Andur,Jahutusvedeliku temp. JP GROUP 3393100109
Firma: JP GROUP 
Varuosanumber: 3393100109
Varuosa nimetus: Andur,Jahutusvedeliku temp.
Hind
hinnapäring
Polarisatsioon | 1
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
Analoogid
Firma: MAXGEAR  
Varuosanumber: 21-0120
MAXGEAR Andur,Jahutusvedeliku temp. 21-0120
ERIHIND -20%
2.14€
sis. KM 20%
Firma: CALORSTAT BY VERNET  
Varuosanumber: WS2509
CALORSTAT BY VERNET Andur,Jahutusvedeliku temp. WS2509
ERIHIND -20%
2.94€
sis. KM 20%
Firma: FAE  
Varuosanumber: 31140
FAE Andur,Jahutusvedeliku temp. 31140
ERIHIND -20%
4.46€
sis. KM 20%
Firma: VALEO  
Varuosanumber: 700002
VALEO Andur,Jahutusvedeliku temp. 700002
ERIHIND -20%
4.65€
sis. KM 20%
Firma: MAPCO  
Varuosanumber: 88002
MAPCO Andur,Jahutusvedeliku temp. 88002
ERIHIND -20%
7.17€
sis. KM 20%
Firma: QUINTON HAZELL  
Varuosanumber: XTT3
QUINTON HAZELL Andur,Jahutusvedeliku temp. XTT3
hinnapäring
Firma: STANDARD  
Varuosanumber: STT012
STANDARD Andur,Jahutusvedeliku temp. STT012
hinnapäring
Firma: STANDARD  
Varuosanumber: 52400
STANDARD Andur,Jahutusvedeliku temp. 52400
hinnapäring
Firma: STELLOX  
Varuosanumber: 06-04109-SX
noimage
hinnapäring
Firma: VEMO  
Varuosanumber: V24-72-0028
VEMO Andur,Jahutusvedeliku temp.; Andur,Jahutusvedeliku V24-72-0028
hinnapäring
Firma: VEMO  
Varuosanumber: V10-72-1103
VEMO Andur,Jahutusvedeliku temp.; Andur,Jahutusvedeliku V10-72-1103
hinnapäring
Firma: MTE-THOMSON  
Varuosanumber: 3041
MTE-THOMSON Andur,Jahutusvedeliku temp. 3041
hinnapäring
Firma: STANDARD  
Varuosanumber: WS1001
STANDARD Andur,Jahutusvedeliku temp. WS1001
hinnapäring
Firma: MEAT & DORIA  
Varuosanumber: 82432
MEAT & DORIA Andur,Jahutusvedeliku temp. 82432
hinnapäring
Firma: HERTH+BUSS ELPARTS  
Varuosanumber: 70511515
HERTH+BUSS ELPARTS Andur,Jahutusvedeliku temp. 70511515
hinnapäring
Firma: HELLA  
Varuosanumber: 6PT 009 107-151
HELLA Andur,Jahutusvedeliku temp. 6PT 009 107-151
hinnapäring
Firma: FACET  
Varuosanumber: 7.3000
FACET Andur,Jahutusvedeliku temp.; Andur,Jahutusvedeliku 7.3000
hinnapäring
Firma: HOFFER  
Varuosanumber: 7472432
HOFFER Andur,Jahutusvedeliku temp. 7472432
hinnapäring
Firma: JP GROUP  
Varuosanumber: 3393100109
JP GROUP Andur,Jahutusvedeliku temp. 3393100109
hinnapäring
Firma: METZGER  
Varuosanumber: 0905090
METZGER Andur,Jahutusvedeliku temp. 0905090
hinnapäring
Firma: ANGLI  
Varuosanumber: 1503
ANGLI Andur,Jahutusvedeliku temp. 1503
hinnapäring
Firma: MOTAQUIP  
Varuosanumber: LVCT325
noimage
hinnapäring
Originaalnumbrid
ALFA ROMEO 60813687
ALFA ROMEO 7588802
FIAT 4067872
FIAT 4108672
FIAT 4276954
FIAT 4349082
FIAT 4407984
FIAT 4409505
FIAT 4414600
FIAT 4448131
FIAT 46458931
FIAT 7588802
FIAT 7588882
LADA 21010380860000
LADA 21013808600
LADA 2101380860002
Varuosade kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
ABARTH STRADA
ABARTH STRADA (138A) / 130 TC 2.004.1983 - 12.198796 Kw - 130 HP / 138 AR2.000Otto
ALFA ROMEO 156
ALFA ROMEO 156 (932) / 1.9 JTD (932B2)09.1997 - 10.200077 Kw - 105 HP / AR 32302Diisel
ALFA ROMEO 156 (932) / 2.4 JTD (932B1)09.1997 - 09.2003100 Kw - 136 HP / AR 32501Diisel
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 1.9 JTD (932B2)05.2000 - 10.200077 Kw - 105 HP / AR 32302Diisel
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 2.4 JTD (932B1)05.2000 - 09.2003100 Kw - 136 HP / AR 32501Diisel
FIAT 124
FIAT 124 (124_) / 120002.1973 - 07.197548 Kw - 65 HP / 124 A.000Otto
FIAT 124 (124_) / 1200 (TA)07.1966 - 10.197344 Kw - 60 HP / 124 A.000Otto
FIAT 124 (124_) / 140012.1968 - 12.197251 Kw - 70 HP / 124 B2.000Otto
FIAT 124 (124_) / 150001.1971 - 07.197559 Kw - 80 HP / 124 AC.000Otto
FIAT 124 (124_) / 150001.1973 - 07.197555 Kw - 75 HP / 124 B2.000Otto
FIAT 124 (124_) / 160001.1973 - 07.197570 Kw - 95 HP / 124A9000Otto
FIAT 124 (124_) / 160001.1973 - 07.197570 Kw - 95 HP / 132 AC.000Otto
FIAT 124 Familiare (124_) / 120004.1967 - 05.197344 Kw - 60 HP / 124 A.000Otto
FIAT 124 Familiare (124_) / 120005.1973 - 03.197548 Kw - 65 HP / 124 A.000Otto
FIAT 124 Kupee (124_) / 1400 Sport06.1967 - 10.197266 Kw - 90 HP / 124 AC.000Otto
FIAT 124 Kupee (124_) / 1600 (BC 1)04.1970 - 10.197381 Kw - 110 HP / 125 B.000Otto
FIAT 124 Kupee (124_) / 1600 (BC 1)11.1971 - 10.197374 Kw - 100 HP / 132 AC.000Otto
FIAT 124 Kupee (124_) / 1600 (BC 1)11.1971 - 10.197374 Kw - 100 HP / 125 B.000Otto
FIAT 124 Kupee (124_) / 1600 Sport08.1972 - 12.197580 Kw - 108 HP / 132 AC.000Otto
FIAT 124 Kupee (124_) / 1600 Sport08.1972 - 12.197576 Kw - 104 HP / 132 AC.000Otto
FIAT 124 Kupee (124_) / 1800 Sport01.1973 - 02.197682 Kw - 112 HP / Otto
