Hõõgpirn, Suunatuli PHILIPS 12821B2
Pilt 1/3-st
Firma:  PHILIPS
Varuosanumber: 12821B2
Varuosa nimetus: Hõõgpirn, Suunatuli
Hind
0.75
sis. KM 20%
Pinge | 12 V
Nimivõimsus | 5 W
Lambitüüp | R5W
Konteineri tüüp | Blisterpack
Soklitüüp | BA15s
Analoogid
Firma: PHILIPS
Varuosanumber: 12821B2
Varuosa nimetus: Hõõgpirn,lugemisvalgus
PHILIPS Hõõgpirn,lugemisvalgus 12821B2
Hind
0.75€
sis. KM 20%
Firma: VALEO
Varuosanumber: 032126
VALEO Hõõgpirn,kindalaekavalgus 032126
hinnapäring
Firma: FENOX
Varuosanumber: B1500
Varuosa nimetus: Hõõgpirn
FENOX Hõõgpirn B1500
hinnapäring
Firma: LYNXAUTO
Varuosanumber: L14505-02
Varuosa nimetus: Hõõgpirn
noimage
hinnapäring
Firma: QUINTON HAZELL
Varuosanumber: QBL207
Varuosa nimetus: Hõõgpirn
QUINTON HAZELL Hõõgpirn QBL207
hinnapäring
Originaalnumbrid
AEBI 0233357-3
AGCO CH0844350
AGCO X671 306 200 000
AMAZONE NA032
ATLAS COPCO 0308352
ATLAS COPCO 1091.0200.00
BMW 07 11 9 905 336
BMW 07 11 9 978 227
BMW 07 50 9 063 573
BMW 9 063 573
BMW 9 978 227
BMW (BRILLIANCE) 07 11 9 978 227
BMW (BRILLIANCE) 07 50 9 063 573
BMW (BRILLIANCE) 9 063 573
BMW (BRILLIANCE) 9 978 227
CASE IH 0 700255 5
CASE IH 0108305
CASE IH 1 094368 R1
CASE IH 1900034522160
CATERPILLAR 108-7605
CATERPILLAR 3C-4883
CITROEN-PEUGEOT 6216.26
CITROEN-PEUGEOT 6216.C2
CITROEN-PEUGEOT 6372.19
CLAAS 02 449 810
CLAAS 216 609.0
CLAAS 7703097180
DAF 135 4865
EVOBUS 072601 012701
EVOBUS A072601 012701
FENDT X 671 306 200 000
HAKO 19-74126-3
HAKO 7734000940
HAMM 00209694
HOBBYCAR 6502060093
HOBBYCAR 65020660093
HOLDEN 20 98 103
HOLDEN 20 98 914
HOLDEN 90002490
HOLDEN 93892658
HYMER 0417336
HYMER 0417336-00
HYMER 1017210
HYMER 1603.17.14
IVECO 1121407
JOHN DEERE 2604120
JOHN DEERE 57 M6 498
JUNGHEINRICH 14750780
KRONE 0944069/0
KRONE 9247360
KUBOTA TA04930081
KUBOTA TA0493008A
LAND ROVER 10211
LAND ROVER BR 0342
LANGENDORF 1134852
LIEBHERR 6 070 142
LINDE 791 950 09 40
LINDNER 3000294
MAN T 304
MAN ZF259017026
MANITOU 163825
MERCEDES-BENZ 072601 012701
MERCEDES-BENZ A072601 012701
NORMAG 01413
O & K 0108305
OPEL-GM 090002490
OPEL-GM 20 98 103
OPEL-GM 20 98 914
OPEL-GM 90002490
OPEL-GM 93892658
PAUS 511109
PORSCHE 900.631.127.90
REISCH 5006388
RENDERS 99760302
SAME 0.900.0513.6
SCHMITZ CARGOBULL 061341
SCHMITZ CARGOBULL 063834
SCHMITZ CARGOBULL 1056
SCHMITZ CARGOBULL EL0013-0003
SOMMER 2801120001
SOMMER 280112001
SPIERINGS KRANEN 407231
TEREX 0308352
TEREX 18130000101
TEREX 1813000019
TEREX 8000-2411
VAG 909 521 025 A
VAG N 017 718 2
VAG N 017 718 5
VAG YY045813012
VAUXHALL 20 98 103
VAUXHALL 20 98 914
VAUXHALL 90002490
VAUXHALL 91145659
VAUXHALL 93892658
VOLVO 3534083
VOLVO 3534084
VOLVO 3534092
VOLVO 3534093
VOLVO 3538336
VOLVO 3538337
VOLVO 6800102
VOLVO 6800103
VOLVO 6817415
VOLVO 6817416
VOLVO 965828
YAMAHA 9079Q0685000
YAMAHA 9079Q0742800
YANMAR 1813000019
Kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
BMW 02
BMW 02 (E10) / 150201.1975 - 07.197755 Kw - 75 HP / M10 B16 (16A)Bensiin
BMW 02 (E10) / 160204.1971 - 07.197563 Kw - 85 HP / M10 B16 ABensiin
BMW 02 (E10) / 180205.1971 - 07.197566 Kw - 90 HP / M10 B18Bensiin
BMW 02 (E10) / 200202.1968 - 07.197574 Kw - 100 HP / M10 B20 ABensiin
BMW 02 (E10) / 2002 Tii04.1971 - 06.197596 Kw - 130 HP / M10 B20 (23EA)Bensiin
BMW 02 (E10) / 2002 Turbo01.1974 - 07.1975125 Kw - 170 HP / M10 B20 (22T A)Bensiin
BMW 02 (E10) / 1600/212.1967 - 12.197163 Kw - 85 HP / M10 B16 ABensiin
BMW 02 (E10) / 2002 Ti06.1968 - 04.197288 Kw - 120 HP / M10 B20Bensiin
BMW 02 (E10) / 1600 Ti09.1967 - 11.196977 Kw - 105 HP / M10 B16 (16A)Bensiin
BMW 02 TOURING (E6) / 160005.1971 - 04.197363 Kw - 85 HP / M10 B16 (16A)Bensiin
BMW 02 TOURING (E6) / 180205.1971 - 07.197566 Kw - 90 HP / M10 B18Bensiin
BMW 02 TOURING (E6) / 200205.1971 - 07.197574 Kw - 100 HP / M10 B20Bensiin
BMW 02 TOURING (E6) / 2002 Tii01.1971 - 07.197596 Kw - 130 HP / M10 B20Bensiin
AUDI 100
AUDI 100 (43, C2) / 1.608.1976 - 07.198263 Kw - 85 HP / YVBensiin
AUDI 100 (43, C2) / 1.908.1980 - 07.198274 Kw - 100 HP / WHBensiin
AUDI 100 (43, C2) / 2.006.1976 - 08.197885 Kw - 115 HP / WABensiin
AUDI 100 (43, C2) / 2.110.1977 - 07.198285 Kw - 115 HP / WBBensiin
AUDI 100 (43, C2) / 2.103.1977 - 07.1982100 Kw - 136 HP / WCBensiin
AUDI 100 (43, C2) / 2.0 D08.1978 - 07.198251 Kw - 70 HP / CNDiisel
MERCEDES-BENZ 100 BUSS (631) / D (631.333, 631.343, 631.334, 631.344)02.1988 - 05.199253 Kw - 72 HP / OM 616.963Diisel
MERCEDES-BENZ 100 BUSS (631) / D (631.333, 631.343, 631.334, 631.344)12.1990 - 02.199655 Kw - 75 HP / OM 616, OM 616.963Diisel
MERCEDES-BENZ 100 BUSS (631) / D12.1990 - 12.199441 Kw - 56 HP / OM 616Diisel
MERCEDES-BENZ 100 KAUBIK (631) / D (631.332, 631.342)02.1988 - 05.199253 Kw - 72 HP / OM 616.963Diisel
MERCEDES-BENZ 100 KAUBIK (631) / D (631.332, 631.342)12.1990 - 02.199655 Kw - 75 HP / OM 616.963Diisel
AUDI 100 KUPEE (C1) / 1.908.1971 - 12.197682 Kw - 112 HP / ZJBensiin
AUDI 100 KUPEE (C1) / 1.907.1970 - 07.197185 Kw - 115 HP / ZPBensiin
PEUGEOT 104
PEUGEOT 104 / 1.009.1983 - 06.198832 Kw - 44 HP / 108C (XV8)Bensiin
PEUGEOT 104 / 1.009.1983 - 06.198832 Kw - 44 HP / 108C (XV8)Bensiin
PEUGEOT 104 / 0.910.1979 - 10.198333 Kw - 45 HP / 108 (XV5)Bensiin
PEUGEOT 104 / 0.910.1979 - 10.198333 Kw - 45 HP / 108 (XV5)Bensiin
PEUGEOT 104 / 0.910.1972 - 10.197934 Kw - 46 HP / 108 (XV3)Bensiin
PEUGEOT 104 / 0.910.1972 - 10.197934 Kw - 46 HP / 108 (XV3)Bensiin
PEUGEOT 104 / 1.108.1980 - 06.198837 Kw - 50 HP / 109F (XW7)Bensiin
PEUGEOT 104 / 1.108.1980 - 06.198837 Kw - 50 HP / 109F (XW7)Bensiin
PEUGEOT 104 / 1.107.1976 - 08.198242 Kw - 57 HP / 109 (XW3)Bensiin
PEUGEOT 104 / 1.107.1976 - 08.198242 Kw - 57 HP / 109 (XW3)Bensiin
PEUGEOT 104 / 1.208.1979 - 06.198342 Kw - 57 HP / 129 (XZ5)Bensiin
PEUGEOT 104 / 1.208.1979 - 06.198342 Kw - 57 HP / 129 (XZ5)Bensiin
PEUGEOT 104 / 1.408.1979 - 06.198353 Kw - 72 HP / 150 (XY6B)Bensiin
PEUGEOT 104 / 1.408.1979 - 06.198353 Kw - 72 HP / 150 (XY6B)Bensiin
PEUGEOT 104 KUPEE / 0.909.1973 - 10.198333 Kw - 45 HP / 108 (XV3), 108 (XV5)Bensiin
PEUGEOT 104 KUPEE / 0.909.1973 - 10.198333 Kw - 45 HP / 108 (XV3), 108 (XV5)Bensiin
PEUGEOT 104 KUPEE / 1.108.1979 - 06.198837 Kw - 50 HP / 109F (XW7)Bensiin
PEUGEOT 104 KUPEE / 1.108.1979 - 06.198837 Kw - 50 HP / 109F (XW7)Bensiin
PEUGEOT 104 KUPEE / 1.108.1979 - 06.198342 Kw - 57 HP / 109 (XW3)Bensiin
PEUGEOT 104 KUPEE / 1.108.1979 - 06.198342 Kw - 57 HP / 109 (XW3)Bensiin
PEUGEOT 104 KUPEE / 1.108.1975 - 06.198049 Kw - 67 HP / 121 (XW3S)Bensiin
PEUGEOT 104 KUPEE / 1.108.1975 - 06.198049 Kw - 67 HP / 121 (XW3S)Bensiin
PEUGEOT 104 KUPEE / 1.408.1979 - 06.198453 Kw - 72 HP / 150 (XY6B)Bensiin
PEUGEOT 104 KUPEE / 1.408.1979 - 06.198453 Kw - 72 HP / 150 (XY6B)Bensiin
RENAULT 11
RENAULT 11 (B/C37_) / 1.1 (B/C371)03.1983 - 06.198635 Kw - 48 HP / C1E 715, C1E 720Bensiin
RENAULT 11 (B/C37_) / 1.2 (B37S, C375)10.1984 - 12.198840 Kw - 55 HP / C1G 700, C1G 710Bensiin
RENAULT 11 (B/C37_) / 1.4 (B/C372, B/C37C)03.1983 - 12.198844 Kw - 60 HP / C1J 715, C2J 730Bensiin
RENAULT 11 (B/C37_) / 1.4 (B/C373, B/C37R)03.1983 - 12.198849 Kw - 67 HP / C2J 720, C2J 766, C2J 767, C2J 768Bensiin
RENAULT 11 (B/C37_) / 1.4 (B/C373)03.1983 - 12.198550 Kw - 68 HP / C2J 718, C2J 757Bensiin
RENAULT 11 (B/C37_) / 1.4 (B/C373)05.1983 - 12.198553 Kw - 72 HP / C2J 717, C2J 755Bensiin
RENAULT 11 (B/C37_) / 1.4 Turbo (B/C375)04.1984 - 12.198677 Kw - 105 HP / C1J 760, C1J 764Bensiin
RENAULT 11 (B/C37_) / 1.4 Turbo (B/C375)10.1986 - 12.198885 Kw - 115 HP / C1J 770, C1J 782Bensiin
RENAULT 11 (B/C37_) / 1.7 (B/C37L)10.1986 - 12.198854 Kw - 73 HP / F2N 730Bensiin
RENAULT 11 (B/C37_) / 1.7 (B/C37F)10.1984 - 12.198855 Kw - 75 HP / F3N 718Bensiin
RENAULT 11 (B/C37_) / 1.7 (B/C376)10.1983 - 12.198759 Kw - 80 HP / F2N 700, F2N 704Bensiin
RENAULT 11 (B/C37_) / 1.7 (B/C37D)06.1987 - 12.198864 Kw - 87 HP / F2N 732, F2N 742Bensiin
RENAULT 11 (B/C37_) / 1.7 (B37N, C73N)10.1986 - 12.198865 Kw - 88 HP / F2N 708, F2N 710, F2N 798Bensiin
RENAULT 11 (B/C37_) / 1.6 D (B/C374)08.1983 - 12.198840 Kw - 55 HP / F8M 700, F8M 720, F8M 730Diisel
RENAULT 11 (B/C37_) / 1.7 (B/C37E)06.1987 - 12.198869 Kw - 94 HP / F3N 708Bensiin
MAZDA 121
MAZDA 121 II (DB) / 1.3 16V11.1990 - 03.199639 Kw - 53 HP / B3 (16V)Bensiin
MAZDA 121 II (DB) / 1.3 16V11.1990 - 03.199639 Kw - 53 HP / B3 (16V)Bensiin
MAZDA 121 II (DB) / 1.3 i 16V11.1990 - 03.199653 Kw - 72 HP / B3 (16V)Bensiin
MAZDA 121 II (DB) / 1.3 i 16V11.1990 - 03.199653 Kw - 72 HP / B3 (16V)Bensiin
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) / 1.303.1996 - 04.200337 Kw - 50 HP / JJK, JJMBensiin
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) / 1.303.1996 - 04.200337 Kw - 50 HP / JJK, JJMBensiin
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) / 1.303.1996 - 04.200344 Kw - 60 HP / J4R, J4TBensiin
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) / 1.303.1996 - 04.200344 Kw - 60 HP / J4R, J4TBensiin
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) / 1.2503.1996 - 04.200355 Kw - 75 HP / DHF, DHGBensiin
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) / 1.2503.1996 - 04.200355 Kw - 75 HP / DHF, DHGBensiin
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) / 1.8 D03.1996 - 04.200344 Kw - 60 HP / RTJ, RTKDiisel
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) / 1.8 D03.1996 - 04.200344 Kw - 60 HP / RTJ, RTKDiisel
FIAT 127
FIAT 127 (127_) / 0.906.1971 - 05.198329 Kw - 40 HP / 100 GL.048Bensiin
FIAT 127 (127_) / 0.9 (127A)09.1971 - 12.198433 Kw - 45 HP / 100 GL.000Bensiin
FIAT 127 (127_) / 1.004.1977 - 12.198637 Kw - 50 HP / 127 A.000Bensiin
FIAT 127 (127_) / 1.0 Sport07.1978 - 02.198251 Kw - 70 HP / 127 A1.000Bensiin
FIAT 127 (127_) / 1.3 Sport12.1981 - 05.198355 Kw - 75 HP / 127 A3.000Bensiin
FIAT 127 (127_) / 1.3 Diesel04.1981 - 12.198633 Kw - 45 HP / 127 A5.000Diisel
FIAT 127 PANORAMA (127_) / 1.3 D06.1981 - 12.198633 Kw - 45 HP / 127 A5.000Diisel
FIAT 127 PANORAMA (127_) / 1.001.1977 - 12.198637 Kw - 50 HP / 127 A.000Bensiin
TALBOT 1307-1510
TALBOT 1307-1510 / Simca 1307 1.301.1978 - 08.198140 Kw - 54 HP / 6G1DBensiin
TALBOT 1307-1510 / Simca 1308 1.411.1978 - 08.198055 Kw - 75 HP / 6Y2, 6Y2DBensiin
TALBOT 1307-1510 / Simca 1308 1.411.1978 - 08.198163 Kw - 86 HP / 6Y2Bensiin
TALBOT 1307-1510 / 1510 1.607.1981 - 06.198266 Kw - 90 HP / 6J2ABensiin
TALBOT 1307-1510 / Simca 1307 1.309.1975 - 01.198044 Kw - 60 HP / Bensiin
TALBOT 1307-1510 / Simca 1307 1.307.1975 - 01.198050 Kw - 68 HP / Bensiin
TALBOT 1307-1510 / Simca 1307 1.3S07.1975 - 12.197860 Kw - 82 HP / Bensiin
TALBOT 1307-1510 / Simca 1510 1.401.1980 - 04.198451 Kw - 69 HP / 6G1Bensiin
TALBOT 1307-1510 / Simca 1510 1.401.1980 - 04.198155 Kw - 75 HP / 6Y2DBensiin
TALBOT 1307-1510 / Simca 1510 1.401.1980 - 04.198163 Kw - 86 HP / 6Y2Bensiin
TALBOT 1307-1510 / Simca 1510 1.611.1980 - 12.198354 Kw - 73 HP / 6J1Bensiin
TALBOT 1307-1510 / Simca 1510 1.610.1978 - 01.198065 Kw - 88 HP / 6J2Bensiin
FIAT 131
FIAT 131 (131_) / 1.3 Mirafiori10.1974 - 09.198140 Kw - 54 HP / 131 A6.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 1.3 Mirafiori10.1974 - 09.198140 Kw - 54 HP / 131 A6.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 1.3 Mirafiori10.1974 - 09.198140 Kw - 54 HP / 131 A6.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 1.3 Super Mirafiori03.1978 - 12.198057 Kw - 78 HP / 131 B.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 1.3 Super Mirafiori03.1978 - 12.198057 Kw - 78 HP / 131 B.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 1.3 Super Mirafiori03.1978 - 12.198057 Kw - 78 HP / 131 B.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 1.4 Mirafiori11.1980 - 01.198451 Kw - 70 HP / 131 C.000, 131 C1.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 1.4 Mirafiori11.1980 - 01.198451 Kw - 70 HP / 131 C.000, 131 C1.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 1.4 Mirafiori11.1980 - 01.198451 Kw - 70 HP / 131 C.000, 131 C1.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 1.6 (131A1)10.1974 - 09.198155 Kw - 75 HP / 131 A1.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 1.6 (131A1)10.1974 - 09.198155 Kw - 75 HP / 131 A1.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 1.6 (131A1)10.1974 - 09.198155 Kw - 75 HP / 131 A1.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 1.611.1976 - 12.198463 Kw - 85 HP / 131 C2.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 1.611.1976 - 12.198463 Kw - 85 HP / 131 C2.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 1.611.1976 - 12.198463 Kw - 85 HP / 131 C2.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 1.6 Super03.1978 - 01.198471 Kw - 97 HP / 131 C3.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 1.6 Super03.1978 - 01.198471 Kw - 97 HP / 131 C3.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 1.6 Super03.1978 - 01.198471 Kw - 97 HP / 131 C3.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 2.0 Super01.1981 - 12.198483 Kw - 113 HP / 131 C4.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 2.0 Super01.1981 - 12.198483 Kw - 113 HP / 131 C4.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 2.0 Super01.1981 - 12.198483 Kw - 113 HP / 131 C4.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 2.0 Racing06.1978 - 12.198185 Kw - 115 HP / 131 B2.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 2.0 Racing06.1978 - 12.198185 Kw - 115 HP / 131 B2.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 2.0 Racing06.1978 - 12.198185 Kw - 115 HP / 131 B2.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 2.5 D06.1978 - 02.198453 Kw - 72 HP / 8144.61Diisel
