Firma: MANN-FILTER  
Varuosanumber: W 712/8 (10)
Varuosa nimetus: Õlifilter
Hind
5.64
sis. KM 20%
Hulgaühik | Pakend
Analoogid
Firma: ALCO FILTER  
Varuosanumber: SP-953
Varuosa nimetus: Õlifilter
Hind
5.15€
sis. KM 20%
Firma: MISFAT  
Varuosanumber: Z198
Varuosa nimetus: Õlifilter
Hind
5.41€
sis. KM 20%
Firma: MANN-FILTER  
Varuosanumber: W 712/8
Varuosa nimetus: Õlifilter
Hind
5.56€
sis. KM 20%
Firma: MANN-FILTER  
Varuosanumber: W 712/8 (10)
Varuosa nimetus: Õlifilter
Hind
5.64€
sis. KM 20%
Firma: FILTRON  
Varuosanumber: OP620
Varuosa nimetus: Õlifilter
Hind
5.98€
sis. KM 20%
Firma: WIX FILTERS  
Varuosanumber: WL7176
Varuosa nimetus: Õlifilter
Hind
6.73€
sis. KM 20%
Firma: VALEO  
Varuosanumber: 586035
Varuosa nimetus: Õlifilter
Hind
6.77€
sis. KM 20%
Firma: KNECHT  
Varuosanumber: OC 138
Varuosa nimetus: Õlifilter
Hind
8.51€
sis. KM 20%
Firma: MAHLE ORIGINAL  
Varuosanumber: OC 138
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Firma: PURFLUX  
Varuosanumber: LS880A
Varuosa nimetus: Õlifilter
Hind
9.17€
sis. KM 20%
Firma: SCT GERMANY  
Varuosanumber: SM 187
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Firma: MECAFILTER  
Varuosanumber: H25
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Firma: MULLER FILTER  
Varuosanumber: FO202
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Firma: MECAFILTER  
Varuosanumber: ELH4122
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Firma: TECNOCAR  
Varuosanumber: R202
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Firma: WILMINK GROUP  
Varuosanumber: WG1217036
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Firma: WILMINK GROUP  
Varuosanumber: WG1379094
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Firma: WILMINK GROUP  
Varuosanumber: WG1018378
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Firma: UNIFLUX FILTERS  
Varuosanumber: XO36
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Firma: STELLOX  
Varuosanumber: 20-50577-SX
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Firma: UNICO FILTER  
Varuosanumber: LI 789/8
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Firma: SOGEFIPRO  
Varuosanumber: FT0535
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Firma: MAGNETI MARELLI  
Varuosanumber: 154074282120
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Firma: DR!VE+  
Varuosanumber: DP1110.11.0007
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Firma: FIL FILTER  
Varuosanumber: ZP 06 C
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Firma: FIL FILTER  
Varuosanumber: ZP 11 B
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Firma: COMLINE  
Varuosanumber: EOF058
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Firma: CLEAN FILTERS  
Varuosanumber: DO 930
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Firma: AUTOMEGA  
Varuosanumber: 3011090AK
Varuosa nimetus: Õlifilter
hinnapäring
Originaalnumbrid
CATERPILLAR 1N-4402
CATERPILLAR 1N4402H
CITROËN 1109 38
CITROËN 1109 39
CITROËN 1109 AK
CITROËN 1109 AP
CITROËN 1109 CA
CITROËN 1109 J8
CITROËN 1109 J9
CITROËN 1109 K2
CITROËN 1109 K7
CITROËN 1109 L0
CITROËN 1109 N3
CITROËN 1109 N5
CITROËN 1109 S8
CITROËN 1109 X6
CITROËN 93516 538
CITROËN 95495 621
CITROËN 95495 622
CITROËN 95580 482
CITROËN 95580 482.80
CITROËN 95580 483
CITROËN 95638 747
CITROËN 95638 903
CITROËN 96002 933
CITROËN 96086 668.80
CITROËN MLS 000-592
DAF 0192143
DAF 192143
DAIHATSU 49306-30000
DEUTZ-FAHR 115 217 5137
DEUTZ-FAHR 1285 0069
FIAT 7910031245
FIAT 9456000927
FIAT 9567205780
FIAT 9628173380
FORD 5011 788
FORD 5011 991
GENERAL MOTORS 93156538
GENERAL MOTORS 93156561
GENERAL MOTORS 9975184
HYUNDAI 26300-29000
JCB 02/900320
JCB 02/900320A
JCB 02/900330
JCB 02/900331
LOMBARDINI 115.2175.102
LOMBARDINI 115.2175.131
LOMBARDINI 217.5131
LOMBARDINI 2175.102
LOMBARDINI 2175.131
LOMBARDINI 2175.131.115
LOMBARDINI 2175.137
NISSAN 15208-6F901
NISSAN 15208-6F905
PEUGEOT 1109 51
PEUGEOT 1109 62
PEUGEOT 1109 67
PEUGEOT 1109 68
PEUGEOT 1109 75
PEUGEOT 1109 81
PEUGEOT 1109 82
PEUGEOT 1109 84
PEUGEOT 1109 86
PEUGEOT 1109 87
PEUGEOT 1109 AK
PEUGEOT 1109 AP
PEUGEOT 1109 C2
PEUGEOT 1109 CA
PEUGEOT 1109 K1
PEUGEOT 1109 L0
PEUGEOT 1109 LO
PEUGEOT 1109 N2
PEUGEOT 1109 N4
PEUGEOT 1109 S7
PEUGEOT 1109 X5
PEUGEOT 9558048380
PEUGEOT 9608666880
PEUGEOT 9620029980
PIAGGIO MOTORCYCLES 493063
RENAULT 86 71 001 3812
SSANGYONG 15310-01700
TALBOT 95 580 482 80
TALBOT E 495 622 80
Varuosade kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
CITROËN AX
CITROËN AX (ZA-_) / 1.3 Sport04.1987 - 12.198870 Kw - 95 HP / M4AOtto
CITROËN AX (ZA-_) / 1.4 GTi06.1991 - 12.199669 Kw - 94 HP / KFZ (TU3FJ2)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 1.4 GTi06.1991 - 12.199274 Kw - 100 HP / KFZ (TU3FJ2)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 1.4 GTi08.1991 - 12.199666 Kw - 90 HP / KFY (TU3FJ2)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 1007.1986 - 12.199833 Kw - 45 HP / CDY (TU9M)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 1009.1986 - 06.199232 Kw - 44 HP / C1AOtto
CITROËN AX (ZA-_) / 1002.1987 - 12.199837 Kw - 50 HP / CDZ (TU9M)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 10 E12.1986 - 12.198830 Kw - 41 HP / C3AOtto
CITROËN AX (ZA-_) / 1109.1986 - 12.199744 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 1109.1986 - 12.199744 Kw - 60 HP / H1BOtto
CITROËN AX (ZA-_) / 1112.1986 - 04.199440 Kw - 54 HP / H1BOtto
CITROËN AX (ZA-_) / 1112.1986 - 04.199440 Kw - 54 HP / H1AOtto
CITROËN AX (ZA-_) / 11 4x406.1991 - 07.199240 Kw - 54 HP / H1AOtto
CITROËN AX (ZA-_) / 11 KAT09.1988 - 12.198940 Kw - 54 HP / HAZ (TU1CP)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 1412.1986 - 12.198844 Kw - 60 HP / KAY (TU3CP)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 1404.1987 - 04.199755 Kw - 75 HP / KDX (TU3M/Z)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 1404.1987 - 04.199755 Kw - 75 HP / KDY (TU3M)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 1404.1987 - 04.199755 Kw - 75 HP / KDY (TU3FM)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 1404.1987 - 04.199755 Kw - 75 HP / KDZ (TU3M/Z)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 1401.1988 - 12.199262 Kw - 85 HP / K2AOtto
CITROËN AX (ZA-_) / 1401.1988 - 12.199262 Kw - 85 HP / K2BOtto
CITROËN AX (ZA-_) / 1401.1988 - 12.199261 Kw - 84 HP / K2AOtto
CITROËN AX (ZA-_) / 1406.1988 - 12.198949 Kw - 67 HP / K1FOtto
CITROËN AX (ZA-_) / 1401.1989 - 12.199151 Kw - 69 HP / K1GOtto
CITROËN AX (ZA-_) / 14 4x408.1991 - 12.199655 Kw - 75 HP / KDX (TU3M/Z)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 14 4x408.1991 - 12.199655 Kw - 75 HP / KDY (TU3M)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 14 4x408.1991 - 12.199655 Kw - 75 HP / KDY (TU3FM)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 14 4x408.1991 - 12.199655 Kw - 75 HP / KDZ (TU3M/Z)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 14 D09.1988 - 06.199238 Kw - 52 HP / K9A (TUD3)Diisel
CITROËN AX (ZA-_) / 14 D08.1991 - 12.199737 Kw - 50 HP / K9Y (TUD3Y)Diisel
CITROËN AX (ZA-_) / 14 GT01.1989 - 12.199159 Kw - 80 HP / KDZ (TU3M/Z)Otto
CITROËN AX (ZA-_) / 15 D08.1994 - 12.199740 Kw - 54 HP / VJY (TUD5)Diisel
CITROËN AX (ZA-_) / 15 D08.1994 - 12.199743 Kw - 58 HP / VJZ (TUD5)Diisel
CITROËN AX (ZA-_) / 15 D08.1994 - 12.199743 Kw - 58 HP / VJY (TUD5)Diisel
CITROËN BERLINGO
CITROËN BERLINGO (MF) / 1.1 i (MFHDZ, MFHFX)07.1996 - kuni ...44 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Otto
CITROËN BERLINGO (MF) / 1.1 i (MFHDZ, MFHFX)07.1996 - kuni ...44 Kw - 60 HP / HFX (TU1JP)Otto
CITROËN BERLINGO (MF) / 1.4 i (MFKFX, MFKFW)07.1996 - kuni ...55 Kw - 75 HP / KFX (TU3JP)Otto
CITROËN BERLINGO (MF) / 1.4 i (MFKFX, MFKFW)07.1996 - kuni ...55 Kw - 75 HP / KFW (TU3JP)Otto
CITROËN BERLINGO (MF) / 1.8 D (MFA9A)07.1998 - kuni ...43 Kw - 58 HP / A9A (XUD7)Diisel
CITROËN BERLINGO (MF) / 1.8 i (MFLFX)05.1997 - kuni ...66 Kw - 90 HP / LFX (XU7JB)Otto
CITROËN BERLINGO (MF) / 1.8 i 4WD (MFLFX)04.1997 - kuni ...66 Kw - 90 HP / LFX (XU7JB)Otto
CITROËN BERLINGO (MF) / 1.9 D (MFDJY)07.1996 - kuni ...50 Kw - 68 HP / DJY (XUD9A)Diisel
CITROËN BERLINGO (MF) / 1.9 D (MFDJY)07.1996 - kuni ...50 Kw - 68 HP / D9B (XUD9A/L)Diisel
CITROËN BERLINGO Kast (M_) / 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX)07.1996 - kuni ...44 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Otto
CITROËN BERLINGO Kast (M_) / 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX)07.1996 - kuni ...44 Kw - 60 HP / HFX (TU1JP)Otto
CITROËN BERLINGO Kast (M_) / 1.4 i (MBKFX, MBKFW)07.1996 - kuni ...55 Kw - 75 HP / KFX (TU3JP)Otto
CITROËN BERLINGO Kast (M_) / 1.4 i (MBKFX, MBKFW)07.1996 - kuni ...55 Kw - 75 HP / KFW (TU3JP)Otto
CITROËN BERLINGO Kast (M_) / 1.8 D (MBA9A, MCA9A)07.1996 - kuni ...43 Kw - 59 HP / A9A (XUD7)Diisel
CITROËN BERLINGO Kast (M_) / 1.8 i08.1999 - 10.200266 Kw - 90 HP / LFX (XU7JB)Otto
CITROËN BERLINGO Kast (M_) / 1.9 D (MBDJY)07.1996 - kuni ...51 Kw - 70 HP / DJY (XUD9A)Diisel
CITROËN BX
CITROËN BX (XB-_) / 1.8 D10.1985 - 09.199344 Kw - 60 HP / 161 (XUD7)Diisel
CITROËN BX (XB-_) / 1401.1989 - 02.199355 Kw - 75 HP / KDY (TU3M)Otto
CITROËN BX (XB-_) / 1401.1989 - 02.199355 Kw - 75 HP / KDZ (TU3M/Z)Otto
CITROËN BX (XB-_) / 1401.1989 - 12.198947 Kw - 64 HP / K1H (TU3A)Otto
CITROËN BX (XB-_) / 14 E04.1983 - 07.198952 Kw - 71 HP / 150COtto
CITROËN BX (XB-_) / 14 E04.1983 - 07.198952 Kw - 71 HP / K1GOtto
CITROËN BX (XB-_) / 14 E04.1983 - 02.199353 Kw - 72 HP / 150COtto
CITROËN BX (XB-_) / 14 E09.1985 - 02.199349 Kw - 67 HP / 150FOtto
CITROËN BX (XB-_) / 14 E10.1985 - 05.198959 Kw - 80 HP / Otto
CITROËN BX (XB-_) / 1510.1987 - 05.199259 Kw - 80 HP / B1E (XU51C)Otto
CITROËN BX (XB-_) / 1610.1982 - 06.198866 Kw - 90 HP / 171AOtto
CITROËN BX (XB-_) / 1610.1982 - 06.198866 Kw - 90 HP / 171BOtto
CITROËN BX (XB-_) / 1610.1982 - 06.198866 Kw - 90 HP / 171COtto
CITROËN BX (XB-_) / 1610.1982 - 12.199268 Kw - 92 HP / XU52COtto
CITROËN BX (XB-_) / 1607.1985 - 02.199364 Kw - 87 HP / 171DOtto
CITROËN BX (XB-_) / 1603.1986 - 02.199376 Kw - 103 HP / 180ZOtto
CITROËN BX (XB-_) / 1601.1987 - 02.199353 Kw - 72 HP / B1E (XU51C)Otto
CITROËN BX (XB-_) / 1609.1987 - 02.199358 Kw - 79 HP / B1A (XU51C/K)Otto
CITROËN BX (XB-_) / 1609.1988 - 02.199355 Kw - 75 HP / BAY (XU5CP)Otto
CITROËN BX (XB-_) / 1609.1988 - 02.199355 Kw - 75 HP / BAZ (XU5CP)Otto
CITROËN BX (XB-_) / 16 E05.1989 - 02.199365 Kw - 88 HP / BDZ (XU5M)Otto
CITROËN BX (XB-_) / 16 E05.1989 - 02.199365 Kw - 88 HP / BDY (XU5M)Otto
CITROËN BX (XB-_) / 1907.1986 - 05.198975 Kw - 102 HP / 159AOtto
CITROËN BX (XB-_) / 1907.1986 - 05.198977 Kw - 105 HP / D2A (XU92C)Otto
CITROËN BX (XB-_) / 1909.1986 - 11.198970 Kw - 95 HP / D2C (XU92C)Otto
CITROËN BX (XB-_) / 19 D09.1983 - 09.199347 Kw - 64 HP / 162 (XUD9)Diisel
CITROËN BX (XB-_) / 19 D09.1983 - 09.199347 Kw - 64 HP / D9A (XUD9)Diisel
CITROËN BX (XB-_) / 19 D09.1983 - 09.199347 Kw - 64 HP / DJZ (XUD9Y)Diisel
CITROËN BX (XB-_) / 19 D03.1987 - 02.199351 Kw - 69 HP / D9B (XUD9A/U)Diisel
CITROËN BX (XB-_) / 19 E06.1988 - 02.199380 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Otto
CITROËN BX (XB-_) / 19 E 4x404.1989 - 02.199380 Kw - 109 HP / D2FOtto
CITROËN BX (XB-_) / 19 GTi10.1984 - 06.199490 Kw - 122 HP / Otto
CITROËN BX (XB-_) / 19 GTi07.1986 - 02.199390 Kw - 122 HP / D6A (XU9J2)Otto
CITROËN BX (XB-_) / 19 GTi06.1988 - 02.199388 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JA)Otto
CITROËN BX (XB-_) / 19 GTi 16V09.1987 - 12.1988116 Kw - 158 HP / D6C (XU9J4)Otto
