Soonrihm STELLOX 01-30925-SX
Firma:  STELLOX
Varuosanumber: 01-30925-SX
Varuosa nimetus: Soonrihm
Hind
hinnapäring
Pikkus | 925 mm
Laius | 13 mm
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
Analoogid
Firma: STELLOX
Varuosanumber: 01-30925-SX
Varuosa nimetus: Soonrihm
STELLOX Soonrihm 01-30925-SX
hinnapäring
Firma: HERTH+BUSS JAKOPARTS
Varuosanumber: J1130925
Varuosa nimetus: Kiilrihmad
HERTH+BUSS JAKOPARTS Kiilrihmad J1130925
hinnapäring
Originaalnumbrid
ALFA ROMEO 195202710300
ALFA ROMEO 6 053 4863
ALFA ROMEO 60534366
ALFA ROMEO 60534566
AUSTIN 614106
AUSTIN ERC6072
AUSTIN ERC657
AUSTIN ERC675
AUSTIN GFB259
AUSTIN TKC2444
BERLIET 23223139
BERLIET 323858
BERLIET 323877
BMW 64521722371
CHEVROLET 93 181 703
CITROEN-PEUGEOT MB813344
COMMER 1206846
CUMMINS 106258
CUMMINS 111037
CUMMINS 151137
CUMMINS 178408
CUMMINS 178471
CUMMINS 178485
CUMMINS 178663
CUMMINS 4178663
CUMMINS 552069
CUMMINS 69628
CUMMINS 70888
DAF POE49882
DAIHATSU 9932200930
DODGE 0034296400
DODGE 5000816970
FENDT X696623300000
FIAT 4829182
FORD 11920-0F000
FORD 11920-0F300
FORD 11920F000
FORD 1612286
FORD 5013537
FORD 81MF3N533AA
FORD A850X 8620 ARA
FREIGHTLINER 2310001055
GMC 93181703
HONDA 38920 PD2 9520
HONDA 38920-PD2-952
HONDA 38920-PJ6-661
HONDA 38920PJ5003
ISUZU 1987947654
ISUZU 892063660
ISUZU 8941509881
ISUZU 8942213270
ISUZU 8943370040
ISUZU 8970741090
ISUZU 8970868280
JOHN DEERE 69X34759A
JOHN DEERE CH15509
JOHN DEERE CH18206
JOHN DEERE R29474
JOHN DEERE R29474R
KIA-HYUNDAI 0K72B-15-909
KIA-HYUNDAI 0K72B15909B
KIA-HYUNDAI 11920-9X200
KIA-HYUNDAI 12200285
KIA-HYUNDAI 97652 43000
KIA-HYUNDAI 97652-43000
KIA-HYUNDAI 97713 4A000
KIA-HYUNDAI 977134A000
KIA-HYUNDAI K72A1 5909A
LANCIA 4829182
LANCIA 4833708
LAND ROVER 614106
LAND ROVER ERC 6072
LAND ROVER ERC675
LAND ROVER GFB 259
LAND ROVER TKC 2444
LEXUS 99322-00920
LEXUS 9933260910
LEXUS 99342-00920
LEXUS 99522-10918
MACK 88GB29301P16
MACK 88GB330P201
MACK 88GB354P58
MAN 06580722182
MAN 06580732182
MAN 64521722371
MAN 85500009906
MAN 85900012726
MAN 85900012727
MASSEY FERGUSON 3284081M1
MAZDA 030579252
MAZDA NF0115908
MAZDA PN1315909
MAZDA PN1315930
MAZDA RF0315930
MAZDA RF0315980
MAZDA RFN115908
MERCEDES-BENZ 0029972692
MERCEDES-BENZ 0049979392
MERCEDES-BENZ 0059970092
MERCEDES-BENZ 0059970992
MERCEDES-BENZ 0069926292
MERCEDES-BENZ 0069971392
MERCEDES-BENZ 0069976292
MERCEDES-BENZ 0069976392
MERCEDES-BENZ 007753012564
MERCEDES-BENZ 0079970692
MERCEDES-BENZ 0139979692
MERCEDES-BENZ 139979692
MERCEDES-BENZ 211 835 03 64
MERCEDES-BENZ 29972692
MERCEDES-BENZ 29976792
MERCEDES-BENZ 4.99793.92
MERCEDES-BENZ 5.99709.92
MERCEDES-BENZ 69976292
MERCEDES-BENZ 69976392
MERCEDES-BENZ 79970692
MERCEDES-BENZ 9932200930
MG 614106
MG ERC6072
MG ERC657
MG ERC675
MG GFB259
MG TKC2444
MITSUBISHI 030579252
MITSUBISHI 9086109100
MITSUBISHI 9086109200
MITSUBISHI 9086109300
MITSUBISHI 908619200
MITSUBISHI MB272652
MITSUBISHI MB636351
MITSUBISHI MB813344
MITSUBISHI MD021458
MITSUBISHI MD185959
MITSUBISHI MD9087109201
MITSUBISHI MM15231
MITSUBISHI REMF6350
MORRIS 614106
MORRIS ERC6072
MORRIS ERC657
MORRIS ERC675
MORRIS GFB259
MORRIS TKC2444
NISSAN 0197810924
NISSAN 02117-93023
NISSAN 02117880XC
NISSAN 0211791523
NISSAN 0211792023
NISSAN 0211792023TM
NISSAN 0211792033
NISSAN 0211792523
NISSAN 0211792523L
NISSAN 0211792523TM
NISSAN 11720 G3600
NISSAN 11720 S9710
NISSAN 11720V5001
NISSAN 11720V5011
NISSAN 11720V5012
