Andur,Jahutusvedeliku temp. STANDARD WS1001
Firma: STANDARD 
Varuosanumber: WS1001
Varuosa nimetus: Andur,Jahutusvedeliku temp.
Hind
hinnapäring
Pikkus (mm) | 37
Laius (mm) | 56
Kõrgus (mm) | 22
Kaal (kg) | 0,03
Keermemõõt | M16 x 1.5 Taper
Võtmekaugus | 19
Polarisatsioon | 1
Korpuesvärv | must
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
Analoogid
Firma: MAXGEAR  
Varuosanumber: 21-0120
MAXGEAR Andur,Jahutusvedeliku temp. 21-0120
ERIHIND -20%
2.14€
sis. KM 20%
Firma: CALORSTAT BY VERNET  
Varuosanumber: WS2509
CALORSTAT BY VERNET Andur,Jahutusvedeliku temp. WS2509
ERIHIND -20%
2.94€
sis. KM 20%
Firma: FAE  
Varuosanumber: 31140
FAE Andur,Jahutusvedeliku temp. 31140
ERIHIND -20%
4.46€
sis. KM 20%
Firma: VALEO  
Varuosanumber: 700002
VALEO Andur,Jahutusvedeliku temp. 700002
ERIHIND -20%
4.65€
sis. KM 20%
Firma: MAPCO  
Varuosanumber: 88002
MAPCO Andur,Jahutusvedeliku temp. 88002
ERIHIND -20%
7.17€
sis. KM 20%
Firma: QUINTON HAZELL  
Varuosanumber: XTT3
QUINTON HAZELL Andur,Jahutusvedeliku temp. XTT3
hinnapäring
Firma: STANDARD  
Varuosanumber: STT012
STANDARD Andur,Jahutusvedeliku temp. STT012
hinnapäring
Firma: STANDARD  
Varuosanumber: 52400
STANDARD Andur,Jahutusvedeliku temp. 52400
hinnapäring
Firma: STELLOX  
Varuosanumber: 06-04109-SX
noimage
hinnapäring
Firma: VEMO  
Varuosanumber: V24-72-0028
VEMO Andur,Jahutusvedeliku temp.; Andur,Jahutusvedeliku V24-72-0028
hinnapäring
Firma: VEMO  
Varuosanumber: V10-72-1103
VEMO Andur,Jahutusvedeliku temp.; Andur,Jahutusvedeliku V10-72-1103
hinnapäring
Firma: MTE-THOMSON  
Varuosanumber: 3041
MTE-THOMSON Andur,Jahutusvedeliku temp. 3041
hinnapäring
Firma: STANDARD  
Varuosanumber: WS1001
STANDARD Andur,Jahutusvedeliku temp. WS1001
hinnapäring
Firma: MEAT & DORIA  
Varuosanumber: 82432
MEAT & DORIA Andur,Jahutusvedeliku temp. 82432
hinnapäring
Firma: HERTH+BUSS ELPARTS  
Varuosanumber: 70511515
HERTH+BUSS ELPARTS Andur,Jahutusvedeliku temp. 70511515
hinnapäring
Firma: HELLA  
Varuosanumber: 6PT 009 107-151
HELLA Andur,Jahutusvedeliku temp. 6PT 009 107-151
hinnapäring
Firma: FACET  
Varuosanumber: 7.3000
FACET Andur,Jahutusvedeliku temp.; Andur,Jahutusvedeliku 7.3000
hinnapäring
Firma: HOFFER  
Varuosanumber: 7472432
HOFFER Andur,Jahutusvedeliku temp. 7472432
hinnapäring
Firma: JP GROUP  
Varuosanumber: 3393100109
JP GROUP Andur,Jahutusvedeliku temp. 3393100109
hinnapäring
Firma: METZGER  
Varuosanumber: 0905090
METZGER Andur,Jahutusvedeliku temp. 0905090
hinnapäring
Firma: ANGLI  
Varuosanumber: 1503
ANGLI Andur,Jahutusvedeliku temp. 1503
hinnapäring
Firma: MOTAQUIP  
Varuosanumber: LVCT325
noimage
hinnapäring
Originaalnumbrid
ALFA ROMEO 60813687
ALFA ROMEO 7588802
FIAT 4067872
FIAT 4108672
FIAT 4276954
FIAT 4349082
FIAT 4407984
FIAT 4409505
FIAT 4414600
FIAT 4448131
FIAT 7588802
FIAT 7588882
FSO 4067877
LADA 2101-03808-60000
LADA 2101-3808600
YUGO 1450184
Varuosade kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
ALFA ROMEO 156
ALFA ROMEO 156 (932) / 1.9 JTD (932B2)09.1997 - 10.200077 Kw - 105 HP / AR 32302Diisel
ALFA ROMEO 156 (932) / 2.4 JTD (932A1B__)10.2000 - 09.2005103 Kw - 140 HP / 839 A6.000Diisel
ALFA ROMEO 156 (932) / 2.4 JTD (932B1)09.1997 - 09.2003100 Kw - 136 HP / AR 32501Diisel
AUTOBIANCHI A
AUTOBIANCHI A 111 / 1.408.1969 - 11.197251 Kw - 70 HP / Fiat BLC.000Otto
AUTOBIANCHI PRIMULA
AUTOBIANCHI PRIMULA Berlina / 1.201.1964 - 12.196743 Kw - 59 HP / Otto
AUTOBIANCHI PRIMULA Berlina / 1.201.1968 - 12.197048 Kw - 65 HP / Otto
AUTOBIANCHI PRIMULA Kupee / 1.201.1964 - 12.196748 Kw - 65 HP / Otto
AUTOBIANCHI PRIMULA Kupee / 1.401.1968 - 12.197055 Kw - 75 HP / Otto
FIAT 126
FIAT 126 (126_) / 65007.1977 - 09.198717 Kw - 23 HP / 126 A1.000Otto
