Piduritulelüliti QUINTON HAZELL XBLS83
Firma: QUINTON HAZELL 
Varuosanumber: XBLS83
Varuosa nimetus: Piduritulelüliti
Hind
hinnapäring
Pikkus (mm) | 75
Laius (mm) | 50
Kõrgus (mm) | 75
Kaal (kg) | 0,04
Keermemõõt | N/A
Rakendustüüp | manuaalne(jalateostus)
Võtmekaugus | N/A
kohandatav | kohandatav
Polarisatsioon | 4
tehnilise informatsiooni number | Circuit N.O./N.C.
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
Analoogid
Firma: CALORSTAT BY VERNET  
Varuosanumber: BS4541
Varuosa nimetus: Piduritulelüliti
CALORSTAT BY VERNET Piduritulelüliti BS4541
ERIHIND -20%
8.22€
sis. KM 20%
Firma: FAE  
Varuosanumber: 24510
Varuosa nimetus: Piduritulelüliti
FAE Piduritulelüliti 24510
ERIHIND -20%
8.34€
sis. KM 20%
Firma: STANDARD  
Varuosanumber: 51514
Varuosa nimetus: Piduritulelüliti
STANDARD Piduritulelüliti 51514
hinnapäring
Firma: SEIM  
Varuosanumber: CS87
SEIM Piduritulelüliti; Lüliti,sidurdamine(GRA) CS87
hinnapäring
Firma: QUINTON HAZELL  
Varuosanumber: XBLS83
Varuosa nimetus: Piduritulelüliti
QUINTON HAZELL Piduritulelüliti XBLS83
hinnapäring
Firma: STANDARD  
Varuosanumber: BLS1107
Varuosa nimetus: Piduritulelüliti
STANDARD Piduritulelüliti BLS1107
hinnapäring
Firma: STANDARD  
Varuosanumber: SBL047
Varuosa nimetus: Piduritulelüliti
STANDARD Piduritulelüliti SBL047
hinnapäring
Firma: VEMO  
Varuosanumber: V51-73-0008
Varuosa nimetus: Piduritulelüliti
noimage
hinnapäring
Firma: VEMO  
Varuosanumber: V45-73-0001
Varuosa nimetus: Piduritulelüliti
VEMO Piduritulelüliti V45-73-0001
hinnapäring
Firma: MOTAQUIP  
Varuosanumber: LVRB326
Varuosa nimetus: Piduritulelüliti
noimage
hinnapäring
Firma: STANDARD  
Varuosanumber: LBLS059
Varuosa nimetus: Piduritulelüliti
noimage
hinnapäring
Firma: MEAT & DORIA  
Varuosanumber: 35010
Varuosa nimetus: Piduritulelüliti
MEAT & DORIA Piduritulelüliti 35010
hinnapäring
Firma: HELLA  
Varuosanumber: 6DD 010 966-081
Varuosa nimetus: Piduritulelüliti
HELLA Piduritulelüliti 6DD 010 966-081
hinnapäring
Firma: FISPA  
Varuosanumber: 5.140023
Varuosa nimetus: Piduritulelüliti
FISPA Piduritulelüliti 5.140023
hinnapäring
Firma: SIDAT  
Varuosanumber: 5.140023
Varuosa nimetus: Piduritulelüliti
SIDAT Piduritulelüliti 5.140023
hinnapäring
Firma: FACET  
Varuosanumber: 7.1065
FACET Piduritulelüliti; Lüliti,sidurdamine(GRA) 7.1065
hinnapäring
Firma: HERTH+BUSS ELPARTS  
Varuosanumber: 70485096
Varuosa nimetus: Piduritulelüliti
HERTH+BUSS ELPARTS Piduritulelüliti 70485096
hinnapäring
Firma: HOFFER  
Varuosanumber: 3500010
Varuosa nimetus: Piduritulelüliti
HOFFER Piduritulelüliti 3500010
hinnapäring
Firma: ANGLI  
Varuosanumber: 40019
ANGLI Piduritulelüliti; Lüliti,sidurdamine(GRA) 40019
hinnapäring
Firma: LUCAS ELECTRICAL  
Varuosanumber: SMB724
Varuosa nimetus: Piduritulelüliti
LUCAS ELECTRICAL Piduritulelüliti SMB724
hinnapäring
Firma: METZGER  
Varuosanumber: 0911065
Varuosa nimetus: Piduritulelüliti
