Generaator POWERMAX 89212744
Pilt 1/5-st
Firma:  POWERMAX
Varuosanumber: 89212744
Varuosa nimetus: Generaator
Hind
hinnapäring
Pinge | 14 V
Generaator-laadevool | 65 A
U | 75,5 mm
Rihmarattad-Ø | 60 mm
Rihmarattad | koos kliimakompressorirattaga
Vagude arv | 5
Vahekaugus rihmaseibist generaatorini | 49 mm
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
Analoogid
Firma: POWERMAX
Varuosanumber: 89212744
Varuosa nimetus: Generaator
POWERMAX Generaator 89212744
hinnapäring
Firma: HERTH+BUSS ELPARTS
Varuosanumber: 32037130
Varuosa nimetus: Generaator
HERTH+BUSS ELPARTS Generaator 32037130
hinnapäring
Originaalnumbrid
FIAT 46207936
FIAT 46231691
FIAT 46231721
FIAT 46445100
FIAT 7651070
FIAT 7702242
FIAT 7702245
Kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
LANCIA DEDRA
LANCIA DEDRA (835_) / 1.6 i.e. (835AN)04.1993 - 07.199955 Kw - 75 HP / 835 C1.000Bensiin
LANCIA DEDRA (835_) / 1.6 LE Cat (835EB)07.1994 - 07.199966 Kw - 90 HP / 159 B9.000Bensiin
LANCIA DEDRA (835_) / 1.6 16V (835EI)01.1996 - 07.199976 Kw - 103 HP / 182 A4.000Bensiin
LANCIA DEDRA (835_) / 1.6 i.e. (835AA)08.1989 - 06.199466 Kw - 90 HP / 835 A1.000Bensiin
LANCIA DEDRA (835_) / 1.6 i.e. (835AB)08.1989 - 03.199357 Kw - 78 HP / 835 A1.046Bensiin
LANCIA DEDRA SW (835_) / 1.6 (835EB)10.1994 - 07.199966 Kw - 90 HP / 159 B9.000Bensiin
LANCIA DEDRA SW (835_) / 1.6 16V (835EI)01.1996 - 07.199976 Kw - 103 HP / 182 A4.000Bensiin
LANCIA DELTA
LANCIA DELTA II (836_) / 1.4 i.e. (836AF, 836AH)10.1994 - 08.199951 Kw - 69 HP / 160 A1.046, 836 A4.000Bensiin
LANCIA DELTA II (836_) / 1.6 i.e. (836AD)06.1993 - 08.199955 Kw - 75 HP / 835 C1.000Bensiin
FIAT FIORINO
FIAT FIORINO KAUBIK (146_) / 70 i.e. 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 C5.000, 146 D5.000Bensiin
FIAT FIORINO KAUBIK (146_) / 75 i.e. 1.610.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000, 146 D6.000Bensiin
FIAT FIORINO PICK UP (146_) / 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 D5.000Bensiin
FIAT FIORINO PICK UP (146_) / 1.601.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000, 146 D6.000Bensiin
LANCIA PRISMA
LANCIA PRISMA (831_) / 2.0 i.e. Привод на все колеса (831AB)04.1986 - 12.198985 Kw - 115 HP / 831 B4.000Bensiin
FIAT TEMPRA
FIAT TEMPRA (159_) / 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994 - 08.199666 Kw - 90 HP / 159 B9.000Bensiin
FIAT TEMPRA (159_) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)06.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 159 A3.048, 835 C1.000Bensiin
FIAT TEMPRA (159_) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)04.1990 - 08.199651 Kw - 69 HP / 159 A2.000, 160 A1.046, 836 A4.000Bensiin
FIAT TEMPRA (159_) / 1.6 (159.AD)03.1990 - 04.199463 Kw - 86 HP / 159 A3.000, 159 B9.000Bensiin
FIAT TEMPRA (159_) / 1.6 i.e. (159.AE)06.1990 - 07.199257 Kw - 78 HP / 159 A3.046Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.6 i.e. (159.AE)10.1990 - 08.199657 Kw - 78 HP / 159 A3.046, 835 C1.000Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)10.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 159 A3.048, 835 C1.000Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.612.1990 - 04.199363 Kw - 86 HP / 159 A3.000Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)10.1992 - 08.199651 Kw - 69 HP / 159 A2.000, 160 A1.046, 836 A4.000Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994 - 08.199666 Kw - 90 HP / 159 B9.000Bensiin
FIAT TIPO
FIAT TIPO (160_) / 1.6 i.e. (160.AF)07.1990 - 01.199357 Kw - 78 HP / 159 A3.046Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.6 i.e.02.1988 - 05.199166 Kw - 90 HP / 149 C2.046Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.1992 - 04.199555 Kw - 75 HP / 159 A3.048, 835 C1.000Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.4 i.e.05.1989 - 04.199557 Kw - 78 HP / 159 A2.000Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.4 (160.AC)07.1987 - 12.198952 Kw - 71 HP / 160 A1.000, 160 A1.048Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989 - 04.199551 Kw - 70 HP / 160 A1.046, 160 A1.048, 836 A4.000Bensiin

Ostukorvi lisatud!


+

Viga! Puudub valitud kogus

+

iParts 2021