Andur,Jahutusvedeliku temp. CALORSTAT BY VERNET WS2509
Firma: CALORSTAT BY VERNET  
Varuosanumber: WS2509
Varuosa nimetus: Andur,Jahutusvedeliku temp.
ERIHIND -20%
sis. KM 20%
Keermemõõt | M16x1.5
Analoogid
Firma: MAXGEAR  
Varuosanumber: 21-0120
MAXGEAR Andur,Jahutusvedeliku temp. 21-0120
ERIHIND -20%
2.14€
sis. KM 20%
Firma: CALORSTAT BY VERNET  
Varuosanumber: WS2509
CALORSTAT BY VERNET Andur,Jahutusvedeliku temp. WS2509
ERIHIND -20%
2.94€
sis. KM 20%
Firma: FAE  
Varuosanumber: 31140
FAE Andur,Jahutusvedeliku temp. 31140
ERIHIND -20%
4.46€
sis. KM 20%
Firma: VALEO  
Varuosanumber: 700002
VALEO Andur,Jahutusvedeliku temp. 700002
ERIHIND -20%
4.65€
sis. KM 20%
Firma: MAPCO  
Varuosanumber: 88002
MAPCO Andur,Jahutusvedeliku temp. 88002
ERIHIND -20%
7.17€
sis. KM 20%
Firma: QUINTON HAZELL  
Varuosanumber: XTT3
QUINTON HAZELL Andur,Jahutusvedeliku temp. XTT3
hinnapäring
Firma: STANDARD  
Varuosanumber: STT012
STANDARD Andur,Jahutusvedeliku temp. STT012
hinnapäring
Firma: STANDARD  
Varuosanumber: 52400
STANDARD Andur,Jahutusvedeliku temp. 52400
hinnapäring
Firma: STELLOX  
Varuosanumber: 06-04109-SX
noimage
hinnapäring
Firma: VEMO  
Varuosanumber: V24-72-0028
VEMO Andur,Jahutusvedeliku temp.; Andur,Jahutusvedeliku V24-72-0028
hinnapäring
Firma: VEMO  
Varuosanumber: V10-72-1103
VEMO Andur,Jahutusvedeliku temp.; Andur,Jahutusvedeliku V10-72-1103
hinnapäring
Firma: MTE-THOMSON  
Varuosanumber: 3041
MTE-THOMSON Andur,Jahutusvedeliku temp. 3041
hinnapäring
Firma: STANDARD  
Varuosanumber: WS1001
STANDARD Andur,Jahutusvedeliku temp. WS1001
hinnapäring
Firma: MEAT & DORIA  
Varuosanumber: 82432
MEAT & DORIA Andur,Jahutusvedeliku temp. 82432
hinnapäring
Firma: HERTH+BUSS ELPARTS  
Varuosanumber: 70511515
HERTH+BUSS ELPARTS Andur,Jahutusvedeliku temp. 70511515
hinnapäring
Firma: HELLA  
Varuosanumber: 6PT 009 107-151
HELLA Andur,Jahutusvedeliku temp. 6PT 009 107-151
hinnapäring
Firma: FACET  
Varuosanumber: 7.3000
FACET Andur,Jahutusvedeliku temp.; Andur,Jahutusvedeliku 7.3000
hinnapäring
Firma: HOFFER  
Varuosanumber: 7472432
HOFFER Andur,Jahutusvedeliku temp. 7472432
hinnapäring
Firma: JP GROUP  
Varuosanumber: 3393100109
JP GROUP Andur,Jahutusvedeliku temp. 3393100109
hinnapäring
Firma: METZGER  
Varuosanumber: 0905090
METZGER Andur,Jahutusvedeliku temp. 0905090
hinnapäring
Firma: ANGLI  
Varuosanumber: 1503
ANGLI Andur,Jahutusvedeliku temp. 1503
hinnapäring
Firma: MOTAQUIP  
Varuosanumber: LVCT325
noimage
hinnapäring
Originaalnumbrid
ALFA ROMEO 60813687
FIAT / LANCIA 3911470
FIAT / LANCIA 3920759
FIAT / LANCIA 4007872
FIAT / LANCIA 4067872
FIAT / LANCIA 4108672
FIAT / LANCIA 4276954
FIAT / LANCIA 4349082
FIAT / LANCIA 4386700
FIAT / LANCIA 4407984
FIAT / LANCIA 4409505
FIAT / LANCIA 4411108
FIAT / LANCIA 4414600
FIAT / LANCIA 4444652
FIAT / LANCIA 4448131
FIAT / LANCIA 5000102
FIAT / LANCIA 7588802
FIAT / LANCIA 7588882
FIAT / LANCIA 7591297
FIAT / LANCIA 7727854
FIAT / LANCIA 82199130
FSO 4067877
LADA 2101-3808600
LADA 2101-3808600-02
LADA 2101-38086000
LADA 21010-3808600-00
LADA 21013-80660002
LADA 21063-828010
SEAT 0004448131
SEAT 3933797
SEAT 3933857
SEAT 3934340
SEAT 3949879
SEAT 4414600
SEAT 4448131
SEAT CA-947800.00
SEAT ED-947000.00
SEAT FC-947000.00
SEAT FD-947000.00
SEAT FD-947000.01
SEAT FD-947000.20
SEAT FD-947000.30
SEAT JA-947000.03
SEAT RF-947000.00
SEAT SE-021947000A
SEAT SE-021947000C
SEAT SE-131947000A
TALBOT 0060407500
VAG 0004448131
YUGO 01017176
YUGO 1017176
Varuosade kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
ALFA ROMEO 156
ALFA ROMEO 156 (932) / 1.9 JTD (932A2B__)10.2000 - 05.200181 Kw - 110 HP / AR 37101Diisel
ALFA ROMEO 156 (932) / 1.9 JTD (932B2)09.1997 - 10.200077 Kw - 105 HP / AR 32302Diisel
ALFA ROMEO 156 (932) / 2.4 JTD (932A1B__)10.2000 - 09.2005103 Kw - 140 HP / 839 A6.000Diisel
ALFA ROMEO 156 (932) / 2.4 JTD (932B1)09.1997 - 09.2003100 Kw - 136 HP / AR 32501Diisel
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 1.9 JTD (932B2)05.2000 - 10.200077 Kw - 105 HP / AR 32302Diisel
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 1.9 JTD (932B2B__)10.2000 - 05.200181 Kw - 110 HP / AR 37101Diisel
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 2.4 JTD (932B1)05.2000 - 09.2003100 Kw - 136 HP / AR 32501Diisel
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) / 2.4 JTD (932B1B__)10.2000 - 05.2006103 Kw - 140 HP / 839 A6.000Diisel
FIAT 124