METZGER Piduritulelüliti 0911065
hinnapäring
Originaalnumbrid
ALFA ROMEO 60585583
CHEVROLET 96312343
DAEWOO 96312343
GENERAL MOTORS 1240551
GENERAL MOTORS 1240592
GENERAL MOTORS 90243815
GENERAL MOTORS 90244648
GENERAL MOTORS 90245780
PORSCHE 99661311001
PORSCHE 99661311101
PORSCHE 99661311300
PORSCHE 99661311301
PORSCHE 99661311302
SAAB 4233342
Varuosade kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
ALFA ROMEO 164
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 24V Q4 (164.K1M, 164.K1C)02.1994 - 09.1998170 Kw - 231 HP / AR 64308Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 24V Q4 (164.K1M, 164.K1C)02.1994 - 09.1998170 Kw - 231 HP / AR 64307Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 24V QV Nelikvedu11.1992 - 10.1997171 Kw - 233 HP / AR 64307Otto
ALFA ROMEO 164 (164) / 3.0 24V QV Nelikvedu11.1992 - 10.1997171 Kw - 233 HP / AR 64304Otto
DAEWOO LEGANZA
DAEWOO LEGANZA (KLAV) / 2.0 16V06.1997 - 12.200298 Kw - 133 HP / X 20 SEDOtto
DAEWOO LEGANZA (KLAV) / 2.0 16V07.2000 - 04.200493 Kw - 126 HP / T20SEDOtto
DAEWOO LEGANZA (KLAV) / 2.2 16V04.1999 - 12.2002100 Kw - 136 HP / T22SEDOtto
DAEWOO MATIZ
DAEWOO MATIZ (KLYA) / 0.809.1998 - kuni ...38 Kw - 52 HP / F8CVOtto
DAEWOO NUBIRA
DAEWOO NUBIRA (KLAJ) / 1.6 16V05.1997 - kuni ...78 Kw - 106 HP / A16DMSOtto
DAEWOO NUBIRA (KLAJ) / 2.0 16V05.1997 - kuni ...98 Kw - 133 HP / X 20 SEDOtto
DAEWOO NUBIRA Break (KLAJ) / 1.6 16V05.1997 - kuni ...78 Kw - 106 HP / A16DMSOtto
DAEWOO NUBIRA Break (KLAJ) / 1.6 16V06.1997 - kuni ...66 Kw - 90 HP / A16SMSOtto
DAEWOO NUBIRA Break (KLAJ) / 1.6 16V12.2000 - kuni ...76 Kw - 103 HP / A16DMSOtto
DAEWOO NUBIRA Break (KLAJ) / 2.0 16V05.1997 - kuni ...98 Kw - 133 HP / X 20 SEDOtto
DAEWOO NUBIRA Luukpära (KLAJ) / 1.6 16V05.1997 - kuni ...78 Kw - 106 HP / A16DMSOtto
DAEWOO NUBIRA Luukpära (KLAJ) / 1.6 16V07.2000 - kuni ...76 Kw - 103 HP / A16DMSOtto
DAEWOO NUBIRA Luukpära (KLAJ) / 2.0 16V05.1997 - kuni ...98 Kw - 133 HP / X 20 SEDOtto
OPEL CALIBRA
OPEL CALIBRA A (85_) / 2.0 i06.1990 - 07.199785 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
OPEL CALIBRA A (85_) / 2.0 i 16V06.1990 - 02.1994110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
OPEL CALIBRA A (85_) / 2.0 i 16V 4x406.1990 - 02.1994110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
OPEL CALIBRA A (85_) / 2.0 i 4x406.1990 - 07.199785 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
OPEL CALIBRA A (85_) / 2.0 i Turbo 4x403.1992 - 07.1997150 Kw - 204 HP / C 20 LETOtto
OPEL VECTRA