NISSAN 11920 14S00
NISSAN 11920 14S10
NISSAN 11920 V0700
NISSAN 11920 V2005
NISSAN 11920 W4900
NISSAN 11920-9X200
NISSAN 119200F000
NISSAN 119200F300
NISSAN 1192015S00
NISSAN 1192021L00
NISSAN 11920F5100
NISSAN 11920V1900
NISSAN 11950 05750
NISSAN 12200285-0
NISSAN 197810924
NISSAN 2106629W00
NISSAN 21067L0100
NISSAN 2312733020
NISSAN 73036GA140
NISSAN 9091002003
NISSAN 9091602004
NISSAN 9091602237
NISSAN 9091602301
NISSAN 9091602372
NISSAN 9932200910
NISSAN 9932200915
NISSAN 9932200920
NISSAN 9932200940
NISSAN 9932200950
NISSAN 9934200920
NISSAN 9951210916
NISSAN 9952210911
NISSAN 9952210913
NISSAN 9952210916
NISSAN 9952210918
NISSAN 9952210925
NISSAN 9952210926
NISSAN 9952210934
NISSAN 9952210938
NISSAN 9952210942
NISSAN 9952210951
NISSAN 9952210958
NISSAN MB167066
NISSAN MB272653
NISSAN MB813382
NISSAN MB946672
NISSAN MD011764
NISSAN MD025522
OPEL-GM 1340661
OPEL-GM 1340681
OPEL-GM 1340727
OPEL-GM 6340628
OPEL-GM 8943370040
OPEL-GM 8970741090
OPEL-GM 93181703
OPEL-GM 94 337 009
OPEL-GM 94337004
OPEL-GM 97 074 109
RENAULT 0023223139
RENAULT 23223139
RENAULT 2428425761
RENAULT 5001865916
RENAULT 7700267945
RENAULT 7700287945
RENAULT TRUCKS 0023223139
RENAULT TRUCKS 23223139
RENAULT TRUCKS 5001865916
RENAULT TRUCKS 7700267321
RENAULT TRUCKS 7700267945
RENAULT TRUCKS 7700287945
RENAULT TRUCKS 7701068426
ROVER 614106
ROVER GFB259
ROVER TKC2444
SETRA 4766705100
STEYR 61200130020
SUBARU 809113050
SUBARU 809113070
SUBARU 809H3-050
SUZUKI 119200F000
SUZUKI 49181-78E00-000
TATRA 2722120440
TOYOTA 9007274201
TOYOTA 9009982008
TOYOTA 9086109200
TOYOTA 9086109300
TOYOTA 90916 02004
TOYOTA 99322 00915
TOYOTA 9932200910
TOYOTA 9932200920
TOYOTA 9932200930
TOYOTA 9932200930000
TOYOTA 99332 00915
TOYOTA 9933200910
TOYOTA 9933260910
TOYOTA 9934200920
TOYOTA 99512 10916
TOYOTA 99522 10916
TOYOTA 9952210911
TOYOTA 9952210913
TOYOTA 9952210918
TOYOTA 9952210925
TOYOTA 9952210926
TOYOTA 9952211920
TRIUMPH 614106
TRIUMPH ERC6072
TRIUMPH ERC657
TRIUMPH ERC675
TRIUMPH GFB259
TRIUMPH TKC2444
VAG 030579252
VAG 034260849B
VAG 035260849A
VAG 035260849G
VOLVO 27121521
VOLVO 952244
VOLVO 958487
VOLVO 960459
VOLVO 967102
VOLVO 967103
VOLVO 973548
VOLVO 980459
VOLVO V1090796
VOLVO V1090797
VOLVO V1090954
VOLVO V1090955
Kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
AUDI 100
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.008.1986 - 11.198783 Kw - 113 HP / SLBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.0 D Turbo03.1988 - 11.199074 Kw - 100 HP / NCDiisel
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.2 Cat06.1989 - 11.1990101 Kw - 137 HP / HX, KUBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.208.1984 - 12.1988101 Kw - 137 HP / KUBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.3 E quattro08.1986 - 11.1990100 Kw - 136 HP / NFBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 1.908.1982 - 07.198474 Kw - 100 HP / WHBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.0 D Turbo08.1982 - 02.198864 Kw - 87 HP / DEDiisel
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.210.1984 - 09.198685 Kw - 115 HP / KZBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.2 E Turbo quattro08.1986 - 11.1990121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 1.8 Cat03.1985 - 11.199066 Kw - 90 HP / 4B, PHBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.0 D08.1982 - 07.198851 Kw - 70 HP / CNDiisel
