Hõõgpirn, Suunatuli HELLA 8GA 002 071-121
Pilt 1/2-st
Firma:  HELLA
Varuosanumber: 8GA 002 071-121
Varuosa nimetus: Hõõgpirn, Suunatuli
Hind
0.20
sis. KM 20%
Pinge | 12 V
Nimivõimsus | 5 W
Kontr.märk | E1
Lambitüüp | R5W
Hulk | 10
Konteineri tüüp | Doos
Soklitüüp | BA15s
SVHC | 1330-43-4; Disodium tetraborate, anhydrous
Analoogid
Firma: JPN
Varuosanumber: R5W 12V 5W
Varuosa nimetus: Hõõgpirn, Suunatuli
JPN Hõõgpirn, Suunatuli R5W 12V 5W
Hind
0.14€
sis. KM 20%
Firma: NARVA
Varuosanumber: 17171
Varuosa nimetus: Hõõgpirn,lugemisvalgus
NARVA Hõõgpirn,lugemisvalgus 17171
Hind
0.16€
sis. KM 20%
Firma: HELLA
Varuosanumber: 8GA 002 071-121
HELLA Hõõgpirn,kindalaekavalgus 8GA 002 071-121
Hind
0.20€
sis. KM 20%
Firma: BOSCH
Varuosanumber: 1 987 302 204
BOSCH Hõõgpirn, parkimis-/positsioonituli 1 987 302 204
Hind
0.21€
sis. KM 20%
Firma: OSRAM
Varuosanumber: 5007
Varuosa nimetus: Hõõgpirn,lugemisvalgus
OSRAM Hõõgpirn,lugemisvalgus 5007
Hind
0.28€
sis. KM 20%
Firma: PHILIPS
Varuosanumber: 12821CP
Varuosa nimetus: Hõõgpirn,lugemisvalgus
PHILIPS Hõõgpirn,lugemisvalgus 12821CP
Hind
0.31€
sis. KM 20%
Firma: OSRAM
Varuosanumber: 5007ULT
Varuosa nimetus: Hõõgpirn,lugemisvalgus
OSRAM Hõõgpirn,lugemisvalgus 5007ULT
Hind
0.57€
sis. KM 20%
Firma: VALEO
Varuosanumber: 032109
VALEO Hõõgpirn,kindalaekavalgus 032109
Hind
0.77€
sis. KM 20%
Firma: BOSCH
Varuosanumber: 1 987 301 022
Varuosa nimetus: Hõõgpirn
BOSCH Hõõgpirn 1 987 301 022
Hind
0.77€
sis. KM 20%
Firma: MAGNETI MARELLI
Varuosanumber: 004007100000
Varuosa nimetus: Hõõgpirn
MAGNETI MARELLI Hõõgpirn 004007100000
Hind
1.60€
sis. KM 20%
Firma: VALEO
Varuosanumber: 032219
VALEO Hõõgpirn,kindalaekavalgus 032219
Hind
2.43€
sis. KM 20%
Firma: HELLA
Varuosanumber: 8GA 002 071-351
HELLA Hõõgpirn,kindalaekavalgus 8GA 002 071-351
hinnapäring
Firma: BOSCH
Varuosanumber: 1 987 302 284
BOSCH Hõõgpirn, parkimis-/positsioonituli 1 987 302 284
hinnapäring
Firma: QUINTON HAZELL
Varuosanumber: QBL207
Varuosa nimetus: Hõõgpirn
QUINTON HAZELL Hõõgpirn QBL207
hinnapäring
Firma: PHILIPS
Varuosanumber: 12821
Varuosa nimetus: Hõõgpirn,lugemisvalgus
PHILIPS Hõõgpirn,lugemisvalgus 12821
hinnapäring
Firma: VEMO
Varuosanumber: V99-84-0004
VEMO Hõõgpirn,sisenemisvalgus V99-84-0004
hinnapäring
Firma: LUCAS
Varuosanumber: LLB207
LUCAS Hõõgpirn,suuna-/gabariittuli LLB207
hinnapäring
Firma: TESLA
Varuosanumber: B55101
TESLA Hõõgpirn, ääre-/gabariittuli B55101
hinnapäring
Firma: FENOX
Varuosanumber: B1500
Varuosa nimetus: Hõõgpirn
FENOX Hõõgpirn B1500
hinnapäring
Firma: DT
Varuosanumber: 9.78131
Varuosa nimetus: Hõõgpirn, tagatuli
DT Hõõgpirn, tagatuli 9.78131
hinnapäring
Firma: HERTH+BUSS ELPARTS
Varuosanumber: 89901140
Varuosa nimetus: Hõõgpirn, tagatuli
HERTH+BUSS ELPARTS Hõõgpirn, tagatuli 89901140
hinnapäring
Firma: SPAHN GLÜHLAMPEN
Varuosanumber: 2525L
SPAHN GLÜHLAMPEN Hõõgpirn,sisenemisvalgus 2525L
hinnapäring
Firma: SPAHN GLÜHLAMPEN
Varuosanumber: 2525
SPAHN GLÜHLAMPEN Hõõgpirn,sisenemisvalgus 2525
hinnapäring
Firma: KRAFT AUTOMOTIVE
Varuosanumber: 0800950
Varuosa nimetus: Hõõgpirn,lugemisvalgus
KRAFT AUTOMOTIVE Hõõgpirn,lugemisvalgus 0800950
hinnapäring
Firma: JPN
Varuosanumber: R5W LB074W
Varuosa nimetus: Hõõgpirn, Suunatuli
noimage
hinnapäring
Originaalnumbrid
AEBI 0233357-3
AGCO CH0844350
AGCO X671 306 200 000
AMAZONE NA032
ATLAS COPCO 0308352
ATLAS COPCO 1091.0200.00
BMW 07 11 9 978 227
BMW 07 50 9 063 573
BMW 71 19 9 978 227
BMW 9 063 573
BMW 9 978 227
BMW (BRILLIANCE) 07 11 9 978 227
BMW (BRILLIANCE) 07 50 9 063 573
BMW (BRILLIANCE) 9 063 573
BMW (BRILLIANCE) 9 978 227
CASE IH 0 700255 5
CASE IH 0108305
CASE IH 1 094368 R1
CASE IH 1900034522160
CATERPILLAR 108-7605
CATERPILLAR 3C-4883
CLAAS 02 449 810
CLAAS 216 609.0
CLAAS 7703097180
DAF 135 4865
FELDBINDER 007107
FENDT X 671 306 200 000
GOLDHOFER 19323
HAKO 19-74126-3
HAKO 7734000940
HAMM 00209694
HOBBYCAR 6502060093
HOBBYCAR 65020660093
HOLDEN 20 98 103
HOLDEN 20 98 914
HOLDEN 90002490
HOLDEN 93892658
HYMER 0417336
HYMER 0417336-00
HYMER 1017210
HYMER 1603.17.14
JOHN DEERE 2604120
JOHN DEERE 57 M6 498
JOHN DEERE WZ2604120
JUNGHEINRICH 14750780
KRONE 0944069/0
KRONE 9247360
KUBOTA TA04930081
KUBOTA TA0493008A
LAMBERET 02435060
LANGENDORF 1134852
LIEBHERR 6 070 142
LINDE 791 950 09 40
LINDNER 3000294
MAN T 304
MAN ZF259017026
MANITOU 163825
O & K 0108305
OPEL-GM 20 98 103
OPEL-GM 20 98 914
OPEL-GM 90002490
OPEL-GM 93892658
PAUS 511109
PORSCHE 900.631.127.90
REISCH 5006388
RENDERS 99760302
SAME 0.900.0513.6
SCHMITZ CARGOBULL 061341
SCHMITZ CARGOBULL 063834
SCHMITZ CARGOBULL 1056
SCHMITZ CARGOBULL EL0013-0003
SOMMER 2801120001
SOMMER 280112001
SPIERINGS KRANEN 407231
TEREX 0308352
TEREX 18130000101
TEREX 1813000019
TEREX 8000-2411
VAG YY045813012
VAUXHALL 20 98 103
VAUXHALL 20 98 914
VAUXHALL 90002490
VAUXHALL 93892658
VOLVO 965828
YAMAHA 9079Q0685000
YANMAR 1813000019
Kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
MERCEDES-BENZ /8
MERCEDES-BENZ /8 (W114) / 280 E (114.062)06.1972 - 11.1976136 Kw - 185 HP / M 110.981Bensiin
MERCEDES-BENZ /8 (W115) / 200 D (115.115)01.1968 - 01.197740 Kw - 55 HP / OM 615.913Diisel
AUDI 100
AUDI 100 (43, C2) / 2.110.1977 - 07.198285 Kw - 115 HP / WBBensiin
AUDI 100 (43, C2) / 2.103.1977 - 07.1982100 Kw - 136 HP / WCBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 1.8 Cat03.1985 - 11.199066 Kw - 90 HP / 4B, PHBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.0 Cat01.1988 - 11.199085 Kw - 115 HP / RTBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.208.1984 - 12.1988101 Kw - 137 HP / KUBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.3 E10.1986 - 11.1990100 Kw - 136 HP / NFBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.5 TDI01.1990 - 11.199088 Kw - 120 HP / 1TDiisel
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 1.808.1983 - 07.198966 Kw - 90 HP / DS, NPBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.008.1984 - 12.198785 Kw - 115 HP / KPBensiin
ROVER 100 / METRO LUUKPÄRA (XP) / 114 S/L/GTA03.1990 - 12.199855 Kw - 75 HP / 14 K2A, 14 K2DBensiin
ROVER 100 / METRO LUUKPÄRA (XP) / 111 C/L/S03.1990 - 12.199844 Kw - 60 HP / 11 K2A, 11 K2DBensiin
ROVER 100 / METRO LUUKPÄRA (XP) / 114 GTI 16V08.1991 - 12.199876 Kw - 103 HP / 14 K4FBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 1.808.1983 - 07.198966 Kw - 90 HP / DS, NPBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.308.1986 - 11.1990100 Kw - 136 HP / NFBensiin
PEUGEOT 104
PEUGEOT 104 KUPEE / 1.108.1979 - 06.198837 Kw - 50 HP / 109F (XW7)Bensiin
PEUGEOT 104 KUPEE / 1.108.1979 - 06.198837 Kw - 50 HP / 109F (XW7)Bensiin
RENAULT 11
RENAULT 11 (B/C37_) / 1.2 (B37S, C375)10.1984 - 12.198840 Kw - 55 HP / C1G 700, C1G 710Bensiin
RENAULT 11 (B/C37_) / 1.4 (B/C372, B/C37C)03.1983 - 12.198844 Kw - 60 HP / C1J 715, C2J 730Bensiin
RENAULT 11 (B/C37_) / 1.4 (B/C373, B/C37R)03.1983 - 12.198849 Kw - 67 HP / C2J 720, C2J 766, C2J 767, C2J 768Bensiin
RENAULT 11 (B/C37_) / 1.7 (B/C37F)10.1984 - 12.198855 Kw - 75 HP / F3N 718Bensiin
RENAULT 11 (B/C37_) / 1.7 (B/C376)10.1983 - 12.198759 Kw - 80 HP / F2N 700, F2N 704Bensiin
RENAULT 11 (B/C37_) / 1.6 D (B/C374)08.1983 - 12.198840 Kw - 55 HP / F8M 700, F8M 720, F8M 730Diisel
MAZDA 121
MAZDA 121 II (DB) / 1.3 16V11.1990 - 03.199639 Kw - 53 HP / B3 (16V)Bensiin
MAZDA 121 II (DB) / 1.3 16V11.1990 - 03.199639 Kw - 53 HP / B3 (16V)Bensiin
MAZDA 121 II (DB) / 1.3 i 16V11.1990 - 03.199653 Kw - 72 HP / B3 (16V)Bensiin
MAZDA 121 II (DB) / 1.3 i 16V11.1990 - 03.199653 Kw - 72 HP / B3 (16V)Bensiin
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) / 1.303.1996 - 04.200337 Kw - 50 HP / JJK, JJMBensiin
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) / 1.2503.1996 - 04.200355 Kw - 75 HP / DHF, DHGBensiin
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) / 1.303.1996 - 04.200344 Kw - 60 HP / J4R, J4TBensiin
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) / 1.8 D03.1996 - 04.200344 Kw - 60 HP / RTJ, RTKDiisel
FIAT 127
FIAT 127 (127_) / 0.906.1971 - 05.198329 Kw - 40 HP / 100 GL.048Bensiin
FIAT 127 (127_) / 1.004.1977 - 12.198637 Kw - 50 HP / 127 A.000Bensiin
FIAT 127 (127_) / 1.3 Diesel04.1981 - 12.198633 Kw - 45 HP / 127 A5.000Diisel
INTERNATIONAL HARV. 1455
INTERNATIONAL HARV. 1455 / 1455A01.1979 - 12.1996107 Kw - 146 HP / DT-402
INTERNATIONAL HARV. 1455 / 1455XLA01.1981 - 12.1996107 Kw - 146 HP / DT-402
ALFA ROMEO 155
ALFA ROMEO 155 (167_) / 1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)03.1992 - 12.199693 Kw - 127 HP / AR 67101, AR 67102Bensiin
ALFA ROMEO 155 (167_) / 1.9 TD (167.A3B, 167.A3)04.1993 - 12.199766 Kw - 90 HP / AR 67501Diisel
ALFA ROMEO 155 (167_) / 2.0 T.S. (167.A2A, 167.A2D)02.1992 - 05.1995104 Kw - 141 HP / AR 67201, AR 67202Bensiin
ALFA ROMEO 155 (167_) / 2.5 TD (167.A1A, 167.A1G)04.1993 - 12.199792 Kw - 125 HP / VM 07 B, VM 31 BDiisel
ALFA ROMEO 155 (167_) / 2.0 T.S. 16V (167.A2G)03.1995 - 12.1997110 Kw - 150 HP / AR 67204, AR 67299Bensiin
ALFA ROMEO 164
ALFA ROMEO 164 (164_) / 2.0 T.S. (164.A2C, 164.A2L)06.1987 - 09.1992105 Kw - 143 HP / AR 06420Bensiin
ALFA ROMEO 164 (164_) / 3.0 V6 (164.AD, 164.AH, 164.AB)06.1987 - 09.1992135 Kw - 184 HP / AR 06412Bensiin
MERCEDES-BENZ 190
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / E 1.8 (201.018)04.1990 - 08.199380 Kw - 109 HP / M 102.910Bensiin
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / 2.0 (201.022)10.1982 - 10.198466 Kw - 90 HP / M 102.921Bensiin
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / 2.0 (201.023)01.1986 - 05.199075 Kw - 102 HP / M 102.924Bensiin
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / 2.0 (201.023)08.1983 - 05.199077 Kw - 105 HP / M 102.924Bensiin
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / E 2.001.1985 - 08.199387 Kw - 118 HP / M 102.962Bensiin
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / E 2.0 (201.024)10.1982 - 06.199390 Kw - 122 HP / M 102.961, M 102.962Bensiin
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / E 2.309.1986 - 08.199197 Kw - 132 HP / M 102.985Bensiin
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / E 2.3 (201.028)10.1986 - 08.1993100 Kw - 136 HP / M 102.985Bensiin
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / D 2.0 (201.122)08.1983 - 08.198953 Kw - 72 HP / OM 601.911Diisel
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / D 2.0 (201.122)08.1989 - 08.199355 Kw - 75 HP / OM 601.911Diisel
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / D 2.5 (201.126)04.1985 - 08.199366 Kw - 90 HP / OM 602.911Diisel
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / D 2.5 (201.126)08.1989 - 08.199369 Kw - 94 HP / OM 602.911Diisel
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / Turbo-D 2.5 (201.128)02.1988 - 08.199390 Kw - 122 HP / OM 602.961Diisel
MERCEDES-BENZ 190 (W201) / E 2.6 (201.029)09.1986 - 08.1993118 Kw - 160 HP / M 103.942Bensiin
CITROËN 2
CITROËN 2 CV / 401.1970 - 12.197517 Kw - 23 HP / A79/1 (AYA2)Bensiin
CITROËN 2 CV / 401.1970 - 12.197517 Kw - 23 HP / A79/1 (AYA2)Bensiin
CITROËN 2 CV / 608.1979 - 07.199020 Kw - 27 HP / A06/664Bensiin
CITROËN 2 CV / 608.1979 - 07.199020 Kw - 27 HP / A06/664Bensiin
CITROËN 2 CV / 602.1970 - 10.198521 Kw - 29 HP / A06/635, A06/664Bensiin
CITROËN 2 CV / 602.1970 - 10.198521 Kw - 29 HP / A06/635, A06/664Bensiin
ROVER 200
ROVER 200 KABRIOLETT (XW) / 214 1.4i 16V01.1993 - 11.199976 Kw - 103 HP / 14 K4FBensiin
ROVER 200 KABRIOLETT (XW) / 216 1.6i01.1992 - 11.199990 Kw - 122 HP / D 16 A8Bensiin
NISSAN 200 SX (S13) / 1.8 Turbo07.1988 - 11.1993124 Kw - 169 HP / CA18DETBensiin
PEUGEOT 205
PEUGEOT 205 I (741A/C) / 1.002.1983 - 10.198733 Kw - 45 HP / 108C (XV8)Bensiin
PEUGEOT 205 I (741A/C) / 1.102.1983 - 10.198736 Kw - 49 HP / 109N (XW7)Bensiin
PEUGEOT 205 I (741A/C) / 1.102.1983 - 10.198737 Kw - 50 HP / 109F (XW7)Bensiin
PEUGEOT 205 I (741A/C) / 1.402.1983 - 10.198744 Kw - 60 HP / 150D (XY7), 150G (XY7)Bensiin
PEUGEOT 205 I (741A/C) / 1.402.1983 - 10.198759 Kw - 80 HP / 150B (XY8)Bensiin
PEUGEOT 205 I (741A/C) / 1.608.1986 - 10.198755 Kw - 75 HP / B1A (XU51C), BAZ (XU5CP)Bensiin