FIAT 131 (131_) / 2.5 D06.1978 - 02.198453 Kw - 72 HP / 8144.61Diisel
FIAT 131 (131_) / 2.5 D06.1978 - 02.198453 Kw - 72 HP / 8144.61Diisel
FIAT 131 (131_) / 1.6 Super Mirafiori (A)03.1979 - 03.198272 Kw - 98 HP / 131 B1.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 1.6 Super Mirafiori (A)03.1979 - 03.198272 Kw - 98 HP / 131 B1.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 1.6 Super Mirafiori (A)03.1979 - 03.198272 Kw - 98 HP / 131 B1.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 2.0 D03.1978 - 03.198744 Kw - 60 HP / 8144.65Diisel
FIAT 131 (131_) / 2.0 D03.1978 - 03.198744 Kw - 60 HP / 8144.65Diisel
FIAT 131 (131_) / 2.0 D03.1978 - 03.198744 Kw - 60 HP / 8144.65Diisel
FIAT 131 (131_) / 1.4 Super Mirafiori04.1981 - 12.198355 Kw - 75 HP / 131 C1.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 1.4 Super Mirafiori04.1981 - 12.198355 Kw - 75 HP / 131 C1.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 1.4 Super Mirafiori04.1981 - 12.198355 Kw - 75 HP / 131 C1.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 1.3 Mirafiori (131A)10.1974 - 12.198248 Kw - 65 HP / 131 A.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 1.3 Mirafiori (131A)10.1974 - 12.198248 Kw - 65 HP / 131 A.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 1.3 Mirafiori (131A)10.1974 - 12.198248 Kw - 65 HP / 131 A.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 2.0 Abarth Rally01.1976 - 07.1980103 Kw - 140 HP / 131 B2.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 2.0 Abarth Rally01.1976 - 07.1980103 Kw - 140 HP / 131 B2.000Bensiin
FIAT 131 (131_) / 2.0 Abarth Rally01.1976 - 07.1980103 Kw - 140 HP / 131 B2.000Bensiin
RENAULT 14
RENAULT 14 (121_) / 1.2 (1210)05.1976 - 01.198042 Kw - 57 HP / 129Bensiin
RENAULT 14 (121_) / 1.2 (1210)05.1976 - 01.198042 Kw - 57 HP / 129Bensiin
RENAULT 14 (121_) / 1.2 (1210)01.1980 - 12.198343 Kw - 58 HP / 129Bensiin
RENAULT 14 (121_) / 1.2 (1210)01.1980 - 12.198343 Kw - 58 HP / 129Bensiin
RENAULT 14 (121_) / 1.4 (1212)09.1979 - 06.198352 Kw - 71 HP / 150Bensiin
RENAULT 14 (121_) / 1.4 (1212)09.1979 - 06.198352 Kw - 71 HP / 150Bensiin
RENAULT 14 (121_) / 1.4 (1213)12.1981 - 12.198344 Kw - 60 HP / X5JBensiin
RENAULT 14 (121_) / 1.4 (1213)12.1981 - 12.198344 Kw - 60 HP / X5JBensiin
ALFA ROMEO 155
ALFA ROMEO 155 (167_) / 1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H)04.1993 - 04.199685 Kw - 115 HP / AR 67105Bensiin
ALFA ROMEO 155 (167_) / 1.8 T.S. (167.A4C, 167.A)02.1992 - 12.199777 Kw - 105 HP / AR 67402Bensiin
ALFA ROMEO 155 (167_) / 1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)03.1992 - 12.199693 Kw - 127 HP / AR 67101, AR 67102Bensiin
ALFA ROMEO 155 (167_) / 1.8 T.S. (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)02.1992 - 05.199495 Kw - 129 HP / AR 67101Bensiin
ALFA ROMEO 155 (167_) / 1.9 TD (167.A3B, 167.A3)04.1993 - 12.199766 Kw - 90 HP / AR 67501Diisel
ALFA ROMEO 155 (167_) / 2.0 T.S. (167.A2A, 167.A2D)02.1992 - 05.1995104 Kw - 141 HP / AR 67201, AR 67202Bensiin
ALFA ROMEO 155 (167_) / 2.0 T.S. (167.A2D)02.1992 - 01.1995106 Kw - 144 HP / AR 67201, AR 67202Bensiin
ALFA ROMEO 155 (167_) / 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E)01.1992 - 12.1997137 Kw - 186 HP / AR 67203Bensiin
ALFA ROMEO 155 (167_) / 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E)03.1992 - 12.1997140 Kw - 190 HP / AR 67203Bensiin
ALFA ROMEO 155 (167_) / 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E)09.1992 - 12.1997120 Kw - 163 HP / AR 67302, AR 67303Bensiin
ALFA ROMEO 155 (167_) / 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1)03.1992 - 05.1995121 Kw - 165 HP / AR 67301Bensiin
ALFA ROMEO 155 (167_) / 2.5 TD (167.A1A, 167.A1G)04.1993 - 12.199792 Kw - 125 HP / VM 07 B, VM 31 BDiisel
ALFA ROMEO 155 (167_) / 2.0 T.S. 16V (167.A2G)03.1995 - 12.1997110 Kw - 150 HP / AR 67204, AR 67299Bensiin
ALFA ROMEO 155 (167_) / 1.7 T.S. 16V (167.A4N)05.1996 - 12.1997103 Kw - 140 HP / AR 67106Bensiin
ALFA ROMEO 155 (167_) / 1.6 16V T.S. (167.A6A)05.1996 - 12.199788 Kw - 120 HP / AR 67601Bensiin
ALFA ROMEO 164
ALFA ROMEO 164 (164_) / 2.0 T.S. (164.A2C, 164.A2L)06.1987 - 09.1992105 Kw - 143 HP / AR 06420Bensiin
ALFA ROMEO 164 (164_) / 2.0 T.S. (164.A2H)06.1987 - 09.1992109 Kw - 148 HP / AR 06420Bensiin
ALFA ROMEO 164 (164_) / 2.0 T.S. (164.H3)09.1992 - 09.1998106 Kw - 144 HP / AR 64103Bensiin
ALFA ROMEO 164 (164_) / 2.0 V6 Turbo (164.K3)09.1992 - 09.1998148 Kw - 201 HP / AR 64102Bensiin
ALFA ROMEO 164 (164_) / 2.0 V6 Turbo (164.A2G, 164.A2F)03.1991 - 09.1992150 Kw - 204 HP / AR 64101Bensiin
ALFA ROMEO 164 (164_) / 2.5 V6 (164A1C)09.1992 - 09.1998120 Kw - 163 HP / AR 66201Bensiin
ALFA ROMEO 164 (164_) / 2.5 TD (164.K2A, 164.K2B)09.1992 - 09.199892 Kw - 125 HP / VM 08 B, VM 32 BDiisel
ALFA ROMEO 164 (164_) / 2.5 TD (164.A1A)06.1987 - 09.199284 Kw - 114 HP / VM 84 ADiisel
ALFA ROMEO 164 (164_) / 3.0 V6 (164.A)06.1987 - 09.1992141 Kw - 192 HP / AR 06410Bensiin
ALFA ROMEO 164 (164_) / 3.0 V6 (164.H1A, 164.H1B, 164.K1P)09.1992 - 09.1998132 Kw - 180 HP / AR 64303, AR 64305, AR 64399, AR 66303Bensiin
ALFA ROMEO 164 (164_) / 3.0 V6 (164.AD, 164.AH, 164.AB)06.1987 - 09.1992135 Kw - 184 HP / AR 06412Bensiin
ALFA ROMEO 164 (164_) / 3.0 i.e. QV (164.AG)09.1990 - 09.1992147 Kw - 200 HP / AR 06430, AR 64301Bensiin
ALFA ROMEO 164 (164_) / 3.0 24V (164.K1)09.1992 - 09.1998155 Kw - 211 HP / AR 64306, AR 66301, AR 66302Bensiin
ALFA ROMEO 164 (164_) / 3.0 24V QV (164.H1)09.1992 - 09.1998171 Kw - 233 HP / AR 64304Bensiin
ALFA ROMEO 164 (164_) / 3.0 24V Q4 (164.K1M, 164.K1C)02.1994 - 09.1998170 Kw - 231 HP / AR 64307, AR 64308Bensiin
MERCEDES-BENZ 190
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / E 2.5-16 Evolution II05.1990 - 08.1993173 Kw - 235 HP / M 102.992Bensiin
RENAULT 20
RENAULT 20 (127_) / 2.0 (1277)10.1980 - 12.198376 Kw - 103 HP / 829 702, 829 703Bensiin
RENAULT 20 (127_) / 2.0 (1272)10.1977 - 10.198080 Kw - 109 HP / 829 700, 829 701, 829.01Bensiin
RENAULT 20 (127_) / 2.2 (1279)10.1980 - 12.198385 Kw - 116 HP / 851 700Bensiin
RENAULT 20 (127_) / 2.1 Diesel (1276)10.1980 - 12.198347 Kw - 64 HP / 852Diisel
RENAULT 20 (127_) / 1.6 (1271)05.1977 - 12.198371 Kw - 97 HP / 843 720, 843 721Bensiin
RENAULT 20 (127_) / 1.6 (1271)10.1975 - 05.197766 Kw - 90 HP / 843Bensiin
AUDI 200
AUDI 200 (43) / 2.1 5E10.1979 - 09.1982100 Kw - 136 HP / WCBensiin
AUDI 200 (43) / 2.1 5T10.1979 - 08.1982125 Kw - 170 HP / WJBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.1 5E08.1983 - 07.1984100 Kw - 136 HP / KH, WCBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.1 Turbo08.1983 - 01.1988134 Kw - 182 HP / KGBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.208.1984 - 07.1985101 Kw - 137 HP / KUBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 Turbo08.1985 - 09.1991121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.1 Turbo quattro08.1983 - 09.1986134 Kw - 182 HP / KGBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 Turbo quattro01.1985 - 12.1991121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 20V Turbo quattro03.1989 - 12.1990162 Kw - 220 HP / 3BBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 Turbo quattro02.1988 - 11.1990147 Kw - 200 HP / 1BBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 Turbo02.1988 - 12.1990140 Kw - 190 HP / 2BBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 Turbo02.1988 - 12.1990147 Kw - 200 HP / 1BBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.311.1986 - 09.1991100 Kw - 136 HP / NFBensiin
AUDI 200 AVANT (44, 44Q) / 2.1 Turbo quattro09.1983 - 01.1988134 Kw - 182 HP / JY, KGBensiin
AUDI 200 AVANT (44, 44Q) / 2.2 Turbo quattro09.1983 - 12.1990121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 200 AVANT (44, 44Q) / 2.2 20V Turbo quattro07.1989 - 12.1990162 Kw - 220 HP / 3BBensiin
AUDI 200 AVANT (44, 44Q) / 2.2 Turbo quattro02.1988 - 12.1991147 Kw - 200 HP / 1BBensiin
AUDI 200 AVANT (44, 44Q) / 2.311.1986 - 09.1991100 Kw - 136 HP / NFBensiin
AUDI 200 AVANT (44, 44Q) / 2.2 Turbo08.1985 - 09.1991121 Kw - 165 HP / MCBensiin
ROVER 200 KABRIOLETT (XW) / 214 1.401.1992 - 11.199966 Kw - 90 HP / 14 K4C, 14 K4DBensiin
ROVER 200 KABRIOLETT (XW) / 214 1.4i 16V01.1993 - 11.199976 Kw - 103 HP / 14 K4FBensiin
ROVER 200 KABRIOLETT (XW) / 216 1.6i01.1992 - 11.199990 Kw - 122 HP / D 16 A8Bensiin
ROVER 200 KABRIOLETT (XW) / 216 1.6i 16V01.1996 - 11.199982 Kw - 111 HP / 16 K4FBensiin
ROVER 200 KABRIOLETT (XW) / 214 1.404.1990 - 09.199270 Kw - 95 HP / 14 K4CBensiin
PEUGEOT 205
PEUGEOT 205 I (741A/C) / 1.002.1983 - 10.198733 Kw - 45 HP / 108C (XV8)Bensiin
PEUGEOT 205 I (741A/C) / 1.102.1983 - 10.198736 Kw - 49 HP / 109N (XW7)Bensiin
PEUGEOT 205 I (741A/C) / 1.102.1983 - 10.198737 Kw - 50 HP / 109F (XW7)Bensiin
PEUGEOT 205 I (741A/C) / 1.402.1983 - 10.198744 Kw - 60 HP / 150D (XY7), 150G (XY7)Bensiin
PEUGEOT 205 I (741A/C) / 1.410.1985 - 10.198758 Kw - 79 HP / 150H (XY8)Bensiin
PEUGEOT 205 I (741A/C) / 1.402.1983 - 10.198759 Kw - 80 HP / 150B (XY8)Bensiin
PEUGEOT 205 I (741A/C) / 1.603.1987 - 10.198753 Kw - 72 HP / B1E (XU51C)Bensiin
PEUGEOT 205 I (741A/C) / 1.608.1986 - 10.198755 Kw - 75 HP / B1A (XU51C), BAZ (XU5CP)Bensiin
PEUGEOT 205 I (741A/C) / 1.6 GTI12.1984 - 10.198776 Kw - 103 HP / 180A (XU5J)Bensiin
PEUGEOT 205 I (741A/C) / 1.9 GTI10.1986 - 10.198794 Kw - 128 HP / D6B (XU9JA)Bensiin
PEUGEOT 205 I (741A/C) / 1.7 Diesel08.1983 - 10.198744 Kw - 60 HP / 161A (XUD7)Diisel
PEUGEOT 205 I (741A/C) / 1.9 GTI03.1987 - 10.198775 Kw - 102 HP / DFZ (XU9J1)Bensiin
PEUGEOT 205 I KABRIOLETT (741B, 20D) / 1.4 CJ03.1988 - 05.198944 Kw - 60 HP / 150D (XY7), 150G (XY7)Bensiin
PEUGEOT 205 I KABRIOLETT (741B, 20D) / 1.4 CJ03.1989 - 12.199449 Kw - 67 HP / K1D (TU3A)Bensiin
PEUGEOT 205 I KABRIOLETT (741B, 20D) / 1.4 CT04.1986 - 12.198858 Kw - 79 HP / 150B (XY8), 150H (XY8)Bensiin
PEUGEOT 205 I KABRIOLETT (741B, 20D) / 1.6 CTI03.1986 - 10.199076 Kw - 103 HP / 180A (XU5J), 180Z (XU5J)Bensiin
PEUGEOT 205 I KABRIOLETT (741B, 20D) / 1.1 CJ10.1989 - 12.199444 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Bensiin
PEUGEOT 205 I KABRIOLETT (741B, 20D) / 1.4 CJ05.1991 - 12.199455 Kw - 75 HP / KDY (TU3M), KDZ (TU3M)Bensiin
PEUGEOT 205 I KABRIOLETT (741B, 20D) / 1.6 CJ08.1992 - 12.199465 Kw - 88 HP / BDY (XU5M3Z)Bensiin
PEUGEOT 205 I KABRIOLETT (741B, 20D) / 1.9 CTI10.1987 - 12.199475 Kw - 102 HP / DFZ (XU9J1)Bensiin
PEUGEOT 205 I KABRIOLETT (741B, 20D) / 1.4 CJ Cat01.1989 - 09.199344 Kw - 60 HP / KAY (TU3CP)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.110.1987 - 10.199036 Kw - 49 HP / 109N (XW7)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.110.1987 - 07.199240 Kw - 54 HP / H1B (TU1)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.410.1987 - 05.198944 Kw - 60 HP / 150D (XY7), 150G (XY7)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.410.1987 - 10.199049 Kw - 67 HP / K1D (TU3A)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.407.1988 - 05.198958 Kw - 79 HP / 150B (XY8), 150H (XY8)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.406.1987 - 12.198962 Kw - 84 HP / K2B (TU3S)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.6 GTI10.1987 - 12.198976 Kw - 103 HP / 180A (XU5J), 180Z (XU5J)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.9 GTI10.1987 - 09.199894 Kw - 128 HP / D6B (XU9JA)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.9 GTI10.1987 - 09.199894 Kw - 128 HP / D6B (XU9JA)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.7 Diesel07.1987 - 09.199844 Kw - 60 HP / 161A (XUD7)Diisel
