S3)Bensiin
BMW 3 COMPACT (E46) / 316 ti06.2001 - 02.200585 Kw - 115 HP / N42 B18 A, N46 B18 ABensiin
BMW 3 COMPACT (E46) / 325 ti04.2001 - 12.2004141 Kw - 192 HP / M54 B25 (256S5)Bensiin
BMW 3 COMPACT (E46) / 318 ti03.2001 - 12.2004105 Kw - 143 HP / N42 B20 A, N46 B20 ABensiin
BMW 3 COMPACT (E46) / 320 td09.2001 - 02.2005110 Kw - 150 HP / M47 D20 (204D4)Diisel
BMW 3 COMPACT (E46) / 318 td03.2003 - 02.200585 Kw - 115 HP / M47 D20 (204D4)Diisel
BMW 3 COMPACT (E46) / 316 ti06.2002 - 02.200585 Kw - 115 HP / N40 B16 A, N45 B16 ABensiin
BMW 3 COMPACT (E46) / 318 ti03.2001 - 12.2004100 Kw - 136 HP / N42 B20 A, N46 B20 ABensiin
BMW 3 GRAN TURISMO (F34) / 325 d07.2013 - 06.2016155 Kw - 211 HP / N47 D20 DDiisel
BMW 3 GRAN TURISMO (F34) / 320 d03.2013 - kuni ...120 Kw - 163 HP / B47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 GRAN TURISMO (F34) / 320 i03.2013 - 06.2016135 Kw - 184 HP / N20 B20 A, N20 B20 BBensiin
BMW 3 GRAN TURISMO (F34) / 328 i03.2013 - 06.2016180 Kw - 245 HP / N20 B20 A, N26 B20 ABensiin
BMW 3 GRAN TURISMO (F34) / 335 i03.2013 - 06.2016225 Kw - 306 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 3 GRAN TURISMO (F34) / 318 d03.2013 - 06.2015105 Kw - 143 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 GRAN TURISMO (F34) / 320 d03.2013 - 06.2015135 Kw - 184 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 GRAN TURISMO (F34) / 320 i xDrive11.2012 - 06.2016135 Kw - 184 HP / N20 B20 A, N20 B20 BBensiin
BMW 3 GRAN TURISMO (F34) / 328 i xDrive07.2013 - 06.2016180 Kw - 245 HP / N20 B20 A, N26 B20 ABensiin
BMW 3 GRAN TURISMO (F34) / 335 i xDrive07.2013 - 06.2016225 Kw - 306 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 3 GRAN TURISMO (F34) / 320 d xDrive07.2013 - 06.2015135 Kw - 184 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 GRAN TURISMO (F34) / 325 d07.2013 - 06.2016160 Kw - 218 HP / N47 D20 DDiisel
BMW 3 GRAN TURISMO (F34) / 330 d xDrive03.2014 - kuni ...190 Kw - 258 HP / N57 D30 ADiisel
BMW 3 GRAN TURISMO (F34) / 330 d03.2014 - kuni ...190 Kw - 258 HP / N57 D30 ADiisel
BMW 3 GRAN TURISMO (F34) / 335 d xDrive03.2014 - kuni ...230 Kw - 313 HP / N57 D30 BDiisel
BMW 3 GRAN TURISMO (F34) / 320 d xDrive07.2013 - 06.2015147 Kw - 200 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 GRAN TURISMO (F34) / 335 i03.2013 - 03.2014240 Kw - 326 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 3 GRAN TURISMO (F34) / 335 i xDrive03.2013 - 03.2014240 Kw - 326 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 3 GRAN TURISMO (F34) / 335 i04.2014 - 06.2016250 Kw - 340 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 3 GRAN TURISMO (F34) / 335 i xDrive04.2014 - 06.2016250 Kw - 340 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 3 GRAN TURISMO (F34) / 320 d03.2013 - 06.2015147 Kw - 200 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 GRAN TURISMO (F34) / 320 i03.2013 - 06.2016120 Kw - 163 HP / N20 B20 A, N20 B20 BBensiin
BMW 3 GRAN TURISMO (F34) / 320 i xDrive07.2013 - 06.2016120 Kw - 163 HP / N20 B20 A, N20 B20 BBensiin
BMW 3 GRAN TURISMO (F34) / 318 d03.2013 - kuni ...100 Kw - 136 HP / B47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 GRAN TURISMO (F34) / 320 d xDrive07.2013 - kuni ...120 Kw - 163 HP / B47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 GRAN TURISMO (F34) / 330 d03.2014 - kuni ...210 Kw - 286 HP / N57 D30 ADiisel
BMW 3 GRAN TURISMO (F34) / 330 d xDrive03.2014 - kuni ...210 Kw - 286 HP / N57 D30 ADiisel
