Hõõgpirn, Suunatuli PHILIPS 12496LLECOCP
Pilt 1/3-st
Firma:  PHILIPS
Varuosanumber: 12496LLECOCP
Varuosa nimetus: Hõõgpirn, Suunatuli
Hind
1.12
sis. KM 20%
Pinge | 12 V
Nimivõimsus | 21 W
Lambitüüp | PY21W
Konteineri tüüp | Doos
Soklitüüp | BAU15s
Analoogid
Firma: PHILIPS
Varuosanumber: 12496LLECOCP
Varuosa nimetus: Hõõgpirn, Suunatuli
PHILIPS Hõõgpirn, Suunatuli 12496LLECOCP
Hind
1.12€
sis. KM 20%
Firma: FENOX
Varuosanumber: B1200
Varuosa nimetus: Hõõgpirn
FENOX Hõõgpirn B1200
hinnapäring
Firma: QUINTON HAZELL
Varuosanumber: QBL581
Varuosa nimetus: Hõõgpirn
QUINTON HAZELL Hõõgpirn QBL581
hinnapäring
Originaalnumbrid
AEBI 300.6119
AGCO X825 107 043 000
AUDI (FAW) N10256401
BAIC 128410376
BMW 07 11 9 900 673
BMW 07 11 9 904 754
BMW 63 21 0 395 455
BMW 63 21 7 160 791
BMW 82 19 9 404 237
BMW 88 10 0 026 345
BMW 88 10 0 151 624
BOMAG 055 801 56
CASE IH 1 414809 0
CASE IH 9965144
CITROEN-PEUGEOT 6216.31
CITROEN-PEUGEOT 6216.A0
CITROEN-PEUGEOT 6216.F2
CITROEN-PEUGEOT 6372.33
CLAAS 02166090
CLAAS 023 370 30
DACIA 77 03 097 178
DEUTZ-FAHR 0.900.2016.2
FENDT X 825.107.043.000
FENDT X 825.283.277.000
FENDT X825283262
HAKO 03004150014
HOBBYCAR 6502100095
HYMER 0417356-00
HYMER 0850001
HYMER 1053985
JUNGHEINRICH 51170180
KNAUS T050078
KRONE 200812360
KUBOTA 3J08013901
LAND ROVER LR000702
LAND ROVER XZQ100190L
LIEBHERR 1 030 136 4
LIEBHERR 1 087 6799
LINDE 791 956 49 85
LINDNER 3204479
MAN ZF000812912
MANITOU 747043
MASERATI 000208861
MASERATI 000217741
MERCEDES-BENZ 001 544 91 44
MERCEDES-BENZ 001 544 91 94
MERCEDES-BENZ A 001 544 91 44
MERCEDES-BENZ A 001 544 91 94
MERCEDES-BENZ (BBDC) 001 544 91 44
MERCEDES-BENZ (BBDC) 001 544 91 94
MERCEDES-BENZ (BBDC) A 001 544 91 44
MERCEDES-BENZ (BBDC) A 001 544 91 94
MINI 07 11 9 900 673
MINI 07 11 9 904 754
MINI 63 21 0 395 455
MINI 63 21 7 160 791
MINI 82 19 9 404 237
MINI 88 10 0 026 345
MINI 88 10 0 151 624
MITSUBISHI S345133
REISCH 5019814
RENAULT 77 03 097 178
RENAULT TRUCKS 77 03 097 178
SAME 0.900.2016.2
SMART 001 544 91 44
SMART 001 544 91 94
SMART A 001 544 91 44
SMART A 001 544 91 94
SOMMER 2801258001
SPERRY NEW HOLLAND 9965144
STILL 7919564985
TEREX 5350661306
VAG 1L0 953 049 A
VAG 6E0 953 049 B
VAG 6E0 953 050 B
VAG 909 522 125 A
VAG N 102 564 01
VAG N 102 564 07
VAG YY045812912
VDL 30060802
VOLVO 1 421 040 0
VOLVO 3 345 133
VOLVO 345 133
VOLVO 979623
VOLVO VOE979623
VW (SVW) N 102 564 01
YAMAHA 53413
Kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
BMW 1
BMW 1 (E81) / 116 i09.2007 - 12.201185 Kw - 115 HP / N45 B16 ABensiin
BMW 1 (E81) / 120 d03.2007 - 12.2011120 Kw - 163 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 (E81) / 130 i09.2006 - 12.2011195 Kw - 265 HP / N52 B30 A, N52 B30 B, N52 B30 BFBensiin
BMW 1 (E81) / 118 i09.2006 - 12.2011105 Kw - 143 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 1 (E81) / 120 i03.2007 - 09.2012125 Kw - 170 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 1 (E81) / 118 d09.2006 - 12.2011105 Kw - 143 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 (E81) / 120 d03.2007 - 12.2011130 Kw - 177 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 (E81) / 123 d03.2007 - 12.2011150 Kw - 204 HP / N47 D20 B, N47 D20 DDiisel
BMW 1 (E81) / 116 i03.2007 - 12.201190 Kw - 122 HP / N43 B16 AABensiin
BMW 1 (E81) / 120 i03.2007 - 12.2011115 Kw - 156 HP / N46 B20 B, N46 B20 CBensiin
BMW 1 (E81) / 116 i11.2008 - 12.201190 Kw - 122 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 1 (E81) / 116 d11.2008 - 12.201185 Kw - 116 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 (E81) / 130 i09.2006 - 12.2011190 Kw - 258 HP / N52 B30 A, N52 B30 B, N52 B30 BFBensiin
BMW 1 (E81) / 118 d09.2006 - 12.2011100 Kw - 136 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 (E81) / 120 i03.2007 - 12.2011120 Kw - 163 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 1 (E81) / 118 i09.2006 - 12.2011100 Kw - 136 HP / N46 B20 BBensiin
BMW 1 (E81) / 116 d01.2011 - 12.201166 Kw - 90 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 (E81) / 120 d03.2007 - 12.2011145 Kw - 197 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 (E87) / 116 i06.2004 - 06.201185 Kw - 115 HP / N45 B16 ABensiin
BMW 1 (E87) / 116 i09.2007 - 06.201190 Kw - 122 HP / N43 B16 AABensiin
BMW 1 (E87) / 116 i01.2009 - 06.201190 Kw - 122 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 1 (E87) / 118 i07.2004 - 02.200795 Kw - 129 HP / N46 B20 BBensiin
BMW 1 (E87) / 118 i09.2006 - 06.2011105 Kw - 143 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 1 (E87) / 120 i06.2004 - 02.2007110 Kw - 150 HP / N46 B20 B, N46 B20 BD, N46 B20 C, N46 B20 CCBensiin
BMW 1 (E87) / 120 i03.2007 - 06.2011115 Kw - 156 HP / N46 B20 A, N46 B20 B, N46 B20 BD, N46 B20 C, N46 B20 CCBensiin
BMW 1 (E87) / 120 i03.2007 - 06.2011120 Kw - 163 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 1 (E87) / 120 i03.2007 - 06.2011125 Kw - 170 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 1 (E87) / 130 i03.2007 - 06.2011190 Kw - 258 HP / N52 B30 A, N52 B30 B, N52 B30 BFBensiin
BMW 1 (E87) / 130 i09.2005 - 02.2007195 Kw - 265 HP / N52 B30 A, N52 B30 AF, N52 B30 BFBensiin
BMW 1 (E87) / 116 d03.2009 - 06.201185 Kw - 116 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 (E87) / 118 d06.2004 - 02.200790 Kw - 122 HP / M47 D20 (204D4)Diisel
BMW 1 (E87) / 118 d03.2007 - 06.2011100 Kw - 136 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 (E87) / 118 d03.2007 - 06.2011105 Kw - 143 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 (E87) / 120 d06.2004 - 06.2011120 Kw - 163 HP / M47 D20 (204D4), N47 D20 ADiisel
BMW 1 (E87) / 120 d03.2007 - 06.2011130 Kw - 177 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 (E87) / 123 d03.2007 - 06.2011150 Kw - 204 HP / N47 D20 B, N47 D20 DDiisel
BMW 1 (E87) / 118 i10.2006 - 06.2011100 Kw - 136 HP / N46 B20 BBensiin
BMW 1 (E87) / 120 d06.2004 - 02.2007110 Kw - 150 HP / M47 D20 (204D4)Diisel
BMW 1 (F20) / 125 d03.2012 - 06.2019155 Kw - 211 HP / B47 D20 B, N47 D20 DDiisel
BMW 1 (F20) / 120 d07.2011 - 06.2019120 Kw - 163 HP / B47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F20) / 116 d03.2012 - 02.201585 Kw - 116 HP / N47 D16 ADiisel
BMW 1 (F20) / 118 d07.2011 - 06.2019100 Kw - 136 HP / B47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F20) / 125 i03.2012 - 11.2017160 Kw - 218 HP / N20 B20 ABensiin
BMW 1 (F20) / 116 i07.2011 - 02.2015100 Kw - 136 HP / N13 B16 ABensiin
BMW 1 (F20) / 118 i07.2011 - 02.2015125 Kw - 170 HP / N13 B16 ABensiin
BMW 1 (F20) / 116 d07.2011 - 02.201585 Kw - 116 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F20) / 118 d07.2011 - 02.2015105 Kw - 143 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F20) / 120 d07.2011 - 02.2015135 Kw - 184 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F20) / 125 d03.2012 - 02.2015160 Kw - 218 HP / N47 D20 DDiisel
BMW 1 (F20) / 114 i07.2012 - 02.201575 Kw - 102 HP / N13 B16 ABensiin
BMW 1 (F20) / M 135 i07.2012 - 02.2015235 Kw - 320 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 1 (F20) / M 135 i xDrive11.2012 - 02.2015235 Kw - 320 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 1 (F20) / 114 d11.2012 - 06.201570 Kw - 95 HP / N47 D16 ADiisel
BMW 1 (F20) / 120 d xDrive11.2012 - 02.2015135 Kw - 184 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F20) / 118 d xDrive07.2013 - 02.2015105 Kw - 143 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F20) / 120 d xDrive11.2012 - 02.2015147 Kw - 200 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F20) / 125 i03.2012 - 11.2017175 Kw - 238 HP / N20 B20 ABensiin
BMW 1 (F20) / 120 d07.2011 - 02.2015147 Kw - 200 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F20) / 116 i03.2015 - 06.201980 Kw - 109 HP / B38 B15 ABensiin
BMW 1 (F20) / 118 i03.2015 - 06.2015100 Kw - 136 HP / N13 B16 ABensiin
BMW 1 (F20) / 120 i03.2015 - 06.2016130 Kw - 177 HP / N13 B16 ABensiin
BMW 1 (F20) / M 135 i03.2015 - 06.2016240 Kw - 326 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 1 (F20) / M 135 i xDrive03.2015 - 06.2016240 Kw - 326 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 1 (F20) / 116 d03.2015 - 06.201985 Kw - 116 HP / B37 D15 ADiisel
BMW 1 (F20) / 118 d03.2015 - 06.2019110 Kw - 150 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 1 (F20) / 118 d xDrive03.2015 - 06.2019110 Kw - 150 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 1 (F20) / 120 d03.2015 - 06.2019140 Kw - 190 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 1 (F20) / 120 d xDrive03.2015 - 06.2019140 Kw - 190 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 1 (F20) / 125 d03.2015 - 06.2019165 Kw - 224 HP / B47 D20 BDiisel
BMW 1 (F20) / 118 i07.2015 - 06.2019100 Kw - 136 HP / B38 B15 ABensiin
BMW 1 (F20) / 114 d07.2015 - 06.201970 Kw - 95 HP / B37 D15 ADiisel
BMW 1 (F20) / 120 i07.2016 - 06.2019135 Kw - 184 HP / B48 B20 ABensiin
BMW 1 (F20) / 125 i07.2016 - 06.2019165 Kw - 224 HP / B48 B20 BBensiin
BMW 1 (F20) / M 140 i07.2016 - 06.2019250 Kw - 340 HP / B58 B30 ABensiin
BMW 1 (F20) / M 140 i xDrive07.2016 - 06.2019250 Kw - 340 HP / B58 B30 ABensiin
BMW 1 (F21) / 118 d xDrive05.2013 - kuni ...105 Kw - 143 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F21) / 114 i12.2011 - kuni ...75 Kw - 102 HP / N13 B16 ABensiin
BMW 1 (F21) / 116 i12.2011 - kuni ...100 Kw - 136 HP / N13 B16 ABensiin
BMW 1 (F21) / 118 i07.2012 - kuni ...125 Kw - 170 HP / N13 B16 ABensiin
BMW 1 (F21) / 125 i12.2011 - kuni ...160 Kw - 218 HP / N20 B20 ABensiin
BMW 1 (F21) / M 135 i12.2011 - kuni ...235 Kw - 320 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 1 (F21) / 114 d07.2012 - kuni ...70 Kw - 95 HP / N47 D16 ADiisel
BMW 1 (F21) / M 135 i xDrive02.2012 - kuni ...235 Kw - 320 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 1 (F21) / 116 d12.2011 - kuni ...85 Kw - 116 HP / N47 D16 ADiisel
BMW 1 (F21) / 116 d01.2012 - kuni ...85 Kw - 116 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F21) / 118 d12.2011 - kuni ...100 Kw - 136 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F21) / 118 d12.2011 - kuni ...105 Kw - 143 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F21) / 120 d07.2012 - kuni ...120 Kw - 163 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F21) / 120 d07.2012 - kuni ...135 Kw - 184 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F21) / 120 d xDrive02.2012 - kuni ...135 Kw - 184 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F21) / 125 d12.2011 - kuni ...155 Kw - 211 HP / N47 D20 DDiisel
BMW 1 (F21) / 125 d12.2011 - kuni ...160 Kw - 218 HP / N47 D20 DDiisel
BMW 1 (F21) / 120 d xDrive01.2012 - kuni ...147 Kw - 200 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F21) / 125 i03.2013 - kuni ...175 Kw - 238 HP / N20 B20 ABensiin
BMW 1 (F21) / 120 d01.2012 - kuni ...147 Kw - 200 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 (F21) / 116 i03.2015 - kuni ...80 Kw - 109 HP / B38 B15 ABensiin
BMW 1 (F21) / 118 i03.2015 - kuni ...100 Kw - 136 HP / N13 B16 ABensiin
BMW 1 (F21) / 120 i03.2015 - kuni ...130 Kw - 177 HP / N13 B16 ABensiin
BMW 1 (F21) / M 135 i03.2015 - kuni ...240 Kw - 326 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 1 (F21) / M 135 i xDrive03.2015 - kuni ...240 Kw - 326 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 1 (F21) / 116 d03.2015 - kuni ...85 Kw - 116 HP / B37 D15 ADiisel
BMW 1 (F21) / 118 d03.2015 - kuni ...110 Kw - 150 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 1 (F21) / 118 d xDrive03.2015 - kuni ...110 Kw - 150 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 1 (F21) / 120 d03.2015 - kuni ...140 Kw - 190 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 1 (F21) / 120 d xDrive03.2015 - kuni ...140 Kw - 190 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 1 (F21) / 125 d03.2015 - kuni ...165 Kw - 224 HP / B47 D20 BDiisel
BMW 1 (F21) / 118 i03.2015 - kuni ...100 Kw - 136 HP / B38 B15 ABensiin
BMW 1 (F21) / 114 d06.2015 - kuni ...70 Kw - 95 HP / B37 D15 ADiisel
BMW 1 (F21) / 120 i07.2016 - kuni ...135 Kw - 184 HP / B48 B20 ABensiin
BMW 1 (F21) / 125 i10.2015 - kuni ...165 Kw - 224 HP / B48 B20 BBensiin
BMW 1 (F21) / M 140 i10.2015 - kuni ...250 Kw - 340 HP / B58 B30 ABensiin
BMW 1 (F21) / M 140 i xDrive09.2015 - kuni ...250 Kw - 340 HP / B58 B30 ABensiin
BMW 1 (F40) / 118 i07.2019 - kuni ...103 Kw - 140 HP / B38 A15 ABensiin
BMW 1 (F40) / M 135 i xDrive07.2019 - kuni ...225 Kw - 306 HP / B48 A20 EBensiin
BMW 1 (F40) / 116 d07.2019 - kuni ...85 Kw - 116 HP / B37 C15 ADiisel
BMW 1 (F40) / 118 d07.2019 - kuni ...110 Kw - 150 HP / B47 C20 BDiisel
BMW 1 (F40) / 120 d xDrive07.2019 - kuni ...140 Kw - 190 HP / B47 C20 BDiisel