PEUGEOT 205 I (741A/C) / 1.6 GTI12.1984 - 10.198776 Kw - 103 HP / 180A (XU5J)Bensiin
PEUGEOT 205 I (741A/C) / 1.9 GTI10.1986 - 10.198794 Kw - 128 HP / D6B (XU9JA)Bensiin
PEUGEOT 205 I (741A/C) / 1.7 Diesel08.1983 - 10.198744 Kw - 60 HP / 161A (XUD7)Diisel
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.110.1987 - 10.199036 Kw - 49 HP / 109N (XW7)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.110.1987 - 07.199240 Kw - 54 HP / H1B (TU1)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.410.1987 - 05.198944 Kw - 60 HP / 150D (XY7), 150G (XY7)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.406.1987 - 12.198962 Kw - 84 HP / K2B (TU3S)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.9 GTI10.1987 - 09.199894 Kw - 128 HP / D6B (XU9JA)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.7 Diesel07.1987 - 09.199844 Kw - 60 HP / 161A (XUD7)Diisel
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.9 Diesel10.1987 - 09.199847 Kw - 64 HP / DJZ (XUD9A)Diisel
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.010.1987 - 09.199833 Kw - 45 HP / TU9Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.107.1989 - 09.199844 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.4 Cat08.1987 - 09.199344 Kw - 60 HP / KAY (TU3CP)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.407.1988 - 09.199855 Kw - 75 HP / KDY (TU3M), KDZ (TU3M), KFX (TU3JP)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.6 Aut.05.1990 - 09.199865 Kw - 88 HP / BDY (XU5M2Z), BDY (XU5M3Z)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.9 GTI10.1987 - 10.199488 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JAZ)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.610.1987 - 09.199853 Kw - 72 HP / B1E (XU51C)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.610.1987 - 09.199853 Kw - 72 HP / B1E (XU51C)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.610.1987 - 09.199855 Kw - 75 HP / B1A (XU51C), BAZ (XU5CP)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.9 GTI10.1987 - 09.199894 Kw - 128 HP / D6B (XU9JA)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.7 Diesel07.1987 - 09.199844 Kw - 60 HP / 161A (XUD7)Diisel
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.9 Diesel10.1987 - 09.199847 Kw - 64 HP / DJZ (XUD9A)Diisel
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.010.1987 - 09.199833 Kw - 45 HP / TU9Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.107.1989 - 09.199844 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.4 Cat08.1987 - 09.199344 Kw - 60 HP / KAY (TU3CP)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.407.1988 - 09.199855 Kw - 75 HP / KDY (TU3M), KDZ (TU3M), KFX (TU3JP)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.6 GTX01.1987 - 10.199169 Kw - 94 HP / Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.6 Aut.05.1990 - 09.199865 Kw - 88 HP / BDY (XU5M2Z), BDY (XU5M3Z)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.9 GTI10.1987 - 10.199488 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JAZ)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.9 GTI Cat10.1987 - 07.199475 Kw - 102 HP / DFZ (XU9J1)Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.407.1988 - 09.199855 Kw - 75 HP / KDX (TU3MC), KDY (TU3M), KDZ (TU3M), TU32Bensiin
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.8 XDT08.1990 - 05.199758 Kw - 79 HP / XUD7TDiisel
PEUGEOT 205 II (20A/C) / 1.608.1990 - 07.199266 Kw - 90 HP / 171 (XU5S)Bensiin
VOLVO 240
VOLVO 240 (P242, P244) / 2.108.1980 - 07.198479 Kw - 107 HP / B 21 ABensiin
VOLVO 240 (P242, P244) / 2.308.1980 - 07.198482 Kw - 112 HP / B 23 ABensiin
VOLVO 240 (P242, P244) / 2.308.1986 - 07.198783 Kw - 113 HP / B 230 FBensiin
VOLVO 240 (P242, P244) / 2.308.1983 - 07.198596 Kw - 131 HP / B 230 EBensiin
VOLVO 240 (P242, P244) / 2.4 Diesel08.1978 - 07.198560 Kw - 82 HP / D 24Diisel
VOLVO 240 (P242, P244) / 2.3 i Cat08.1986 - 07.199385 Kw - 115 HP / B 230 FBensiin
VOLVO 240 (P242, P244) / 2.009.1978 - 08.198371 Kw - 97 HP / B 19 A, B 19 KBensiin
VOLVO 240 (P242, P244) / 2.008.1984 - 12.199374 Kw - 101 HP / B 19 EBensiin
VOLVO 240 KOMBI (P245) / 2.308.1980 - 07.198482 Kw - 112 HP / B 23 ABensiin
VOLVO 240 KOMBI (P245) / 2.308.1986 - 07.198783 Kw - 113 HP / B 230 FBensiin
VOLVO 240 KOMBI (P245) / 2.4 Diesel04.1979 - 08.199360 Kw - 82 HP / D 24Diisel
VOLVO 240 KOMBI (P245) / 2.3 i Cat08.1986 - 07.199385 Kw - 115 HP / B 230 FBensiin
BMW 3
BMW 3 (E21) / 31503.1981 - 03.198455 Kw - 75 HP / M10 B16 (164VB)Bensiin
BMW 3 (E21) / 31609.1980 - 12.198266 Kw - 90 HP / M10 B18 (184VC)Bensiin
BMW 3 (E21) / 318 i11.1979 - 08.198277 Kw - 105 HP / M10 B18 (184VA)Bensiin
BMW 3 (E21) / 320 i06.1975 - 08.198292 Kw - 125 HP / M10 B20Bensiin
BMW 3 (E21) / 323 i01.1978 - 10.1982105 Kw - 143 HP / M20 B23 (236EA)Bensiin
BMW 3 (E30) / 316 (Ecotronic)09.1983 - 06.198866 Kw - 90 HP / M10 B18 (184VD)Bensiin
BMW 3 (E30) / 316 i09.1987 - 06.199173 Kw - 100 HP / M40 B16 (164E1)Bensiin
BMW 3 (E30) / 318 i09.1982 - 08.198777 Kw - 105 HP / M10 B18 (184EA), M10 B18 (184EB), M10 B18 (184EZ)Bensiin
BMW 3 (E30) / 318 i06.1987 - 12.199183 Kw - 113 HP / M40 B18 (184E1)Bensiin
BMW 3 (E30) / 318 is09.1989 - 08.1991100 Kw - 136 HP / M42 B18 (184S1)Bensiin
BMW 3 (E30) / 320 i10.1986 - 04.199195 Kw - 129 HP / M20 B20 (206KA)Bensiin
BMW 3 (E30) / 320 i09.1982 - 12.199192 Kw - 125 HP / M20 B20 (206EB)Bensiin
BMW 3 (E30) / 325 i12.1986 - 06.1991125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256E1), M20 B25 (256E2), M20 B25 (256EX), M20 B25 (256K1)Bensiin
BMW 3 (E30) / 325 i X03.1986 - 12.1987126 Kw - 171 HP / M20 B25 (256E1), M20 B25 (256E2), M20 B25 (256EX), M20 B25 (256K1)Bensiin
BMW 3 (E30) / 325 i09.1983 - 11.1989126 Kw - 171 HP / M20 B25 (256E2)Bensiin
BMW 3 (E30) / 325 e 2.710.1983 - 12.198890 Kw - 122 HP / M20 B27 (276KA), M20 B27 (276KB)Bensiin
BMW 3 (E30) / 324 d09.1985 - 12.199063 Kw - 86 HP / M21 D24 (246DA), M21 D24 (246DB)Diisel
BMW 3 (E30) / 324 td09.1987 - 08.199185 Kw - 115 HP / M21 D24 (246TB)Diisel
BMW 3 (E30) / 31609.1983 - 06.198866 Kw - 90 HP / M10 B18 (184VD)Bensiin
BMW 3 (E30) / 316 i08.1987 - 08.198875 Kw - 102 HP / M10 B18 (184KA)Bensiin
BMW 3 (E36) / 316 i03.1991 - 08.199373 Kw - 100 HP / M40 B16 (164E1)Bensiin
BMW 3 (E36) / 316 i09.1993 - 05.199875 Kw - 102 HP / M43 B16 (164E2)Bensiin
BMW 3 (E36) / 318 i09.1990 - 08.199383 Kw - 113 HP / M40 B18 (184E1)Bensiin
BMW 3 (E36) / 318 is09.1993 - 12.1995103 Kw - 140 HP / M42 B18 (184S1)Bensiin
BMW 3 (E36) / 320 i01.1991 - 02.1998110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S1), M50 B20 (206S2), M52 B20 (206S3)Bensiin
BMW 3 (E36) / 325 i09.1990 - 12.1995141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S1), M50 B25 (256S2)Bensiin
BMW 3 (E36) / 325 td09.1991 - 02.199885 Kw - 115 HP / M51 D25 (256T1)Diisel
BMW 3 (E36) / 325 tds05.1993 - 02.1998105 Kw - 143 HP / M51 D25 (256T1)Diisel
BMW 3 (E36) / 318 tds01.1995 - 02.199866 Kw - 90 HP / M41 D17 (174T1)Diisel
BMW 3 (E36) / 328 i01.1995 - 04.1998142 Kw - 193 HP / M52 B28 (286S1)Bensiin
BMW 3 (E36) / 323 i05.1995 - 11.1998125 Kw - 170 HP / M52 B25 (256S3)Bensiin
BMW 3 (E36) / 318 i09.1993 - 11.199885 Kw - 115 HP / M43 B18 (184E2)Bensiin
BMW 3 (E36) / 318 is01.1996 - 05.1998103 Kw - 140 HP / M44 B19 (194S1)Bensiin
BMW 3 (E36) / M3 3.210.1995 - 01.1998236 Kw - 321 HP / S50 B32 (326S1)Bensiin
BMW 3 (E46) / 318 i12.1997 - 09.200187 Kw - 118 HP / M43 B19 (194E1)Bensiin
BMW 3 (E46) / 328 i02.1998 - 06.2000142 Kw - 193 HP / M52 B28 (286S2)Bensiin
BMW 3 (E46) / 320 d04.1998 - 09.2001100 Kw - 136 HP / M47 D20 (204D1)Diisel
BMW 3 (E46) / 323 i03.1998 - 09.2000125 Kw - 170 HP / M52 B25 (256S4)Bensiin
BMW 3 (E46) / 320 i03.1998 - 09.2000110 Kw - 150 HP / M52 B20 (206S4)Bensiin
BMW 3 (E46) / 316 i12.1998 - 02.200277 Kw - 105 HP / M43 B19 (194E1)Bensiin
BMW 3 (E46) / 330 d10.1999 - 02.2005135 Kw - 184 HP / M57 D30 (306D1)Diisel
BMW 3 (E46) / 330 xd01.2000 - 02.2003135 Kw - 184 HP / M57 D30 (306D1)Diisel
BMW 3 (E46) / 330 xi06.2000 - 02.2005170 Kw - 231 HP / M54 B30 (306S3)Bensiin
BMW 3 (E46) / 330 i06.2000 - 02.2005170 Kw - 231 HP / M54 B30 (306S3)Bensiin
BMW 3 (E46) / 320 i09.2000 - 02.2005125 Kw - 170 HP / M54 B22 (226S1)Bensiin
BMW 3 (E46) / 325 i09.2000 - 02.2005141 Kw - 192 HP / M54 B25 (256S5)Bensiin
BMW 3 (E46) / 325 xi09.2000 - 02.2005141 Kw - 192 HP / M54 B25 (256S5)Bensiin
BMW 3 (E46) / 316 i04.2000 - 02.200577 Kw - 105 HP / M43 B16 (164E3)Bensiin
BMW 3 (E46) / 320 d02.1998 - 08.200195 Kw - 129 HP / M47 D20 (204D1)Diisel
BMW 3 (E46) / 330 i01.2001 - 04.2005168 Kw - 228 HP / M54 B30 (306S3)Bensiin
BMW 3 (E46) / 320 i09.2000 - 02.2005120 Kw - 163 HP / M54 B22 (226S1)Bensiin
BMW 3 (E46) / 323 i03.1998 - 09.2000120 Kw - 163 HP / M52 B25 (256S4)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E30) / 318 i09.1990 - 10.199383 Kw - 113 HP / M40 B18 (184E1)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E30) / 320 i05.1986 - 11.199395 Kw - 129 HP / M20 B20 (206KA)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E30) / 325 i08.1987 - 11.1993125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256E2), M20 B25 (256EX), M20 B25 (256K1)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E30) / 325 i12.1985 - 12.1987126 Kw - 171 HP / M20 B25 (256E2)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E30) / 320 i07.1987 - 10.199393 Kw - 126 HP / M20 B20 (206KA)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E36) / 320 i12.1993 - 11.1999110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S2), M52 B20 (206S3)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E36) / 325 i03.1993 - 08.1995141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S2)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E36) / 318 i03.1994 - 11.199985 Kw - 115 HP / M43 B18 (184E2)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E36) / 328 i01.1995 - 11.1999142 Kw - 193 HP / M52 B28 (286S1)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E36) / 323 i05.1995 - 11.1999125 Kw - 170 HP / M52 B25 (256S3)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E36) / M3 3.004.1994 - 07.1995210 Kw - 286 HP / S50 B30 (306S1)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E36) / M3 3.203.1996 - 09.1999236 Kw - 321 HP / S50 B32 (326S1)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / 318 is01.1992 - 12.1995103 Kw - 140 HP / M42 B18 (184S1)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / 320 i12.1991 - 11.1998110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S1), M50 B20 (206S2), M52 B20 (206S3)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / 325 i10.1991 - 02.1995141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S1), M50 B25 (256S2)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / 316 i09.1993 - 11.199875 Kw - 102 HP / M43 B16 (164E2)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / M3 3.011.1992 - 07.1995210 Kw - 286 HP / S50 B30 (306S1)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / 328 i01.1995 - 04.1999142 Kw - 193 HP / M52 B28 (286S1)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / 318 is09.1995 - 04.1999103 Kw - 140 HP / M44 B19 (194S1)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / 323 i05.1995 - 04.1999125 Kw - 170 HP / M52 B25 (256S3)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / M3 3.009.1993 - 05.1995217 Kw - 295 HP / S50 B30 (306S1)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / M3 3.210.1995 - 11.1998236 Kw - 321 HP / S50 B32 (326S1)Bensiin
BMW 3 TOURING (E30) / 318 i04.1989 - 06.199483 Kw - 113 HP / M40 B18 (184E1)Bensiin
BMW 3 TOURING (E30) / 320 i01.1988 - 12.199195 Kw - 129 HP / M20 B20 (206KA)Bensiin
BMW 3 TOURING (E30) / 325 i07.1987 - 03.1993125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256K1)Bensiin
BMW 3 TOURING (E30) / 316 i09.1991 - 06.199473 Kw - 100 HP / M40 B16 (164E1)Bensiin
BMW 3 TOURING (E30) / 318 i09.1987 - 06.199185 Kw - 115 HP / M40 B18 (184E1)Bensiin
BMW 3 TOURING (E36) / 320 i01.1995 - 04.1999110 Kw - 150 HP / M52 B20 (206S3)Bensiin
BMW 3 TOURING (E36) / 328 i02.1995 - 04.1999142 Kw - 193 HP / M52 B28 (286S1)Bensiin
