Generaator HERTH+BUSS ELPARTS 32037130
Pilt 1/4-st
Firma:  HERTH+BUSS ELPARTS
Varuosanumber: 32037130
Varuosa nimetus: Generaator
Hind
hinnapäring
Pinge | 14 V
Generaator-laadevool | 65 A
Ribide arv | 5
Asend/kraad | re 33 °
Rihmarattad-Ø | 60 mm
Rihmarattad | koos soonrihmarattaga
Vana detaili tagastus mittevajalik |
SVHC | SVHS aineid ei esine
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
Analoogid
Firma: HERTH+BUSS ELPARTS
Varuosanumber: 32037130
Varuosa nimetus: Generaator
HERTH+BUSS ELPARTS Generaator 32037130
hinnapäring
Firma: MAGNETI MARELLI
Varuosanumber: 063321156010
Varuosa nimetus: Generaator
MAGNETI MARELLI Generaator 063321156010
hinnapäring
Firma: EUROTEC
Varuosanumber: 12037130
Varuosa nimetus: Generaator
EUROTEC Generaator 12037130
hinnapäring
Firma: VALEO
Varuosanumber: 436244
Varuosa nimetus: Generaator
VALEO Generaator 436244
hinnapäring
Firma: HELLA
Varuosanumber: 8EL 725 879-001
Varuosa nimetus: Generaator
HELLA Generaator 8EL 725 879-001
hinnapäring
Firma: ATL AUTOTECHNIK
Varuosanumber: L 37 130
Varuosa nimetus: Generaator
ATL AUTOTECHNIK Generaator L 37 130
hinnapäring
Firma: ATL AUTOTECHNIK
Varuosanumber: L 37 160
Varuosa nimetus: Generaator
ATL AUTOTECHNIK Generaator L 37 160
hinnapäring
Firma: ATL AUTOTECHNIK
Varuosanumber: L 37 170
Varuosa nimetus: Generaator
ATL AUTOTECHNIK Generaator L 37 170
hinnapäring
Originaalnumbrid
FIAT 0000007647441
FIAT 0000007651051
FIAT 0000007651070
FIAT 0000007702242
FIAT 0000007702245
FIAT 0000046231690
FIAT 46231690
FIAT 46231691
FIAT 46231721
FIAT 7647441
FIAT 7651050
FIAT 7651051
FIAT 7651070
FIAT 7702242
FIAT 7702245
FIAT 77547410
FIAT 77603410
FIAT 77603411
Kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
LANCIA DEDRA
LANCIA DEDRA (835_) / 1.6 LE Cat (835EB)07.1994 - 07.199966 Kw - 90 HP / 159 B9.000Bensiin
LANCIA DEDRA (835_) / 1.6 i.e. (835AB)08.1989 - 03.199357 Kw - 78 HP / 835 A1.046Bensiin
LANCIA DEDRA (835_) / 1.6 i.e. (835AA)08.1989 - 06.199466 Kw - 90 HP / 835 A1.000Bensiin
LANCIA DEDRA (835_) / 1.6 i.e. (835AN)04.1993 - 07.199955 Kw - 75 HP / 835 C1.000Bensiin
LANCIA DEDRA SW (835_) / 1.6 (835EB)10.1994 - 07.199966 Kw - 90 HP / 159 B9.000Bensiin
LANCIA DELTA
LANCIA DELTA II (836_) / 1.6 i.e. (836AD)06.1993 - 08.199955 Kw - 75 HP / 835 C1.000Bensiin
LANCIA DELTA II (836_) / 1.4 i.e. (836AF, 836AH)10.1994 - 08.199951 Kw - 69 HP / 160 A1.046, 836 A4.000Bensiin
FIAT TEMPRA
FIAT TEMPRA (159_) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)06.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 159 A3.048, 835 C1.000Bensiin
FIAT TEMPRA (159_) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)04.1990 - 08.199651 Kw - 69 HP / 159 A2.000, 160 A1.046, 836 A4.000Bensiin
FIAT TEMPRA (159_) / 1.6 i.e. (159.AE)06.1990 - 07.199257 Kw - 78 HP / 159 A3.046Bensiin
FIAT TEMPRA (159_) / 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994 - 08.199666 Kw - 90 HP / 159 B9.000Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.6 i.e. (159.AE)10.1990 - 08.199657 Kw - 78 HP / 159 A3.046, 835 C1.000Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)10.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 159 A3.048, 835 C1.000Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)10.1992 - 08.199651 Kw - 69 HP / 159 A2.000, 160 A1.046, 836 A4.000Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994 - 08.199666 Kw - 90 HP / 159 B9.000Bensiin
FIAT TIPO
FIAT TIPO (160_) / 1.6 i.e. (160.AF)07.1990 - 01.199357 Kw - 78 HP / 159 A3.046Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB)10.1992 - 04.199555 Kw - 75 HP / 159 A3.048, 835 C1.000Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA)05.1989 - 04.199551 Kw - 70 HP / 160 A1.046, 160 A1.048, 836 A4.000Bensiin

Ostukorvi lisatud!


+

Viga! Puudub valitud kogus

+

iParts 2021