Generaator SANDO 2030131.1
Firma:  SANDO
Varuosanumber: 2030131.1
Varuosa nimetus: Generaator
Hind
hinnapäring
Pinge | 12 V
Generaator-laadevool | 65 A
Pistiku teost.-ID | CPA0090
Ribide arv | 5
Klemm | M6
Rihmarattad | koos soonrihmarattaga
Piirangutega toode/piirangu info | koos integreeritud seadistajaga
Kaal | 5200 g
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
Analoogid
Firma: SANDO
Varuosanumber: 2030131.1
Varuosa nimetus: Generaator
SANDO Generaator 2030131.1
hinnapäring
Firma: CASCO
Varuosanumber: CAL30131GS
Varuosa nimetus: Generaator
CASCO Generaator CAL30131GS
hinnapäring
Originaalnumbrid
FIAT 43231721
FIAT 46207936
FIAT 46231690
FIAT 46231691
FIAT 46231721
FIAT 7596859
FIAT 7647441
FIAT 7648126
FIAT 7651050
FIAT 7651051
FIAT 7651070
FIAT 7702241
FIAT 7702242
FIAT 7702245
FIAT 7715319
FIAT 7717878
FIAT 77547410
FIAT 77603411
Kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
MERCEDES-BENZ 100
MERCEDES-BENZ 100 BUSS (631) / D (631.333, 631.343, 631.334, 631.344)12.1990 - 02.199655 Kw - 75 HP / OM 616, OM 616.963Diisel
MAZDA B-SERIE
MAZDA B-SERIE (UN) / 2.6 12V 4WD06.1999 - 11.200690 Kw - 122 HP / JK26Bensiin
LANCIA DEDRA
LANCIA DEDRA (835_) / 1.6 i.e. (835AB)08.1989 - 03.199357 Kw - 78 HP / 835 A1.046Bensiin
LANCIA DEDRA (835_) / 1.6 i.e. (835AA)08.1989 - 06.199466 Kw - 90 HP / 835 A1.000Bensiin
LANCIA DEDRA (835_) / 1.6 i.e. (835AN)04.1993 - 07.199955 Kw - 75 HP / 835 C1.000Bensiin
LANCIA DEDRA (835_) / 1.6 i.e. (835AB)08.1989 - 03.199357 Kw - 78 HP / 835 A1.046Bensiin
LANCIA DEDRA (835_) / 1.6 LE Cat (835EB)07.1994 - 07.199966 Kw - 90 HP / 159 B9.000Bensiin
LANCIA DEDRA (835_) / 1.6 i.e. (835AA)08.1989 - 06.199466 Kw - 90 HP / 835 A1.000Bensiin
LANCIA DEDRA (835_) / 1.6 i.e. (835AN)04.1993 - 07.199955 Kw - 75 HP / 835 C1.000Bensiin
LANCIA DEDRA (835_) / 1.6 LE Cat (835EB)07.1994 - 07.199966 Kw - 90 HP / 159 B9.000Bensiin
LANCIA DEDRA SW (835_) / 1.6 (835EB)10.1994 - 07.199966 Kw - 90 HP / 159 B9.000Bensiin
LANCIA DEDRA SW (835_) / 1.6 (835EB)10.1994 - 07.199966 Kw - 90 HP / 159 B9.000Bensiin
LANCIA DELTA
LANCIA DELTA I (831_) / 1.5 (831AB.025)09.1979 - 12.199263 Kw - 86 HP / 831 A1.000, 831 B1.000Bensiin
LANCIA DELTA I (831_) / 1.5 (831AB.025)09.1979 - 12.199263 Kw - 86 HP / 831 A1.000, 831 B1.000Bensiin
LANCIA DELTA II (836_) / 1.4 i.e. (836AF, 836AH)10.1994 - 08.199951 Kw - 69 HP / 160 A1.046, 836 A4.000Bensiin
LANCIA DELTA II (836_) / 1.6 i.e. (836AD)06.1993 - 08.199955 Kw - 75 HP / 835 C1.000Bensiin
LANCIA DELTA II (836_) / 1.4 i.e. (836AF, 836AH)10.1994 - 08.199951 Kw - 69 HP / 160 A1.046, 836 A4.000Bensiin
LANCIA DELTA II (836_) / 1.6 i.e. (836AD)06.1993 - 08.199955 Kw - 75 HP / 835 C1.000Bensiin
FORD FIESTA
FORD FIESTA II (FBD) / 1.6 XR2 (FBD)03.1984 - 02.198970 Kw - 95 HP / LUDBensiin
FIAT FIORINO
FIAT FIORINO KAUBIK (146_) / 75 i.e. 1.610.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000, 146 D6.000Bensiin
FIAT FIORINO KAUBIK (146_) / 70 i.e. 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 C5.000, 146 D5.000Bensiin