BMW 3 TOURING (E36) / 318 tds03.1995 - 04.199966 Kw - 90 HP / M41 D17 (174T1)Diisel
BMW 3 TOURING (E36) / 325 tds03.1995 - 04.1999105 Kw - 143 HP / M51 D25 (256T1)Diisel
BMW 3 TOURING (E36) / 323 i12.1995 - 04.1999125 Kw - 170 HP / M52 B25 (256S3)Bensiin
BMW 3 TOURING (E36) / 318 i09.1995 - 04.199985 Kw - 116 HP / M43 B18 (184E2)Bensiin
BMW 3 TOURING (E36) / 316 i03.1997 - 05.199975 Kw - 102 HP / M43 B16 (164E2)Bensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 320 i10.1999 - 09.2000110 Kw - 150 HP / M52 B20 (206S4)Bensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 318 i10.1999 - 09.200187 Kw - 118 HP / M43 B19 (194E1)Bensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 328 i06.1999 - 05.2000142 Kw - 193 HP / M52 B28 (286S2)Bensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 320 d03.2000 - 09.2001100 Kw - 136 HP / M47 D20 (204D1)Diisel
BMW 3 TOURING (E46) / 330 d10.1999 - 02.2005135 Kw - 184 HP / M57 D30 (306D1)Diisel
BMW 3 TOURING (E46) / 330 xd01.2000 - 03.2003135 Kw - 184 HP / M57 D30 (306D1)Diisel
BMW 3 TOURING (E46) / 330 xi06.2000 - 02.2005170 Kw - 231 HP / M54 B30 (306S3)Bensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 330 i06.2000 - 02.2005170 Kw - 231 HP / M54 B30 (306S3)Bensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 320 i09.2000 - 02.2005125 Kw - 170 HP / M54 B22 (226S1)Bensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 325 i09.2000 - 02.2005141 Kw - 192 HP / M54 B25 (256S5)Bensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 325 xi09.2000 - 02.2005141 Kw - 192 HP / M54 B25 (256S5)Bensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 318 i10.1999 - 09.200185 Kw - 116 HP / M43 B19 (194E1)Bensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 320 i09.2000 - 02.2005120 Kw - 163 HP / M54 B22 (226S1)Bensiin
PEUGEOT 3008
PEUGEOT 3008 MAHTUNIVERSAAL (0U_) / 1.6 VTi06.2009 - 08.201688 Kw - 120 HP / 5FS (EP6C), 5FW (EP6), EP6Bensiin
PEUGEOT 3008 MAHTUNIVERSAAL (0U_) / 1.6 THP06.2009 - 08.2016110 Kw - 150 HP / 5FE (EP6CDTM), 5FE (EP6CDTMD), 5FX (EP6DT)Bensiin
PEUGEOT 3008 MAHTUNIVERSAAL (0U_) / 1.6 HDi06.2009 - 08.201680 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 3008 MAHTUNIVERSAAL (0U_) / 2.0 HDi 150 / BlueHDi 15006.2009 - 08.2016110 Kw - 150 HP / AHX (DW10FD), RHE (DW10CTED4)Diisel
PEUGEOT 3008 MAHTUNIVERSAAL (0U_) / 1.6 THP06.2009 - 08.2016115 Kw - 156 HP / 5FV (EP6CDT)Bensiin
PEUGEOT 3008 MAHTUNIVERSAAL (0U_) / 2.0 HDi06.2009 - 08.2016120 Kw - 163 HP / RHH (DW10CTED4)Diisel
PEUGEOT 3008 MAHTUNIVERSAAL (0U_) / 1.6 HDi12.2009 - 08.201682 Kw - 112 HP / 9HR (DV6C)Diisel
PEUGEOT 3008 MAHTUNIVERSAAL (0U_) / 2.0 HDi Hybrid402.2011 - 08.2016120 Kw - 163 HP / RHC (DW10CTED4)Diisel/Elektro
PEUGEOT 3008 MAHTUNIVERSAAL (0U_) / 1.6 HDi03.2013 - 08.201684 Kw - 114 HP / 9HD (DV6CTED)Diisel
PEUGEOT 3008 MAHTUNIVERSAAL (0U_) / 2.0 HDi09.2011 - 08.2016100 Kw - 136 HP / RHD (DW10CB)Diisel
PEUGEOT 3008 MAHTUNIVERSAAL (0U_) / 1.6 Turbo05.2014 - 08.2016121 Kw - 165 HP / 5GZ (EP6FDT)Bensiin
PEUGEOT 3008 MAHTUNIVERSAAL (0U_) / 1.6 BlueHDi 12005.2014 - 08.201688 Kw - 120 HP / BHZ (DV6FC)Diisel
PEUGEOT 3008 MAHTUNIVERSAAL (0U_) / 1.201.2015 - 08.201696 Kw - 131 HP / HNY (EB2DTS)Bensiin
PEUGEOT 3008 MAHTUNIVERSAAL (0U_) / 1.6 HDi 115 / BlueHDi 11502.2013 - 08.201685 Kw - 116 HP / 9HC (DV6C), BHX (DV6FC)Diisel
PEUGEOT 305
PEUGEOT 305 I (581A) / 1.511.1979 - 09.198254 Kw - 73 HP / 142 (XR5)Bensiin
PEUGEOT 305 I (581A) / 1.511.1979 - 09.198254 Kw - 73 HP / 142 (XR5)Bensiin
PEUGEOT 305 I (581A) / 1.511.1979 - 09.198254 Kw - 73 HP / 142 (XR5)Bensiin
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.9 D10.1982 - 07.198847 Kw - 64 HP / 162 (XUD9), D9A (XUD9)Diisel
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.9 D10.1982 - 07.198847 Kw - 64 HP / 162 (XUD9), D9A (XUD9)Diisel
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.9 D10.1982 - 07.198847 Kw - 64 HP / 162 (XUD9), D9A (XUD9)Diisel
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.610.1982 - 06.198869 Kw - 94 HP / 171 (XU5S)Bensiin
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.610.1982 - 06.198869 Kw - 94 HP / 171 (XU5S)Bensiin
PEUGEOT 305 II (581M) / 1.610.1982 - 06.198869 Kw - 94 HP / 171 (XU5S)Bensiin
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.9 Diesel10.1982 - 12.198847 Kw - 64 HP / 162 (XUD9), D9A (XUD9)Diisel
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.9 Diesel10.1982 - 12.198847 Kw - 64 HP / 162 (XUD9), D9A (XUD9)Diisel
PEUGEOT 305 II BREAK (581E) / 1.9 Diesel10.1982 - 12.198847 Kw - 64 HP / 162 (XUD9), D9A (XUD9)Diisel
PEUGEOT 307
PEUGEOT 307 (3A/C) / 1.6 16V08.2000 - 11.200780 Kw - 109 HP / NFU (TU5JP4)Bensiin
PEUGEOT 307 (3A/C) / 2.0 16V08.2000 - 06.2005100 Kw - 136 HP / RFN (EW10J4)Bensiin
PEUGEOT 307 (3A/C) / 2.0 HDi 9008.2000 - 03.200766 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
PEUGEOT 307 (3A/C) / 2.0 HDi 11008.2000 - 03.200779 Kw - 107 HP / RHS (DW10ATED)Diisel
PEUGEOT 307 (3A/C) / 1.408.2000 - 09.200355 Kw - 75 HP / KFW (TU3JP)Bensiin
PEUGEOT 307 (3A/C) / 1.4 HDi10.2001 - 06.200550 Kw - 68 HP / 8HX (DV4TD), 8HZ (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 307 (3A/C) / 2.0 HDi 13510.2003 - 11.2007100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
PEUGEOT 307 (3A/C) / 1.4 16V11.2003 - 07.200765 Kw - 88 HP / KFU (ET3J4)Bensiin
PEUGEOT 307 (3A/C) / 1.6 HDi 11002.2004 - 03.200980 Kw - 109 HP / 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 307 (3A/C) / 1.6 HDi04.2005 - 03.200966 Kw - 90 HP / 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU), 9HX (DV6ATED4)Diisel
PEUGEOT 307 BREAK (3E) / 1.4 16V11.2003 - 07.200765 Kw - 88 HP / KFU (ET3J4)Bensiin
PEUGEOT 307 BREAK (3E) / 2.0 HDi 13502.2004 - 04.2008100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4)Diisel
PEUGEOT 307 BREAK (3E) / 1.4 HDi03.2002 - 06.200550 Kw - 68 HP / 8HZ (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 307 BREAK (3E) / 1.6 HDi04.2005 - 04.200866 Kw - 90 HP / 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU), 9HX (DV6ATED4), 9HX (DV6AUTED4)Diisel
PEUGEOT 307 SW (3H) / 1.6 16V03.2002 - 04.200880 Kw - 109 HP / NFU (TU5JP4)Bensiin
PEUGEOT 307 SW (3H) / 2.0 16V03.2002 - 06.2005100 Kw - 136 HP / RFN (EW10J4)Bensiin
PEUGEOT 307 SW (3H) / 2.0 HDI 9003.2002 - 04.200866 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
PEUGEOT 307 SW (3H) / 2.0 HDI 11003.2002 - 12.200979 Kw - 107 HP / RHS (DW10ATED)Diisel
PEUGEOT 307 SW (3H) / 1.6 HDI 11011.2003 - 12.200780 Kw - 109 HP / 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 309
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.110.1985 - 07.198940 Kw - 54 HP / E1Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.110.1985 - 07.198940 Kw - 54 HP / E1Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.310.1985 - 07.198947 Kw - 64 HP / G1ABensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.310.1985 - 07.198947 Kw - 64 HP / G1ABensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.403.1989 - 07.198949 Kw - 67 HP / K1D (TU3A)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.403.1989 - 07.198949 Kw - 67 HP / K1D (TU3A)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.403.1989 - 07.198955 Kw - 75 HP / KDY (TU3M), KDZ (TU3M)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.403.1989 - 07.198955 Kw - 75 HP / KDY (TU3M), KDZ (TU3M)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.408.1988 - 08.198962 Kw - 84 HP / K2B (TU3S)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.408.1988 - 08.198962 Kw - 84 HP / K2B (TU3S)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.610.1985 - 07.198955 Kw - 75 HP / B1A (XU51C)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.610.1985 - 07.198955 Kw - 75 HP / B1A (XU51C)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.907.1988 - 07.198980 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.907.1988 - 07.198980 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.9 GTI10.1986 - 07.198994 Kw - 128 HP / D6B (XU9JA)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.9 GTI10.1986 - 07.198994 Kw - 128 HP / D6B (XU9JA)Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.9 D06.1986 - 07.198947 Kw - 64 HP / 162 (XUD9), D9A (XUD9)Diisel
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.9 D06.1986 - 07.198947 Kw - 64 HP / 162 (XUD9), D9A (XUD9)Diisel
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.601.1986 - 07.198969 Kw - 94 HP / Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.601.1986 - 07.198969 Kw - 94 HP / Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.607.1986 - 06.198983 Kw - 113 HP / Bensiin
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) / 1.607.1986 - 06.198983 Kw - 113 HP / Bensiin
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.9 Diesel07.1989 - 12.199347 Kw - 64 HP / 162 (XUD9), D9A (XUD9), DJZ (XUD9A)Diisel
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.9 Diesel07.1989 - 12.199347 Kw - 64 HP / 162 (XUD9), D9A (XUD9), DJZ (XUD9A)Diisel
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.108.1990 - 12.199344 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Bensiin
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.108.1990 - 12.199344 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Bensiin
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.407.1989 - 12.199355 Kw - 75 HP / KDY (TU3M), KDZ (TU3M)Bensiin
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.407.1989 - 12.199355 Kw - 75 HP / KDY (TU3M), KDZ (TU3M)Bensiin
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.607.1989 - 12.199365 Kw - 88 HP / BDY (XU5M2Z), BDY (XU5M3Z), BDZ (XU5M)Bensiin
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.607.1989 - 12.199365 Kw - 88 HP / BDY (XU5M2Z), BDY (XU5M3Z), BDZ (XU5M)Bensiin
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.407.1990 - 12.199349 Kw - 67 HP / K1D (TU3A)Bensiin
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.407.1990 - 12.199349 Kw - 67 HP / K1D (TU3A)Bensiin
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.8 Diesel07.1989 - 12.199344 Kw - 60 HP / 161A (XUD7)Diisel
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) / 1.8 Diesel07.1989 - 12.199344 Kw - 60 HP / 161A (XUD7)Diisel
MAZDA 323
MAZDA 323 C IV (BG) / 1.309.1989 - 07.199449 Kw - 67 HP / B3EBensiin
MAZDA 323 C IV (BG) / 1.609.1989 - 06.199162 Kw - 84 HP / B6EBensiin
MAZDA 323 C IV (BG) / 1.6 16V03.1991 - 10.199465 Kw - 88 HP / B6Bensiin
MAZDA 323 C IV (BG) / 1.8 16V GT09.1989 - 03.199394 Kw - 128 HP / BP (DOHC)Bensiin
MAZDA 323 C IV (BG) / 1.7 D08.1989 - 07.199441 Kw - 56 HP / PN54Diisel
MAZDA 323 C IV (BG) / 1.8 16V Turbo 4WD01.1993 - 07.1994136 Kw - 185 HP / BP TurboBensiin
MAZDA 323 C IV (BG) / 1.8 16V 4WD11.1991 - 12.199376 Kw - 103 HP / BPBensiin
MAZDA 323 C IV (BG) / 1.8 16V Turbo 4WD09.1990 - 12.1992120 Kw - 163 HP / Bensiin
MAZDA 323 C IV (BG) / 1.3 16V09.1989 - 07.199454 Kw - 73 HP / B3 (16V)Bensiin
MAZDA 323 C IV (BG) / 1.8 16V09.1989 - 03.1993103 Kw - 140 HP / BP22, BP31Bensiin
MAZDA 323 F IV (BG) / 1.609.1989 - 06.199162 Kw - 84 HP / B6EBensiin
MAZDA 323 F IV (BG) / 1.6 16V03.1991 - 10.199465 Kw - 88 HP / B6Bensiin
MAZDA 323 F IV (BG) / 1.8 16V08.1989 - 07.199476 Kw - 103 HP / BPBensiin
MAZDA 323 F IV (BG) / 1.8 16V GT08.1989 - 07.199494 Kw - 128 HP / BP (DOHC)Bensiin
MAZDA 323 F IV (BG) / 1.8 4WD01.1991 - 04.199476 Kw - 103 HP / BPCBensiin
MAZDA 323 F IV (BG) / 1.8 16V09.1989 - 03.1993103 Kw - 140 HP / BP31Bensiin
MAZDA 323 F V (BA) / 2.0 24V08.1994 - 09.1998106 Kw - 144 HP / KFBensiin
MAZDA 323 F V (BA) / 1.5 16V07.1994 - 09.199865 Kw - 88 HP / Z5-DEBensiin
MAZDA 323 F V (BA) / 1.8 16V08.1994 - 09.199884 Kw - 114 HP / BP-ZEBensiin
MAZDA 323 II (BD) / 1.309.1981 - 10.198544 Kw - 60 HP / E3Bensiin
MAZDA 323 II (BD) / 1.503.1982 - 09.198665 Kw - 88 HP / E5Bensiin
MAZDA 323 II (BD) / 1.505.1981 - 12.198555 Kw - 75 HP / E5Bensiin
MAZDA 323 II (BD) / 1.111.1980 - 10.198540 Kw - 54 HP / E1Bensiin
MAZDA 323 II (BD) / 1.6 GLX06.1986 - 03.198754 Kw - 73 HP / B68Bensiin