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 2.009.1988 - 09.198974 Kw - 100 HP / C 20 NEFOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 2.0 i09.1988 - 10.199085 Kw - 115 HP / 20 NEOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 2.0 i09.1988 - 09.199295 Kw - 129 HP / 20 SEHOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 2.0 i 4x401.1989 - 10.199085 Kw - 115 HP / 20 NEOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 2.0 i 4x401.1989 - 09.199295 Kw - 129 HP / 20 SEHOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 2.0 i 4x4 KAT01.1989 - 11.199585 Kw - 116 HP / C 20 NEOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 2.0 i KAT09.1988 - 11.199585 Kw - 116 HP / C 20 NEOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 2.0 i Turbo 4x406.1994 - 11.1995150 Kw - 204 HP / C 20 LETOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 2000 16V 4x401.1989 - 10.1990110 Kw - 150 HP / 20 XEJOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 2000/GT 16V01.1989 - 06.1994110 Kw - 150 HP / 20 XEJOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 2000/GT 16V 4x4 KAT02.1990 - 11.1995110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 2000/GT 16V KAT02.1990 - 11.1995110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
OPEL VECTRA A Luukpära (88_, 89_) / 2.004.1988 - 09.198974 Kw - 100 HP / C 20 NEFOtto
OPEL VECTRA A Luukpära (88_, 89_) / 2.0 i09.1988 - 10.199085 Kw - 115 HP / 20 NEOtto
OPEL VECTRA A Luukpära (88_, 89_) / 2.0 i 16V02.1989 - 10.1990110 Kw - 150 HP / 20 XEJOtto
OPEL VECTRA A Luukpära (88_, 89_) / 2.0 i 16V KAT02.1990 - 11.1995110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
OPEL VECTRA A Luukpära (88_, 89_) / 2.0 i GT09.1988 - 11.199595 Kw - 129 HP / 20 SEHOtto
OPEL VECTRA A Luukpära (88_, 89_) / 2.0 i KAT09.1988 - 11.199585 Kw - 116 HP / C 20 NEOtto
OPEL VECTRA B (36_) / 2.0 DI 16V11.1996 - 04.200260 Kw - 82 HP / X 20 DTLDiisel
OPEL VECTRA B (36_) / 2.0 DTI 16V06.1997 - 04.200274 Kw - 101 HP / X 20 DTHDiisel
OPEL VECTRA B (36_) / 2.0 DTI 16V06.1997 - 04.200274 Kw - 101 HP / Y 20 DTHDiisel
OPEL VECTRA B Kombi (31_) / 2.0 DI 16V11.1996 - 06.200060 Kw - 82 HP / X 20 DTLDiisel
OPEL VECTRA B Kombi (31_) / 2.0 DTI 16V06.1997 - 07.200374 Kw - 101 HP / X 20 DTHDiisel
OPEL VECTRA B Kombi (31_) / 2.0 DTI 16V06.1997 - 07.200374 Kw - 101 HP / Y 20 DTHDiisel
OPEL VECTRA B Luukpära (38_) / 2.0 DI 16V11.1996 - 06.200060 Kw - 82 HP / X 20 DTLDiisel
OPEL VECTRA B Luukpära (38_) / 2.0 DTI 16V06.1997 - 07.200374 Kw - 101 HP / X 20 DTHDiisel
OPEL VECTRA B Luukpära (38_) / 2.0 DTI 16V06.1997 - 07.200374 Kw - 101 HP / Y 20 DTHDiisel
PORSCHE 911
PORSCHE 911 (996) / 3.4 Carrera09.1997 - 09.2001221 Kw - 301 HP / M 96.01Otto
PORSCHE 911 (996) / 3.4 Carrera09.1997 - 09.2001221 Kw - 301 HP / M 96.04Otto
PORSCHE 911 (996) / 3.4 Carrera 409.1997 - 09.2001221 Kw - 301 HP / M 96.01Otto
PORSCHE 911 (996) / 3.4 Carrera 409.1997 - 09.2001221 Kw - 301 HP / M 96.04Otto
PORSCHE 911 (996) / 3.6 Carrera10.2001 - 08.2005235 Kw - 320 HP / M 96.03Otto
PORSCHE 911 (996) / 3.6 Carrera 410.2001 - 08.2005235 Kw - 320 HP / M 96.03Otto
PORSCHE 911 (996) / 3.6 Carrera 4S02.2003 - 08.2005254 Kw - 345 HP / M 96.03Otto
PORSCHE 911 (996) / 3.6 Carrera S02.2003 - 08.2005254 Kw - 345 HP / M 96.03Otto
