Soonrihm EUROREPAR 1606334280
Firma:  EUROREPAR
Varuosanumber: 1606334280
Varuosa nimetus: Soonrihm
Hind
hinnapäring
Pikkus | 950 mm
Laius | 10,00 mm
Kaal | 0,076 kg
Materjal | Polükloropreen (neopreen)
Ribide arv | 1
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
Analoogid
Firma: EUROREPAR
Varuosanumber: 1606334280
Varuosa nimetus: Soonrihm
EUROREPAR Soonrihm 1606334280
hinnapäring
Originaalnumbrid
BMW 11231266125
BMW 12311284317
FIAT 7671401
FORD 5013543
HONDA 31110PA1741
HONDA 31110PA1742
HONDA 31110PA6003
HONDA 31110PA6004
MG GFB10950
MG GFB205
MG GFB250
MG GFB255
NISSAN 1195006E01
OPEL-GM 1340680
OPEL-GM 1340710
OPEL-GM 6340648
OPEL-GM 90006264
OPEL-GM 93182251
OPEL-GM 93182257
OPEL-GM 94333098
OPEL-GM 950366
OPEL-GM 950380
PORSCHE 99919223650
RENAULT 5000612768
RENAULT 7701349590
ROVER GFB250
VAG 26903137C
VAG 50903137
VAG 943095009
VOLVO 973539
Kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
AUDI 100
AUDI 100 (43, C2) / 1.608.1976 - 07.198263 Kw - 85 HP / YVBensiin
AUDI 100 (43, C2) / 1.608.1976 - 07.198263 Kw - 85 HP / YVBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 1.8 Cat03.1985 - 11.199066 Kw - 90 HP / 4B, PHBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.008.1984 - 12.198785 Kw - 115 HP / KPBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 1.8 Cat03.1985 - 11.199066 Kw - 90 HP / 4B, PHBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.008.1984 - 12.198785 Kw - 115 HP / KPBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 1.802.1986 - 07.198865 Kw - 88 HP / SHBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 1.802.1986 - 07.198865 Kw - 88 HP / SHBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 1.8 quattro10.1984 - 07.198866 Kw - 90 HP / NPBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 1.8 quattro10.1984 - 07.198866 Kw - 90 HP / NPBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 1.8 Cat quattro08.1985 - 11.199066 Kw - 90 HP / 4B, PHBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 1.808.1982 - 12.198755 Kw - 75 HP / DR, RSBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 1.8 Cat quattro08.1985 - 11.199066 Kw - 90 HP / 4B, PHBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 1.808.1982 - 12.198755 Kw - 75 HP / DR, RSBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 1.808.1983 - 07.198966 Kw - 90 HP / DS, NPBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 1.808.1983 - 07.198966 Kw - 90 HP / DS, NPBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 1.8 quattro08.1986 - 07.199065 Kw - 88 HP / SHBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 1.8 quattro08.1986 - 07.199065 Kw - 88 HP / SHBensiin
AUDI 100 (4A2, C4) / 2.0 E quattro12.1990 - 07.199285 Kw - 115 HP / AADBensiin
AUDI 100 (4A2, C4) / 2.0 E quattro12.1990 - 07.199285 Kw - 115 HP / AADBensiin
AUDI 100 (4A2, C4) / 2.0 E12.1990 - 07.199485 Kw - 115 HP / AAD, ABKBensiin
AUDI 100 (4A2, C4) / 2.0 E12.1990 - 07.199485 Kw - 115 HP / AAD, ABKBensiin
AUDI 100 (4A2, C4) / 2.012.1990 - 07.199474 Kw - 100 HP / AAEBensiin
AUDI 100 (4A2, C4) / 2.012.1990 - 07.199474 Kw - 100 HP / AAEBensiin
AUDI 100 AVANT (43, C2) / 1.607.1977 - 02.198363 Kw - 85 HP / YVBensiin
AUDI 100 AVANT (43, C2) / 1.607.1977 - 02.198363 Kw - 85 HP / YVBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.2 Turbo08.1986 - 11.1990121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.2 Turbo08.1986 - 11.1990121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.208.1984 - 12.1988101 Kw - 137 HP / KUBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 1.8 Cat quattro08.1985 - 10.199066 Kw - 90 HP / 4B, PHBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.208.1984 - 12.1988101 Kw - 137 HP / KUBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 1.8 Cat quattro08.1985 - 10.199066 Kw - 90 HP / 4B, PHBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 1.8 quattro10.1984 - 07.198866 Kw - 90 HP / NPBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 1.8 quattro10.1984 - 07.198866 Kw - 90 HP / NPBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 1.808.1983 - 07.198966 Kw - 90 HP / DS, NPBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 1.8 quattro08.1986 - 07.199065 Kw - 88 HP / SHBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 1.808.1983 - 07.198966 Kw - 90 HP / DS, NPBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 1.8 quattro08.1986 - 07.199065 Kw - 88 HP / SHBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 1.8 Cat03.1985 - 11.199066 Kw - 90 HP / 4B, PHBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 1.802.1986 - 07.199065 Kw - 88 HP / SHBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 1.802.1986 - 07.199065 Kw - 88 HP / SHBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 1.8 Cat03.1985 - 11.199066 Kw - 90 HP / 4B, PHBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.308.1986 - 11.1990100 Kw - 136 HP / NFBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.308.1986 - 11.1990100 Kw - 136 HP / NFBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 1.808.1982 - 12.198755 Kw - 75 HP / DR, RSBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 1.808.1982 - 12.198755 Kw - 75 HP / DR, RSBensiin
BMW 3
BMW 3 (E30) / 323 i09.1982 - 08.1983102 Kw - 139 HP / M20 B23 (236EB)Bensiin
BMW 3 (E30) / 323 i09.1982 - 08.1983102 Kw - 139 HP / M20 B23 (236EB)Bensiin
BMW 3 (E30) / 318 i09.1982 - 08.198777 Kw - 105 HP / M10 B18 (184EA), M10 B18 (184EB), M10 B18 (184EZ)Bensiin
BMW 3 (E30) / 318 i09.1982 - 08.198777 Kw - 105 HP / M10 B18 (184EA), M10 B18 (184EB), M10 B18 (184EZ)Bensiin
VOLVO 740
VOLVO 740 (744) / 2.001.1987 - 08.198886 Kw - 117 HP / B 200 EBensiin
VOLVO 740 (744) / 2.309.1985 - 12.198983 Kw - 113 HP / B 230 FBensiin
VOLVO 740 (744) / 2.001.1987 - 08.198886 Kw - 117 HP / B 200 EBensiin
VOLVO 740 (744) / 2.309.1985 - 12.198983 Kw - 113 HP / B 230 FBensiin