MAZDA 323 II HATCHBACK (BD) / 1.111.1980 - 10.198540 Kw - 54 HP / E1Bensiin
MAZDA 323 II HATCHBACK (BD) / 1.311.1980 - 10.198544 Kw - 60 HP / E3Bensiin
MAZDA 323 II HATCHBACK (BD) / 1.505.1981 - 07.198555 Kw - 75 HP / E5Bensiin
MAZDA 323 II HATCHBACK (BD) / 1.511.1980 - 12.198363 Kw - 86 HP / E5Bensiin
MAZDA 323 II HATCHBACK (BD) / 1.503.1982 - 12.198565 Kw - 88 HP / E5Bensiin
MAZDA 323 III (BF) / 1.308.1985 - 05.198944 Kw - 60 HP / E3Bensiin
MAZDA 323 III (BF) / 1.508.1985 - 05.198955 Kw - 75 HP / E5Bensiin
MAZDA 323 III (BF) / 1.509.1987 - 10.198954 Kw - 73 HP / B5Bensiin
MAZDA 323 III (BF) / 1.509.1987 - 10.198954 Kw - 73 HP / B5Bensiin
MAZDA 323 III (BF) / 1.6 GT11.1986 - 10.198963 Kw - 85 HP / B6 (SOHC)Bensiin
MAZDA 323 III (BF) / 1.6 GT11.1986 - 10.198963 Kw - 85 HP / B6 (SOHC)Bensiin
MAZDA 323 III (BF) / 1.7 D09.1986 - 05.198940 Kw - 54 HP / PN27Diisel
MAZDA 323 III (BF) / 1.6 GT01.1986 - 12.198877 Kw - 105 HP / B6 (SOHC)Bensiin
MAZDA 323 III (BF) / 1.5 i08.1985 - 05.198970 Kw - 95 HP / E5E3Bensiin
MAZDA 323 III (BF) / 1.5 i Turbo08.1985 - 05.198985 Kw - 115 HP / E5E2Bensiin
MAZDA 323 III (BF) / 1.6 GT Turbo10.1985 - 11.1991103 Kw - 140 HP / B6TBensiin
MAZDA 323 III (BF) / 1.108.1985 - 04.199040 Kw - 55 HP / E1Bensiin
MAZDA 323 III (BF) / 1.7 D01.1987 - 05.198942 Kw - 57 HP / PN46Diisel
MAZDA 323 III (BF) / 1.404.1987 - 07.198944 Kw - 60 HP / B3Bensiin
MAZDA 323 III (BF) / 1.7 D09.1986 - 05.198940 Kw - 54 HP / PN27Diisel
MAZDA 323 III (BF) / 1.6 GT01.1986 - 12.198877 Kw - 105 HP / B6 (SOHC)Bensiin
MAZDA 323 III (BF) / 1.308.1985 - 05.198944 Kw - 60 HP / E3Bensiin
MAZDA 323 III (BF) / 1.508.1985 - 05.198955 Kw - 75 HP / E5Bensiin
MAZDA 323 III (BF) / 1.5 i08.1985 - 05.198970 Kw - 95 HP / E5E3Bensiin
MAZDA 323 III (BF) / 1.5 i Turbo08.1985 - 05.198985 Kw - 115 HP / E5E2Bensiin
MAZDA 323 III (BF) / 1.6 GT Turbo10.1985 - 11.1991103 Kw - 140 HP / B6TBensiin
MAZDA 323 III (BF) / 1.108.1985 - 04.199040 Kw - 55 HP / E1Bensiin
MAZDA 323 III (BF) / 1.7 D01.1987 - 05.198942 Kw - 57 HP / PN46Diisel
MAZDA 323 III (BF) / 1.404.1987 - 07.198944 Kw - 60 HP / B3Bensiin
MAZDA 323 III (BF) / 1.6 GLX06.1986 - 03.198754 Kw - 73 HP / B68Bensiin
MAZDA 323 III (BF) / 1.6 GLX06.1986 - 03.198754 Kw - 73 HP / B68Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.109.1985 - 10.198940 Kw - 54 HP / E1Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.309.1985 - 12.198744 Kw - 60 HP / E3Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.508.1985 - 05.198955 Kw - 75 HP / E5Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.509.1987 - 10.198954 Kw - 73 HP / B5Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.6 GT09.1987 - 10.198963 Kw - 86 HP / B6 (SOHC)Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.6 GT09.1987 - 10.198963 Kw - 86 HP / B6 (SOHC)Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.6 GT08.1985 - 08.199377 Kw - 105 HP / B6 (SOHC)Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.7 D04.1986 - 05.198940 Kw - 54 HP / PN27Diisel
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.7 D04.1986 - 05.198940 Kw - 54 HP / PN27Diisel
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.7 D01.1987 - 05.198942 Kw - 57 HP / PN46Diisel
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.6 GT Turbo 4WD (BF2)10.1987 - 11.1991103 Kw - 140 HP / B6TBensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.6 GT Turbo 4WD (BF2)08.1987 - 10.1989110 Kw - 150 HP / B6F2Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.6 GT Turbo (BF1)10.1985 - 08.1993103 Kw - 140 HP / B6TBensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.409.1987 - 10.198944 Kw - 60 HP / B3Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.409.1987 - 10.198944 Kw - 60 HP / B3Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.5 i08.1985 - 05.198970 Kw - 95 HP / E5E3Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.5 i Turbo08.1985 - 05.198985 Kw - 115 HP / E5E2Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.509.1987 - 10.198954 Kw - 73 HP / B5Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.6 GT08.1985 - 08.199377 Kw - 105 HP / B6 (SOHC)Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.7 D01.1987 - 05.198942 Kw - 57 HP / PN46Diisel
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.109.1985 - 10.198940 Kw - 54 HP / E1Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.309.1985 - 12.198744 Kw - 60 HP / E3Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.508.1985 - 05.198955 Kw - 75 HP / E5Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.6 GT Turbo 4WD (BF2)10.1987 - 11.1991103 Kw - 140 HP / B6TBensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.6 GT Turbo 4WD (BF2)08.1987 - 10.1989110 Kw - 150 HP / B6F2Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.6 GT Turbo (BF1)10.1985 - 08.1993103 Kw - 140 HP / B6TBensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.5 i08.1985 - 05.198970 Kw - 95 HP / E5E3Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.5 i Turbo08.1985 - 05.198985 Kw - 115 HP / E5E2Bensiin
MAZDA 323 S IV (BG) / 1.309.1989 - 06.199149 Kw - 67 HP / B383, B3EBensiin
MAZDA 323 S IV (BG) / 1.3 16V04.1991 - 07.199454 Kw - 73 HP / B3 (16V)Bensiin
MAZDA 323 S IV (BG) / 1.609.1989 - 06.199162 Kw - 84 HP / B6EBensiin
MAZDA 323 S IV (BG) / 1.6 16V08.1989 - 10.199665 Kw - 88 HP / B6Bensiin
MAZDA 323 S IV (BG) / 1.8 16V08.1989 - 07.199476 Kw - 103 HP / BP52Bensiin
MAZDA 323 S IV (BG) / 1.7 D08.1989 - 07.199441 Kw - 56 HP / PN46, PN54, PN62Diisel
MAZDA 323 S IV (BG) / 1.8 16V Turbo 4WD01.1991 - 07.1994120 Kw - 163 HP / BP TurboBensiin
MAZDA 323 S IV (BG) / 1.8 16V GT06.1989 - 07.199494 Kw - 128 HP / BP (DOHC)Bensiin
ALFA ROMEO 33
ALFA ROMEO 33 (905_) / 1.2 (905.A)06.1983 - 12.198950 Kw - 68 HP / AR 30585Bensiin
ALFA ROMEO 33 (905_) / 1.5 (905.A2A)05.1983 - 12.198762 Kw - 84 HP / AR 30143, AR 30504Bensiin
ALFA ROMEO 33 (905_) / 1.5 QV (905.A2N, 905.A2V)06.1984 - 12.198977 Kw - 105 HP / AR 30146, AR 30508, AR 30588Bensiin
ALFA ROMEO 33 (905_) / 1.5 (905A1)05.1983 - 12.199370 Kw - 95 HP / AR 30182Bensiin
ALFA ROMEO 33 (907A_) / 1.4 i.e. (907.A3A, 907.A3B)06.1991 - 09.199465 Kw - 88 HP / AR 30753, AR 30755Bensiin
ALFA ROMEO 33 (907A_) / 1.4 i.e. (907.A3A, 907.A3B)06.1991 - 09.199465 Kw - 88 HP / AR 30753, AR 30755Bensiin
ALFA ROMEO 33 (907A_) / 1.7 i.e. (907.A1A)01.1990 - 09.199479 Kw - 107 HP / AR 30736, AR 30737Bensiin
ALFA ROMEO 33 (907A_) / 1.7 i.e. (907.A1A)01.1990 - 09.199479 Kw - 107 HP / AR 30736, AR 30737Bensiin
ALFA ROMEO 33 (907A_) / 1.7 16V (907.A1C)01.1990 - 09.199495 Kw - 129 HP / AR 30747Bensiin
ALFA ROMEO 33 (907A_) / 1.7 16V (907.A1C)01.1990 - 09.199495 Kw - 129 HP / AR 30747Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.4 i.e. (907B3B)06.1991 - 09.199465 Kw - 88 HP / AR 30753, AR 30755Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.4 i.e. (907B3B)06.1991 - 09.199465 Kw - 88 HP / AR 30753, AR 30755Bensiin
VOLVO 340-360
VOLVO 340-360 (343, 345) / 1.408.1979 - 07.198347 Kw - 64 HP / B 14.3 EBensiin
VOLVO 340-360 (343, 345) / 1.408.1975 - 07.198351 Kw - 70 HP / B 14.4 SBensiin
VOLVO 340-360 (343, 345) / 1.408.1983 - 07.198652 Kw - 71 HP / B 14.4 SBensiin
VOLVO 340-360 (343, 345) / 1.408.1986 - 12.198850 Kw - 68 HP / B 14.4 SBensiin
VOLVO 340-360 (343, 345) / 1.708.1985 - 07.199159 Kw - 80 HP / B 17 2 KBensiin
VOLVO 340-360 (343, 345) / 1.6 Diesel08.1984 - 07.199140 Kw - 54 HP / D 16Diisel
VOLVO 340-360 (343, 345) / 2.008.1986 - 07.198882 Kw - 112 HP / B 200 E, B 200 FBensiin
VOLVO 340-360 SEDAAN (344) / 2.008.1982 - 07.198466 Kw - 90 HP / B 19 ABensiin
VOLVO 340-360 SEDAAN (344) / 2.008.1984 - 07.198685 Kw - 115 HP / B 200 EBensiin
VOLVO 340-360 SEDAAN (344) / 1.408.1986 - 12.198850 Kw - 68 HP / B 14.4 SBensiin
VOLVO 340-360 SEDAAN (344) / 2.008.1983 - 07.198483 Kw - 113 HP / B 19 EBensiin
RENAULT 4
RENAULT 4 KAUBIK (R21_, R23_) / 1.1 (2370, 210B)10.1976 - 07.198925 Kw - 34 HP / 688 711, 688 712, C1E 714, C1E 718, C1E 719Bensiin
RENAULT 4 KAUBIK (R21_, R23_) / 1.1 (2370, 210B)10.1976 - 07.198925 Kw - 34 HP / 688 711, 688 712, C1E 714, C1E 718, C1E 719Bensiin
PEUGEOT 405
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.607.1987 - 12.199253 Kw - 72 HP / B1E (XU51C)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.607.1987 - 12.199253 Kw - 72 HP / B1E (XU51C)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.907.1987 - 12.199270 Kw - 95 HP / D2C (XU92C)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.907.1987 - 12.199270 Kw - 95 HP / D2C (XU92C)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.9 Sport MI-1607.1987 - 11.1992116 Kw - 158 HP / D6C (XU9J4)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.9 Sport MI-1607.1987 - 11.1992116 Kw - 158 HP / D6C (XU9J4)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.8 Turbo Diesel03.1988 - 12.199266 Kw - 90 HP / A8A (XUD7TE), AJZ (XUD7TEY)Diisel
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.8 Turbo Diesel03.1988 - 12.199266 Kw - 90 HP / A8A (XUD7TE), AJZ (XUD7TEY)Diisel
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.9 Diesel07.1988 - 09.199247 Kw - 64 HP / DJZ (XUD9A)Diisel
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.9 Diesel07.1988 - 09.199247 Kw - 64 HP / DJZ (XUD9A)Diisel
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.9 Diesel03.1988 - 12.199251 Kw - 69 HP / D9B (XUD9A)Diisel
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.9 Diesel03.1988 - 12.199251 Kw - 69 HP / D9B (XUD9A)Diisel
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.607.1987 - 12.199265 Kw - 88 HP / BDY (XU5M2Z), BDZ (XU5M)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.607.1987 - 12.199265 Kw - 88 HP / BDY (XU5M2Z), BDZ (XU5M)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.9 Injection07.1987 - 12.199277 Kw - 105 HP / DFZ (XU9J1)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.9 Injection07.1987 - 12.199277 Kw - 105 HP / DFZ (XU9J1)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.906.1987 - 07.199280 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.906.1987 - 07.199280 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.906.1987 - 07.199288 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JAZ)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.906.1987 - 07.199288 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JAZ)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.601.1987 - 12.199269 Kw - 94 HP / B2A (XU52C/K)Bensiin
PEUGEOT 405 I (15B) / 1.601.1987 - 12.199269 Kw - 94 HP / B2A (XU52C/K)Bensiin
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.910.1988 - 08.199270 Kw - 95 HP / D2C (XU92C)Bensiin
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.910.1988 - 08.199270 Kw - 95 HP / D2C (XU92C)Bensiin
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.8 TD10.1988 - 08.199266 Kw - 90 HP / A8A (XUD7TE), AJZ (XUD7TEY)Diisel
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.8 TD10.1988 - 08.199266 Kw - 90 HP / A8A (XUD7TE), AJZ (XUD7TEY)Diisel
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.9 D10.1988 - 08.199251 Kw - 69 HP / D9B (XUD9A), DJY (XUD9A)Diisel
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.9 D10.1988 - 08.199251 Kw - 69 HP / D9B (XUD9A), DJY (XUD9A)Diisel
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.610.1988 - 08.199265 Kw - 88 HP / BDY (XU5M2Z), BDY (XU5M3Z), BDZ (XU5M)Bensiin
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.610.1988 - 08.199265 Kw - 88 HP / BDY (XU5M2Z), BDY (XU5M3Z), BDZ (XU5M)Bensiin
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.910.1988 - 08.199277 Kw - 105 HP / DFZ (XU9J1)Bensiin
PEUGEOT 405 I BREAK (15E) / 1.910.1988 - 08.199277 Kw - 105 HP / DFZ (XU9J1)Bensiin
PEUGEOT 405 II (4B) / 1.9 D08.1992 - 10.199547 Kw - 64 HP / DJZ (XUD9)Diisel
PEUGEOT 405 II (4B) / 1.9 TD08.1992 - 10.199566 Kw - 90 HP / DHY (XUD9TE)Diisel
PEUGEOT 405 II (4B) / 1.408.1992 - 10.199555 Kw - 75 HP / KDX (TU3MC)Bensiin
PEUGEOT 405 II (4B) / 1.608.1992 - 10.199565 Kw - 88 HP / BDY (XU5M2Z), BDY (XU5M3Z), BDZ (XU5M), BFZ (XU5JP)Bensiin