FIAT 124 Kupee (124_) / 1800 Sport (CC1)01.1973 - 02.197687 Kw - 118 HP / Otto
FIAT 124 Spider (124_) / 1500 Sport (BS)01.1966 - 12.197266 Kw - 90 HP / 124 AC.000Otto
FIAT 124 Spider (124_) / 1600 Sport (BS)11.1969 - 08.197382 Kw - 112 HP / 132 AC.000Otto
FIAT 124 Spider (124_) / 1600 Sport (BS)11.1969 - 08.197382 Kw - 112 HP / 125 B.000Otto
FIAT 124 Spider (124_) / 1600 Sport (BS1)01.1969 - 12.197480 Kw - 108 HP / 132 AC.000Otto
FIAT 124 Spider (124_) / 1600 Sport (BS1)01.1969 - 12.197480 Kw - 108 HP / 125 B.000Otto
FIAT 124 Spider (124_) / 1600 Sport (BS1)11.1969 - 08.197374 Kw - 100 HP / 132 AC.000Otto
FIAT 124 Spider (124_) / 1600 Sport (BS1)11.1969 - 08.197374 Kw - 100 HP / 125 B.000Otto
FIAT 124 Spider (124_) / 1600 Sport (CS)01.1969 - 12.197476 Kw - 104 HP / 132 AC.000Otto
FIAT 124 Spider (124_) / 1600 Sport (CS)01.1969 - 12.197476 Kw - 104 HP / 125 B.000Otto
FIAT 124 Spider (124_) / 1800 Rally Abarth (CSA)09.1972 - 07.197594 Kw - 128 HP / 132 AC1.000Otto
FIAT 124 Spider (124_) / 1800 Sport (CS1)01.1972 - 12.197787 Kw - 118 HP / 132 AC1.000Otto
FIAT 124 Spider (124_) / 1800 Sport (CS1)01.1973 - 07.197582 Kw - 112 HP / Otto
FIAT 125
FIAT 125 (125_) / 1.6 (TA)07.1967 - 03.197466 Kw - 90 HP / 125 A.000Otto
FIAT 125 (125_) / 1.6 (TA)05.1969 - 10.197374 Kw - 100 HP / 125 B.000Otto
FIAT 126
FIAT 126 (126_) / 70009.1987 - 06.199619 Kw - 26 HP / 126 A2.048Otto
FIAT 126 (126_) / 70009.1987 - 06.199619 Kw - 26 HP / 126 A2.000Otto
FIAT 127
FIAT 127 (127_) / 0.906.1971 - 05.198329 Kw - 40 HP / 100 GL.048Otto
FIAT 127 (127_) / 0.906.1971 - 12.198633 Kw - 45 HP / 100 GL.000Otto
FIAT 127 (127_) / 1.3 Diesel04.1981 - 12.198633 Kw - 45 HP / 127 A5.000Diisel
FIAT 127 Panorama (127_) / 1.3 D06.1981 - 12.198633 Kw - 45 HP / 127 A5.000Diisel
FIAT 131
FIAT 131 (131_) / 1.3 Mirafiori10.1974 - 12.198248 Kw - 65 HP / 131 A.000Otto
FIAT 131 (131_) / 1.6 (S)10.1974 - 09.198155 Kw - 75 HP / 131 A1.000Otto
FIAT 131 (131_) / 1.6 Super03.1978 - 01.198471 Kw - 97 HP / 131 C3.000Otto
FIAT 131 (131_) / 2.0 Abarth Rally01.1976 - 07.1980103 Kw - 140 HP / 131 B2.000Otto
FIAT 131 (131_) / 2.0 D07.1978 - 08.198444 Kw - 60 HP / 8144.65Diisel
FIAT 131 (131_) / 2.0 Racing06.1978 - 12.198185 Kw - 115 HP / 131 B2.000Otto
FIAT 131 (131_) / 2.5 D06.1978 - 02.198453 Kw - 72 HP / 8144.61Diisel
FIAT 131 Familiare/Panorama (131_) / 1.6 CL (AF1)03.1975 - 12.197855 Kw - 75 HP / 131 A1.000Otto
FIAT 131 Familiare/Panorama (131_) / 1.6 Super12.1979 - 12.198172 Kw - 97 HP / 131 C3.000Otto
FIAT 131 Familiare/Panorama (131_) / 2.0 D07.1978 - 08.198444 Kw - 60 HP / 8144.65Diisel
FIAT 131 Familiare/Panorama (131_) / 2.5 Super Diesel (AF)03.1979 - 12.198453 Kw - 72 HP / 8144.61Diisel
FIAT 132
FIAT 132 (132_) / 1.604.1972 - 01.197672 Kw - 98 HP / 132 BB OA OOtto
FIAT 132 (132_) / 1.601.1976 - 12.198272 Kw - 98 HP / 132 C.000Otto
FIAT 132 (132_) / 1.603.1977 - 12.198166 Kw - 90 HP / 132 C6.000Otto
FIAT 132 (132_) / 1.605.1977 - 09.198265 Kw - 88 HP / 132 C.000Otto
FIAT 132 (132_) / 1.7 GLS (A1)04.1974 - 12.197579 Kw - 107 HP / 132 B1.000Otto
FIAT 132 (132_) / 1.7 GLS (A1)11.1975 - 01.197782 Kw - 112 HP / 132 B1.000Otto
FIAT 132 (132_) / 1.7 Special (A1)04.1972 - 01.197477 Kw - 105 HP / 132 B1.000Otto
FIAT 132 (132_) / 2.005.1977 - 06.198182 Kw - 112 HP / 132 C2.000Otto
FIAT 132 (132_) / 2.0 D07.1978 - 07.198244 Kw - 60 HP / 8144.65Diisel
FIAT 132 (132_) / 2.0 i.e.01.1980 - 12.198290 Kw - 122 HP / 132 C3.000Otto
FIAT 132 (132_) / 2.5 D07.1978 - 07.198253 Kw - 72 HP / 8144.61Diisel
FIAT ALBEA
FIAT ALBEA (178_) / 1.6 16V09.1998 - 12.200978 Kw - 106 HP / 178 B3.000Otto
FIAT ARGENTA
FIAT ARGENTA (132A) / 160004.1981 - 12.198572 Kw - 98 HP / 132 D.000Otto
FIAT ARGENTA (132A) / 1600 i.e04.1981 - 12.198566 Kw - 90 HP / 132 D.000Otto
FIAT ARGENTA (132A) / 200006.1978 - 12.198583 Kw - 113 HP / 132 C2.000Otto
FIAT ARGENTA (132A) / 200006.1978 - 12.198583 Kw - 113 HP / 132 D1.000Otto
FIAT ARGENTA (132A) / 2000 i.e.06.1981 - 07.198690 Kw - 122 HP / 132 C3.000Otto
FIAT ARGENTA (132A) / 2500 Diesel06.1981 - 11.198553 Kw - 72 HP / 8144.61Diisel
FIAT ARGENTA (132A) / 2500 Turbodiesel07.1983 - 08.198566 Kw - 90 HP / 8144.61.500.81Diisel
FIAT BARCHETTA
FIAT BARCHETTA (183) / 1.8 16V04.1995 - 05.200596 Kw - 130 HP / 183 A1.000Otto
FIAT BARCHETTA (183) / 1.8 16V04.1995 - 05.200596 Kw - 130 HP / 188 A6.000Otto
FIAT BRAVA
FIAT BRAVA (182) / 1.4 12 V (182.BA)10.1995 - 08.199859 Kw - 80 HP / 182 A3.000Otto
FIAT BRAVA (182) / 1.6 16V (182.BB)02.1996 - 10.200176 Kw - 103 HP / 182 A4.000Otto
FIAT BRAVA (182) / 1.6 16V (182.BH)10.1995 - 10.200166 Kw - 90 HP / 182 A6.000Otto
FIAT BRAVA (182) / 1.8 GT 16V (182.BC)10.1995 - 10.200183 Kw - 113 HP / 182 A2.000Otto