FIAT 124 (124_) / 1200 (TA)07.1966 - 10.197344 Kw - 60 HP / 124 A.000Otto
FIAT 124 (124_) / 140012.1968 - 12.197251 Kw - 70 HP / 124 B2.000Otto
FIAT 124 (124_) / 160001.1973 - 07.197570 Kw - 95 HP / 124A9000Otto
FIAT 124 (124_) / 160001.1973 - 07.197570 Kw - 95 HP / 132 AC.000Otto
FIAT 124 Familiare (124_) / 120004.1967 - 05.197344 Kw - 60 HP / 124 A.000Otto
FIAT 126
FIAT 126 (126_) / 65007.1977 - 09.198717 Kw - 23 HP / 126 A1.000Otto
FIAT 126 (126_) / 65007.1977 - 09.198717 Kw - 23 HP / 126 A1.048Otto
FIAT 126 (126_) / 70009.1987 - 06.199619 Kw - 26 HP / 126 A2.048Otto
FIAT 126 (126_) / 70009.1987 - 06.199619 Kw - 26 HP / 126 A2.000Otto
FIAT 127
FIAT 127 (127_) / 0.906.1971 - 12.198633 Kw - 45 HP / 100 GL.000Otto
FIAT 127 (127_) / 1.3 Diesel04.1981 - 12.198633 Kw - 45 HP / 127 A5.000Diisel
FIAT 127 Panorama (127_) / 1.3 D06.1981 - 12.198633 Kw - 45 HP / 127 A5.000Diisel
FIAT 131
FIAT 131 (131_) / 1.3 Mirafiori10.1974 - 09.198140 Kw - 54 HP / 131 A6.000Otto
FIAT 131 Familiare/Panorama (131_) / 1.3 Mirafiori (AF)03.1975 - 12.197840 Kw - 54 HP / 131 A6.000Otto
FIAT 132
FIAT 132 (132_) / 1.605.1977 - 09.198265 Kw - 88 HP / 132 C.000Otto
FIAT 132 (132_) / 2.005.1977 - 06.198182 Kw - 112 HP / 132 C2.000Otto
FIAT ALBEA
FIAT ALBEA (178_) / 1.209.1998 - 12.200954 Kw - 73 HP / 178 B5.000Otto
FIAT ALBEA (178_) / 1.209.2001 - 12.200944 Kw - 60 HP / 188 A4.000Otto
FIAT ALBEA (178_) / 1.209.2001 - 12.200944 Kw - 60 HP / 178 C4.066Otto
FIAT ALBEA (178_) / 1.404.1996 - 12.200951 Kw - 69 HP / 178 B2.000Otto
FIAT ALBEA (178_) / 1.4 KAT04.1996 - 12.200951 Kw - 69 HP / 178 B2.016Otto
FIAT ARGENTA
FIAT ARGENTA (132A) / 160004.1981 - 12.198572 Kw - 98 HP / 132 D.000Otto
FIAT ARGENTA (132A) / 200006.1978 - 12.198583 Kw - 113 HP / 132 C2.000Otto
FIAT ARGENTA (132A) / 200006.1978 - 12.198583 Kw - 113 HP / 132 D1.000Otto
FIAT ARGENTA (132A) / 2000 i.e.06.1981 - 07.198690 Kw - 122 HP / 132 C3.000Otto
FIAT ARGENTA (132A) / 2500 Diesel06.1981 - 11.198553 Kw - 72 HP / 8144.61Diisel
FIAT ARGENTA (132A) / 2500 Turbodiesel07.1983 - 08.198566 Kw - 90 HP / 8144.61.500.81Diisel
FIAT BARCHETTA
FIAT BARCHETTA (183) / 1.8 16V04.1995 - 05.200596 Kw - 130 HP / 183 A1.000Otto
FIAT BARCHETTA (183) / 1.8 16V04.1995 - 05.200596 Kw - 130 HP / 188 A6.000Otto
FIAT BRAVA
FIAT BRAVA (182) / 1.4 (182.BG)10.1995 - 10.200155 Kw - 75 HP / 182 A5.000Otto
FIAT BRAVA (182) / 1.4 12 V (182.BA)10.1995 - 08.199859 Kw - 80 HP / 182 A3.000Otto
FIAT BRAVA (182) / 1.6 16V (182.BB)02.1996 - 10.200176 Kw - 103 HP / 182 A4.000Otto
FIAT BRAVA (182) / 1.6 16V (182.BH)10.1995 - 10.200166 Kw - 90 HP / 182 A6.000Otto
FIAT BRAVA (182) / 1.6 16V (182.BU)01.1999 - 12.200276 Kw - 103 HP / 182 B6.000Otto
FIAT BRAVA (182) / 1.8 GT 16V (182.BC)10.1995 - 10.200183 Kw - 113 HP / 182 A2.000Otto
FIAT BRAVA (182) / 1.9 D10.1995 - 10.200148 Kw - 65 HP / 160 A7.000Diisel
FIAT BRAVA (182) / 1.9 JTD09.2000 - 10.200174 Kw - 100 HP / 182 B9.000Diisel
FIAT BRAVA (182) / 1.9 TD 100 S (182.BF)03.1996 - 10.200174 Kw - 100 HP / 182 A7.000Diisel
FIAT BRAVA (182) / 1.9 TD 75 S (182.BF)03.1996 - 10.200155 Kw - 75 HP / 182 A8.000Diisel
FIAT BRAVO
FIAT BRAVO I (182) / 1.4 (182.AA)10.1995 - 10.200159 Kw - 80 HP / 182 A3.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 1.4 (182.AG)10.1995 - 10.200155 Kw - 75 HP / 182 A5.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 1.6 16V (182.AB)03.1996 - 10.200176 Kw - 103 HP / 182 A4.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 1.6 16V (182.AH)10.1995 - 10.200166 Kw - 90 HP / 182 A6.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 1.8 GT (182.AC)10.1995 - 10.200183 Kw - 113 HP / 182 A2.000Otto
FIAT BRAVO I (182) / 1.9 D10.1995 - 10.200148 Kw - 65 HP / 160 A7.000Diisel
FIAT BRAVO I (182) / 1.9 JTD09.2000 - 10.200174 Kw - 100 HP / 182 B9.000Diisel
FIAT BRAVO I (182) / 1.9 TD 100 S (182.AF)03.1996 - 10.200174 Kw - 100 HP / 182 A7.000Diisel
FIAT BRAVO I (182) / 1.9 TD 75 S (182.AF)03.1996 - 10.200155 Kw - 75 HP / 182 A8.000Diisel
FIAT BRAVO I (182) / 2.0 HGT 20V (182.AD)10.1995 - 07.1998108 Kw - 147 HP / 182 A1.000Otto
FIAT CINQUECENTO
FIAT CINQUECENTO (170) / 0.7 (170AA)12.1991 - 01.199623 Kw - 31 HP / 170 A.000Otto
FIAT CINQUECENTO (170) / 0.7 i (170AD)07.1994 - 01.199822 Kw - 30 HP / 170 A.046Otto
FIAT CINQUECENTO (170) / 0.9 (170AB)07.1991 - 12.199330 Kw - 41 HP / 170 A1.000Otto
FIAT CINQUECENTO (170) / 0.9 i.e. (170AC)07.1991 - 12.199330 Kw - 41 HP / 170 A1.046Otto
