Andur,Jahutusvedeliku temp. SWAG 40 91 7695
Firma: SWAG  
Varuosanumber: 40 91 7695
Varuosa nimetus: Andur,Jahutusvedeliku temp.
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Pikkus (mm) | 50,7
Väliskeere [mm] | M12 x 1,5
Keermepikkus (mm) | 11
Võtmekaugus | 19
Ühenduste arv | 2
Lülituspunkt [°C] | 20
Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos rõngastihendiga
Värvimarkeering | sinine
Kaal (kg) | 0,022
vajaminev tükihulk | 1
Analoogid
Firma: DELPHI  
Varuosanumber: TS10250
DELPHI Andur,Jahutusvedeliku temp. TS10250
ERIHIND -20%
6.75€
sis. KM 20%
Firma: BERU  
Varuosanumber: ST028
BERU Andur,Jahutusvedeliku temp. ST028
ERIHIND -20%
8.82€
sis. KM 20%
Firma: BOSCH  
Varuosanumber: 0 280 130 026
BOSCH Andur,Jahutusvedeliku temp.; Andur,Jahutusvedeliku 0 280 130 026
ERIHIND -20%
12.42€
sis. KM 20%
Firma: MAXGEAR  
Varuosanumber: 21-0124
noimage
ERIHIND -20%
2.26€
sis. KM 20%
Firma: TOPRAN  
Varuosanumber: 202 328
TOPRAN Andur,Jahutusvedeliku temp. 202 328
ERIHIND -20%
3.53€
sis. KM 20%
Firma: FAE  
Varuosanumber: 33010
FAE Andur,Jahutusvedeliku temp. 33010
ERIHIND -20%
3.67€
sis. KM 20%
Firma: AUTLOG  
Varuosanumber: AS2078
AUTLOG Andur,Jahutusvedeliku temp. AS2078
ERIHIND -20%
3.74€
sis. KM 20%
Firma: ERA  
Varuosanumber: 330116
ERA Andur,Jahutusvedeliku temp. 330116
ERIHIND -20%
4.63€
sis. KM 20%
Firma: MEYLE  
Varuosanumber: 314 136 2102
MEYLE Andur,Jahutusvedeliku temp. 314 136 2102
ERIHIND -20%
5.46€
sis. KM 20%
Firma: FEBI BILSTEIN  
Varuosanumber: 17695
FEBI BILSTEIN Andur,Jahutusvedeliku temp. 17695
ERIHIND -20%
5.46€
sis. KM 20%
Firma: METZGER  
Varuosanumber: 0905025
METZGER Andur,Jahutusvedeliku temp. 0905025
ERIHIND -20%
5.52€
sis. KM 20%
Firma: SWAG  
Varuosanumber: 40 91 7695
SWAG Andur,Jahutusvedeliku temp. 40 91 7695
ERIHIND -20%
5.61€
sis. KM 20%
Firma: MAPCO  
Varuosanumber: 88000
MAPCO Andur,Jahutusvedeliku temp. 88000
ERIHIND -20%
5.79€
sis. KM 20%
Firma: HELLA  
Varuosanumber: 6PT 009 107-361
HELLA Andur,Jahutusvedeliku temp.; Andur,Jahutusvedeliku 6PT 009 107-361
ERIHIND -20%
6.91€
sis. KM 20%
Firma: QUINTON HAZELL  
Varuosanumber: XEMS3
QUINTON HAZELL Andur,Jahutusvedeliku temp. XEMS3
hinnapäring
Firma: SASIC  
Varuosanumber: 3250015
SASIC Andur,Jahutusvedeliku temp. 3250015
hinnapäring
Firma: WILMINK GROUP  
Varuosanumber: WG1054658
noimage
hinnapäring
Firma: WILMINK GROUP  
Varuosanumber: WG1436241
noimage
hinnapäring
Firma: MTE-THOMSON  
Varuosanumber: 4051
MTE-THOMSON Andur,Õlitemperatuur; Andur,Jahutusvedeliku temp.; 4051
hinnapäring
Firma: STANDARD  
Varuosanumber: 55450
STANDARD Andur,Jahutusvedeliku temp. 55450
hinnapäring
Firma: STANDARD  
Varuosanumber: LWS010
noimage
hinnapäring
Firma: WILMINK GROUP  
Varuosanumber: WG1014780
noimage
hinnapäring
Firma: VEMO  
Varuosanumber: V20-72-0443
VEMO Andur,Õlitemperatuur; Andur,Jahutusvedeliku temp.; V20-72-0443
hinnapäring
Firma: TRUCKTEC AUTOMOTIVE  
Varuosanumber: 08.40.042
TRUCKTEC AUTOMOTIVE Andur,Jahutusvedeliku temp. 08.40.042
hinnapäring
Firma: MOTAQUIP  
Varuosanumber: VCT138
noimage
hinnapäring
Firma: STELLOX  
Varuosanumber: 06-04010-SX
noimage
hinnapäring
Firma: TRISCAN  
Varuosanumber: 8626 10014
TRISCAN Andur,Jahutusvedeliku temp. 8626 10014
hinnapäring
Firma: STANDARD  
Varuosanumber: WS1036
STANDARD Andur,Jahutusvedeliku temp. WS1036
hinnapäring
Originaalnumbrid
BMW 13 62 1 284 397
BMW 13 62 1 357 414
BMW 13 62 1 709 966
BMW 13 62 1 709 967
CITROËN 0242.46
CITROËN 242.46
FIAT 46125769
FIAT 5972332
FIAT 60513205
FIAT 60800167
FIAT 60808142
GENERAL MOTORS 90018835
GENERAL MOTORS 90410792
GENERAL MOTORS 90510183
IVECO 0 9842 4793
IVECO 9842 4793
OPEL 01338 444
OPEL 01338 451
OPEL 01338 458
OPEL 1338 444
OPEL 1338 451
OPEL 1338 458
PEUGEOT 0242.46
PEUGEOT 1338.57
PEUGEOT 242.46
SAAB 93 57 021
VAUXHALL 90018835
VAUXHALL 90080939
VAUXHALL 90410792
VAUXHALL 90510183
VOLVO 1332396
Varuosade kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
BMW 3
BMW 3 (E30) / 31609.1982 - 12.198766 Kw - 90 HP / M10 B18 (184VC)Otto
BMW 3 (E30) / 316 (Ecotronic)09.1983 - 12.199066 Kw - 90 HP / M10 B18 (184VD)Otto
BMW 3 (E30) / 316 i08.1987 - 08.198875 Kw - 102 HP / M10 B18 (184KA)Otto
BMW 3 (E30) / 316 i09.1987 - 06.199173 Kw - 100 HP / M40 B16 (164E1)Otto
BMW 3 (E30) / 316 i07.1988 - 06.199175 Kw - 102 HP / M40 B16 (164E1)Otto
BMW 3 (E30) / 318 i09.1982 - 08.198777 Kw - 105 HP / M10 B18 (184EA)Otto
BMW 3 (E30) / 318 i12.1984 - 08.198875 Kw - 102 HP / M10 B18 (184KA)Otto
BMW 3 (E30) / 318 i09.1987 - 06.199185 Kw - 115 HP / M40 B18 (184E1)Otto
BMW 3 (E30) / 318 i09.1987 - 06.199183 Kw - 113 HP / M40 B18 (184E1)Otto
BMW 3 (E30) / 318 is09.1989 - 08.1991100 Kw - 136 HP / M42 B18 (184S1)Otto
BMW 3 (E30) / 325 e 2.710.1983 - 12.198890 Kw - 122 HP / M20 B27 (276KB)Otto
BMW 3 (E30) / 325 e 2.710.1983 - 12.198890 Kw - 122 HP / M20 B27 (276KA)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i09.1983 - 11.1989126 Kw - 171 HP / M20 B25 (256E2)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i12.1986 - 06.1991125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256K1)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i12.1986 - 06.1991125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256EX)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i12.1986 - 06.1991125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256E2)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i12.1986 - 06.1991125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256E1)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i X03.1986 - 12.1987126 Kw - 171 HP / M20 B25 (256K1)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i X03.1986 - 12.1987126 Kw - 171 HP / M20 B25 (256EX)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i X03.1986 - 12.1987126 Kw - 171 HP / M20 B25 (256E2)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i X03.1986 - 12.1987126 Kw - 171 HP / M20 B25 (256E1)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i X12.1986 - 08.1991125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256E1)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i X12.1986 - 08.1991125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256K1)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i X12.1986 - 08.1991125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256E2)Otto
BMW 3 (E30) / 325 i X12.1986 - 08.1991125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256EX)Otto
BMW 3 (E30) / M3 2.307.1986 - 06.1991143 Kw - 195 HP / S14 B23 (234S2)Otto
BMW 3 (E30) / M3 2.307.1986 - 06.1991143 Kw - 195 HP / S14 B23 (234S1)Otto
BMW 3 (E30) / M3 2.307.1986 - 06.1991143 Kw - 195 HP / S14 B23 (234EA)Otto
BMW 3 (E30) / M3 2.302.1987 - 05.1989147 Kw - 200 HP / S14 B23 (234S2)Otto
BMW 3 (E30) / M3 2.306.1989 - 06.1991158 Kw - 215 HP / S14 B23 (234EA)Otto
BMW 3 (E30) / M3 EVO I 2.310.1988 - 10.1990162 Kw - 220 HP / S14 B23 (234EA)Otto
BMW 3 (E30) / M3 EVO II 2.501.1990 - 01.1992175 Kw - 238 HP / S14 B25 (254S1)Otto
BMW 3 (E36) / 316 i09.1990 - 09.199373 Kw - 100 HP / M40 B16 (164E1)Otto
BMW 3 (E36) / 316 i07.1993 - 02.199875 Kw - 102 HP / M43 B16 (164E2)Otto
BMW 3 (E36) / 318 i12.1990 - 10.199383 Kw - 113 HP / M40 B18 (184E1)Otto
BMW 3 (E36) / 318 i10.1993 - 02.199885 Kw - 115 HP / M43 B18 (184E2)Otto
BMW 3 (E36) / 318 is03.1993 - 02.1998103 Kw - 140 HP / M42 B18 (184S1)Otto
BMW 3 (E36) / 320 i09.1990 - 02.1998110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S1)Otto
BMW 3 (E36) / 320 i09.1990 - 02.1998110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S2)Otto
BMW 3 (E36) / 320 i09.1990 - 02.1998110 Kw - 150 HP / M52 B20 (206S3)Otto
BMW 3 (E36) / 325 i09.1990 - 09.1995141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S1)Otto
BMW 3 (E36) / 325 i09.1990 - 09.1995141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S2)Otto
BMW 3 Compact (E36) / 316 i03.1994 - 08.200075 Kw - 102 HP / M43 B16 (164E2)Otto
BMW 3 Compact (E36) / 318 ti11.1994 - 08.1995103 Kw - 140 HP / M42 B18 (184S1)Otto
BMW 3 Kabriolett (E30) / 318 i09.1990 - 10.199383 Kw - 113 HP / M40 B18 (184E1)Otto
BMW 3 Kabriolett (E30) / 325 i12.1985 - 12.1987126 Kw - 171 HP / M20 B25 (256E2)Otto
BMW 3 Kabriolett (E30) / 325 i09.1987 - 10.1993125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256K1)Otto
BMW 3 Kabriolett (E30) / 325 i09.1987 - 10.1993125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256E2)Otto
BMW 3 Kabriolett (E30) / 325 i09.1987 - 10.1993125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256EX)Otto
BMW 3 Kabriolett (E30) / M3 2.306.1988 - 06.1991143 Kw - 195 HP / S14 B23 (234EA)Otto
BMW 3 Kabriolett (E36) / 318 i01.1994 - 04.199985 Kw - 115 HP / M43 B18 (184E2)Otto
BMW 3 Kupee (E36) / 316 i09.1993 - 04.199975 Kw - 102 HP / M43 B16 (164E2)Otto
BMW 3 Kupee (E36) / 318 is03.1992 - 10.1995103 Kw - 140 HP / M42 B18 (184S1)Otto
BMW 3 Kupee (E36) / 320 i03.1992 - 04.1999110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S1)Otto
BMW 3 Kupee (E36) / 320 i03.1992 - 04.1999110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S2)Otto
BMW 3 Kupee (E36) / 320 i03.1992 - 04.1999110 Kw - 150 HP / M52 B20 (206S3)Otto
BMW 3 Kupee (E36) / 325 i03.1992 - 04.1999141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S1)Otto
BMW 3 Kupee (E36) / 325 i03.1992 - 04.1999141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S2)Otto
BMW 3 Touring (E30) / 318 i09.1987 - 06.199185 Kw - 115 HP / M40 B18 (184E1)Otto