PORSCHE 911 (996) / 3.6 GT204.2001 - 08.2005340 Kw - 462 HP / M 96.70Otto
PORSCHE 911 (996) / 3.6 GT210.2003 - 08.2005355 Kw - 483 HP / M 96.70Otto
PORSCHE 911 (996) / 3.6 GT303.1999 - 08.2005265 Kw - 360 HP / M 96.76Otto
PORSCHE 911 (996) / 3.6 GT303.2003 - 08.2005280 Kw - 381 HP / M 96.79Otto
PORSCHE 911 (996) / 3.6 Turbo 406.2000 - 08.2005309 Kw - 420 HP / M 96.70Otto
PORSCHE 911 (996) / 3.6 Turbo 4S02.2003 - 08.2005331 Kw - 450 HP / M 96.70Otto
PORSCHE 911 (997) / 3.6 Carrera07.2004 - 12.2008239 Kw - 325 HP / M 96.05Otto
PORSCHE 911 (997) / 3.6 Carrera 407.2004 - 12.2008239 Kw - 325 HP / M 96.05Otto
PORSCHE 911 (997) / 3.6 GT303.2006 - 12.2009305 Kw - 415 HP / M 97.76Otto
PORSCHE 911 (997) / 3.6 Turbo03.2006 - 12.2009353 Kw - 480 HP / M 97.70Otto
PORSCHE 911 (997) / 3.8 Carrera 4S07.2004 - 12.2008261 Kw - 355 HP / M 97.01Otto
PORSCHE 911 (997) / 3.8 Carrera 4S08.2005 - 12.2008280 Kw - 381 HP / M 97.01SOtto
PORSCHE 911 (997) / 3.8 Carrera S07.2004 - 12.2008261 Kw - 355 HP / M 97.01Otto
PORSCHE 911 (997) / 3.8 Carrera S08.2005 - 12.2008280 Kw - 381 HP / M 97.01SOtto
PORSCHE 911 Kabriolett (996) / 3.4 Carrera02.1998 - 09.2001221 Kw - 301 HP / M 96.01Otto
PORSCHE 911 Kabriolett (996) / 3.4 Carrera02.1998 - 09.2001221 Kw - 301 HP / M 96.04Otto
PORSCHE 911 Kabriolett (996) / 3.6 Carrera10.2001 - 08.2005235 Kw - 320 HP / M 96.03Otto
PORSCHE 911 Kabriolett (996) / 3.6 Carrera 410.2001 - 08.2005235 Kw - 320 HP / M 96.03Otto
PORSCHE 911 Kabriolett (996) / 3.6 Carrera 4S06.2002 - 08.2005254 Kw - 345 HP / M 96.03Otto
PORSCHE 911 Kabriolett (996) / 3.6 Carrera S06.2002 - 08.2005254 Kw - 345 HP / M 96.03Otto
PORSCHE 911 Kabriolett (996) / 3.6 Turbo 410.2003 - 08.2005309 Kw - 420 HP / M 96.70Otto
PORSCHE 911 Kabriolett (996) / 3.6 Turbo 4S10.2003 - 08.2005331 Kw - 450 HP / M 96.70Otto
PORSCHE 911 Kabriolett (997) / 3.6 Carrera04.2005 - 12.2008239 Kw - 325 HP / M 96.05Otto
PORSCHE 911 Kabriolett (997) / 3.6 Carrera 404.2005 - 12.2008239 Kw - 325 HP / M 96.05Otto
PORSCHE 911 Kabriolett (997) / 3.6 Turbo09.2007 - 12.2009353 Kw - 480 HP / M 97.70Otto
PORSCHE 911 Kabriolett (997) / 3.8 Carrera 4S04.2005 - 12.2008261 Kw - 355 HP / M 97.01Otto
PORSCHE 911 Kabriolett (997) / 3.8 Carrera 4S08.2005 - 12.2008280 Kw - 381 HP / M 97.01SOtto
PORSCHE 911 Kabriolett (997) / 3.8 Carrera S04.2005 - 12.2008261 Kw - 355 HP / M 97.01Otto
PORSCHE 911 Kabriolett (997) / 3.8 Carrera S08.2005 - 12.2008280 Kw - 381 HP / M 97.01SOtto
PORSCHE 911 Targa (996) / 3.612.2001 - 08.2005235 Kw - 320 HP / M 96.03Otto
PORSCHE 911 Targa (997) / 3.6 Carrera 407.2006 - 12.2008239 Kw - 325 HP / M 96.05Otto
PORSCHE 911 Targa (997) / 3.8 Carrera 4S07.2006 - 12.2008261 Kw - 355 HP / M 97.01Otto
PORSCHE BOXSTER
PORSCHE BOXSTER (986) / 2.509.1996 - 08.1999150 Kw - 204 HP / M 96.20Otto
PORSCHE BOXSTER (986) / 2.708.1999 - 07.2002162 Kw - 220 HP / M 96.22Otto