VOLVO 740 (744) / 2.308.1986 - 07.198886 Kw - 117 HP / B 230 KBensiin
VOLVO 740 (744) / 2.308.1986 - 07.198886 Kw - 117 HP / B 230 KBensiin
VOLVO 740 (744) / 2.009.1988 - 08.199076 Kw - 103 HP / B 200 KBensiin
VOLVO 740 (744) / 2.009.1988 - 08.199076 Kw - 103 HP / B 200 KBensiin
VOLVO 740 (744) / 2.308.1984 - 12.199296 Kw - 131 HP / B 230 E, B 230 FBBensiin
VOLVO 740 (744) / 2.308.1984 - 12.199296 Kw - 131 HP / B 230 E, B 230 FBBensiin
VOLVO 740 KOMBI (745) / 2.009.1988 - 08.199076 Kw - 103 HP / B 200 KBensiin
VOLVO 740 KOMBI (745) / 2.009.1988 - 08.199076 Kw - 103 HP / B 200 KBensiin
VOLVO 740 KOMBI (745) / 2.308.1985 - 07.198896 Kw - 131 HP / B 230 EBensiin
VOLVO 740 KOMBI (745) / 2.308.1985 - 07.198896 Kw - 131 HP / B 230 EBensiin
VOLVO 740 KOMBI (745) / 2.001.1987 - 08.198886 Kw - 117 HP / B 200 EBensiin
VOLVO 740 KOMBI (745) / 2.001.1987 - 08.198886 Kw - 117 HP / B 200 EBensiin
VOLVO 740 KOMBI (745) / 2.008.1985 - 07.199289 Kw - 121 HP / B 200 E, B 200 GBensiin
VOLVO 740 KOMBI (745) / 2.008.1985 - 07.199289 Kw - 121 HP / B 200 E, B 200 GBensiin
AUDI 80
AUDI 80 (80, 82, B1) / 1.6 GTE01.1976 - 07.197881 Kw - 110 HP / YSBensiin
AUDI 80 (80, 82, B1) / 1.6 GTE01.1976 - 07.197881 Kw - 110 HP / YSBensiin
AUDI 80 (80, 82, B1) / 1.609.1975 - 07.197855 Kw - 75 HP / YNBensiin
AUDI 80 (80, 82, B1) / 1.609.1975 - 07.197855 Kw - 75 HP / YNBensiin
AUDI 80 (80, 82, B1) / 1.6 GT09.1973 - 07.197674 Kw - 100 HP / XXBensiin
AUDI 80 (80, 82, B1) / 1.6 GT09.1973 - 07.197674 Kw - 100 HP / XXBensiin
AUDI 80 (80, 82, B1) / 1.609.1975 - 07.197863 Kw - 85 HP / YPBensiin
AUDI 80 (80, 82, B1) / 1.609.1975 - 07.197863 Kw - 85 HP / YPBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.802.1986 - 07.198665 Kw - 88 HP / SFBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.8 GTE quattro (85Q)03.1985 - 08.198681 Kw - 110 HP / PVBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.602.1986 - 07.198654 Kw - 73 HP / SABensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.8 GTE quattro (85Q)08.1984 - 08.198682 Kw - 112 HP / DZBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.602.1986 - 07.198654 Kw - 73 HP / SABensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.8 GTE quattro (85Q)08.1984 - 08.198682 Kw - 112 HP / DZBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.8 GTE quattro (85Q)03.1985 - 08.198681 Kw - 110 HP / PVBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.309.1978 - 07.198644 Kw - 60 HP / EPBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.608.1978 - 07.198655 Kw - 75 HP / WV, WY, YNBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.8 CC quattro (85Q)08.1985 - 08.198668 Kw - 93 HP / JNBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.8 CC quattro (85Q)08.1984 - 08.198666 Kw - 90 HP / JV, NEBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.309.1978 - 07.198644 Kw - 60 HP / EPBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.608.1978 - 07.198655 Kw - 75 HP / WV, WY, YNBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.8 CC quattro (85Q)08.1984 - 08.198666 Kw - 90 HP / JV, NEBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.6 GLE08.1978 - 07.198281 Kw - 110 HP / YZBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.8 CC quattro (85Q)08.1985 - 08.198668 Kw - 93 HP / JNBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.6 GLE08.1978 - 07.198281 Kw - 110 HP / YZBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.8 GTE10.1984 - 08.198682 Kw - 112 HP / DZ, MUBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.8 GTE08.1985 - 07.198681 Kw - 110 HP / PVBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.8 GTE10.1984 - 08.198682 Kw - 112 HP / DZ, MUBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.608.1978 - 02.198363 Kw - 85 HP / YPBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.8 GTE08.1985 - 07.198681 Kw - 110 HP / PVBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.608.1978 - 02.198363 Kw - 85 HP / YPBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.801.1983 - 08.198666 Kw - 90 HP / DS, JVBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.808.1983 - 08.198668 Kw - 93 HP / JNBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.801.1983 - 08.198666 Kw - 90 HP / DS, JVBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.608.1978 - 03.198755 Kw - 75 HP / DT, JUBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.808.1983 - 08.198668 Kw - 93 HP / JNBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.608.1978 - 03.198755 Kw - 75 HP / DT, JUBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.802.1986 - 07.198665 Kw - 88 HP / SFBensiin
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) / 1.608.1990 - 10.199175 Kw - 102 HP / ABBBensiin
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) / 1.8 E06.1986 - 08.199182 Kw - 112 HP / DZBensiin
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) / 1.608.1990 - 10.199175 Kw - 102 HP / ABBBensiin
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) / 1.408.1986 - 07.198848 Kw - 65 HP / SEBensiin
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) / 1.408.1986 - 07.198848 Kw - 65 HP / SEBensiin
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) / 1.8 S09.1986 - 10.199166 Kw - 90 HP / JN, JV, NE, PMBensiin
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) / 1.8 S09.1986 - 10.199166 Kw - 90 HP / JN, JV, NE, PMBensiin
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) / 1.8 S08.1986 - 01.199065 Kw - 88 HP / SFBensiin
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) / 1.8 S08.1986 - 01.199065 Kw - 88 HP / SFBensiin
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) / 1.810.1986 - 01.199055 Kw - 75 HP / RUBensiin
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) / 1.810.1986 - 01.199055 Kw - 75 HP / RUBensiin