BMW 3 Touring (E30) / 318 i04.1989 - 06.199483 Kw - 113 HP / M40 B18 (184E1)Otto
BMW 3 Touring (E30) / 325 i07.1987 - 03.1993125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256K1)Otto
BMW 3 Touring (E30) / 325 i X06.1988 - 10.1993125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256K1)Otto
BMW 3 Touring (E36) / 318 i07.1995 - 10.199985 Kw - 116 HP / M43 B18 (184E2)Otto
BMW 5
BMW 5 (E28) / 518 i09.1983 - 12.198777 Kw - 105 HP / M10 B18 (184EB)Otto
BMW 5 (E28) / 520 i06.1981 - 12.198792 Kw - 125 HP / M20 B20 (206EA)Otto
BMW 5 (E28) / 525 e09.1981 - 12.198790 Kw - 122 HP / M20 B27 (276KA)Otto
BMW 5 (E28) / 525 e09.1981 - 12.198790 Kw - 122 HP / M20 B27 (276EB)Otto
BMW 5 (E28) / 525 e09.1981 - 12.198790 Kw - 122 HP / M20 B27 (276KB)Otto
BMW 5 (E28) / 525 e05.1983 - 12.198792 Kw - 125 HP / M20 B27 (276EA)Otto
BMW 5 (E28) / 525 e12.1984 - 12.198795 Kw - 129 HP / M20 B27 (276KB)Otto
BMW 5 (E28) / 535 i, M 535 i01.1985 - 12.1987136 Kw - 185 HP / M30 B34 (346KA)Otto
BMW 5 (E28) / 535 i, M 535 i01.1985 - 12.1987141 Kw - 192 HP / M30 B35 (Motronic)Otto
BMW 5 (E28) / 535 i, M 535 i01.1985 - 12.1987160 Kw - 218 HP / M30 B34 (346EC)Otto
BMW 5 (E28) / M508.1985 - 12.1987211 Kw - 286 HP / S38 B35 (356ED)Otto
BMW 5 (E34) / 518 i08.1989 - 09.199585 Kw - 115 HP / M43 B18 (184E2)Otto
BMW 5 (E34) / 518 i08.1989 - 09.199583 Kw - 113 HP / M40 B18 (184E1)Otto
BMW 5 (E34) / 520 i01.1988 - 08.199195 Kw - 129 HP / M20 B20 (206KA)Otto
BMW 5 (E34) / 520 i 24V09.1989 - 09.1995110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S1)Otto
BMW 5 (E34) / 520 i 24V09.1989 - 09.1995110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S2)Otto
BMW 5 (E34) / 525 i01.1988 - 08.1991125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256K1)Otto
BMW 5 (E34) / 525 i 24V09.1989 - 09.1995141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S2)Otto
BMW 5 (E34) / 525 iX 24V10.1991 - 09.1995141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S1)Otto
BMW 5 (E34) / 525 iX 24V10.1991 - 09.1995141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S2)Otto
BMW 5 (E34) / 530 i01.1988 - 08.1991138 Kw - 188 HP / M30 B30 (306KA)Otto
BMW 5 (E34) / 535 i01.1988 - 09.1995155 Kw - 211 HP / M30 B34 (346KB)Otto
BMW 5 (E34) / M503.1992 - 09.1995250 Kw - 340 HP / S38 B38 (386S1)Otto
BMW 5 (E34) / M5 KAT10.1988 - 05.1992232 Kw - 315 HP / S38 B36 (366S1)Otto
BMW 5 Touring (E34) / 518 i03.1993 - 09.199483 Kw - 113 HP / M43 B18 (184E2)Otto
BMW 5 Touring (E34) / 518 i09.1994 - 01.199785 Kw - 115 HP / M43 B18 (184E2)Otto
BMW 5 Touring (E34) / 520 i11.1991 - 01.1997110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S1)Otto
BMW 5 Touring (E34) / 520 i11.1991 - 01.1997110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S2)Otto
BMW 5 Touring (E34) / 525 i11.1991 - 01.1997141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S1)Otto
BMW 5 Touring (E34) / 525 i11.1991 - 01.1997141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S2)Otto
BMW 5 Touring (E34) / 525 ix02.1992 - 01.1997141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S1)Otto
BMW 5 Touring (E34) / 525 ix02.1992 - 01.1997141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S2)Otto
BMW 5 Touring (E34) / M509.1994 - 01.1997250 Kw - 340 HP / S38 B38 (386S1)Otto
BMW 6
BMW 6 (E24) / 635 CSi06.1978 - 08.1988160 Kw - 218 HP / M30 B35 (Motronic,9.3:1)Otto
BMW 6 (E24) / 635 CSi06.1978 - 08.1988160 Kw - 218 HP / M30 B35 (L-Jetronic,10:1)Otto
BMW 6 (E24) / 635 CSi06.1978 - 08.1988160 Kw - 218 HP / M30 B35 (Motronic,10:1)Otto
BMW 6 (E24) / 635 CSi01.1985 - 05.1989136 Kw - 185 HP / M30 B34 (346KA)Otto
BMW 6 (E24) / 635 CSi04.1985 - 09.1990141 Kw - 192 HP / M30 B35 Otto
BMW 6 (E24) / 635 CSi08.1987 - 05.1989155 Kw - 211 HP / M30 B34 (346KB)Otto
BMW 6 (E24) / M 635 CSi03.1984 - 05.1989211 Kw - 286 HP / S38 B35 (356ED)Otto
BMW 6 (E24) / M 635 CSi10.1986 - 10.1988191 Kw - 260 HP / S38 B35 (356ED)Otto
BMW 7
BMW 7 (E23) / 735 i09.1979 - 08.1986160 Kw - 218 HP / M30 B35 (Motronic,9.3:1)Otto
BMW 7 (E23) / 735 i09.1979 - 08.1986160 Kw - 218 HP / M30 B35 (Motronic,10:1)Otto
BMW 7 (E23) / 735 i01.1985 - 08.1986136 Kw - 185 HP / M30 B34 (346KA)Otto
BMW 7 (E23) / 735 i04.1985 - 08.1986141 Kw - 192 HP / M30 B35 (Motronic)Otto
BMW 7 (E32) / 730 i,iL12.1986 - 09.1994145 Kw - 197 HP / M30 B30 (306EA)Otto
BMW 7 (E32) / 730 i,iL12.1986 - 09.1994138 Kw - 188 HP / M30 B30 (306KA)Otto
BMW 7 (E32) / 735 i,iL09.1986 - 09.1992155 Kw - 211 HP / M30 B34 (346KB)Otto
BMW 7 (E32) / 735 i,iL09.1986 - 12.1987162 Kw - 220 HP / M30 B35 (Motronic,9.2:1)Otto
BMW Z1
BMW Z1 / 2.506.1988 - 06.1991125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256K1)Otto
CITROËN AX
CITROËN AX (ZA-_) / 1007.1986 - 12.199833 Kw - 45 HP / CDY (TU9M)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 1002.1987 - 12.199837 Kw - 50 HP / CDZ (TU9M)Otto
CITROËN DISPATCH
CITROËN DISPATCH (U6U) / 1.610.1995 - kuni ...58 Kw - 79 HP / 220 A2.000Otto
CITROËN DISPATCH (U6U) / 1.610.1995 - kuni ...58 Kw - 79 HP / 1580 SPIOtto
CITROËN DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) / 1.6 i10.1995 - kuni ...58 Kw - 79 HP / 220 A2.000Otto
CITROËN DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) / 1.6 i10.1995 - kuni ...58 Kw - 79 HP / 1580 SPIOtto
CITROËN ZX
CITROËN ZX (N2) / 1.103.1991 - 06.199744 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Otto
CITROËN ZX (N2) / 1.4 i03.1991 - 06.199755 Kw - 75 HP / KDX (TU3M/Z)Otto
CITROËN ZX (N2) / 1.4 i03.1991 - 06.199755 Kw - 75 HP / KDZ (TU3M/Z)Otto
CITROËN ZX (N2) / 1.4 i03.1991 - 06.199755 Kw - 75 HP / KFX (TU3JP)Otto
CITROËN ZX (N2) / 1.903.1991 - 09.199396 Kw - 131 HP / D6E (XU9JA)Otto
CITROËN ZX (N2) / 1.9 i03.1991 - 06.199788 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JA)Otto
CITROËN ZX Estate (N2) / 1.4 i10.1993 - 10.199755 Kw - 75 HP / KDY (TU3M)Otto
CITROËN ZX Estate (N2) / 1.4 i10.1993 - 10.199755 Kw - 75 HP / KFX (TU3JP)Otto
CITROËN ZX Estate (N2) / 1.4 i10.1993 - 10.199755 Kw - 75 HP / KDX (TU3M/Z)Otto
FIAT BARCHETTA
FIAT BARCHETTA (183) / 1.8 16V04.1995 - 05.200596 Kw - 130 HP / 183 A1.000Otto
FIAT BARCHETTA (183) / 1.8 16V04.1995 - 05.200596 Kw - 130 HP / 188 A6.000Otto
FIAT BRAVA
FIAT BRAVA (182) / 1.4 (182.BG)10.1995 - 10.200155 Kw - 75 HP / 182 A5.000Otto
FIAT BRAVA (182) / 1.4 12 V (182.BA)10.1995 - 08.199859 Kw - 80 HP / 182 A3.000Otto
FIAT BRAVO
FIAT BRAVO I (182) / 1.4 (182.AA)10.1995 - 10.200159 Kw - 80 HP / 182 A3.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 1.4 (182.AG)10.1995 - 10.200155 Kw - 75 HP / 182 A5.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 2.0 HGT 20V (182.AD)10.1995 - 07.1998108 Kw - 147 HP / 182 A1.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 2.0 HGT 20V (182AQ)07.1998 - 10.2001113 Kw - 154 HP / 182 B7.000Otto
FIAT COUPE
FIAT COUPE (FA/175) / 1.8 16V03.1996 - 08.200096 Kw - 131 HP / 183 A1.000Otto
FIAT COUPE (FA/175) / 2.0 20V04.1998 - 08.2000113 Kw - 154 HP / 182 B3.000Otto
FIAT CROMA
FIAT CROMA (154) / 2000 16V08.1992 - 08.1996101 Kw - 137 HP / 154 E1.000Otto
FIAT CROMA (154) / 2000 CHT01.1991 - 09.199274 Kw - 100 HP / 154 C5.000Otto
FIAT CROMA (154) / 2000 CHT01.1991 - 09.199274 Kw - 100 HP / 154 A1.000Otto
FIAT CROMA (154) / 2000 CHT (154.AC)12.1985 - 02.198966 Kw - 90 HP / 154 A1.000Otto
FIAT CROMA (154) / 2000 i.e. (154.AD)03.1987 - 09.199288 Kw - 120 HP / 834 B.000Otto
FIAT CROMA (154) / 2000 i.e. (154.AD)03.1987 - 09.199288 Kw - 120 HP / 154 C3.000Otto
FIAT CROMA (154) / 2000 i.e. (154.AM, 154.LM)10.1987 - 08.199685 Kw - 116 HP / 154 C3.046Otto
FIAT CROMA (154) / 2000 i.e. (154.AM, 154.LM)10.1987 - 08.199685 Kw - 116 HP / 834 B.146Otto
FIAT CROMA (154) / 2000 i.e. Turbo (154.AM, 154.LM)06.1987 - 08.1996110 Kw - 150 HP / 154 C4.046Otto
FIAT CROMA (154) / 2000 i.e. Turbo (154.AM, 154.LM)06.1987 - 08.1996110 Kw - 150 HP / 834 C.146Otto
FIAT CROMA (154) / 2500 V606.1993 - 08.1996119 Kw - 162 HP / 834 G.000Otto
FIAT FIORINO
FIAT FIORINO Kast (146) / 70 i.e. 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 C5.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 70 i.e. 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 D5.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 75 i.e. 1.505.1988 - 12.199355 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 75 i.e. 1.610.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 75 i.e. 1.610.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 D6.000Otto
FIAT FIORINO Pick up (146) / 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 D5.000Otto
FIAT FIORINO Pick up (146) / 1.601.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000Otto
FIAT FIORINO Pick up (146) / 1.601.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 D6.000Otto
FIAT MAREA
FIAT MAREA (185) / 1.4 80 12V09.1996 - 05.200259 Kw - 80 HP / 182 A3.000Otto
FIAT MAREA (185) / 2.0 150 20V09.1996 - 04.1999108 Kw - 147 HP / 182 A1.000Otto
FIAT MAREA (185) / 2.0 150 20V01.2001 - 05.2002110 Kw - 150 HP / 185 A8.000Otto
FIAT MAREA (185) / 2.0 155 20V04.1999 - 01.2001113 Kw - 154 HP / 182 B7.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.4 80 12V09.1996 - 05.200259 Kw - 80 HP / 182 A3.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 2.0 150 20V09.1996 - 04.1999108 Kw - 147 HP / 182 A1.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 2.0 150 20V01.2001 - 05.2002110 Kw - 150 HP / 185 A8.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 2.0 155 20V04.1999 - 02.2003113 Kw - 154 HP / 182 B7.000Otto