BMW 1 (F40) / 118 d07.2019 - kuni ...100 Kw - 136 HP / B47 C20 BDiisel
BMW 1 (F40) / 120 d03.2020 - kuni ...140 Kw - 190 HP / B47 C20 BDiisel
BMW 1 KABRIOLETT (E88) / 118 i03.2008 - 12.2013105 Kw - 143 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 1 KABRIOLETT (E88) / 135 i03.2008 - 10.2013225 Kw - 306 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
BMW 1 KABRIOLETT (E88) / 120 d03.2008 - 12.2013130 Kw - 177 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 KABRIOLETT (E88) / 120 i12.2007 - 10.2013125 Kw - 170 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 1 KABRIOLETT (E88) / 125 i12.2007 - 10.2013160 Kw - 218 HP / N52 B30 A, N52 B30 B, N52 B30 BFBensiin
BMW 1 KABRIOLETT (E88) / 118 d09.2008 - 12.2013105 Kw - 143 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 KABRIOLETT (E88) / 123 d09.2008 - 12.2013150 Kw - 204 HP / N47 D20 B, N47 D20 DDiisel
BMW 1 KABRIOLETT (E88) / 120 i03.2008 - 12.2013120 Kw - 163 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 1 KABRIOLETT (E88) / 120 d03.2008 - 12.2013120 Kw - 163 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 KABRIOLETT (E88) / 118 d09.2008 - 12.2013100 Kw - 136 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 KABRIOLETT (E88) / 120 i03.2008 - 12.2013115 Kw - 156 HP / N46 B20 B, N46 B20 C, N46 B20 EBensiin
BMW 1 KABRIOLETT (E88) / 135 i03.2008 - 12.2013240 Kw - 326 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 1 KABRIOLETT (E88) / 120 d03.2008 - 12.2013145 Kw - 197 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 KABRIOLETT (E88) / 118 i09.2008 - 12.2013100 Kw - 136 HP / N46 B20 BBensiin
BMW 1 KABRIOLETT (E88) / 128 i12.2007 - 10.2013172 Kw - 234 HP / N51 B30 A, N52 B30 ABensiin
BMW 1 KUPEE (E82) / M03.2011 - 06.2012250 Kw - 340 HP / N54 B30 ABensiin
BMW 1 KUPEE (E82) / 118 d09.2009 - 10.2013100 Kw - 136 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 KUPEE (E82) / 135 i10.2007 - 10.2013225 Kw - 306 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
BMW 1 KUPEE (E82) / 120 d09.2007 - 10.2013130 Kw - 177 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 KUPEE (E82) / 123 d10.2007 - 10.2013150 Kw - 204 HP / N47 D20 B, N47 D20 DDiisel
BMW 1 KUPEE (E82) / 125 i03.2008 - 10.2013160 Kw - 218 HP / N52 B30 A, N52 B30 B, N52 B30 BFBensiin
BMW 1 KUPEE (E82) / 120 d09.2007 - 10.2013120 Kw - 163 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 KUPEE (E82) / 120 i10.2007 - 10.2013125 Kw - 170 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 1 KUPEE (E82) / 118 d09.2009 - 10.2013105 Kw - 143 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 1 KUPEE (E82) / 120 i09.2009 - 10.2013115 Kw - 156 HP / N46 B20 B, N46 B20 BD, N46 B20 C, N46 B20 EBensiin
BMW 1 KUPEE (E82) / 120 d09.2007 - 10.2013145 Kw - 197 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 1 KUPEE (E82) / 135 i10.2007 - 10.2013240 Kw - 326 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
AUDI 100
AUDI 100 (4A2, C4) / 2.4 D12.1990 - 07.199460 Kw - 82 HP / AASDiisel
AUDI 100 (4A2, C4) / 2.5 TDI12.1990 - 07.199485 Kw - 115 HP / AAT, ABPDiisel
AUDI 100 (4A2, C4) / 2.012.1990 - 07.199474 Kw - 100 HP / AAEBensiin
AUDI 100 (4A2, C4) / 2.0 E12.1990 - 07.199485 Kw - 115 HP / AAD, ABKBensiin
AUDI 100 (4A2, C4) / 2.3 E12.1990 - 07.199498 Kw - 133 HP / AARBensiin
AUDI 100 (4A2, C4) / 2.603.1992 - 07.1994110 Kw - 150 HP / ABCBensiin
AUDI 100 (4A2, C4) / 2.8 E12.1990 - 07.1994128 Kw - 174 HP / AAHBensiin
AUDI 100 (4A2, C4) / S4 Turbo quattro08.1991 - 07.1994169 Kw - 230 HP / AANBensiin
AUDI 100 (4A2, C4) / 2.3 E quattro12.1990 - 07.199498 Kw - 133 HP / AARBensiin
AUDI 100 (4A2, C4) / 2.6 quattro04.1992 - 07.1994110 Kw - 150 HP / ABCBensiin
AUDI 100 (4A2, C4) / 2.8 E quattro12.1990 - 07.1994128 Kw - 174 HP / AAHBensiin
AUDI 100 (4A2, C4) / S4 V8 quattro10.1992 - 07.1994206 Kw - 280 HP / ABHBensiin
AUDI 100 (4A2, C4) / 2.0 E quattro12.1990 - 07.199285 Kw - 115 HP / AADBensiin
AUDI 100 (4A2, C4) / 2.0 E 16V01.1992 - 07.1994103 Kw - 140 HP / ACEBensiin
ROVER 100 / METRO LUUKPÄRA (XP) / 114 S/L/GTA03.1990 - 12.199855 Kw - 75 HP / 14 K2A, 14 K2DBensiin
ROVER 100 / METRO LUUKPÄRA (XP) / 111 C/L/S03.1990 - 12.199844 Kw - 60 HP / 11 K2A, 11 K2DBensiin
ROVER 100 / METRO LUUKPÄRA (XP) / 114 GTI/GT 16V Cat03.1990 - 12.199866 Kw - 90 HP / 14 K4C, 14 K4DBensiin
ROVER 100 / METRO LUUKPÄRA (XP) / 114 GTI 16V08.1991 - 12.199876 Kw - 103 HP / 14 K4FBensiin
ROVER 100 / METRO LUUKPÄRA (XP) / 114 GTI 16V03.1990 - 08.199169 Kw - 94 HP / 14 K4C, 14 K4DBensiin
ROVER 100 / METRO LUUKPÄRA (XP) / 114 GSi10.1994 - 10.199576 Kw - 103 HP / 14 K4FBensiin
AUDI 100 AVANT (4A5, C4) / 2.5 TDI12.1990 - 07.199485 Kw - 115 HP / AAT, ABPDiisel
AUDI 100 AVANT (4A5, C4) / 2.0 E09.1991 - 07.199474 Kw - 100 HP / AAEBensiin
AUDI 100 AVANT (4A5, C4) / 2.0 E09.1991 - 07.199485 Kw - 115 HP / AAD, ABKBensiin
AUDI 100 AVANT (4A5, C4) / S4 Turbo quattro09.1991 - 07.1994169 Kw - 230 HP / AANBensiin
AUDI 100 AVANT (4A5, C4) / 2.603.1992 - 07.1994110 Kw - 150 HP / ABCBensiin
AUDI 100 AVANT (4A5, C4) / 2.3 E09.1991 - 07.199498 Kw - 133 HP / AARBensiin
AUDI 100 AVANT (4A5, C4) / 2.8 E09.1991 - 07.1994128 Kw - 174 HP / AAHBensiin
AUDI 100 AVANT (4A5, C4) / 2.3 E quattro09.1991 - 07.199498 Kw - 133 HP / AARBensiin
AUDI 100 AVANT (4A5, C4) / 2.6 quattro07.1992 - 07.1994110 Kw - 150 HP / ABCBensiin
AUDI 100 AVANT (4A5, C4) / 2.8 E quattro09.1991 - 07.1994128 Kw - 174 HP / AAHBensiin
AUDI 100 AVANT (4A5, C4) / S4 V8 quattro10.1992 - 07.1994206 Kw - 280 HP / ABHBensiin
AUDI 100 AVANT (4A5, C4) / 2.0 E quattro12.1990 - 07.199285 Kw - 115 HP / AADBensiin
AUDI 100 AVANT (4A5, C4) / 2.4 D12.1990 - 07.199460 Kw - 82 HP / AASDiisel
ROVER 100 KABRIOLETT (XP) / 11104.1994 - 10.199744 Kw - 60 HP / 11 K2DBensiin
ROVER 100 KABRIOLETT (XP) / 11404.1994 - 10.199755 Kw - 75 HP / 14 K2A, 14 K2DBensiin
ROVER 100 KABRIOLETT (XP) / 11403.1997 - 10.199875 Kw - 102 HP / 14 K4FBensiin
PEUGEOT 1007
PEUGEOT 1007 (KM_) / 1.404.2005 - kuni ...54 Kw - 75 HP / KFV (TU3A), KFV (TU3JP)Bensiin
PEUGEOT 1007 (KM_) / 1.6 16V04.2005 - kuni ...80 Kw - 109 HP / NFU (TU5JP4)Bensiin
PEUGEOT 1007 (KM_) / 1.4 HDi04.2005 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HX (DV4TD), 8HZ (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 1007 (KM_) / 1.4 16V10.2005 - kuni ...65 Kw - 88 HP / KFU (ET3J4)Bensiin
PEUGEOT 1007 (KM_) / 1.6 HDi06.2007 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 106
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) / 1.0 i05.1996 - 10.199933 Kw - 45 HP / CDY (TU9M)Bensiin
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) / 1.1 i05.1996 - 07.200444 Kw - 60 HP / HDZ (TU1M+), HFX (TU1JP)Bensiin
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) / 1.4 i05.1996 - 07.200455 Kw - 75 HP / KFW (TU3JP), KFX (TU3JP)Bensiin
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) / 1.6 i05.1996 - 10.199965 Kw - 89 HP / NFZ (TU5JP)Bensiin
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) / 1.6 S1605.1996 - 07.200487 Kw - 118 HP / NFX (TU5J4)Bensiin
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) / 1.6 i05.1996 - 01.200174 Kw - 101 HP / NFW (TU5J2), NFY (TU5J2)Bensiin
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) / 1.5 D05.1996 - 03.200140 Kw - 55 HP / VJY (TUD5)Diisel
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) / 1.1 i01.1997 - 03.200140 Kw - 54 HP / HDY (TU1M+)Bensiin
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) / 1.0 i04.1996 - 03.200137 Kw - 50 HP / CDZ (TU9M)Bensiin
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) / 1.5 D04.1998 - 07.200442 Kw - 57 HP / VJX (TUD5), VJY (TUD5), VJZ (TUD5)Diisel
PEUGEOT 107
PEUGEOT 107 (PM_, PN_) / 1.006.2005 - 05.201450 Kw - 68 HP / CFA (384F), CFB (1KR)Bensiin
PEUGEOT 107 (PM_, PN_) / 1.4 HDi06.2005 - 05.201440 Kw - 54 HP / 8HT (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 108
PEUGEOT 108 / 1.0 VTi05.2014 - kuni ...51 Kw - 69 HP / CFB (1KR)Bensiin
PEUGEOT 108 / 1.205.2014 - kuni ...60 Kw - 82 HP / HMT (EB2D), HMZ (EB2), HMZ (EB2F)Bensiin
PEUGEOT 108 / 1.0 VTi 7205.2018 - kuni ...53 Kw - 72 HP / CFB (1KR)Bensiin
LADA 110
LADA 110 (2110) / 1.501.1995 - 12.200554 Kw - 73 HP / 2110Bensiin
LADA 110 (2110) / 1.501.1995 - 12.200557 Kw - 78 HP / 2111Bensiin
LADA 110 (2110) / 1.5 16V01.1995 - 12.200570 Kw - 95 HP / 2112Bensiin
LADA 110 (2110) / 2.0 i (21106)08.1996 - 07.2000110 Kw - 150 HP / C 20 XEBensiin
LADA 110 (2110) / Wankel06.1997 - 09.200488 Kw - 120 HP / 415Bensiin
LADA 110 (2110) / 1.510.2000 - 12.200556 Kw - 76 HP / 2111Bensiin
LADA 110 (2110) / 1.5 16V10.2000 - 12.201067 Kw - 91 HP / 2112Bensiin
LADA 111
LADA 111 (2111) / 1.501.1996 - 12.200557 Kw - 78 HP / 2111Bensiin
LADA 111 (2111) / 1.5 16V01.1995 - 08.200270 Kw - 95 HP / 2112Bensiin
LADA 111 (2111) / 1.510.2000 - 02.200956 Kw - 76 HP / 2111Bensiin
LADA 111 (2111) / 1.5 16V10.2000 - 12.200567 Kw - 91 HP / 2112Bensiin
LADA 112
LADA 112 (2112) / 1.501.1995 - 09.200457 Kw - 78 HP / 2111Bensiin
LADA 112 (2112) / 1.5 16V01.1995 - 09.200070 Kw - 95 HP / 2112Bensiin
LADA 112 (2112) / 1.5 16V10.2000 - 12.200567 Kw - 91 HP / 2112Bensiin
LADA 112 (2112) / 1.510.2000 - 12.200556 Kw - 76 HP / 2111Bensiin
MAZDA 121
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) / 1.303.1996 - 04.200337 Kw - 50 HP / JJK, JJMBensiin
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) / 1.303.1996 - 04.200344 Kw - 60 HP / J4R, J4TBensiin
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) / 1.2503.1996 - 04.200355 Kw - 75 HP / DHF, DHGBensiin
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) / 1.8 D03.1996 - 04.200344 Kw - 60 HP / RTJ, RTKDiisel
ALFA ROMEO 145
ALFA ROMEO 145 (930_) / 1.7 i.e. 16V (930.A1)10.1994 - 12.199695 Kw - 129 HP / AR 33401Bensiin
ALFA ROMEO 145 (930_) / 1.6 i.e. (930.A2)10.1994 - 12.199676 Kw - 103 HP / AR 33201Bensiin
ALFA ROMEO 145 (930_) / 1.4 i.e. (930.A3)07.1994 - 12.199666 Kw - 90 HP / AR 33501Bensiin
ALFA ROMEO 145 (930_) / 1.9 TD (930.A4)10.1994 - 02.199966 Kw - 90 HP / AR 33601, AR 67501Diisel
ALFA ROMEO 145 (930_) / 2.0 16V T.S. (930.A5)10.1995 - 01.2001110 Kw - 150 HP / AR 67204Bensiin
ALFA ROMEO 145 (930_) / 1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A)12.1996 - 01.200176 Kw - 103 HP / AR 33503, AR 38501Bensiin
ALFA ROMEO 145 (930_) / 1.6 i.e. 16V T.S. (930.A2)12.1996 - 01.200188 Kw - 120 HP / AR 38201, AR 67601Bensiin
ALFA ROMEO 145 (930_) / 1.8 i.e. 16V T.S. (930.A1A)12.1996 - 12.1998103 Kw - 140 HP / AR 38401, AR 67106, AR 67199Bensiin
ALFA ROMEO 145 (930_) / 1.8 i.e. 16V (930.A1A)03.1998 - 01.2001106 Kw - 144 HP / AR 32201Bensiin
ALFA ROMEO 145 (930_) / 2.0 16V (930.A5)03.1998 - 01.2001114 Kw - 155 HP / AR 32301Bensiin
ALFA ROMEO 145 (930_) / 1.9 JTD (930.A4B)02.1999 - 01.200177 Kw - 105 HP / AR 32302Diisel
ALFA ROMEO 145 (930_) / 1.6 16V T.S. (930.A2C)09.1997 - 12.200082 Kw - 112 HP / AR 32102Bensiin
ALFA ROMEO 146
ALFA ROMEO 146 (930_) / 1.7 i.e. 16V (930.B1)12.1994 - 12.199695 Kw - 129 HP / AR 33401Bensiin
ALFA ROMEO 146 (930_) / 1.6 i.e. (930.B2)12.1994 - 12.199676 Kw - 103 HP / AR 33201Bensiin
ALFA ROMEO 146 (930_) / 1.4 i.e. (930.B3)12.1994 - 12.199666 Kw - 90 HP / AR 33501Bensiin
ALFA ROMEO 146 (930_) / 1.9 TD (930.B4A)12.1994 - 02.199966 Kw - 90 HP / AR 33601, AR 67501Diisel
ALFA ROMEO 146 (930_) / 2.0 16V T.S. (930.B5)10.1995 - 01.2001110 Kw - 150 HP / AR 67204Bensiin
ALFA ROMEO 146 (930_) / 1.4 i.e. 16V T.S. (930.B3A)11.1996 - 01.200176 Kw - 103 HP / AR 33503, AR 38501Bensiin
ALFA ROMEO 146 (930_) / 1.6 i.e. 16V T.S. (930.B2B, 930.B2C)11.1996 - 10.200188 Kw - 120 HP / AR 38201, AR 67601Bensiin
ALFA ROMEO 146 (930_) / 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A)11.1996 - 01.2001103 Kw - 140 HP / AR 38401, AR 67106Bensiin
ALFA ROMEO 146 (930_) / 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A)03.1998 - 01.2001106 Kw - 144 HP / AR 32201Bensiin
ALFA ROMEO 146 (930_) / 2.0 16V (930.B5)03.1997 - 10.2001114 Kw - 155 HP / AR 32301Bensiin
ALFA ROMEO 146 (930_) / 1.9 JTD (930.B4B)02.1999 - 01.200177 Kw - 105 HP / AR 32302Diisel
ALFA ROMEO 146 (930_) / 1.6 16V T.S. (930.B2C)09.1997 - 12.200082 Kw - 112 HP / AR 32102Bensiin
ALFA ROMEO 147
ALFA ROMEO 147 (937_) / 2.0 16V T.SPARK (937.AXA1, 937.AXC1, 937.BXC1)01.2001 - 03.2010110 Kw - 150 HP / AR 32310Bensiin
ALFA ROMEO 147 (937_) / 1.6 16V T.SPARK (937.AXA1A, 937.AXB1A, 937.BXB1A)01.2001 - 03.201088 Kw - 120 HP / AR 32104Bensiin
ALFA ROMEO 147 (937_) / 1.6 16V T.SPARK ECO (937.AXA1A, 937.BXA1A)01.2001 - 03.201077 Kw - 105 HP / AR 37203Bensiin
ALFA ROMEO 147 (937_) / 1.9 JTD (937.AXD1A, 937.BXD1A)04.2001 - 03.201085 Kw - 115 HP / 937 A2.000Diisel
ALFA ROMEO 147 (937_) / 3.2 GTA (937.AXL1)02.2003 - 03.2010184 Kw - 250 HP / 932 A.000Bensiin
