Generaator LUCAS LRB00178
Pilt 1/2-st
Firma:  LUCAS
Varuosanumber: LRB00178
Varuosa nimetus: Generaator
Hind
hinnapäring
Pinge | 12 V
Generaator-laadevool | 65 A
Ribide arv | 5
Rihmarattad-Ø | 58,0 mm
Klemm | M6
Pardajuhtmestiku teostus | sõidukitele koos 12V pardael.võrk
Pikkus 1 | 49,0 mm
Pikkus 2 | 56,0 mm
Puurava Ø 1 | 10,0 mm
Pikkus 3 | 74,0 mm
Pikkus 4 | 25,0 mm
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
Analoogid
Firma: QAP
Varuosanumber: 26092
Varuosa nimetus: Generaator
QAP Generaator 26092
Hind
38.09€
sis. KM 20%
Firma: AS-PL
Varuosanumber: A4044
Varuosa nimetus: Generaator
AS-PL Generaator A4044
Hind
72.25€
sis. KM 20%
Firma: HELLA
Varuosanumber: 8EL 725 879-001
Varuosa nimetus: Generaator
HELLA Generaator 8EL 725 879-001
hinnapäring
Firma: VEMO
Varuosanumber: V24-13-37170
Varuosa nimetus: Generaator
noimage
hinnapäring
Firma: UNIPOINT
Varuosanumber: F042A0H141
Varuosa nimetus: Generaator
UNIPOINT Generaator F042A0H141
hinnapäring
Firma: DELCO REMY
Varuosanumber: DRA3283
Varuosa nimetus: Generaator
DELCO REMY Generaator DRA3283
hinnapäring
Firma: DENSO
Varuosanumber: DAN617
Varuosa nimetus: Generaator
DENSO Generaator DAN617
hinnapäring
Firma: CASCO
Varuosanumber: CAL30137RS
Varuosa nimetus: Generaator
CASCO Generaator CAL30137RS
hinnapäring
Firma: CASCO
Varuosanumber: CAL30137AS
Varuosa nimetus: Generaator
CASCO Generaator CAL30137AS
hinnapäring
Firma: CASCO
Varuosanumber: CAL30131RS
Varuosa nimetus: Generaator
CASCO Generaator CAL30131RS
hinnapäring
Firma: CASCO
Varuosanumber: CAL30131GS
Varuosa nimetus: Generaator
CASCO Generaator CAL30131GS
hinnapäring
Firma: CASCO
Varuosanumber: CAL30131AS
Varuosa nimetus: Generaator
CASCO Generaator CAL30131AS
hinnapäring
Firma: BORG & BECK
Varuosanumber: BBA2784
Varuosa nimetus: Generaator
BORG & BECK Generaator BBA2784
hinnapäring
Firma: AUTOELECTRO
Varuosanumber: AEA1278
Varuosa nimetus: Generaator
AUTOELECTRO Generaator AEA1278
hinnapäring
Firma: EDR
Varuosanumber: 933283
Varuosa nimetus: Generaator
EDR Generaator 933283
hinnapäring
Firma: LUCAS
Varuosanumber: LRB00178
Varuosa nimetus: Generaator
LUCAS Generaator LRB00178
hinnapäring
Firma: MAGNETI MARELLI
Varuosanumber: 063321156010
Varuosa nimetus: Generaator
MAGNETI MARELLI Generaator 063321156010
hinnapäring
Firma: POWERMAX
Varuosanumber: 89212744
Varuosa nimetus: Generaator
POWERMAX Generaator 89212744
hinnapäring
Firma: EAI
Varuosanumber: 55687
Varuosa nimetus: Generaator
EAI Generaator 55687
hinnapäring
Firma: VALEO
Varuosanumber: 436244
Varuosa nimetus: Generaator
VALEO Generaator 436244
hinnapäring
Firma: HERTH+BUSS ELPARTS
Varuosanumber: 32037130
Varuosa nimetus: Generaator
HERTH+BUSS ELPARTS Generaator 32037130
hinnapäring
Firma: AD KÜHNER
Varuosanumber: 30596RI
Varuosa nimetus: Generaator
AD KÜHNER Generaator 30596RI
hinnapäring
Firma: ELSTOCK
Varuosanumber: 28-1633
Varuosa nimetus: Generaator
ELSTOCK Generaator 28-1633
hinnapäring
Firma: DRI
Varuosanumber: 218122652
Varuosa nimetus: Generaator
DRI Generaator 218122652
hinnapäring
Firma: WAI
Varuosanumber: 21178N
Varuosa nimetus: Generaator
WAI Generaator 21178N
hinnapäring
Firma: SANDO
Varuosanumber: 2030137.2
