Andur,Jahutusvedeliku temp. METZGER 0905025
Firma: METZGER  
Varuosanumber: 0905025
Varuosa nimetus: Andur,Jahutusvedeliku temp.
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Värv | sinine
Tootja piirang | für BOSCH
Piirangutega toode/piirangu info | koos tihendiga
Temperatuurivahemik [°C] | 25
Analoogid
Firma: TOPRAN  
Varuosanumber: 202 328
TOPRAN Andur,Jahutusvedeliku temp. 202 328
ERIHIND -20%
3.53€
sis. KM 20%
Firma: METZGER  
Varuosanumber: 0905025
METZGER Andur,Jahutusvedeliku temp. 0905025
ERIHIND -20%
5.52€
sis. KM 20%
Firma: HELLA  
Varuosanumber: 6PT 009 107-361
HELLA Andur,Jahutusvedeliku temp.; Andur,Jahutusvedeliku 6PT 009 107-361
ERIHIND -20%
6.91€
sis. KM 20%
Firma: STELLOX  
Varuosanumber: 06-04010-SX
noimage
hinnapäring
Firma: MAGNETI MARELLI  
Varuosanumber: 171916011040
MAGNETI MARELLI Andur,Jahutusvedeliku temp. 171916011040
hinnapäring
Firma: HERTH+BUSS ELPARTS  
Varuosanumber: 70511110
HERTH+BUSS ELPARTS Andur,Jahutusvedeliku temp. 70511110
hinnapäring
Firma: LUCAS ELECTRICAL  
Varuosanumber: SNB809
LUCAS ELECTRICAL Andur,Jahutusvedeliku temp. SNB809
hinnapäring
Originaalnumbrid
BMW 1284397
BMW 13621284397
BMW 13621709966
BMW 1709966
CITROËN 024246
CITROËN 133857
CITROËN 91514549
GENERAL MOTORS 90410792
GENERAL MOTORS 90510183
HYUNDAI 39220-22010
LANCIA 5972332
LANCIA 60808142
LANCIA 98424793
OPEL 1338444
OPEL 1338451
OPEL 1338458
OPEL 90410792
OPEL 90510183
ROVER ERR2081
ROVER GTR204
SAAB 9357021
TOYOTA 89422-05010
VAG 025 906 041
Varuosade kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
ALFA ROMEO 145
ALFA ROMEO 145 (930) / 1.6 i.e.10.1994 - 12.199676 Kw - 103 HP / AR 33201Otto
ALFA ROMEO 145 (930) / 1.7 i.e. 16V10.1994 - 12.199695 Kw - 129 HP / AR 33401Otto
ALFA ROMEO 146
ALFA ROMEO 146 (930) / 1.6 i.e.12.1994 - 12.199676 Kw - 103 HP / AR 33201Otto
ALFA ROMEO 146 (930) / 1.7 i.e. 16V12.1994 - 12.199695 Kw - 129 HP / AR 33401Otto
ALFA ROMEO 155
ALFA ROMEO 155 (167) / 1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H)04.1993 - 04.199685 Kw - 115 HP / AR 67105Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 1.8 T.S.02.1992 - 06.199395 Kw - 129 HP / AR 67101Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)01.1992 - 12.199693 Kw - 127 HP / AR 67101Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)01.1992 - 12.199693 Kw - 127 HP / AR 67102Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 2.0 T.S. (167.A2)02.1992 - 04.1993106 Kw - 144 HP / AR 67201Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 2.0 T.S. (167.A2A)02.1992 - 02.1995104 Kw - 141 HP / AR 67202Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 2.0 T.S. 16V (167.A2G)03.1995 - 12.1997110 Kw - 150 HP / AR 67204Otto
ALFA ROMEO 155 (167) / 2.0 T.S. 16V (167.A2G)03.1995 - 12.1997110 Kw - 150 HP / AR 67299Otto
ALFA ROMEO 164
ALFA ROMEO 164 (164) / 2.0 T.S. (164.H3)09.1992 - 09.1998106 Kw - 144 HP / AR 64103Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 24V (164.K1)09.1992 - 09.1998155 Kw - 211 HP / AR 66301Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 24V (164.K1)09.1992 - 09.1998155 Kw - 211 HP / AR 66302Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 24V (164.K1)09.1992 - 09.1998155 Kw - 211 HP / AR 64306Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 24V Q4 (164.K1M, 164.K1C)02.1994 - 09.1998170 Kw - 231 HP / AR 64308Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 24V Q4 (164.K1M, 164.K1C)02.1994 - 09.1998170 Kw - 231 HP / AR 64307Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 i.e. QV (164.AG)09.1990 - 09.1992147 Kw - 200 HP / AR 06430Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 i.e. QV (164.AG)09.1990 - 09.1992147 Kw - 200 HP / AR 64301Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 V6 (164.A)06.1987 - 09.1992141 Kw - 192 HP / AR 06410Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 V6 (164.AD, 164.AH, 164.AB)06.1987 - 09.1992135 Kw - 184 HP / AR 06412Otto
ALFA ROMEO 33
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) / 1.4 i.e.06.1991 - 09.199465 Kw - 88 HP / AR 30755Otto
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) / 1.4 i.e.06.1991 - 09.199465 Kw - 88 HP / AR 30753Otto
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) / 1.4 i.e.06.1991 - 09.199466 Kw - 90 HP / AR 30755Otto
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) / 1.7 16V (907.B1G)01.1990 - 09.199497 Kw - 132 HP / AR 30747Otto
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) / 1.7 16V 4x4 (907.B1H)01.1990 - 09.199495 Kw - 129 HP / AR 30747Otto
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) / 1.7 i.e. (907.B1A)01.1990 - 03.199279 Kw - 107 HP / AR 30737Otto
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) / 1.7 i.e. (907.B1A)01.1990 - 03.199279 Kw - 107 HP / AR 30736Otto
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) / 1.7 i.e. (907.B1A)04.1992 - 09.199477 Kw - 105 HP / AR 30737Otto
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) / 1.7 i.e. 4x4 (907.B1E)01.1990 - 03.199279 Kw - 107 HP / AR 30737Otto
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) / 1.7 i.e. 4x4 (907.B1E)01.1990 - 03.199279 Kw - 107 HP / AR 30736Otto
ALFA ROMEO 75
ALFA ROMEO 75 (162B) / 2.0 T.S (162.B4A) KAT05.1985 - 02.1992109 Kw - 148 HP / AR 06224Otto
ALFA ROMEO 75 (162B) / 2.0 T.S. (162.4CB, 162.B4, 162.B4A)01.1987 - 02.1992107 Kw - 146 HP / AR 06166Otto
ALFA ROMEO 75 (162B) / 2.0 T.S. (162.4CB, 162.B4, 162.B4A)01.1987 - 02.1992107 Kw - 146 HP / AR 06224Otto
ALFA ROMEO 75 (162B) / 3.0 V6 (162.B6A) KAT01.1987 - 02.1992136 Kw - 185 HP / AR 06124Otto
ALFA ROMEO 75 (162B) / 3.0 V6 (162.B6C)02.1990 - 02.1992141 Kw - 192 HP / AR 61503Otto
ALFA ROMEO GTV
ALFA ROMEO GTV (916C_) / 2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00)06.1995 - 10.2005110 Kw - 150 HP / AR 32310Otto
ALFA ROMEO GTV (916C_) / 2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00)06.1995 - 10.2005110 Kw - 150 HP / AR 16201Otto
ALFA ROMEO SPIDER
ALFA ROMEO SPIDER (115) / 200001.1990 - 12.199388 Kw - 120 HP / AR 01588Otto
ALFA ROMEO SPIDER (916_, 916S_) / 2.0 T.SPARK 16V (916S2C00)06.1995 - 04.2005110 Kw - 150 HP / AR 16201Otto
ALFA ROMEO SPIDER (916_, 916S_) / 2.0 T.SPARK 16V (916S2C00)06.1995 - 04.2005110 Kw - 150 HP / AR 32310Otto
ALFA ROMEO SPIDER (916_, 916S_) / 3.0 V6 (916S1)06.1995 - 04.2005141 Kw - 192 HP / AR 16101Otto
BMW 3
BMW 3 (E30) / 31609.1982 - 12.198766 Kw - 90 HP / M10 B18 (184VC)Otto
BMW 3 (E30) / 316 (Ecotronic)09.1983 - 12.199066 Kw - 90 HP / M10 B18 (184VD)Otto
BMW 3 (E30) / 316 i08.1987 - 08.198875 Kw - 102 HP / M10 B18 (184KA)Otto
BMW 3 (E30) / 316 i09.1987 - 06.199173 Kw - 100 HP / M40 B16 (164E1)Otto
BMW 3 (E30) / 316 i07.1988 - 06.199175 Kw - 102 HP / M40 B16 (164E1)Otto
BMW 3 (E30) / 318 i09.1982 - 08.198777 Kw - 105 HP / M10 B18 (184EA)Otto
BMW 3 (E30) / 318 i12.1984 - 08.198875 Kw - 102 HP / M10 B18 (184KA)Otto
BMW 3 (E30) / 318 i09.1987 - 06.199185 Kw - 115 HP / M40 B18 (184E1)Otto
BMW 3 (E30) / 318 i09.1987 - 06.199183 Kw - 113 HP / M40 B18 (184E1)Otto
BMW 3 (E30) / 320 i09.1982 - 12.198592 Kw - 125 HP / M20 B20 (206EB)Otto
BMW 3 (E30) / 320 i12.1985 - 06.199195 Kw - 129 HP / M20 B20 (206KA)Otto
BMW 3 (E30) / 323 i09.1983 - 08.1986110 Kw - 150 HP / M20 B23 (236EC)Otto
BMW 3 (E30) / 325 e 2.710.1983 - 12.198890 Kw - 122 HP / M20 B27 (276KB)Otto
BMW 3 (E30) / 325 e 2.710.1983 - 12.198890 Kw - 122 HP / M20 B27 (276KA)Otto