FIAT PANDA
FIAT PANDA (141A_) / 1000 4x405.1986 - 12.199433 Kw - 45 HP / 156 A2.246Otto
FIAT PANDA (141A_) / 1000 4x405.1986 - 12.199433 Kw - 45 HP / 141 C2.000Otto
FIAT PANDA (141A_) / 1000 i.e. KAT10.1987 - 08.199833 Kw - 45 HP / 156 A2.246Otto
FIAT PANDA (141A_) / 1000 i.e. KAT10.1987 - 08.199833 Kw - 45 HP / 141 C2.000Otto
FIAT PANDA (141A_) / 110005.1991 - 12.199937 Kw - 50 HP / 156 C.046Otto
FIAT PANDA (141A_) / 1100 Trekking 4x410.1991 - 07.200437 Kw - 50 HP / 156 C.046Otto
FIAT PUNTO
FIAT PUNTO (176) / 1.4 GT Turbo01.1994 - 09.199698 Kw - 133 HP / 176 A4.000Otto
FIAT PUNTO (176) / 1.4 GT Turbo09.1996 - 09.199996 Kw - 131 HP / 176 B6.000Otto
FIAT SCUDO
FIAT SCUDO Combinato (220P) / 1.602.1996 - 12.200658 Kw - 79 HP / 220 A 2.000 Otto
FIAT SCUDO Kast (220L) / 1.602.1996 - 12.200658 Kw - 79 HP / 220 A 2.000 Otto
FIAT TIPO
FIAT TIPO (160) / 1.1 (160.AA)01.1988 - 10.199141 Kw - 56 HP / 160 A3.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 (160.AC)07.1987 - 12.198952 Kw - 71 HP / 160 A1.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 (160.AC)07.1987 - 12.198952 Kw - 71 HP / 160 A1.048Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 i.e.05.1989 - 04.199557 Kw - 78 HP / 159 A2.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989 - 04.199551 Kw - 70 HP / 160 A1.046Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989 - 04.199551 Kw - 70 HP / 836 A4.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.603.1988 - 10.199258 Kw - 79 HP / 160 A2.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e.02.1988 - 05.199166 Kw - 90 HP / 149 C2.046Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.1992 - 04.199555 Kw - 75 HP / 159 A3.048Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.1992 - 04.199555 Kw - 75 HP / 835 C1.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e. (160.AF)07.1990 - 01.199357 Kw - 78 HP / 159 A3.046Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 SX DGT05.1989 - 10.199566 Kw - 90 HP / 159 A3.000Otto
FIAT UNO
FIAT UNO (146A/E) / 1.0 iE05.1998 - 08.200034 Kw - 46 HP / 156 A2.246Otto
FIAT UNO (146A/E) / 1.3 Turbo i.e.04.1985 - 08.198977 Kw - 105 HP / 146 A2.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 1.3 Turbo i.e.01.1987 - 12.198773 Kw - 99 HP / 146 A2.146Otto
FIAT UNO (146A/E) / 1.3 Turbo i.e.09.1989 - 03.199174 Kw - 101 HP / 146 A2.246Otto
FIAT UNO (146A/E) / 1.4 Turbo i.e.09.1989 - 09.199382 Kw - 112 HP / 146 A8.046Otto
FIAT UNO (146A/E) / 1.4 Turbo i.e.12.1989 - 12.199687 Kw - 118 HP / 146 A8.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 45 i.e. 1.004.1984 - 10.199533 Kw - 45 HP / 156 A2.246Otto
FIAT UNO (146A/E) / 50 1.101.1990 - 12.199337 Kw - 50 HP / 156 C.046Otto
FIAT UNO (146A/E) / 50 i.e. 1.106.1992 - 12.199336 Kw - 49 HP / 146 C3.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 75 i.e. 1.510.1985 - 12.199355 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT UNO (146A/E) / 75 i.e. 1.510.1985 - 12.199355 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
OPEL ASCONA
OPEL ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) / 1.809.1987 - 08.198862 Kw - 84 HP / E 18 NVOtto
OPEL ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) / 1.8 E01.1985 - 08.198674 Kw - 100 HP / C 18 NEOtto
OPEL ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) / 1.8 E01.1985 - 08.198674 Kw - 100 HP / S 18 NVOtto
OPEL ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) / 1.8 i09.1982 - 08.198685 Kw - 115 HP / 18 EOtto
OPEL ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) / 2.0 i09.1986 - 08.198885 Kw - 115 HP / 20 NEOtto
OPEL ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) / 2.0 i GT03.1987 - 08.198895 Kw - 130 HP / 20 SEHOtto
OPEL ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) / 2.0 i KAT09.1986 - 08.198885 Kw - 116 HP / C 20 NEOtto
OPEL ASCONA C Luukpära (84_, 89_) / 1.809.1987 - 08.198862 Kw - 84 HP / E 18 NVOtto
OPEL ASCONA C Luukpära (84_, 89_) / 1.8 E01.1985 - 08.198674 Kw - 100 HP / C 18 NEOtto
OPEL ASCONA C Luukpära (84_, 89_) / 1.8 E01.1985 - 08.198674 Kw - 100 HP / S 18 NVOtto
OPEL ASCONA C Luukpära (84_, 89_) / 1.8 i09.1982 - 08.198685 Kw - 115 HP / 18 EOtto
OPEL ASCONA C Luukpära (84_, 89_) / 2.0 i09.1986 - 08.198885 Kw - 115 HP / 20 NEOtto
OPEL ASCONA C Luukpära (84_, 89_) / 2.0 i GT03.1987 - 08.198895 Kw - 130 HP / 20 SEHOtto
OPEL ASCONA C Luukpära (84_, 89_) / 2.0 i KAT09.1986 - 08.198885 Kw - 116 HP / C 20 NEOtto
OPEL ASTRA
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 1.409.1992 - 09.199860 Kw - 82 HP / 14 SEOtto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 1.4 i09.1991 - 09.199844 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 1.4 i09.1991 - 09.199844 Kw - 60 HP / X 14 NZOtto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 1.4 i 16V02.1996 - 09.199866 Kw - 90 HP / X 14 XEOtto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 1.4 Si03.1992 - 09.199860 Kw - 82 HP / C 14 SEOtto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 1.609.1995 - 09.199855 Kw - 75 HP / 16 LZ2Otto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 1.609.1995 - 09.199855 Kw - 75 HP / 16 NZROtto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 1.6 i03.1992 - 09.199855 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 1.6 i03.1992 - 09.199855 Kw - 75 HP / X 16 SZROtto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 1.6 i05.1993 - 07.199652 Kw - 71 HP / X 16 SZOtto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 1.6 i 16V08.1994 - 09.199874 Kw - 100 HP / X 16 XELOtto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 1.6 Si05.1992 - 12.199474 Kw - 100 HP / C 16 SEOtto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 1.8 i03.1992 - 09.199866 Kw - 90 HP / C 18 NZOtto
OPEL ASTRA F (56_, 57_) / 2.0 i03.1992 - 09.199885 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
OPEL ASTRA F CLASSIC Kombi / 1.4 i01.1998 - 01.200544 Kw - 60 HP / X 14 NZOtto
OPEL ASTRA F CLASSIC Kombi / 1.6 i01.1998 - 01.200555 Kw - 75 HP / X 16 SZROtto
OPEL ASTRA F CLASSIC Kombi / 1.6 i 16V01.1998 - 01.200574 Kw - 101 HP / X 16 XELOtto
OPEL ASTRA F CLASSIC Luukpära / 1.4 i01.1998 - 08.200244 Kw - 60 HP / X 14 NZOtto
OPEL ASTRA F CLASSIC Luukpära / 1.4 i01.1998 - 08.200244 Kw - 60 HP / X 14 NZOtto
OPEL ASTRA F CLASSIC Luukpära / 1.6 i01.1998 - 08.200255 Kw - 75 HP / X 16 SZROtto
OPEL ASTRA F CLASSIC Luukpära / 1.6 i01.1998 - 08.200255 Kw - 75 HP / X 16 SZROtto
OPEL ASTRA F CLASSIC Luukpära / 1.6 i 16V01.1998 - 08.200274 Kw - 101 HP / X 16 XELOtto
OPEL ASTRA F CLASSIC Luukpära / 1.6 i 16V01.1998 - 08.200274 Kw - 101 HP / X 16 XELOtto
OPEL ASTRA F Kabriolett (53_B) / 1.4 i 16V01.1996 - 03.200166 Kw - 90 HP / X 14 XEOtto
OPEL ASTRA F Kabriolett (53_B) / 1.4 Si05.1993 - 03.200160 Kw - 82 HP / C 14 SEOtto
OPEL ASTRA F Kabriolett (53_B) / 1.6 i03.1993 - 08.199652 Kw - 71 HP / X 16 SZOtto
OPEL ASTRA F Kabriolett (53_B) / 1.6 i01.1996 - 03.200155 Kw - 75 HP / X 16 SZROtto
OPEL ASTRA F Kabriolett (53_B) / 2.0 i03.1993 - 10.199485 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 1.409.1992 - 01.199860 Kw - 82 HP / 14 SEOtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 1.4 i09.1991 - 01.199844 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 1.4 i 16V02.1996 - 01.199866 Kw - 90 HP / X 14 XEOtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 1.4 Si03.1992 - 01.199860 Kw - 82 HP / C 14 SEOtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 1.609.1995 - 01.199855 Kw - 75 HP / 16 LZ2Otto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 1.609.1995 - 01.199855 Kw - 75 HP / 16 NZROtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 1.6 i09.1991 - 01.199855 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 1.6 i09.1991 - 01.199855 Kw - 75 HP / X 16 SZROtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 1.6 i05.1993 - 07.199652 Kw - 71 HP / X 16 SZOtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 1.6 i 16V08.1994 - 01.199874 Kw - 100 HP / X 16 XELOtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 1.6 Si03.1992 - 12.199474 Kw - 100 HP / C 16 SEOtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 1.8 i09.1991 - 01.199866 Kw - 90 HP / C 18 NZOtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 2.0 i09.1991 - 07.199485 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
OPEL ASTRA F Kombi (51_, 52_) / 2.0 i 16V03.1993 - 01.1998110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 1.409.1992 - 01.199860 Kw - 82 HP / 14 SEOtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 1.4 i03.1992 - 01.199844 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 1.4 i 16V01.1996 - 01.199866 Kw - 90 HP / X 14 XEOtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 1.4 Si03.1992 - 01.199860 Kw - 82 HP / C 14 SEOtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 1.609.1995 - 01.199855 Kw - 75 HP / 16 LZ2Otto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 1.609.1995 - 01.199855 Kw - 75 HP / 16 NZROtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 1.6 i09.1991 - 01.199855 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 1.6 i09.1991 - 01.199855 Kw - 75 HP / X 16 SZROtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 1.6 i05.1993 - 07.199652 Kw - 71 HP / X 16 SZOtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 1.6 i 16V08.1994 - 01.199874 Kw - 100 HP / X 16 XELOtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 1.6 Si03.1992 - 12.199474 Kw - 100 HP / C 16 SEOtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 1.8 i09.1991 - 01.199866 Kw - 90 HP / C 18 NZOtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 2.0 GSI 16V09.1991 - 01.1998110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