FIAT 126 (126_) / 65007.1977 - 09.198717 Kw - 23 HP / 126 A1.048Otto
FIAT 126 (126_) / 65007.1981 - 09.200018 Kw - 24 HP / 126 A1.048Otto
FIAT 126 (126_) / 70009.1987 - 06.199619 Kw - 26 HP / 126 A2.048Otto
FIAT 126 (126_) / 70009.1987 - 06.199619 Kw - 26 HP / 126 A2.000Otto
FIAT BARCHETTA
FIAT BARCHETTA (183) / 1.8 16V04.1995 - 05.200596 Kw - 130 HP / 183 A1.000Otto
FIAT BARCHETTA (183) / 1.8 16V04.1995 - 05.200596 Kw - 130 HP / 188 A6.000Otto
FIAT BRAVA
FIAT BRAVA (182) / 1.4 (182.BG)10.1995 - 10.200155 Kw - 75 HP / 182 A5.000Otto
FIAT BRAVA (182) / 1.4 12 V (182.BA)10.1995 - 08.199859 Kw - 80 HP / 182 A3.000Otto
FIAT BRAVA (182) / 1.6 16V (182.BB)02.1996 - 10.200176 Kw - 103 HP / 182 A4.000Otto
FIAT BRAVA (182) / 1.6 16V (182.BH)10.1995 - 10.200166 Kw - 90 HP / 182 A6.000Otto
FIAT BRAVA (182) / 1.8 GT 16V (182.BC)10.1995 - 10.200183 Kw - 113 HP / 182 A2.000Otto
FIAT BRAVA (182) / 1.9 TD 100 S (182.BF)03.1996 - 10.200174 Kw - 100 HP / 182 A7.000Diisel
FIAT BRAVA (182) / 1.9 TD 75 S (182.BF)03.1996 - 10.200155 Kw - 75 HP / 182 A8.000Diisel
FIAT BRAVO
FIAT BRAVO I (182) / 1.4 (182.AA)10.1995 - 10.200159 Kw - 80 HP / 182 A3.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 1.4 (182.AG)10.1995 - 10.200155 Kw - 75 HP / 182 A5.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 1.6 16V (182.AB)03.1996 - 10.200176 Kw - 103 HP / 182 A4.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 1.6 16V (182.AH)10.1995 - 10.200166 Kw - 90 HP / 182 A6.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 1.8 GT (182.AC)10.1995 - 10.200183 Kw - 113 HP / 182 A2.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 1.9 D10.1995 - 10.200148 Kw - 65 HP / 160 A7.000Diisel
FIAT BRAVO I (182) / 1.9 TD 100 S (182.AF)03.1996 - 10.200174 Kw - 100 HP / 182 A7.000Diisel
FIAT BRAVO I (182) / 1.9 TD 75 S (182.AF)03.1996 - 10.200155 Kw - 75 HP / 182 A8.000Diisel
FIAT BRAVO I (182) / 2.0 HGT 20V (182.AD)10.1995 - 07.1998108 Kw - 147 HP / 182 A1.000Otto
FIAT CINQUECENTO
FIAT CINQUECENTO (170) / 0.9 (170AB)07.1991 - 12.199330 Kw - 41 HP / 170 A1.000Otto
FIAT CINQUECENTO (170) / 0.9 i.e. (170AC)07.1991 - 12.199330 Kw - 41 HP / 170 A1.046Otto
FIAT CINQUECENTO (170) / 0.9 i.e. S (170AF, 170CF)07.1991 - 07.199929 Kw - 40 HP / 1170 A1.046Otto
FIAT CINQUECENTO (170) / 0.9 i.e. S (170AF, 170CF)07.1991 - 07.199929 Kw - 40 HP / 1170 A1.000Otto
FIAT COUPE
FIAT COUPE (FA/175) / 1.8 16V03.1996 - 08.200096 Kw - 131 HP / 183 A1.000Otto
FIAT COUPE (FA/175) / 2.0 16V11.1993 - 08.1996102 Kw - 139 HP / 836 A3.000Otto
FIAT COUPE (FA/175) / 2.0 16V Turbo11.1993 - 08.1996140 Kw - 190 HP / 175 A1.000Otto
FIAT COUPE (FA/175) / 2.0 20V08.1996 - 04.1998108 Kw - 147 HP / 182 A1.000Otto
FIAT COUPE (FA/175) / 2.0 20V Turbo08.1996 - 08.2000162 Kw - 220 HP / 175 A3.000Otto
FIAT DUCATO
FIAT DUCATO Kast (280) / 1.9 D01.1988 - 08.199052 Kw - 71 HP / 149 B1.000Diisel
FIAT DUCATO Kast (280) / 2.5 D01.1982 - 08.199055 Kw - 75 HP / 8144.67Diisel
FIAT DUCATO Kast (280) / 2.5 D01.1982 - 08.199055 Kw - 75 HP / CRD93L (U25-661)Diisel
FIAT DUCATO Kast (280) / 2.5 D 4x403.1989 - 08.199055 Kw - 75 HP / 8144.67Diisel
FIAT DUCATO Kast (290) / 1.9 D07.1990 - 03.199452 Kw - 71 HP / 149 B1.000Diisel
FIAT DUCATO Kast (290) / 2.5 D06.1990 - 05.199455 Kw - 75 HP / 8144.67Diisel
FIAT DUCATO Kast (290) / 2.5 D 4x407.1990 - 03.199455 Kw - 75 HP / 8144.67Diisel
FIAT DUCATO Kast (290) / 2.5 TD07.1990 - 03.199470 Kw - 95 HP / 8140.27Diisel
FIAT DUCATO Kast (290) / 2.5 TD 4x407.1990 - 03.199470 Kw - 95 HP / 8140.27Diisel
FIAT DUCATO Panorama (280) / 1.9 D02.1987 - 08.199052 Kw - 71 HP / 149 B1.000Diisel
FIAT DUCATO Panorama (280) / 2.5 D01.1986 - 08.199055 Kw - 75 HP / 8144.67Diisel