PORSCHE BOXSTER (986) / 2.707.2002 - 12.2004168 Kw - 228 HP / M 96.23Otto
PORSCHE BOXSTER (986) / S 3,207.2002 - 12.2004191 Kw - 260 HP / M 96.24Otto
PORSCHE BOXSTER (986) / S 3.208.1999 - 07.2002185 Kw - 252 HP / M 96.21Otto
PORSCHE BOXSTER (986) / S 3.201.2004 - 12.2004196 Kw - 266 HP / M 96.24Otto
PORSCHE BOXSTER (987) / 2.711.2004 - 12.2006176 Kw - 240 HP / M 96.25Otto
PORSCHE BOXSTER (987) / 2.707.2006 - 12.2009180 Kw - 245 HP / M 97.20Otto
PORSCHE BOXSTER (987) / S 3.211.2004 - 12.2006206 Kw - 280 HP / M 96.26Otto
PORSCHE BOXSTER (987) / S 3.407.2006 - 12.2009217 Kw - 295 HP / M 97.21Otto
PORSCHE CAYMAN
PORSCHE CAYMAN (987) / 2.707.2006 - 12.2009180 Kw - 245 HP / M 97.20Otto
PORSCHE CAYMAN (987) / S 3.411.2005 - 12.2009217 Kw - 295 HP / M 97.21Otto
SAAB 9-5
SAAB 9-5 (YS3E) / 1.9 TiD01.2006 - 12.2009110 Kw - 150 HP / Z 19 DTHDiisel
SAAB 9-5 (YS3E) / 2.0 t09.1997 - 12.2009110 Kw - 150 HP / B205EOtto
SAAB 9-5 (YS3E) / 2.0 t07.2000 - 12.2009136 Kw - 185 HP / B205LOtto
SAAB 9-5 (YS3E) / 2.0 t BioPower01.2005 - 12.2009110 Kw - 150 HP / B205EOtto
SAAB 9-5 (YS3E) / 2.0 t Biopower09.2005 - 12.2009132 Kw - 179 HP / B205EOtto
SAAB 9-5 (YS3E) / 2.2 TiD03.2002 - 12.200988 Kw - 120 HP / D223LDiisel
SAAB 9-5 (YS3E) / 2.3 t09.1997 - 12.2009125 Kw - 170 HP / B235EOtto
SAAB 9-5 (YS3E) / 2.3 t01.2001 - 12.2009136 Kw - 185 HP / B235EOtto
SAAB 9-5 (YS3E) / 2.3 t BioPower11.2006 - 12.2009152 Kw - 207 HP / B235ROtto
SAAB 9-5 (YS3E) / 2.3 t BioPower01.2007 - 12.2009136 Kw - 185 HP / B235EOtto
SAAB 9-5 (YS3E) / 2.3 Turbo10.1999 - 09.2001169 Kw - 230 HP / B235ROtto
SAAB 9-5 (YS3E) / 2.3 Turbo09.2001 - 12.2009184 Kw - 250 HP / B235ROtto
SAAB 9-5 (YS3E) / 2.3 Turbo07.2003 - 12.2009162 Kw - 220 HP / B235LOtto
SAAB 9-5 (YS3E) / 2.3 Turbo11.2005 - 12.2009191 Kw - 260 HP / B235ROtto
SAAB 9-5 (YS3E) / 2.3 Turbo04.2008 - 12.2009188 Kw - 256 HP / B235ROtto
SAAB 9-5 (YS3E) / 2.3 Turbo04.2008 - 12.2009134 Kw - 182 HP / B235EOtto
SAAB 9-5 (YS3E) / 3.0 TiD07.2001 - 12.2009130 Kw - 177 HP / D308LDiisel
SAAB 9-5 (YS3E) / 3.0 V6t01.1998 - 12.2009147 Kw - 200 HP / B308EOtto
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) / 1.9 TiD01.2006 - 12.2009110 Kw - 150 HP / Z 19 DTHDiisel
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) / 1.9 TiD01.2007 - 12.2009129 Kw - 175 HP / Z 19 DTRDiisel
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) / 2.0 t10.1998 - 12.2009110 Kw - 150 HP / B205EOtto
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) / 2.0 t07.2000 - 07.2001136 Kw - 185 HP / B205LOtto
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) / 2.0 t BioPower01.2006 - 12.2009110 Kw - 150 HP / B205EOtto
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) / 2.2 TiD03.2002 - 12.200988 Kw - 120 HP / D223LDiisel
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) / 2.3 t10.1998 - 12.2009125 Kw - 170 HP / B235EOtto
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) / 2.3 t01.2001 - 12.2009136 Kw - 185 HP / B235EOtto