BMW 3 (E30) / 325 e 2.701.1985 - 08.198795 Kw - 129 HP / M20 B27 (276KB)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i09.1983 - 11.1989126 Kw - 171 HP / M20 B25 (256E2)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i12.1986 - 06.1991125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256K1)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i12.1986 - 06.1991125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256EX)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i12.1986 - 06.1991125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256E2)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i12.1986 - 06.1991125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256E1)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i X03.1986 - 12.1987126 Kw - 171 HP / M20 B25 (256K1)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i X03.1986 - 12.1987126 Kw - 171 HP / M20 B25 (256EX)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i X03.1986 - 12.1987126 Kw - 171 HP / M20 B25 (256E2)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i X03.1986 - 12.1987126 Kw - 171 HP / M20 B25 (256E1)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i X12.1986 - 08.1991125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256E1)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i X12.1986 - 08.1991125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256K1)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i X12.1986 - 08.1991125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256E2)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i X12.1986 - 08.1991125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256EX)Otto
BMW 3 (E30) / M3 2.307.1986 - 06.1991143 Kw - 195 HP / S14 B23 (234S2)Otto
BMW 3 (E30) / M3 2.307.1986 - 06.1991143 Kw - 195 HP / S14 B23 (234S1)Otto
BMW 3 (E30) / M3 2.307.1986 - 06.1991143 Kw - 195 HP / S14 B23 (234EA)Otto
BMW 3 (E30) / M3 2.302.1987 - 05.1989147 Kw - 200 HP / S14 B23 (234S2)Otto
BMW 3 (E30) / M3 2.306.1989 - 06.1991158 Kw - 215 HP / S14 B23 (234EA)Otto
BMW 3 (E36) / 316 i07.1993 - 02.199875 Kw - 102 HP / M43 B16 (164E2)Otto
BMW 3 (E36) / 318 i10.1993 - 02.199885 Kw - 115 HP / M43 B18 (184E2)Otto
BMW 3 (E36) / 320 i09.1990 - 02.1998110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S1)Otto
BMW 3 (E36) / 320 i09.1990 - 02.1998110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S2)Otto
BMW 3 (E36) / 320 i09.1990 - 02.1998110 Kw - 150 HP / M52 B20 (206S3)Otto
BMW 3 Compact (E36) / 316 i03.1994 - 08.200075 Kw - 102 HP / M43 B16 (164E2)Otto
BMW 3 Compact (E36) / 318 ti11.1994 - 08.1995103 Kw - 140 HP / M42 B18 (184S1)Otto
BMW 3 Kabriolett (E30) / 318 i09.1990 - 10.199383 Kw - 113 HP / M40 B18 (184E1)Otto
BMW 3 Kabriolett (E30) / 320 i04.1986 - 10.199395 Kw - 129 HP / M20 B20 (206KA)Otto
BMW 3 Kabriolett (E30) / 325 i12.1985 - 12.1987126 Kw - 171 HP / M20 B25 (256E2)Otto
BMW 3 Kabriolett (E30) / 325 i09.1987 - 10.1993125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256K1)Otto
BMW 3 Kabriolett (E30) / 325 i09.1987 - 10.1993125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256E2)Otto
BMW 3 Kabriolett (E30) / 325 i09.1987 - 10.1993125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256EX)Otto
BMW 3 Kabriolett (E36) / 318 i01.1994 - 04.199985 Kw - 115 HP / M43 B18 (184E2)Otto
BMW 3 Kabriolett (E36) / 325 i03.1993 - 03.1995141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S2)Otto
BMW 3 Kupee (E36) / 316 i09.1993 - 04.199975 Kw - 102 HP / M43 B16 (164E2)Otto
BMW 3 Kupee (E36) / 318 is03.1992 - 10.1995103 Kw - 140 HP / M42 B18 (184S1)Otto
BMW 3 Kupee (E36) / 320 i03.1992 - 04.1999110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S1)Otto
BMW 3 Kupee (E36) / 320 i03.1992 - 04.1999110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S2)Otto
BMW 3 Kupee (E36) / 320 i03.1992 - 04.1999110 Kw - 150 HP / M52 B20 (206S3)Otto
BMW 3 Kupee (E36) / 325 i03.1992 - 04.1999141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S1)Otto
BMW 3 Kupee (E36) / 325 i03.1992 - 04.1999141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S2)Otto
BMW 3 Kupee (E36) / M3 3.010.1992 - 01.1995210 Kw - 286 HP / S50 B30 (306S1)Otto
BMW 3 Kupee (E36) / M3 3.001.1995 - 10.1995217 Kw - 295 HP / S50 B30 (306S1)Otto
BMW 3 Touring (E30) / 316 i09.1991 - 06.199473 Kw - 100 HP / M40 B16 (164E1)Otto
BMW 3 Touring (E30) / 316 i09.1991 - 06.199475 Kw - 102 HP / M40 B16 (164E1)Otto
BMW 3 Touring (E30) / 318 i09.1987 - 06.199185 Kw - 115 HP / M40 B18 (184E1)Otto
BMW 3 Touring (E30) / 318 i04.1989 - 06.199483 Kw - 113 HP / M40 B18 (184E1)Otto
BMW 3 Touring (E30) / 320 i01.1988 - 12.199195 Kw - 129 HP / M20 B20 (206KA)Otto
BMW 3 Touring (E30) / 325 i07.1987 - 03.1993125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256K1)Otto
BMW 3 Touring (E30) / 325 i X06.1988 - 10.1993125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256K1)Otto
BMW 3 Touring (E36) / 318 i07.1995 - 10.199985 Kw - 116 HP / M43 B18 (184E2)Otto
BMW 5
BMW 5 (E28) / 51806.1981 - 08.198466 Kw - 90 HP / M10 B18 (184VC)Otto
BMW 5 (E28) / 51806.1981 - 08.198466 Kw - 90 HP / M10 B18 (184VD)Otto
BMW 5 (E28) / 520 i06.1981 - 12.198792 Kw - 125 HP / M20 B20 (206EA)Otto
BMW 5 (E28) / 520 i08.1985 - 12.198795 Kw - 129 HP / M20 B20 (206KA)Otto
BMW 5 (E28) / 525 e09.1981 - 12.198790 Kw - 122 HP / M20 B27 (276KA)Otto
BMW 5 (E28) / 525 e09.1981 - 12.198790 Kw - 122 HP / M20 B27 (276EB)Otto
BMW 5 (E28) / 525 e09.1981 - 12.198790 Kw - 122 HP / M20 B27 (276KB)Otto
BMW 5 (E28) / 525 e05.1983 - 12.198792 Kw - 125 HP / M20 B27 (276EA)Otto
BMW 5 (E28) / 525 e12.1984 - 12.198795 Kw - 129 HP / M20 B27 (276KB)Otto
BMW 5 (E28) / 535 i, M 535 i01.1985 - 12.1987136 Kw - 185 HP / M30 B34 (346KA)Otto
BMW 5 (E28) / 535 i, M 535 i01.1985 - 12.1987141 Kw - 192 HP / M30 B35 (Motronic)Otto
BMW 5 (E28) / 535 i, M 535 i01.1985 - 12.1987160 Kw - 218 HP / M30 B34 (346EC)Otto
BMW 5 (E34) / 518 i08.1989 - 09.199585 Kw - 115 HP / M43 B18 (184E2)Otto
BMW 5 (E34) / 518 i08.1989 - 09.199583 Kw - 113 HP / M40 B18 (184E1)Otto
BMW 5 (E34) / 520 i01.1988 - 08.199195 Kw - 129 HP / M20 B20 (206KA)Otto
BMW 5 (E34) / 520 i 24V09.1989 - 09.1995110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S1)Otto
BMW 5 (E34) / 520 i 24V09.1989 - 09.1995110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S2)Otto
BMW 5 (E34) / 525 i01.1988 - 08.1991125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256K1)Otto
BMW 5 (E34) / 525 i 24V09.1989 - 09.1995141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S2)Otto
BMW 5 (E34) / 525 iX 24V10.1991 - 09.1995141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S1)Otto
BMW 5 (E34) / 525 iX 24V10.1991 - 09.1995141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S2)Otto
BMW 5 (E34) / 530 i01.1988 - 08.1991138 Kw - 188 HP / M30 B30 (306KA)Otto
BMW 5 (E34) / 535 i01.1988 - 09.1995155 Kw - 211 HP / M30 B34 (346KB)Otto
BMW 5 (E34) / M510.1988 - 05.1992232 Kw - 315 HP / S38 B36 (366S1)Otto
BMW 5 (E34) / M5 KAT10.1988 - 05.1992232 Kw - 315 HP / S38 B36 (366S1)Otto
BMW 5 Touring (E34) / 518 g11.1995 - 06.199685 Kw - 115 HP / M43 B18 (184E2)Otto
BMW 5 Touring (E34) / 518 i03.1993 - 09.199483 Kw - 113 HP / M43 B18 (184E2)Otto
BMW 5 Touring (E34) / 518 i09.1994 - 01.199785 Kw - 115 HP / M43 B18 (184E2)Otto
BMW 5 Touring (E34) / 520 i11.1991 - 01.1997110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S1)Otto
BMW 5 Touring (E34) / 520 i11.1991 - 01.1997110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S2)Otto