FIAT DUCATO Panorama (280) / 2.5 D01.1986 - 08.199055 Kw - 75 HP / CRD93L (U25-661)Diisel
FIAT DUCATO Panorama (280) / 2.5 D 4x401.1987 - 08.199055 Kw - 75 HP / 8144.67Diisel
FIAT DUCATO Panorama (290) / 1.9 D07.1990 - 03.199452 Kw - 71 HP / 149 B1.000Diisel
FIAT DUCATO Panorama (290) / 2.5 D07.1990 - 03.199455 Kw - 75 HP / 8144.67Diisel
FIAT DUCATO Panorama (290) / 2.5 D 4x407.1990 - 03.199455 Kw - 75 HP / 8144.67Diisel
FIAT DUCATO Panorama (290) / 2.5 TD 4x401.1991 - 03.199470 Kw - 95 HP / 8140.27Diisel
FIAT DUCATO Pritsche/æassii (280) / 1.9 D01.1988 - 08.199052 Kw - 71 HP / 149 B1.000Diisel
FIAT DUCATO Pritsche/æassii (280) / 2.5 D07.1982 - 08.199055 Kw - 75 HP / 8144.67Diisel
FIAT DUCATO Pritsche/æassii (280) / 2.5 D07.1982 - 08.199055 Kw - 75 HP / CRD93L (U25-661)Diisel
FIAT DUCATO Pritsche/æassii (280) / 2.5 D 4x403.1989 - 08.199055 Kw - 75 HP / 8144.67Diisel
FIAT DUCATO Pritsche/æassii (290) / 2.5 D03.1989 - 03.199455 Kw - 75 HP / 8144.67Diisel
FIAT DUCATO Pritsche/æassii (290) / 2.5 D 4x407.1990 - 03.199455 Kw - 75 HP / 8144.67Diisel
FIAT DUCATO Pritsche/æassii (290) / 2.5 TD07.1990 - 03.199470 Kw - 95 HP / 8140.27Diisel
FIAT DUCATO Pritsche/æassii (290) / 2.5 TD 4x407.1990 - 03.199470 Kw - 95 HP / 8140.27Diisel
FIAT DUNA
FIAT DUNA (146 B) / 1.7 DS01.1987 - 12.199144 Kw - 60 HP / 149 B3.000Diisel
FIAT DUNA (146 B) / 60 1.101.1987 - 12.199143 Kw - 58 HP / 146 A6.000Otto
FIAT DUNA (146 B) / 70 1.301.1987 - 12.199149 Kw - 67 HP / 146 A5.000Otto
FIAT DUNA Weekend (146 B) / 1.7 DS01.1987 - 12.199144 Kw - 60 HP / 149 B3.000Diisel
FIAT DUNA Weekend (146 B) / 60 1.101.1987 - 12.199143 Kw - 58 HP / 146 A6.000Otto
FIAT DUNA Weekend (146 B) / 70 1.301.1987 - 12.199149 Kw - 67 HP / 146 A5.000Otto
FIAT FIORINO
FIAT FIORINO (147) / 1.3 D03.1982 - 12.198733 Kw - 45 HP / 127 A5.000Diisel
FIAT FIORINO (147) / 1.501.1988 - 08.199355 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
FIAT FIORINO (147) / 1.7 D12.1987 - 12.199044 Kw - 60 HP / 149 B3.000Diisel
FIAT FIORINO Kast (146) / 60 1.7 D05.1988 - 05.200044 Kw - 60 HP / 149 B3.000Diisel
FIAT FIORINO Kast (146) / 65 1.7 TD01.1997 - 05.200146 Kw - 63 HP / 146 D7.000Diisel
FIAT FIORINO Kast (146) / 70 i.e. 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 C5.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 70 i.e. 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 D5.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 75 i.e. 1.505.1988 - 12.199355 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 75 i.e. 1.610.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 75 i.e. 1.610.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 D6.000Otto
FIAT FIORINO Pick up (146) / 1.601.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000Otto
FIAT FIORINO Pick up (146) / 1.601.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 D6.000Otto
FIAT FIORINO Pick up (147) / 1.3 D05.1984 - 12.198833 Kw - 45 HP / 127 A5.000Diisel
FIAT MAREA
FIAT MAREA (185) / 1.4 80 12V09.1996 - 05.200259 Kw - 80 HP / 182 A3.000Otto
FIAT MAREA (185) / 1.6 100 16V09.1996 - 05.200276 Kw - 103 HP / 182 A4.000Otto
FIAT MAREA (185) / 1.6 100 16V Bipower04.1999 - 05.200276 Kw - 103 HP / 185 A3.000Otto
FIAT MAREA (185) / 1.6 100 16V Bipower04.1999 - 05.200276 Kw - 103 HP / 186 A4.000Otto
FIAT MAREA (185) / 1.8 115 16V09.1996 - 05.200283 Kw - 113 HP / 182 A2.000Otto
FIAT MAREA (185) / 1.9 TD 10009.1996 - 05.200274 Kw - 100 HP / 182 A7.000Diisel
FIAT MAREA (185) / 1.9 TD 7509.1996 - 05.200255 Kw - 75 HP / 182 A8.000Diisel
FIAT MAREA (185) / 2.0 150 20V09.1996 - 04.1999108 Kw - 147 HP / 182 A1.000Otto
FIAT MAREA (185) / 2.4 TD 12509.1996 - 04.199991 Kw - 125 HP / 185 A2.000Diisel