ALFA ROMEO 147 (937_) / 1.9 JTD 16V (937.AXG1B, 937.BXG1B)11.2002 - 03.2010103 Kw - 140 HP / 192 A5.000Diisel
ALFA ROMEO 147 (937_) / 1.9 JTD (937.AXF1A, 937.BXF1A)06.2003 - 03.201074 Kw - 101 HP / 182 B9.000Diisel
ALFA ROMEO 147 (937_) / 1.9 JTDM 8V (937.AXD1A, 937.AXU1A, 937.BXU1A)07.2005 - 03.201088 Kw - 120 HP / 937 A3.000Diisel
ALFA ROMEO 147 (937_) / 1.9 JTDM 16V (937.AXN1B, 937.BXN1B)09.2004 - 03.2010110 Kw - 150 HP / 937 A5.000Diisel
ALFA ROMEO 147 (937_) / 1.9 JTD 16V (937.AXM1B, 937.AXS1B)10.2004 - 03.2010100 Kw - 136 HP / 192 B1.000Diisel
ALFA ROMEO 147 (937_) / 1.9 JTDM (937.AXD1A, 937.AXV1A, 937.BXB1A)10.2004 - 03.201085 Kw - 115 HP / 939 A7.000Diisel
ALFA ROMEO 147 (937_) / 1.9 JTDM 16V (937.AXN1B, 937.AXZ1B)06.2008 - 03.2010125 Kw - 170 HP / 937 A6.000Diisel
ALFA ROMEO 147 (937_) / 1.9 JTD 16V (937.AXG1B, 937.BXG1B)09.2003 - 09.200493 Kw - 126 HP / 937 A4.000Diisel
ALFA ROMEO 147 (937_) / 1.6 LPG (937BXB1A)03.2001 - 12.200988 Kw - 120 HP / AR 32104Bensiin / autogaas (LPG)
ALFA ROMEO 147 (937_) / 1.6 LPG (937AXA1A)01.2009 - 03.201077 Kw - 105 HP / AR 37203Bensiin / autogaas (LPG)
ALFA ROMEO 156
ALFA ROMEO 156 (932_) / 1.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100)09.1997 - 09.200588 Kw - 120 HP / AR 32104, AR 67601Bensiin
ALFA ROMEO 156 (932_) / 1.8 16V T.SPARK (932.A3)09.1997 - 10.2000106 Kw - 144 HP / AR 32201Bensiin
ALFA ROMEO 156 (932_) / 2.0 16V T.SPARK (932A2)09.1997 - 06.2002114 Kw - 155 HP / AR 32301, AR 32310Bensiin
ALFA ROMEO 156 (932_) / 2.5 V6 24V (932A1)09.1997 - 09.2002140 Kw - 190 HP / AR 32401Bensiin
ALFA ROMEO 156 (932_) / 1.9 JTD (932B2)09.1997 - 10.200077 Kw - 105 HP / AR 32302Diisel
ALFA ROMEO 156 (932_) / 2.4 JTD (932B1)09.1997 - 09.2003100 Kw - 136 HP / AR 32501Diisel
ALFA ROMEO 156 (932_) / 1.8 16V T.SPARK (932.A3100)09.1997 - 09.2005103 Kw - 140 HP / AR 32205Bensiin
ALFA ROMEO 156 (932_) / 2.0 16V T.SPARK (932A21__)10.2000 - 03.2002110 Kw - 150 HP / AR 32310Bensiin
ALFA ROMEO 156 (932_) / 2.5 V6 24V (932A11_)10.2000 - 09.2005141 Kw - 192 HP / AR 32405Bensiin
ALFA ROMEO 156 (932_) / 1.9 JTD (932.A2B00)10.2000 - 05.200181 Kw - 110 HP / AR 37101Diisel
ALFA ROMEO 156 (932_) / 2.4 JTD (932A1B__)10.2000 - 09.2005103 Kw - 140 HP / 839 A6.000Diisel
ALFA ROMEO 156 (932_) / 1.9 JTD (932.A2B00, 932.A2C00)05.2001 - 09.200585 Kw - 115 HP / 937 A2.000Diisel
ALFA ROMEO 156 (932_) / 3.2 GTA (932AXB)03.2002 - 09.2005184 Kw - 250 HP / 932 A.000Bensiin
ALFA ROMEO 156 (932_) / 2.0 JTS (932AXA)03.2002 - 09.2005122 Kw - 166 HP / 937 A1.000Bensiin
ALFA ROMEO 156 (932_) / 2.4 JTD (932AXC)03.2002 - 09.2005110 Kw - 150 HP / 841 C000Diisel
ALFA ROMEO 156 (932_) / 1.9 JTD 16V (932AXE00)11.2002 - 09.2005103 Kw - 140 HP / 192 A5.000Diisel
ALFA ROMEO 156 (932_) / 2.4 JTD (932AXF00)10.2003 - 09.2005129 Kw - 175 HP / 841 G.000Diisel
ALFA ROMEO 156 (932_) / 2.0 JTS (932AXD00, 932AXD01)03.2001 - 09.2005119 Kw - 162 HP / 932 A2.000Bensiin
ALFA ROMEO 156 (932_) / 1.9 JTD (932AXE00)11.2003 - 09.200593 Kw - 126 HP / 937 A4.000Diisel
ALFA ROMEO 156 (932_) / 1.9 JTD (932AXE00)11.2002 - 11.2004100 Kw - 136 HP / 192 B1.000Diisel
ALFA ROMEO 156 (932_) / 1.9 JTD (932.AXN00, 932.BXE00)07.2004 - 09.2005110 Kw - 150 HP / 937 A5.000Diisel
ALFA ROMEO 156 (932_) / 2.4 JTD (932AXF00)06.2003 - 09.2005120 Kw - 163 HP / 841 M.000, 841 N.000Diisel
ALFA ROMEO 156 (932_) / 1.6 16V T.SPARK (932A4)09.1997 - 09.200582 Kw - 112 HP / AR 32102Bensiin
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 1.6 16V T.SPARK. (932B4100)05.2000 - 05.200688 Kw - 120 HP / AR 32104, AR 67601Bensiin
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 1.8 16V T.SPARK (932A3)05.2000 - 10.2000106 Kw - 144 HP / AR 32201Bensiin
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 2.0 16V T.SPARK (932A2)05.2000 - 06.2002114 Kw - 155 HP / AR 32301, AR 32310Bensiin
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 2.5 V6 24V (932A1)02.1997 - 08.2003140 Kw - 190 HP / AR 32401Bensiin
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 1.9 JTD (932B2)05.2000 - 10.200077 Kw - 105 HP / AR 32302Diisel
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 2.4 JTD (932B1)05.2000 - 09.2003100 Kw - 136 HP / AR 32501Diisel
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 1.8 16V T.SPARK (932B31__)02.1997 - 05.2006103 Kw - 140 HP / AR 32205Bensiin
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 2.0 16V T.SPARK (932B21__)10.2000 - 03.2002110 Kw - 150 HP / AR 32310Bensiin
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 2.5 V6 24V (932B1100)02.1997 - 05.2006141 Kw - 192 HP / AR 32405Bensiin
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 1.9 JTD (932.B2B00)10.2000 - 05.200181 Kw - 110 HP / AR 37101Diisel
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 2.4 JTD (932.B1B00)10.2000 - 05.2006103 Kw - 140 HP / 839 A6.000Diisel
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 1.9 JTD (932B2B, 932B2C)05.2001 - 05.200685 Kw - 115 HP / 937 A2.000Diisel
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 3.2 GTA (932.BXB00)03.2002 - 05.2006184 Kw - 250 HP / 932 A.000Bensiin
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 2.0 JTS (932BXA)03.2002 - 05.2006122 Kw - 166 HP / 937 A1.000Bensiin
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 2.4 JTD (932.BXC00)03.2002 - 05.2006110 Kw - 150 HP / 841 C000Diisel
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 1.9 JTD 16V (932BXE00)11.2002 - 05.2006103 Kw - 140 HP / 192 A5.000Diisel
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 2.4 JTD (932BXF00)10.2003 - 05.2006129 Kw - 175 HP / 841 G.000Diisel
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 1.9 JTD 16V Q4 (932BXN20)07.2004 - 05.2006110 Kw - 150 HP / 937 A5.000Diisel
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 1.9 JTD (932BXE00, 932BXN00)03.2005 - 05.2006110 Kw - 150 HP / 937 A5.000Diisel
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 1.9 JTD (932BXE00)11.2003 - 05.200693 Kw - 126 HP / 937 A4.000Diisel
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 1.9 JTD (932BXE00)11.2002 - 11.2004100 Kw - 136 HP / 192 B1.000Diisel
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 2.0 JTS (932BXD00, 932BXD01)03.2002 - 05.2006119 Kw - 162 HP / 932 A2.000Bensiin
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 2.4 JTD (932BXF00)06.2003 - 05.2006120 Kw - 163 HP / 841 M.000, 841 N.000Diisel
ALFA ROMEO 156 SPORTWAGON (932_) / 1.6 16V T.SPARK (932A4)01.2000 - 09.200582 Kw - 112 HP / AR 32102Bensiin
ALFA ROMEO 159
ALFA ROMEO 159 (939_) / 2.0 JTDM (939AXQ1B)05.2009 - 11.2011120 Kw - 163 HP / 844 A2.000Diisel
ALFA ROMEO 159 (939_) / 1.9 JTS (939AXA1B)09.2005 - 11.2011118 Kw - 160 HP / 939 A6.000Bensiin
ALFA ROMEO 159 (939_) / 2.2 JTS (939AXB1B, 939AXB11)09.2005 - 11.2011136 Kw - 185 HP / 939 A5.000Bensiin
ALFA ROMEO 159 (939_) / 3.2 JTS Q4 (939AXH1B, 939AXG22)12.2005 - 11.2011191 Kw - 260 HP / 939 A.000Bensiin
ALFA ROMEO 159 (939_) / 1.9 JTDM 8V (939AXE1B)09.2005 - 11.201188 Kw - 120 HP / 939 A1.000Diisel
ALFA ROMEO 159 (939_) / 1.9 JTDM 16V (939AXC1B, 939AXC12)09.2005 - 11.2011110 Kw - 150 HP / 939 A2.000Diisel
ALFA ROMEO 159 (939_) / 2.4 JTDM (939AXD12, 939AXD1B)09.2005 - 11.2011147 Kw - 200 HP / 939 A3.000Diisel
ALFA ROMEO 159 (939_) / 1.9 JTDM 8V (939AXE1B, 939BXE1B, 939BXH1B)09.2005 - 11.201185 Kw - 115 HP / 937 A7.000, 939 A7.000Diisel
ALFA ROMEO 159 (939_) / 1.9 JTDM 16V (939AXF1B, 939AXC1B)09.2005 - 11.2011100 Kw - 136 HP / 937 A8.000, 939 A8.000Diisel
ALFA ROMEO 159 (939_) / 2.4 JTDM Q4 (939AXMB2)05.2007 - 11.2011154 Kw - 210 HP / 939 A9.000Diisel
ALFA ROMEO 159 (939_) / 2.4 JTDM (939AXD)07.2007 - 11.2011154 Kw - 210 HP / 939 A9.000Diisel
ALFA ROMEO 159 (939_) / 1.8 MPI (939AXL1A)06.2005 - 11.2011103 Kw - 140 HP / 939 A4.000Bensiin
ALFA ROMEO 159 (939_) / 3.2 JTS (939AXG2B)01.2008 - 11.2011191 Kw - 260 HP / 939 A.000Bensiin
ALFA ROMEO 159 (939_) / 1.8 TBi (939.AXN1B)05.2009 - 12.2012147 Kw - 200 HP / 939 B1.000Bensiin
ALFA ROMEO 159 (939_) / 2.0 JTDM (939AXP1B)05.2009 - 11.2011125 Kw - 170 HP / 939 B3.000Diisel
ALFA ROMEO 159 (939_) / 2.0 JTDM (939AXR1B)06.2010 - 11.2011100 Kw - 136 HP / 939 B4.000Diisel
ALFA ROMEO 159 SPORTWAGON (939_) / 1.9 JTS (939BXA1B)03.2006 - 11.2011118 Kw - 160 HP / 939 A6.000Bensiin
ALFA ROMEO 159 SPORTWAGON (939_) / 2.2 JTS (939BXB1B, 939BXB11)03.2006 - 11.2011136 Kw - 185 HP / 939 A5.000Bensiin
ALFA ROMEO 159 SPORTWAGON (939_) / 3.2 JTS Q4 (939BXG2B, 939BXG22)03.2006 - 11.2011191 Kw - 260 HP / 939 A.000Bensiin
ALFA ROMEO 159 SPORTWAGON (939_) / 1.9 JTDM 8V (939BXE1B)03.2006 - 11.201188 Kw - 120 HP / 939 A1.000Diisel
ALFA ROMEO 159 SPORTWAGON (939_) / 1.9 JTDM 16V (939BXC1B, 939BXC12)03.2006 - 11.2011110 Kw - 150 HP / 939 A2.000Diisel
ALFA ROMEO 159 SPORTWAGON (939_) / 2.4 JTDM (939BXD1B, 939BXD12)03.2006 - 11.2011147 Kw - 200 HP / 939 A3.000Diisel
ALFA ROMEO 159 SPORTWAGON (939_) / 1.9 JTDM 16V (939BXC1B)03.2006 - 11.2011100 Kw - 136 HP / 937 A8.000Diisel
ALFA ROMEO 159 SPORTWAGON (939_) / 1.9 JTDM 8V (939AXH1B, 939BXH1B)03.2006 - 11.201185 Kw - 115 HP / 937 A7.000Diisel
ALFA ROMEO 159 SPORTWAGON (939_) / 2.4 JTDM Q4 (939BXM2B)05.2007 - 11.2011154 Kw - 210 HP / 939 A9.000Diisel
ALFA ROMEO 159 SPORTWAGON (939_) / 2.4 JTDM (939.BXM1B)05.2007 - 12.2012154 Kw - 210 HP / 939 A9.000Diisel
ALFA ROMEO 159 SPORTWAGON (939_) / 1.8 MPI (939BXL1A)06.2005 - 11.2011103 Kw - 140 HP / 939 A4.000Bensiin
ALFA ROMEO 159 SPORTWAGON (939_) / 3.2 JTS (939BXH1B)02.2008 - 11.2011191 Kw - 260 HP / 939 A.000Bensiin
ALFA ROMEO 159 SPORTWAGON (939_) / 1.8 TBi (939BXN1B)07.2009 - 11.2011147 Kw - 200 HP / 939 B1.000Bensiin
ALFA ROMEO 159 SPORTWAGON (939_) / 2.0 JTDM (939BXP1B)07.2009 - 11.2011125 Kw - 170 HP / 939 B3.000Diisel
ALFA ROMEO 159 SPORTWAGON (939_) / 2.0 JTDM (939BXR1B)06.2010 - 11.2011100 Kw - 136 HP / 939 B4.000Diisel
ALFA ROMEO 159 SPORTWAGON (939_) / 2.0 JTDM (939BXQ1B)05.2009 - 11.2011120 Kw - 163 HP / 844 A2.000Diisel
ALFA ROMEO 164
ALFA ROMEO 164 (164_) / 2.0 T.S. (164.A2C, 164.A2L)06.1987 - 09.1992105 Kw - 143 HP / AR 06420Bensiin
ALFA ROMEO 164 (164_) / 2.0 T.S. (164.H3)09.1992 - 09.1998106 Kw - 144 HP / AR 64103Bensiin
ALFA ROMEO 164 (164_) / 2.0 V6 Turbo (164.K3)09.1992 - 09.1998148 Kw - 201 HP / AR 64102Bensiin
ALFA ROMEO 164 (164_) / 2.0 V6 Turbo (164.A2G, 164.A2F)03.1991 - 09.1992150 Kw - 204 HP / AR 64101Bensiin
ALFA ROMEO 164 (164_) / 2.5 V6 (164A1C)09.1992 - 09.1998120 Kw - 163 HP / AR 66201Bensiin
ALFA ROMEO 164 (164_) / 2.5 TD (164.K2A, 164.K2B)09.1992 - 09.199892 Kw - 125 HP / VM 08 B, VM 32 BDiisel
ALFA ROMEO 164 (164_) / 2.5 TD (164.A1A)06.1987 - 09.199284 Kw - 114 HP / VM 84 ADiisel
ALFA ROMEO 164 (164_) / 3.0 V6 (164.A)06.1987 - 09.1992141 Kw - 192 HP / AR 06410Bensiin
ALFA ROMEO 164 (164_) / 3.0 V6 (164.H1A, 164.H1B, 164.K1P)09.1992 - 09.1998132 Kw - 180 HP / AR 64303, AR 64305, AR 64399, AR 66303Bensiin
ALFA ROMEO 164 (164_) / 3.0 V6 (164.AD, 164.AH, 164.AB)06.1987 - 09.1992135 Kw - 184 HP / AR 06412Bensiin
ALFA ROMEO 164 (164_) / 3.0 i.e. QV (164.AG)09.1990 - 09.1992147 Kw - 200 HP / AR 06430, AR 64301Bensiin
ALFA ROMEO 164 (164_) / 3.0 24V (164.K1)09.1992 - 09.1998155 Kw - 211 HP / AR 64306, AR 66301, AR 66302Bensiin
ALFA ROMEO 164 (164_) / 3.0 24V QV (164.H1)09.1992 - 09.1998171 Kw - 233 HP / AR 64304Bensiin
ALFA ROMEO 164 (164_) / 3.0 24V Q4 (164.K1M, 164.K1C)02.1994 - 09.1998170 Kw - 231 HP / AR 64307, AR 64308Bensiin
ALFA ROMEO 166
ALFA ROMEO 166 (936_) / 2.0 T.Spark (936A3A__)09.1998 - 10.2000114 Kw - 155 HP / AR 34103Bensiin
ALFA ROMEO 166 (936_) / 2.5 V6 24V (936A2___)09.1998 - 12.2006140 Kw - 190 HP / AR 34201Bensiin
ALFA ROMEO 166 (936_) / 3.0 V6 24V (936A1000, 936A1001)09.1998 - 06.2007166 Kw - 226 HP / AR 34301, AR 34302Bensiin
ALFA ROMEO 166 (936_) / 2.4 JTD (936A2A__)09.1998 - 10.2000100 Kw - 136 HP / AR 34202Diisel
ALFA ROMEO 166 (936_) / 2.0 V6 (936A3___)09.1998 - 10.2000151 Kw - 205 HP / AR 34102Bensiin
ALFA ROMEO 166 (936_) / 2.0 T.Spark (936A3B00)10.2000 - 06.2007110 Kw - 150 HP / AR 36301Bensiin
ALFA ROMEO 166 (936_) / 3.0 V6 24V (936A11__)10.2000 - 06.2007162 Kw - 220 HP / AR 36101Bensiin
ALFA ROMEO 166 (936_) / 2.5 V6 24V (936A21__)10.2000 - 06.2007138 Kw - 188 HP / AR 36201Bensiin
ALFA ROMEO 166 (936_) / 2.4 JTD (936A2B__)10.2000 - 06.2007103 Kw - 140 HP / 839 A6.000Diisel
ALFA ROMEO 166 (936_) / 2.4 JTD (936AXA00, 936A3B00)04.2002 - 06.2007110 Kw - 150 HP / 841 C000Diisel
ALFA ROMEO 166 (936_) / 3.2 V6 24V (936AXB00, 936AXA00)10.2003 - 06.2007176 Kw - 240 HP / 936 A.000Bensiin
ALFA ROMEO 166 (936_) / 2.4 JTD (936AXC00, 936AXD01)10.2003 - 06.2007129 Kw - 175 HP / 841 G.000, 841 H.000Diisel
