Soonrihm STELLOX 01-30950-SX
Firma:  STELLOX
Varuosanumber: 01-30950-SX
Varuosa nimetus: Soonrihm
Hind
hinnapäring
Pikkus | 950 mm
Laius | 13 mm
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
Analoogid
Firma: TOPRAN
Varuosanumber: 101 499
Varuosa nimetus: Kiilrihmad
TOPRAN Kiilrihmad 101 499
Hind
3.15€
sis. KM 20%
Firma: STELLOX
Varuosanumber: 01-30950-SX
Varuosa nimetus: Soonrihm
STELLOX Soonrihm 01-30950-SX
hinnapäring
Firma: HERTH+BUSS JAKOPARTS
Varuosanumber: J1130950
Varuosa nimetus: Kiilrihmad
HERTH+BUSS JAKOPARTS Kiilrihmad J1130950
hinnapäring
Originaalnumbrid
AC 3370
ALFA ROMEO 0060548814
ALFA ROMEO 60548814
BEDFORD 892323100
BEDFORD 8942323100
BERLIET 23223106
BERLIET 323719
BUESSING 720500206
BUESSING 720500208
CITROEN-PEUGEOT 1201119
CITROEN-PEUGEOT D2316
COMMER 1200056
COMMER 1201119
COMMER 121119
CUMMINS 129433
CUMMINS 178388
CUMMINS 178554
CUMMINS 3040286
CUMMINS 3228953
CUMMINS 550681
CUMMINS 69405
CUMMINS S3099
DAF 013H566
DAF 0239484
DAF 13H566
DAF 239484
DAIHATSU 90861 09300 000
DAIHATSU 90916 02054 000
DAIHATSU 99322 00930 000
DAIHATSU 9932200950
DAIHATSU 9932250950
FAUN 0048008
FIAT 60548814
FIAT 7528069
FORD 39333965
FORD 3933965
FORD 6176234
FORD 6184813
FORD 6189780
FORD 839718381A
FORD 88EF6C301AC
FORD E93A8620C
FORD EO4A8620
FORD XM348620DA
FREIGHTLINER 2310001047
HANOMAG 5986907090
HONDA 38920-PC6-306
HONDA 38920-PD2-951
HONDA 38920-PD2-954
HONDA 38920PC6003
HONDA 38920PC6004
HONDA 38920PD29540
HONDA 8-94232-310-0
HONDA 8-94411-860-0
HONDA 80911-3050
ISUZU 891464950
ISUZU 8920636950
ISUZU 8941316300
ISUZU 8941464550
ISUZU 8941464950
ISUZU 8941484550
ISUZU 8941675900
ISUZU 8942030820
ISUZU 8942179190
ISUZU 8942228791
ISUZU 8942292691
ISUZU 8942323100
ISUZU 8942353950
ISUZU 8944118600
ISUZU 9136716140
ISUZU 9944710770
IVECO 1161989
IVECO 5006202480
IVECO 504001714
IVECO 7142544
IVECO 98420266
IVECO 98420267
IVECO 98435376
IVECO 98436428
IVECO 98465812
JAGUAR C147231
JOHN DEERE CH10164
JOHN DEERE H107961
JOHN DEERE M805011
JOHN DEERE PT11878
KIA-HYUNDAI 23127 33020
KIA-HYUNDAI 23127 33100
KIA-HYUNDAI 97713 4A010
KIA-HYUNDAI B611-15-908
KIA-HYUNDAI HJ820002A
KIA-HYUNDAI MD025522
LEXUS 99522-10934
MACK 88GB232P2
MACK 88GB354P19
MACK 88GB354P73
MACK 88GB360P6
MAN 06580100540
MAN 06580402219
MAN 06580430219
MAN 06580432219
MAN 06580472219
MAN 06580722191
MAN 06580722192
MAN 06580732191
MAN 06580732192
MAN 6580100539
MAN 6580722192
MAN 85900012688
MASSEY FERGUSON 3281495M1
MASSEY FERGUSON 508560M1
MASSEY FERGUSON 844461
MASSEY FERGUSON 844461M1
MAZDA 0086-18-381
MAZDA 0089-18-381
MAZDA 0290-18-381
MAZDA 0290-18-381A
MAZDA 0290-18-381B
MAZDA 0504-18-381
MAZDA 0504-18-381A
MAZDA 050418381B
MAZDA 060418381B
MAZDA 1U1618383
MAZDA 227618381A
MAZDA 4113-18-381
MAZDA 8397-18-381
MAZDA 839718381A
MAZDA 8545-15-907
MAZDA AM0618381A
MAZDA B61115908
MAZDA B61115908A
MAZDA D41015907
MAZDA F85218381
MAZDA F8A618381
MAZDA FE8218381
MAZDA FEDK18381
MAZDA FELC18381
MAZDA M241-15-907
MERCEDES-BENZ 000 078 16 23
MERCEDES-BENZ 0000293198
MERCEDES-BENZ 0009975892
MERCEDES-BENZ 0009975892A
MERCEDES-BENZ 0029971192
MERCEDES-BENZ 0029975292
MERCEDES-BENZ 0039971492
MERCEDES-BENZ 0049970592
MERCEDES-BENZ 005 997 11 93
MERCEDES-BENZ 0059971092
MERCEDES-BENZ 0059971192
MERCEDES-BENZ 0059979192
MERCEDES-BENZ 0069977092
MERCEDES-BENZ 007753012503
MERCEDES-BENZ 007753112538
MERCEDES-BENZ 0089974292
MERCEDES-BENZ 0089974892
MERCEDES-BENZ 0099974292
MERCEDES-BENZ 0139970992
MERCEDES-BENZ 0139973792
MERCEDES-BENZ 0139978292
MERCEDES-BENZ 139978292
MERCEDES-BENZ 140 820 04 59
MERCEDES-BENZ 2028201961
MERCEDES-BENZ 2028202061
MERCEDES-BENZ 227618381A
MERCEDES-BENZ 29971192
MERCEDES-BENZ 29975292
MERCEDES-BENZ 39971492
MERCEDES-BENZ 49970592
MERCEDES-BENZ 59971092