FIAT FIORINO KAUBIK (146_) / 75 i.e. 1.610.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000, 146 D6.000Bensiin
FIAT FIORINO KAUBIK (146_) / 70 i.e. 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 C5.000, 146 D5.000Bensiin
FIAT FIORINO PICK UP (146_) / 1.601.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000, 146 D6.000Bensiin
FIAT FIORINO PICK UP (146_) / 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 D5.000Bensiin
FIAT FIORINO PICK UP (146_) / 1.601.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000, 146 D6.000Bensiin
FIAT FIORINO PICK UP (146_) / 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 D5.000Bensiin
LANCIA PRISMA
LANCIA PRISMA (831_) / 1.5 (831AB)05.1986 - 07.198959 Kw - 80 HP / 831 B1.000Bensiin
LANCIA PRISMA (831_) / 1.5 (831AB)01.1983 - 04.198663 Kw - 86 HP / 831 A1.000Bensiin
LANCIA PRISMA (831_) / 1.5 (831AB)09.1985 - 02.199255 Kw - 75 HP / 138 C2.048, 831 B1.048Bensiin
LANCIA PRISMA (831_) / 1.5 (831AB)05.1986 - 07.198959 Kw - 80 HP / 831 B1.000Bensiin
LANCIA PRISMA (831_) / 1.5 (831AB)01.1983 - 04.198663 Kw - 86 HP / 831 A1.000Bensiin
LANCIA PRISMA (831_) / 1.5 (831AB)09.1985 - 02.199255 Kw - 75 HP / 138 C2.048, 831 B1.048Bensiin
FIAT RITMO
FIAT RITMO (138_) / 1.612.1985 - 12.198766 Kw - 90 HP / 138 AR.000Bensiin
FIAT RITMO (138_) / 1.612.1985 - 12.198766 Kw - 90 HP / 138 AR.000Bensiin
FORD SCORPIO
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) / 2.9 i09.1986 - 09.1994107 Kw - 145 HP / BRD, BRE, BRFBensiin
FIAT TEMPRA
FIAT TEMPRA (159_) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)04.1990 - 08.199651 Kw - 69 HP / 159 A2.000, 160 A1.046, 836 A4.000Bensiin
FIAT TEMPRA (159_) / 1.6 i.e. (159.AE)06.1990 - 07.199257 Kw - 78 HP / 159 A3.046Bensiin
FIAT TEMPRA (159_) / 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994 - 08.199666 Kw - 90 HP / 159 B9.000Bensiin
FIAT TEMPRA (159_) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)06.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 159 A3.048, 835 C1.000Bensiin
FIAT TEMPRA (159_) / 1.6 i.e. (159.AE)06.1990 - 07.199257 Kw - 78 HP / 159 A3.046Bensiin
FIAT TEMPRA (159_) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)04.1990 - 08.199651 Kw - 69 HP / 159 A2.000, 160 A1.046, 836 A4.000Bensiin
FIAT TEMPRA (159_) / 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994 - 08.199666 Kw - 90 HP / 159 B9.000Bensiin
FIAT TEMPRA (159_) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)06.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 159 A3.048, 835 C1.000Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.6 i.e. (159.AE)10.1990 - 08.199657 Kw - 78 HP / 159 A3.046, 835 C1.000Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)10.1992 - 08.199651 Kw - 69 HP / 159 A2.000, 160 A1.046, 836 A4.000Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)10.