OPEL ASTRA F Luukpära (53_, 54_, 58_, 59_) / 2.0 i09.1991 - 01.199885 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
OPEL ASTRA F Van (55_) / 1.4 i10.1991 - 01.199944 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL ASTRA F Van (55_) / 1.6 i10.1991 - 04.199355 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
OPEL ASTRA F Van (55_) / 1.6 i02.1993 - 07.199652 Kw - 71 HP / X 16 SZOtto
OPEL CALIBRA
OPEL CALIBRA A (85_) / 2.0 i06.1990 - 07.199785 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
OPEL CALIBRA A (85_) / 2.0 i 16V06.1990 - 02.1994110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
OPEL CALIBRA A (85_) / 2.0 i 16V 4x406.1990 - 02.1994110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
OPEL CALIBRA A (85_) / 2.0 i 4x406.1990 - 07.199785 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
OPEL CALIBRA A (85_) / 2.0 i Turbo 4x403.1992 - 07.1997150 Kw - 204 HP / C 20 LETOtto
OPEL CALIBRA A (85_) / 2.5 i V604.1993 - 07.1997125 Kw - 170 HP / C 25 XEOtto
OPEL CALIBRA A (85_) / 2.5 i V604.1993 - 07.1997125 Kw - 170 HP / X 25 XEOtto
OPEL COMBO
OPEL COMBO (71_) / 1.207.1994 - 10.200133 Kw - 45 HP / C 12 NZOtto
OPEL COMBO (71_) / 1.207.1994 - 10.200133 Kw - 45 HP / X 12 SZOtto
OPEL COMBO (71_) / 1.407.1994 - 10.200144 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL COMBO (71_) / 1.407.1994 - 10.200144 Kw - 60 HP / X 14 SZOtto
OPEL COMBO (71_) / 1.407.1994 - 10.200160 Kw - 82 HP / C 14 SEOtto
OPEL COMBO (71_) / 1.4 16V08.1999 - 10.200166 Kw - 90 HP / X 14 XEOtto
OPEL CORSA
OPEL CORSA A Luukpära (93_, 94_, 98_, 99_) / 1.2 i09.1989 - 03.199333 Kw - 45 HP / C 12 NZOtto
OPEL CORSA A Luukpära (93_, 94_, 98_, 99_) / 1.4 i01.1985 - 03.199340 Kw - 54 HP / C 14 NZOtto
OPEL CORSA A Luukpära (93_, 94_, 98_, 99_) / 1.4 i01.1990 - 03.199344 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL CORSA A Luukpära (93_, 94_, 98_, 99_) / 1.4 Si09.1991 - 03.199360 Kw - 82 HP / C 14 SEOtto
OPEL CORSA A Luukpära (93_, 94_, 98_, 99_) / 1.6 GSI05.1988 - 03.199274 Kw - 100 HP / E 16 SEOtto
OPEL CORSA A Luukpära (93_, 94_, 98_, 99_) / 1.6 GSI08.1988 - 09.199255 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
OPEL CORSA A Luukpära (93_, 94_, 98_, 99_) / 1.6 GSI KAT02.1992 - 03.199374 Kw - 101 HP / C 16 SEOtto
OPEL CORSA A TR (91_, 92_, 96_, 97_) / 1.2 i09.1989 - 03.199333 Kw - 45 HP / C 12 NZOtto
OPEL CORSA A TR (91_, 92_, 96_, 97_) / 1.4 i10.1989 - 03.199344 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) / 1.2 i03.1993 - 09.200033 Kw - 45 HP / X 12 SZOtto
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) / 1.2 i03.1993 - 09.200033 Kw - 45 HP / C 12 NZOtto
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) / 1.2 i03.1993 - 09.200033 Kw - 45 HP / 12 NZOtto
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) / 1.4 i03.1993 - 09.200044 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) / 1.4 i03.1993 - 09.200044 Kw - 60 HP / X 14 SZOtto
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) / 1.4 i 16V09.1994 - 09.200066 Kw - 90 HP / X 14 XEOtto
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) / 1.4 Si03.1993 - 09.200060 Kw - 82 HP / C 14 SEOtto
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) / 1.6 GSI 16V03.1993 - 09.200080 Kw - 109 HP / C 16 XEOtto
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) / 1.6 i 16V09.1994 - 09.200078 Kw - 106 HP / X 16 XEOtto
OPEL FRONTERA
OPEL FRONTERA A (5_MWL4) / 2.2 i (54MWL4)03.1995 - 10.1998100 Kw - 136 HP / X 22 XEOtto
OPEL FRONTERA A (5_MWL4) / 2.4 i (53MWL4)03.1992 - 10.199892 Kw - 125 HP / C 24 NEOtto
OPEL FRONTERA A Sport (5_SUD2) / 2.0 i (52SUD2, 55SUD2)03.1992 - 10.199885 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
OPEL FRONTERA A Sport (5_SUD2) / 2.0 i (52SUD2, 55SUD2)03.1992 - 10.199885 Kw - 115 HP / X 20 SEOtto
OPEL KADETT
OPEL KADETT E (39_, 49_) / 1.4 i01.1990 - 08.199144 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL KADETT E (39_, 49_) / 1.6 i09.1986 - 08.199155 Kw - 75 HP / E 16 NZOtto
OPEL KADETT E (39_, 49_) / 1.6 i KAT09.1986 - 08.199155 Kw - 75 HP / C 16 LZOtto
OPEL KADETT E (39_, 49_) / 1.6 i KAT09.1986 - 08.199155 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
OPEL KADETT E (39_, 49_) / 1.809.1987 - 08.199084 Kw - 114 HP / 18 EOtto
OPEL KADETT E (39_, 49_) / 1.8 i09.1984 - 08.198685 Kw - 115 HP / 18 EOtto
OPEL KADETT E (39_, 49_) / 1.8 i10.1985 - 08.198674 Kw - 100 HP / C 18 NEOtto
OPEL KADETT E (39_, 49_) / 1.8 i09.1990 - 08.199166 Kw - 90 HP / C 18 NTOtto
OPEL KADETT E (39_, 49_) / 1.8 i09.1990 - 08.199166 Kw - 90 HP / C 18 NZOtto
OPEL KADETT E (39_, 49_) / 1.8 i09.1990 - 08.199166 Kw - 90 HP / 18 SVOtto
OPEL KADETT E (39_, 49_) / 1.8 S09.1987 - 08.199162 Kw - 84 HP / E 18 NVOtto
OPEL KADETT E (39_, 49_) / 2.0 i03.1987 - 08.199185 Kw - 115 HP / 20 NEOtto
OPEL KADETT E (39_, 49_) / 2.0 i KAT03.1987 - 08.199185 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
OPEL KADETT E Combo (38_, 48_) / 1.4 i08.1991 - 07.199444 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL KADETT E Combo (38_, 48_) / 1.6 i08.1991 - 07.199455 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
OPEL KADETT E Kabriolett (43B_) / 1.4 i01.1990 - 08.199144 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL KADETT E Kabriolett (43B_) / 1.6 i10.1986 - 02.199355 Kw - 75 HP / E 16 NZOtto
OPEL KADETT E Kabriolett (43B_) / 1.6 i KAT10.1987 - 02.199355 Kw - 75 HP / C 16 LZOtto
OPEL KADETT E Kabriolett (43B_) / 1.6 i KAT10.1987 - 02.199355 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
OPEL KADETT E Kabriolett (43B_) / 2.0 i10.1986 - 02.199385 Kw - 115 HP / 20 NEOtto
OPEL KADETT E Kabriolett (43B_) / 2.0 i KAT10.1986 - 02.199385 Kw - 116 HP / C 20 NEOtto
OPEL KADETT E Kast (37_, 47_) / 1.4 i01.1990 - 08.199144 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL KADETT E Kast (37_, 47_) / 1.6 i08.1989 - 09.199355 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
OPEL KADETT E Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) / 1.4 i01.1990 - 08.199144 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL KADETT E Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) / 1.6 i09.1986 - 08.199155 Kw - 75 HP / E 16 NZOtto
OPEL KADETT E Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) / 1.6 i KAT09.1986 - 08.199155 Kw - 75 HP / C 16 LZOtto
OPEL KADETT E Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) / 1.6 i KAT09.1986 - 08.199155 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
OPEL KADETT E Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) / 1.8 E10.1985 - 08.198674 Kw - 100 HP / C 18 NEOtto
OPEL KADETT E Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) / 1.8 i09.1984 - 08.198685 Kw - 115 HP / 18 EOtto
OPEL KADETT E Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) / 1.8 i06.1985 - 08.199166 Kw - 90 HP / C 18 NTOtto
OPEL KADETT E Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) / 1.8 i06.1985 - 08.199166 Kw - 90 HP / C 18 NZOtto
OPEL KADETT E Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) / 1.8 S09.1987 - 08.199162 Kw - 84 HP / E 18 NVOtto
OPEL KADETT E Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) / 2.0 i09.1987 - 08.199185 Kw - 115 HP / 20 NEOtto
OPEL KADETT E Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) / 2.0 i KAT09.1987 - 08.199185 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
OPEL KADETT E Luukpära (33_, 34_, 43_, 44_) / 1.4 i01.1990 - 08.199144 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
OPEL KADETT E Luukpära (33_, 34_, 43_, 44_) / 1.6 i09.1986 - 08.199155 Kw - 75 HP / E 16 NZOtto
OPEL KADETT E Luukpära (33_, 34_, 43_, 44_) / 1.6 i KAT09.1986 - 08.199155 Kw - 75 HP / C 16 LZOtto
OPEL KADETT E Luukpära (33_, 34_, 43_, 44_) / 1.6 i KAT09.1986 - 08.199155 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
OPEL KADETT E Luukpära (33_, 34_, 43_, 44_) / 1.8 E10.1985 - 08.198674 Kw - 100 HP / C 18 NEOtto
OPEL KADETT E Luukpära (33_, 34_, 43_, 44_) / 1.8 GSI09.1984 - 08.198685 Kw - 115 HP / 18 EOtto
OPEL KADETT E Luukpära (33_, 34_, 43_, 44_) / 1.8 i06.1985 - 08.199166 Kw - 90 HP / C 18 NTOtto
OPEL KADETT E Luukpära (33_, 34_, 43_, 44_) / 1.8 i06.1985 - 08.199166 Kw - 90 HP / C 18 NZOtto
OPEL KADETT E Luukpära (33_, 34_, 43_, 44_) / 1.8 i06.1985 - 08.199166 Kw - 90 HP / S 18 NVOtto
OPEL KADETT E Luukpära (33_, 34_, 43_, 44_) / 1.8 S09.1987 - 08.199162 Kw - 84 HP / E 18 NVOtto
OPEL KADETT E Luukpära (33_, 34_, 43_, 44_) / 1.8 S09.1987 - 08.199162 Kw - 84 HP / S 18 NVOtto
OPEL KADETT E Luukpära (33_, 34_, 43_, 44_) / 2.0 GSI09.1986 - 08.199185 Kw - 115 HP / 20 NEOtto
OPEL KADETT E Luukpära (33_, 34_, 43_, 44_) / 2.0 GSI09.1986 - 08.199195 Kw - 129 HP / 20 SEHOtto
OPEL KADETT E Luukpära (33_, 34_, 43_, 44_) / 2.0 GSI 16V12.1987 - 08.1991115 Kw - 156 HP / 20 XE Otto
OPEL KADETT E Luukpära (33_, 34_, 43_, 44_) / 2.0 GSI 16V KAT03.1988 - 08.1991110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