BMW 3 GRAN TURISMO (F34) / 325 d07.2016 - 02.2018165 Kw - 224 HP / B47 D20 BDiisel
BMW 3 KABRIOLETT (E36) / 320 i12.1993 - 11.1999110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S2), M52 B20 (206S3)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E36) / 325 i03.1993 - 08.1995141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S2)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E36) / 318 i03.1994 - 11.199985 Kw - 115 HP / M43 B18 (184E2)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E36) / 328 i01.1995 - 11.1999142 Kw - 193 HP / M52 B28 (286S1)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E36) / 323 i05.1995 - 11.1999125 Kw - 170 HP / M52 B25 (256S3)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E36) / M3 3.004.1994 - 07.1995210 Kw - 286 HP / S50 B30 (306S1)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E36) / M3 3.203.1996 - 09.1999236 Kw - 321 HP / S50 B32 (326S1)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E46) / 323 Ci04.2000 - 09.2000125 Kw - 170 HP / M52 B25 (256S4)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E46) / 330 Ci06.2000 - 08.2006170 Kw - 231 HP / M54 B30 (306S3)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E46) / 320 Ci09.2000 - 12.2007125 Kw - 170 HP / M54 B22 (226S1)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E46) / 325 Ci09.2000 - 08.2006141 Kw - 192 HP / M54 B25 (256S5)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E46) / M303.2001 - 08.2006252 Kw - 343 HP / S54 B32 (326S4)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E46) / 318 Ci09.2001 - 12.2007105 Kw - 143 HP / N42 B20 A, N46 B20 ABensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E46) / 320 Cd02.2005 - 12.2007110 Kw - 150 HP / M47 D20 (204D4)Diisel
BMW 3 KABRIOLETT (E46) / 330 Cd08.2005 - 12.2007150 Kw - 204 HP / M57 D30 (306D2)Diisel
BMW 3 KABRIOLETT (E46) / 318 Ci03.2004 - 08.2006110 Kw - 150 HP / N46 B20 A, N46 B20 CBensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E46) / 320 Ci01.2006 - 12.2007120 Kw - 163 HP / M54 B22 (226S1)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E46) / 323 Ci04.2000 - 09.2000120 Kw - 163 HP / M52 B25 (256S4)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E46) / 318 Ci12.2000 - 08.2006100 Kw - 136 HP / N42 B20 A, N46 B20 ABensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 325 i12.2006 - 02.2010160 Kw - 218 HP / N52 B25 ABensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 320 i03.2007 - 10.2013125 Kw - 170 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 325 i03.2007 - 12.2013160 Kw - 218 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 330 i03.2007 - 10.2013200 Kw - 272 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 335 i12.2006 - 10.2013225 Kw - 306 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 330 d03.2007 - 12.2013170 Kw - 231 HP / M57 D30 (306D3)Diisel
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 325 d03.2007 - 12.2010145 Kw - 197 HP / M57 D30 (306D3)Diisel
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 320 d03.2008 - 02.2010130 Kw - 177 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 330 i03.2010 - 10.2013190 Kw - 258 HP / N52 B30 ABensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / M303.2008 - 10.2013309 Kw - 420 HP / S65 B40 ABensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 330 d01.2009 - 12.2013180 Kw - 245 HP / N57 D30 ADiisel
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 325 i10.2006 - 12.2013155 Kw - 211 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 325 d03.2007 - 12.2010155 Kw - 211 HP / M57 D30 (306D3)Diisel