MERCEDES-BENZ 59971192
MERCEDES-BENZ 69977092
MERCEDES-BENZ 7753012503
MERCEDES-BENZ 89974292
MERCEDES-BENZ 89974892
MERCEDES-BENZ 9975892
MITSUBISHI MB074902
MITSUBISHI MB167066
MITSUBISHI MB272653
MITSUBISHI MB813382
MITSUBISHI MB946672
MITSUBISHI MD011764
MITSUBISHI MD025522
MITSUBISHI MD025524
MITSUBISHI MD025525
MITSUBISHI MD074902
MITSUBISHI MR360148
NISSAN 0197810934
NISSAN 0197810944
NISSAN 0197810944JP
NISSAN 0197810944KE
NISSAN 0197810954
NISSAN 02117 95523
NISSAN 0211795023
NISSAN 02117950X3
NISSAN 11720 D2805
NISSAN 11720-V0714JP
NISSAN 11720-V0714KE
NISSAN 11720-V0714KE3
NISSAN 11720G3610
NISSAN 11920 S8000
NISSAN 11920 S9710
NISSAN 11920 S9711
NISSAN 11920 V2010
NISSAN 11920 W3100
NISSAN 11920-05E15
NISSAN 11920-21S00
NISSAN 1192005E05
NISSAN 11950 12G00
NISSAN 197810934
NISSAN 197810944
NISSAN 197810954
NISSAN 20166 37W01
NISSAN 21066T9307
NISSAN 21067 L6200
NISSAN 2106737602
NISSAN 2106737603
NISSAN 2117-93523
NISSAN 211795023
NISSAN 21600 37W00
NISSAN A197H1094DGA
NISSAN A211G-9202CGA
NISSAN AY16N-VH950
NISSAN B106F29W0AGA
NISSAN F8A6-18-381
PORSCHE 99919230650
RENAULT 5000882120
RENAULT 77 02 217 226
RENAULT 7700632624
RENAULT 7700745599
RENAULT 8933000217
RENAULT TRUCKS 0023223086
RENAULT TRUCKS 5000882120
RENAULT TRUCKS 77 02 217 226
RENAULT TRUCKS 7700632624
RENAULT TRUCKS 7700745599
RENAULT TRUCKS 7702217226
SAAB 814774
SAAB 83 76 055
SCANIA 814774
SETRA 4766706100
SETRA 47667061000
SETRA A4766706100
SETRA A47667061000
SPERRY NEW HOLLAND 130224
SUBARU 73036GA140
SUBARU 8-94150-988-1
TALBOT 1201119
TATA 0306GAB00190N
TOYOTA 11720V5001
TOYOTA 90871-09305
TOYOTA 90910020003
TOYOTA 9091002003
TOYOTA 90916 02022
TOYOTA 90916 02054
TOYOTA 90916 02079
TOYOTA 9091602155
TOYOTA 9091602237
TOYOTA 9091602301
TOYOTA 9091602372
TOYOTA 9932200940
TOYOTA 9932200950
TOYOTA 9932200955
TOYOTA 9932250940
TOYOTA 9932250950
TOYOTA 99331 50920
TOYOTA 9933200950
TOYOTA 9952210934
TOYOTA 9952210938
TOYOTA 9952210942
TOYOTA 995221094277
TOYOTA 9952210951
TOYOTA 9952210958
VAG 029018381B
VAG 046260849B
VAG 050418318B
VAG 050418381B
VAG 068260849
VAG 068260849A
VAG 068260849B
VAG 068260849G
VAG 068260849H
VAG 088260849G
VAG 3933965
VAG 68260849
VAG SE021039310A
VOLVO 8029802
VOLVO 967105
VOLVO 977731
VOLVO V1090798
VOLVO V1090956
VOLVO V1090957
VOLVO V1091957
Kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
AUDI 100
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.0 Cat01.1988 - 11.199085 Kw - 115 HP / RTBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.2 E Turbo quattro08.1986 - 11.1990121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.2 Turbo08.1986 - 11.1990121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.008.1986 - 11.198783 Kw - 113 HP / SLBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.2 Cat06.1989 - 11.1990101 Kw - 137 HP / HX, KUBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.2 quattro08.1984 - 12.1988101 Kw - 137 HP / KUBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.208.1984 - 12.1988101 Kw - 137 HP / KUBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 1.908.1982 - 07.198474 Kw - 100 HP / WHBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.3 E01.1990 - 11.199098 Kw - 133 HP / NFBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.210.1984 - 09.198685 Kw - 115 HP / KZBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.5 TDI01.1990 - 11.199088 Kw - 120 HP / 1TDiisel
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.208.1982 - 07.198479 Kw - 107 HP / WUBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.108.1982 - 07.1984100 Kw - 136 HP / WCBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.3 E quattro08.1986 - 11.1990100 Kw - 136 HP / NFBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.008.1984 - 12.198785 Kw - 115 HP / KPBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.3 E10.1986 - 11.1990100 Kw - 136 HP / NFBensiin