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) / 1.608.1987 - 09.199151 Kw - 70 HP / PPBensiin
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) / 1.608.1987 - 09.199151 Kw - 70 HP / PPBensiin
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) / 1.609.1986 - 08.199155 Kw - 75 HP / RNBensiin
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) / 1.609.1986 - 08.199155 Kw - 75 HP / RNBensiin
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) / 1.8 E06.1986 - 08.199182 Kw - 112 HP / DZBensiin
AUDI 80 (8C2, B4) / 2.0 E09.1991 - 12.199485 Kw - 115 HP / ABKBensiin
AUDI 80 (8C2, B4) / 2.0 E09.1991 - 12.199485 Kw - 115 HP / ABKBensiin
AUDI 80 (8C2, B4) / 2.009.1991 - 12.199466 Kw - 90 HP / ABTBensiin
AUDI 80 (8C2, B4) / 2.009.1991 - 12.199466 Kw - 90 HP / ABTBensiin
PORSCHE 924
PORSCHE 924 / 2.5 S09.1985 - 07.1987110 Kw - 150 HP / M 44.07, M 44.08Bensiin
PORSCHE 924 / 2.5 S09.1985 - 07.1987110 Kw - 150 HP / M 44.07, M 44.08Bensiin
PORSCHE 944
PORSCHE 944 / 2.506.1981 - 07.1987120 Kw - 163 HP / M 44.01, M 44.03, M 44.05, M 44.06Bensiin
PORSCHE 944 / 2.508.1987 - 12.1990118 Kw - 160 HP / M 44.05, M 44.09, M 44.10Bensiin
PORSCHE 944 / 2.5 Turbo09.1987 - 07.1991184 Kw - 250 HP / M 44.52Bensiin
PORSCHE 944 / 2.508.1987 - 12.1990118 Kw - 160 HP / M 44.05, M 44.09, M 44.10Bensiin
PORSCHE 944 / 2.501.1985 - 07.1987110 Kw - 150 HP / M 44.02, M 44.04, M 44.07, M 44.08Bensiin
PORSCHE 944 / 2.5 Turbo09.1987 - 07.1991184 Kw - 250 HP / M 44.52Bensiin
PORSCHE 944 / 2.5 Turbo08.1985 - 07.1988162 Kw - 220 HP / M 44.50, M 44.51Bensiin
PORSCHE 944 / 2.501.1985 - 07.1987110 Kw - 150 HP / M 44.02, M 44.04, M 44.07, M 44.08Bensiin
PORSCHE 944 / 2.5 Turbo08.1985 - 07.1988162 Kw - 220 HP / M 44.50, M 44.51Bensiin
PORSCHE 944 / 2.5 S08.1986 - 07.1988140 Kw - 190 HP / M 44.40Bensiin
PORSCHE 944 / 2.5 S08.1986 - 07.1988140 Kw - 190 HP / M 44.40Bensiin
PORSCHE 944 / 2.506.1981 - 07.1987120 Kw - 163 HP / M 44.01, M 44.03, M 44.05, M 44.06Bensiin
PORSCHE 968
PORSCHE 968 / 3.006.1991 - 11.1995176 Kw - 239 HP / M 44.43, M 44.44Bensiin
PORSCHE 968 / 3.006.1991 - 11.1995176 Kw - 239 HP / M 44.43, M 44.44Bensiin
PORSCHE 968 KABRIOLETT / 3.006.1991 - 11.1995176 Kw - 239 HP / M 44.43, M 44.44Bensiin
PORSCHE 968 KABRIOLETT / 3.006.1991 - 11.1995176 Kw - 239 HP / M 44.43, M 44.44Bensiin
VW CADDY
VW CADDY I (14) / 1.508.1982 - 07.198351 Kw - 70 HP / JBBensiin
VW CADDY I (14) / 1.808.1985 - 07.199270 Kw - 95 HP / JHBensiin
VW CADDY I (14) / 1.808.1985 - 07.199270 Kw - 95 HP / JHBensiin
VW CADDY I (14) / 1.601.1983 - 07.199255 Kw - 75 HP / EWBensiin
VW CADDY I (14) / 1.601.1983 - 07.199255 Kw - 75 HP / EWBensiin
VW CADDY I (14) / 1.508.1982 - 07.198351 Kw - 70 HP / JBBensiin
HONDA CIVIC
HONDA CIVIC I SEDAAN (SF) / 1300 L09.1980 - 09.198344 Kw - 60 HP / EN1Bensiin
HONDA CIVIC I SEDAAN (SF) / 1300 L09.1980 - 09.198344 Kw - 60 HP / EN1Bensiin
HONDA CIVIC I SEDAAN (SF) / 1300 L09.1980 - 09.198333 Kw - 45 HP / EN2Bensiin
HONDA CIVIC I SEDAAN (SF) / 1300 L09.1980 - 09.198333 Kw - 45 HP / EN2Bensiin
HONDA CIVIC I SEDAAN (SF) / 1300 S10.1979 - 12.198452 Kw - 71 HP / EN4Bensiin
HONDA CIVIC I SEDAAN (SF) / 1300 S10.1979 - 12.198452 Kw - 71 HP / EN4Bensiin
HONDA CIVIC II LUUKPÄRA (SS, SL) / 1300 L (SS)09.1979 - 09.198344 Kw - 60 HP / EN1Bensiin
HONDA CIVIC II LUUKPÄRA (SS, SL) / 1300 L (SS)09.1979 - 09.198344 Kw - 60 HP / EN1Bensiin
HONDA CIVIC II UNIVERSAAL (WC) / 130009.1979 - 09.198344 Kw - 60 HP / EN1Bensiin
HONDA CIVIC II UNIVERSAAL (WC) / 130009.1979 - 09.198344 Kw - 60 HP / EN1Bensiin
VW CORRADO
VW CORRADO (53I) / 2.0 i 16V08.1991 - 12.1995100 Kw - 136 HP / 9ABensiin
VW CORRADO (53I) / 2.0 i 16V08.1991 - 12.1995100 Kw - 136 HP / 9ABensiin
VW CORRADO (53I) / 1.8 16V04.1989 - 07.1992100 Kw - 136 HP / KRBensiin
VW CORRADO (53I) / 1.8 16V04.1989 - 07.1992100 Kw - 136 HP / KRBensiin
OPEL CORSA
OPEL CORSA B (S93) / 1.7 D (F08, F68, M68)02.1996 - 09.200044 Kw - 60 HP / 17 D (4EE1), X 17 D (4EE1)Diisel
OPEL CORSA B (S93) / 1.5 TD (F08, F68, M68)03.1993 - 09.200049 Kw - 67 HP / 15 TD, X 15 TDDiisel
OPEL CORSA B (S93) / 1.5 TD (F08, F68, M68)03.1993 - 09.200049 Kw - 67 HP / 15 TD, X 15 TDDiisel
OPEL CORSA B (S93) / 1.5 D (F08, F68, M68)03.1993 - 09.200037 Kw - 50 HP / 15 DDiisel
OPEL CORSA B (S93) / 1.5 D (F08, F68, M68)03.1993 - 09.200037 Kw - 50 HP / 15 DDiisel
OPEL CORSA B (S93) / 1.7 D (F08, F68, M68)02.1996 - 09.200044 Kw - 60 HP / 17 D (4EE1), X 17 D (4EE1)Diisel
OPEL CORSA B KAUBIK (S93) / 1.7 D (F08, W5L)08.1999 - 09.200044 Kw - 60 HP / 17 D (4EE1), X 17 D (4EE1)Diisel
OPEL CORSA B KAUBIK (S93) / 1.7 D (F08, W5L)08.1999 - 09.200044 Kw - 60 HP / 17 D (4EE1), X 17 D (4EE1)Diisel
AUDI COUPE
AUDI COUPE (81, 85) / 1.8 GT01.1985 - 07.198868 Kw - 93 HP / JNBensiin
AUDI COUPE (81, 85) / 1.808.1981 - 07.198355 Kw - 75 HP / DDBensiin
AUDI COUPE (81, 85) / 1.8 GT08.1986 - 10.198882 Kw - 112 HP / DZBensiin
AUDI COUPE (81, 85) / 1.8 GT01.1985 - 07.198868 Kw - 93 HP / JNBensiin
AUDI COUPE (81, 85) / 1.8 GT09.1982 - 10.198866 Kw - 90 HP / DSBensiin
AUDI COUPE (81, 85) / 1.808.1981 - 07.198355 Kw - 75 HP / DDBensiin
AUDI COUPE (81, 85) / 1.8 GT09.1982 - 10.198866 Kw - 90 HP / DSBensiin
AUDI COUPE (81, 85) / 1.8 GT08.1986 - 10.198882 Kw - 112 HP / DZBensiin
AUDI COUPE (81, 85) / 1.8 GT04.1986 - 10.198865 Kw - 88 HP / SFBensiin
AUDI COUPE (81, 85) / 1.8 GT04.1986 - 10.198865 Kw - 88 HP / SFBensiin
AUDI COUPE (81, 85) / 1.607.1980 - 08.198155 Kw - 75 HP / YNBensiin
AUDI COUPE (81, 85) / 1.607.1980 - 08.198155 Kw - 75 HP / YNBensiin
AUDI COUPE (89, 8B) / 2.005.1989 - 12.199685 Kw - 115 HP / AAD, ABKBensiin
AUDI COUPE (89, 8B) / 2.005.1989 - 12.199685 Kw - 115 HP / AAD, ABKBensiin
AUDI COUPE (89, 8B) / 2.005.1989 - 03.199083 Kw - 113 HP / 3ABensiin
AUDI COUPE (89, 8B) / 1.808.1989 - 07.199182 Kw - 112 HP / DZBensiin
AUDI COUPE (89, 8B) / 2.005.1989 - 03.199083 Kw - 113 HP / 3ABensiin