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 320 i01.2007 - 08.2013115 Kw - 156 HP / N46 B20 BBensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 320 i09.2006 - 10.2013120 Kw - 163 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 320 d01.2008 - 12.2013120 Kw - 163 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 320 d03.2010 - 10.2013135 Kw - 184 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 330 i03.2007 - 02.2010200 Kw - 272 HP / N52 B30 ABensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 323 i03.2007 - 09.2011140 Kw - 190 HP / N52 B25 ABensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 335 i05.2006 - 10.2013240 Kw - 326 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 320 d03.2010 - 10.2013147 Kw - 200 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 320 d09.2007 - 02.2010145 Kw - 197 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 KUPEE (E36) / 318 is01.1992 - 12.1995103 Kw - 140 HP / M42 B18 (184S1)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / 320 i12.1991 - 11.1998110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S1), M50 B20 (206S2), M52 B20 (206S3)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / 325 i10.1991 - 02.1995141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S1), M50 B25 (256S2)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / 316 i09.1993 - 11.199875 Kw - 102 HP / M43 B16 (164E2)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / M3 3.011.1992 - 07.1995210 Kw - 286 HP / S50 B30 (306S1)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / 328 i01.1995 - 04.1999142 Kw - 193 HP / M52 B28 (286S1)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / 318 is09.1995 - 04.1999103 Kw - 140 HP / M44 B19 (194S1)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / 323 i05.1995 - 04.1999125 Kw - 170 HP / M52 B25 (256S3)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / M3 3.009.1993 - 05.1995217 Kw - 295 HP / S50 B30 (306S1)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / M3 3.210.1995 - 11.1998236 Kw - 321 HP / S50 B32 (326S1)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 323 Ci04.1999 - 09.2000125 Kw - 170 HP / M52 B25 (256S4)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 328 Ci12.1998 - 05.2000142 Kw - 193 HP / M52 B28 (286S2)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 320 Ci02.1999 - 08.2001110 Kw - 150 HP / M52 B20 (206S4)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 318 Ci12.1999 - 08.200187 Kw - 118 HP / M43 B19 (194E1)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / M307.2000 - 05.2006252 Kw - 343 HP / S54 B32 (326S4)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 330 xi06.2000 - 07.2006170 Kw - 231 HP / M54 B30 (306S3)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 320 Ci01.2000 - 05.2006125 Kw - 170 HP / M54 B22 (226S1)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 325 Ci09.2000 - 05.2006141 Kw - 192 HP / M54 B25 (256S5)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 316 Ci04.2000 - 07.200677 Kw - 105 HP / M43 B16 (164E3)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 318 Ci09.2001 - 02.2004105 Kw - 143 HP / N42 B20 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 330 Cd03.2003 - 07.2006150 Kw - 204 HP / M57 D30 (306D2)Diisel
BMW 3 KUPEE (E46) / 320 Cd11.2003 - 07.2006110 Kw - 150 HP / M47 D20 (204D4)Diisel