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.9 Diesel10.1987 - 09.199847 Kw - 64 HP / DJZ (XUD9A)Diisel
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.9 Diesel10.1987 - 09.199847 Kw - 64 HP / DJZ (XUD9A)Diisel
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.010.1987 - 09.199833 Kw - 45 HP / TU9Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.010.1987 - 09.199833 Kw - 45 HP / TU9Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.107.1989 - 09.199844 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.107.1989 - 09.199844 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.4 Cat08.1987 - 09.199344 Kw - 60 HP / KAY (TU3CP)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.4 Cat08.1987 - 09.199344 Kw - 60 HP / KAY (TU3CP)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.407.1988 - 09.199855 Kw - 75 HP / KDY (TU3M), KDZ (TU3M), KFX (TU3JP)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.407.1988 - 09.199855 Kw - 75 HP / KDY (TU3M), KDZ (TU3M), KFX (TU3JP)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.6 Aut.05.1990 - 09.199865 Kw - 88 HP / BDY (XU5M2Z), BDY (XU5M3Z)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.6 Aut.05.1990 - 09.199865 Kw - 88 HP / BDY (XU5M2Z), BDY (XU5M3Z)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.9 GTI10.1987 - 05.198975 Kw - 102 HP / D2A (XU92C)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.9 GTI10.1987 - 10.199488 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JAZ)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.9 GTI10.1987 - 10.199488 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JAZ)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.9 GTI Cat10.1987 - 07.199475 Kw - 102 HP / DFZ (XU9J1)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.9 GTI Cat10.1987 - 07.199475 Kw - 102 HP / DFZ (XU9J1)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.610.1987 - 09.199853 Kw - 72 HP / B1E (XU51C)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.610.1987 - 09.199853 Kw - 72 HP / B1E (XU51C)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.610.1987 - 09.199855 Kw - 75 HP / B1A (XU51C), BAZ (XU5CP)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.610.1987 - 09.199855 Kw - 75 HP / B1A (XU51C), BAZ (XU5CP)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.6 GTX01.1987 - 10.199169 Kw - 94 HP / Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.6 GTX01.1987 - 10.199169 Kw - 94 HP / Bensiin
PEUGEOT 205 KAUBIK / 1.7 Diesel03.1994 - 05.199744 Kw - 60 HP / 161A (XUD7)Diisel
VOLVO 240
VOLVO 240 (P242, P244) / 2.008.1976 - 07.197966 Kw - 90 HP / B 19 ABensiin
VOLVO 240 (P242, P244) / 2.108.1974 - 07.197571 Kw - 97 HP / B 21 ABensiin
VOLVO 240 (P242, P244) / 2.108.1975 - 08.198474 Kw - 100 HP / B 21 ABensiin
VOLVO 240 (P242, P244) / 2.108.1980 - 07.198479 Kw - 107 HP / B 21 ABensiin
VOLVO 240 (P242, P244) / 2.108.1974 - 09.198390 Kw - 122 HP / B 21 EBensiin
VOLVO 240 (P242, P244) / 2.1 Turbo08.1980 - 07.1984114 Kw - 155 HP / B 21 ETBensiin
VOLVO 240 (P242, P244) / 2.308.1984 - 07.198681 Kw - 110 HP / B 230 ABensiin
VOLVO 240 (P242, P244) / 2.308.1980 - 07.198482 Kw - 112 HP / B 23 ABensiin
VOLVO 240 (P242, P244) / 2.308.1986 - 07.198783 Kw - 113 HP / B 230 FBensiin
VOLVO 240 (P242, P244) / 2.308.1983 - 07.198596 Kw - 131 HP / B 230 EBensiin
VOLVO 240 (P242, P244) / 2.308.1980 - 07.1983100 Kw - 136 HP / B 23 E, B 23 FBensiin
VOLVO 240 (P242, P244) / 2.308.1978 - 07.1980103 Kw - 140 HP / B 23 EBensiin
VOLVO 240 (P242, P244) / 2.4 Diesel08.1978 - 07.198560 Kw - 82 HP / D 24Diisel
VOLVO 240 (P242, P244) / 2.3 i Cat08.1986 - 07.199385 Kw - 115 HP / B 230 FBensiin
VOLVO 240 (P242, P244) / 2.4 Diesel08.1987 - 08.199358 Kw - 79 HP / D 24Diisel
VOLVO 240 (P242, P244) / 2.009.1978 - 08.198371 Kw - 97 HP / B 19 A, B 19 KBensiin
VOLVO 240 (P242, P244) / 2.308.1984 - 12.198998 Kw - 133 HP / B 23 EBensiin
VOLVO 240 (P242, P244) / 2.008.1974 - 07.197660 Kw - 82 HP / B 20 ABensiin
VOLVO 240 (P242, P244) / 2.008.1984 - 07.198576 Kw - 103 HP / B 200 KBensiin
VOLVO 240 (P242, P244) / 2.7 GLT608.1979 - 07.1980104 Kw - 141 HP / B 27 EBensiin
VOLVO 240 KOMBI (P245) / 2.108.1975 - 07.198074 Kw - 100 HP / B 21 ABensiin
VOLVO 240 KOMBI (P245) / 2.108.1980 - 07.198480 Kw - 109 HP / B 21 FBensiin
VOLVO 240 KOMBI (P245) / 2.108.1974 - 09.198390 Kw - 122 HP / B 21 EBensiin
VOLVO 240 KOMBI (P245) / 2.1 Turbo08.1980 - 07.1985114 Kw - 155 HP / B 21 ETBensiin
VOLVO 240 KOMBI (P245) / 2.308.1984 - 07.198681 Kw - 110 HP / B 230 ABensiin
VOLVO 240 KOMBI (P245) / 2.308.1980 - 07.198482 Kw - 112 HP / B 23 ABensiin
VOLVO 240 KOMBI (P245) / 2.308.1986 - 07.198783 Kw - 113 HP / B 230 FBensiin
VOLVO 240 KOMBI (P245) / 2.308.1984 - 07.198596 Kw - 131 HP / B 230 EBensiin
VOLVO 240 KOMBI (P245) / 2.308.1984 - 12.198898 Kw - 133 HP / B 23 EBensiin
VOLVO 240 KOMBI (P245) / 2.4 Diesel08.1988 - 08.199358 Kw - 79 HP / D 24Diisel
VOLVO 240 KOMBI (P245) / 2.4 Diesel04.1979 - 08.199360 Kw - 82 HP / D 24Diisel
VOLVO 240 KOMBI (P245) / 2.3 i Cat08.1986 - 07.199385 Kw - 115 HP / B 230 FBensiin
VOLVO 240 KOMBI (P245) / 2.308.1980 - 12.1984100 Kw - 136 HP / B 23 EBensiin
VOLVO 240 KOMBI (P245) / 2.008.1974 - 07.197560 Kw - 82 HP / B 20 ABensiin
VOLVO 240 KOMBI (P245) / 2.008.1980 - 12.198471 Kw - 97 HP / B 19 A, B 19 KBensiin
VOLVO 240 KOMBI (P245) / 2.108.1974 - 07.197571 Kw - 97 HP / B 21 ABensiin
VOLVO 240 KOMBI (P245) / 2.008.1976 - 01.198266 Kw - 90 HP / B 19 ABensiin
NISSAN 280
NISSAN 280 ZX,ZXT (HGS130) / 2.810.1978 - 06.1983103 Kw - 140 HP / L28EBensiin
NISSAN 280 ZX,ZXT (HGS130) / 2.810.1978 - 06.1983103 Kw - 140 HP / L28EBensiin
NISSAN 280 ZX,ZXT (HGS130) / 2.810.1978 - 06.1983103 Kw - 140 HP / L28EBensiin
NISSAN 280 ZX,ZXT (HGS130) / 2.802.1980 - 09.1982108 Kw - 147 HP / L28EBensiin
NISSAN 280 ZX,ZXT (HGS130) / 2.802.1980 - 09.1982108 Kw - 147 HP / L28EBensiin
NISSAN 280 ZX,ZXT (HGS130) / 2.802.1980 - 09.1982108 Kw - 147 HP / L28EBensiin
NISSAN 280 ZX,ZXT (HGS130) / 2.801.1982 - 02.1984110 Kw - 150 HP / L28EBensiin
NISSAN 280 ZX,ZXT (HGS130) / 2.801.1982 - 02.1984110 Kw - 150 HP / L28EBensiin
NISSAN 280 ZX,ZXT (HGS130) / 2.801.1982 - 02.1984110 Kw - 150 HP / L28EBensiin
NISSAN 280 ZX,ZXT (HGS130) / 2.801.1983 - 02.1984147 Kw - 200 HP / L28ETBensiin
NISSAN 280 ZX,ZXT (HGS130) / 2.801.1983 - 02.1984147 Kw - 200 HP / L28ETBensiin
NISSAN 280 ZX,ZXT (HGS130) / 2.801.1983 - 02.1984147 Kw - 200 HP / L28ETBensiin
BMW 3
BMW 3 (E36) / 316 i03.1991 - 08.199373 Kw - 100 HP / M40 B16 (164E1)Bensiin
BMW 3 (E36) / 316 i09.1993 - 05.199875 Kw - 102 HP / M43 B16 (164E2)Bensiin
BMW 3 (E36) / 318 i09.1990 - 08.199383 Kw - 113 HP / M40 B18 (184E1)Bensiin
BMW 3 (E36) / 318 is09.1993 - 12.1995103 Kw - 140 HP / M42 B18 (184S1)Bensiin
BMW 3 (E36) / 320 i01.1991 - 02.1998110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S1), M50 B20 (206S2), M52 B20 (206S3)Bensiin
BMW 3 (E36) / 325 i09.1990 - 12.1995141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S1), M50 B25 (256S2)Bensiin
BMW 3 (E36) / 325 td09.1991 - 02.199885 Kw - 115 HP / M51 D25 (256T1)Diisel
BMW 3 (E36) / 325 tds05.1993 - 02.1998105 Kw - 143 HP / M51 D25 (256T1)Diisel
BMW 3 (E36) / 318 tds01.1995 - 02.199866 Kw - 90 HP / M41 D17 (174T1)Diisel
BMW 3 (E36) / 328 i01.1995 - 04.1998142 Kw - 193 HP / M52 B28 (286S1)Bensiin
BMW 3 (E36) / 323 i05.1995 - 11.1998125 Kw - 170 HP / M52 B25 (256S3)Bensiin
BMW 3 (E36) / 318 i09.1993 - 11.199885 Kw - 115 HP / M43 B18 (184E2)Bensiin
BMW 3 (E36) / 318 is01.1996 - 05.1998103 Kw - 140 HP / M44 B19 (194S1)Bensiin
BMW 3 (E36) / M3 3.210.1995 - 01.1998236 Kw - 321 HP / S50 B32 (326S1)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E36) / 320 i12.1993 - 11.1999110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S2), M52 B20 (206S3)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E36) / 325 i03.1993 - 08.1995141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S2)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E36) / 318 i03.1994 - 11.199985 Kw - 115 HP / M43 B18 (184E2)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E36) / M3 3.004.1994 - 07.1995210 Kw - 286 HP / S50 B30 (306S1)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E36) / 328 i01.1995 - 11.1999142 Kw - 193 HP / M52 B28 (286S1)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E36) / 323 i05.1995 - 11.1999125 Kw - 170 HP / M52 B25 (256S3)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E36) / M3 3.203.1996 - 09.1999236 Kw - 321 HP / S50 B32 (326S1)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / 318 is01.1992 - 12.1995103 Kw - 140 HP / M42 B18 (184S1)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / 320 i12.1991 - 11.1998110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S1), M50 B20 (206S2), M52 B20 (206S3)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / 325 i10.1991 - 02.1995141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S1), M50 B25 (256S2)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / 316 i09.1993 - 11.199875 Kw - 102 HP / M43 B16 (164E2)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / M3 3.011.1992 - 07.1995210 Kw - 286 HP / S50 B30 (306S1)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / 328 i01.1995 - 04.1999142 Kw - 193 HP / M52 B28 (286S1)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / M3 3.009.1993 - 05.1995217 Kw - 295 HP / S50 B30 (306S1)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / 318 is09.1995 - 04.1999103 Kw - 140 HP / M44 B19 (194S1)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / 323 i05.1995 - 04.1999125 Kw - 170 HP / M52 B25 (256S3)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / M3 3.210.1995 - 11.1998236 Kw - 321 HP / S50 B32 (326S1)Bensiin
BMW 3 TOURING (E36) / 320 i01.1995 - 04.1999110 Kw - 150 HP / M52 B20 (206S3)Bensiin
BMW 3 TOURING (E36) / 328 i02.1995 - 04.1999142 Kw - 193 HP / M52 B28 (286S1)Bensiin
BMW 3 TOURING (E36) / 318 tds03.1995 - 04.199966 Kw - 90 HP / M41 D17 (174T1)Diisel
BMW 3 TOURING (E36) / 325 tds03.1995 - 04.1999105 Kw - 143 HP / M51 D25 (256T1)Diisel
BMW 3 TOURING (E36) / 323 i12.1995 - 04.1999125 Kw - 170 HP / M52 B25 (256S3)Bensiin
BMW 3 TOURING (E36) / 318 i09.1995 - 04.199985 Kw - 116 HP / M43 B18 (184E2)Bensiin
BMW 3 TOURING (E36) / 316 i03.1997 - 05.199975 Kw - 102 HP / M43 B16 (164E2)Bensiin
NISSAN 300
NISSAN 300 ZX (Z31) / 3.001.1984 - 12.1987125 Kw - 170 HP / VG30EBensiin
NISSAN 300 ZX (Z31) / 3.0 Turbo05.1987 - 10.1990149 Kw - 203 HP / VG30ETBensiin
NISSAN 300 ZX (Z31) / 3.0 Turbo04.1984 - 10.1990168 Kw - 228 HP / VG30TBensiin
PEUGEOT 3008
PEUGEOT 3008 MAHTUNIVERSAAL (0U_) / 1.6 VTi06.2009 - 08.201688 Kw - 120 HP / 5FS (EP6C), 5FW (EP6), EP6Bensiin
PEUGEOT 3008 MAHTUNIVERSAAL (0U_) / 1.6 THP06.2009 - 08.2016110 Kw - 150 HP / 5FE (EP6CDTM), 5FE (EP6CDTMD), 5FX (EP6DT)Bensiin
PEUGEOT 3008 MAHTUNIVERSAAL (0U_) / 1.6 HDi06.2009 - 08.201680 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 3008 MAHTUNIVERSAAL (0U_) / 2.0 HDi 150 / BlueHDi 15006.2009 - 08.2016110 Kw - 150 HP / AHX (DW10FD), RHE (DW10CTED4)Diisel
PEUGEOT 3008 MAHTUNIVERSAAL (0U_) / 1.6 THP06.2009 - 08.2016115 Kw - 156 HP / 5FV (EP6CDT)Bensiin
PEUGEOT 3008 MAHTUNIVERSAAL (0U_) / 2.0 HDi06.2009 - 08.2016120 Kw - 163 HP / RHH (DW10CTED4)Diisel
PEUGEOT 3008 MAHTUNIVERSAAL (0U_) / 1.6 HDi12.2009 - 08.201682 Kw - 112 HP / 9HR (DV6C)Diisel
PEUGEOT 3008 MAHTUNIVERSAAL (0U_) / 2.0 HDi Hybrid402.2011 - 08.2016120 Kw - 163 HP / RHC (DW10CTED4)Diisel/Elektro
PEUGEOT 3008 MAHTUNIVERSAAL (0U_) / 1.6 HDi03.2013 - 08.201684 Kw - 114 HP / 9HD (DV6CTED)Diisel
PEUGEOT 3008 MAHTUNIVERSAAL (0U_) / 2.0 HDi09.2011 - 08.2016100 Kw - 136 HP / RHD (DW10CB)Diisel
PEUGEOT 3008 MAHTUNIVERSAAL (0U_) / 1.6 Turbo05.2014 - 08.2016121 Kw - 165 HP / 5GZ (EP6FDT)Bensiin
PEUGEOT 3008 MAHTUNIVERSAAL (0U_) / 1.6 BlueHDi 12005.2014 - 08.201688 Kw - 120 HP / BHZ (DV6FC)Diisel
PEUGEOT 3008 MAHTUNIVERSAAL (0U_) / 1.201.2015 - 08.201696 Kw - 131 HP / HNY (EB2DTS)Bensiin