FIAT CINQUECENTO (170) / 0.9 i.e. S (170AF, 170CF)07.1991 - 07.199929 Kw - 40 HP / 1170 A1.046Otto
FIAT CINQUECENTO (170) / 0.9 i.e. S (170AF, 170CF)07.1991 - 07.199929 Kw - 40 HP / 1170 A1.000Otto
FIAT CINQUECENTO (170) / 1.1 Sporting (170AH)10.1994 - 01.199840 Kw - 54 HP / 176 B2.000Otto
FIAT COUPE
FIAT COUPE (FA/175) / 1.8 16V03.1996 - 08.200096 Kw - 131 HP / 183 A1.000Otto
FIAT COUPE (FA/175) / 2.0 16V11.1993 - 08.1996102 Kw - 139 HP / 836 A3.000Otto
FIAT COUPE (FA/175) / 2.0 16V Turbo11.1993 - 08.1996140 Kw - 190 HP / 175 A1.000Otto
FIAT COUPE (FA/175) / 2.0 20V08.1996 - 04.1998108 Kw - 147 HP / 182 A1.000Otto
FIAT COUPE (FA/175) / 2.0 20V Turbo08.1996 - 08.2000162 Kw - 220 HP / 175 A3.000Otto
FIAT DOBLO
FIAT DOBLO Cargo (223) / 1.6 16V (223ZXD1A)10.2001 - kuni ...76 Kw - 103 HP / 182 B6.000Otto
FIAT DOBLO suur limusiin (223, 119) / 1.6 16V (223AXD1A)10.2001 - kuni ...76 Kw - 103 HP / 182 B6.000Otto
FIAT DUCATO
FIAT DUCATO Kast (280) / 1.9 D01.1988 - 08.199052 Kw - 71 HP / 149 B1.000Diisel
FIAT DUCATO Kast (290) / 2.5 D06.1990 - 05.199455 Kw - 75 HP / 8144.67Diisel
FIAT DUCATO Kast (290) / 2.5 D 4x407.1990 - 03.199455 Kw - 75 HP / 8144.67Diisel
FIAT DUCATO Kast (290) / 2.5 TD07.1990 - 03.199470 Kw - 95 HP / 8140.27Diisel
FIAT DUCATO Kast (290) / 2.5 TD 4x407.1990 - 03.199470 Kw - 95 HP / 8140.27Diisel
FIAT DUCATO Panorama (280) / 1.9 D02.1987 - 08.199052 Kw - 71 HP / 149 B1.000Diisel
FIAT DUCATO Panorama (290) / 2.5 D07.1990 - 03.199455 Kw - 75 HP / 8144.67Diisel
FIAT DUCATO Panorama (290) / 2.5 D 4x407.1990 - 03.199455 Kw - 75 HP / 8144.67Diisel
FIAT DUCATO Panorama (290) / 2.5 TD08.1990 - 03.199470 Kw - 95 HP / 8140.27Diisel
FIAT DUCATO Panorama (290) / 2.5 TD 4x401.1991 - 03.199470 Kw - 95 HP / 8140.27Diisel
FIAT DUCATO Pritsche/æassii (280) / 1.9 D01.1988 - 08.199052 Kw - 71 HP / 149 B1.000Diisel
FIAT DUCATO Pritsche/æassii (290) / 2.5 D03.1989 - 03.199455 Kw - 75 HP / 8144.67Diisel
FIAT DUCATO Pritsche/æassii (290) / 2.5 D 4x407.1990 - 03.199455 Kw - 75 HP / 8144.67Diisel
FIAT DUCATO Pritsche/æassii (290) / 2.5 TD07.1990 - 03.199470 Kw - 95 HP / 8140.27Diisel
FIAT DUCATO Pritsche/æassii (290) / 2.5 TD 4x407.1990 - 03.199470 Kw - 95 HP / 8140.27Diisel
FIAT DUNA
FIAT DUNA (146 B) / 1.7 DS01.1987 - 12.199144 Kw - 60 HP / 149 B3.000Diisel
FIAT DUNA (146 B) / 60 1.101.1987 - 12.199143 Kw - 58 HP / 146 A6.000Otto
FIAT DUNA (146 B) / 70 1.301.1987 - 12.199149 Kw - 67 HP / 146 A5.000Otto
FIAT DUNA Weekend (146 B) / 1.7 DS01.1987 - 12.199144 Kw - 60 HP / 149 B3.000Diisel
FIAT DUNA Weekend (146 B) / 60 1.101.1987 - 12.199143 Kw - 58 HP / 146 A6.000Otto
FIAT DUNA Weekend (146 B) / 70 1.301.1987 - 12.199149 Kw - 67 HP / 146 A5.000Otto
FIAT ELBA
FIAT ELBA (146_) / 1.7 D04.1989 - 12.199643 Kw - 58 HP / 146 B2.000Diisel
FIAT FIORINO
FIAT FIORINO (147) / 1.3 D03.1982 - 12.198733 Kw - 45 HP / 127 A5.000Diisel
FIAT FIORINO (147) / 1.501.1988 - 08.199355 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
FIAT FIORINO (147) / 1.7 D12.1987 - 12.199044 Kw - 60 HP / 149 B3.000Diisel
FIAT FIORINO Kast (146) / 1.7 D01.1988 - 10.199944 Kw - 60 HP / 146 B2.000Diisel
FIAT FIORINO Kast (146) / 1.7 TD11.1996 - 05.200046 Kw - 63 HP / 146 D7.000Diisel
FIAT FIORINO Kast (146) / 60 1.7 D05.1988 - 10.199642 Kw - 57 HP / 146 B2.000Diisel
FIAT FIORINO Kast (146) / 60 1.7 D05.1988 - 05.200044 Kw - 60 HP / 149 B3.000Diisel
FIAT FIORINO Kast (146) / 65 1.7 TD01.1997 - 05.200146 Kw - 63 HP / 146 D7.000Diisel
FIAT FIORINO Kast (146) / 70 i.e. 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 C5.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 70 i.e. 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 D5.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 75 i.e. 1.505.1988 - 12.199355 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 75 i.e. 1.610.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 75 i.e. 1.610.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 D6.000Otto
FIAT FIORINO Pick up (146) / 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 D5.000Otto
FIAT FIORINO Pick up (146) / 1.601.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000Otto
FIAT FIORINO Pick up (146) / 1.601.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 D6.000Otto
FIAT FIORINO Pick up (146) / 1.7 D05.1988 - 10.199944 Kw - 60 HP / 149 B3.000Diisel
FIAT FIORINO Pick up (146) / 1.7 D10.1993 - 10.199942 Kw - 57 HP / 146 B2.000Diisel