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.108.1982 - 07.1984100 Kw - 136 HP / WCBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.2 quattro08.1984 - 12.1988101 Kw - 137 HP / KUBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 1.802.1986 - 07.198865 Kw - 88 HP / SHBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.3 E10.1986 - 11.1990100 Kw - 136 HP / NFBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.008.1984 - 12.198785 Kw - 115 HP / KPBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 1.808.1982 - 12.198755 Kw - 75 HP / DR, RSBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.0 Cat01.1988 - 11.199085 Kw - 115 HP / RTBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.3 E01.1990 - 11.199098 Kw - 133 HP / NFBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.208.1982 - 07.198479 Kw - 107 HP / WUBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.2 Turbo08.1986 - 11.1990121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 1.808.1983 - 07.198966 Kw - 90 HP / DS, NPBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 1.802.1986 - 07.199065 Kw - 88 HP / SHBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.0 D03.1983 - 11.199051 Kw - 70 HP / CNDiisel
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 1.902.1983 - 07.198474 Kw - 100 HP / WHBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.108.1982 - 07.1984100 Kw - 136 HP / WCBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.2 Turbo quattro08.1986 - 11.1990121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 1.808.1982 - 12.198755 Kw - 75 HP / DR, RSBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.308.1986 - 11.1990100 Kw - 136 HP / NFBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.2 Cat06.1989 - 11.1990101 Kw - 137 HP / HX, KUBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.0 E Cat01.1988 - 11.199085 Kw - 115 HP / RTBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.2 quattro08.1984 - 12.1988101 Kw - 137 HP / KUBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.2 Turbo08.1986 - 11.1990121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.0 E01.1985 - 12.198785 Kw - 115 HP / KPBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.009.1986 - 11.198783 Kw - 113 HP / SLBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.0 TD03.1988 - 11.199074 Kw - 100 HP / NCDiisel
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.208.1984 - 12.1988101 Kw - 137 HP / KUBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 1.808.1983 - 07.198966 Kw - 90 HP / DS, NPBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.0 TD03.1983 - 10.198764 Kw - 87 HP / DEDiisel
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.210.1984 - 09.198685 Kw - 115 HP / KZBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.3 E quattro08.1986 - 11.1990100 Kw - 136 HP / NFBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 1.8 Cat03.1985 - 11.199066 Kw - 90 HP / 4B, PHBensiin
AUDI 200