AUDI 100 (44, 44Q, C3) / 2.4 D08.1989 - 07.199160 Kw - 82 HP / 3DDiisel
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.208.1984 - 12.1988101 Kw - 137 HP / KUBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.2 quattro08.1984 - 12.1988101 Kw - 137 HP / KUBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.210.1984 - 09.198685 Kw - 115 HP / KZBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.5 TDI01.1990 - 11.199088 Kw - 120 HP / 1TDiisel
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.108.1982 - 07.1984100 Kw - 136 HP / WCBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.2 Cat06.1989 - 11.1990101 Kw - 137 HP / HX, KUBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.308.1986 - 11.1990100 Kw - 136 HP / NFBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.0 E Cat01.1988 - 11.199085 Kw - 115 HP / RTBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.3 E quattro08.1986 - 11.1990100 Kw - 136 HP / NFBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.0 E01.1985 - 12.198785 Kw - 115 HP / KPBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.4 D08.1989 - 11.199060 Kw - 82 HP / 3DDiisel
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.2 Turbo08.1986 - 11.1990121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.009.1986 - 11.198783 Kw - 113 HP / SLBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 2.2 Turbo quattro08.1986 - 11.1990121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 100 AVANT (44, 44Q, C3) / 1.902.1983 - 07.198474 Kw - 100 HP / WHBensiin
ALFA ROMEO 145
ALFA ROMEO 145 (930_) / 1.4 i.e. (930.A3)07.1994 - 12.199666 Kw - 90 HP / AR 33501Bensiin
ALFA ROMEO 145 (930_) / 1.6 i.e. (930.A2)10.1994 - 12.199676 Kw - 103 HP / AR 33201Bensiin
ALFA ROMEO 145 (930_) / 1.7 i.e. 16V (930.A1)10.1994 - 12.199695 Kw - 129 HP / AR 33401Bensiin
ALFA ROMEO 146
ALFA ROMEO 146 (930_) / 1.4 i.e. (930.B3)12.1994 - 12.199666 Kw - 90 HP / AR 33501Bensiin
ALFA ROMEO 146 (930_) / 1.6 i.e. (930.B2)12.1994 - 12.199676 Kw - 103 HP / AR 33201Bensiin
ALFA ROMEO 146 (930_) / 1.7 i.e. 16V (930.B1)12.1994 - 12.199695 Kw - 129 HP / AR 33401Bensiin
RENAULT 19
RENAULT 19 I CHAMADE (L53_) / 1.409.1990 - 04.199255 Kw - 75 HP / E7J 700Bensiin
RENAULT 19 II (B/C53_) / 1.4 (B/C535)01.1992 - 12.199555 Kw - 75 HP / E7J 742Bensiin
RENAULT 19 II CHAMADE (L53_) / 1.410.1994 - 11.199557 Kw - 78 HP / E6J 700Bensiin
RENAULT 19 II CHAMADE (L53_) / 1.4 (L535)11.1993 - 12.199555 Kw - 75 HP / E7J 742Bensiin
AUDI 200
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.311.1986 - 09.1991100 Kw - 136 HP / NFBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 Turbo02.1988 - 12.1990147 Kw - 200 HP / 1BBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.208.1984 - 07.1985101 Kw - 137 HP / KUBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 Turbo02.1988 - 12.1990140 Kw - 190 HP / 2BBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 20V Turbo quattro03.1989 - 12.1990162 Kw - 220 HP / 3BBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.1 Turbo08.1983 - 01.1988134 Kw - 182 HP / KGBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 Turbo quattro02.1988 - 11.1990147 Kw - 200 HP / 1BBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 Turbo quattro01.1985 - 12.1991121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.1 5E08.1983 - 07.1984100 Kw - 136 HP / KH, WCBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.1 Turbo quattro08.1983 - 09.1986134 Kw - 182 HP / KGBensiin
AUDI 200 (44, 44Q) / 2.2 Turbo08.1985 - 09.1991121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 200 AVANT (44, 44Q) / 2.2 20V Turbo quattro07.1989 - 12.1990162 Kw - 220 HP / 3BBensiin