AUDI COUPE (89, 8B) / 1.808.1989 - 07.199182 Kw - 112 HP / DZBensiin
SKODA FAVORIT
SKODA FAVORIT (781) / 1.3 135 (781)12.1991 - 09.199442 Kw - 57 HP / 781.135Bensiin
SKODA FAVORIT (781) / 1.3 136 (781)10.1990 - 09.199445 Kw - 61 HP / 136 LBensiin
SKODA FAVORIT (781) / 1.3 136 (781)10.1990 - 09.199445 Kw - 61 HP / 136 LBensiin
SKODA FAVORIT (781) / 1.3 135 (781)10.1990 - 09.199444 Kw - 60 HP / 781.135Bensiin
SKODA FAVORIT (781) / 1.3 135 (781)10.1990 - 09.199444 Kw - 60 HP / 781.135Bensiin
SKODA FAVORIT (781) / 1.3 135L (781)05.1989 - 09.199443 Kw - 58 HP / 781.135Bensiin
SKODA FAVORIT (781) / 1.3 135L (781)05.1989 - 09.199443 Kw - 58 HP / 781.135Bensiin
SKODA FAVORIT (781) / 1.3 135 (781)12.1991 - 09.199442 Kw - 57 HP / 781.135Bensiin
SKODA FAVORIT FORMAN (785) / 1.3 (136)08.1991 - 06.199545 Kw - 61 HP / 781.136Bensiin
SKODA FAVORIT FORMAN (785) / 1.3 (136)08.1991 - 06.199545 Kw - 61 HP / 781.136Bensiin
SKODA FAVORIT FORMAN (785) / 1.3 (135)12.1991 - 06.199544 Kw - 60 HP / 781.135Bensiin
SKODA FAVORIT FORMAN (785) / 1.3 (135)12.1991 - 06.199544 Kw - 60 HP / 781.135Bensiin
SKODA FAVORIT PIKAP (787) / 1.312.1992 - 06.199742 Kw - 57 HP / 781.135, 781.13540Bensiin
SKODA FAVORIT PIKAP (787) / 1.312.1992 - 06.199742 Kw - 57 HP / 781.135, 781.13540Bensiin
SKODA FELICIA
SKODA FELICIA I (6U1) / 1.310.1994 - 03.199843 Kw - 58 HP / 135L, AMJBensiin
SKODA FELICIA I (6U1) / 1.310.1994 - 03.199843 Kw - 58 HP / 135L, AMJBensiin
SKODA FELICIA I UNIVERSAAL (6U5) / 1.308.1995 - 03.199843 Kw - 58 HP / 135L, AMJBensiin
SKODA FELICIA I UNIVERSAAL (6U5) / 1.308.1995 - 03.199843 Kw - 58 HP / 135L, AMJBensiin
FIAT FIORINO
FIAT FIORINO KAUBIK (146_) / 75 i.e. 1.610.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000, 146 D6.000Bensiin
FIAT FIORINO KAUBIK (146_) / 75 i.e. 1.610.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000, 146 D6.000Bensiin
FIAT FIORINO KAUBIK (146_) / 70 i.e. 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 C5.000, 146 D5.000Bensiin
FIAT FIORINO KAUBIK (146_) / 75 i.e. 1.610.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000, 146 D6.000Bensiin
FIAT FIORINO KAUBIK (146_) / 70 i.e. 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 C5.000, 146 D5.000Bensiin
FIAT FIORINO KAUBIK (146_) / 75 i.e. 1.610.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000, 146 D6.000Bensiin
FIAT FIORINO PICK UP (146_) / 1.301.1988 - 12.199449 Kw - 67 HP / 146 A5.000Bensiin
FIAT FIORINO PICK UP (146_) / 1.301.1988 - 12.199449 Kw - 67 HP / 146 A5.000Bensiin
FIAT FIORINO PICK UP (146_) / 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 D5.000Bensiin
FIAT FIORINO PICK UP (146_) / 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 D5.000Bensiin
FIAT FIORINO PICK UP (146_) / 1.601.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000, 146 D6.000Bensiin
FIAT FIORINO PICK UP (146_) / 1.601.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000, 146 D6.000Bensiin
FIAT FIORINO PICK UP (146_) / 1.601.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000, 146 D6.000Bensiin
FIAT FIORINO PICK UP (146_) / 1.601.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000, 146 D6.000Bensiin
VW GOLF
VW GOLF I (17) / 1.6 GTI08.1976 - 07.198281 Kw - 110 HP / EGBensiin
VW GOLF I (17) / 1.6 GTI08.1976 - 07.198281 Kw - 110 HP / EGBensiin
VW GOLF I (17) / 1.608.1975 - 02.198455 Kw - 75 HP / FPBensiin
VW GOLF I (17) / 1.608.1975 - 02.198455 Kw - 75 HP / FPBensiin
VW GOLF I (17) / 1.504.1974 - 12.197551 Kw - 70 HP / FHBensiin
VW GOLF I (17) / 1.504.1974 - 12.197551 Kw - 70 HP / FHBensiin
VW GOLF I (17) / 1.508.1977 - 07.198351 Kw - 70 HP / JBBensiin
VW GOLF I (17) / 1.508.1977 - 07.198351 Kw - 70 HP / JBBensiin
VW GOLF I (17) / 1.8 GTI08.1982 - 12.198382 Kw - 112 HP / DXBensiin
VW GOLF I (17) / 1.8 GTI08.1982 - 12.198382 Kw - 112 HP / DXBensiin
VW GOLF I CABRIOLET (155) / 1.808.1989 - 03.199372 Kw - 98 HP / 2HBensiin
VW GOLF I CABRIOLET (155) / 1.501.1979 - 11.198351 Kw - 70 HP / JBBensiin
VW GOLF I CABRIOLET (155) / 1.808.1982 - 12.198982 Kw - 112 HP / DX, EV, KT, PBBensiin
VW GOLF I CABRIOLET (155) / 1.608.1983 - 04.199255 Kw - 75 HP / EW, HNBensiin
VW GOLF I CABRIOLET (155) / 1.808.1982 - 12.198982 Kw - 112 HP / DX, EV, KT, PBBensiin
VW GOLF I CABRIOLET (155) / 1.808.1983 - 04.199370 Kw - 95 HP / JHBensiin
VW GOLF I CABRIOLET (155) / 1.808.1983 - 04.199370 Kw - 95 HP / JHBensiin
VW GOLF I CABRIOLET (155) / 1.808.1983 - 09.199266 Kw - 90 HP / EXBensiin
VW GOLF I CABRIOLET (155) / 1.808.1983 - 09.199266 Kw - 90 HP / EXBensiin
VW GOLF I CABRIOLET (155) / 1.608.1979 - 07.198281 Kw - 110 HP / EGBensiin
VW GOLF I CABRIOLET (155) / 1.808.1989 - 03.199372 Kw - 98 HP / 2HBensiin
VW GOLF I CABRIOLET (155) / 1.608.1979 - 07.198281 Kw - 110 HP / EGBensiin
VW GOLF I CABRIOLET (155) / 1.501.1979 - 11.198351 Kw - 70 HP / JBBensiin
VW GOLF I CABRIOLET (155) / 1.608.1983 - 04.199255 Kw - 75 HP / EW, HNBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI01.1985 - 07.198577 Kw - 105 HP / HT, RVBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI08.1983 - 10.199182 Kw - 112 HP / DX, EV, PBBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.610.1986 - 12.199251 Kw - 70 HP / PNBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI08.1983 - 10.199182 Kw - 112 HP / DX, EV, PBBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.808.1986 - 01.199062 Kw - 84 HP / RHBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.808.1986 - 01.199062 Kw - 84 HP / RHBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI Cat01.1987 - 10.199179 Kw - 107 HP / PFBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 i Cat Syncro08.1987 - 10.199166 Kw - 90 HP / RPBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI Cat01.1987 - 10.199179 Kw - 107 HP / PFBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 i Cat Syncro08.1987 - 10.199166 Kw - 90 HP / RPBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI G60 Syncro08.1988 - 12.1991118 Kw - 160 HP / 1H, PGBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI G6004.1990 - 07.1991118 Kw - 160 HP / PGBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI G60 Syncro08.1988 - 12.1991118 Kw - 160 HP / 1H, PGBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI G6004.1990 - 07.1991118 Kw - 160 HP / PGBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 Syncro08.1988 - 07.199172 Kw - 98 HP / 1PBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.808.1984 - 10.199166 Kw - 90 HP / GU, GXBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 Syncro08.1988 - 07.199172 Kw - 98 HP / 1PBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.808.1984 - 10.199166 Kw - 90 HP / GU, GXBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.608.1983 - 07.199255 Kw - 75 HP / ABN, EZBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI 16V02.1986 - 06.1990102 Kw - 139 HP / KRBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.608.1983 - 07.199255 Kw - 75 HP / ABN, EZBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI 16V02.1986 - 06.1990102 Kw - 139 HP / KRBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 i Cat08.1987 - 10.199166 Kw - 90 HP / GX, RPBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 i Cat08.1987 - 10.199166 Kw - 90 HP / GX, RPBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.602.1986 - 10.199153 Kw - 72 HP / RFBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI 16V02.1986 - 10.199195 Kw - 129 HP / PLBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.602.1986 - 10.199153 Kw - 72 HP / RFBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI 16V02.1986 - 10.199195 Kw - 129 HP / PLBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 Syncro08.1987 - 07.198862 Kw - 84 HP / RHBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 Syncro02.1986 - 07.199166 Kw - 90 HP / GU, GXBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI08.1985 - 10.198779 Kw - 107 HP / RDBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 Syncro08.1987 - 07.198862 Kw - 84 HP / RHBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI01.1985 - 07.198577 Kw - 105 HP / HT, RVBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 Syncro02.1986 - 07.199166 Kw - 90 HP / GU, GXBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI08.1985 - 10.198779 Kw - 107 HP / RDBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.610.1986 - 12.199251 Kw - 70 HP / PNBensiin
VW JETTA
VW JETTA I (16) / 1.808.1982 - 02.198482 Kw - 112 HP / DXBensiin
VW JETTA I (16) / 1.6 GLI08.1978 - 07.198281 Kw - 110 HP / EGBensiin
VW JETTA I (16) / 1.808.1982 - 02.198482 Kw - 112 HP / DXBensiin
VW JETTA I (16) / 1.6 GLI08.1978 - 07.198281 Kw - 110 HP / EGBensiin
VW JETTA I (16) / 1.608.1978 - 02.198463 Kw - 85 HP / FRBensiin
VW JETTA I (16) / 1.608.1978 - 02.198463 Kw - 85 HP / FRBensiin
VW JETTA I (16) / 1.508.1978 - 02.198451 Kw - 70 HP / JBBensiin
VW JETTA I (16) / 1.508.1978 - 02.198451 Kw - 70 HP / JBBensiin
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.808.1984 - 10.199166 Kw - 90 HP / GU, GXBensiin
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.8 Cat01.1987 - 10.199179 Kw - 107 HP / PFBensiin
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.8 Syncro08.1987 - 12.198866 Kw - 90 HP / GU, RPBensiin
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.808.1984 - 10.199166 Kw - 90 HP / GU, GXBensiin
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.8 Syncro08.1987 - 12.198866 Kw - 90 HP / GU, RPBensiin
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.8 Cat01.1987 - 10.199179 Kw - 107 HP / PFBensiin
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.610.1986 - 10.199151 Kw - 70 HP / PNBensiin
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.610.1986 - 10.199151 Kw - 70 HP / PNBensiin
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.8 Cat08.1987 - 10.199166 Kw - 90 HP / GX, RPBensiin
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.8 Cat08.1987 - 10.199166 Kw - 90 HP / GX, RPBensiin
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.8 16V06.1987 - 12.1989102 Kw - 140 HP / KRBensiin
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.8 16V06.1987 - 12.1989102 Kw - 140 HP / KRBensiin
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.808.1986 - 01.199062 Kw - 84 HP / RHBensiin
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.808.1986 - 01.199062 Kw - 84 HP / RHBensiin
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.8 16V08.1986 - 10.199195 Kw - 129 HP / PLBensiin
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.8 16V08.1986 - 10.199195 Kw - 129 HP / PLBensiin
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.808.1985 - 10.198779 Kw - 107 HP / RDBensiin
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.601.1984 - 07.199255 Kw - 75 HP / ABN, EZBensiin
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.808.1985 - 10.198779 Kw - 107 HP / RDBensiin
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.601.1984 - 07.199255 Kw - 75 HP / ABN, EZBensiin
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.801.1984 - 10.199182 Kw - 112 HP / EV, PBBensiin
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.801.1984 - 10.199182 Kw - 112 HP / EV, PBBensiin
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.603.1986 - 10.199153 Kw - 72 HP / RFBensiin
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.603.1986 - 10.199153 Kw - 72 HP / RFBensiin
OPEL KADETT
OPEL KADETT E (T85) / 1.5 TD (C19, D19)07.1988 - 08.199153 Kw - 72 HP / 15 TDDiisel
OPEL KADETT E (T85) / 1.5 TD (C19, D19)07.1988 - 08.199153 Kw - 72 HP / 15 TDDiisel
OPEL KADETT E (T85) / 1.2 (C19, D19)09.1984 - 07.198640 Kw - 55 HP / 12 SCBensiin
OPEL KADETT E (T85) / 1.2 (C19, D19)09.1984 - 07.198640 Kw - 55 HP / 12 SCBensiin