PEUGEOT 405 II (4B) / 1.808.1992 - 10.199574 Kw - 101 HP / LFZ (XU7JP)Bensiin
PEUGEOT 405 II (4B) / 2.008.1992 - 10.199589 Kw - 121 HP / RFX (XU10J2)Bensiin
PEUGEOT 405 II (4B) / 1.9 D06.1994 - 10.199550 Kw - 68 HP / DJY (XUD9A)Diisel
PEUGEOT 405 II BREAK (4E) / 1.9 TD08.1992 - 10.199666 Kw - 90 HP / DHY (XUD9TE)Diisel
PEUGEOT 405 II BREAK (4E) / 1.608.1992 - 10.199665 Kw - 88 HP / BDY (XU5M2Z), BDY (XU5M3Z), BDZ (XU5M), BFZ (XU5JP)Bensiin
PEUGEOT 405 II BREAK (4E) / 1.808.1992 - 10.199674 Kw - 101 HP / LFZ (XU7JP)Bensiin
PEUGEOT 405 II BREAK (4E) / 2.008.1992 - 10.199689 Kw - 121 HP / RFX (XU10J2)Bensiin
RENAULT 5
RENAULT 5 (122_) / 1.0 (1222, 1392)01.1972 - 12.198532 Kw - 44 HP / 689 710Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 1.0 (1222, 1392)01.1972 - 12.198532 Kw - 44 HP / 689 710Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 1.1 (1227, 1397)09.1980 - 12.198533 Kw - 45 HP / 688 713, C1E 726Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 1.1 (1227, 1397)09.1980 - 12.198533 Kw - 45 HP / 688 713, C1E 726Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 1.3 (1224, 1394)09.1975 - 09.198447 Kw - 64 HP / 810 725Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 1.3 (1224, 1394)09.1975 - 09.198447 Kw - 64 HP / 810 725Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 1.4 (1229, 1399)01.1982 - 12.198546 Kw - 63 HP / 847 725, C2J 713Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 1.4 (1229, 1399)01.1982 - 12.198546 Kw - 63 HP / 847 725, C2J 713Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 1.4 Alpine Turbo (122B)10.1981 - 01.198579 Kw - 108 HP / 840 726, C6J 750Bensiin
RENAULT 5 (122_) / 1.4 Alpine Turbo (122B)10.1981 - 01.198579 Kw - 108 HP / 840 726, C6J 750Bensiin
BMW 5 (E28) / 518 i05.1981 - 12.198777 Kw - 105 HP / M10 B18 (184EB)Bensiin
BMW 5 (E28) / 520 i06.1981 - 12.198792 Kw - 125 HP / M20 B20 (206EA), M20 B20 (206EB), M20 B20 (206EC), M20 B20 (206EZ)Bensiin
BMW 5 (E28) / 524 td09.1983 - 12.198785 Kw - 115 HP / M21 D24 (246TA)Diisel
BMW 5 (E34) / 520 i06.1987 - 09.199095 Kw - 129 HP / M20 B20 (206KA)Bensiin
BMW 5 (E34) / 520 i 24V04.1990 - 08.1995110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S1), M50 B20 (206S2)Bensiin
BMW 5 (E34) / 524 td03.1988 - 08.199185 Kw - 115 HP / M21 D24 (246TB)Diisel
BMW 5 (E34) / 525 i02.1988 - 08.1990125 Kw - 170 HP / M20 B25 (256K1)Bensiin
BMW 5 (E34) / 525 i 24V03.1990 - 08.1995141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S1), M50 B25 (256S2)Bensiin
BMW 5 (E34) / 525 tds09.1991 - 08.1995105 Kw - 143 HP / M51 D25 (256T1)Diisel
BMW 5 (E34) / 530 i01.1988 - 04.1990138 Kw - 188 HP / M30 B30 (306KA)Bensiin
BMW 5 (E34) / 530 i V809.1992 - 12.1995160 Kw - 218 HP / M60 B30 (308S1)Bensiin
BMW 5 (E34) / 535 i11.1987 - 02.1993155 Kw - 211 HP / M30 B34 (346KB)Bensiin
BMW 5 (E34) / 540 i V809.1992 - 12.1995210 Kw - 286 HP / M60 B40 (408S1)Bensiin
BMW 5 (E34) / 518 i09.1989 - 04.199483 Kw - 113 HP / M40 B18 (184E1)Bensiin
BMW 5 (E34) / 525 td03.1993 - 08.199585 Kw - 115 HP / M51 D25 (256T1)Diisel
BMW 5 (E34) / 525 iX 24V10.1991 - 08.1995141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S1), M50 B25 (256S2)Bensiin
BMW 5 (E34) / M509.1988 - 03.1992232 Kw - 315 HP / S38 B36 (366S1)Bensiin
BMW 5 (E34) / M501.1992 - 07.1995250 Kw - 340 HP / S38 B38 (386S1)Bensiin
BMW 5 (E34) / 518 i05.1994 - 08.199585 Kw - 115 HP / M43 B18 (184E2)Bensiin
BMW 5 (E39) / 520 i01.1996 - 06.2003110 Kw - 150 HP / M52 B20 (206S3), M52 B20 (206S4)Bensiin
BMW 5 (E39) / 525 tds01.1996 - 06.2003105 Kw - 143 HP / M51 D25 (256T1)Diisel
BMW 5 (E39) / 523 i09.1995 - 08.2000125 Kw - 170 HP / M52 B25 (256S3), M52 B25 (256S4)Bensiin
BMW 5 (E39) / 528 i09.1995 - 08.2000142 Kw - 193 HP / M52 B28 (286S1), M52 B28 (286S2)Bensiin
BMW 5 (E39) / 540 i03.1996 - 06.2003210 Kw - 286 HP / M62 B44 (448S1), M62 B44 (448S2)Bensiin
BMW 5 (E39) / 535 i06.1996 - 08.1998173 Kw - 235 HP / M62 B35 (358S1)Bensiin
BMW 5 (E39) / 525 td01.1997 - 06.200385 Kw - 116 HP / M51 D25 (256T1)Diisel
BMW 5 (E39) / 530 d08.1998 - 09.2000135 Kw - 184 HP / M57 D30 (306D1)Diisel
BMW 5 (E39) / M510.1998 - 06.2003294 Kw - 400 HP / S62 B50 (508S1)Bensiin
BMW 5 (E39) / 535 i09.1998 - 06.2003180 Kw - 245 HP / M62 B35 (358S2)Bensiin
BMW 5 (E39) / 520 i01.1996 - 06.2003100 Kw - 136 HP / M52 B20 (206S3), M52 B20 (206S4)Bensiin
BMW 5 (E39) / 520 d02.2000 - 06.2003100 Kw - 136 HP / M47 D20 (204D1)Diisel
BMW 5 (E39) / 525 d02.2000 - 06.2003120 Kw - 163 HP / M57 D25 (256D1)Diisel
BMW 5 TOURING (E34) / 520 i07.1991 - 07.1996110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S1), M50 B20 (206S2)Bensiin
BMW 5 TOURING (E34) / 525 i07.1991 - 07.1996141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S1), M50 B25 (256S2)Bensiin
BMW 5 TOURING (E34) / 525 tds12.1991 - 07.1996105 Kw - 143 HP / M51 D25 (256T1)Diisel
BMW 5 TOURING (E34) / 525 td03.1993 - 07.199685 Kw - 115 HP / M51 D25 (256T1)Diisel
BMW 5 TOURING (E34) / 525 ix01.1992 - 03.1996141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S1), M50 B25 (256S2)Bensiin
BMW 5 TOURING (E34) / 530 i09.1992 - 07.1996160 Kw - 218 HP / M60 B30 (308S1)Bensiin
BMW 5 TOURING (E34) / 540 i09.1993 - 07.1996210 Kw - 286 HP / M60 B40 (408S1)Bensiin
BMW 5 TOURING (E34) / M504.1992 - 07.1995250 Kw - 340 HP / S38 B38 (386S1)Bensiin
BMW 5 TOURING (E34) / 518 g02.1996 - 07.199685 Kw - 115 HP / M43 B18 (184E2)Bensiin / maagaas (CNG)
BMW 5 TOURING (E34) / 518 i04.1993 - 04.199483 Kw - 113 HP / M40 B18 (184E1)Bensiin
BMW 5 TOURING (E34) / 518 i05.1994 - 07.199685 Kw - 115 HP / M43 B18 (184E2)Bensiin
BMW 5 TOURING (E39) / 520 i03.1997 - 08.2001110 Kw - 150 HP / M52 B20 (206S3), M52 B20 (206S4)Bensiin
BMW 5 TOURING (E39) / 523 i03.1997 - 08.2000125 Kw - 170 HP / M52 B25 (256S3), M52 B25 (256S4)Bensiin
BMW 5 TOURING (E39) / 540 i04.1997 - 12.2003210 Kw - 286 HP / M62 B44 (448S1), M62 B44 (448S2)Bensiin
BMW 5 TOURING (E39) / 528 i11.1996 - 08.2000142 Kw - 193 HP / M52 B28 (286S1), M52 B28 (286S2)Bensiin
BMW 5 TOURING (E39) / 530 d08.1998 - 09.2000135 Kw - 184 HP / M57 D30 (306D1)Diisel
BMW 5 TOURING (E39) / 520 d02.2000 - 09.2003100 Kw - 136 HP / M47 D20 (204D1)Diisel
BMW 5 TOURING (E39) / 525 d02.2000 - 05.2004120 Kw - 163 HP / M57 D25 (256D1)Diisel
BMW 5 TOURING (E39) / 525 tds03.1997 - 05.2004105 Kw - 143 HP / M51 D25 (256T1)Diisel
BMW 5 TOURING (E39) / 520 i03.1997 - 08.2001100 Kw - 136 HP / M52 B20 (206S3), M52 B20 (206S4)Bensiin
BMW 5 TOURING (E39) / 523 i09.1998 - 08.2000120 Kw - 163 HP / M52 B25 (256S4)Bensiin
CAGIVA MOTORCYCLE 500
CAGIVA MOTORCYCLE 500 / 500 T 401.1988 - kuni ...28 Kw - 38 HP / Bensiin
CAGIVA MOTORCYCLE 500 / 500 T 401.1988 - kuni ...28 Kw - 38 HP / Bensiin
CAGIVA MOTORCYCLE 500 / 500 T 401.1988 - kuni ...20 Kw - 27 HP / Bensiin
CAGIVA MOTORCYCLE 500 / 500 T 401.1988 - kuni ...20 Kw - 27 HP / Bensiin
PEUGEOT 504
PEUGEOT 504 PIKAP (E_) / 2.3 D01.1980 - 12.198951 Kw - 69 HP / 134 (XD2)Diisel
PEUGEOT 504 PIKAP (E_) / 2.3 D01.1980 - 12.198951 Kw - 69 HP / 134 (XD2)Diisel
PEUGEOT 504 PIKAP (E_) / 2.3 D01.1980 - 12.198951 Kw - 69 HP / 134 (XD2)Diisel
PEUGEOT 505
PEUGEOT 505 (551A) / 1.801.1982 - 10.198560 Kw - 82 HP / 105 (XM7)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 1.801.1982 - 10.198560 Kw - 82 HP / 105 (XM7)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 1.801.1982 - 10.198560 Kw - 82 HP / 105 (XM7)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.011.1980 - 12.198571 Kw - 97 HP / 106 (XN1)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.011.1980 - 12.198571 Kw - 97 HP / 106 (XN1)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.011.1980 - 12.198571 Kw - 97 HP / 106 (XN1)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.2 GTI08.1983 - 12.199390 Kw - 122 HP / 851B (ZDJL)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.2 GTI08.1983 - 12.199390 Kw - 122 HP / 851B (ZDJL)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.2 GTI08.1983 - 12.199390 Kw - 122 HP / 851B (ZDJL)Bensiin
PEUGEOT 505 (551A) / 2.3 Turbo Diesel09.1980 - 06.198659 Kw - 80 HP / 147 (XD2S)Diisel
PEUGEOT 505 (551A) / 2.3 Turbo Diesel09.1980 - 06.198659 Kw - 80 HP / 147 (XD2S)Diisel
PEUGEOT 505 (551A) / 2.3 Turbo Diesel09.1980 - 06.198659 Kw - 80 HP / 147 (XD2S)Diisel
PEUGEOT 505 BREAK (551D) / 2.008.1983 - 12.198569 Kw - 94 HP / 106 (XN1)Bensiin
PEUGEOT 505 BREAK (551D) / 2.008.1983 - 12.198569 Kw - 94 HP / 106 (XN1)Bensiin
PEUGEOT 505 BREAK (551D) / 2.008.1983 - 12.198569 Kw - 94 HP / 106 (XN1)Bensiin
PEUGEOT 605
PEUGEOT 605 (6B) / 2.1 Turbo Diesel06.1989 - 09.199980 Kw - 109 HP / PHZ (XUD11ATE)Diisel
PEUGEOT 605 (6B) / 2.006.1989 - 09.199989 Kw - 121 HP / RFZ (XU10J2Z)Bensiin
PEUGEOT 605 (6B) / 2.0 Turbo07.1992 - 09.1999104 Kw - 141 HP / RGY (XU10J2TE)Bensiin
PEUGEOT 605 (6B) / 3.010.1989 - 09.1999123 Kw - 167 HP / UFZ (ZPJ)Bensiin
PEUGEOT 605 (6B) / 2.0 16V07.1994 - 09.199997 Kw - 132 HP / RFV (XU10J4R)Bensiin
PEUGEOT 605 (6B) / 2.5 Turbo Diesel07.1994 - 09.199995 Kw - 129 HP / THY (DK5ATE)Diisel
PEUGEOT 605 (6B) / 3.0 SV 2408.1989 - 09.1999147 Kw - 200 HP / UKZ (ZPJ4/Z)Bensiin
PEUGEOT 605 (6B) / 2.0 Turbo07.1991 - 09.1999108 Kw - 147 HP / RGX (XU10J2TE)Bensiin
PEUGEOT 605 (6B) / 3.0 V604.1997 - 09.1999140 Kw - 190 HP / XFZ (ES9J4)Bensiin
PEUGEOT 605 (6B) / 2.1 D06.1989 - 07.199560 Kw - 82 HP / P9A (XUD11A)Diisel
PEUGEOT 605 (6B) / 2.1 TD 12V08.1994 - 09.199980 Kw - 109 HP / P8C (XUD11BTE)Diisel
PEUGEOT 605 (6B) / 2.002.1990 - 09.199979 Kw - 107 HP / Bensiin
MAZDA 626
MAZDA 626 II (GC) / 1.611.1982 - 06.198759 Kw - 80 HP / F6Bensiin
MAZDA 626 II (GC) / 1.611.1982 - 06.198759 Kw - 80 HP / F6Bensiin
MAZDA 626 II (GC) / 2.003.1983 - 09.198774 Kw - 101 HP / FE (8V)Bensiin
MAZDA 626 II (GC) / 2.003.1983 - 09.198774 Kw - 101 HP / FE (8V)Bensiin
MAZDA 626 II (GC) / 2.001.1986 - 09.198788 Kw - 120 HP / FE (8V)Bensiin
MAZDA 626 II (GC) / 2.0 D01.1983 - 06.198746 Kw - 63 HP / RF46Diisel
MAZDA 626 II (GC) / 2.0 D01.1983 - 06.198746 Kw - 63 HP / RF46Diisel
MAZDA 626 II HATCHBACK (GC) / 1.603.1983 - 09.198759 Kw - 80 HP / F6Bensiin
MAZDA 626 II HATCHBACK (GC) / 2.003.1983 - 09.198774 Kw - 101 HP / FE (8V)Bensiin
MAZDA 626 II HATCHBACK (GC) / 2.001.1986 - 09.198788 Kw - 120 HP / FE (8V)Bensiin
MAZDA 626 II HATCHBACK (GC) / 2.0 D03.1984 - 06.198746 Kw - 63 HP / RF46Diisel
MAZDA 626 II HATCHBACK (GC) / 2.001.1985 - 09.198768 Kw - 93 HP / FE (8V)Bensiin
MAZDA 626 II HATCHBACK (GC) / 1.603.1983 - 09.198755 Kw - 75 HP / F603, F658Bensiin
MAZDA 626 II KUPEE (GC) / 1.611.1982 - 07.198760 Kw - 82 HP / F603, F658Bensiin
MAZDA 626 III (GD) / 2.009.1987 - 10.199066 Kw - 90 HP / FE (12V)Bensiin
MAZDA 626 III (GD) / 2.2 12V11.1987 - 07.199185 Kw - 115 HP / F2Bensiin
MAZDA 626 III (GD) / 2.0 D07.1987 - 07.199144 Kw - 60 HP / RF-NDiisel
MAZDA 626 III (GD) / 1.811.1987 - 05.199265 Kw - 88 HP / F8 (8V)Bensiin
MAZDA 626 III (GD) / 2.0 12V09.1987 - 05.199279 Kw - 107 HP / FE (12V)Bensiin
MAZDA 626 III (GD) / 2.0 16V11.1987 - 05.1992103 Kw - 140 HP / FE (16V)Bensiin
MAZDA 626 III (GD) / 1.606.1987 - 05.199260 Kw - 82 HP / F6Bensiin
MAZDA 626 III (GD) / 2.2 12V 4WD01.1990 - 05.199285 Kw - 115 HP / F2Bensiin
MAZDA 626 III HATCHBACK (GD) / 2.009.1987 - 10.199066 Kw - 90 HP / FE (8V)Bensiin
MAZDA 626 III HATCHBACK (GD) / 2.0 16V11.1987 - 10.1990103 Kw - 140 HP / FE (16V)Bensiin
MAZDA 626 III HATCHBACK (GD) / 2.2 12V06.1988 - 04.199285 Kw - 115 HP / F2Bensiin
MAZDA 626 III HATCHBACK (GD) / 2.0 D07.1987 - 07.199144 Kw - 60 HP / RF-NDiisel
MAZDA 626 III HATCHBACK (GD) / 1.811.1987 - 05.199265 Kw - 88 HP / F8 (12V)Bensiin
MAZDA 626 III HATCHBACK (GD) / 2.0 12V11.1987 - 05.199279 Kw - 107 HP / FE (12V)Bensiin
MAZDA 626 III HATCHBACK (GD) / 1.606.1987 - 05.199260 Kw - 82 HP / F6Bensiin
MAZDA 626 III KUPEE (GD) / 2.009.1987 - 10.199066 Kw - 90 HP / FE (8V)Bensiin
MAZDA 626 III KUPEE (GD) / 2.0 16V12.1987 - 10.1990103 Kw - 140 HP / FE (16V)Bensiin
MAZDA 626 III KUPEE (GD) / 2.2 12V04.1988 - 12.199185 Kw - 115 HP / F2Bensiin
MAZDA 626 III KUPEE (GD) / 2.0 12V09.1987 - 12.198879 Kw - 107 HP / FE (12V)Bensiin