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.4 80 12V09.1996 - 05.200259 Kw - 80 HP / 182 A3.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.6 100 16V09.1996 - 05.200276 Kw - 103 HP / 182 A4.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.8 115 16V09.1996 - 05.200283 Kw - 113 HP / 182 A2.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.9 TD 10009.1996 - 05.200274 Kw - 100 HP / 182 B9.000Diisel
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.9 TD 10009.1996 - 05.200274 Kw - 100 HP / 182 A7.000Diisel
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.9 TD 7509.1996 - 05.200255 Kw - 75 HP / 182 A8.000Diisel
FIAT MAREA Weekend (185) / 2.0 150 20V09.1996 - 04.1999108 Kw - 147 HP / 182 A1.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 2.4 TD 12509.1996 - 04.199991 Kw - 125 HP / 185 A2.000Diisel
FIAT PALIO
FIAT PALIO Weekend (178DX) / 1.2 (178DX.G1A)04.1996 - 02.200154 Kw - 73 HP / 178 B5.000Otto
FIAT PANDA
FIAT PANDA (141A_) / 100001.1986 - 04.199232 Kw - 44 HP / 156 A2.100Otto
FIAT PANDA (141A_) / 1000 4x401.1986 - 07.198932 Kw - 44 HP / 156 A2.100Otto
FIAT PANDA (141A_) / 1000 4x401.1986 - 07.198932 Kw - 44 HP / 156 A3.100Otto
FIAT PANDA (141A_) / 1000 4x405.1986 - 12.199433 Kw - 45 HP / 156 A2.246Otto
FIAT PANDA (141A_) / 1000 4x405.1986 - 12.199433 Kw - 45 HP / 141 C2.000Otto
FIAT PANDA (141A_) / 1000 i.e. KAT10.1987 - 08.199833 Kw - 45 HP / 156 A2.246Otto
FIAT PANDA (141A_) / 1000 i.e. KAT10.1987 - 08.199833 Kw - 45 HP / 141 C2.000Otto
FIAT PANDA (141A_) / 110005.1991 - 12.199937 Kw - 50 HP / 156 C.046Otto
FIAT PANDA (141A_) / 110002.1995 - 09.200340 Kw - 54 HP / 176 B2.000Otto
FIAT PANDA (141A_) / 110002.1995 - 09.200340 Kw - 54 HP / 187 A1.000Otto
FIAT PANDA (141A_) / 1100 4x402.1995 - 07.200440 Kw - 54 HP / 176 B2.000Otto
FIAT PANDA (141A_) / 1100 Trekking 4x410.1991 - 07.200437 Kw - 50 HP / 156 C.046Otto
FIAT PANDA (141A_) / 750 (141AA)01.1986 - 01.199525 Kw - 34 HP / 156 A4.000Otto
FIAT PANDA (141A_) / 750 (141AA)01.1986 - 01.199525 Kw - 34 HP / 156 A4.048Otto
FIAT PANDA (141A_) / 750 (141AA)01.1986 - 01.199525 Kw - 34 HP / 141 B.000Otto
FIAT PANDA (141A_) / 750 (141AI)01.1986 - 01.199525 Kw - 34 HP / 141 B.000Otto
FIAT PANDA (141A_) / 750 (141AM) KAT01.1995 - 10.200325 Kw - 34 HP / 156 A4.048Otto
FIAT PANDA (141A_) / 95009.1982 - 08.198335 Kw - 48 HP / A 112 B1.054Otto
FIAT PANDA (141A_) / 950 4x409.1983 - 12.198635 Kw - 48 HP / A 112 B1.054Otto
FIAT PANDA (169) / 1.109.2003 - kuni ...40 Kw - 54 HP / 187 A1.000Otto
FIAT PANDA Van (141_) / 100001.1986 - 02.199232 Kw - 44 HP / 156 A2.100Otto
FIAT PANDA Van (141_) / 100001.1986 - 02.199232 Kw - 44 HP / 156 A3.100Otto
FIAT PANDA Van (141_) / 1000 i.e08.1992 - 02.200433 Kw - 45 HP / 156 A2.246Otto
FIAT PANDA Van (141_) / 75001.1986 - 07.199225 Kw - 34 HP / 141 B.000Otto
FIAT PUNTO
FIAT PUNTO (176) / 1.2 16V04.1997 - 09.199963 Kw - 86 HP / 176 B9.000Otto
FIAT PUNTO (176) / 1.4 GT Turbo01.1994 - 09.199698 Kw - 133 HP / 176 A4.000Otto
FIAT PUNTO (176) / 1.4 GT Turbo09.1996 - 09.199996 Kw - 131 HP / 176 B6.000Otto
FIAT PUNTO (176) / 1.601.1994 - 04.199765 Kw - 88 HP / 176 A9.000Otto
FIAT PUNTO (176) / 1.7 D04.1994 - 09.199742 Kw - 57 HP / 176 B3.000Diisel
FIAT PUNTO (176) / 1.7 TD01.1994 - 09.199952 Kw - 71 HP / 176 A5.000Diisel
FIAT PUNTO (176) / 1.7 TD01.1994 - 09.199951 Kw - 69 HP / 176 A3.000Diisel
FIAT PUNTO (176) / 75 1.210.1993 - 09.199954 Kw - 73 HP / 176 A8.000Otto
FIAT PUNTO Kabriolett (176C) / 90 1.604.1994 - 04.199765 Kw - 88 HP / 176 A9.000Otto
FIAT PUNTO Van (176L) / 1.7 D04.1996 - 02.200042 Kw - 57 HP / 176 B3.000Diisel
FIAT PUNTO Van (176L) / 1.7 TD04.1996 - 02.200052 Kw - 71 HP / 176 A5.000Diisel
FIAT REGATA
FIAT REGATA (138) / 70 1.309.1983 - 07.198948 Kw - 65 HP / 149 A3.000Otto