PEUGEOT 3008 MAHTUNIVERSAAL (0U_) / 1.6 HDi 115 / BlueHDi 11502.2013 - 08.201685 Kw - 116 HP / 9HC (DV6C), BHX (DV6FC)Diisel
PEUGEOT 305
PEUGEOT 305 I (581A) / 1.311.1977 - 09.198244 Kw - 60 HP / 118 (XL5)Bensiin
PEUGEOT 305 I (581A) / 1.311.1977 - 09.198244 Kw - 60 HP / 118 (XL5)Bensiin
PEUGEOT 305 I (581A) / 1.311.1977 - 09.198244 Kw - 60 HP / 118 (XL5)Bensiin
PEUGEOT 305 I (581A) / 1.511.1979 - 09.198254 Kw - 73 HP / 142 (XR5)Bensiin
PEUGEOT 305 I (581A) / 1.511.1979 - 09.198254 Kw - 73 HP / 142 (XR5)Bensiin
PEUGEOT 305 I (581A) / 1.511.1979 - 09.198254 Kw - 73 HP / 142 (XR5)Bensiin
PEUGEOT 305 I (581A) / 1.5 Diesel11.1977 - 09.198236 Kw - 49 HP / 149 (XID)Diisel
PEUGEOT 305 I (581A) / 1.5 Diesel11.1977 - 09.198236 Kw - 49 HP / 149 (XID)Diisel
PEUGEOT 305 I (581A) / 1.5 Diesel11.1977 - 09.198236 Kw - 49 HP / 149 (XID)Diisel
PEUGEOT 305 I (581A) / 1.505.1980 - 09.198265 Kw - 88 HP / 117 (XR5S)Bensiin
PEUGEOT 305 I (581A) / 1.505.1980 - 09.198265 Kw - 88 HP / 117 (XR5S)Bensiin
PEUGEOT 305 I (581A) / 1.505.1980 - 09.198265 Kw - 88 HP / 117 (XR5S)Bensiin
PEUGEOT 305 I BREAK (581D) / 1.308.1980 - 09.198244 Kw - 60 HP / 118 (XL5)Bensiin
PEUGEOT 305 I BREAK (581D) / 1.308.1980 - 09.198244 Kw - 60 HP / 118 (XL5)Bensiin
PEUGEOT 305 I BREAK (581D) / 1.308.1980 - 09.198244 Kw - 60 HP / 118 (XL5)Bensiin
PEUGEOT 305 I BREAK (581D) / 1.508.1980 - 09.198254 Kw - 73 HP / 142 (XR5)Bensiin
PEUGEOT 305 I BREAK (581D) / 1.508.1980 - 09.198254 Kw - 73 HP / 142 (XR5)Bensiin
PEUGEOT 305 I BREAK (581D) / 1.508.1980 - 09.198254 Kw - 73 HP / 142 (XR5)Bensiin
PEUGEOT 305 I BREAK (581D) / 1.5 Diesel08.1980 - 09.198236 Kw - 49 HP / 149 (XID)Diisel
PEUGEOT 305 I BREAK (581D) / 1.5 Diesel08.1980 - 09.198236 Kw - 49 HP / 149 (XID)Diisel
PEUGEOT 305 I BREAK (581D) / 1.5 Diesel08.1980 - 09.198236 Kw - 49 HP / 149 (XID)Diisel
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.310.1982 - 08.198544 Kw - 60 HP / 118 (XL5)Bensiin
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.310.1982 - 08.198544 Kw - 60 HP / 118 (XL5)Bensiin
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.310.1982 - 08.198544 Kw - 60 HP / 118 (XL5)Bensiin
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.509.1985 - 07.199050 Kw - 68 HP / 142 (XR5A)Bensiin
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.509.1985 - 07.199050 Kw - 68 HP / 142 (XR5A)Bensiin
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.509.1985 - 07.199050 Kw - 68 HP / 142 (XR5A)Bensiin
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.510.1982 - 08.198554 Kw - 73 HP / 142 (XR5)Bensiin
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.510.1982 - 08.198554 Kw - 73 HP / 142 (XR5)Bensiin
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.510.1982 - 08.198554 Kw - 73 HP / 142 (XR5)Bensiin
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.607.1984 - 08.198766 Kw - 90 HP / 171 (XU5S)Bensiin
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.607.1984 - 08.198766 Kw - 90 HP / 171 (XU5S)Bensiin
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.607.1984 - 08.198766 Kw - 90 HP / 171 (XU5S)Bensiin
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.610.1982 - 06.198471 Kw - 97 HP / 171 (XU5S)Bensiin
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.610.1982 - 06.198471 Kw - 97 HP / 171 (XU5S)Bensiin
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.610.1982 - 06.198471 Kw - 97 HP / 171 (XU5S)Bensiin
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.610.1982 - 07.198855 Kw - 75 HP / B1A (XU51C)Bensiin
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.610.1982 - 07.198855 Kw - 75 HP / B1A (XU51C)Bensiin
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.610.1982 - 07.198855 Kw - 75 HP / B1A (XU51C)Bensiin
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.910.1982 - 08.198575 Kw - 102 HP / 159 (XU9S)Bensiin
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.910.1982 - 08.198575 Kw - 102 HP / 159 (XU9S)Bensiin
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.910.1982 - 08.198575 Kw - 102 HP / 159 (XU9S)Bensiin
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.9 D10.1982 - 07.198847 Kw - 64 HP / 162 (XUD9), D9A (XUD9)Diisel
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.9 D10.1982 - 07.198847 Kw - 64 HP / 162 (XUD9), D9A (XUD9)Diisel
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.9 D10.1982 - 07.198847 Kw - 64 HP / 162 (XUD9), D9A (XUD9)Diisel
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.9 D10.1982 - 07.198848 Kw - 65 HP / 162 (XUD9)Diisel
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.9 D10.1982 - 07.198848 Kw - 65 HP / 162 (XUD9)Diisel
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.9 D10.1982 - 07.198848 Kw - 65 HP / 162 (XUD9)Diisel
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.611.1986 - 12.198854 Kw - 73 HP / BAZ (XU5CP)Bensiin
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.611.1986 - 12.198854 Kw - 73 HP / BAZ (XU5CP)Bensiin
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.611.1986 - 12.198854 Kw - 73 HP / BAZ (XU5CP)Bensiin
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.911.1986 - 12.198872 Kw - 98 HP / DFZ (XU9J1)Bensiin
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.911.1986 - 12.198872 Kw - 98 HP / DFZ (XU9J1)Bensiin
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.911.1986 - 12.198872 Kw - 98 HP / DFZ (XU9J1)Bensiin
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.610.1982 - 06.198869 Kw - 94 HP / 171 (XU5S)Bensiin
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.610.1982 - 06.198869 Kw - 94 HP / 171 (XU5S)Bensiin
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.610.1982 - 06.198869 Kw - 94 HP / 171 (XU5S)Bensiin
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.310.1982 - 08.198644 Kw - 60 HP / 118 (XL5)Bensiin
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.310.1982 - 08.198644 Kw - 60 HP / 118 (XL5)Bensiin
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.310.1982 - 08.198644 Kw - 60 HP / 118 (XL5)Bensiin
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.510.1982 - 08.198654 Kw - 73 HP / 142 (XR5)Bensiin
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.510.1982 - 08.198654 Kw - 73 HP / 142 (XR5)Bensiin
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.510.1982 - 08.198654 Kw - 73 HP / 142 (XR5)Bensiin
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.9 Diesel10.1982 - 12.198847 Kw - 64 HP / 162 (XUD9), D9A (XUD9)Diisel
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.9 Diesel10.1982 - 12.198847 Kw - 64 HP / 162 (XUD9), D9A (XUD9)Diisel
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.9 Diesel10.1982 - 12.198847 Kw - 64 HP / 162 (XUD9), D9A (XUD9)Diisel
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.9 Diesel10.1982 - 12.198848 Kw - 65 HP / 162 (XUD9)Diisel
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.9 Diesel10.1982 - 12.198848 Kw - 65 HP / 162 (XUD9)Diisel
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.9 Diesel10.1982 - 12.198848 Kw - 65 HP / 162 (XUD9)Diisel
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.909.1984 - 10.198775 Kw - 102 HP / 159 (XU9S)Bensiin
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.909.1984 - 10.198775 Kw - 102 HP / 159 (XU9S)Bensiin
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.909.1984 - 10.198775 Kw - 102 HP / 159 (XU9S)Bensiin
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.609.1983 - 06.198471 Kw - 97 HP / 171 (XU5S)Bensiin
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.609.1983 - 06.198471 Kw - 97 HP / 171 (XU5S)Bensiin
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.609.1983 - 06.198471 Kw - 97 HP / 171 (XU5S)Bensiin
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.611.1986 - 12.198854 Kw - 73 HP / BAZ (XU5CP)Bensiin
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.611.1986 - 12.198854 Kw - 73 HP / BAZ (XU5CP)Bensiin
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.611.1986 - 12.198854 Kw - 73 HP / BAZ (XU5CP)Bensiin
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.602.1986 - 12.198855 Kw - 75 HP / B1A (XU51C)Bensiin
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.602.1986 - 12.198855 Kw - 75 HP / B1A (XU51C)Bensiin
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.602.1986 - 12.198855 Kw - 75 HP / B1A (XU51C)Bensiin
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.607.1984 - 12.198766 Kw - 90 HP / 171 (XU5S)Bensiin
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.607.1984 - 12.198766 Kw - 90 HP / 171 (XU5S)Bensiin
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.607.1984 - 12.198766 Kw - 90 HP / 171 (XU5S)Bensiin
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.509.1985 - 10.198650 Kw - 68 HP / 142 (XR5A)Bensiin
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.509.1985 - 10.198650 Kw - 68 HP / 142 (XR5A)Bensiin
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.509.1985 - 10.198650 Kw - 68 HP / 142 (XR5A)Bensiin
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.911.1986 - 12.198872 Kw - 98 HP / DFZ (XU9J1)Bensiin
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.911.1986 - 12.198872 Kw - 98 HP / DFZ (XU9J1)Bensiin
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.911.1986 - 12.198872 Kw - 98 HP / DFZ (XU9J1)Bensiin
PEUGEOT 307
PEUGEOT 307 (3A/C) / 1.6 16V08.2000 - 11.200780 Kw - 109 HP / NFU (TU5JP4)Bensiin
PEUGEOT 307 (3A/C) / 2.0 16V08.2000 - 06.2005100 Kw - 136 HP / RFN (EW10J4)Bensiin
PEUGEOT 307 (3A/C) / 2.0 HDi 9008.2000 - 03.200766 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
PEUGEOT 307 (3A/C) / 1.408.2000 - 09.200355 Kw - 75 HP / KFW (TU3JP)Bensiin
PEUGEOT 307 (3A/C) / 1.4 HDi10.2001 - 06.200550 Kw - 68 HP / 8HX (DV4TD), 8HZ (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 307 (3A/C) / 2.0 HDi 13510.2003 - 11.2007100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
PEUGEOT 307 (3A/C) / 1.4 16V11.2003 - 07.200765 Kw - 88 HP / KFU (ET3J4)Bensiin
PEUGEOT 307 (3A/C) / 1.6 HDi 11002.2004 - 03.200980 Kw - 109 HP / 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 307 (3A/C) / 2.0 16V03.2005 - 11.2007103 Kw - 140 HP / RFJ (EW10A)Bensiin
PEUGEOT 307 (3A/C) / 2.0 16V06.2005 - 11.2007130 Kw - 177 HP / RFK (EW10J4S)Bensiin
PEUGEOT 307 (3A/C) / 1.6 HDi04.2005 - 03.200966 Kw - 90 HP / 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU), 9HX (DV6ATED4)Diisel
PEUGEOT 307 (3A/C) / 2.0 HDi 11008.2000 - 03.200779 Kw - 107 HP / RHS (DW10ATED)Diisel
PEUGEOT 307 BREAK (3E) / 1.4 16V11.2003 - 07.200765 Kw - 88 HP / KFU (ET3J4)Bensiin
PEUGEOT 307 BREAK (3E) / 1.6 16V03.2002 - 04.200880 Kw - 109 HP / NFU (TU5JP4)Bensiin
PEUGEOT 307 BREAK (3E) / 2.0 HDI 9003.2002 - 04.200866 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
PEUGEOT 307 BREAK (3E) / 2.003.2002 - 06.2005100 Kw - 136 HP / RFN (EW10J4)Bensiin
PEUGEOT 307 BREAK (3E) / 1.6 HDi 11002.2004 - 04.200880 Kw - 109 HP / 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 307 BREAK (3E) / 2.0 HDi 13502.2004 - 04.2008100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
PEUGEOT 307 BREAK (3E) / 1.4 HDi03.2002 - 06.200550 Kw - 68 HP / 8HZ (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 307 BREAK (3E) / 2.0 16V03.2005 - 04.2008103 Kw - 140 HP / RFJ (EW10A)Bensiin
PEUGEOT 307 BREAK (3E) / 2.0 16V06.2005 - 04.2008130 Kw - 177 HP / RFK (EW10J4S)Bensiin
PEUGEOT 307 BREAK (3E) / 2.0 HDI 11003.2002 - 12.200979 Kw - 107 HP / RHS (DW10ATED)Diisel
PEUGEOT 307 BREAK (3E) / 1.6 HDi04.2005 - 04.200866 Kw - 90 HP / 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU), 9HX (DV6ATED4), 9HX (DV6AUTED4)Diisel
PEUGEOT 307 BREAK (3E) / 1.404.2002 - 09.200355 Kw - 75 HP / KFW (TU3JP)Bensiin
PEUGEOT 307 SW (3H) / 1.6 16V03.2002 - 04.200880 Kw - 109 HP / NFU (TU5JP4)Bensiin
PEUGEOT 307 SW (3H) / 2.0 16V03.2002 - 06.2005100 Kw - 136 HP / RFN (EW10J4)Bensiin
PEUGEOT 307 SW (3H) / 2.0 HDI 9003.2002 - 04.200866 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
PEUGEOT 307 SW (3H) / 2.0 HDI 11003.2002 - 12.200979 Kw - 107 HP / RHS (DW10ATED)Diisel
PEUGEOT 307 SW (3H) / 1.4 16V11.2003 - 07.200765 Kw - 88 HP / KFU (ET3J4)Bensiin
PEUGEOT 307 SW (3H) / 1.6 HDI 11011.2003 - 12.200780 Kw - 109 HP / 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 307 SW (3H) / 2.0 HDi 13502.2004 - 04.2008100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