AUDI 200 AVANT (44, 44Q) / 2.2 Turbo quattro09.1983 - 12.1990121 Kw - 165 HP / MCBensiin
AUDI 200 AVANT (44, 44Q) / 2.1 Turbo quattro09.1983 - 01.1988134 Kw - 182 HP / JY, KGBensiin
AUDI 200 AVANT (44, 44Q) / 2.2 Turbo quattro02.1988 - 12.1991147 Kw - 200 HP / 1BBensiin
MAZDA 323
MAZDA 323 III (BF) / 1.7 D01.1987 - 05.198942 Kw - 57 HP / PN46Diisel
MAZDA 323 III (BF) / 1.508.1985 - 05.198955 Kw - 75 HP / E5Bensiin
MAZDA 323 III (BF) / 1.509.1987 - 10.198954 Kw - 73 HP / B5Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.7 D01.1987 - 05.198942 Kw - 57 HP / PN46Diisel
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.6 GT09.1987 - 10.198963 Kw - 86 HP / B6 (SOHC)Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.508.1985 - 05.198955 Kw - 75 HP / E5Bensiin
MAZDA 323 III HATCHBACK (BF) / 1.509.1987 - 10.198954 Kw - 73 HP / B5Bensiin
MAZDA 323 III STATION WAGON (BW) / 1.609.1986 - 10.199563 Kw - 86 HP / B6 (SOHC), B65M, B6EBensiin
ALFA ROMEO 33
ALFA ROMEO 33 (907A_) / 1.4 i.e. (907.A3A, 907.A3B)06.1991 - 09.199465 Kw - 88 HP / AR 30753, AR 30755Bensiin
ALFA ROMEO 33 (907A_) / 1.7 16V (907.A1C)01.1990 - 09.199495 Kw - 129 HP / AR 30747Bensiin
ALFA ROMEO 33 (907A_) / 1.7 i.e. (907.A1A)04.1992 - 09.199477 Kw - 105 HP / AR 30737 ABensiin
ALFA ROMEO 33 (907A_) / 1.7 16V 4x4 (907.A1G)01.1990 - 09.199497 Kw - 132 HP / AR 30747Bensiin
ALFA ROMEO 33 (907A_) / 1.5 (907A2)01.1990 - 04.199377 Kw - 105 HP / AR 30734Bensiin
ALFA ROMEO 33 (907A_) / 1.7 i.e. (907.A1A)01.1990 - 09.199479 Kw - 107 HP / AR 30736, AR 30737Bensiin
ALFA ROMEO 33 (907A_) / 1.4 i.e. (907.A3A, 907.A3B)06.1991 - 09.199466 Kw - 90 HP / AR 30753, AR 30755Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.7 16V 4x4 (907.B1H)01.1990 - 03.199297 Kw - 132 HP / AR 30747Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.4 i.e. (907B3B)06.1991 - 09.199465 Kw - 88 HP / AR 30753, AR 30755Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.7 16V (907.B1G)01.1990 - 09.199495 Kw - 129 HP / AR 30747Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.7 i.e. 4x4 (907.B1E)01.1990 - 03.199279 Kw - 107 HP / AR 30736, AR 30737Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.7 i.e. (907.B1A)04.1992 - 09.199477 Kw - 105 HP / AR 30737Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.7 i.e. (907.B1A)01.1990 - 03.199279 Kw - 107 HP / AR 30736, AR 30737Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.4 i.e. (907B3B)06.1991 - 09.199466 Kw - 90 HP / AR 30755Bensiin
ALFA ROMEO 33 SPORTWAGON (907B_) / 1.5 i.e (907B2B)01.1990 - 09.199471 Kw - 97 HP / AR 30751Bensiin
MAZDA 929
MAZDA 929 II (HB) / 2.003.1984 - 07.198774 Kw - 101 HP / FE (8V)Bensiin
MAZDA 929 III (HC) / 3.001.1988 - 12.1989125 Kw - 170 HP / JE3Bensiin
MAZDA 929 III (HC) / 3.0 i01.1990 - 06.1991123 Kw - 167 HP / JE3Bensiin
MAZDA 929 III (HC) / 3.006.1987 - 06.1991140 Kw - 190 HP / JEBensiin
VOLVO 940
VOLVO 940 (944) / 2.308.1990 - 12.199496 Kw - 131 HP / B 230 FB, B 230 GBensiin
VOLVO 940 (944) / 2.0 Turbo08.1990 - 12.1994114 Kw - 155 HP / B 200 FTBensiin
VOLVO 940 (944) / 2.3 Turbo08.1990 - 07.1994121 Kw - 165 HP / B 230 FTBensiin
VOLVO 940 (944) / 2.3 Turbo08.1991 - 07.1993140 Kw - 190 HP / B 230 FT+Bensiin
VOLVO 940 II (944) / 2.308.1994 - 07.199585 Kw - 116 HP / B 230 FDBensiin
VOLVO 940 II (944) / 2.308.1994 - 10.199896 Kw - 131 HP / B 230 FBBensiin
VOLVO 940 II (944) / 2.3 ti01.1995 - 10.199899 Kw - 135 HP / B 230 FKBensiin
VOLVO 940 II (944) / 2.3 Turbo08.1994 - 10.1998121 Kw - 165 HP / B 230 FTBensiin
VOLVO 940 II UNIVERSAAL (945) / 2.3 Turbo08.1994 - 10.1998121 Kw - 165 HP / B 230 FTBensiin