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.1 Turbo quattro08.1983 - 09.1986134 Kw - 182 HP / KGBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 Turbo02.1988 - 12.1990140 Kw - 190 HP / 2BBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 Turbo08.1985 - 09.1991121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 Turbo quattro02.1988 - 11.1990147 Kw - 200 HP / 1BBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.208.1984 - 07.1985101 Kw - 137 HP / KUBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 20V Turbo quattro03.1989 - 12.1990162 Kw - 220 HP / 3BBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.1 Turbo08.1983 - 01.1988134 Kw - 182 HP / KGBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 Turbo quattro01.1985 - 12.1991121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.311.1986 - 09.1991100 Kw - 136 HP / NFBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 Turbo02.1988 - 12.1990147 Kw - 200 HP / 1BBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.1 5E08.1983 - 07.1984100 Kw - 136 HP / KH, WCBensiin
AUDI 200 AVANT (44, 44Q) / 2.2 20V Turbo quattro07.1989 - 12.1990162 Kw - 220 HP / 3BBensiin
AUDI 200 AVANT (44, 44Q) / 2.2 Turbo quattro09.1983 - 12.1990121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 200 AVANT (44, 44Q) / 2.1 Turbo quattro09.1983 - 01.1988134 Kw - 182 HP / JY, KGBensiin
AUDI 200 AVANT (44, 44Q) / 2.2 Turbo quattro02.1988 - 12.1991147 Kw - 200 HP / 1BBensiin
VOLVO 240
VOLVO 240 (P242, P244) / 2.4 Diesel08.1978 - 07.198560 Kw - 82 HP / D 24Diisel
VOLVO 240 (P242, P244) / 2.4 Diesel08.1987 - 08.199358 Kw - 79 HP / D 24Diisel
VOLVO 240 KOMBI (P245) / 2.4 Diesel04.1979 - 08.199360 Kw - 82 HP / D 24Diisel
VOLVO 240 KOMBI (P245) / 2.4 Diesel08.1988 - 08.199358 Kw - 79 HP / D 24Diisel
RENAULT 25
RENAULT 25 (B29_) / 2.8 V6 (B293)06.1987 - 02.1990115 Kw - 156 HP / Z7W 700Bensiin
RENAULT 25 (B29_) / 2.8 V6 Injection (B29A)06.1986 - 02.1988100 Kw - 136 HP / Z7W 702Bensiin
RENAULT 25 (B29_) / 2.8 V6 Injection (B29F)06.1987 - 12.1992110 Kw - 150 HP / Z7W 706, Z7W 707, Z7W 709Bensiin
RENAULT 25 (B29_) / 2.5 V6 Turbo (B29G)01.1990 - 12.1992151 Kw - 205 HP / Z7U 700Bensiin
RENAULT 25 (B29_) / 2.4 V6 Turbo (B295)10.1984 - 05.1990133 Kw - 181 HP / Z7U 702Bensiin
NISSAN 300
NISSAN 300 ZX (Z31) / 3.0 Turbo05.1987 - 10.1990149 Kw - 203 HP / VG30ETBensiin
NISSAN 300 ZX (Z31) / 3.001.1984 - 12.1987125 Kw - 170 HP / VG30EBensiin
MAZDA 323
MAZDA 323 C IV (BG) / 1.7 D08.1989 - 07.199441 Kw - 56 HP / PN54Diisel
MAZDA 323 III (BF) / 1.7 D01.1987 - 05.198942 Kw - 57 HP / PN46Diisel
MAZDA 323 III (BF) / 1.7 D09.1986 - 05.198940 Kw - 54 HP / PN27Diisel
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.7 D01.1987 - 05.198942 Kw - 57 HP / PN46Diisel
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.7 D04.1986 - 05.198940 Kw - 54 HP / PN27Diisel
MAZDA 323 III STATION WAGON (BW) / 1.7 D10.1989 - 03.199341 Kw - 56 HP / PN26, PN54Diisel
MAZDA 323 III STATION WAGON (BW) / 1.7 D11.1986 - 08.198740 Kw - 54 HP / PN26Diisel
MAZDA 323 S IV (BG) / 1.7 D08.1989 - 07.199441 Kw - 56 HP / PN46, PN54, PN62Diisel
MAZDA 626
MAZDA 626 II (GC) / 2.0 D01.1983 - 06.198746 Kw - 63 HP / RF46Diisel
MAZDA 626 II HATCHBACK (GC) / 2.0 D03.1984 - 06.198746 Kw - 63 HP / RF46Diisel
BMW 7
BMW 7 (E32) / 730 i,iL03.1985 - 01.1989145 Kw - 197 HP / M30 B30 (306EA)Bensiin
VOLVO 740
VOLVO 740 (744) / 2.4 Diesel08.1984 - 07.199260 Kw - 82 HP / D 24Diisel
VOLVO 740 KOMBI (745) / 2.4 Turbo-Diesel09.1985 - 07.199280 Kw - 109 HP / D 24 TDiisel
VOLVO 740 KOMBI (745) / 2.4 Diesel08.1985 - 07.198860 Kw - 82 HP / D 24Diisel
VOLVO 760
VOLVO 760 (704, 764) / 2.4 TD Interc. (704)08.1987 - 07.199285 Kw - 115 HP / D 24 TICDiisel
VOLVO 760 (704, 764) / 2.4 Turbo Diesel (704)04.1987 - 07.199280 Kw - 109 HP / D 24 TDiisel