PEUGEOT 307 SW (3H) / 2.0 16V03.2005 - 04.2008103 Kw - 140 HP / RFJ (EW10A)Bensiin
PEUGEOT 307 SW (3H) / 1.404.2002 - 09.200355 Kw - 75 HP / KFW (TU3JP)Bensiin
PEUGEOT 307 SW (3H) / 1.6 HDI 9004.2005 - 04.200866 Kw - 90 HP / 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU), 9HX (DV6ATED4), 9HX (DV6AUTED4)Diisel
PEUGEOT 309
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.110.1985 - 07.198940 Kw - 54 HP / E1Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.110.1985 - 07.198940 Kw - 54 HP / E1Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.310.1985 - 07.198947 Kw - 64 HP / G1ABensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.310.1985 - 07.198947 Kw - 64 HP / G1ABensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.403.1989 - 07.198949 Kw - 67 HP / K1D (TU3A)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.403.1989 - 07.198949 Kw - 67 HP / K1D (TU3A)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.403.1989 - 07.198955 Kw - 75 HP / KDY (TU3M), KDZ (TU3M)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.403.1989 - 07.198955 Kw - 75 HP / KDY (TU3M), KDZ (TU3M)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.408.1988 - 08.198962 Kw - 84 HP / K2B (TU3S)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.408.1988 - 08.198962 Kw - 84 HP / K2B (TU3S)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.608.1987 - 07.198953 Kw - 72 HP / B1E (XU51C)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.608.1987 - 07.198953 Kw - 72 HP / B1E (XU51C)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.610.1985 - 07.198955 Kw - 75 HP / B1A (XU51C)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.610.1985 - 07.198955 Kw - 75 HP / B1A (XU51C)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.611.1985 - 09.198876 Kw - 103 HP / 180Z (XU5J), B6B (XU5J)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.611.1985 - 09.198876 Kw - 103 HP / 180Z (XU5J), B6B (XU5J)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.903.1986 - 07.198972 Kw - 98 HP / DFZ (XU9J1)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.903.1986 - 07.198972 Kw - 98 HP / DFZ (XU9J1)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.910.1985 - 07.198975 Kw - 102 HP / D2B (XU9S)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.910.1985 - 07.198975 Kw - 102 HP / D2B (XU9S)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.907.1988 - 07.198980 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.907.1988 - 07.198980 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.9 GTI07.1988 - 07.198988 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JAZ)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.9 GTI07.1988 - 07.198988 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JAZ)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.9 GTI10.1986 - 07.198994 Kw - 128 HP / D6B (XU9JA)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.9 GTI10.1986 - 07.198994 Kw - 128 HP / D6B (XU9JA)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.9 D06.1986 - 07.198947 Kw - 64 HP / 162 (XUD9), D9A (XUD9)Diisel
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.9 D06.1986 - 07.198947 Kw - 64 HP / 162 (XUD9), D9A (XUD9)Diisel
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.601.1986 - 07.198969 Kw - 94 HP / Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.601.1986 - 07.198969 Kw - 94 HP / Bensiin
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.9 Diesel07.1989 - 12.199347 Kw - 64 HP / 162 (XUD9), D9A (XUD9), DJZ (XUD9A)Diisel
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.9 Diesel07.1989 - 12.199347 Kw - 64 HP / 162 (XUD9), D9A (XUD9), DJZ (XUD9A)Diisel
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.108.1990 - 12.199344 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Bensiin
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.108.1990 - 12.199344 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Bensiin
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.407.1989 - 12.199355 Kw - 75 HP / KDY (TU3M), KDZ (TU3M)Bensiin
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.407.1989 - 12.199355 Kw - 75 HP / KDY (TU3M), KDZ (TU3M)Bensiin
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.607.1989 - 12.199365 Kw - 88 HP / BDY (XU5M2Z), BDY (XU5M3Z), BDZ (XU5M)Bensiin
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.607.1989 - 12.199365 Kw - 88 HP / BDY (XU5M2Z), BDY (XU5M3Z), BDZ (XU5M)Bensiin
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.908.1989 - 12.199372 Kw - 98 HP / DFZ (XU9J1)Bensiin
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.908.1989 - 12.199372 Kw - 98 HP / DFZ (XU9J1)Bensiin
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.910.1990 - 12.199380 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Bensiin
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.910.1990 - 12.199380 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Bensiin
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.9 GTI07.1989 - 12.199388 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JAZ)Bensiin
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.9 GTI07.1989 - 12.199388 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JAZ)Bensiin
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.407.1990 - 12.199349 Kw - 67 HP / K1D (TU3A)Bensiin
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.407.1990 - 12.199349 Kw - 67 HP / K1D (TU3A)Bensiin
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.9 GTI 16V10.1990 - 12.1993108 Kw - 147 HP / DFW (XU9J4Z)Bensiin
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.9 GTI 16V10.1990 - 12.1993108 Kw - 147 HP / DFW (XU9J4Z)Bensiin
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.607.1989 - 12.199369 Kw - 94 HP / B2A (XU52C/K)Bensiin
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.607.1989 - 12.199369 Kw - 94 HP / B2A (XU52C/K)Bensiin
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.9 GTI 16V08.1989 - 07.1990116 Kw - 158 HP / D6C (XU9J4)Bensiin
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.9 GTI 16V08.1989 - 07.1990116 Kw - 158 HP / D6C (XU9J4)Bensiin
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.8 Diesel07.1989 - 12.199344 Kw - 60 HP / 161A (XUD7)Diisel
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.8 Diesel07.1989 - 12.199344 Kw - 60 HP / 161A (XUD7)Diisel
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.607.1989 - 12.199368 Kw - 92 HP / B2A (XU52C/K)Bensiin
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.607.1989 - 12.199368 Kw - 92 HP / B2A (XU52C/K)Bensiin
MASERATI 3200
MASERATI 3200 GT KUPEE / 3.2 Biturbo V8 32V10.1998 - 03.2002271 Kw - 369 HP / AM 585Bensiin
MAZDA 323
MAZDA 323 C IV (BG) / 1.309.1989 - 07.199449 Kw - 67 HP / B3EBensiin
MAZDA 323 C IV (BG) / 1.609.1989 - 06.199162 Kw - 84 HP / B6EBensiin
MAZDA 323 C IV (BG) / 1.6 16V03.1991 - 10.199465 Kw - 88 HP / B6Bensiin
MAZDA 323 C IV (BG) / 1.8 16V GT09.1989 - 03.199394 Kw - 128 HP / BP (DOHC)Bensiin
MAZDA 323 C IV (BG) / 1.7 D08.1989 - 07.199441 Kw - 56 HP / PN54Diisel
MAZDA 323 C IV (BG) / 1.8 16V Turbo 4WD01.1993 - 07.1994136 Kw - 185 HP / BP TurboBensiin
MAZDA 323 C IV (BG) / 1.8 16V 4WD11.1991 - 12.199376 Kw - 103 HP / BPBensiin
MAZDA 323 C IV (BG) / 1.8 16V Turbo 4WD09.1990 - 12.1992120 Kw - 163 HP / Bensiin
MAZDA 323 C IV (BG) / 1.3 16V09.1989 - 07.199454 Kw - 73 HP / B3 (16V)Bensiin
MAZDA 323 F IV (BG) / 1.609.1989 - 06.199162 Kw - 84 HP / B6EBensiin
MAZDA 323 F IV (BG) / 1.6 16V03.1991 - 10.199465 Kw - 88 HP / B6Bensiin
MAZDA 323 F IV (BG) / 1.8 16V08.1989 - 07.199476 Kw - 103 HP / BPBensiin
MAZDA 323 F IV (BG) / 1.8 16V GT08.1989 - 07.199494 Kw - 128 HP / BP (DOHC)Bensiin
MAZDA 323 F IV (BG) / 1.8 4WD01.1991 - 04.199476 Kw - 103 HP / BPCBensiin
MAZDA 323 F V (BA) / 2.0 24V08.1994 - 09.1998106 Kw - 144 HP / KFBensiin
MAZDA 323 F V (BA) / 1.5 16V07.1994 - 09.199865 Kw - 88 HP / Z5-DEBensiin
MAZDA 323 F V (BA) / 1.8 16V08.1994 - 09.199884 Kw - 114 HP / BP-ZEBensiin
MAZDA 323 II (BD) / 1.309.1981 - 10.198544 Kw - 60 HP / E3Bensiin
MAZDA 323 II (BD) / 1.503.1982 - 09.198665 Kw - 88 HP / E5Bensiin
MAZDA 323 II HATCHBACK (BD) / 1.311.1980 - 10.198544 Kw - 60 HP / E3Bensiin
MAZDA 323 II HATCHBACK (BD) / 1.505.1981 - 07.198555 Kw - 75 HP / E5Bensiin
MAZDA 323 II HATCHBACK (BD) / 1.511.1980 - 12.198363 Kw - 86 HP / E5Bensiin
MAZDA 323 II HATCHBACK (BD) / 1.503.1982 - 12.198565 Kw - 88 HP / E5Bensiin
MAZDA 323 II HATCHBACK (BD) / 1.111.1980 - 10.198540 Kw - 54 HP / E1Bensiin
MAZDA 323 III (BF) / 1.308.1985 - 05.198944 Kw - 60 HP / E3Bensiin
MAZDA 323 III (BF) / 1.508.1985 - 05.198955 Kw - 75 HP / E5Bensiin
MAZDA 323 III (BF) / 1.509.1987 - 10.198954 Kw - 73 HP / B5Bensiin
MAZDA 323 III (BF) / 1.6 GT11.1986 - 10.198963 Kw - 85 HP / B6 (SOHC)Bensiin
MAZDA 323 III (BF) / 1.7 D09.1986 - 05.198940 Kw - 54 HP / PN27Diisel
MAZDA 323 III (BF) / 1.6 GT01.1986 - 12.198877 Kw - 105 HP / B6 (SOHC)Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.109.1985 - 10.198940 Kw - 54 HP / E1Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.309.1985 - 12.198744 Kw - 60 HP / E3Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.508.1985 - 05.198955 Kw - 75 HP / E5Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.509.1987 - 10.198954 Kw - 73 HP / B5Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.6 GT09.1987 - 10.198963 Kw - 86 HP / B6 (SOHC)Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.6 GT08.1985 - 08.199377 Kw - 105 HP / B6 (SOHC)Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.7 D04.1986 - 05.198940 Kw - 54 HP / PN27Diisel
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.7 D01.1987 - 05.198942 Kw - 57 HP / PN46Diisel
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.6 GT Turbo 4WD (BF2)10.1987 - 11.1991103 Kw - 140 HP / B6TBensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.6 GT Turbo 4WD (BF2)08.1987 - 10.1989110 Kw - 150 HP / B6F2Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.6 GT Turbo (BF1)10.1985 - 08.1993103 Kw - 140 HP / B6TBensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.409.1987 - 10.198944 Kw - 60 HP / B3Bensiin
MAZDA 323 III STATION WAGON (BW) / 1.505.1986 - 05.198955 Kw - 75 HP / B50, B53, E5Bensiin
MAZDA 323 III STATION WAGON (BW) / 1.501.1987 - 05.198954 Kw - 73 HP / B5, B50, B53Bensiin
MAZDA 323 III STATION WAGON (BW) / 1.609.1986 - 10.199563 Kw - 86 HP / B6 (SOHC), B65M, B6EBensiin
MAZDA 323 III STATION WAGON (BW) / 1.7 D11.1986 - 08.198740 Kw - 54 HP / PN26Diisel
MAZDA 323 III STATION WAGON (BW) / 1.7 D11.1986 - 10.198942 Kw - 57 HP / PN26, PN54Diisel
MAZDA 323 III STATION WAGON (BW) / 1.7 D10.1989 - 03.199341 Kw - 56 HP / PN26, PN54Diisel
MAZDA 323 III STATION WAGON (BW) / 1.6 4x405.1990 - 03.199363 Kw - 86 HP / B65M, B6EBensiin
MAZDA 323 III STATION WAGON (BW) / 1.307.1986 - 04.199044 Kw - 60 HP / E3Bensiin
MAZDA 323 S IV (BG) / 1.309.1989 - 06.199149 Kw - 67 HP / B383, B3EBensiin
MAZDA 323 S IV (BG) / 1.3 16V04.1991 - 07.199454 Kw - 73 HP / B3 (16V)Bensiin
MAZDA 323 S IV (BG) / 1.609.1989 - 06.199162 Kw - 84 HP / B6EBensiin
MAZDA 323 S IV (BG) / 1.6 16V08.1989 - 10.199665 Kw - 88 HP / B6Bensiin
MAZDA 323 S IV (BG) / 1.8 16V08.1989 - 07.199476 Kw - 103 HP / BP52Bensiin
MAZDA 323 S IV (BG) / 1.7 D08.1989 - 07.199441 Kw - 56 HP / PN46, PN54, PN62Diisel
MAZDA 323 S IV (BG) / 1.8 16V Turbo 4WD01.1991 - 07.1994120 Kw - 163 HP / BP TurboBensiin
MAZDA 323 S IV (BG) / 1.8 16V GT06.1989 - 07.199494 Kw - 128 HP / BP (DOHC)Bensiin
ALFA ROMEO 33
ALFA ROMEO 33 (905_) / 1.2 (905.A)06.1983 - 12.198950 Kw - 68 HP / AR 30585Bensiin
ALFA ROMEO 33 (905_) / 1.3 (905.A1B, 905.A1C, 905.A1G)06.1983 - 12.198955 Kw - 75 HP / AR 30502, AR 30586Bensiin
ALFA ROMEO 33 (905_) / 1.3 (905.A1A, 905.A1C, 905.A1D, 905.A1F, 905.A1H)10.1984 - 12.198963 Kw - 86 HP / AR 30168, AR 30587Bensiin
ALFA ROMEO 33 (905_) / 1.5 (905.A2A)05.1983 - 12.198762 Kw - 84 HP / AR 30143, AR 30504Bensiin
ALFA ROMEO 33 (905_) / 1.5 (905.A2)07.1986 - 12.198975 Kw - 102 HP / AR 30588Bensiin
ALFA ROMEO 33 (905_) / 1.5 QV (905.A2N, 905.A2V)06.1984 - 12.198977 Kw - 105 HP / AR 30146, AR 30508, AR 30588Bensiin
ALFA ROMEO 33 (905_) / 1.7 i.e. (905.A3D)09.1988 - 12.198977 Kw - 105 HP / AR 30558Bensiin
