Firma: MANN-FILTER  
Varuosanumber: W 940 (10)
Varuosa nimetus: Õlifilter; Filter,tööhüdraulika
Hind
10.62
sis. KM 20%
Välisläbimõõt [mm] | 93
Siseläbimõõt 1 [mm] | 62
Siseläbimõõt 2 (mm) | 71
Keermemõõt | 3/4-16 UNF
Kõrgus (mm) | 142
Piirangutega toode/piirangu info 2 | koos ühe tagasijooksu sulgurklapiga
Avamisrõhk klapp (bar) | 2,5
Hulgaühik | Pakend
Analoogid
Firma: MANN-FILTER  
Varuosanumber: W 940 (10)
Hind
10.62€
sis. KM 20%
Firma: BOSCH  
Varuosanumber: 0 451 104 065
Varuosa nimetus: Õlifilter
Hind
6.48€
sis. KM 20%
Firma: MANN-FILTER  
Varuosanumber: W 940
Hind
6.83€
sis. KM 20%
Firma: STELLOX  
Varuosanumber: 20-50257-SX
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Firma: MULLER FILTER  
Varuosanumber: FO65
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Firma: STELLOX  
Varuosanumber: 20-50588-SX
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Firma: UNICO FILTER  
Varuosanumber: LI 9144
hinnapäring
Firma: WILMINK GROUP  
Varuosanumber: WG1018265
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Firma: UNIFLUX FILTERS  
Varuosanumber: XO66
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Firma: MECAFILTER  
Varuosanumber: H09
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Firma: MECAFILTER  
Varuosanumber: ELH4126
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Firma: HOFFER  
Varuosanumber: 15323/9
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Firma: MEAT & DORIA  
Varuosanumber: 15323/9
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Firma: HENGST FILTER  
Varuosanumber: H17W01
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Firma: KOLBENSCHMIDT  
Varuosanumber: 50013154
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Firma: LUCAS FILTERS  
Varuosanumber: LFOS109
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Firma: FI.BA  
Varuosanumber: F-503
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Firma: 1A FIRST AUTOMOTIVE  
Varuosanumber: L40065
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Firma: FIL FILTER  
Varuosanumber: ZP 3042 A
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Originaalnumbrid
CASE IH 405416136
CATERPILLAR 081-2684
CITROËN MLS 000-186
CLAAS 00 0572 119 0
CLAAS 0572 119 0
CLAAS 0572 119 1
CLAAS CT 77 01 029 280
DEUTZ-FAHR 1227 2453
EICHER 162.1224 M1
EICHER 303.02
FAHR 1-2101-340-128.00
FAUN 4134-473
FENDT F 238 202 310 010
FIAT 5926021
FIAT 62775369
FIAT 74630787
FORD 1498 028
FORD 5000 189
GENERAL MOTORS 5579970
GENERAL MOTORS 6438121
GUELDNER 000 983 0607
HÜRLIMANN 2.4419.150.1
JOHN DEERE RE19626
KUBOTA 15402-32430
LAMBORGHINI 2.4419.150.1
LANCER BOSS 571958
LIEBHERR 550 2094
LINDE 000 983 0607
MAN 00.02415-1017
MAN 00.02451-51017
MAN 81.33118-0003
MAN 88.05501-6002
MASSEY FERGUSON 1621210M1
MASSEY FERGUSON 1621224M1
MASSEY FERGUSON 30 302
MERCEDES-BENZ 002 184 40 01
MERCEDES-BENZ A 002 184 40 01
MWM 6.0541.18.0002
MWM 6.0541.18.8.0002
MWM 6.0541.78.8.0002
PORSCHE 901.107.203.02
PORSCHE 901.107.203.09
RENAULT 77 01 029 280
RENAULT 77 01 415 051
RENAULT TRUCKS 00 05 151 017
RENAULT TRUCKS 00 24 151 017
RENAULT TRUCKS 00 24 151 018
RENAULT TRUCKS 27 701 006 374
RENAULT TRUCKS 50 00 040 870
RENAULT TRUCKS 50 00 044 059
RENAULT TRUCKS 50 00 044 064
RENAULT TRUCKS 50 00 044 487
RENAULT TRUCKS 50 00 044 959
RENAULT TRUCKS 50 01 845 487
RENAULT TRUCKS 77 01 002 280
RENAULT TRUCKS 77 01 006 374
RENAULT TRUCKS 77 01 022 800
SAME 2.4419.150.1
SCHLÜTER S-AK 702
STEYR 209.07.36
STEYR 406.07.18
STEYR 406.07.57
STEYR 409.07.0036
STEYR 409.07.36
STEYR 712.10.71.142
SUNBEAM 522 1313
SUNBEAM 616 0448
TALBOT 990 937
VOLVO 731094
VOLVO 73194
ZETTELMEYER 00 226 65803
Varuosade kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
ALFA ROMEO 2300
ALFA ROMEO 2300 / 2.303.1974 - 10.1980104 Kw - 141 HP / Otto
