Generaator CASCO CAL30131RS
Firma: CASCO 
Varuosanumber: CAL30131RS
Varuosa nimetus: Generaator
Hind
hinnapäring
Klemm | M6
Pinge [V] | 12
Generaator- laadevool [A] | 65
Rihmarattad | koos soonrihmarattaga
Ribide arv | 5
Rihmarattad-Ų (mm) | 58
Kaal (g) | 5200
Piirangutega toode/piirangu info | koos integreeritud seadistajaga
Versioon | CAL30131RS
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
Analoogid
Firma: QUINTON HAZELL  
Varuosanumber: QRA2124
Varuosa nimetus: Generaator
QUINTON HAZELL Generaator QRA2124
hinnapäring
Firma: MAGNETI MARELLI  
Varuosanumber: 944390371600
Varuosa nimetus: Generaator
MAGNETI MARELLI Generaator 944390371600
hinnapäring
Firma: SANDO  
Varuosanumber: 2030131.0
Varuosa nimetus: Generaator
SANDO Generaator 2030131.0
hinnapäring
Firma: SANDO  
Varuosanumber: 2030131.1
Varuosa nimetus: Generaator
SANDO Generaator 2030131.1
hinnapäring
Firma: SANDO  
Varuosanumber: 2030131.2
Varuosa nimetus: Generaator
SANDO Generaator 2030131.2
hinnapäring
Firma: FRIESEN  
Varuosanumber: 9037160
Varuosa nimetus: Generaator
FRIESEN Generaator 9037160
hinnapäring
Firma: CASCO  
Varuosanumber: CAL30131RS
Varuosa nimetus: Generaator
CASCO Generaator CAL30131RS
hinnapäring
Firma: AUTOTEAM  
Varuosanumber: AMM131A
Varuosa nimetus: Generaator
AUTOTEAM Generaator AMM131A
hinnapäring
Firma: AUTOTEAM  
Varuosanumber: AMM131C
Varuosa nimetus: Generaator
AUTOTEAM Generaator AMM131C
hinnapäring
Firma: CASCO  
Varuosanumber: CAL30131AS
Varuosa nimetus: Generaator
CASCO Generaator CAL30131AS
hinnapäring
Firma: CASCO  
Varuosanumber: CAL30131GS
Varuosa nimetus: Generaator
CASCO Generaator CAL30131GS
hinnapäring
Firma: AUTOTEAM  
Varuosanumber: AMM131
Varuosa nimetus: Generaator
AUTOTEAM Generaator AMM131
hinnapäring
Originaalnumbrid
ALFAROME/FIAT/LANCI 46231691
ALFAROME/FIAT/LANCI 46231721
ALFAROME/FIAT/LANCI 7651050
ALFAROME/FIAT/LANCI 7651051
ALFAROME/FIAT/LANCI 7651070
ALFAROME/FIAT/LANCI 7702245
ALFAROME/FIAT/LANCI 77547410
ALFAROME/FIAT/LANCI 77603411
FIAT 43231721
FIAT 46231690
FIAT 7648126
FIAT 7702241
Varuosade kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
FIAT FIORINO
FIAT FIORINO Kast (146) / 70 i.e. 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 C5.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 70 i.e. 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 D5.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 75 i.e. 1.610.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 75 i.e. 1.610.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 D6.000Otto
FIAT FIORINO Pick up (146) / 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 D5.000Otto
FIAT FIORINO Pick up (146) / 1.601.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000Otto
FIAT FIORINO Pick up (146) / 1.601.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 D6.000Otto
FIAT REGATA
FIAT REGATA (138) / 75 i.e. 1.507.1985 - 07.198955 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT REGATA (138) / 75 i.e. 1.507.1985 - 07.198955 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
FIAT REGATA Weekend (138) / 75 1.5 i.e. KAT12.1986 - 07.198955 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT STRADA
FIAT STRADA I (138A) / 75 i.e. 1.510.1985 - 05.198755 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT STRADA I (138A) / 75 i.e. 1.510.1985 - 05.198755 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
FIAT STRADA I (138A) / 90 i.e. 1.609.1985 - 12.198766 Kw - 90 HP / 149 C2.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 75 1.5 KAT09.1985 - 12.198855 Kw - 75 HP / 149 C1.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 75 1.5 KAT09.1985 - 12.198855 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
FIAT STRADA II (138A) / 75 1.5 KAT09.1985 - 12.198855 Kw - 75 HP / 138 A2.000Otto
FIAT STRADA II (138A) / 90 1.6 i.e.12.1985 - 12.198766 Kw - 90 HP / 138 AR.000Otto
FIAT TEMPRA
FIAT TEMPRA (159) / 1.4 i.e. (159.AC)03.1991 - 08.199657 Kw - 78 HP / 159 A2.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)03.1992 - 08.199651 Kw - 69 HP / 160 A1.046Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)03.1992 - 08.199651 Kw - 69 HP / 836 A4.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.6 i.e. (159.AE)06.1990 - 07.199257 Kw - 78 HP / 159 A3.046Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994 - 08.199666 Kw - 90 HP / 159 B9.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994 - 08.199663 Kw - 87 HP / 159 B9.000Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)06.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 159 A3.048Otto