OPEL KADETT E LUUKPÄRA (T85) / 1.2 (C08, C48, D08, D48)09.1984 - 07.198640 Kw - 55 HP / 12 SCBensiin
OPEL KADETT E LUUKPÄRA (T85) / 1.2 (C08, C48, D08, D48)09.1984 - 07.198640 Kw - 55 HP / 12 SCBensiin
OPEL KADETT E LUUKPÄRA (T85) / 1.5 TD (C08, C48, D08, D48)07.1988 - 08.199153 Kw - 72 HP / 15 TDDiisel
OPEL KADETT E LUUKPÄRA (T85) / 1.5 TD (C08, C48, D08, D48)07.1988 - 08.199153 Kw - 72 HP / 15 TDDiisel
OPEL KADETT E UNIVERSAAL (T85) / 1.5 TD (C15, C35, D15, D35)07.1988 - 08.199153 Kw - 72 HP / 15 TDDiisel
OPEL KADETT E UNIVERSAAL (T85) / 1.5 TD (C15, C35, D15, D35)07.1988 - 08.199153 Kw - 72 HP / 15 TDDiisel
OPEL KADETT E UNIVERSAAL (T85) / 1.2 (C15, C35, D15, D35)09.1984 - 07.198640 Kw - 55 HP / 12 SCBensiin
OPEL KADETT E UNIVERSAAL (T85) / 1.2 (C15, C35, D15, D35)09.1984 - 07.198640 Kw - 55 HP / 12 SCBensiin
MG MAESTRO
MG MAESTRO / 2.0 EFi10.1984 - 09.199086 Kw - 117 HP / 20HEBensiin
MG MAESTRO / 2.0 EFi10.1984 - 09.199086 Kw - 117 HP / 20HEBensiin
AUSTIN MAESTRO (XC) / 2.0 EFi10.1984 - 08.199083 Kw - 113 HP / 20 HA50AA, 20 HC51AA, 20 HC81Bensiin
AUSTIN MAESTRO (XC) / 2.0 EFi10.1984 - 08.199083 Kw - 113 HP / 20 HA50AA, 20 HC51AA, 20 HC81Bensiin
RENAULT MASTER
RENAULT MASTER I BUSS (T__) / 35 2,5 TD08.1989 - 07.199869 Kw - 94 HP / 8140.27.2500, 8140.27.2510, S9U 714Diisel
RENAULT MASTER I BUSS (T__) / 2.4 D09.1986 - 10.198953 Kw - 72 HP / S8U 731Diisel
RENAULT MASTER I BUSS (T__) / 2.4 D09.1986 - 10.198953 Kw - 72 HP / S8U 731Diisel
RENAULT MASTER I BUSS (T__) / 35 2,5 TD08.1989 - 07.199869 Kw - 94 HP / 8140.27.2500, 8140.27.2510, S9U 714Diisel
RENAULT MASTER I BUSS (T__) / 35 2,5 TD08.1989 - 07.199869 Kw - 94 HP / 8140.27.2500, 8140.27.2510, S9U 714Diisel
RENAULT MASTER I BUSS (T__) / 28-35 2.5 D08.1989 - 07.199855 Kw - 75 HP / 8140.67.2510, S8U 742Diisel
RENAULT MASTER I BUSS (T__) / 28-35 2.5 D08.1989 - 07.199855 Kw - 75 HP / 8140.67.2510, S8U 742Diisel
RENAULT MASTER I BUSS (T__) / 28-35 2.5 D08.1989 - 07.199855 Kw - 75 HP / 8140.67.2510, S8U 742Diisel
RENAULT MASTER I BUSS (T__) / 28-35 2.5 D08.1989 - 07.199855 Kw - 75 HP / 8140.67.2510, S8U 742Diisel
RENAULT MASTER I BUSS (T__) / 28-35 2.4 D08.1980 - 08.198952 Kw - 71 HP / 8140.61.2300, S8U 731Diisel
RENAULT MASTER I BUSS (T__) / 28-35 2.4 D08.1980 - 08.198952 Kw - 71 HP / 8140.61.2300, S8U 731Diisel
RENAULT MASTER I BUSS (T__) / 35 2,5 TD08.1989 - 07.199869 Kw - 94 HP / 8140.27.2500, 8140.27.2510, S9U 714Diisel
RENAULT MASTER I KAUBIK (T__) / 28-35 2,5 TD08.1989 - 07.199872 Kw - 98 HP / 8140.27.2580, S9U 702Diisel
RENAULT MASTER I KAUBIK (T__) / 28-35 2,5 D08.1989 - 07.199855 Kw - 75 HP / 8140.67.2510, S8U 742Diisel
RENAULT MASTER I KAUBIK (T__) / 28-35 2,5 D08.1989 - 07.199855 Kw - 75 HP / 8140.67.2510, S8U 742Diisel
RENAULT MASTER I KAUBIK (T__) / 28-35 2,5 D08.1989 - 07.199855 Kw - 75 HP / 8140.67.2510, S8U 742Diisel
RENAULT MASTER I KAUBIK (T__) / 28-35 2,5 D08.1989 - 07.199855 Kw - 75 HP / 8140.67.2510, S8U 742Diisel
RENAULT MASTER I KAUBIK (T__) / 2.4 D09.1986 - 12.199253 Kw - 72 HP / S8U 730Diisel
RENAULT MASTER I KAUBIK (T__) / 2.4 D09.1986 - 12.199253 Kw - 72 HP / S8U 730Diisel
RENAULT MASTER I KAUBIK (T__) / 2.4 D07.1983 - 08.198652 Kw - 71 HP / S8U 730Diisel
RENAULT MASTER I KAUBIK (T__) / 2.4 D07.1983 - 08.198652 Kw - 71 HP / S8U 730Diisel
RENAULT MASTER I KAUBIK (T__) / 28-35 2,5 TD08.1989 - 07.199872 Kw - 98 HP / 8140.27.2580, S9U 702Diisel
RENAULT MASTER I PLATVORM VEOAUTO/ŠASSII (P__) / 2.5 DT11.1989 - 10.199369 Kw - 94 HP / S9U 702Diisel
RENAULT MASTER I PLATVORM VEOAUTO/ŠASSII (P__) / 2.5 DT11.1989 - 10.199369 Kw - 94 HP / S9U 702Diisel
RENAULT MASTER I PLATVORM VEOAUTO/ŠASSII (P__) / 28-35 2.5 D09.1980 - 07.199852 Kw - 71 HP / 8140.61.2300, S8U 731Diisel
RENAULT MASTER I PLATVORM VEOAUTO/ŠASSII (P__) / 28-35 2.5 D09.1980 - 07.199852 Kw - 71 HP / 8140.61.2300, S8U 731Diisel
MG MONTEGO
MG MONTEGO / 2.0 Turbo10.1984 - 09.1990110 Kw - 150 HP / 20 HTBensiin
MG MONTEGO / 2.0 Turbo10.1984 - 09.1990110 Kw - 150 HP / 20 HTBensiin
AUSTIN MONTEGO (XE) / 2.0 Turbo04.1984 - 08.1988110 Kw - 150 HP / 20 HC85Bensiin
AUSTIN MONTEGO (XE) / 2.0 Turbo04.1984 - 08.1988110 Kw - 150 HP / 20 HC85Bensiin
VW PASSAT
VW PASSAT (32) / 1.608.1975 - 07.198063 Kw - 85 HP / YPBensiin
VW PASSAT (32) / 1.505.1973 - 12.197563 Kw - 86 HP / ZCBensiin
VW PASSAT (32) / 1.507.1973 - 12.197555 Kw - 75 HP / YJ, ZBBensiin
VW PASSAT (32) / 1.507.1973 - 12.197555 Kw - 75 HP / YJ, ZBBensiin
VW PASSAT (32) / 1.608.1975 - 07.198063 Kw - 85 HP / YPBensiin
VW PASSAT (32) / 1.505.1973 - 12.197563 Kw - 86 HP / ZCBensiin
VW PASSAT (32B) / 1.805.1986 - 03.198864 Kw - 87 HP / RMBensiin
VW PASSAT (32B) / 1.805.1986 - 03.198864 Kw - 87 HP / RMBensiin
VW PASSAT (32B) / 1.601.1981 - 02.198363 Kw - 85 HP / YPBensiin
VW PASSAT (32B) / 1.601.1981 - 02.198363 Kw - 85 HP / YPBensiin
VW PASSAT (32B) / 1.608.1980 - 03.198855 Kw - 75 HP / DTBensiin
VW PASSAT (32B) / 1.608.1980 - 03.198855 Kw - 75 HP / WV, YNBensiin
VW PASSAT (32B) / 1.608.1980 - 03.198855 Kw - 75 HP / DTBensiin
VW PASSAT (32B) / 1.608.1980 - 03.198855 Kw - 75 HP / WV, YNBensiin
VW PASSAT (32B) / 1.308.1980 - 07.198644 Kw - 60 HP / EPBensiin
VW PASSAT (32B) / 1.308.1980 - 07.198644 Kw - 60 HP / EPBensiin
VW PASSAT (32B) / 1.602.1986 - 03.198853 Kw - 72 HP / RLBensiin
VW PASSAT (32B) / 1.602.1986 - 03.198853 Kw - 72 HP / RLBensiin
VW PASSAT (32B) / 1.801.1983 - 03.198866 Kw - 90 HP / DS, JN, JVBensiin
