Generaator DELCO REMY DRA3283
Pilt 1/3-st
Firma:  DELCO REMY
Varuosanumber: DRA3283
Varuosa nimetus: Generaator
Hind
hinnapäring
Pinge | 12 V
Generaator-laadevool | 65 A
Pistiku teost.-ID | Plug371
p1/p2 | 25.0 / 73.0 mm
Kaal | 4,70 kg
Ribide arv | 5
Rihmarattad-Ø | 60,00 mm
Rihmarattad | koos soonrihmarattaga
Piirangutega toode/piirangu info | koos integreeritud seadistajaga
Pikkus 1 | 25,0 mm
Pilt illustratiivne |
Laos: ??
Tarneaeg: ?? Päeva
Analoogid
Firma: AS-PL
Varuosanumber: A4044
Varuosa nimetus: Generaator
AS-PL Generaator A4044
Hind
72.25€
sis. KM 20%
Firma: DELCO REMY
Varuosanumber: DRA3283
Varuosa nimetus: Generaator
DELCO REMY Generaator DRA3283
hinnapäring
Firma: HELLA
Varuosanumber: 8EL 012 427-611
Varuosa nimetus: Generaator
HELLA Generaator 8EL 012 427-611
hinnapäring
Firma: MAHLE
Varuosanumber: MG 208
Varuosa nimetus: Generaator
MAHLE Generaator MG 208
hinnapäring
Firma: LUCAS
Varuosanumber: LRB00178
Varuosa nimetus: Generaator
LUCAS Generaator LRB00178
hinnapäring
Firma: ATL AUTOTECHNIK
Varuosanumber: L 37 160
Varuosa nimetus: Generaator
ATL AUTOTECHNIK Generaator L 37 160
hinnapäring
Firma: UNIPOINT
Varuosanumber: F042A0H141
Varuosa nimetus: Generaator
UNIPOINT Generaator F042A0H141
hinnapäring
Firma: CASCO
Varuosanumber: CAL30131RS
Varuosa nimetus: Generaator
CASCO Generaator CAL30131RS
hinnapäring
Firma: CASCO
Varuosanumber: CAL30131GS
Varuosa nimetus: Generaator
CASCO Generaator CAL30131GS
hinnapäring
Firma: CASCO
Varuosanumber: CAL30131AS
Varuosa nimetus: Generaator
CASCO Generaator CAL30131AS
hinnapäring
Firma: BORG & BECK
Varuosanumber: BBA2784
Varuosa nimetus: Generaator
BORG & BECK Generaator BBA2784
hinnapäring
Firma: AUTOELECTRO
Varuosanumber: AEA1278
Varuosa nimetus: Generaator
AUTOELECTRO Generaator AEA1278
hinnapäring
Firma: MAGNETI MARELLI
Varuosanumber: 944390371300
Varuosa nimetus: Generaator
MAGNETI MARELLI Generaator 944390371300
hinnapäring
Firma: FRIESEN
Varuosanumber: 9037130
Varuosa nimetus: Generaator
FRIESEN Generaator 9037130
hinnapäring
Firma: HELLA
Varuosanumber: 8EL 725 879-001
Varuosa nimetus: Generaator
HELLA Generaator 8EL 725 879-001
hinnapäring
Firma: POWERMAX
Varuosanumber: 89212744
Varuosa nimetus: Generaator
POWERMAX Generaator 89212744
hinnapäring
Firma: MAGNETI MARELLI
Varuosanumber: 063321156010
Varuosa nimetus: Generaator
MAGNETI MARELLI Generaator 063321156010
hinnapäring
Firma: EAI
Varuosanumber: 55687
Varuosa nimetus: Generaator
EAI Generaator 55687
hinnapäring
Firma: CEVAM
Varuosanumber: 4441
Varuosa nimetus: Generaator
CEVAM Generaator 4441
hinnapäring
Firma: HERTH+BUSS ELPARTS
Varuosanumber: 32037130
Varuosa nimetus: Generaator
HERTH+BUSS ELPARTS Generaator 32037130
hinnapäring
Firma: AD KÜHNER
Varuosanumber: 30596RI
Varuosa nimetus: Generaator
AD KÜHNER Generaator 30596RI
hinnapäring
Firma: ELSTOCK
Varuosanumber: 28-1633
Varuosa nimetus: Generaator
ELSTOCK Generaator 28-1633
hinnapäring
Firma: DRI
Varuosanumber: 218122652
Varuosa nimetus: Generaator
DRI Generaator 218122652
hinnapäring
Firma: WAI
Varuosanumber: 21178N
Varuosa nimetus: Generaator
WAI Generaator 21178N
hinnapäring
Firma: SANDO
Varuosanumber: 2030131.2
Varuosa nimetus: Generaator
SANDO Generaator 2030131.2
hinnapäring
Firma: SANDO
Varuosanumber: 2030131.1
Varuosa nimetus: Generaator