FIAT FIORINO Pick up (146) / 1.7 TD01.1997 - 05.200146 Kw - 63 HP / 146 D7.000Diisel
FIAT FIORINO Pick up (147) / 1.3 D05.1984 - 12.198833 Kw - 45 HP / 127 A5.000Diisel
FIAT MAREA
FIAT MAREA (185) / 1.4 80 12V09.1996 - 05.200259 Kw - 80 HP / 182 A3.000Otto
FIAT MAREA (185) / 1.609.2000 - 08.200276 Kw - 103 HP / 182 B6.000Otto
FIAT MAREA (185) / 1.6 100 16V09.1996 - 05.200276 Kw - 103 HP / 182 A4.000Otto
FIAT MAREA (185) / 1.6 100 16V Bipower04.1999 - 05.200276 Kw - 103 HP / 185 A3.000Otto
FIAT MAREA (185) / 1.6 100 16V Bipower04.1999 - 05.200276 Kw - 103 HP / 186 A4.000Otto
FIAT MAREA (185) / 1.6 16V04.1997 - 02.199975 Kw - 102 HP / 185 A3.000Otto
FIAT MAREA (185) / 1.6 SX09.2000 - 08.200272 Kw - 98 HP / 182 B5.098Otto
FIAT MAREA (185) / 1.8 115 16V09.1996 - 05.200283 Kw - 113 HP / 182 A2.000Otto
FIAT MAREA (185) / 1.9 TD 10009.1996 - 05.200274 Kw - 100 HP / 182 A7.000Diisel
FIAT MAREA (185) / 1.9 TD 7509.1996 - 05.200255 Kw - 75 HP / 182 A8.000Diisel
FIAT MAREA (185) / 2.0 150 20V09.1996 - 04.1999108 Kw - 147 HP / 182 A1.000Otto
FIAT MAREA (185) / 2.4 TD 12509.1996 - 04.199991 Kw - 125 HP / 185 A2.000Diisel
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.4 80 12V09.1996 - 05.200259 Kw - 80 HP / 182 A3.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.609.2000 - 08.200276 Kw - 103 HP / 182 B6.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.6 100 16V09.1996 - 05.200276 Kw - 103 HP / 182 A4.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.8 115 16V09.1996 - 05.200283 Kw - 113 HP / 182 A2.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.9 TD 10009.1996 - 05.200274 Kw - 100 HP / 182 B9.000Diisel
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.9 TD 10009.1996 - 05.200274 Kw - 100 HP / 182 A7.000Diisel
FIAT MAREA Weekend (185) / 1.9 TD 7509.1996 - 05.200255 Kw - 75 HP / 182 A8.000Diisel
FIAT MAREA Weekend (185) / 2.0 150 20V09.1996 - 04.1999108 Kw - 147 HP / 182 A1.000Otto
FIAT MAREA Weekend (185) / 2.4 TD 12509.1996 - 04.199991 Kw - 125 HP / 185 A2.000Diisel
FIAT PALIO
FIAT PALIO (178BX) / 1.207.1997 - 08.200244 Kw - 60 HP / 188 A4.000Otto
FIAT PALIO (178BX) / 1.207.1997 - 08.200244 Kw - 60 HP / 178 B7.045Otto
FIAT PALIO (178BX) / 1.207.1997 - 08.200244 Kw - 60 HP / 178 C4.066Otto
FIAT PALIO (178BX) / 1.206.1998 - kuni ...54 Kw - 73 HP / 178 E2.000Otto
FIAT PALIO (178BX) / 1.206.1998 - kuni ...54 Kw - 73 HP / 176 A8.000Otto
FIAT PALIO (178BX) / 1.206.1998 - kuni ...54 Kw - 73 HP / 178 B5.000Otto
FIAT PALIO (178BX) / 1.206.1999 - 10.200050 Kw - 68 HP / 178 E2.000Otto
FIAT PALIO (178BX) / 1.404.1996 - kuni ...51 Kw - 69 HP / 178 B2.000Otto
FIAT PALIO (178BX) / 1.4 KAT04.1996 - kuni ...51 Kw - 69 HP / 178 B2.016Otto
FIAT PALIO (178BX) / 1.6 16V04.1996 - kuni ...74 Kw - 100 HP / 178 B3.000Otto
FIAT PALIO Weekend (178DX) / 1.2 (178DX.G1A)04.1996 - 02.200154 Kw - 73 HP / 178 B5.000Otto
FIAT PALIO Weekend (178DX) / 1.2 (178DYA1A)02.2001 - kuni ...44 Kw - 60 HP / 188 A4.000Otto
FIAT PALIO Weekend (178DX) / 1.2 (178DYA1A)02.2001 - kuni ...44 Kw - 60 HP / 178 C4.066Otto
FIAT PALIO Weekend (178DX) / 1.6 16V (178DX.D1A)04.1996 - 02.200174 Kw - 100 HP / 178 B3.000Otto
FIAT PALIO Weekend (178DX) / 1.6 16V (178DYC1A06)02.2001 - kuni ...76 Kw - 103 HP / 182 B6.000Otto
FIAT PALIO Weekend (178DX) / 1.7 TD (178DX.H1A)04.1996 - 03.200151 Kw - 70 HP / 176 A3.000Diisel
FIAT PANDA
FIAT PANDA (141A_) / 100001.1986 - 04.199232 Kw - 44 HP / 156 A2.100Otto
FIAT PANDA (141A_) / 1000 i.e. KAT10.1987 - 08.199833 Kw - 45 HP / 156 A2.246Otto
FIAT PANDA (141A_) / 1000 i.e. KAT10.1987 - 08.199833 Kw - 45 HP / 141 C2.000Otto
FIAT PANDA (141A_) / 110005.1991 - 12.199937 Kw - 50 HP / 156 C.046Otto
FIAT PANDA (141A_) / 110002.1995 - 09.200340 Kw - 54 HP / 176 B2.000Otto
FIAT PANDA (141A_) / 110002.1995 - 09.200340 Kw - 54 HP / 187 A1.000Otto
FIAT PANDA (141A_) / 750 (141AA)01.1986 - 01.199525 Kw - 34 HP / 156 A4.000Otto
FIAT PANDA (141A_) / 750 (141AA)01.1986 - 01.199525 Kw - 34 HP / 156 A4.048Otto
FIAT PANDA (141A_) / 750 (141AA)01.1986 - 01.199525 Kw - 34 HP / 141 B.000Otto
FIAT PANDA (141A_) / 750 (141AI)01.1986 - 01.199525 Kw - 34 HP / 141 B.000Otto
FIAT PANDA (141A_) / 750 (141AM) KAT01.1995 - 10.200325 Kw - 34 HP / 156 A4.048Otto
FIAT PANDA (141A_) / 90004.1992 - 12.199629 Kw - 40 HP / 1170 A1.046Otto
FIAT PANDA (141A_) / 95009.1982 - 08.198335 Kw - 48 HP / A 112 B1.054Otto