FIAT BRAVA (182) / 1.9 D10.1995 - 10.200148 Kw - 65 HP / 160 A7.000Diisel
FIAT BRAVO
FIAT BRAVO I (182) / 1.4 (182.AA)10.1995 - 10.200159 Kw - 80 HP / 182 A3.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 1.4 (182.AG)10.1995 - 10.200155 Kw - 75 HP / 182 A5.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 1.6 16V (182.AB)03.1996 - 10.200176 Kw - 103 HP / 182 A4.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 1.6 16V (182.AH)10.1995 - 10.200166 Kw - 90 HP / 182 A6.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 1.8 GT (182.AC)10.1995 - 10.200183 Kw - 113 HP / 182 A2.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 1.9 D10.1995 - 10.200148 Kw - 65 HP / 160 A7.000Diisel
FIAT BRAVO I (182) / 1.9 TD 100 S (182.AF)03.1996 - 10.200174 Kw - 100 HP / 182 A7.000Diisel
FIAT BRAVO I (182) / 1.9 TD 75 S (182.AF)03.1996 - 10.200155 Kw - 75 HP / 182 A8.000Diisel
FIAT BRAVO I (182) / 2.0 HGT 20V (182.AD)10.1995 - 07.1998108 Kw - 147 HP / 182 A1.000Otto
FIAT CINQUECENTO
FIAT CINQUECENTO (170) / 0.9 (170AB)07.1991 - 12.199330 Kw - 41 HP / 170 A1.000Otto
FIAT CINQUECENTO (170) / 0.9 i.e. S (170AF, 170CF)07.1991 - 07.199929 Kw - 40 HP / 1170 A1.046Otto
FIAT CINQUECENTO (170) / 0.9 i.e. S (170AF, 170CF)07.1991 - 07.199929 Kw - 40 HP / 1170 A1.000Otto
FIAT CINQUECENTO (170) / 1.1 Sporting (170AH)10.1994 - 01.199840 Kw - 54 HP / 176 B2.000Otto
FIAT COUPE
FIAT COUPE (FA/175) / 1.8 16V03.1996 - 08.200096 Kw - 131 HP / 183 A1.000Otto
FIAT COUPE (FA/175) / 2.0 16V11.1993 - 08.1996102 Kw - 139 HP / 836 A3.000Otto
FIAT COUPE (FA/175) / 2.0 16V Turbo11.1993 - 08.1996140 Kw - 190 HP / 175 A1.000Otto
FIAT COUPE (FA/175) / 2.0 20V08.1996 - 04.1998108 Kw - 147 HP / 182 A1.000Otto
FIAT COUPE (FA/175) / 2.0 20V Turbo08.1996 - 08.2000162 Kw - 220 HP / 175 A3.000Otto
FIAT DUCATO
FIAT DUCATO Kast (280) / 1.9 D01.1988 - 08.199052 Kw - 71 HP / 149 B1.000Diisel
FIAT DUCATO Kast (280) / 1.9 TD03.1989 - 08.199060 Kw - 82 HP / 280 A1.000Diisel
FIAT DUCATO Kast (280) / 2.4 D01.1982 - 08.199053 Kw - 72 HP / 8144.61Diisel
FIAT DUCATO Kast (280) / 2.5 D01.1982 - 08.199055 Kw - 75 HP / 8144.67Diisel
FIAT DUCATO Kast (280) / 2.5 D01.1982 - 08.199055 Kw - 75 HP / CRD93L (U25-661)Diisel
FIAT DUCATO Kast (280) / 2.5 D 4x403.1989 - 08.199055 Kw - 75 HP / 8144.67Diisel
FIAT DUCATO Kast (290) / 2.5 D 4x407.1990 - 03.199455 Kw - 75 HP / 8144.67Diisel
FIAT DUCATO Kast (290) / 2.5 TD07.1990 - 03.199470 Kw - 95 HP / 8140.27Diisel
FIAT DUCATO Kast (290) / 2.5 TD 4x407.1990 - 03.199470 Kw - 95 HP / 8140.27Diisel
FIAT DUCATO Panorama (280) / 1.9 D02.1987 - 08.199052 Kw - 71 HP / 149 B1.000Diisel
FIAT DUCATO Panorama (280) / 1.9 TD03.1989 - 08.199060 Kw - 82 HP / 280 A1.000Diisel
FIAT DUCATO Panorama (280) / 2.5 D01.1986 - 08.199055 Kw - 75 HP / 8144.67Diisel
FIAT DUCATO Panorama (280) / 2.5 D01.1986 - 08.199055 Kw - 75 HP / CRD93L (U25-661)Diisel
FIAT DUCATO Panorama (280) / 2.5 D 4x401.1987 - 08.199055 Kw - 75 HP / 8144.67Diisel
FIAT DUCATO Panorama (280) / 2.5 TD01.1987 - 08.199068 Kw - 92 HP / 8144.21Diisel
FIAT DUCATO Panorama (280) / 2.5 TD01.1987 - 08.199068 Kw - 92 HP / 8144.21.220Diisel
FIAT DUCATO Panorama (280) / 2.5 TD 4x401.1986 - 08.199068 Kw - 92 HP / 8144.21Diisel
FIAT DUCATO Panorama (290) / 2.5 D07.1990 - 03.199455 Kw - 75 HP / 8144.67Diisel
FIAT DUCATO Panorama (290) / 2.5 D 4x407.1990 - 03.199455 Kw - 75 HP / 8144.67Diisel
FIAT DUCATO Panorama (290) / 2.5 TD08.1990 - 03.199470 Kw - 95 HP / 8140.27Diisel
FIAT DUCATO Panorama (290) / 2.5 TD 4x401.1991 - 03.199470 Kw - 95 HP / 8140.27Diisel
FIAT DUCATO Pritsche/æassii (280) / 1.9 D01.1988 - 08.199052 Kw - 71 HP / 149 B1.000Diisel
FIAT DUCATO Pritsche/æassii (280) / 1.9 TD03.1989 - 08.199060 Kw - 82 HP / 280 A1.000Diisel
FIAT DUCATO Pritsche/æassii (280) / 2.5 D07.1982 - 08.199055 Kw - 75 HP / 8144.67Diisel
FIAT DUCATO Pritsche/æassii (280) / 2.5 D07.1982 - 08.199055 Kw - 75 HP / CRD93L (U25-661)Diisel
FIAT DUCATO Pritsche/æassii (280) / 2.5 D 4x403.1989 - 08.199055 Kw - 75 HP / 8144.67Diisel
FIAT DUCATO Pritsche/æassii (280) / 2.5 TD01.1986 - 08.199068 Kw - 92 HP / 8144.21Diisel
FIAT DUCATO Pritsche/æassii (290) / 2.5 D03.1989 - 03.199455 Kw - 75 HP / 8144.67Diisel
FIAT DUCATO Pritsche/æassii (290) / 2.5 D 4x407.1990 - 03.199455 Kw - 75 HP / 8144.67Diisel
FIAT DUCATO Pritsche/æassii (290) / 2.5 TD07.1990 - 03.199470 Kw - 95 HP / 8140.27Diisel
FIAT DUCATO Pritsche/æassii (290) / 2.5 TD 4x407.1990 - 03.199470 Kw - 95 HP / 8140.27Diisel
FIAT DUNA
FIAT DUNA (146 B) / 1.7 DS01.1987 - 12.199144 Kw - 60 HP / 149 B3.000Diisel