CITROËN BX (XB-_) / 19 GTi 16V03.1988 - 02.1993108 Kw - 147 HP / DFW (XU9J4)Otto
CITROËN BX (XB-_) / 19 GTi 4x406.1988 - 02.199388 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JA)Otto
CITROËN BX (XB-_) / TRD Turbo03.1988 - 02.199366 Kw - 90 HP / A8A (XUD7TE)Diisel
CITROËN BX (XB-_) / TRD Turbo03.1988 - 02.199366 Kw - 90 HP / AJZ (XUD7TE)Diisel
CITROËN BX Break (XB-_) / 1.401.1987 - 01.199252 Kw - 71 HP / 150COtto
CITROËN BX Break (XB-_) / 1.9 D01.1987 - 01.199252 Kw - 71 HP / Diisel
CITROËN BX Break (XB-_) / 1401.1986 - 02.199353 Kw - 72 HP / 150COtto
CITROËN BX Break (XB-_) / 1401.1989 - 02.199355 Kw - 75 HP / KDY (TU3M)Otto
CITROËN BX Break (XB-_) / 1401.1989 - 12.198947 Kw - 64 HP / K1H (TU3A)Otto
CITROËN BX Break (XB-_) / 1510.1987 - 05.199259 Kw - 80 HP / B1E (XU51C)Otto
CITROËN BX Break (XB-_) / 1604.1983 - 01.199268 Kw - 92 HP / 171COtto
CITROËN BX Break (XB-_) / 1606.1985 - 06.198866 Kw - 90 HP / 171AOtto
CITROËN BX Break (XB-_) / 1606.1985 - 06.198866 Kw - 90 HP / 171BOtto
CITROËN BX Break (XB-_) / 1606.1985 - 06.198866 Kw - 90 HP / 171COtto
CITROËN BX Break (XB-_) / 1607.1985 - 12.199464 Kw - 87 HP / 171DOtto
CITROËN BX Break (XB-_) / 1603.1986 - 12.199476 Kw - 103 HP / 180ZOtto
CITROËN BX Break (XB-_) / 1609.1988 - 12.199453 Kw - 72 HP / B1E (XU51C)Otto
CITROËN BX Break (XB-_) / 1609.1988 - 12.199455 Kw - 75 HP / BAY (XU5CP)Otto
CITROËN BX Break (XB-_) / 1609.1988 - 12.199455 Kw - 75 HP / BAZ (XU5CP)Otto
CITROËN BX Break (XB-_) / 1605.1989 - 12.199465 Kw - 88 HP / BDY (XU5M)Otto
CITROËN BX Break (XB-_) / 1605.1989 - 12.199465 Kw - 88 HP / BDZ (XU5M)Otto
CITROËN BX Break (XB-_) / 18 D10.1985 - 09.199344 Kw - 60 HP / 161A (XUD7)Diisel
CITROËN BX Break (XB-_) / 1907.1986 - 12.199475 Kw - 102 HP / D2A (XU92C)Otto
CITROËN BX Break (XB-_) / 1907.1986 - 01.199290 Kw - 122 HP / D6A (XU9J2)Otto
CITROËN BX Break (XB-_) / 1912.1987 - 12.198970 Kw - 95 HP / D2C (XU92C)Otto
CITROËN BX Break (XB-_) / 1906.1988 - 12.199488 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JA)Otto
CITROËN BX Break (XB-_) / 1906.1988 - 12.199480 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Otto
CITROËN BX Break (XB-_) / 19 4x406.1989 - 05.199178 Kw - 107 HP / D2EOtto
CITROËN BX Break (XB-_) / 19 4x410.1990 - 05.199180 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Otto
CITROËN BX Break (XB-_) / 19 D09.1983 - 11.199447 Kw - 64 HP / 162 (XUD9)Diisel
CITROËN BX Break (XB-_) / 19 D09.1983 - 11.199447 Kw - 64 HP / D9A (XUD9)Diisel
CITROËN BX Break (XB-_) / 19 D09.1983 - 11.199447 Kw - 64 HP / DJZ (XUD9Y)Diisel
CITROËN BX Break (XB-_) / 19 D03.1987 - 12.199451 Kw - 69 HP / D9B (XUD9A/U)Diisel
CITROËN BX Break (XB-_) / 19 KAT07.1986 - 12.199475 Kw - 102 HP / DFZ (XU9J1)Otto
CITROËN BX Break (XB-_) / TRD Turbo03.1988 - 12.199466 Kw - 90 HP / A8A (XUD7TE)Diisel
CITROËN BX Break (XB-_) / TRD Turbo03.1988 - 12.199466 Kw - 90 HP / AJZ (XUD7TE)Diisel
CITROËN C15
CITROËN C15 (VD-_) / 1.010.1984 - 12.199733 Kw - 45 HP / XV8Otto
CITROËN C15 (VD-_) / 1.010.1984 - 12.199733 Kw - 45 HP / TU9Otto
CITROËN C15 (VD-_) / 1.110.1984 - 12.199635 Kw - 48 HP / E1AOtto
CITROËN C15 (VD-_) / 1.110.1984 - 12.199635 Kw - 48 HP / 109KOtto
CITROËN C15 (VD-_) / 1.1 i07.1988 - 12.199644 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Otto
CITROËN C15 (VD-_) / 1.407.1987 - 12.199649 Kw - 67 HP / K1H (TU3A)Otto
CITROËN C15 (VD-_) / 1.4 E05.1987 - 12.199644 Kw - 60 HP / 150D (XY7)Otto
CITROËN C15 (VD-_) / 1.4 E07.1987 - 12.199640 Kw - 55 HP / K3AOtto
CITROËN C15 (VD-_) / 1.4 i05.1991 - 12.199655 Kw - 75 HP / KDY (TU3FM)Otto
CITROËN C15 (VD-_) / 1.4 i05.1991 - 12.199655 Kw - 75 HP / KDY (TU3M)Otto
CITROËN C15 (VD-_) / 1.8 D07.1986 - 12.200044 Kw - 60 HP / 161A (XUD7)Diisel
CITROËN C15 Kombi / 1.108.1988 - 07.199644 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Otto
CITROËN C15 Kombi / 1.110.1988 - 10.199240 Kw - 54 HP / HDZ (TU1M)Otto
CITROËN C15 Kombi / 1.405.1987 - 09.199249 Kw - 67 HP / Otto
CITROËN C15 Kombi / 1.405.1987 - 10.199244 Kw - 60 HP / 150D (XY7)Otto
CITROËN C15 Kombi / 1.405.1991 - 07.199655 Kw - 75 HP / KDY (TU3M)Otto
CITROËN C15 Kombi / 1.8 D04.1987 - 08.200044 Kw - 60 HP / 161A (XUD7)Diisel
CITROËN C25
CITROËN C25 Buss (280_, 290_) / 1.8 E07.1987 - 02.199451 Kw - 69 HP / 169 (XM7T)Otto
CITROËN C25 Buss (280_, 290_) / 1.9 D07.1987 - 02.199451 Kw - 69 HP / D9B (XUD9A/U)Diisel
CITROËN C25 Buss (280_, 290_) / 1.9 TD04.1992 - 02.199460 Kw - 82 HP / M705Diisel
CITROËN C25 Buss (280_, 290_) / 2.002.1991 - 02.199462 Kw - 84 HP / 170C (XN1T)Otto
CITROËN C25 Buss (280_, 290_) / 2.0 E09.1981 - 02.199458 Kw - 79 HP / 170B (XN1T)Otto
CITROËN C25 Buss (280_, 290_) / 2.0 E09.1981 - 02.199458 Kw - 79 HP / 170A (XN1T)Otto
CITROËN C25 Kast (280_, 290_) / 2.011.1981 - 12.198657 Kw - 78 HP / Otto
CITROËN C25 Kast (280_, 290_) / 2.002.1991 - 03.199462 Kw - 84 HP / 170C (XN1T)Otto
CITROËN C25 Kast (280_, 290_) / 2.0 E09.1981 - 03.199458 Kw - 79 HP / 170B (XN1T)Otto
CITROËN C25 Kast (280_, 290_) / 2.0 E09.1981 - 03.199458 Kw - 79 HP / 170A (XN1T)Otto
CITROËN C25 Pritsche/æassii (280_, 290_) / 1.8 E07.1987 - 02.199451 Kw - 69 HP / 169 (XM7T)Otto
CITROËN C25 Pritsche/æassii (280_, 290_) / 1.9 DT10.1991 - 01.199460 Kw - 82 HP / Diisel
CITROËN C25 Pritsche/æassii (280_, 290_) / 2.001.1987 - 03.199462 Kw - 84 HP / 170C (XN1T)Otto
CITROËN C35
CITROËN C35 Buss / 2.011.1973 - 01.199465 Kw - 88 HP / B20614Otto
CITROËN C35 Buss / 2.5 D02.1980 - 01.199451 Kw - 69 HP / B25637Diisel
CITROËN C35 Kast / 2.011.1973 - 01.199465 Kw - 88 HP / B20614Otto
CITROËN C35 Kast / 2.010.1986 - 09.199047 Kw - 64 HP / Otto
CITROËN C35 Kast / 2.5 D02.1980 - 01.199451 Kw - 69 HP / B25637Diisel
CITROËN C35 Pick-up / 2.011.1973 - 01.199465 Kw - 88 HP / B20614Otto
CITROËN C35 Pick-up / 2.5 D02.1980 - 01.199451 Kw - 69 HP / B25637Diisel
CITROËN C4
CITROËN C4 I (LC_) / 2.0 HDi04.2007 - 07.200881 Kw - 110 HP / RHZ (DW10ATED)Diisel
CITROËN C5
CITROËN C5 I (DC_) / 3.0 V6 (DCXFXC, DCXFXF)03.2001 - 08.2004152 Kw - 207 HP / XFX (ES9J4S)Otto
CITROËN C5 I Estate (DE_) / 3.0 Carlsson09.2003 - 08.2004173 Kw - 235 HP / XFX (ES9J4S)Otto
CITROËN C5 I Estate (DE_) / 3.0 V6 (DEXFXC, DEXFXF)06.2001 - 08.2004152 Kw - 207 HP / XFX (ES9J4S)Otto
CITROËN C8
CITROËN C8 (EA_, EB_) / 3.0 V607.2002 - kuni ...150 Kw - 204 HP / XFX (ES9J4S)Otto
CITROËN CX
CITROËN CX Mk II / 20 RE08.1985 - 12.199278 Kw - 106 HP / 829 A5Otto
CITROËN CX Mk II / 22 TRS07.1985 - 12.199283 Kw - 113 HP / J6T A500Otto
CITROËN CX Mk II / 22 TRS07.1985 - 07.198985 Kw - 115 HP / J6T A500Otto
CITROËN CX Mk II / 25 GTi05.1986 - 12.199289 Kw - 121 HP / M25-668Otto
CITROËN CX Mk II / 25 GTi Turbo 208.1985 - 12.1992122 Kw - 166 HP / M25-662Otto
CITROËN CX Mk II / 25 GTi Turbo 209.1986 - 12.1992115 Kw - 156 HP / M25-667Otto
CITROËN CX Mk II / 25 TRi08.1985 - 12.1992100 Kw - 136 HP / M25-659Otto
CITROËN CX Mk II Kombi / 2008.1985 - 08.198678 Kw - 106 HP / 829 A5Otto
CITROËN CX Mk II Kombi / 22 TRS07.1985 - 12.199283 Kw - 113 HP / J6T A500Otto
CITROËN CX Mk II Kombi / 22TRS07.1985 - 07.198985 Kw - 115 HP / J6T A500Otto
CITROËN CX Mk II Kombi / 25 i05.1986 - 12.199289 Kw - 121 HP / M25-668Otto
CITROËN CX Mk II Kombi / 25 TRI08.1985 - 12.1992100 Kw - 136 HP / M25-659Otto
CITROËN CX   (MA) / 25 GTi Turbo 206.1984 - 08.1985122 Kw - 166 HP / M25-662Otto
CITROËN CX   (MA) / 25 TRi07.1983 - 08.1985100 Kw - 136 HP / M25-659Otto
CITROËN CX   Kombi (MA) / 200006.1979 - 08.198578 Kw - 106 HP / 829 A5Otto
CITROËN CX   Kombi (MA) / 220006.1981 - 08.198585 Kw - 115 HP / J6T A500Otto
CITROËN CX   Kombi (MA) / 2400 GTi07.1982 - 06.198394 Kw - 128 HP / M23-622Otto
CITROËN CX   Kombi (MA) / 25 TRI07.1983 - 08.1985100 Kw - 136 HP / M25-659Otto
CITROËN DISPATCH
CITROËN DISPATCH (U6U) / 1.9 D10.1995 - 04.199851 Kw - 69 HP / D9B (XUD9A/U)Diisel
CITROËN DISPATCH (U6U) / 1.9 TD10.1995 - kuni ...66 Kw - 90 HP / DHX (XUD9TF/BTF)Diisel
CITROËN DISPATCH (U6U) / 1.9 TD04.1996 - kuni ...68 Kw - 92 HP / D8B (XUD9TF)Diisel
CITROËN DISPATCH Pritsche/æassii (BU_, BV_, BW_, BX_) / 1.9 TD10.1999 - kuni ...68 Kw - 92 HP / D8B (XUD9TF)Diisel
CITROËN DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) / 1.9 D10.1995 - 08.199851 Kw - 69 HP / D9B (XUD9A/U)Diisel
CITROËN DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) / 1.9 TD10.1995 - kuni ...66 Kw - 90 HP / DHX (XUD9TF/BTF)Diisel
CITROËN RELAY
CITROËN RELAY Buss (230P) / 1.9 D01.1999 - 04.200251 Kw - 69 HP / D9B (XUD9A/U)Diisel
CITROËN RELAY Buss (230P) / 1.9 TD02.1994 - 04.200268 Kw - 92 HP / D8C (XUD9UTF)Diisel
CITROËN RELAY Buss (230P) / 1.9 TD08.1994 - 04.200266 Kw - 90 HP / D8C (XUD9UTF)Diisel
CITROËN RELAY Buss (230P) / 1.9 TD 4x408.1996 - 04.200268 Kw - 92 HP / D8C (XUD9UTF)Diisel
CITROËN RELAY Buss (230P) / 2.002.1994 - 04.200280 Kw - 109 HP / RFW (XU10J2U)Otto
CITROËN RELAY Buss (230P) / 2.0 4x408.1996 - 04.200280 Kw - 109 HP / RFW (XU10J2U)Otto
CITROËN RELAY Buss (230P) / 2.5 D08.1994 - 04.200263 Kw - 86 HP / T9A (DJ5)Diisel
CITROËN RELAY Buss (230P) / 2.5 D 4x408.1996 - 04.200263 Kw - 86 HP / T9A (DJ5)Diisel
CITROËN RELAY Buss (230P) / 2.5 TD08.1994 - 04.200276 Kw - 103 HP / T8A (DJ5T)Diisel
CITROËN RELAY Buss (230P) / 2.5 TD08.1994 - 04.200276 Kw - 103 HP / T8A (DJ5T)Diisel
CITROËN RELAY Buss (230P) / 2.5 TD 4x408.1996 - 04.200276 Kw - 103 HP / T8A (DJ5T)Diisel
CITROËN RELAY Buss (230P) / 2.5 TD 4x408.1996 - 04.200276 Kw - 103 HP / T8A (DJ5T)Diisel
CITROËN RELAY Buss (230P) / 2.5 TDi12.1996 - 11.200079 Kw - 107 HP / THX (DJ5TED)Diisel
CITROËN RELAY Buss (230P) / 2.5 TDI 4x412.1996 - 11.200079 Kw - 107 HP / THX (DJ5TED)Diisel
CITROËN RELAY Buss (244, Z_) / 2.004.2002 - kuni ...81 Kw - 110 HP / XU10J2Otto
CITROËN RELAY Buss (244, Z_) / 2.0 bivalent02.2003 - kuni ...81 Kw - 110 HP / XU10J2Otto
CITROËN RELAY Kast (230L) / 1.9 D02.1994 - 04.200251 Kw - 69 HP / D9B (XUD9A/U)Diisel
CITROËN RELAY Kast (230L) / 1.9 D07.1999 - 04.200250 Kw - 68 HP / DJY (XUD9A)Diisel
CITROËN RELAY Kast (230L) / 1.9 TD03.1994 - 04.200268 Kw - 92 HP / D8C (XUD9UTF)Diisel
CITROËN RELAY Kast (230L) / 1.9 TD03.1994 - 04.200266 Kw - 90 HP / DHX (XUD9TF/BTF)Diisel
CITROËN RELAY Kast (230L) / 2.003.1994 - 04.200280 Kw - 109 HP / RFW (XU10J2U)Otto
CITROËN RELAY Kast (230L) / 2.0 4x410.1996 - 01.200280 Kw - 109 HP / RFW (XU10J2U)Otto
CITROËN RELAY Kast (230L) / 2.5 D03.1994 - 04.200263 Kw - 86 HP / T9A (DJ5)Diisel
CITROËN RELAY Kast (230L) / 2.5 D 4x403.2000 - 04.200263 Kw - 86 HP / T9A (DJ5)Diisel
CITROËN RELAY Kast (230L) / 2.5 TD03.1994 - 04.200276 Kw - 103 HP / T8A (DJ5T)Diisel
CITROËN RELAY Kast (230L) / 2.5 TD03.1994 - 04.200276 Kw - 103 HP / T8A (DJ5T)Diisel
CITROËN RELAY Kast (230L) / 2.5 TDi12.1996 - 11.200079 Kw - 107 HP / THX (DJ5TED)Diisel
CITROËN RELAY Kast (230L) / 2.5 TDi 4x403.2000 - 11.200079 Kw - 107 HP / THX (DJ5TED)Diisel
CITROËN RELAY Kast (244) / 2.004.2002 - kuni ...81 Kw - 110 HP / XU10J2Otto
CITROËN RELAY Kast (244) / 2.0 bivalent02.2003 - kuni ...81 Kw - 110 HP / XU10J2Otto
CITROËN RELAY Pritsche/æassii (230) / 1.9 TD03.1994 - 04.200268 Kw - 92 HP / D8C (XUD9UTF)Diisel
CITROËN RELAY Pritsche/æassii (230) / 1.9 TD03.1994 - 04.200266 Kw - 90 HP / DHX (XUD9TF/BTF)Diisel
CITROËN RELAY Pritsche/æassii (230) / 2.003.1994 - 04.200280 Kw - 109 HP / RFW (XU10J2U)Otto
CITROËN RELAY Pritsche/æassii (230) / 2.5 D03.1994 - 04.200263 Kw - 86 HP / T9A (DJ5)Diisel
CITROËN RELAY Pritsche/æassii (230) / 2.5 D 4x403.2000 - 04.200263 Kw - 86 HP / T9A (DJ5)Diisel
CITROËN RELAY Pritsche/æassii (230) / 2.5 TD03.1994 - 04.200276 Kw - 103 HP / T8A (DJ5T)Diisel
