Generaator NPS DAN617
Pilt 1/3-st
Firma:  NPS
Varuosanumber: DAN617
Varuosa nimetus: Generaator
Hind
hinnapäring
Generaator-laadevool | 65 A
Pikkus | 163,5 mm
Ribide arv | 5
Rihmarattad-Ø | 60 mm
Rihmarattad | koos kliimakompressorirattaga
Pardajuhtmestiku teostus | sõidukitele koos 12V pardael.võrk
Nominaalpinge | 14 V
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
Analoogid
Firma: NPS
Varuosanumber: DAN617
Varuosa nimetus: Generaator
NPS Generaator DAN617
hinnapäring
Firma: HERTH+BUSS ELPARTS
Varuosanumber: 32037130
Varuosa nimetus: Generaator
HERTH+BUSS ELPARTS Generaator 32037130
hinnapäring
Originaalnumbrid
FIAT 46207930
FIAT 46207936
FIAT 46231690
FIAT 46231691
FIAT 46231721
FIAT 46406404
FIAT 7596859
FIAT 7615310
FIAT 7647441
FIAT 7651050
FIAT 7651051
FIAT 7651070
FIAT 7674683
FIAT 7674684
FIAT 7702242
FIAT 7702245
FIAT 7702650
FIAT 7702651
FIAT 7702652
FIAT 77547410
FIAT 7774480
Kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
LANCIA DEDRA
LANCIA DEDRA (835_) / 1.6 LE Cat (835EB)07.1994 - 07.199966 Kw - 90 HP / 159 B9.000Bensiin
LANCIA DEDRA (835_) / 1.6 i.e. (835AN)04.1993 - 07.199955 Kw - 75 HP / 835 C1.000Bensiin
LANCIA DEDRA (835_) / 1.6 i.e. (835AB)08.1989 - 03.199357 Kw - 78 HP / 835 A1.046Bensiin
LANCIA DEDRA (835_) / 1.6 i.e. (835AA)08.1989 - 06.199466 Kw - 90 HP / 835 A1.000Bensiin
LANCIA DEDRA SW (835_) / 1.6 (835EB)10.1994 - 07.199966 Kw - 90 HP / 159 B9.000Bensiin
LANCIA DELTA
LANCIA DELTA II (836_) / 1.4 i.e. (836AF, 836AH)10.1994 - 08.199951 Kw - 69 HP / 160 A1.046, 836 A4.000Bensiin
LANCIA DELTA II (836_) / 1.6 i.e. (836AD)06.1993 - 08.199955 Kw - 75 HP / 835 C1.000Bensiin
FIAT FIORINO
FIAT FIORINO KAUBIK (146_) / 75 i.e. 1.610.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000, 146 D6.000Bensiin
FIAT FIORINO KAUBIK (146_) / 70 i.e. 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 C5.000, 146 D5.000Bensiin
FIAT FIORINO PICK UP (146_) / 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 D5.000Bensiin
FIAT FIORINO PICK UP (146_) / 1.601.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000, 146 D6.000Bensiin
LANCIA PRISMA
LANCIA PRISMA (831_) / 1.5 (831AB)09.1985 - 02.199255 Kw - 75 HP / 138 C2.048, 831 B1.048Bensiin
FIAT PUNTO
FIAT PUNTO (176_) / 1.4 GT Turbo (176AS_)09.1996 - 07.199996 Kw - 131 HP / 176 B6.000Bensiin
FIAT PUNTO (176_) / 1.4 GT Turbo (176AD_)10.1993 - 03.199798 Kw - 133 HP / 176 A4.000Bensiin
FIAT REGATA
FIAT REGATA (138_) / 85 1.505.1985 - 12.198758 Kw - 79 HP / 149 A5.000Bensiin
FIAT REGATA (138_) / 75 1.512.1983 - 07.198955 Kw - 75 HP / 138 B3.048, 138 C2.048, 138 C3.048, 149 C1.000Bensiin
FIAT REGATA (138_) / 85 Super 1.509.1983 - 04.198560 Kw - 82 HP / 138 B3.000Bensiin
FIAT REGATA WEEKEND (138_) / 85 1.501.1984 - 04.198960 Kw - 82 HP / 138 B3.000Bensiin
FIAT REGATA WEEKEND (138_) / 75 1.509.1984 - 07.198955 Kw - 75 HP / 138 B3.048, 138 C2.048, 138 C3.048, 149 C1.000Bensiin
FIAT RITMO
FIAT RITMO (138_) / 1.501.1983 - 12.198760 Kw - 82 HP / 138 B3.000Bensiin
FIAT RITMO (138_) / 1.508.1985 - 05.198758 Kw - 79 HP / 149 A5.000Bensiin
FIAT RITMO (138_) / 1.612.1985 - 12.198766 Kw - 90 HP / 138 AR.000Bensiin
FIAT TEMPRA
FIAT TEMPRA (159_) / 1.6 (159.AD)03.1990 - 04.199463 Kw - 86 HP / 159 A3.000, 159 B9.000Bensiin
FIAT TEMPRA (159_) / 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994 - 08.199666 Kw - 90 HP / 159 B9.000Bensiin
FIAT TEMPRA (159_) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)06.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 159 A3.048, 835 C1.000Bensiin
FIAT TEMPRA (159_) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)04.1990 - 08.199651 Kw - 69 HP / 159 A2.000, 160 A1.046, 836 A4.000Bensiin
FIAT TEMPRA (159_) / 1.6 i.e. (159.AE)06.1990 - 07.199257 Kw - 78 HP / 159 A3.046Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.612.1990 - 04.199363 Kw - 86 HP / 159 A3.000Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.6 i.e. (159.AE)10.1990 - 08.199657 Kw - 78 HP / 159 A3.046, 835 C1.000Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)10.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 159 A3.048, 835 C1.000Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)10.1992 - 08.199651 Kw - 69 HP / 159 A2.000, 160 A1.046, 836 A4.000Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994 - 08.199666 Kw - 90 HP / 159 B9.000Bensiin
FIAT TIPO
FIAT TIPO (160_) / 1.4 (160.AC)07.1987 - 12.198952 Kw - 71 HP / 160 A1.000, 160 A1.048Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.6 (160.AE)01.1988 - 10.199161 Kw - 83 HP / 160 A2.000Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.6 i.e. (160.AF)07.1990 - 01.199357 Kw - 78 HP / 159 A3.046Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.1992 - 04.199555 Kw - 75 HP / 159 A3.048, 835 C1.000Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989 - 04.199551 Kw - 70 HP / 160 A1.046, 160 A1.048, 836 A4.000Bensiin
FIAT UNO
FIAT UNO (146_) / 1.3 Turbo i.e.04.1985 - 08.198977 Kw - 105 HP / 146 A2.000Bensiin
FIAT UNO (146_) / 1.3 Turbo i.e.01.1987 - 12.198773 Kw - 99 HP / 146 A2.146Bensiin

Ostukorvi lisatud!


+

Viga! Puudub valitud kogus

+

iParts 2021