FIAT PANDA (141A_) / 950 4x409.1983 - 12.198635 Kw - 48 HP / A 112 B1.054Otto
FIAT PANDA Van (141_) / 1000 i.e08.1992 - 02.200433 Kw - 45 HP / 156 A2.246Otto
FIAT PANDA Van (141_) / 75001.1986 - 07.199225 Kw - 34 HP / 141 B.000Otto
FIAT PUNTO
FIAT PUNTO (176) / 1.2 16V04.1997 - 09.199963 Kw - 86 HP / 176 B9.000Otto
FIAT PUNTO (176) / 1.4 GT Turbo01.1994 - 09.199698 Kw - 133 HP / 176 A4.000Otto
FIAT PUNTO (176) / 1.4 GT Turbo09.1996 - 09.199996 Kw - 131 HP / 176 B6.000Otto
FIAT PUNTO (176) / 1.601.1994 - 04.199765 Kw - 88 HP / 176 A9.000Otto
FIAT PUNTO (176) / 1.7 D04.1994 - 09.199742 Kw - 57 HP / 176 B3.000Diisel
FIAT PUNTO (176) / 1.7 TD01.1994 - 09.199952 Kw - 71 HP / 176 A5.000Diisel
FIAT PUNTO (176) / 1.7 TD01.1994 - 09.199951 Kw - 69 HP / 176 A3.000Diisel
FIAT PUNTO (176) / 1.7 TD09.1996 - 09.199946 Kw - 63 HP / 176 B7.000Diisel
FIAT PUNTO (176) / 55 1.109.1993 - 09.199940 Kw - 54 HP / 176 A6.000Otto
FIAT PUNTO (176) / 55 1.109.1993 - 09.199940 Kw - 54 HP / 176 B2.000Otto
FIAT PUNTO (176) / 60 1.201.1994 - 09.199943 Kw - 58 HP / 176 A7.000Otto
FIAT PUNTO (176) / 60 1.203.1994 - 09.199944 Kw - 60 HP / 176 B1.000Otto
FIAT PUNTO (176) / 60 1.203.1994 - 09.199944 Kw - 60 HP / 176 B4.000Otto
FIAT PUNTO (176) / 75 1.210.1993 - 09.199954 Kw - 73 HP / 176 A8.000Otto
FIAT PUNTO Kabriolett (176C) / 60 1.205.1995 - 06.200044 Kw - 60 HP / 176 B1.000Otto
FIAT PUNTO Kabriolett (176C) / 60 1.205.1995 - 06.200044 Kw - 60 HP / 176 B4.000Otto
FIAT PUNTO Kabriolett (176C) / 85 16V 1.204.1997 - 06.200063 Kw - 86 HP / 176 B9.000Otto
FIAT PUNTO Kabriolett (176C) / 90 1.604.1994 - 04.199765 Kw - 88 HP / 176 A9.000Otto
FIAT PUNTO Van (176L) / 1.7 D04.1996 - 02.200042 Kw - 57 HP / 176 B3.000Diisel
FIAT PUNTO Van (176L) / 1.7 TD04.1996 - 02.200052 Kw - 71 HP / 176 A5.000Diisel
FIAT REGATA
FIAT REGATA (138) / 100 Super 1.610.1983 - 12.199074 Kw - 101 HP / 149 A2.000Otto
FIAT REGATA (138) / 100 Super 1.610.1983 - 12.199074 Kw - 101 HP / 149 A4.000Otto
FIAT REGATA (138) / 60 Diesel 1.705.1985 - 03.198944 Kw - 60 HP / 149 B3.000Diisel
FIAT REGATA (138) / 65 Diesel 1.904.1984 - 07.198948 Kw - 65 HP / 149 A1.000Diisel
FIAT REGATA (138) / 70 1.309.1983 - 07.198948 Kw - 65 HP / 149 A3.000Otto
FIAT REGATA (138) / 70 1.309.1983 - 07.198948 Kw - 65 HP / 149 A7.000Otto
FIAT REGATA (138) / 70 1.309.1983 - 07.198650 Kw - 68 HP / 138 B2.000Otto
FIAT REGATA (138) / 80 Turbo Diesel 1.905.1986 - 07.198959 Kw - 80 HP / 831 D1.000Diisel
FIAT REGATA (138) / 85 1.505.1985 - 12.198758 Kw - 79 HP / 149 A5.000Otto
FIAT REGATA Weekend (138) / 60 Diesel 1.701.1984 - 12.198944 Kw - 60 HP / 149 B3.000Diisel
FIAT REGATA Weekend (138) / 65 Diesel 1.904.1984 - 07.198948 Kw - 65 HP / 149 A1.000Diisel
FIAT REGATA Weekend (138) / 70 1.301.1984 - 07.198950 Kw - 68 HP / 138 B2.000Otto
FIAT REGATA Weekend (138) / 80 Turbo Diesel 1.905.1986 - 07.198959 Kw - 80 HP / 831 D1.000Diisel
FIAT SEICENTO
FIAT SEICENTO / 600 (187) / 0.9 (187AXA, 187AXA1A)01.1998 - 01.201029 Kw - 39 HP / 1170 A1.046Otto
FIAT SEICENTO / 600 (187) / 1.1 (187AXB, 187AXB1A)01.1998 - 01.201040 Kw - 54 HP / 176 B2.000Otto
FIAT SEICENTO / 600 (187) / 1.1 (187AXB, 187AXB1A)01.1998 - 01.201040 Kw - 54 HP / 187 A1.000Otto
FIAT SEICENTO / 600 Van (287) / 0.9 (187AXA)01.1998 - 01.201029 Kw - 39 HP / 1170 A1.046Otto
FIAT SEICENTO / 600 Van (287) / 1.1 (187CXB/C)01.1998 - 01.201040 Kw - 54 HP / 176 B2.000Otto
FIAT STRADA
FIAT STRADA I (138A) / 70 1.311.1983 - 08.198548 Kw - 65 HP / 149 A3.000Otto
FIAT STRADA I (138A) / 70 1.311.1983 - 08.198548 Kw - 65 HP / 149 A7.000Otto
FIAT STRADA I (138A) / 75 i.e. 1.510.1985 - 05.198755 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT STRADA I (138A) / 75 i.e. 1.510.1985 - 05.198755 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 100 1.601.1983 - 12.198774 Kw - 100 HP / 149 A4.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 105 1.601.1983 - 12.198777 Kw - 105 HP / 138 AR.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 60 1.104.1985 - 12.198743 Kw - 58 HP / 146 A4.048Otto
FIAT STRADA II (138A) / 60 Diesel 1.710.1982 - 10.198543 Kw - 58 HP / 138 B6.000Diisel
FIAT STRADA II (138A) / 60 Diesel 1.705.1985 - 12.198744 Kw - 60 HP / 149 B3.000Diisel
FIAT STRADA II (138A) / 60 Diesel 1.705.1985 - 12.198744 Kw - 60 HP / 138 C.000Diisel
FIAT STRADA II (138A) / 75 1.509.1985 - 12.198855 Kw - 75 HP / 138 A2.000Otto
FIAT TEMPRA