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) / 2.3 t BioPower11.2006 - 12.2009152 Kw - 207 HP / B235ROtto
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) / 2.3 t BioPower11.2006 - 12.2009154 Kw - 210 HP / B235ROtto
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) / 2.3 t BioPower01.2007 - 12.2009136 Kw - 185 HP / B235EOtto
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) / 2.3 Turbo10.1999 - 09.2001169 Kw - 230 HP / B235ROtto
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) / 2.3 Turbo09.2001 - 12.2009184 Kw - 250 HP / B235ROtto
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) / 2.3 Turbo07.2003 - 12.2009162 Kw - 220 HP / B235LOtto
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) / 2.3 Turbo01.2006 - 12.2009191 Kw - 260 HP / B235ROtto
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) / 2.3 Turbo04.2008 - 12.2009188 Kw - 256 HP / B235ROtto
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) / 3.0 TiD07.2001 - 12.2009130 Kw - 177 HP / D308LDiisel
SAAB 9-5 Kombi (YS3E) / 3.0 V6t10.1998 - 12.2009147 Kw - 200 HP / B308EOtto
SAAB 900
SAAB 900 Mk II / 2.0 -16 Turbo07.1993 - 02.1998136 Kw - 185 HP / B204LOtto
SAAB 900 Mk II / 2.0 i07.1993 - 07.199498 Kw - 133 HP / B206IOtto
SAAB 900 Mk II / 2.0 i08.1994 - 02.199896 Kw - 131 HP / B204IOtto
SAAB 900 Mk II / 2.3 -1607.1993 - 02.1998110 Kw - 150 HP / B234IOtto
SAAB 900 Mk II / 2.5 -24 V607.1993 - 02.1998125 Kw - 170 HP / B258IOtto
SAAB 900 Mk II Kabriolett / 2.0 -16 Turbo12.1993 - 02.1998136 Kw - 185 HP / B204LOtto
SAAB 900 Mk II Kabriolett / 2.0 i12.1993 - 02.199896 Kw - 131 HP / B204IOtto
SAAB 900 Mk II Kabriolett / 2.3 -1612.1993 - 02.1998110 Kw - 150 HP / B234IOtto
SAAB 900 Mk II Kabriolett / 2.5 -24 V612.1993 - 02.1998125 Kw - 170 HP / B258IOtto
SAAB 900 Mk II Kupee / 2.0 -16 Turbo12.1993 - 02.1998136 Kw - 185 HP / B204LOtto
SAAB 900 Mk II Kupee / 2.0 i12.1993 - 07.199498 Kw - 133 HP / B206IOtto
SAAB 900 Mk II Kupee / 2.0 i08.1994 - 02.199896 Kw - 131 HP / B204IOtto
SAAB 900 Mk II Kupee / 2.3 -1612.1993 - 02.1998110 Kw - 150 HP / B234IOtto
SAAB 900 Mk II Kupee / 2.5 -24 V612.1993 - 02.1998125 Kw - 170 HP / B258IOtto
VAUXHALL ASTRA
VAUXHALL ASTRA Mk II Luukpära / 1.903.1988 - 08.1991110 Kw - 149 HP / C 20 XEOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) / 2.0 i03.1992 - 09.199885 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi / 2.0 i09.1991 - 02.199885 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Luukpära / 2.0 i09.1991 - 02.199885 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Luukpära / 2.0 i 16V09.1991 - 02.1998110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
VAUXHALL CALIBRA / 2.0 i06.1990 - 07.199785 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
VAUXHALL CALIBRA / 2.0 i 16V06.1990 - 02.1994110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