BMW 5 Touring (E34) / 525 i11.1991 - 01.1997141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S1)Otto
BMW 5 Touring (E34) / 525 i11.1991 - 01.1997141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S2)Otto
BMW 5 Touring (E34) / 525 ix02.1992 - 01.1997141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S1)Otto
BMW 5 Touring (E34) / 525 ix02.1992 - 01.1997141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S2)Otto
BMW 5 Touring (E34) / M509.1994 - 01.1997250 Kw - 340 HP / S38 B38 (386S1)Otto
BMW 6
BMW 6 (E24) / 635 CSi06.1978 - 08.1988160 Kw - 218 HP / M30 B35 (Motronic,9.3:1)Otto
BMW 6 (E24) / 635 CSi06.1978 - 08.1988160 Kw - 218 HP / M30 B35 (L-Jetronic,10:1)Otto
BMW 6 (E24) / 635 CSi06.1978 - 08.1988160 Kw - 218 HP / M30 B35 (Motronic,10:1)Otto
BMW 6 (E24) / 635 CSi01.1985 - 05.1989136 Kw - 185 HP / M30 B34 (346KA)Otto
BMW 6 (E24) / 635 CSi04.1985 - 09.1990141 Kw - 192 HP / M30 B35 Otto
BMW 6 (E24) / 635 CSi08.1987 - 05.1989155 Kw - 211 HP / M30 B34 (346KB)Otto
BMW 6 (E24) / M 635 CSi03.1984 - 05.1989211 Kw - 286 HP / S38 B35 (356ED)Otto
BMW 6 (E24) / M 635 CSi10.1986 - 10.1988191 Kw - 260 HP / S38 B35 (356ED)Otto
BMW 7
BMW 7 (E23) / 735 i09.1979 - 08.1986160 Kw - 218 HP / M30 B35 (Motronic,9.3:1)Otto
BMW 7 (E23) / 735 i09.1979 - 08.1986160 Kw - 218 HP / M30 B35 (Motronic,10:1)Otto
BMW 7 (E23) / 735 i01.1985 - 08.1986136 Kw - 185 HP / M30 B34 (346KA)Otto
BMW 7 (E23) / 735 i04.1985 - 08.1986141 Kw - 192 HP / M30 B35 (Motronic)Otto
BMW 7 (E32) / 730 i,iL12.1986 - 09.1994145 Kw - 197 HP / M30 B30 (306EA)Otto
BMW 7 (E32) / 730 i,iL12.1986 - 09.1994138 Kw - 188 HP / M30 B30 (306KA)Otto
BMW 7 (E32) / 735 i,iL09.1986 - 09.1992155 Kw - 211 HP / M30 B34 (346KB)Otto
BMW 7 (E32) / 735 i,iL09.1986 - 12.1987162 Kw - 220 HP / M30 B35 (Motronic,9.2:1)Otto
BMW Z1
BMW Z1 / 2.506.1988 - 06.1991125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256K1)Otto
CITROËN AX
CITROËN AX (ZA-_) / 1.4 GTi06.1991 - 12.199669 Kw - 94 HP / KFZ (TU3FJ2)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 1.4 GTi08.1991 - 12.199666 Kw - 90 HP / KFY (TU3FJ2)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 1007.1986 - 12.199833 Kw - 45 HP / CDY (TU9M)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 1002.1987 - 12.199837 Kw - 50 HP / CDZ (TU9M)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 1109.1986 - 12.199744 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 1109.1986 - 12.199744 Kw - 60 HP / H1BOtto
CITROËN AX (ZA-_) / 1404.1987 - 04.199755 Kw - 75 HP / KDX (TU3M/Z)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 1404.1987 - 04.199755 Kw - 75 HP / KDY (TU3M)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 1404.1987 - 04.199755 Kw - 75 HP / KDY (TU3FM)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 1404.1987 - 04.199755 Kw - 75 HP / KDZ (TU3M/Z)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 14 4x408.1991 - 12.199655 Kw - 75 HP / KDX (TU3M/Z)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 14 4x408.1991 - 12.199655 Kw - 75 HP / KDY (TU3M)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 14 4x408.1991 - 12.199655 Kw - 75 HP / KDY (TU3FM)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 14 4x408.1991 - 12.199655 Kw - 75 HP / KDZ (TU3M/Z)Otto
CITROËN BX
CITROËN BX (XB-_) / 16 E05.1989 - 02.199365 Kw - 88 HP / BDZ (XU5M)Otto
CITROËN BX (XB-_) / 16 E05.1989 - 02.199365 Kw - 88 HP / BDY (XU5M)Otto
CITROËN BX (XB-_) / 1909.1986 - 11.198970 Kw - 95 HP / D2C (XU92C)Otto
CITROËN BX (XB-_) / 19 GTi 16V09.1987 - 12.1988116 Kw - 158 HP / D6C (XU9J4)Otto
CITROËN BX (XB-_) / 19 GTi 16V03.1988 - 02.1993108 Kw - 147 HP / DFW (XU9J4)Otto
CITROËN BX Break (XB-_) / 1605.1989 - 12.199465 Kw - 88 HP / BDY (XU5M)Otto
CITROËN BX Break (XB-_) / 1605.1989 - 12.199465 Kw - 88 HP / BDZ (XU5M)Otto
CITROËN C15
CITROËN C15 (VD-_) / 1.4 i05.1991 - 12.199655 Kw - 75 HP / KDY (TU3FM)Otto
CITROËN C15 (VD-_) / 1.4 i05.1991 - 12.199655 Kw - 75 HP / KDY (TU3M)Otto
CITROËN DISPATCH
CITROËN DISPATCH (U6U) / 1.610.1995 - kuni ...58 Kw - 79 HP / 220 A2.000Otto
CITROËN DISPATCH (U6U) / 1.610.1995 - kuni ...58 Kw - 79 HP / 1580 SPIOtto
CITROËN XM
CITROËN XM (Y3) / 2.0 i05.1989 - 06.199489 Kw - 121 HP / RFZ (XU10J2)Otto
CITROËN XM (Y3) / 3.0 V605.1989 - 06.1994123 Kw - 167 HP / UFZ (ZPJ/Z)Otto
CITROËN XM (Y3) / 3.0 V605.1989 - 06.1994123 Kw - 167 HP / SFZ (ZPJ/Z)Otto
CITROËN XM (Y3) / 3.0 V6 24V07.1990 - 06.1994147 Kw - 200 HP / SKZ (ZPJ4/Z)Otto
CITROËN XM (Y3) / 3.0 V6 24V07.1990 - 06.1994147 Kw - 200 HP / UKZ (ZPJ4/Z)Otto
CITROËN XM Estate (Y3) / 2.0 i11.1991 - 04.199489 Kw - 121 HP / RFZ (XU10J2)Otto
CITROËN XM Estate (Y3) / 3.0 V611.1991 - 04.1994123 Kw - 167 HP / SFZ (ZPJ/Z)Otto
CITROËN XM Estate (Y3) / 3.0 V611.1991 - 04.1994123 Kw - 167 HP / UFZ (ZPJ/Z)Otto
CITROËN ZX
CITROËN ZX (N2) / 1.4 i03.1991 - 06.199755 Kw - 75 HP / KDX (TU3M/Z)Otto
CITROËN ZX (N2) / 1.4 i03.1991 - 06.199755 Kw - 75 HP / KDZ (TU3M/Z)Otto
CITROËN ZX (N2) / 1.4 i03.1991 - 06.199755 Kw - 75 HP / KFX (TU3JP)Otto
CITROËN ZX (N2) / 1.9 i03.1991 - 06.199788 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JA)Otto
CITROËN ZX Estate (N2) / 1.4 i10.1993 - 10.199755 Kw - 75 HP / KDY (TU3M)Otto
CITROËN ZX Estate (N2) / 1.4 i10.1993 - 10.199755 Kw - 75 HP / KFX (TU3JP)Otto
CITROËN ZX Estate (N2) / 1.4 i10.1993 - 10.199755 Kw - 75 HP / KDX (TU3M/Z)Otto
FIAT BARCHETTA
FIAT BARCHETTA (183) / 1.8 16V04.1995 - 05.200596 Kw - 130 HP / 183 A1.000Otto
FIAT BARCHETTA (183) / 1.8 16V04.1995 - 05.200596 Kw - 130 HP / 188 A6.000Otto
FIAT BRAVA
FIAT BRAVA (182) / 1.2 16V 8010.2000 - 10.200159 Kw - 80 HP / 188 A5.000Otto
FIAT BRAVO
FIAT BRAVO I (182) / 1.2 16V 8010.2000 - 10.200159 Kw - 80 HP / 188 A5.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 2.0 HGT 20V (182.AD)10.1995 - 07.1998108 Kw - 147 HP / 182 A1.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 2.0 HGT 20V (182AQ)07.1998 - 10.2001113 Kw - 154 HP / 182 B7.000Otto
FIAT CROMA
FIAT CROMA (154) / 2000 16V08.1992 - 08.1996101 Kw - 137 HP / 154 E1.000Otto
FIAT CROMA (154) / 2000 i.e. (154.AD)03.1987 - 09.199288 Kw - 120 HP / 834 B.000Otto
FIAT CROMA (154) / 2000 i.e. (154.AD)03.1987 - 09.199288 Kw - 120 HP / 154 C3.000Otto
FIAT CROMA (154) / 2000 i.e. (154.AM)03.1986 - 09.199083 Kw - 113 HP / 834 B.048Otto
FIAT CROMA (154) / 2000 i.e. (154.AM, 154.LM)10.1987 - 08.199685 Kw - 116 HP / 154 C3.046Otto
FIAT CROMA (154) / 2000 i.e. (154.AM, 154.LM)10.1987 - 08.199685 Kw - 116 HP / 834 B.146Otto
FIAT CROMA (154) / 2000 i.e. Turbo11.1986 - 11.1988111 Kw - 151 HP / 834 C.146Otto
FIAT CROMA (154) / 2000 i.e. Turbo (154.AM)12.1985 - 06.1990114 Kw - 155 HP / 154 A2.000Otto
FIAT CROMA (154) / 2000 i.e. Turbo (154.AM, 154.LM)06.1987 - 08.1996110 Kw - 150 HP / 154 C4.046Otto
FIAT CROMA (154) / 2000 i.e. Turbo (154.AM, 154.LM)06.1987 - 08.1996110 Kw - 150 HP / 834 C.146Otto
FIAT CROMA (154) / 2500 V606.1993 - 08.1996119 Kw - 162 HP / 834 G.000Otto
FIAT FIORINO
FIAT FIORINO Kast (146) / 70 i.e. 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 C5.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 70 i.e. 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 D5.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 75 i.e. 1.610.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 75 i.e. 1.610.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 D6.000Otto
FIAT FIORINO Pick up (146) / 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 D5.000Otto
FIAT FIORINO Pick up (146) / 1.601.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000Otto