FIAT DUNA (146 B) / 70 1.301.1987 - 12.199149 Kw - 67 HP / 146 A5.000Otto
FIAT DUNA Weekend (146 B) / 1.7 DS01.1987 - 12.199144 Kw - 60 HP / 149 B3.000Diisel
FIAT DUNA Weekend (146 B) / 70 1.301.1987 - 12.199149 Kw - 67 HP / 146 A5.000Otto
FIAT FIORINO
FIAT FIORINO (147) / 1.3 D03.1982 - 12.198733 Kw - 45 HP / 127 A5.000Diisel
FIAT FIORINO (147) / 1.501.1988 - 08.199355 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
FIAT FIORINO (147) / 1.7 D01.1988 - 10.199342 Kw - 57 HP / 149 B2.000Diisel
FIAT FIORINO Kast (146) / 60 1.7 D05.1988 - 10.199642 Kw - 57 HP / 146 B2.000Diisel
FIAT FIORINO Kast (146) / 70 i.e. 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 C5.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 70 i.e. 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 D5.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 75 i.e. 1.505.1988 - 12.199355 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 75 i.e. 1.610.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 75 i.e. 1.610.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 D6.000Otto
FIAT FIORINO Pick up (146) / 1.7 D10.1993 - 10.199942 Kw - 57 HP / 146 B2.000Diisel
FIAT FIORINO Pick up (147) / 1.3 D05.1984 - 12.198833 Kw - 45 HP / 127 A5.000Diisel
FIAT MAREA
FIAT MAREA (185) / 1.4 80 12V09.1996 - 05.200259 Kw - 80 HP / 182 A3.000Otto
FIAT MAREA (185) / 1.6 100 16V09.1996 - 05.200276 Kw - 103 HP / 182 A4.000Otto
FIAT MAREA (185) / 1.6 100 16V Bipower04.1999 - 05.200276 Kw - 103 HP / 185 A3.000Otto
FIAT MAREA (185) / 1.6 100 16V Bipower04.1999 - 05.200276 Kw - 103 HP / 186 A4.000Otto
FIAT MAREA (185) / 1.8 115 16V09.1996 - 05.200283 Kw - 113 HP / 182 A2.000Otto
FIAT MAREA (185) / 1.9 TD 10009.1996 - 05.200274 Kw - 100 HP / 182 A7.000Diisel
FIAT MAREA (185) / 2.0 150 20V09.1996 - 04.1999108 Kw - 147 HP / 182 A1.000Otto
FIAT MAREA (185) / 2.0 155 20V04.1999 - 01.2001113 Kw - 154 HP / 182 B7.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.4 80 12V09.1996 - 05.200259 Kw - 80 HP / 182 A3.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.6 100 16V09.1996 - 05.200276 Kw - 103 HP / 182 A4.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.8 115 16V09.1996 - 05.200283 Kw - 113 HP / 182 A2.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.9 TD 10009.1996 - 05.200274 Kw - 100 HP / 182 B9.000Diisel
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.9 TD 10009.1996 - 05.200274 Kw - 100 HP / 182 A7.000Diisel
FIAT MAREA Weekend (185) / 2.0 150 20V09.1996 - 04.1999108 Kw - 147 HP / 182 A1.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 2.0 155 20V04.1999 - 02.2003113 Kw - 154 HP / 182 B7.000Otto
FIAT MULTIPLA
FIAT MULTIPLA (186) / 1.9 JTD 105 (186AXB1A)04.1999 - 06.201077 Kw - 105 HP / 182 B4.000Diisel
FIAT PALIO
FIAT PALIO (178BX) / 1.6 16V04.1996 - kuni ...74 Kw - 100 HP / 178 B3.000Otto
FIAT PALIO Weekend (178DX) / 1.2 (178DX.G1A)04.1996 - 02.200154 Kw - 73 HP / 178 B5.000Otto
FIAT PALIO Weekend (178DX) / 1.6 16V (178DX.D1A)04.1996 - 02.200174 Kw - 100 HP / 178 B3.000Otto
FIAT PANDA
FIAT PANDA (141A_) / 100001.1985 - 12.199237 Kw - 50 HP / 156 A3.000Otto
FIAT PANDA (141A_) / 100001.1986 - 12.199237 Kw - 50 HP / 156 A3.000Otto
FIAT PANDA (141A_) / 100001.1986 - 04.199232 Kw - 44 HP / 156 A2.100Otto
FIAT PANDA (141A_) / 1000 4x405.1986 - 12.199433 Kw - 45 HP / 156 A2.246Otto
FIAT PANDA (141A_) / 1000 4x405.1986 - 12.199433 Kw - 45 HP / 141 C2.000Otto
FIAT PANDA (141A_) / 1000 i.e. KAT10.1987 - 08.199833 Kw - 45 HP / 156 A2.246Otto
FIAT PANDA (141A_) / 1000 i.e. KAT10.1987 - 08.199833 Kw - 45 HP / 141 C2.000Otto
FIAT PANDA (141A_) / 750 (141AA)01.1986 - 01.199525 Kw - 34 HP / 156 A4.000Otto
FIAT PANDA (141A_) / 750 (141AA)01.1986 - 01.199525 Kw - 34 HP / 156 A4.048Otto
FIAT PANDA (141A_) / 750 (141AA)01.1986 - 01.199525 Kw - 34 HP / 141 B.000Otto
FIAT PANDA (141A_) / 750 (141AM) KAT01.1995 - 10.200325 Kw - 34 HP / 156 A4.048Otto
FIAT PANDA (141A_) / 90010.1980 - 06.199433 Kw - 45 HP / 100 GL3.000Otto
FIAT PANDA (141A_) / 90010.1980 - 06.199433 Kw - 45 HP / 146 A.000Otto
FIAT PANDA (141A_) / 950 4x409.1983 - 12.198635 Kw - 48 HP / A 112 B1.054Otto
FIAT PANDA Van (141_) / 100001.1986 - 02.199232 Kw - 44 HP / 156 A2.100Otto
FIAT PANDA Van (141_) / 100001.1986 - 02.199232 Kw - 44 HP / 156 A3.100Otto
FIAT PANDA Van (141_) / 1000 i.e08.1992 - 02.200433 Kw - 45 HP / 156 A2.246Otto
FIAT PANDA Van (141_) / 75001.1986 - 07.199225 Kw - 34 HP / 141 B.000Otto
FIAT PUNTO
FIAT PUNTO (176) / 1.4 GT Turbo01.1994 - 09.199698 Kw - 133 HP / 176 A4.000Otto
FIAT PUNTO (176) / 1.4 GT Turbo09.1996 - 09.199996 Kw - 131 HP / 176 B6.000Otto
FIAT PUNTO (176) / 1.7 D04.1994 - 09.199742 Kw - 57 HP / 176 B3.000Diisel