ALFA ROMEO 166 (936_) / 2.4 JTD (936AXC00)07.2006 - 06.2007132 Kw - 180 HP / 841 M.000Diisel
ALFA ROMEO 166 (936_) / 2.4 JTD (936AXC00, 936AXG00)07.2005 - 06.2007136 Kw - 185 HP / 841 M.000, 936 B.000Diisel
ALFA ROMEO 166 (936_) / 2.4 JTD (936AXD01, 936AXC00)10.2003 - 06.2007120 Kw - 163 HP / 841 M.000, 841 N.000Diisel
MAZDA 2
MAZDA 2 (DE_, DH_) / 1.310.2007 - 06.201555 Kw - 75 HP / ZJ46Bensiin
MAZDA 2 (DE_, DH_) / 1.507.2007 - 06.201576 Kw - 103 HP / ZY66, ZY84Bensiin
MAZDA 2 (DE_, DH_) / 1.310.2007 - 06.201563 Kw - 86 HP / ZJ46Bensiin
MAZDA 2 (DE_, DH_) / 1.4 MZR-CD01.2008 - 06.201550 Kw - 68 HP / Y404Diisel
MAZDA 2 (DE_, DH_) / 1.6 MZ-CD10.2008 - 06.201566 Kw - 90 HP / Y406, Y646Diisel
MAZDA 2 (DE_, DH_) / 1.6 MZ-CD06.2011 - 06.201570 Kw - 95 HP / Y655, Y661Diisel
MAZDA 2 (DE_, DH_) / 1.5 MZR06.2011 - 06.201575 Kw - 102 HP / ZY05, ZY66Bensiin
MAZDA 2 (DE_, DH_) / 1.3 MZR01.2010 - 06.201562 Kw - 84 HP / ZJ-VE, ZJ46Bensiin
MAZDA 2 (DY) / 1.404.2003 - 06.200759 Kw - 80 HP / FXJABensiin
MAZDA 2 (DY) / 1.604.2003 - 06.200774 Kw - 100 HP / FYJABensiin
MAZDA 2 (DY) / 1.2504.2003 - 06.200755 Kw - 75 HP / FUJABensiin
MAZDA 2 (DY) / 1.4 CD04.2003 - 06.200750 Kw - 68 HP / F6JA, F6JBDiisel
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 218 i07.2014 - kuni ...100 Kw - 136 HP / B38 A15 ABensiin
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 225 i11.2013 - kuni ...170 Kw - 231 HP / B48 A20 BBensiin
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 220 i03.2014 - kuni ...141 Kw - 192 HP / B48 A20 A, B48 A20 FBensiin
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 225 i xDrive03.2014 - kuni ...170 Kw - 231 HP / B48 A20 BBensiin
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 216 d03.2014 - kuni ...85 Kw - 116 HP / B37 C15 ADiisel
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 220 d03.2014 - kuni ...140 Kw - 190 HP / B47 C20 A, B47 C20 BDiisel
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 220 d xDrive03.2014 - kuni ...140 Kw - 190 HP / B47 C20 A, B47 C20 BDiisel
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 214 d07.2014 - 02.201870 Kw - 95 HP / B37 C15 ADiisel
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 220 d03.2014 - kuni ...120 Kw - 163 HP / B47 C20 A, B47 C20 BDiisel
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 220 d xDrive03.2014 - kuni ...120 Kw - 163 HP / B47 C20 A, B47 C20 BDiisel
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 220 i03.2014 - kuni ...120 Kw - 163 HP / B48 A20 ABensiin
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 225 xe11.2014 - kuni ...165 Kw - 224 HP / B38 A15 ABensiin/elekter
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 225 xe11.2014 - kuni ...100 Kw - 136 HP / B38 A15 ABensiin/elekter
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 218 d xDrive12.2014 - kuni ...110 Kw - 150 HP / B47 C20 A, B47 C20 BDiisel
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 218 d xDrive12.2014 - kuni ...100 Kw - 136 HP / B47 C20 A, B47 C20 BDiisel
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 218 d11.2013 - kuni ...110 Kw - 150 HP / B47 C20 A, B47 C20 BDiisel
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 216 i02.2015 - 02.201875 Kw - 102 HP / B38 A15 ABensiin
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 218 d11.2013 - kuni ...100 Kw - 136 HP / B47 C20 A, B47 C20 BDiisel
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 216 i03.2018 - kuni ...80 Kw - 109 HP / B38 A15 ABensiin
BMW 2 ACTIVE TOURER (F45) / 218 i03.2018 - kuni ...103 Kw - 140 HP / B38 A15 ABensiin
BMW 2 ACTIVE TOURER VAN (F45) / 218 i03.2018 - kuni ...103 Kw - 140 HP / B38 A15 ABensiin
BMW 2 GRAN TOURER (F46) / 216 i09.2014 - 02.201875 Kw - 102 HP / B38 A15 ABensiin
BMW 2 GRAN TOURER (F46) / 214 d07.2015 - 02.201870 Kw - 95 HP / B37 C15 ADiisel
BMW 2 GRAN TOURER (F46) / 220 d09.2014 - kuni ...140 Kw - 190 HP / B47 C20 A, B47 C20 BDiisel
BMW 2 GRAN TOURER (F46) / 218 d07.2014 - kuni ...100 Kw - 136 HP / B47 C20 A, B47 C20 BDiisel
BMW 2 GRAN TOURER (F46) / 220 d09.2014 - kuni ...120 Kw - 163 HP / B47 C20 A, B47 C20 BDiisel
BMW 2 GRAN TOURER (F46) / 220 d xDrive03.2015 - kuni ...120 Kw - 163 HP / B47 C20 A, B47 C20 BDiisel
BMW 2 GRAN TOURER (F46) / 218 i03.2015 - kuni ...100 Kw - 136 HP / B38 A15 ABensiin
BMW 2 GRAN TOURER (F46) / 220 i03.2015 - kuni ...141 Kw - 192 HP / B48 A20 ABensiin
BMW 2 GRAN TOURER (F46) / 216 d08.2014 - kuni ...85 Kw - 116 HP / B37 C15 ADiisel
BMW 2 GRAN TOURER (F46) / 218 d07.2014 - kuni ...110 Kw - 150 HP / B47 C20 A, B47 C20 BDiisel
BMW 2 GRAN TOURER (F46) / 220 d xDrive03.2015 - kuni ...140 Kw - 190 HP / B47 C20 A, B47 C20 BDiisel
BMW 2 GRAN TOURER (F46) / 218 d xDrive03.2015 - kuni ...110 Kw - 150 HP / B47 C20 A, B47 C20 BDiisel
BMW 2 GRAN TOURER (F46) / 218 d xDrive03.2015 - kuni ...100 Kw - 136 HP / B47 C20 A, B47 C20 BDiisel
BMW 2 GRAN TOURER (F46) / 218 i04.2017 - kuni ...103 Kw - 140 HP / B38 A15 ABensiin
BMW 2 GRAN TOURER (F46) / 216 i03.2018 - kuni ...80 Kw - 109 HP / B38 A15 ABensiin
BMW 2 GRAN TOURER VAN (F46) / 218 i03.2018 - kuni ...103 Kw - 140 HP / B38 A15 ABensiin
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / 220 i04.2014 - 07.2016135 Kw - 184 HP / N20 B20 A, N20 B20 BBensiin
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / 228 i11.2014 - kuni ...180 Kw - 245 HP / N20 B20 ABensiin
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / M 235 i11.2014 - kuni ...240 Kw - 326 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / 220 d03.2014 - kuni ...140 Kw - 190 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / 218 d07.2015 - kuni ...110 Kw - 150 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / 225 d07.2015 - kuni ...165 Kw - 224 HP / B47 D20 BDiisel
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / M 235 i xDrive07.2015 - kuni ...240 Kw - 326 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / 220 d03.2014 - kuni ...120 Kw - 163 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / 218 d07.2015 - kuni ...100 Kw - 136 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / 218 i03.2015 - kuni ...100 Kw - 136 HP / B38 B15 ABensiin
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / 220 i09.2015 - kuni ...135 Kw - 184 HP / B48 B20 ABensiin
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / 230 i07.2016 - kuni ...185 Kw - 252 HP / B46 B20 B, B48 B20 BBensiin
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / M 240 i09.2015 - kuni ...250 Kw - 340 HP / B58 B30 ABensiin
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / M 240 i xDrive09.2015 - kuni ...250 Kw - 340 HP / B58 B30 ABensiin
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / 220 i04.2014 - 07.2016135 Kw - 184 HP / N20 B20 A, N20 B20 BBensiin
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / 228 i11.2014 - kuni ...180 Kw - 245 HP / N20 B20 ABensiin
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / M 235 i11.2014 - kuni ...240 Kw - 326 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / 220 d03.2014 - kuni ...140 Kw - 190 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / 218 i03.2015 - kuni ...100 Kw - 136 HP / B38 B15 ABensiin
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / 218 d07.2015 - kuni ...110 Kw - 150 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / 225 d07.2015 - kuni ...165 Kw - 224 HP / B47 D20 BDiisel
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / M 235 i xDrive07.2015 - kuni ...240 Kw - 326 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / 220 d03.2014 - kuni ...120 Kw - 163 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / 218 d07.2015 - kuni ...100 Kw - 136 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / 220 i09.2015 - kuni ...135 Kw - 184 HP / B48 B20 ABensiin
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / 230 i07.2016 - kuni ...185 Kw - 252 HP / B46 B20 B, B48 B20 BBensiin
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / M 240 i09.2015 - kuni ...250 Kw - 340 HP / B58 B30 ABensiin
BMW 2 KABRIOLETT (F23) / M 240 i xDrive09.2015 - kuni ...250 Kw - 340 HP / B58 B30 ABensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 220 d10.2012 - 11.2014135 Kw - 184 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 220 i10.2013 - kuni ...135 Kw - 184 HP / N20 B20 A, N20 B20 BBensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / M 235 i10.2013 - kuni ...240 Kw - 326 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 218 d03.2014 - 06.2015105 Kw - 143 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 225 d01.2014 - kuni ...160 Kw - 218 HP / N47 D20 DDiisel
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 220 d10.2012 - 11.2014147 Kw - 200 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / M 235 i xDrive07.2014 - kuni ...240 Kw - 326 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 228 i07.2014 - kuni ...180 Kw - 245 HP / N20 B20 A, N26 B20 ABensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 220 d03.2014 - kuni ...140 Kw - 190 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 218 d07.2015 - kuni ...110 Kw - 150 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 225 d07.2015 - kuni ...165 Kw - 224 HP / B47 D20 BDiisel
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 218 d03.2014 - kuni ...100 Kw - 136 HP / B47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 220 d11.2014 - kuni ...120 Kw - 163 HP / B47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 220 d xDrive03.2015 - kuni ...120 Kw - 163 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 218 i03.2015 - kuni ...100 Kw - 136 HP / B38 B15 ABensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 220 d xDrive06.2014 - kuni ...140 Kw - 190 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / M211.2015 - 06.2018272 Kw - 370 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 220 i09.2015 - kuni ...135 Kw - 184 HP / B48 B20 ABensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 230 i07.2016 - kuni ...185 Kw - 252 HP / B46 B20 B, B48 B20 BBensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / M 240 i09.2015 - kuni ...250 Kw - 340 HP / B58 B30 ABensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / M 240 i xDrive09.2015 - kuni ...250 Kw - 340 HP / B58 B30 ABensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / M2 Competition06.2018 - kuni ...302 Kw - 411 HP / S55 B30 ABensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 220 d10.2012 - 11.2014135 Kw - 184 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 220 i10.2013 - kuni ...135 Kw - 184 HP / N20 B20 A, N20 B20 BBensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / M 235 i10.2013 - kuni ...240 Kw - 326 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 218 d03.2014 - 06.2015105 Kw - 143 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 225 d01.2014 - kuni ...160 Kw - 218 HP / N47 D20 DDiisel
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 220 d10.2012 - 11.2014147 Kw - 200 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / M 235 i xDrive07.2014 - kuni ...240 Kw - 326 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 228 i07.2014 - kuni ...180 Kw - 245 HP / N20 B20 A, N26 B20 ABensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 220 d03.2014 - kuni ...140 Kw - 190 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 218 i03.2015 - kuni ...100 Kw - 136 HP / B38 B15 ABensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 220 d xDrive06.2014 - kuni ...140 Kw - 190 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 218 d07.2015 - kuni ...110 Kw - 150 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 225 d07.2015 - kuni ...165 Kw - 224 HP / B47 D20 BDiisel
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 218 d03.2014 - kuni ...100 Kw - 136 HP / B47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 220 d11.2014 - kuni ...120 Kw - 163 HP / B47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 220 d xDrive03.2015 - kuni ...120 Kw - 163 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / M211.2015 - 06.2018272 Kw - 370 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 220 i09.2015 - kuni ...135 Kw - 184 HP / B48 B20 ABensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / 230 i07.2016 - kuni ...185 Kw - 252 HP / B46 B20 B, B48 B20 BBensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / M 240 i09.2015 - kuni ...250 Kw - 340 HP / B58 B30 ABensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / M 240 i xDrive09.2015 - kuni ...250 Kw - 340 HP / B58 B30 ABensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / M2 Competition06.2018 - kuni ...302 Kw - 411 HP / S55 B30 ABensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / M2 CS11.2019 - kuni ...331 Kw - 450 HP / S55 B30 ABensiin