VOLVO 760 KOMBI (704, 765) / 2.4 TD Interc. (765)08.1987 - 07.199285 Kw - 116 HP / D 24 TICDiisel
AUDI 80
AUDI 80 (81, 85, B2) / 1.9 CD-5S09.1981 - 07.198385 Kw - 115 HP / WNBensiin
AUDI 80 (81, 85, B2) / 2.010.1983 - 09.198485 Kw - 115 HP / JSBensiin
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) / 1.809.1986 - 07.198883 Kw - 113 HP / SDBensiin
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) / 2.010.1990 - 08.199182 Kw - 112 HP / AADBensiin
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) / 2.0 E08.1988 - 10.199083 Kw - 113 HP / 3ABensiin
AUDI 80 (8C2, B4) / 2.3 E quattro09.1991 - 12.199498 Kw - 133 HP / NGBensiin
AUDI 80 (8C2, B4) / S2 quattro02.1993 - 12.1994169 Kw - 230 HP / ABYBensiin
AUDI 80 (8C2, B4) / 2.3 E09.1991 - 12.199498 Kw - 133 HP / NGBensiin
AUDI 80 AVANT (8C5, B4) / 2.3 E quattro09.1991 - 11.199498 Kw - 133 HP / NGBensiin
AUDI 80 AVANT (8C5, B4) / RS2 quattro03.1994 - 05.1995232 Kw - 315 HP / ADUBensiin
AUDI 80 AVANT (8C5, B4) / S2 quattro02.1993 - 07.1995169 Kw - 230 HP / ABYBensiin
AUDI 90
AUDI 90 (81, 85, B2) / 2.2 E quattro11.1984 - 03.1987100 Kw - 136 HP / KVBensiin
AUDI 90 (81, 85, B2) / 2.210.1984 - 03.1987100 Kw - 136 HP / KVBensiin
AUDI 90 (81, 85, B2) / 2.003.1986 - 03.198783 Kw - 113 HP / SKBensiin
AUDI 90 (81, 85, B2) / 2.010.1984 - 03.198785 Kw - 115 HP / HP, JSBensiin
AUDI 90 (81, 85, B2) / 2.2 E quattro08.1985 - 03.198788 Kw - 120 HP / JTBensiin
AUDI 90 (81, 85, B2) / 2.0 quattro08.1984 - 08.198685 Kw - 116 HP / JSBensiin
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) / 2.2 E04.1987 - 07.1991100 Kw - 136 HP / KVBensiin
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) / 2.3 E quattro04.1987 - 07.1991100 Kw - 136 HP / NGBensiin
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) / 2.0 20 V08.1989 - 07.1991118 Kw - 160 HP / NMBensiin
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) / 2.3 E 20V08.1988 - 07.1991125 Kw - 170 HP / 7ABensiin
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) / 2.3 E04.1987 - 09.199198 Kw - 133 HP / NGBensiin
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) / 2.2 E quattro04.1987 - 09.1991100 Kw - 136 HP / KVBensiin
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) / 2.3 E04.1987 - 07.1991100 Kw - 136 HP / NGBensiin
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) / 2.0 20 V quattro08.1988 - 09.1991118 Kw - 160 HP / NMBensiin
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) / 2.007.1988 - 09.199185 Kw - 115 HP / PSBensiin
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) / 2.3 E quattro04.1987 - 09.199198 Kw - 133 HP / NGBensiin
VOLVO 940
VOLVO 940 (944) / 2.4 Turbo Diesel08.1990 - 12.199480 Kw - 109 HP / D 24 TDiisel
VOLVO 940 (944) / 2.4 TD Intercooler08.1990 - 12.199490 Kw - 122 HP / D 24 TICDiisel
VOLVO 940 KOMBI (945) / 2.4 Turbo Diesel08.1990 - 07.199480 Kw - 109 HP / D 24 TDiisel
VOLVO 960
VOLVO 960 (964) / 2.4 TD Interc.09.1991 - 07.199485 Kw - 115 HP / D 24 TICDiisel
VOLVO 960 KOMBI (965) / 2.4 TD Interc.09.1991 - 07.199485 Kw - 115 HP / D 24 TICDiisel
OPEL ASTRA
OPEL ASTRA F (T92) / 1.7 TDS (F19, M19)03.1992 - 09.199860 Kw - 82 HP / 17 TDDiisel
OPEL ASTRA F LUUKPÄRA (T92) / 1.7 TDS (F08, M08, F68, M68)12.1991 - 01.199860 Kw - 82 HP / 17 TDDiisel
OPEL ASTRA F UNIVERSAAL (T92) / 1.7 TDS (F35, M35)12.1991 - 01.199860 Kw - 82 HP / 17 TDDiisel
AUDI CABRIOLET