FIAT PUNTO (176) / 1.7 TD01.1994 - 09.199952 Kw - 71 HP / 176 A5.000Diisel
FIAT PUNTO (176) / 1.7 TD01.1994 - 09.199951 Kw - 69 HP / 176 A3.000Diisel
FIAT PUNTO (176) / 55 1.109.1993 - 09.199940 Kw - 54 HP / 176 A6.000Otto
FIAT PUNTO (176) / 55 1.109.1993 - 09.199940 Kw - 54 HP / 176 B2.000Otto
FIAT PUNTO (176) / 60 1.201.1994 - 09.199943 Kw - 58 HP / 176 A7.000Otto
FIAT PUNTO (176) / 60 1.203.1994 - 09.199944 Kw - 60 HP / 176 B1.000Otto
FIAT PUNTO (176) / 60 1.203.1994 - 09.199944 Kw - 60 HP / 176 B4.000Otto
FIAT PUNTO (176) / 75 1.210.1993 - 09.199954 Kw - 73 HP / 176 A8.000Otto
FIAT PUNTO Kabriolett (176C) / 60 1.204.1994 - 06.200043 Kw - 58 HP / 176 A7.000Otto
FIAT PUNTO Kabriolett (176C) / 60 1.205.1995 - 06.200044 Kw - 60 HP / 176 B1.000Otto
FIAT PUNTO Kabriolett (176C) / 60 1.205.1995 - 06.200044 Kw - 60 HP / 176 B4.000Otto
FIAT PUNTO Kabriolett (176C) / 90 1.604.1994 - 04.199765 Kw - 88 HP / 176 A9.000Otto
FIAT PUNTO Van (176L) / 1.104.1996 - 02.200040 Kw - 54 HP / 176 B2.000Otto
FIAT PUNTO Van (176L) / 1.7 D04.1996 - 02.200042 Kw - 57 HP / 176 B3.000Diisel
FIAT PUNTO Van (176L) / 1.7 TD04.1996 - 02.200052 Kw - 71 HP / 176 A5.000Diisel
FIAT REGATA
FIAT REGATA (138) / 100 Super 1.610.1983 - 12.199074 Kw - 101 HP / 149 A2.000Otto
FIAT REGATA (138) / 100 Super 1.610.1983 - 12.199074 Kw - 101 HP / 149 A4.000Otto
FIAT REGATA (138) / 100 Super 1.610.1983 - 07.198970 Kw - 95 HP / 149 C3.000Otto
FIAT REGATA (138) / 60 Diesel 1.709.1983 - 12.198643 Kw - 58 HP / 138 B6.000Diisel
FIAT REGATA (138) / 60 Diesel 1.705.1985 - 03.198944 Kw - 60 HP / 149 B3.000Diisel
FIAT REGATA (138) / 65 Diesel 1.904.1984 - 07.198948 Kw - 65 HP / 149 A1.000Diisel
FIAT REGATA (138) / 70 1.309.1983 - 07.198948 Kw - 65 HP / 149 A3.000Otto
FIAT REGATA (138) / 70 1.309.1983 - 07.198948 Kw - 65 HP / 149 A7.000Otto
FIAT REGATA (138) / 70 1.309.1983 - 07.198650 Kw - 68 HP / 138 B2.000Otto
FIAT REGATA (138) / 75 1.512.1983 - 12.198755 Kw - 75 HP / 138 C3.048Otto
FIAT REGATA (138) / 75 1.512.1983 - 12.198755 Kw - 75 HP / 138 B3.048Otto
FIAT REGATA (138) / 75 1.512.1983 - 12.198755 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
FIAT REGATA (138) / 75 1.512.1983 - 12.198755 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT REGATA (138) / 75 i.e. 1.507.1985 - 07.198955 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT REGATA (138) / 75 i.e. 1.507.1985 - 07.198955 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
FIAT REGATA (138) / 80 Turbo Diesel 1.905.1986 - 07.198959 Kw - 80 HP / 831 D1.000Diisel
FIAT REGATA (138) / 85 1.505.1985 - 12.198758 Kw - 79 HP / 149 A5.000Otto
FIAT REGATA (138) / 85 Super 1.509.1983 - 04.198560 Kw - 82 HP / 138 B3.000Otto
FIAT REGATA (138) / 90 i.e. 1.601.1987 - 07.198966 Kw - 90 HP / 149 C2.000Otto
FIAT REGATA Weekend (138) / 100 1.6 (RF)09.1984 - 12.198674 Kw - 101 HP / 149 A4.000Otto
FIAT REGATA Weekend (138) / 100 1.6 (RF)09.1984 - 12.198674 Kw - 101 HP / 149 C3.000Otto
FIAT REGATA Weekend (138) / 100 i.e. 1.601.1987 - 12.199074 Kw - 101 HP / 149 C3.000Otto
FIAT REGATA Weekend (138) / 60 Diesel 1.701.1984 - 12.198944 Kw - 60 HP / 149 B3.000Diisel
FIAT REGATA Weekend (138) / 65 Diesel 1.904.1984 - 07.198948 Kw - 65 HP / 149 A1.000Diisel
FIAT REGATA Weekend (138) / 75 1.509.1984 - 07.198955 Kw - 75 HP / 138 C3.048Otto
FIAT REGATA Weekend (138) / 75 1.509.1984 - 07.198955 Kw - 75 HP / 138 B3.048Otto
FIAT REGATA Weekend (138) / 75 1.509.1984 - 07.198955 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT REGATA Weekend (138) / 75 1.5 i.e. KAT12.1986 - 07.198955 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT REGATA Weekend (138) / 80 Turbo Diesel 1.905.1986 - 07.198959 Kw - 80 HP / 831 D1.000Diisel
FIAT REGATA Weekend (138) / 85 1.501.1984 - 04.198960 Kw - 82 HP / 138 B3.000Otto
FIAT REGATA Weekend (138) / 90 i.e. 1.601.1987 - 07.198966 Kw - 90 HP / 149 C2.000Otto
FIAT SEICENTO
FIAT SEICENTO / 600 (187) / 0.9 (187AXA, 187AXA1A)01.1998 - 01.201029 Kw - 39 HP / 1170 A1.046Otto
FIAT SEICENTO / 600 (187) / 1.1 (187AXB, 187AXB1A)01.1998 - 01.201040 Kw - 54 HP / 176 B2.000Otto
FIAT SEICENTO / 600 (187) / 1.1 (187AXB, 187AXB1A)01.1998 - 01.201040 Kw - 54 HP / 187 A1.000Otto
FIAT STRADA I (138A) / 55 Diesel 1.710.1979 - 09.198240 Kw - 55 HP / 138 A5.000Diisel
FIAT STRADA I (138A) / 55 Diesel 1.710.1979 - 09.198243 Kw - 58 HP / 138 A5.000Diisel
FIAT STRADA I (138A) / 65 1.301.1978 - 09.198248 Kw - 65 HP / 138 A1.000Otto
FIAT STRADA I (138A) / 65 1.301.1978 - 09.198248 Kw - 65 HP / 149 A3.000Otto
FIAT STRADA I (138A) / 65 1.301.1978 - 09.198248 Kw - 65 HP / 149 A7.000Otto