CITROËN RELAY Pritsche/æassii (230) / 2.5 TD03.1994 - 04.200276 Kw - 103 HP / T8A (DJ5T)Diisel
CITROËN RELAY Pritsche/æassii (230) / 2.5 TDi12.1996 - 04.200279 Kw - 107 HP / THX (DJ5TED)Diisel
CITROËN RELAY Pritsche/æassii (230) / 2.5 TDi 4x403.2000 - 04.200279 Kw - 107 HP / THX (DJ5TED)Diisel
CITROËN SAXO
CITROËN SAXO (S0, S1) / 1.0 X05.1996 - 11.199833 Kw - 45 HP / CDZ (TU9M)Otto
CITROËN SAXO (S0, S1) / 1.0 X05.1998 - 06.200337 Kw - 50 HP / CDZ (TU9M)Otto
CITROËN SAXO (S0, S1) / 1.1 X,SX05.1996 - 09.200340 Kw - 54 HP / HDZ (TU1M)Otto
CITROËN SAXO (S0, S1) / 1.1 X,SX05.1996 - 09.200344 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Otto
CITROËN SAXO (S0, S1) / 1.1 X,SX05.1996 - 09.200344 Kw - 60 HP / HFX (TU1JP)Otto
CITROËN SAXO (S0, S1) / 1.4 VTS05.1996 - 06.200355 Kw - 75 HP / KFX (TU3JP)Otto
CITROËN SAXO (S0, S1) / 1.4 VTS05.1996 - 06.200355 Kw - 75 HP / KFW (TU3JP)Otto
CITROËN SAXO (S0, S1) / 1.5 D09.1996 - 06.200142 Kw - 57 HP / VJZ (TUD5)Diisel
CITROËN SAXO (S0, S1) / 1.5 D09.1996 - 09.200340 Kw - 54 HP / VJY (TUD5)Diisel
CITROËN SAXO (S0, S1) / 1.5 D07.2001 - 04.200443 Kw - 58 HP / Diisel
CITROËN SAXO (S0, S1) / 1.6 VTL,VTR05.1996 - 06.200365 Kw - 88 HP / NFZ (TU5JP)Otto
CITROËN SAXO (S0, S1) / 1.6 VTS06.1996 - 09.200387 Kw - 118 HP / NFX (TU5JP4)Otto
CITROËN SYNERGIE
CITROËN SYNERGIE (22, U6) / 1.805.1997 - 07.200273 Kw - 99 HP / LFZ (XU7JP)Otto
CITROËN SYNERGIE (22, U6) / 1.9 TD11.1994 - 07.200266 Kw - 90 HP / DHX (XUD9TF/BTF)Diisel
CITROËN SYNERGIE (22, U6) / 1.9 TD11.1994 - 07.200266 Kw - 90 HP / D8B (XUD9TF)Diisel
CITROËN SYNERGIE (22, U6) / 1.9 TD10.1995 - 12.199868 Kw - 92 HP / D8B (XUD9TF)Diisel
CITROËN SYNERGIE (22, U6) / 2.006.1994 - 07.200289 Kw - 121 HP / RFU (XU10J2/C)Otto
CITROËN SYNERGIE (22, U6) / 2.0 16V05.1998 - 04.200097 Kw - 132 HP / RFV (XU10J4R)Otto
CITROËN SYNERGIE (22, U6) / 2.0 Turbo C.T.06.1994 - 07.2002108 Kw - 147 HP / RGX (XU10J2TE)Otto
CITROËN SYNERGIE (22, U6) / 2.1 TD05.1996 - 07.200280 Kw - 109 HP / P8C (XUD11BTE)Diisel
CITROËN VISA
CITROËN VISA / 16 GTI01.1985 - 06.198676 Kw - 103 HP / 180A (XU5J)Otto
CITROËN VISA / 16 GTI06.1986 - 03.199183 Kw - 113 HP / B6DOtto
CITROËN VISA / 17 D04.1984 - 03.199144 Kw - 60 HP / 161A (XUD7)Diisel
CITROËN XANTIA
CITROËN XANTIA (X1) / 1.6 i03.1993 - 01.199865 Kw - 88 HP / BFZ (XU5JP)Otto
CITROËN XANTIA (X1) / 1.8 i03.1993 - 01.199874 Kw - 101 HP / LFZ (XU7JP)Otto
CITROËN XANTIA (X1) / 1.8 i04.1997 - 01.199866 Kw - 90 HP / LFX (XU7JB)Otto
CITROËN XANTIA (X1) / 1.8 i 16V06.1995 - 01.199881 Kw - 110 HP / LFY (XU7JP4)Otto
CITROËN XANTIA (X1) / 1.9 D06.1994 - 01.199850 Kw - 68 HP / DJZ (XUD9Y)Diisel
CITROËN XANTIA (X1) / 1.9 D06.1994 - 01.199851 Kw - 69 HP / D9B (XUD9A/L)Diisel
CITROËN XANTIA (X1) / 1.9 SD02.1996 - 01.199855 Kw - 75 HP / DHW (XUD9SD)Diisel
CITROËN XANTIA (X1) / 1.9 Turbo D10.1994 - 01.199866 Kw - 90 HP / DHY (XUD9TE/Y)Diisel
CITROËN XANTIA (X1) / 1.9 Turbo D10.1994 - 01.199866 Kw - 90 HP / DHX (XUD9TF/BTF)Diisel
CITROËN XANTIA (X1) / 2.0 i03.1993 - 01.199889 Kw - 121 HP / RFX (XU10J2C)Otto
CITROËN XANTIA (X1) / 2.0 i 16V03.1993 - 01.1998112 Kw - 152 HP / RFY (XU10J4/Z)Otto
CITROËN XANTIA (X1) / 2.0 i 16V06.1994 - 01.1998110 Kw - 150 HP / RFT (XU10J4/Z)Otto
CITROËN XANTIA (X1) / 2.0 i 16V06.1995 - 01.199897 Kw - 132 HP / RFV (XU10J4R)Otto
CITROËN XANTIA (X1) / 2.0 Turbo06.1995 - 01.1998108 Kw - 147 HP / RGX (XU10J2TE)Otto
CITROËN XANTIA (X1) / 2.1 Turbo D 12V06.1995 - 01.199880 Kw - 109 HP / P8C (XUD11BTE)Diisel
CITROËN XANTIA (X1) / 3.0 i 24V01.1997 - 01.1998140 Kw - 190 HP / XFZ (ES9J4)Otto
CITROËN XANTIA (X2) / 1.6 i SX01.1998 - 03.200165 Kw - 88 HP / BFZ (XU5JP)Otto
CITROËN XANTIA (X2) / 1.8 i01.1998 - 04.200366 Kw - 90 HP / LFX (XU7JB)Otto
CITROËN XANTIA (X2) / 1.8 i 16V01.1998 - 04.200381 Kw - 110 HP / LFY (XU7JP4)Otto
CITROËN XANTIA (X2) / 1.9 SD01.1998 - 04.200355 Kw - 75 HP / DHW (XUD9SD)Diisel
CITROËN XANTIA (X2) / 1.9 Turbo D01.1998 - 04.200366 Kw - 90 HP / DHY (XUD9TE/Y)Diisel
CITROËN XANTIA (X2) / 1.9 Turbo D01.1998 - 04.200366 Kw - 90 HP / DHX (XUD9TF/BTF)Diisel
CITROËN XANTIA (X2) / 2.0 i01.1998 - 04.200389 Kw - 121 HP / RFX (XU10J2C)Otto
CITROËN XANTIA (X2) / 2.0 i 16V01.1998 - 04.200397 Kw - 132 HP / RFV (XU10J4R)Otto
CITROËN XANTIA (X2) / 2.0 Turbo01.1998 - 04.2003108 Kw - 147 HP / RGX (XU10J2TE)Otto
CITROËN XANTIA (X2) / 2.1 Turbo D 12V01.1998 - 02.199980 Kw - 109 HP / P8C (XUD11BTE)Diisel
CITROËN XANTIA (X2) / 3.0 V601.1998 - 04.2003140 Kw - 190 HP / XFZ (ES9J4)Otto
CITROËN XANTIA Estate (X1) / 1.8 i06.1995 - 01.199874 Kw - 101 HP / LFZ (XU7JP)Otto
CITROËN XANTIA Estate (X1) / 1.8 i04.1997 - 01.199866 Kw - 90 HP / LFX (XU7JB)Otto
CITROËN XANTIA Estate (X1) / 1.8 i 16V06.1995 - 01.199881 Kw - 110 HP / LFY (XU7JP4)Otto
CITROËN XANTIA Estate (X1) / 1.9 SD04.1997 - 01.199855 Kw - 75 HP / DHW (XUD9SD)Diisel
CITROËN XANTIA Estate (X1) / 1.9 Turbo D06.1995 - 01.199866 Kw - 90 HP / DHX (XUD9TF/BTF)Diisel
CITROËN XANTIA Estate (X1) / 1.9 Turbo D06.1995 - 01.199866 Kw - 90 HP / D8B (XUD9TF)Diisel
CITROËN XANTIA Estate (X1) / 1.9 Turbo D06.1995 - 01.199866 Kw - 90 HP / DHY (XUD9TE/Y)Diisel
CITROËN XANTIA Estate (X1) / 2.0 i06.1995 - 01.199889 Kw - 121 HP / RFX (XU10J2C)Otto
CITROËN XANTIA Estate (X1) / 2.0 i 16V06.1995 - 01.199897 Kw - 132 HP / RFV (XU10J4R)Otto
CITROËN XANTIA Estate (X1) / 2.0 Turbo06.1995 - 01.1998108 Kw - 147 HP / RGX (XU10J2TE)Otto
CITROËN XANTIA Estate (X1) / 2.1 Turbo D 12V06.1996 - 01.199880 Kw - 109 HP / P8C (XUD11BTE)Diisel
CITROËN XANTIA Estate (X2) / 1.8 i01.1998 - 04.200366 Kw - 90 HP / LFX (XU7JB)Otto
CITROËN XANTIA Estate (X2) / 1.8 i 16V01.1998 - 04.200381 Kw - 110 HP / LFY (XU7JP4)Otto
CITROËN XANTIA Estate (X2) / 1.9 SD01.1998 - 04.200355 Kw - 75 HP / DHW (XUD9SD)Diisel
CITROËN XANTIA Estate (X2) / 1.9 Turbo D01.1998 - 04.200366 Kw - 90 HP / DHX (XUD9TF/BTF)Diisel
CITROËN XANTIA Estate (X2) / 1.9 Turbo D01.1998 - 04.200366 Kw - 90 HP / D8B (XUD9TF)Diisel
CITROËN XANTIA Estate (X2) / 2.0 i01.1998 - 04.200389 Kw - 121 HP / RFX (XU10J2C)Otto
CITROËN XANTIA Estate (X2) / 2.0 i 16V01.1998 - 04.200397 Kw - 132 HP / RFV (XU10J4R)Otto
CITROËN XANTIA Estate (X2) / 2.0 Turbo01.1998 - 04.2003108 Kw - 147 HP / RGX (XU10J2TE)Otto
CITROËN XANTIA Estate (X2) / 2.1 Turbo D 12V01.1998 - 02.199980 Kw - 109 HP / P8C (XUD11BTE)Diisel
CITROËN XANTIA Estate (X2) / 3.0 V601.1998 - 04.2003140 Kw - 190 HP / XFZ (ES9J4)Otto
CITROËN XM
CITROËN XM (Y3) / 2.005.1989 - 04.199484 Kw - 114 HP / Otto
CITROËN XM (Y3) / 2.005.1989 - 06.199494 Kw - 128 HP / R6AOtto
CITROËN XM (Y3) / 2.0 i05.1989 - 06.199489 Kw - 121 HP / RFZ (XU10J2)Otto
CITROËN XM (Y3) / 2.0 i05.1989 - 04.199479 Kw - 107 HP / RDZ (XU10MZ)Otto
CITROËN XM (Y3) / 2.0 i Turbo09.1992 - 06.1994104 Kw - 141 HP / RGY (XU10J2TE/Z)Otto
CITROËN XM (Y3) / 2.1 D 12V05.1989 - 06.199460 Kw - 82 HP / P9A (XUD11A)Diisel
CITROËN XM (Y3) / 2.1 TD 12V05.1989 - 06.199480 Kw - 109 HP / P8A (XUD11ATE)Diisel
CITROËN XM (Y3) / 2.1 TD 12V05.1989 - 06.199480 Kw - 109 HP / PHZ (XUD11ATE)Diisel
CITROËN XM (Y3) / 2.1 TD 12V05.1989 - 06.199480 Kw - 109 HP / PJZ (XUD11ATE)Diisel
CITROËN XM (Y3) / 3.0 V605.1989 - 06.1994123 Kw - 167 HP / UFZ (ZPJ/Z)Otto
CITROËN XM (Y3) / 3.0 V605.1989 - 06.1994123 Kw - 167 HP / SFZ (ZPJ/Z)Otto
CITROËN XM (Y3) / 3.0 V6 24V07.1990 - 06.1994147 Kw - 200 HP / SKZ (ZPJ4/Z)Otto
CITROËN XM (Y3) / 3.0 V6 24V07.1990 - 06.1994147 Kw - 200 HP / UKZ (ZPJ4/Z)Otto
CITROËN XM (Y4) / 2.0 i 16V05.1994 - 10.200097 Kw - 132 HP / RFV (XU10J4R)Otto
CITROËN XM (Y4) / 2.0 Turbo05.1994 - 10.2000108 Kw - 147 HP / RGX (XU10J2TE)Otto
CITROËN XM (Y4) / 2.1 TD 12V05.1994 - 10.200080 Kw - 109 HP / P8A (XUD11ATE)Diisel
CITROËN XM (Y4) / 2.1 TD 12V05.1994 - 10.200080 Kw - 109 HP / PHZ (XUD11ATE)Diisel
CITROËN XM (Y4) / 2.1 TD 12V05.1994 - 10.200080 Kw - 109 HP / PJZ (XUD11ATE)Diisel
CITROËN XM (Y4) / 2.1 TD 12V05.1994 - 10.200080 Kw - 109 HP / P8C (XUD11BTE)Diisel
CITROËN XM (Y4) / 2.5 TD05.1994 - 10.200095 Kw - 129 HP / THY (DK5ATE)Diisel
CITROËN XM (Y4) / 3.0 V605.1994 - 10.2000123 Kw - 167 HP / UFZ (ZPJ/Z)Otto
CITROËN XM (Y4) / 3.0 V605.1994 - 10.2000123 Kw - 167 HP / SFZ (ZPJ/Z)Otto
CITROËN XM (Y4) / 3.0 V604.1997 - 10.2000140 Kw - 190 HP / XFZ (ES9J4)Otto
CITROËN XM (Y4) / 3.0 V6 24V05.1994 - 10.2000147 Kw - 200 HP / SKZ (ZPJ4/Z)Otto
CITROËN XM (Y4) / 3.0 V6 24V05.1994 - 10.2000147 Kw - 200 HP / UKZ (ZPJ4/Z)Otto
CITROËN XM Estate (Y3) / 2.005.1989 - 06.199494 Kw - 128 HP / R6AOtto
CITROËN XM Estate (Y3) / 2.0 i11.1991 - 04.199489 Kw - 121 HP / RFZ (XU10J2)Otto
CITROËN XM Estate (Y3) / 2.0 i (Y3A)11.1991 - 04.199479 Kw - 107 HP / RDZ (XU10MZ)Otto
CITROËN XM Estate (Y3) / 2.0 i (Y3A)11.1991 - 04.199479 Kw - 107 HP / XU102COtto
CITROËN XM Estate (Y3) / 2.0 Turbo09.1992 - 04.1994104 Kw - 141 HP / RGY (XU10J2TE/Z)Otto
CITROËN XM Estate (Y3) / 2.1 D 12V11.1991 - 04.199460 Kw - 82 HP / P9A (XUD11A)Diisel
CITROËN XM Estate (Y3) / 2.1 TD 12V11.1991 - 04.199480 Kw - 109 HP / P8A (XUD11ATE)Diisel
CITROËN XM Estate (Y3) / 2.1 TD 12V11.1991 - 04.199480 Kw - 109 HP / PHZ (XUD11ATE)Diisel
CITROËN XM Estate (Y3) / 2.1 TD 12V11.1991 - 04.199480 Kw - 109 HP / PJZ (XUD11ATE)Diisel
CITROËN XM Estate (Y3) / 2.1 TD 12V11.1991 - 04.199480 Kw - 109 HP / P8C (XUD11BTE)Diisel
CITROËN XM Estate (Y3) / 3.0 V611.1991 - 04.1994123 Kw - 167 HP / SFZ (ZPJ/Z)Otto
CITROËN XM Estate (Y3) / 3.0 V611.1991 - 04.1994123 Kw - 167 HP / UFZ (ZPJ/Z)Otto
CITROËN XM Estate (Y4) / 2.0 i 16V05.1994 - 10.200097 Kw - 132 HP / RFV (XU10J4R)Otto
CITROËN XM Estate (Y4) / 2.0 Turbo05.1994 - 10.2000108 Kw - 147 HP / RGY (XU10J2TE/Z)Otto
CITROËN XM Estate (Y4) / 2.0 Turbo05.1994 - 10.2000108 Kw - 147 HP / RGX (XU10J2TE)Otto
CITROËN XM Estate (Y4) / 2.1 D1207.1994 - 06.199660 Kw - 82 HP / P9A (XUD11A)Diisel
CITROËN XM Estate (Y4) / 2.1 TD 12V05.1994 - 10.200080 Kw - 109 HP / PHZ (XUD11ATE)Diisel
CITROËN XM Estate (Y4) / 2.1 TD 12V05.1994 - 10.200080 Kw - 109 HP / PJZ (XUD11ATE)Diisel
CITROËN XM Estate (Y4) / 2.1 TD 12V05.1994 - 10.200080 Kw - 109 HP / P8C (XUD11BTE)Diisel
CITROËN XM Estate (Y4) / 2.5 TD05.1994 - 10.200095 Kw - 129 HP / THY (DK5ATE)Diisel
CITROËN XM Estate (Y4) / 3.0 V605.1994 - 10.2000123 Kw - 167 HP / SFZ (ZPJ/Z)Otto
CITROËN XM Estate (Y4) / 3.0 V605.1994 - 10.2000123 Kw - 167 HP / UFZ (ZPJ/Z)Otto
CITROËN XM Estate (Y4) / 3.0 V604.1997 - 10.2000140 Kw - 190 HP / XFZ (ES9J4)Otto
CITROËN XSARA
CITROËN XSARA (N1) / 1.4 i04.1997 - 03.200555 Kw - 75 HP / KFX (TU3JP)Otto
CITROËN XSARA (N1) / 1.4 i04.1997 - 03.200555 Kw - 75 HP / KFW (TU3JP)Otto
CITROËN XSARA (N1) / 1.5 D04.1997 - 09.200042 Kw - 57 HP / VJZ (TUD5)Diisel
CITROËN XSARA (N1) / 1.6 i04.1997 - 09.200065 Kw - 88 HP / NFZ (TU5JP)Otto
CITROËN XSARA (N1) / 1.8 D04.1997 - 09.200043 Kw - 58 HP / 161A (XUD7)Diisel
CITROËN XSARA (N1) / 1.8 D04.1997 - 09.200043 Kw - 58 HP / A9A (XUD7)Diisel
CITROËN XSARA (N1) / 1.8 i04.1997 - 09.200066 Kw - 90 HP / LFX (XU7JB)Otto
CITROËN XSARA (N1) / 1.8 i 16V04.1997 - 09.200081 Kw - 110 HP / LFY (XU7JP4)Otto
CITROËN XSARA (N1) / 1.8 i Aut.04.1997 - 09.200074 Kw - 101 HP / LFZ (XU7JP)Otto
CITROËN XSARA (N1) / 1.9 D04.1997 - 09.200050 Kw - 68 HP / DJY (XUD9A)Diisel
CITROËN XSARA (N1) / 1.9 SD01.1998 - 09.200055 Kw - 75 HP / DHV (XUD9BSD)Diisel
CITROËN XSARA (N1) / 1.9 TD04.1997 - 09.200066 Kw - 90 HP / DHY (XUD9TE/Y)Diisel
CITROËN XSARA (N1) / 2.0 16V04.1997 - 09.2000120 Kw - 163 HP / RFS (XU10J4RS)Otto
CITROËN XSARA (N1) / 2.0 16V07.1998 - 09.200097 Kw - 132 HP / RFV (XU10J4R)Otto
CITROËN XSARA Estate (N2) / 1.4 i10.1997 - 08.200555 Kw - 75 HP / KFX (TU3JP)Otto
CITROËN XSARA Estate (N2) / 1.4 i10.1997 - 08.200555 Kw - 75 HP / KFW (TU3JP)Otto
