Generaator WAIGLOBAL 21178N
Firma: WAIGLOBAL 
Varuosanumber: 21178N
Varuosa nimetus: Generaator
Hind
hinnapäring
Pinge [V] | 12
Generaator- laadevool [A] | 65
Tootja piirang | MARELLI
Ribide arv | 4
Rihmarattad-Ų (mm) | 59
Pöördesuund | Keeramine päripäeva
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
Analoogid
Firma: LUCAS ELECTRICAL  
Varuosanumber: LRB00178
Varuosa nimetus: Generaator
LUCAS ELECTRICAL Generaator LRB00178
hinnapäring
Firma: MAGNETI MARELLI  
Varuosanumber: 943356848010
Varuosa nimetus: Generaator
MAGNETI MARELLI Generaator 943356848010
hinnapäring
Firma: HERTH+BUSS ELPARTS  
Varuosanumber: 32037130
Varuosa nimetus: Generaator
HERTH+BUSS ELPARTS Generaator 32037130
hinnapäring
Firma: FRIESEN  
Varuosanumber: 9037170
Varuosa nimetus: Generaator
FRIESEN Generaator 9037170
hinnapäring
Firma: EUROTEC  
Varuosanumber: 12037170
Varuosa nimetus: Generaator
EUROTEC Generaator 12037170
hinnapäring
Firma: MAGNETI MARELLI  
Varuosanumber: 944390371700
Varuosa nimetus: Generaator
noimage
hinnapäring
Firma: MAHLE ORIGINAL  
Varuosanumber: MG 208
Varuosa nimetus: Generaator
MAHLE ORIGINAL Generaator MG 208
hinnapäring
Firma: SANDO  
Varuosanumber: 2030131.2
Varuosa nimetus: Generaator
SANDO Generaator 2030131.2
hinnapäring
Firma: WAIGLOBAL  
Varuosanumber: 21178N
Varuosa nimetus: Generaator
WAIGLOBAL Generaator 21178N
hinnapäring
Firma: SANDO  
Varuosanumber: 2030131.1
Varuosa nimetus: Generaator
SANDO Generaator 2030131.1
hinnapäring
Firma: SANDO  
Varuosanumber: 2030131.0
Varuosa nimetus: Generaator
SANDO Generaator 2030131.0
hinnapäring
Firma: NPS  
Varuosanumber: DAN617
Varuosa nimetus: Generaator
NPS Generaator DAN617
hinnapäring
Firma: ELSTOCK  
Varuosanumber: 28-1633
Varuosa nimetus: Generaator
ELSTOCK Generaator 28-1633
hinnapäring
Firma: EDR  
Varuosanumber: EF30464
Varuosa nimetus: Generaator
noimage
hinnapäring
Firma: CASCO  
Varuosanumber: CAL30131RS
Varuosa nimetus: Generaator
CASCO Generaator CAL30131RS
hinnapäring
Firma: CEVAM  
Varuosanumber: 4441
Varuosa nimetus: Generaator
CEVAM Generaator 4441
hinnapäring
Firma: CASCO  
Varuosanumber: CAL30131GS
Varuosa nimetus: Generaator
CASCO Generaator CAL30131GS
hinnapäring
Firma: CASCO  
Varuosanumber: CAL30131AS
Varuosa nimetus: Generaator
CASCO Generaator CAL30131AS
hinnapäring
Firma: AUTOELECTRO  
Varuosanumber: AEA1278
Varuosa nimetus: Generaator
AUTOELECTRO Generaator AEA1278
hinnapäring
Firma: DA SILVA  
Varuosanumber: 016244
Varuosa nimetus: Generaator
DA SILVA Generaator 016244
hinnapäring
Firma: DA SILVA  
Varuosanumber: A016244
Varuosa nimetus: Generaator
DA SILVA Generaator A016244
hinnapäring
Firma: EDR  
Varuosanumber: 934640
Varuosa nimetus: Generaator
EDR Generaator 934640
hinnapäring
Firma: EAI  
Varuosanumber: 55687
Varuosa nimetus: Generaator
EAI Generaator 55687
hinnapäring
Firma: DRI  
Varuosanumber: 218122652
Varuosa nimetus: Generaator
DRI Generaator 218122652
hinnapäring
Firma: DELCO REMY  
Varuosanumber: DRA4640
Varuosa nimetus: Generaator
DELCO REMY Generaator DRA4640
hinnapäring
Firma: AINDE  
Varuosanumber: CGB-81633
Varuosa nimetus: Generaator
AINDE Generaator CGB-81633
hinnapäring
Originaalnumbrid
FIAT 46231690
FIAT 46231691
FIAT 46231721
FIAT 7648126
FIAT 7650210
FIAT 7651050
FIAT 7651051
FIAT 7651070
FIAT 7702241
FIAT 7702242
FIAT 7702245
FIAT 7702372
FIAT 7702373
FIAT 77547410
FIAT 77603410
FIAT 77603411
Varuosade kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
AUTOBIANCHI Y10
AUTOBIANCHI Y10 / 1.003.1985 - 10.199541 Kw - 56 HP / 156A.000Otto
AUTOBIANCHI Y10 / 1.3 i.e. GT06.1989 - 10.199554 Kw - 73 HP / 146A5.046Otto
FIAT FIORINO
FIAT FIORINO (147) / 1.501.1988 - 08.199355 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 70 i.e. 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 C5.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 70 i.e. 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 D5.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 75 i.e. 1.505.1988 - 12.199355 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 75 i.e. 1.610.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 75 i.e. 1.610.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 D6.000Otto