FIAT STRADA I (138A) / 75 i.e. 1.510.1985 - 05.198755 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT STRADA I (138A) / 75 i.e. 1.510.1985 - 05.198755 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
FIAT STRADA I (138A) / 90 i.e. 1.609.1985 - 12.198766 Kw - 90 HP / 149 C2.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 100 1.601.1983 - 12.198774 Kw - 100 HP / 149 A4.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 105 1.601.1983 - 12.198777 Kw - 105 HP / 138 AR.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 60 1.104.1985 - 12.198743 Kw - 58 HP / 146 A4.048Otto
FIAT STRADA II (138A) / 60 Diesel 1.710.1982 - 10.198543 Kw - 58 HP / 138 B6.000Diisel
FIAT STRADA II (138A) / 60 Diesel 1.705.1985 - 12.198744 Kw - 60 HP / 149 B3.000Diisel
FIAT STRADA II (138A) / 60 Diesel 1.705.1985 - 12.198744 Kw - 60 HP / 138 C.000Diisel
FIAT STRADA II (138A) / 75 1.509.1985 - 12.198855 Kw - 75 HP / 138 A2.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 75 1.5 KAT09.1985 - 12.198855 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 75 1.5 KAT09.1985 - 12.198855 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT STRADA II (138A) / 75 1.5 KAT09.1985 - 12.198855 Kw - 75 HP / 138 A2.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 80 Turbo Diesel 1.912.1985 - 12.198759 Kw - 80 HP / 831 D1.000Diisel
FIAT STRADA II (138A) / 85 1.501.1983 - 12.198760 Kw - 82 HP / 138 B3.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 85 1.508.1985 - 05.198758 Kw - 79 HP / 149 A5.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 90 1.6 i.e.12.1985 - 12.198766 Kw - 90 HP / 138 AR.000Otto
FIAT STRADA Kabriolett (138_) / 100 1.610.1985 - 12.198774 Kw - 100 HP / 138 AR.048Otto
FIAT STRADA Kabriolett (138_) / 100 1.610.1985 - 12.198777 Kw - 105 HP / 138 AR.000Otto
FIAT STRADA Kabriolett (138_) / 50 1.310.1985 - 12.198750 Kw - 68 HP / 138 B2.000Otto
FIAT STRADA Kabriolett (138_) / 85 1.501.1980 - 07.198963 Kw - 86 HP / 138 A4.000Otto
FIAT STRADA Kabriolett (138_) / 85 1.503.1983 - 12.198660 Kw - 82 HP / 138 B3.000Otto
FIAT TEMPRA
FIAT TEMPRA (159) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)03.1992 - 08.199651 Kw - 69 HP / 160 A1.046Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)03.1992 - 08.199651 Kw - 69 HP / 836 A4.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.603.1990 - 04.199363 Kw - 86 HP / 159 A3.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.603.1990 - 04.199363 Kw - 86 HP / 159 B9.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.6 i.e. (159.AE)06.1990 - 07.199257 Kw - 78 HP / 159 A3.046Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)06.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 159 A3.048Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)06.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 835 C1.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.8 i.e. (159.AN)03.1992 - 08.199677 Kw - 105 HP / 159 A4.046Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.8 i.e. (159.AV)09.1993 - 08.199676 Kw - 103 HP / 835 C2.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.8 i.e. (159.AZ)09.1993 - 08.199666 Kw - 90 HP / 835 C4.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.8 i.e. (159.BY)10.1994 - 08.199674 Kw - 101 HP / 836 A5.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.9 TD (159.CU, 159.AU, 159.AI, 159.BI)05.1990 - 08.199666 Kw - 90 HP / 160 A6.000Diisel
FIAT TEMPRA (159) / 1.9 TD (159.CU, 159.AU, 159.AI, 159.BI)05.1990 - 08.199666 Kw - 90 HP / 160 D1.000Diisel
FIAT TEMPRA (159) / 2.0 i.e. (159.AP)10.1990 - 08.199683 Kw - 113 HP / 159 A6.046Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)10.1992 - 08.199651 Kw - 69 HP / 160 A1.046Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)10.1992 - 08.199651 Kw - 69 HP / 836 A4.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.612.1990 - 04.199363 Kw - 86 HP / 159 A3.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.6 i.e. (159.AE)10.1990 - 08.199657 Kw - 78 HP / 159 A3.046Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.6 i.e. (159.AE)10.1990 - 08.199657 Kw - 78 HP / 835 C1.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)10.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 159 A3.048Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)10.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 835 C1.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.8 i.e. (159.AN)03.1992 - 12.199377 Kw - 105 HP / 159 A4.046Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.8 i.e. (159.AV)09.1993 - 08.199676 Kw - 103 HP / 835 C2.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.8 i.e. (159.AZ)09.1993 - 08.199666 Kw - 90 HP / 835 C4.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.8 i.e. (159.BY)10.1994 - 08.199674 Kw - 101 HP / 836 A5.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.9 TD (159.AI, 159.BI, 159.CU, 159.AU)07.1991 - 02.199566 Kw - 90 HP / 160 A6.000Diisel