CITROËN XSARA Estate (N2) / 1.5 D10.1997 - 09.200042 Kw - 57 HP / VJZ (TUD5)Diisel
CITROËN XSARA Estate (N2) / 1.6 i10.1997 - 09.200065 Kw - 88 HP / NFZ (TU5JP)Otto
CITROËN XSARA Estate (N2) / 1.8 D10.1997 - 09.200043 Kw - 58 HP / A9A (XUD7)Diisel
CITROËN XSARA Estate (N2) / 1.8 i10.1997 - 09.200066 Kw - 90 HP / LFX (XU7JB)Otto
CITROËN XSARA Estate (N2) / 1.8 i 16V10.1997 - 09.200081 Kw - 110 HP / LFY (XU7JP4)Otto
CITROËN XSARA Estate (N2) / 1.8 i Aut.10.1997 - 09.200074 Kw - 101 HP / LFZ (XU7JP)Otto
CITROËN XSARA Estate (N2) / 1.9 D10.1997 - 09.200050 Kw - 68 HP / DJY (XUD9A)Diisel
CITROËN XSARA Estate (N2) / 1.9 D01.1998 - 09.200055 Kw - 75 HP / DHV (XUD9BSD)Diisel
CITROËN XSARA Estate (N2) / 1.9 TD10.1997 - 09.200066 Kw - 90 HP / DHY (XUD9TE/Y)Diisel
CITROËN XSARA Estate (N2) / 2.0 16V07.1998 - 09.200097 Kw - 132 HP / RFV (XU10J4R)Otto
CITROËN XSARA Kupee (N0) / 1.4 i03.1998 - 03.200555 Kw - 75 HP / KFX (TU3JP)Otto
CITROËN XSARA Kupee (N0) / 1.4 i03.1998 - 03.200555 Kw - 75 HP / KFW (TU3JP)Otto
CITROËN XSARA Kupee (N0) / 1.6 i02.1998 - 09.200065 Kw - 88 HP / NFZ (TU5JP)Otto
CITROËN XSARA Kupee (N0) / 1.8 i02.1998 - 09.200066 Kw - 90 HP / LFX (XU7JB)Otto
CITROËN XSARA Kupee (N0) / 1.8 i02.1998 - 09.200074 Kw - 101 HP / LFZ (XU7JP)Otto
CITROËN XSARA Kupee (N0) / 1.8 i 16V02.1998 - 09.200081 Kw - 110 HP / LFY (XU7JP4)Otto
CITROËN XSARA Kupee (N0) / 1.9 D02.1998 - 09.200050 Kw - 68 HP / DJY (XUD9A)Diisel
CITROËN XSARA Kupee (N0) / 1.9 TD02.1998 - 09.200066 Kw - 90 HP / DHY (XUD9TE/Y)Diisel
CITROËN XSARA Kupee (N0) / 2.0 i 16V02.1998 - 03.2005120 Kw - 163 HP / RFS (XU10J4RS)Otto
CITROËN ZX
CITROËN ZX (N2) / 1,103.1991 - 08.199340 Kw - 54 HP / H1AOtto
CITROËN ZX (N2) / 1,103.1991 - 08.199340 Kw - 54 HP / H1BOtto
CITROËN ZX (N2) / 1.103.1991 - 06.199744 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Otto
CITROËN ZX (N2) / 1.403.1991 - 06.199755 Kw - 75 HP / KDZ (TU3M/Z)Otto
CITROËN ZX (N2) / 1.4 i03.1991 - 06.199755 Kw - 75 HP / KDX (TU3M/Z)Otto
CITROËN ZX (N2) / 1.4 i03.1991 - 06.199755 Kw - 75 HP / KDZ (TU3M/Z)Otto
CITROËN ZX (N2) / 1.4 i03.1991 - 06.199755 Kw - 75 HP / KFX (TU3JP)Otto
CITROËN ZX (N2) / 1.607.1994 - 10.199766 Kw - 90 HP / BDY (XU5M)Otto
CITROËN ZX (N2) / 1.607.1994 - 10.199766 Kw - 90 HP / BFZ (XU5JP)Otto
CITROËN ZX (N2) / 1.6 i03.1991 - 06.199765 Kw - 88 HP / BDY (XU5M)Otto
CITROËN ZX (N2) / 1.6 i03.1991 - 06.199765 Kw - 88 HP / BFZ (XU5JP)Otto
CITROËN ZX (N2) / 1.807.1994 - 10.199776 Kw - 103 HP / LFZ (XU7JP)Otto
CITROËN ZX (N2) / 1.804.1996 - 10.199782 Kw - 111 HP / LFY (XU7JP4)Otto
CITROËN ZX (N2) / 1.8 D06.1993 - 06.199744 Kw - 60 HP / 161A (XUD7)Diisel
CITROËN ZX (N2) / 1.8 i07.1992 - 06.199774 Kw - 101 HP / LFZ (XU7JP)Otto
CITROËN ZX (N2) / 1.8 i 16V01.1996 - 06.199781 Kw - 110 HP / LFY (XU7JP4)Otto
CITROËN ZX (N2) / 1.903.1991 - 06.199793 Kw - 126 HP / D6E (XU9JA)Otto
CITROËN ZX (N2) / 1.9 D03.1991 - 06.199747 Kw - 64 HP / DJZ (XUD9Y)Diisel
CITROËN ZX (N2) / 1.9 D07.1993 - 06.199750 Kw - 68 HP / D9B (XUD9A/U)Diisel
CITROËN ZX (N2) / 1.9 D07.1993 - 06.199750 Kw - 68 HP / DJY (XUD9A)Diisel
CITROËN ZX (N2) / 1.9 DT06.1992 - 06.199468 Kw - 92 HP / DHY (XUD9TE/Y)Diisel
CITROËN ZX (N2) / 1.9 DT07.1994 - 10.199765 Kw - 88 HP / Diisel
CITROËN ZX (N2) / 1.9 i03.1991 - 06.199788 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JA)Otto
CITROËN ZX (N2) / 1.9 TD07.1992 - 06.199766 Kw - 90 HP / DHY (XUD9TE/Y)Diisel
CITROËN ZX (N2) / 2.007.1994 - 10.199790 Kw - 122 HP / RFX (XU10J2C)Otto
CITROËN ZX (N2) / 2.009.1996 - 10.1997122 Kw - 166 HP / RFS (XU10J4RS)Otto
CITROËN ZX (N2) / 2.0 i07.1992 - 06.199789 Kw - 121 HP / RFX (XU10J2C)Otto
CITROËN ZX (N2) / 2.0 i 16V07.1992 - 10.1994112 Kw - 152 HP / RFY (XU10J4/Z)Otto
CITROËN ZX (N2) / 2.0 i 16V07.1992 - 10.1994112 Kw - 152 HP / RFT (XU10J4/Z)Otto
CITROËN ZX (N2) / 2.0 i 16V06.1994 - 06.1997110 Kw - 150 HP / RFT (XU10J4/Z)Otto
CITROËN ZX (N2) / 2.0 i 16V05.1996 - 06.1997120 Kw - 163 HP / RFS (XU10J4RS)Otto
CITROËN ZX Estate (N2) / 1.4 i10.1993 - 10.199755 Kw - 75 HP / KDY (TU3M)Otto
CITROËN ZX Estate (N2) / 1.4 i10.1993 - 10.199755 Kw - 75 HP / KFX (TU3JP)Otto
CITROËN ZX Estate (N2) / 1.4 i10.1993 - 10.199755 Kw - 75 HP / KDX (TU3M/Z)Otto
CITROËN ZX Estate (N2) / 1.6 i10.1993 - 10.199765 Kw - 88 HP / BFZ (XU5JP)Otto
CITROËN ZX Estate (N2) / 1.6 i10.1993 - 10.199765 Kw - 88 HP / BDY (XU5M)Otto
CITROËN ZX Estate (N2) / 1.8 D10.1993 - 10.199744 Kw - 60 HP / 161A (XUD7)Diisel
CITROËN ZX Estate (N2) / 1.8 i10.1993 - 10.199774 Kw - 101 HP / LFZ (XU7JP)Otto
CITROËN ZX Estate (N2) / 1.8 i 16V01.1996 - 02.199881 Kw - 110 HP / LFY (XU7JP4)Otto
CITROËN ZX Estate (N2) / 1.9 D10.1993 - 10.199747 Kw - 64 HP / DJZ (XUD9Y)Diisel
CITROËN ZX Estate (N2) / 1.9 D06.1994 - 10.199750 Kw - 68 HP / D9B (XUD9A/U)Diisel
CITROËN ZX Estate (N2) / 1.9 TD10.1993 - 10.199766 Kw - 90 HP / DHY (XUD9TE/Y)Diisel
DAF 400-Serie
DAF 400-Serie Kast / 428-435 2.5 D04.1989 - 08.199353 Kw - 72 HP / EN 55Diisel
DAF 400-Serie Kast / 428-435 2.5 D04.1989 - 08.199353 Kw - 72 HP / BN 52Diisel
DAF 400-Serie Kast / 428-435 2.5 TD04.1989 - 08.199371 Kw - 97 HP / ET 70Diisel
DAIHATSU HIJET
DAIHATSU HIJET Kast (S85) / 1.2 D05.1995 - 03.199826 Kw - 35 HP / LDW12Diisel
DAIHATSU HIJET Kast (S85) / 1.4 D03.1998 - kuni ...28 Kw - 38 HP / LDW14Diisel
FIAT DUCATO
FIAT DUCATO Buss (230) / 1.9 D04.1998 - 04.200250 Kw - 68 HP / DJYDiisel
FIAT DUCATO Buss (230) / 1.9 D04.1998 - 04.200250 Kw - 68 HP / D9BDiisel
FIAT DUCATO Buss (230) / 1.9 D04.1998 - 04.200250 Kw - 68 HP / D9B (XUD9A)Diisel
FIAT DUCATO Buss (230) / 1.9 TD04.1998 - 04.200266 Kw - 90 HP / DHX (XUD9TF/L)Diisel
FIAT DUCATO Buss (230) / 2.0 Panorama/Combinato03.1994 - 04.200280 Kw - 109 HP / RFWOtto
FIAT DUCATO Kast (230L) / 1.9 D04.1998 - 04.200250 Kw - 68 HP / DJYDiisel
FIAT DUCATO Kast (230L) / 1.9 TD04.1998 - 04.200266 Kw - 90 HP / DHX (XUD9TF/L)Diisel
FIAT DUCATO Kast (230L) / 2.003.1994 - 04.200280 Kw - 109 HP / RFWOtto
FIAT DUCATO Kast (280) / 1.801.1982 - 10.198849 Kw - 67 HP / 169 BOtto
FIAT DUCATO Kast (280) / 2.001.1982 - 08.199058 Kw - 79 HP / XN 1TOtto
FIAT DUCATO Kast (280) / 2.007.1985 - 08.199055 Kw - 75 HP / 170 BOtto
FIAT DUCATO Kast (280) / 2.003.1989 - 08.199062 Kw - 84 HP / 170 DOtto
FIAT DUCATO Kast (290) / 2.006.1990 - 05.199463 Kw - 86 HP / 170 DOtto
FIAT DUCATO Panorama (280) / 1.807.1982 - 12.198851 Kw - 69 HP / XM7TOtto
FIAT DUCATO Panorama (280) / 2.007.1982 - 05.198558 Kw - 79 HP / XN 1TOtto
FIAT DUCATO Panorama (280) / 2.001.1986 - 08.199055 Kw - 75 HP / 170 BOtto
FIAT DUCATO Panorama (280) / 2.009.1988 - 08.199062 Kw - 84 HP / 170 DOtto
FIAT DUCATO Panorama (290) / 2.007.1990 - 03.199462 Kw - 84 HP / 170 DOtto
FIAT DUCATO Panorama (290) / 2.0 4x406.1990 - 05.199463 Kw - 86 HP / 170 DOtto
FIAT DUCATO Pritsche/æassii (230) / 1.9 D04.1998 - 04.200250 Kw - 68 HP / DJYDiisel
FIAT DUCATO Pritsche/æassii (230) / 1.9 TD04.1998 - 04.200266 Kw - 90 HP / DHX (XUD9TF/L)Diisel
FIAT DUCATO Pritsche/æassii (230) / 2.003.1994 - 04.200280 Kw - 109 HP / RFWOtto
FIAT DUCATO Pritsche/æassii (280) / 2.007.1985 - 08.199055 Kw - 75 HP / 170 BOtto
FIAT DUCATO Pritsche/æassii (280) / 2.007.1985 - 08.199055 Kw - 75 HP / XN 1TOtto
FIAT DUCATO Pritsche/æassii (280) / 2.008.1988 - 08.199062 Kw - 84 HP / 170 DOtto
FIAT DUCATO Pritsche/æassii (290) / 2.007.1990 - 03.199462 Kw - 84 HP / 170 DOtto
FIAT DUCATO Pritsche/æassii (290) / 2.0 4x406.1990 - 05.199463 Kw - 86 HP / 170 DOtto
FIAT SCUDO
FIAT SCUDO Combinato (220P) / 1.9 D02.1996 - 04.199851 Kw - 69 HP / D9BDiisel
FIAT SCUDO Combinato (220P) / 1.9 TD02.1996 - 12.200668 Kw - 92 HP / D8BDiisel
FIAT SCUDO Combinato (220P) / 1.9 TD Eco02.1996 - 12.200666 Kw - 90 HP / DHX (XUD9TF/L)Diisel
FIAT SCUDO Kast (220L) / 1.9 D02.1996 - 12.200651 Kw - 69 HP / D9BDiisel
FIAT SCUDO Kast (220L) / 1.9 TD02.1996 - 12.200666 Kw - 90 HP / DHX (XUD9TF/L)Diisel
FIAT SCUDO Kast (220L) / 1.9 TD02.1998 - 12.200668 Kw - 92 HP / D8BDiisel
FIAT SCUDO Pritsche/æassii (220_) (US) / 1.9 TD09.1996 - 12.200668 Kw - 92 HP / D8BDiisel
FIAT SCUDO Pritsche/æassii (220_) (US) / 1.9 TD09.1996 - 12.200668 Kw - 92 HP / DHX (XUD9TF/L)Diisel
FIAT TALENTO
FIAT TALENTO Buss (290) / 2.0 (290UEH4)03.1989 - 03.199455 Kw - 75 HP / 170 BOtto
FIAT TALENTO Kast (290) / 2.0 (290U4)03.1989 - 03.199455 Kw - 75 HP / 170 BOtto
FIAT TALENTO Pritsche/æassii (290) / 2.0 (290UA4)03.1989 - 03.199455 Kw - 75 HP / 170 BOtto
FIAT ULYSSE
FIAT ULYSSE (220) / 1.8 (220.BB5)05.1997 - 08.200273 Kw - 99 HP / LFWOtto
FIAT ULYSSE (220) / 1.9 TD05.1997 - 12.199968 Kw - 92 HP / DHX (XUD9TF/L)Diisel
FIAT ULYSSE (220) / 1.9 TD (220AH5)02.1995 - 08.200266 Kw - 90 HP / DHX (XUD9TF/L)Diisel
FIAT ULYSSE (220) / 2.0 (220.AC5)06.1994 - 08.200289 Kw - 121 HP / RFU (XU10J2C)Otto
FIAT ULYSSE (220) / 2.0 16V05.1998 - 09.200097 Kw - 132 HP / RFVOtto
FIAT ULYSSE (220) / 2.0 Turbo (220.AD5)06.1994 - 08.2002108 Kw - 147 HP / RGX (XU10J2CTE)Otto
FIAT ULYSSE (220) / 2.1 TD03.1996 - 10.199980 Kw - 109 HP / P8CDiisel
FSO POLONEZ
FSO POLONEZ Mk III / 1.9 D09.1992 - 03.200251 Kw - 69 HP / XUD 9ADiisel
FSO POLONEZ Pick-up / 1.9 D04.1994 - 09.199851 Kw - 69 HP / XUD 9ADiisel
FSO PRIMA
FSO PRIMA II / 1.9 D08.1988 - 08.199251 Kw - 69 HP / XUD 9ADiisel
HYUNDAI LANTRA
HYUNDAI LANTRA Mk II (J-2) / 1.9 D03.1998 - 09.200050 Kw - 68 HP / DJYDiisel
HYUNDAI LANTRA Mk II Kombi (J-2) / 1.9 D03.1998 - 10.200050 Kw - 68 HP / DJYDiisel
LADA NIVA
LADA NIVA (2121) / 1900 Diesel01.1993 - kuni ...47 Kw - 64 HP / XUD9ADiisel
LADA NIVA (2121) / 1900 Diesel01.1999 - kuni ...55 Kw - 75 HP / XUD9SDDiisel
LANCIA ZETA
LANCIA ZETA (220) / 2.0 16V (220AL5)05.1998 - 07.200097 Kw - 132 HP / RFV (XU10J4R)Otto
LANCIA ZETA (220) / 2.0 Turbo (220AD5, 220CD5)05.1995 - 09.2002108 Kw - 147 HP / RGX (XU10J2TE)Otto
LANCIA ZETA (220) / 2.1 TD (220AJ5)05.1996 - 09.199980 Kw - 109 HP / P 8 CDiisel
LDV 400
LDV 400 Buss / 2.5 TD11.1995 - 10.199871 Kw - 96 HP / ET 70Diisel
LDV 400 Pritsche/æassii / 2.5 TD11.1995 - 10.199671 Kw - 96 HP / ET 70Diisel
LDV CONVOY
LDV CONVOY Buss / 2.5 D04.1996 - 02.200271 Kw - 97 HP / ET 70Diisel
LDV CONVOY Buss / 2.5 D04.1996 - 02.200253 Kw - 72 HP / EN 55Diisel
LDV CONVOY Kast / 2.5 D04.1996 - 09.199753 Kw - 72 HP / EN 55Diisel
LDV CONVOY Kast / 2.5 D04.1996 - 06.200571 Kw - 96 HP / ET 70Diisel
LDV CONVOY Pritsche/æassii / 2.5 D04.1996 - 06.200671 Kw - 96 HP / ET 70Diisel
LDV CONVOY Pritsche/æassii / 2.5 D04.1996 - 09.199753 Kw - 72 HP / EN 55Diisel
LDV PILOT
LDV PILOT Buss / 1.9 D04.1996 - 10.200552 Kw - 71 HP / XUD9Diisel
LDV PILOT Buss / 1.9 D06.2001 - 10.200551 Kw - 69 HP / Diisel
LDV PILOT Kast / 1.9 D04.1996 - 02.200252 Kw - 71 HP / XUD9Diisel
LDV PILOT Kast / 1.9 D03.2002 - 10.200551 Kw - 69 HP / Diisel
LDV PILOT Pritsche/æassii / 1.9 D04.1996 - 02.200252 Kw - 71 HP / XUD9Diisel
LDV PILOT Pritsche/æassii / 1.9 D06.2001 - 10.200551 Kw - 69 HP / Diisel
MAHINDRA ARMADA
MAHINDRA ARMADA / 2.5 D10.1997 - 09.200153 Kw - 72 HP / XD3PBMDiisel
MAHINDRA ARMADA / 2.5 D 4x410.1997 - 09.200153 Kw - 72 HP / XD3PBMDiisel
MAHINDRA CJ
MAHINDRA CJ 3 / 2.1 D Nelikvedu10.1988 - 09.199246 Kw - 63 HP / XDP 290Diisel
MAHINDRA CJ 3 / 2.3 D10.1988 - 09.199228 Kw - 38 HP / Diisel
MAHINDRA CJ 3 / 2.5 D10.1988 - 09.199229 Kw - 39 HP / Diisel
MAHINDRA CJ 3 Wagon / 2.1 D10.1988 - 09.199246 Kw - 63 HP / XDP 290Diisel
MAHINDRA CJ 3 Wagon / 2.3 D10.1988 - 09.199228 Kw - 38 HP / Diisel
MAHINDRA CJ 3 Wagon / 2.5 D10.1988 - 09.199229 Kw - 39 HP / Diisel
MEGA CLUB
MEGA CLUB / 1.1 i01.1992 - 06.199944 Kw - 60 HP / TU1MCOtto