AUDI CABRIOLET (8G7, B4) / 2.3 E05.1991 - 07.199498 Kw - 133 HP / NGBensiin
NISSAN CABSTAR
NISSAN CABSTAR (F22, H40) / 2.3 TD (F22)01.1982 - 06.199251 Kw - 69 HP / SD23, TD23Diisel
OPEL CORSA
OPEL CORSA B (S93) / 1.5 TD (F08, F68, M68)03.1993 - 09.200049 Kw - 67 HP / 15 TD, X 15 TDDiisel
OPEL CORSA B (S93) / 1.5 D (F08, F68, M68)03.1993 - 09.200037 Kw - 50 HP / 15 DDiisel
OPEL CORSA B (S93) / 1.7 D (F08, F68, M68)02.1996 - 09.200044 Kw - 60 HP / 17 D (4EE1), X 17 D (4EE1)Diisel
OPEL CORSA B KAUBIK (S93) / 1.7 D (F08, W5L)08.1999 - 09.200044 Kw - 60 HP / 17 D (4EE1), X 17 D (4EE1)Diisel
AUDI COUPE
AUDI COUPE (89, 8B) / 2.2 quattro11.1988 - 07.1991100 Kw - 136 HP / KVBensiin
AUDI COUPE (89, 8B) / 2.3 20V quattro05.1990 - 12.1996123 Kw - 167 HP / 7ABensiin
AUDI COUPE (89, 8B) / 2.3 20V08.1989 - 07.1991125 Kw - 170 HP / 7ABensiin
AUDI COUPE (89, 8B) / 2.303.1990 - 12.199698 Kw - 133 HP / NGBensiin
AUDI COUPE (89, 8B) / 2.3 quattro05.1990 - 12.199698 Kw - 134 HP / NGBensiin
AUDI COUPE (89, 8B) / 2.310.1988 - 07.1994100 Kw - 136 HP / NGBensiin
AUDI COUPE (89, 8B) / 2.0 20 V08.1989 - 07.1991118 Kw - 160 HP / NMBensiin
AUDI COUPE (89, 8B) / 2.3 20V quattro11.1988 - 07.1991125 Kw - 170 HP / 7ABensiin
AUDI COUPE (89, 8B) / 2.0 20 V quattro08.1989 - 07.1991118 Kw - 160 HP / NMBensiin
AUDI COUPE (89, 8B) / 2.3 quattro11.1988 - 12.1992100 Kw - 136 HP / NGBensiin
AUDI COUPE (89, 8B) / 2.3 20V08.1990 - 07.1991123 Kw - 167 HP / 7ABensiin
FIAT CROMA
FIAT CROMA (154_) / 2500 TDE12.1991 - 08.199677 Kw - 105 HP / 8144.97 SDiisel
FIAT CROMA (154_) / 2500 TD (154.LL, 154.PL)05.1989 - 08.199685 Kw - 115 HP / 8144.97, 8144.97 Y, 8144.97.2400Diisel
LAND ROVER DEFENDER
LAND ROVER DEFENDER STATION WAGON (L316) / 3.9 V8 4x4 (L316)11.1998 - 02.2016136 Kw - 185 HP / 37 LBensiin
LAND ROVER DISCOVERY
LAND ROVER DISCOVERY I (LJ) / 4.0 4x409.1993 - 10.1998134 Kw - 182 HP / 35 D, 36 DBensiin
LAND ROVER DISCOVERY I (LJ) / 3.5 4x4 (SALLJG)06.1989 - 06.1994113 Kw - 154 HP / 22 DBensiin
LAND ROVER DISCOVERY II (L318) / 4.0 V8 4x411.1998 - 06.2004136 Kw - 185 HP / 35 D, 56 D, 94 DBensiin
MAZDA E-SERIE
MAZDA E-SERIE KAUBIK (SR2) / 2200 D 4WD03.1991 - 05.200347 Kw - 64 HP / R203, R207Diisel
RENAULT ESPACE
RENAULT ESPACE II (J/S63_) / 2.8 V6 (J638, J63J)01.1991 - 10.1996110 Kw - 150 HP / Z7W 712, Z7W 713, Z7W 717Bensiin
MITSUBISHI GALANT
MITSUBISHI GALANT IV (E3_A) / 1.8 Turbo-D (E34A)11.1988 - 10.199255 Kw - 75 HP / 4D65 TDiisel
MITSUBISHI GALANT IV SEDAAN (E3_A) / 1.8 Turbo-D (E34A)12.1987 - 10.199255 Kw - 75 HP / 4D65 TDiisel
HYUNDAI GALLOPER
HYUNDAI GALLOPER II (JK-01) / 2.5 TD08.1998 - 12.200365 Kw - 88 HP / D4BADiisel
HYUNDAI GALLOPER II (JK-01) / 2.5 TD intercooler08.1998 - 12.200373 Kw - 99 HP / D4BHDiisel
HYUNDAI GALLOPER II (JK-01) / 3.0 V608.1998 - 12.2003104 Kw - 141 HP / G6ATBensiin
HYUNDAI H-1
HYUNDAI H-1 / STAREX MAHTUNIVERSAAL (A1) / 2.5 TD 4WD02.1998 - 04.200459 Kw - 80 HP / D4BFDiisel
HYUNDAI H-1 / STAREX MAHTUNIVERSAAL (A1) / 2.5 TD06.1997 - 04.200459 Kw - 80 HP / D4BFDiisel
HYUNDAI H-1 / STAREX MAHTUNIVERSAAL (A1) / 2.406.1997 - 04.200482 Kw - 112 HP / G4CSBensiin
HYUNDAI H100
HYUNDAI H100 KAUBIK / 2.5 D07.1993 - 12.199455 Kw - 75 HP / D4BXDiisel
TOYOTA HIACE
TOYOTA HIACE III BUSS (_H5_, _H6_, _H7_, _H8_, _H9_) / 1.8 (YH50, YH60)03.1983 - 07.198958 Kw - 79 HP / 2YBensiin
TOYOTA HIACE III BUSS (_H5_, _H6_, _H7_, _H8_, _H9_) / 2.0 (YH51, YH61)01.1985 - 08.198965 Kw - 88 HP / 3YBensiin