VW PASSAT (32B) / 1.801.1983 - 03.198866 Kw - 90 HP / DS, JN, JVBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 2.0 16V08.1988 - 09.1993100 Kw - 136 HP / 9ABensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 1.802.1988 - 08.199666 Kw - 90 HP / ABS, ADZ, RPBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 1.802.1988 - 08.199666 Kw - 90 HP / ABS, ADZ, RPBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 1.8 16V04.1988 - 12.1989100 Kw - 136 HP / KRBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 1.8 16V04.1988 - 12.1989100 Kw - 136 HP / KRBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 1.604.1988 - 07.198953 Kw - 72 HP / RFBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 1.604.1988 - 07.198953 Kw - 72 HP / RFBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 1.604.1988 - 07.198953 Kw - 72 HP / RFBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 1.604.1988 - 07.198953 Kw - 72 HP / RFBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 2.0 16V08.1988 - 09.1993100 Kw - 136 HP / 9ABensiin
VW PASSAT SEDAAN (32B) / 1.801.1985 - 03.198866 Kw - 90 HP / DS, JNBensiin
VW PASSAT SEDAAN (32B) / 1.608.1987 - 03.198851 Kw - 70 HP / PPBensiin
VW PASSAT SEDAAN (32B) / 1.801.1985 - 03.198866 Kw - 90 HP / DS, JNBensiin
VW PASSAT SEDAAN (32B) / 1.608.1987 - 03.198851 Kw - 70 HP / PPBensiin
VW PASSAT SEDAAN (32B) / 1.601.1985 - 03.198853 Kw - 72 HP / RLBensiin
VW PASSAT SEDAAN (32B) / 1.805.1986 - 03.198864 Kw - 87 HP / RMBensiin
VW PASSAT SEDAAN (32B) / 1.601.1985 - 03.198853 Kw - 72 HP / RLBensiin
VW PASSAT SEDAAN (32B) / 1.805.1986 - 03.198864 Kw - 87 HP / RMBensiin
VW PASSAT SEDAAN (32B) / 1.601.1985 - 03.198855 Kw - 75 HP / DTBensiin
VW PASSAT SEDAAN (32B) / 1.601.1985 - 03.198855 Kw - 75 HP / DTBensiin
VW PASSAT VARIANT (33) / 1.602.1976 - 07.198055 Kw - 75 HP / YNBensiin
VW PASSAT VARIANT (33) / 1.602.1976 - 07.198055 Kw - 75 HP / YNBensiin
VW PASSAT VARIANT (33B) / 1.601.1981 - 02.198363 Kw - 85 HP / YPBensiin
VW PASSAT VARIANT (33B) / 1.601.1981 - 02.198363 Kw - 85 HP / YPBensiin
VW PASSAT VARIANT (33B) / 1.608.1980 - 03.198855 Kw - 75 HP / WV, YNBensiin
VW PASSAT VARIANT (33B) / 1.308.1980 - 07.198644 Kw - 60 HP / EPBensiin
VW PASSAT VARIANT (33B) / 1.608.1980 - 03.198855 Kw - 75 HP / WV, YNBensiin
VW PASSAT VARIANT (33B) / 1.801.1983 - 03.198866 Kw - 90 HP / DS, JN, JVBensiin
VW PASSAT VARIANT (33B) / 1.308.1980 - 07.198644 Kw - 60 HP / EPBensiin
VW PASSAT VARIANT (33B) / 1.602.1986 - 03.198853 Kw - 72 HP / RLBensiin
VW PASSAT VARIANT (33B) / 1.801.1983 - 03.198866 Kw - 90 HP / DS, JN, JVBensiin
VW PASSAT VARIANT (33B) / 1.602.1986 - 03.198853 Kw - 72 HP / RLBensiin
VW PASSAT VARIANT (33B) / 1.8 Syncro01.1986 - 03.198866 Kw - 90 HP / DS, JNBensiin
VW PASSAT VARIANT (33B) / 1.608.1987 - 03.198851 Kw - 70 HP / PPBensiin
VW PASSAT VARIANT (33B) / 1.8 Syncro01.1986 - 03.198866 Kw - 90 HP / DS, JNBensiin
VW PASSAT VARIANT (33B) / 1.608.1987 - 03.198851 Kw - 70 HP / PPBensiin
VW PASSAT VARIANT (33B) / 1.805.1986 - 03.198864 Kw - 87 HP / RMBensiin
VW PASSAT VARIANT (33B) / 1.608.1980 - 03.198855 Kw - 75 HP / DTBensiin
VW PASSAT VARIANT (33B) / 1.608.1980 - 03.198855 Kw - 75 HP / DTBensiin
VW PASSAT VARIANT (33B) / 1.805.1986 - 03.198864 Kw - 87 HP / RMBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 2.0 16V08.1988 - 09.1993100 Kw - 136 HP / 9ABensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 1.8 16V04.1988 - 12.1989100 Kw - 136 HP / KRBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 1.8 16V04.1988 - 12.1989100 Kw - 136 HP / KRBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 1.802.1988 - 05.199766 Kw - 90 HP / ABS, ADZ, RPBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 1.802.1988 - 05.199766 Kw - 90 HP / ABS, ADZ, RPBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 1.604.1988 - 07.198953 Kw - 72 HP / RFBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 1.604.1988 - 07.198953 Kw - 72 HP / RFBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 2.0 16V08.1988 - 09.1993100 Kw - 136 HP / 9ABensiin
HONDA PRELUDE
HONDA PRELUDE II (AB) / 1.8 EX11.1983 - 04.198777 Kw - 105 HP / ET2, ET3Bensiin
HONDA PRELUDE II (AB) / 1.8 EX11.1983 - 04.198777 Kw - 105 HP / ET2, ET3Bensiin
HONDA PRELUDE II (AB) / 1.8 EX11.1985 - 04.198774 Kw - 101 HP / ET3, ET4Bensiin
HONDA PRELUDE II (AB) / 1.8 EX11.1985 - 04.198774 Kw - 101 HP / ET3, ET4Bensiin
VW SANTANA
VW SANTANA (32B) / 1.801.1983 - 12.198466 Kw - 90 HP / DSBensiin
VW SANTANA (32B) / 1.801.1983 - 12.198466 Kw - 90 HP / DSBensiin
VW SANTANA (32B) / 1.608.1981 - 12.198263 Kw - 85 HP / YPBensiin
VW SANTANA (32B) / 1.608.1981 - 12.198263 Kw - 85 HP / YPBensiin
VW SANTANA (32B) / 1.608.1981 - 12.198455 Kw - 75 HP / DTBensiin
VW SANTANA (32B) / 1.608.1981 - 12.198455 Kw - 75 HP / WVBensiin
VW SANTANA (32B) / 1.608.1981 - 12.198455 Kw - 75 HP / DTBensiin
VW SANTANA (32B) / 1.608.1981 - 12.198455 Kw - 75 HP / WVBensiin
VW SCIROCCO
VW SCIROCCO (53) / 1.508.1977 - 07.198051 Kw - 70 HP / JBBensiin
VW SCIROCCO (53) / 1.508.1977 - 07.198051 Kw - 70 HP / JBBensiin
VW SCIROCCO (53) / 1.606.1976 - 07.198081 Kw - 110 HP / EGBensiin
VW SCIROCCO (53) / 1.606.1976 - 07.198081 Kw - 110 HP / EGBensiin
VW SCIROCCO (53) / 1.608.1975 - 07.198063 Kw - 85 HP / FRBensiin
VW SCIROCCO (53) / 1.608.1975 - 07.198063 Kw - 85 HP / FRBensiin
VW SCIROCCO (53) / 1.502.1974 - 08.197555 Kw - 75 HP / YJ, ZBBensiin
VW SCIROCCO (53) / 1.608.1975 - 07.197955 Kw - 75 HP / FPBensiin
VW SCIROCCO (53) / 1.502.1974 - 08.197555 Kw - 75 HP / YJ, ZBBensiin
VW SCIROCCO (53) / 1.608.1975 - 07.197955 Kw - 75 HP / FPBensiin
VW SCIROCCO (53) / 1.502.1974 - 12.197763 Kw - 86 HP / FDBensiin
VW SCIROCCO (53) / 1.502.1974 - 12.197551 Kw - 70 HP / FHBensiin
VW SCIROCCO (53) / 1.502.1974 - 12.197763 Kw - 86 HP / FDBensiin
VW SCIROCCO (53) / 1.502.1974 - 12.197551 Kw - 70 HP / FHBensiin
VW SCIROCCO (53B) / 1.508.1980 - 12.198351 Kw - 70 HP / JBBensiin
VW SCIROCCO (53B) / 1.508.1980 - 12.198351 Kw - 70 HP / JBBensiin
VW SCIROCCO (53B) / 1.604.1986 - 07.199053 Kw - 72 HP / REBensiin
VW SCIROCCO (53B) / 1.604.1986 - 07.199053 Kw - 72 HP / REBensiin
VW SCIROCCO (53B) / 1.8 16V03.1986 - 07.199295 Kw - 129 HP / PLBensiin
VW SCIROCCO (53B) / 1.8 16V03.1986 - 07.199295 Kw - 129 HP / PLBensiin
VW SCIROCCO (53B) / 1.608.1980 - 07.198281 Kw - 110 HP / EGBensiin