FIAT FIORINO Pick up (146) / 1.601.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 D6.000Otto
FIAT MAREA
FIAT MAREA (185) / 2.0 150 20V09.1996 - 04.1999108 Kw - 147 HP / 182 A1.000Otto
FIAT MAREA (185) / 2.0 155 20V04.1999 - 01.2001113 Kw - 154 HP / 182 B7.000Otto
FIAT MAREA (185) / 2.4 TD 12509.1996 - 04.199991 Kw - 125 HP / 185 A2.000Diisel
FIAT MAREA Weekend (185) / 2.0 150 20V09.1996 - 04.1999108 Kw - 147 HP / 182 A1.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 2.0 155 20V04.1999 - 02.2003113 Kw - 154 HP / 182 B7.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 2.4 TD 12509.1996 - 04.199991 Kw - 125 HP / 185 A2.000Diisel
FIAT PANDA
FIAT PANDA (141A_) / 100001.1986 - 12.199237 Kw - 50 HP / 156 A3.000Otto
FIAT PANDA (141A_) / 100001.1986 - 04.199232 Kw - 44 HP / 156 A2.100Otto
FIAT PANDA (141A_) / 1000 i.e. KAT10.1987 - 08.199833 Kw - 45 HP / 156 A2.246Otto
FIAT PANDA (141A_) / 1000 i.e. KAT10.1987 - 08.199833 Kw - 45 HP / 141 C2.000Otto
FIAT PANDA (141A_) / 110005.1991 - 12.199937 Kw - 50 HP / 156 C.046Otto
FIAT PANDA (141A_) / 110002.1995 - 09.200340 Kw - 54 HP / 176 B2.000Otto
FIAT PANDA (141A_) / 110002.1995 - 09.200340 Kw - 54 HP / 187 A1.000Otto
FIAT PANDA (141A_) / 1100 Trekking 4x410.1991 - 07.200437 Kw - 50 HP / 156 C.046Otto
FIAT PANDA Van (141_) / 1000 i.e08.1992 - 02.200433 Kw - 45 HP / 156 A2.246Otto
FIAT PUNTO
FIAT PUNTO (176) / 1.4 GT Turbo01.1994 - 09.199698 Kw - 133 HP / 176 A4.000Otto
FIAT PUNTO (176) / 1.4 GT Turbo09.1996 - 09.199996 Kw - 131 HP / 176 B6.000Otto
FIAT SCUDO
FIAT SCUDO Combinato (220P) / 1.602.1996 - 12.200658 Kw - 79 HP / 220 A 2.000 Otto
FIAT SCUDO Kast (220L) / 1.602.1996 - 12.200658 Kw - 79 HP / 220 A 2.000 Otto
FIAT TIPO
FIAT TIPO (160) / 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989 - 04.199551 Kw - 70 HP / 160 A1.046Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989 - 04.199551 Kw - 70 HP / 836 A4.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e. (160.AF)07.1990 - 01.199357 Kw - 78 HP / 159 A3.046Otto
FIAT UNO
FIAT UNO (146A/E) / 1.3 Turbo i.e.09.1989 - 03.199174 Kw - 101 HP / 146 A2.246Otto
FIAT UNO (146A/E) / 1.4 Turbo i.e.09.1989 - 09.199382 Kw - 112 HP / 146 A8.046Otto
FIAT UNO (146A/E) / 75 i.e. 1.510.1985 - 12.199355 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT UNO (146A/E) / 75 i.e. 1.510.1985 - 12.199355 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
HYUNDAI S
HYUNDAI S COUPE (SLC) / 1.5 i04.1992 - 05.199665 Kw - 88 HP / G4EKOtto
ISUZU TROOPER
ISUZU TROOPER Maastikuauto lahtine (UBS) / 2.6 i (UBS17)10.1987 - 12.199185 Kw - 116 HP / 4ZE1Otto
LANCIA KAPPA
LANCIA KAPPA (838A) / 2.0 16V Turbo (838AB1AA)02.1995 - 10.2001151 Kw - 205 HP / 838 A4.000Otto
LANCIA KAPPA (838A) / 2.0 20V (838AA1AA)10.1994 - 10.2001107 Kw - 146 HP / 838 A1.000Otto
LANCIA KAPPA (838A) / 2.4 20V (838AC1AA, 838AC11A)08.1994 - 10.2001129 Kw - 175 HP / 838 A2.000Otto
LANCIA KAPPA (838A) / 2.4 20V (838AC1AA, 838AC11A)08.1994 - 10.2001129 Kw - 175 HP / 838 A2.027Otto
LANCIA KAPPA (838A) / 3.0 24V (838AD1AA, 838AD11A, 838XD1AA, 838ZD1AA)08.1994 - 10.2001150 Kw - 204 HP / 838 B.000Otto
LANCIA KAPPA Kupee (838) / 2.0 16V Turbo (838CB)11.1996 - 03.2001151 Kw - 205 HP / 838 A4.000Otto
LANCIA KAPPA Kupee (838) / 2.4 20V (838CC)11.1996 - 03.2001129 Kw - 175 HP / 838 A2.000Otto
LANCIA KAPPA Kupee (838) / 3.0 24V (838CD, 838CD11A)11.1996 - 03.2001150 Kw - 204 HP / 838 B.000Otto
LANCIA KAPPA SW (838B) / 2.0 16V Turbo (838BB1AA)07.1996 - 10.2001151 Kw - 205 HP / 838 A4.000Otto
LANCIA KAPPA SW (838B) / 2.4 20V (838BC1AA, 838BC11A)07.1996 - 10.2001129 Kw - 175 HP / 838 A2.000Otto
LANCIA KAPPA SW (838B) / 3.0 24V (838BD11A)07.1996 - 10.2001150 Kw - 204 HP / 838 B.000Otto
LANCIA THEMA
LANCIA THEMA (834) / 2000 16V (834FA)08.1992 - 12.1993112 Kw - 152 HP / 834 F1.000Otto
LANCIA THEMA (834) / 2000 16V Turbo (834AC)12.1988 - 06.1990133 Kw - 181 HP / 834 C1.000Otto
LANCIA THEMA (834) / 2000 16V Turbo (834GC, 834FC)10.1992 - 07.1994148 Kw - 201 HP / 834 F2.000Otto
LANCIA THEMA (834) / 2000 i.e. (834BV)09.1987 - 05.199285 Kw - 115 HP / 834 B.146Otto
LANCIA THEMA (834) / 2000 i.e. 16V (834AA)05.1988 - 08.1992108 Kw - 147 HP / 834 B2.000Otto
LANCIA THEMA (834) / 2000 i.e. 16V (834AI)02.1989 - 05.1992104 Kw - 141 HP / 834 B2.246Otto
LANCIA THEMA (834) / 2000 i.e. 16V Turbo (834AL)04.1989 - 05.1992130 Kw - 177 HP / 834 C1.246Otto
LANCIA THEMA (834) / 2000 i.e.Turbo (834CV)07.1986 - 05.1990110 Kw - 150 HP / 834 C.146Otto
LANCIA THEMA (834) / 2500 Turbo DS (834AE)06.1988 - 05.199285 Kw - 115 HP / 8144.97Diisel
LANCIA THEMA (834) / 2500 Turbo DS (834AM)05.1988 - 07.199277 Kw - 105 HP / 8144. 97SDiisel
LANCIA THEMA (834) / 2500 Turbo DS (834FE, 834LE)05.1992 - 07.199485 Kw - 116 HP / 8144.97 YDiisel
LANCIA THEMA (834) / 3000 V6 (834GD, 834FD)08.1992 - 07.1994126 Kw - 171 HP / 834 F.000Otto
LANCIA THEMA SW (834) / 2000 16V (834FA)05.1992 - 07.1994112 Kw - 152 HP / 834 F1.000Otto
LANCIA THEMA SW (834) / 2000 i.e. 16V (834AI)02.1989 - 05.1992104 Kw - 141 HP / 834 B2.246Otto
LANCIA THEMA SW (834) / 2000 i.e. 16V Turbo (834AL)04.1989 - 03.1993130 Kw - 177 HP / 834 C1.246Otto
LANCIA THEMA SW (834) / 2000 Turbo01.1989 - 03.1992110 Kw - 150 HP / 834 C.146Otto
LANCIA THEMA SW (834) / 2000 Turbo 16V (834GC, 834FC)11.1992 - 07.1994148 Kw - 201 HP / 834 F2.000Otto
LANCIA THEMA SW (834) / 2500 Turbo DS (834AE)06.1988 - 05.199285 Kw - 115 HP / 8144.97Diisel
LANCIA THEMA SW (834) / 2500 Turbo DS (834D)03.1987 - 09.199074 Kw - 101 HP / 8144.91Diisel
LANCIA THEMA SW (834) / 2500 Turbo DS (834FE, 834LE)09.1992 - 07.199485 Kw - 116 HP / 8144.97 YDiisel
LANCIA THEMA SW (834) / 3000 V6 (834GD, 834FD)09.1992 - 07.1994126 Kw - 171 HP / 834 F.000Otto
LANCIA Y
LANCIA Y (840A) / 1.4 12V (840AB)10.1996 - 09.200359 Kw - 80 HP / 840 A2.000Otto
LANCIA Y (840A) / 1.4 12V (840AC)03.1996 - 09.200355 Kw - 75 HP / 840 A4.000Otto
LANCIA Y10
LANCIA Y10 (156) / 1.0 Fire12.1986 - 02.198932 Kw - 44 HP / 156 A2.100Otto
LANCIA Y10 (156) / 1.0 Fire (156AA)03.1985 - 06.198933 Kw - 45 HP / 156 A2.000Otto
LANCIA Y10 (156) / 1.0 Fire (156AE) KAT10.1987 - 02.199233 Kw - 45 HP / 156 A2.246Otto
LANCIA Y10 (156) / 1.0 Fire (156B, 156AD)06.1985 - 06.199132 Kw - 44 HP / 156 A2.100Otto
LANCIA Y10 (156) / 1.1 i.e. Fire (156AG)07.1989 - 09.199537 Kw - 50 HP / 156 C.046Otto
LAND ROVER DISCOVERY
LAND ROVER DISCOVERY Mk II (LJ, LT) / 2.5 Td5 4x401.1999 - 06.2004102 Kw - 139 HP / 10 PDiisel
LAND ROVER DISCOVERY Mk II (LJ, LT) / 2.5 Td5 4x401.1999 - 06.2004102 Kw - 139 HP / 15 PDiisel
LAND ROVER DISCOVERY   (LJ, LG) / 2.5 TDI 4x410.1989 - 10.199883 Kw - 113 HP / 12 LDiisel
LAND ROVER DISCOVERY   (LJ, LG) / 2.5 TDI 4x410.1989 - 10.199883 Kw - 113 HP / 21 LDiisel
LAND ROVER DISCOVERY   (LJ, LG) / 2.5 TDI 4x410.1989 - 10.199883 Kw - 113 HP / 17 LDiisel
LAND ROVER DISCOVERY   (LJ, LG) / 2.5 TDI 4x410.1989 - 10.199883 Kw - 113 HP / 19 LDiisel
OPEL ASCONA
OPEL ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) / 1.809.1987 - 08.198862 Kw - 84 HP / E 18 NVOtto
OPEL ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) / 1.8 E01.1985 - 08.198674 Kw - 100 HP / C 18 NEOtto
OPEL ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) / 1.8 E01.1985 - 08.198674 Kw - 100 HP / S 18 NVOtto
OPEL ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) / 1.8 i09.1982 - 08.198685 Kw - 115 HP / 18 EOtto
OPEL ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) / 2.0 i09.1986 - 08.198885 Kw - 115 HP / 20 NEOtto