BMW 3 KUPEE (E46) / M3 CSL05.2003 - 12.2003265 Kw - 360 HP / S54 B32 (326S4)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 316 Ci06.2002 - 07.200685 Kw - 115 HP / N45 B16 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 318 Ci03.2004 - 05.2006110 Kw - 150 HP / N46 B20 A, N46 B20 CBensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 330 Ci06.2000 - 05.2006170 Kw - 231 HP / M54 B30 (306S3)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 318 Ci12.1999 - 08.200185 Kw - 116 HP / M43 B19 (194E1)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 323 Ci04.1999 - 09.2000120 Kw - 163 HP / M52 B25 (256S4)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 320 Ci01.2000 - 05.2006120 Kw - 163 HP / M54 B22 (226S1)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 318 Ci12.2000 - 05.2006100 Kw - 136 HP / N42 B20 A, N46 B20 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 335 i06.2006 - 06.2013225 Kw - 306 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 335 d03.2006 - 03.2013210 Kw - 286 HP / M57 D30 (306D5)Diisel
BMW 3 KUPEE (E92) / 325 i06.2006 - 02.2010160 Kw - 218 HP / N52 B25 A, N52 B25 AF, N52 B25 BFBensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 330 i09.2006 - 02.2010200 Kw - 272 HP / N52 B30 A, N52 B30 AF, N52 B30 BFBensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 330 d03.2006 - 08.2008170 Kw - 231 HP / M57 D30 (306D3)Diisel
BMW 3 KUPEE (E92) / 325 xi09.2006 - 02.2010160 Kw - 218 HP / N52 B25 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 330 xi09.2006 - 08.2007200 Kw - 272 HP / N52 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 330 xd03.2006 - 08.2008170 Kw - 231 HP / M57 D30 (306D3)Diisel
BMW 3 KUPEE (E92) / 330 i03.2010 - 06.2013190 Kw - 258 HP / N52 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 330 xi09.2006 - 08.2007190 Kw - 258 HP / N52 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / M306.2007 - 06.2013309 Kw - 420 HP / S65 B40 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 320 i03.2007 - 12.2013125 Kw - 170 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 320 d09.2006 - 02.2010130 Kw - 177 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 KUPEE (E92) / 325 d02.2007 - 02.2010145 Kw - 197 HP / M57 D30 (306D3)Diisel
BMW 3 KUPEE (E92) / 325 i09.2007 - 06.2013160 Kw - 218 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 325 xi09.2007 - 08.2008160 Kw - 218 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 335 xi03.2007 - 02.2010225 Kw - 306 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 330 xd03.2008 - 02.2010180 Kw - 245 HP / N57 D30 ADiisel
BMW 3 KUPEE (E92) / 325 i xDrive09.2008 - 12.2013160 Kw - 218 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 330 i xDrive03.2010 - 06.2013200 Kw - 272 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 335 i xDrive11.2008 - 12.2013225 Kw - 306 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 320 d xDrive09.2008 - 02.2010130 Kw - 177 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 KUPEE (E92) / 330 d xDrive02.2010 - 06.2013180 Kw - 245 HP / N57 D30 ADiisel
BMW 3 KUPEE (E92) / 330 d01.2009 - 12.2013180 Kw - 245 HP / N57 D30 ADiisel
BMW 3 KUPEE (E92) / 320 i01.2007 - 12.2013120 Kw - 163 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 325 i03.2010 - 06.2013155 Kw - 211 HP / N52 B25 A, N52 B25 AF, N52 B25 BFBensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 325 d02.2007 - 02.2010155 Kw - 211 HP / M57 D30 (306D3)Diisel