BMW 2 KUPEE (F22, F87) / M2 CS11.2019 - kuni ...331 Kw - 450 HP / S55 B30 ABensiin
ROVER 200
ROVER 200 KABRIOLETT (XW) / 214 1.401.1992 - 11.199966 Kw - 90 HP / 14 K4C, 14 K4DBensiin
ROVER 200 KABRIOLETT (XW) / 214 1.4i 16V01.1993 - 11.199976 Kw - 103 HP / 14 K4FBensiin
ROVER 200 KABRIOLETT (XW) / 216 1.6i01.1992 - 11.199990 Kw - 122 HP / D 16 A8Bensiin
ROVER 200 KABRIOLETT (XW) / 216 1.6i 16V01.1996 - 11.199982 Kw - 111 HP / 16 K4FBensiin
ROVER 200 KABRIOLETT (XW) / 214 1.404.1990 - 09.199270 Kw - 95 HP / 14 K4CBensiin
ROVER 200 LUUKPÄRA (RF) / 214 i11.1995 - 03.200055 Kw - 75 HP / 14 K2FBensiin
ROVER 200 LUUKPÄRA (RF) / 214 Si11.1995 - 03.200076 Kw - 103 HP / 14 K4FBensiin
ROVER 200 LUUKPÄRA (RF) / 216 Si11.1995 - 06.199982 Kw - 112 HP / 16 K4FBensiin
ROVER 200 LUUKPÄRA (RF) / 218 K Vi11.1995 - 03.2000107 Kw - 146 HP / 18 K4KBensiin
ROVER 200 LUUKPÄRA (RF) / 220 D/SD11.1995 - 03.200063 Kw - 86 HP / 20 T2RDiisel
ROVER 200 LUUKPÄRA (RF) / 220 SDi11.1995 - 03.200077 Kw - 105 HP / 20 T2NDiisel
ROVER 200 LUUKPÄRA (RF) / 21101.1998 - 03.200044 Kw - 60 HP / 11 K2DBensiin
ROVER 200 LUUKPÄRA (RF) / 218 Si08.1999 - 03.200088 Kw - 120 HP / 18 K4FBensiin
PEUGEOT 2008
PEUGEOT 2008 I (CU_) / 1.2 VTi03.2013 - 12.201860 Kw - 82 HP / HMZ (EB2), HMZ (EB2F)Bensiin
PEUGEOT 2008 I (CU_) / 1.6 VTi03.2013 - kuni ...88 Kw - 120 HP / 5FS (EP6C)Bensiin
PEUGEOT 2008 I (CU_) / 1.6 HDi03.2013 - kuni ...68 Kw - 92 HP / 9HP (DV6DTED)Diisel
PEUGEOT 2008 I (CU_) / 1.6 HDi03.2013 - kuni ...84 Kw - 114 HP / 9HD (DV6C)Diisel
PEUGEOT 2008 I (CU_) / 1.4 HDi06.2013 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HR (DV4C)Diisel
PEUGEOT 2008 I (CU_) / 1.2 THP 110 / PureTech 11001.2015 - kuni ...81 Kw - 110 HP / HNP (EB2ADT), HNV (EB2DTM), HNZ (EB2DT)Bensiin
PEUGEOT 2008 I (CU_) / 1.2 THP 130 / PureTech 13001.2015 - kuni ...96 Kw - 130 HP / HNS (EB2ADTS), HNY (EB2DTS)Bensiin
PEUGEOT 2008 I (CU_) / 1.6 BlueHDi 10001.2015 - kuni ...73 Kw - 100 HP / BHY (DV6FD)Diisel
PEUGEOT 2008 I (CU_) / 1.6 BlueHDi 7501.2015 - kuni ...55 Kw - 75 HP / BHW (DV6FE)Diisel
PEUGEOT 2008 I (CU_) / 1.6 BlueHDi07.2014 - kuni ...85 Kw - 116 HP / BHX (DV6FC)Diisel
PEUGEOT 2008 I (CU_) / 1.6 BlueHDi 12007.2014 - kuni ...88 Kw - 120 HP / BHZ (DV6FC)Diisel
PEUGEOT 2008 I (CU_) / 1.2 PureTech 8201.2018 - 12.201961 Kw - 82 HP / HMR (EB2FA)Bensiin
PEUGEOT 2008 I (CU_) / 1.5 BlueHDI 12005.2018 - kuni ...88 Kw - 120 HP / YHX (DV5RC)Diisel
PEUGEOT 2008 I (CU_) / 1.5 BlueHDI 10005.2018 - kuni ...75 Kw - 102 HP / YHY (DV5RD)Diisel
PEUGEOT 2008 II (U_) / 1.5 BlueHDI 13008.2019 - kuni ...96 Kw - 131 HP / YHZ (DV5RC)Diisel
PEUGEOT 2008 II (U_) / 1.5 BlueHDI 10008.2019 - kuni ...75 Kw - 102 HP / YHY (DV5RD)Diisel
PEUGEOT 2008 II (U_) / 1.2 PureTech 13008.2019 - kuni ...96 Kw - 130 HP / HNS (EB2ADTS)Bensiin
PEUGEOT 2008 II (U_) / 1.2 THP / PureTech 155 (USHNNS, URHNNS, UXHNJP, URHNJP,...11.2019 - kuni ...114 Kw - 155 HP / HNJ (EB2ADTXM), HNN (EB2ADTX), HNR (EB2ADTXM)Bensiin
PEUGEOT 2008 II (U_) / e-200809.2019 - kuni ...100 Kw - 136 HP / ZKX (ZK01)Elektri
PEUGEOT 2008 II (U_) / 1.2 PureTech 10011.2019 - kuni ...74 Kw - 101 HP / HNK (EB2ADTD)Bensiin
PEUGEOT 2008 II (U_) / 1.5 BlueHDI 13008.2019 - kuni ...96 Kw - 131 HP / YHZ (DV5RC)Diisel
PEUGEOT 2008 II (U_) / 1.5 BlueHDI 10008.2019 - kuni ...75 Kw - 102 HP / YHY (DV5RD)Diisel
PEUGEOT 2008 II (U_) / 1.2 PureTech 13008.2019 - kuni ...96 Kw - 130 HP / HNS (EB2ADTS)Bensiin
PEUGEOT 2008 II (U_) / 1.2 THP / PureTech 155 (USHNNS, URHNNS, UXHNJP, URHNJP,...11.2019 - kuni ...114 Kw - 155 HP / HNJ (EB2ADTXM), HNN (EB2ADTX), HNR (EB2ADTXM)Bensiin
PEUGEOT 2008 II (U_) / e-200809.2019 - kuni ...100 Kw - 136 HP / ZKX (ZK01)Elektri
PEUGEOT 2008 II (U_) / 1.2 PureTech 10011.2019 - kuni ...74 Kw - 101 HP / HNK (EB2ADTD)Bensiin
PEUGEOT 206
PEUGEOT 206 CC (2D) / 2.0 S1609.2000 - 12.2007100 Kw - 136 HP / RFN (EW10J4)Bensiin
PEUGEOT 206 CC (2D) / 1.6 16V09.2000 - 12.200780 Kw - 109 HP / NFU (TU5JP4)Bensiin
PEUGEOT 206 CC (2D) / 1.6 HDi 11004.2005 - 02.200780 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 206 LUUKPÄRA (2A/C) / 1.1 i09.1998 - 02.200744 Kw - 60 HP / HFX (TU1JP), HFZ (TU1JP)Bensiin
PEUGEOT 206 LUUKPÄRA (2A/C) / 1.4 i09.1998 - 12.201255 Kw - 75 HP / KFW (TU3A), KFW (TU3JP), KFX (TU3JP)Bensiin
PEUGEOT 206 LUUKPÄRA (2A/C) / 1.6 i09.1998 - 12.200065 Kw - 89 HP / NFZ (TU5JP)Bensiin
PEUGEOT 206 LUUKPÄRA (2A/C) / 1.9 D09.1998 - 11.200151 Kw - 69 HP / WJY (DW8B), WJZ (DW8)Diisel
PEUGEOT 206 LUUKPÄRA (2A/C) / 2.0 S1604.1999 - 10.200099 Kw - 135 HP / RFR (EW10J4)Bensiin
PEUGEOT 206 LUUKPÄRA (2A/C) / 2.0 HDI 9012.1999 - 09.200966 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
PEUGEOT 206 LUUKPÄRA (2A/C) / 2.0 S1606.1999 - 12.2007100 Kw - 136 HP / RFN (EW10J4)Bensiin
PEUGEOT 206 LUUKPÄRA (2A/C) / 1.6 16V07.2000 - 04.200980 Kw - 109 HP / NFU (TU5JP4)Bensiin
PEUGEOT 206 LUUKPÄRA (2A/C) / 1.4 HDi eco 7009.2001 - 04.200950 Kw - 68 HP / 8HX (DV4TD), 8HZ (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 206 LUUKPÄRA (2A/C) / 2.0 RC07.2003 - 12.2007130 Kw - 177 HP / RFK (EW10J4S)Bensiin
PEUGEOT 206 LUUKPÄRA (2A/C) / 1.4 16V10.2003 - 02.200865 Kw - 88 HP / KFU (ET3J4)Bensiin
PEUGEOT 206 LUUKPÄRA (2A/C) / 1.6 HDi 11005.2004 - 02.200780 Kw - 109 HP / 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 206 LUUKPÄRA (2A/C) / 1.108.1998 - 07.200040 Kw - 54 HP / HFY (TU1JP)Bensiin
PEUGEOT 206 SEDAAN / 1.403.2007 - kuni ...55 Kw - 75 HP / KFV (TU3A), KFW (TU3JP)Bensiin
PEUGEOT 206 SEDAAN / 1.6 16V03.2007 - kuni ...80 Kw - 109 HP / NFU (TU5JP4)Bensiin
PEUGEOT 206 SEDAAN / 1.4 HDi eco 7009.2008 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HZ (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 206 SW (2E/K) / 1.107.2002 - kuni ...44 Kw - 60 HP / HFX (TU1JP)Bensiin
PEUGEOT 206 SW (2E/K) / 1.407.2002 - 02.200755 Kw - 75 HP / KFV (TU3A), KFW (TU3JP)Bensiin
PEUGEOT 206 SW (2E/K) / 1.6 16V07.2002 - kuni ...80 Kw - 109 HP / NFU (TU5JP4)Bensiin
PEUGEOT 206 SW (2E/K) / 2.0 16V07.2002 - 02.2007100 Kw - 136 HP / RFN (EW10J4)Bensiin
PEUGEOT 206 SW (2E/K) / 1.4 HDi07.2002 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HX (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 206 SW (2E/K) / 2.0 HDi07.2002 - kuni ...66 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
PEUGEOT 206 SW (2E/K) / 1.4 16V10.2003 - kuni ...65 Kw - 88 HP / KFU (ET3J4)Bensiin
PEUGEOT 206 SW (2E/K) / 1.6 HDi 11005.2004 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 206 SW (2E/K) / 1.107.2002 - kuni ...44 Kw - 60 HP / HFX (TU1JP)Bensiin
PEUGEOT 206 SW (2E/K) / 1.407.2002 - 02.200755 Kw - 75 HP / KFV (TU3A), KFW (TU3JP)Bensiin
PEUGEOT 206 SW (2E/K) / 1.6 16V07.2002 - kuni ...80 Kw - 109 HP / NFU (TU5JP4)Bensiin
PEUGEOT 206 SW (2E/K) / 2.0 16V07.2002 - 02.2007100 Kw - 136 HP / RFN (EW10J4)Bensiin
PEUGEOT 206 SW (2E/K) / 1.4 HDi07.2002 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HX (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 206 SW (2E/K) / 2.0 HDi07.2002 - kuni ...66 Kw - 90 HP / RHY (DW10TD)Diisel
PEUGEOT 206 SW (2E/K) / 1.4 16V10.2003 - kuni ...65 Kw - 88 HP / KFU (ET3J4)Bensiin
PEUGEOT 206 SW (2E/K) / 1.6 HDi 11005.2004 - kuni ...80 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 206+
PEUGEOT 206+ (2L_, 2M_) / 1.4 i09.2010 - 06.201354 Kw - 73 HP / KFT (TU3AE5)Bensiin
PEUGEOT 206+ (2L_, 2M_) / 1.101.2009 - 06.201344 Kw - 60 HP / HFX (TU1A)Bensiin
PEUGEOT 206+ (2L_, 2M_) / 1.4 i01.2009 - 08.201355 Kw - 75 HP / KFW (TU3A)Bensiin
PEUGEOT 206+ (2L_, 2M_) / 1.4 HDi eco 7001.2009 - 06.201350 Kw - 68 HP / 8HR (DV4C), 8HZ (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 207
PEUGEOT 207 CC (WD_) / 1.6 16V02.2007 - 10.201388 Kw - 120 HP / 5FS (EP6C), 5FW (EP6), EP6Bensiin
PEUGEOT 207 CC (WD_) / 1.6 16V Turbo02.2007 - 12.2012110 Kw - 150 HP / 5FX (EP6DT)Bensiin
PEUGEOT 207 CC (WD_) / 1.6 HDi02.2007 - 01.201580 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 207 CC (WD_) / 1.6 HDi08.2009 - 10.201382 Kw - 112 HP / 9HR (DV6C)Diisel
PEUGEOT 207 CC (WD_) / 1.6 16V Turbo10.2009 - 12.2013115 Kw - 156 HP / 5FR (EP6DT), 5FV (EP6CDT)Bensiin
PEUGEOT 207 SW (WK_) / 1.406.2007 - 12.201254 Kw - 73 HP / KFT (TU3A), KFV (TU3A)Bensiin
PEUGEOT 207 SW (WK_) / 1.4 16V06.2007 - 10.201370 Kw - 95 HP / 8FS (EP3), EP3, EP3CBensiin
PEUGEOT 207 SW (WK_) / 1.6 16V06.2007 - 10.201388 Kw - 120 HP / 5FS (EP6C), 5FW (EP6), EP6Bensiin
PEUGEOT 207 SW (WK_) / 1.6 HDi06.2007 - 12.201266 Kw - 90 HP / 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU)Diisel
PEUGEOT 207 SW (WK_) / 1.6 HDi06.2007 - 12.201280 Kw - 109 HP / 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 207 SW (WK_) / 1.6 16V RC02.2007 - 12.2012128 Kw - 174 HP / 5FY (EP6DTS)Bensiin
PEUGEOT 207 SW (WK_) / 1.6 HDi11.2009 - 12.201268 Kw - 92 HP / 9HP (DV6DTED)Diisel
PEUGEOT 207 SW (WK_) / 1.6 HDi08.2009 - 10.201382 Kw - 112 HP / 9HR (DV6C)Diisel
PEUGEOT 207 SW (WK_) / 1.4 16V11.2009 - 12.201272 Kw - 98 HP / 8FR (EP3)Bensiin
PEUGEOT 207/207+
PEUGEOT 207/207+ (WA_, WC_) / 1.4 16V02.2006 - 10.201365 Kw - 88 HP / KFU (ET3J4)Bensiin
PEUGEOT 207/207+ (WA_, WC_) / 1.6 16V02.2006 - 10.201380 Kw - 109 HP / NFU (TU5JP4)Bensiin
PEUGEOT 207/207+ (WA_, WC_) / 1.6 16V Turbo02.2006 - 10.2013110 Kw - 150 HP / 5FX (EP6DT)Bensiin
PEUGEOT 207/207+ (WA_, WC_) / 1.6 HDi02.2006 - 10.201366 Kw - 90 HP / 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU), 9HX (DV6ATED4)Diisel
PEUGEOT 207/207+ (WA_, WC_) / 1.6 HDi02.2006 - 10.201380 Kw - 109 HP / 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)Diisel
PEUGEOT 207/207+ (WA_, WC_) / 1.4 HDi02.2006 - 12.201550 Kw - 68 HP / 8HR (DV4C), 8HZ (DV4TD)Diisel
PEUGEOT 207/207+ (WA_, WC_) / 1.6 16V VTi02.2007 - 12.201288 Kw - 120 HP / 5FS (EP6C), 5FW (EP6), EP6Bensiin
PEUGEOT 207/207+ (WA_, WC_) / 1.6 16V RC02.2007 - 12.2012128 Kw - 174 HP / 5FY (EP6DTS)Bensiin
PEUGEOT 207/207+ (WA_, WC_) / 1.4 16V06.2007 - 10.201370 Kw - 95 HP / 8FS (EP3), EP3, EP3CBensiin
PEUGEOT 207/207+ (WA_, WC_) / 1.404.2006 - 10.201354 Kw - 73 HP / KFT (TU3A), KFT (TU3AE5), KFV (TU3A)Bensiin
PEUGEOT 207/207+ (WA_, WC_) / 1.4 16V10.2009 - 12.201272 Kw - 98 HP / 8FR (EP3)Bensiin
PEUGEOT 207/207+ (WA_, WC_) / 1.6 16V Turbo10.2009 - 12.2012115 Kw - 156 HP / 5FR (EP6DT)Bensiin
PEUGEOT 207/207+ (WA_, WC_) / 1.6 HDi11.2009 - 12.201268 Kw - 92 HP / 9HP (DV6DTED)Diisel
PEUGEOT 207/207+ (WA_, WC_) / 1.6 HDi 11008.2009 - 12.201282 Kw - 112 HP / 9HR (DV6C)Diisel
PEUGEOT 208
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.603.2012 - kuni ...115 Kw - 156 HP / 5FV (EP6CDT)Bensiin
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.4 HDi03.2012 - kuni ...50 Kw - 68 HP / 8HP (DV4C), 8HR (DV4C)Diisel
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.6 HDi03.2012 - kuni ...68 Kw - 92 HP / 9HJ (DV6DTEDM), 9HP (DV6DTED)Diisel
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.6 HDi03.2012 - kuni ...84 Kw - 114 HP / 9HD (DV6C)Diisel
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.003.2012 - kuni ...50 Kw - 68 HP / ZMZ (EB0)Bensiin
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.2 VTI 8203.2012 - kuni ...60 Kw - 82 HP / HMZ (EB2), HMZ (EB2F)Bensiin
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.4 VTi03.2012 - kuni ...70 Kw - 95 HP / 8FS (EP3), EP3CBensiin
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.603.2012 - kuni ...88 Kw - 120 HP / 5FS (EP6C)Bensiin
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.6 GTi08.2012 - kuni ...147 Kw - 200 HP / 5FU (EP6CDTX)Bensiin
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.2 THP 11001.2013 - kuni ...81 Kw - 110 HP / HNP (EB2ADT), HNV (EB2DTM), HNZ (EB2DT)Bensiin
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.6 HDi / BlueHDi 7501.2013 - kuni ...55 Kw - 75 HP / 9HK (DV6ETEDM), BHW (DV6FE)Diisel
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.6 GTi10.2014 - kuni ...153 Kw - 208 HP / 5GR (EP6FDTX)Bensiin
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.6 BlueHDi 10001.2015 - kuni ...73 Kw - 100 HP / BHY (DV6FD)Diisel
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.6 THP 16503.2015 - kuni ...121 Kw - 165 HP / 5GZ (EP6FDT)Bensiin
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.6 HDi04.2014 - kuni ...85 Kw - 116 HP / BHX (DV6FC)Diisel
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.6 BlueHDi 12011.2013 - kuni ...88 Kw - 120 HP / BHZ (DV6FC)Diisel
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.2 GPL06.2015 - kuni ...60 Kw - 82 HP / HMZ (EB2F)Bensiin / autogaas (LPG)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.2 VTi 68 / PureTech 6808.2016 - kuni ...50 Kw - 68 HP / HMM (EB2FAD), HMP (EB2FB)Bensiin