FIAT FIORINO Pick up (146) / 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 D5.000Otto
FIAT FIORINO Pick up (146) / 1.5 iE01.1988 - 10.199255 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
FIAT FIORINO Pick up (146) / 1.601.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000Otto
FIAT FIORINO Pick up (146) / 1.601.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 D6.000Otto
FIAT REGATA
FIAT REGATA (138) / 75 1.512.1983 - 12.198755 Kw - 75 HP / 138 C3.048Otto
FIAT REGATA (138) / 75 1.512.1983 - 12.198755 Kw - 75 HP / 138 B3.048Otto
FIAT REGATA (138) / 75 1.512.1983 - 12.198755 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
FIAT REGATA (138) / 75 1.512.1983 - 12.198755 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT REGATA (138) / 75 i.e. 1.507.1985 - 07.198955 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT REGATA (138) / 75 i.e. 1.507.1985 - 07.198955 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
FIAT REGATA (138) / 85 1.505.1985 - 12.198758 Kw - 79 HP / 149 A5.000Otto
FIAT REGATA (138) / 85 Super 1.509.1983 - 04.198560 Kw - 82 HP / 138 B3.000Otto
FIAT REGATA (138) / 90 i.e. 1.601.1987 - 07.198966 Kw - 90 HP / 149 C2.000Otto
FIAT REGATA Weekend (138) / 75 1.509.1984 - 07.198955 Kw - 75 HP / 138 C3.048Otto
FIAT REGATA Weekend (138) / 75 1.509.1984 - 07.198955 Kw - 75 HP / 138 B3.048Otto
FIAT REGATA Weekend (138) / 75 1.509.1984 - 07.198955 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT REGATA Weekend (138) / 75 1.5 i.e. KAT12.1986 - 07.198955 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT REGATA Weekend (138) / 85 1.501.1984 - 04.198960 Kw - 82 HP / 138 B3.000Otto
FIAT STRADA
FIAT STRADA I (138A) / 75 i.e. 1.510.1985 - 05.198755 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT STRADA I (138A) / 75 i.e. 1.510.1985 - 05.198755 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
FIAT STRADA I (138A) / 90 i.e. 1.609.1985 - 12.198766 Kw - 90 HP / 149 C2.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 100 1.601.1983 - 12.198774 Kw - 100 HP / 149 A4.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 60 1.104.1985 - 12.198743 Kw - 58 HP / 146 A4.048Otto
FIAT STRADA II (138A) / 75 1.5 KAT09.1985 - 12.198855 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 75 1.5 KAT09.1985 - 12.198855 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT STRADA II (138A) / 75 1.5 KAT09.1985 - 12.198855 Kw - 75 HP / 138 A2.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 85 1.501.1983 - 12.198760 Kw - 82 HP / 138 B3.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 85 1.508.1985 - 05.198758 Kw - 79 HP / 149 A5.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 90 1.6 i.e.12.1985 - 12.198766 Kw - 90 HP / 138 AR.000Otto
FIAT STRADA Kabriolett (138_) / 100 1.610.1985 - 12.198774 Kw - 100 HP / 138 AR.048Otto
FIAT TEMPRA
FIAT TEMPRA (159) / 1.4 i.e. (159.AC)03.1991 - 08.199657 Kw - 78 HP / 159 A2.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)03.1992 - 08.199651 Kw - 69 HP / 160 A1.046Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)03.1992 - 08.199651 Kw - 69 HP / 836 A4.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.6 i.e. (159.AE)06.1990 - 07.199257 Kw - 78 HP / 159 A3.046Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994 - 08.199663 Kw - 87 HP / 159 B9.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994 - 08.199666 Kw - 90 HP / 159 B9.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)06.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 159 A3.048Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)06.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 835 C1.