FIAT REGATA (138) / 70 1.309.1983 - 07.198948 Kw - 65 HP / 149 A7.000Otto
FIAT REGATA (138) / 85 1.610.1983 - 06.199060 Kw - 82 HP / 149 A.000Otto
FIAT REGATA (138) / 85 Super 1.509.1983 - 04.198560 Kw - 82 HP / 138 B3.000Otto
FIAT REGATA (138) / 90 i.e. 1.601.1987 - 07.198966 Kw - 90 HP / 149 C2.000Otto
FIAT REGATA Weekend (138) / 100 i.e. 1.601.1987 - 12.199074 Kw - 101 HP / 149 C3.000Otto
FIAT REGATA Weekend (138) / 70 1.301.1984 - 07.198950 Kw - 68 HP / 138 B2.000Otto
FIAT REGATA Weekend (138) / 75 1.509.1984 - 07.198955 Kw - 75 HP / 138 C3.048Otto
FIAT REGATA Weekend (138) / 75 1.509.1984 - 07.198955 Kw - 75 HP / 138 B3.048Otto
FIAT REGATA Weekend (138) / 75 1.509.1984 - 07.198955 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT REGATA Weekend (138) / 75 1.5 i.e. KAT12.1986 - 07.198955 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT REGATA Weekend (138) / 80 Turbo Diesel 1.905.1986 - 07.198959 Kw - 80 HP / 831 D1.000Diisel
FIAT REGATA Weekend (138) / 85 1.501.1984 - 04.198960 Kw - 82 HP / 138 B3.000Otto
FIAT REGATA Weekend (138) / 90 i.e. 1.601.1987 - 07.198966 Kw - 90 HP / 149 C2.000Otto
FIAT SEICENTO
FIAT SEICENTO / 600 (187) / 0.9 (187AXA, 187AXA1A)01.1998 - 01.201029 Kw - 39 HP / 1170 A1.046Otto
FIAT SEICENTO / 600 (187) / 1.1 (187AXB, 187AXB1A)01.1998 - 01.201040 Kw - 54 HP / 176 B2.000Otto
FIAT SEICENTO / 600 (187) / 1.1 (187AXB, 187AXB1A)01.1998 - 01.201040 Kw - 54 HP / 187 A1.000Otto
FIAT SEICENTO / 600 Van (287) / 0.9 (187AXA)01.1998 - 01.201029 Kw - 39 HP / 1170 A1.046Otto
FIAT SEICENTO / 600 Van (287) / 1.1 (187CXB/C)01.1998 - 01.201040 Kw - 54 HP / 176 B2.000Otto
FIAT STRADA
FIAT STRADA I (138A) / 105 Sport 1.605.1981 - 12.198277 Kw - 105 HP / 138 AR.000Otto
FIAT STRADA I (138A) / 55 Diesel 1.710.1979 - 09.198240 Kw - 55 HP / 138 A5.000Diisel
FIAT STRADA I (138A) / 55 Diesel 1.710.1979 - 09.198243 Kw - 58 HP / 138 A5.000Diisel
FIAT STRADA I (138A) / 75 i.e. 1.510.1985 - 05.198755 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT STRADA I (138A) / 75 i.e. 1.510.1985 - 05.198755 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
FIAT STRADA I (138A) / 85 1.501.1981 - 05.198763 Kw - 85 HP / 138 A4.000Otto
FIAT STRADA I (138A) / 90 i.e. 1.609.1985 - 12.198766 Kw - 90 HP / 149 C2.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 100 1.601.1983 - 12.198774 Kw - 100 HP / 149 A4.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 105 1.601.1983 - 12.198777 Kw - 105 HP / 138 AR.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 60 1.110.1982 - 12.198740 Kw - 55 HP / 138 B.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 60 1.110.1982 - 12.198740 Kw - 55 HP / 138 B1.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 60 1.110.1982 - 12.198740 Kw - 55 HP / 138 C1.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 60 1.104.1985 - 12.198743 Kw - 58 HP / 146 A4.048Otto
FIAT STRADA II (138A) / 60 Diesel 1.710.1982 - 10.198543 Kw - 58 HP / 138 B6.000Diisel
FIAT STRADA II (138A) / 75 1.5 KAT09.1985 - 12.198855 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 75 1.5 KAT09.1985 - 12.198855 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT STRADA II (138A) / 75 1.5 KAT09.1985 - 12.198855 Kw - 75 HP / 138 A2.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 85 1.501.1983 - 12.198760 Kw - 82 HP / 138 B3.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 90 1.6 i.e.12.1985 - 12.198766 Kw - 90 HP / 138 AR.000Otto
FIAT STRADA Kabriolett (138_) / 85 1.501.1980 - 07.198963 Kw - 86 HP / 138 A4.000Otto
FIAT STRADA Kabriolett (138_) / 85 1.503.1983 - 12.198660 Kw - 82 HP / 138 B3.000Otto
FIAT TEMPRA