FIAT TEMPRA (159) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)06.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 835 C1.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.4 i.e. (159.AC)03.1991 - 08.199657 Kw - 78 HP / 159 A2.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)10.1992 - 08.199651 Kw - 69 HP / 160 A1.046Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)10.1992 - 08.199651 Kw - 69 HP / 836 A4.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.6 i.e. (159.AE)10.1990 - 08.199657 Kw - 78 HP / 159 A3.046Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.6 i.e. (159.AE)10.1990 - 08.199657 Kw - 78 HP / 835 C1.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994 - 08.199666 Kw - 90 HP / 159 B9.000Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)10.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 159 A3.048Otto
FIAT TEMPRA SW (159) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)10.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 835 C1.000Otto
FIAT TIPO
FIAT TIPO (160) / 1.4 (160.AC)07.1987 - 12.198952 Kw - 71 HP / 160 A1.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 (160.AC)07.1987 - 12.198952 Kw - 71 HP / 160 A1.048Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 i.e.05.1989 - 04.199557 Kw - 78 HP / 159 A2.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989 - 04.199551 Kw - 70 HP / 160 A1.046Otto
FIAT TIPO (160) / 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989 - 04.199551 Kw - 70 HP / 836 A4.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e.02.1988 - 05.199166 Kw - 90 HP / 149 C2.046Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.1992 - 04.199555 Kw - 75 HP / 159 A3.048Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.1992 - 04.199555 Kw - 75 HP / 835 C1.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e. (160.AF)07.1990 - 01.199357 Kw - 78 HP / 159 A3.046Otto
FIAT UNO
FIAT UNO (146A/E) / 1.3 Turbo i.e.04.1985 - 08.198977 Kw - 105 HP / 146 A2.000Otto
FIAT UNO (146A/E) / 1.3 Turbo i.e.01.1987 - 12.198773 Kw - 99 HP / 146 A2.146Otto
FIAT UNO (146A/E) / 1.3 Turbo i.e.09.1989 - 03.199174 Kw - 101 HP / 146 A2.246Otto
FIAT UNO (146A/E) / 70 i.e. 1.409.1989 - 12.199351 Kw - 70 HP / 160 A1.046Otto
FIAT UNO (146A/E) / 70 i.e. 1.409.1989 - 12.199353 Kw - 72 HP / 146 C1.000Otto
INNOCENTI ELBA
INNOCENTI ELBA (146) / 1.4 i.e. (146EN, 146EQ)09.1994 - 12.199649 Kw - 67 HP / 146 C5.000Otto
INNOCENTI ELBA (146) / 1.4 i.e. (146EN, 146EQ)09.1994 - 12.199649 Kw - 67 HP / 146 D5.000Otto
INNOCENTI ELBA (146) / 1.6 i.e. (146EO, 146ER)09.1994 - 12.199655 Kw - 75 HP / 146 C6.000Otto
INNOCENTI ELBA (146) / 1.6 i.e. (146EO, 146ER)09.1994 - 12.199655 Kw - 75 HP / 146 D6.000Otto
LANCIA DEDRA
LANCIA DEDRA (835) / 1.6 i.e. (835AA)08.1989 - 06.199466 Kw - 90 HP / 835 A1.000Otto
LANCIA DEDRA (835) / 1.6 i.e. (835AB)08.1989 - 03.199357 Kw - 78 HP / 835 A1.046Otto
LANCIA DEDRA (835) / 1.6 i.e. (835AN)04.1993 - 07.199955 Kw - 75 HP / 835 C1.000Otto
LANCIA DEDRA (835) / 1.6 LE (835EB) KAT07.1994 - 07.199966 Kw - 90 HP / 159 B9.000Otto
LANCIA DEDRA SW (835) / 1.6 (835EB)10.1994 - 07.199966 Kw - 90 HP / 159 B9.000Otto
LANCIA DELTA
LANCIA DELTA Mk II (836) / 1.4 i.e. (836AF, 836AH)10.1994 - 08.199951 Kw - 69 HP / 160 A1.046Otto
LANCIA DELTA Mk II (836) / 1.4 i.e. (836AF, 836AH)10.1994 - 08.199951 Kw - 69 HP / 836 A4.000Otto
LANCIA DELTA Mk II (836) / 1.6 i.e. (836AD)06.1993 - 08.199955 Kw - 75 HP / 835 C1.000Otto
LANCIA DELTA   (831AB0) / 1.5 (831AB.025)09.1979 - 12.199263 Kw - 86 HP / 831 A1.000Otto
LANCIA DELTA   (831AB0) / 1.5 (831AB.025)09.1979 - 12.199263 Kw - 86 HP / 831 B1.000Otto
LANCIA PRISMA
LANCIA PRISMA (831AB0) / 1.501.1983 - 04.198663 Kw - 86 HP / 831 A1.000Otto
LANCIA PRISMA (831AB0) / 1.509.1985 - 02.199255 Kw - 75 HP / 138 C2.048Otto
LANCIA PRISMA (831AB0) / 1.509.1985 - 02.199255 Kw - 75 HP / 831 B1.048Otto
LANCIA PRISMA (831AB0) / 1.508.1986 - 02.199259 Kw - 80 HP / 831 B1.000Otto

iParts 2020