OPEL KADETT E Luukpära (33_, 34_, 43_, 44_) / 2.0 GSI KAT09.1986 - 08.199185 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
OPEL OMEGA
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) / 1.809.1986 - 03.199485 Kw - 115 HP / 18 SEHOtto
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) / 1.809.1987 - 03.199465 Kw - 88 HP / E 18 NVROtto
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) / 1.8 N09.1986 - 08.198760 Kw - 82 HP / 18 NVOtto
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) / 1.8 S09.1986 - 03.199466 Kw - 90 HP / 18 SVOtto
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) / 2.009.1986 - 03.199490 Kw - 122 HP / 20 SEOtto
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) / 2.0 i09.1986 - 03.199485 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) / 2.3 D10.1986 - 03.199454 Kw - 73 HP / 23 YDDiisel
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) / 2.3 TD10.1986 - 08.198866 Kw - 90 HP / 23 YDTDiisel
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) / 2.3 TD Interc.08.1988 - 03.199474 Kw - 100 HP / 23 DTRDiisel
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) / 2.4 i09.1988 - 03.199492 Kw - 125 HP / C 24 NEOtto
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) / 2.6 i09.1990 - 03.1994110 Kw - 150 HP / C 26 NEOtto
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) / 3.0 (3000)03.1987 - 12.1987115 Kw - 156 HP / C 30 LEOtto
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) / 3.0 (3000)03.1987 - 09.1990130 Kw - 177 HP / 30 NEOtto
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) / 3.0 24V (3000)09.1989 - 03.1994150 Kw - 204 HP / C 30 SEOtto
OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) / 1.809.1986 - 03.199485 Kw - 115 HP / 18 SEHOtto
OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) / 1.809.1987 - 03.199465 Kw - 88 HP / E 18 NVROtto
OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) / 1.8 N09.1986 - 08.198760 Kw - 82 HP / 18 NVOtto
OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) / 1.8 S09.1986 - 03.199466 Kw - 90 HP / 18 SVOtto
OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) / 2.009.1986 - 03.199490 Kw - 122 HP / 20 SEOtto
OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) / 2.0 i09.1986 - 03.199485 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) / 2.3 D09.1986 - 03.199454 Kw - 73 HP / 23 YDDiisel
OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) / 2.3 TD09.1986 - 08.198866 Kw - 90 HP / 23 YDTDiisel
OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) / 2.3 TD Interc.09.1988 - 03.199474 Kw - 100 HP / 23 DTRDiisel
OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) / 2.4 i09.1988 - 03.199492 Kw - 125 HP / C 24 NEOtto
OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) / 2.6 i09.1990 - 03.1994110 Kw - 150 HP / C 26 NEOtto
OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) / 3.003.1987 - 03.1994115 Kw - 156 HP / C 30 LEOtto
OPEL OMEGA A Kombi (66_, 67_) / 3.003.1987 - 09.1990130 Kw - 177 HP / 30 NEOtto
OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_) / 2.003.1994 - 09.199985 Kw - 116 HP / X 20 SEOtto
OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_) / 2.003.1994 - 12.200085 Kw - 115 HP / 20 SEOtto
OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_) / 2.5 V603.1994 - 09.2000125 Kw - 170 HP / X 25 XEOtto
OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_) / 3.0 V604.1994 - 02.2001155 Kw - 211 HP / X 30 XEOtto
OPEL OMEGA B Kombi (21_, 22_, 23_) / 2.003.1994 - 09.199985 Kw - 116 HP / X 20 SEOtto
OPEL OMEGA B Kombi (21_, 22_, 23_) / 2.5 V603.1994 - 09.2000125 Kw - 170 HP / X 25 XEOtto
OPEL OMEGA B Kombi (21_, 22_, 23_) / 3.0 V604.1994 - 02.2001155 Kw - 211 HP / X 30 XEOtto
OPEL SENATOR
OPEL SENATOR B (29_) / 2.6 i09.1990 - 09.1993110 Kw - 150 HP / C 26 NEOtto
OPEL SENATOR B (29_) / 3.009.1987 - 09.1993115 Kw - 156 HP / C 30 LEOtto
OPEL SENATOR B (29_) / 3.0 24V09.1989 - 09.1993150 Kw - 204 HP / C 30 SEOtto
OPEL SENATOR B (29_) / 3.0 i KAT01.1988 - 09.1993130 Kw - 177 HP / C 30 NEOtto
OPEL SINTRA
OPEL SINTRA / 2.2 DTI07.1997 - 04.199985 Kw - 116 HP / X 22 DTHDiisel
OPEL TIGRA
OPEL TIGRA (95_) / 1.6 16V07.1994 - 08.199878 Kw - 106 HP / X 16 XEOtto
OPEL VECTRA
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 1.6 i09.1988 - 11.199555 Kw - 75 HP / E 16 NZOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 1.6 i09.1988 - 11.199555 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 1.6 i09.1988 - 11.199555 Kw - 75 HP / C 16 NZ2Otto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 1.6 i09.1993 - 11.199552 Kw - 71 HP / X 16 SZOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 1.8 i KAT03.1990 - 11.199566 Kw - 90 HP / C 18 NZOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 2.0 i09.1988 - 10.199085 Kw - 115 HP / 20 NEOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 2.0 i09.1988 - 09.199295 Kw - 129 HP / 20 SEHOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 2.0 i 4x401.1989 - 10.199085 Kw - 115 HP / 20 NEOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 2.0 i 4x401.1989 - 09.199295 Kw - 129 HP / 20 SEHOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 2.0 i 4x4 KAT01.1989 - 11.199585 Kw - 116 HP / C 20 NEOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 2.0 i KAT09.1988 - 11.199585 Kw - 116 HP / C 20 NEOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 2.0 i Turbo 4x406.1994 - 11.1995150 Kw - 204 HP / C 20 LETOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 2.5 V602.1993 - 11.1995125 Kw - 170 HP / C 25 XEOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 2000/GT 16V 4x4 KAT02.1990 - 11.1995110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
OPEL VECTRA A (86_, 87_) / 2000/GT 16V KAT02.1990 - 11.1995110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
OPEL VECTRA A Luukpära (88_, 89_) / 1.6 i09.1993 - 11.199552 Kw - 71 HP / X 16 SZOtto
OPEL VECTRA A Luukpära (88_, 89_) / 1.6 i KAT09.1988 - 11.199555 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
OPEL VECTRA A Luukpära (88_, 89_) / 1.6 i KAT09.1988 - 11.199555 Kw - 75 HP / C 16 NZ2Otto
OPEL VECTRA A Luukpära (88_, 89_) / 1.8 i KAT03.1990 - 11.199566 Kw - 90 HP / C 18 NZOtto
OPEL VECTRA A Luukpära (88_, 89_) / 2.0 i09.1988 - 10.199085 Kw - 115 HP / 20 NEOtto
OPEL VECTRA A Luukpära (88_, 89_) / 2.0 i 16V KAT02.1990 - 11.1995110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
OPEL VECTRA A Luukpära (88_, 89_) / 2.0 i GT09.1988 - 11.199595 Kw - 129 HP / 20 SEHOtto
OPEL VECTRA A Luukpära (88_, 89_) / 2.0 i KAT09.1988 - 11.199585 Kw - 116 HP / C 20 NEOtto
OPEL VECTRA A Luukpära (88_, 89_) / 2.5 V602.1993 - 11.1995125 Kw - 170 HP / C 25 XEOtto
OPEL VECTRA B (36_) / 1.6 i10.1995 - 04.200255 Kw - 75 HP / X 16 SZROtto
OPEL VECTRA B (36_) / 1.6 i10.1995 - 04.200255 Kw - 75 HP / 16 LZ2Otto
OPEL VECTRA B (36_) / 1.6 i 16V10.1995 - 04.200274 Kw - 100 HP / X 16 XELOtto
OPEL VECTRA B (36_) / 1.6 i 16V10.1995 - 04.200274 Kw - 100 HP / Y 16 XEOtto
OPEL VECTRA B (36_) / 1.6 i 16V10.1995 - 04.200274 Kw - 100 HP / Z 16 XEOtto
OPEL VECTRA B (36_) / 2.0 i10.1995 - 04.200282 Kw - 112 HP / 20 NEJOtto
OPEL VECTRA B (36_) / 2.5 i V610.1995 - 09.2000125 Kw - 170 HP / X 25 XEOtto
OPEL VECTRA B Kombi (31_) / 1.6 i11.1996 - 06.200055 Kw - 75 HP / X 16 SZROtto
OPEL VECTRA B Kombi (31_) / 1.6 i11.1996 - 06.200055 Kw - 75 HP / 16 LZ2Otto
OPEL VECTRA B Kombi (31_) / 1.6 i 16V11.1996 - 07.200274 Kw - 100 HP / X 16 XELOtto
OPEL VECTRA B Kombi (31_) / 1.6 i 16V11.1996 - 07.200274 Kw - 100 HP / Y 16 XEOtto
OPEL VECTRA B Kombi (31_) / 1.6 i 16V11.1996 - 07.200274 Kw - 100 HP / Z 16 XEOtto
OPEL VECTRA B Kombi (31_) / 2.0 i11.1996 - 02.200282 Kw - 112 HP / 20 NEJOtto
OPEL VECTRA B Kombi (31_) / 2.5 i V611.1996 - 09.2000125 Kw - 170 HP / X 25 XEOtto
OPEL VECTRA B Luukpära (38_) / 1.6 i10.1995 - 07.200355 Kw - 75 HP / X 16 SZROtto
OPEL VECTRA B Luukpära (38_) / 1.6 i10.1995 - 07.200355 Kw - 75 HP / 16 LZ2Otto
OPEL VECTRA B Luukpära (38_) / 1.6 i 16V10.1995 - 07.200274 Kw - 101 HP / X 16 XELOtto
OPEL VECTRA B Luukpära (38_) / 1.6 i 16V10.1995 - 07.200274 Kw - 101 HP / Z 16 XEOtto
OPEL VECTRA B Luukpära (38_) / 1.6 i 16V10.1995 - 07.200274 Kw - 101 HP / Y 16 XEOtto
OPEL VECTRA B Luukpära (38_) / 2.0 i10.1995 - 02.200282 Kw - 112 HP / 20 NEJOtto
OPEL VECTRA B Luukpära (38_) / 2.5 i V610.1995 - 09.2000125 Kw - 170 HP / X 25 XEOtto
PEUGEOT 106
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.009.1991 - 04.199633 Kw - 45 HP / CDY (TU9M)Otto
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.009.1991 - 04.199633 Kw - 45 HP / TU9Otto
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.009.1991 - 04.199637 Kw - 50 HP / CDZ (TU9M)Otto
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.109.1991 - 04.199644 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Otto
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.409.1991 - 04.199655 Kw - 75 HP / KDY (TU3M)Otto
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.409.1991 - 04.199655 Kw - 75 HP / KDX (TU3MC)Otto
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.606.1993 - 04.199665 Kw - 88 HP / NFZ (TU5JP) Otto
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.601.1994 - 04.199676 Kw - 103 HP / NFY (TU5J2)Otto
PEUGEOT 205