ALFA ROMEO 33 (905_) / 1.7 QV (905.A3)03.1988 - 12.198984 Kw - 114 HP / AR 30550Bensiin
ALFA ROMEO 33 (905_) / 1.5 4x4 (905.A2)11.1983 - 12.198462 Kw - 84 HP / AR 30143, AR 30504Bensiin
ALFA ROMEO 33 (905_) / 1.5 4x4 (905.A2F)01.1985 - 09.198666 Kw - 90 HP / AR 30520Bensiin
ALFA ROMEO 33 (905_) / 1.5 4x4 (905.A2M, 905.A2T)09.1986 - 12.198977 Kw - 105 HP / AR 30146, AR 30588Bensiin
ALFA ROMEO 33 (905_) / 1.5 (905.A2G)06.1983 - 12.198666 Kw - 90 HP / AR 30520Bensiin
ALFA ROMEO 33 (905_) / 1.5 4x4 (905.A2)07.1986 - 12.198975 Kw - 102 HP / AR 30588Bensiin
ALFA ROMEO 33 (905_) / 1.8 TD (905A4)01.1986 - 06.199054 Kw - 73 HP / VM 82 ADiisel
ALFA ROMEO 33 (905_) / 1.5 (905A1)05.1983 - 12.199370 Kw - 95 HP / AR 30182Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.4 i.e. (907B3B)06.1991 - 09.199465 Kw - 88 HP / AR 30753, AR 30755Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.4 i.e. (907B3B)06.1991 - 09.199466 Kw - 90 HP / AR 30755Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.7 i.e. (907.B1A)01.1990 - 03.199279 Kw - 107 HP / AR 30736, AR 30737Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.7 16V (907.B1G)01.1990 - 09.199497 Kw - 132 HP / AR 30747Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.7 i.e. (907.B1A)04.1992 - 09.199477 Kw - 105 HP / AR 30737Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.7 16V (907.B1G)01.1990 - 09.199495 Kw - 129 HP / AR 30747Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.7 16V 4x4 (907.B1H)01.1990 - 03.199297 Kw - 132 HP / AR 30747Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.7 i.e. 4x4 (907.B1E)01.1990 - 03.199279 Kw - 107 HP / AR 30736, AR 30737Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.7 16V 4x4 (907.B1H)01.1990 - 09.199495 Kw - 129 HP / AR 30747Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.5 i.e (907B2B)01.1990 - 09.199471 Kw - 97 HP / AR 30751Bensiin
VOLVO 340-360
VOLVO 340-360 (343, 345) / 1.408.1979 - 07.198347 Kw - 64 HP / B 14.3 EBensiin
VOLVO 340-360 (343, 345) / 1.408.1975 - 07.198351 Kw - 70 HP / B 14.4 SBensiin
VOLVO 340-360 (343, 345) / 1.408.1983 - 07.198652 Kw - 71 HP / B 14.4 SBensiin
VOLVO 340-360 (343, 345) / 2.008.1980 - 07.198370 Kw - 95 HP / B 19 A, B 200 KBensiin
VOLVO 340-360 (343, 345) / 1.408.1982 - 08.198546 Kw - 63 HP / B 14.3 EBensiin
VOLVO 340-360 (343, 345) / 1.408.1986 - 12.198850 Kw - 68 HP / B 14.4 SBensiin
VOLVO 340-360 (343, 345) / 1.408.1987 - 07.198851 Kw - 70 HP / B 14.4 SBensiin
VOLVO 340-360 (343, 345) / 1.708.1985 - 07.199159 Kw - 80 HP / B 17 2 KBensiin
VOLVO 340-360 (343, 345) / 2.008.1980 - 07.198465 Kw - 88 HP / B 19 ABensiin
VOLVO 340-360 (343, 345) / 1.6 Diesel08.1984 - 07.199140 Kw - 54 HP / D 16Diisel
VOLVO 340-360 (343, 345) / 2.008.1988 - 07.198980 Kw - 109 HP / B 200 FBensiin
VOLVO 340-360 (343, 345) / 2.008.1986 - 07.198882 Kw - 112 HP / B 200 E, B 200 FBensiin
VOLVO 340-360 (343, 345) / 2.008.1982 - 07.198483 Kw - 113 HP / B 19 EBensiin
VOLVO 340-360 (343, 345) / 2.008.1982 - 07.198485 Kw - 115 HP / B 19 EBensiin
VOLVO 340-360 SEDAAN (344) / 1.6 Diesel08.1984 - 07.199140 Kw - 54 HP / D 16Diisel
VOLVO 340-360 SEDAAN (344) / 2.008.1982 - 07.198466 Kw - 90 HP / B 19 ABensiin
VOLVO 340-360 SEDAAN (344) / 2.008.1984 - 07.199075 Kw - 102 HP / B 200 KBensiin
VOLVO 340-360 SEDAAN (344) / 2.008.1984 - 07.198685 Kw - 115 HP / B 200 EBensiin
VOLVO 340-360 SEDAAN (344) / 2.008.1986 - 07.198882 Kw - 112 HP / B 200 EABensiin
VOLVO 340-360 SEDAAN (344) / 2.008.1988 - 07.198980 Kw - 109 HP / B 200 FBensiin
VOLVO 340-360 SEDAAN (344) / 2.008.1987 - 07.198881 Kw - 110 HP / B 200 EABensiin
VOLVO 340-360 SEDAAN (344) / 2.008.1983 - 07.198483 Kw - 113 HP / B 19 EBensiin
RENAULT 4
RENAULT 4 (112_) / 0.8 (1123)10.1962 - 09.198319 Kw - 26 HP / 800, 800 705Bensiin
RENAULT 4 (112_) / 0.8 (1123)10.1962 - 09.198319 Kw - 26 HP / 800, 800 705Bensiin
RENAULT 4 (112_) / 0.8 (1123)10.1983 - 10.198821 Kw - 29 HP / 800 705, B1B 707Bensiin
RENAULT 4 (112_) / 0.8 (1123)10.1983 - 10.198821 Kw - 29 HP / 800 705, B1B 707Bensiin
RENAULT 4 (112_) / 0.8 (1123)09.1971 - 12.198825 Kw - 34 HP / 800 01Bensiin
RENAULT 4 (112_) / 0.8 (1123)09.1971 - 12.198825 Kw - 34 HP / 800 01Bensiin
RENAULT 4 (112_) / 1.1 (1128, S128)06.1978 - 06.199025 Kw - 34 HP / 688 712, C1E 714, C1E 719Bensiin
RENAULT 4 (112_) / 1.1 (1128, S128)06.1978 - 06.199025 Kw - 34 HP / 688 712, C1E 714, C1E 719Bensiin
RENAULT 4 (112_) / 1.106.1986 - 06.199032 Kw - 44 HP / C1E 714Bensiin
RENAULT 4 (112_) / 1.106.1986 - 06.199032 Kw - 44 HP / C1E 714Bensiin
RENAULT 4 KAUBIK (R21_, R23_) / 0.8 (2391)04.1983 - 07.198921 Kw - 29 HP / 800 705, B1B 707Bensiin
RENAULT 4 KAUBIK (R21_, R23_) / 0.8 (2391)04.1983 - 07.198921 Kw - 29 HP / 800 705, B1B 707Bensiin
RENAULT 4 KAUBIK (R21_, R23_) / 1.1 (2370, 210B)10.1976 - 07.198925 Kw - 34 HP / 688 711, 688 712, C1E 714, C1E 718, C1E 719Bensiin
RENAULT 4 KAUBIK (R21_, R23_) / 1.1 (2370, 210B)10.1976 - 07.198925 Kw - 34 HP / 688 711, 688 712, C1E 714, C1E 718, C1E 719Bensiin
RENAULT 4 KAUBIK (R21_, R23_) / 1.1 (239B)07.1982 - 05.198926 Kw - 35 HP / C1E 718, C1E 719Bensiin
RENAULT 4 KAUBIK (R21_, R23_) / 1.1 (239B)07.1982 - 05.198926 Kw - 35 HP / C1E 718, C1E 719Bensiin
RENAULT 4 KAUBIK (R21_, R23_) / 0.8 (2106)09.1966 - 12.198825 Kw - 34 HP / 800 01Bensiin
RENAULT 4 KAUBIK (R21_, R23_) / 0.8 (2106)09.1966 - 12.198825 Kw - 34 HP / 800 01Bensiin
PEUGEOT 405
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.607.1987 - 12.199253 Kw - 72 HP / B1E (XU51C)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.607.1987 - 12.199253 Kw - 72 HP / B1E (XU51C)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.610.1989 - 12.199266 Kw - 90 HP / BDZ (XU5M)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.610.1989 - 12.199266 Kw - 90 HP / BDZ (XU5M)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.907.1987 - 12.199270 Kw - 95 HP / D2C (XU92C)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.907.1987 - 12.199270 Kw - 95 HP / D2C (XU92C)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.9 Sport MI-1607.1987 - 11.1992116 Kw - 158 HP / D6C (XU9J4)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.9 Sport MI-1607.1987 - 11.1992116 Kw - 158 HP / D6C (XU9J4)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.8 Turbo Diesel03.1988 - 12.199266 Kw - 90 HP / A8A (XUD7TE), AJZ (XUD7TEY)Diisel
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.8 Turbo Diesel03.1988 - 12.199266 Kw - 90 HP / A8A (XUD7TE), AJZ (XUD7TEY)Diisel
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.9 Diesel07.1988 - 09.199247 Kw - 64 HP / DJZ (XUD9A)Diisel
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.9 Diesel07.1988 - 09.199247 Kw - 64 HP / DJZ (XUD9A)Diisel
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.9 Diesel03.1988 - 12.199251 Kw - 69 HP / D9B (XUD9A)Diisel
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.9 Diesel03.1988 - 12.199251 Kw - 69 HP / D9B (XUD9A)Diisel
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.607.1987 - 06.198855 Kw - 75 HP / B1E (XU51C), BAZ (XU5CP)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.607.1987 - 06.198855 Kw - 75 HP / B1E (XU51C), BAZ (XU5CP)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.607.1987 - 12.199265 Kw - 88 HP / BDY (XU5M2Z), BDZ (XU5M)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.607.1987 - 12.199265 Kw - 88 HP / BDY (XU5M2Z), BDZ (XU5M)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.9 Injection07.1987 - 12.199277 Kw - 105 HP / DFZ (XU9J1)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.9 Injection07.1987 - 12.199277 Kw - 105 HP / DFZ (XU9J1)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.906.1987 - 07.199280 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.906.1987 - 07.199280 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.9 4x407.1988 - 12.199280 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.9 4x407.1988 - 12.199280 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.906.1987 - 07.199288 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JAZ)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.906.1987 - 07.199288 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JAZ)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.9 Sport MI-1606.1987 - 07.1992108 Kw - 147 HP / DFW (XU9J4Z)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.9 Sport MI-1606.1987 - 07.1992108 Kw - 147 HP / DFW (XU9J4Z)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.9 SPort MI-16 4x406.1987 - 07.1992108 Kw - 147 HP / DFW (XU9J4Z)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.9 SPort MI-16 4x406.1987 - 07.1992108 Kw - 147 HP / DFW (XU9J4Z)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.601.1987 - 12.199269 Kw - 94 HP / B2A (XU52C/K)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.601.1987 - 12.199269 Kw - 94 HP / B2A (XU52C/K)Bensiin
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.610.1988 - 08.199253 Kw - 72 HP / B1E (XU51C)Bensiin
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.610.1988 - 08.199253 Kw - 72 HP / B1E (XU51C)Bensiin
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.610.1988 - 08.199266 Kw - 90 HP / BDZ (XU5M)Bensiin
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.610.1988 - 08.199266 Kw - 90 HP / BDZ (XU5M)Bensiin
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.910.1988 - 08.199270 Kw - 95 HP / D2C (XU92C)Bensiin
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.910.1988 - 08.199270 Kw - 95 HP / D2C (XU92C)Bensiin
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.910.1988 - 08.199288 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JAZ)Bensiin
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.910.1988 - 08.199288 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JAZ)Bensiin
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.8 TD10.1988 - 08.199266 Kw - 90 HP / A8A (XUD7TE), AJZ (XUD7TEY)Diisel
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.8 TD10.1988 - 08.199266 Kw - 90 HP / A8A (XUD7TE), AJZ (XUD7TEY)Diisel
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.9 D10.1988 - 08.199247 Kw - 64 HP / DJZ (XUD9A)Diisel
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.9 D10.1988 - 08.199247 Kw - 64 HP / DJZ (XUD9A)Diisel
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.9 D10.1988 - 08.199251 Kw - 69 HP / D9B (XUD9A), DJY (XUD9A)Diisel
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.9 D10.1988 - 08.199251 Kw - 69 HP / D9B (XUD9A), DJY (XUD9A)Diisel
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.610.1988 - 08.199265 Kw - 88 HP / BDY (XU5M2Z), BDY (XU5M3Z), BDZ (XU5M)Bensiin
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.610.1988 - 08.199265 Kw - 88 HP / BDY (XU5M2Z), BDY (XU5M3Z), BDZ (XU5M)Bensiin
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.610.1988 - 08.199255 Kw - 75 HP / BAZ (XU5CP)Bensiin
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.610.1988 - 08.199255 Kw - 75 HP / BAZ (XU5CP)Bensiin
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.910.1988 - 08.199277 Kw - 105 HP / DFZ (XU9J1)Bensiin
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.910.1988 - 08.199277 Kw - 105 HP / DFZ (XU9J1)Bensiin
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.910.1988 - 08.199280 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Bensiin
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.910.1988 - 08.199280 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Bensiin
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.9 4x410.1988 - 08.199280 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Bensiin
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.9 4x410.1988 - 08.199280 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Bensiin
PEUGEOT 405 II (4B) / 1.9 D08.1992 - 10.199547 Kw - 64 HP / DJZ (XUD9)Diisel
PEUGEOT 405 II (4B) / 1.9 TD08.1992 - 10.199566 Kw - 90 HP / DHY (XUD9TE)Diisel
PEUGEOT 405 II (4B) / 1.408.1992 - 10.199555 Kw - 75 HP / KDX (TU3MC)Bensiin
PEUGEOT 405 II (4B) / 1.608.1992 - 10.199565 Kw - 88 HP / BDY (XU5M2Z), BDY (XU5M3Z), BDZ (XU5M), BFZ (XU5JP)Bensiin
PEUGEOT 405 II (4B) / 1.808.1992 - 10.199574 Kw - 101 HP / LFZ (XU7JP)Bensiin
PEUGEOT 405 II (4B) / 2.008.1992 - 10.199589 Kw - 121 HP / RFX (XU10J2)Bensiin