OPEL ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) / 2.0 i GT03.1987 - 08.198895 Kw - 130 HP / 20 SEHOtto
OPEL ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) / 2.0 i KAT09.1986 - 08.198885 Kw - 116 HP / C 20 NEOtto
OPEL ASCONA C Luukpära (84_, 89_) / 1.809.1987 - 08.198862 Kw - 84 HP / E 18 NVOtto
OPEL ASCONA C Luukpära (84_, 89_) / 1.8 E01.1985 - 08.198674 Kw - 100 HP / C 18 NEOtto
OPEL ASCONA C Luukpära (84_, 89_) / 1.8 E01.1985 - 08.198674 Kw - 100 HP / S 18 NVOtto
OPEL ASCONA C Luukpära (84_, 89_) / 1.8 i09.1982 - 08.198685 Kw - 115 HP / 18 EOtto
OPEL ASCONA C Luukpära (84_, 89_) / 2.0 i09.1986 - 08.198885 Kw - 115 HP / 20 NEOtto
OPEL ASCONA C Luukpära (84_, 89_) / 2.0 i GT03.1987 - 08.198895 Kw - 130 HP / 20 SEHOtto
OPEL ASCONA C Luukpära (84_, 89_) / 2.0 i KAT09.1986 - 08.198885 Kw - 116 HP / C 20 NEOtto
OPEL ASTRA
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 1.4 i09.1991 - 09.199844 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 1.4 i09.1991 - 09.199844 Kw - 60 HP / X 14 NZOtto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 1.4 i 16V02.1996 - 09.199866 Kw - 90 HP / X 14 XEOtto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 1.4 Si03.1992 - 09.199860 Kw - 82 HP / C 14 SEOtto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 1.6 i03.1992 - 09.199855 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 1.6 i03.1992 - 09.199855 Kw - 75 HP / X 16 SZROtto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 1.6 i03.1992 - 09.199855 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 1.6 i03.1992 - 09.199855 Kw - 75 HP / X 16 SZROtto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 1.6 i05.1993 - 07.199652 Kw - 71 HP / X 16 SZOtto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 1.6 i 16V08.1994 - 09.199874 Kw - 100 HP / X 16 XELOtto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 1.6 Si05.1992 - 12.199474 Kw - 100 HP / C 16 SEOtto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 1.6 Si05.1992 - 12.199474 Kw - 100 HP / C 16 SEOtto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 1.8 i03.1992 - 09.199866 Kw - 90 HP / C 18 NZOtto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 2.0 i03.1992 - 09.199885 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
OPEL ASTRA F Kabriolett (53_B) / 1.4 i 16V01.1996 - 03.200166 Kw - 90 HP / X 14 XEOtto
OPEL ASTRA F Kabriolett (53_B) / 1.4 Si05.1993 - 03.200160 Kw - 82 HP / C 14 SEOtto
OPEL ASTRA F Kabriolett (53_B) / 1.6 i03.1993 - 08.199652 Kw - 71 HP / X 16 SZOtto
OPEL ASTRA F Kabriolett (53_B) / 1.6 i01.1996 - 03.200155 Kw - 75 HP / X 16 SZROtto
OPEL ASTRA F Kabriolett (53_B) / 2.0 i03.1993 - 10.199485 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 1.4 i09.1991 - 01.199844 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 1.4 i 16V02.1996 - 01.199866 Kw - 90 HP / X 14 XEOtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 1.4 Si03.1992 - 01.199860 Kw - 82 HP / C 14 SEOtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 1.6 i09.1991 - 01.199855 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 1.6 i09.1991 - 01.199855 Kw - 75 HP / X 16 SZROtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 1.6 i09.1991 - 01.199855 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 1.6 i09.1991 - 01.199855 Kw - 75 HP / X 16 SZROtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 1.6 i05.1993 - 07.199652 Kw - 71 HP / X 16 SZOtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 1.6 i 16V08.1994 - 01.199874 Kw - 100 HP / X 16 XELOtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 1.6 Si03.1992 - 12.199474 Kw - 100 HP / C 16 SEOtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 1.6 Si03.1992 - 12.199474 Kw - 100 HP / C 16 SEOtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 1.8 i09.1991 - 01.199866 Kw - 90 HP / C 18 NZOtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 2.0 i09.1991 - 07.199485 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 2.0 i 16V03.1993 - 01.1998110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 1.4 i03.1992 - 01.199844 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 1.4 i 16V01.1996 - 01.199866 Kw - 90 HP / X 14 XEOtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 1.4 Si03.1992 - 01.199860 Kw - 82 HP / C 14 SEOtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 1.6 i09.1991 - 01.199855 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 1.6 i09.1991 - 01.199855 Kw - 75 HP / X 16 SZROtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 1.6 i09.1991 - 01.199855 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 1.6 i09.1991 - 01.199855 Kw - 75 HP / X 16 SZROtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 1.6 i05.1993 - 07.199652 Kw - 71 HP / X 16 SZOtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 1.6 i 16V08.1994 - 01.199874 Kw - 100 HP / X 16 XELOtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 1.6 Si03.1992 - 12.199474 Kw - 100 HP / C 16 SEOtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 1.6 Si03.1992 - 12.199474 Kw - 100 HP / C 16 SEOtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 1.8 i09.1991 - 01.199866 Kw - 90 HP / C 18 NZOtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 1.8 i09.1991 - 01.199866 Kw - 90 HP / C 18 NZOtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 2.0 GSI 16V09.1991 - 01.1998110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 2.0 i09.1991 - 01.199885 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
OPEL ASTRA F Van (55_) / 1.4 i10.1991 - 01.199944 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL ASTRA F Van (55_) / 1.6 i10.1991 - 04.199355 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
OPEL ASTRA F Van (55_) / 1.6 i02.1993 - 07.199652 Kw - 71 HP / X 16 SZOtto
OPEL CALIBRA
OPEL CALIBRA A (85_) / 2.0 i06.1990 - 07.199785 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
OPEL CALIBRA A (85_) / 2.0 i 16V06.1990 - 02.1994110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
OPEL CALIBRA A (85_) / 2.0 i 16V02.1994 - 07.1997100 Kw - 136 HP / X 20 XEVOtto
OPEL CALIBRA A (85_) / 2.0 i 16V 4x406.1990 - 02.1994110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
OPEL CALIBRA A (85_) / 2.0 i 16V 4x402.1994 - 07.1997100 Kw - 136 HP / X 20 XEVOtto
OPEL CALIBRA A (85_) / 2.0 i 4x406.1990 - 07.199785 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
OPEL CALIBRA A (85_) / 2.0 i Turbo 4x403.1992 - 07.1997150 Kw - 204 HP / C 20 LETOtto
OPEL CALIBRA A (85_) / 2.5 i V604.1993 - 07.1997125 Kw - 170 HP / C 25 XEOtto
OPEL CALIBRA A (85_) / 2.5 i V604.1993 - 07.1997125 Kw - 170 HP / X 25 XEOtto
OPEL CORSA
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) / 1.2 i03.1993 - 09.200033 Kw - 45 HP / X 12 SZOtto
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) / 1.2 i03.1993 - 09.200033 Kw - 45 HP / C 12 NZOtto
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) / 1.4 i03.1993 - 09.200044 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) / 1.4 i03.1993 - 09.200044 Kw - 60 HP / X 14 SZOtto
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) / 1.4 i03.1993 - 09.200040 Kw - 54 HP / C 14 NZOtto
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) / 1.4 i03.1993 - 09.200040 Kw - 54 HP / X 14 SZOtto
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) / 1.4 i 16V09.1994 - 09.200066 Kw - 90 HP / X 14 XEOtto
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) / 1.4 Si03.1993 - 09.200060 Kw - 82 HP / C 14 SEOtto