FIAT TEMPRA (159) / 1.4 i.e. (159.AC)03.1991 - 08.199657 Kw - 78 HP / 159 A2.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)03.1992 - 08.199651 Kw - 69 HP / 160 A1.046Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)03.1992 - 08.199651 Kw - 69 HP / 836 A4.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.603.1990 - 04.199363 Kw - 86 HP / 159 A3.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.603.1990 - 04.199363 Kw - 86 HP / 159 B9.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.6 i.e. (159.AE)06.1990 - 07.199257 Kw - 78 HP / 159 A3.046Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994 - 08.199663 Kw - 87 HP / 159 B9.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)06.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 159 A3.048Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)06.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 835 C1.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.8 i.e. (159.AN)03.1990 - 08.199681 Kw - 110 HP / 159 A4.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.8 i.e. (159.AN)03.1992 - 08.199677 Kw - 105 HP / 159 A4.046Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.8 i.e. (159.AV)09.1993 - 08.199676 Kw - 103 HP / 835 C2.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.8 i.e. (159.AZ)09.1993 - 08.199666 Kw - 90 HP / 835 C4.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.8 i.e. (159.BY)10.1994 - 08.199674 Kw - 101 HP / 836 A5.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.9 D (159.AG)07.1991 - 08.199648 Kw - 65 HP / 160 A7.000Diisel
FIAT TEMPRA (159) / 1.9 D (159.AG)07.1991 - 08.199648 Kw - 65 HP / 149 A1.000Diisel
FIAT TEMPRA (159) / 1.9 TD (159.AQ)07.1992 - 08.199659 Kw - 80 HP / 160 B6.046Diisel
FIAT TEMPRA (159) / 1.9 TD (159.CU, 159.AU, 159.AI, 159.BI)05.1990 - 08.199666 Kw - 90 HP / 160 A6.000Diisel
FIAT TEMPRA (159) / 1.9 TD (159.CU, 159.AU, 159.AI, 159.BI)05.1990 - 08.199666 Kw - 90 HP / 160 D1.000Diisel
FIAT TEMPRA (159) / 2.0 i.e. (159.AP)10.1990 - 08.199683 Kw - 113 HP / 159 A6.046Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.4 i.e. (159.AC)03.1991 - 08.199657 Kw - 78 HP / 159 A2.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)10.1992 - 08.199651 Kw - 69 HP / 160 A1.046Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)10.1992 - 08.199651 Kw - 69 HP / 836 A4.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.612.1990 - 04.199363 Kw - 86 HP / 159 A3.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.6 i.e. (159.AE)10.1990 - 08.199657 Kw - 78 HP / 159 A3.046Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.6 i.e. (159.AE)10.1990 - 08.199657 Kw - 78 HP / 835 C1.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)10.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 159 A3.048Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)10.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 835 C1.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.8 i.e. (159.AN)03.1990 - 08.199681 Kw - 110 HP / 159 A4.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.8 i.e. (159.AN)03.1992 - 12.199377 Kw - 105 HP / 159 A4.046Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.8 i.e. (159.AV)09.1993 - 08.199676 Kw - 103 HP / 835 C2.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.8 i.e. (159.AZ)09.1993 - 08.199666 Kw - 90 HP / 835 C4.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.8 i.e. (159.BY)10.1994 - 08.199674 Kw - 101 HP / 836 A5.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.9 D (159.AG)07.1991 - 08.199648 Kw - 65 HP / 160 A7.000Diisel
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.9 D (159.AG)07.1991 - 08.199648 Kw - 65 HP / 149 A1.000Diisel
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.9 TD (159.AI, 159.BI, 159.CU, 159.AU)07.1991 - 02.199566 Kw - 90 HP / 160 A6.000Diisel
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.9 TD (159.AI, 159.BI, 159.CU, 159.AU)07.1991 - 02.199566 Kw - 90 HP / 160 D1.000Diisel
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.9 TD (159.AQ)03.1992 - 06.199359 Kw - 80 HP / 160 B6.046Diisel
FIAT TEMPRA SW (159) / 2.0 i.e. (159.AP)01.1991 - 03.199583 Kw - 113 HP / 159 A6.046Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 2.0 i.e. 4x4 (159.AP)03.1992 - 03.199583 Kw - 113 HP / 159 A6.046Otto
FIAT TIPO