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.9 TD (159.AI, 159.BI, 159.CU, 159.AU)07.1991 - 02.199566 Kw - 90 HP / 160 D1.000Diisel
FIAT TEMPRA SW (159) / 2.0 i.e. (159.AP)01.1991 - 03.199583 Kw - 113 HP / 159 A6.046Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 2.0 i.e. 4x4 (159.AP)03.1992 - 03.199583 Kw - 113 HP / 159 A6.046Otto
FIAT TIPO
FIAT TIPO (160) / 1.1 (160.AA)01.1988 - 10.199141 Kw - 56 HP / 160 A3.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 (160.AC)07.1987 - 12.198952 Kw - 71 HP / 160 A1.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 (160.AC)07.1987 - 12.198952 Kw - 71 HP / 160 A1.048Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989 - 04.199551 Kw - 70 HP / 160 A1.046Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989 - 04.199551 Kw - 70 HP / 836 A4.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 (160.AE)01.1988 - 10.199161 Kw - 83 HP / 160 A2.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e.02.1988 - 05.199166 Kw - 90 HP / 149 C2.046Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.1992 - 04.199555 Kw - 75 HP / 159 A3.048Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.1992 - 04.199555 Kw - 75 HP / 835 C1.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e. (160.AF)07.1990 - 01.199357 Kw - 78 HP / 159 A3.046Otto
FIAT TIPO (160) / 1.7 D (160.AG)01.1988 - 10.199443 Kw - 58 HP / 149 B4.000Diisel
FIAT TIPO (160) / 1.8 i.e.10.1990 - 06.199381 Kw - 110 HP / 159 A4.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.8 i.e. (160.AY)10.1990 - 06.199377 Kw - 105 HP / 159 A4.046Otto
FIAT TIPO (160) / 1.8 i.e.16V Sport11.1989 - 06.1992100 Kw - 136 HP / 160 A5.000Otto
FIAT TIPO (160) / 2.0 16V (160.AV)07.1991 - 04.1995107 Kw - 146 HP / 160 A8.046Otto
FIAT TIPO (160) / 2.0 i.e. (160.AT, 160.AJ)03.1990 - 04.199583 Kw - 113 HP / 159 A6.046Otto
FIAT TIPO (160) / 2.0 i.e. 16V Sport (160.EF)03.1993 - 04.1995102 Kw - 139 HP / 836 A3.000Otto
FIAT UNO
FIAT UNO (146A/E) / 1.4 Turbo i.e.09.1989 - 09.199382 Kw - 112 HP / 146 A8.046Otto
FIAT UNO (146A/E) / 1.4 Turbo i.e.12.1989 - 12.199687 Kw - 118 HP / 146 A8.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 1.9 D09.1989 - 03.199444 Kw - 60 HP / 149 B5.046Diisel
FIAT UNO (146A/E) / 45 0.903.1983 - 09.199233 Kw - 45 HP / 146 A.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 45 0.903.1983 - 09.199233 Kw - 45 HP / 146 A1.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 45 1.0 (146A.ED)06.1986 - 12.199332 Kw - 44 HP / 156 A2.048Otto
FIAT UNO (146A/E) / 45 1.0 (146A.ED)06.1986 - 12.199332 Kw - 44 HP / 156 A2.100Otto
FIAT UNO (146A/E) / 45 i.e. 1.004.1984 - 10.199533 Kw - 45 HP / 156 A2.246Otto
FIAT UNO (146A/E) / 55 1.101.1983 - 08.198940 Kw - 54 HP / 138 B.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 60 1.104.1989 - 12.199242 Kw - 57 HP / 160 A3.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 60 1.1 (146A.EG)05.1985 - 08.198943 Kw - 58 HP / 146 A4.048Otto
FIAT UNO (146A/E) / 60 Diesel 1.707.1986 - 08.198944 Kw - 60 HP / 149 B3.000Diisel
FIAT UNO (146A/E) / 60 Diesel 1.709.1989 - 12.199342 Kw - 57 HP / 146 B2.000Diisel
FIAT UNO (146A/E) / 70 1.301.1983 - 04.198550 Kw - 68 HP / 138 B2.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 70 1.305.1985 - 08.198948 Kw - 65 HP / 149 A7.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 70 i.e. 1.409.1989 - 12.199351 Kw - 70 HP / 160 A1.046Otto
FIAT UNO (146A/E) / 70 i.e. 1.409.1989 - 12.199353 Kw - 72 HP / 146 C1.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 70 TD 1.410.1986 - 10.199052 Kw - 71 HP / 146 B3.000Diisel
FIAT UNO (146A/E) / 70 TD 1.410.1986 - 10.199052 Kw - 71 HP / 146 B.000Diisel
FIAT UNO (146A/E) / 75 i.e. 1.510.1985 - 12.199355 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT UNO (146A/E) / 75 i.e. 1.510.1985 - 12.199355 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
FIAT X
FIAT X 1/9 (128 AS) / 1.310.1975 - 06.197854 Kw - 73 HP / 128 AS.000Otto
FIAT X 1/9 (128 AS) / 1.511.1978 - 12.198963 Kw - 85 HP / 138 AS.000Otto
LADA 1200-1500
LADA 1200-1500 Kombi / 1200 (VAZ, WAS2102)09.1973 - 08.198444 Kw - 60 HP / BA3 2101Otto
LADA 1200-1500 Kombi / 1500 (VAZ2102)09.1973 - 06.198554 Kw - 73 HP / BA3 2103Otto
LADA 1200-1600
LADA 1200-1600 / 1200 L/S (VAZ, WAS2101)01.1970 - 06.198644 Kw - 60 HP / BA3 2101Otto