TOYOTA HIACE III KAUBIK (_H5_, _H6_, _H7_, _H8_, _H9_) / 1.8 (YH50, YH60)12.1982 - 07.198958 Kw - 79 HP / 2YBensiin
TOYOTA HIACE III KAUBIK (_H5_, _H6_, _H7_, _H8_, _H9_) / 2.0 (YH51, YH61)12.1982 - 08.198965 Kw - 88 HP / 3YBensiin
KIA K2500
KIA K2500 (SD) / 2.5 D01.2003 - kuni ...69 Kw - 94 HP / D4BHDiisel
KIA K2700
KIA K2700 (SD) / 2.7 D10.1999 - kuni ...59 Kw - 80 HP / J2Diisel
MITSUBISHI L
MITSUBISHI L 300 III BUSS (P0_W, P1_W, P2_W) / 2.5 TD 4WD (P25W)11.1988 - 05.200464 Kw - 87 HP / 4D56-TDiisel
MITSUBISHI L 300 III BUSS (P0_W, P1_W, P2_W) / 2.5 D (P05W, P15W, P25W)11.1986 - 05.200451 Kw - 69 HP / 4D56 (8V)Diisel
MITSUBISHI L 300 III KAUBIK (P0_V, P1_V, P_2V) / 2.5 D (P05V, P05W, P15V)11.1986 - 02.200651 Kw - 69 HP / 4D56 (8V)Diisel
TOYOTA LAND
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) / 4.5 24V (FZJ80_)08.1992 - 12.1997151 Kw - 205 HP / 1FZ-FEBensiin
NISSAN LAUREL
NISSAN LAUREL (JC32) / 2.401.1985 - 12.198794 Kw - 128 HP / L24E, L24SBensiin
FORD MAVERICK
FORD MAVERICK (UDS, UNS) / 2.7 TD09.1996 - 04.199892 Kw - 125 HP / TD27EDiisel
FORD MAVERICK (UDS, UNS) / 2.4 i09.1996 - 04.199887 Kw - 118 HP / KA24Bensiin
FORD MAVERICK (UDS, UNS) / 2.4 i (UDS)09.1996 - 04.199885 Kw - 116 HP / KA24Bensiin
FORD MAVERICK (UDS, UNS) / 2.7 TD02.1993 - 08.199674 Kw - 100 HP / TD27Diisel
FORD MAVERICK (UDS, UNS) / 2.4 i02.1993 - 08.199691 Kw - 124 HP / KA24EBensiin
MITSUBISHI PAJERO
MITSUBISHI PAJERO CLASSIC (V2_W) / 2.5 TD07.2001 - kuni ...85 Kw - 115 HP / 4D56-TDiisel
MITSUBISHI PAJERO I (L04_G, L14_G) / 2.5 TD (L044G, L049G)04.1987 - 12.199164 Kw - 87 HP / 4D56-TDiisel
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) / 3.5 V6 24V (V45W, V25W)07.1997 - 10.1999143 Kw - 194 HP / 6G74 (DOHC 24V)Bensiin
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) / 3.5 V6 24V (V25W, V45W)06.1994 - 10.1999153 Kw - 208 HP / 6G74 (DOHC 24V)Bensiin
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) / 3.0 V6 24V (V43W, V23W)06.1997 - 10.1999130 Kw - 177 HP / 6G72 (SOHC 24V)Bensiin
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) / 3.0 V6 4WD (V23W, V43W, V23C)12.1990 - 12.1995110 Kw - 150 HP / 6G72 (SOHC 12V)Bensiin
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) / 2.5 TD 4WD (V24C, V24W)12.1990 - 10.199973 Kw - 99 HP / 4D56-TDDiisel
MITSUBISHI PAJERO II CANVAS TOP (V2_W, V4_W) / 3.0 V6 (V23W, v43W, V23C)12.1990 - 12.1995110 Kw - 150 HP / 6G72 (SOHC 12V)Bensiin
MITSUBISHI PAJERO II CANVAS TOP (V2_W, V4_W) / 3.0 V6 24V (V23W, V23C)06.1994 - 04.2000133 Kw - 181 HP / 6G72 (SOHC 24V)Bensiin
MITSUBISHI PAJERO II CANVAS TOP (V2_W, V4_W) / 2.5 TD 4WD (V24C, V24W)12.1990 - 04.200073 Kw - 99 HP / 4D56-TDDiisel
NISSAN PATROL
NISSAN PATROL III/1 HARDTOP (K160) / 3.2 TD (K160)07.1983 - 08.198881 Kw - 110 HP / SD33TDiisel
NISSAN PATROL III/1 HARDTOP (K160) / 3.2 D (K160)11.1979 - 08.198870 Kw - 95 HP / SD33Diisel
NISSAN PATROL III/1 STATION WAGON (W160) / 3.2 D (W160)11.1979 - 08.198870 Kw - 95 HP / SD33Diisel
NISSAN PATROL III/1 STATION WAGON (W160) / 3.2 TD (W160)07.1983 - 08.198881 Kw - 110 HP / SD33TDiisel
NISSAN PATROL III/2 HARDTOP (K260) / 3.2 D08.1988 - 06.199081 Kw - 110 HP / SD33TDiisel
NISSAN PATROL III/2 STATION WAGON (W260) / 3.2 D08.1988 - 06.199081 Kw - 110 HP / SD33TDiisel
NISSAN PICK
NISSAN PICK UP (D21) / 2.5 D 4WD08.1987 - 02.199859 Kw - 80 HP / TD25Diisel