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) / 1.5 D03.1993 - 09.200037 Kw - 50 HP / 15 D (4EC1)Diisel
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) / 1.5 TD03.1993 - 09.200049 Kw - 67 HP / 15 DT (T4EC1)Diisel
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) / 1.5 TD03.1993 - 09.200049 Kw - 67 HP / X 15 DT (T4EC1)Diisel
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) / 1.6 GSI 16V03.1993 - 09.200080 Kw - 109 HP / C 16 XEOtto
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) / 1.6 i 16V09.1994 - 09.200078 Kw - 106 HP / X 16 XEOtto
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) / 1.7 D02.1996 - 09.200044 Kw - 60 HP / 17 D (4EE1)Diisel
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) / 1.7 D02.1996 - 09.200044 Kw - 60 HP / X 17 D (4EE1)Diisel
OPEL CORSA B Kast (73_) / 1.7 D08.1999 - 09.200044 Kw - 60 HP / 17 D (4EE1)Diisel
OPEL CORSA B Kast (73_) / 1.7 D08.1999 - 09.200044 Kw - 60 HP / X 17 D (4EE1)Diisel
OPEL FRONTERA
OPEL FRONTERA A (5_MWL4) / 2.4 i (53MWL4)03.1992 - 10.199892 Kw - 125 HP / C 24 NEOtto
OPEL FRONTERA A Sport (5_SUD2) / 2.0 i (52SUD2, 55SUD2)03.1992 - 10.199885 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
OPEL FRONTERA A Sport (5_SUD2) / 2.0 i (52SUD2, 55SUD2)03.1992 - 10.199885 Kw - 115 HP / X 20 SEOtto
OPEL KADETT
OPEL KADETT E (39_, 49_) / 1.4 i01.1990 - 08.199144 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL KADETT E (39_, 49_) / 1.6 i KAT09.1986 - 08.199155 Kw - 75 HP / C 16 LZOtto
OPEL KADETT E (39_, 49_) / 1.6 i KAT09.1986 - 08.199155 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
OPEL KADETT E (39_, 49_) / 1.8 i09.1990 - 08.199166 Kw - 90 HP / C 18 NTOtto
OPEL KADETT E (39_, 49_) / 1.8 i09.1990 - 08.199166 Kw - 90 HP / C 18 NZOtto
OPEL KADETT E (39_, 49_) / 1.8 i09.1990 - 08.199166 Kw - 90 HP / 18 SVOtto
OPEL KADETT E (39_, 49_) / 2.0 i03.1987 - 08.199185 Kw - 115 HP / 20 NEOtto
OPEL KADETT E (39_, 49_) / 2.0 i KAT03.1987 - 08.199185 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
OPEL KADETT E Kabriolett (43B_) / 1.6 i KAT10.1987 - 02.199355 Kw - 75 HP / C 16 LZOtto
OPEL KADETT E Kabriolett (43B_) / 1.6 i KAT10.1987 - 02.199355 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
OPEL KADETT E Kabriolett (43B_) / 2.0 i10.1986 - 02.199385 Kw - 115 HP / 20 NEOtto
OPEL KADETT E Kabriolett (43B_) / 2.0 i KAT10.1986 - 02.199385 Kw - 116 HP / C 20 NEOtto
OPEL KADETT E Kast (37_, 47_) / 1.4 i01.1990 - 08.199144 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL KADETT E Kast (37_, 47_) / 1.6 i08.1989 - 09.199355 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
OPEL KADETT E Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) / 1.4 i01.1990 - 08.199144 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL KADETT E Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) / 1.6 i KAT09.1986 - 08.199155 Kw - 75 HP / C 16 LZOtto
OPEL KADETT E Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) / 1.6 i KAT09.1986 - 08.199155 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
OPEL KADETT E Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) / 1.8 i06.1985 - 08.199166 Kw - 90 HP / C 18 NTOtto
OPEL KADETT E Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) / 1.8 i06.1985 - 08.199166 Kw - 90 HP / C 18 NZOtto
OPEL KADETT E Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) / 2.0 i09.1987 - 08.199185 Kw - 115 HP / 20 NEOtto
OPEL KADETT E Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) / 2.0 i KAT09.1987 - 08.199185 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
OPEL KADETT E Luukpära (33_, 34_, 43_, 44_) / 1.4 i01.1990 - 08.199144 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL KADETT E Luukpära (33_, 34_, 43_, 44_) / 1.6 i KAT09.1986 - 08.199155 Kw - 75 HP / C 16 LZOtto
OPEL KADETT E Luukpära (33_, 34_, 43_, 44_) / 1.6 i KAT09.1986 - 08.199155 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
OPEL KADETT E Luukpära (33_, 34_, 43_, 44_) / 1.8 i06.1985 - 08.199166 Kw - 90 HP / C 18 NTOtto
OPEL KADETT E Luukpära (33_, 34_, 43_, 44_) / 1.8 i06.1985 - 08.199166 Kw - 90 HP / C 18 NZOtto
OPEL KADETT E Luukpära (33_, 34_, 43_, 44_) / 1.8 i06.1985 - 08.199166 Kw - 90 HP / S 18 NVOtto
OPEL KADETT E Luukpära (33_, 34_, 43_, 44_) / 2.0 GSI09.1986 - 08.199185 Kw - 115 HP / 20 NEOtto
OPEL KADETT E Luukpära (33_, 34_, 43_, 44_) / 2.0 GSI09.1986 - 08.199195 Kw - 129 HP / 20 SEHOtto
OPEL KADETT E Luukpära (33_, 34_, 43_, 44_) / 2.0 GSI 16V12.1987 - 08.1991115 Kw - 156 HP / 20 XE Otto
OPEL KADETT E Luukpära (33_, 34_, 43_, 44_) / 2.0 GSI 16V KAT03.1988 - 08.1991110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
OPEL KADETT E Luukpära (33_, 34_, 43_, 44_) / 2.0 GSI KAT09.1986 - 08.199185 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
OPEL OMEGA
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) / 1.809.1986 - 03.199485 Kw - 115 HP / 18 SEHOtto
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) / 1.809.1987 - 03.199465 Kw - 88 HP / E 18 NVROtto
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) / 1.8 N09.1986 - 08.198760 Kw - 82 HP / 18 NVOtto
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) / 1.8 S09.1986 - 03.199466 Kw - 90 HP / 18 SVOtto
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) / 2.009.1986 - 03.199490 Kw - 122 HP / 20 SEOtto
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) / 2.0 i09.1986 - 03.199485 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) / 2.4 i09.1988 - 03.199492 Kw - 125 HP / C 24 NEOtto
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) / 2.6 i09.1990 - 03.1994110 Kw - 150 HP / C 26 NEOtto
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) / 3.0 (3000)03.1987 - 12.1987115 Kw - 156 HP / C 30 LEOtto
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) / 3.0 (3000)03.1987 - 09.1990130 Kw - 177 HP / 30 NEOtto
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) / 3.0 (3000) KAT03.1988 - 03.1994130 Kw - 177 HP / C 30 NEOtto
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) / 3.0 24V (3000)09.1989 - 03.1994150 Kw - 204 HP / C 30 SEOtto
OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) / 1.809.1986 - 03.199485 Kw - 115 HP / 18 SEHOtto
OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) / 1.809.1987 - 03.199465 Kw - 88 HP / E 18 NVROtto
OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) / 1.8 N09.1986 - 08.198760 Kw - 82 HP / 18 NVOtto
OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) / 1.8 S09.1986 - 03.199466 Kw - 90 HP / 18 SVOtto
OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) / 2.009.1986 - 03.199490 Kw - 122 HP / 20 SEOtto
OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) / 2.4 i09.1988 - 03.199492 Kw - 125 HP / C 24 NEOtto
OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) / 2.6 i09.1990 - 03.1994110 Kw - 150 HP / C 26 NEOtto
OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) / 3.003.1987 - 09.1990130 Kw - 177 HP / 30 NEOtto
OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) / 3.0 KAT03.1987 - 03.1994130 Kw - 177 HP / C 30 NEOtto
OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_) / 2.003.1994 - 09.199985 Kw - 116 HP / X 20 SEOtto
OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_) / 2.5 V603.1994 - 09.2000125 Kw - 170 HP / X 25 XEOtto
OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_) / 3.0 V604.1994 - 02.2001155 Kw - 211 HP / X 30 XEOtto
OPEL OMEGA B Kombi (21_, 22_, 23_) / 2.003.1994 - 09.199985 Kw - 116 HP / X 20 SEOtto
