Generaator WAI 21178N
Pilt 1/2-st
Firma:  WAI
Varuosanumber: 21178N
Varuosa nimetus: Generaator
Hind
hinnapäring
Pinge | 12 V
Generaator-laadevool | 65 A
Valmistajale | Marelli
Pistiku teost.-ID | B+ & D+ Terminals
Ribide arv | 4
Rihmarattad-Ø | 59 mm
Rihmarattad | koos soonrihmarattaga
Pöördesuund | Keeramine päripäeva
Spetsifikatsioon | IR/EF
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
Analoogid
Firma: WAI
Varuosanumber: 21178N
Varuosa nimetus: Generaator
WAI Generaator 21178N
hinnapäring
Firma: HERTH+BUSS ELPARTS
Varuosanumber: 32037130
Varuosa nimetus: Generaator
HERTH+BUSS ELPARTS Generaator 32037130
hinnapäring
Originaalnumbrid
FIAT 46231690
FIAT 46231691
FIAT 46231721
FIAT 7648126
FIAT 7650210
FIAT 7651050
FIAT 7651051
FIAT 7651070
FIAT 7702241
FIAT 7702242
FIAT 7702245
FIAT 7702372
FIAT 7702373
FIAT 77547410
FIAT 77603410
FIAT 77603411
Kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
FIAT UNO
FIAT UNO (146_) / 70 i.e. 1.409.1989 - 12.199353 Kw - 72 HP / 146 C1.000Bensiin

Ostukorvi lisatud!


+

Viga! Puudub valitud kogus

+

iParts 2021