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.2 PureTech 8203.2018 - kuni ...61 Kw - 82 HP / HMR (EB2FA), HMZ (EB2F)Bensiin
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.5 BlueHDI 10005.2018 - kuni ...75 Kw - 102 HP / YHY (DV5RD)Diisel
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) / 1.6 e-HDi07.2015 - kuni ...82 Kw - 112 HP / 9HR (DV6C)Diisel
PEUGEOT 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) / 1.2 PureTech 10006.2019 - kuni ...74 Kw - 101 HP / HNK (EB2ADT)Bensiin
PEUGEOT 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) / 1.2 PureTech 13006.2019 - kuni ...96 Kw - 131 HP / HNS (EB2ADTS), HNY (EB2DTS)Bensiin
PEUGEOT 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) / 1.5 BlueHDI 10006.2019 - kuni ...75 Kw - 102 HP / YHY (DV5RD)Diisel
PEUGEOT 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) / e-20806.2019 - kuni ...100 Kw - 136 HP / ZKX (ZK01)Elektri
PEUGEOT 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) / 1.2 PureTech 7506.2019 - kuni ...55 Kw - 75 HP / HMH (EB2FAD)Bensiin
PEUGEOT 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) / 1.5 BlueHDI 13009.2019 - kuni ...96 Kw - 131 HP / YHZ (DV5RC)Diisel
PEUGEOT 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) / 1.2 PureTech 10006.2019 - kuni ...74 Kw - 101 HP / HNK (EB2ADT)Bensiin
PEUGEOT 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) / 1.2 PureTech 10006.2019 - kuni ...74 Kw - 101 HP / HNK (EB2ADT)Bensiin
PEUGEOT 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) / 1.2 PureTech 13006.2019 - kuni ...96 Kw - 131 HP / HNS (EB2ADTS), HNY (EB2DTS)Bensiin
PEUGEOT 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) / 1.2 PureTech 13006.2019 - kuni ...96 Kw - 131 HP / HNS (EB2ADTS), HNY (EB2DTS)Bensiin
PEUGEOT 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) / 1.5 BlueHDI 10006.2019 - kuni ...75 Kw - 102 HP / YHY (DV5RD)Diisel
PEUGEOT 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) / 1.5 BlueHDI 10006.2019 - kuni ...75 Kw - 102 HP / YHY (DV5RD)Diisel
PEUGEOT 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) / e-20806.2019 - kuni ...100 Kw - 136 HP / ZKX (ZK01)Elektri
PEUGEOT 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) / e-20806.2019 - kuni ...100 Kw - 136 HP / ZKX (ZK01)Elektri
PEUGEOT 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) / 1.2 PureTech 7506.2019 - kuni ...55 Kw - 75 HP / HMH (EB2FAD)Bensiin
PEUGEOT 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) / 1.2 PureTech 7506.2019 - kuni ...55 Kw - 75 HP / HMH (EB2FAD)Bensiin
PEUGEOT 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) / 1.5 BlueHDI 13009.2019 - kuni ...96 Kw - 131 HP / YHZ (DV5RC)Diisel
PEUGEOT 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) / 1.5 BlueHDI 13009.2019 - kuni ...96 Kw - 131 HP / YHZ (DV5RC)Diisel
PEUGEOT 208 KAUBIK (CR_) / 1.5 BlueHDi 10005.2018 - kuni ...75 Kw - 102 HP / YHY (DV5RD)Diisel
ROVER 25
ROVER 25 LUUKPÄRA (RF) / 1.4 16V10.1999 - 05.200562 Kw - 84 HP / 14 K4MBensiin
ROVER 25 LUUKPÄRA (RF) / 1.4 16V10.1999 - 05.200576 Kw - 103 HP / 14 K4FBensiin
ROVER 25 LUUKPÄRA (RF) / 1.6 16V10.1999 - 05.200580 Kw - 109 HP / 16 K4FBensiin
ROVER 25 LUUKPÄRA (RF) / 1.8 16V10.1999 - 05.200585 Kw - 116 HP / 18 K4FBensiin
ROVER 25 LUUKPÄRA (RF) / 1.8 16V02.2000 - 05.2005107 Kw - 146 HP / 18 K4KBensiin
ROVER 25 LUUKPÄRA (RF) / 2.0 iDT10.1999 - 05.200574 Kw - 101 HP / 20 T2NDiisel
ROVER 25 LUUKPÄRA (RF) / 1.1 16V01.2004 - 05.200555 Kw - 75 HP / 11 K4FBensiin
MAZDA 3
MAZDA 3 (BK) / 1.6 (BK14)10.2003 - 06.200977 Kw - 105 HP / Z601, Z627Bensiin
MAZDA 3 (BK) / 2.010.2003 - 12.2009110 Kw - 150 HP / LF50, LF72, LFDE, LFN7, LFN8, LFVEBensiin
MAZDA 3 (BK) / 1.6 DI Turbo06.2004 - 06.200980 Kw - 109 HP / Y601, Y603, Y605, Y642Diisel
MAZDA 3 (BK) / 1.3 (BK14)10.2003 - 06.200962 Kw - 84 HP / ZJ07, ZJ30Bensiin
MAZDA 3 (BK) / 2.3 MPS Turbo (BK14)12.2006 - 06.2009191 Kw - 260 HP / L3M6Bensiin
MAZDA 3 (BK) / 2.0 MZR-CD (BK14)07.2006 - 06.2009105 Kw - 143 HP / RF7J, RF8GDiisel
BMW 3 (E36) / 316 i09.1993 - 05.199875 Kw - 102 HP / M43 B16 (164E2)Bensiin
BMW 3 (E36) / 318 is09.1993 - 12.1995103 Kw - 140 HP / M42 B18 (184S1)Bensiin
BMW 3 (E36) / 320 i01.1991 - 02.1998110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S1), M50 B20 (206S2), M52 B20 (206S3)Bensiin
BMW 3 (E36) / 325 i09.1990 - 12.1995141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S1), M50 B25 (256S2)Bensiin
BMW 3 (E36) / 325 td09.1991 - 02.199885 Kw - 115 HP / M51 D25 (256T1)Diisel
BMW 3 (E36) / 325 tds05.1993 - 02.1998105 Kw - 143 HP / M51 D25 (256T1)Diisel
BMW 3 (E36) / 318 tds01.1995 - 02.199866 Kw - 90 HP / M41 D17 (174T1)Diisel
BMW 3 (E36) / 328 i01.1995 - 04.1998142 Kw - 193 HP / M52 B28 (286S1)Bensiin
BMW 3 (E36) / 323 i05.1995 - 11.1998125 Kw - 170 HP / M52 B25 (256S3)Bensiin
BMW 3 (E36) / 318 i09.1993 - 11.199885 Kw - 115 HP / M43 B18 (184E2)Bensiin
BMW 3 (E36) / 318 is01.1996 - 05.1998103 Kw - 140 HP / M44 B19 (194S1)Bensiin
BMW 3 (E36) / M3 3.210.1995 - 01.1998236 Kw - 321 HP / S50 B32 (326S1)Bensiin
BMW 3 (E46) / 318 i12.1997 - 09.200187 Kw - 118 HP / M43 B19 (194E1)Bensiin
BMW 3 (E46) / 328 i02.1998 - 06.2000142 Kw - 193 HP / M52 B28 (286S2)Bensiin
BMW 3 (E46) / 320 d04.1998 - 09.2001100 Kw - 136 HP / M47 D20 (204D1)Diisel
BMW 3 (E46) / 323 i03.1998 - 09.2000125 Kw - 170 HP / M52 B25 (256S4)Bensiin
BMW 3 (E46) / 320 i03.1998 - 09.2000110 Kw - 150 HP / M52 B20 (206S4)Bensiin
BMW 3 (E46) / 316 i12.1998 - 02.200277 Kw - 105 HP / M43 B19 (194E1)Bensiin
BMW 3 (E46) / 330 d10.1999 - 02.2005135 Kw - 184 HP / M57 D30 (306D1)Diisel
BMW 3 (E46) / 330 xd01.2000 - 02.2003135 Kw - 184 HP / M57 D30 (306D1)Diisel
BMW 3 (E46) / 330 xi06.2000 - 02.2005170 Kw - 231 HP / M54 B30 (306S3)Bensiin
BMW 3 (E46) / 330 i06.2000 - 02.2005170 Kw - 231 HP / M54 B30 (306S3)Bensiin
BMW 3 (E46) / 320 i09.2000 - 02.2005125 Kw - 170 HP / M54 B22 (226S1)Bensiin
BMW 3 (E46) / 325 i09.2000 - 02.2005141 Kw - 192 HP / M54 B25 (256S5)Bensiin
BMW 3 (E46) / 325 xi09.2000 - 02.2005141 Kw - 192 HP / M54 B25 (256S5)Bensiin
BMW 3 (E46) / 316 i04.2000 - 02.200577 Kw - 105 HP / M43 B16 (164E3)Bensiin
BMW 3 (E46) / 318 i09.2001 - 02.2005105 Kw - 143 HP / N42 B20 A, N46 B20 A, N46 B20 CBensiin
BMW 3 (E46) / 320 d09.2001 - 05.2005110 Kw - 150 HP / M47 D20 (204D4)Diisel
BMW 3 (E46) / 318 d09.2001 - 03.200385 Kw - 116 HP / M47 D20 (204D1)Diisel
BMW 3 (E46) / 316 i02.2002 - 02.200585 Kw - 115 HP / N42 B18 A, N46 B18 ABensiin
BMW 3 (E46) / 330 d03.2003 - 02.2005150 Kw - 204 HP / M57 D30 (306D2)Diisel
BMW 3 (E46) / 330 xd09.2002 - 12.2004150 Kw - 204 HP / M57 D30 (306D2)Diisel
BMW 3 (E46) / 318 d03.2003 - 02.200585 Kw - 116 HP / M47 D20 (204D4)Diisel
BMW 3 (E46) / 316 i06.2002 - 02.200585 Kw - 115 HP / N40 B16 A, N45 B16 ABensiin
BMW 3 (E46) / 320 d02.1998 - 08.200195 Kw - 129 HP / M47 D20 (204D1)Diisel
BMW 3 (E46) / 330 i01.2001 - 04.2005168 Kw - 228 HP / M54 B30 (306S3)Bensiin
BMW 3 (E46) / 318 i09.2001 - 02.2005100 Kw - 136 HP / N42 B20 ABensiin
BMW 3 (E46) / 320 i09.2000 - 02.2005120 Kw - 163 HP / M54 B22 (226S1)Bensiin
BMW 3 (E46) / 323 i03.1998 - 09.2000120 Kw - 163 HP / M52 B25 (256S4)Bensiin
BMW 3 (E90) / 318 d09.2007 - 10.2011100 Kw - 136 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 (E90) / 320 i12.2004 - 08.2007110 Kw - 150 HP / N46 B20 B, N46 B20 BD, N46 B20 C, N46 B20 CBBensiin
BMW 3 (E90) / 325 i12.2004 - 12.2011160 Kw - 218 HP / N52 B25 A, N52 B25 B, N52 B25 BFBensiin
BMW 3 (E90) / 330 i12.2004 - 10.2011190 Kw - 258 HP / N52 B30 A, N52 B30 BFBensiin
BMW 3 (E90) / 320 d12.2004 - 10.2011120 Kw - 163 HP / M47 D20 (204D4), N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 (E90) / 318 i09.2005 - 08.200795 Kw - 129 HP / N46 B20 BBensiin
BMW 3 (E90) / 318 d03.2005 - 08.200790 Kw - 122 HP / M47 D20 (204D4)Diisel
BMW 3 (E90) / 330 d09.2005 - 09.2008170 Kw - 231 HP / M57 D30 (306D3)Diisel
BMW 3 (E90) / 325 xi09.2005 - 08.2008160 Kw - 218 HP / N52 B25 ABensiin
BMW 3 (E90) / 330 xi09.2005 - 08.2007190 Kw - 258 HP / N52 B30 ABensiin
BMW 3 (E90) / 330 xd09.2005 - 08.2008170 Kw - 231 HP / M57 D30 (306D3)Diisel
BMW 3 (E90) / 320 si09.2005 - 08.2006127 Kw - 173 HP / N45 B20 ABensiin
BMW 3 (E90) / 335 i09.2006 - 12.2011225 Kw - 306 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
BMW 3 (E90) / 335 d09.2006 - 12.2011210 Kw - 286 HP / M57 D30 (306D5)Diisel
BMW 3 (E90) / 320 d12.2004 - 09.2007110 Kw - 150 HP / M47 D20 (204D4)Diisel
BMW 3 (E90) / 325 d09.2006 - 02.2010145 Kw - 197 HP / M57 D30 (306D3)Diisel
BMW 3 (E90) / 318 i09.2007 - 10.2011105 Kw - 143 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 3 (E90) / 318 d02.2007 - 10.2011105 Kw - 143 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 (E90) / 335 xi03.2007 - 08.2008225 Kw - 306 HP / N54 B30 ABensiin
BMW 3 (E90) / 325 i03.2007 - 12.2011160 Kw - 218 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 (E90) / 325 xi09.2007 - 08.2008160 Kw - 218 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 (E90) / 320 i09.2007 - 10.2011125 Kw - 170 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 3 (E90) / 320 d09.2007 - 02.2010130 Kw - 177 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 (E90) / 330 i09.2007 - 10.2011200 Kw - 272 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 (E90) / 330 xi09.2007 - 08.2008200 Kw - 272 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 (E90) / M312.2007 - 10.2011309 Kw - 420 HP / S65 B40 ABensiin
BMW 3 (E90) / 316 i09.2005 - 10.201185 Kw - 115 HP / N45 B16 A, N45 B16 ACBensiin
BMW 3 (E90) / 316 i09.2007 - 10.201190 Kw - 122 HP / N43 B16 A, N43 B16 AABensiin
BMW 3 (E90) / 320 i02.2007 - 12.2011115 Kw - 156 HP / N46 B20 B, N46 B20 C, N46 B20 CC, N46 B20 CD, N46 B20 EBensiin
BMW 3 (E90) / 325 i01.2006 - 12.2011155 Kw - 211 HP / N52 B25 ABensiin
BMW 3 (E90) / 323 i03.2007 - 12.2011140 Kw - 190 HP / N52 B25 A, N52 B25 BFBensiin
BMW 3 (E90) / 323 i09.2005 - 02.2007130 Kw - 177 HP / N52 B25 A, N52 B25 B, N52 B25 BE, N52 B25 BFBensiin
BMW 3 (E90) / 318 i09.2007 - 10.2011100 Kw - 136 HP / N46 B20 B, N46 B20 C, N46 B20 CC, N46 B20 CD, N46 B20 EBensiin
BMW 3 (E90) / 328 i09.2006 - 12.2011172 Kw - 234 HP / N51 B30 ABensiin
BMW 3 (E90) / 325 i03.2007 - 12.2011155 Kw - 211 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 (E90) / 330 i03.2007 - 10.2011200 Kw - 272 HP / N52 B30 A, N52 B30 BFBensiin
BMW 3 (E90) / 320 i03.2007 - 12.2011120 Kw - 163 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 3 (E90) / 335 i03.2006 - 12.2011240 Kw - 326 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
BMW 3 (E90) / 320 d xDrive09.2008 - 10.2011120 Kw - 163 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 (E90) / 330 d09.2008 - 10.2011180 Kw - 245 HP / N57 D30 ADiisel
BMW 3 (E90) / 330 d xDrive09.2008 - 10.2011180 Kw - 245 HP / N57 D30 ADiisel
BMW 3 (E90) / 325 i xDrive09.2008 - 10.2011160 Kw - 218 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 (E90) / 330 i xDrive09.2008 - 10.2011200 Kw - 272 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 (E90) / 335 i xDrive09.2008 - 10.2011225 Kw - 306 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
BMW 3 (E90) / 320 d xDrive09.2008 - 02.2010130 Kw - 177 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 (E90) / 316 d07.2009 - 12.201185 Kw - 116 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 (E90) / 320 d03.2010 - 10.2011135 Kw - 184 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 (E90) / 320 d xDrive03.2010 - 10.2011135 Kw - 184 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 (E90) / 325 d03.2010 - 10.2011150 Kw - 204 HP / N57 D30 ADiisel
BMW 3 (E90) / M3 CRT03.2011 - 12.2011331 Kw - 450 HP / S65 B44 ABensiin
BMW 3 (E90) / 335 i xDrive05.2008 - 10.2011240 Kw - 326 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
BMW 3 (E90) / 335 xi09.2006 - 06.2008240 Kw - 326 HP / N54 B30 ABensiin
BMW 3 (E90) / 330 d09.2005 - 12.2011155 Kw - 211 HP / M57 D30 (306D3), N57 D30 ADiisel
BMW 3 (F30, F80) / 328 i11.2011 - 10.2018180 Kw - 245 HP / N20 B20 A, N26 B20 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 335 i11.2011 - 07.2015225 Kw - 306 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 320 d11.2011 - 03.2016135 Kw - 184 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 (F30, F80) / 320 d11.2011 - 10.2018120 Kw - 163 HP / B47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 (F30, F80) / 320 i03.2012 - 10.2018135 Kw - 184 HP / N20 B20 A, N20 B20 B, N20 B20 DBensiin
BMW 3 (F30, F80) / 316 d03.2012 - 10.201885 Kw - 116 HP / B47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 (F30, F80) / 335 d xDrive07.2013 - 10.2018230 Kw - 313 HP / N57 D30 BDiisel