MAZDA 626 III STATION WAGON (GV) / 2.010.1988 - 09.199766 Kw - 90 HP / FE (8V)Bensiin
MAZDA 626 III STATION WAGON (GV) / 2.2 12V03.1989 - 11.199685 Kw - 115 HP / F2Bensiin
MAZDA 626 III STATION WAGON (GV) / 2.0 D Comprex05.1993 - 11.199655 Kw - 75 HP / RF-CXDiisel
MAZDA 626 III STATION WAGON (GV) / 2.0 16V01.1988 - 03.1992103 Kw - 140 HP / FE (16V)Bensiin
MAZDA 626 III STATION WAGON (GV) / 2.2 12V 4WD05.1991 - 11.199285 Kw - 116 HP / F2, F2L1Bensiin
MAZDA 626 III STATION WAGON (GV) / 2.0 D09.1988 - 07.199144 Kw - 60 HP / RF-NDiisel
MAZDA 626 III STATION WAGON (GV) / 2.0 i 16V10.1988 - 09.1997110 Kw - 150 HP / FECMBensiin
MAZDA 626 III STATION WAGON (GV) / 2.0 D11.1994 - 09.199760 Kw - 82 HP / RFG5Diisel
BMW 7
BMW 7 (E32) / 730 i,iL03.1987 - 03.1994138 Kw - 188 HP / M30 B30 (306KA)Bensiin
BMW 7 (E32) / 730 i,iL V804.1992 - 09.1994160 Kw - 218 HP / M60 B30 (308S1)Bensiin
BMW 7 (E32) / 735 i,iL06.1986 - 07.1992155 Kw - 211 HP / M30 B34 (346KB)Bensiin
BMW 7 (E32) / 740 i,iL V805.1992 - 03.1994210 Kw - 286 HP / M60 B40 (408S1)Bensiin
BMW 7 (E32) / 750 i,iL V1209.1987 - 09.1994220 Kw - 300 HP / M70 B50 (5012A)Bensiin
BMW 7 (E38) / 750 i, iL11.1994 - 07.2001240 Kw - 326 HP / M73 B54 (54121), M73 B54 (54122)Bensiin
BMW 7 (E38) / 740 i, iL02.1996 - 07.2001210 Kw - 286 HP / M62 B44 (448S1), M62 B44 (448S2)Bensiin
BMW 7 (E38) / 728 i, iL08.1995 - 11.2001142 Kw - 193 HP / M52 B28 (286S1), M52 B28 (286S2)Bensiin
BMW 7 (E38) / 735 i, iL03.1996 - 08.1998173 Kw - 235 HP / M62 B35 (358S1)Bensiin
BMW 7 (E38) / 725 tds04.1996 - 11.2001105 Kw - 143 HP / M51 D25 (256T1)Diisel
VOLVO 740
VOLVO 740 (744) / 2.308.1984 - 07.199084 Kw - 114 HP / B 23 A, B 230 FBensiin
VOLVO 740 (744) / 2.308.1984 - 12.199296 Kw - 131 HP / B 230 E, B 230 FBBensiin
VOLVO 740 (744) / 2.4 Diesel08.1984 - 07.199260 Kw - 82 HP / D 24Diisel
VOLVO 740 (744) / 2.008.1985 - 07.199289 Kw - 121 HP / B 200 GBensiin
VOLVO 740 KOMBI (745) / 2.308.1985 - 12.198983 Kw - 113 HP / B 230 FBensiin
VOLVO 740 KOMBI (745) / 2.309.1985 - 07.199084 Kw - 114 HP / B 230 KBensiin
VOLVO 740 KOMBI (745) / 2.308.1985 - 07.198896 Kw - 131 HP / B 230 EBensiin
VOLVO 740 KOMBI (745) / 2.4 Diesel08.1985 - 07.198860 Kw - 82 HP / D 24Diisel
VOLVO 740 KOMBI (745) / 2.308.1987 - 07.199285 Kw - 115 HP / B 230 FBensiin
VOLVO 740 KOMBI (745) / 2.008.1985 - 07.199289 Kw - 121 HP / B 200 E, B 200 GBensiin
INTERNATIONAL HARV. 743
INTERNATIONAL HARV. 743 / 743XL01.1981 - 12.198949 Kw - 67 HP / D-239
INTERNATIONAL HARV. 743 / 743XLA01.1981 - 12.198949 Kw - 67 HP / D-239
INTERNATIONAL HARV. 743 / 74301.1980 - 12.198949 Kw - 67 HP / D-239
INTERNATIONAL HARV. 743 / 743A01.1980 - 12.198949 Kw - 67 HP / D-239
DUCATI MOTORCYCLE 748
DUCATI MOTORCYCLE 748 / 74801.1995 - 12.199972 Kw - 98 HP / Bensiin
DUCATI MOTORCYCLE 748 / 748 S01.1998 - 12.200271 Kw - 97 HP / Bensiin
DUCATI MOTORCYCLE 748 / 748 S (H 3)01.1998 - 12.199872 Kw - 98 HP / Bensiin
DUCATI MOTORCYCLE 748 / 748 Biposto01.1998 - 12.199972 Kw - 98 HP / Bensiin
DUCATI MOTORCYCLE 748 / 748 R01.1999 - 12.200278 Kw - 106 HP / Bensiin
ALFA ROMEO 75
ALFA ROMEO 75 (162B_) / 1.6 (162.B2B, 162.B2C)05.1985 - 09.198981 Kw - 110 HP / AR 06100Bensiin
ALFA ROMEO 75 (162B_) / 1.8 (162.B1A, 162.B1B)09.1985 - 06.198985 Kw - 116 HP / AR 06202Bensiin
ALFA ROMEO 75 (162B_) / 2.0 (162.BA)05.1985 - 10.198894 Kw - 128 HP / AR 06212Bensiin
ALFA ROMEO 75 (162B_) / 2.0 T.S Cat (162.B4A)05.1985 - 02.1992109 Kw - 148 HP / AR 06224Bensiin
VOLVO 760
VOLVO 760 (704, 764) / 2.8 (704, 764)08.1981 - 07.1988115 Kw - 156 HP / B 28 E, B 280 EBensiin
VOLVO 760 (704, 764) / 2.4 Turbo Diesel (704)08.1982 - 07.198782 Kw - 112 HP / D 24 TDiisel
BMW 8
BMW 8 (E31) / 850 i,Ci01.1990 - 08.1994220 Kw - 300 HP / M70 B50 (5012A)Bensiin
BMW 8 (E31) / 850 Ci09.1994 - 12.1999240 Kw - 326 HP / M73 B54 (54121)Bensiin
BMW 8 (E31) / 850 CSi11.1992 - 12.1996280 Kw - 380 HP / S70 B56 (56121)Bensiin
BMW 8 (E31) / 840 i03.1993 - 02.1996210 Kw - 286 HP / M60 B40 (408S1)Bensiin
BMW 8 (E31) / 840 Ci03.1996 - 06.1999210 Kw - 286 HP / M62 B44 (448S1)Bensiin
AUDI 80
AUDI 80 (80, 82, B1) / 1.609.1975 - 07.197855 Kw - 75 HP / YNBensiin
AUDI 80 (80, 82, B1) / 1.609.1975 - 07.197855 Kw - 75 HP / YNBensiin
AUDI 80 (80, 82, B1) / 1.305.1972 - 07.197844 Kw - 60 HP / ZFBensiin
AUDI 80 (80, 82, B1) / 1.305.1972 - 07.197844 Kw - 60 HP / ZFBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.608.1978 - 03.198755 Kw - 75 HP / DT, JUBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.608.1978 - 03.198755 Kw - 75 HP / DT, JUBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.801.1983 - 08.198666 Kw - 90 HP / DS, JVBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.801.1983 - 08.198666 Kw - 90 HP / DS, JVBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.8 GTE10.1984 - 08.198682 Kw - 112 HP / DZ, MUBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.8 GTE10.1984 - 08.198682 Kw - 112 HP / DZ, MUBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.6 D08.1980 - 08.198640 Kw - 54 HP / CR, JKDiisel
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.6 D08.1980 - 08.198640 Kw - 54 HP / CR, JKDiisel
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.6 TD08.1981 - 05.198651 Kw - 70 HP / CYDiisel
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.6 TD08.1981 - 05.198651 Kw - 70 HP / CYDiisel
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.9 CD-5S09.1981 - 07.198385 Kw - 115 HP / WNBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.9 CD-5S09.1981 - 07.198385 Kw - 115 HP / WNBensiin
ROVER 800
ROVER 800 (XS) / 827 SI/Sterling (XS)02.1988 - 12.1991130 Kw - 177 HP / C 27 A2Bensiin
ROVER 800 (XS) / 820 16 V I/SI (XS)10.1986 - 10.1988103 Kw - 140 HP / 20 HDBensiin
ROVER 800 (XS) / 825 D/SD (XS)01.1990 - 02.199987 Kw - 118 HP / 425 SL1RR, 492 4 SHIRGDiisel
ROVER 800 (XS) / 820 SI (XS)10.1988 - 12.199198 Kw - 133 HP / 20 HD M 16Bensiin
ROVER 800 (XS) / 820 I/SI (RS)01.1992 - 02.1999100 Kw - 136 HP / 20 T4HBensiin
ROVER 800 (XS) / 820 16V Turbo (RS)01.1992 - 02.1999132 Kw - 180 HP / T 16Bensiin
ROVER 800 KUPEE / 827 24V (RS)08.1992 - 02.1999124 Kw - 169 HP / C 27 A1Bensiin
ROVER 800 KUPEE / 825 SD09.1993 - 02.199987 Kw - 118 HP / 425 SL1RR, 492 4 SHIRGDiisel
ROVER 800 KUPEE / 825 Si (RS)04.1996 - 02.1999129 Kw - 175 HP / 25 K4FBensiin
ROVER 800 KUPEE / 820 16V07.1997 - 02.1999100 Kw - 136 HP / Bensiin
ROVER 800 LUUKPÄRA (XS) / 820 SI (XS)10.1988 - 12.199198 Kw - 133 HP / 20 HD M 16Bensiin
ROVER 800 LUUKPÄRA (XS) / 827 Vitesse Catalytic-Conv (XS)10.1988 - 12.1991124 Kw - 169 HP / C 27 A1Bensiin
PEUGEOT 807
PEUGEOT 807 (E) / 2.006.2002 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RFN (EW10J4)Bensiin
PEUGEOT 807 (E) / 2.0 HDi06.2002 - kuni ...79 Kw - 107 HP / RHM (DW10ATED4), RHT (DW10ATED4), RHW (DW10ATED4)Diisel
PEUGEOT 807 (E) / 2.2 HDi06.2002 - kuni ...94 Kw - 128 HP / 4HW (DW12BTED4)Diisel
PEUGEOT 807 (E) / 2.2 HDi04.2004 - kuni ...100 Kw - 136 HP / 4HW (DW12TED4)Diisel
PEUGEOT 807 (E) / 2.0 HDi06.2009 - kuni ...120 Kw - 163 HP / RHH (DW10CTED4)Diisel
PEUGEOT 807 (E) / 2.206.2002 - kuni ...116 Kw - 158 HP / 3FZ (EW12J4)Bensiin
PEUGEOT 807 (E) / 3.0 V606.2002 - kuni ...150 Kw - 204 HP / XFX (ES9J4S)Bensiin
PEUGEOT 807 (E) / 2.0 16V09.2005 - kuni ...103 Kw - 140 HP / RFJ (EW10A)Bensiin
PEUGEOT 807 (E) / 2.0 HDI06.2006 - kuni ...100 Kw - 136 HP / RHR (DW10BTED4), RHR (DW10CB)Diisel
PEUGEOT 807 (E) / 2.2 HDi06.2006 - kuni ...125 Kw - 170 HP / 4HT (DW12BTED4)Diisel
PEUGEOT 807 (E) / 2.0 HDi02.2006 - kuni ...88 Kw - 120 HP / RHK (DW10UTED4)Diisel
PEUGEOT 807 (E) / 2.0 HDi04.2004 - kuni ...80 Kw - 109 HP / RHW (DW10ATED4)Diisel
PEUGEOT 807 (E) / 2.2 HDi06.2006 - kuni ...120 Kw - 163 HP / 4HR (DW12BTED4)Diisel
INTERNATIONAL HARV. 844
INTERNATIONAL HARV. 844 / 84401.1974 - 12.198055 Kw - 75 HP / D-246
INTERNATIONAL HARV. 844 / 844A01.1974 - 12.198055 Kw - 75 HP / D-246
INTERNATIONAL HARV. 844 / 844S01.1975 - 12.198959 Kw - 80 HP / D-268
INTERNATIONAL HARV. 844 / 844SA01.1975 - 12.198959 Kw - 80 HP / D-268
INTERNATIONAL HARV. 844 / 844XL01.1981 - 12.199059 Kw - 80 HP / D-268
INTERNATIONAL HARV. 844 / 844XLA01.1981 - 12.199059 Kw - 80 HP / D-268
VOLVO 850
VOLVO 850 (854) / 2.006.1991 - 12.1996105 Kw - 143 HP / B 5204 FSBensiin
VOLVO 850 (854) / 2.006.1991 - 12.1996105 Kw - 143 HP / B 5204 FSBensiin
VOLVO 850 (854) / 2.006.1991 - 12.1996105 Kw - 143 HP / B 5204 FSBensiin
VOLVO 850 (854) / 2.406.1991 - 07.1994103 Kw - 140 HP / B 5252Bensiin
VOLVO 850 (854) / 2.406.1991 - 07.1994103 Kw - 140 HP / B 5252Bensiin
VOLVO 850 (854) / 2.406.1991 - 07.1994103 Kw - 140 HP / B 5252Bensiin
VOLVO 850 (854) / 2.408.1991 - 12.1996125 Kw - 170 HP / B 5254 SBensiin
VOLVO 850 (854) / 2.408.1991 - 12.1996125 Kw - 170 HP / B 5254 SBensiin
VOLVO 850 (854) / 2.408.1991 - 12.1996125 Kw - 170 HP / B 5254 SBensiin
VOLVO 850 (854) / 2.408.1994 - 12.1996106 Kw - 144 HP / B 5252 FSBensiin
VOLVO 850 (854) / 2.008.1994 - 12.199693 Kw - 126 HP / B 5202 SBensiin
VOLVO 850 (854) / 2.008.1994 - 12.199693 Kw - 126 HP / B 5202 SBensiin
VOLVO 850 (854) / 2.008.1994 - 12.199693 Kw - 126 HP / B 5202 SBensiin
VOLVO 850 (854) / 2.5 TDI08.1995 - 12.1996103 Kw - 140 HP / D 5252 TDiisel
VOLVO 850 (854) / 2.0 Turbo08.1993 - 12.1996155 Kw - 210 HP / B 5204 FT, B 5204 TBensiin
VOLVO 850 (854) / 2.3 T508.1993 - 07.1996166 Kw - 226 HP / B 5234 FTBensiin
VOLVO 850 (854) / 2.3 T508.1993 - 07.1996166 Kw - 226 HP / B 5234 FTBensiin
VOLVO 850 (854) / 2.3 T508.1993 - 07.1996166 Kw - 226 HP / B 5234 FTBensiin
VOLVO 850 (854) / 2.3 T5-R08.1995 - 12.1996184 Kw - 250 HP / B 5234 T4Bensiin
VOLVO 850 (854) / 2.4 GLE09.1993 - 10.1997142 Kw - 193 HP / B 5254 TBensiin
VOLVO 850 UNIVERSAAL (855) / 2.409.1992 - 12.1996125 Kw - 170 HP / B 5254 SBensiin
VOLVO 850 UNIVERSAAL (855) / 2.409.1992 - 12.1996125 Kw - 170 HP / B 5254 SBensiin
VOLVO 850 UNIVERSAAL (855) / 2.008.1994 - 12.199693 Kw - 126 HP / B 5202 SBensiin
VOLVO 850 UNIVERSAAL (855) / 2.008.1994 - 12.199693 Kw - 126 HP / B 5202 SBensiin
VOLVO 850 UNIVERSAAL (855) / 2.408.1992 - 07.1994103 Kw - 140 HP / B 5252Bensiin
VOLVO 850 UNIVERSAAL (855) / 2.408.1992 - 07.1994103 Kw - 140 HP / B 5252Bensiin
VOLVO 850 UNIVERSAAL (855) / 2.5 TDI08.1995 - 12.1996103 Kw - 140 HP / D 5252 TDiisel
VOLVO 850 UNIVERSAAL (855) / 2.5 TDI08.1995 - 12.1996103 Kw - 140 HP / D 5252 TDiisel
VOLVO 850 UNIVERSAAL (855) / 2.002.1993 - 12.1996105 Kw - 143 HP / B 5204 FSBensiin
VOLVO 850 UNIVERSAAL (855) / 2.002.1993 - 12.1996105 Kw - 143 HP / B 5204 FSBensiin
VOLVO 850 UNIVERSAAL (855) / 2.0 Turbo02.1993 - 12.1996155 Kw - 210 HP / B 5204 FT, B 5204 TBensiin
VOLVO 850 UNIVERSAAL (855) / 2.408.1994 - 12.1996106 Kw - 144 HP / B 5252 FSBensiin
VOLVO 850 UNIVERSAAL (855) / 2.408.1994 - 12.1996106 Kw - 144 HP / B 5252 FSBensiin
VOLVO 850 UNIVERSAAL (855) / 2.4 AWD04.1996 - 12.1996142 Kw - 193 HP / B 5254 TBensiin
VOLVO 850 UNIVERSAAL (855) / 2.3 T502.1993 - 12.1996166 Kw - 226 HP / B 5234 FTBensiin
VOLVO 850 UNIVERSAAL (855) / 2.3 T502.1993 - 12.1996166 Kw - 226 HP / B 5234 FTBensiin
VOLVO 850 UNIVERSAAL (855) / 2.3 T5-R08.1995 - 12.1996184 Kw - 250 HP / B 5234 T4Bensiin
INTERNATIONAL HARV. 856
INTERNATIONAL HARV. 856 / 856XL01.1983 - 12.199163 Kw - 85 HP / DT-239
INTERNATIONAL HARV. 856 / 856XLA01.1983 - 12.199163 Kw - 85 HP / DT-239
RENAULT 9
RENAULT 9 (L42_) / 1.1 (L421)09.1981 - 05.198735 Kw - 48 HP / C1E 715, C1E 720Bensiin
RENAULT 9 (L42_) / 1.4 (L422, L42C)12.1981 - 12.198844 Kw - 60 HP / C1J 715, C1J 792, C1J 796, C2J 730Bensiin
RENAULT 9 (L42_) / 1.4 Automatik (L423)09.1981 - 12.198550 Kw - 68 HP / C2J 718, C2J 757Bensiin
RENAULT 9 (L42_) / 1.6 D (L424)10.1982 - 12.198840 Kw - 55 HP / F8M 700, F8M 720, F8M 730Diisel
RENAULT 9 (L42_) / 1.2 (L42S)09.1985 - 12.198840 Kw - 54 HP / C1G 700, C1G 710Bensiin
SAAB 9-3
SAAB 9-3 KABRIOLETT (YS3F) / 1,8t08.2003 - 02.2015110 Kw - 150 HP / B207EBensiin
SAAB 9-3 KABRIOLETT (YS3F) / 1.8 i01.2004 - 02.201590 Kw - 122 HP / Z 18 XEBensiin
SAAB 9-3 KABRIOLETT (YS3F) / 1.9 TiD09.2004 - 02.201588 Kw - 120 HP / Z 19 DTDiisel
AUDI 90