VAUXHALL CALIBRA / 2.0 i 16V 4x406.1990 - 02.1994110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
VAUXHALL CALIBRA / 2.0 i 4x406.1990 - 07.199785 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
VAUXHALL CALIBRA / 2.0 i Turbo 4x403.1992 - 07.1997150 Kw - 204 HP / C 20 LETOtto
VAUXHALL CAVALIER
VAUXHALL CAVALIER Mk III (87) / 1.4 S09.1988 - 11.199555 Kw - 75 HP / 14 NVOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III (87) / 1.6 i09.1988 - 11.199555 Kw - 75 HP / E 16 NZOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III (87) / 1.6 i09.1993 - 11.199552 Kw - 71 HP / X 16 SZOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III (87) / 1.7 D07.1992 - 11.199544 Kw - 60 HP / 17 DRDiisel
VAUXHALL CAVALIER Mk III (87) / 1.7 TD09.1988 - 11.199560 Kw - 82 HP / 17 DT (TC4EE1)Diisel
VAUXHALL CAVALIER Mk III (87) / 1.809.1988 - 08.199566 Kw - 90 HP / C 18 NZOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III (87) / 1.809.1988 - 08.199566 Kw - 90 HP / 18 SVOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III (87) / 2.0 i 16V09.1988 - 11.1995110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III (87) / 2.0 i 16V 4x409.1988 - 11.1995110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III (87) / 2.0 i 4x401.1991 - 10.199285 Kw - 115 HP / 20 NEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III (87) / 2.0 i KAT09.1990 - 11.199585 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III (87) / 2.0 SRi 16V09.1993 - 11.1995100 Kw - 136 HP / X 20 XEVOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III (87) / 2.5 V608.1988 - 06.1994125 Kw - 170 HP / C 25 XEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III Luukpära / 2.0 i 16V09.1988 - 11.1995110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III Luukpära / 2.0 i 16V 4x401.1992 - 11.1993110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III Luukpära / 2.0 i 4x401.1991 - 10.199285 Kw - 115 HP / 20 NEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III Luukpära / 2.0 i KAT09.1990 - 11.199585 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
VAUXHALL VECTRA (B) / 2.0 DI 16V08.1995 - 10.200160 Kw - 82 HP / X 20 DTLDiisel
VAUXHALL VECTRA (B) / 2.0 DTI 16V08.1995 - 10.200174 Kw - 101 HP / X 20 DTHDiisel
VAUXHALL VECTRA (B) / 2.0 DTI 16V08.1995 - 10.200174 Kw - 101 HP / Y 20 DTHDiisel
VAUXHALL VECTRA (B) Kombi / 2.0 DI 16V08.1995 - 10.200160 Kw - 82 HP / X 20 DTLDiisel
VAUXHALL VECTRA (B) Kombi / 2.0 DTI 16V08.1995 - 10.200174 Kw - 101 HP / X 20 DTHDiisel
VAUXHALL VECTRA (B) Kombi / 2.0 DTI 16V08.1995 - 10.200174 Kw - 101 HP / Y 20 DTHDiisel
VAUXHALL VECTRA (B) Luukpära / 2.0 Di 16V08.1995 - 10.200160 Kw - 82 HP / X 20 DTLDiisel
VAUXHALL VECTRA (B) Luukpära / 2.0 DTi 16V06.1997 - 10.200174 Kw - 101 HP / X 20 DTHDiisel
VAUXHALL VECTRA (B) Luukpära / 2.0 DTi 16V06.1997 - 10.200174 Kw - 101 HP / Y 20 DTHDiisel

iParts 2019