Generaator AUTOELECTRO AEA1278
Pilt 1/5-st
Firma:  AUTOELECTRO
Varuosanumber: AEA1278
Varuosa nimetus: Generaator
Hind
hinnapäring
Pinge | 12 V
Generaator-laadevool | 65 A
Pistiku teost.-ID | B+, D+
Ribide arv | 5
Rihmarattad | koos kliimakompressorirattaga
Pistikute teostus | Rõngasühendus
Kinnitusaukude hulk | 3
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
Analoogid
Firma: AUTOELECTRO
Varuosanumber: AEA1278
Varuosa nimetus: Generaator
AUTOELECTRO Generaator AEA1278
hinnapäring
Originaalnumbrid
FIAT / LANCIA 46207936
FIAT / LANCIA 46231678
FIAT / LANCIA 46231690
FIAT / LANCIA 46231691
FIAT / LANCIA 46231721
FIAT / LANCIA 63321097
FIAT / LANCIA 63321137
FIAT / LANCIA 7596859
FIAT / LANCIA 7647441
FIAT / LANCIA 7648126
FIAT / LANCIA 7651051
FIAT / LANCIA 7651070
FIAT / LANCIA 7702241
FIAT / LANCIA 7702242
FIAT / LANCIA 7702245
FIAT / LANCIA 7702247
FIAT / LANCIA 77603411
SUZUKI MSY633211560
TOYOTA MSY633211560
Kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
LANCIA DEDRA
LANCIA DEDRA (835_) / 1.6 i.e. (835AA)08.1989 - 06.199466 Kw - 90 HP / 835 A1.000Bensiin
FIAT FIORINO
FIAT FIORINO KAUBIK (146_) / 70 i.e. 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 C5.000, 146 D5.000Bensiin
FIAT TEMPRA
FIAT TEMPRA (159_) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)06.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 159 A3.048, 835 C1.000Bensiin
FIAT TEMPRA (159_) / 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994 - 08.199666 Kw - 90 HP / 159 B9.000Bensiin
FIAT TEMPRA (159_) / 1.6 (159.AD)03.1990 - 04.199463 Kw - 86 HP / 159 A3.000, 159 B9.000Bensiin
FIAT TEMPRA (159_) / 1.6 i.e. (159.AE)06.1990 - 07.199257 Kw - 78 HP / 159 A3.046Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.6 i.e. (159.AE)10.1990 - 08.199657 Kw - 78 HP / 159 A3.046, 835 C1.000Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.612.1990 - 04.199363 Kw - 86 HP / 159 A3.000Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)10.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 159 A3.048, 835 C1.000Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994 - 08.199666 Kw - 90 HP / 159 B9.000Bensiin
FIAT TIPO
FIAT TIPO (160_) / 1.6 i.e. (160.AF)07.1990 - 01.199357 Kw - 78 HP / 159 A3.046Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.1992 - 04.199555 Kw - 75 HP / 159 A3.048, 835 C1.000Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989 - 04.199551 Kw - 70 HP / 160 A1.046, 160 A1.048, 836 A4.000Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.6 (160.AE)01.1988 - 10.199161 Kw - 83 HP / 160 A2.000Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.4 (160.AC)07.1987 - 12.198952 Kw - 71 HP / 160 A1.000, 160 A1.048Bensiin
FIAT UNO
FIAT UNO (146_) / 70 i.e. 1.409.1989 - 12.199353 Kw - 72 HP / 146 C1.000Bensiin
FIAT UNO (146_) / 70 S 1.410.1988 - 06.200652 Kw - 71 HP / 160 A1.046, 160 A1.048Bensiin
FIAT UNO (146_) / 1.4 Turbo i.e.12.1989 - 12.199687 Kw - 118 HP / 146 A8.000Bensiin

Ostukorvi lisatud!


+

Viga! Puudub valitud kogus

+

iParts 2021