PEUGEOT 405 II (4B) / 2.0 X408.1992 - 10.199589 Kw - 121 HP / RFX (XU10J2)Bensiin
PEUGEOT 405 II (4B) / 2.0 MI-1608.1992 - 10.1995112 Kw - 152 HP / RFY (XU10J4Z)Bensiin
PEUGEOT 405 II (4B) / 2.0 T 16 X408.1992 - 10.1995144 Kw - 196 HP / RGZ (XU10J4TE/Z)Bensiin
PEUGEOT 405 II (4B) / 1.9 D06.1994 - 10.199550 Kw - 68 HP / DJY (XUD9A)Diisel
PEUGEOT 405 II (4B) / 2.0 16V06.1994 - 10.1995110 Kw - 150 HP / RFT (XU10J4)Bensiin
PEUGEOT 405 II BREAK (4E) / 1.9 D08.1992 - 10.199647 Kw - 64 HP / DJZ (XUD9)Diisel
PEUGEOT 405 II BREAK (4E) / 1.9 TD08.1992 - 10.199666 Kw - 90 HP / DHY (XUD9TE)Diisel
PEUGEOT 405 II BREAK (4E) / 1.408.1992 - 10.199655 Kw - 75 HP / KDX (TU3MC)Bensiin
PEUGEOT 405 II BREAK (4E) / 1.608.1992 - 10.199665 Kw - 88 HP / BDY (XU5M2Z), BDY (XU5M3Z), BDZ (XU5M), BFZ (XU5JP)Bensiin
PEUGEOT 405 II BREAK (4E) / 1.808.1992 - 10.199674 Kw - 101 HP / LFZ (XU7JP)Bensiin
PEUGEOT 405 II BREAK (4E) / 2.008.1992 - 10.199689 Kw - 121 HP / RFX (XU10J2)Bensiin
PEUGEOT 405 II BREAK (4E) / 2.0 4x408.1992 - 10.199689 Kw - 121 HP / RFX (XU10J2)Bensiin
PEUGEOT 405 II BREAK (4E) / 1.9 D06.1994 - 10.199650 Kw - 68 HP / DJY (XUD9A)Diisel
VOLVO 440
VOLVO 440 K (445) / 1.708.1988 - 07.198970 Kw - 95 HP / B 18 FBensiin
VOLVO 440 K (445) / 1.709.1988 - 12.199678 Kw - 106 HP / B 18 EPBensiin
VOLVO 440 K (445) / 1.7 Turbo08.1988 - 07.199688 Kw - 120 HP / B 18 FTBensiin
VOLVO 440 K (445) / 1.709.1988 - 12.199664 Kw - 87 HP / B 18 KPBensiin
VOLVO 440 K (445) / 1.708.1989 - 12.199675 Kw - 102 HP / B 18 FPBensiin
VOLVO 440 K (445) / 1.808.1991 - 07.199666 Kw - 90 HP / B 18 UBensiin
VOLVO 440 K (445) / 2.008.1992 - 07.199581 Kw - 110 HP / B 20 FBensiin
VOLVO 440 K (445) / 2.008.1993 - 07.199680 Kw - 109 HP / B 20 FBensiin
VOLVO 440 K (445) / 1.9 Turbo-Diesel07.1994 - 12.199666 Kw - 90 HP / D 19 TDiisel
VOLVO 440 K (445) / 1.809.1995 - 12.199666 Kw - 90 HP / B 18 UBensiin
VOLVO 440 K (445) / 1.7 Turbo01.1991 - 12.199690 Kw - 122 HP / B 18 FTBensiin
VOLVO 440 K (445) / 1.609.1988 - 12.199661 Kw - 83 HP / B 16 FBensiin
VOLVO 460
VOLVO 460 L (464) / 1.7 Turbo08.1989 - 07.199688 Kw - 120 HP / B 18 FTBensiin
VOLVO 460 L (464) / 1.808.1991 - 07.199666 Kw - 90 HP / B 18 UBensiin
VOLVO 460 L (464) / 2.008.1992 - 07.199581 Kw - 110 HP / B 20 FBensiin
VOLVO 460 L (464) / 2.008.1993 - 07.199680 Kw - 109 HP / B 20 FBensiin
VOLVO 460 L (464) / 1.9 Turbo-Diesel07.1994 - 07.199666 Kw - 90 HP / D 19 TDiisel
VOLVO 460 L (464) / 1.607.1992 - 07.199661 Kw - 83 HP / B 16 FBensiin
VOLVO 460 L (464) / 1.7 Turbo01.1991 - 07.199690 Kw - 122 HP / B 18 FTBensiin
VOLVO 460 L (464) / 1.709.1988 - 07.199664 Kw - 87 HP / B 18 KPBensiin
VOLVO 480
VOLVO 480 E (482) / 1.708.1987 - 07.198970 Kw - 95 HP / B 18 FBensiin
VOLVO 480 E (482) / 1.708.1986 - 07.198880 Kw - 109 HP / B 18 EBensiin
VOLVO 480 E (482) / 1.7 Turbo08.1987 - 07.199688 Kw - 120 HP / B 18 FTBensiin
VOLVO 480 E (482) / 1.708.1989 - 07.199675 Kw - 102 HP / B 18 EPBensiin
VOLVO 480 E (482) / 1.7 Turbo01.1991 - 07.199690 Kw - 122 HP / B 18 FTBensiin
VOLVO 480 E (482) / 2.008.1992 - 09.199581 Kw - 110 HP / B 20 FBensiin
VOLVO 480 E (482) / 1.704.1986 - 07.198978 Kw - 106 HP / B 18 EBensiin
RENAULT 5
RENAULT 5 (122_) / 0.8 (1221, 1391, 1220)10.1972 - 08.198426 Kw - 35 HP / 800 710Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 0.8 (1221, 1391, 1220)10.1972 - 08.198426 Kw - 35 HP / 800 710Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 0.8 (1221, 1391)01.1982 - 12.198427 Kw - 37 HP / 800 710Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 0.8 (1221, 1391)01.1982 - 12.198427 Kw - 37 HP / 800 710Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 1.0 (1222, 1392)01.1972 - 12.198532 Kw - 44 HP / 689 710Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 1.0 (1222, 1392)01.1972 - 12.198532 Kw - 44 HP / 689 710Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 1.1 (1227, 1397)09.1980 - 12.198533 Kw - 45 HP / 688 713, C1E 726Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 1.1 (1227, 1397)09.1980 - 12.198533 Kw - 45 HP / 688 713, C1E 726Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 1.3 (1225)09.1976 - 09.197931 Kw - 42 HP / 810 726Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 1.3 (1225)09.1976 - 09.197931 Kw - 42 HP / 810 726Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 1.3 (1225, 1395)06.1979 - 09.198433 Kw - 45 HP / 810 719Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 1.3 (1225, 1395)06.1979 - 09.198433 Kw - 45 HP / 810 719Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 1.3 Automatik (1225, 1395)06.1979 - 09.198440 Kw - 54 HP / 810 729Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 1.3 Automatik (1225, 1395)06.1979 - 09.198440 Kw - 54 HP / 810 729Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 1.3 (1224, 1394)09.1975 - 09.198447 Kw - 64 HP / 810 725Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 1.3 (1224, 1394)09.1975 - 09.198447 Kw - 64 HP / 810 725Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 1.4 Automatik (1229, 1399)06.1982 - 09.198443 Kw - 59 HP / 847 712Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 1.4 Automatik (1229, 1399)06.1982 - 09.198443 Kw - 59 HP / 847 712Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 1.4 (1229, 1399)01.1982 - 12.198546 Kw - 63 HP / 847 725, C2J 713Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 1.4 (1229, 1399)01.1982 - 12.198546 Kw - 63 HP / 847 725, C2J 713Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 1.4 Alpine A5 (1223)09.1977 - 09.198168 Kw - 93 HP / 840 725Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 1.4 Alpine A5 (1223)09.1977 - 09.198168 Kw - 93 HP / 840 725Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 1.4 Alpine Turbo (122B)10.1981 - 01.198579 Kw - 108 HP / 840 726, C6J 750Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 1.4 Alpine Turbo (122B)10.1981 - 01.198579 Kw - 108 HP / 840 726, C6J 750Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 1.4 Turbo (8220)06.1980 - 01.1985118 Kw - 160 HP / 840 730Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 1.4 Turbo (8220)06.1980 - 01.1985118 Kw - 160 HP / 840 730Bensiin
BMW 5 (E39) / 520 i01.1996 - 06.2003110 Kw - 150 HP / M52 B20 (206S3), M52 B20 (206S4)Bensiin
BMW 5 (E39) / 525 tds01.1996 - 06.2003105 Kw - 143 HP / M51 D25 (256T1)Diisel
BMW 5 (E39) / 523 i09.1995 - 08.2000125 Kw - 170 HP / M52 B25 (256S3), M52 B25 (256S4)Bensiin
BMW 5 (E39) / 528 i09.1995 - 08.2000142 Kw - 193 HP / M52 B28 (286S1), M52 B28 (286S2)Bensiin
BMW 5 (E39) / 540 i03.1996 - 06.2003210 Kw - 286 HP / M62 B44 (448S1), M62 B44 (448S2)Bensiin
BMW 5 (E39) / 535 i06.1996 - 08.1998173 Kw - 235 HP / M62 B35 (358S1)Bensiin
BMW 5 (E39) / 525 td01.1997 - 06.200385 Kw - 116 HP / M51 D25 (256T1)Diisel
BMW 5 (E39) / 530 d08.1998 - 09.2000135 Kw - 184 HP / M57 D30 (306D1)Diisel
BMW 5 (E39) / 535 i09.1998 - 06.2003180 Kw - 245 HP / M62 B35 (358S2)Bensiin
BMW 5 (E39) / 520 i01.1996 - 06.2003100 Kw - 136 HP / M52 B20 (206S3), M52 B20 (206S4)Bensiin
BMW 5 (E39) / 520 d02.2000 - 06.2003100 Kw - 136 HP / M47 D20 (204D1)Diisel
BMW 5 (E39) / 525 d02.2000 - 06.2003120 Kw - 163 HP / M57 D25 (256D1)Diisel
BMW 5 (E39) / M510.1998 - 06.2003294 Kw - 400 HP / S62 B50 (508S1)Bensiin
BMW 5 (E39) / 520 i09.2000 - 06.2003125 Kw - 170 HP / M54 B22 (226S1)Bensiin
BMW 5 (E39) / 530 d09.1998 - 06.2003142 Kw - 193 HP / M57 D30 (306D1)Diisel
BMW 5 (E39) / 525 i09.2000 - 06.2003141 Kw - 192 HP / M54 B25 (256S5)Bensiin
BMW 5 (E39) / 530 i09.2000 - 06.2003170 Kw - 231 HP / M54 B30 (306S3)Bensiin
BMW 5 (E39) / 520 i09.2000 - 06.2003120 Kw - 163 HP / M54 B22 (226S1)Bensiin
BMW 5 TOURING (E39) / 520 i03.1997 - 08.2001110 Kw - 150 HP / M52 B20 (206S3), M52 B20 (206S4)Bensiin
BMW 5 TOURING (E39) / 523 i03.1997 - 08.2000125 Kw - 170 HP / M52 B25 (256S3), M52 B25 (256S4)Bensiin
BMW 5 TOURING (E39) / 540 i04.1997 - 12.2003210 Kw - 286 HP / M62 B44 (448S1), M62 B44 (448S2)Bensiin
BMW 5 TOURING (E39) / 528 i11.1996 - 08.2000142 Kw - 193 HP / M52 B28 (286S1), M52 B28 (286S2)Bensiin
BMW 5 TOURING (E39) / 525 tds03.1997 - 05.2004105 Kw - 143 HP / M51 D25 (256T1)Diisel
BMW 5 TOURING (E39) / 520 i03.1997 - 08.2001100 Kw - 136 HP / M52 B20 (206S3), M52 B20 (206S4)Bensiin
BMW 5 TOURING (E39) / 520 d02.2000 - 09.2003100 Kw - 136 HP / M47 D20 (204D1)Diisel
BMW 5 TOURING (E39) / 525 d02.2000 - 05.2004120 Kw - 163 HP / M57 D25 (256D1)Diisel
BMW 5 TOURING (E39) / 530 d08.1998 - 09.2000135 Kw - 184 HP / M57 D30 (306D1)Diisel
BMW 5 TOURING (E39) / 530 d09.2000 - 05.2004142 Kw - 193 HP / M57 D30 (306D1)Diisel
BMW 5 TOURING (E39) / 520 i09.2000 - 12.2003125 Kw - 170 HP / M54 B22 (226S1)Bensiin
BMW 5 TOURING (E39) / 525 i09.2000 - 05.2004141 Kw - 192 HP / M54 B25 (256S5)Bensiin
BMW 5 TOURING (E39) / 530 i09.2000 - 12.2003170 Kw - 231 HP / M54 B30 (306S3)Bensiin
BMW 5 TOURING (E39) / 520 i09.2000 - 12.2003120 Kw - 163 HP / M54 B22 (226S1)Bensiin
BMW 5 TOURING (E39) / 523 i09.1998 - 08.2000120 Kw - 163 HP / M52 B25 (256S4)Bensiin
CAGIVA MOTORCYCLE 500
CAGIVA MOTORCYCLE 500 / 500 T 401.1988 - kuni ...28 Kw - 38 HP / Bensiin
CAGIVA MOTORCYCLE 500 / 500 T 401.1988 - kuni ...28 Kw - 38 HP / Bensiin
CAGIVA MOTORCYCLE 500 / 500 T 401.1988 - kuni ...20 Kw - 27 HP / Bensiin
CAGIVA MOTORCYCLE 500 / 500 T 401.1988 - kuni ...20 Kw - 27 HP / Bensiin
PEUGEOT 504
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 1.8 (M03)01.1971 - 06.198358 Kw - 79 HP / XM7Bensiin
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 1.8 (M03)01.1971 - 06.198358 Kw - 79 HP / XM7Bensiin
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 1.8 (M03)01.1971 - 06.198358 Kw - 79 HP / XM7Bensiin
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 2.0 (A11, A13, MY1, MY3)03.1971 - 06.198671 Kw - 97 HP / 106 (XN1)Bensiin
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 2.0 (A11, A13, MY1, MY3)03.1971 - 06.198671 Kw - 97 HP / 106 (XN1)Bensiin
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 2.0 (A11, A13, MY1, MY3)03.1971 - 06.198671 Kw - 97 HP / 106 (XN1)Bensiin
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 2.0 TI (A12, A14)01.1971 - 06.198378 Kw - 106 HP / 107 (XN2)Bensiin
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 2.0 TI (A12, A14)01.1971 - 06.198378 Kw - 106 HP / 107 (XN2)Bensiin
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 2.0 TI (A12, A14)01.1971 - 06.198378 Kw - 106 HP / 107 (XN2)Bensiin
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 1.8 (A01, A03)07.1968 - 02.197160 Kw - 82 HP / XMBensiin
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 1.8 (A01, A03)07.1968 - 02.197160 Kw - 82 HP / XMBensiin
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 1.8 (A01, A03)07.1968 - 02.197160 Kw - 82 HP / XMBensiin
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 1.8 Injection (A02)07.1968 - 02.197171 Kw - 97 HP / KF5, KF6Bensiin
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 1.8 Injection (A02)07.1968 - 02.197171 Kw - 97 HP / KF5, KF6Bensiin
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 1.8 Injection (A02)07.1968 - 02.197171 Kw - 97 HP / KF5, KF6Bensiin
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 1.9 D (M20)03.1973 - 07.198640 Kw - 54 HP / XD4x88Diisel
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 1.9 D (M20)03.1973 - 07.198640 Kw - 54 HP / XD4x88Diisel
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 1.9 D (M20)03.1973 - 07.198640 Kw - 54 HP / XD4x88Diisel
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 2.1 D (A20, M20)02.1971 - 07.198648 Kw - 65 HP / XD4x90Diisel
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 2.1 D (A20, M20)02.1971 - 07.198648 Kw - 65 HP / XD4x90Diisel
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 2.1 D (A20, M20)02.1971 - 07.198648 Kw - 65 HP / XD4x90Diisel
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 2.3 D (A40, A45)07.1975 - 12.198351 Kw - 69 HP / 134 (XD2)Diisel
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 2.3 D (A40, A45)07.1975 - 12.198351 Kw - 69 HP / 134 (XD2)Diisel
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 2.3 D (A40, A45)07.1975 - 12.198351 Kw - 69 HP / 134 (XD2)Diisel
PEUGEOT 504 BREAK (D_, F_) / 1.8 (F01, E01)04.1971 - 07.198654 Kw - 73 HP / XM7Bensiin
PEUGEOT 504 BREAK (D_, F_) / 1.8 (F01, E01)04.1971 - 07.198654 Kw - 73 HP / XM7Bensiin
