Generaator PRESTOLITE ELECTRIC 20110178
Pilt 1/2-st
Firma:  PRESTOLITE ELECTRIC
Varuosanumber: 20110178
Varuosa nimetus: Generaator
Hind
hinnapäring
Ühendustehnika | Earth return
Ühendustehnika | grounded
Rihmarattad-Ø | 60 mm
Nimivool | 65 A
Hulk | 1
Rihmarattad | Rihmaratas
Rihmarattad | koos rihmarattaga
Pöördesuund | Keeramine päripäeva
Styling mille | PE UK
Generaatoriteostus | koos transistorjuhtimisega
Nominaalpinge | 12 V
Spetsifikatsioon | EXT fan
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
Analoogid
Firma: PRESTOLITE ELECTRIC
Varuosanumber: 20110178
Varuosa nimetus: Generaator
PRESTOLITE ELECTRIC Generaator 20110178
hinnapäring
Firma: AD KÜHNER
Varuosanumber: 30596RI
Varuosa nimetus: Generaator
AD KÜHNER Generaator 30596RI
hinnapäring
Firma: HERTH+BUSS ELPARTS
Varuosanumber: 32037130
Varuosa nimetus: Generaator
HERTH+BUSS ELPARTS Generaator 32037130
hinnapäring
Originaalnumbrid
FIAT 7648126
FIAT 7651051
FIAT 7651070
FIAT 7658166
FIAT 7702241
FIAT 7702242
FIAT 7702245
LANCIA 46231691
LANCIA 46231721
LANCIA 7651050
LANCIA 77547410
LANCIA 77603411
Kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
LANCIA DEDRA
LANCIA DEDRA (835_) / 1.6 i.e. (835AA)08.1989 - 06.199466 Kw - 90 HP / 835 A1.000Bensiin
LANCIA DEDRA (835_) / 1.6 i.e. (835AB)08.1989 - 03.199357 Kw - 78 HP / 835 A1.046Bensiin
FIAT FIORINO
FIAT FIORINO KAUBIK (146_) / 75 i.e. 1.610.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000, 146 D6.000Bensiin
FIAT FIORINO PICK UP (146_) / 1.601.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000, 146 D6.000Bensiin
FIAT FIORINO PICK UP (146_) / 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 D5.000Bensiin
FIAT TIPO
FIAT TIPO (160_) / 1.6 i.e. (160.AF)07.1990 - 01.199357 Kw - 78 HP / 159 A3.046Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.4 i.e.05.1989 - 04.199557 Kw - 78 HP / 159 A2.000Bensiin

Ostukorvi lisatud!


+

Viga! Puudub valitud kogus

+

iParts 2021