Generaator EDR 933283
Firma: EDR 
Varuosanumber: 933283
Varuosa nimetus: Generaator
Hind
hinnapäring
Pikkus1/Pikkus2 (mm) | 25.0 / 73.0
Rihmarattad | koos soonrihmarattaga
Pinge [V] | 12
Generaator- laadevool [A] | 65
Piirangutega toode/piirangu info | koos integreeritud seadistajaga
Pistikuteostus-ID | PLUG371
Ribide arv | 5
Pikkus 1 (mm) | 25
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
Analoogid
Firma: PRESTOLITE ELECTRIC  
Varuosanumber: 20110178
Varuosa nimetus: Generaator
PRESTOLITE ELECTRIC Generaator 20110178
hinnapäring
Firma: MAHLE ORIGINAL  
Varuosanumber: MG 208
Varuosa nimetus: Generaator
MAHLE ORIGINAL Generaator MG 208
hinnapäring
Firma: MAGNETI MARELLI  
Varuosanumber: 063321155010
Varuosa nimetus: Generaator
MAGNETI MARELLI Generaator 063321155010
hinnapäring
Firma: SANDO  
Varuosanumber: 2030131.0
Varuosa nimetus: Generaator
SANDO Generaator 2030131.0
hinnapäring
Firma: SANDO  
Varuosanumber: 2030131.1
Varuosa nimetus: Generaator
SANDO Generaator 2030131.1
hinnapäring
Firma: WAIGLOBAL  
Varuosanumber: 21178N
Varuosa nimetus: Generaator
WAIGLOBAL Generaator 21178N
hinnapäring
Firma: VALEO  
Varuosanumber: 437487
Varuosa nimetus: Generaator
VALEO Generaator 437487
hinnapäring
Firma: SANDO  
Varuosanumber: 2030131.2
Varuosa nimetus: Generaator
SANDO Generaator 2030131.2
hinnapäring
Firma: EDR  
Varuosanumber: EF33823
Varuosa nimetus: Generaator
noimage
hinnapäring
Firma: EDR  
Varuosanumber: 933283
Varuosa nimetus: Generaator
EDR Generaator 933283
hinnapäring
Firma: AUTOTEAM  
Varuosanumber: AMM131C
Varuosa nimetus: Generaator
AUTOTEAM Generaator AMM131C
hinnapäring
Firma: AUTOTEAM  
Varuosanumber: AMM131A
Varuosa nimetus: Generaator
AUTOTEAM Generaator AMM131A
hinnapäring
Firma: AUTOTEAM  
Varuosanumber: AMM131
Varuosa nimetus: Generaator
AUTOTEAM Generaator AMM131
hinnapäring
Firma: CASCO  
Varuosanumber: CAL30131AS
Varuosa nimetus: Generaator
CASCO Generaator CAL30131AS
hinnapäring
Firma: CASCO  
Varuosanumber: CAL30131GS
Varuosa nimetus: Generaator
CASCO Generaator CAL30131GS
hinnapäring
Firma: DELCO REMY  
Varuosanumber: DRA3283
Varuosa nimetus: Generaator
DELCO REMY Generaator DRA3283
hinnapäring
Firma: CASCO  
Varuosanumber: CAL30131RS
Varuosa nimetus: Generaator
CASCO Generaator CAL30131RS
hinnapäring
Firma: AES  
Varuosanumber: IA0698
Varuosa nimetus: Generaator
AES Generaator IA0698
hinnapäring
Originaalnumbrid
FIAT 7648126
FIAT 7702241
LANCIA 46231691
LANCIA 46231721
LANCIA 7651050
LANCIA 7651051
LANCIA 7651070
LANCIA 7702245
LANCIA 77547410
LANCIA 77603411
Varuosade kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
FIAT FIORINO
FIAT FIORINO Kast (146) / 70 i.e. 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 C5.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 70 i.e. 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 D5.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 75 i.e. 1.610.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000Otto
FIAT FIORINO Kast (146) / 75 i.e. 1.610.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 D6.000Otto
FIAT FIORINO Pick up (146) / 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 D5.000Otto
FIAT FIORINO Pick up (146) / 1.601.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000Otto
FIAT FIORINO Pick up (146) / 1.601.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 D6.000Otto
FIAT TIPO
FIAT TIPO (160) / 1.4 i.e.05.1989 - 04.199557 Kw - 78 HP / 159 A2.000Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e.02.1988 - 05.199166 Kw - 90 HP / 149 C2.046Otto
FIAT TIPO (160) / 1.6 i.e. (160.AF)07.1990 - 01.199357 Kw - 78 HP / 159 A3.046Otto
LANCIA DEDRA
LANCIA DEDRA (835) / 1.6 i.e. (835AA)08.1989 - 06.199466 Kw - 90 HP / 835 A1.000Otto
LANCIA DEDRA (835) / 1.6 i.e. (835AB)08.1989 - 03.199357 Kw - 78 HP / 835 A1.046Otto
LANCIA DEDRA (835) / 1.6 i.e. (835AN)04.1993 - 07.199955 Kw - 75 HP / 835 C1.000Otto
LANCIA DEDRA (835) / 1.6 LE (835EB) KAT07.1994 - 07.199966 Kw - 90 HP / 159 B9.000Otto
LANCIA DEDRA SW (835) / 1.6 (835EB)10.1994 - 07.199966 Kw - 90 HP / 159 B9.000Otto
LANCIA DELTA
LANCIA DELTA Mk II (836) / 1.4 i.e. (836AF, 836AH)10.1994 - 08.199951 Kw - 69 HP / 160 A1.046Otto
LANCIA DELTA Mk II (836) / 1.4 i.e. (836AF, 836AH)10.1994 - 08.199951 Kw - 69 HP / 836 A4.000Otto

iParts 2020