ALFA ROMEO 2300 / 2.3 TI11.1976 - 10.1980109 Kw - 149 HP / Otto
FENDT Farmer
FENDT Farmer / 105 S01.1972 - kuni ...44 Kw - 60 HP / D 225-4Diisel
FENDT Farmer / 105 S01.1975 - kuni ...44 Kw - 60 HP / D 226-4Diisel
FENDT Farmer / 106 S01.1972 - kuni ...48 Kw - 65 HP / D 225-4Diisel
FENDT Farmer / 106 S01.1975 - kuni ...48 Kw - 65 HP / D 226-4Diisel
FENDT Farmer / 108 S01.1975 - kuni ...48 Kw - 65 HP / D 226-4Diisel
FENDT Farmer / 305 LS01.1980 - kuni ...45 Kw - 61 HP / D 227-4Diisel
FENDT Farmer / 305 LSA01.1980 - kuni ...45 Kw - 61 HP / D 227-4Diisel
FENDT Farmer / 306 LS01.1987 - 12.199355 Kw - 75 HP / D 226 B-4Diisel
FENDT Farmer / 306 LSA01.1987 - 12.199355 Kw - 75 HP / D 226 B-4Diisel
FENDT Farmer / 310 LSA01.1985 - kuni ...68 Kw - 93 HP / TD 226-4Diisel
FENDT Farmer / 310 LSA01.1990 - kuni ...74 Kw - 100 HP / D 226 B-4Diisel
FENDT Farmer / 4 S01.1970 - kuni ...40 Kw - 54 HP / D 208-4Diisel
FENDT Farmer / 5 S01.1970 - kuni ...48 Kw - 65 HP / D 208-4Diisel
FENDT Farmer / 5S01.1970 - 12.197248 Kw - 65 HP / D 225-4Diisel
FENDT Favorit
FENDT Favorit / 10 S01.1970 - kuni ...59 Kw - 80 HP / D 225-6Diisel
FENDT Favorit / 11 S01.1970 - kuni ...59 Kw - 80 HP / D 225-6Diisel
FENDT Favorit / 3 S01.1963 - kuni ...40 Kw - 54 HP / D 208-4Diisel
FENDT Favorit / 3 S01.1967 - kuni ...45 Kw - 61 HP / D 225-4Diisel
FENDT Favorit / 4 S01.1970 - kuni ...59 Kw - 80 HP / D 225-6Diisel
FENDT Favorit / 509 CA01.1994 - 12.199970 Kw - 95 HP / TD 226 B-4Diisel
FENDT Favorit / 510 CA01.1993 - 12.199977 Kw - 105 HP / TD 226 B-4Diisel
FENDT Favorit / 512 CA01.1993 - 12.199992 Kw - 125 HP / TD 226 B-6Diisel
FENDT Favorit / 514 CA01.1993 - 12.1999103 Kw - 140 HP / TD 226 B-6Diisel
FENDT Favorit / 515 CA01.1993 - 12.1999110 Kw - 150 HP / TD 226 B-6Diisel
FENDT Favorit / 600 LS01.1976 - kuni ...63 Kw - 86 HP / D 227-6Diisel
FENDT Favorit / 610 LS01.1979 - 12.198470 Kw - 95 HP / D 227-6Diisel
FENDT GT
FENDT GT / 255 GT01.1976 - kuni ...37 Kw - 50 HP / F 3L 912Diisel
FENDT GT / 275 GT01.1976 - kuni ...51 Kw - 69 HP / F 4L 912Diisel
PORSCHE 911
PORSCHE 911 / 2.0 E09.1968 - 12.1969103 Kw - 140 HP / 901.09Otto
PORSCHE 911 / 2.0 E09.1968 - 12.1969103 Kw - 140 HP / 901.11Otto
PORSCHE 911 / 2.0 L01.1963 - 08.196796 Kw - 130 HP / 901.01Otto
PORSCHE 911 / 2.0 L01.1963 - 08.196796 Kw - 130 HP / 901.05Otto
PORSCHE 911 / 2.0 L01.1963 - 08.196796 Kw - 130 HP / 901.06Otto
PORSCHE 911 / 2.0 L01.1963 - 08.196796 Kw - 130 HP / 901.07Otto
PORSCHE 911 / 2.0 L01.1963 - 08.196796 Kw - 130 HP / 901.14Otto
PORSCHE 911 / 2.0 L01.1963 - 08.196796 Kw - 130 HP / 901.17Otto
PORSCHE 911 / 2.0 L08.1967 - 11.1968110 Kw - 150 HP / Otto
PORSCHE 911 / 2.0 S07.1966 - 11.1968118 Kw - 160 HP / 901.02Otto
PORSCHE 911 / 2.0 S07.1966 - 11.1968118 Kw - 160 HP / 901.08Otto
PORSCHE 911 / 2.0 S09.1968 - 12.1969125 Kw - 170 HP / 901.10Otto
PORSCHE 911 / 2.0 T08.1968 - 02.197281 Kw - 110 HP / 901.03Otto
PORSCHE 911 / 2.0 T08.1968 - 02.197281 Kw - 110 HP / 901.13Otto
PORSCHE 911 / 2.2 E09.1969 - 12.1971114 Kw - 155 HP / 911.01Otto
PORSCHE 911 / 2.2 E09.1969 - 12.1971114 Kw - 155 HP / 911.04Otto
PORSCHE 911 / 2.2 S09.1969 - 12.1971132 Kw - 180 HP / 911.02Otto
PORSCHE 911 / 2.2 T01.1970 - 12.197292 Kw - 125 HP / 911.06Otto
PORSCHE 911 / 2.2 T01.1970 - 12.197292 Kw - 125 HP / 911.07Otto
PORSCHE 911 / 2.2 T01.1970 - 12.197292 Kw - 125 HP / 911.08Otto