FIAT TEMPRA (159) / 1.4 i.e. (159.AC)03.1991 - 08.199657 Kw - 78 HP / 159 A2.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.603.1990 - 04.199363 Kw - 86 HP / 159 A3.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.603.1990 - 04.199363 Kw - 86 HP / 159 B9.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994 - 08.199666 Kw - 90 HP / 159 B9.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994 - 08.199663 Kw - 87 HP / 159 B9.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)06.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 159 A3.048Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)06.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 835 C1.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.8 i.e. (159.AN)03.1992 - 08.199677 Kw - 105 HP / 159 A4.046Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.8 i.e. (159.AZ)09.1993 - 08.199666 Kw - 90 HP / 835 C4.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.8 i.e. (159.BY)10.1994 - 08.199674 Kw - 101 HP / 836 A5.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 2.0 i.e. (159.AP)10.1990 - 08.199683 Kw - 113 HP / 159 A6.046Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.4 i.e. (159.AC)03.1991 - 08.199657 Kw - 78 HP / 159 A2.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.612.1990 - 04.199363 Kw - 86 HP / 159 A3.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.6 i.e. (159.AE)10.1990 - 08.199657 Kw - 78 HP / 159 A3.046Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.6 i.e. (159.AE)10.1990 - 08.199657 Kw - 78 HP / 835 C1.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994 - 08.199666 Kw - 90 HP / 159 B9.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)10.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 159 A3.048Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)10.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 835 C1.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.8 i.e. (159.AN)03.1992 - 12.199377 Kw - 105 HP / 159 A4.046Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.8 i.e. (159.AZ)09.1993 - 08.199666 Kw - 90 HP / 835 C4.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.8 i.e. (159.BY)10.1994 - 08.199674 Kw - 101 HP / 836 A5.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 2.0 i.e. (159.AP)01.1991 - 03.199583 Kw - 113 HP / 159 A6.046Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 2.0 i.e. 4x4 (159.AP)03.1992 - 03.199583 Kw - 113 HP / 159 A6.046Otto
FIAT TIPO
FIAT TIPO (160) / 1.1 (160.AA)01.1988 - 10.199141 Kw - 56 HP / 160 A3.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 (160.AC)07.1987 - 12.198952 Kw - 71 HP / 160 A1.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 (160.AC)07.1987 - 12.198952 Kw - 71 HP / 160 A1.048Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 i.e.05.1989 - 04.199557 Kw - 78 HP / 159 A2.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989 - 04.199551 Kw - 70 HP / 160 A1.046Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989 - 04.199551 Kw - 70 HP / 836 A4.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 (160.AE)01.1988 - 10.199161 Kw - 83 HP / 160 A2.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e.02.1988 - 05.199166 Kw - 90 HP / 149 C2.046Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.1992 - 04.199555 Kw - 75 HP / 159 A3.048Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.1992 - 04.199555 Kw - 75 HP / 835 C1.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e. (160.AF)07.1990 - 01.199357 Kw - 78 HP / 159 A3.046Otto
FIAT TIPO (160) / 1.7 D (160.AG)01.1988 - 10.199443 Kw - 58 HP / 149 B4.000Diisel
FIAT TIPO (160) / 1.7 D (160.AG)01.1988 - 10.199545 Kw - 61 HP / 149 B4.000Diisel
