Soonrihm STELLOX 01-30914-SX
Firma:  STELLOX
Varuosanumber: 01-30914-SX
Varuosa nimetus: Soonrihm
Hind
hinnapäring
Pikkus | 914 mm
Laius | 13 mm
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
Analoogid
Firma: STELLOX
Varuosanumber: 01-30914-SX
Varuosa nimetus: Soonrihm
STELLOX Soonrihm 01-30914-SX
hinnapäring
Firma: HERTH+BUSS JAKOPARTS
Varuosanumber: J1130925
Varuosa nimetus: Kiilrihmad
HERTH+BUSS JAKOPARTS Kiilrihmad J1130925
hinnapäring
Originaalnumbrid
BMW 17223714
DAEWOO 90511468
FIAT 195202710300
FIAT 50003359
FIAT 60534566
FORD 1515007
FORD 1952536
FORD 1956125
FORD 1956128
FORD 722C8620DC
FORD 8V41 S51916-EB34X1
HONDA 18515 634 6712
HONDA 18515-634-670
HONDA 18515-634-671
ISUZU 1-13671-041-0
ISUZU 5-13671-048-0
ISUZU 8-95221-327-0
KIA-HYUNDAI 02276 18381C
KIA-HYUNDAI 0AM0618381A
KIA-HYUNDAI 0B61115908
KIA-HYUNDAI 0K60B15909
KIA-HYUNDAI 0K72A15909A
KIA-HYUNDAI HJ820003
KIA-HYUNDAI N2276 18381
MAZDA 30579252
MAZDA REMF6350
MERCEDES-BENZ 0059777692
MERCEDES-BENZ 0211792023TM
MERCEDES-BENZ 0211792523TM
MERCEDES-BENZ 181677
MERCEDES-BENZ 4833708
MERCEDES-BENZ 59977692
MERCEDES-BENZ 9765243000
MERCEDES-BENZ 9934200920
MERCEDES-BENZ MB298267
MERCEDES-BENZ MD636351
MITSUBISHI MB298267
MITSUBISHI MB568413
MITSUBISHI MD636351
NISSAN 11720-VJ205
NISSAN 211791523
NISSAN 211792023
NISSAN 211792033
NISSAN 211792523
OPEL-GM 90511468
OPEL-GM 97074109
ROVER ERC6072
ROVER ERC657
ROVER ERC675
SAAB 90511468
SANTANA 181677
SUZUKI 4918178
SUZUKI 4918178E00
TATA 0221-10-235B
TATA 0221-10-235C
TATA 0504-18-381B
TOYOTA 9086109100
TOYOTA 908619200
TOYOTA 99322-60910
VAG 034260849
VAG 30579252
VAG 34260849
Kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
AUDI 100
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.2 E quattro08.1985 - 07.198688 Kw - 120 HP / PXBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.208.1984 - 12.1988101 Kw - 137 HP / KUBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.2 quattro08.1984 - 12.1988101 Kw - 137 HP / KUBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 1.8 Cat03.1985 - 11.199066 Kw - 90 HP / 4B, PHBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.2 Cat06.1989 - 11.1990101 Kw - 137 HP / HX, KUBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.0 D Turbo08.1982 - 02.198864 Kw - 87 HP / DEDiisel
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.008.1984 - 12.198785 Kw - 115 HP / KPBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.210.1984 - 09.198685 Kw - 115 HP / KZBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 1.8 Cat quattro08.1985 - 11.199066 Kw - 90 HP / 4B, PHBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 1.802.1986 - 07.198865 Kw - 88 HP / SHBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.0 D08.1982 - 07.198851 Kw - 70 HP / CNDiisel
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.3 quattro01.1990 - 11.199098 Kw - 133 HP / NFBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.108.1982 - 07.1984100 Kw - 136 HP / WCBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 1.8 quattro08.1986 - 07.199065 Kw - 88 HP / SHBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.2 Cat quattro06.1989 - 11.1990101 Kw - 137 HP / HX, KUBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.3 E10.1986 - 11.1990100 Kw - 136 HP / NFBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.3 E quattro08.1986 - 11.1990100 Kw - 136 HP / NFBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 1.8 quattro10.1984 - 07.198866 Kw - 90 HP / NPBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.0 Cat01.1988 - 11.199085 Kw - 115 HP / RTBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.3 E01.1990 - 11.199098 Kw - 133 HP / NFBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.2 Turbo08.1986 - 11.1990121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.208.1982 - 07.198479 Kw - 107 HP / WUBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.2 E Turbo quattro08.1986 - 11.1990121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 1.808.1983 - 07.198966 Kw - 90 HP / DS, NPBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.008.1986 - 11.198783 Kw - 113 HP / SLBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.0 D Turbo03.1988 - 11.199074 Kw - 100 HP / NCDiisel