VW SCIROCCO (53B) / 1.608.1980 - 07.198281 Kw - 110 HP / EGBensiin
VW SCIROCCO (53B) / 1.8 16V10.1985 - 07.1989102 Kw - 139 HP / KRBensiin
VW SCIROCCO (53B) / 1.8 16V10.1985 - 07.1989102 Kw - 139 HP / KRBensiin
VW SCIROCCO (53B) / 1.608.1980 - 04.198463 Kw - 85 HP / FRBensiin
VW SCIROCCO (53B) / 1.608.1980 - 04.198463 Kw - 85 HP / FRBensiin
VW SCIROCCO (53B) / 1.808.1982 - 12.198982 Kw - 112 HP / DX, EV, PBBensiin
VW SCIROCCO (53B) / 1.808.1982 - 12.198982 Kw - 112 HP / DX, EV, PBBensiin
VW SCIROCCO (53B) / 1.601.1983 - 12.198955 Kw - 75 HP / EWBensiin
VW SCIROCCO (53B) / 1.601.1983 - 12.198955 Kw - 75 HP / EWBensiin
VW SCIROCCO (53B) / 1.811.1985 - 07.199270 Kw - 95 HP / JHBensiin
VW SCIROCCO (53B) / 1.811.1985 - 07.199270 Kw - 95 HP / JHBensiin
FORD SIERRA
FORD SIERRA LUUKPÄRA (GBC) / 2.3 D08.1982 - 12.198649 Kw - 67 HP / YTTDiisel
FORD SIERRA LUUKPÄRA (GBC) / 2.3 D08.1982 - 12.198649 Kw - 67 HP / YTTDiisel
FORD SIERRA TURNIER (BNC) / 2.3 D08.1982 - 12.198649 Kw - 67 HP / YTTDiisel
FORD SIERRA TURNIER (BNC) / 2.3 D08.1982 - 12.198649 Kw - 67 HP / YTTDiisel
OPEL SIGNUM
OPEL SIGNUM LUUKPÄRA (Z03) / 2.2 DTI (F48)05.2003 - 04.200492 Kw - 125 HP / Y 22 DTRDiisel
OPEL SIGNUM LUUKPÄRA (Z03) / 2.0 DTI (F48)05.2003 - 04.200474 Kw - 100 HP / Y 20 DTHDiisel
FIAT TIPO
FIAT TIPO (160_) / 1.7 D (160.AG)01.1988 - 10.199443 Kw - 58 HP / 149 B4.000Diisel
FIAT TIPO (160_) / 1.7 D (160.AG)01.1988 - 10.199443 Kw - 58 HP / 149 B4.000Diisel
FIAT TIPO (160_) / 1.7 D (160.AG)01.1988 - 10.199443 Kw - 58 HP / 149 B4.000Diisel
FIAT TIPO (160_) / 1.7 D (160.AG)01.1988 - 10.199443 Kw - 58 HP / 149 B4.000Diisel
SEAT TOLEDO
SEAT TOLEDO I (1L) / 1.8 16V05.1991 - 03.199998 Kw - 133 HP / KRBensiin
SEAT TOLEDO I (1L) / 2.0 i05.1991 - 03.199985 Kw - 115 HP / 2E, AGGBensiin
SEAT TOLEDO I (1L) / 1.6 i05.1991 - 03.199954 Kw - 73 HP / ABN, EZBensiin
SEAT TOLEDO I (1L) / 2.0 i05.1991 - 03.199985 Kw - 115 HP / 2E, AGGBensiin
SEAT TOLEDO I (1L) / 1.6 i05.1991 - 03.199954 Kw - 73 HP / ABN, EZBensiin
SEAT TOLEDO I (1L) / 1.8 16V05.1991 - 03.199992 Kw - 125 HP / PLBensiin
SEAT TOLEDO I (1L) / 1.6 i05.1991 - 03.199954 Kw - 73 HP / ABN, EZBensiin
SEAT TOLEDO I (1L) / 1.8 16V05.1991 - 03.199992 Kw - 125 HP / PLBensiin
SEAT TOLEDO I (1L) / 1.8 i05.1991 - 12.199665 Kw - 88 HP / RPBensiin
SEAT TOLEDO I (1L) / 1.6 i05.1991 - 03.199954 Kw - 73 HP / ABN, EZBensiin
SEAT TOLEDO I (1L) / 1.8 i05.1991 - 12.199665 Kw - 88 HP / RPBensiin
SEAT TOLEDO I (1L) / 1.6 i05.1991 - 12.199352 Kw - 71 HP / 1FBensiin
SEAT TOLEDO I (1L) / 1.6 i05.1991 - 12.199352 Kw - 71 HP / 1FBensiin
SEAT TOLEDO I (1L) / 2.0 i05.1991 - 03.199985 Kw - 115 HP / 2E, AGGBensiin
SEAT TOLEDO I (1L) / 1.8 16V05.1991 - 03.199998 Kw - 133 HP / KRBensiin
SEAT TOLEDO I (1L) / 2.0 i05.1991 - 03.199985 Kw - 115 HP / 2E, AGGBensiin
RENAULT TRAFIC
RENAULT TRAFIC BUSS (TXW) / 2.5 D 4x408.1989 - 03.200155 Kw - 75 HP / 8140.67.2500, 8140.67.2550, 8140.67.2580, S8U 750, S8U 752, S8U 758Diisel
RENAULT TRAFIC BUSS (TXW) / 2.5 D 4x408.1989 - 03.200155 Kw - 75 HP / 8140.67.2500, 8140.67.2550, 8140.67.2580, S8U 750, S8U 752, S8U 758Diisel
RENAULT TRAFIC BUSS (TXW) / 2.5 D05.1989 - 03.200155 Kw - 75 HP / 8140.67.2500, 8140.67.2550, 8140.67.2580, S8U 750, S8U 752, S8U 758Diisel
RENAULT TRAFIC BUSS (TXW) / 2.5 D 4x408.1989 - 03.200155 Kw - 75 HP / 8140.67.2500, 8140.67.2550, 8140.67.2580, S8U 750, S8U 752, S8U 758Diisel
RENAULT TRAFIC BUSS (TXW) / 2.5 D05.1989 - 03.200155 Kw - 75 HP / 8140.67.2500, 8140.67.2550, 8140.67.2580, S8U 750, S8U 752, S8U 758Diisel
RENAULT TRAFIC BUSS (TXW) / 2.5 D 4x408.1989 - 03.200155 Kw - 75 HP / 8140.67.2500, 8140.67.2550, 8140.67.2580, S8U 750, S8U 752, S8U 758Diisel
RENAULT TRAFIC BUSS (TXW) / 2.5 D05.1989 - 03.200155 Kw - 75 HP / 8140.67.2500, 8140.67.2550, 8140.67.2580, S8U 750, S8U 752, S8U 758Diisel
RENAULT TRAFIC BUSS (TXW) / 2.5 D05.1989 - 03.200155 Kw - 75 HP / 8140.67.2500, 8140.67.2550, 8140.67.2580, S8U 750, S8U 752, S8U 758Diisel
RENAULT TRAFIC KAUBIK (TXX) / 2.5 D05.1989 - 03.200155 Kw - 75 HP / 8140.67.2500, 8140.67.2550, 8140.67.2580, S8U 750, S8U 752, S8U 758Diisel
RENAULT TRAFIC KAUBIK (TXX) / 2.5 D05.1989 - 03.200155 Kw - 75 HP / 8140.67.2500, 8140.67.2550, 8140.67.2580, S8U 750, S8U 752, S8U 758Diisel
RENAULT TRAFIC KAUBIK (TXX) / 2.5 D05.1989 - 03.200155 Kw - 75 HP / 8140.67.2500, 8140.67.2550, 8140.67.2580, S8U 750, S8U 752, S8U 758Diisel
RENAULT TRAFIC KAUBIK (TXX) / 2.5 D05.1989 - 03.200155 Kw - 75 HP / 8140.67.2500, 8140.67.2550, 8140.67.2580, S8U 750, S8U 752, S8U 758Diisel
RENAULT TRAFIC PLATVORM VEOAUTO/ŠASSII (P6) / 2.5 D03.1980 - 04.198951 Kw - 69 HP / 8140.61.240, S8U 720, S8U 722Diisel
RENAULT TRAFIC PLATVORM VEOAUTO/ŠASSII (P6) / 2.5 D03.1980 - 04.198951 Kw - 69 HP / 8140.61.240, S8U 720, S8U 722Diisel
RENAULT TRAFIC PLATVORM VEOAUTO/ŠASSII (PXX) / 2.5 D05.1989 - 03.200151 Kw - 69 HP / 8140.61.240, S8U 720, S8U 722Diisel
RENAULT TRAFIC PLATVORM VEOAUTO/ŠASSII (PXX) / 2.5 D05.1989 - 03.200151 Kw - 69 HP / 8140.61.240, S8U 720, S8U 722Diisel
OPEL VECTRA
OPEL VECTRA C (Z02) / 2.2 DTI 16V (F69)04.2002 - 12.200486 Kw - 117 HP / Y 22 DTRDiisel
OPEL VECTRA C (Z02) / 2.0 DTI 16V (F69)04.2002 - 08.200674 Kw - 101 HP / Y 20 DTHDiisel
OPEL VECTRA C (Z02) / 2.2 DTI 16V (F69)04.2002 - 07.200492 Kw - 125 HP / Y 22 DTRDiisel
OPEL VECTRA C GTS (Z02) / 2.2 DTI 16V (F68)08.2002 - 07.200692 Kw - 125 HP / Y 22 DTRDiisel
OPEL VECTRA C GTS (Z02) / 2.0 DTI 16V (F68)08.2002 - 08.200574 Kw - 101 HP / Y 20 DTHDiisel
OPEL VECTRA C GTS (Z02) / 2.2 DTI 16V (F68)08.2002 - 06.200886 Kw - 117 HP / Y 22 DTRDiisel
OPEL VECTRA C UNIVERSAAL (Z02) / 2.0 DTI (F35)10.2003 - 08.200574 Kw - 100 HP / Y 20 DTHDiisel
OPEL VECTRA C UNIVERSAAL (Z02) / 2.2 DTI (F35)10.2003 - 12.200592 Kw - 125 HP / Y 22 DTRDiisel

Ostukorvi lisatud!


+

Viga! Puudub valitud kogus

+

iParts 2022