FIAT TIPO (160) / 1.8 i.e03.1993 - 04.199571 Kw - 97 HP / 836 A5.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.8 i.e.10.1990 - 06.199381 Kw - 110 HP / 159 A4.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.8 i.e.09.1993 - 04.199566 Kw - 90 HP / 835 C4.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.8 i.e. (160.AY)10.1990 - 06.199377 Kw - 105 HP / 159 A4.046Otto
FIAT TIPO (160) / 1.8 i.e. (160.ED)04.1993 - 04.199576 Kw - 103 HP / 835 C2.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.8 i.e. (160.EQ, 160.AM)10.1994 - 10.199574 Kw - 101 HP / 159 A4.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.8 i.e. (160.EQ, 160.AM)10.1994 - 10.199574 Kw - 101 HP / 836 A5.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.8 i.e.16V Sport11.1989 - 06.1992100 Kw - 136 HP / 160 A5.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.9 D07.1991 - 08.199548 Kw - 65 HP / 160 A7.000Diisel
FIAT TIPO (160) / 1.9 D07.1991 - 08.199548 Kw - 65 HP / 149 A1.000Diisel
FIAT TIPO (160) / 1.9 TD (160.AW)03.1992 - 06.199359 Kw - 80 HP / 160 B6.046Diisel
FIAT TIPO (160) / 2.0 16V (160.AV)07.1991 - 04.1995107 Kw - 146 HP / 160 A8.046Otto
FIAT TIPO (160) / 2.0 i.e. (160.AJ)06.1990 - 03.199280 Kw - 109 HP / 159 A5.046Otto
FIAT TIPO (160) / 2.0 i.e. (160.AT, 160.AJ)03.1990 - 04.199583 Kw - 113 HP / 159 A6.046Otto
FIAT TIPO (160) / 2.0 i.e. 16V Sport (160.EF)03.1993 - 04.1995102 Kw - 139 HP / 836 A3.000Otto
FIAT UNO
FIAT UNO (146A/E) / 1.4 Turbo i.e.09.1989 - 09.199382 Kw - 112 HP / 146 A8.046Otto
FIAT UNO (146A/E) / 1.4 Turbo i.e.12.1989 - 12.199687 Kw - 118 HP / 146 A8.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 1.9 D09.1989 - 03.199444 Kw - 60 HP / 149 B5.046Diisel
FIAT UNO (146A/E) / 45 i.e. 1.004.1984 - 10.199533 Kw - 45 HP / 156 A2.246Otto
FIAT UNO (146A/E) / 50 1.101.1990 - 12.199337 Kw - 50 HP / 156 C.046Otto
FIAT UNO (146A/E) / 55 1.101.1983 - 08.198940 Kw - 54 HP / 138 B.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 60 1.104.1989 - 12.199242 Kw - 57 HP / 160 A3.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 60 1.1 (146A.EG)05.1985 - 08.198943 Kw - 58 HP / 146 A4.048Otto
FIAT UNO (146A/E) / 60 Diesel 1.707.1986 - 08.198944 Kw - 60 HP / 149 B3.000Diisel
FIAT UNO (146A/E) / 60 Diesel 1.709.1989 - 12.199342 Kw - 57 HP / 146 B2.000Diisel
FIAT UNO (146A/E) / 70 i.e. 1.409.1989 - 12.199351 Kw - 70 HP / 160 A1.046Otto
FIAT UNO (146A/E) / 75 i.e. 1.510.1985 - 12.199355 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT UNO (146A/E) / 75 i.e. 1.510.1985 - 12.199355 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
FIAT X
FIAT X 1/9 (128 AS) / 1.305.1973 - 12.197955 Kw - 75 HP / 128 AS.000Otto
FIAT X 1/9 (128 AS) / 1.310.1975 - 06.197854 Kw - 73 HP / 128 AS.000Otto
FIAT X 1/9 (128 AS) / 1.511.1978 - 12.198963 Kw - 85 HP / 138 AS.000Otto
FIAT X 1/9 (128 AS) / 1.506.1985 - 12.198956 Kw - 76 HP / 138 BS.031Otto
INNOCENTI ELBA
INNOCENTI ELBA (146) / 1.5 i.e. (146C9)08.1992 - 09.199455 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
LADA 1200-1500
LADA 1200-1500 Kombi / 1200 (VAZ, WAS2102)09.1973 - 08.198444 Kw - 60 HP / BA3 2101Otto
LADA 1200-1500 Kombi / 1500 (VAZ2102)09.1973 - 06.198554 Kw - 73 HP / BA3 2103Otto
LADA 1200-1600
LADA 1200-1600 / 1200 L/S (VAZ, WAS2101)01.1970 - 06.198644 Kw - 60 HP / BA3 2101Otto
LADA 1200-1600 / 1500 (WAS2103, WAS2106)09.1972 - 08.198455 Kw - 75 HP / BA3 2103Otto
LADA KALINKA
LADA KALINKA Kombi (2104) / 130009.1985 - 12.199148 Kw - 65 HP / BA3 2105Otto
LADA KALINKA Kombi (2104) / 150009.1985 - 02.199355 Kw - 75 HP / BA3 2103Otto
LADA KALINKA Kombi (2104) / 150008.1994 - kuni ...49 Kw - 67 HP / BA3 2103Otto
LADA NIVA
LADA NIVA (2121) / 160012.1976 - 05.198756 Kw - 76 HP / BA3 2121Otto