BMW 3 KUPEE (E92) / 325 i03.2010 - 06.2013155 Kw - 211 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 320 d03.2007 - 06.2013120 Kw - 163 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 KUPEE (E92) / M3 GTS03.2007 - 12.2013331 Kw - 450 HP / S65 B44 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 320 i06.2007 - 12.2013115 Kw - 156 HP / N46 B20 BBensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 328 i06.2006 - 06.2013172 Kw - 234 HP / N51 B30 A, N52 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 328 i09.2006 - 12.2010171 Kw - 233 HP / N51 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 316 i09.2007 - 06.201390 Kw - 122 HP / N43 B16 AABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 320 d xDrive03.2010 - 06.2013135 Kw - 184 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 KUPEE (E92) / 320 d03.2010 - 06.2013135 Kw - 184 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 KUPEE (E92) / 330 i09.2007 - 06.2013200 Kw - 272 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 325 i03.2010 - 10.2013150 Kw - 204 HP / N52 B25 A, N52 B25 AF, N52 B25 BFBensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 320 d09.2006 - 02.2010145 Kw - 197 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 KUPEE (E92) / 320 d xDrive09.2008 - 02.2010145 Kw - 197 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 KUPEE (E92) / 323 i04.2006 - 02.2012140 Kw - 190 HP / N52 B25 AE, N52 B25 BEBensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 335 i06.2006 - 06.2013240 Kw - 326 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 335 i xDrive11.2008 - 06.2013240 Kw - 326 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 335 xi03.2007 - 02.2010240 Kw - 326 HP / N54 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 335 i xDrive01.2009 - 06.2013224 Kw - 305 HP / N54 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 330 xi03.2007 - 02.2010200 Kw - 272 HP / N53 B30 ABensiin
MAZDA 3 SEDAAN (BK) / 1.602.2004 - 06.200977 Kw - 105 HP / Z601, Z627Bensiin
MAZDA 3 SEDAAN (BK) / 2.010.2003 - 12.2009110 Kw - 150 HP / LF50, LF72, LFDE, LFN7, LFN8, LFVEBensiin
MAZDA 3 SEDAAN (BK) / 1.6 DI Turbo (BK12Y)06.2004 - 06.200980 Kw - 109 HP / Y601, Y603, Y605, Y642Diisel
MAZDA 3 SEDAAN (BK) / 2.0 MZR-CD (BK12)12.2006 - 06.2009105 Kw - 143 HP / RF7J, RF8GDiisel
BMW 3 TOURING (E36) / 320 i01.1995 - 04.1999110 Kw - 150 HP / M52 B20 (206S3)Bensiin
BMW 3 TOURING (E36) / 328 i02.1995 - 04.1999142 Kw - 193 HP / M52 B28 (286S1)Bensiin
BMW 3 TOURING (E36) / 318 tds03.1995 - 04.199966 Kw - 90 HP / M41 D17 (174T1)Diisel
BMW 3 TOURING (E36) / 325 tds03.1995 - 04.1999105 Kw - 143 HP / M51 D25 (256T1)Diisel
BMW 3 TOURING (E36) / 323 i12.1995 - 04.1999125 Kw - 170 HP / M52 B25 (256S3)Bensiin
BMW 3 TOURING (E36) / 318 i09.1995 - 04.199985 Kw - 116 HP / M43 B18 (184E2)Bensiin
BMW 3 TOURING (E36) / 316 i03.1997 - 05.199975 Kw - 102 HP / M43 B16 (164E2)Bensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 318 i10.1999 - 09.200187 Kw - 118 HP / M43 B19 (194E1)Bensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 320 d03.2000 - 09.2001100 Kw - 136 HP / M47 D20 (204D1)Diisel
BMW 3 TOURING (E46) / 330 d10.1999 - 02.2005135 Kw - 184 HP / M57 D30 (306D1)Diisel
BMW 3 TOURING (E46) / 330 xd01.2000 - 03.2003135 Kw - 184 HP / M57 D30 (306D1)Diisel