FIAT TIPO (160) / 1.1 (160.AA)01.1988 - 10.199141 Kw - 56 HP / 160 A3.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 (160.AC)07.1987 - 12.198952 Kw - 71 HP / 160 A1.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 (160.AC)07.1987 - 12.198952 Kw - 71 HP / 160 A1.048Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 i.e.05.1989 - 04.199557 Kw - 78 HP / 159 A2.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989 - 04.199551 Kw - 70 HP / 160 A1.046Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989 - 04.199551 Kw - 70 HP / 836 A4.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 (160.AE)01.1988 - 10.199161 Kw - 83 HP / 160 A2.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e.02.1988 - 05.199166 Kw - 90 HP / 149 C2.046Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.1992 - 04.199555 Kw - 75 HP / 159 A3.048Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.1992 - 04.199555 Kw - 75 HP / 835 C1.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e. (160.AF)07.1990 - 01.199357 Kw - 78 HP / 159 A3.046Otto
FIAT TIPO (160) / 1.7 D (160.AG)01.1988 - 10.199443 Kw - 58 HP / 149 B4.000Diisel
FIAT TIPO (160) / 1.7 D (160.AG)01.1988 - 10.199545 Kw - 61 HP / 149 B4.000Diisel
FIAT TIPO (160) / 1.8 i.e.09.1993 - 04.199566 Kw - 90 HP / 835 C4.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.8 i.e. (160.AY)10.1990 - 06.199377 Kw - 105 HP / 159 A4.046Otto
FIAT TIPO (160) / 1.8 i.e. (160.ED)04.1993 - 04.199576 Kw - 103 HP / 835 C2.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.8 i.e. (160.EQ, 160.AM)10.1994 - 10.199574 Kw - 101 HP / 159 A4.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.8 i.e. (160.EQ, 160.AM)10.1994 - 10.199574 Kw - 101 HP / 836 A5.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.8 i.e.16V Sport11.1989 - 06.1992100 Kw - 136 HP / 160 A5.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.9 D07.1991 - 08.199548 Kw - 65 HP / 160 A7.000Diisel
FIAT TIPO (160) / 1.9 D07.1991 - 08.199548 Kw - 65 HP / 149 A1.000Diisel
FIAT TIPO (160) / 1.9 TD (160.AW)03.1992 - 06.199359 Kw - 80 HP / 160 B6.046Diisel
FIAT TIPO (160) / 1.9 TD (160.EL, 160.GL, 160.AQ, 160.EI, 160.AR)09.1990 - 04.199566 Kw - 90 HP / 160 D1.000Diisel
FIAT TIPO (160) / 1.9 TD (160.EL, 160.GL, 160.AQ, 160.EI, 160.AR)09.1990 - 04.199566 Kw - 90 HP / 160 A6.000Diisel
FIAT TIPO (160) / 1.9 TD (160.EL, 160.GL, 160.AQ, 160.EI, 160.AR)09.1990 - 04.199566 Kw - 90 HP / 160 A6.046Diisel
FIAT TIPO (160) / 2.0 16V (160.AV)07.1991 - 04.1995107 Kw - 146 HP / 160 A8.046Otto
FIAT TIPO (160) / 2.0 i.e. (160.AJ)06.1990 - 03.199280 Kw - 109 HP / 159 A5.046Otto
FIAT TIPO (160) / 2.0 i.e. (160.AT, 160.AJ)03.1990 - 04.199583 Kw - 113 HP / 159 A6.046Otto
FIAT TIPO (160) / 2.0 i.e. 16V Sport (160.EF)03.1993 - 04.1995102 Kw - 139 HP / 836 A3.000Otto
FIAT UNO
FIAT UNO (146A/E) / 1.3 Super Diesel06.1983 - 03.199233 Kw - 45 HP / 146 B1.000Diisel
FIAT UNO (146A/E) / 1.3 Super Diesel06.1983 - 03.199233 Kw - 45 HP / 127 A5.000Diisel
FIAT UNO (146A/E) / 1.4 Turbo i.e.09.1989 - 09.199382 Kw - 112 HP / 146 A8.046Otto
FIAT UNO (146A/E) / 1.4 Turbo i.e.12.1989 - 12.199687 Kw - 118 HP / 146 A8.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 1.9 D09.1989 - 03.199444 Kw - 60 HP / 149 B5.046Diisel
FIAT UNO (146A/E) / 45 0.903.1983 - 09.199233 Kw - 45 HP / 146 A.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 45 0.903.1983 - 09.199233 Kw - 45 HP / 146 A1.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 45 1.0 (146A.ED)06.1986 - 12.199332 Kw - 44 HP / 156 A2.048Otto
FIAT UNO (146A/E) / 45 1.0 (146A.ED)06.1986 - 12.199332 Kw - 44 HP / 156 A2.100Otto
FIAT UNO (146A/E) / 45 i.e. 1.004.1984 - 10.199533 Kw - 45 HP / 156 A2.246Otto
FIAT UNO (146A/E) / 50 1.101.1990 - 12.199337 Kw - 50 HP / 156 C.046Otto
FIAT UNO (146A/E) / 50 i.e. 1.106.1992 - 12.199336 Kw - 49 HP / 146 C3.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 55 1.101.1983 - 08.198940 Kw - 54 HP / 138 B.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 60 1.104.1989 - 12.199242 Kw - 57 HP / 160 A3.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 60 1.1 (146A.EG)05.1985 - 08.198943 Kw - 58 HP / 146 A4.048Otto
FIAT UNO (146A/E) / 60 Diesel 1.707.1986 - 08.198944 Kw - 60 HP / 149 B3.000Diisel
FIAT UNO (146A/E) / 60 Diesel 1.709.1989 - 12.199342 Kw - 57 HP / 146 B2.000Diisel
FIAT UNO (146A/E) / 70 i.e. 1.409.1989 - 12.199351 Kw - 70 HP / 160 A1.046Otto
FIAT UNO (146A/E) / 70 S 1.409.1989 - 10.199252 Kw - 71 HP / 160 A1.048Otto
FIAT UNO (146A/E) / 70 TD 1.410.1986 - 10.199052 Kw - 71 HP / 146 B3.000Diisel
