Maksmine

MAKSMISVIISID

   1. Pangalingi kaudu

Peale tellimuse vormistamist klikkige panga logole-lingile, mis suunab Teid valitud internetipanka: Swedbank, SEB Bank,  Luminor(Nordea), LHV Bank, Coop bank, Citadele bank, Revolut bank.

Sisenege internetipanka.Internetipangas näete eeltäidetud maksekorraldust, kus on kirjas summa, mis tasumisele kuulub. Kinnitage maksekorraldus.
Vajutage 
seejärel kindlasti nupule „Tagasi kaupmehe juurde”, vastasel korral võib juhtuda, et info makse õnnestumise kohta ei jõua meieni ning Teie tellimuse täitmine venib.
Pangalingi kaudu maksmine on kiire ja turvaline viis. Tasudes meie e-poest ostetud toodete eest pangalingi kaudu, on Teie turvalisus tagatud.
Pangalink on kaitstud turvaprotokolliga, mis tagab selle, et 
Teie poolt saadetud informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta. 


       


 

 2. KREDIITKAART (Visa, MasterCard/EuroCard)

iParts OÜ pakub mugavat ja kiiret, samas turvalist krediitkaardiga maksmise võimalust meie e-poes. Ostude eest saate tasuda koheselt peale ostutellimuse kinnitamist. Tehingu teostamisel suunatakse Teid  Pankade Kaardikeskusesse,  kaardi andmete sisestamine toimub seal paiknevasse andmebaasi. Panka sisenedes näete eeltäidetud maksekorraldust, kus on kirjas Teie tellimuse detailid. Aktsepteerime Visa, MasterCard/EuroCard kaarte. Krediitkaardiga maksmiseks on vajalikud järgmised andmed: 

• Kaardi number 
• Kaardi kehtivusaeg - kuu/aasta 
• Kontrollkood (CVV) 
• Kaardi valdaja täispikk nimi, nii nagu see on kaardile märgitud .
 

Tähelepanu! Teie kaardi andmeid www.iparts.ee veebipoes ei salvestata.creditcard


 

 3. Esto järelmaks.

iParts OÜ pakub mugavat ja kiiret, samas turvalist  Esto järelmakse võimalust meie e-poes. Tehingu teostamisel suunatakse Teid  Esto As kodulehele kus leping on juba täidetud. Teile jääb ainult allkirjastada lepingu ja vajutada tagasi kaupmehe juurde. Pärast laenulepingu allkirjastamist antakse Teie tellimus töösse ja kaup tarnitakse vastavalt tarneajale. 
NB!(Lepingu allkirjastamiseks on vaja Mobiili-ID või ID kaart ja installeeritud tarkvara).
 

Esto plussid:

Esto järelmaksu tingimused:​

LISAINFO:

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 2049-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 31.12%, kuumakse suurus 197.14 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 2365.68 eurot.
iParts 2024