BMW 3 (F30, F80) / 318 d03.2012 - 10.2018100 Kw - 136 HP / B47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 (F30, F80) / 320 d xDrive08.2012 - 10.2018120 Kw - 163 HP / B47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 (F30, F80) / 320 i xDrive07.2012 - 10.2018135 Kw - 184 HP / N20 B20 A, N20 B20 BBensiin
BMW 3 (F30, F80) / 320 d xDrive08.2012 - 06.2015135 Kw - 184 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 (F30, F80) / 328 i xDrive07.2012 - 08.2016180 Kw - 245 HP / N20 B20 A, N26 B20 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 335 i xDrive07.2012 - 07.2015225 Kw - 306 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 316 i07.2012 - 08.2016100 Kw - 136 HP / N13 B16 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / ActiveHybrid07.2012 - 06.2015250 Kw - 340 HP / N55 B30 ABensiin/elekter
BMW 3 (F30, F80) / ActiveHybrid07.2012 - 06.2015225 Kw - 306 HP / N55 B30 ABensiin/elekter
BMW 3 (F30, F80) / 330 d07.2012 - 10.2018190 Kw - 258 HP / N57 D30 ADiisel
BMW 3 (F30, F80) / 330 d xDrive03.2013 - 10.2018190 Kw - 258 HP / N57 D30 ADiisel
BMW 3 (F30, F80) / 325 d03.2013 - 02.2016160 Kw - 218 HP / N47 D20 DDiisel
BMW 3 (F30, F80) / 320 i11.2012 - 06.2016125 Kw - 170 HP / N13 B16 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 318 d xDrive07.2013 - 06.2015105 Kw - 143 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 (F30, F80) / M303.2014 - 10.2018317 Kw - 431 HP / S55 B30 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 320 d xDrive08.2012 - 06.2015147 Kw - 200 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 (F30, F80) / 320 d11.2011 - 03.2016147 Kw - 200 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 (F30, F80) / 335 i11.2011 - 06.2013240 Kw - 326 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 335 i xDrive07.2012 - 06.2013240 Kw - 326 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 335 i07.2013 - 07.2015250 Kw - 340 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 335 i xDrive07.2013 - 07.2015250 Kw - 340 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 318 d03.2012 - 06.2015105 Kw - 143 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 (F30, F80) / 325 d03.2013 - 02.2016155 Kw - 211 HP / N47 D20 DDiisel
BMW 3 (F30, F80) / 330 d07.2012 - 10.2018210 Kw - 286 HP / N57 D30 ADiisel
BMW 3 (F30, F80) / 330 d xDrive03.2013 - 10.2018210 Kw - 286 HP / N57 D30 ADiisel
BMW 3 (F30, F80) / 318 i07.2015 - 10.2018100 Kw - 136 HP / B38 B15 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 330 i07.2015 - 10.2018185 Kw - 252 HP / B46 B20 B, B48 B20 BBensiin
BMW 3 (F30, F80) / 330 i xDrive07.2015 - 10.2018185 Kw - 252 HP / B46 B20 B, B48 B20 A, B48 B20 BBensiin
BMW 3 (F30, F80) / 340 i07.2015 - 10.2018240 Kw - 326 HP / B58 B30 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 340 i xDrive07.2015 - 10.2018240 Kw - 326 HP / B58 B30 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 318 d07.2015 - 10.2018110 Kw - 150 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 3 (F30, F80) / 318 d xDrive07.2015 - 02.2018110 Kw - 150 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 3 (F30, F80) / 320 d07.2015 - 10.2018140 Kw - 190 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 3 (F30, F80) / 320 d xDrive07.2015 - 10.2018140 Kw - 190 HP / B47 D20 ADiisel
BMW 3 (F30, F80) / 320 i07.2015 - 10.2018135 Kw - 184 HP / B48 B20 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 320 i xDrive07.2015 - 10.2018135 Kw - 184 HP / B48 B20 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 330 e11.2015 - 10.2018185 Kw - 252 HP / B48 B20 ABensiin/elekter
BMW 3 (F30, F80) / 330 e11.2015 - 10.2018135 Kw - 184 HP / B48 B20 ABensiin/elekter
BMW 3 (F30, F80) / 340 i xDrive07.2015 - 10.2018265 Kw - 360 HP / B58 B30 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 340 i07.2015 - 10.2018265 Kw - 360 HP / B58 B30 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / 325 d03.2016 - 02.2018165 Kw - 224 HP / B47 D20 BDiisel
BMW 3 (F30, F80) / M3 Competition03.2016 - 10.2018331 Kw - 450 HP / S55 B30 ABensiin
BMW 3 (F30, F80) / M3 CS01.2018 - 10.2018338 Kw - 460 HP / S55 B30 ABensiin
BMW 3 COMPACT (E36) / 316 i01.1994 - 08.200075 Kw - 102 HP / M43 B16 (164E2)Bensiin
BMW 3 COMPACT (E36) / 318 tds06.1995 - 08.200066 Kw - 90 HP / M41 D17 (174T1)Diisel
BMW 3 COMPACT (E36) / 318 ti09.1994 - 12.1995103 Kw - 140 HP / M42 B18 (184S1)Bensiin
BMW 3 COMPACT (E36) / 318 ti01.1996 - 08.1999103 Kw - 140 HP / M44 B19 (194S1)Bensiin
BMW 3 COMPACT (E36) / 323 ti09.1997 - 08.2000125 Kw - 170 HP / M52 B25 (256S3)Bensiin
BMW 3 COMPACT (E36) / 316 g02.1996 - 08.200075 Kw - 102 HP / M43 B16 (164E2)Bensiin / maagaas (CNG)
BMW 3 COMPACT (E36) / 316 i01.1999 - 08.200077 Kw - 105 HP / M43 B19 (194E1)Bensiin
BMW 3 COMPACT (E36) / 323 ti01.1999 - 08.2000120 Kw - 163 HP / M52 B25 (256S3)Bensiin
BMW 3 COMPACT (E46) / 316 ti06.2001 - 02.200585 Kw - 115 HP / N42 B18 A, N46 B18 ABensiin
BMW 3 COMPACT (E46) / 325 ti04.2001 - 12.2004141 Kw - 192 HP / M54 B25 (256S5)Bensiin
BMW 3 COMPACT (E46) / 318 ti03.2001 - 12.2004105 Kw - 143 HP / N42 B20 A, N46 B20 ABensiin
BMW 3 COMPACT (E46) / 320 td09.2001 - 02.2005110 Kw - 150 HP / M47 D20 (204D4)Diisel
BMW 3 COMPACT (E46) / 318 td03.2003 - 02.200585 Kw - 115 HP / M47 D20 (204D4)Diisel
BMW 3 COMPACT (E46) / 316 ti06.2002 - 02.200585 Kw - 115 HP / N40 B16 A, N45 B16 ABensiin
BMW 3 COMPACT (E46) / 318 ti03.2001 - 12.2004100 Kw - 136 HP / N42 B20 A, N46 B20 ABensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E36) / 320 i12.1993 - 11.1999110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S2), M52 B20 (206S3)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E36) / 325 i03.1993 - 08.1995141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S2)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E36) / M3 3.004.1994 - 07.1995210 Kw - 286 HP / S50 B30 (306S1)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E36) / 328 i01.1995 - 11.1999142 Kw - 193 HP / M52 B28 (286S1)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E36) / 323 i05.1995 - 11.1999125 Kw - 170 HP / M52 B25 (256S3)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E36) / M3 3.203.1996 - 09.1999236 Kw - 321 HP / S50 B32 (326S1)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E36) / 318 i03.1994 - 11.199985 Kw - 115 HP / M43 B18 (184E2)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E46) / 323 Ci04.2000 - 09.2000125 Kw - 170 HP / M52 B25 (256S4)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E46) / 330 Ci06.2000 - 08.2006170 Kw - 231 HP / M54 B30 (306S3)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E46) / 320 Ci09.2000 - 12.2007125 Kw - 170 HP / M54 B22 (226S1)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E46) / 325 Ci09.2000 - 08.2006141 Kw - 192 HP / M54 B25 (256S5)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E46) / M303.2001 - 08.2006252 Kw - 343 HP / S54 B32 (326S4)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E46) / 318 Ci09.2001 - 12.2007105 Kw - 143 HP / N42 B20 A, N46 B20 ABensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E46) / 320 Cd02.2005 - 12.2007110 Kw - 150 HP / M47 D20 (204D4)Diisel
BMW 3 KABRIOLETT (E46) / 330 Cd08.2005 - 12.2007150 Kw - 204 HP / M57 D30 (306D2)Diisel
BMW 3 KABRIOLETT (E46) / 318 Ci03.2004 - 08.2006110 Kw - 150 HP / N46 B20 A, N46 B20 CBensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E46) / 320 Ci01.2006 - 12.2007120 Kw - 163 HP / M54 B22 (226S1)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E46) / 323 Ci04.2000 - 09.2000120 Kw - 163 HP / M52 B25 (256S4)Bensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E46) / 318 Ci12.2000 - 08.2006100 Kw - 136 HP / N42 B20 A, N46 B20 ABensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 320 i03.2007 - 10.2013125 Kw - 170 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 325 i03.2007 - 12.2013160 Kw - 218 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 330 i03.2007 - 10.2013200 Kw - 272 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 335 i12.2006 - 10.2013225 Kw - 306 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 330 d03.2007 - 12.2013170 Kw - 231 HP / M57 D30 (306D3)Diisel
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 325 i12.2006 - 02.2010160 Kw - 218 HP / N52 B25 ABensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 325 d03.2007 - 12.2010145 Kw - 197 HP / M57 D30 (306D3)Diisel
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 320 d03.2008 - 02.2010130 Kw - 177 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 330 i03.2010 - 10.2013190 Kw - 258 HP / N52 B30 ABensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / M303.2008 - 10.2013309 Kw - 420 HP / S65 B40 ABensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 330 d01.2009 - 12.2013180 Kw - 245 HP / N57 D30 ADiisel
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 325 i10.2006 - 12.2013155 Kw - 211 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 325 d03.2007 - 12.2010155 Kw - 211 HP / M57 D30 (306D3)Diisel
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 320 i01.2007 - 08.2013115 Kw - 156 HP / N46 B20 BBensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 320 i09.2006 - 10.2013120 Kw - 163 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 320 d01.2008 - 12.2013120 Kw - 163 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 330 i03.2007 - 02.2010200 Kw - 272 HP / N52 B30 ABensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 318 i03.2010 - 12.2013105 Kw - 143 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 325 d09.2009 - 09.2013150 Kw - 204 HP / N57 D30 ADiisel
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 320 d03.2010 - 10.2013135 Kw - 184 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 323 i03.2007 - 09.2011140 Kw - 190 HP / N52 B25 ABensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 335 i05.2006 - 10.2013240 Kw - 326 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 320 d03.2010 - 10.2013147 Kw - 200 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 KABRIOLETT (E93) / 320 d09.2007 - 02.2010145 Kw - 197 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 KUPEE (E36) / 318 is01.1992 - 12.1995103 Kw - 140 HP / M42 B18 (184S1)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / 320 i12.1991 - 11.1998110 Kw - 150 HP / M50 B20 (206S1), M50 B20 (206S2), M52 B20 (206S3)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / 325 i10.1991 - 02.1995141 Kw - 192 HP / M50 B25 (256S1), M50 B25 (256S2)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / 316 i09.1993 - 11.199875 Kw - 102 HP / M43 B16 (164E2)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / M3 3.011.1992 - 07.1995210 Kw - 286 HP / S50 B30 (306S1)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / 328 i01.1995 - 04.1999142 Kw - 193 HP / M52 B28 (286S1)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / M3 3.009.1993 - 05.1995217 Kw - 295 HP / S50 B30 (306S1)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / 318 is09.1995 - 04.1999103 Kw - 140 HP / M44 B19 (194S1)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / 323 i05.1995 - 04.1999125 Kw - 170 HP / M52 B25 (256S3)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E36) / M3 3.210.1995 - 11.1998236 Kw - 321 HP / S50 B32 (326S1)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 323 Ci04.1999 - 09.2000125 Kw - 170 HP / M52 B25 (256S4)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 328 Ci12.1998 - 05.2000142 Kw - 193 HP / M52 B28 (286S2)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 320 Ci02.1999 - 08.2001110 Kw - 150 HP / M52 B20 (206S4)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 318 Ci12.1999 - 08.200187 Kw - 118 HP / M43 B19 (194E1)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / M307.2000 - 05.2006252 Kw - 343 HP / S54 B32 (326S4)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 330 xi06.2000 - 07.2006170 Kw - 231 HP / M54 B30 (306S3)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 320 Ci01.2000 - 05.2006125 Kw - 170 HP / M54 B22 (226S1)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 325 Ci09.2000 - 05.2006141 Kw - 192 HP / M54 B25 (256S5)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 316 Ci04.2000 - 07.200677 Kw - 105 HP / M43 B16 (164E3)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 318 Ci09.2001 - 02.2004105 Kw - 143 HP / N42 B20 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 330 Cd03.2003 - 07.2006150 Kw - 204 HP / M57 D30 (306D2)Diisel
BMW 3 KUPEE (E46) / 320 Cd11.2003 - 07.2006110 Kw - 150 HP / M47 D20 (204D4)Diisel