PORSCHE 911 / 2.2 T01.1970 - 12.197292 Kw - 125 HP / 911.03Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.0 E09.1968 - 02.1972103 Kw - 140 HP / 901.09Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.0 E09.1968 - 02.1972103 Kw - 140 HP / 901.11Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.0 L11.1964 - 11.196896 Kw - 131 HP / 901.01Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.0 L11.1964 - 11.196896 Kw - 131 HP / 901.05Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.0 L08.1967 - 11.1968110 Kw - 150 HP / Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.0 S07.1966 - 11.1968118 Kw - 160 HP / 901.02Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.0 S07.1966 - 11.1968118 Kw - 160 HP / 901.08Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.0 S07.1966 - 02.1972125 Kw - 170 HP / 901.10Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.0 T06.1967 - 02.197281 Kw - 110 HP / 901.03Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.0 T06.1967 - 02.197281 Kw - 110 HP / 901.13Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.2 E09.1969 - 02.1972114 Kw - 155 HP / 911.01Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.2 E09.1969 - 02.1972114 Kw - 155 HP / 911.04Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.2 S09.1969 - 02.1972132 Kw - 180 HP / 911.02Otto
PORSCHE 911 Targa / 2.2 T01.1970 - 12.197292 Kw - 125 HP / 911.06Otto
PORSCHE 914
PORSCHE 914 / /6 2.011.1969 - 12.197381 Kw - 110 HP / 901.36Otto
PORSCHE 914 / /6 2.011.1969 - 12.197381 Kw - 110 HP / 901.37Otto
RENAULT TRUCKS Midliner
RENAULT TRUCKS Midliner / S 110.06/A06.1985 - 09.199076 Kw - 103 HP / 797-21Diisel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 110.07/A06.1985 - 09.199076 Kw - 103 HP / 797-21Diisel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 110.08/A06.1985 - 09.199076 Kw - 103 HP / 797-21Diisel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 110.08/A06.1985 - 09.199076 Kw - 103 HP / 797-21Diisel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 110.08/A06.1985 - 09.199076 Kw - 103 HP / 797-21Diisel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 130.0609.1983 - 01.199096 Kw - 130 HP / 797Diisel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 130.0709.1983 - 01.199096 Kw - 130 HP / 797Diisel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 130.08/A09.1983 - 01.199096 Kw - 130 HP / 797Diisel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 130.08/A,S 130.08/B09.1983 - 01.199096 Kw - 130 HP / 797Diisel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 130.08/A,S 130.08/B09.1983 - 01.199096 Kw - 130 HP / 797Diisel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 130.08/B09.1983 - 01.199096 Kw - 130 HP / 797Diisel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 130.08/R09.1983 - 01.199096 Kw - 130 HP / 797Diisel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 130.09/B09.1983 - 01.199096 Kw - 130 HP / 797Diisel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 130.09/B09.1983 - 01.199096 Kw - 130 HP / 797Diisel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 130.09/B09.1983 - 01.199096 Kw - 130 HP / 797Diisel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 130.1109.1983 - 01.199096 Kw - 130 HP / 797Diisel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 130.11/B09.1983 - 01.199096 Kw - 130 HP / 797Diisel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 130.11/B09.1983 - 01.199096 Kw - 130 HP / 797Diisel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 130.13/B09.1983 - 01.199096 Kw - 130 HP / 797Diisel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 150.08TI05.1983 - 07.1986113 Kw - 154 HP / 798-10Diisel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 150.08TI05.1983 - 07.1986113 Kw - 154 HP / 798-10Diisel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 150.09TI05.1983 - 07.1986113 Kw - 154 HP / 798-10Diisel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 150.09TI05.1983 - 07.1986113 Kw - 154 HP / 798-10Diisel
RENAULT TRUCKS Midliner / S 9005.1984 - 12.199467 Kw - 91 HP / 720Diisel

iParts 2017
Online Konsultant
online konsultant

Tere!!!

Kas te soovite personaalse konsultandi abi?!