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 159 A3.048, 835 C1.000Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994 - 08.199666 Kw - 90 HP / 159 B9.000Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)10.1992 - 08.199651 Kw - 69 HP / 159 A2.000, 160 A1.046, 836 A4.000Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994 - 08.199666 Kw - 90 HP / 159 B9.000Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.6 i.e. (159.AE)10.1990 - 08.199657 Kw - 78 HP / 159 A3.046, 835 C1.000Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)10.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 159 A3.048, 835 C1.000Bensiin
FIAT TIPO
FIAT TIPO (160_) / 1.6 i.e. (160.AF)07.1990 - 01.199357 Kw - 78 HP / 159 A3.046Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.4 i.e.05.1989 - 04.199557 Kw - 78 HP / 159 A2.000Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.4 (160.AC)07.1987 - 12.198952 Kw - 71 HP / 160 A1.000, 160 A1.048Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.6 i.e.02.1988 - 05.199166 Kw - 90 HP / 149 C2.046Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.1992 - 04.199555 Kw - 75 HP / 159 A3.048, 835 C1.000Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.6 i.e. (160.AF)07.1990 - 01.199357 Kw - 78 HP / 159 A3.046Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989 - 04.199551 Kw - 70 HP / 160 A1.046, 160 A1.048, 836 A4.000Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.1992 - 04.199555 Kw - 75 HP / 159 A3.048, 835 C1.000Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.4 (160.AC)07.1987 - 12.198952 Kw - 71 HP / 160 A1.000, 160 A1.048Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.4 i.e.05.1989 - 04.199557 Kw - 78 HP / 159 A2.000Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989 - 04.199551 Kw - 70 HP / 160 A1.046, 160 A1.048, 836 A4.000Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.6 i.e.02.1988 - 05.199166 Kw - 90 HP / 149 C2.046Bensiin
FIAT UNO
FIAT UNO (146_) / 70 i.e. 1.409.1989 - 12.199353 Kw - 72 HP / 146 C1.000Bensiin
FIAT UNO (146_) / 1.3 Turbo i.e.01.1987 - 12.198773 Kw - 99 HP / 146 A2.146Bensiin
FIAT UNO (146_) / 70 i.e. 1.409.1989 - 07.199651 Kw - 70 HP / 160 A1.046Bensiin
FIAT UNO (146_) / 1.3 Turbo i.e.09.1989 - 03.199174 Kw - 101 HP / 146 A2.246Bensiin
FIAT UNO (146_) / 70 i.e. 1.409.1989 - 12.199353 Kw - 72 HP / 146 C1.000Bensiin
FIAT UNO (146_) / 70 i.e. 1.409.1989 - 07.199651 Kw - 70 HP / 160 A1.046Bensiin
FIAT UNO (146_) / 1.3 Turbo i.e.04.1985 - 08.198977 Kw - 105 HP / 146 A2.000Bensiin
FIAT UNO (146_) / 1.3 Turbo i.e.09.1989 - 03.199174 Kw - 101 HP / 146 A2.246Bensiin
FIAT UNO (146_) / 1.3 Turbo i.e.01.1987 - 12.198773 Kw - 99 HP / 146 A2.146Bensiin
FIAT UNO (146_) / 1.3 Turbo i.e.04.1985 - 08.198977 Kw - 105 HP / 146 A2.000Bensiin
OPEL VECTRA
OPEL VECTRA A (J89) / 2.0 i (F19, M19)09.1988 - 09.199295 Kw - 129 HP / 20 SEHBensiin
OPEL VECTRA A (J89) / 1.8 i Cat (F19, M19)03.1990 - 11.199566 Kw - 90 HP / C 18 NZBensiin
OPEL VECTRA A (J89) / 2.0 i 4x4 (F19, M19)08.1989 - 07.199295 Kw - 129 HP / 20 SEHBensiin

Ostukorvi lisatud!


+

Viga! Puudub valitud kogus

+

iParts 2021