VOLVO 940 II UNIVERSAAL (945) / 2.308.1994 - 07.199585 Kw - 116 HP / B 230 FDBensiin
VOLVO 940 II UNIVERSAAL (945) / 2.0 Turbo04.1996 - 10.1998114 Kw - 155 HP / B 200 FTBensiin
VOLVO 940 II UNIVERSAAL (945) / 2.308.1994 - 10.199896 Kw - 131 HP / B 230 FBBensiin
VOLVO 940 II UNIVERSAAL (945) / 2.3 ti01.1995 - 10.199899 Kw - 135 HP / B 230 FKBensiin
VOLVO 940 KOMBI (945) / 2.308.1992 - 07.199485 Kw - 116 HP / B 230 FDBensiin
VOLVO 940 KOMBI (945) / 2.308.1990 - 12.199496 Kw - 131 HP / B 230 FBBensiin
TOYOTA AVENSIS
TOYOTA AVENSIS (_T22_) / 2.0 TD (CT220_)09.1997 - 02.200366 Kw - 90 HP / 2C-TEDiisel
TOYOTA AVENSIS LIFTBACK (_T22_) / 2.0 TD (CT220_)09.1997 - 02.200366 Kw - 90 HP / 2C-TEDiisel
TOYOTA AVENSIS UNIVERSAAL (_T22_) / 2.0 TD (CT220_)09.1997 - 02.200366 Kw - 90 HP / 2C-TEDiisel
TOYOTA CAMRY
TOYOTA CAMRY (_V2_) / 2.0 Turbo-D (CV20_)10.1986 - 05.199163 Kw - 86 HP / 2C-TDiisel
TOYOTA CAMRY (_V2_) / 2.0 Turbo-D (CV20_)11.1986 - 05.199162 Kw - 84 HP / 2C-TDiisel
TOYOTA CAMRY UNIVERSAAL (_V2_) / 2.0 Turbo-D (CV20_)11.1988 - 05.199163 Kw - 86 HP / 2C-TDiisel
TOYOTA CAMRY UNIVERSAAL (_V2_) / 2.0 Turbo-D (CV20_)11.1986 - 05.199162 Kw - 84 HP / 2C-TDiisel
TOYOTA CARINA
TOYOTA CARINA E (_T19_) / 2.0 TD (CT190)01.1996 - 09.199761 Kw - 83 HP / 2C-TDiisel
TOYOTA CARINA E (_T19_) / 2.0 D (CT190)04.1992 - 01.199654 Kw - 73 HP / 2CDiisel
TOYOTA CARINA E SEDAAN (_T19_) / 2.0 TD (CT190_)01.1996 - 09.199761 Kw - 83 HP / 2C-TDiisel
TOYOTA CARINA E SEDAAN (_T19_) / 2.0 D (CT190)08.1992 - 01.199654 Kw - 73 HP / 2CDiisel
TOYOTA CARINA E SPORTSWAGON (_T19_) / 2.0 TD (CT190_)01.1996 - 09.199761 Kw - 83 HP / 2C-TDiisel
TOYOTA CARINA E SPORTSWAGON (_T19_) / 2.0 D (CT190_)01.1993 - 01.199654 Kw - 73 HP / 2CDiisel
TOYOTA CARINA II (_T17_) / 2.0 D (CT170_)03.1988 - 06.199254 Kw - 73 HP / 2C-LDiisel
TOYOTA CARINA II SEDAAN (_T17_) / 2.0 D (CT170_)03.1988 - 06.199254 Kw - 73 HP / 2CDiisel
TOYOTA CARINA II UNIVERSAAL (_T17_) / 2.0 D (CT170_)12.1987 - 01.199254 Kw - 73 HP / 2C-LDiisel
TOYOTA COROLLA
TOYOTA COROLLA (_E10_) / 2.0 D (CE100_)07.1992 - 04.199753 Kw - 72 HP / 2CDiisel
TOYOTA COROLLA (_E11_) / 2.0 D (CE110_)04.1997 - 02.200053 Kw - 72 HP / 2C-EDiisel
TOYOTA COROLLA (_E9_) / 1.8 D (CE90_)11.1989 - 06.199349 Kw - 67 HP / 1CDiisel
TOYOTA COROLLA COMPACT (_E10_) / 2.0 D (CE100_)07.1992 - 04.199753 Kw - 72 HP / 2CDiisel
TOYOTA COROLLA COMPACT (_E11_) / 2.0 D (CE110_)04.1997 - 02.200053 Kw - 72 HP / 2C-EDiisel
TOYOTA COROLLA COMPACT (_E9_) / 1.8 D (CE90)08.1989 - 04.199249 Kw - 67 HP / 1CDiisel
TOYOTA COROLLA COMPACT (_E9_) / 1.8 D (CE90)08.1987 - 04.199247 Kw - 64 HP / 1CDiisel
TOYOTA COROLLA LIFTBACK (_E10_) / 2.0 D (CE100_)07.1992 - 04.199753 Kw - 72 HP / 2CDiisel
TOYOTA COROLLA LIFTBACK (_E9_) / 1.8 D (CE90)08.1989 - 04.199249 Kw - 67 HP / 1CDiisel
TOYOTA COROLLA LIFTBACK (_E9_) / 1.8 D (CE90)08.1987 - 04.199247 Kw - 64 HP / 1CDiisel
TOYOTA COROLLA STATION WAGON (_E9_) / 1.8 D (CE90)08.1989 - 06.199249 Kw - 67 HP / 1CDiisel
TOYOTA COROLLA STATION WAGON (_E9_) / 1.8 D (CE90)12.1987 - 06.199247 Kw - 64 HP / 1CDiisel
TOYOTA COROLLA UNIVERSAAL (_E10_) / 2.0 D (CE100_)07.1992 - 04.199753 Kw - 72 HP / 2CDiisel
TOYOTA COROLLA UNIVERSAAL (_E11_) / 2.0 D (CE110_)04.1997 - 02.200053 Kw - 72 HP / 2C-EDiisel
VW CORRADO
VW CORRADO (53I) / 1.8 16V04.1989 - 07.1992100 Kw - 136 HP / KRBensiin
VW CORRADO (53I) / 2.0 i 16V08.1991 - 12.1995100 Kw - 136 HP / 9ABensiin
MAZDA E-SERIE
MAZDA E-SERIE BUSS (SR1) / E2000 4WD10.1988 - 09.198960 Kw - 82 HP / FE (8V), FE18, FEBNBensiin
MAZDA E-SERIE KAUBIK (SR2) / E2200 D11.1988 - 12.200347 Kw - 64 HP / R203, R207Diisel
MAZDA E-SERIE KAUBIK (SR2) / 2200 D 4WD03.1991 - 05.200347 Kw - 64 HP / R203, R207Diisel
MAZDA E-SERIE KAUBIK (SR2) / E200003.1991 - 05.199460 Kw - 82 HP / FE60, FE61Bensiin