AUDI 90 (81, 85, B2) / 2.010.1984 - 03.198785 Kw - 115 HP / HP, JSBensiin
AUDI 90 (81, 85, B2) / 2.210.1984 - 03.1987100 Kw - 136 HP / KVBensiin
FIAT 900
FIAT 900 T/E PULMINO (200_) / 0.901.1978 - 01.198626 Kw - 35 HP / 100 GF 000Bensiin
SAAB 900 II / 2.3 -1607.1993 - 02.1998110 Kw - 150 HP / B234IBensiin
SAAB 900 II / 2.0 -16 Turbo07.1993 - 02.1998136 Kw - 185 HP / B204LBensiin
SAAB 900 II / 2.0 i08.1994 - 02.199896 Kw - 131 HP / B204IBensiin
SAAB 900 II KABRIOLETT / 2.0 -16 Turbo12.1993 - 02.1998136 Kw - 185 HP / B204LBensiin
SAAB 900 II KABRIOLETT / 2.0 i12.1993 - 02.199896 Kw - 131 HP / B204IBensiin
SAAB 900 II KUPEE / 2.0 i12.1993 - 07.199498 Kw - 133 HP / B206IBensiin
SAAB 9000
SAAB 9000 / 2.0 -16 Turbo CD09.1992 - 12.1998108 Kw - 147 HP / B202S, B204EBensiin
SAAB 9000 / 2.3 -16 CD08.1989 - 12.1998107 Kw - 146 HP / B234IBensiin
SAAB 9000 / 2.0 -1601.1989 - 01.199394 Kw - 128 HP / B202IBensiin
SAAB 9000 / 2.0 -16 Turbo04.1985 - 12.1991129 Kw - 175 HP / B202XLBensiin
SAAB 9000 / 2.0 -16 Turbo03.1990 - 09.1993127 Kw - 172 HP / B202Bensiin
SAAB 9000 LUUKPÄRA / 2.0 -1612.1985 - 08.198894 Kw - 128 HP / B202XIBensiin
SAAB 9000 LUUKPÄRA / 2.0 -16 CS01.1989 - 12.199894 Kw - 128 HP / B202IBensiin
SAAB 9000 LUUKPÄRA / 2.3 -16 CS09.1989 - 12.1998107 Kw - 146 HP / B234IBensiin
SAAB 9000 LUUKPÄRA / 2.3 -16 CSE Eco Power09.1993 - 12.1998125 Kw - 170 HP / B234EBensiin
SAAB 9000 LUUKPÄRA / 2.3 -16 Turbo CSE09.1993 - 12.1998147 Kw - 200 HP / B234LBensiin
PORSCHE 911
PORSCHE 911 (996) / 3.4 Carrera09.1997 - 09.2001221 Kw - 301 HP / M 96.01, M 96.04Bensiin
PORSCHE 911 (996) / 3.4 Carrera 409.1997 - 09.2001221 Kw - 301 HP / M 96.01, M 96.04Bensiin
PORSCHE 911 (996) / 3.6 Carrera10.2001 - 08.2005235 Kw - 320 HP / M 96.03Bensiin
PORSCHE 911 (996) / 3.6 Carrera 410.2001 - 08.2005235 Kw - 320 HP / M 96.03Bensiin
PORSCHE 911 KABRIOLETT (996) / 3.4 Carrera02.1998 - 09.2001221 Kw - 301 HP / M 96.01, M 96.04Bensiin
PORSCHE 911 KABRIOLETT (996) / 3.6 Carrera10.2001 - 08.2005235 Kw - 320 HP / M 96.03Bensiin
PORSCHE 911 KABRIOLETT (996) / 3.6 Carrera 410.2001 - 08.2005235 Kw - 320 HP / M 96.03Bensiin
PORSCHE 924
PORSCHE 924 / 2.011.1975 - 08.198992 Kw - 125 HP / XJ, XKBensiin
VOLVO 940
VOLVO 940 (944) / 2.001.1992 - 07.199482 Kw - 112 HP / B 200 FBensiin
VOLVO 940 (944) / 2.001.1992 - 07.199482 Kw - 112 HP / B 200 FBensiin
VOLVO 940 (944) / 2.308.1990 - 12.199496 Kw - 131 HP / B 230 FB, B 230 GBensiin
VOLVO 940 (944) / 2.308.1990 - 12.199496 Kw - 131 HP / B 230 FB, B 230 GBensiin
VOLVO 940 (944) / 2.308.1992 - 07.199485 Kw - 116 HP / B 230 FDBensiin
VOLVO 940 (944) / 2.308.1992 - 07.199485 Kw - 116 HP / B 230 FDBensiin
VOLVO 940 (944) / 2.4 Turbo Diesel08.1990 - 12.199480 Kw - 109 HP / D 24 TDiisel
VOLVO 940 (944) / 2.4 Turbo Diesel08.1990 - 12.199480 Kw - 109 HP / D 24 TDiisel
VOLVO 940 II (944) / 2.308.1994 - 10.199896 Kw - 131 HP / B 230 FBBensiin
VOLVO 940 II UNIVERSAAL (945) / 2.308.1994 - 10.199896 Kw - 131 HP / B 230 FBBensiin
VOLVO 940 II UNIVERSAAL (945) / 2.3 Turbo08.1994 - 10.1998121 Kw - 165 HP / B 230 FTBensiin
VOLVO 940 II UNIVERSAAL (945) / 2.3 ti01.1995 - 10.199899 Kw - 135 HP / B 230 FKBensiin
VOLVO 940 KOMBI (945) / 2.001.1992 - 07.199482 Kw - 112 HP / B 200 FBensiin
VOLVO 940 KOMBI (945) / 2.308.1990 - 12.199496 Kw - 131 HP / B 230 FBBensiin
VOLVO 940 KOMBI (945) / 2.3 Turbo08.1990 - 07.1994121 Kw - 165 HP / B 230 FTBensiin
VOLVO 940 KOMBI (945) / 2.308.1992 - 07.199485 Kw - 116 HP / B 230 FDBensiin
PORSCHE 944
PORSCHE 944 / 2.506.1981 - 07.1987120 Kw - 163 HP / M 44.01, M 44.03, M 44.05, M 44.06Bensiin
PORSCHE 944 KABRIOLETT / 3.0 S212.1988 - 07.1991155 Kw - 211 HP / M 44.41Bensiin
VOLVO 960
VOLVO 960 (964) / 2.4 TD Interc.09.1991 - 07.199485 Kw - 115 HP / D 24 TICDiisel
VOLVO 960 (964) / 2.908.1990 - 07.1994150 Kw - 204 HP / B 6304 F, B 6304 FS, B 6304 GSBensiin
VOLVO 960 (964) / 2.908.1990 - 07.1994150 Kw - 204 HP / B 6304 F, B 6304 FS, B 6304 GSBensiin
VOLVO 960 (964) / 2.908.1990 - 07.1994150 Kw - 204 HP / B 6304 F, B 6304 FS, B 6304 GSBensiin
VOLVO 960 (964) / 2.008.1990 - 09.1993140 Kw - 190 HP / B 204 FTBensiin
VOLVO 960 (964) / 2.009.1990 - 08.1993103 Kw - 140 HP / B 204 EBensiin
VOLVO 960 (964) / 2.8 GL09.1990 - 05.1992108 Kw - 147 HP / B 280 FBensiin
VOLVO 960 II (964) / 2.507.1994 - 12.1996125 Kw - 170 HP / B 6254 SBensiin
VOLVO 960 KOMBI (965) / 2.4 TD Interc.09.1991 - 07.199485 Kw - 115 HP / D 24 TICDiisel
VOLVO 960 KOMBI (965) / 2.908.1990 - 07.1994150 Kw - 204 HP / B 6304 F, B 6304 SBensiin
VOLVO 960 KOMBI (965) / 2.908.1990 - 07.1994150 Kw - 204 HP / B 6304 F, B 6304 SBensiin
VOLVO 960 KOMBI (965) / 2.008.1990 - 09.1993140 Kw - 190 HP / B 204 FTBensiin
VOLVO 960 KOMBI (965) / 2.009.1990 - 08.1993103 Kw - 140 HP / B 204 EBensiin
MERCEDES-BENZ A-CLASS
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) / A 140 (168.031, 168.131)07.1997 - 08.200460 Kw - 82 HP / M 166.940Bensiin
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) / A 160 (168.033, 168.133)07.1997 - 08.200475 Kw - 102 HP / M 166.960Bensiin
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) / A 160 CDI (168.007)07.1998 - 02.200144 Kw - 60 HP / OM 668.941Diisel
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) / A 170 CDI (168.008)07.1998 - 02.200166 Kw - 90 HP / OM 668.940Diisel
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) / A 190 (168.032, 168.132)03.1999 - 08.200492 Kw - 125 HP / M 166.990Bensiin
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) / A 160 CDI (168.006)02.2001 - 08.200455 Kw - 75 HP / OM 668.940Diisel
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) / A 170 CDI (168.009, 168.109)02.2001 - 08.200470 Kw - 95 HP / OM 668.942Diisel
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) / A 140 (168.031, 168.131)01.2001 - 08.200460 Kw - 82 HP / M 166.960Bensiin
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) / A 210 (168.035, 168.135)12.2001 - 08.2004103 Kw - 140 HP / M 166.995Bensiin
AUDI A4
AUDI A4 (8E2, B6) / 1.8 T11.2000 - 07.2002110 Kw - 150 HP / AVJBensiin
AUDI A4 (8E2, B6) / 2.011.2000 - 12.200496 Kw - 130 HP / ALTBensiin
AUDI A4 (8E2, B6) / 3.011.2000 - 12.2004162 Kw - 220 HP / ASNBensiin
AUDI A4 (8E2, B6) / 1.9 TDI11.2000 - 12.200496 Kw - 130 HP / AVF, AWXDiisel
AUDI A4 (8E2, B6) / 2.5 TDI quattro11.2000 - 12.2004132 Kw - 180 HP / AKE, BAU, BDHDiisel
AUDI A4 (8E2, B6) / 1.611.2000 - 12.200475 Kw - 102 HP / ALZBensiin
AUDI A4 (8E2, B6) / 2.5 TDI08.2001 - 07.2002114 Kw - 155 HP / AYMDiisel
AUDI A4 (8E2, B6) / 1.9 TDI05.2001 - 12.200474 Kw - 101 HP / AVBDiisel
AUDI A4 (8E2, B6) / 2.409.2001 - 12.2004125 Kw - 170 HP / BDVBensiin
AUDI A4 (8E2, B6) / 1.9 TDI quattro11.2001 - 12.200496 Kw - 130 HP / AVFDiisel
AUDI A4 (8E2, B6) / 1.8 T07.2002 - 12.2004120 Kw - 163 HP / BFBBensiin
AUDI A4 (8E2, B6) / 2.5 TDI07.2002 - 12.2004120 Kw - 163 HP / BCZ, BDG, BFCDiisel
AUDI A4 (8E2, B6) / 1.9 TDI06.2004 - 12.200485 Kw - 116 HP / BKEDiisel
AUDI A4 (8E2, B6) / 1.8 T quattro11.2000 - 07.2002110 Kw - 150 HP / AVJBensiin
AUDI A4 (8E2, B6) / 3.0 quattro11.2000 - 12.2004162 Kw - 220 HP / ASNBensiin
AUDI A4 (8E2, B6) / 2.0 FSI07.2002 - 12.2004110 Kw - 150 HP / AWABensiin
AUDI A4 (8E2, B6) / 1.8 T quattro07.2002 - 12.2004120 Kw - 163 HP / BFBBensiin
AUDI A4 (8E2, B6) / 2.409.2001 - 12.2004120 Kw - 163 HP / AMMBensiin
AUDI A4 (8E2, B6) / S4 quattro03.2003 - 12.2004253 Kw - 344 HP / BBKBensiin
AUDI A4 (8E2, B6) / 1.8 T11.2002 - 12.2004140 Kw - 190 HP / BEXBensiin
AUDI A4 (8E2, B6) / 1.8 T quattro11.2002 - 12.2004140 Kw - 190 HP / BEXBensiin
AUDI A4 (8E2, B6) / 1.8 T quattro07.2001 - 12.2004125 Kw - 170 HP / AMB, AWMBensiin
AUDI A4 (8E2, B6) / 3.004.2001 - 12.2004160 Kw - 218 HP / BBJBensiin
AUDI A4 (8E2, B6) / 3.0 quattro04.2001 - 12.2004160 Kw - 218 HP / BBJBensiin
AUDI A4 AVANT (8E5, B6) / 1.8 T09.2001 - 07.2002110 Kw - 150 HP / AVJBensiin
AUDI A4 AVANT (8E5, B6) / 3.009.2001 - 12.2004162 Kw - 220 HP / ASNBensiin
AUDI A4 AVANT (8E5, B6) / 1.8 T quattro09.2001 - 07.2002110 Kw - 150 HP / AVJBensiin
AUDI A4 AVANT (8E5, B6) / 2.409.2001 - 12.2004120 Kw - 163 HP / AMMBensiin
AUDI A4 AVANT (8E5, B6) / 1.8 T11.2002 - 12.2004140 Kw - 190 HP / BEXBensiin
AUDI A4 AVANT (8E5, B6) / 1.8 T quattro11.2002 - 12.2004140 Kw - 190 HP / BEXBensiin
AUDI A4 AVANT (8E5, B6) / S4 quattro03.2003 - 12.2004253 Kw - 344 HP / BBKBensiin
AUDI A4 AVANT (8E5, B6) / 1.8 T quattro07.2002 - 12.2004120 Kw - 163 HP / BFBBensiin
AUDI A4 AVANT (8E5, B6) / 3.0 quattro09.2001 - 12.2004162 Kw - 220 HP / ASNBensiin
AUDI A4 AVANT (8E5, B6) / 3.004.2001 - 12.2004160 Kw - 218 HP / BBJBensiin
AUDI A4 AVANT (8E5, B6) / 3.0 quattro04.2001 - 12.2004160 Kw - 218 HP / BBJBensiin
AUDI A4 KABRIOLETT (8H7, B6, 8HE, B7) / 2.404.2002 - 12.2005125 Kw - 170 HP / BDVBensiin
AUDI A4 KABRIOLETT (8H7, B6, 8HE, B7) / 3.004.2002 - 12.2005162 Kw - 220 HP / ASNBensiin
AUDI A4 KABRIOLETT (8H7, B6, 8HE, B7) / 2.5 TDI08.2002 - 12.2005120 Kw - 163 HP / BCZ, BDG, BFCDiisel
AUDI A4 KABRIOLETT (8H7, B6, 8HE, B7) / 1.8 T07.2002 - 03.2009120 Kw - 163 HP / BFBBensiin
AUDI A4 KABRIOLETT (8H7, B6, 8HE, B7) / 2.404.2002 - 12.2005120 Kw - 163 HP / AMMBensiin
AUDI A4 KABRIOLETT (8H7, B6, 8HE, B7) / 1.8 T quattro05.2003 - 03.2009120 Kw - 163 HP / BFBBensiin
AUDI A4 KABRIOLETT (8H7, B6, 8HE, B7) / 3.0 quattro05.2003 - 12.2005162 Kw - 220 HP / ASNBensiin
AUDI A4 KABRIOLETT (8H7, B6, 8HE, B7) / S4 quattro03.2004 - 03.2009253 Kw - 344 HP / BBK, BHFBensiin
AUDI A4 KABRIOLETT (8H7, B6, 8HE, B7) / 2.009.2004 - 12.200596 Kw - 130 HP / ALTBensiin
AUDI A4 KABRIOLETT (8H7, B6, 8HE, B7) / 3.2 FSI01.2006 - 03.2009188 Kw - 255 HP / AUKBensiin
AUDI A4 KABRIOLETT (8H7, B6, 8HE, B7) / 3.2 FSI quattro01.2006 - 03.2009188 Kw - 255 HP / AUK, BKHBensiin
AUDI A4 KABRIOLETT (8H7, B6, 8HE, B7) / 2.0 TDI01.2006 - 03.2009103 Kw - 140 HP / BPWDiisel
AUDI A4 KABRIOLETT (8H7, B6, 8HE, B7) / 3.0 TDI quattro01.2006 - 03.2009171 Kw - 233 HP / ASBDiisel
AUDI A4 KABRIOLETT (8H7, B6, 8HE, B7) / 2.0 TFSI 16V01.2006 - 03.2009147 Kw - 200 HP / BWEBensiin
AUDI A4 KABRIOLETT (8H7, B6, 8HE, B7) / 2.7 TDI06.2006 - 03.2009132 Kw - 180 HP / BPPDiisel
AUDI A4 KABRIOLETT (8H7, B6, 8HE, B7) / RS4 quattro06.2006 - 03.2009309 Kw - 420 HP / BNSBensiin
AUDI A4 KABRIOLETT (8H7, B6, 8HE, B7) / 3.0 TDI quattro01.2006 - 03.2009150 Kw - 204 HP / BKNDiisel
AUDI A4 KABRIOLETT (8H7, B6, 8HE, B7) / 2.0 TDI01.2006 - 03.2009100 Kw - 136 HP / BRCDiisel
AUDI A4 KABRIOLETT (8H7, B6, 8HE, B7) / 3.004.2002 - 12.2005160 Kw - 218 HP / BBJBensiin
AUDI A8
AUDI A8 (4D2, 4D8) / 4.2 quattro03.1994 - 11.1998220 Kw - 299 HP / ABZ, AKGBensiin
AUDI A8 (4D2, 4D8) / 4.2 quattro11.1998 - 09.2002228 Kw - 310 HP / AQF, AUW, AUXBensiin
AUDI A8 (4D2, 4D8) / 2.803.1994 - 03.1996128 Kw - 174 HP / AAHBensiin
AUDI A8 (4D2, 4D8) / 2.8 quattro03.1994 - 03.1996128 Kw - 174 HP / AAHBensiin
AUDI A8 (4D2, 4D8) / 4.2 quattro03.1994 - 07.1996180 Kw - 245 HP / AEMBensiin
AUDI A8 (4D2, 4D8) / 2.804.1996 - 09.2002142 Kw - 193 HP / ACK, ALG, AMX, APR, AQDBensiin
AUDI A8 (4D2, 4D8) / 2.8 quattro04.1996 - 09.2002142 Kw - 193 HP / ACK, ALG, AMX, APR, AQDBensiin
AUDI A8 (4D2, 4D8) / 3.707.1995 - 12.1998169 Kw - 230 HP / AEWBensiin
AUDI A8 (4D2, 4D8) / 3.7 quattro07.1995 - 11.1998169 Kw - 230 HP / AEW, AKJBensiin
AUDI A8 (4D2, 4D8) / S8 quattro07.1996 - 06.1999250 Kw - 340 HP / AHC, AKHBensiin
AUDI A8 (4D2, 4D8) / 2.5 TDI01.1997 - 04.2000110 Kw - 150 HP / AFB, AKNDiisel
AUDI A8 (4D2, 4D8) / 2.5 TDI quattro07.1997 - 04.2000110 Kw - 150 HP / AFB, AKNDiisel
AUDI A8 (4D2, 4D8) / 2.807.1995 - 03.1996120 Kw - 163 HP / AEJBensiin
AUDI A8 (4D2, 4D8) / 2.8 quattro07.1995 - 03.1996120 Kw - 163 HP / AEJBensiin
AUDI A8 (4D2, 4D8) / 3.7 quattro11.1998 - 09.2002191 Kw - 260 HP / AKC, AQGBensiin
AUDI A8 (4D2, 4D8) / 3.711.1998 - 09.2002191 Kw - 260 HP / AKC, AQGBensiin
AUDI A8 (4D2, 4D8) / S 8 quattro06.1999 - 09.2002265 Kw - 360 HP / AQH, AVP, AYS, BCSBensiin
AUDI A8 (4D2, 4D8) / 3.3 TDI quattro06.2000 - 09.2002165 Kw - 224 HP / AKFDiisel
AUDI A8 (4D2, 4D8) / 4.2 quattro02.1999 - 04.2000175 Kw - 238 HP / ARUBensiin