NISSAN PICK UP (D21) / 2.5 D08.1992 - 02.199861 Kw - 83 HP / TD25Diisel
NISSAN PICK UP (D21) / 2.5 D 4WD03.1996 - 02.199861 Kw - 83 HP / TD25Diisel
NISSAN PICK UP (D21) / 2.5 D 4WD03.1986 - 08.199155 Kw - 75 HP / SD25Diisel
NISSAN PICK UP (D22) / 2.4 i 4WD02.1998 - 04.200588 Kw - 120 HP / KA24EBensiin
LAND ROVER RANGE
LAND ROVER RANGE ROVER I / 3.9 Cat 4x411.1988 - 07.1994127 Kw - 173 HP / 37 D, 38 DBensiin
LAND ROVER RANGE ROVER I / 3.5 Vogue 4x410.1985 - 09.1990120 Kw - 163 HP / 24 D, 25 DBensiin
LAND ROVER RANGE ROVER I / 3.5 4x401.1987 - 09.1990107 Kw - 146 HP / 31 DBensiin
LAND ROVER RANGE ROVER I / 4.3 Vogue LSE 4x409.1992 - 07.1994149 Kw - 203 HP / 40 DBensiin
LAND ROVER RANGE ROVER I / 3.9 Vogue SEI 4x411.1988 - 07.1994134 Kw - 182 HP / 35 D, 36 DBensiin
NISSAN SERENA
NISSAN SERENA (C23) / 2.0 D06.1991 - 09.200149 Kw - 67 HP / LD20Diisel
MITSUBISHI SPACE
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) / 1.8 TD (N35W)10.1991 - 10.199855 Kw - 75 HP / 4D65 TDiisel
NISSAN SUNNY
NISSAN SUNNY I (B11) / 1.303.1982 - 09.198744 Kw - 60 HP / E13Bensiin
NISSAN SUNNY II (N13, B12) / 1.606.1986 - 10.198862 Kw - 84 HP / E16SBensiin
NISSAN SUNNY II (N13, B12) / 1.307.1986 - 10.199144 Kw - 60 HP / E13SBensiin
NISSAN SUNNY II (N13, B12) / 1.6 i 4x4 (A)06.1986 - 10.199054 Kw - 73 HP / E16iBensiin
NISSAN SUNNY II HATCHBACK (N13) / 1.606.1986 - 10.198862 Kw - 84 HP / E16SBensiin
NISSAN SUNNY II HATCHBACK (N13) / 1.306.1986 - 10.198844 Kw - 60 HP / E13SBensiin
NISSAN SUNNY II KUPEE (B12) / 1.606.1986 - 10.198862 Kw - 84 HP / E16SBensiin
NISSAN SUNNY II TRAVELLER (B12) / 1.6 i 4x4 (A)06.1986 - 05.198954 Kw - 73 HP / E16iBensiin
NISSAN SUNNY II TRAVELLER (B12) / 1.6 i08.1986 - 05.198954 Kw - 73 HP / E16iBensiin
NISSAN SUNNY II TRAVELLER (B12) / 1.606.1986 - 10.198862 Kw - 84 HP / E16SBensiin
NISSAN TERRANO
NISSAN TERRANO I (WD21) / 2.7 TD 4WD02.1989 - 02.199673 Kw - 99 HP / TD27TDiisel
NISSAN TERRANO I (WD21) / 3.0 i 4WD01.1990 - 12.1995109 Kw - 148 HP / VG30EBensiin
NISSAN TERRANO II (R20) / 2.7 TDi 4WD05.1996 - 09.200792 Kw - 125 HP / TD27TIDiisel
NISSAN TERRANO II (R20) / 2.4 i 12V 4WD02.1993 - 12.199791 Kw - 124 HP / KA24EBensiin
NISSAN TERRANO II (R20) / 2.4 4WD05.1996 - 09.200787 Kw - 118 HP / KA24EBensiin
NISSAN TERRANO II (R20) / 2.7 TD 4WD02.1993 - 01.200274 Kw - 101 HP / TD27TDiisel
NISSAN TERRANO II (R20) / 2.4 4WD05.1996 - 01.200285 Kw - 116 HP / KA24EBensiin
NISSAN URVAN
NISSAN URVAN BUSS (E23) / 2.3 D (E23B)04.1985 - 11.198851 Kw - 69 HP / SD23Diisel
NISSAN URVAN BUSS (E24) / 2.4 i05.1989 - 09.199374 Kw - 101 HP / Z24iBensiin
NISSAN URVAN KAUBIK (E24) / 2.3 D01.1988 - 05.199751 Kw - 69 HP / TD23Diisel
NISSAN VANETTE
NISSAN VANETTE BUSS (C22) / 2.4 i (SLC22)10.1986 - 12.199577 Kw - 105 HP / Z24iBensiin
NISSAN VANETTE BUSS (C22) / 2.4 i (SLC22)10.1986 - 12.199574 Kw - 101 HP / Z24iBensiin
OPEL VECTRA
OPEL VECTRA A (J89) / 1.7 TD (F19, M19)03.1990 - 11.199560 Kw - 82 HP / 17 TDDiisel
OPEL VECTRA A LUUKPÄRA (J89) / 1.7 TD (F68, M68)03.1990 - 11.199560 Kw - 82 HP / 17 TDDiisel
OPEL VECTRA B (J96) / 1.7 TD (F19)10.1995 - 12.199860 Kw - 82 HP / X 17 DT (TC4EE1)Diisel
OPEL VECTRA B LUUKPÄRA (J96) / 1.7 TD (F68)10.1995 - 12.199860 Kw - 82 HP / X 17 DT (TC4EE1)Diisel
SUZUKI VITARA
SUZUKI VITARA (ET, TA, TD) / 2.0 TD Привод на все колеса (SV 420D)12.1994 - 03.199852 Kw - 71 HP / RFDiisel

Ostukorvi lisatud!


+

Viga! Puudub valitud kogus

+

iParts 2022