MEGA CLUB / 1.4 i01.1992 - 06.199955 Kw - 75 HP / Otto
MEGA CLUB / 1.4 i 4x401.1992 - 06.199955 Kw - 75 HP / Otto
MEGA CLUB / 1.5 D01.1994 - 06.199943 Kw - 58 HP / Otto
MEGA CLUB / 1.5 D 4x401.1994 - 06.199943 Kw - 58 HP / Otto
MEGA CLUB II / 1.4 i06.1999 - kuni ...55 Kw - 75 HP / Otto
NISSAN MICRA
NISSAN MICRA II (K11) / 1.5 D02.1998 - 02.200342 Kw - 57 HP / TD15Diisel
PEUGEOT 106
PEUGEOT 106 Mk II (1) / 1.0 i05.1996 - kuni ...33 Kw - 45 HP / CDY (TU9M)Otto
PEUGEOT 106 Mk II (1) / 1.0 i01.1997 - kuni ...37 Kw - 50 HP / CDZ (TU9M)Otto
PEUGEOT 106 Mk II (1) / 1.1 i05.1996 - kuni ...44 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Otto
PEUGEOT 106 Mk II (1) / 1.1 i05.1996 - kuni ...44 Kw - 60 HP / HFX (TU1JP)Otto
PEUGEOT 106 Mk II (1) / 1.1 i01.1997 - kuni ...40 Kw - 54 HP / HDY (TU1M)Otto
PEUGEOT 106 Mk II (1) / 1.4 i05.1996 - kuni ...55 Kw - 75 HP / KFX (TU3JP)Otto
PEUGEOT 106 Mk II (1) / 1.4 i05.1996 - kuni ...55 Kw - 75 HP / KFW (TU3JP)Otto
PEUGEOT 106 Mk II (1) / 1.5 D05.1996 - kuni ...40 Kw - 55 HP / VJY (TUD5)Diisel
PEUGEOT 106 Mk II (1) / 1.6 i05.1996 - kuni ...65 Kw - 89 HP / NFZ (TU5JP) Otto
PEUGEOT 106 Mk II (1) / 1.6 i05.1996 - kuni ...74 Kw - 101 HP / NFY (TU5J2)Otto
PEUGEOT 106 Mk II (1) / 1.6 i05.1996 - kuni ...74 Kw - 101 HP / NFW (TU5J2)Otto
PEUGEOT 106 Mk II (1) / 1.6 S1605.1996 - kuni ...87 Kw - 118 HP / NFX (TU5J4) Otto
PEUGEOT 106 Van (1_) / 1.009.1991 - 03.200133 Kw - 45 HP / TU9Otto
PEUGEOT 106 Van (1_) / 1.009.1991 - 03.200133 Kw - 45 HP / CDY (TU9M)Otto
PEUGEOT 106 Van (1_) / 1.5 D05.1996 - 03.200140 Kw - 55 HP / VJY (TUD5)Diisel
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.009.1991 - 04.199633 Kw - 45 HP / CDY (TU9M)Otto
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.009.1991 - 04.199633 Kw - 45 HP / TU9Otto
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.009.1991 - 04.199637 Kw - 50 HP / CDZ (TU9M)Otto
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.109.1991 - 04.199644 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Otto
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.310.1993 - 04.199672 Kw - 98 HP / TU2J2Otto
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.408.1991 - 03.199651 Kw - 69 HP / K5A (TU3)Otto
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.409.1991 - 04.199655 Kw - 75 HP / KDY (TU3M)Otto
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.409.1991 - 04.199655 Kw - 75 HP / KDX (TU3MC)Otto
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.409.1991 - 04.199669 Kw - 94 HP / KFZ (TU3J2/Z)Otto
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.4 D09.1992 - 04.199637 Kw - 50 HP / K9Y (TUD3Y)Diisel
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.5 D06.1994 - 04.199640 Kw - 54 HP / VJY (TUD5)Diisel
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.5 D06.1994 - 04.199643 Kw - 58 HP / VJY (TUD5)Diisel
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.606.1993 - 04.199665 Kw - 88 HP / NFZ (TU5JP) Otto
PEUGEOT 106   (1A, 1C) / 1.601.1994 - 04.199676 Kw - 103 HP / NFY (TU5J2)Otto
PEUGEOT 205
PEUGEOT 205 Kast / 1.108.1987 - 07.199040 Kw - 54 HP / H1B (TU1)Otto
PEUGEOT 205 Kast / 1.8 D02.1983 - 07.199044 Kw - 60 HP / A9A (XUD7)Diisel
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.010.1987 - 09.199833 Kw - 45 HP / TU9Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.110.1987 - 10.199036 Kw - 49 HP / 109N (XW7)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.110.1987 - 10.199040 Kw - 54 HP / H1B (TU1)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.107.1989 - 09.199844 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.406.1987 - 12.198962 Kw - 84 HP / K2B (TU3S)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.406.1987 - 12.198963 Kw - 86 HP / Y2/KOtto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.410.1987 - 10.199049 Kw - 67 HP / K1D (TU3A)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.407.1988 - 05.198958 Kw - 79 HP / 150B (XY8)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.407.1988 - 05.198958 Kw - 79 HP / 150H (XY8)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.407.1988 - 09.199855 Kw - 75 HP / KDY (TU3M)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.407.1988 - 09.199855 Kw - 75 HP / KDZ (TU3M)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.407.1988 - 09.199855 Kw - 75 HP / KFX (TU3JP)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.408.1990 - 07.199855 Kw - 75 HP / TU32Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.408.1990 - 07.199855 Kw - 75 HP / KDX (TU3MC)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.408.1990 - 07.199855 Kw - 75 HP / KDY (TU3M)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.408.1990 - 07.199855 Kw - 75 HP / KDZ (TU3M)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.4 KAT08.1987 - 09.199344 Kw - 60 HP / KAY (TU3CP)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.610.1987 - 09.199853 Kw - 72 HP / B1E (XU51C)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.610.1987 - 09.199855 Kw - 75 HP / B1A (XU51C)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.610.1987 - 09.199855 Kw - 75 HP / BAZ (XU5CP)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.608.1990 - 07.199266 Kw - 90 HP / 171 (XU5S)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.6 Aut.10.1987 - 09.199858 Kw - 79 HP / Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.6 Aut.05.1990 - 09.199865 Kw - 88 HP / BDY (XU5M3Z) Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.6 Aut.05.1990 - 09.199865 Kw - 88 HP / BDY (XU5M2Z)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.6 GTI10.1987 - 12.198976 Kw - 103 HP / 180Z (XU5J)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.6 GTI10.1987 - 12.198976 Kw - 103 HP / 180A (XU5J)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.6 GTI10.1987 - 12.198985 Kw - 116 HP / Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.7 Diesel07.1987 - 09.199844 Kw - 60 HP / 161A (XUD7)Diisel
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.8 TD01.1990 - 09.199857 Kw - 78 HP / A8B (XUD7TE)Diisel
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.8 XDT08.1990 - 05.199758 Kw - 79 HP / XUD7TDiisel
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.9 Diesel10.1987 - 09.199847 Kw - 64 HP / DJZ (XUD9Y)Diisel
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.9 GTI10.1987 - 09.199894 Kw - 128 HP / D6B (XU9JA)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.9 GTI10.1987 - 05.198975 Kw - 102 HP / D2A (XU92C)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.9 GTI10.1987 - 10.199488 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JAZ)Otto
PEUGEOT 205 Mk II (20A/C) / 1.9 GTI KAT10.1987 - 07.199475 Kw - 102 HP / DFZ (XU9J1)Otto
PEUGEOT 205   (741A/C) / 1.608.1986 - 10.198755 Kw - 75 HP / B1A (XU51C)Otto
PEUGEOT 205   (741A/C) / 1.608.1986 - 10.198755 Kw - 75 HP / BAZ (XU5CP)Otto
PEUGEOT 205   (741A/C) / 1.603.1987 - 10.198753 Kw - 72 HP / B1E (XU51C)Otto
PEUGEOT 205   (741A/C) / 1.6 GTI02.1983 - 07.198785 Kw - 116 HP / B6D (XU5JA)Otto
PEUGEOT 205   (741A/C) / 1.6 GTI12.1984 - 10.198776 Kw - 103 HP / 180A (XU5J)Otto
PEUGEOT 205   (741A/C) / 1.7 Diesel08.1983 - 10.198744 Kw - 60 HP / 161A (XUD7)Diisel
PEUGEOT 205   (741A/C) / 1.9 GTI10.1986 - 10.198794 Kw - 128 HP / D6B (XU9JA)Otto
PEUGEOT 205   (741A/C) / 1.9 GTI03.1987 - 10.198775 Kw - 102 HP / DFZ (XU9J1)Otto
PEUGEOT 205   Kabriolett (741B, 20D) / 1.1 CJ10.1989 - 12.199444 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Otto
PEUGEOT 205   Kabriolett (741B, 20D) / 1.408.1987 - 07.199050 Kw - 68 HP / Otto
PEUGEOT 205   Kabriolett (741B, 20D) / 1.4 CJ03.1989 - 12.199449 Kw - 67 HP / K1D (TU3A)Otto
PEUGEOT 205   Kabriolett (741B, 20D) / 1.4 CJ05.1991 - 12.199455 Kw - 75 HP / KDY (TU3M)Otto
PEUGEOT 205   Kabriolett (741B, 20D) / 1.4 CJ05.1991 - 12.199455 Kw - 75 HP / KDZ (TU3M)Otto
PEUGEOT 205   Kabriolett (741B, 20D) / 1.4 CJ KAT01.1989 - 09.199344 Kw - 60 HP / KAY (TU3CP)Otto
PEUGEOT 205   Kabriolett (741B, 20D) / 1.4 CT04.1986 - 12.198858 Kw - 79 HP / 150B (XY8)Otto
PEUGEOT 205   Kabriolett (741B, 20D) / 1.4 CT04.1986 - 12.198858 Kw - 79 HP / 150H (XY8)Otto
PEUGEOT 205   Kabriolett (741B, 20D) / 1.6 CJ08.1992 - 12.199465 Kw - 88 HP / BDY (XU5M3Z) Otto
PEUGEOT 205   Kabriolett (741B, 20D) / 1.6 CTI04.1986 - 10.199076 Kw - 103 HP / 180A (XU5J)Otto
PEUGEOT 205   Kabriolett (741B, 20D) / 1.6 CTI04.1986 - 10.199076 Kw - 103 HP / 180Z (XU5J)Otto
PEUGEOT 205   Kabriolett (741B, 20D) / 1.9 CTi08.1987 - 07.199074 Kw - 101 HP / DFZ (XU9J1)Otto
PEUGEOT 205   Kabriolett (741B, 20D) / 1.9 CTI10.1987 - 12.199475 Kw - 102 HP / DFZ (XU9J1)Otto
PEUGEOT 206
PEUGEOT 206 Luukpära (2A/C) / 1.1 i09.1998 - kuni ...44 Kw - 60 HP / HFZ (TU1JP)Otto
PEUGEOT 206 Luukpära (2A/C) / 1.1 i09.1998 - kuni ...44 Kw - 60 HP / HFX (TU1JP)Otto
PEUGEOT 206 Luukpära (2A/C) / 1.4 i09.1998 - kuni ...55 Kw - 75 HP / KFX (TU3JP)Otto
PEUGEOT 206 Luukpära (2A/C) / 1.4 i09.1998 - kuni ...55 Kw - 75 HP / KFW (TU3JP)Otto
PEUGEOT 206 Luukpära (2A/C) / 1.9 D09.1998 - 11.200151 Kw - 69 HP / WJZ (DW8)Diisel
PEUGEOT 206 Luukpära (2A/C) / 1.9 D09.1998 - 11.200151 Kw - 69 HP / WJY (DW8B)Diisel
PEUGEOT 206 Luukpära (2A/C) / 2.0 S1604.1999 - 10.200099 Kw - 135 HP / RFR (DEW10J4)Otto
PEUGEOT 206 Van / 1.9 D04.1999 - 05.200751 Kw - 69 HP / WJZ (DW8)Diisel
PEUGEOT 305
PEUGEOT 305 Mk II (581M) / 1.610.1982 - 06.198471 Kw - 97 HP / 171 (XU5S)Otto
PEUGEOT 305 Mk II (581M) / 1.610.1982 - 07.198855 Kw - 75 HP / B1A (XU51C)Otto
PEUGEOT 305 Mk II (581M) / 1.610.1982 - 06.198869 Kw - 94 HP / 171 (XU5S)Otto
PEUGEOT 305 Mk II (581M) / 1.611.1982 - 12.198858 Kw - 79 HP / B1A (XU51C)Otto
PEUGEOT 305 Mk II (581M) / 1.607.1984 - 08.198766 Kw - 90 HP / 171 (XU5S)Otto
PEUGEOT 305 Mk II (581M) / 1.611.1986 - 12.198854 Kw - 73 HP / BAZ (XU5CP)Otto
PEUGEOT 305 Mk II (581M) / 1.910.1982 - 08.198575 Kw - 102 HP / 159 (XU9S)Otto
PEUGEOT 305 Mk II (581M) / 1.911.1986 - 12.198872 Kw - 98 HP / DFZ (XU9J1)Otto
PEUGEOT 305 Mk II (581M) / 1.9 D10.1982 - 07.198847 Kw - 64 HP / 162 (XUD9)Diisel
PEUGEOT 305 Mk II (581M) / 1.9 D10.1982 - 07.198847 Kw - 64 HP / D9A (XUD9)Diisel
PEUGEOT 305 Mk II (581M) / 1.9 D10.1982 - 07.198848 Kw - 65 HP / 162 (XUD9)Diisel
PEUGEOT 305 Mk II Kombi (581E) / 1.611.1982 - 12.198858 Kw - 79 HP / B1A (XU51C)Otto
PEUGEOT 305 Mk II Kombi (581E) / 1.609.1983 - 06.198471 Kw - 97 HP / 171 (XU5S)Otto
PEUGEOT 305 Mk II Kombi (581E) / 1.607.1984 - 12.198766 Kw - 90 HP / 171 (XU5S)Otto
PEUGEOT 305 Mk II Kombi (581E) / 1.602.1986 - 12.198855 Kw - 75 HP / B1A (XU51C)Otto
PEUGEOT 305 Mk II Kombi (581E) / 1.611.1986 - 12.198854 Kw - 73 HP / BAZ (XU5CP)Otto
PEUGEOT 305 Mk II Kombi (581E) / 1.909.1984 - 10.198775 Kw - 102 HP / 159 (XU9S)Otto
PEUGEOT 305 Mk II Kombi (581E) / 1.911.1986 - 12.198872 Kw - 98 HP / DFZ (XU9J1)Otto
PEUGEOT 305 Mk II Kombi (581E) / 1.9 Diesel10.1982 - 12.198847 Kw - 64 HP / 162 (XUD9)Diisel
PEUGEOT 305 Mk II Kombi (581E) / 1.9 Diesel10.1982 - 12.198847 Kw - 64 HP / D9A (XUD9)Diisel
PEUGEOT 305 Mk II Kombi (581E) / 1.9 Diesel10.1982 - 12.198848 Kw - 65 HP / 162 (XUD9)Diisel
PEUGEOT 306
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.106.1994 - 05.200144 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Otto
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.4 SL06.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / KDX (TU3MC)Otto
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.4 SL06.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / KFX (TU3JP)Otto