BMW 3 TOURING (E46) / 330 i06.2000 - 02.2005170 Kw - 231 HP / M54 B30 (306S3)Bensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 320 i09.2000 - 02.2005125 Kw - 170 HP / M54 B22 (226S1)Bensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 325 i09.2000 - 02.2005141 Kw - 192 HP / M54 B25 (256S5)Bensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 320 d09.2001 - 02.2005110 Kw - 150 HP / M47 D20 (204D4)Diisel
BMW 3 TOURING (E46) / 318 i09.2001 - 07.2005105 Kw - 143 HP / N42 B20 A, N46 B20 A, N46 B20 CBensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 316 i03.2002 - 02.200585 Kw - 115 HP / N42 B18 A, N46 B18 ABensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 318 d10.2002 - 03.200385 Kw - 115 HP / M47 D20 (204D1)Diisel
BMW 3 TOURING (E46) / 330 d03.2003 - 02.2005150 Kw - 204 HP / M57 D30 (306D2)Diisel
BMW 3 TOURING (E46) / 318 d03.2003 - 02.200585 Kw - 116 HP / M47 D20 (204D4)Diisel
BMW 3 TOURING (E46) / 318 i10.1999 - 09.200185 Kw - 116 HP / M43 B19 (194E1)Bensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 320 i10.1999 - 09.2000110 Kw - 150 HP / M52 B20 (206S4)Bensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 328 i06.1999 - 05.2000142 Kw - 193 HP / M52 B28 (286S2)Bensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 330 xi06.2000 - 02.2005170 Kw - 231 HP / M54 B30 (306S3)Bensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 325 xi09.2000 - 02.2005141 Kw - 192 HP / M54 B25 (256S5)Bensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 330 xd08.2002 - 05.2005150 Kw - 204 HP / M57 D30 (306D2)Diisel
BMW 3 TOURING (E46) / 320 i09.2000 - 02.2005120 Kw - 163 HP / M54 B22 (226S1)Bensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 318 d07.2007 - 06.2012100 Kw - 136 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 TOURING (E91) / 318 i09.2007 - 03.2012100 Kw - 136 HP / N46 B20 BBensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 320 i09.2005 - 06.2012110 Kw - 150 HP / N46 B20 B, N46 B20 CBensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 330 i08.2005 - 08.2007190 Kw - 258 HP / N52 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 320 d06.2005 - 06.2012120 Kw - 163 HP / M47 D20 (204D4), N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 TOURING (E91) / 330 d12.2004 - 08.2008170 Kw - 231 HP / M57 D30 (306D3)Diisel
BMW 3 TOURING (E91) / 330 xi09.2005 - 08.2007190 Kw - 258 HP / N52 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 330 xd09.2005 - 06.2012170 Kw - 231 HP / M57 D30 (306D3)Diisel
BMW 3 TOURING (E91) / 318 d09.2005 - 08.200790 Kw - 122 HP / M47 D20 (204D4)Diisel
BMW 3 TOURING (E91) / 318 i01.2006 - 08.200795 Kw - 129 HP / N46 B20 BBensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 335 i09.2006 - 06.2012225 Kw - 306 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 335 d09.2006 - 06.2012210 Kw - 286 HP / M57 D30 (306D5)Diisel
BMW 3 TOURING (E91) / 320 d12.2004 - 08.2007110 Kw - 150 HP / M47 D20 (204D4)Diisel
BMW 3 TOURING (E91) / 325 d09.2006 - 06.2012145 Kw - 197 HP / M57 D30 (306D3)Diisel
BMW 3 TOURING (E91) / 318 i05.2007 - 05.2012105 Kw - 143 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 318 d09.2007 - 06.2012105 Kw - 143 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 TOURING (E91) / 320 i02.2007 - 12.2012125 Kw - 170 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 335 xi03.2007 - 08.2008225 Kw - 306 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 330 i09.2007 - 06.2012200 Kw - 272 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 330 xi09.2007 - 06.2012200 Kw - 272 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 325 i09.2007 - 06.2012160 Kw - 218 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 