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.107.1989 - 09.199844 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.4 KAT08.1987 - 09.199344 Kw - 60 HP / KAY (TU3CP)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.610.1987 - 09.199855 Kw - 75 HP / B1A (XU51C)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.610.1987 - 09.199855 Kw - 75 HP / BAZ (XU5CP)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.610.1987 - 09.199853 Kw - 72 HP / B1E (XU51C)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.6 GTI10.1987 - 12.198985 Kw - 116 HP / Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.9 GTI10.1987 - 09.199894 Kw - 128 HP / D6B (XU9JA)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.9 GTI10.1987 - 10.199488 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JAZ)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.9 GTI KAT10.1987 - 07.199475 Kw - 102 HP / DFZ (XU9J1)Otto
PEUGEOT 205   (741A/C) / 1.608.1986 - 10.198755 Kw - 75 HP / BAZ (XU5CP)Otto
PEUGEOT 205   (741A/C) / 1.6 GTI12.1984 - 10.198776 Kw - 103 HP / 180A (XU5J)Otto
PEUGEOT 205   (741A/C) / 1.9 GTI10.1986 - 10.198794 Kw - 128 HP / D6B (XU9JA)Otto
PEUGEOT 205   (741A/C) / 1.9 GTI03.1987 - 10.198775 Kw - 102 HP / DFZ (XU9J1)Otto
PEUGEOT 205   Kabriolett (741B, 20D) / 1.1 CJ10.1989 - 12.199444 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Otto
PEUGEOT 205   Kabriolett (741B, 20D) / 1.4 CJ KAT01.1989 - 09.199344 Kw - 60 HP / KAY (TU3CP)Otto
PEUGEOT 205   Kabriolett (741B, 20D) / 1.608.1987 - 07.199285 Kw - 116 HP / B6D (XU5JA)Otto
PEUGEOT 205   Kabriolett (741B, 20D) / 1.9 CTI10.1987 - 12.199475 Kw - 102 HP / DFZ (XU9J1)Otto
PEUGEOT 205   Kabriolett (741B, 20D) / 1.9 CTi08.1990 - 07.199292 Kw - 125 HP / DKZ (XU9JAZ)Otto
PEUGEOT 306
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.106.1994 - 05.200144 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Otto
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.4 SL06.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / KDX (TU3MC)Otto
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.4 SL06.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / KFX (TU3JP)Otto
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.4 SL06.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / KFW (TU3JP)Otto
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.6 SR06.1994 - 10.200065 Kw - 89 HP / NFZ (TU5JP) Otto
PEUGEOT 306 Kabriolett (7D, N3, N5) / 1.604.1996 - 10.200065 Kw - 89 HP / NFZ (TU5JP) Otto
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 1.105.1993 - 05.200144 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Otto
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 1.405.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / KDX (TU3MC)Otto
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 1.405.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / KFX (TU3JP)Otto
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 1.405.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / KFW (TU3JP)Otto
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 1.605.1993 - 10.200065 Kw - 89 HP / NFZ (TU5JP) Otto
PEUGEOT 309
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.607.1989 - 12.199369 Kw - 94 HP / B2A (XU52C/K)Otto
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.607.1989 - 12.199368 Kw - 92 HP / B2A (XU52C/K)Otto
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.6 GTi09.1989 - 10.199385 Kw - 116 HP / Otto
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.908.1989 - 12.199372 Kw - 98 HP / DFZ (XU9J1)Otto
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.910.1990 - 12.199380 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Otto
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.9 GTI07.1989 - 12.199388 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JAZ)Otto
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.9 GTI09.1989 - 10.199396 Kw - 131 HP / D6B (XU9JA)Otto
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.9 GTI 16V08.1989 - 07.1990116 Kw - 158 HP / D6C (XU9J4)Otto
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.9 GTI 16V10.1990 - 12.1993108 Kw - 147 HP / DFW (XU9J4Z)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.610.1985 - 07.198959 Kw - 80 HP / B1A (XU51C)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.610.1985 - 07.198959 Kw - 80 HP / B1D (XU51C)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.610.1985 - 07.198955 Kw - 75 HP / B1A (XU51C)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.611.1985 - 09.198876 Kw - 103 HP / 180Z (XU5J)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.611.1985 - 09.198876 Kw - 103 HP / B6B (XU5J)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.607.1986 - 06.198983 Kw - 113 HP / Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.6 KAT09.1986 - 12.198955 Kw - 75 HP / BAZ (XU5CP)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.903.1986 - 07.198972 Kw - 98 HP / DFZ (XU9J1)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.907.1988 - 07.198980 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.9 GTI10.1985 - 08.198996 Kw - 131 HP / Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.9 GTI10.1986 - 07.198994 Kw - 128 HP / D6B (XU9JA)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.9 GTI07.1988 - 07.198988 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JAZ)Otto
PEUGEOT 405
PEUGEOT 405 Mk II (4B) / 1.408.1992 - 10.199555 Kw - 75 HP / KDX (TU3MC)Otto
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 1.408.1992 - 10.199655 Kw - 75 HP / KDX (TU3MC)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.601.1987 - 12.199269 Kw - 94 HP / B2A (XU52C/K)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.607.1987 - 12.199253 Kw - 72 HP / B1E (XU51C)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.907.1987 - 12.199270 Kw - 95 HP / D2C (XU92C)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.907.1987 - 12.199393 Kw - 126 HP / D6A (XU9J2)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.907.1988 - 12.199280 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.907.1988 - 12.199288 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JAZ)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.901.1989 - 12.199290 Kw - 122 HP / D6A (XU9J2)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.9 4x406.1987 - 07.199288 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JAZ)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.9 4x406.1987 - 07.1992116 Kw - 158 HP / D6C (XU9J4)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.9 4x407.1988 - 12.199280 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.9 4x407.1990 - 07.199293 Kw - 126 HP / Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.9 Injection07.1987 - 12.199277 Kw - 105 HP / DFZ (XU9J1)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.9 Sport MI-1607.1987 - 11.1991116 Kw - 158 HP / D6C (XU9J4)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.9 Sport MI-1604.1988 - 12.1992108 Kw - 147 HP / DFW (XU9J4Z)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.9 SPort MI-16 4x404.1988 - 12.1992108 Kw - 147 HP / DFW (XU9J4Z)Otto
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.610.1988 - 08.199253 Kw - 72 HP / B1E (XU51C)Otto
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.610.1988 - 08.199266 Kw - 90 HP / BDZ (XU5M)Otto
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.910.1988 - 08.199270 Kw - 95 HP / D2C (XU92C)Otto
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.910.1988 - 08.199288 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JAZ)Otto
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.910.1988 - 08.199277 Kw - 105 HP / DFZ (XU9J1)Otto
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.910.1988 - 08.199280 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Otto
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.9 4x410.1988 - 08.199280 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Otto
PEUGEOT 605
PEUGEOT 605 (6B) / 2.006.1989 - 09.199989 Kw - 121 HP / RFZ (XU10J2Z)Otto
PEUGEOT EXPERT
PEUGEOT EXPERT (224) / 1.602.1996 - kuni ...58 Kw - 79 HP / 222A2 (1580 SPI)Otto
PEUGEOT EXPERT Pritsche/æassii (223) / 1.602.1996 - kuni ...58 Kw - 79 HP / 222A2 (1580 SPI)Otto
PEUGEOT EXPERT Van (222) / 1.602.1996 - kuni ...58 Kw - 79 HP / 222A2 (1580 SPI)Otto
SAAB 900
SAAB 900   (AC4, AM4) / 2.0 -1601.1986 - 12.198892 Kw - 125 HP / B202XIOtto
SAAB 900   (AC4, AM4) / 2.0 -1601.1989 - 12.199393 Kw - 126 HP / B202IOtto
SAAB 900   (AC4, AM4) / 2.0 S Turbo-1607.1991 - 12.1993104 Kw - 141 HP / B202SOtto
SAAB 900   (AC4, AM4) / 2.0 Turbo-1611.1985 - 12.1993118 Kw - 160 HP / B202XLOtto
SAAB 900   (AC4, AM4) / 2.0 Turbo-16 S01.1984 - 12.1988129 Kw - 175 HP / B202XLOtto
SAAB 900   (AC4, AM4) / 2.0 Turbo-16 S KAT01.1989 - 12.1993129 Kw - 175 HP / B202XLOtto
SAAB 900   (AC4, AM4) / 2.1 -1608.1990 - 12.1993100 Kw - 136 HP / B212IOtto
SAAB 900   Kabriolett / 2.0 -1601.1990 - 06.199493 Kw - 126 HP / B202IOtto
SAAB 900   Kabriolett / 2.0 S Turbo-1609.1991 - 06.1994104 Kw - 141 HP / B202SOtto
SAAB 900   Kabriolett / 2.0 Turbo-1611.1986 - 06.1994118 Kw - 160 HP / B202XLOtto
SAAB 900   Kabriolett / 2.1 -1608.1990 - 06.1994100 Kw - 136 HP / B212IOtto
SAAB 900   Luukpära / 2.0 -1601.1989 - 08.199293 Kw - 126 HP / B202IOtto
SAAB 900   Luukpära / 2.0 S Turbo-1609.1991 - 07.1993104 Kw - 141 HP / B202SOtto
SAAB 900   Luukpära / 2.0 Turbo-1611.1985 - 06.1994118 Kw - 160 HP / B202XLOtto