LADA 1200-1600 / 1300 (VAZ2101)05.1978 - 01.198748 Kw - 65 HP / BA3 21011Otto
LADA 1200-1600 / 1300 (WAS21011)08.1974 - 08.198451 Kw - 69 HP / BA3 2105Otto
LADA 1200-1600 / 1500 (WAS2103, WAS2106)09.1972 - 08.198455 Kw - 75 HP / BA3 2103Otto
LADA 1200-1600 / 1500 N/S (VAZ2103)11.1975 - 10.198655 Kw - 75 HP / BA3 2103Otto
LADA 1200-1600 / 1600 (WAS2106)09.1972 - 08.198458 Kw - 79 HP / BA3 2106Otto
LADA 1200-1600 / 1600 N/L (VAZ2103)03.1979 - 10.198657 Kw - 78 HP / BA3 2106Otto
LADA NIVA
LADA NIVA (2121) / 160012.1976 - 05.198756 Kw - 76 HP / BA3 2121Otto
LADA NIVA (2121) / 160004.1980 - 12.198756 Kw - 76 HP / BA3 2121Otto
LADA NIVA (2121) / 160001.1987 - 03.199554 Kw - 73 HP / BA3 2121Otto
LADA SAGONA
LADA SAGONA (21099) / 110007.1991 - kuni ...39 Kw - 53 HP / BA3 21081Otto
LADA SAGONA (21099) / 130005.1989 - 07.199748 Kw - 65 HP / BA3 2108Otto
LADA SAGONA (21099) / 130005.1990 - kuni ...46 Kw - 63 HP / BA3 2108Otto
LADA SAGONA (21099) / 130007.1991 - kuni ...45 Kw - 61 HP / BA3 2108Otto
LADA SAGONA (21099) / 130002.1996 - kuni ...50 Kw - 68 HP / BA3 21115Otto
LADA SAGONA (21099) / 150007.1991 - kuni ...50 Kw - 68 HP / BA3 21083Otto
LADA SAGONA (21099) / 150009.1991 - kuni ...53 Kw - 72 HP / BA3 21083Otto
LADA SAGONA (21099) / 150011.1994 - kuni ...52 Kw - 71 HP / BA3 2111Otto
LADA SAMARA
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115) / 110002.1988 - 12.199439 Kw - 53 HP / BA3 21081Otto
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115) / 110002.1996 - kuni ...43 Kw - 58 HP / BA3 21081Otto
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115) / 130001.1986 - 12.199448 Kw - 65 HP / BA3 2108Otto
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115) / 130001.1988 - kuni ...46 Kw - 63 HP / BA3 2108Otto
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115) / 130009.1991 - kuni ...45 Kw - 61 HP / BA3 2108Otto
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115) / 130002.1996 - kuni ...50 Kw - 68 HP / BA3 21115Otto
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115) / 150001.1988 - kuni ...53 Kw - 72 HP / BA3 21083Otto
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115) / 150009.1991 - kuni ...50 Kw - 68 HP / BA3 21083Otto
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115) / 150002.1995 - kuni ...52 Kw - 71 HP / BA3 2111Otto
LANCIA A
LANCIA A 112 / 0.9 Junior (A112B/2)03.1981 - 06.198629 Kw - 40 HP / A112 B2.000Otto
LANCIA A 112 / 0.9 Junior (A112B/2)03.1981 - 06.198629 Kw - 40 HP / A112 A.000Otto
LANCIA A 112 / 0.9 Junior (A112B/2)03.1981 - 06.198629 Kw - 40 HP / A112 A5.000Otto
LANCIA A 112 / 1.0 Abarth (A112B2/5)03.1978 - 02.198451 Kw - 69 HP / A112 A2.000Otto
LANCIA A 112 / 1.0 LX03.1984 - 12.198635 Kw - 48 HP / A112 B1.000Otto
LANCIA BETA
LANCIA BETA H.P.E. (828BF) / 1600 (828BF0)08.1980 - 09.198474 Kw - 101 HP / 828 B.000Otto
LANCIA BETA H.P.E. (828BF) / 200005.1976 - 05.197888 Kw - 120 HP / 828 B1.000Otto
LANCIA BETA H.P.E. (828BF) / 200004.1979 - 09.198485 Kw - 116 HP / 828 B1.000Otto
LANCIA BETA H.P.E. (828BF) / 2000 i.e.05.1981 - 09.198490 Kw - 122 HP / 828 B4.000Otto
LANCIA BETA (828_B_) / 1600 (828CB0, 828AB0)08.1973 - 07.198274 Kw - 101 HP / 828 B.000Otto
LANCIA BETA Kupee (828BC) / 1300 (828BC3)12.1981 - 12.198462 Kw - 84 HP / 828 D3.000Otto
LANCIA BETA Kupee (828BC) / 1600 (828BC0)04.1976 - 12.198474 Kw - 101 HP / 828 B.000Otto
LANCIA BETA Kupee (828BC) / 200004.1976 - 12.198488 Kw - 120 HP / 828 B1.000Otto
LANCIA BETA Kupee (828BC) / 200001.1981 - 12.198485 Kw - 116 HP / 828 B1.000Otto
LANCIA BETA Kupee (828BC) / 2000 i.e.12.1981 - 12.198490 Kw - 122 HP / 828 B4.000Otto
LANCIA BETA Spider (828BS) / 2000 (828BS1)05.1976 - 11.197988 Kw - 120 HP / 828 B1.000Otto
LANCIA BETA Spider (828BS) / 2000 (828BS1)04.1979 - 10.198685 Kw - 116 HP / 828 B1.000Otto
LANCIA PRISMA
LANCIA PRISMA (831AB0) / 1.501.1983 - 04.198663 Kw - 86 HP / 831 A1.000Otto
LANCIA PRISMA (831AB0) / 1.509.1985 - 02.199255 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
LANCIA PRISMA (831AB0) / 1.509.1985 - 02.199255 Kw - 75 HP / 831 B1.048Otto
LANCIA TREVI
LANCIA TREVI (828DB) / 2000 i.e.05.1980 - 01.198790 Kw - 122 HP / 828 B4.000Otto
PININFARINA SPIDEREUROPA
PININFARINA SPIDEREUROPA (DS) / 200003.1982 - 09.198577 Kw - 105 HP / 132 C3.031Otto
ZASTAVA 101
ZASTAVA 101 (1100) / 1.106.1973 - 01.199040 Kw - 55 HP / 128 A.000Otto
ZASTAVA 101 (1100) / 1.105.1975 - 12.199341 Kw - 56 HP / 128 A.064Otto
ZASTAVA 101 (1100) / 1.112.1975 - 01.198037 Kw - 50 HP / 128 A.000Otto
ZASTAVA 101 (1100) / 1.1 Super07.1979 - 09.198147 Kw - 64 HP / 128 AC5.000Otto

iParts 2020