325 xi09.2007 - 08.2008160 Kw - 218 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 320 d02.2007 - 12.2010130 Kw - 177 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 TOURING (E91) / 316 i09.2008 - 06.201290 Kw - 122 HP / N43 B16 AABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 320 i09.2005 - 06.2012115 Kw - 156 HP / N46 B20 B, N46 B20 BD, N46 B20 CBensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 325 i09.2007 - 06.2012155 Kw - 211 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 325 i xDrive09.2008 - 06.2012160 Kw - 218 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 330 i xDrive09.2007 - 06.2012200 Kw - 272 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 323 i09.2006 - 07.2008140 Kw - 190 HP / N52 B25 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 320 i09.2005 - 06.2012115 Kw - 156 HP / N46 B20 B, N46 B20 BD, N46 B20 CBensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 335 i09.2006 - 06.2012240 Kw - 326 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 335 i xDrive09.2008 - 06.2012240 Kw - 326 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 320 d02.2007 - 02.2010145 Kw - 197 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 TOURING (E91) / 320 d xDrive02.2008 - 02.2010145 Kw - 197 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 TOURING (E91) / 320 i02.2007 - 05.2012120 Kw - 163 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 335 xi03.2007 - 08.2008240 Kw - 326 HP / N54 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 325 i12.2004 - 12.2010155 Kw - 211 HP / N52 B25 A, N52 B25 AF, N52 B25 B, N52 B25 BFBensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 330 d06.2005 - 05.2012155 Kw - 211 HP / M57 D30 (306D3), N57 D30 ADiisel
BMW 3 TOURING (F31) / 320 i11.2012 - 06.2015135 Kw - 184 HP / N20 B20 BBensiin
BMW 3 TOURING (F31) / 328 i07.2012 - 06.2015180 Kw - 245 HP / N20 B20 ABensiin
BMW 3 TOURING (F31) / 316 d11.2012 - 06.201985 Kw - 116 HP / B47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 TOURING (F31) / 318 d11.2012 - 06.2015105 Kw - 143 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 TOURING (F31) / 320 d07.2012 - 02.2016135 Kw - 184 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 TOURING (F31) / 330 d07.2012 - 06.2019190 Kw - 258 HP / N57 D30 ADiisel
BMW 3 TOURING (F31) / 320 d07.2012 - 06.2019120 Kw - 163 HP / B47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 TOURING (F31) / 325 d03.2013 - 02.2016160 Kw - 218 HP / N47 D20 DDiisel
BMW 3 TOURING (F31) / 335 i xDrive03.2013 - 06.2015225 Kw - 306 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (F31) / 335 i03.2013 - 06.2015225 Kw - 306 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (F31) / 328 i xDrive03.2013 - 06.2016180 Kw - 245 HP / N20 B20 ABensiin
BMW 3 TOURING (F31) / 320 i xDrive03.2013 - 06.2015135 Kw - 184 HP / N20 B20 BBensiin
BMW 3 TOURING (F31) / 330 d xDrive03.2013 - 06.2019190 Kw - 258 HP / N57 D30 ADiisel
BMW 3 TOURING (F31) / 320 d xDrive03.2013 - 06.2015135 Kw - 184 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 TOURING (F31) / 316 i03.2013 - 06.2015100 Kw - 136 HP / N13 B16 ABensiin
BMW 3 TOURING (F31) / 318 d xDrive07.2013 - 06.2015105 Kw - 143 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 TOURING (F31) / 335 d xDrive11.2013 - 06.2019230 Kw - 313 HP / N57 D30 BDiisel