LADA NIVA (2121) / 160004.1980 - 12.198756 Kw - 76 HP / BA3 2121Otto
LADA NIVA (2121) / 160001.1987 - 03.199554 Kw - 73 HP / BA3 2121Otto
LADA RIVA
LADA RIVA (2105) / 1200 Junior/L (VAZ, WAS2105)09.1981 - kuni ...44 Kw - 60 HP / BA3 2101Otto
LADA RIVA (2105) / 1300 Spezial/L (VAZ, WAS2105)05.1981 - kuni ...48 Kw - 65 HP / BA3 2105Otto
LADA RIVA (2105) / 1500 Special (VAZ2105, WAS21053)03.1985 - kuni ...55 Kw - 75 HP / BA3 2103Otto
LADA RIVA (2105) / 1600 (WAS21074)01.1988 - 10.200156 Kw - 76 HP / BA3 2106Otto
LADA SAGONA
LADA SAGONA (21099) / 130005.1989 - 07.199748 Kw - 65 HP / BA3 2108Otto
LADA SAGONA (21099) / 130005.1990 - kuni ...46 Kw - 63 HP / BA3 2108Otto
LADA SAGONA (21099) / 130007.1991 - kuni ...45 Kw - 61 HP / BA3 2108Otto
LADA SAGONA (21099) / 130002.1996 - kuni ...50 Kw - 68 HP / BA3 21115Otto
LADA SAGONA (21099) / 150009.1991 - kuni ...53 Kw - 72 HP / BA3 21083Otto
LADA SAGONA (21099) / 150011.1994 - kuni ...52 Kw - 71 HP / BA3 2111Otto
LADA SAMARA
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115) / 1.504.1996 - kuni ...57 Kw - 78 HP / VAZ-2111Otto
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115) / 130001.1986 - 12.199448 Kw - 65 HP / BA3 2108Otto
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115) / 130001.1988 - kuni ...46 Kw - 63 HP / BA3 2108Otto
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115) / 130009.1991 - kuni ...45 Kw - 61 HP / BA3 2108Otto
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115) / 130002.1996 - kuni ...50 Kw - 68 HP / BA3 21115Otto
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115) / 150001.1988 - kuni ...53 Kw - 72 HP / BA3 21083Otto
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115) / 150009.1991 - kuni ...50 Kw - 68 HP / BA3 21083Otto
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115) / 150002.1995 - kuni ...52 Kw - 71 HP / BA3 2111Otto
LADA TOSCANA
LADA TOSCANA (2107) / 1300 (VAZ2107)12.1985 - 05.201248 Kw - 65 HP / BA3 2105Otto
LADA TOSCANA (2107) / 1500 (VAZ2107)09.1983 - 02.199355 Kw - 75 HP / BA3 2103Otto
LANCIA DEDRA
LANCIA DEDRA (835) / 1.6 i.e. (835AA)08.1989 - 06.199466 Kw - 90 HP / 835 A1.000Otto
LANCIA DEDRA (835) / 1.6 i.e. (835AB)08.1989 - 03.199357 Kw - 78 HP / 835 A1.046Otto
LANCIA DEDRA (835) / 1.6 i.e. (835AN)04.1993 - 07.199955 Kw - 75 HP / 835 C1.000Otto
LANCIA DEDRA (835) / 1.6 LE (835EB) KAT07.1994 - 07.199966 Kw - 90 HP / 159 B9.000Otto
LANCIA DEDRA SW (835) / 1.6 (835EB)10.1994 - 07.199966 Kw - 90 HP / 159 B9.000Otto
LANCIA DELTA
LANCIA DELTA   (831AB0) / 1.309.1983 - 08.199258 Kw - 79 HP / 831 A2.000Otto
LANCIA DELTA   (831AB0) / 1.3 (831AB.011)09.1979 - 08.199255 Kw - 75 HP / 831 B.000Otto
LANCIA DELTA   (831AB0) / 1.3 (831AB.011)09.1979 - 08.199255 Kw - 75 HP / 831 A2.000Otto
LANCIA DELTA   (831AB0) / 1.5 (831AB.025)09.1979 - 12.199263 Kw - 86 HP / 831 A1.000Otto
LANCIA DELTA   (831AB0) / 1.5 (831AB.025)09.1979 - 12.199263 Kw - 86 HP / 831 B1.000Otto
LANCIA DELTA   (831AB0) / 1.6 GT i.e. (831AB.016)08.1986 - 08.198880 Kw - 109 HP / 831 B7.000Otto
LANCIA DELTA   (831AB0) / 2.0 HF Integrale (831AB.019)11.1986 - 08.1988122 Kw - 166 HP / 831 B5.000Otto
LANCIA DELTA   (831AB0) / 2.0 HF Integrale (831AB.024)10.1987 - 02.1989133 Kw - 181 HP / 831 C5.000Otto
SEAT FURA
SEAT FURA (025A) / 1.401.1982 - 06.198655 Kw - 75 HP / 127 B.7000Otto
YUGO 511
YUGO 511 / 513 / 1.104.1983 - 04.199141 Kw - 56 HP / 128A4Otto
ZASTAVA 101
ZASTAVA 101 (1100) / 1.106.1973 - 01.199040 Kw - 55 HP / 128 A.000Otto
ZASTAVA 101 (1100) / 1.105.1975 - 12.199341 Kw - 56 HP / 128 A.064Otto
ZASTAVA 101 (1100) / 1.1 Super07.1979 - 09.198147 Kw - 64 HP / 128 AC5.000Otto
ZASTAVA YUGO
ZASTAVA YUGO / 65 EFI (145 A)08.1991 - 06.199548 Kw - 65 HP / 13 E 1.064Otto

iParts 2020