FIAT UNO (146A/E) / 70 TD 1.410.1986 - 10.199052 Kw - 71 HP / 146 B.000Diisel
FIAT UNO (146A/E) / 75 i.e. 1.510.1985 - 12.199355 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT UNO (146A/E) / 75 i.e. 1.510.1985 - 12.199355 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
FIAT X
FIAT X 1/9 (128 AS) / 1.310.1975 - 06.197854 Kw - 73 HP / 128 AS.000Otto
FSO 126P
FSO 126P / 0.607.1972 - 07.197717 Kw - 23 HP / Otto
FSO 126P / 0.607.1977 - 12.199122 Kw - 30 HP / 126 A1.048Otto
FSO POLONEZ
FSO POLONEZ   / 1.510.1977 - 08.198855 Kw - 75 HP / Otto
INNOCENTI ELBA (146) / 1.3 (146CW)08.1991 - 12.199649 Kw - 67 HP / 146 A5.000Otto
INNOCENTI ELBA (146) / 1.4 i.e. (146EN, 146EQ)09.1994 - 12.199649 Kw - 67 HP / 146 C5.000Otto
INNOCENTI ELBA (146) / 1.4 i.e. (146EN, 146EQ)09.1994 - 12.199649 Kw - 67 HP / 146 D5.000Otto
INNOCENTI ELBA (146) / 1.5 i.e. (146C9)08.1992 - 09.199455 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
INNOCENTI ELBA (146) / 1.6 i.e. (146EO, 146ER)09.1994 - 12.199655 Kw - 75 HP / 146 C6.000Otto
INNOCENTI ELBA (146) / 1.6 i.e. (146EO, 146ER)09.1994 - 12.199655 Kw - 75 HP / 146 D6.000Otto
INNOCENTI ELBA (146) / 1.7 D (146DI, 146EI)08.1991 - 12.199642 Kw - 57 HP / 146 B2.000Diisel
LADA 111
LADA 111 / 1.501.1996 - kuni ...57 Kw - 78 HP / VAZ-2111Otto
LADA 111 / 1.510.2000 - kuni ...58 Kw - 79 HP / VAZ-2111Otto
LADA 111 / 1.510.2000 - kuni ...56 Kw - 76 HP / VAZ-2111Otto
LADA 111 / 1.5 16V01.1995 - kuni ...70 Kw - 95 HP / VAZ-2112Otto
LADA 111 / 1.5 16V10.2000 - kuni ...67 Kw - 91 HP / VAZ-2112Otto
LADA 112
LADA 112 / 1.501.1995 - kuni ...57 Kw - 78 HP / VAZ-2111Otto
LADA 112 / 1.510.2000 - kuni ...56 Kw - 76 HP / VAZ-2111Otto
LADA 112 / 1.5 16V01.1995 - kuni ...70 Kw - 95 HP / VAZ-2112Otto
LADA 112 / 1.5 16V10.2000 - kuni ...67 Kw - 91 HP / VAZ-2112Otto
LADA 112 / 1.601.2005 - kuni ...60 Kw - 82 HP / VAZ-21114Otto
LADA 112 / 1.603.2006 - kuni ...66 Kw - 90 HP / VAZ-21124Otto
LADA NIVA
LADA NIVA (2121) / 160012.1976 - 05.198756 Kw - 76 HP / BA3 2121Otto
LADA NIVA (2121) / 160004.1980 - 12.198756 Kw - 76 HP / BA3 2121Otto
LADA SAMARA
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115) / 110002.1988 - 12.199439 Kw - 53 HP / BA3 21081Otto
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115) / 130001.1986 - 12.199448 Kw - 65 HP / BA3 2108Otto
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115) / 150001.1988 - kuni ...53 Kw - 72 HP / BA3 21083Otto
LADA VEGA
LADA VEGA / 1.501.1995 - kuni ...54 Kw - 73 HP / BA3 2111Otto
LADA VEGA / 1.501.1995 - kuni ...57 Kw - 78 HP / VAZ-2111Otto
LADA VEGA / 1.510.2000 - kuni ...56 Kw - 76 HP / VAZ-2111Otto
LADA VEGA / 1.5 16V01.1995 - kuni ...70 Kw - 95 HP / VAZ-2112Otto
LADA VEGA / 1.5 16V10.2000 - kuni ...67 Kw - 91 HP / VAZ-2112Otto
LADA VEGA / 1.601.1995 - kuni ...72 Kw - 98 HP / VAZ-21114Otto
LADA VEGA / 1.601.2000 - kuni ...60 Kw - 82 HP / VAZ-21114Otto
LADA VEGA / 1.601.2000 - kuni ...66 Kw - 90 HP / VAZ-21124Otto
LADA VEGA / 1.6 16V10.2004 - 12.201067 Kw - 91 HP / VAZ-21124Otto
LADA VEGA / 1.6 LPG10.2004 - 03.200760 Kw - 82 HP / VAZ-21114Otto
LANCIA A
LANCIA A 112 / 0.9 Junior (A112B/2)03.1981 - 06.198629 Kw - 40 HP / A112 B2.000Otto
LANCIA A 112 / 0.9 Junior (A112B/2)03.1981 - 06.198629 Kw - 40 HP / A112 A.000Otto
LANCIA A 112 / 0.9 Junior (A112B/2)03.1981 - 06.198629 Kw - 40 HP / A112 A5.000Otto
LANCIA A 112 / 1.0 Abarth (A112B2/5)03.1978 - 02.198451 Kw - 69 HP / A112 A2.000Otto
LANCIA BETA
LANCIA BETA (828_B_) / 1600 (828CB0, 828AB0)08.1973 - 07.198274 Kw - 101 HP / 828 B.000Otto
LANCIA PRISMA
LANCIA PRISMA (831AB0) / 1.501.1983 - 04.198663 Kw - 86 HP / 831 A1.000Otto
SEAT FURA
SEAT FURA (025A) / 0.901.1982 - 06.198633 Kw - 45 HP / 100 GL 3000Otto
SEAT IBIZA
SEAT IBIZA   (021A) / 0.908.1986 - 05.199332 Kw - 44 HP / 146 A 000Otto
SEAT IBIZA   (021A) / 0.908.1990 - 05.199329 Kw - 40 HP / 09 NCAOtto
SEAT IBIZA   (021A) / 0.908.1990 - 05.199329 Kw - 40 HP / 146 A 000Otto
SEAT RONDA
SEAT RONDA (022A) / 1.208.1983 - 05.198547 Kw - 64 HP / 021 A 1000Otto
SEAT RONDA (022A) / 1.208.1983 - 05.198547 Kw - 64 HP / 124 B6.000Otto
SEAT RONDA (022A) / 1.608.1983 - 09.198568 Kw - 92 HP / 138 AR6.000Otto
SEAT RONDA (022A) / 1.608.1983 - 09.198568 Kw - 92 HP / 022 A 000Otto
SEAT RONDA (022A) / 1.7 Diesel06.1982 - 12.198640 Kw - 54 HP / 022 A.5000Diisel
ZASTAVA 101
ZASTAVA 101 (1100) / 1.106.1973 - 01.199040 Kw - 55 HP / 128 A.000Otto

iParts 2020