MAZDA E-SERIE KAUBIK (SR2) / E2200 D02.1997 - 08.200252 Kw - 71 HP / R2Diisel
MAZDA E-SERIE KAUBIK (SR2) / E200005.1985 - 04.198963 Kw - 86 HP / FE18, FE58Bensiin
MITSUBISHI GALANT
MITSUBISHI GALANT V (E5_A, E7_A, E8_A) / 2.0 GLSTD (E57A)11.1992 - 08.199666 Kw - 90 HP / 4D68 TDiisel
MITSUBISHI GALANT V SEDAAN (E5_A, E7_A, E8_A) / 2.0 GLSTD (E57A)11.1992 - 08.199666 Kw - 90 HP / 4D68 TDiisel
VW GOLF
VW GOLF I (17) / 1.6 TD03.1982 - 07.198351 Kw - 70 HP / CYDiisel
VW GOLF I (17) / 1.6 D08.1980 - 07.198340 Kw - 54 HP / CR, JKDiisel
VW GOLF I (17) / 1.601.1983 - 02.198455 Kw - 75 HP / EWBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.808.1986 - 01.199062 Kw - 84 HP / RHBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI01.1985 - 07.198577 Kw - 105 HP / HT, RVBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.808.1984 - 10.199166 Kw - 90 HP / GU, GXBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI Cat01.1987 - 10.199179 Kw - 107 HP / PFBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI G60 Syncro08.1988 - 12.1991118 Kw - 160 HP / 1H, PGBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI G6004.1990 - 07.1991118 Kw - 160 HP / PGBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI08.1985 - 10.198779 Kw - 107 HP / RDBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 Syncro08.1988 - 07.199172 Kw - 98 HP / 1PBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.608.1983 - 07.199255 Kw - 75 HP / ABN, EZBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI 16V02.1986 - 06.1990102 Kw - 139 HP / KRBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 i Cat08.1987 - 10.199166 Kw - 90 HP / GX, RPBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.602.1986 - 10.199153 Kw - 72 HP / RFBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI 16V02.1986 - 10.199195 Kw - 129 HP / PLBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 Syncro02.1986 - 07.199166 Kw - 90 HP / GU, GXBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.610.1986 - 12.199251 Kw - 70 HP / PNBensiin
VW GOLF II (19E, 1G1) / 1.8 GTI08.1983 - 10.199182 Kw - 112 HP / DX, EV, PBBensiin
HYUNDAI H-1
HYUNDAI H-1 / STAREX MAHTUNIVERSAAL (A1) / 2.5 TD 4WD11.2001 - 04.200474 Kw - 101 HP / D4BHDiisel
HYUNDAI H-1 / STAREX MAHTUNIVERSAAL (A1) / 2.5 TD06.1997 - 04.200459 Kw - 80 HP / D4BFDiisel
HYUNDAI H-1 / STAREX MAHTUNIVERSAAL (A1) / 2.5 TD 4WD02.1998 - 04.200459 Kw - 80 HP / D4BFDiisel
HYUNDAI H-1 / STAREX MAHTUNIVERSAAL (A1) / 2.406.1997 - 04.200482 Kw - 112 HP / G4CSBensiin
HYUNDAI H-1 KAUBIK (A1) / 2.5 TD03.2000 - 09.200059 Kw - 80 HP / D4BFDiisel
HYUNDAI H-1 KAUBIK (A1) / 2.5 TD03.2000 - 10.200673 Kw - 99 HP / D4BHDiisel
HYUNDAI H-1 KAUBIK (A1) / 2.5 CRDi08.2003 - 12.2007103 Kw - 140 HP / D4CBDiisel
HYUNDAI H-1 KAUBIK (A1) / 2.5 TD10.2001 - 08.200774 Kw - 101 HP / D4BHDiisel
HYUNDAI H-1 PLATVORM VEOAUTO/ŠASSII / 2.5 D06.2000 - 10.200673 Kw - 99 HP / D4BHDiisel
HYUNDAI H100
HYUNDAI H100 BUSS (P) / 2.5 TD07.1993 - 03.200059 Kw - 80 HP / D4BFDiisel
HYUNDAI H100 BUSS (P) / 2.5 D12.1994 - 03.200057 Kw - 78 HP / D4BADiisel
HYUNDAI H100 KAUBIK / 2.5 D12.1994 - 03.200057 Kw - 78 HP / D4BADiisel
VW JETTA
VW JETTA I (16) / 1.6 TD03.1982 - 02.198451 Kw - 70 HP / CYDiisel
VW JETTA I (16) / 1.6 D08.1980 - 02.198440 Kw - 54 HP / CR, JKDiisel
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.301.1984 - 06.198740 Kw - 55 HP / HK, MHBensiin
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.6 TD01.1990 - 10.199144 Kw - 60 HP / 1VDiisel
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.301.1984 - 10.198643 Kw - 58 HP / GTBensiin
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.6 TD04.1989 - 10.199159 Kw - 80 HP / RA, SBDiisel