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.4 SL06.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / KFW (TU3JP)Otto
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.6 SR06.1994 - 10.200065 Kw - 89 HP / NFZ (TU5JP) Otto
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.8 16V03.1997 - 05.200181 Kw - 110 HP / LFY (XU7JP4)Otto
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.8 ST06.1994 - 05.200174 Kw - 101 HP / LFZ (XU7JP)Otto
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.9 D03.1998 - 05.200155 Kw - 75 HP / DHV (XUD9BSD)Diisel
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.9 SLD06.1994 - 05.200147 Kw - 64 HP / DJZ (XUD9Y)Diisel
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.9 SLD06.1994 - 05.200150 Kw - 68 HP / DJY (XUD9A)Diisel
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 1.9 SRDT06.1994 - 05.200166 Kw - 90 HP / DHY (XUD9TE)Diisel
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 2.003.1997 - 05.200197 Kw - 132 HP / RFV (XU10J4R)Otto
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 2.0 S1606.1994 - 05.2001112 Kw - 152 HP / RFY (XU10J4Z)Otto
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 2.0 S1606.1994 - 05.2001110 Kw - 150 HP / RFT (XU10J4)Otto
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) / 2.0 ST07.1994 - 05.200189 Kw - 121 HP / RFX (XU10J2)Otto
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) / 1.403.1997 - 04.200255 Kw - 75 HP / KFX (TU3JP)Otto
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) / 1.403.1997 - 04.200255 Kw - 75 HP / KFW (TU3JP)Otto
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) / 1.603.1997 - 10.200065 Kw - 89 HP / NFZ (TU5JP) Otto
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) / 1.803.1997 - 04.200274 Kw - 101 HP / LFZ (XU7JP)Otto
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) / 1.8 16V03.1997 - 04.200281 Kw - 110 HP / LFY (XU7JP4)Otto
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) / 1.9 D03.1997 - 04.200250 Kw - 68 HP / DJY (XUD9A)Diisel
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) / 1.9 D03.1998 - 04.200255 Kw - 75 HP / DHV (XUD9BSD)Diisel
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) / 1.9 TD02.1997 - 04.200266 Kw - 90 HP / DHY (XUD9TE)Diisel
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) / 2.003.1997 - 04.200297 Kw - 132 HP / RFV (XU10J4R)Otto
PEUGEOT 306 Kabriolett (7D, N3, N5) / 1.604.1996 - 10.200065 Kw - 89 HP / NFZ (TU5JP) Otto
PEUGEOT 306 Kabriolett (7D, N3, N5) / 1.803.1994 - 04.200274 Kw - 101 HP / LFZ (XU7JP)Otto
PEUGEOT 306 Kabriolett (7D, N3, N5) / 2.003.1994 - 04.200289 Kw - 121 HP / RFX (XU10J2)Otto
PEUGEOT 306 Kabriolett (7D, N3, N5) / 2.0 16V03.1997 - 04.200297 Kw - 132 HP / RFV (XU10J4R)Otto
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 1.105.1993 - 05.200144 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Otto
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 1.405.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / KDX (TU3MC)Otto
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 1.405.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / KFX (TU3JP)Otto
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 1.405.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / KFW (TU3JP)Otto
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 1.605.1993 - 10.200065 Kw - 89 HP / NFZ (TU5JP) Otto
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 1.805.1993 - 05.200174 Kw - 101 HP / LFZ (XU7JP)Otto
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 1.8 16V03.1997 - 05.200181 Kw - 110 HP / LFY (XU7JP4)Otto
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 1.8 D05.1993 - 05.200143 Kw - 58 HP / A9A (XUD7)Diisel
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 1.9 D04.1993 - 05.199951 Kw - 69 HP / XUD9Diisel
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 1.9 D05.1993 - 05.200147 Kw - 64 HP / DJZ (XUD9Y)Diisel
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 1.9 D06.1994 - 05.200150 Kw - 68 HP / DJY (XUD9A)Diisel
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 1.9 D03.1998 - 05.200155 Kw - 75 HP / DHV (XUD9BSD)Diisel
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 1.9 DT05.1993 - 05.200166 Kw - 90 HP / DHY (XUD9TE)Diisel
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 2.0 16V03.1997 - 05.200197 Kw - 132 HP / RFV (XU10J4R)Otto
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 2.0 S1605.1993 - 05.2001112 Kw - 152 HP / RFY (XU10J4Z)Otto
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 2.0 S1606.1994 - 05.2001110 Kw - 150 HP / RFT (XU10J4)Otto
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 2.0 S1603.1996 - 05.2001120 Kw - 163 HP / RFS (XU10J4RS)Otto
PEUGEOT 306 Luukpära (7A, 7C, N3, N5) / 2.0 XSi05.1993 - 05.200189 Kw - 121 HP / RFX (XU10J2)Otto
PEUGEOT 306 Van (N_, 7_) / 1.9 D02.1994 - 04.199969 Kw - 94 HP / XUD9TEDiisel
PEUGEOT 306 Van (N_, 7_) / 1.9 STD02.1994 - 10.199551 Kw - 69 HP / XUD9Diisel
PEUGEOT 307
PEUGEOT 307 SW (3H) / 2.0 HDI 11003.2002 - kuni ...79 Kw - 107 HP / RHS (DW10ATED)Diisel
PEUGEOT 309
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.108.1990 - 12.199344 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Otto
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.407.1989 - 12.199355 Kw - 75 HP / KDY (TU3M)Otto
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.407.1989 - 12.199355 Kw - 75 HP / KDZ (TU3M)Otto
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.407.1990 - 12.199349 Kw - 67 HP / K1D (TU3A)Otto
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.607.1989 - 12.199365 Kw - 88 HP / BDY (XU5M2Z)Otto
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.607.1989 - 12.199365 Kw - 88 HP / BDY (XU5M3Z) Otto
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.607.1989 - 12.199365 Kw - 88 HP / BDZ (XU5M)Otto
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.607.1989 - 12.199369 Kw - 94 HP / B2A (XU52C/K)Otto
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.607.1989 - 12.199368 Kw - 92 HP / B2A (XU52C/K)Otto
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.8 Diesel07.1989 - 12.199344 Kw - 60 HP / 161A (XUD7)Diisel
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.8 TD08.1989 - 12.199357 Kw - 78 HP / A8B (XUD7TE)Diisel
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.908.1989 - 12.199372 Kw - 98 HP / DFZ (XU9J1)Otto
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.910.1990 - 12.199380 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Otto
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.9 Diesel07.1989 - 12.199347 Kw - 64 HP / 162 (XUD9)Diisel
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.9 Diesel07.1989 - 12.199347 Kw - 64 HP / D9A (XUD9)Diisel
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.9 Diesel07.1989 - 12.199347 Kw - 64 HP / DJZ (XUD9Y)Diisel
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.9 GTI07.1989 - 12.199388 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JAZ)Otto
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.9 GTI 16V08.1989 - 07.1990116 Kw - 158 HP / D6C (XU9J4)Otto
PEUGEOT 309 Mk II (3C, 3A) / 1.9 GTI 16V10.1990 - 12.1993108 Kw - 147 HP / DFW (XU9J4Z)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.403.1989 - 07.198949 Kw - 67 HP / K1D (TU3A)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.403.1989 - 07.198955 Kw - 75 HP / KDY (TU3M)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.403.1989 - 07.198955 Kw - 75 HP / KDZ (TU3M)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.403.1989 - 07.198962 Kw - 84 HP / K2B (TU3S)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.506.1987 - 12.198963 Kw - 86 HP / Y2/KOtto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.610.1985 - 07.198955 Kw - 75 HP / B1A (XU51C)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.610.1985 - 07.198959 Kw - 80 HP / B1A (XU51C)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.610.1985 - 07.198959 Kw - 80 HP / B1D (XU51C)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.611.1985 - 09.198876 Kw - 103 HP / 180Z (XU5J)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.611.1985 - 09.198876 Kw - 103 HP / B6B (XU5J)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.601.1986 - 07.198969 Kw - 94 HP / Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.607.1986 - 06.198983 Kw - 113 HP / Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.608.1987 - 07.198953 Kw - 72 HP / B1E (XU51C)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.6 KAT09.1986 - 12.198955 Kw - 75 HP / BAZ (XU5CP)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.910.1985 - 07.198975 Kw - 102 HP / D2B (XU9S)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.903.1986 - 07.198972 Kw - 98 HP / DFZ (XU9J1)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.907.1988 - 07.198980 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.9 D06.1986 - 07.198947 Kw - 64 HP / 162 (XUD9)Diisel
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.9 D06.1986 - 07.198947 Kw - 64 HP / D9A (XUD9)Diisel
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.9 GTI10.1986 - 07.198994 Kw - 128 HP / D6B (XU9JA)Otto
PEUGEOT 309   (10C, 10A) / 1.9 GTI07.1988 - 07.198988 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JAZ)Otto
PEUGEOT 405
PEUGEOT 405 Mk II (4B) / 1.408.1992 - 10.199555 Kw - 75 HP / KDX (TU3MC)Otto
PEUGEOT 405 Mk II (4B) / 1.608.1992 - 10.199565 Kw - 88 HP / BDY (XU5M2Z)Otto
PEUGEOT 405 Mk II (4B) / 1.608.1992 - 10.199565 Kw - 88 HP / BDY (XU5M3Z) Otto
PEUGEOT 405 Mk II (4B) / 1.608.1992 - 10.199565 Kw - 88 HP / BDZ (XU5M)Otto
PEUGEOT 405 Mk II (4B) / 1.608.1992 - 10.199565 Kw - 88 HP / BFZ (XU5JP)Otto
PEUGEOT 405 Mk II (4B) / 1.808.1992 - 10.199574 Kw - 101 HP / LFZ (XU7JP)Otto
PEUGEOT 405 Mk II (4B) / 1.9 D08.1992 - 10.199547 Kw - 64 HP / DJZ (XUD9Y)Diisel
PEUGEOT 405 Mk II (4B) / 1.9 D06.1994 - 10.199550 Kw - 68 HP / DJY (XUD9A)Diisel
PEUGEOT 405 Mk II (4B) / 1.9 TD08.1992 - 10.199566 Kw - 90 HP / DHY (XUD9TE)Diisel
PEUGEOT 405 Mk II (4B) / 2.008.1992 - 10.199589 Kw - 121 HP / RFX (XU10J2)Otto
PEUGEOT 405 Mk II (4B) / 2.0 16V06.1994 - 10.1995110 Kw - 150 HP / RFT (XU10J4)Otto
PEUGEOT 405 Mk II (4B) / 2.0 MI-1608.1992 - 10.1995112 Kw - 152 HP / RFY (XU10J4Z)Otto
PEUGEOT 405 Mk II (4B) / 2.0 T 16 X408.1992 - 10.1995144 Kw - 196 HP / RGZ (XU10J4TE/Z)Otto
PEUGEOT 405 Mk II (4B) / 2.0 X408.1992 - 10.199589 Kw - 121 HP / RFX (XU10J2)Otto
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 1.408.1992 - 10.199655 Kw - 75 HP / KDX (TU3MC)Otto
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 1.407.1993 - 06.199458 Kw - 79 HP / Otto
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 1.608.1992 - 10.199665 Kw - 88 HP / BDY (XU5M2Z)Otto
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 1.608.1992 - 10.199665 Kw - 88 HP / BDY (XU5M3Z) Otto
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 1.608.1992 - 10.199665 Kw - 88 HP / BDZ (XU5M)Otto
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 1.608.1992 - 10.199665 Kw - 88 HP / BFZ (XU5JP)Otto
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 1.608.1992 - 08.199468 Kw - 92 HP / BDZ (XU5M)Otto
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 1.608.1992 - 08.199468 Kw - 92 HP / BFZ (XU5JP)Otto
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 1.808.1992 - 10.199674 Kw - 101 HP / LFZ (XU7JP)Otto
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 1.9 D08.1992 - 10.199647 Kw - 64 HP / DJZ (XUD9Y)Diisel
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 1.9 D09.1993 - 12.199551 Kw - 69 HP / XUD9Diisel