OPEL OMEGA B Kombi (21_, 22_, 23_) / 2.5 V603.1994 - 09.2000125 Kw - 170 HP / X 25 XEOtto
OPEL OMEGA B Kombi (21_, 22_, 23_) / 3.0 V604.1994 - 02.2001155 Kw - 211 HP / X 30 XEOtto
OPEL SENATOR
OPEL SENATOR B (29_) / 2.5 i09.1990 - 09.1993103 Kw - 140 HP / 25 NEOtto
OPEL SENATOR B (29_) / 2.6 i09.1990 - 09.1993110 Kw - 150 HP / C 26 NEOtto
OPEL SENATOR B (29_) / 3.009.1987 - 09.1993115 Kw - 156 HP / C 30 LEOtto
OPEL SENATOR B (29_) / 3.001.1988 - 09.1990130 Kw - 177 HP / 30 NEOtto
OPEL SENATOR B (29_) / 3.0 24V09.1989 - 09.1993150 Kw - 204 HP / C 30 SEOtto
OPEL SENATOR B (29_) / 3.0 i KAT01.1988 - 09.1993130 Kw - 177 HP / C 30 NEOtto
OPEL TIGRA
OPEL TIGRA (95_) / 1.4 16V07.1994 - 12.200066 Kw - 90 HP / X 14 XEOtto
OPEL TIGRA (95_) / 1.6 16V07.1994 - 08.199878 Kw - 106 HP / X 16 XEOtto
OPEL VECTRA
OPEL VECTRA B (36_) / 1.6 i10.1995 - 04.200255 Kw - 75 HP / X 16 SZROtto
OPEL VECTRA B (36_) / 1.6 i 16V10.1995 - 04.200274 Kw - 100 HP / X 16 XELOtto
OPEL VECTRA B (36_) / 1.6 i 16V10.1995 - 04.200274 Kw - 100 HP / Y 16 XEOtto
OPEL VECTRA B (36_) / 1.6 i 16V10.1995 - 04.200274 Kw - 100 HP / Z 16 XEOtto
OPEL VECTRA B (36_) / 2.5 i V610.1995 - 09.2000125 Kw - 170 HP / X 25 XEOtto
OPEL VECTRA B Kombi (31_) / 1.6 i11.1996 - 06.200055 Kw - 75 HP / X 16 SZROtto
OPEL VECTRA B Kombi (31_) / 1.6 i 16V11.1996 - 07.200274 Kw - 100 HP / X 16 XELOtto
OPEL VECTRA B Kombi (31_) / 1.6 i 16V11.1996 - 07.200274 Kw - 100 HP / Y 16 XEOtto
OPEL VECTRA B Kombi (31_) / 1.6 i 16V11.1996 - 07.200274 Kw - 100 HP / Z 16 XEOtto
OPEL VECTRA B Kombi (31_) / 2.5 i V611.1996 - 09.2000125 Kw - 170 HP / X 25 XEOtto
OPEL VECTRA B Luukpära (38_) / 1.6 i10.1995 - 07.200355 Kw - 75 HP / X 16 SZROtto
OPEL VECTRA B Luukpära (38_) / 1.6 i 16V10.1995 - 07.200274 Kw - 101 HP / X 16 XELOtto
OPEL VECTRA B Luukpära (38_) / 1.6 i 16V10.1995 - 07.200274 Kw - 101 HP / Z 16 XEOtto
OPEL VECTRA B Luukpära (38_) / 1.6 i 16V10.1995 - 07.200274 Kw - 101 HP / Y 16 XEOtto
OPEL VECTRA B Luukpära (38_) / 2.5 i V610.1995 - 09.2000125 Kw - 170 HP / X 25 XEOtto
PEUGEOT 106
PEUGEOT 106 Mk II (1) / 1.0 i05.1996 - kuni ...33 Kw - 45 HP / CDY (TU9M)Otto
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.009.1991 - 04.199633 Kw - 45 HP / CDY (TU9M)Otto
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.009.1991 - 04.199633 Kw - 45 HP / TU9Otto
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.109.1991 - 04.199644 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Otto
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.409.1991 - 04.199655 Kw - 75 HP / KDY (TU3M)Otto
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.409.1991 - 04.199655 Kw - 75 HP / KDX (TU3MC)Otto
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.606.1993 - 04.199665 Kw - 88 HP / NFZ (TU5JP) Otto
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.601.1994 - 04.199676 Kw - 103 HP / NFY (TU5J2)Otto
PEUGEOT 205
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.107.1989 - 09.199844 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.407.1988 - 09.199855 Kw - 75 HP / KDY (TU3M)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.407.1988 - 09.199855 Kw - 75 HP / KDZ (TU3M)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.407.1988 - 09.199855 Kw - 75 HP / KFX (TU3JP)Otto
PEUGEOT 205   Kabriolett (741B, 20D) / 1.1 CJ10.1989 - 12.199444 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Otto
PEUGEOT 306
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.4 SL06.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / KDX (TU3MC)Otto
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.4 SL06.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / KFX (TU3JP)Otto
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.4 SL06.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / KFW (TU3JP)Otto
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.6 SR06.1994 - 10.200065 Kw - 89 HP / NFZ (TU5JP) Otto
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) / 1.603.1997 - 10.200065 Kw - 89 HP / NFZ (TU5JP) Otto
PEUGEOT 306 Kabriolett (7D, N3, N5) / 1.604.1996 - 10.200065 Kw - 89 HP / NFZ (TU5JP) Otto
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 1.105.1993 - 05.200144 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Otto
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 1.405.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / KDX (TU3MC)Otto
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 1.405.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / KFX (TU3JP)Otto
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 1.405.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / KFW (TU3JP)Otto
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 1.605.1993 - 10.200065 Kw - 89 HP / NFZ (TU5JP) Otto
PEUGEOT 309
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.108.1990 - 12.199344 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Otto
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.407.1989 - 12.199355 Kw - 75 HP / KDY (TU3M)Otto
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.407.1989 - 12.199355 Kw - 75 HP / KDZ (TU3M)Otto
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.607.1989 - 12.199365 Kw - 88 HP / BDY (XU5M2Z)Otto
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.607.1989 - 12.199365 Kw - 88 HP / BDY (XU5M3Z) Otto
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.607.1989 - 12.199365 Kw - 88 HP / BDZ (XU5M)Otto
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.908.1989 - 12.199372 Kw - 98 HP / DFZ (XU9J1)Otto
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.910.1990 - 12.199380 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Otto
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.9 GTI07.1989 - 12.199388 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JAZ)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.403.1989 - 07.198955 Kw - 75 HP / KDY (TU3M)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.403.1989 - 07.198955 Kw - 75 HP / KDZ (TU3M)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.611.1985 - 09.198876 Kw - 103 HP / 180Z (XU5J)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.611.1985 - 09.198876 Kw - 103 HP / B6B (XU5J)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.903.1986 - 07.198972 Kw - 98 HP / DFZ (XU9J1)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.907.1988 - 07.198980 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.9 GTI10.1986 - 07.198994 Kw - 128 HP / D6B (XU9JA)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.9 GTI07.1988 - 07.198988 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JAZ)Otto
PEUGEOT 405
PEUGEOT 405   (15B) / 1.907.1988 - 12.199280 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.907.1988 - 12.199288 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JAZ)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.9 4x407.1988 - 12.199280 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.9 Injection07.1987 - 12.199277 Kw - 105 HP / DFZ (XU9J1)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.9 Sport MI-1607.1987 - 11.1991116 Kw - 158 HP / D6C (XU9J4)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.9 Sport MI-1604.1988 - 12.1992108 Kw - 147 HP / DFW (XU9J4Z)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.9 SPort MI-16 4x404.1988 - 12.1992108 Kw - 147 HP / DFW (XU9J4Z)Otto
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.910.1988 - 08.199288 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JAZ)Otto