PEUGEOT 504 BREAK (D_, F_) / 1.8 (F01, E01)04.1971 - 07.198654 Kw - 73 HP / XM7Bensiin
PEUGEOT 504 BREAK (D_, F_) / 2.0 (D11, F11)04.1971 - 07.198668 Kw - 92 HP / XN1Bensiin
PEUGEOT 504 BREAK (D_, F_) / 2.0 (D11, F11)04.1971 - 07.198668 Kw - 92 HP / XN1Bensiin
PEUGEOT 504 BREAK (D_, F_) / 2.0 (D11, F11)04.1971 - 07.198668 Kw - 92 HP / XN1Bensiin
PEUGEOT 504 BREAK (D_, F_) / 2.1 D (E20, F20)04.1971 - 07.198648 Kw - 65 HP / XD4x90Diisel
PEUGEOT 504 BREAK (D_, F_) / 2.1 D (E20, F20)04.1971 - 07.198648 Kw - 65 HP / XD4x90Diisel
PEUGEOT 504 BREAK (D_, F_) / 2.1 D (E20, F20)04.1971 - 07.198648 Kw - 65 HP / XD4x90Diisel
PEUGEOT 504 BREAK (D_, F_) / 2.3 D (D40, F40)07.1975 - 07.198651 Kw - 69 HP / 134 (XD2)Diisel
PEUGEOT 504 BREAK (D_, F_) / 2.3 D (D40, F40)07.1975 - 07.198651 Kw - 69 HP / 134 (XD2)Diisel
PEUGEOT 504 BREAK (D_, F_) / 2.3 D (D40, F40)07.1975 - 07.198651 Kw - 69 HP / 134 (XD2)Diisel
PEUGEOT 505
PEUGEOT 505 (551A) / 1.806.1981 - 10.198555 Kw - 75 HP / 105 (XM7)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 1.806.1981 - 10.198555 Kw - 75 HP / 105 (XM7)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 1.806.1981 - 10.198555 Kw - 75 HP / 105 (XM7)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 1.801.1982 - 10.198560 Kw - 82 HP / 105 (XM7)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 1.801.1982 - 10.198560 Kw - 82 HP / 105 (XM7)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 1.801.1982 - 10.198560 Kw - 82 HP / 105 (XM7)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.011.1980 - 12.198571 Kw - 97 HP / 106 (XN1)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.011.1980 - 12.198571 Kw - 97 HP / 106 (XN1)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.011.1980 - 12.198571 Kw - 97 HP / 106 (XN1)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.009.1985 - 09.199572 Kw - 98 HP / 106E (XN1A)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.009.1985 - 09.199572 Kw - 98 HP / 106E (XN1A)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.009.1985 - 09.199572 Kw - 98 HP / 106E (XN1A)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.0 TI,STI08.1979 - 10.198681 Kw - 110 HP / 829 (ZEJ)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.0 TI,STI08.1979 - 10.198681 Kw - 110 HP / 829 (ZEJ)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.0 TI,STI08.1979 - 10.198681 Kw - 110 HP / 829 (ZEJ)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.2 Turbo Injection03.1984 - 10.1988114 Kw - 155 HP / 176B (N9TE)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.2 Turbo Injection03.1984 - 10.1988114 Kw - 155 HP / 176B (N9TE)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.2 Turbo Injection03.1984 - 10.1988114 Kw - 155 HP / 176B (N9TE)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.203.1986 - 12.199384 Kw - 114 HP / 851X (ZDJL)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.203.1986 - 12.199384 Kw - 114 HP / 851X (ZDJL)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.203.1986 - 12.199384 Kw - 114 HP / 851X (ZDJL)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.205.1981 - 10.198485 Kw - 116 HP / 851 (ZDJ)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.205.1981 - 10.198485 Kw - 116 HP / 851 (ZDJ)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.205.1981 - 10.198485 Kw - 116 HP / 851 (ZDJ)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.2 GTI08.1983 - 12.199390 Kw - 122 HP / 851B (ZDJL)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.2 GTI08.1983 - 12.199390 Kw - 122 HP / 851B (ZDJL)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.2 GTI08.1983 - 12.199390 Kw - 122 HP / 851B (ZDJL)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.8 GTI V606.1986 - 12.1993105 Kw - 143 HP / 154X (ZN3J)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.8 GTI V606.1986 - 12.1993105 Kw - 143 HP / 154X (ZN3J)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.8 GTI V606.1986 - 12.1993105 Kw - 143 HP / 154X (ZN3J)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.3 Turbo Diesel09.1980 - 06.198659 Kw - 80 HP / 147 (XD2S)Diisel
PEUGEOT 505 (551A) / 2.3 Turbo Diesel09.1980 - 06.198659 Kw - 80 HP / 147 (XD2S)Diisel
PEUGEOT 505 (551A) / 2.3 Turbo Diesel09.1980 - 06.198659 Kw - 80 HP / 147 (XD2S)Diisel
PEUGEOT 505 (551A) / 2.5 Diesel06.1981 - 12.199355 Kw - 75 HP / 155 (XD3)Diisel
PEUGEOT 505 (551A) / 2.5 Diesel06.1981 - 12.199355 Kw - 75 HP / 155 (XD3)Diisel
PEUGEOT 505 (551A) / 2.5 Diesel06.1981 - 12.199355 Kw - 75 HP / 155 (XD3)Diisel
PEUGEOT 505 (551A) / 2.5 Turbo Diesel10.1983 - 12.199366 Kw - 90 HP / 152A (XD3T)Diisel
PEUGEOT 505 (551A) / 2.5 Turbo Diesel10.1983 - 12.199366 Kw - 90 HP / 152A (XD3T)Diisel
PEUGEOT 505 (551A) / 2.5 Turbo Diesel10.1983 - 12.199366 Kw - 90 HP / 152A (XD3T)Diisel
PEUGEOT 505 (551A) / 2.5 Turbo Diesel10.1986 - 12.199377 Kw - 105 HP / 152B (XD3TE)Diisel
PEUGEOT 505 (551A) / 2.5 Turbo Diesel10.1986 - 12.199377 Kw - 105 HP / 152B (XD3TE)Diisel
PEUGEOT 505 (551A) / 2.5 Turbo Diesel10.1986 - 12.199377 Kw - 105 HP / 152B (XD3TE)Diisel
PEUGEOT 505 (551A) / 2.5 Diesel10.1981 - 11.199051 Kw - 69 HP / 155 (XD3)Diisel
PEUGEOT 505 (551A) / 2.5 Diesel10.1981 - 11.199051 Kw - 69 HP / 155 (XD3)Diisel
PEUGEOT 505 (551A) / 2.5 Diesel10.1981 - 11.199051 Kw - 69 HP / 155 (XD3)Diisel
PEUGEOT 505 (551A) / 1.809.1985 - 10.198662 Kw - 84 HP / 105C (XM7A)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 1.809.1985 - 10.198662 Kw - 84 HP / 105C (XM7A)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 1.809.1985 - 10.198662 Kw - 84 HP / 105C (XM7A)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.2 Turbo Injection01.1986 - 12.1987110 Kw - 150 HP / 176X (N9TE)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.2 Turbo Injection01.1986 - 12.1987110 Kw - 150 HP / 176X (N9TE)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.2 Turbo Injection01.1986 - 12.1987110 Kw - 150 HP / 176X (N9TE)Bensiin
PEUGEOT 505 BREAK (551D) / 2.008.1983 - 12.198569 Kw - 94 HP / 106 (XN1)Bensiin
PEUGEOT 505 BREAK (551D) / 2.008.1983 - 12.198569 Kw - 94 HP / 106 (XN1)Bensiin
PEUGEOT 505 BREAK (551D) / 2.008.1983 - 12.198569 Kw - 94 HP / 106 (XN1)Bensiin
PEUGEOT 505 BREAK (551D) / 2.201.1986 - 12.199384 Kw - 114 HP / 851X (ZDJL)Bensiin
PEUGEOT 505 BREAK (551D) / 2.201.1986 - 12.199384 Kw - 114 HP / 851X (ZDJL)Bensiin
PEUGEOT 505 BREAK (551D) / 2.201.1986 - 12.199384 Kw - 114 HP / 851X (ZDJL)Bensiin
PEUGEOT 505 BREAK (551D) / 2.5 Diesel01.1986 - 12.199351 Kw - 70 HP / 155 (XD3)Diisel
PEUGEOT 505 BREAK (551D) / 2.5 Diesel01.1986 - 12.199351 Kw - 70 HP / 155 (XD3)Diisel
PEUGEOT 505 BREAK (551D) / 2.5 Diesel01.1986 - 12.199351 Kw - 70 HP / 155 (XD3)Diisel
PEUGEOT 505 BREAK (551D) / 2.5 Diesel08.1983 - 12.199355 Kw - 75 HP / 155 (XD3)Diisel
PEUGEOT 505 BREAK (551D) / 2.5 Diesel08.1983 - 12.199355 Kw - 75 HP / 155 (XD3)Diisel
PEUGEOT 505 BREAK (551D) / 2.5 Diesel08.1983 - 12.199355 Kw - 75 HP / 155 (XD3)Diisel
PEUGEOT 505 BREAK (551D) / 2.009.1985 - 11.198772 Kw - 98 HP / 106E (XN1A)Bensiin
PEUGEOT 505 BREAK (551D) / 2.009.1985 - 11.198772 Kw - 98 HP / 106E (XN1A)Bensiin
PEUGEOT 505 BREAK (551D) / 2.009.1985 - 11.198772 Kw - 98 HP / 106E (XN1A)Bensiin
PEUGEOT 505 BREAK (551D) / 2.004.1982 - 11.198760 Kw - 82 HP / Bensiin
PEUGEOT 505 BREAK (551D) / 2.004.1982 - 11.198760 Kw - 82 HP / Bensiin
PEUGEOT 505 BREAK (551D) / 2.004.1982 - 11.198760 Kw - 82 HP / Bensiin
PEUGEOT 505 BREAK (551D) / 2.2 GTI09.1985 - 12.198690 Kw - 122 HP / 851B (ZDJL)Bensiin
PEUGEOT 505 BREAK (551D) / 2.2 GTI09.1985 - 12.198690 Kw - 122 HP / 851B (ZDJL)Bensiin
PEUGEOT 505 BREAK (551D) / 2.2 GTI09.1985 - 12.198690 Kw - 122 HP / 851B (ZDJL)Bensiin
PEUGEOT 505 BREAK (551D) / 2.5 Turbo Diesel10.1985 - 11.198766 Kw - 90 HP / 152A (XD3T)Diisel
PEUGEOT 505 BREAK (551D) / 2.5 Turbo Diesel10.1985 - 11.198766 Kw - 90 HP / 152A (XD3T)Diisel
PEUGEOT 505 BREAK (551D) / 2.5 Turbo Diesel10.1985 - 11.198766 Kw - 90 HP / 152A (XD3T)Diisel
PEUGEOT 505 BREAK (551D) / 2.5 Turbo Diesel10.1986 - 12.199377 Kw - 105 HP / 152B (XD3TE)Diisel
PEUGEOT 505 BREAK (551D) / 2.5 Turbo Diesel10.1986 - 12.199377 Kw - 105 HP / 152B (XD3TE)Diisel
PEUGEOT 505 BREAK (551D) / 2.5 Turbo Diesel10.1986 - 12.199377 Kw - 105 HP / 152B (XD3TE)Diisel
ALFA ROMEO 6
ALFA ROMEO 6 (119_) / 2.5 i.e. (119.AA, 119.AB)10.1983 - 12.1986110 Kw - 150 HP / AR 01928Bensiin
ALFA ROMEO 6 (119_) / 2.5 i.e. (119AA, 119AB)08.1979 - 06.1984116 Kw - 158 HP / AR 01928Bensiin
BMW 6 (E24) / 628 CSi09.1979 - 08.1987135 Kw - 184 HP / M30 B28Bensiin
BMW 6 (E24) / 630 CS04.1976 - 08.1979136 Kw - 185 HP / M30 B30Bensiin
BMW 6 (E24) / 633 CSi10.1975 - 12.1981147 Kw - 200 HP / M30 B32Bensiin
BMW 6 (E24) / 635 CSi06.1978 - 04.1982160 Kw - 218 HP / M30 B35 (346EC), M30 B35 (L-Jetronic,10:1), M30 B35 (Motronic,10:1)Bensiin
BMW 6 (E24) / M 635 CSi04.1984 - 12.1988210 Kw - 286 HP / M88 B35 (356ED), S38 B35 AFBensiin
BMW 6 (E24) / 635 CSi07.1987 - 04.1989155 Kw - 211 HP / M30 B34 (346KB)Bensiin
BMW 6 (E24) / 633 CSi09.1978 - 08.1984145 Kw - 197 HP / M30 B32Bensiin
BMW 6 (E24) / 630 CS04.1976 - 08.1979135 Kw - 184 HP / M30 B30Bensiin
BMW 6 (E24) / 635 CSi12.1984 - 12.1986136 Kw - 185 HP / M30 B34 (346KA)Bensiin
BMW 6 (E24) / 635 CSi12.1977 - 04.1989141 Kw - 192 HP / M30 B34 (346EC), M30 B34 (346KA), M30 B34 (346KB)Bensiin
BMW 6 (E24) / M 635 CSi04.1986 - 02.1989191 Kw - 260 HP / S38 B35 (356ED)Bensiin
PEUGEOT 605
PEUGEOT 605 (6B) / 2.006.1989 - 09.199989 Kw - 121 HP / RFZ (XU10J2Z)Bensiin
PEUGEOT 605 (6B) / 2.0 Turbo07.1992 - 09.1999104 Kw - 141 HP / RGY (XU10J2TE)Bensiin
PEUGEOT 605 (6B) / 3.010.1989 - 09.1999123 Kw - 167 HP / UFZ (ZPJ)Bensiin
PEUGEOT 605 (6B) / 3.0 SV 2408.1989 - 09.1999147 Kw - 200 HP / UKZ (ZPJ4/Z)Bensiin
PEUGEOT 605 (6B) / 2.1 Turbo Diesel06.1989 - 09.199980 Kw - 109 HP / PHZ (XUD11ATE)Diisel
PEUGEOT 605 (6B) / 2.0 Turbo07.1991 - 09.1999108 Kw - 147 HP / RGX (XU10J2TE)Bensiin
PEUGEOT 605 (6B) / 2.0 16V07.1994 - 09.199997 Kw - 132 HP / RFV (XU10J4R)Bensiin
PEUGEOT 605 (6B) / 2.5 Turbo Diesel07.1994 - 09.199995 Kw - 129 HP / THY (DK5ATE)Diisel
PEUGEOT 605 (6B) / 3.0 V604.1997 - 09.1999140 Kw - 190 HP / XFZ (ES9J4)Bensiin
PEUGEOT 605 (6B) / 2.1 TD 12V08.1994 - 09.199980 Kw - 109 HP / P8C (XUD11BTE)Diisel
PEUGEOT 605 (6B) / 2.1 D06.1989 - 07.199560 Kw - 82 HP / P9A (XUD11A)Diisel
PEUGEOT 605 (6B) / 2.002.1990 - 09.199979 Kw - 107 HP / Bensiin
MAZDA 626
MAZDA 626 II (GC) / 1.611.1982 - 06.198759 Kw - 80 HP / F6Bensiin
MAZDA 626 II (GC) / 1.611.1982 - 06.198759 Kw - 80 HP / F6Bensiin
MAZDA 626 II (GC) / 2.003.1983 - 09.198774 Kw - 101 HP / FE (8V)Bensiin
MAZDA 626 II (GC) / 2.003.1983 - 09.198774 Kw - 101 HP / FE (8V)Bensiin
MAZDA 626 II (GC) / 2.001.1986 - 09.198788 Kw - 120 HP / FE (8V)Bensiin
MAZDA 626 II (GC) / 2.001.1986 - 09.198788 Kw - 120 HP / FE (8V)Bensiin
MAZDA 626 II (GC) / 2.0 D01.1983 - 06.198746 Kw - 63 HP / RF46Diisel
MAZDA 626 II (GC) / 2.0 D01.1983 - 06.198746 Kw - 63 HP / RF46Diisel
MAZDA 626 II HATCHBACK (GC) / 1.603.1983 - 09.198759 Kw - 80 HP / F6Bensiin
MAZDA 626 II HATCHBACK (GC) / 1.603.1983 - 09.198759 Kw - 80 HP / F6Bensiin
MAZDA 626 II HATCHBACK (GC) / 2.003.1983 - 09.198774 Kw - 101 HP / FE (8V)Bensiin
MAZDA 626 II HATCHBACK (GC) / 2.003.1983 - 09.198774 Kw - 101 HP / FE (8V)Bensiin
MAZDA 626 II HATCHBACK (GC) / 2.001.1986 - 09.198788 Kw - 120 HP / FE (8V)Bensiin
MAZDA 626 II HATCHBACK (GC) / 2.001.1986 - 09.198788 Kw - 120 HP / FE (8V)Bensiin
MAZDA 626 II HATCHBACK (GC) / 2.0 D03.1984 - 06.198746 Kw - 63 HP / RF46Diisel
MAZDA 626 II HATCHBACK (GC) / 2.0 D03.1984 - 06.198746 Kw - 63 HP / RF46Diisel
MAZDA 626 II HATCHBACK (GC) / 2.001.1985 - 09.198768 Kw - 93 HP / FE (8V)Bensiin
MAZDA 626 II HATCHBACK (GC) / 2.001.1985 - 09.198768 Kw - 93 HP / FE (8V)Bensiin
MAZDA 626 II HATCHBACK (GC) / 1.603.1983 - 09.198755 Kw - 75 HP / F603, F658Bensiin
MAZDA 626 II HATCHBACK (GC) / 1.603.1983 - 09.198755 Kw - 75 HP / F603, F658Bensiin
MAZDA 626 III (GD) / 2.009.1987 - 10.199066 Kw - 90 HP / FE (12V)Bensiin
MAZDA 626 III (GD) / 2.2 12V11.1987 - 07.199185 Kw - 115 HP / F2Bensiin
MAZDA 626 III (GD) / 2.0 D07.1987 - 07.199144 Kw - 60 HP / RF-NDiisel
MAZDA 626 III (GD) / 1.811.1987 - 05.199265 Kw - 88 HP / F8 (8V)Bensiin
MAZDA 626 III (GD) / 2.0 12V09.1987 - 05.199279 Kw - 107 HP / FE (12V)Bensiin

Ostukorvi lisatud!


+

Viga! Puudub valitud kogus

+

iParts 2021