AUDI A8 (4D2, 4D8) / 2.5 TDI quattro09.2000 - 09.2002132 Kw - 180 HP / AKEDiisel
AUDI A8 (4D2, 4D8) / 2.5 TDI09.2000 - 09.2002132 Kw - 180 HP / AKEDiisel
AUDI A8 (4D2, 4D8) / 6.0 W12 quattro01.2001 - 09.2002309 Kw - 420 HP / AZCBensiin
HONDA ACCORD
HONDA ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) / 1.8 i (CG8)10.1998 - 12.2002100 Kw - 136 HP / F18B2Bensiin
HONDA ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) / 2.0 i (CG9)10.1998 - 01.2001108 Kw - 147 HP / F20B6Bensiin
HONDA ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) / 1.6 i (CG7)10.1998 - 12.200285 Kw - 116 HP / D16B6Bensiin
HONDA ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) / 2.3 (CL3)01.2001 - 06.2003113 Kw - 154 HP / F23A1, F23Z5Bensiin
HONDA ACCORD VI HATCHBACK (CH, CL) / 1.8 i (CH6)12.1999 - 12.2002100 Kw - 136 HP / F18B2, F18B4Bensiin
HONDA ACCORD VI HATCHBACK (CH, CL) / 2.3 (CL4)11.2000 - 12.2002113 Kw - 154 HP / F23Z5Bensiin
SUZUKI MOTORCYCLE ADDRESS
SUZUKI MOTORCYCLE ADDRESS / Address 125 (WVCM)01.2008 - 12.20097 Kw - 10 HP / Bensiin
DEUTZ-FAHR AGROSTAR
DEUTZ-FAHR AGROSTAR / DX 4.6101.1990 - 12.199365 Kw - 88 HP / BF 4L 913
DEUTZ-FAHR AGROSTAR / DX 4.6801.1993 - 12.199365 Kw - 88 HP / BF 4L 913
DEUTZ-FAHR AGROSTAR / DX 4.7101.1990 - 12.199370 Kw - 95 HP / BF 4L 913
DEUTZ-FAHR AGROSTAR / DX 4.7801.1993 - 12.199374 Kw - 100 HP / BF 4L 913
DEUTZ-FAHR AGROSTAR / DX 6.0801.1993 - 12.199579 Kw - 107 HP / F 6L 912
DEUTZ-FAHR AGROSTAR / DX 6.0801.1990 - 12.199379 Kw - 107 HP / BF 6L 913
DEUTZ-FAHR AGROSTAR / DX 6.1101.1990 - 12.199374 Kw - 100 HP / F 6L 913
DEUTZ-FAHR AGROSTAR / DX 6.2101.1991 - 12.199374 Kw - 100 HP / F 6L 913
DEUTZ-FAHR AGROSTAR / DX 6.2801.1993 - 12.199585 Kw - 115 HP / F 6L 913
DEUTZ-FAHR AGROSTAR / DX 6.3101.1993 - 12.199688 Kw - 120 HP / BF 6L 913 T
DEUTZ-FAHR AGROSTAR / DX 6.3801.1990 - 12.199392 Kw - 125 HP / BF 6L 913 T
DEUTZ-FAHR AGROSTAR / DX 6.6101.1990 - 12.1995105 Kw - 143 HP / BF 6L 913
SEAT ALHAMBRA
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) / 2.0 i04.1996 - 03.201085 Kw - 115 HP / ADY, ATMBensiin
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) / 1.9 TDI04.1996 - 03.201066 Kw - 90 HP / 1Z, AHU, ANUDiisel
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) / 1.9 TDI08.1996 - 06.200081 Kw - 110 HP / AFN, AVGDiisel
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) / 1.8 T 20V10.1997 - 03.2010110 Kw - 150 HP / AJH, AWCBensiin
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) / 1.9 TDI06.2000 - 03.201085 Kw - 115 HP / AUY, BVKDiisel
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) / 1.9 TDI11.2002 - 11.200896 Kw - 131 HP / ASZDiisel
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) / 2.8 V606.2000 - 03.2010150 Kw - 204 HP / AUE, AYLBensiin
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) / 2.8 V6 4motion06.2000 - 03.2010150 Kw - 204 HP / AUE, AYLBensiin
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) / 1.9 TDI 4motion06.2000 - 03.201085 Kw - 115 HP / AUY, BVKDiisel
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) / 1.9 TDI05.2005 - 05.2007110 Kw - 150 HP / BTBDiisel
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) / 2.0 TDI11.2005 - 03.2010103 Kw - 140 HP / BRTDiisel
SEAT ALTEA
SEAT ALTEA (5P1) / 2.0 TDI03.2006 - kuni ...125 Kw - 170 HP / BMN, CEGADiisel
SEAT ALTEA (5P1) / 2.0 TFSI04.2006 - 05.2009147 Kw - 200 HP / BWABensiin
SEAT ALTEA (5P1) / 2.0 TDI11.2005 - kuni ...103 Kw - 140 HP / BMMDiisel
SEAT ALTEA (5P1) / 1.4 16V05.2006 - kuni ...63 Kw - 86 HP / BXW, CGGBBensiin
SEAT ALTEA (5P1) / 1.6 TDI10.2009 - kuni ...77 Kw - 105 HP / CAYCDiisel
SEAT ALTEA (5P1) / 1.2 TSI04.2010 - kuni ...77 Kw - 105 HP / CBZBBensiin
SEAT ALTEA (5P1) / 1.6 LPG09.2009 - kuni ...75 Kw - 102 HP / CHGABensiin / autogaas (LPG)
SEAT ALTEA (5P1) / 1.6 TDI11.2010 - kuni ...66 Kw - 90 HP / CAYBDiisel
SEAT ALTEA (5P1) / 1.9 TDI08.2009 - kuni ...66 Kw - 90 HP / BXFDiisel
SEAT ALTEA (5P1) / 1.603.2004 - kuni ...75 Kw - 102 HP / BGU, BSE, BSF, CCSABensiin
SEAT ALTEA (5P1) / 1.9 TDI04.2004 - kuni ...77 Kw - 105 HP / BJB, BKC, BLS, BXEDiisel
SEAT ALTEA (5P1) / 2.0 TDI 16V03.2004 - kuni ...103 Kw - 140 HP / BKD, CFHCDiisel
SEAT ALTEA (5P1) / 2.0 TDI03.2004 - 05.2009100 Kw - 136 HP / AZVDiisel
SEAT ALTEA (5P1) / 1.8 TFSI01.2007 - kuni ...118 Kw - 160 HP / BYT, BZB, CDAABensiin
SEAT ALTEA (5P1) / 1.4 TSI11.2007 - kuni ...92 Kw - 125 HP / CAXCBensiin
SUZUKI ALTO
SUZUKI ALTO (0S) / 0.8 (SS80)06.1982 - 08.198429 Kw - 39 HP / F8BBensiin
SUZUKI ALTO LUUKPÄRA / 0.8 (SB308/CA)01.1986 - 12.198829 Kw - 39 HP / F8BBensiin
SEAT AROSA
SEAT AROSA (6H) / 1.005.1997 - 06.200437 Kw - 50 HP / AER, ALD, ALL, ANV, AUCBensiin
SEAT AROSA (6H) / 1.405.1997 - 06.200444 Kw - 60 HP / AEX, AKK, AKV, ANW, APQ, AUDBensiin
SEAT AROSA (6H) / 1.7 SDI08.1997 - 06.200444 Kw - 60 HP / AKUDiisel
SEAT AROSA (6H) / 1.4 16V01.2000 - 06.200474 Kw - 100 HP / AFK, AQQ, AUBBensiin
SEAT AROSA (6H) / 1.4 TDI01.2000 - 06.200455 Kw - 75 HP / AMFDiisel
SEAT AROSA (6H) / 1.010.1998 - 01.200137 Kw - 50 HP / AHTBensiin
OPEL ASCONA
OPEL ASCONA C (J82) / 1.6 (F11, M11, F68, M68)09.1981 - 09.198755 Kw - 75 HP / 16 NBensiin
OPEL ASCONA C (J82) / 1.6 (F11, F68, M11, M68)09.1986 - 08.198860 Kw - 82 HP / 16 SVBensiin
OPEL ASCONA C (J82) / 1.6 S (F11, M11, F68, M68)09.1981 - 08.198666 Kw - 90 HP / 16 SHBensiin
OPEL ASCONA C (J82) / 1.8 i (F11, M11, F68, M68)09.1982 - 08.198685 Kw - 115 HP / 18 EBensiin
OPEL ASCONA C (J82) / 2.0 i (F11, M11, F68, M68)09.1986 - 08.198885 Kw - 115 HP / 20 NEBensiin
OPEL ASCONA C (J82) / 1.6 D (F11, M11, F68, M68)03.1982 - 08.198840 Kw - 54 HP / 16 D, 16 DADiisel
OPEL ASCONA C (J82) / 1.3 S (F11, M11, F68, M68)09.1981 - 08.198855 Kw - 75 HP / 13 SBensiin
OPEL ASCONA C LUUKPÄRA (J82) / 1.3 S (F68, M68)09.1981 - 08.198855 Kw - 75 HP / 13 SBensiin
OPEL ASCONA C LUUKPÄRA (J82) / 1.6 S (F68, M68)09.1981 - 08.198666 Kw - 90 HP / 16 SHBensiin
OPEL ASTRA
OPEL ASTRA F KABRIOLETT (T92) / 1.6 i03.1993 - 08.199652 Kw - 71 HP / X 16 SZBensiin
OPEL ASTRA F KABRIOLETT (T92) / 2.0 i03.1993 - 10.199485 Kw - 115 HP / C 20 NEBensiin
OPEL ASTRA F KABRIOLETT (T92) / 1.8 i 16V11.1994 - 03.200185 Kw - 116 HP / C 18 XEL, X 18 XEBensiin
OPEL ASTRA F KABRIOLETT (T92) / 1.6 i01.1996 - 03.200155 Kw - 75 HP / X 16 SZRBensiin
TOYOTA AURIS
TOYOTA AURIS (_E15_) / 2.2 D (ADE157_, ADE151_)11.2006 - 09.2012130 Kw - 177 HP / 2AD-FHVDiisel
TOYOTA AURIS (_E15_) / 2.0 D-4D (ADE150_)10.2006 - 09.201293 Kw - 126 HP / 1AD-FTVDiisel
TOYOTA AURIS (_E15_) / 1.4 D-4D (NDE150_)03.2007 - 09.201266 Kw - 90 HP / 1ND-TVDiisel
TOYOTA AURIS (_E15_) / 1.6 (ZRE151_)03.2007 - 09.201291 Kw - 124 HP / 1ZR-FEBensiin
TOYOTA AURIS (_E15_) / 1.4 (ZZE150_)03.2007 - 09.201271 Kw - 97 HP / 4ZZ-FEBensiin
TOYOTA AURIS (_E15_) / 1.8 (ZRE152_)02.2009 - 09.2012108 Kw - 147 HP / 2ZR-FAEBensiin
TOYOTA AURIS (_E15_) / 1.33 Dual-VVTi (NRE150_)05.2009 - 09.201274 Kw - 101 HP / 1NR-FEBensiin
TOYOTA AURIS (_E15_) / 1.6 (ZRE151_)05.2009 - 09.201297 Kw - 132 HP / 1ZR-FAEBensiin
TOYOTA AURIS (_E15_) / 1.33 Dual-VVTi (NRE150_)01.2010 - 09.201273 Kw - 99 HP / 1NR-FEBensiin
TOYOTA AURIS (_E15_) / 1.8 Hybrid (ZWE150_)09.2010 - 09.201273 Kw - 99 HP / 2ZR-FXEBensiin/elekter
RENAULT AVANTIME
RENAULT AVANTIME (DE0_) / 3.0 V6 (DE04, DE0T)09.2001 - 05.2003152 Kw - 207 HP / L7X 720, L7X 721, L7X 722Bensiin
RENAULT AVANTIME (DE0_) / 2.0 16V Turbo (DE0U, DE0V)11.2001 - 05.2003120 Kw - 163 HP / F4R 760, F4R 761Bensiin
RENAULT AVANTIME (DE0_) / 2.2 dCi (DE01)05.2002 - 05.2003110 Kw - 150 HP / G9T 712Diisel
TOYOTA AVENSIS
TOYOTA AVENSIS (_T22_) / 1.6 (AT220_)09.1997 - 10.200074 Kw - 101 HP / 4A-FEBensiin
TOYOTA AVENSIS (_T22_) / 1.6 (AT220_)10.1997 - 06.200081 Kw - 110 HP / 4A-FEBensiin
TOYOTA AVENSIS (_T22_) / 1.8 (AT221_)09.1997 - 10.200081 Kw - 110 HP / 7A-FEBensiin
TOYOTA AVENSIS (_T22_) / 2.0 (ST220_)09.1997 - 10.200094 Kw - 128 HP / 3S-FEBensiin
TOYOTA AVENSIS (_T22_) / 2.0 TD (CT220_)09.1997 - 02.200366 Kw - 90 HP / 2C-TEDiisel
TOYOTA AVENSIS (_T22_) / 2.0 D-4D (CDT220_)10.1999 - 02.200381 Kw - 110 HP / 1CD-FTVDiisel
TOYOTA AVENSIS (_T22_) / 1.6 VVT-i (ZZT220_)10.2000 - 02.200381 Kw - 110 HP / 3ZZ-FEBensiin
TOYOTA AVENSIS (_T22_) / 1.8 VVT-i (ZZT221_)10.2000 - 02.200395 Kw - 129 HP / 1ZZ-FEBensiin
TOYOTA AVENSIS (_T22_) / 2.0 VVT-i (AZT220_)10.2000 - 02.2003110 Kw - 150 HP / 1AZ-FSEBensiin
TOYOTA AVENSIS (_T25_) / 1.8 (ZZT251_)03.2003 - 10.200895 Kw - 129 HP / 1ZZ-FEBensiin
TOYOTA AVENSIS (_T25_) / 2.0 D-4D (CDT250_)04.2003 - 11.200885 Kw - 116 HP / 1CD-FTVDiisel
TOYOTA AVENSIS LIFTBACK (_T22_) / 1.6 (AT220_)09.1997 - 10.200081 Kw - 110 HP / 4A-FEBensiin
TOYOTA AVENSIS LIFTBACK (_T22_) / 1.8 (AT221_)09.1997 - 10.200081 Kw - 110 HP / 7A-FEBensiin
TOYOTA AVENSIS LIFTBACK (_T22_) / 2.0 (ST220_)09.1997 - 10.200094 Kw - 128 HP / 3S-FEBensiin
TOYOTA AVENSIS LIFTBACK (_T22_) / 2.0 TD (CT220_)09.1997 - 02.200366 Kw - 90 HP / 2C-TEDiisel
TOYOTA AVENSIS LIFTBACK (_T22_) / 2.0 D-4D (CDT220_)10.1999 - 02.200381 Kw - 110 HP / 1CD-FTVDiisel
TOYOTA AVENSIS LIFTBACK (_T22_) / 1.6 (ZZT220_)10.2000 - 02.200381 Kw - 110 HP / 3ZZ-FEBensiin
TOYOTA AVENSIS LIFTBACK (_T22_) / 1.8 (ZZT221_)10.2000 - 02.200395 Kw - 129 HP / 1ZZ-FEBensiin
TOYOTA AVENSIS LIFTBACK (_T22_) / 2.0 (AZT220_)10.2000 - 02.2003110 Kw - 150 HP / 1AZ-FSEBensiin
TOYOTA AVENSIS LIFTBACK (_T22_) / 1.6 (AT220_)09.1997 - 10.200074 Kw - 101 HP / 4A-FEBensiin
TOYOTA AVENSIS SEDAAN (_T25_) / 1.8 (ZZT251_)04.2003 - 11.200895 Kw - 129 HP / 1ZZ-FEBensiin
TOYOTA AVENSIS SEDAAN (_T25_) / 2.0 D-4D (CDT250_)04.2003 - 11.200885 Kw - 116 HP / 1CD-FTVDiisel
TOYOTA AVENSIS UNIVERSAAL (_T25_) / 1.8 (ZZT251_)04.2003 - 11.200895 Kw - 129 HP / 1ZZ-FEBensiin
TOYOTA AVENSIS UNIVERSAAL (_T25_) / 2.0 (AZT250_)04.2003 - 11.2008108 Kw - 147 HP / 1AZ-FSEBensiin
TOYOTA AVENSIS UNIVERSAAL (_T25_) / 2.0 D-4D (CDT250_)04.2003 - 11.200885 Kw - 116 HP / 1CD-FTVDiisel
TOYOTA AVENSIS UNIVERSAAL (_T25_) / 2.2 D-CAT (ADT251_)07.2005 - 11.2008130 Kw - 177 HP / 2AD-FHVDiisel
CHEVROLET AVEO
CHEVROLET AVEO / KALOS LUUKPÄRA (T200) / 1.403.2005 - 05.200861 Kw - 83 HP / LX5(85CUL4)Bensiin
CHEVROLET AVEO / KALOS LUUKPÄRA (T200) / 1.4 16V05.2003 - 05.200869 Kw - 94 HP / L14(85CUL4)Bensiin
CITROËN AX
CITROËN AX (ZA-_) / 10 E12.1986 - 12.198830 Kw - 41 HP / C3ABensiin
CITROËN AX (ZA-_) / 10 E12.1986 - 12.198830 Kw - 41 HP / C3ABensiin
CITROËN AX (ZA-_) / 1007.1986 - 12.199833 Kw - 45 HP / CDY (TU9M)Bensiin
CITROËN AX (ZA-_) / 1007.1986 - 12.199833 Kw - 45 HP / CDY (TU9M)Bensiin
CITROËN AX (ZA-_) / 1112.1986 - 04.199440 Kw - 54 HP / H1A, H1BBensiin
CITROËN AX (ZA-_) / 1112.1986 - 04.199440 Kw - 54 HP / H1A, H1BBensiin
CITROËN AX (ZA-_) / 1.3 Sport04.1987 - 12.198870 Kw - 95 HP / M4ABensiin
CITROËN AX (ZA-_) / 1.3 Sport04.1987 - 12.198870 Kw - 95 HP / M4ABensiin
CITROËN AX (ZA-_) / 1412.1986 - 12.198844 Kw - 60 HP / KAY (TU3CP)Bensiin
CITROËN AX (ZA-_) / 1412.1986 - 12.198844 Kw - 60 HP / KAY (TU3CP)Bensiin
CITROËN AX (ZA-_) / 1401.1988 - 12.199262 Kw - 85 HP / K2A, K2BBensiin
CITROËN AX (ZA-_) / 1401.1988 - 12.199262 Kw - 85 HP / K2A, K2BBensiin
CITROËN AX (ZA-_) / 1406.1988 - 12.198949 Kw - 67 HP / K1FBensiin
CITROËN AX (ZA-_) / 1406.1988 - 12.198949 Kw - 67 HP / K1FBensiin
CITROËN AX (ZA-_) / 14 D09.1988 - 06.199238 Kw - 52 HP / K9A (TUD3)Diisel
CITROËN AX (ZA-_) / 14 D09.1988 - 06.199238 Kw - 52 HP / K9A (TUD3)Diisel
CITROËN AX (ZA-_) / 14 D08.1991 - 12.199737 Kw - 50 HP / K9Y (TUD3Y)Diisel
CITROËN AX (ZA-_) / 14 D08.1991 - 12.199737 Kw - 50 HP / K9Y (TUD3Y)Diisel
CITROËN AX (ZA-_) / 1109.1986 - 12.199744 Kw - 60 HP / H1B, HDZ (TU1M)Bensiin
CITROËN AX (ZA-_) / 1109.1986 - 12.199744 Kw - 60 HP / H1B, HDZ (TU1M)Bensiin
CITROËN AX (ZA-_) / 14 (ZA)04.1987 - 04.199755 Kw - 75 HP / KDX (TU3M/Z), KDY (TU3FM), KDY (TU3M), KDZ (TU3M/Z)Bensiin
CITROËN AX (ZA-_) / 14 (ZA)04.1987 - 04.199755 Kw - 75 HP / KDX (TU3M/Z), KDY (TU3FM), KDY (TU3M), KDZ (TU3M/Z)Bensiin
CITROËN AX (ZA-_) / 14 4x408.1991 - 12.199655 Kw - 75 HP / KDX (TU3M/Z), KDY (TU3FM), KDY (TU3M), KDZ (TU3M/Z)Bensiin

Ostukorvi lisatud!


+

Viga! Puudub valitud kogus

+

iParts 2021