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 1.808.1982 - 12.198755 Kw - 75 HP / DR, RSBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.0 D03.1983 - 11.199051 Kw - 70 HP / CNDiisel
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.108.1982 - 07.1984100 Kw - 136 HP / WCBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 1.8 Cat quattro08.1985 - 10.199066 Kw - 90 HP / 4B, PHBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 1.808.1982 - 12.198755 Kw - 75 HP / DR, RSBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.308.1986 - 11.1990100 Kw - 136 HP / NFBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.3 quattro01.1990 - 11.199098 Kw - 133 HP / NFBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.2 Cat quattro06.1989 - 11.1990101 Kw - 137 HP / HX, KUBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.0 E Cat01.1988 - 11.199085 Kw - 115 HP / RTBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.303.1990 - 11.199098 Kw - 133 HP / NFBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 1.8 quattro08.1986 - 07.199065 Kw - 88 HP / SHBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 1.8 quattro10.1984 - 07.198866 Kw - 90 HP / NPBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.2 Turbo08.1986 - 11.1990121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.3 E quattro08.1986 - 11.1990100 Kw - 136 HP / NFBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.009.1986 - 11.198783 Kw - 113 HP / SLBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.0 TD03.1988 - 11.199074 Kw - 100 HP / NCDiisel
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.208.1984 - 12.1988101 Kw - 137 HP / KUBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 1.8 Cat03.1985 - 11.199066 Kw - 90 HP / 4B, PHBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.2 Turbo quattro08.1986 - 11.1990121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.2 Cat06.1989 - 11.1990101 Kw - 137 HP / HX, KUBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 1.808.1983 - 07.198966 Kw - 90 HP / DS, NPBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.2 E quattro08.1985 - 07.198688 Kw - 120 HP / PXBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.0 TD03.1983 - 10.198764 Kw - 87 HP / DEDiisel
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.210.1984 - 09.198685 Kw - 115 HP / KZBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.2 quattro08.1984 - 12.1988101 Kw - 137 HP / KUBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.0 E01.1985 - 12.198785 Kw - 115 HP / KPBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 1.802.1986 - 07.199065 Kw - 88 HP / SHBensiin
AUDI 200
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 Turbo02.1988 - 12.1990147 Kw - 200 HP / 1BBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 Turbo08.1985 - 09.1991121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 Turbo02.1988 - 12.1990140 Kw - 190 HP / 2BBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 Turbo quattro02.1988 - 11.1990147 Kw - 200 HP / 1BBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 Turbo quattro01.1985 - 12.1991121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 200 AVANT (44, 44Q) / 2.2 Turbo quattro09.1983 - 12.1990121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 200 AVANT (44, 44Q) / 2.2 Turbo08.1985 - 09.1991121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 200 AVANT (44, 44Q) / 2.2 Turbo quattro02.1988 - 12.1991147 Kw - 200 HP / 1BBensiin
VOLVO 240
VOLVO 240 (P242, P244) / 2.4 Diesel08.1978 - 07.198560 Kw - 82 HP / D 24Diisel
VOLVO 240 KOMBI (P245) / 2.4 Diesel04.1979 - 08.199360 Kw - 82 HP / D 24Diisel
VOLVO 240 KOMBI (P245) / 2.4 Diesel08.1988 - 08.199358 Kw - 79 HP / D 24Diisel
RENAULT 25
RENAULT 25 (B29_) / 2.7 V6 Injection (B298)04.1984 - 08.1989104 Kw - 141 HP / Z7V 708, Z7V 709, Z7V 711Bensiin
VOLVO 740
VOLVO 740 KOMBI (745) / 2.4 Diesel08.1985 - 07.198860 Kw - 82 HP / D 24Diisel