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.3 Cat06.1987 - 12.199140 Kw - 55 HP / 2G, MH, NZBensiin
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.6 TD01.1984 - 10.199151 Kw - 70 HP / JRDiisel
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) / 1.6 D01.1984 - 10.199140 Kw - 54 HP / JPDiisel
MITSUBISHI L
MITSUBISHI L 300 / DELICA II BUSS (LO3_P/G, L0_2P) / 1.6 (L032P, L062P)11.1984 - 02.198751 Kw - 70 HP / 4G32Bensiin
MITSUBISHI L 300 III BUSS (P0_W, P1_W, P2_W) / 2.0 4WD (P23W, P03W, P13W)11.1986 - 05.200466 Kw - 90 HP / 4G63 (SOHC 8V)Bensiin
MITSUBISHI L 300 III BUSS (P0_W, P1_W, P2_W) / 2.0 i (P00W, P03W, P13W)06.1994 - 10.199883 Kw - 113 HP / 4G63 (SOHC 16V)Bensiin
MITSUBISHI L 300 III BUSS (P0_W, P1_W, P2_W) / 2.0 (P03W, P13W)11.1986 - 05.200464 Kw - 87 HP / G63BBensiin
MITSUBISHI L 300 III BUSS (P0_W, P1_W, P2_W) / 1.6 (P02W, P12W)11.1986 - 05.200451 Kw - 69 HP / 4G32Bensiin
MITSUBISHI L 300 III BUSS (P0_W, P1_W, P2_W) / 2.0 (P03W, P13W)11.1986 - 05.200466 Kw - 90 HP / 4G63 (SOHC 8V)Bensiin
MITSUBISHI L 300 III KAUBIK (P0_V, P1_V, P_2V) / 1.6 (P12V, P02V)11.1986 - 05.199451 Kw - 69 HP / 4G32Bensiin
MITSUBISHI LANCER
MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) / 2.0 Diesel (CB8A)06.1992 - 12.199650 Kw - 68 HP / 4D68Diisel
MITSUBISHI LANCER V STATION WAGON (CB_W, CD_W) / 2.0 D (CB8W)12.1992 - 10.200350 Kw - 68 HP / 4D68Diisel
TOYOTA LITEACE
TOYOTA LITEACE KAUBIK (KM2_) / 1.3 (KM20)10.1979 - 10.198642 Kw - 57 HP / 4K, 4K-CBensiin
MAZDA MPV
MAZDA MPV I (LV) / 2.5 TD05.1996 - 09.199985 Kw - 115 HP / WL11Diisel
MAZDA MPV I (LV) / 3.0 i V611.1989 - 09.1999109 Kw - 148 HP / JE94, JE96Bensiin
MAZDA MPV I (LV) / 3.0 i V6 (LV10, LV12, LV521, LV321)11.1988 - 05.1999113 Kw - 154 HP / JE96Bensiin
MITSUBISHI PAJERO
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) / 2.8 TD (V46W, V26W)06.1994 - 10.199992 Kw - 125 HP / 4M40-TDiisel
VW PASSAT
VW PASSAT (3A2, 35I) / 1.604.1988 - 07.199155 Kw - 75 HP / 1F, ABN, EZBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 1.808.1990 - 08.199655 Kw - 75 HP / AAMBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 1.8 16V04.1988 - 12.1989100 Kw - 136 HP / KRBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 2.002.1990 - 08.199685 Kw - 115 HP / 2E, ADY, AGGBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 2.0 16V08.1988 - 09.1993100 Kw - 136 HP / 9ABensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 2.0 Syncro10.1990 - 08.199685 Kw - 115 HP / 2E, ADY, AGGBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 1.804.1988 - 07.199282 Kw - 112 HP / PBBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 1.8 G60 Syncro08.1988 - 08.1996118 Kw - 160 HP / PGBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 1.804.1988 - 07.199379 Kw - 107 HP / PFBensiin
VW PASSAT (3A2, 35I) / 1.802.1988 - 08.199666 Kw - 90 HP / ABS, ADZ, RPBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 1.8 G60 Syncro08.1988 - 05.1997118 Kw - 160 HP / PGBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 1.8 16V04.1988 - 12.1989100 Kw - 136 HP / KRBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 1.804.1988 - 07.199079 Kw - 107 HP / PFBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 2.0 Syncro10.1990 - 05.199785 Kw - 115 HP / 2E, ADY, AGGBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 1.802.1988 - 05.199766 Kw - 90 HP / ABS, ADZ, RPBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 1.604.1988 - 07.199155 Kw - 75 HP / 1F, EZBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 1.808.1990 - 05.199755 Kw - 75 HP / AAMBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 2.002.1990 - 05.199785 Kw - 115 HP / 2E, ADY, AGGBensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 2.0 16V08.1988 - 09.1993100 Kw - 136 HP / 9ABensiin
VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I) / 1.804.1988 - 07.199282 Kw - 112 HP / PBBensiin
NISSAN PATROL
NISSAN PATROL III/1 HARDTOP (K160) / 3.2 TD (K160)07.1983 - 08.198881 Kw - 110 HP / SD33TDiisel
NISSAN PATROL III/1 HARDTOP (K160) / 3.2 D (K160)11.1979 - 08.198870 Kw - 95 HP / SD33Diisel
NISSAN PATROL III/1 STATION WAGON (W160) / 3.2 TD (W160)07.1983 - 08.198881 Kw - 110 HP / SD33TDiisel
NISSAN PATROL III/1 STATION WAGON (W160) / 3.2 D (W160)11.1979 - 08.198870 Kw - 95 HP / SD33Diisel
NISSAN PATROL III/2 HARDTOP (K260) / 3.2 D08.1988 - 06.199081 Kw - 110 HP / SD33TDiisel
NISSAN PATROL III/2 STATION WAGON (W260) / 3.2 D08.1988 - 06.199081 Kw - 110 HP / SD33TDiisel
TOYOTA PICNIC
TOYOTA PICNIC (_XM1_) / 2.2 D (CMX10_)08.1997 - 12.200166 Kw - 90 HP / 3C-TEDiisel
HONDA PRELUDE
HONDA PRELUDE II (AB) / 1.8 EX11.1983 - 04.198777 Kw - 105 HP / ET2, ET3Bensiin
HONDA PRELUDE II (AB) / 1.8 EX11.1985 - 04.198774 Kw - 101 HP / ET3, ET4Bensiin
AUDI QUATTRO
AUDI QUATTRO (85) / 2.1 Turbo07.1980 - 07.1987147 Kw - 200 HP / GV, WRBensiin
AUDI QUATTRO (85) / 2.2 20V Turbo08.1989 - 07.1991162 Kw - 220 HP / RRBensiin
AUDI QUATTRO (85) / 2.1 20V Turbo05.1984 - 07.1987225 Kw - 306 HP / KWBensiin
AUDI QUATTRO (85) / 2.2 Turbo08.1987 - 07.1989147 Kw - 200 HP / MBBensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 560 SE, SEL10.1985 - 06.1991220 Kw - 300 HP / M 117.968Bensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 560 SE, SEL (126.038)10.1985 - 12.1987200 Kw - 272 HP / M 117.968Bensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 560 SE, SEL08.1987 - 06.1991205 Kw - 279 HP / M 117.968Bensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) / 560 SE, SEL (126.038, 126.039)10.1985 - 06.1991178 Kw - 242 HP / M 117.968Bensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS KUPEE (C126) / 560 SEC (126.045)10.1985 - 12.1989220 Kw - 300 HP / M 117.968Bensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS KUPEE (C126) / 560 SEC (126.045)10.1985 - 06.1991205 Kw - 279 HP / M 117.968Bensiin
MERCEDES-BENZ S-CLASS KUPEE (C126) / 560 SEC (126.045)10.1985 - 12.1987200 Kw - 272 HP / M 117.968Bensiin
VW SCIROCCO
VW SCIROCCO (53B) / 1.811.1985 - 07.199270 Kw - 95 HP / JHBensiin
VW SCIROCCO (53B) / 1.601.1983 - 12.198955 Kw - 75 HP / EWBensiin
VW SCIROCCO (53B) / 1.808.1982 - 12.198982 Kw - 112 HP / DX, EV, PBBensiin
FORD SCORPIO
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) / 2.5 D12.1985 - 02.199251 Kw - 69 HP / STRDiisel
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) / 2.5 TD06.1988 - 07.199368 Kw - 92 HP / SFA, SFBDiisel
FORD SCORPIO I SEDAAN (GGE) / 2.5 TD06.1988 - 07.199368 Kw - 92 HP / SFA, SFBDiisel
FORD SCORPIO I SEDAAN (GGE) / 2.5 D12.1989 - 12.199451 Kw - 69 HP / STRDiisel
NISSAN SERENA
NISSAN SERENA (C23) / 2.3 D01.1995 - 09.200155 Kw - 75 HP / LD23Diisel
MITSUBISHI SPACE
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) / 2.0 TD (N18W)10.1992 - 08.199960 Kw - 82 HP / 4D68 TDiisel
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) / 1.8 GLX (D05V, D05W)01.1984 - 12.198866 Kw - 90 HP / 4G37Bensiin
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) / 2.0 TD (N38W)10.1992 - 10.199860 Kw - 82 HP / 4D68 TDiisel
SEAT TOLEDO
SEAT TOLEDO I (1L) / 1.8 16V05.1991 - 03.199992 Kw - 125 HP / PLBensiin
SEAT TOLEDO I (1L) / 1.9 TD05.1991 - 03.199955 Kw - 75 HP / AAZDiisel
SEAT TOLEDO I (1L) / 1.8 16V05.1991 - 03.199998 Kw - 133 HP / KRBensiin
NISSAN VANETTE
NISSAN VANETTE CARGO BUSS (HC 23) / 2.3 D09.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / LD23Diisel
NISSAN VANETTE CARGO KAUBIK (HC 23) / 2.3 D09.1994 - 05.200255 Kw - 75 HP / LD23Diisel

Ostukorvi lisatud!


+

Viga! Puudub valitud kogus

+

iParts 2022