SAAB 900   Luukpära / 2.0 Turbo-1601.1993 - 06.1994132 Kw - 180 HP / B202LOtto
SAAB 900   Luukpära / 2.0 Turbo-16 S02.1984 - 12.1988129 Kw - 175 HP / B202XLOtto
SAAB 900   Luukpära / 2.0 Turbo-16 S KAT01.1989 - 12.1993125 Kw - 170 HP / B202XLOtto
SAAB 900   Luukpära / 2.1 -1609.1990 - 07.1993100 Kw - 136 HP / B212IOtto
SAAB 9000
SAAB 9000 / 2.0 -1601.1989 - 01.199394 Kw - 128 HP / B202IOtto
SAAB 9000 / 2.0 -16 Turbo04.1985 - 12.1991129 Kw - 175 HP / B202XLOtto
SAAB 9000 / 2.0 -16 Turbo05.1988 - 08.1993118 Kw - 160 HP / B202XLOtto
SAAB 9000 / 2.0 -16 Turbo CD09.1988 - 08.1993120 Kw - 163 HP / B202XLOtto
SAAB 9000 / 2.0 -16 Turbo CD09.1989 - 12.1998136 Kw - 185 HP / B202LOtto
SAAB 9000 / 2.0 -16 Turbo CD09.1992 - 12.1998108 Kw - 147 HP / B204EOtto
SAAB 9000 / 2.0 -16 Turbo CD09.1992 - 12.1998108 Kw - 147 HP / B202SOtto
SAAB 9000 / 2.309.1990 - 10.1998165 Kw - 224 HP / B234ROtto
SAAB 9000 / 2.3 -16 CD08.1989 - 12.1998107 Kw - 146 HP / B234IOtto
SAAB 9000 / 2.3 -16 CD Turbo07.1990 - 12.1998147 Kw - 200 HP / B234LOtto
SAAB 9000 / 2.3 -16 Turbo09.1990 - 08.1993143 Kw - 195 HP / B234LOtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.0 -1612.1985 - 12.198892 Kw - 125 HP / B202XIOtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.0 -1612.1985 - 08.198894 Kw - 128 HP / B202XIOtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.0 -16 CS01.1989 - 12.199894 Kw - 128 HP / B202IOtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.0 -16 ND Turbo09.1993 - 12.1998110 Kw - 150 HP / B204EOtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.0 -16 ND Turbo09.1993 - 12.1998110 Kw - 150 HP / B202SOtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.0 -16 ND Turbo09.1993 - 12.1998110 Kw - 150 HP / B204SOtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.0 -16 Turbo09.1984 - 12.1991129 Kw - 175 HP / B202XLOtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.0 -16 Turbo09.1984 - 12.1991129 Kw - 175 HP / B202LOtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.0 -16 Turbo09.1984 - 08.1993118 Kw - 160 HP / B202XLOtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.0 -16 Turbo05.1988 - 08.1993120 Kw - 163 HP / B202XLOtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.0 -16 Turbo06.1989 - 12.1992127 Kw - 172 HP / B202Otto
SAAB 9000 Luukpära / 2.0 -16 Turbo CS09.1988 - 12.1998136 Kw - 185 HP / B202LOtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.0 T1606.1989 - 10.1990150 Kw - 204 HP / B202LOtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.301.1990 - 12.1993110 Kw - 150 HP / B234IOtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.3 -16 Aero CS02.1993 - 12.1998162 Kw - 220 HP / B234ROtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.3 -16 Aero CS02.1993 - 12.1998165 Kw - 224 HP / B234ROtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.3 -16 CS09.1989 - 12.1998107 Kw - 146 HP / B234IOtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.3 -16 Turbo09.1990 - 12.1998143 Kw - 195 HP / B234LOtto
SAAB 9000 Luukpära / 2.3 -16 Turbo CSE09.1993 - 12.1998147 Kw - 200 HP / B234LOtto
VAUXHALL ASTRA Mk II Belmont / 1.4 i01.1990 - 12.199144 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
VAUXHALL ASTRA Mk II Belmont / 1.8 i09.1985 - 08.199185 Kw - 115 HP / 18 EOtto
VAUXHALL ASTRA Mk II Belmont / 1.8 i09.1985 - 08.199185 Kw - 115 HP / 18 SEOtto
VAUXHALL ASTRA Mk II Kabriolett / 1.6 i01.1991 - 08.199355 Kw - 75 HP / E 16 NZOtto
VAUXHALL ASTRA Mk II Kabriolett / 2.0 i01.1987 - 12.199185 Kw - 115 HP / 20 NEOtto
VAUXHALL ASTRA Mk II Kabriolett / 2.0 i KAT01.1991 - 08.199385 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
VAUXHALL ASTRA Mk II Kombi / 1.8 i01.1990 - 08.199183 Kw - 112 HP / 18 EOtto
VAUXHALL ASTRA Mk II Luukpära / 1.4 i01.1990 - 08.199144 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
VAUXHALL ASTRA Mk II Luukpära / 1.8 GTE09.1984 - 08.199182 Kw - 112 HP / 18 EOtto
VAUXHALL ASTRA Mk II Luukpära / 1.8 GTE09.1984 - 08.199182 Kw - 112 HP / 18 SEOtto
VAUXHALL ASTRA Mk II Luukpära / 2.0 GTE09.1986 - 08.199195 Kw - 129 HP / 20 SEHOtto
VAUXHALL ASTRA Mk II Luukpära / 2.0 GTE 16V05.1988 - 08.1991115 Kw - 156 HP / 20 XEOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) / 1.4 i04.1992 - 09.199844 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) / 1.4 i04.1992 - 09.199860 Kw - 82 HP / C 14 SEOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) / 1.4 i 16V02.1996 - 09.199866 Kw - 90 HP / X 14 XEOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) / 1.6 i03.1992 - 09.199855 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) / 1.6 i03.1992 - 09.199855 Kw - 75 HP / X 16 SZROtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) / 1.6 i05.1992 - 12.199474 Kw - 100 HP / C 16 SEOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) / 1.6 i08.1994 - 07.199652 Kw - 71 HP / X 16 SZOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) / 1.6 i 16V08.1994 - 09.199874 Kw - 100 HP / X 16 XELOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) / 1.8 i03.1992 - 09.199866 Kw - 90 HP / C 18 NZOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) / 2.0 i03.1992 - 09.199885 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kabriolett / 1.4 i05.1993 - 03.200160 Kw - 82 HP / C 14 SEOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kabriolett / 1.4 i 16V01.1996 - 03.200166 Kw - 90 HP / X 14 XEOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kabriolett / 1.6 i03.1993 - 08.199652 Kw - 71 HP / X 16 SZOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kabriolett / 1.6 i01.1996 - 03.200155 Kw - 75 HP / X 16 SZROtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kabriolett / 2.0 i03.1993 - 10.199485 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi / 1.4 i03.1991 - 02.199860 Kw - 82 HP / C 14 SEOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi / 1.4 i09.1991 - 02.199844 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi / 1.4 i 16V02.1996 - 01.199866 Kw - 90 HP / X 14 XEOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi / 1.6 i09.1991 - 02.199855 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi / 1.6 i09.1991 - 02.199855 Kw - 75 HP / E 16 NZOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi / 1.6 i07.1994 - 02.199852 Kw - 71 HP / X 16 SZOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi / 1.6 i 16V01.1994 - 02.199874 Kw - 100 HP / X 16 XELOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi / 1.6 Si03.1991 - 12.199474 Kw - 100 HP / C 16 SEOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi / 1.8 i09.1991 - 02.199866 Kw - 90 HP / C 18 NZOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Kombi / 2.0 i09.1991 - 02.199885 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Luukpära / 1.4 i09.1991 - 02.199844 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Luukpära / 1.4 i03.1992 - 02.199860 Kw - 82 HP / C 14 SEOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Luukpära / 1.4 i 16V02.1996 - 02.199866 Kw - 90 HP / X 14 XEOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Luukpära / 1.6 i03.1992 - 02.199874 Kw - 100 HP / C 16 SEOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Luukpära / 1.6 i02.1993 - 12.199652 Kw - 71 HP / X 16 SZOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Luukpära / 1.6 i 16V01.1994 - 02.199874 Kw - 101 HP / X 16 XELOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Luukpära / 1.8 i09.1991 - 02.199866 Kw - 90 HP / C 18 NZOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Luukpära / 2.0 i09.1991 - 02.199885 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
VAUXHALL ASTRA Mk III (F) Luukpära / 2.0 i 16V09.1991 - 02.1998110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
VAUXHALL ASTRAVAN
VAUXHALL ASTRAVAN Mk III (F) / 1.4 i01.1991 - 10.199444 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
VAUXHALL ASTRAVAN Mk III (F) / 1.6 i01.1991 - 08.199855 Kw - 75 HP / C 16 NZOtto
VAUXHALL ASTRAVAN Mk III (F) / 1.6 i02.1994 - 10.199652 Kw - 71 HP / X 16 SZOtto
VAUXHALL CALIBRA / 2.0 i06.1990 - 07.199785 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
VAUXHALL CALIBRA / 2.0 i 16V06.1990 - 02.1994110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
VAUXHALL CALIBRA / 2.0 i 16V 4x406.1990 - 02.1994110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
VAUXHALL CALIBRA / 2.0 i 4x406.1990 - 07.199785 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
VAUXHALL CALIBRA / 2.0 i Turbo 4x403.1992 - 07.1997150 Kw - 204 HP / C 20 LETOtto
VAUXHALL CALIBRA / 2.5 i V604.1993 - 07.1997125 Kw - 170 HP / C 25 XEOtto
VAUXHALL CALIBRA / 2.5 i V604.1993 - 07.1997125 Kw - 170 HP / X 25 XEOtto
VAUXHALL CARLTON
VAUXHALL CARLTON Mk III / 1.809.1987 - 03.199465 Kw - 88 HP / E 18 NVROtto
VAUXHALL CARLTON Mk III / 1.8 i09.1986 - 03.199485 Kw - 115 HP / 18 SEHOtto
VAUXHALL CARLTON Mk III / 1.8 N09.1986 - 08.198760 Kw - 82 HP / 18 NVOtto
VAUXHALL CARLTON Mk III / 1.8 S09.1986 - 03.199466 Kw - 90 HP / 18 SVOtto
VAUXHALL CARLTON Mk III / 2.009.1986 - 03.199485 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
VAUXHALL CARLTON Mk III / 2.0 i09.1986 - 03.199490 Kw - 122 HP / 20 SEOtto
VAUXHALL CARLTON Mk III / 2.2 TD10.1986 - 08.198866 Kw - 90 HP / 23 YDTDiisel
VAUXHALL CARLTON Mk III / 2.3 D09.1986 - 03.199454 Kw - 73 HP / 23 YDDiisel
VAUXHALL CARLTON Mk III / 2.3 TD Interc.08.1988 - 03.199474 Kw - 100 HP / 23 DTRDiisel