AUDI 80
AUDI 80 (8C2, B4) / 2.3 E quattro09.1991 - 12.199498 Kw - 133 HP / NGBensiin
AUDI 80 (8C2, B4) / 2.3 E09.1991 - 12.199498 Kw - 133 HP / NGBensiin
AUDI 80 AVANT (8C5, B4) / 2.3 E07.1992 - 01.199698 Kw - 133 HP / NGBensiin
AUDI 80 AVANT (8C5, B4) / 2.3 E quattro09.1991 - 11.199498 Kw - 133 HP / NGBensiin
AUDI 80 AVANT (8C5, B4) / RS2 quattro03.1994 - 05.1995232 Kw - 315 HP / ADUBensiin
AUDI 90
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) / 2.007.1988 - 09.199185 Kw - 115 HP / PSBensiin
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) / 2.3 E quattro04.1987 - 07.1991100 Kw - 136 HP / NGBensiin
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) / 2.3 E 20V08.1988 - 07.1991125 Kw - 170 HP / 7ABensiin
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) / 2.3 E 20V04.1990 - 07.1991123 Kw - 167 HP / 7ABensiin
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) / 2.2 E quattro04.1987 - 09.1991100 Kw - 136 HP / KVBensiin
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) / 2.3 E 20V quattro04.1990 - 09.1991123 Kw - 167 HP / 7ABensiin
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) / 2.3 E04.1987 - 09.199198 Kw - 133 HP / NGBensiin
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) / 2.2 E04.1987 - 07.1991100 Kw - 136 HP / KVBensiin
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) / 2.3 E quattro04.1987 - 09.199198 Kw - 133 HP / NGBensiin
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) / 2.3 E04.1987 - 07.1991100 Kw - 136 HP / NGBensiin
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) / 2.3 E 20V quattro06.1988 - 09.1991125 Kw - 170 HP / 7ABensiin
VOLVO 940
VOLVO 940 (944) / 2.4 Turbo Diesel08.1990 - 12.199480 Kw - 109 HP / D 24 TDiisel
VOLVO 940 (944) / 2.4 TD Intercooler08.1990 - 12.199490 Kw - 122 HP / D 24 TICDiisel
VOLVO 940 KOMBI (945) / 2.4 Turbo Diesel08.1990 - 07.199480 Kw - 109 HP / D 24 TDiisel
OPEL ASTRA
OPEL ASTRA F (T92) / 1.7 TDS (F19, M19)03.1992 - 09.199860 Kw - 82 HP / 17 TDDiisel
OPEL ASTRA F LUUKPÄRA (T92) / 1.7 TDS (F08, M08, F68, M68)12.1991 - 01.199860 Kw - 82 HP / 17 TDDiisel
OPEL ASTRA F UNIVERSAAL (T92) / 1.7 TDS (F35, M35)12.1991 - 01.199860 Kw - 82 HP / 17 TDDiisel
OPEL COMBO
OPEL COMBO (71_) / 1.7 D07.1994 - 10.200144 Kw - 60 HP / 17 D (4EE1), X 17 D (4EE1)Diisel
OPEL CORSA
OPEL CORSA B (S93) / 1.5 TD (F08, F68, M68)03.1993 - 09.200049 Kw - 67 HP / 15 TD, X 15 TDDiisel
OPEL CORSA B (S93) / 1.5 D (F08, F68, M68)03.1993 - 09.200037 Kw - 50 HP / 15 DDiisel
OPEL CORSA B (S93) / 1.7 D (F08, F68, M68)02.1996 - 09.200044 Kw - 60 HP / 17 D (4EE1), X 17 D (4EE1)Diisel
OPEL CORSA B KAUBIK (S93) / 1.7 D (F08, W5L)08.1999 - 09.200044 Kw - 60 HP / 17 D (4EE1), X 17 D (4EE1)Diisel
AUDI COUPE
AUDI COUPE (89, 8B) / 2.2 quattro11.1988 - 07.1991100 Kw - 136 HP / KVBensiin
AUDI COUPE (89, 8B) / 2.3 quattro05.1990 - 12.199698 Kw - 134 HP / NGBensiin
AUDI COUPE (89, 8B) / 2.3 quattro11.1988 - 12.1992100 Kw - 136 HP / NGBensiin
AUDI COUPE (89, 8B) / 2.303.1990 - 12.199698 Kw - 133 HP / NGBensiin
AUDI COUPE (89, 8B) / 2.310.1988 - 07.1994100 Kw - 136 HP / NGBensiin
AUDI COUPE (89, 8B) / 2.3 20V quattro05.1990 - 12.1996123 Kw - 167 HP / 7ABensiin
FORD GRANADA
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) / 3.001.1972 - 02.1976101 Kw - 138 HP / EV 30 HBensiin
FORD GRANADA TURNIER (GGNL) / 3.001.1972 - 02.1976101 Kw - 138 HP / EV 30 HBensiin
FORD TRANSIT
FORD TRANSIT PLATVORM VEOAUTO/ŠASSII (V_ _) / 1.6 (VCS, VDS)11.1977 - 10.198648 Kw - 65 HP / BBensiin
OPEL VECTRA
OPEL VECTRA A (J89) / 1.7 TD (F19, M19)03.1990 - 11.199560 Kw - 82 HP / 17 TDDiisel
OPEL VECTRA A LUUKPÄRA (J89) / 1.7 TD (F68, M68)03.1990 - 11.199560 Kw - 82 HP / 17 TDDiisel
OPEL VECTRA B (J96) / 1.7 TD (F19)10.1995 - 12.199860 Kw - 82 HP / X 17 DT (TC4EE1)Diisel
OPEL VECTRA B LUUKPÄRA (J96) / 1.7 TD (F68)10.1995 - 12.199860 Kw - 82 HP / X 17 DT (TC4EE1)Diisel
OPEL VECTRA B UNIVERSAAL (J96) / 1.7 TD (F35)11.1996 - 12.199760 Kw - 82 HP / X 17 DT (TC4EE1)Diisel

Ostukorvi lisatud!


+

Viga! Puudub valitud kogus

+

iParts 2022