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.910.1988 - 08.199277 Kw - 105 HP / DFZ (XU9J1)Otto
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.910.1988 - 08.199280 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Otto
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.9 4x410.1988 - 08.199280 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Otto
ROVER 200
ROVER 200 (RF) / 220 SDi11.1995 - 03.200077 Kw - 105 HP / 20 T2NDiisel
ROVER 400
ROVER 400 (RT) / 420 Di05.1995 - 03.200077 Kw - 105 HP / 20 T2NDiisel
ROVER 400 Luukpära (RT) / 420 Di05.1995 - 03.200077 Kw - 105 HP / 20 T2NDiisel
ROVER 600
ROVER 600 (RH) / 620 Sdi12.1994 - 02.199977 Kw - 105 HP / 20 T2NDiisel
SAAB 9000
SAAB 9000 / 2.0 -1601.1989 - 01.199394 Kw - 128 HP / B202IOtto
SAAB 9000 / 2.0 -16 CD09.1993 - 12.199896 Kw - 131 HP / B204IOtto
SAAB 9000 / 2.0 -16 CD09.1993 - 12.199896 Kw - 131 HP / B202IOtto
SAAB 9000 / 2.0 -16 CD09.1993 - 12.1998110 Kw - 150 HP / B204EOtto
SAAB 9000 / 2.0 -16 CD09.1993 - 12.1998110 Kw - 150 HP / B204SOtto
SAAB 9000 / 2.0 -16 CD09.1993 - 12.1998110 Kw - 150 HP / B202SOtto
SAAB 9000 / 2.0 -16 Turbo04.1985 - 12.1991129 Kw - 175 HP / B202XLOtto
SAAB 9000 / 2.0 -16 Turbo05.1988 - 08.1993118 Kw - 160 HP / B202XLOtto
SAAB 9000 / 2.0 -16 Turbo CD09.1988 - 08.1993120 Kw - 163 HP / B202XLOtto
SAAB 9000 / 2.0 -16 Turbo CD09.1989 - 12.1998136 Kw - 185 HP / B202LOtto
SAAB 9000 / 2.0 -16 Turbo CD09.1992 - 12.1998108 Kw - 147 HP / B204EOtto
SAAB 9000 / 2.0 -16 Turbo CD09.1992 - 12.1998108 Kw - 147 HP / B202SOtto
SAAB 9000 / 2.3 -16 CD08.1989 - 12.1998107 Kw - 146 HP / B234IOtto
SAAB 9000 / 2.3 -16 CD Turbo07.1990 - 12.1998147 Kw - 200 HP / B234LOtto
SAAB 9000 / 2.3 -16 CDE09.1993 - 12.1998108 Kw - 147 HP / B234IOtto
SAAB 9000 / 2.3 -16 CDE Eco-Power09.1993 - 12.1998125 Kw - 170 HP / B234EOtto
SAAB 9000 / 2.3 -16 Turbo09.1990 - 08.1993143 Kw - 195 HP / B234LOtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.0 -1612.1985 - 12.198892 Kw - 125 HP / B202XIOtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.0 -1612.1985 - 08.198894 Kw - 128 HP / B202XIOtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.0 -16 CS01.1989 - 12.199894 Kw - 128 HP / B202IOtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.0 -16 CS09.1993 - 12.199896 Kw - 131 HP / B204IOtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.0 -16 ND Turbo09.1993 - 12.1998110 Kw - 150 HP / B204EOtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.0 -16 ND Turbo09.1993 - 12.1998110 Kw - 150 HP / B202SOtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.0 -16 ND Turbo09.1993 - 12.1998110 Kw - 150 HP / B204SOtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.0 -16 Turbo09.1984 - 08.1993118 Kw - 160 HP / B202XLOtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.0 -16 Turbo09.1984 - 12.1991129 Kw - 175 HP / B202XLOtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.0 -16 Turbo09.1984 - 12.1991129 Kw - 175 HP / B202LOtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.0 -16 Turbo05.1988 - 08.1993120 Kw - 163 HP / B202XLOtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.0 -16 Turbo06.1989 - 12.1992127 Kw - 172 HP / B202Otto
SAAB 9000 Luukpära / 2.0 -16 Turbo CS09.1988 - 12.1998136 Kw - 185 HP / B202LOtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.3 -16 Aero CS02.1993 - 12.1998162 Kw - 220 HP / B234ROtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.3 -16 Aero CS02.1993 - 12.1998165 Kw - 224 HP / B234ROtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.3 -16 CS09.1989 - 12.1998107 Kw - 146 HP / B234IOtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.3 -16 CSE09.1993 - 12.1998108 Kw - 147 HP / B234IOtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.3 -16 CSE Eco Power09.1993 - 12.1998125 Kw - 170 HP / B234EOtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.3 -16 Turbo09.1990 - 12.1998143 Kw - 195 HP / B234LOtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.3 -16 Turbo CSE09.1993 - 12.1998147 Kw - 200 HP / B234LOtto
SEAT TOLEDO
SEAT TOLEDO   (1L) / 1.9 TDI08.1995 - 03.199966 Kw - 90 HP / 1ZDiisel
SEAT TOLEDO   (1L) / 1.9 TDI08.1995 - 03.199966 Kw - 90 HP / AHUDiisel
SKODA FAVORIT
SKODA FAVORIT (781) / 1.3 (781)01.1994 - 09.199450 Kw - 68 HP / 136BOtto
SKODA FAVORIT (781) / 1.3 135 (781)10.1990 - 09.199444 Kw - 60 HP / 781.135Otto
SKODA FAVORIT (781) / 1.3 135 (781)12.1991 - 09.199442 Kw - 57 HP / 781.135Otto
SKODA FAVORIT (781) / 1.3 135 (781)12.1991 - 09.199443 Kw - 58 HP / 781.135Otto
SKODA FAVORIT (781) / 1.3 135 X,LX,GLX (781)01.1990 - 09.199440 Kw - 54 HP / 781.135EOtto
SKODA FAVORIT (781) / 1.3 135L (781)05.1989 - 09.199443 Kw - 58 HP / 781.135Otto
SKODA FAVORIT (781) / 1.3 136 (781)10.1990 - 09.199445 Kw - 61 HP / 136 LOtto
SKODA FAVORIT Forman (785) / 1.301.1994 - 06.199550 Kw - 68 HP / 136BOtto
SKODA FAVORIT Forman (785) / 1.3 (135 E)09.1991 - 06.199540 Kw - 54 HP / 781.135EOtto
SKODA FAVORIT Forman (785) / 1.3 (135)12.1991 - 06.199544 Kw - 60 HP / 781.135Otto
SKODA FAVORIT Forman (785) / 1.3 (136)08.1991 - 06.199545 Kw - 61 HP / OHCOtto
SKODA FELICIA
SKODA FELICIA   (6U1) / 1.310.1994 - 03.199840 Kw - 54 HP / 135BOtto
SKODA FELICIA   (6U1) / 1.310.1994 - 03.199840 Kw - 54 HP / AMGOtto
SKODA FELICIA   (6U1) / 1.310.1994 - 03.199850 Kw - 68 HP / 136BOtto
SKODA FELICIA   (6U1) / 1.310.1994 - 03.199850 Kw - 68 HP / AMHOtto
SKODA FELICIA   (6U1) / 1.6 LX08.1995 - 03.199855 Kw - 75 HP / AEEOtto
SKODA FELICIA   (6U1) / 1.6 LX08.1995 - 03.199855 Kw - 75 HP / EA111Otto
SKODA FELICIA   Kombi (6U5) / 1.3 LX08.1995 - 03.199840 Kw - 54 HP / 135BOtto
SKODA FELICIA   Kombi (6U5) / 1.3 LX08.1995 - 03.199840 Kw - 54 HP / AMGOtto
SKODA FELICIA   Kombi (6U5) / 1.3 LXI08.1995 - 03.199850 Kw - 68 HP / 136BOtto
SKODA FELICIA   Kombi (6U5) / 1.3 LXI08.1995 - 03.199850 Kw - 68 HP / AMHOtto
SKODA FELICIA   Kombi (6U5) / 1.6 GLX08.1995 - 03.199855 Kw - 75 HP / AEEOtto
SKODA FELICIA   Pick-up (797) / 1.306.1997 - 04.200250 Kw - 68 HP / 136BOtto
SKODA FELICIA   Pick-up (797) / 1.306.1997 - 04.200250 Kw - 68 HP / 136MOtto
SKODA FELICIA   Pick-up (797) / 1.306.1997 - 04.200250 Kw - 68 HP / AMHOtto
SKODA FELICIA   Pick-up (797) / 1.306.1997 - 04.200240 Kw - 54 HP / 135BOtto
SKODA FELICIA   Pick-up (797) / 1.306.1997 - 04.200240 Kw - 54 HP / 135MOtto
SKODA FELICIA   Pick-up (797) / 1.306.1997 - 04.200240 Kw - 54 HP / AMGOtto
SKODA FELICIA   Pick-up (797) / 1.606.1997 - 04.200255 Kw - 75 HP / AEEOtto
VOLVO 740
VOLVO 740 (744) / 2.308.1984 - 07.199084 Kw - 114 HP / B 230 F Otto
VOLVO 740 (744) / 2.308.1984 - 07.199084 Kw - 114 HP / B 23 AOtto
VOLVO 740 (744) / 2.309.1985 - 12.198983 Kw - 113 HP / B 230 F Otto
VOLVO 740 (744) / 2.308.1987 - 07.199285 Kw - 115 HP / B 230 F Otto
VOLVO 740 (744) / 2.3 Turbo08.1989 - 07.1990121 Kw - 165 HP / B 230 FTOtto
VOLVO 740 Break (745) / 2.308.1985 - 12.198983 Kw - 113 HP / B 230 F Otto
VOLVO 740 Break (745) / 2.308.1987 - 07.199285 Kw - 115 HP / B 230 F Otto
VOLVO 740 Break (745) / 2.3 Turbo08.1986 - 07.1989115 Kw - 156 HP / B 230 FTOtto
VOLVO 740 Break (745) / 2.3 Turbo08.1989 - 07.1990121 Kw - 165 HP / B 230 GTOtto
VOLVO 740 Break (745) / 2.3 Turbo08.1989 - 07.1990121 Kw - 165 HP / B 230 FTOtto
VW GOLF
VW GOLF Mk III (1H1) / 1.9 TDI09.1993 - 08.199766 Kw - 90 HP / 1ZDiisel
VW GOLF Mk III (1H1) / 1.9 TDI09.1993 - 08.199766 Kw - 90 HP / AHUDiisel
VW GOLF Mk III (1H1) / 1.9 TDI09.1993 - 08.199766 Kw - 90 HP / ALEDiisel

iParts 2020