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)10.1992 - 08.199651 Kw - 69 HP / 160 A1.046Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)10.1992 - 08.199651 Kw - 69 HP / 836 A4.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.6 i.e. (159.AE)10.1990 - 08.199657 Kw - 78 HP / 159 A3.046Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.6 i.e. (159.AE)10.1990 - 08.199657 Kw - 78 HP / 835 C1.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994 - 08.199666 Kw - 90 HP / 159 B9.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)10.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 159 A3.048Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)10.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 835 C1.000Otto
FIAT TIPO
FIAT TIPO (160) / 1.4 (160.AC)07.1987 - 12.198952 Kw - 71 HP / 160 A1.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 (160.AC)07.1987 - 12.198952 Kw - 71 HP / 160 A1.048Otto
FIAT TIPO (160) / 1.603.1988 - 10.199258 Kw - 79 HP / 160 A2.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 (160.AE)01.1988 - 10.199161 Kw - 83 HP / 160 A2.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e.02.1988 - 05.199166 Kw - 90 HP / 149 C2.046Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.1992 - 04.199555 Kw - 75 HP / 159 A3.048Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.1992 - 04.199555 Kw - 75 HP / 835 C1.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e. (160.AF)07.1990 - 01.199357 Kw - 78 HP / 159 A3.046Otto
FIAT UNO
FIAT UNO (146A/E) / 1.3 Turbo i.e.04.1985 - 08.198977 Kw - 105 HP / 146 A2.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 1.3 Turbo i.e.01.1987 - 12.198773 Kw - 99 HP / 146 A2.146Otto
FIAT UNO (146A/E) / 1.3 Turbo i.e.09.1989 - 03.199174 Kw - 101 HP / 146 A2.246Otto
FIAT UNO (146A/E) / 1.407.1991 - 07.199651 Kw - 69 HP / 160 A1.046Otto
FIAT UNO (146A/E) / 70 i.e. 1.409.1989 - 12.199351 Kw - 70 HP / 160 A1.046Otto
FIAT UNO (146A/E) / 70 i.e. 1.409.1989 - 12.199353 Kw - 72 HP / 146 C1.000Otto
INNOCENTI ELBA
INNOCENTI ELBA (146) / 1.4 i.e. (146EN, 146EQ)09.1994 - 12.199649 Kw - 67 HP / 146 C5.000Otto
INNOCENTI ELBA (146) / 1.4 i.e. (146EN, 146EQ)09.1994 - 12.199649 Kw - 67 HP / 146 D5.000Otto
INNOCENTI ELBA (146) / 1.5 i.e. (146C9)08.1992 - 09.199455 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
INNOCENTI ELBA (146) / 1.6 i.e. (146EO, 146ER)09.1994 - 12.199655 Kw - 75 HP / 146 C6.000Otto
INNOCENTI ELBA (146) / 1.6 i.e. (146EO, 146ER)09.1994 - 12.199655 Kw - 75 HP / 146 D6.000Otto
LANCIA DEDRA
LANCIA DEDRA (835) / 1.6 i.e. (835AA)08.1989 - 06.199466 Kw - 90 HP / 835 A1.000Otto
LANCIA DEDRA (835) / 1.6 i.e. (835AB)08.1989 - 03.199357 Kw - 78 HP / 835 A1.046Otto
LANCIA DEDRA (835) / 1.6 i.e. (835AN)04.1993 - 07.199955 Kw - 75 HP / 835 C1.000Otto
LANCIA DEDRA (835) / 1.6 LE (835EB) KAT07.1994 - 07.199966 Kw - 90 HP / 159 B9.000Otto
LANCIA DEDRA SW (835) / 1.6 (835EB)10.1994 - 07.199966 Kw - 90 HP / 159 B9.000Otto
LANCIA DELTA
LANCIA DELTA Mk II (836) / 1.4 i.e. (836AF, 836AH)10.1994 - 08.199951 Kw - 69 HP / 160 A1.046Otto
LANCIA DELTA Mk II (836) / 1.4 i.e. (836AF, 836AH)10.1994 - 08.199951 Kw - 69 HP / 836 A4.000Otto
LANCIA DELTA   (831AB0) / 1.5 (831AB.025)09.1979 - 12.199263 Kw - 86 HP / 831 A1.000Otto
LANCIA DELTA   (831AB0) / 1.5 (831AB.025)09.1979 - 12.199263 Kw - 86 HP / 831 B1.000Otto
LANCIA PRISMA
LANCIA PRISMA (831AB0) / 1.501.1983 - 04.198663 Kw - 86 HP / 831 A1.000Otto
LANCIA PRISMA (831AB0) / 1.509.1985 - 02.199255 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
LANCIA PRISMA (831AB0) / 1.509.1985 - 02.199255 Kw - 75 HP / 831 B1.048Otto
LANCIA PRISMA (831AB0) / 1.508.1986 - 02.199259 Kw - 80 HP / 831 B1.000Otto
LANCIA PRISMA (831AB0) / 1.6 i.e. Super05.1987 - 12.198966 Kw - 90 HP / 149 C2.000Otto
LANCIA Y10 (156) / 1.3 i.e. (156AB)11.1987 - 05.199356 Kw - 76 HP / 156 B.000Otto
LANCIA Y10 (156) / 1.3 i.e. (156AF)02.1989 - 12.199553 Kw - 72 HP / 146 A 5.046Otto
LANCIA Y10 (156) / 1.3 i.e. (156AF)02.1989 - 12.199553 Kw - 72 HP / 156 B.000Otto

iParts 2020