Generaator MAHLE MG 208
Pilt 1/2-st
Firma:  MAHLE
Varuosanumber: MG 208
Varuosa nimetus: Generaator
Hind
hinnapäring
Pinge | 14 V
Generaator-laadevool | 65 A
Puurava-Ø | 10,2 mm
Rihmarattad-Ø | 60,0 mm
Rihmarattad | koos soonrihmarattaga
Pöördesuund | Keeramine päripäeva
Kinnitusnurk | 33,0 °
Kinnituskohtade läbimõõt | 81,0 mm
Rihmade arv | 5
Vahekaugus rihmaseibist generaatorini | 49,5 mm
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
Komponendid
Firma:  MAHLE
Varuosanumber: MGX 194
Varuosa nimetus: rootor, generaator
hinnapäring
Firma:  MAHLE
Varuosanumber: MGX 301
Varuosa nimetus: Alus,Generaator
hinnapäring
Firma:  MAHLE
Varuosanumber: MGX 336
Varuosa nimetus: Laager,starter
hinnapäring
Firma:  MAHLE
Varuosanumber: MGX 398
Varuosa nimetus: Ventilaator,generaator
hinnapäring
Firma:  MAHLE
Varuosanumber: MGX 503
Varuosa nimetus: Generaatori pingeregulaator
hinnapäring
Firma:  MAHLE
Varuosanumber: MGX 750
Varuosa nimetus: Laager,starter
hinnapäring
Firma:  MAHLE
Varuosanumber: MGX 86
Varuosa nimetus: Kaitsekate, generaator
hinnapäring
Seadistaja,generaator MAHLE MGX 1074KIT
Firma:  MAHLE
Varuosanumber: MGX 1074KIT
Varuosa nimetus: Seadistaja,generaator
hinnapäring
Rihmaratas,generaator MAHLE MGX 1097KIT
Firma:  MAHLE
Varuosanumber: MGX 1097KIT
Varuosa nimetus: Rihmaratas,generaator
hinnapäring
Analoogid
Firma: MAHLE
Varuosanumber: MG 208
Varuosa nimetus: Generaator
MAHLE Generaator MG 208
hinnapäring
Originaalnumbrid
FIAT 0000007647441
FIAT 0000007648126
FIAT 0000007651051
FIAT 0000007702241
FIAT 0000007702242
FIAT 0000046231690
FIAT 46231690
FIAT 46231721
FIAT 7647441
FIAT 7648126
FIAT 7650210
FIAT 7651050
FIAT 7651051
FIAT 7702241
FIAT 7702242
FIAT 7702372
FIAT 77547410
FIAT 77603410
Kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
LANCIA DEDRA
LANCIA DEDRA (835_) / 1.6 i.e. (835AB)08.1989 - 03.199357 Kw - 78 HP / 835 A1.046Bensiin
FIAT TIPO
FIAT TIPO (160_) / 1.6 i.e.02.1988 - 05.199166 Kw - 90 HP / 149 C2.046Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.6 i.e. (160.AF)07.1990 - 01.199357 Kw - 78 HP / 159 A3.046Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.1992 - 04.199555 Kw - 75 HP / 159 A3.048, 835 C1.000Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989 - 04.199551 Kw - 70 HP / 160 A1.046, 160 A1.048, 836 A4.000Bensiin

Ostukorvi lisatud!


+

Viga! Puudub valitud kogus

+

iParts 2021