VAUXHALL CARLTON Mk III / 2.4 i09.1988 - 03.199492 Kw - 125 HP / C 24 NEOtto
VAUXHALL CARLTON Mk III / 2.6 i09.1990 - 03.1994110 Kw - 150 HP / C 26 NEOtto
VAUXHALL CARLTON Mk III / 3.0 300003.1987 - 09.1990130 Kw - 177 HP / 30 NEOtto
VAUXHALL CARLTON Mk III / 3.0 3000 24V09.1989 - 03.1994150 Kw - 204 HP / C 30 SEOtto
VAUXHALL CARLTON Mk III / 300003.1987 - 12.1987115 Kw - 156 HP / C 30 LEOtto
VAUXHALL CARLTON Mk III Kombi / 1.809.1987 - 03.199465 Kw - 88 HP / E 18 NVROtto
VAUXHALL CARLTON Mk III Kombi / 1.8 i09.1986 - 03.199485 Kw - 115 HP / 18 SEHOtto
VAUXHALL CARLTON Mk III Kombi / 1.8 N09.1986 - 08.198760 Kw - 82 HP / 18 NVOtto
VAUXHALL CARLTON Mk III Kombi / 1.8 S09.1986 - 03.199466 Kw - 90 HP / 18 SVOtto
VAUXHALL CARLTON Mk III Kombi / 2.009.1986 - 03.199485 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
VAUXHALL CARLTON Mk III Kombi / 2.0 i09.1986 - 03.199490 Kw - 122 HP / 20 SEOtto
VAUXHALL CARLTON Mk III Kombi / 2.2 TD09.1986 - 08.198866 Kw - 90 HP / 23 YDTDiisel
VAUXHALL CARLTON Mk III Kombi / 2.3 D09.1986 - 03.199454 Kw - 73 HP / 23 YDDiisel
VAUXHALL CARLTON Mk III Kombi / 2.3 TD Interc.09.1988 - 03.199474 Kw - 100 HP / 23 DTRDiisel
VAUXHALL CARLTON Mk III Kombi / 2.4 i09.1988 - 03.199492 Kw - 125 HP / C 24 NEOtto
VAUXHALL CARLTON Mk III Kombi / 2.6 i09.1990 - 03.1994110 Kw - 150 HP / C 26 NEOtto
VAUXHALL CAVALIER
VAUXHALL CAVALIER Mk II / 1.808.1986 - 08.198862 Kw - 84 HP / E 18 NVOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk II / 1.8 i09.1981 - 08.198882 Kw - 112 HP / 18 SEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk II / 1.8 i09.1981 - 08.198885 Kw - 115 HP / 18 EOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk II / 1.8 i KAT01.1985 - 08.198674 Kw - 100 HP / C 18 NEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk II / 2.0 i09.1986 - 08.198885 Kw - 115 HP / 20 NEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk II / 2.0 i KAT09.1986 - 08.198885 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk II / 2.0 SRi 13003.1987 - 08.198895 Kw - 130 HP / 20 SEHOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk II Luukpära / 1.8 i09.1981 - 08.198882 Kw - 112 HP / 18 SEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk II Luukpära / 1.8 i09.1981 - 08.198885 Kw - 115 HP / 18 EOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk II Luukpära / 2.0 i KAT09.1986 - 08.198885 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk II Luukpära / 2.0 SRi 13003.1987 - 08.198895 Kw - 130 HP / 20 SEHOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III (87) / 1.6 i09.1988 - 11.199555 Kw - 75 HP / E 16 NZOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III (87) / 1.6 i09.1993 - 11.199552 Kw - 71 HP / X 16 SZOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III (87) / 1.8 i KAT03.1990 - 11.199566 Kw - 90 HP / C 18 NZOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III (87) / 2.0 i09.1988 - 10.199085 Kw - 115 HP / 20 NEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III (87) / 2.0 i 16V09.1988 - 11.1995110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III (87) / 2.0 i 16V 4x409.1988 - 11.1995110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III (87) / 2.0 i 4x409.1988 - 09.199295 Kw - 129 HP / 20 SEHOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III (87) / 2.0 i 4x401.1991 - 10.199285 Kw - 115 HP / 20 NEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III (87) / 2.0 i KAT09.1990 - 11.199585 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III (87) / 2.0 i Turbo 4x406.1992 - 11.1994150 Kw - 204 HP / C 20 LETOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III (87) / 2.0 SRi09.1988 - 09.199295 Kw - 129 HP / 20 SEHOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III (87) / 2.5 V608.1988 - 06.1994125 Kw - 170 HP / C 25 XEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III Luukpära / 1.6 i09.1988 - 11.199555 Kw - 75 HP / E 16 NZOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III Luukpära / 1.6 i09.1993 - 11.199552 Kw - 71 HP / X 16 SZOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III Luukpära / 1.8 i KAT03.1990 - 11.199566 Kw - 90 HP / C 18 NZOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III Luukpära / 2.0 i09.1988 - 10.199285 Kw - 115 HP / 20 NEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III Luukpära / 2.0 i 16V09.1988 - 11.1995110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III Luukpära / 2.0 i 16V 4x401.1992 - 11.1993110 Kw - 150 HP / C 20 XEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III Luukpära / 2.0 i 4x401.1991 - 10.199285 Kw - 115 HP / 20 NEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III Luukpära / 2.0 i KAT09.1990 - 11.199585 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III Luukpära / 2.0 SRi09.1988 - 09.199295 Kw - 129 HP / 20 SEHOtto
VAUXHALL CAVALIER Mk III Luukpära / 2.5 V609.1988 - 06.1994125 Kw - 170 HP / C 25 XEOtto
VAUXHALL COMBO Mk I (B) / 1.207.1994 - 10.200133 Kw - 45 HP / C 12 NZOtto
VAUXHALL COMBO Mk I (B) / 1.207.1994 - 10.200133 Kw - 45 HP / X 12 SZOtto
VAUXHALL COMBO Mk I (B) / 1.407.1994 - 10.200144 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
VAUXHALL COMBO Mk I (B) / 1.407.1994 - 10.200160 Kw - 82 HP / C 14 SEOtto
VAUXHALL CORSA Mk I (B) / 1.2 i03.1993 - 09.200033 Kw - 45 HP / C 12 NZOtto
VAUXHALL CORSA Mk I (B) / 1.2 i03.1993 - 09.200033 Kw - 45 HP / X 12 SZOtto
VAUXHALL CORSA Mk I (B) / 1.4 i03.1993 - 09.200044 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
VAUXHALL CORSA Mk I (B) / 1.4 i03.1993 - 09.200044 Kw - 60 HP / X 14 SZOtto
VAUXHALL CORSA Mk I (B) / 1.4 i 16V09.1994 - 09.200066 Kw - 90 HP / X 14 XEOtto
VAUXHALL CORSA Mk I (B) / 1.4 i S03.1993 - 09.200060 Kw - 82 HP / C 14 SEOtto
VAUXHALL CORSA Mk I (B) / 1.6 GSI 16V03.1993 - 09.200080 Kw - 109 HP / C 16 XEOtto
VAUXHALL CORSA Mk I (B) / 1.6 i 16V09.1994 - 09.200078 Kw - 106 HP / X 16 XEOtto
VAUXHALL CORSA Mk I (B) / 1.6 i 16V09.1994 - 09.200078 Kw - 106 HP / C 16 XEOtto
VAUXHALL CORSAVAN
VAUXHALL CORSAVAN Mk I (B) / 1.4 i01.1994 - 09.200044 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
VAUXHALL FRONTERA Mk I (A) / 2.2 i03.1995 - 10.1998100 Kw - 136 HP / X 22 XEOtto
VAUXHALL FRONTERA Mk I (A) / 2.4 i03.1992 - 10.199892 Kw - 125 HP / C 24 NEOtto
VAUXHALL FRONTERA Mk I (A) Sport / 2.0 i03.1992 - 10.199885 Kw - 115 HP / C 20 NEOtto
VAUXHALL FRONTERA Mk I (A) Sport / 2.0 i03.1992 - 10.199885 Kw - 115 HP / X 20 SEOtto
VAUXHALL NOVA
VAUXHALL NOVA Luukpära / 1.2 i KAT09.1989 - 03.199333 Kw - 45 HP / C 12 NZOtto
VAUXHALL NOVA Luukpära / 1.4 i01.1990 - 03.199344 Kw - 60 HP / C 14 NZOtto
VAUXHALL NOVA Luukpära / 1.4 i S09.1991 - 03.199360 Kw - 82 HP / C 14 SEOtto
VAUXHALL NOVA Luukpära / 1.6 GSI05.1988 - 03.199274 Kw - 100 HP / E 16 SEOtto
VAUXHALL NOVA Luukpära / 1.6 GSI KAT02.1992 - 03.199374 Kw - 101 HP / C 16 SEOtto
VAUXHALL OMEGA (B) / 2.003.1994 - 09.199985 Kw - 116 HP / X 20 SEOtto
VAUXHALL OMEGA (B) / 2.009.1995 - 09.199685 Kw - 115 HP / 20 SEOtto
VAUXHALL OMEGA (B) / 2.5 V603.1994 - 09.2000125 Kw - 170 HP / X 25 XEOtto
VAUXHALL OMEGA (B) / 3.0 V604.1994 - 07.2000155 Kw - 211 HP / X 30 XEOtto
VAUXHALL OMEGA (B) Kombi / 2.003.1994 - 09.199985 Kw - 116 HP / X 20 SEOtto
VAUXHALL OMEGA (B) Kombi / 2.5 V603.1994 - 09.2000125 Kw - 170 HP / X 25 XEOtto
VAUXHALL OMEGA (B) Kombi / 3.0 V607.1994 - 07.2000155 Kw - 211 HP / X 30 XEOtto
VAUXHALL SENATOR Mk II (B) / 2.6 i09.1990 - 09.1993110 Kw - 150 HP / C 26 NEOtto
VAUXHALL SENATOR Mk II (B) / 3.009.1987 - 09.1993115 Kw - 156 HP / C 30 LEOtto
VAUXHALL SENATOR Mk II (B) / 3.0 24V09.1989 - 09.1993150 Kw - 204 HP / C 30 SEOtto
VAUXHALL SENATOR Mk II (B) / 3.0 i KAT01.1988 - 09.1993130 Kw - 177 HP / C 30 NEOtto
VAUXHALL SINTRA / 2.2 DTI07.1997 - 04.199985 Kw - 116 HP / X 22 DTHDiisel
VAUXHALL TIGRA Mk I (F07) / 1.6 16V07.1994 - 12.200078 Kw - 106 HP / X 16 XEOtto
VAUXHALL VECTRA (B) / 1.6 i08.1995 - 10.200155 Kw - 75 HP / X 16 SZROtto
VAUXHALL VECTRA (B) / 1.6 i 16V08.1995 - 10.200174 Kw - 100 HP / X 16 XELOtto
VAUXHALL VECTRA (B) / 1.6 i 16V08.1995 - 10.200174 Kw - 100 HP / Y 16 XEOtto
VAUXHALL VECTRA (B) / 1.6 i 16V08.1995 - 10.200174 Kw - 100 HP / Z 16 XEOtto
VAUXHALL VECTRA (B) / 2.5 i V609.1995 - 08.2000125 Kw - 170 HP / X 25 XEOtto
VAUXHALL VECTRA (B) Kombi / 2.5 i V611.1996 - 08.2000125 Kw - 170 HP / X 25 XEOtto
VAUXHALL VECTRA (B) Luukpära / 1.6 i08.1995 - 10.200155 Kw - 75 HP / X 16 SZROtto
VAUXHALL VECTRA (B) Luukpära / 1.6 i 16V08.1995 - 10.200174 Kw - 101 HP / X 16 XELOtto
VAUXHALL VECTRA (B) Luukpära / 1.6 i 16V08.1995 - 10.200174 Kw - 101 HP / Y 16 XEOtto
VAUXHALL VECTRA (B) Luukpära / 1.6 i 16V08.1995 - 10.200174 Kw - 101 HP / Z 16 XEOtto
VAUXHALL VECTRA (B) Luukpära / 2.5 i GSi03.1998 - 07.2000143 Kw - 194 HP / X 25 XEOtto
VAUXHALL VECTRA (B) Luukpära / 2.5 i V609.1995 - 08.2000125 Kw - 170 HP / X 25 XEOtto
VOLVO 240
VOLVO 240 (P242, P244) / 2.308.1983 - 07.198596 Kw - 131 HP / B 230 EOtto
VOLVO 240 Break (P245) / 2.308.1984 - 07.198596 Kw - 131 HP / B 230 EOtto
VOLVO 740
VOLVO 740 (744) / 2.308.1984 - 07.198896 Kw - 131 HP / B 230 EOtto
VOLVO 740 Break (745) / 2.308.1985 - 07.198896 Kw - 131 HP / B 230 EOtto
VOLVO 740 Break (745) / 2.3 Turbo08.1986 - 07.1989115 Kw - 156 HP / B 230 FTOtto
VOLVO 760
VOLVO 760 Break (704, 765) / 2.3 Turbo09.1987 - 08.1990115 Kw - 156 HP / B 230 FTOtto

iParts 2020