SANDO Generaator 2030131.1
hinnapäring
Firma: SANDO
Varuosanumber: 2030131.0
Varuosa nimetus: Generaator
SANDO Generaator 2030131.0
hinnapäring
Firma: PRESTOLITE ELECTRIC
Varuosanumber: 20110178
Varuosa nimetus: Generaator
PRESTOLITE ELECTRIC Generaator 20110178
hinnapäring
Originaalnumbrid
FIAT 46445100
FIAT 46445101
FIAT 7648126
FIAT 7651051
FIAT 7651070
FIAT 7702241
FIAT 7702242
FIAT 7702245
LANCIA 46231691
LANCIA 46231721
LANCIA 46445100
LANCIA 7651050
LANCIA 7651051
LANCIA 7651070
LANCIA 7702242
LANCIA 7702245
LANCIA 77547410
LANCIA 77603411
Kohaldatavus autole
Mudel / MootorVäljalaske aastaVõimsusKütus
LANCIA DEDRA
LANCIA DEDRA (835_) / 1.6 i.e. (835AN)04.1993 - 07.199955 Kw - 75 HP / 835 C1.000Bensiin
LANCIA DEDRA (835_) / 1.6 i.e. (835AA)08.1989 - 06.199466 Kw - 90 HP / 835 A1.000Bensiin
LANCIA DEDRA (835_) / 1.6 LE Cat (835EB)07.1994 - 07.199966 Kw - 90 HP / 159 B9.000Bensiin
LANCIA DEDRA (835_) / 1.6 i.e. (835AB)08.1989 - 03.199357 Kw - 78 HP / 835 A1.046Bensiin
LANCIA DEDRA SW (835_) / 1.6 (835EB)10.1994 - 07.199966 Kw - 90 HP / 159 B9.000Bensiin
LANCIA DELTA
LANCIA DELTA II (836_) / 1.4 i.e. (836AF, 836AH)10.1994 - 08.199951 Kw - 69 HP / 160 A1.046, 836 A4.000Bensiin
FIAT FIORINO
FIAT FIORINO KAUBIK (146_) / 75 i.e. 1.610.1993 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000, 146 D6.000Bensiin
FIAT FIORINO KAUBIK (146_) / 70 i.e. 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 C5.000, 146 D5.000Bensiin
FIAT FIORINO PICK UP (146_) / 1.601.1994 - 05.200155 Kw - 75 HP / 146 C6.000, 146 D6.000Bensiin
FIAT FIORINO PICK UP (146_) / 1.405.1994 - 05.200149 Kw - 67 HP / 146 D5.000Bensiin
FIAT TEMPRA
FIAT TEMPRA (159_) / 1.6 i.e. (159.AE)06.1990 - 07.199257 Kw - 78 HP / 159 A3.046Bensiin
FIAT TEMPRA (159_) / 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994 - 08.199666 Kw - 90 HP / 159 B9.000Bensiin
FIAT TEMPRA (159_) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)06.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 159 A3.048, 835 C1.000Bensiin
FIAT TEMPRA (159_) / 1.6 (159.AD)03.1990 - 04.199463 Kw - 86 HP / 159 A3.000, 159 B9.000Bensiin
FIAT TEMPRA (159_) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)04.1990 - 08.199651 Kw - 69 HP / 159 A2.000, 160 A1.046, 836 A4.000Bensiin
FIAT TEMPRA (159_) / 1.6 (159.AD)03.1990 - 04.199463 Kw - 86 HP / 159 A3.000, 159 B9.000Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.612.1990 - 04.199363 Kw - 86 HP / 159 A3.000Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX)10.1992 - 08.199651 Kw - 69 HP / 159 A2.000, 160 A1.046, 836 A4.000Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994 - 08.199666 Kw - 90 HP / 159 B9.000Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.6 i.e. (159.AE)10.1990 - 08.199657 Kw - 78 HP / 159 A3.046, 835 C1.000Bensiin
FIAT TEMPRA S.W. (159_) / 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT)10.1992 - 08.199655 Kw - 75 HP / 159 A3.048, 835 C1.000Bensiin
FIAT TIPO
FIAT TIPO (160_) / 1.6 i.e.02.1988 - 05.199166 Kw - 90 HP / 149 C2.046Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.6 i.e. (160.AF)07.1990 - 01.199357 Kw - 78 HP / 159 A3.046Bensiin
FIAT TIPO (160_) / 1.4 i.e.05.1989 - 04.199557 Kw - 78 HP / 159 A2.000Bensiin

Ostukorvi lisatud!


+

Viga! Puudub valitud kogus

+

iParts 2021