BMW 3 TOURING (F31) / 320 d xDrive03.2013 - 06.2015147 Kw - 200 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 TOURING (F31) / 320 d07.2012 - 02.2016147 Kw - 200 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 TOURING (F31) / 335 i03.2013 - 06.2013240 Kw - 326 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (F31) / 335 i xDrive03.2013 - 06.2013240 Kw - 326 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (F31) / 335 i07.2013 - 06.2015250 Kw - 340 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (F31) / 335 i xDrive07.2013 - 06.2015250 Kw - 340 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (F31) / 325 d03.2013 - 02.2016155 Kw - 211 HP / N47 D20 DDiisel
BMW 3 TOURING (F31) / 320 d xDrive03.2013 - 06.2019120 Kw - 163 HP / B47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 TOURING (F31) / 318 d11.2012 - 06.2019100 Kw - 136 HP / B47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 TOURING (F31) / 318 i07.2015 - 06.2019100 Kw - 136 HP / B38 B15 ABensiin
BMW 3 TOURING (F31) / 330 i07.2015 - 06.2019185 Kw - 252 HP / B48 B20 ABensiin
BMW 3 TOURING (F31) / 330 i xDrive07.2015 - 06.2019185 Kw - 252 HP / B48 B20 A, B48 B20 BBensiin
BMW 3 TOURING (F31) / 340 i07.2015 - 06.2019240 Kw - 326 HP / B58 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (F31) / 340 i xDrive07.2015 - 06.2019240 Kw - 326 HP / B58 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (F31) / 318 d07.2015 - 06.2019110 Kw - 150 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 3 TOURING (F31) / 318 d xDrive07.2015 - 02.2018110 Kw - 150 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 3 TOURING (F31) / 320 d07.2015 - 06.2019140 Kw - 190 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 3 TOURING (F31) / 320 d xDrive07.2015 - 06.2019140 Kw - 190 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 3 TOURING (F31) / 320 i07.2015 - 06.2019135 Kw - 184 HP / B48 B20 ABensiin
BMW 3 TOURING (F31) / 320 i xDrive07.2015 - 06.2019135 Kw - 184 HP / B48 B20 ABensiin
BMW 3 TOURING (F31) / 330 d07.2012 - 06.2019210 Kw - 286 HP / N57 D30 ADiisel
BMW 3 TOURING (F31) / 330 d xDrive03.2013 - 06.2019210 Kw - 286 HP / N57 D30 ADiisel
BMW 3 TOURING (F31) / 340 i07.2015 - 06.2019265 Kw - 360 HP / B58 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (F31) / 340 i xDrive07.2015 - 06.2019265 Kw - 360 HP / B58 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (F31) / 325 d03.2016 - 02.2018165 Kw - 224 HP / B47 D20 BDiisel
BMW 3 TOURING (F31) / 320 i11.2012 - 06.2015120 Kw - 163 HP / N20 B20 BBensiin
BMW 3 TOURING (F31) / 320 i xDrive03.2013 - 06.2015120 Kw - 163 HP / N20 B20 BBensiin
CHRYSLER 300
CHRYSLER 300 C (LX, LE) / 3.0 V6 CRD11.2010 - 11.2012155 Kw - 211 HP / EXLDiisel
CHRYSLER 300 C (LX, LE) / 2.701.2007 - 11.2012130 Kw - 177 HP / EESBensiin
CHRYSLER 300 C (LX, LE) / 2.709.2004 - 11.2012142 Kw - 193 HP / EERBensiin
CHRYSLER 300 C (LX, LE) / 3.509.2004 - 11.2012183 Kw - 249 HP / EGGBensiin
CHRYSLER 300 C (LX, LE) / 5.709.2004 - 12.2008250 Kw - 340 HP / EZB, EZD, EZHBensiin
CHRYSLER 300 C (LX, LE) / 3.0 CRD09.2005 - 11.2012160 Kw - 218 HP / EXLDiisel
CHRYSLER 300 C (LX, LE) / 6.1 SRT806.2005 - 11.2012317 Kw - 431 HP / ESFBensiin
CHRYSLER 300 C (LX, LE) / 5.705.2009 - 12.2010265 Kw - 360 HP / EZHBensiin
CHRYSLER 300 C TOURING (LX, LE) / 2.701.2007 - 12.2010130 Kw - 177 HP / EESBensiin
CHRYSLER 300 C TOURING (LX, LE) / 2.709.2004 - 12.2010142 Kw - 193 HP / EERBensiin
CHRYSLER 300 C TOURING (LX, LE) / 3.509.2004 - 12.2010183 Kw - 249 HP / EGGBensiin

Ostukorvi lisatud!


+

Viga! Puudub valitud kogus

+

iParts 2021