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 1.9 D06.1994 - 10.199650 Kw - 68 HP / DJY (XUD9A)Diisel
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 1.9 TD08.1992 - 10.199666 Kw - 90 HP / DHY (XUD9TE)Diisel
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 1.9 TD08.1992 - 10.199669 Kw - 94 HP / DHY (XUD9TE)Diisel
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 2.008.1992 - 10.199689 Kw - 121 HP / RFX (XU10J2)Otto
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 2.0 4x408.1992 - 10.199689 Kw - 121 HP / RFX (XU10J2)Otto
PEUGEOT 405 Mk II Estate (4E) / 2.0 4x408.1992 - 12.1995144 Kw - 196 HP / RGZ (XU10J4TE/Z)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.401.1987 - 07.199247 Kw - 64 HP / K5A (TU3)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.601.1987 - 12.199269 Kw - 94 HP / B2A (XU52C/K)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.607.1987 - 12.199253 Kw - 72 HP / B1E (XU51C)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.607.1987 - 06.198855 Kw - 75 HP / B1E (XU51C)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.607.1987 - 06.198855 Kw - 75 HP / BAZ (XU5CP)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.607.1987 - 12.199265 Kw - 88 HP / BDY (XU5M2Z)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.607.1987 - 12.199265 Kw - 88 HP / BDZ (XU5M)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.610.1989 - 12.199266 Kw - 90 HP / BDZ (XU5M)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.8 Turbo Diesel03.1988 - 12.199266 Kw - 90 HP / A8A (XUD7TE)Diisel
PEUGEOT 405   (15B) / 1.8 Turbo Diesel03.1988 - 12.199266 Kw - 90 HP / AJZ (XUD7TEY)Diisel
PEUGEOT 405   (15B) / 1.907.1987 - 12.199270 Kw - 95 HP / D2C (XU92C)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.907.1987 - 12.199393 Kw - 126 HP / D6A (XU9J2)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.907.1988 - 12.199280 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.907.1988 - 12.199288 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JAZ)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.901.1989 - 12.199290 Kw - 122 HP / D6A (XU9J2)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.9 4x407.1988 - 12.199280 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.9 Diesel03.1988 - 12.199251 Kw - 69 HP / D9B (XUD9A)Diisel
PEUGEOT 405   (15B) / 1.9 Diesel07.1988 - 09.199247 Kw - 64 HP / DJZ (XUD9Y)Diisel
PEUGEOT 405   (15B) / 1.9 Injection07.1987 - 12.199277 Kw - 105 HP / DFZ (XU9J1)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.9 Sport MI-1607.1987 - 11.1991116 Kw - 158 HP / D6C (XU9J4)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.9 Sport MI-1604.1988 - 12.1992108 Kw - 147 HP / DFW (XU9J4Z)Otto
PEUGEOT 405   (15B) / 1.9 SPort MI-16 4x404.1988 - 12.1992108 Kw - 147 HP / DFW (XU9J4Z)Otto
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.605.1988 - 07.199268 Kw - 92 HP / B2A (XU52C/K)Otto
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.610.1988 - 08.199253 Kw - 72 HP / B1E (XU51C)Otto
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.610.1988 - 08.199266 Kw - 90 HP / BDZ (XU5M)Otto
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.610.1988 - 08.199265 Kw - 88 HP / BDY (XU5M2Z)Otto
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.610.1988 - 08.199265 Kw - 88 HP / BDY (XU5M3Z) Otto
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.610.1988 - 08.199265 Kw - 88 HP / BDZ (XU5M)Otto
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.610.1988 - 08.199255 Kw - 75 HP / BAZ (XU5CP)Otto
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.610.1988 - 08.199269 Kw - 94 HP / Otto
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.8 TD10.1988 - 08.199266 Kw - 90 HP / A8A (XUD7TE)Diisel
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.8 TD10.1988 - 08.199266 Kw - 90 HP / AJZ (XUD7TEY)Diisel
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.905.1988 - 07.199272 Kw - 98 HP / DFZ (XU9J1)Otto
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.910.1988 - 08.199270 Kw - 95 HP / D2C (XU92C)Otto
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.910.1988 - 08.199288 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JAZ)Otto
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.910.1988 - 08.199277 Kw - 105 HP / DFZ (XU9J1)Otto
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.910.1988 - 08.199280 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Otto
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.9 4x410.1988 - 08.199280 Kw - 109 HP / DDZ (XU9M)Otto
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.9 4x407.1990 - 07.199288 Kw - 120 HP / DKZ (XU9JAZ)Otto
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.9 D10.1988 - 08.199247 Kw - 64 HP / DJZ (XUD9Y)Diisel
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.9 D10.1988 - 08.199251 Kw - 69 HP / D9B (XUD9A)Diisel
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.9 D10.1988 - 08.199251 Kw - 69 HP / DJY (XUD9A)Diisel
PEUGEOT 405   Estate (15E) / 1.9 Nelikvedu09.1988 - 07.199277 Kw - 105 HP / DFZ (XU9J1)Otto
PEUGEOT 406
PEUGEOT 406 (8B) / 1.611.1995 - 05.200465 Kw - 88 HP / BFZ (XU5JP)Otto
PEUGEOT 406 (8B) / 1.805.1997 - 05.200466 Kw - 90 HP / LFX (XU7JB)Otto
PEUGEOT 406 (8B) / 1.8 16V11.1995 - 10.200081 Kw - 110 HP / LFY (XU7JP4)Otto
PEUGEOT 406 (8B) / 1.9 D10.1996 - 05.200455 Kw - 75 HP / DHW (XUD9SD)Diisel
PEUGEOT 406 (8B) / 1.9 TD01.1996 - 05.200466 Kw - 90 HP / DHX (XUD9TE)Diisel
PEUGEOT 406 (8B) / 1.9 TD01.1996 - 05.200468 Kw - 92 HP / DHY (XUD9TE)Diisel
PEUGEOT 406 (8B) / 2.0 16V11.1995 - 05.200497 Kw - 132 HP / RFV (XU10J4R)Otto
PEUGEOT 406 (8B) / 2.0 16V01.1999 - 08.200099 Kw - 135 HP / RFR (DEW10J4)Otto
PEUGEOT 406 (8B) / 2.0 HDI 11006.1998 - 08.200180 Kw - 109 HP / RHZ (DW10ATED)Diisel
PEUGEOT 406 (8B) / 2.0 HDI 9002.1999 - 05.200466 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
PEUGEOT 406 (8B) / 2.0 Turbo04.1996 - 05.2004108 Kw - 147 HP / RGX (XU10J2TE)Otto
PEUGEOT 406 (8B) / 2.1 TD 12V01.1996 - 05.200480 Kw - 109 HP / P8C (XUD11BTE)Diisel
PEUGEOT 406 (8B) / 3.0 24V10.1996 - 05.2004140 Kw - 190 HP / XFZ (ES9J4)Otto
PEUGEOT 406 (8B) / 3.0 V603.2000 - 05.2004152 Kw - 207 HP / XFX (ES9J4S)Otto
PEUGEOT 406 Estate (8E/F) / 1.805.1997 - 10.200466 Kw - 90 HP / LFX (XU7JB)Otto
PEUGEOT 406 Estate (8E/F) / 1.8 16V10.1996 - 10.200081 Kw - 110 HP / LFY (XU7JP4)Otto
PEUGEOT 406 Estate (8E/F) / 1.9 D10.1996 - 10.200455 Kw - 75 HP / DHW (XUD9SD)Diisel
PEUGEOT 406 Estate (8E/F) / 1.9 TD10.1996 - 10.200466 Kw - 90 HP / DHX (XUD9TE)Diisel
PEUGEOT 406 Estate (8E/F) / 2.0 16V10.1996 - 10.200497 Kw - 132 HP / RFV (XU10J4R)Otto
PEUGEOT 406 Estate (8E/F) / 2.0 16V01.1999 - 10.200099 Kw - 135 HP / RFR (DEW10J4)Otto
PEUGEOT 406 Estate (8E/F) / 2.0 HDI 11002.1999 - 04.200480 Kw - 109 HP / RHZ (DW10ATED)Diisel
PEUGEOT 406 Estate (8E/F) / 2.0 HDI 9002.1999 - 10.200466 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
PEUGEOT 406 Estate (8E/F) / 2.0 Turbo10.1996 - 10.2004108 Kw - 147 HP / RGX (XU10J2TE)Otto
PEUGEOT 406 Estate (8E/F) / 2.1 TD 12V10.1996 - 10.200480 Kw - 109 HP / P8C (XUD11BTE)Diisel
PEUGEOT 406 Estate (8E/F) / 3.0 24V10.1996 - 10.2004140 Kw - 190 HP / XFZ (ES9J4)Otto
PEUGEOT 406 Estate (8E/F) / 3.0 V603.2000 - 10.2004152 Kw - 207 HP / XFX (ES9J4S)Otto
PEUGEOT 406 Kupee (8C) / 2.0 16V03.1997 - 12.200497 Kw - 132 HP / RFV (XU10J4R)Otto
PEUGEOT 406 Kupee (8C) / 2.0 16V01.1999 - 10.200099 Kw - 135 HP / RFR (DEW10J4)Otto
PEUGEOT 406 Kupee (8C) / 3.0 V603.2000 - 12.2004152 Kw - 207 HP / XFX (ES9J4S)Otto
PEUGEOT 406 Kupee (8C) / 3.0 V6 24V03.1997 - 12.2004140 Kw - 190 HP / XFZ (ES9J4)Otto
PEUGEOT 407
PEUGEOT 407 (6D_) / 3.005.2004 - kuni ...155 Kw - 211 HP / XFV (ES9A)Otto
PEUGEOT 407 SW (6E_) / 3.005.2004 - kuni ...155 Kw - 211 HP / XFV (ES9A)Otto
PEUGEOT 504
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 1.9 D (M20)03.1973 - 07.198640 Kw - 54 HP / XD4x88Diisel
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 2.0 (A1, A13, MY1, MY3)03.1971 - 06.198671 Kw - 97 HP / 106 (XN1)Otto
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 2.1 D09.1979 - 08.198249 Kw - 67 HP / Diisel
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 2.1 D09.1979 - 08.198243 Kw - 58 HP / XD90Diisel
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 2.1 D (A20, M20)02.1971 - 07.198648 Kw - 65 HP / XD4x90Diisel
PEUGEOT 504 (A_, M_) / 2.3 D (A40, A45)07.1975 - 12.198351 Kw - 69 HP / 134 (XD2)Diisel
PEUGEOT 504 Break (D_, F_) / 1.8 (F01, E01)04.1971 - 07.198654 Kw - 73 HP / XM7Otto
PEUGEOT 504 Break (D_, F_) / 2.0 (D11, F11)04.1971 - 07.198668 Kw - 92 HP / XN1Otto
PEUGEOT 504 Break (D_, F_) / 2.1 D (E20, F20)04.1971 - 07.198648 Kw - 65 HP / XD4x90Diisel
PEUGEOT 504 Break (D_, F_) / 2.3 D (D40, F40)07.1975 - 07.198651 Kw - 69 HP / 134 (XD2)Diisel
PEUGEOT 504 Kabriolett / 2.008.1982 - 08.198478 Kw - 106 HP / 107 (XN2)Otto
PEUGEOT 504 Kupee / 2.008.1982 - 08.198478 Kw - 106 HP / 107 (XN2)Otto
PEUGEOT 504 Pick-up (E_) / 1.601.1980 - 06.198746 Kw - 63 HP / XC7POtto
PEUGEOT 504 Pick-up (E_) / 1.807.1987 - 12.198953 Kw - 72 HP / XM7Otto
PEUGEOT 504 Pick-up (E_) / 1.9 D01.1980 - 12.198940 Kw - 54 HP / XD4x88Diisel
PEUGEOT 504 Pick-up (E_) / 1.9 D08.1981 - 10.198641 Kw - 56 HP / Diisel
PEUGEOT 504 Pick-up (E_) / 2.3 D01.1980 - 12.198951 Kw - 69 HP / 134 (XD2)Diisel
PEUGEOT 505
PEUGEOT 505 (551A) / 1.806.1981 - 10.198555 Kw - 75 HP / 105 (XM7)Otto
PEUGEOT 505 (551A) / 1.801.1982 - 10.198560 Kw - 82 HP / 105 (XM7)Otto
PEUGEOT 505 (551A) / 1.809.1985 - 10.198662 Kw - 84 HP / 105C (XM7A)Otto
PEUGEOT 505 (551A) / 2.011.1980 - 12.198571 Kw - 97 HP / 106 (XN1)Otto
PEUGEOT 505 (551A) / 2.009.1983 - 09.198569 Kw - 94 HP / XN1Otto
PEUGEOT 505 (551A) / 2.009.1985 - 09.199572 Kw - 98 HP / 106E (XN1A)Otto
PEUGEOT 505 (551A) / 2.0 TI,STI08.1979 - 10.198681 Kw - 110 HP / 829 (ZEJ)Otto
PEUGEOT 505 (551A) / 2.205.1981 - 10.198485 Kw - 116 HP / 851 (ZDJ)Otto
PEUGEOT 505 (551A) / 2.203.1986 - 12.199384 Kw - 114 HP / 851X (ZDJL)Otto
PEUGEOT 505 (551A) / 2.2 GTI08.1983 - 12.199390 Kw - 122 HP / 851B (ZDJL)Otto
PEUGEOT 505 (551A) / 2.2 GTI08.1983 - 12.199396 Kw - 130 HP / Otto
PEUGEOT 505 (551A) / 2.2 Turbo Injection03.1984 - 10.1988114 Kw - 155 HP / 176B (N9TE)Otto
PEUGEOT 505 (551A) / 2.2 Turbo Injection01.1986 - 12.1987110 Kw - 150 HP / 176X (N9TE)Otto
PEUGEOT 505 (551A) / 2.3 Turbo Diesel09.1980 - 06.198659 Kw - 80 HP / 147 (XD2S)Diisel
PEUGEOT 505 (551A) / 2.5 Diesel06.1981 - 12.199355 Kw - 75 HP / 155 (XD3)Diisel
PEUGEOT 505 (551A) / 2.5 Diesel10.1981 - 11.199051 Kw - 69 HP / 155 (XD3)Diisel
PEUGEOT 505 (551A) / 2.5 Turbo Diesel10.1983 - 12.199366 Kw - 90 HP / 152A (XD3T)Diisel
PEUGEOT 505 (551A) / 2.5 Turbo Diesel10.1983 - 12.199070 Kw - 95 HP / XD3TDiisel
PEUGEOT 505 (551A) / 2.5 Turbo Diesel10.1986 - 12.199377 Kw - 105 HP / 152B (XD3TE)Diisel
PEUGEOT 505 (551A) / 2.8 GTI V606.1986 - 12.1993105 Kw - 143 HP / 154X (ZN3J)Otto
PEUGEOT 505 Break (551D) / 2.004.1982 - 11.198760 Kw - 82 HP / Otto
PEUGEOT 505 Break (551D) / 2.008.1983 - 12.198569 Kw - 94 HP / 106 (XN1)Otto
PEUGEOT 505 Break (551D) / 2.009.1985 - 11.198772 Kw - 98 HP / 106E (XN1A)Otto
PEUGEOT 505 Break (551D) / 2.201.1986 - 12.199384 Kw - 114 HP / 851X (ZDJL)Otto
PEUGEOT 505 Break (551D) / 2.2 GTI09.1985 - 12.198690 Kw - 122 HP / 851B (ZDJL)Otto
PEUGEOT 505 Break (551D) / 2.3 Diesel04.1982 - 06.198659 Kw - 80 HP / 147 (XD2S)Diisel
PEUGEOT 505 Break (551D) / 2.5 Diesel08.1983 - 12.199355 Kw - 75 HP / 155 (XD3)Diisel