Varuosa nimetus: Generaator
SANDO Generaator 2030137.2
hinnapäring
Firma: SANDO
Varuosanumber: 2030137.0
Varuosa nimetus: Generaator
SANDO Generaator 2030137.0
hinnapäring
Firma: SANDO
Varuosanumber: 2030131.2
Varuosa nimetus: Generaator
SANDO Generaator 2030131.2
hinnapäring
Originaalnumbrid
FIAT 46207936
FIAT 46231690
FIAT 46231691
FIAT 46231721
FIAT 7596859
FIAT 7647441
FIAT 7702242
FIAT 7702245
Kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
LANCIA DEDRA
LANCIA DEDRA (835_) / 1.6 i.e. (835AN)04.1993 - 07.199955 Kw - 75 HP / 835 C1.000Bensiin
LANCIA DEDRA (835_) / 1.6 LE Cat (835EB)07.1994 - 07.199966 Kw - 90 HP / 159 B9.000Bensiin
LANCIA DEDRA (835_) / 1.6 i.e. (835AA)08.1989 - 06.199466 Kw - 90 HP / 835 A1.000Bensiin
LANCIA DEDRA (835_) / 1.6 i.e. (835AB)08.1989 - 03.199357 Kw - 78 HP / 835 A1.046Bensiin
LANCIA DEDRA SW (835_) / 1.6 (835EB)10.1994 - 07.199966 Kw - 90 HP / 159 B9.000Bensiin
LANCIA DELTA
LANCIA DELTA II (836_) / 1.4 i.e. (836AF, 836AH)10.1994 - 08.199951 Kw - 69 HP / 160 A1.046, 836 A4.000Bensiin
LANCIA DELTA II (836_) / 1.4 i.e. (836AF, 836AH)10.1994 - 08.199951 Kw - 69 HP / 160 A1.046, 836 A4.000Bensiin
LANCIA DELTA II (836_) / 1.6 i.e. (836AD)06.1993 - 08.199955 Kw - 75 HP / 835 C1.000Bensiin
FIAT FIORINO
FIAT FIORINO KAUBIK (146_) / 70 i.e. 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 C5.000, 146 D5.000Bensiin
FIAT FIORINO KAUBIK (146_) / 75 i.e. 1.610.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000, 146 D6.000Bensiin
FIAT FIORINO PICK UP (146_) / 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 D5.000Bensiin
FIAT FIORINO PICK UP (146_) / 1.601.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000, 146 D6.000Bensiin
FIAT TEMPRA
FIAT TEMPRA (159_) / 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994 - 08.199666 Kw - 90 HP / 159 B9.000Bensiin
FIAT TEMPRA (159_) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)06.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 159 A3.048, 835 C1.000Bensiin
FIAT TEMPRA (159_) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)04.1990 - 08.199651 Kw - 69 HP / 159 A2.000, 160 A1.046, 836 A4.000Bensiin
FIAT TEMPRA (159_) / 1.6 i.e. (159.AE)06.1990 - 07.199257 Kw - 78 HP / 159 A3.046Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)10.1992 - 08.199651 Kw - 69 HP / 159 A2.000, 160 A1.046, 836 A4.000Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.6 i.e. (159.AE)10.1990 - 08.199657 Kw - 78 HP / 159 A3.046, 835 C1.000Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)10.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 159 A3.048, 835 C1.000Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.612.1990 - 04.199363 Kw - 86 HP / 159 A3.000Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994 - 08.199666 Kw - 90 HP / 159 B9.000Bensiin
FIAT TIPO
FIAT TIPO (160_) / 1.4 i.e.05.1989 - 04.199557 Kw - 78 HP / 159 A2.000Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.6 i.e.02.1988 - 05.199166 Kw - 90 HP / 149 C2.046Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.1992 - 04.199555 Kw - 75 HP / 159 A3.048, 835 C1.000Bensiin

Ostukorvi lisatud!


+

Viga! Puudub valitud kogus

+

iParts 2021