BMW 3 KUPEE (E46) / M3 CSL05.2003 - 12.2003265 Kw - 360 HP / S54 B32 (326S4)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 316 Ci06.2002 - 07.200685 Kw - 115 HP / N45 B16 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 330 Ci06.2000 - 05.2006170 Kw - 231 HP / M54 B30 (306S3)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 318 Ci03.2004 - 05.2006110 Kw - 150 HP / N46 B20 A, N46 B20 CBensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 320 Ci01.2000 - 05.2006120 Kw - 163 HP / M54 B22 (226S1)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 318 Ci12.2000 - 05.2006100 Kw - 136 HP / N42 B20 A, N46 B20 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 318 Ci12.1999 - 08.200185 Kw - 116 HP / M43 B19 (194E1)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E46) / 323 Ci04.1999 - 09.2000120 Kw - 163 HP / M52 B25 (256S4)Bensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 335 i06.2006 - 06.2013225 Kw - 306 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 335 d03.2006 - 03.2013210 Kw - 286 HP / M57 D30 (306D5)Diisel
BMW 3 KUPEE (E92) / 325 i06.2006 - 02.2010160 Kw - 218 HP / N52 B25 A, N52 B25 AF, N52 B25 BFBensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 330 i09.2006 - 02.2010200 Kw - 272 HP / N52 B30 A, N52 B30 AF, N52 B30 BFBensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 330 d03.2006 - 08.2008170 Kw - 231 HP / M57 D30 (306D3)Diisel
BMW 3 KUPEE (E92) / 325 xi09.2006 - 02.2010160 Kw - 218 HP / N52 B25 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 330 xi09.2006 - 08.2007200 Kw - 272 HP / N52 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 330 xd03.2006 - 08.2008170 Kw - 231 HP / M57 D30 (306D3)Diisel
BMW 3 KUPEE (E92) / 330 i03.2010 - 06.2013190 Kw - 258 HP / N52 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 320 i03.2007 - 12.2013125 Kw - 170 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 320 d09.2006 - 02.2010130 Kw - 177 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 KUPEE (E92) / 325 d02.2007 - 02.2010145 Kw - 197 HP / M57 D30 (306D3)Diisel
BMW 3 KUPEE (E92) / M306.2007 - 06.2013309 Kw - 420 HP / S65 B40 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 325 i09.2007 - 06.2013160 Kw - 218 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 325 xi09.2007 - 08.2008160 Kw - 218 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 335 xi03.2007 - 02.2010225 Kw - 306 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 330 d01.2009 - 12.2013180 Kw - 245 HP / N57 D30 ADiisel
BMW 3 KUPEE (E92) / 330 xd03.2008 - 02.2010180 Kw - 245 HP / N57 D30 ADiisel
BMW 3 KUPEE (E92) / 325 i xDrive09.2008 - 12.2013160 Kw - 218 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 330 i xDrive03.2010 - 06.2013200 Kw - 272 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 335 i xDrive11.2008 - 12.2013225 Kw - 306 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 320 d xDrive09.2008 - 02.2010130 Kw - 177 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 KUPEE (E92) / 330 d xDrive02.2010 - 06.2013180 Kw - 245 HP / N57 D30 ADiisel
BMW 3 KUPEE (E92) / 320 i01.2007 - 12.2013120 Kw - 163 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 325 i03.2010 - 06.2013155 Kw - 211 HP / N52 B25 A, N52 B25 AF, N52 B25 BFBensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 325 d02.2007 - 02.2010155 Kw - 211 HP / M57 D30 (306D3)Diisel
BMW 3 KUPEE (E92) / 325 i03.2010 - 06.2013155 Kw - 211 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 320 d03.2007 - 06.2013120 Kw - 163 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 KUPEE (E92) / M3 GTS03.2007 - 12.2013331 Kw - 450 HP / S65 B44 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 316 i09.2007 - 06.201390 Kw - 122 HP / N43 B16 AABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 320 i06.2007 - 12.2013115 Kw - 156 HP / N46 B20 BBensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 328 i06.2006 - 06.2013172 Kw - 234 HP / N51 B30 A, N52 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 330 i09.2007 - 06.2013200 Kw - 272 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 320 d09.2006 - 02.2010145 Kw - 197 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 KUPEE (E92) / 320 d xDrive09.2008 - 02.2010145 Kw - 197 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 KUPEE (E92) / 323 i04.2006 - 02.2012140 Kw - 190 HP / N52 B25 AE, N52 B25 BEBensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 335 i06.2006 - 06.2013240 Kw - 326 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 335 i xDrive11.2008 - 06.2013240 Kw - 326 HP / N55 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 335 xi03.2007 - 02.2010240 Kw - 326 HP / N54 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 335 i xDrive01.2009 - 06.2013224 Kw - 305 HP / N54 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 318 i03.2010 - 12.2013105 Kw - 143 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 320 d xDrive03.2010 - 06.2013135 Kw - 184 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 KUPEE (E92) / 320 d03.2010 - 06.2013135 Kw - 184 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 KUPEE (E92) / 325 d09.2009 - 12.2013150 Kw - 204 HP / N57 D30 ADiisel
BMW 3 KUPEE (E92) / 320 d03.2010 - 06.2013147 Kw - 200 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 KUPEE (E92) / 320 d xDrive03.2010 - 06.2013147 Kw - 200 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 KUPEE (E92) / 320 d xDrive09.2008 - 06.2013120 Kw - 163 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 KUPEE (E92) / 330 xi03.2007 - 02.2010200 Kw - 272 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 KUPEE (E92) / 325 i xDrive03.2010 - 04.2013155 Kw - 211 HP / N52 B25 AFBensiin
MAZDA 3 SEDAAN (BK) / 1.602.2004 - 06.200977 Kw - 105 HP / Z601, Z627Bensiin
MAZDA 3 SEDAAN (BK) / 2.010.2003 - 12.2009110 Kw - 150 HP / LF50, LF72, LFDE, LFN7, LFN8, LFVEBensiin
MAZDA 3 SEDAAN (BK) / 1.6 DI Turbo (BK12Y)06.2004 - 06.200980 Kw - 109 HP / Y601, Y603, Y605, Y642Diisel
MAZDA 3 SEDAAN (BK) / 2.0 MZR-CD (BK12)12.2006 - 06.2009105 Kw - 143 HP / RF7J, RF8GDiisel
BMW 3 TOURING (E36) / 320 i01.1995 - 04.1999110 Kw - 150 HP / M52 B20 (206S3)Bensiin
BMW 3 TOURING (E36) / 328 i02.1995 - 04.1999142 Kw - 193 HP / M52 B28 (286S1)Bensiin
BMW 3 TOURING (E36) / 318 tds03.1995 - 04.199966 Kw - 90 HP / M41 D17 (174T1)Diisel
BMW 3 TOURING (E36) / 325 tds03.1995 - 04.1999105 Kw - 143 HP / M51 D25 (256T1)Diisel
BMW 3 TOURING (E36) / 323 i12.1995 - 04.1999125 Kw - 170 HP / M52 B25 (256S3)Bensiin
BMW 3 TOURING (E36) / 318 i09.1995 - 04.199985 Kw - 116 HP / M43 B18 (184E2)Bensiin
BMW 3 TOURING (E36) / 316 i03.1997 - 05.199975 Kw - 102 HP / M43 B16 (164E2)Bensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 320 i10.1999 - 09.2000110 Kw - 150 HP / M52 B20 (206S4)Bensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 318 i10.1999 - 09.200187 Kw - 118 HP / M43 B19 (194E1)Bensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 328 i06.1999 - 05.2000142 Kw - 193 HP / M52 B28 (286S2)Bensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 320 d03.2000 - 09.2001100 Kw - 136 HP / M47 D20 (204D1)Diisel
BMW 3 TOURING (E46) / 330 d10.1999 - 02.2005135 Kw - 184 HP / M57 D30 (306D1)Diisel
BMW 3 TOURING (E46) / 330 xd01.2000 - 03.2003135 Kw - 184 HP / M57 D30 (306D1)Diisel
BMW 3 TOURING (E46) / 330 xi06.2000 - 02.2005170 Kw - 231 HP / M54 B30 (306S3)Bensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 330 i06.2000 - 02.2005170 Kw - 231 HP / M54 B30 (306S3)Bensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 320 i09.2000 - 02.2005125 Kw - 170 HP / M54 B22 (226S1)Bensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 325 i09.2000 - 02.2005141 Kw - 192 HP / M54 B25 (256S5)Bensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 325 xi09.2000 - 02.2005141 Kw - 192 HP / M54 B25 (256S5)Bensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 320 d09.2001 - 02.2005110 Kw - 150 HP / M47 D20 (204D4)Diisel
BMW 3 TOURING (E46) / 318 i09.2001 - 07.2005105 Kw - 143 HP / N42 B20 A, N46 B20 A, N46 B20 CBensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 316 i03.2002 - 02.200585 Kw - 115 HP / N42 B18 A, N46 B18 ABensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 318 d10.2002 - 03.200385 Kw - 115 HP / M47 D20 (204D1)Diisel
BMW 3 TOURING (E46) / 330 d03.2003 - 02.2005150 Kw - 204 HP / M57 D30 (306D2)Diisel
BMW 3 TOURING (E46) / 330 xd08.2002 - 05.2005150 Kw - 204 HP / M57 D30 (306D2)Diisel
BMW 3 TOURING (E46) / 318 d03.2003 - 02.200585 Kw - 116 HP / M47 D20 (204D4)Diisel
BMW 3 TOURING (E46) / 318 i10.1999 - 09.200185 Kw - 116 HP / M43 B19 (194E1)Bensiin
BMW 3 TOURING (E46) / 320 i09.2000 - 02.2005120 Kw - 163 HP / M54 B22 (226S1)Bensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 318 d07.2007 - 06.2012100 Kw - 136 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 TOURING (E91) / 318 i09.2007 - 03.2012100 Kw - 136 HP / N46 B20 BBensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 320 i09.2005 - 06.2012110 Kw - 150 HP / N46 B20 B, N46 B20 CBensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 325 i12.2004 - 08.2008160 Kw - 218 HP / N52 B25 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 330 i08.2005 - 08.2007190 Kw - 258 HP / N52 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 320 d06.2005 - 06.2012120 Kw - 163 HP / M47 D20 (204D4), N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 TOURING (E91) / 330 d12.2004 - 08.2008170 Kw - 231 HP / M57 D30 (306D3)Diisel
BMW 3 TOURING (E91) / 325 xi08.2005 - 08.2008160 Kw - 218 HP / N52 B25 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 330 xi09.2005 - 08.2007190 Kw - 258 HP / N52 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 330 xd09.2005 - 06.2012170 Kw - 231 HP / M57 D30 (306D3)Diisel
BMW 3 TOURING (E91) / 318 d09.2005 - 08.200790 Kw - 122 HP / M47 D20 (204D4)Diisel
BMW 3 TOURING (E91) / 318 i01.2006 - 08.200795 Kw - 129 HP / N46 B20 BBensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 335 i09.2006 - 06.2012225 Kw - 306 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 335 d09.2006 - 06.2012210 Kw - 286 HP / M57 D30 (306D5)Diisel
BMW 3 TOURING (E91) / 320 d12.2004 - 08.2007110 Kw - 150 HP / M47 D20 (204D4)Diisel
BMW 3 TOURING (E91) / 325 d09.2006 - 06.2012145 Kw - 197 HP / M57 D30 (306D3)Diisel
BMW 3 TOURING (E91) / 318 i05.2007 - 05.2012105 Kw - 143 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 318 d09.2007 - 06.2012105 Kw - 143 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 TOURING (E91) / 320 i02.2007 - 12.2012125 Kw - 170 HP / N43 B20 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 335 xi03.2007 - 08.2008225 Kw - 306 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 330 i09.2007 - 06.2012200 Kw - 272 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 330 xi09.2007 - 06.2012200 Kw - 272 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 325 i09.2007 - 06.2012160 Kw - 218 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 325 xi09.2007 - 08.2008160 Kw - 218 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 320 d02.2007 - 12.2010130 Kw - 177 HP / N47 D20 A, N47 D20 CDiisel
BMW 3 TOURING (E91) / 316 i09.2008 - 06.201290 Kw - 122 HP / N43 B16 AABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 323 i09.2006 - 07.2008140 Kw - 190 HP / N52 B25 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 335 i09.2006 - 06.2012240 Kw - 326 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 335 i xDrive09.2008 - 06.2012240 Kw - 326 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 325 i09.2007 - 06.2012155 Kw - 211 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 316 d09.2009 - 06.201285 Kw - 116 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 TOURING (E91) / 330 d02.2008 - 05.2012180 Kw - 245 HP / N57 D30 ADiisel
BMW 3 TOURING (E91) / 330 d xDrive01.2009 - 06.2012180 Kw - 245 HP / N57 D30 ADiisel
BMW 3 TOURING (E91) / 325 i xDrive09.2008 - 06.2012160 Kw - 218 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 330 i xDrive09.2007 - 06.2012200 Kw - 272 HP / N53 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 335 i xDrive09.2008 - 06.2012225 Kw - 306 HP / N54 B30 A, N55 B30 ABensiin
BMW 3 TOURING (E91) / 320 d xDrive09.2008 - 02.2010130 Kw - 177 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 TOURING (E91) / 320 d03.2010 - 05.2012135 Kw - 184 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 TOURING (E91) / 320 d xDrive03.2010 - 06.2012135 Kw - 184 HP / N47 D20 CDiisel
BMW 3 TOURING (E91) / 325 d02.2010 - 06.2012150 Kw - 204 HP / N57 D30 ADiisel

Ostukorvi lisatud!


+

Viga! Puudub valitud kogus

+

iParts 2021