PEUGEOT 505 Break (551D) / 2.5 Diesel01.1986 - 12.199351 Kw - 70 HP / 155 (XD3)Diisel
PEUGEOT 505 Break (551D) / 2.5 Turbo Diesel10.1985 - 11.198766 Kw - 90 HP / 152A (XD3T)Diisel
PEUGEOT 505 Break (551D) / 2.5 Turbo Diesel10.1986 - 12.199377 Kw - 105 HP / 152B (XD3TE)Diisel
PEUGEOT 604
PEUGEOT 604 (561A_) / 2.3 TD09.1979 - 05.198359 Kw - 80 HP / 147 (XD2S)Diisel
PEUGEOT 604 (561A_) / 2.5 TD08.1983 - 12.198666 Kw - 90 HP / 152A (XD3T)Diisel
PEUGEOT 605
PEUGEOT 605 (6B) / 2.006.1989 - 09.199989 Kw - 121 HP / RFZ (XU10J2Z)Otto
PEUGEOT 605 (6B) / 2.006.1989 - 09.199984 Kw - 114 HP / R5A (XU102C)Otto
PEUGEOT 605 (6B) / 2.002.1990 - 09.199979 Kw - 107 HP / Otto
PEUGEOT 605 (6B) / 2.0 16V07.1994 - 09.199997 Kw - 132 HP / RFV (XU10J4R)Otto
PEUGEOT 605 (6B) / 2.0 Turbo07.1991 - 09.1999108 Kw - 147 HP / RGX (XU10J2TE)Otto
PEUGEOT 605 (6B) / 2.0 Turbo07.1992 - 09.1999104 Kw - 141 HP / RGY (XU10J2TE)Otto
PEUGEOT 605 (6B) / 2.1 D06.1989 - 07.199560 Kw - 82 HP / P9A (XUD11A)Diisel
PEUGEOT 605 (6B) / 2.1 TD 12V08.1994 - 09.199980 Kw - 109 HP / P8C (XUD11BTE)Diisel
PEUGEOT 605 (6B) / 2.1 Turbo Diesel06.1989 - 09.199980 Kw - 109 HP / PHZ (XUD11ATE)Diisel
PEUGEOT 605 (6B) / 2.5 Turbo Diesel07.1994 - 09.199995 Kw - 129 HP / THY (DK5ATE)Diisel
PEUGEOT 605 (6B) / 3.008.1989 - 06.1994123 Kw - 167 HP / SFZ (ZPJ/Z)Otto
PEUGEOT 605 (6B) / 3.008.1989 - 06.1994123 Kw - 167 HP / UFZ (ZPJ)Otto
PEUGEOT 605 (6B) / 3.010.1989 - 09.1999123 Kw - 167 HP / UFZ (ZPJ)Otto
PEUGEOT 605 (6B) / 3.0 SV 2408.1989 - 09.1999147 Kw - 200 HP / UKZ (ZPJ4/Z)Otto
PEUGEOT 605 (6B) / 3.0 V604.1997 - 09.1999140 Kw - 190 HP / XFZ (ES9J4)Otto
PEUGEOT 607
PEUGEOT 607 (9D, 9U) / 3.0 V6 24V02.2000 - kuni ...152 Kw - 207 HP / XFX (ES9J4S)Otto
PEUGEOT 806
PEUGEOT 806 (221) / 1.807.1995 - 08.200273 Kw - 99 HP / LFW (XU7JP)Otto
PEUGEOT 806 (221) / 1.9 TD07.1995 - 08.200266 Kw - 90 HP / DHX (XUD9TE)Diisel
PEUGEOT 806 (221) / 1.9 TD05.1997 - 08.200268 Kw - 92 HP / DHY (XUD9TE)Diisel
PEUGEOT 806 (221) / 2.006.1994 - 08.200289 Kw - 121 HP / RFU (XU10J2)Otto
PEUGEOT 806 (221) / 2.0 16V05.1998 - 09.200097 Kw - 132 HP / RFV (XU10J4R)Otto
PEUGEOT 806 (221) / 2.0 Turbo06.1994 - 08.2002108 Kw - 147 HP / RGX (XU10J2TE)Otto
PEUGEOT 806 (221) / 2.1 td 12V06.1996 - 08.199980 Kw - 109 HP / P8C (XUD11BTE)Diisel
PEUGEOT 807
PEUGEOT 807 (E) / 3.0 V606.2002 - kuni ...150 Kw - 204 HP / XFX (ES9J4S)Otto
PEUGEOT BOXER
PEUGEOT BOXER Buss (230P) / 1.9 D03.1994 - 04.200251 Kw - 69 HP / D9B (XUD9AU)Diisel
PEUGEOT BOXER Buss (230P) / 1.9 TD03.1994 - 04.200268 Kw - 92 HP / D8C (XUD9UTF)Diisel
PEUGEOT BOXER Buss (230P) / 1.9 TD08.1994 - 04.200266 Kw - 90 HP / DHY (XUD9TE)Diisel
PEUGEOT BOXER Buss (230P) / 1.9 TD 4x407.1996 - 04.200268 Kw - 92 HP / D8C (XUD9UTF)Diisel
PEUGEOT BOXER Buss (230P) / 2.0 i03.1994 - 04.200280 Kw - 109 HP / RFW (XU10J2)Otto
PEUGEOT BOXER Buss (230P) / 2.0 i 4x408.1996 - 04.200280 Kw - 109 HP / RFW (XU10J2)Otto
PEUGEOT BOXER Buss (230P) / 2.5 D08.1994 - 04.200263 Kw - 86 HP / T9A (DJ5)Diisel
PEUGEOT BOXER Buss (230P) / 2.5 D08.1994 - 04.200263 Kw - 86 HP / T9A (DJ5)Diisel
PEUGEOT BOXER Buss (230P) / 2.5 D 4x407.1996 - 04.200263 Kw - 86 HP / T9A (DJ5)Diisel
PEUGEOT BOXER Buss (230P) / 2.5 D 4x407.1996 - 04.200263 Kw - 86 HP / T9A (DJ5)Diisel
PEUGEOT BOXER Buss (230P) / 2.5 DT10.1997 - 11.200162 Kw - 84 HP / Diisel
PEUGEOT BOXER Buss (230P) / 2.5 DT10.1997 - 11.200162 Kw - 84 HP / Diisel
PEUGEOT BOXER Buss (230P) / 2.5 TD07.1994 - 04.200276 Kw - 103 HP / T8A (DJ5T)Diisel
PEUGEOT BOXER Buss (230P) / 2.5 TD07.1994 - 04.200276 Kw - 103 HP / T8A (DJ5T)Diisel
PEUGEOT BOXER Buss (230P) / 2.5 TD 4x407.1996 - 04.200276 Kw - 103 HP / T8A (DJ5T)Diisel
PEUGEOT BOXER Buss (230P) / 2.5 TD 4x407.1996 - 04.200276 Kw - 103 HP / T8A (DJ5T)Diisel
PEUGEOT BOXER Buss (230P) / 2.5 TDI01.1997 - 04.200279 Kw - 107 HP / THX (DJ5TED)Diisel
PEUGEOT BOXER Buss (230P) / 2.5 TDI01.1997 - 04.200279 Kw - 107 HP / THX (DJ5TED)Diisel
PEUGEOT BOXER Buss (230P) / 2.5 TDI 4x401.1997 - 04.200279 Kw - 107 HP / THX (DJ5TED)Diisel
PEUGEOT BOXER Buss (230P) / 2.5 TDI 4x401.1997 - 04.200279 Kw - 107 HP / THX (DJ5TED)Diisel
PEUGEOT BOXER Buss (244, Z_) / 2.004.2002 - kuni ...81 Kw - 110 HP / RFL (XU10J2U)Otto
PEUGEOT BOXER Kast (230L) / 1.9 D03.1994 - 04.200251 Kw - 69 HP / D9B (XUD9AU)Diisel
PEUGEOT BOXER Kast (230L) / 1.9 DT 4x403.1996 - 09.199866 Kw - 90 HP / XUD9TEDiisel
PEUGEOT BOXER Kast (230L) / 1.9 TD03.1994 - 04.200268 Kw - 92 HP / D8C (XUD9UTF)Diisel
PEUGEOT BOXER Kast (230L) / 2.0 4x403.1996 - 09.199880 Kw - 109 HP / Otto
PEUGEOT BOXER Kast (230L) / 2.0 i06.1994 - 04.200280 Kw - 109 HP / RFW (XU10J2)Otto
PEUGEOT BOXER Kast (230L) / 2.5 D03.1994 - 04.200263 Kw - 86 HP / T9A (DJ5)Diisel
PEUGEOT BOXER Kast (230L) / 2.5 D03.1994 - 04.200263 Kw - 86 HP / T9A (DJ5)Diisel
PEUGEOT BOXER Kast (230L) / 2.5 D 4x407.1999 - 04.200263 Kw - 86 HP / T9A (DJ5)Diisel
PEUGEOT BOXER Kast (230L) / 2.5 DT10.1997 - 11.200162 Kw - 84 HP / Diisel
PEUGEOT BOXER Kast (230L) / 2.5 DT10.1997 - 11.200162 Kw - 84 HP / Diisel
PEUGEOT BOXER Kast (230L) / 2.5 TD03.1994 - 04.200276 Kw - 103 HP / T8A (DJ5T)Diisel
PEUGEOT BOXER Kast (230L) / 2.5 TD03.1994 - 04.200276 Kw - 103 HP / T8A (DJ5T)Diisel
PEUGEOT BOXER Kast (230L) / 2.5 TDI01.1997 - 04.200279 Kw - 107 HP / THX (DJ5TED)Diisel
PEUGEOT BOXER Kast (230L) / 2.5 TDI01.1997 - 04.200279 Kw - 107 HP / THX (DJ5TED)Diisel
PEUGEOT BOXER Kast (230L) / 2.5 TDI 4x407.1999 - 04.200279 Kw - 107 HP / THX (DJ5TED)Diisel
PEUGEOT BOXER Kast (244) / 2.004.2002 - kuni ...81 Kw - 110 HP / RFL (XU10J2U)Otto
PEUGEOT BOXER Pritsche/æassii (ZCT_) / 1.9 D03.1994 - 04.200251 Kw - 69 HP / D8C (XUD9AU)Diisel
PEUGEOT BOXER Pritsche/æassii (ZCT_) / 1.9 D03.1994 - 04.200251 Kw - 69 HP / DJY (XUD9A)Diisel
PEUGEOT BOXER Pritsche/æassii (ZCT_) / 1.9 TD06.1994 - 04.200266 Kw - 90 HP / DHY (XUD9TE)Diisel
PEUGEOT BOXER Pritsche/æassii (ZCT_) / 1.9 TD06.1994 - 04.200266 Kw - 90 HP / XUD9TEDiisel
PEUGEOT BOXER Pritsche/æassii (ZCT_) / 1.9 TD07.1994 - 04.200268 Kw - 92 HP / D8C (XUD9UTF)Diisel
PEUGEOT BOXER Pritsche/æassii (ZCT_) / 1.9 TD07.1994 - 04.200268 Kw - 92 HP / XUD9TEDiisel
PEUGEOT BOXER Pritsche/æassii (ZCT_) / 2.0 i06.1994 - 04.200280 Kw - 109 HP / RFW (XU10J2)Otto
PEUGEOT BOXER Pritsche/æassii (ZCT_) / 2.5 D03.1994 - 04.200263 Kw - 86 HP / T9A (DJ5)Diisel
PEUGEOT BOXER Pritsche/æassii (ZCT_) / 2.5 D03.1994 - 04.200263 Kw - 86 HP / T9A (DJ5)Diisel
PEUGEOT BOXER Pritsche/æassii (ZCT_) / 2.5 D 4x407.1999 - 04.200263 Kw - 86 HP / T9A (DJ5)Diisel
PEUGEOT BOXER Pritsche/æassii (ZCT_) / 2.5 TD03.1994 - 04.200276 Kw - 103 HP / T8A (DJ5T)Diisel
PEUGEOT BOXER Pritsche/æassii (ZCT_) / 2.5 TD03.1994 - 04.200276 Kw - 103 HP / T8A (DJ5T)Diisel
PEUGEOT BOXER Pritsche/æassii (ZCT_) / 2.5 TDI01.1997 - 04.200279 Kw - 107 HP / THX (DJ5TED)Diisel
PEUGEOT BOXER Pritsche/æassii (ZCT_) / 2.5 TDI01.1997 - 04.200279 Kw - 107 HP / THX (DJ5TED)Diisel
PEUGEOT BOXER Pritsche/æassii (ZCT_) / 2.5 TDI 4x407.1999 - 04.200279 Kw - 107 HP / THX (DJ5TED)Diisel
PEUGEOT EXPERT
PEUGEOT EXPERT (224) / 1.9 D02.1996 - kuni ...51 Kw - 70 HP / D9B (XUD9AU)Diisel
PEUGEOT EXPERT (224) / 1.9 TD02.1996 - kuni ...68 Kw - 92 HP / D8B (XUD9TE)Diisel
PEUGEOT EXPERT (224) / 1.9 TD02.1996 - kuni ...66 Kw - 90 HP / DHX (XUD9TE)Diisel
PEUGEOT EXPERT Pritsche/æassii (223) / 1.9 D02.1996 - kuni ...51 Kw - 70 HP / D9B (XUD9AU)Diisel
PEUGEOT EXPERT Pritsche/æassii (223) / 1.9 TD02.1996 - kuni ...66 Kw - 90 HP / DHX (XUD9TE)Diisel
PEUGEOT EXPERT Pritsche/æassii (223) / 1.9 TD02.1996 - kuni ...68 Kw - 92 HP / D8B (XUD9TE)Diisel
PEUGEOT EXPERT Van (222) / 1.9 D02.1996 - kuni ...51 Kw - 70 HP / D9B (XUD9AU)Diisel
PEUGEOT EXPERT Van (222) / 1.9 TD02.1996 - kuni ...66 Kw - 90 HP / DHX (XUD9TE)Diisel
PEUGEOT EXPERT Van (222) / 1.9 TD02.1996 - kuni ...68 Kw - 92 HP / D8B (XUD9TE)Diisel
PEUGEOT J5
PEUGEOT J5 Buss (280P) / 2.009.1981 - 09.199055 Kw - 75 HP / 170B (XN1T)Otto
PEUGEOT J5 Buss (280P) / 2.001.1983 - 09.199058 Kw - 79 HP / 170 (XN1T)Otto
PEUGEOT J5 Buss (280P) / 2.5 D09.1981 - 09.199054 Kw - 73 HP / CRD93 (U25/661)Diisel
PEUGEOT J5 Buss (290P) / 1.9 D10.1990 - 02.199451 Kw - 70 HP / D9B (XUD9A)Diisel
PEUGEOT J5 Buss (290P) / 2.010.1990 - 02.199462 Kw - 84 HP / 170D (XN1TACP)Otto
PEUGEOT J5 Buss (290P) / 2.5 D10.1990 - 02.199454 Kw - 73 HP / CRD93 (U25/661)Diisel
PEUGEOT J5 Buss (290P) / 2.5 D 4x410.1990 - 02.199454 Kw - 73 HP / CRD93 (U25/661)Diisel
PEUGEOT J5 Buss (290P) / 2.5 TD10.1990 - 02.199470 Kw - 95 HP / CRD93LS (U25/673)Diisel
PEUGEOT J5 Buss (290P) / 2.5 TD 4x410.1990 - 02.199470 Kw - 95 HP / CRD93LS (U25/673)Diisel
PEUGEOT J5 Kast (280L) / 1.801.1983 - 11.198851 Kw - 69 HP / 169B (XM7T)Otto
PEUGEOT J5 Kast (280L) / 2.009.1981 - 08.199058 Kw - 79 HP / XN1POtto
PEUGEOT J5 Kast (280L) / 2.009.1987 - 08.199055 Kw - 75 HP / XN1TOtto
PEUGEOT J5 Kast (280L) / 2.5 D09.1981 - 08.199054 Kw - 73 HP / CRD93Diisel
PEUGEOT J5 Kast (280L) / 2.5 DT09.1981 - 08.199070 Kw - 95 HP / CRD93LDiisel
PEUGEOT J5 Kast (280L) / 2.5 DT09.1981 - 08.199070 Kw - 95 HP / CRD93LS (U25/673)Diisel
PEUGEOT J5 Kast (290L) / 1.809.1990 - 01.199451 Kw - 69 HP / 169B (XM7T)Otto
PEUGEOT J5 Kast (290L) / 1.9 D10.1990 - 03.199451 Kw - 70 HP / D9B (XUD9A)Diisel
PEUGEOT J5 Kast (290L) / 2.009.1990 - 01.199462 Kw - 84 HP / XN1TAOtto
PEUGEOT J5 Kast (290L) / 2.009.1990 - 01.199462 Kw - 84 HP / 170D (XN1TACP)Otto
PEUGEOT J5 Kast (290L) / 2.5 D09.1990 - 01.199454 Kw - 73 HP / CRD93Diisel
PEUGEOT J5 Kast (290L) / 2.5 D 4x410.1990 - 03.199454 Kw - 73 HP / CRD93 (U25/661)Diisel
PEUGEOT J5 Kast (290L) / 2.5 DT09.1990 - 01.199470 Kw - 95 HP / CRD93LDiisel
PEUGEOT J5 Kast (290L) / 2.5 TD 4x410.1990 - 03.199470 Kw - 95 HP / CRD93LS (U25/673)Diisel
PEUGEOT J5 Pritsche/æassii (280L) / 2.001.1983 - 11.198858 Kw - 79 HP / 170 (XN1T)Otto
PEUGEOT J5 Pritsche/æassii (280L) / 2.001.1986 - 11.198855 Kw - 75 HP / 170B (XN1T)Otto
PEUGEOT J5 Pritsche/æassii (280L) / 2.5 D09.1981 - 09.199054 Kw - 73 HP / CRD93 (U25/661)Diisel
PEUGEOT J5 Pritsche/æassii (290L) / 1.9 D10.1990 - 02.199451 Kw - 70 HP / D9B (XUD9A)Diisel
PEUGEOT J5 Pritsche/æassii (290L) / 2.010.1990 - 02.199462 Kw - 84 HP / 170D (XN1TACP)Otto
PEUGEOT J5 Pritsche/æassii (290L) / 2.5 D10.1990 - 02.199454 Kw - 73 HP / CRD93 (U25/661)Diisel
PEUGEOT J5 Pritsche/æassii (290L) / 2.5 D 4x410.1990 - 02.199454 Kw - 73 HP / CRD93 (U25/661)Diisel
PEUGEOT J5 Pritsche/æassii (290L) / 2.5 TD10.1990 - 02.199470 Kw - 95 HP / CRD93LS (U25/673)Diisel
PEUGEOT J5 Pritsche/æassii (290L) / 2.5 TD 4x410.1990 - 02.199470 Kw - 95 HP / CRD93LS (U25/673)Diisel
PEUGEOT J9
PEUGEOT J9 Buss / 2.003.1980 - 06.198757 Kw - 78 HP / XN1POtto
PEUGEOT J9 Buss / 2.3 D03.1980 - 07.198249 Kw - 67 HP / XD2PX94Diisel
PEUGEOT J9 Buss / 2.5 D08.1982 - 06.198753 Kw - 72 HP / XD3PDiisel
PEUGEOT J9 Kast / 1.603.1980 - 06.198744 Kw - 60 HP / XC7POtto
PEUGEOT J9 Kast / 2.003.1980 - 06.198757 Kw - 78 HP / XN1POtto
PEUGEOT J9 Kast / 2.1 D03.1980 - 06.198741 Kw - 56 HP / XDPX90Diisel
PEUGEOT J9 Kast / 2.3 D03.1980 - 07.198249 Kw - 67 HP / XD2PX94Diisel
PEUGEOT J9 Kast / 2.5 D07.1982 - 06.198753 Kw - 72 HP / XD3PDiisel
PEUGEOT J9 Pritsche/æassii / 2.003.1980 - 06.198757 Kw - 78 HP / XN1POtto
PEUGEOT J9 Pritsche/æassii / 2.3 D03.1980 - 07.198249 Kw - 67 HP / XD2PX94Diisel
PEUGEOT J9 Pritsche/æassii / 2.5 D07.1982 - 06.198753 Kw - 72 HP / XD3PDiisel
PEUGEOT RANCH
PEUGEOT RANCH Kast (5) / 1.106.1996 - kuni ...44 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M)Otto

iParts 2017
Online Konsultant
online konsultant

Tere!!!

Kas te soovite personaalse konsultandi abi?!